Końcowe wyniki kategorii 11.07.2020 21:25:20
WawelCup 2020
===Podkarpacki OZOS==========================================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki kategorii : M10 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice 24 0440 19.01/1 14.26/1 33.27/1
2.MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice 52 0414 19.51/2 14.29/2 34.20/2
3.PACHNIK, Antoni UKS "Orientpark.pl" 50 0429 20.18/3 18.01/5 38.19/3
4.ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel Kraków 15 22.36/4 15.53/3 38.29/4
5.PIETRZAK, Bruno HKS AZYMUT MOCHY 121 31.36/7 16.07/4 47.43/5
6.CHABRZYK, Wojciech ChabTeam 33 brak 31.33/6 18.03/6 49.36/6
7.BĄCZEK, Jędrzej UKS Technik Ruciane- 14 0481 31.03/5 19.26/7 50.29/7
8.JĘDRAS, Jakub UMKS Kwidzyn 57 4509 34.30/8 19.56/9 54.26/8
9.SZUWARA, Eryk KU AZS UMCS Lublin 45 0477 34.43/9 24.53/10 59.36/9
10.BORCZYK, Dawid PUKS Młode Orły Nowy 27 4535 44.46/11 19.26/7 64.12/10
11.URYGA, Artur WKS Wawel Kraków 15 41.27/10 48.41/11 90.08/11
Końcowe wyniki kategorii : M10N 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BULTROWICZ, Franciszek KS Hades Poznań 30 24.16 0b.PK/2 9.41/1 33.57/1
2.STYRYLSKI, Igor LKS Górzanka Nawojo 73 27.00 0b.PK/3 16.41/2 43.41/2
3.STYRYLSKI, Kacper LKS Górzanka Nawojo 73 40.03 0b.PK/6 17.01/3 57.04/3
4.TARNOWSKI, Piotr WKS Wawel Kraków 15 36.11 0b.PK/4 25.31/5 61.42/4
5.URYGA, Adam WKS Wawel Kraków 15 55.18 0b.PK/8 30.30/6 85.48/5
6.MARSZAŁEK, Karol UKS Azymut 45 4 44.21 0b.PK/7 52.57/7 97.18/6
MATWIEJCZUK, Kamil UKS Azymut Siedliska 1 37.15 0b.PK/5 DNF / NKL /
PARUCH, Bartłomiej UKS Azymut Siedliska 1 DNF / DNF / NKL /
RUGAŁA, Wiktor UKS Azymut Siedliska 1 17.08 0b.PK/1 DNF / NKL /
DUDZIAK, Andrzej UKS Dąb Leszno 49 brak / 18.10/4 /
Końcowe wyniki kategorii : M12 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45 4 0312 26.28/3 25.04/1 51.32/1
2.CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanó 35 3602 25.08/2 26.36/2 51.44/2
3.RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś Łódź 13 3712 31.20/9 28.23/3 59.43/3
4.LEMAŃCZYK, Witold Pomorski Klub Orient 16 0480 31.41/10 29.45/5 61.26/4
5.MOTAŁA, Piotr UKS Siódemka Rumia 23 32.02/11 38.17/8 70.19/5
6.CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 13 3926 29.29/5 41.32/9 71.01/6
7.ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka Nawojo 73 4494 43.25/16 28.48/4 72.13/7
8.PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel Kraków 15 4019 37.18/13 35.43/7 73.01/8
9.ŁADOMIRSKI, Szymon MKS Paulinum Jelenia 48 0473 30.42/7 43.52/10 74.34/9
10.WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR Góra Kalwar 28 0444 31.01/8 44.46/11 75.47/10
11.JANKIEWICZ, Radosław UMKS Kwidzyn 57 3913 29.37/6 46.35/12 76.12/11
12.MOKRZANOWSKI, Bartłomiej UKS OSiR Góra Kalwar 28 0472 51.29/17 49.37/13 101.06/12
13.KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław 38 0400 23.42/1 79.18/18 103.00/13
14.BARTOS, Ryszard UKS Orientuś Łódź 13 4217 77.58/21 34.34/6 112.32/14
15.ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut Pabianice 24 0440 41.17/15 78.07/17 119.24/15
16.KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 24 0460 54.26/18 70.35/15 125.01/16
17.GRAMSZ, Miłosz UKS Azymut Pabianice 24 0485 61.47/20 63.52/14 125.39/17
18.MOL, Adam HKS Azymut Mochy 109 80.09/22 71.08/16 151.17/18
FORYSTEK, Szymon WKS Wawel Kraków 15 DNF / DNF / NKL /
HOFHANZL, Antonín TJ Růžená 68 29.00/4 NKL-bPK / NKL /
JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice 52 0451 57.43/19 NKL-bPK / NKL /
JOŃCZY, Michał MKS Paulinum Jelenia 48 0388 38.06/14 NKL-bPK / NKL /
KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut Siedliska 1 0443 NKL-bPK / DNF / NKL /
OMELCHENKO, Vladyslav WKS Wawel Kraków 15 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 13 4874 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
SMOLIŃSKI, Paweł UKS Orientuś Łódź 13 4775 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka Nawojow 1054494 DNF / / NKL /
ŻMIJ, Szymon UKS Kometa Gliwice 52 0482 NKL-bPK /
SZOSTAKOWSKI, Krzysztof PUKS Młode Orły Nowy 27 4714 35.03/12 / /
Końcowe wyniki kategorii : M14 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 24 0355 40.20/1 45.34/1 85.54/1
2.BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades Poznań 30 0370 41.29/2 46.44/3 88.13/2
3.WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut Pabianice 24 0445 46.25/4 48.38/5 95.03/3
4.SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 24 0356 51.10/7 47.01/4 98.11/4
5.PISAREK, Kordian WKS Wawel Kraków 15 4263 49.44/6 53.23/7 103.07/5
6.ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR Góra Kalwar 28 0329 45.49/3 61.14/16 107.03/6
7.WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 24 0387 58.18/8 53.45/8 112.03/7
8.ZAREMBA, Adam UMKS Kwidzyn 57 3567 48.54/5 66.12/19 115.06/8
9.KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice 24 0410 60.19/9 56.04/10 116.23/9
10.DWOJAK, Gracjan UKS "Orientpark.pl" 50 0412 63.30/12 55.18/9 118.48/10
11.DRAPELLA, Stanisław Pomorski Klub Orient 16 0480 69.52/17 50.50/6 120.42/11
12.KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 41 0478 61.05/10 60.59/14 122.04/12
13.PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 57 3568 73.09/21 57.01/11 130.10/13
14.GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel Kraków 15 4481 71.20/18 59.22/13 130.42/14
15.WODZICKI, Filip MKS MOS Wrocław 38 0464 66.48/14 64.43/18 131.31/15
16.TARNOWSKI, Przemysław WKS Wawel Kraków 15 0393 68.59/16 63.53/17 132.52/16
17.KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO Szczecin 41 0366 63.29/11 75.30/22 138.59/17
18.STOLAREK, Piotr LKS Górzanka Nawojo 73 4815 78.14/23 61.00/15 139.14/18
19.ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 24 0416 90.25/26 57.47/12 148.12/19
20.KURZYP, Michał MKS MOS Wrocław 38 0327 68.39/15 93.13/25 161.52/20
21.RUSINEK, Wojciech KOS BnO Szczecin 41 0478 85.05/25 81.41/23 166.46/21
22.TYSZKIEWICZ, Filip KOS BnO Szczecin 41 0478 64.13/13 117.12/28 181.25/22
23.FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz UKS Dąb Leszno 49 0424 111.19/32 71.46/21 183.05/23
24.KILICHOWSKI, Kacper UKS Azymut 45 4 4126 124.38/35 69.16/20 193.54/24
25.ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades Poznań 30 0370 101.33/31 99.31/27 201.04/25
26.STEFANIAK, Robert UKS Azymut 45 4 119.45/33 85.33/24 205.18/26
BEKIER, Daniel UKS Azymut Siedliska 1 0435 100.23/29 DNF / NKL /
CEPURDEJ, Władysław UKS Azymut 45 4 NKL-bPK / 46.38/2 NKL /
CHACHURSKI, Mieszko UNTS Warszawa 17 0419 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
DURMA, Jerzy UKS Azymut Pabianice 24 0445 72.20/20 DNF / NKL /
GĄSIENICA-SAMEK, Adam UNTS Warszawa 17 2573 DNF / DNF / NKL /
KARDASZ, Jakub UKS Azymut Siedliska 1 0435 83.29/24 DNF / NKL /
KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanó 35 0360 75.25/22 NKL-bPK / NKL /
KOLORZ, Dominik UKS Sparta Czyżowice 40 0462 121.10/34 NKL-bPK / NKL /
KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin 41 w tr NKL-bPK / 96.35/26 NKL /
KUBISIAK, Tomasz Skierniewickie Stowa 88 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
MARSZAŁEK, Alan UKS Grom Sokolniki 46 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
MŁYNARCZYK, Maksymilian UKS Orientuś Łódź 13 3711 101.14/30 NKL-bPK / NKL /
MNICH, Marcin UKS Azymut Siedliska 1 0473 91.05/27 DNF / NKL /
