Wyniki zawodów z miedzyczasami 10.07.2020 21:56:58
WawelCup 2020
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 2.3km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-55 2-54 3-53 4-52 5-49
1 WIŚNIEWSKI, Adam 19.01 2.11/1* 7.42/1* 11.48/2 16.23/1* 18.22/1* 19.01/1*
UKS Azymut Pabianice 2.11/1* 5.31/1* 4.06/4 4.35/2 1.59/1* 0.39/3
2 MARSZAŁEK, Dawid 19.51 2.21/2 7.52/2 11.18/1* 17.13/2 19.17/2 19.51/2
UKS Kometa Gliwice 2.21/2 5.31/1* 3.26/2 5.55/5 2.04/2 0.34/1*
3 PACHNIK, Antoni 20.18 2.34/3 9.46/4 13.04/3 17.33/3 19.41/3 20.18/3
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2.34/3 7.12/4 3.18/1* 4.29/1* 2.08/3 0.37/2
4 ZASADZKI, Tymoteusz 22.36 3.00/6 9.33/3 14.07/4 19.01/4 21.56/4 22.36/4
WKS Wawel Kraków 3.00/6 6.33/3 4.34/5 4.54/3 2.55/6 0.40/4
5 BĄCZEK, Jędrzej 31.03 2.59/5 16.10/8 21.09/8 27.15/6 30.11/5 31.03/5
UKS Technik Ruciane-Nida 2.59/5 13.11/8 4.59/6 6.06/6 2.56/7 0.52/10
6 CHABRZYK, Wojciech 31.33 3.31/9 11.43/6 17.02/6 28.12/7 30.52/6 31.33/6
ChabTeam 3.31/9 8.12/6 5.19/7 11.10/11 2.40/5 0.41/5
7 PIETRZAK, Bruno 31.36 2.51/4 10.33/5 16.10/5 26.46/5 30.55/7 31.36/7
HKS AZYMUT MOCHY 2.51/4 7.42/5 5.37/8 10.36/10 4.09/8 0.41/5
8 JĘDRAS, Jakub 34.30 3.03/7 21.22/9 25.23/9 31.11/9 33.42/8 34.30/8
UMKS Kwidzyn 3.03/7 18.19/10 4.01/3 5.48/4 2.31/4 0.48/8
9 SZUWARA, Eryk 34.43 3.20/8 13.31/7 19.13/7 29.44/8 33.53/9 34.43/9
KU AZS UMCS Lublin 3.20/8 10.11/7 5.42/9 10.31/9 4.09/8 0.50/9
10 URYGA, Artur 41.27 4.29/11 22.30/10 29.28/11 36.15/11 40.31/10 41.27/10
WKS Wawel Kraków 4.29/11 18.01/9 6.58/11 6.47/7 4.16/10 0.56/11
11 BORCZYK, Dawid 44.46 3.31/9 22.52/11 28.49/10 35.53/10 44.02/11 44.46/11
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 3.31/9 19.21/11 5.57/10 7.04/8 8.09/11 0.44/7
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N 2.2km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-53 3-54 4-55 5-49
1 RUGAŁA, Wiktor 17.08 0b.PK 1.42/2 6.32/1* 9.20/1* 14.00/1* 16.24/1* 17.08/1*
UKS Azymut Siedliska 1.42/2 4.50/1* 2.48/1* 4.40/1* 2.24/1* 0.44/2
2 BULTROWICZ, Franciszek 24.16 0b.PK 2.37/5 9.05/4 12.59/3 20.10/3 23.31/2 24.16/2
KS Hades Poznań 2.37/5 6.28/2 3.54/3 7.11/6 3.21/2 0.45/3
3 STYRYLSKI, Igor 27.00 0b.PK 1.13/1* 8.26/2 14.34/4 21.04/4 25.53/3 27.00/3
LKS Górzanka Nawojowa Góra 1.13/1* 7.13/4 6.08/5 6.30/5 4.49/3 1.07/7
4 TARNOWSKI, Piotr 36.11 0b.PK 4.46/8 12.34/6 19.32/7 25.31/6 35.17/4 36.11/4
WKS Wawel Kraków 4.46/8 7.48/6 6.58/7 5.59/3 9.46/5 0.54/5
5 MATWIEJCZUK, Kamil 37.15 0b.PK 2.20/4 8.51/3 12.14/2 18.18/2 36.34/5 37.15/5
UKS Azymut Siedliska 2.20/4 6.31/3 3.23/2 6.04/4 18.16/8 0.41/1*
6 STYRYLSKI, Kacper 40.03 0b.PK 1.44/3 9.29/5 16.35/5 22.14/5 37.58/6 40.03/6
LKS Górzanka Nawojowa Góra 1.44/3 7.45/5 7.06/8 5.39/2 15.44/7 2.05/8
7 MARSZAŁEK, Karol 44.21 0b.PK 3.22/6 14.13/7 18.21/6 32.54/7 43.33/7 44.21/7
UKS Azymut 45 3.22/6 10.51/7 4.08/4 14.33/7 10.39/6 0.48/4
8 URYGA, Adam 55.18 0b.PK 3.27/7 18.30/8 25.19/8 45.18/8 54.23/8 55.18/8
WKS Wawel Kraków 3.27/7 15.03/8 6.49/6 19.59/8 9.05/4 0.55/6
PARUCH, Bartłomiej DNF / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 2.8km 0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-32 3-34 4-37 5-67 6-36 7-71 8-49
1 KOCIUBA, Wiktor 23.42 2.44/2 5.39/1* 8.01/1* 12.45/1* 13.27/1* 15.14/1* 20.58/1* 23.05/1* 23.42/1*
MKS MOS Wrocław 2.44/2 2.55/2 2.22/1* 4.44/5 0.42/3 1.47/1* 5.44/12 2.07/2 0.37/4
2 CHODLEWSKI, Antoni 25.08 2.39/1* 6.17/2 9.13/3 13.55/2 15.01/2 18.12/2 21.59/2 24.26/2 25.08/2
KS Kościelec Chrzanów 2.39/1* 3.38/3 2.56/4 4.42/4 1.06/10 3.11/7 3.47/1* 2.27/3 0.42/14
3 UKLEJA, Krzysztof 26.28 3.10/5 7.26/5 11.05/6 15.39/4 16.25/3 19.10/3 23.11/3 25.53/3 26.28/3
UKS Azymut 45 3.10/5 4.16/6 3.39/9 4.34/3 0.46/5 2.45/4 4.01/3 2.42/8 0.35/1*
4 HOFHANZL, Antonín 29.00 3.09/4 9.44/11 13.09/10 17.18/8 18.37/8 21.33/5 25.32/4 28.24/4 29.00/4
TJ Růžená 3.09/4 6.35/12 3.25/7 4.09/1* 1.19/15 2.56/5 3.59/2 2.52/12 0.36/3
5 CIUPA, Jan 29.29 3.16/6 7.03/4 10.39/5 15.53/5 17.10/5 21.33/5 26.07/5 28.46/5 29.29/5
UKS Orientuś Łódź 3.16/6 3.47/4 3.36/8 5.14/8 1.17/13 4.23/8 4.34/6 2.39/7 0.43/15
6 JANKIEWICZ, Radosław 29.37 3.38/9 8.07/7 14.13/11 18.41/11 19.28/10 22.12/7 26.14/6 28.56/6 29.37/6
UMKS Kwidzyn 3.38/9 4.29/7 6.06/18 4.28/2 0.47/7 2.44/3 4.02/4 2.42/8 0.41/12
7 ŁADOMIRSKI, Szymon 30.42 3.26/7 8.42/9 12.32/8 18.15/10 19.37/11 22.37/8 27.05/7 29.58/7 30.42/7
MKS Paulinum Jelenia Góra 3.26/7 5.16/10 3.50/10 5.43/13 1.22/16 3.00/6 4.28/5 2.53/13 0.44/18
8 WASILEWSKI, Antoni 31.01 3.32/8 7.32/6 10.26/4 15.10/3 17.27/6 22.39/9 27.51/8 30.23/8 31.01/8
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.32/8 4.00/5 2.54/3 4.44/5 2.17/22 5.12/14 5.12/11 2.32/4 0.38/7
9 RZEŃCA, Tomasz 31.20 3.39/10 6.26/3 8.48/2 16.16/6 16.49/4 19.20/4 28.44/11 30.45/9 31.20/9
UKS Orientuś Łódź 3.39/10 2.47/1* 2.22/1* 7.28/17 0.33/1* 2.31/2 9.24/18 2.01/1* 0.35/1*
10 LEMAŃCZYK, Witold 31.41 4.00/16 8.45/10 12.03/7 17.10/7 17.56/7 23.28/10 28.04/9 31.04/10 31.41/10
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 4.00/16 4.45/8 3.18/6 5.07/7 0.46/5 5.32/17 4.36/7 3.00/15 0.37/4
11 MOTAŁA, Piotr 32.02 3.51/14 8.41/8 12.34/9 18.04/9 19.00/9 23.54/11 28.36/10 31.24/11 32.02/11
UKS Siódemka Rumia 3.51/14 4.50/9 3.53/11 5.30/12 0.56/9 4.54/11 4.42/8 2.48/10 0.38/7
12 SZOSTAKOWSKI, Krzysztof 35.03 3.04/3 9.52/12 14.53/12 20.17/13 21.30/13 26.39/13 31.33/12 34.22/12 35.03/12
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 3.04/3 6.48/13 5.01/14 5.24/10 1.13/12 5.09/13 4.54/9 2.49/11 0.41/12
13 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 37.18 4.44/18 11.47/15 14.55/13 20.12/12 20.55/12 26.25/12 34.06/13 36.40/13 37.18/13
WKS Wawel Kraków 4.44/18 7.03/15 3.08/5 5.17/9 0.43/4 5.30/15 7.41/16 2.34/5 0.38/7
14 JOŃCZY, Michał 38.06 6.09/22 12.58/16 18.02/17 23.31/15 24.19/15 29.49/15 34.48/15 37.23/14 38.06/14
MKS Paulinum Jelenia Góra 6.09/22 6.49/14 5.04/15 5.29/11 0.48/8 5.30/15 4.59/10 2.35/6 0.43/15
15 ŁUBISZ, Łukasz 41.17 3.58/15 13.03/17 17.21/15 23.42/16 25.43/16 30.44/16 36.59/16 40.34/15 41.17/15
UKS Azymut Pabianice 3.58/15 9.05/17 4.18/12 6.21/14 2.01/20 5.01/12 6.15/13 3.35/17 0.43/15
