Lista startowa wg kategorii 2020-07-12 21:18:17
PN2020
===Podkarpacki OZOS============================================Orienteering Organiser===
Lista startowa wg kategorii: K10
----------------------------------------------------------------------------------------
1 [5] HEBDA, Julia KS Kościelec, Chrzan 4 4520 412596 0.00
2 [6] JANAS, Agnieszka UKS Kometa, Gliwice 5 4516 8631680 1.00
3 [8] MARCINIAK, Klaudia UMKS, Kwidzyn 7 4505 332526 2.00
4 [9] OSAK, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 8 4145 9202030 3.00
5 [2] BISKUPSKA, MałgorzataWKS Wawel, Kraków 2 4748 8000394 4.00
6 [14] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS, Warszawa 10 4547 8101219 5.00
7 [3] BOHNE, Amelia HKS Azymut, Mochy 3 4904 8062030 6.00
8 [13] SZAFAREWICZ, KatarzynaUMKS, Kwidzyn 7 4179 8062064 7.00
9 [10] PABICH, Hanna UKS Azymut, Pabianic 9 4168 886698 8.00
10 [7] KULKA, Kornelia UKS Orientpark.pl, I 6 4343 9.00
11 [15] WYSOCKA, Michalina MKS MOS, Wrocław 11 4012 2016299 10.00
12 [11] ROMBEL, Gabriela UMKS, Kwidzyn 7 4502 2103950 11.00
13 [4] GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut, Mochy 3 4903 8062031 12.00
14 [12] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec, Chrzan 4 4519 412140 13.00
15 [1] BELICA, Karolina indywidualnie 1 4403502 14.00
Lista startowa wg kategorii: K11
----------------------------------------------------------------------------------------
1 [20] KOWALCZYK, Kalina UKS Azymut, Pabianic 9 4171 887216 0.00
2 [25] KAŹMIERCZAK, MagdalenaHKS Azymut, Mochy 3 4638 8062023 1.00
3 [22] MIELCZARSKA, MichalinaKS Spójnia, Warszawa 14 300693 2.00
4 [17] GROCHAL, Nina KS Kościelec, Chrzan 4 412360 3.00
5 [18] HETNAR, Oliwia UKS Orientpark.pl, I 6 4726 4.00
6 [24] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec, Chrzan 4 4164 2801053 5.00
7 [19] KLIMCZAK, Oksana UKS Siódemka, Rumia 12 886308 6.00
8 [21] MARSZAŁEK, Marta UKS Azymut 45, Gdyni 13 8062020 7.00
9 [16] DUDA, Kornelia UKS Traper, Złocieni 8 4141 8650895 8.00
10 [26] MIŚ, Milena HKS Azymut, Mochy 3 3575 8062029 9.00
11 [23] NIKOŁAJUK, Martyna UKS Orientpark.pl, I 6 10.00
Lista startowa wg kategorii: K12
----------------------------------------------------------------------------------------
1 [41] WASILEWSKA, Olga UKS OSiR, Góra Kalwa 16 4251 1419866 20.00
2 [32] MIELKO, Zuzanna UKS Azymut, Siedlisk 15 4362 2048179 21.00
3 [28] BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 2 3646 8000581 22.00
4 [38] PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka, Rumia 12 4252 8515505 23.00
5 [29] CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS, Wrocław 11 4312 2067741 24.00
6 [37] OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel, Kraków 2 4023 8000587 25.00
7 [42] WŁODARCZYK, WiktoriaUKS Traper, Złocieni 8 3546 8004603 26.00
8 [35] NIEDZIELSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 2 27.00
9 [30] KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka, Rumia 12 4482 887227 28.00
10 [31] KURASIŃSKA, Lena HKS Azymut, Mochy 3 4288 8062025 29.00