PARUCH, Paweł UKS Azymut Siedliska 1 0473 145.01/36 DNF / NKL /
PIÓRO, Dawid UKS Azymut Siedliska 1 0440 NKL-bPK / DNF / NKL /
PRZEGON, Krzysztof UKS Azymut Siedliska 1 0473 NKL-bPK / DNF / NKL /
SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś Łódź 13 3765 NKL-bPK / DNF / NKL /
SZUWARA, Daniel KU AZS UMCS Lublin 45 0477 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
ŻUCHOWSKI, Mateusz KOS BnO Szczecin 41 0478 72.11/19 NKL-bPK / NKL /
KOZEL, Mikołaj Pomorski Klub Orient 16 4130 93.44/28 / /
Końcowe wyniki kategorii : M16 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 17 3174 43.12/1 47.58/1 91.10/1
2.WOŁEK, Stanisław UNTS Warszawa 17 3557 49.03/3 48.59/2 98.02/2
3.MULLER, Wiktor UMKS Kwidzyn 57 2578 50.19/4 56.01/5 106.20/3
4.WÓJCIK , Paweł WKS Wawel Kraków 15 2991 55.02/8 52.25/4 107.27/4
5.PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwar 28 0278 52.37/6 57.36/7 110.13/5
6.MAJOWSKI, Jan UKS OSiR Góra Kalwar 28 0350 53.38/7 57.23/6 111.01/6
7.ŻESŁAWSKI , Jakub WKS Wawel Kraków 15 3201 57.54/9 66.52/10 124.46/7
8.LISIAK, Adam UKS Orientuś Łódź 13 3049 58.24/11 67.28/11 125.52/8
9.DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwar 28 0390 58.20/10 69.39/12 127.59/9
10.MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa Gliwice 52 0382 64.25/12 66.36/9 131.01/10
11.CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO Szczecin 41 0344 51.18/5 80.46/14 132.04/11
12.WĄSIEWICZ, Jerzy Team 360 5 0407 80.07/15 73.12/13 153.19/12
13.SOBIEPANEK, Maksymilian UKS OSiR Góra Kalwar 28 0375 45.37/2 116.57/18 162.34/13
14.GÓRSKI, Patryk UKS OSiR Góra Kalwar 28 0454 68.08/14 113.17/17 181.25/14
15.WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwar 28 0277 88.00/16 103.26/16 191.26/15
BIELECKI, Michał UKS Siódemka Rumia 23 NKL-bPK / 81.02/15 NKL /
CZAPLA, Tadeusz WKS Wawel Kraków 15 135.36/19 DNF / NKL /
ERTEL, Jacek MUKS Junior Ochędzyn 54 104.53/17 NKL-LIM / NKL /
FRONIA, Jakub UKS GOK Galewice 58 0411 NKL-bPK / 145.11/19 NKL /
PACHNIK, Jędrzej UKS "Orientpark.pl" 50 0307 NKL-bPK / 50.32/3 NKL /
SIEROŃ, Karol UKS Azymut Pabianice 24 0440 67.50/13 NKL-bPK / NKL /
SWATOWSKI, Kacper UKS Azymut Siedliska 1 0488 NKL-bPK / DNF / NKL /
ŻESŁAWSKI , Mateusz WKS Wawel Kraków 15 3200 NKL-bPK / 66.24/8 NKL /
KOTKOWIAK, Piotr KOS BnO Szczecin 41 0366 120.40/18
Końcowe wyniki kategorii : M18 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KURZYP, Stanisław WKS Śląsk Wrocław 21 2225 36.49/2 51.58/1 88.47/1
2.KULA, Mateusz KOS BnO Szczecin 41 0366 38.14/5 57.17/2 95.31/2
3.NOWAK, Grzegorz UKS Azymut 45 4 2370 39.51/8 58.53/3 98.44/3
4.SZTRANEK, Jan UKS Azymut Pabianice 24 0265 39.47/7 60.25/4 100.12/4
5.PACHNIK, Stanisław UKS Orientuś Łódź 13 4297 37.36/4 64.57/8 102.33/5
6.TOBOREK, Jakub WKS Śląsk Wrocław 21 2141 38.36/6 64.56/7 103.32/6
7.NOWAK, Michał UKS Orientuś Łódź 13 3929 40.34/9 66.42/9 107.16/7
8.PUDEŁEK, Błażej Górzanka Nawojowa Gó 126 46.37/11 60.53/5 107.30/8
9.SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź 13 2837 31.41/1 76.29/12 108.10/9
10.TARNAWSKI, Jan WKS Wawel Kraków 15 3834 50.37/15 64.13/6 114.50/10
11.OLSZEWSKI, Bartłomiej UNTS Warszawa 17 8181 48.26/14 68.41/10 117.07/11
12.JOŃCZY, Jakub MKS Paulinum Jelenia 48 0310 42.35/10 75.18/11 117.53/12
13.SOBIŃSKI, Adrian MKS Paulinum Jelenia 48 0386 46.54/12 79.32/13 126.26/13
14.BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź 13 2127 47.01/13 93.36/15 140.37/14
15.ZALESKI, Jakub MKS Paulinum Jelenia 48 0310 64.30/17 88.33/14 153.03/15
16.SĘDŁAK, Michał OK!Sport 11 72.24/18 106.03/16 178.27/16
KUBISIAK, Witold Skierniewickie Stowa 89 83.23/19 NKL-bPK / NKL /
KULESZA, Igor UKS Orientuś Łódź 13 4098 DNF / DNF / NKL /
LEDZION, Piotr UKS Orientuś Łódź 13 4111 56.22/16 NKL-bPK / NKL /
PORZYCZ, Grzegorz UKS Azymut 45 4 2371 37.13/3
Końcowe wyniki kategorii : M20 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BYRCZEK, JAN UKS KOMETA 31 0272 47.16/2 72.10/1 119.26/1
2.PETERSBURSKI, Krystian UKS Azymut 45 4 44.27/1 82.01/3 126.28/2
3.PŁÓCIENNIK, Konrad UKS Azymut Pabianice 24 0178 53.10/3 76.16/2 129.26/3
Końcowe wyniki kategorii : M21E 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.OLEJNIK, Michał WKS Grunwald Poznań 1150034 32.03/1 65.43/1 97.46/1
2.PRYJMA, Fryderyk UNTS Warszawa 17 2672 37.45/2 75.52/2 113.37/2
3.BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk Wrocław 21 0140 38.39/4 77.57/4 116.36/3
4.KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 21 2226 38.45/5 81.20/7 120.05/4
5.WENSŁAW, Mateusz UKS Azymut 45 4 39.45/6 83.07/10 122.52/5
6.ZBRANEK, Roman SKOB Zlin 76 44.16/12 81.51/8 126.07/6
7.KUCA, Kacper UNTS Warszawa 17 2032 40.29/8 86.44/12 127.13/7
8.DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum Jelenia 48 0110 46.38/13 81.07/6 127.45/8
9.HEWELT, Maciej UKS Azymut 45 4 42.37/10 85.31/11 128.08/9
10.PIOTROWSKI, Radosław 123 123 47.45/16 82.37/9 130.22/10
11.NIEWIEDZIAŁA, Robert UKS Siódemka Rumia 23 38.31/3 91.52/16 130.23/11
12.SOKALSKI, Dariusz Wojskowa Akademia Te 1190071 52.52/21 78.21/5 131.13/12
13.PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś Łódź 13 423 42.08/9 90.07/15 132.15/13
14.DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły Nowy 27 1171 46.44/14 87.15/13 133.59/14
15.KALATA , Michał 10BKPanc Świętoszów 9 0085 40.09/7 97.01/17 137.10/15
16.JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 72 0420 50.37/19 87.34/14 138.11/16
17.OLECH, Przemysław UKS Siódemka Rumia 23 0156 49.33/17 102.39/19 152.12/17
18.HOFFMANN, Mateusz CSWL Poznań 67 0000 55.06/24 98.19/18 153.25/18
19.JURCZYK, Tomasz UKS Sparta Czyżowice 40 " 50.19/18 112.53/21 163.12/19
20.CYGLER, Sławomir WKS Wawel Kraków 15 0009 55.30/25 108.23/20 163.53/20
21.WOJARSKI, Michał Wieliczka O-Team 143 53.09/23 122.10/23 175.19/21
22.FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 30 4415 61.20/29 117.52/22 179.12/22
23.ZUCHMAŃSKI, Przemysław UKS Orientuś Łódź 13 1724 59.01/27 122.33/24 181.34/23
24.MADEJ, Mateusz UKS "Orientpark.pl" 50 0070 59.32/28 128.56/25 188.28/24
25.KRASZEWSKI, Przemysław 10BKPanc Świętoszów 9 0483 58.25/26 135.50/28 194.15/25
26.MARTE, Michal KU AZS WAT WARSZAWA 1000194 83.45/33 129.25/26 213.10/26
27.WOJNOWICZ, Marek UKS "Orientpark.pl" 50 83.04/32 132.10/27 215.14/27
28.KURYJ, Marek WKS Wawel Kraków 15 3252 72.32/30 165.12/29 237.44/28
29.GRABOWSKI, Bogusz 15 Giżycka Brygada Z 32 82.59/31 168.29/30 251.28/29
ADAMSKI, Robert 100. bł/UKS BŁYSKAWI 2 109.35/37 NKL-bPK / NKL /
CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś Łódź 13 402 52.37/20 NKL-bPK / NKL /
DRĄGOWSKI, Kuba MKS Paulinum Jelenia 48 0068 DNF / 77.53/3 NKL /
FILIPEK, Marcin 12 BZ 3 88.12/36 NKL-LIM / NKL /
HOVORKA, Lukáš OK Lokomotiva Pardub 70 44.00/11 NKL-bPK / NKL /
Vakant
MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 21 0131 53.00/22 DNF / NKL /
OLESIŃSKI, Rafał 2 ORel. Przasnysz 74 87.44/35 NKL-LIM / NKL /
PODZIŃSKI, Rafał UKS Orientuś Łódź 13 410 46.59/15 DNF / NKL /
BLUZA, Łukasz indywidualnie 25 86.39/34
GRZEGORCZYK, Marcin 12 BZ 3 NKL-bPK /
Końcowe wyniki kategorii : M21S 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MIŚTAL, Mateusz HarperSOFT Team 108 45.57/2 46.35/1 92.32/1
2.NESTOROWICZ, Łukasz KU AZS UMCS Lublin 45 0330 42.19/1 56.23/7 98.42/2
3.GARBULIŃSKI, Grzegorz Indywidualnie 10 51.10/3 55.49/6 106.59/3