16 ŚLUSARCZYK, Paweł 43.25 3.42/13 10.57/14 16.09/14 22.45/14 23.54/14 28.19/14 34.34/14 42.48/16 43.25/16
LKS Górzanka Nawojowa Góra 3.42/13 7.15/16 5.12/17 6.36/15 1.09/11 4.25/9 6.15/13 8.14/22 0.37/4
17 MOKRZANOWSKI, Bartłomiej 51.29 4.26/17 9.55/13 17.50/16 31.01/19 32.42/19 38.38/18 46.34/17 50.41/17 51.29/17
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.26/17 5.29/11 7.55/21 13.11/21 1.41/19 5.56/18 7.56/17 4.07/19 0.48/21
18 KRAWCZYK, Piotr 54.26 5.44/20 19.24/21 26.23/20 33.05/20 34.28/20 42.30/20 50.00/18 53.42/18 54.26/18
UKS Azymut Pabianice 5.44/20 13.40/21 6.59/20 6.42/16 1.23/17 8.02/20 7.30/15 3.42/18 0.44/18
19 JANAS, Aleksander 57.43 3.39/10 13.14/18 18.18/18 26.09/17 28.11/17 34.57/17 52.12/19 56.36/19 57.43/19
UKS Kometa Gliwice 3.39/10 9.35/18 5.04/15 7.51/18 2.02/21 6.46/19 17.15/21 4.24/20 1.07/22
20 GRAMSZ, Miłosz 61.47 5.49/21 15.44/19 21.55/19 30.04/18 30.45/18 39.46/19 57.54/20 61.03/20 61.47/20
UKS Azymut Pabianice 5.49/21 9.55/19 6.11/19 8.09/19 0.41/2 9.01/21 18.08/22 3.09/16 0.44/18
21 BARTOS, Ryszard 77.58 3.40/12 17.18/20 35.13/21 51.33/21 53.07/21 57.33/21 74.25/22 77.18/21 77.58/21
UKS Orientuś Łódź 3.40/12 13.38/20 17.55/22 16.20/22 1.34/18 4.26/10 16.52/20 2.53/13 0.40/10
22 MOL, Adam 80.09 5.34/19 37.47/22 42.38/22 53.49/22 55.07/22 64.31/22 74.20/21 79.29/22 80.09/22
HKS Azymut Mochy 5.34/19 32.13/22 4.51/13 11.11/20 1.18/14 9.24/22 9.49/19 5.09/21 0.40/10
KIERSZTYN, Jakub NKL-bPK / / / / / / / / 21.44/
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / /
OMELCHENKO, Vladyslav NKL-bPK / / / / / / / 51.53/ 52.49/
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / 0.56/
SIUDEK, Krzysztof NKL-bPK 22.04/ / / / / / / / /
UKS Orientuś Łódź 22.04/ / / / / / / / /
SMOLIŃSKI, Paweł NKL-bPK 5.01/ 12.15/ 18.56/ / / / / / 48.01/
UKS Orientuś Łódź 5.01/ 7.14/ 6.41/ / / / / / /
ŻMIJ, Szymon NKL-bPK 4.50/ 16.48/ / / / / / 76.20/ 77.18/
UKS Kometa Gliwice 4.50/ 11.58/ / / / / / / 0.58/
FORYSTEK, Szymon DNF / / / / / / / / /
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / /
ŚLUSARCZYK, Paweł DNF / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 3.8km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-39 3-51 4-50 5-32 6-35 7-46 8-36 9-37 10-40
11-46 12-47 13-49
1 KREMPIŃSKI, Franciszek 40.20 2.52/2 7.17/1* 9.19/1* 11.44/1* 15.02/1* 17.05/1* 19.07/1* 23.18/1* 25.34/1* 27.55/1*
UKS Azymut Pabianice 2.52/2 4.25/2 2.02/11 2.25/5 3.18/2 2.03/3 2.02/3 4.11/5 2.16/1* 2.21/2
34.09/1* 37.10/1* 39.49/1* 40.20/1*
6.14/6 3.01/2 2.39/2 0.31/5
2 BULTROWICZ, Tymoteusz 41.29 3.13/3 8.41/3 10.20/3 12.35/2 15.30/2 17.27/2 21.37/2 24.54/2 27.42/2 30.01/2
KS Hades Poznań 3.13/3 5.28/5 1.39/3 2.15/3 2.55/1* 1.57/1* 4.10/17 3.17/1* 2.48/6 2.19/1*
35.44/2 38.55/2 41.02/2 41.29/2
5.43/4 3.11/4 2.07/1* 0.27/1*
3 ŁĄCKI, Jakub 45.49 6.59/25 11.16/10 13.33/12 15.48/6 19.18/6 21.26/5 23.26/4 27.30/3 29.57/3 32.55/3
UKS OSiR Góra Kalwaria 6.59/25 4.17/1* 2.17/16 2.15/3 3.30/3 2.08/4 2.00/2 4.04/3 2.27/4 2.58/7
37.56/3 41.31/3 45.14/3 45.49/3
5.01/2 3.35/7 3.43/19 0.35/9
4 WESOŁOWSKI, Oskar 46.25 2.44/1* 10.09/7 12.25/8 15.56/8 21.01/8 22.58/7 25.05/7 29.14/6 31.36/4 33.58/4
UKS Azymut Pabianice 2.44/1* 7.25/19 2.16/15 3.31/22 5.05/14 1.57/1* 2.07/4 4.09/4 2.22/2 2.22/3
40.12/4 43.09/4 45.49/4 46.25/4
6.14/6 2.57/1* 2.40/3 0.36/10
5 ZAREMBA, Adam 48.54 3.27/4 9.12/5 11.48/5 16.31/11 20.37/7 23.51/8 26.33/8 30.35/7 33.01/7 36.05/7
UMKS Kwidzyn 3.27/4 5.45/7 2.36/22 4.43/26 4.06/8 3.14/13 2.42/7 4.02/2 2.26/3 3.04/9
41.03/6 44.37/5 48.18/5 48.54/5
4.58/1* 3.34/6 3.41/16 0.36/10
6 PISAREK, Kordian 49.44 3.37/6 9.43/6 11.30/4 14.41/4 18.16/4 20.43/3 22.41/3 28.36/4 32.17/6 35.13/6
WKS Wawel Kraków 3.37/6 6.06/10 1.47/6 3.11/21 3.35/6 2.27/5 1.58/1* 5.55/14 3.41/13 2.56/5
40.51/5 45.15/6 48.57/6 49.44/6
5.38/3 4.24/15 3.42/18 0.47/30
7 SZTRANEK, Maciej 51.10 3.30/5 8.33/2 10.11/2 13.14/3 18.10/3 21.10/4 23.59/5 28.38/5 31.47/5 35.06/5
UKS Azymut Pabianice 3.30/5 5.03/4 1.38/2 3.03/17 4.56/13 3.00/10 2.49/10 4.39/7 3.09/9 3.19/12
43.23/7 47.20/7 50.31/7 51.10/7
8.17/15 3.57/11 3.11/7 0.39/18
8 WIŚNIEWSKI, Jakub 58.18 4.47/14 11.30/11 13.12/10 16.17/10 21.36/10 24.22/9 27.02/9 31.49/9 35.08/9 40.26/10
UKS Azymut Pabianice 4.47/14 6.43/16 1.42/4 3.05/18 5.19/17 2.46/7 2.40/6 4.47/8 3.19/11 5.18/29
48.39/8 54.21/8 57.32/8 58.18/8
8.13/14 5.42/24 3.11/7 0.46/29
9 KIELNIEROWSKI, Wojciech 60.19 5.00/16 13.44/19 16.08/19 21.53/22 27.14/19 30.24/18 33.06/13 37.39/11 40.49/11 44.08/11
UKS Azymut Pabianice 5.00/16 8.44/22 2.24/18 5.45/28 5.21/18 3.10/11 2.42/7 4.33/6 3.10/10 3.19/12
52.26/10 56.25/9 59.39/9 60.19/9
8.18/16 3.59/13 3.14/10 0.40/22
10 KOCIUBA, Kajetan 61.05 4.08/8 10.13/8 12.01/6 14.47/5 18.17/5 21.43/6 24.48/6 30.37/8 33.44/8 36.40/8
KOS BnO Szczecin 4.08/8 6.05/9 1.48/8 2.46/14 3.30/3 3.26/16 3.05/12 5.49/13 3.07/7 2.56/5
49.47/9 57.03/10 60.35/10 61.05/10
13.07/30 7.16/26 3.32/14 0.30/4
11 KOTKOWIAK, Bartosz 63.29 7.19/27 13.26/18 16.05/18 18.36/15 22.58/14 28.05/13 30.35/12 39.39/13 44.01/12 48.01/12
KOS BnO Szczecin 7.19/27 6.07/11 2.39/24 2.31/7 4.22/11 5.07/25 2.30/5 9.04/28 4.22/18 4.00/20
56.54/14 60.01/12 62.52/11 63.29/11
8.53/20 3.07/3 2.51/4 0.37/14
12 DWOJAK, Gracjan 63.30 5.52/21 12.38/15 15.45/17 20.54/20 24.43/15 30.19/16 33.06/13 42.01/16 46.59/17 49.51/15
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 5.52/21 6.46/17 3.07/29 5.09/27 3.49/7 5.36/28 2.47/9 8.55/27 4.58/23 2.52/4
56.20/13 59.59/11 63.01/12 63.30/12
6.29/9 3.39/8 3.02/5 0.29/2
13 TYSZKIEWICZ, Filip 64.13 6.58/24 13.19/17 14.54/14 17.38/14 21.11/9 24.41/11 27.42/10 33.30/10 36.37/10 39.36/9
KOS BnO Szczecin 6.58/24 6.21/13 1.35/1* 2.44/11 3.33/5 3.30/17 3.01/11 5.48/12 3.07/7 2.59/8
52.41/11 60.05/13 63.36/13 64.13/13
13.05/29 7.24/27 3.31/13 0.37/14
14 WODZICKI, Filip 66.48 8.49/29 15.02/23 20.38/27 24.11/26 28.44/24 31.55/19 36.21/18 41.14/14 45.37/15 49.09/14
MKS MOS Wrocław 8.49/29 6.13/12 5.36/36 3.33/24 4.33/12 3.11/12 4.26/18 4.53/9 4.23/20 3.32/18
59.20/16 62.49/14 66.01/14 66.48/14
10.11/24 3.29/5 3.12/9 0.47/30
15 KURZYP, Michał 68.39 6.47/22 12.19/14 14.55/15 17.32/13 21.42/11 24.33/10 29.29/11 39.17/12 44.32/13 50.16/16