11 [27] ADAMIAK, Amelia UKS Azymut, Siedlisk 15 430943 30.00
12 [33] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel, Kraków 2 4022 8000389 31.00
13 [43] WOJCIECHOWSKA, HonorataUKS Azymut, Dębów 17 4751 2015136 32.00
14 [40] STANIEC, Julia MKS MOS, Wrocław 11 4346 7067739 33.00
15 [54] KONIK, Julia UKS Reflex, Rybnik 19 1451066 34.00
16 [36] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 2 3938 8303011 35.00
17 [34] MOTYLIŃSKA, AnastazjaUKS Traper, Złocieni 8 4528 8650897 36.00
18 [39] REDZYNIA, Zofia UKS Azymut, Pabianic 9 4595 2146538 37.00
Lista startowa wg kategorii: K13
----------------------------------------------------------------------------------------
1 [66] STEFANIAK, Izabela KOS BnO, Szczecin 20 3767 8200407 20.00
2 [55] KUCIEL, Hanna MKS MOS, Wrocław 11 4295 2057131 21.00
3 [64] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 4 3611 8664614 22.00
4 [71] WYCZARSKA, Maria UKS Azymut, Dębów 17 4754 2016488 23.00
5 [51] HAŁUCHA, Milena WKS Wawel, Kraków 2 3936 2114869 24.00
6 [49] DOBROMILSKA, IzabelaUKS Azymut, Siedlisk 15 4381 2048189 25.00
7 [45] BOREK, Alicja UKS Traper, Złocieni 8 3314 8650898 26.00
8 [46] BOŻEK, Ewelina UKS Azymut, Siedlisk 15 4359 2048185 27.00
9 [63] NIKOŁAJUK, Maja UKS Orientpark.pl, I 6 4783 2016463 28.00
10 [67] SUDAK, Oliwia UKS Azymut, Siedlisk 15 4361 2048193 29.00
11 [215] JUCHA, Weronika UKS Azymut, Dębów 17 4752 30.00
12 [78] JANIAK, Lena UKS Reflex, Rybnik 19 4391 886623 31.00
13 [44] BELICA, Milena indywidualnie 1 4397 4403501 32.00
14 [50] HALEWICZ, Julia UKS Orientpark.pl, I 6 3740 2025001 33.00
15 [57] ŁĄCKA, Julia UKS OSiR, Góra Kalwa 16 3573 8062059 34.00
16 [69] SZELIGA, Sonia UKS Orientpark.pl, I 6 3739 8321123 35.00
17 [52] JANIAK, Magdalena UKS Azymut, Pabianic 9 4603 2146573 36.00
18 [53] KLECHA, Weronika HKS Azymut, Mochy 3 3574 8062022 37.00
19 [47] CHABIERA, Filomena UNTS, Warszawa 10 3856 8181201 38.00
20 [68] SZCZYGIEŁ, Hanna MKS MOS, Wrocław 11 2911 8201402 39.00
21 [65] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 2 3190 8640921 40.00
22 [58] MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 10 3554 8131207 41.00
23 [62] NIESSNER, Pola WKS Wawel, Kraków 2 3651 8000393 42.00
24 [61] MIŁASZEWICZ, MagdalenaUKS Traper, Złocieni 8 3887 8650896 43.00
25 [59] MIKUŁA, Daria KOS BnO, Szczecin 20 3960 8073012 44.00
26 [48] DARGACZ, Paulina PKO Harpagan, Gdańsk 18 4488 8517349 45.00
27 [56] KULA, Maja KOS BnO, Szczecin 20 3962 8434123 46.00
28 [70] WEJTKO, Diana UMKS, Kwidzyn 7 3360 8001096 47.00
29 [60] MIKUŁA, Iga KOS BnO, Szczecin 20 3959 8300107 48.00
Lista startowa wg kategorii: K14
----------------------------------------------------------------------------------------
1 [72] BORKOWSKA, Lena UKS OSiR, Góra Kalwa 16 3756 8664844 50.00
2 [88] SIUDEK, Julia UKS Orientuś, Łódź 22 4871 886662 51.00
3 [73] CEGIEŁKA, Milena UKS GOK, Galewice 21 4115 2086643 52.00
4 [76] DZWONKOWSKA, PaulinaUKS OSiR, Góra Kalwa 16 3366 8062062 53.00