4.WOŁOWCZYK, Michał UNTS Warszawa 17 489 57.26/8 55.20/4 112.46/4
5.KOGUCIUK, Konrad KU AZS UMCS Lublin 45 0329 53.59/6 59.08/10 113.07/5
6.NOWAK, Bartłomiej PUKS Młode Orły Nowy 27 4821 60.24/10 58.04/9 118.28/6
7.PIETRZAK, Konrad KU AZS UMCS Lublin/1 1220334 52.42/4 67.32/14 120.14/7
8.ANTONOWICZ, Jerzy Team360 6 0009 56.29/7 65.05/13 121.34/8
9.PIETRZAK, Patryk HKS AZYMUT MOCHY 121 59.03/9 63.56/12 122.59/9
10.KUREK, Jarosław KU AZS WAT Warszawa 34 71.30/16 53.25/3 124.55/10
11.PARYS, Jarosław KU AZS UMCS Lublin 45 0330 69.03/15 56.40/8 125.43/11
12.GĄSIOROWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice 24 0355 69.02/14 61.44/11 130.46/12
13.PAWŁOWSKI, Michał Wojskowa Akademia Te 119 61.53/11 70.09/16 132.02/13
14.MASTELA, Rafał OB Havířov 101 53.29/5 79.33/19 133.02/14
15.GOLARZ, Tomasz 2 pułk inżynieryjny 8 78.19/17 55.45/5 134.04/15
16.WAŁACHOWSKI, Piotr Indywidualnie Legion 138 67.12/13 73.34/18 140.46/16
17.LATÁK, Rudolf BÖF Budaörs 29 79.33/18 69.42/15 149.15/17
18.ZAJĄC, Bartosz 5 Batalion Dowodzeni 147 97.08/19 73.04/17 170.12/18
19.MARSZAŁEK, Michał UKS Azymut 45 4 105.11/20 122.48/23 227.59/19
20.WOJCIECHOWSKI, Kamil 144 144 111.51/21 120.11/22 232.02/20
21.NIKOŁAJUK, Bartek UKS "Orientpark.pl" 50 115.31/22 117.53/21 233.24/21
22.DANIELEWICZ , Patryk JW 4495 42 143.26/24 96.35/20 240.01/22
BUGÁR, Gergely BÖF Budaörs 29 DNF / DNF / NKL /
KRUPA, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 28 0425 63.42/12 NKL-bPK / NKL /
JAROSZEK, Radoslaw Team 360 5 / 51.28/2 /
KĘDZIOR, Rafał JW 4495 42 131.22/23
Końcowe wyniki kategorii : M35 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KONARCZAK, Dariusz KS Hades Poznań / 17 78 0090 47.59/2 60.14/2 108.13/1
2.PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice 24 0033 44.58/1 65.32/3 110.30/2
3.ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 28 0167 52.57/3 60.07/1 113.04/3
4.ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 24 0265 55.41/4 69.28/4 125.09/4
5.KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 24 0265 56.38/5 76.42/8 133.20/5
6.KOŻYCZKOWSKI, Edward Indywidualnie 10 61.14/7 73.32/6 134.46/6
7.DRĄGOWSKI, Piotr OK!Sport 11 0068 59.52/6 77.30/10 137.22/7
8.WDOWCZYK, Piotr 2 pinz/UMKS Kwidzyn 1394186 71.57/12 70.02/5 141.59/8
9.LEHMAN, Piotr Indywidualnie 10 66.15/9 77.26/9 143.41/9
10.JANKOWSKI, Paweł Indywidualnie 10 66.54/10 82.09/11 149.03/10
11.FROM , Piotr UMKS Kwidzyn 57 4856 65.47/8 85.11/12 150.58/11
12.JĘDRAS, Przemysław UMKS Kwidzyn 57 3694 80.34/18 73.59/7 154.33/12
13.GOCYŁA, Mateusz KS Jurajskie Orły 63 74.09/14 89.48/13 163.57/13
14.STĘŻYCKI, Grzegorz 10BKPanc Świętoszów 9 0468 69.34/11 97.51/15 167.25/14
15.BEK, Michał Rodzinna Grupa Rower 18 0481 73.20/13 94.11/14 167.31/15
16.PIEKARCZYK, Piotr GKS Świt Krzeszowice 120 89.08/19 101.34/16 190.42/16
17.FRĄTCZAK, Sławomir Pomorski Klub Orient 16 0437 92.42/21 112.52/18 205.34/17
18.ŁAZARSKI, Janusz 2 ORel. Przasnysz 74 104.44/22 108.37/17 213.21/18
19.KUŚ, Michał Klub InO Stowarzysze 95 79.05/17 147.04/19 226.09/19
20.KRZYMINIEWSKI, Marek 100. bł/UKS BŁYSKAWI 2 131.51/23 172.12/20 304.03/20
MAZUR, Michał UKS Azymut Pabianice 24 0295 90.01/20 DNF / NKL /
PIEKIELNY, Mariusz MUKS Junior Ochędzyn 54 74.50/15 DNF / NKL /
WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel Kraków 15 76.11/16 NKL-bPK / NKL /
WOŹNIAK, Michał 5 Batalion Dowodzeni 147 DNF / DNF / NKL /
ZIMMER, Łukasz JW 1109 Grudziądz/2 150 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M40 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NOWAK, Jacek indywidualni pomorsk 1120014 34.37/1 48.34/2 83.11/1
2.GOLINOWSKI, Paweł 10BKPanc Świętoszów 9 0289 41.32/2 45.17/1 86.49/2
3.JANIAK, Paweł MKS Pogoń Siedlce 71 41.45/3 56.03/4 97.48/3
4.ŁAWECKI, Szymon MKS Pogoń Siedlce 71 0210 46.12/7 52.54/3 99.06/4
5.PROŠEK, Michal OK Jihlava 125 43.30/5 58.09/5 101.39/5
6.CYCH, Piotr WKS Śląsk Wrocław 21 46.07/6 60.51/6 106.58/6
7.CIEĆWIERZ, Sławomir UKS Azymut 45 4 4338 47.29/9 65.36/9 113.05/7
8.KOCIUBA, Marek KU AZS WAT Warszawa 34 52.20/14 63.19/7 115.39/8
9.CZAPLA, Tomasz WKS Wawel Kraków 15 52.13/13 66.13/10 118.26/9
10.SZCZEPAN, Fiedorowicz UKS Traper 55 2966 54.05/17 64.33/8 118.38/10
11.PLESIŃSKI, Mariusz 10BKPanc Świętoszów 9 0130 46.21/8 75.09/13 121.30/11
12.DUTKIEWICZ, Damian MKS Paulinum Jelenia 48 0127 52.20/14 72.49/11 125.09/12
13.BALMOWSKI, Radosław 2 pułk inżynieryjny 8 53.49/16 73.17/12 127.06/13
14.CISZEK, Marcin WKS Śląsk Wrocław 21 50.14/11 78.13/16 128.27/14
15.SOŁOWIEJ, Stanisław KU AZS UMCS Lublin 45 0249 49.41/10 80.44/20 130.25/15
16.SITNICKI, Mariusz 10BKPanc Świętoszów 9 0437 50.31/12 82.20/21 132.51/16
17.KUBISIAK, Marek Skierniewickie Stowa 87 0210 66.29/21 76.09/14 142.38/17
18.PATREJKO, Andrzej UKS Azymut 45 4 65.11/20 78.25/17 143.36/18
19.MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 99 64.22/19 80.00/19 144.22/19
20.KUJDA, Arkadiusz 1 Brygada Logistyczn 91 0398 72.18/24 76.19/15 148.37/20
21.KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojo 73 0431 79.48/29 79.18/18 159.06/21
22.NOWAK, Paweł UKS Orientuś Łódź 13 3930 70.49/23 89.52/25 160.41/22
23.SIUDEK, Konrad UKS Orientuś Łódź/ B 1284873 75.24/26 86.40/22 162.04/23
24.TRZASKO, Bogusław 134 134 75.04/25 88.11/23 163.15/24
25.JARONIEC, Dariusz 15 Giżycka Brygada Z 32 67.33/22 105.01/31 172.34/25
26.RZOSIŃSKI , Dariusz 8 brt Lipowiec 65 79.46/28 93.52/27 173.38/26
27.CENIUK, Sylwester 15 Giżycka Brygada Z 32 77.10/27 99.28/30 176.38/27
28.CIUPA, Marcin UKS Orientuś Łódź 13 3927 84.25/30 98.12/29 182.37/28
29.PERFIKOWSKI, Piotr UMKS Kwidzyn 57 4190 103.53/33 89.17/24 193.10/29
30.SZUWARA, Piotr 1 Batalion Drogowo - 82 0489 107.54/34 89.56/26 197.50/30
31.WIĘCKO, Jacek 15 Giżycka Brygada Z 32 97.05/31 107.58/32 205.03/31
32.DURMAJ, Marcin 15 Giżycka Brygada Z 32 108.56/35 97.49/28 206.45/32
33.SUDOŁ, Marek 15 Giżycka Brygada Z 32 100.16/32 114.34/34 214.50/33
34.KOSICKI, Roman UKS ENERGETYK Dychów 81 122.40/37 112.11/33 234.51/34
35.ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań 98 111.07/36 131.46/35 242.53/35
36.VAJDULIAK, Juraj OB Tvrdosin 137 125.09/38 137.16/36 262.25/36
TARNOWSKI, Radosław WKS Wawel Kraków 15 4369 57.17/18 NKL-bPK / NKL /
TKACZUK, Tomasz UKS Azymut Pabianice 24 0325 42.32/4 DNF / NKL /
URYGA, Sławek WKS Wawel Kraków 15 138.48/39 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M45 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MOSZKOWICZ , Paweł WKS Wawel Kraków 15 826 44.33/2 46.00/1 90.33/1
2.KRASUSKI, Marcin OK!Sport 11 0268 43.31/1 49.26/2 92.57/2
3.NOWAK, Remik KS Hades Poznań 30 0090 50.42/4 53.58/3 104.40/3
4.BŁACHUT, Igor Team360 6 50.38/3 57.03/4 107.41/4
5.STASZAK, Artur UNTS Warszawa 17 2013 55.18/7 59.05/7 114.23/5
6.HOFHANZL, Abrahám TJ Růžená 68 54.09/6 60.41/8 114.50/6
7.CZAPLA, Przemysław WKS Wawel Kraków 15 Tak 60.56/13 57.05/5 118.01/7
8.SĘDŁAK, Krystian OK!Sport 11 53.24/5 67.45/10 121.09/8
9.MIANOWSKI, Rafał UNTS Warszawa 17 2068 59.11/10 66.38/9 125.49/9
10.GORAL, Michał KU AZS UMCS Lublin 45 0455 60.54/12 73.25/14 134.19/10
11.GLISZCZYŃSKI, Janusz TRV Potrzanowo 62 65.27/15 68.56/11 134.23/11
12.FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 30 4414 58.30/9 76.18/15 134.48/12
13.JANAS, Sebastian UKS Kometa Gliwice 52 0451 65.34/16 72.15/13 137.49/13