MKS MOS Wrocław 6.47/22 5.32/6 2.36/22 2.37/8 4.10/10 2.51/8 4.56/22 9.48/30 5.15/25 5.44/31
57.39/15 63.39/15 68.05/15 68.39/15
7.23/10 6.00/25 4.26/24 0.34/8
16 TARNOWSKI, Przemysław 68.59 7.39/28 14.34/21 16.25/20 18.38/16 22.44/13 25.38/12 37.31/20 44.54/20 50.18/19 53.34/18
WKS Wawel Kraków 7.39/28 6.55/18 1.51/9 2.13/2 4.06/8 2.54/9 11.53/30 7.23/21 5.24/26 3.16/11
59.50/17 65.00/16 68.26/16 68.59/16
6.16/8 5.10/21 3.26/12 0.33/7
17 DRAPELLA, Stanisław 69.52 10.13/30 19.52/29 22.16/29 24.18/27 29.28/26 31.56/20 36.01/16 41.44/15 45.26/14 48.35/13
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 10.13/30 9.39/27 2.24/18 2.02/1* 5.10/15 2.28/6 4.05/16 5.43/11 3.42/14 3.09/10
56.12/12 65.32/17 69.13/17 69.52/17
7.37/12 9.20/33 3.41/16 0.39/18
18 GRZEGORCZYK, Borys 71.20 4.30/12 11.59/13 14.13/13 17.20/12 26.01/17 30.10/15 37.10/19 44.40/19 48.59/18 53.38/19
WKS Wawel Kraków 4.30/12 7.29/20 2.14/14 3.07/19 8.41/32 4.09/21 7.00/25 7.30/24 4.19/17 4.39/25
62.27/19 67.28/20 70.38/18 71.20/18
8.49/18 5.01/19 3.10/6 0.42/25
19 ŻUCHOWSKI, Mateusz 72.11 4.34/13 12.50/16 15.36/16 19.44/17 25.11/16 28.35/14 35.48/15 43.02/18 46.46/16 51.07/17
KOS BnO Szczecin 4.34/13 8.16/21 2.46/26 4.08/25 5.27/19 3.24/15 7.13/26 7.14/20 3.44/15 4.21/23
60.40/18 65.56/18 71.32/19 72.11/19
9.33/22 5.16/23 5.36/29 0.39/18
20 DURMA, Jerzy 72.20 10.45/31 16.39/26 18.50/24 21.35/21 27.21/20 33.08/24 36.14/17 42.19/17 51.44/20 55.05/20
UKS Azymut Pabianice 10.45/31 5.54/8 2.11/13 2.45/13 5.46/22 5.47/29 3.06/13 6.05/16 9.25/35 3.21/15
63.31/21 67.21/19 71.39/20 72.20/20
8.26/17 3.50/10 4.18/23 0.41/24
21 PERFIKOWSKI, Paweł 73.09 11.49/33 21.04/30 25.32/32 28.23/30 34.14/30 38.42/28 41.52/25 47.49/23 51.56/21 55.26/21
UMKS Kwidzyn 11.49/33 9.15/23 4.28/35 2.51/15 5.51/24 4.28/22 3.10/14 5.57/15 4.07/16 3.30/17
62.59/20 67.56/21 72.29/21 73.09/21
7.33/11 4.57/18 4.33/26 0.40/22
22 KLAKLA, Kacper 75.25 4.50/15 15.22/24 17.17/21 20.26/18 29.05/25 33.02/23 40.18/21 47.44/22 52.06/22 56.43/22
KS Kościelec Chrzanów 4.50/15 10.32/30 1.55/10 3.09/20 8.39/31 3.57/19 7.16/27 7.26/23 4.22/18 4.37/24
65.33/22 70.36/22 74.27/22 75.25/22
8.50/19 5.03/20 3.51/20 0.58/36
23 STOLAREK, Piotr 78.14 5.08/17 14.53/22 17.46/22 20.29/19 28.08/22 32.02/22 46.24/28 53.48/26 59.16/26 62.39/25
LKS Górzanka Nawojowa Góra 5.08/17 9.45/28 2.53/28 2.43/10 7.39/29 3.54/18 14.22/33 7.24/22 5.28/27 3.23/16
68.44/23 73.57/23 77.37/23 78.14/23
6.05/5 5.13/22 3.40/15 0.37/14
24 KARDASZ, Jakub 83.29 5.33/19 16.58/27 20.45/28 27.55/29 33.34/29 39.08/29 43.39/26 50.21/24 58.01/25 63.07/26
UKS Azymut Siedliska 5.33/19 11.25/31 3.47/34 7.10/31 5.39/21 5.34/27 4.31/19 6.42/17 7.40/30 5.06/28
74.30/25 79.26/24 82.42/24 83.29/24
11.23/26 4.56/17 3.16/11 0.47/30
25 RUSINEK, Wojciech 85.05 5.12/18 11.44/12 13.31/11 16.08/9 22.17/12 36.00/27 40.50/23 54.21/27 57.46/24 61.25/24
KOS BnO Szczecin 5.12/18 6.32/15 1.47/6 2.37/8 6.09/25 13.43/35 4.50/21 13.31/35 3.25/12 3.39/19
70.53/24 79.52/25 84.21/25 85.05/25
9.28/21 8.59/32 4.29/25 0.44/28
26 ŁUBISZ, Dominik 90.25 3.57/7 10.22/9 13.08/9 22.48/24 30.39/27 42.02/30 56.40/30 61.55/29 68.25/29 71.45/29
UKS Azymut Pabianice 3.57/7 6.25/14 2.46/26 9.40/33 7.51/30 11.23/34 14.38/34 5.15/10 6.30/29 3.20/14
81.38/28 85.25/28 89.42/26 90.25/26
9.53/23 3.47/9 4.17/22 0.43/27
27 MNICH, Marcin 91.05 4.19/9 14.17/20 17.50/23 24.48/28 30.58/28 35.55/26 40.30/22 47.19/21 55.17/23 60.04/23
UKS Azymut Siedliska 4.19/9 9.58/29 3.33/33 6.58/30 6.10/26 4.57/24 4.35/20 6.49/18 7.58/32 4.47/26
75.00/26 83.20/26 90.27/27 91.05/27
14.56/34 8.20/31 7.07/32 0.38/17
28 KOZEL, Mikołaj 93.44 7.11/26 16.32/25 19.17/25 22.01/23 27.50/21 31.56/20 40.56/24 50.44/25 60.26/27 65.53/27
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 7.11/26 9.21/24 2.45/25 2.44/11 5.49/23 4.06/20 9.00/28 9.48/30 9.42/36 5.27/30
77.26/27 84.50/27 92.47/28 93.44/28
11.33/28 7.24/27 7.57/34 0.57/34
29 BEKIER, Daniel 100.23 11.37/32 23.24/33 26.53/33 33.50/32 39.06/31 45.35/31 49.13/29 56.25/28 64.22/28 69.20/28
UKS Azymut Siedliska 11.37/32 11.47/32 3.29/32 6.57/29 5.16/16 6.29/30 3.38/15 7.12/19 7.57/31 4.58/27
83.56/29 92.15/29 99.32/29 100.23/29
14.36/33 8.19/30 7.17/33 0.51/33
30 MŁYNARCZYK, Maksymilian 101.14 4.22/10 9.10/4 12.23/7 15.55/7 26.58/18 30.21/17 59.33/31 67.41/31 72.20/30 76.37/30
UKS Orientuś Łódź 4.22/10 4.48/3 3.13/30 3.32/23 11.03/34 3.23/14 29.12/36 8.08/25 4.39/21 4.17/21
92.33/31 96.30/31 100.32/30 101.14/30
15.56/35 3.57/11 4.02/21 0.42/25
31 ZIELIŃSKI, Tomasz 101.33 4.27/11 17.53/28 20.16/26 23.09/25 28.37/23 33.23/25 45.30/27 67.16/30 73.11/31 80.56/31
KS Hades Poznań 4.27/11 13.26/33 2.23/17 2.53/16 5.28/20 4.46/23 12.07/31 21.46/36 5.55/28 7.45/35
91.09/30 95.45/30 101.04/31 101.33/31
10.13/25 4.36/16 5.19/28 0.29/2
32 FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz 111.19 15.52/35 25.23/34 27.57/34 43.08/35 50.17/35 57.21/34 69.35/34 80.08/34 85.08/34 89.25/33
UKS Dąb Leszno 15.52/35 9.31/26 2.34/21 15.11/36 7.09/27 7.04/31 12.14/32 10.33/32 5.00/24 4.17/21
97.15/32 101.32/32 110.40/32 111.19/32
7.50/13 4.17/14 9.08/36 0.39/18
33 STEFANIAK, Robert 119.45 5.48/20 21.33/31 23.40/30 36.36/33 48.48/34 56.13/33 62.14/32 71.43/32 80.26/32 87.11/32
UKS Azymut 45 5.48/20 15.45/34 2.07/12 12.56/34 12.12/35 7.25/33 6.01/24 9.29/29 8.43/33 6.45/34
100.58/33 111.47/33 118.48/33 119.45/33
13.47/32 10.49/35 7.01/31 0.57/34
34 KOLORZ, Dominik 121.10 13.04/34 22.32/32 25.05/31 40.04/34 47.29/33 54.50/32 70.12/35 81.42/35 84.22/33 94.46/35
UKS Sparta Czyżowice 13.04/34 9.28/25 2.33/20 14.59/35 7.25/28 7.21/32 15.22/35 11.30/33 2.40/5 10.24/36
106.16/34 115.43/34 120.34/34 121.10/34
11.30/27 9.27/34 4.51/27 0.36/10
35 KILICHOWSKI, Kacper 124.38 6.52/23 27.20/35 29.02/35 31.28/31 47.24/32 64.01/35 69.00/33 77.34/33 86.37/35 93.21/34
UKS Azymut 45 6.52/23 20.28/35 1.42/4 2.26/6 15.56/36 16.37/36 4.59/23 8.34/26 9.03/34 6.44/33
106.57/35 117.53/35 124.07/35 124.38/35
13.36/31 10.56/36 6.14/30 0.31/5
36 PARUCH, Paweł 145.01 25.02/36 46.51/36 50.09/36 59.47/36 69.42/36 74.57/36 85.40/36 98.58/36 103.46/36 109.56/36