5 [80] KOTLIŃSKA, Kamila UKS Azymut, Dębów 17 4056 7203702 54.00
6 [79] KASPRZYK, Marta UKS OSiR, Góra Kalwa 16 4540 8181203 55.00
7 [75] DZIUBA, Justyna UKS Kometa, Gliwice 5 4340 8629801 56.00
8 [77] HAJDUK, Maria HKS Azymut, Mochy 3 3257 8518304 57.00
9 [86] PIESTRAK, Karolina UKS Azymut, Dębów 17 4058 886651 58.00
10 [83] MŁYNKOWIAK, KarolinaHKS Azymut, Mochy 3 3262 8062024 59.00
11 [87] POLEWKA, Julianna UKS Kometa, Gliwice 5 2461 8516450 60.00
12 [84] MUREK, Emilia HKS Azymut, Mochy 3 3579 8636184 61.00
13 [89] SOBIEPANEK, Barbara UKS OSiR, Góra Kalwa 16 3365 8664841 62.00
14 [90] SZMYT, Aleksandra HKS Azymut, Mochy 3 4635 8666008 63.00
15 [74] CISZEK, Katarzyna MKS MOS, Wrocław 11 4290 8654388 64.00
16 [82] MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 9 4596 2146625 65.00
17 [91] UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45, Gdyni 13 3121 8062049 66.00
18 [81] KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 9 4599 2146588 67.00
19 [85] NOWAK, Anna UKS Azymut 45, Gdyni 13 2858 8660495 68.00
Lista startowa wg kategorii: KM10N
----------------------------------------------------------------------------------------
1 [94] KARDASZ, Karolina UKS Azymut, Siedlisk 15 4884 430939 20.00
2 [93] HALINOWSKI, Jakub UKS Azymut, Siedlisk 15 430945 21.00
3 [99] TUR, Mikołaj UKS Azymut, Siedlisk 15 430912 22.00
4 [96] MATWIEJCZUK, Kamil UKS Azymut, Siedlisk 15 430910 23.00
5 [95] KOWALIK-MOTYKA, Jan UKS Azymut, Dębów 17 886653 24.00
6 [97] PARUCH, Bartłomiej UKS Azymut, Siedlisk 15 4931 430913 25.00
7 [98] RUGAŁA, Wiktor UKS Azymut, Siedlisk 15 430928 26.00
8 [92] HALINOWSKI, Antoni UKS Azymut, Siedlisk 15 430929 27.00
Lista startowa wg kategorii: KM10NR
----------------------------------------------------------------------------------------
1 [100] BISKUPSKA, Marysia WKS Wawel, Kraków 2
2 [101] DOMAGAŁA, Konrad UKS Grom, Sokolniki 23 2048197
3 [102] JANAS, Małgorzata UKS Kometa, Gliwice 5 4513 8631681
4 [103] KMIECIŃSKI, FranciszekPUKS Młode Orły 24 4533 2033044
5 [104] KUSIAK, Aleksandra KOS BnO, Szczecin 20 8260726
6 [105] KUSIAK, Antoni KOS BnO, Szczecin 20 8260725
7 [106] MAZAN, Kacper KOS BnO, Szczecin 20 8260716
Lista startowa wg kategorii: M10
----------------------------------------------------------------------------------------
1 [107] CERK, Szymon UKS Traper, Złocieni 8 4918 682394 50.00
2 [123] WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut, Pabianic 9 4406 8095410 51.00
3 [110] FRANC, Julian EmilianHKS Azymut, Mochy 3 4640 8636186 52.00
4 [118] PĘKAL, Paweł UMKS, Kwidzyn 7 4444 8201403 53.00
5 [121] SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper, Złocieni 8 4920 8650883 54.00
6 [113] KNOP, Ignacy HKS Azymut, Mochy 3 8515504 55.00
7 [114] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa, Gliwice 5 4148 8631667 56.00
8 [124] ZASADZKI, TymoteuszWKS Wawel, Kraków 2 4749 57.00
9 [108] DROŃ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 7 4510 2103949 58.00
10 [116] NIEDZIELSKI, MikołajHKS Azymut, Mochy 3 4792 8666002 59.00