14.PUDEŁEK, Paweł Górzanka Nawojowa Gó 126 69.47/18 69.46/12 139.33/14
15.KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS Grom Sokolniki 46 56.37/8 87.50/28 144.27/15
16.MOL, Krzysztof 5 pułk artylerii Sul 1100286 60.17/11 88.22/30 148.39/16
17.PORADA, Robert UKS Reflex 1240208 63.46/14 86.41/26 150.27/17
18.KALSZTEIN, Karol Pomorski Klub Orient 16 " 71.59/20 79.24/18 151.23/18
19.MOSSAKOWSKI, Przemysław samodzielny 39 76.38/27 76.20/16 152.58/19
20.DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS Lublin 45 0297 71.03/19 85.43/25 156.46/20
21.MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT Warszawa 34 76.11/26 80.56/20 157.07/21
22.LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś Łódź 13 4657 75.44/25 83.40/22 159.24/22
23.WRZOSEK, Zbigniew 149 1490056 81.02/30 78.54/17 159.56/23
24.PACYNA, Krzysztof UKS ENERGETYK Dychów 81 0485 74.46/23 88.10/29 162.56/24
25.BADARYCZ, Piotr 7 7 78.44/28 84.17/23 163.01/25
26.ŚWIDERSKI, Władysław KU AZS UMCS Lublin/1 122 74.38/22 92.50/32 167.28/26
27.KRASUSKI, Bartomiej Team360 6 68.37/17 99.29/39 168.06/27
28.WÓJTOWICZ, Grzegorz UNTS Warszawa 17 4546 74.53/24 93.41/33 168.34/28
29.GIELEC, Artur UKS Orientuś Łódź 13 89.54/37 82.32/21 172.26/29
30.PETERSBURSKI, Robert UKS Azymut 45 4 94.23/39 87.08/27 181.31/30
31.KRZYMINIEWSKI, Sławomir 100. bł/UKS BŁYSKAWI 2 89.39/36 94.18/34 183.57/31
32.WOJTCZAK, Krzysztof CSWInż.iChem. Wrocła 97 89.09/35 95.52/35 185.01/32
33.DOMIN, Tomasz sevencoins.pl 47 85.03/32 101.44/41 186.47/33
34.KOSICKI, Tomasz OK!Sport 11 102.47/43 85.11/24 187.58/34
35.RAMOTOWSKI, Mariusz 15 Giżycka Brygada Z 32 85.19/33 107.09/42 192.28/35
36.MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa Gliwice 52 0414 97.55/40 96.39/36 194.34/36
37.MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojow 105 92.18/38 107.37/43 199.55/37
38.LISIAK, Paweł UKS Orientuś Łódź 13 3251 88.07/34 113.33/45 201.40/38
39.BARTOS, Maciej UKS Orientuś Łódź 13 4218 103.13/44 98.41/38 201.54/39
40.KOSONOWSKI, Robert 1 Batalion Drogowo - 82 119.54/47 97.32/37 217.26/40
41.SZAJNA, Robert WKS Wawel Kraków 15 99.24/42 120.20/46 219.44/41
42.WEJTKO, Michał UMKS Kwidzyn 57 3916 107.13/45 129.24/47 236.37/42
43.STROIŃSKI, Cezary 5 pułk artylerii Sul 1300359 98.07/41 140.11/48 238.18/43
44.LEMAŃCZYK, Dariusz Pomorski Klub Orient 16 0484 107.53/46 143.02/49 250.55/44
JOŃCZY, Daniel MKS Paulinum Jelenia 48 0129 NKL-bPK / 57.08/6 NKL /
KŁAK, Andrzej 34WOG 77 DNF / DNF / NKL /
KRYSZCZAK, Adam 2 ORel Przasnysz 86 135.09/49 NKL-bPK / NKL /
RZOSIŃSKI, Marek 8 brt Lipowiec 65 NKL-LIM / NKL-bPK / NKL /
SŁAWIŃSKI, Marcin 3 Brygada Radiotechn 129 79.04/29 NKL-bPK / NKL /
SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś Łódź 13 3001 NKL-bPK / 79.50/19 NKL /
WIECZOREK, Piotr Indywidualny Mazowsz 53 0301 NKL-bPK / 101.02/40 NKL /
WOJCIECHOWSKI, Krzysztof MKS Skarmat 145 72.50/21 DNF / NKL /
WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel Kraków 15 0319 131.15/48 DNF / NKL /
MIKHAYLOV, Victor Odessa Team 106 / 88.53/31 /
WDOWIAK, Robert Rodzinna Grupa Rower 18 / 111.59/44 /
ŻMIJ, Jacek UKS Kometa Gliwice 52 0482 84.01/31
Końcowe wyniki kategorii : M50 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BARTCZAK, Jarosław UMKS ORKAN 12 0074 41.20/1 56.17/1 97.37/1
2.PESTA, Adam UKS Azymut 45 4 42.37/2 61.43/6 104.20/2
3.SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka Nawojow 105 46.59/4 59.05/3 106.04/3
4.PACHNIK, Dariusz UKS "Orientpark.pl" 50 0070 48.40/6 60.33/4 109.13/4
5.SŁOŃSKI , Marek WKS Wawel Kraków 15 3192 55.11/11 58.50/2 114.01/5
6.PISAREK, Piotr WKS Wawel Kraków 15 4588 54.44/10 61.47/7 116.31/6
7.ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades Poznań 30 0091 44.09/3 73.45/10 117.54/7
8.KLASA, TomASZ KS Hades Poznań 30 0373 56.55/12 61.22/5 118.17/8
9.URBANIAK, Krzysztof Indywidualny Mazowsz 53 0052 51.15/8 73.49/11 125.04/9
10.MICHALAK, Tomasz UNTS Warszawa 17 0298 50.24/7 79.03/12 129.27/10
11.NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 113 58.53/13 70.48/9 129.41/11
12.WRZESIŃSKI, Krzysztof September team 1480113 48.05/5 83.47/15 131.52/12
13.MAZUREK, Piotr WKS Śląsk Wrocław 21 4453 60.24/15 85.50/17 146.14/13
14.WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45 4 66.27/18 80.42/13 147.09/14
15.WĄSIEWICZ, Piotr Team 360 5 0408 59.08/14 88.48/20 147.56/15
16.ŚWIĄTKOWSKI, Rafał 133 133 80.19/22 67.41/8 148.00/16
17.FORYSTEK, Józef WKS Wawel Kraków 15 0208 68.21/20 84.58/16 153.19/17
18.KIJEWSKI, Jacek KU AZS WAT Warszawa 34 0008 62.47/16 97.36/22 160.23/18
19.KRAMSKI, Mariusz KOS Modrzew Skwierzy 84 54.32/9 113.10/25 167.42/19
20.ŁASKI, Tomasz Klub InO Stowarzysze 95 80.48/23 87.23/18 168.11/20
21.PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO Szczecin 41 0367 66.13/17 107.13/23 173.26/21
22.JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel Kraków 15 96.05/25 87.38/19 183.43/22
23.MICKEVICIUS, Ovidijus OK Fortuna, Vilnius 79 66.36/19 121.38/26 188.14/23
24.KRUPIŃSKI, Andrzej PUKS Młode Orły Nowy 27 1175 98.49/26 97.00/21 195.49/24
25.CZARNOŁĘCKI, Krzysztof samodzielny 39 92.21/24 111.56/24 204.17/25
26.WITKOWSKI, Zbigniew 141 141 126.56/27 141.07/27 268.03/26
KRÓL, Adrian BnO Tworóg 85 128.01/28 DNF / NKL /
MULLER, Tomasz UMKS Kwidzyn 57 2577 NKL-bPK / 81.16/14 NKL /
SZTRANEK, Paweł UKS Azymut Pabianice 24 0482 74.05/21 / /
Końcowe wyniki kategorii : M55 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MORAWSKI, Paweł indywidualni pomorsk 1120014 42.05/3 56.06/2 98.11/1
2.WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa 17 113 44.11/5 54.33/1 98.44/2
3.BĄCZEK, Dariusz UKS Technik Ruciane- 14 0401 43.05/4 57.09/3 100.14/3
4.MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś Łódź 13 3294 46.00/6 63.05/4 109.05/4
5.MIKOLAVICIUS, Gintaras OK Fortuna, Vilnius 79 47.25/7 68.16/6 115.41/5
6.CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT Warszawa 34 0006 39.50/2 82.49/10 122.39/6
7.NIESSNER , Piotr WKS Wawel Kraków 15 2725 55.18/8 69.37/7 124.55/7
8.DRĄGOWSKI, Marek OK!Sport 11 57.55/9 75.05/8 133.00/8
9.KONDROTAS, Raimondas OK Fortuna, Vilnius 79 51.50/1 86.18/11 138.08/9
10.WOŁEK, Andrzej UNTS Warszawa 17 3555 59.53/10 80.20/9 140.13/10
11.MONIAK, Andrzej LKS Górzanka Nawojo 73 62.42/11 109.11/13 171.53/11
12.MACHULAK, Mirosław UNTS Warszawa 17 4256 124.18/13 101.17/12 225.35/12
13.SZOCIŃSKI, Robert 131 131 137.19/14 112.18/14 249.37/13
POLEWSKI, Dariusz indywidualnie 25 85.32/12
ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 13 3986 / 66.06/5 /
Końcowe wyniki kategorii : M60 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WOJARSKI, Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 1420112 46.37/2 66.57/3 113.34/1
2.WAŁACHOWSKI, Janusz PUKS Młode Orły Nowy 27 1171 50.05/3 64.03/1 114.08/2
3.KROCHMAL, Andrzej KS Spójnia Warszawa 26 0052 46.10/1 69.48/4 115.58/3
4.KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanó 35 963 55.00/5 66.42/2 121.42/4
5.KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 34 0007 58.27/9 72.09/5 130.36/5
6.KONSTANCIAK, Andrzej OK!Sport 11 55.23/7 81.09/6 136.32/6
7.CHUŁEK, Aleksander UKS Azymut 45 4 0054 55.25/8 84.10/8 139.35/7
8.PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis Wrocław 61 0132 60.14/10 81.26/7 141.40/8
9.ROGALA, mirosław KU AZS WAT Warszawa 34 0242 54.35/4 92.58/11 147.33/9