UKS Azymut Siedliska 25.02/36 21.49/36 3.18/31 9.38/32 9.55/33 5.15/26 10.43/29 13.18/34 4.48/22 6.10/32
128.09/36 135.59/36 144.25/36 145.01/36
18.13/36 7.50/29 8.26/35 0.36/10
SŁOMCZYŃSKI, Filip NKL-bPK / 62.23/ 64.19/ 69.46/ 78.11/ 85.25/ 121.32/ 100.21/ 105.45/ 109.16/
UKS Orientuś Łódź / / 1.56/ 5.27/ 8.25/ 7.14/ 36.07/ / 5.24/ 3.31/
/ 142.48/ 147.25/ 148.08/
/ / 4.37/ 0.43/
CEPURDEJ, Władysław NKL-bPK 3.37/ 7.22/ / 9.20/ 12.24/ 14.13/ 42.49/ 31.38/ 33.48/ 37.01/
UKS Azymut 45 3.37/ 3.45/ / / 3.04/ 1.49/ 28.36/ / 2.10/ 3.13/
/ 60.31/ 63.47/ 64.18/
/ / 3.16/ 0.31/
CHACHURSKI, Mieszko NKL-bPK 8.35/ 23.08/ 31.24/ 45.50/ 57.54/ 63.22/ 73.11/ 88.32/ 97.59/ /
UNTS Warszawa 8.35/ 14.33/ 8.16/ 14.26/ 12.04/ 5.28/ 9.49/ 15.21/ 9.27/ /
/ / 117.17/ 118.10/
/ / / 0.53/
KOZIAK, Michał NKL-bPK 3.53/ 34.39/ 38.06/ 43.07/ 57.32/ 63.24/ 68.09/ / / /
KOS BnO Szczecin 3.53/ 30.46/ 3.27/ 5.01/ 14.25/ 5.52/ 4.45/ / / /
/ / / 87.06/
/ / / /
KUBISIAK, Tomasz NKL-bPK 10.43/ 27.29/ 30.05/ 33.41/ 42.26/ 48.32/ 52.27/ / / /
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioo 10.43/ 16.46/ 2.36/ 3.36/ 8.45/ 6.06/ 3.55/ / / /
/ / / 66.18/
/ / / /
MARSZAŁEK, Alan NKL-bPK 6.57/ 17.14/ 20.18/ 25.59/ 34.23/ / / / / /
UKS Grom Sokolniki 6.57/ 10.17/ 3.04/ 5.41/ 8.24/ / / / / /
/ / / 55.05/
/ / / /
PIÓRO, Dawid NKL-bPK 14.43/ / 28.25/ / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska 14.43/ / / / / / / / / /
/ / / 53.22/
/ / / /
PRZEGON, Krzysztof NKL-bPK 11.37/ / 25.31/ / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska 11.37/ / / / / / / / / /
/ / / 50.21/
/ / / /
SZUWARA, Daniel NKL-bPK 37.45/ 52.29/ 62.00/ 82.19/ 94.17/ 101.08/ / / / /
KU AZS UMCS Lublin 37.45/ 14.44/ 9.31/ 20.19/ 11.58/ 6.51/ / / / /
/ / / 151.36/
/ / / /
GĄSIENICA-SAMEK, Adam DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 4.4km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-45 3-51 4-50 5-34 6-41 7-40 8-35 9-33 10-44
11-31 12-47 13-58 14-49
1 WÓJTOWICZ, Krzysztof 43.12 3.26/10 7.23/2 9.24/1* 11.10/1* 13.41/1* 14.50/1* 17.04/1* 22.46/1* 26.41/1* 29.14/1*
UNTS Warszawa 3.26/10 3.57/2 2.01/4 1.46/1* 2.31/1* 1.09/1* 2.14/1* 5.42/9 3.55/1* 2.33/2
31.43/1* 39.16/1* 41.17/1* 42.34/1* 43.12/1*
2.29/1* 7.33/18 2.01/1* 1.17/1* 0.38/11
2 SOBIEPANEK, Maksymilian 45.37 3.35/11 10.24/9 12.17/7 14.12/5 17.39/4 19.29/4 22.14/4 25.55/3 30.02/2 33.14/2
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.35/11 6.49/9 1.53/2 1.55/5 3.27/7 1.50/12 2.45/7 3.41/3 4.07/3 3.12/6
36.39/2 41.18/2 43.42/2 45.01/2 45.37/2
3.25/8 4.39/4 2.24/3 1.19/2 0.36/9
3 WOŁEK, Stanisław 49.03 6.35/16 10.23/8 12.16/6 14.35/8 17.46/5 18.59/3 21.35/3 25.23/2 30.18/3 34.30/4
UNTS Warszawa 6.35/16 3.48/1* 1.53/2 2.19/11 3.11/4 1.13/3 2.36/5 3.48/4 4.55/8 4.12/11
39.59/5 44.25/3 46.51/3 48.24/3 49.03/3
5.29/12 4.26/1* 2.26/4 1.33/8 0.39/14
4 MULLER, Wiktor 50.19 3.01/8 7.23/2 9.38/3 13.20/4 18.35/6 20.02/5 22.34/5 26.57/4 31.37/4 34.17/3
UMKS Kwidzyn 3.01/8 4.22/4 2.15/8 3.42/16 5.15/15 1.27/8 2.32/3 4.23/6 4.40/7 2.40/3
41.17/7 45.57/6 48.16/4 49.42/4 50.19/4
7.00/13 4.40/5 2.19/2 1.26/5 0.37/10
5 CZYŃSKI, Miłosz 51.18 2.47/2 8.00/5 10.20/4 12.28/3 15.20/3 16.37/2 19.12/2 27.35/5 31.45/5 37.15/6
KOS BnO Szczecin 2.47/2 5.13/6 2.20/9 2.08/8 2.52/2 1.17/5 2.35/4 8.23/14 4.10/4 5.30/16
39.50/3 46.27/7 49.22/5 50.43/5 51.18/5
2.35/2 6.37/14 2.55/8 1.21/3 0.35/8
6 PODWORSKI, Kacper 52.37 2.53/4 13.07/12 15.17/11 17.17/11 20.42/11 21.55/8 24.39/8 29.56/9 35.44/8 38.04/7
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.53/4 10.14/15 2.10/7 2.00/6 3.25/6 1.13/3 2.44/6 5.17/8 5.48/13 2.20/1*
40.39/6 45.22/4 50.31/7 51.59/6 52.37/6
2.35/2 4.43/6 5.09/17 1.28/7 0.38/11
7 MAJOWSKI, Jan 53.38 2.49/3 13.26/13 15.15/10 17.09/10 20.38/10 22.32/9 25.18/9 28.53/8 32.51/6 36.12/5
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.49/3 10.37/16 1.49/1* 1.54/4 3.29/8 1.54/13 2.46/8 3.35/2 3.58/2 3.21/8
39.50/3 45.44/5 49.40/6 53.00/7 53.38/7
3.38/10 5.54/11 3.56/12 3.20/16 0.38/11
8 WÓJCIK , Paweł 55.02 2.31/1* 6.49/1* 12.17/7 14.19/6 19.26/9 20.59/7 23.22/6 28.04/7 38.18/11 41.33/10
WKS Wawel Kraków 2.31/1* 4.18/3 5.28/18 2.02/7 5.07/14 1.33/10 2.23/2 4.42/7 10.14/18 3.15/7
44.29/8 49.32/8 52.51/8 54.28/8 55.02/8
2.56/7 5.03/9 3.19/10 1.37/10 0.34/6
9 ŻESŁAWSKI , Jakub 57.54 2.56/5 7.28/4 9.32/2 11.46/2 14.42/2 25.45/12 28.49/12 37.16/12 41.46/12 45.48/12
WKS Wawel Kraków 2.56/5 4.32/5 2.04/5 2.14/9 2.56/3 11.03/19 3.04/11 8.27/15 4.30/6 4.02/9
48.37/12 53.04/11 55.44/9 57.20/9 57.54/9
2.49/5 4.27/2 2.40/6 1.36/9 0.34/6
10 DĄBROWSKI, Karol 58.20 5.18/14 16.11/16 18.19/14 20.10/13 23.45/13 24.57/11 27.47/11 33.31/11 37.51/9 40.53/9
UKS OSiR Góra Kalwaria 5.18/14 10.53/17 2.08/6 1.51/2 3.35/9 1.12/2 2.50/9 5.44/10 4.20/5 3.02/5
48.19/11 53.16/12 56.12/11 57.51/11 58.20/10
7.26/14 4.57/7 2.56/9 1.39/11 0.29/1*
11 LISIAK, Adam 58.24 2.57/6 13.01/11 15.32/12 18.14/12 22.14/12 23.41/10 26.36/10 32.42/10 38.12/10 43.12/11
UKS Orientuś Łódź 2.57/6 10.04/14 2.31/12 2.42/13 4.00/11 1.27/8 2.55/10 6.06/11 5.30/9 5.00/15
45.58/9 51.55/10 55.54/10 57.43/10 58.24/11
2.46/4 5.57/12 3.59/14 1.49/12 0.41/16
12 MARSZAŁEK, Patryk 64.25 3.00/7 9.27/7 13.37/9 15.30/9 19.24/8 20.58/6 24.22/7 27.55/6 34.25/7 38.34/8
UKS Kometa Gliwice 3.00/7 6.27/8 4.10/15 1.53/3 3.54/10 1.34/11 3.24/12 3.33/1* 6.30/15 4.09/10
46.09/10 51.15/9 62.04/12 63.54/12 64.25/12
7.35/15 5.06/10 10.49/19 1.50/13 0.31/2
13 SIEROŃ, Karol 67.50 5.13/13 14.05/14 18.28/15 21.47/15 26.33/14 29.29/14 33.04/13 43.48/14 49.29/14 55.02/14
UKS Azymut Pabianice 5.13/13 8.52/11 4.23/17 3.19/15 4.46/13 2.56/16 3.35/14 10.44/17 5.41/12 5.33/17
58.42/14 63.20/14 65.46/14 67.09/13 67.50/13
3.40/11 4.38/3 2.26/4 1.23/4 0.41/16
14 GÓRSKI, Patryk 68.08 3.17/9 8.57/6 12.00/5 14.28/7 18.59/7 28.59/13 35.02/14 41.29/13 47.41/13 52.13/13
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.17/9 5.40/7 3.03/13 2.28/12 4.31/12 10.00/18 6.03/17 6.27/12 6.12/14 4.32/14
55.38/13 61.59/13 65.24/13 67.23/14 68.08/14
3.25/8 6.21/13 3.25/11 1.59/14 0.45/18
15 WĄSIEWICZ, Jerzy 80.07 10.38/19 40.02/19 42.28/18 46.30/18 49.42/18 51.05/17 55.11/17 59.01/17 64.38/17 67.20/17