11 [117] PACHNIK, Antoni UKS Orientpark.pl, I 6 4299 2025004 60.00
12 [119] PIETRZAK, Bruno HKS Azymut, Mochy 3 8062028 61.00
13 [120] SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 8 4919 62.00
14 [111] JAWORSKI, StanisławLKS Górzanka, Nawojo 25 63.00
15 [109] DUDA, Łukasz UKS Traper, Złocieni 8 4142 8650885 64.00
16 [112] JĘDRAS, Jakub UMKS, Kwidzyn 7 4509 2102489 65.00
17 [122] URYGA, Artur WKS Wawel, Kraków 2 66.00
18 [115] MŁYNKOWIAK, Fabian HKS Azymut, Mochy 3 4791 8062026 67.00
Lista startowa wg kategorii: M11
----------------------------------------------------------------------------------------
1 [127] LEMAŃCZYK, Witold PKO Harpagan, Gdańsk 18 4804 8010865 50.00
2 [136] WYZNAKIEWICZ, PiotrLKS Górzanka, Nawojo 25 4496 51.00
3 [133] SMOLIŃSKI, Paweł UKS Orientuś, Łódź 22 4775 7200168 52.00
4 [126] JAWORSKI, Antoni LKS Górzanka, Nawojo 25 53.00
5 [134] STAŚKIEWICZ, MiłoszMKS MOS, Wrocław 11 4915 2016290 54.00
6 [125] BARTOS, Ryszard UKS Orientuś, Łódź 22 4217 1409360 55.00
7 [129] MARMAJ, Oskar UKS Azymut, Siedlisk 15 430906 56.00
8 [132] SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś, Łódź 22 4874 1409380 57.00
9 [141] JANAS, Aleksander UKS Kometa, Gliwice 5 4515 8631699 58.00
10 [135] ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 25 4494 59.00
11 [130] OMELCHENKO, VladyslavWKS Wawel, Kraków 2 4750 60.00
12 [128] ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut, Pabianic 9 4402 2146554 61.00
13 [131] PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel, Kraków 2 4019 8000395 62.00
Lista startowa wg kategorii: M12
----------------------------------------------------------------------------------------
1 [143] JONIEC, Hubert UMKS, Kwidzyn 7 3917 2111030 0.00
2 [152] TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha, Warszawa 26 4577 8199596 1.00
3 [151] SZOSTAKOWSKI, KrzysztofPUKS Młode Orły 24 4714 412397 2.00
4 [154] WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR, Góra Kalwa 16 4441 8181204 3.00
5 [139] DOMAGAŁA, Jakub UKS Grom, Sokolniki 23 4388 2048142 4.00
6 [146] KOCIUBA, Wiktor MKS MOS, Wrocław 11 4002 8644895 5.00
7 [147] KOŚĆ, Krystian UKS Azymut, Siedlisk 15 4885 430915 6.00
8 [138] CIUPA, Jan UKS Orientuś, Łódź 22 3926 8667280 7.00
9 [153] UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45, Gdyni 13 3120 8062036 8.00
10 [148] MOKRZANOWSKI, BartłomiejUKS OSiR, Góra Kalwa 16 4722 8062061 9.00
11 [149] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś, Łódź 22 3712 8667274 10.00
12 [150] STEFAŃCZAK, Tymon MKS MOS, Wrocław 11 4344 2067721 11.00
13 [145] KISŁOWSKI, Marek UMKS, Kwidzyn 7 3754 2133398 12.00
14 [140] GRAMSZ, Miłosz UKS Azymut, Pabianic 9 4859 2146560 13.00
15 [137] CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec, Chrzan 4 3602 886343 14.00
16 [144] KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut, Siedlisk 15 4431 430925 15.00
17 [142] JANKIEWICZ, RadosławUMKS, Kwidzyn 7 3913 2067683 16.00
Lista startowa wg kategorii: M13