10.MACHOWSKI, Władysław UKS OSiR Góra Kalwar 28 0048 55.12/6 93.28/12 148.40/10
11.CEPURDEJ, Oleksandr UKS Azymut 45 4 65.28/14 87.22/10 152.50/11
12.WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec Łódź 44 0110 60.46/11 98.24/13 159.10/12
13.MĄDRZYŃSKI, Zbigniew UMKS Kwidzyn 57 2885 96.02/19 86.27/9 182.29/13
14.ANDRZEJEWSKI, Leszek UKS Azymut 45 4 1624 62.58/12 121.52/16 184.50/14
15.SYPUŁA, Sławomir UNTS Warszawa 17 69.48/15 115.07/15 184.55/15
16.KRET, Jacek LKS Górzanka Nawojo 73 0372 83.47/18 103.16/14 187.03/16
17.HORNIK, Zbigniew LKO 69 0155 63.55/13 129.48/17 193.43/17
18.CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice 40 0149 77.27/17 142.33/18 220.00/18
MIKIELSKI, Marek UMKS ORKAN 12 0013 75.05/16 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M65 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PARZEWSKI, Jerzy KU AZS WAT WARSZAWA 1000007 36.15/1 51.18/1 87.33/1
2.PARFIANOWICZ, Ludomir UNTS Warszawa 17 101 49.19/2 71.13/2 120.32/2
3.SZCZEPAŃSKI, Marek UKS Technik Ruciane- 14 0250 61.42/6 74.29/3 136.11/3
4.BOHACZEK, Janusz UMKS ORKAN 12 0013 51.17/3 86.52/8 138.09/4
5.GUGA, Romuald WKS Śląsk Wrocław 21 0716 62.34/7 81.00/5 143.34/5
6.ŚWIERCZYŃSKI , Bogdan KOS Modrzew Skwierzy 84 0885 65.49/10 78.06/4 143.55/6
7.WOŁEJSZO, Tadeusz KU AZS WAT 1460007 60.55/4 83.52/6 144.47/7
8.WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice 52 72.34/12 85.22/7 157.56/8
9.ŁUŃSKI, Zbigniew UMKS ORKAN 12 0013 61.33/5 103.43/11 165.16/9
10.BUGÁR, József BÖF Budaörs 29 67.12/11 103.33/10 170.45/10
11.PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś Łódź 13 383 76.34/13 99.08/9 175.42/11
12.OLBRYCHT, Janusz OLBnO 1140022 64.36/9 121.41/13 186.17/12
13.GACKOWSKI, Bogdan Pomorski Klub Orient 16 0084 77.49/14 110.31/12 188.20/13
WOŹNIAK, Józef KU AZS WAT Warszawa 34 0490 63.42/8 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M70 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły Nowy 27 1168 35.50/1 44.35/2 80.25/1
2.TRZPIL, Lech OK!Sport 11 35.53/2 48.56/4 84.49/2
3.KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły Nowy 27 69 44.11/6 41.07/1 85.18/3
4.ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT Warszawa 34 0019 39.50/3 55.32/5 95.22/4
5.KRUCZEK, Stanislaw WKS Wawel Kraków 15 830 50.23/7 45.37/3 96.00/5
6.GLIŃSKI, Henryk KS Artemis Wrocław 61 D920 42.13/4 72.44/6 114.57/6
7.MICHAŁEK , Janusz KOS Modrzew Skwierzy 84 0742 43.13/5 75.44/7 118.57/7
8.WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN 12 0013 56.21/8 91.42/8 148.03/8
Końcowe wyniki kategorii : M75/80 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.DURA, Kazimierz WKS Śląsk Wrocław 21 57.54/2 61.00/1 118.54/1
2.PŁUCIENNIK, Waldemar KOS Modrzew Skwierzy 84 0883 44.41/1 74.49/2 119.30/2
3.Verner, George Klawun Saxen Marathon 180 60.01/3 80.45/3 140.46/3
BENEŠ , Karel SKOB Havířov 20 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : OPEN 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.POLEWKA, Tomasz UKS Kometa Gliwice 52 301 0b.PK 25.42/1 32.52/1 58.34/1
2.WENSŁAW, Justyna 140 140 0b.PK 31.01/2 47.25/6 78.26/2
3.UKLEJA, Marcin UKS Azymut 45 4 0b.PK 35.37/5 43.09/3 78.46/3
4.NOWAK, Maria KS Hades Poznań 30 0292 0b.PK 33.27/3 47.21/5 80.48/4
5.OLEJNIK, Tomasz WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 53.49/11 42.47/2 96.36/5
6.DRĄGOWSKI, Paweł OK!Sport 11 0b.PK 39.36/7 58.31/9 98.07/6
7.BEDNARSKA, Zuzanna UNTS Warszawa 17 0b.PK 35.17/4 68.19/16 103.36/7
8.MAZURKIEWICZ, Beata ALO PWr 103 0b.PK 38.04/6 67.13/15 105.17/8
9.FORYSTEK, Marek WKS Wawel Kraków 15 0262 0b.PK 63.25/16 52.06/7 115.31/9
10.TOMASZEWSKI, Krzysztof CX80 Kalisz 113 0b.PK 53.35/10 63.17/12 116.52/10
11.KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 59.19/13 65.17/13 124.36/11
12.GRAB, Hanna 66 66 0b.PK 66.52/19 66.15/14 133.07/12
13.MAZURKIEWICZ, Agnieszka Smoleckie Syrenki 102 0b.PK 60.32/14 75.50/19 136.22/13
14.BUZEK, Gabi WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 69.18/21 74.45/18 144.03/14
15.GIELEC, Małgorzata UKS Orientuś Łódź 13 0b.PK 68.20/20 81.37/20 149.57/15
16.CHWIEJCZAK, Dorota 36 36 0b.PK 63.26/17 98.33/21 161.59/16
17.BĄCZEK, Aleksandra 2 pułk inżynieryjny 8 0b.PK 87.28/26 74.42/17 162.10/17
18.FIEDOROWICZ, Hieronim UKS Traper 55 384 0b.PK108.55/28 61.01/11 169.56/18
19.OLBRYCHT, Anna OLBnO 114 0b.PK 74.37/22 100.54/22 175.31/19
ANTONOWICZ, Anna Maria Team 360 5 0 0b.PK 39.42/8 DNF / NKL /
CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT Warszawa 34 0b.PK 80.22/25 DNF / NKL /
CIESIELSKA, Karina AKTYWNE CHOSZCZNO 37 0b.PK 77.56/24 DNF / NKL /
FORYSTEK, Konrad WKS Wawel Kraków 15 0226 DNF / DNF / NKL /
GENDEK, Katarzyna UNTS Warszawa 17 0b.PK117.55/29 NKL-bPK / NKL /
LUBKIEWICZ, Małgorzata WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 51.35/9 DNF / NKL /
MOSZKOWICZ , Monika WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 77.27/23 DNF / NKL /
MUSIAŁ, Anna OK!Sport 11 0b.PK 61.24/15 DNF / NKL /
PUDEŁEK, Małgorzata LKS Górzanka Nawojow 105 DNF / DNF / NKL /
RAWLUK, AlPa 127 127 0b.PK104.13/27 DNF / NKL /
TOMANKIEWICZ , Alicja OK!Sport 11 0b.PK 58.08/12 DNF / NKL /
WIŚNIEWSKI, Marcin UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK 66.02/18 DNF / NKL /
DUDZIAK, Damian UKS Dąb Leszno 49 brak / 58.46/10 /
EC, Ewa Indywidualny Mazowsz 53 / 139.48/23 /
KOTKOWIAK, Piotr KOS BnO Szczecin 41 0366 52.57/8 /
SZYSZKA, Agnieszka Night Runners Ostrów 191 / 45.30/4 /
Końcowe wyniki kategorii : OPEN 2 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KACZYŃSKI, Piotr Pomorski Klub Orient 16 0434 0b.PK 43.09/1 41.55/1 85.04/1
2.OLIINYK, Illia WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 45.21/2 47.39/2 93.00/2
3.CHABRZYK, Andrzej ChabTeam 33 brak 0b.PK 54.41/3 59.20/4 114.01/3
4.DARCHUK, Oleksandr 43 43 brak 0b.PK 67.50/4 66.53/8 134.43/4
5.KALINOWSKI, Michał 75 75 0b.PK 92.47/9 50.26/3 143.13/5
6.GARBACIK, Wojciech 60 60 0b.PK 79.56/5 65.38/6 145.34/6
7.MŁYNARCZYK, Julia UKS Orientuś Łódź 13 0b.PK 87.51/7 62.45/5 150.36/7
8.BIELECKI, Tadeusz UKS Siódemka Rumia 23 0b.PK 83.52/6 77.51/10 161.43/8
9.MIROWSKI, Sławomir CSWInż.iChem. Wrocła 97 0b.PK105.17/13 66.01/7 171.18/9
10.STEFANIAK, Marcin OK!Sport 11 0b.PK 93.36/10 93.02/11 186.38/10
11.SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 13 4869 0b.PK 90.54/8 117.44/13 208.38/11
12.KUŚ, Agnieszka Klub InO Stowarzysze 95 0b.PK 99.13/11 112.13/12 211.26/12
13.KIELNIEROWSKI, Paweł UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK144.02/14 76.34/9 220.36/13
SURMA, Grzegorz Pomorski Klub Orient 16 0b.PK105.05/12 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W10 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 57 4179 20.31/1 13.31/1 34.02/1
2.WYSOCKA, Michalina MKS MOS Wrocław 38 0401 21.55/2 15.19/2 37.14/2
3.PABICH, Hanna UKS Azymut Pabianice 24 0416 32.33/6 23.32/4 56.05/3
4.HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanó 35 4520 36.23/9 28.44/5 65.07/4
5.RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanó 35 4519 30.39/4 36.24/6 67.03/5
6.JANAS, Agnieszka UKS Kometa Gliwice 52 0451 35.27/8 36.43/7 72.10/6
7.WÓJTOWICZ, Hanna UNTS Warszawa 17 4547 31.36/5 46.57/8 78.33/7
BELICA, Karolina LUKS IMPULS 19 26.21/3 NKL-bPK / NKL /
BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel Kraków 15 NKL-bPK / 19.57/3 NKL /