Team 360 10.38/19 29.24/19 2.26/11 4.02/17 3.12/5 1.23/6 4.06/16 3.50/5 5.37/10 2.42/4
70.14/15 75.14/15 78.07/15 79.34/15 80.07/15
2.54/6 5.00/8 2.53/7 1.27/6 0.33/4
16 WASILEWSKI, Mikołaj 88.00 8.06/17 16.20/17 20.36/17 23.24/16 29.46/15 32.24/16 35.55/16 49.10/16 56.55/16 61.14/16
UKS OSiR Góra Kalwaria 8.06/17 8.14/10 4.16/16 2.48/14 6.22/17 2.38/15 3.31/13 13.15/19 7.45/16 4.19/13
70.19/16 77.44/16 83.48/16 87.27/16 88.00/16
9.05/16 7.25/16 6.04/18 3.39/18 0.33/4
17 ERTEL, Jacek 104.53 6.16/15 16.08/15 18.31/16 20.49/14 30.08/16 31.33/15 35.38/15 47.37/15 53.15/15 57.32/15
MUKS Junior Ochędzyn 6.16/15 9.52/13 2.23/10 2.18/10 9.19/18 1.25/7 4.05/15 11.59/18 5.38/11 4.17/12
88.54/17 95.57/17 101.01/17 104.21/17 104.53/17
31.22/19 7.03/15 5.04/16 3.20/16 0.32/3
18 KOTKOWIAK, Piotr 120.40 8.19/18 34.58/18 48.28/19 53.22/19 58.52/19 61.25/19 67.38/19 75.19/19 84.58/18 90.47/18
KOS BnO Szczecin 8.19/18 26.39/18 13.30/19 4.54/18 5.30/16 2.33/14 6.13/18 7.41/13 9.39/17 5.49/18
102.37/18 112.14/18 117.08/18 119.53/18 120.40/18
11.50/17 9.37/19 4.54/15 2.45/15 0.47/19
19 CZAPLA, Tadeusz 135.36 3.48/12 13.00/10 16.48/13 30.13/17 43.20/17 51.39/18 61.58/18 71.03/18 86.38/19 98.23/19
WKS Wawel Kraków 3.48/12 9.12/12 3.48/14 13.25/19 13.07/19 8.19/17 10.19/19 9.05/16 15.35/19 11.45/19
119.21/19 126.47/19 130.45/19 134.57/19 135.36/19
20.58/18 7.26/17 3.58/13 4.12/19 0.39/14
BIELECKI, Michał NKL-bPK 14.03/ 18.43/ 23.20/ 35.34/ 39.57/ 42.25/ 45.47/ 50.29/ 55.41/ 62.21/
UKS Siódemka Rumia 14.03/ 4.40/ 4.37/ 12.14/ 4.23/ 2.28/ 3.22/ 4.42/ 5.12/ 6.40/
69.57/ / / 84.14/ 85.08/
7.36/ / / / 0.54/
FRONIA, Jakub NKL-bPK 4.43/ 24.23/ 36.36/ 41.18/ 46.50/ 49.26/ 56.01/ 63.24/ 73.05/ 78.53/
UKS GOK Galewice 4.43/ 19.40/ 12.13/ 4.42/ 5.32/ 2.36/ 6.35/ 7.23/ 9.41/ 5.48/
/ / / / 94.16/
/ / / / /
PACHNIK, Jędrzej NKL-bPK 3.03/ 6.25/ 8.21/ / 14.28/ 15.58/ 17.58/ 22.22/ 26.15/ 29.26/
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 3.03/ 3.22/ 1.56/ / / 1.30/ 2.00/ 4.24/ 3.53/ 3.11/
32.02/ 39.41/ 42.33/ 43.56/ 44.28/
2.36/ 7.39/ 2.52/ 1.23/ 0.32/
SWATOWSKI, Kacper NKL-bPK 13.40/ 41.45/ 46.34/ 57.31/ 65.18/ 68.25/ 80.04/ / / /
UKS Azymut Siedliska 13.40/ 28.05/ 4.49/ 10.57/ 7.47/ 3.07/ 11.39/ / / /
/ / / / 101.44/
/ / / / /
ŻESŁAWSKI , Mateusz NKL-bPK 3.07/ 11.37/ 16.08/ 21.28/ 25.05/ 26.37/ 30.27/ 34.55/ 39.20/ 41.51/
WKS Wawel Kraków 3.07/ 8.30/ 4.31/ 5.20/ 3.37/ 1.32/ 3.50/ 4.28/ 4.25/ 2.31/
/ 51.41/ 54.38/ 56.09/ 56.43/
/ / 2.57/ 1.31/ 0.34/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 4.3km 0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-68 2-43 3-39 4-42 5-60 6-41 7-40 8-62 9-56 10-45
11-44 12-32 13-35 14-47 15-58 16-49
1 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 31.41 2.55/2 4.59/2 5.48/2 7.09/1* 8.39/1* 9.19/1* 11.11/1* 14.39/1* 16.10/1* 20.02/1*
UKS Orientuś Łódź 2.55/2 2.04/1* 0.49/6 1.21/1* 1.30/2 0.40/2 1.52/2 3.28/3 1.31/2 3.52/4
21.26/1* 23.36/1* 25.07/1* 28.10/1* 30.03/1* 31.12/1* 31.41/1*
1.24/1* 2.10/2 1.31/1* 3.03/2 1.53/3 1.09/1* 0.29/4
2 KURZYP, Stanisław 36.49 2.50/1* 4.56/1* 5.45/1* 7.12/2 10.14/5 10.51/5 14.14/9 17.29/5 18.55/5 21.56/2
WKS Śląsk Wrocław 2.50/1* 2.06/2 0.49/6 1.27/2 3.02/14 0.37/1* 3.23/16 3.15/1* 1.26/1* 3.01/1*
23.22/2 26.07/2 27.54/2 31.12/2 35.09/2 36.18/2 36.49/2
1.26/2 2.45/9 1.47/4 3.18/3 3.57/19 1.09/1* 0.31/5
3 PORZYCZ, Grzegorz 37.13 3.08/6 5.23/3 6.13/6 7.50/4 9.34/3 10.18/3 12.15/2 15.59/3 18.14/3 21.56/2
UKS Azymut 45 3.08/6 2.15/3 0.50/11 1.37/5 1.44/5 0.44/6 1.57/3 3.44/5 2.15/10 3.42/2
23.48/3 26.14/3 28.09/3 33.23/3 35.19/3 36.41/3 37.13/3
1.52/7 2.26/3 1.55/8 5.14/16 1.56/5 1.22/7 0.32/7
4 PACHNIK, Stanisław 37.36 3.05/5 6.58/12 7.45/11 9.40/12 11.19/11 12.10/11 13.53/6 17.38/6 19.14/6 23.47/5
UKS Orientuś Łódź 3.05/5 3.53/16 0.47/5 1.55/12 1.39/3 0.51/12 1.43/1* 3.45/6 1.36/3 4.33/8
25.24/4 28.01/4 29.35/4 33.29/4 35.51/4 37.11/4 37.36/4
1.37/4 2.37/7 1.34/2 3.54/5 2.22/9 1.20/5 0.25/1*
5 KULA, Mateusz 38.14 3.09/7 5.24/5 6.10/4 7.58/6 10.42/8 11.24/7 14.47/10 18.30/7 20.22/7 24.47/6
KOS BnO Szczecin 3.09/7 2.15/3 0.46/4 1.48/9 2.44/12 0.42/4 3.23/16 3.43/4 1.52/5 4.25/6
27.28/7 29.57/8 31.51/7 34.52/6 36.32/5 37.43/5 38.14/5
2.41/14 2.29/5 1.54/7 3.01/1* 1.40/1* 1.11/3 0.31/5
6 TOBOREK, Jakub 38.36 3.10/8 5.31/6 6.12/5 7.56/5 9.23/2 10.08/2 12.15/2 16.03/4 18.44/4 23.10/4
WKS Śląsk Wrocław 3.10/8 2.21/5 0.41/2 1.44/7 1.27/1* 0.45/7 2.07/4 3.48/8 2.41/16 4.26/7
25.38/5 28.29/5 30.38/5 34.44/5 36.37/6 38.00/6 38.36/6
2.28/12 2.51/11 2.09/10 4.06/7 1.53/3 1.23/8 0.36/14
7 SZTRANEK, Jan 39.47 3.00/3 5.23/3 6.08/3 7.49/3 9.50/4 10.33/4 12.41/4 15.58/2 17.34/2 25.15/8
UKS Azymut Pabianice 3.00/3 2.23/6 0.45/3 1.41/6 2.01/9 0.43/5 2.08/5 3.17/2 1.36/3 7.41/14
27.29/8 30.27/10 32.01/9 35.37/7 37.55/7 39.15/7 39.47/7
2.14/10 2.58/13 1.34/2 3.36/4 2.18/8 1.20/5 0.32/7
8 NOWAK, Grzegorz 39.51 3.20/9 7.22/15 7.58/12 9.28/11 11.12/10 12.00/10 14.13/8 18.45/9 21.22/9 25.09/7
UKS Azymut 45 3.20/9 4.02/18 0.36/1* 1.30/3 1.44/5 0.48/10 2.13/6 4.32/10 2.37/15 3.47/3
27.31/9 29.37/7 31.27/6 36.09/8 37.59/8 39.16/8 39.51/8
2.22/11 2.06/1* 1.50/5 4.42/11 1.50/2 1.17/4 0.35/13
9 NOWAK, Michał 40.34 3.01/4 5.40/7 6.43/7 8.36/8 10.19/6 11.16/6 13.30/5 19.14/10 21.30/10 26.05/10
UKS Orientuś Łódź 3.01/4 2.39/7 1.03/13 1.53/10 1.43/4 0.57/13 2.14/7 5.44/15 2.16/11 4.35/9
27.41/10 30.22/9 32.20/10 36.23/9 38.38/9 40.06/9 40.34/9
1.36/3 2.41/8 1.58/9 4.03/6 2.15/7 1.28/10 0.28/3
10 JOŃCZY, Jakub 42.35 3.23/10 6.10/8 6.59/8 8.34/7 10.23/7 11.35/8 13.55/7 18.43/8 21.02/8 25.17/9
MKS Paulinum Jelenia Góra 3.23/10 2.47/9 0.49/6 1.35/4 1.49/8 1.12/18 2.20/9 4.48/11 2.19/14 4.15/5
27.05/6 29.35/6 31.59/8 37.34/10 40.37/10 42.02/10 42.35/10
1.48/5 2.30/6 2.24/12 5.35/18 3.03/16 1.25/9 0.33/9
11 PUDEŁEK, Błażej 46.37 3.47/13 6.40/11 8.07/13 10.01/13 14.24/16 15.22/16 17.40/16 21.26/13 23.22/13 28.36/12
Górzanka Nawojowa Góra 3.47/13 2.53/11 1.27/17 1.54/11 4.23/18 0.58/14 2.18/8 3.46/7 1.56/6 5.14/12
31.19/13 33.47/11 37.17/12 41.55/11 44.21/11 45.57/11 46.37/11
2.43/16 2.28/4 3.30/19 4.38/10 2.26/11 1.36/13 0.40/17