----------------------------------------------------------------------------------------
1 [179] SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś, Łódź 22 3765 1409366 0.00
2 [180] TABISZEWSKI, Adam UKS Azymut, Siedlisk 15 4932 430916 1.00
3 [170] MURAWSKI, Rafał HKS Azymut, Mochy 3 3578 8516904 2.00
4 [165] KRUK, Wojciech UKS Azymut, Dębów 17 4090 2015833 3.00
5 [171] NAROŻNY, Kacper UKS GOK, Galewice 21 4119 8664615 4.00
6 [166] KWIECIŃSKI, Konrad PUKS Młode Orły 24 4493 300688 5.00
7 [183] WODZICKI, Filip MKS MOS, Wrocław 11 4646 2016295 6.00
8 [163] KOZIAK, Michał KOS BnO, Szczecin 20 4934 8260720 7.00
9 [168] MARKOWSKI, Jakub UKS Azymut, Dębów 17 4753 2015829 8.00
10 [160] GRAJEWSKI, Jakub UMKS, Kwidzyn 7 3915 2127780 9.00
11 [169] MŁYNARCZYK, MaksymilianUKS Orientuś, Łódź 22 3711 8667276 10.00
12 [172] PACHUCKI, TymoteuszBKS Wataha, Warszawa 26 4395 8199582 11.00
13 [181] TARNOWSKI, PrzemysławWKS Wawel, Kraków 2 3939 8000586 12.00
14 [167] LIS, Antoni UKS Azymut, Dębów 17 4249 2015834 13.00
15 [156] BEKIER, Daniel UKS Azymut, Siedlisk 15 4357 2048196 14.00
16 [157] CHACHURSKI, MieszkoUNTS, Warszawa 10 4193 8291207 15.00
17 [175] PIÓRO, Dawid UKS Azymut, Siedlisk 15 4408 2048184 16.00
18 [161] KLAKLA, Kacper KS Kościelec, Chrzan 4 3608 435240 17.00
19 [155] BARTNIK, Mikołaj UKS Azymut, Siedlisk 15 4881 430918 18.00
20 [162] KOLORZ, Dominik UKS Sparta, Czyżowic 27 4622 8055091 19.00
21 [176] PRZEGON, Krzysztof UKS Azymut, Siedlisk 15 4733 430911 20.00
22 [177] RUSINEK, Wojciech KOS BnO, Szczecin 20 4786 8260718 21.00
23 [174] PĘKAL, Mikołaj UMKS, Kwidzyn 7 3569 8664842 22.00
24 [184] WYRWA, Tobiasz HKS Azymut, Mochy 3 3865 8636183 23.00
25 [173] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS, Kwidzyn 7 3568 8271107 24.00
26 [182] WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut, Pabianic 9 3879 7662202 25.00
27 [186] ŻUCHOWSKI, Mateusz KOS BnO, Szczecin 20 4788 8260719 26.00
28 [185] ZAREMBA, Adam UMKS, Kwidzyn 7 3567 8000578 27.00
29 [164] KREMPIŃSKI, FranciszekUKS Azymut, Pabianic 9 3559 8035590 28.00
30 [159] DROŃ, Wiktor UMKS, Kwidzyn 7 3764 8070528 29.00
31 [158] DRAPELLA, StanisławPKO Harpagan, Gdańsk 18 4803 8516949 30.00
32 [178] RYGIELSKI, Wiktor UMKS, Kwidzyn 7 3570 8666001 31.00
Lista startowa wg kategorii: M14
----------------------------------------------------------------------------------------
1 [193] KARDASZ, Jakub UKS Azymut, Siedlisk 15 4356 2048182 20.00
2 [204] MIGACZ, Dawid LKS Górzanka, Nawojo 25 4495 21.00
3 [205] MNICH, Marcin UKS Azymut, Siedlisk 15 4731 430932 22.00
4 [210] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 25 4815 23.00
5 [198] KURDZIEL, Szymon MKS MOS, Wrocław 11 4293 2016289 24.00
6 [203] MICHALCZAK, Paweł HKS Azymut, Mochy 3 3260 8666007 25.00
7 [199] KURZYP, Michał MKS MOS, Wrocław 11 3271 2057139 26.00
8 [208] PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 2 4263 8000583 27.00
9 [209] STEFANIAK, Robert UKS Azymut 45, Gdyni 13 4466 8660494 28.00
10 [190] DWOJAK, Gracjan UKS Orientpark.pl, I 6 4123 29.00