KULKA, Kornelia UKS "Orientpark.pl" 50 0434 34.45/7 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W10N 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WEJTKO, Paula UMKS Kwidzyn 57 36.53 0b.PK/3 33.22/1 70.15/1
2.OLIINYK, Arina WKS Wawel Kraków 15 36.52 0b.PK/2 37.37/3 74.29/2
3.OLIINYK, Hanna 116 116 61.27 0b.PK/4 35.05/2 96.32/3
KARDASZ, Karolina UKS Azymut Siedliska 1 0488 30.59 0b.PK/1 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W12 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BISKUPSKA , Julia WKS Wawel Kraków 15 3646 29.42/2 26.25/2 56.07/1
2.MOSZKOWICZ , Julia WKS Wawel Kraków 15 4022 35.20/4 30.27/4 65.47/2
3.WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper 55 0354 28.15/1 42.24/6 70.39/3
4.DUTKIEWICZ, Wiktora MKS Paulinum Jelenia 48 0388 41.59/5 49.10/7 91.09/4
5.OLIINYK , Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 15 4023 33.51/3 58.45/9 92.36/5
6.NOWAK, Zosia KS Hades Poznań 30 0370 54.08/8 39.26/5 93.34/6
7.TSYMBAL, Anastasiia MKS Paulinum Jelenia 48 0480 55.05/9 63.30/10 118.35/7
8.PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanó 35 0416 67.30/12 55.55/8 123.25/8
9.PIEKIELNA, Maja MUKS Junior Ochędzyn 54 68.31/13 129.58/11 198.29/9
BIELECKA, Marta UKS Siódemka Rumia 23 44.46/6 NKL-bPK / NKL /
GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanó 35 NKL-bPK / 29.33/3 NKL /
HETNAR, Oliwia UKS "Orientpark.pl" 50 0472 93.58/15 NKL-bPK / NKL /
KOWALCZYK, Kalina UKS Azymut Pabianice 24 0417 85.13/14 DNF / NKL /
MARSZAŁEK, Marta UKS Azymut 45 4 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska 1 0436 61.11/10 DNF / NKL /
NIKOLAJUK, Martyna UKS "Orientpark.pl" 50 53.19/7 NKL-bPK / NKL /
OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel Kraków 15 3938 NKL-bPK / 25.33/1 NKL /
WASILEWSKA, Olga UKS OSiR Góra Kalwar 28 0425 67.20/11 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W14 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NIESSNER, Pola WKS Wawel Kraków 15 3651 33.35/2 35.16/2 68.51/1
2.KULA, Maja KOS BnO Szczecin 41 0396 37.28/3 32.29/1 69.57/2
3.SŁOŃSKA , Antonina WKS Wawel Kraków 15 3190 29.13/1 49.04/7 78.17/3
4.NOWAK, Anna UKS Azymut 45 4 2858 39.28/4 43.05/3 82.33/4
5.WĄSIEWICZ, Urszula Team 360 5 0408 41.45/5 46.59/5 88.44/5
6.MIANOWSKA, Antonina UNTS Warszawa 17 3554 41.55/6 47.27/6 89.22/6
7.UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45 4 0312 49.33/10 43.40/4 93.13/7
8.SZELIGA , Sonia UKS "Orientpark.pl" 50 0373 55.00/14 52.00/8 107.00/8
9.MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 24 0459 52.56/12 60.50/10 113.46/9
10.KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 24 0459 46.58/8 69.54/17 116.52/10
11.HALEWICZ , Julia UKS "Orientpark.pl" 50 0374 52.27/11 65.45/13 118.12/11
12.NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź 13 4870 70.02/21 59.21/9 129.23/12
13.PRAIS, Julia UKS Dąb Leszno 49 0422 63.58/16 66.50/14 130.48/13
14.NIKOŁAJUK, Maja UKS "Orientpark.pl" 50 0478 53.02/13 78.04/19 131.06/14
15.DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwar 28 0336 47.57/9 85.42/21 133.39/15
16.KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwar 28 0454 65.27/17 69.04/15 134.31/16
17.ŁĄCKA, Julia UKS OSiR Góra Kalwar 28 0357 67.30/20 69.08/16 136.38/17
18.PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanó 35 0361 78.08/25 64.09/11 142.17/18
19.WEJTKO , Diana UMKS Kwidzyn 57 3360 71.28/24 74.26/18 145.54/19
20.HAŁUCHA , Milena WKS Wawel Kraków 15 3936 56.52/15 93.57/23 150.49/20
21.BORKOWSKA, Lena UKS OSiR Góra Kalwar 28 0375 70.15/22 82.53/20 153.08/21
22.ROMAN, Oliwia UKS "Orientpark.pl" 50 0472 82.03/26 91.42/22 173.45/22
BELICA, Milena LUKS IMPULS 19 43.52/7 NKL-bPK / NKL /
BOŻEK, Ewelina UKS Azymut Siedliska 1 0435 83.59/27 DNF / NKL /
CISZEK, Kasia MKS MOS Wrocław 38 65.29/18 DNF / NKL /
DARGACZ, Paulina Pomorski Klub Orient 16 0448 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
DOBROMILSKA, Izabela UKS Azymut Siedliska 1 0438 NKL-bPK / DNF / NKL /
JABŁOŃSKA, Emilia MUKS Junior Ochędzyn 54 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
JANIAK, Magda UKS Azymut Pabianice 24 0460 70.28/23 NKL-bPK / NKL /
KRASZEWSKA, Olga MKS MOS Wrocław 38 0465 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
LEWKOWICZ, Julia MKS Paulinum Jelenia 48 0474 NKL-bPK / 64.43/12 NKL /
MALIK , Wiktoria UKS Grom Sokolniki 46 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź 13 4880 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
SIERKOWSKA, Marta UKS Azymut Siedliska 1 0436 127.16/29 DNF / NKL /
SIUDEK, Julia UKS Orientuś Łódź 13 4871 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
STEFANIAK, Izabela KOS BnO Szczecin 41 " 67.27/19 NKL-bPK / NKL /
SUDAK, Oliwia UKS Azymut Siedliska 1 0436 121.21/28 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W16 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PERFIKOWSKA, Hanna UMKS Kwidzyn 57 3363 42.38/3 58.37/1 101.15/1
2.MULLER, Iga UMKS Kwidzyn 57 2764 43.37/4 69.42/3 113.19/2
3.CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45 4 42.10/2 73.39/6 115.49/3
4.GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź 13 3047 41.34/1 83.50/9 125.24/4
5.LAMPARSKA, Maja WKS Wawel Kraków 15 3832 53.28/7 74.23/7 127.51/5
6.PUDEŁEK, Jowita Górzanka Nawojowa Gó 126 56.13/8 79.29/8 135.42/6
7.KURTYCZ, Natalia WKS Wawel Kraków 15 4021 50.08/5 85.37/10 135.45/7
8.MICHNO, Marta WKS Wawel Kraków 15 0393 69.16/10 72.10/5 141.26/8
9.PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel Kraków 15 3191 79.54/13 71.42/4 151.36/9
10.KRZYŻOSTANEK, Patrycja UKS Grom Sokolniki 46 56.19/9 103.35/11 159.54/10
11.KULKA , Wiktoria UKS "Orientpark.pl" 50 0385 53.12/6 119.45/13 172.57/11
12.DOMAGAŁA, Emilia UKS Grom Sokolniki 46 83.04/14 106.39/12 189.43/12
13.KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź 13 4655 75.41/11 130.45/14 206.26/13
14.GENDEK, Marta UNTS Warszawa 17 4136 78.57/12 143.57/15 222.54/14
BEKIER, Monika UKS Azymut Siedliska 1 0473 NKL-bPK / DNF / NKL /
JANIK, Patrycja UKS GOK Galewice 58 0411 86.04/15 NKL-bPK / NKL /
MOL, Weronika HKS Azymut Mochy 109 118.14/16 NKL-bPK / NKL /
MOSZKOWICZ , Anna WKS Wawel Kraków 15 3763 DNF / DNF / NKL /
NIEWIADOMSKA, Kaja UKS Azymut Siedliska 1 0476 NKL-bPK / DNF / NKL /
OWSIANKA, Wiktoria WKS Wawel Kraków 15 DNF /
POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR Góra Kalwar 28 0278 NKL-bPK / 63.51/2 NKL /
ŻMIJ, Karolina UKS Kometa Gliwice 52 0451 NKL-bPK /
Końcowe wyniki kategorii : W18 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut Pabianice 24 0265 45.12/1 61.41/1 106.53/1
2.PESTA, Anna UKS Azymut 45 4 2741 66.32/5 65.23/2 131.55/2
3.SŁOŃSKA , Zofia WKS Wawel Kraków 15 3191 56.00/3 75.56/5 131.56/3
4.CEPURDEJ, Nina UKS Azymut 45 4 67.36/7 72.41/3 140.17/4
5.DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź 13 3854 53.57/2 89.57/7 143.54/5
6.FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań 30 4153 71.27/8 75.40/4 147.07/6
7.MAZUREK , Joanna WKS Śląsk Wrocław 21 2222 67.18/6 104.45/8 172.03/7
8.MONIAK, Zofia lks górzanka Nawojow 111 87.13/9 106.38/9 193.51/8
PUDLIS, Natalia UMKS Kwidzyn 57 2623 65.01/4 NKL-bPK / NKL /
WÓJCIK, Natalia WKS Wawel Kraków 15 0299 98.56/10 DNF / NKL /
POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa Gliwice 52 2462 / 76.17/6 /