12 SOBIŃSKI, Adrian 46.54 4.05/17 7.00/13 8.54/15 10.50/15 13.37/15 14.24/15 17.20/15 22.29/15 24.43/14 29.34/14
MKS Paulinum Jelenia Góra 4.05/17 2.55/12 1.54/19 1.56/13 2.47/13 0.47/9 2.56/13 5.09/12 2.14/9 4.51/11
32.24/14 35.18/14 37.27/13 42.14/13 44.39/12 46.15/12 46.54/12
2.50/17 2.54/12 2.09/10 4.47/12 2.25/10 1.36/13 0.39/16
13 BARTOS, Zbigniew 47.01 4.00/16 7.09/14 8.13/14 10.12/14 12.29/13 13.15/12 16.07/13 20.27/12 22.28/12 27.11/11
UKS Orientuś Łódź 4.00/16 3.09/13 1.04/14 1.59/14 2.17/11 0.46/8 2.52/11 4.20/9 2.01/7 4.43/10
29.51/11 34.39/12 37.57/14 42.30/14 44.43/13 46.24/13 47.01/13
2.40/13 4.48/19 3.18/18 4.33/9 2.13/6 1.41/17 0.37/15
14 OLSZEWSKI, Bartłomiej 48.26 3.25/12 6.11/9 7.00/9 9.09/9 10.57/9 11.45/9 14.51/11 20.04/11 22.17/11 29.23/13
UNTS Warszawa 3.25/12 2.46/8 0.49/6 2.09/17 1.48/7 0.48/10 3.06/15 5.13/13 2.13/8 7.06/13
31.13/12 35.12/13 37.05/11 42.08/12 45.27/14 47.52/14 48.26/14
1.50/6 3.59/17 1.53/6 5.03/13 3.19/17 2.25/19 0.34/11
15 TARNAWSKI, Jan 50.37 4.18/18 8.26/19 9.15/18 11.00/16 13.06/14 13.46/14 16.49/14 22.38/16 24.54/15 33.33/15
WKS Wawel Kraków 4.18/18 4.08/19 0.49/6 1.45/8 2.06/10 0.40/2 3.03/14 5.49/16 2.16/11 8.39/15
35.35/15 38.23/15 40.49/15 45.53/15 48.37/15 50.10/15 50.37/15
2.02/8 2.48/10 2.26/13 5.04/14 2.44/12 1.33/11 0.27/2
16 LEDZION, Piotr 56.22 3.23/10 6.13/10 7.08/10 9.14/10 12.25/12 13.28/13 15.57/12 21.33/14 24.56/16 37.09/16
UKS Orientuś Łódź 3.23/10 2.50/10 0.55/12 2.06/16 3.11/15 1.03/16 2.29/10 5.36/14 3.23/17 12.13/18
40.16/16 44.08/16 46.58/16 51.10/16 54.09/16 55.48/16 56.22/16
3.07/18 3.52/16 2.50/16 4.12/8 2.59/15 1.39/15 0.34/11
17 ZALESKI, Jakub 64.30 3.55/14 7.48/18 9.13/17 11.12/17 17.33/18 18.34/18 21.28/17 29.49/17 33.58/17 45.02/17
MKS Paulinum Jelenia Góra 3.55/14 3.53/16 1.25/16 1.59/14 6.21/19 1.01/15 2.54/12 8.21/18 4.09/19 11.04/16
47.43/17 51.28/17 54.00/17 59.16/17 62.08/17 63.43/17 64.30/17
2.41/14 3.45/14 2.32/14 5.16/17 2.52/14 1.35/12 0.47/19
18 SĘDŁAK, Michał 72.24 4.21/19 7.43/16 9.02/16 11.27/18 14.39/17 15.44/17 24.10/18 35.45/18 39.31/18 51.34/18
OK!Sport 4.21/19 3.22/14 1.19/15 2.25/18 3.12/16 1.05/17 8.26/19 11.35/19 3.46/18 12.03/17
54.45/18 59.22/18 61.55/18 67.01/18 69.48/18 71.40/18 72.24/18
3.11/19 4.37/18 2.33/15 5.06/15 2.47/13 1.52/18 0.44/18
19 KUBISIAK, Witold 83.23 3.56/15 7.44/17 9.18/19 23.26/19 27.15/19 28.43/19 35.20/19 41.58/19 44.16/19 63.22/19
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioo 3.56/15 3.48/15 1.34/18 14.08/19 3.49/17 1.28/19 6.37/18 6.38/17 2.18/13 19.06/19
65.31/19 69.20/19 72.10/19 77.46/19 81.10/19 82.50/19 83.23/19
2.09/9 3.49/15 2.50/16 5.36/19 3.24/18 1.40/16 0.33/9
KULESZA, Igor DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientuś Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20 4.4km 0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-44 3-50 4-42 5-32 6-38 7-45 8-51 9-33 10-70
11-60 12-40 13-62 14-46 15-47 16-48 17-49
1 PETERSBURSKI, Krystian 44.27 2.25/1* 6.47/2 10.23/3 11.01/3 13.18/2 17.11/2 19.57/2 21.39/2 24.30/1* 25.49/1*
UKS Azymut 45 2.25/1* 4.22/2 3.36/3 0.38/1* 2.17/2 3.53/2 2.46/2 1.42/1* 2.51/1* 1.19/2
27.23/1* 31.24/1* 35.55/1* 37.41/1* 40.20/1* 42.41/1* 43.54/1* 44.27/1*
1.34/3 4.01/1* 4.31/1* 1.46/3 2.39/2 2.21/2 1.13/2 0.33/2
2 BYRCZEK, JAN 47.16 2.39/2 5.57/1* 9.14/1* 10.04/1* 12.11/1* 15.41/1* 17.36/1* 19.23/1* 27.08/2 28.14/2
UKS KOMETA 2.39/2 3.18/1* 3.17/2 0.50/2 2.07/1* 3.30/1* 1.55/1* 1.47/2 7.45/3 1.06/1*
29.10/2 33.40/2 40.29/2 41.14/2 43.29/2 45.39/2 46.47/2 47.16/2
0.56/1* 4.30/3 6.49/3 0.45/1* 2.15/1* 2.10/1* 1.08/1* 0.29/1*
3 PŁÓCIENNIK, Konrad 53.10 2.48/3 7.21/3 9.47/2 10.47/2 13.40/3 17.50/3 20.54/3 23.44/3 27.47/3 30.08/3
UKS Azymut Pabianice 2.48/3 4.33/3 2.26/1* 1.00/3 2.53/3 4.10/3 3.04/3 2.50/3 4.03/2 2.21/3
31.26/3 35.40/3 41.54/3 42.40/3 46.06/3 51.09/3 52.29/3 53.10/3
1.18/2 4.14/2 6.14/2 0.46/2 3.26/3 5.03/3 1.20/3 0.41/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E 5.6km 0m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-68 3-69 4-33 5-50 6-51 7-39 8-34 9-35 10-36
11-37 12-40 13-41 14-42 15-43 16-44 17-45 18-46 19-47 20-49
1 OLEJNIK, Michał 32.03 1.25/1* 2.38/1* 4.11/1* 5.38/1* 6.12/1* 7.08/1* 8.28/1* 10.35/1* 12.11/1* 14.58/1*
WKS Grunwald Poznań 1.25/1* 1.13/1* 1.33/1* 1.27/3 0.34/1* 0.56/1* 1.20/1* 2.07/1* 1.36/1* 2.47/1*
16.19/1* 17.48/1* 19.14/1* 21.02/1* 22.55/1* 23.41/1* 24.35/1* 28.27/1* 30.16/1* 31.37/1*
1.21/1* 1.29/1* 1.26/1* 1.48/1* 1.53/1* 0.46/1* 0.54/7 3.52/1* 1.49/1* 1.21/1*
32.03/1*
0.26/1*
2 PRYJMA, Fryderyk 37.45 1.28/6 3.10/9 5.05/9 6.38/8 7.15/6 8.20/5 10.04/5 12.19/5 14.15/5 17.28/4
UNTS Warszawa 1.28/6 1.42/14 1.55/13 1.33/7 0.37/5 1.05/5 1.44/6 2.15/3 1.56/6 3.13/3
19.04/4 20.43/4 22.14/4 24.18/4 26.21/3 27.11/3 28.11/3 32.38/3 34.48/2 37.13/2
1.36/4 1.39/6 1.31/3 2.04/2 2.03/3 0.50/2 1.00/11 4.27/5 2.10/5 2.25/23
37.45/2
0.32/16
3 NIEWIEDZIAŁA, Robert 38.31 1.45/17 3.52/20 5.37/15 7.11/13 7.46/10 9.27/12 10.57/10 13.27/9 15.07/7 18.48/7
UKS Siódemka Rumia 1.45/17 2.07/24 1.45/4 1.34/8 0.35/2 1.41/30 1.30/3 2.30/8 1.40/2 3.41/8
20.12/6 21.53/6 23.23/6 25.35/6 27.43/6 28.35/6 29.26/5 33.47/5 36.00/3 38.05/3
1.24/2 1.41/9 1.30/2 2.12/7 2.08/4 0.52/4 0.51/2 4.21/3 2.13/6 2.05/16
38.31/3
0.26/1*
4 BERNACIAK, Aleksander 38.39 1.28/6 2.54/3 4.34/2 6.03/2 6.38/2 7.38/2 9.27/2 11.39/2 13.50/2 17.38/5
WKS Śląsk Wrocław 1.28/6 1.26/3 1.40/2 1.29/6 0.35/2 1.00/3 1.49/10 2.12/2 2.11/9 3.48/12
19.19/5 20.57/5 22.33/5 24.54/5 27.25/5 28.21/5 29.13/4 33.43/4 36.26/4 38.10/4
1.41/7 1.38/5 1.36/6 2.21/12 2.31/14 0.56/7 0.52/4 4.30/6 2.43/21 1.44/4
38.39/4
0.29/7
5 KRAWCZYŃSKI, Mikołaj 38.45 1.27/5 2.52/2 4.42/3 6.05/3 6.54/3 8.03/4 9.32/3 11.48/3 14.04/4 17.18/3
WKS Śląsk Wrocław 1.27/5 1.25/2 1.50/7 1.23/1* 0.49/17 1.09/7 1.29/2 2.16/4 2.16/11 3.14/4
18.46/3 20.18/3 21.51/2 23.56/2 25.57/2 27.10/2 28.04/2 32.04/2 36.44/5 38.18/5
1.28/3 1.32/2 1.33/5 2.05/3 2.01/2 1.13/19 0.54/7 4.00/2 4.40/33 1.34/2
38.45/5
0.27/3
6 WENSŁAW, Mateusz 39.45 1.29/8 3.03/6 4.55/6 6.21/5 6.56/4 7.55/3 9.40/4 12.00/4 13.50/2 16.51/2
UKS Azymut 45 1.29/8 1.34/6 1.52/10 1.26/2 0.35/2 0.59/2 1.45/8 2.20/5 1.50/4 3.01/2