11 [191] GĄSIENICA-SAMEK, AdamUNTS, Warszawa 10 2573 1408267 30.00
12 [207] PARUCH, Paweł JakubUKS Azymut, Siedlisk 15 4732 430908 31.00
13 [192] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 2 4481 8099100 32.00
14 [201] ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut, Pabianic 9 4169 887224 33.00
15 [194] KILICHOWSKI, KacperUKS Azymut 45, Gdyni 13 4126 8664840 34.00
16 [196] KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO, Szczecin 20 3664 8383222 35.00
17 [188] DUBRO, Lev UKS Traper, Złocieni 8 4829 682381 36.00
18 [213] TYSZKIEWICZ, Filip KOS BnO, Szczecin 20 4787 8260721 37.00
19 [189] DURMA, Jerzy UKS Azymut, Pabianic 9 4457 2146596 38.00
20 [197] KOZEL, Mikołaj PKO Harpagan, Gdańsk 18 4130 8518349 39.00
21 [212] SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 9 3562 2043890 40.00
22 [206] PACHNIK, Jędrzej UKS Orientpark.pl, I 6 3073 8000568 41.00
23 [211] STOPCZYŃSKI, BartoszBKS Wataha, Warszawa 26 4093 8220606 42.00
24 [195] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO, Szczecin 20 4785 8260717 43.00
25 [200] ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR, Góra Kalwa 16 3296 8062060 44.00
26 [214] WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 9 4458 887245 45.00
27 [187] CEPURDEJ, WładysławUKS Azymut 45, Gdyni 13 4184 8666003 46.00
28 [202] MACIEJEWSKI, BartłomiejBKS Wataha, Warszawa 26 3943 8092006 47.00
Lista startowa wg kategorii: OPEN
----------------------------------------------------------------------------------------
1 MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 28 1319 8100192
2 KULA, Mateusz KOS BnO, Szczecin 20 3666 8636996
3 PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO, Szczecin 20 3670 8260723
4 CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO, Szczecin 20 3443 8260722
5 KUSIAK, Andrzej KOS BnO, Szczecin 20 8260727
6 URBAN, Aneta UKS Traper, Złocieni 8 8650897
7 MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 29 7205881
8 DOMAGAŁA, Andrzej UKS Grom, Sokolniki 23 2086645
9 KLIMASZ, Józef Szarotki Rzeszów 31 418956
10 NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 3 8062032
11 LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan, Gdańsk 18 1416917
12 LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan, Gdańsk 18 8516447
13 KALSZTEIN, Karol PKO Harpagan, Gdańsk 18 8515547
14 BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan, Gdańsk 18 8517347
15 PABICH, Maria UKS Azymut, Pabianic 9 8033071
16 SZTRANEK, Iwona UKS Azymut, Pabianic 9 887216
17 SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 9 8002653
18 GĄSIOROWSKI, Adam UKS Azymut, Pabianic 9 9060601
19 PABICH, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 9 886310
20 SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 9 1407621
21 KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 9 7204651
22 GALICZ, Karol BKS Wataha, Warszawa 26 8198611
23 BAĆ, Wiesław Wydry Galicja 33
24 WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 10 0454 8050373
|