Końcowe wyniki kategorii : W20 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 21 1827 39.26/1 77.11/1 116.37/1
2.PUDEŁEK, Michalina Górzanka Nawojowa Gó 126 48.24/3 93.28/3 141.52/2
3.MIANOWSKA, Julia UNTS Warszawa 17 2096 53.49/5 92.51/2 146.40/3
4.FILIPCZAK, Natalia PUKS Młode Orły Nowy 27 1927 61.05/6 98.00/4 159.05/4
5.BIELECKA, Aleksandra UKS Siódemka Rumia 23 61.29/7 106.17/5 167.46/5
MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 21 2223 42.54/2 DNF / NKL /
OLSZANKA, Gabriela OK!Sport 11 0242 50.03/4 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W21E 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GWÓŹDŹ, Ewa UKS Orientuś Łódź 13 384 38.40/2 59.54/1 98.34/1
2.OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź 13 376 35.54/1 69.31/2 105.25/2
3.PACHNIK, Małgorzata UKS "Orientpark.pl" 50 44.32/8 70.02/3 114.34/3
4.POLISHCHUK, Mariya UNTS Warszawa 17 1962 44.10/7 73.43/5 117.53/4
5.CYCH, Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 21 2099 40.19/4 82.51/9 123.10/5
6.WICHA, Małgorzata WKS Wawel Kraków 15 52.56/16 73.09/4 126.05/6
7.TOPÓR, Magdalena WKS Wawel Kraków 15 BnO 43.28/6 87.13/10 130.41/7
8.FORTUNIAK, Weronika UNTS Warszawa 17 2836 52.05/15 80.17/6 132.22/8
9.CYGLER, Paulina WKS Wawel Kraków 15 0083 44.37/9 92.46/12 137.23/9
10.GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź 13 3046 41.25/5 96.54/15 138.19/10
11.BARANOWSKA-TRZASKO, Aleksandra Indywidualnie 10 49.02/13 93.28/13 142.30/11
12.MACHOWSKA-KRUPA, Weronika UKS OSiR Góra Kalwar 28 0048 46.35/12 96.09/14 142.44/12
13.ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK!Sport 11 45.31/10 97.30/17 143.01/13
14.KAVANKOVA, Iva SKOB Zlin 76 55.26/17 87.38/11 143.04/14
15.PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 24 0033 49.11/14 97.09/16 146.20/15
16.FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły Nowy 27 65.23/19 82.50/8 148.13/16
17.SYPUŁA - PACIOREK, Katarzyna UNTS Warszawa 17 59.57/18 124.43/18 184.40/17
18.HOFFMANN, Barbara Indywidualnie 10 - 76.42/20 127.43/19 204.25/18
19.BIAŁA, Weronika 22 22 102.41/22 130.07/20 232.48/19
BĄCZEK, Małgorzata WKS Wawel Kraków 15 BnO 46.34/11 DNF / NKL /
FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna 56 56 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
KUBICKA, Zuzanna UNTS Warszawa 17 0037 39.17/3 NKL-bPK / NKL /
KUREK, Marta 94 94 89.39/21 NKL-bPK / NKL /
Vakant /
SIEG, Dominika 100. bł/UKS BŁYSKAWI 2 137.35/23 NKL-bPK / NKL /
TSAI, Yi-yi I-Taiwan Orienteerin 135 DNF / / NKL /
GŁOWACZ, Julia UNTS Warszawa 17 0275 / 82.09/7 /
SZOST, Sandra 2 ORel. Przasnysz 74 148.34/24
Końcowe wyniki kategorii : W21S 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WIELEBA, Marlena Pomorski Klub Orient 16 0016 30.29/1 35.05/1 65.34/1
2.LUBAK, Kamila CSWInż.iChem. Wrocła 97 943 34.17/2 42.30/3 76.47/2
3.BONAT, Julia KS Spójnia Warszawa 26 41.57/6 43.13/4 85.10/3
4.MIŚKIEWICZ, Martyna adidas Runners Warsa 1070243 40.10/4 47.09/5 87.19/4
5.BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 24 0033 39.21/3 50.51/10 90.12/5
6.KREJČÍKOVÁ, Marie SKOB Zlin 76 43.00/7 48.43/7 91.43/6
7.BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel Kraków 15 43.28/8 48.39/6 92.07/7
8.GRUCHAŁA, Natalia Pomorski Klub Orient 16 0476 41.50/5 50.27/9 92.17/8
9.ZAJĄC, Honorata 5 Batalion Dowodzeni 147 45.09/9 53.09/15 98.18/9
10.KORCZYC, Anna 10BKPanc Świętoszów 9 0483 51.19/12 49.03/8 100.22/10
11.JĘDROWSKA, Katarzyna KS Hades Poznań 30 0414 49.35/11 52.11/13 101.46/11
12.PIEKIELNA, Angelika MUKS Junior Ochędzyn 54 51.30/13 52.41/14 104.11/12
13.KACZMAREK, Anna UKS Dąb Leszno 49 0423 54.02/17 50.51/10 104.53/13
14.OLIINYK, Alona WKS Wawel Kraków 15 51.53/14 54.23/16 106.16/14
15.BĄKOWSKA, Dominika Pomorski Klub Orient 16 0421 55.23/19 54.46/17 110.09/15
16.PORADA, Lilianna UKS Reflex 1240204 52.45/15 62.53/19 115.38/16
17.TURCZYŃSKA, Alicja Wojskowa Akademia Te 119 62.28/20 55.02/18 117.30/17
18.DUDEK, izabela PUKS Młode Orły Nowy 27 4819 47.46/10 80.34/22 128.20/18
19.BORCZYK, Iwona PUKS Młode Orły Nowy 27 4536 65.22/22 65.54/20 131.16/19
20.MARSZAŁEK, Maria UKS Azymut 45 4 98.42/24 85.08/23 183.50/20
21.ZŁOŚNIK, Sandra 151 151 104.35/25 101.19/24 205.54/21
GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut Pabianice 24 0460 53.06/16 NKL-bPK / NKL /
KACZYŃSKA , Katarzyna 2 ORel. Przasnysz 74 NKL-bPK / NKL-LIM / NKL /
KALISZ, Kaja UKS Azymut Pabianice 24 0460 80.58/23 NKL-bPK / NKL /
MAZUR, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 24 0035 54.23/18 DNF / NKL /
URBANOWICZ, Karolina Wojskowa Akademia Te 119 62.36/21 NKL-bPK / NKL /
CYCH, Weronika WKS Śląsk Wrocław 21 1586 / 36.15/2 /
LISEWSKA, Agnieszka Team 360 5 / 51.28/12 /
SZOST, Sandra 2 ORel. Przasnysz 74 77.32/21 /
Końcowe wyniki kategorii : W35 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KULICKA, Agata Skierniewickie Stowa 92 0115 42.35/2 81.47/2 124.22/1
2.GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Team360 6 0009 37.29/1 88.25/3 125.54/2
3.DRĄGOWSKA, Malwina OK!Sport 11 0078 49.36/3 78.55/1 128.31/3
4.ŚLIWCZYŃSKA , Ilona Team360 6 0234 53.29/4 94.57/4 148.26/4
5.BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 10BKPanc Świętoszów 9 0428 61.01/5 103.12/5 164.13/5
6.KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś Łódź 13 366 61.29/6 119.34/6 181.03/6
7.GAWRON, Kasia WKS Wawel Kraków 15 74.34/8 120.15/7 194.49/7
8.ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 12 BZ 3 64.30/7 147.36/8 212.06/8
9.DZIKA, Natalia 15 Giżycka Brygada Z 32 82.03/9 209.47/10 291.50/9
DYBKA, Katarzyna 12BZ 51 93.59/12 NKL-bPK / NKL /
MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena UKS OSiR Góra Kalwar 28 0390 86.24/10 NKL-bPK / NKL /
NIKOŁAJUK, Joanna UKS "Orientpark.pl" 50 89.01/11 DNF / NKL /
Ollinyk,Katarina 117 1174750 NKL-bPK / 209.04/9 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W40 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WOŁEK, Ewa UNTS Warszawa 17 1208 46.36/2 55.49/1 102.25/1
2.GRABOWSKA , Joanna WKS Wawel Kraków 15 42.39/1 60.18/2 102.57/2
3.NOWAK-SKORUPA, Magdalena LKS Górzanka Nawojo 73 51.10/4 66.35/3 117.45/3
4.UKLEJA, Ewa UKS Azymut 45 4 3714 62.52/7 69.35/5 132.27/4
5.NIKONOWICZ, Ewa 15 Giżycka Brygada Z 32 61.36/5 75.44/6 137.20/5
6.EWA, Olejnik WKS Wawel Kraków 15 74.16/15 69.31/4 143.47/6
7.SZYMAŃSKA, Zuzanna Team 360o 1320269 62.06/6 83.59/8 146.05/7
8.MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-Szuwara1 Batalion Drogowo - 82 0489 50.57/3 96.27/11 147.24/8
9.GOLINOWSKA, Elżbieta 5 Lubuski Pułk Artyl 64 74.14/14 78.44/7 152.58/9
10.JANAS, Irena UKS Kometa Gliwice 52 0451 69.27/10 87.14/9 156.41/10
11.HOFHANZLOVÁ, Hana TJ Růžená 68 70.54/12 95.57/10 166.51/11
12.ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades Poznań 30 0091 66.36/8 100.38/12 167.14/12
13.GÓRNIAK, Monika 8 brt Lipowiec 65 69.19/9 108.33/15 177.52/13
14.GAJEWSKA, Katarzyna 4 batalion inżyniery 59 88.50/20 101.25/13 190.15/14
15.NOWAK, Magda UKS Orientuś Łódź 13 4876 86.36/18 107.37/14 194.13/15
16.CIUPA, Monika UKS Orientuś Łódź 13 4654 83.37/16 120.56/16 204.33/16
17.DUDZIAK, Karolina UKS Dąb Leszno 49 brak 85.37/17 129.43/17 215.20/17
BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades Poznań 30 0094 69.41/11 DNF / NKL /
PABIAN, Patrycja UMKS Kwidzyn 57 4188 87.09/19 NKL-bPK / NKL /