18.36/2 20.15/2 22.00/3 24.14/3 26.42/4 28.09/4 29.47/6 34.09/6 36.59/6 39.14/6
1.45/10 1.39/6 1.45/11 2.14/9 2.28/11 1.27/26 1.38/26 4.22/4 2.50/23 2.15/20
39.45/6
0.31/14
7 KALATA , Michał 40.09 1.25/1* 2.58/4 5.09/10 6.58/9 7.39/9 8.41/8 10.32/8 13.14/7 15.34/9 19.21/8
10BKPanc Świętoszów 1.25/1* 1.33/4 2.11/18 1.49/13 0.41/8 1.02/4 1.51/13 2.42/14 2.20/14 3.47/11
20.58/8 22.35/8 24.06/8 26.15/7 28.46/7 30.10/8 31.04/8 35.40/7 37.36/7 39.39/7
1.37/5 1.37/4 1.31/3 2.09/4 2.31/14 1.24/24 0.54/7 4.36/7 1.56/2 2.03/11
40.09/7
0.30/9
8 KUCA, Kacper 40.29 1.38/13 3.17/12 5.10/11 7.09/12 7.53/12 9.07/10 10.51/9 13.24/8 15.17/8 18.42/6
UNTS Warszawa 1.38/13 1.39/10 1.53/11 1.59/18 0.44/11 1.14/12 1.44/6 2.33/10 1.53/5 3.25/6
20.27/7 22.14/7 24.05/7 26.34/8 28.55/8 29.45/7 30.29/7 35.57/8 38.06/8 39.57/8
1.45/10 1.47/13 1.51/13 2.29/15 2.21/8 0.50/2 0.44/1* 5.28/15 2.09/4 1.51/7
40.29/8
0.32/16
9 PASZYŃSKI, Piotr 42.08 1.29/8 3.02/5 4.48/4 6.16/4 7.03/5 8.55/9 11.08/11 13.31/10 15.48/10 19.36/9
UKS Orientuś Łódź 1.29/8 1.33/4 1.46/5 1.28/4 0.47/15 1.52/33 2.13/23 2.23/6 2.17/13 3.48/12
21.20/9 23.04/9 24.44/9 26.55/9 29.25/9 30.45/9 32.14/9 37.14/9 39.35/9 41.41/9
1.44/9 1.44/12 1.40/8 2.11/5 2.30/13 1.20/23 1.29/23 5.00/9 2.21/10 2.06/17
42.08/9
0.27/3
10 HEWELT, Maciej 42.37 1.32/11 3.09/8 5.00/7 6.37/7 7.16/7 8.30/6 10.13/6 12.49/6 14.56/6 20.43/11
UKS Azymut 45 1.32/11 1.37/7 1.51/9 1.37/10 0.39/7 1.14/12 1.43/5 2.36/11 2.07/8 5.47/25
22.20/11 23.59/10 25.47/10 28.15/11 30.32/11 31.26/10 32.51/10 37.29/10 40.06/10 42.10/10
1.37/5 1.39/6 1.48/12 2.28/13 2.17/7 0.54/5 1.25/22 4.38/8 2.37/18 2.04/15
42.37/10
0.27/3
11 HOVORKA, Lukáš 44.00 1.31/10 3.12/11 5.11/12 7.08/11 7.51/11 9.09/11 12.31/14 15.13/14 16.58/11 20.19/10
OK Lokomotiva Pardubice 1.31/10 1.41/12 1.59/15 1.57/16 0.43/10 1.18/15 3.22/35 2.42/14 1.45/3 3.21/5
22.15/10 24.23/11 26.21/12 28.59/12 31.32/12 32.34/12 33.40/11 38.56/11 41.14/11 43.24/11
1.56/18 2.08/21 1.58/17 2.38/18 2.33/16 1.02/14 1.06/15 5.16/11 2.18/8 2.10/18
44.00/11
0.36/25
12 ZBRANEK, Roman 44.16 1.34/12 3.11/10 5.04/8 8.40/20 9.21/18 10.30/15 12.23/13 15.07/13 17.10/13 20.55/12
SKOB Zlin 1.34/12 1.37/7 1.53/11 3.36/33 0.41/8 1.09/7 1.53/14 2.44/16 2.03/7 3.45/9
22.48/12 24.23/11 26.01/11 28.13/10 30.22/10 32.25/11 33.56/12 39.03/12 41.36/12 43.39/12
1.53/14 1.35/3 1.38/7 2.12/7 2.09/5 2.03/33 1.31/25 5.07/10 2.33/15 2.03/11
44.16/12
0.37/29
13 DZIOBA, Mateusz 46.38 1.25/1* 5.28/29 7.18/27 8.46/21 9.23/19 10.36/17 12.22/12 14.54/12 17.08/12 22.24/15
MKS Paulinum Jelenia Góra 1.25/1* 4.03/34 1.50/7 1.28/4 0.37/5 1.13/11 1.46/9 2.32/9 2.14/10 5.16/24
24.09/13 25.51/13 27.45/13 29.59/13 32.20/13 33.15/13 34.07/13 39.35/13 41.49/13 46.05/13
1.45/10 1.42/10 1.54/15 2.14/9 2.21/8 0.55/6 0.52/4 5.28/15 2.14/7 4.16/37
46.38/13
0.33/20
14 DUDEK, Wojciech 46.44 1.26/4 3.06/7 4.50/5 6.26/6 7.22/8 8.33/7 10.13/6 14.25/11 18.27/16 22.36/16
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 1.26/4 1.40/11 1.44/3 1.36/9 0.56/20 1.11/9 1.40/4 4.12/28 4.02/28 4.09/16
24.34/16 26.16/14 28.37/15 30.48/14 33.01/14 34.01/14 35.01/14 40.19/14 44.23/15 46.12/14
1.58/19 1.42/10 2.21/23 2.11/5 2.13/6 1.00/10 1.00/11 5.18/13 4.04/32 1.49/5
46.44/14
0.32/16
15 PODZIŃSKI, Rafał 46.59 1.53/19 3.47/19 6.12/19 8.06/16 8.52/14 10.23/14 12.31/14 15.26/15 18.16/15 22.01/13
UKS Orientuś Łódź 1.53/19 1.54/20 2.25/24 1.54/15 0.46/13 1.31/23 2.08/21 2.55/20 2.50/23 3.45/9
24.11/14 26.19/15 28.10/14 30.53/15 33.54/15 34.54/15 36.13/15 41.30/15 43.52/14 46.25/15
2.10/23 2.08/21 1.51/13 2.43/20 3.01/22 1.00/10 1.19/20 5.17/12 2.22/11 2.33/24
46.59/15
0.34/21
16 PIOTROWSKI, Radosław 47.45 1.44/16 4.16/23 6.19/21 10.36/30 11.23/27 12.35/24 14.29/24 17.09/21 19.50/20 23.28/17
123 1.44/16 2.32/28 2.03/17 4.17/34 0.47/15 1.12/10 1.54/15 2.40/12 2.41/18 3.38/7
25.21/17 27.12/17 29.06/16 31.36/16 35.16/16 36.17/16 37.23/16 42.46/16 45.19/16 47.11/16
1.53/14 1.51/15 1.54/15 2.30/16 3.40/30 1.01/12 1.06/15 5.23/14 2.33/15 1.52/8
47.45/16
0.34/21
17 OLECH, Przemysław 49.33 1.54/20 3.46/18 6.04/18 8.04/15 8.50/13 10.08/13 12.33/16 15.34/16 18.33/17 24.26/20
UKS Siódemka Rumia 1.54/20 1.52/19 2.18/22 2.00/20 0.46/13 1.18/15 2.25/25 3.01/22 2.59/24 5.53/27
26.27/20 28.35/21 30.51/20 33.40/19 36.37/18 37.50/18 38.58/18 44.34/18 47.02/17 49.03/17
2.01/21 2.08/21 2.16/20 2.49/23 2.57/20 1.13/19 1.08/17 5.36/17 2.28/12 2.01/9
49.33/17
0.30/9
18 JURCZYK, Tomasz 50.19 1.42/14 3.30/14 5.27/13 7.04/10 11.51/29 13.10/27 15.00/25 17.41/23 20.14/22 24.38/21
UKS Sparta Czyżowice 1.42/14 1.48/18 1.57/14 1.37/10 4.47/37 1.19/17 1.50/11 2.41/13 2.33/16 4.24/18
26.33/21 28.32/20 31.03/21 33.36/18 36.32/17 37.29/17 38.22/17 44.10/17 47.59/19 49.49/18
1.55/17 1.59/18 2.31/25 2.33/17 2.56/19 0.57/8 0.53/6 5.48/21 3.49/29 1.50/6
50.19/18
0.30/9
19 JANKOWIAK, Paweł 50.37 2.05/27 3.43/16 5.31/14 12.12/32 13.01/30 14.06/30 16.02/30 18.26/26 23.05/26 27.11/26
Chyże BnO 2.05/27 1.38/9 1.48/6 6.41/37 0.49/17 1.05/5 1.56/16 2.24/7 4.39/32 4.06/15
29.04/25 30.53/25 32.35/23 34.53/22 37.22/21 38.21/20 39.12/20 44.52/20 47.27/18 50.05/19
1.53/14 1.49/14 1.42/9 2.18/11 2.29/12 0.59/9 0.51/2 5.40/19 2.35/17 2.38/25
50.37/19
0.32/16
20 CHARUBA, Łukasz 52.37 1.42/14 3.29/13 5.59/17 8.24/18 9.13/16 10.40/18 12.36/17 16.09/19 18.56/19 24.06/19
UKS Orientuś Łódź 1.42/14 1.47/16 2.30/29 2.25/28 0.49/17 1.27/20 1.56/16 3.33/25 2.47/20 5.10/23
26.16/19 28.28/19 30.47/19 33.30/17 36.46/19 37.58/19 39.03/19 44.41/19 48.09/20 52.01/20
2.10/23 2.12/24 2.19/21 2.43/20 3.16/25 1.12/17 1.05/14 5.38/18 3.28/27 3.52/34
52.37/20
0.36/25
21 SOKALSKI, Dariusz 52.52 4.35/37 6.16/32 8.16/32 10.34/29 15.13/34 16.29/33 18.28/32 21.26/28 24.38/29 30.37/29
Wojskowa Akademia Techniczna 4.35/37 1.41/12 2.00/16 2.18/26 4.39/36 1.16/14 1.59/19 2.58/21 3.12/25 5.59/28
32.18/28 34.10/28 35.52/27 38.20/26 40.44/26 41.45/26 42.53/25 48.47/25 50.46/23 52.24/22
1.41/7 1.52/17 1.42/9 2.28/13 2.24/10 1.01/12 1.08/17 5.54/22 1.59/3 1.38/3
52.52/21
0.28/6
22 MAZAN, Bartłomiej 53.00 2.02/25 3.58/22 6.38/22 8.29/19 9.13/16 10.34/16 13.00/19 15.54/17 18.10/14 22.19/14