SŁOMCZYŃSKA, Ewa UKS Orientuś Łódź 13 138.44/21 NKL-bPK / NKL /
SŁOŃSKA , Bogusława WKS Wawel Kraków 15 3655 73.25/13 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W45 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NOWAK, Beata UKS Azymut 45 4 144 36.12/1 53.40/1 89.52/1
2.KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 24 0295 45.15/3 66.13/2 111.28/2
3.WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna Maria MKS Paulinum Jelenia 48 42.34/2 79.09/4 121.43/3
4.WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk Wrocław 21 0140 46.26/4 76.04/3 122.30/4
5.MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa Gliwice 52 0414 53.59/6 83.36/5 137.35/5
6.NOWICKA-BIELECKA, Kornelia UKS Siódemka Rumia 23 51.30/5 90.40/8 142.10/6
7.POLEWKA, Beata UKS Kometa Gliwice 52 0246 69.21/8 86.45/7 156.06/7
8.WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS Warszawa 17 4548 83.29/11 90.47/9 174.16/8
9.LEMAŃCZYK, Aleksandra Pomorski Klub Orient 16 0484 76.30/10 99.35/11 176.05/9
10.SZTRANEK, Iwona UKS Azymut Pabianice 24 0482 69.10/7 121.26/12 190.36/10
11.FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 30 4413 74.15/9 123.39/13 197.54/11
LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel Kraków 15 84.22/12 NKL-bPK / NKL /
MIANOWSKA, Dorota UNTS Warszawa 17 2405 DNF / 86.44/6 NKL /
KAMIŃSKA-SULICH, Iwona KS Artemis Wrocław 61 / 92.32/10 /
Końcowe wyniki kategorii : W50 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MORAWSKA, Irena indywidualni pomorsk 1120016 41.37/1 51.09/1 92.46/1
2.WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa 17 112 44.57/2 56.13/2 101.10/2
3.WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45 4 50.27/3 59.07/3 109.34/3
4.KURZYP, Anna WKS Śląsk Wrocław 21 4745 55.45/5 83.51/5 139.36/4
5.WAŃCZYK, Magdalena PUKS Młode Orły Nowy 27 1483 52.37/4 88.10/6 140.47/5
6.BUGAJ, Teresa WKS Wawel Kraków 15 93.03/9 59.25/4 152.28/6
7.TRYKOZKO, Urszula Team 360 5 0269 58.15/6 101.18/9 159.33/7
8.WOŁEK, Małgorzata UNTS Warszawa 17 3556 66.06/7 94.44/8 160.50/8
9.WĄSIEWICZ, Marzena Team 360 5 0408 71.55/8 91.49/7 163.44/9
10.NADERA, Agata CX80 Kalisz 113 99.30/11 116.07/10 215.37/10
11.ERTEL, Krystyna MUKS Junior Ochędzyn 54 93.18/10 137.32/12 230.50/11
BARGIEL , Beata OK!Sport 11 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
BOGUCKA-JAROSZEK, Anna Team 360 5 0224 / 122.46/11 /
Końcowe wyniki kategorii : W55 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PARFIANOWICZ, Joanna UNTS Warszawa 17 100 44.50/1 69.07/1 113.57/1
2.CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice 40 0149 45.49/2 73.07/2 118.56/2
3.ŁASKA, Renata Klub InO Stowarzysze 95 74.47/4 81.10/3 155.57/3
CYWINSKA, Katarzyna indywidualnie 25 78.26/5 NKL-bPK / NKL /
WARDECKA, DOROTA Indywidualny Mazowsz 53 70.46/3 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : W60 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice 52 47.44/1 54.25/1 102.09/1
2.KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 34 0007 51.18/2 95.09/4 146.27/2
3.ŁUŃSKA, Regina UMKS ORKAN 12 0013 57.45/3 92.13/3 149.58/3
4.MIKIELSKA , Danuta UMKS ORKAN 12 0013 60.32/4 91.15/2 151.47/4
5.WOJARSKA, Kamilla Bielsko-Biała O-Team 142 80.22/5 138.01/5 218.23/5
Końcowe wyniki kategorii : W65/70 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.LEWOŃ, Ewa UMKS ORKAN 12 0012 60.42/1 80.59/1 141.41/1
2.JENEI, Margit BÖF Budaörs 29 65.52/2 81.20/2 147.12/2
Końcowe wyniki kategorii : WM10R 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MOSZKOWICZ, Michał WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 21.12/1 10.23/1 31.35/1
2.KIZERWETTER, Mikołaj WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 24.43/2 11.18/3 36.01/2
3.MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 30.47/3 10.46/2 41.33/3
4.KOSICKA, Julia Kb Maniac Poznań 80 0b.PK 37.47/7 12.46/5 50.33/4
5.ŁĄTKOWSKA, Gabrysia KB MANIAC Poznań 98 0b.PK 37.33/6 13.34/6 51.07/5
6.KACZYŃSKA, Amelia Pomorski Klub Orient 16 0b.PK 32.40/4 19.07/12 51.47/6
7.MAZURKIEWICZ, Aneta Smoleckie Syrenki 102 0b.PK 38.01/8 15.57/9 53.58/7
8.KMIECŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły Nowy 27 4533 0b.PK 34.59/5 19.51/14 54.50/8
9.PROŠEK, Filip OK Jihlava 125 0b.PK 38.47/10 17.53/10 56.40/9
10.DRĄGOWSKI, Wojtek OK!Sport 11 2b.PK 24.25/39 36.01/25 60.26/10
11.STENCEL, Ludwik CX80 Kalisz 113 0b.PK 41.09/12 19.50/13 60.59/11
12.ERTEL, Alicja MUKS Junior Ochędzyn 54 0b.PK 53.02/21 15.09/7 68.11/12
13.JANAS, Małgorzata UKS Kometa Gliwice 52 0451 0b.PK 43.13/15 25.59/19 69.12/13
14.LORENC, Sara UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK 50.43/18 18.33/11 69.16/14
15.GOCYŁA, Franciszek KS Jurajskie Orły 63 0b.PK 53.59/23 15.42/8 69.41/15
16.HEWELT, Bianka UKS Azymut 45 4 0b.PK 49.27/17 22.11/17 71.38/16
17.KOMSA, Piotr 0b.PK 50.50/19 21.21/15 72.11/17
18.KOMSA, Aleksandra UKS Orientuś Łódź 13 0b.PK 50.50/19 23.08/18 73.58/18
19.SIUDEK, Piotr UKS Orientuś Łódź 13 0b.PK 59.07/31 21.25/16 80.32/19
20.PIETRZAK, Inez HKS AZYMUT MOCHY 121 0b.PK 53.18/22 29.01/20 82.19/20
21.LEHMAN, Oliwia Indywidualnie 10 0b.PK 50.52/37 35.16/24 86.08/21
22.GOCYŁA, Jerzy KS Jurajskie Orły 63 0b.PK 57.17/29 32.35/22 89.52/22
23.CHARUBA, Maria UKS Orientuś Łódź 13 0b.PK 60.19/32 38.54/26 99.13/23
24.FORYSTEK-RAUDNER, Katarzyna WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 67.41/35 31.56/21 99.37/24
25.CIUPA, Wojciech UKS Orientuś Łódź 13 0b.PK 58.27/30 -331.91/27 -272.04/25
Kizerwatter, Oliwia NKL-bPK / / NKL /
BORYCHOWSKA, Antonina Pomorski Klub Orient 16 0b.PK 56.24/27 / /
BRZÓSTEK-WARMUS, Antoni Indywidualnie 10 0b.PK 55.54/26 / /
DŻUMAGA, Julia UKS Dąb Leszno 49 brak 0b.PK 42.13/14 / /
FRĄTCZAK, Natalia Pomorski Klub Orient 16 0b.PK 57.03/28 / /
KRAWCZYK, Anna UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK 55.28/25 / /
KRAWCZYK, Szymon UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK 55.12/24 / /
KREJČÍK, Vít SKOB Zlin 76 / 12.42/4 /
ŁAWECKI, Jan MKS Pogoń Siedlce 71 1b.PK 25.40/38 / /
MADEJ, Zosia UKS "Orientpark.pl" 50 0b.PK 68.22/36 / /
MASTELA, Michał Indywidualnie 10 0b.PK 40.38/11 / /
MAZUR, Marta UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK 66.30/34 / /
MAZUR, Matylda UKS Azymut Pabianice 24 0b.PK 66.28/33 / /
SIERKOWSKA, Karolina UKS Azymut Siedliska 1 0b.PK 41.59/13 / /
SKIBA, Julia CX80 Kalisz 113 / 34.07/23 /
TWARUSZKA, Radek 136 136 0b.PK 38.27/9 / /
CYGLER, Olga WKS Wawel Kraków 15 0b.PK 45.51/16 / /
Końcowe wyniki kategorii : WM12-14B 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice 52 0246 30.15/1 28.31/4 58.46/1
2.DZIUBA, Justyna UKS Kometa Gliwice 52 0434 43.50/3 20.53/1 64.43/2
3.MYŚLIWIEC, Aleksandra UKS Kometa Gliwice 52 0434 36.55/2 33.53/5 70.48/3
4.LEUSZ, Nicola UKS Kometa Gliwice 52 0460 47.52/5 27.05/2 74.57/4
5.MUCHACZOW, Hanna MKS Paulinum Jelenia 48 47.32/4 37.10/8 84.42/5
6.WOJTACZKA, Weronika MKS Paulinum Jelenia 48 53.34/6 34.11/6 87.45/6
7.MAZURKIEWICZ, Marta SSP 72 104 72.26/7 27.36/3 100.02/7
8.CHABRZYK, Oliwia ChabTeam 33 brak 86.09/9 35.26/7 121.35/8
ADAMIAK, Amelia UKS Azymut Siedliska 1 77.09/8 DNF / NKL /
BARTNIK, Mikołaj UKS Azymut Siedliska 1 0488 NKL-bPK / DNF / NKL /
DŻUMAGA, Sara UKS Dąb Leszno 49 0423 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
TABISZEWSKI, Adam UKS Azymut Siedliska 1 NKL-bPK / DNF / NKL /
|