WKS Śląsk Wrocław 2.02/25 1.56/21 2.40/30 1.51/14 0.44/11 1.21/18 2.26/27 2.54/19 2.16/11 4.09/16
24.24/15 26.42/16 29.22/17 34.27/21 37.34/22 38.41/22 39.38/21 47.29/21 50.09/21 52.12/21
2.05/22 2.18/26 2.40/27 5.05/33 3.07/23 1.07/15 0.57/10 7.51/29 2.40/19 2.03/11
53.00/22
0.48/36
23 WOJARSKI, Michał 53.09 1.47/18 3.52/20 6.13/20 8.11/17 9.11/15 10.46/19 12.51/18 16.04/18 18.51/18 23.43/18
Wieliczka O-Team 1.47/18 2.05/23 2.21/23 1.58/17 1.00/23 1.35/24 2.05/20 3.13/23 2.47/20 4.52/21
25.43/18 28.16/18 30.26/18 33.55/20 36.54/20 38.30/21 40.00/22 47.40/22 50.11/22 52.33/23
2.00/20 2.33/29 2.10/18 3.29/27 2.59/21 1.36/28 1.30/24 7.40/26 2.31/14 2.22/22
53.09/23
0.36/25
24 HOFFMANN, Mateusz 55.06 1.56/21 3.43/16 5.55/16 7.58/14 9.51/20 11.20/20 14.18/22 17.34/22 21.05/25 26.13/25
CSWL Poznań 1.56/21 1.47/16 2.12/19 2.03/23 1.53/33 1.29/22 2.58/31 3.16/24 3.31/27 5.08/22
28.31/24 30.38/24 32.58/24 35.42/24 38.54/23 40.13/23 41.36/23 48.21/23 52.14/25 54.35/24
2.18/26 2.07/20 2.20/22 2.44/22 3.12/24 1.19/22 1.23/21 6.45/24 3.53/30 2.21/21
55.06/24
0.31/14
25 CYGLER, Sławomir 55.30 1.59/23 4.41/27 6.56/25 8.58/22 10.02/22 11.30/21 14.13/21 18.16/25 20.42/24 24.43/22
WKS Wawel Kraków 1.59/23 2.42/30 2.15/21 2.02/21 1.04/29 1.28/21 2.43/30 4.03/27 2.26/15 4.01/14
27.03/22 29.28/23 32.27/22 35.27/23 39.15/24 40.39/24 41.41/24 48.34/24 51.35/24 54.55/25
2.20/27 2.25/27 2.59/29 3.00/25 3.48/32 1.24/24 1.02/13 6.53/25 3.01/24 3.20/30
55.30/25
0.35/24
26 KRASZEWSKI, Przemysław 58.25 2.56/32 5.35/30 7.48/29 9.47/26 10.47/24 13.11/28 15.07/27 17.55/24 20.39/23 25.25/23
10BKPanc Świętoszów 2.56/32 2.39/29 2.13/20 1.59/18 1.00/23 2.24/35 1.56/16 2.48/17 2.44/19 4.46/20
27.13/23 29.04/22 35.44/26 38.41/27 44.23/28 45.35/28 47.31/28 53.11/27 55.52/27 57.55/26
1.48/13 1.51/15 6.40/37 2.57/24 5.42/36 1.12/17 1.56/28 5.40/19 2.41/20 2.03/11
58.25/26
0.30/9
27 ZUCHMAŃSKI, Przemysław 59.01 2.02/25 4.29/25 6.56/25 8.58/22 10.00/21 11.35/22 13.56/20 16.44/20 20.10/21 25.59/24
UKS Orientuś Łódź 2.02/25 2.27/26 2.27/25 2.02/21 1.02/25 1.35/24 2.21/24 2.48/17 3.26/26 5.49/26
29.15/26 31.28/26 34.31/25 37.12/25 40.00/25 41.41/25 43.57/26 53.28/28 55.48/26 58.27/27
3.16/34 2.13/25 3.03/30 2.41/19 2.48/18 1.41/29 2.16/31 9.31/35 2.20/9 2.39/26
59.01/27
0.34/21
28 MADEJ, Mateusz 59.32 3.50/34 6.36/33 9.05/33 10.51/31 11.47/28 13.23/29 15.54/29 21.29/29 24.08/28 28.48/27
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 3.50/34 2.46/31 2.29/28 1.46/12 0.56/20 1.36/27 2.31/29 5.35/32 2.39/17 4.40/19
31.23/27 34.07/27 36.36/28 39.50/28 43.10/27 44.19/27 46.50/27 53.08/26 55.56/28 58.56/28
2.35/29 2.44/31 2.29/24 3.14/26 3.20/26 1.09/16 2.31/33 6.18/23 2.48/22 3.00/28
59.32/28
0.36/25
29 FILIPIAK, Mateusz 61.20 1.57/22 3.39/15 6.55/23 9.57/27 11.00/26 12.35/24 14.25/23 22.12/30 26.58/30 32.57/30
KS Hades Poznań 1.57/22 1.42/14 3.16/36 3.02/31 1.03/26 1.35/24 1.50/11 7.47/35 4.46/33 5.59/28
35.51/30 37.54/30 40.04/29 43.33/29 46.18/29 47.31/29 48.40/29 56.20/29 58.49/29 60.51/29
2.54/31 2.03/19 2.10/18 3.29/27 2.45/17 1.13/19 1.09/19 7.40/26 2.29/13 2.02/10
61.20/29
0.29/7
30 KURYJ, Marek 72.32 2.00/24 4.28/24 6.55/23 9.16/24 10.58/25 12.35/24 15.02/26 19.56/27 24.02/27 30.34/28
WKS Wawel Kraków 2.00/24 2.28/27 2.27/25 2.21/27 1.42/32 1.37/28 2.27/28 4.54/31 4.06/30 6.32/30
33.41/29 36.46/29 40.35/30 44.31/30 47.57/30 49.39/30 51.42/30 62.26/30 67.25/30 71.33/30
3.07/33 3.05/34 3.49/33 3.56/30 3.26/27 1.42/30 2.03/29 10.44/36 4.59/36 4.08/36
72.32/30
0.59/37
31 GRABOWSKI, Bogusz 82.59 2.15/28 4.40/26 7.28/28 9.34/25 10.32/23 11.57/23 15.15/28 27.54/33 31.57/33 42.40/32
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 2.15/28 2.25/25 2.48/33 2.06/24 0.58/22 1.25/19 3.18/33 12.39/37 4.03/29 10.43/34
45.22/31 48.30/31 52.23/33 59.49/34 63.28/33 66.10/34 67.51/33 76.54/33 80.18/33 82.29/32
2.42/30 3.08/35 3.53/34 7.26/37 3.39/29 2.42/34 1.41/27 9.03/32 3.24/26 2.11/19
82.59/31
0.30/9
32 WOJNOWICZ, Marek 83.04 2.34/30 6.46/34 9.33/34 12.17/33 13.20/31 15.50/31 17.58/31 22.22/31 28.26/31 43.56/33
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2.34/30 4.12/35 2.47/32 2.44/29 1.03/26 2.30/36 2.08/21 4.24/29 6.04/36 15.30/37
46.25/34 49.04/33 52.49/34 58.22/33 62.47/32 64.20/32 66.57/32 75.19/32 78.34/31 82.21/31
2.29/28 2.39/30 3.45/32 5.33/35 4.25/33 1.33/27 2.37/34 8.22/31 3.15/25 3.47/32
83.04/32
0.43/31
33 MARTE, Michal 83.45 2.57/33 5.00/28 7.58/30 14.01/34 15.04/33 16.54/34 19.19/33 28.18/35 31.05/32 43.57/34
KU AZS WAT WARSZAWA 2.57/33 2.03/22 2.58/35 6.03/36 1.03/26 1.50/32 2.25/25 8.59/36 2.47/20 12.52/36
46.14/33 49.28/34 52.02/32 55.35/31 59.03/31 61.53/31 65.57/31 75.17/31 80.12/32 82.58/33
2.17/25 3.14/36 2.34/26 3.33/29 3.28/28 2.50/35 4.04/37 9.20/34 4.55/35 2.46/27
83.45/33
0.47/34
34 BLUZA, Łukasz 86.39 2.17/29 5.40/31 8.08/31 10.17/28 14.37/32 16.18/32 19.26/34 22.59/32 35.09/35 45.58/37
indywidualnie 2.17/29 3.23/33 2.28/27 2.09/25 4.20/35 1.41/30 3.08/32 3.33/25 12.10/37 10.49/35
48.56/37 51.58/37 54.43/35 60.17/35 64.04/35 65.47/33 67.58/34 77.06/34 81.56/34 85.53/34
2.58/32 3.02/33 2.45/28 5.34/36 3.47/31 1.43/32 2.11/30 9.08/33 4.50/34 3.57/35
86.39/34
0.46/33
35 OLESIŃSKI, Rafał 87.44 3.52/35 9.03/36 11.52/36 14.51/35 16.10/35 17.50/35 21.10/35 28.00/34 33.22/34 41.30/31
2 ORel. Przasnysz 3.52/35 5.11/36 2.49/34 2.59/30 1.19/30 1.40/29 3.20/34 6.50/34 5.22/35 8.08/33
45.48/32 48.49/32 51.54/31 56.36/32 63.46/34 69.12/36 71.40/36 79.45/36 83.41/36 87.07/35
4.18/37 3.01/32 3.05/31 4.42/31 7.10/37 5.26/36 2.28/32 8.05/30 3.56/31 3.26/31
87.44/35
0.37/29
36 FILIPEK, Marcin 88.12 4.32/36 7.48/35 10.28/35 16.00/36 20.15/36 22.46/36 26.40/36 32.24/36 37.38/37 44.29/36
12 BZ 4.32/36 3.16/32 2.40/30 5.32/35 4.15/34 2.31/37 3.54/37 5.44/33 5.14/34 6.51/31
48.21/36 50.47/35 55.32/36 60.45/36 65.17/36 66.59/35 69.56/35 77.45/35 83.36/35 87.25/36
3.52/36 2.26/28 4.45/35 5.13/34 4.32/34 1.42/30 2.57/36 7.49/28 5.51/37 3.49/33
88.12/36
0.47/34
37 ADAMSKI, Robert 109.35 2.37/31 14.12/37 17.31/37 20.50/37 22.27/37 24.41/37 28.06/37 32.46/37 37.01/36 44.04/35
100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 2.37/31 11.35/37 3.19/37 3.19/32 1.37/31 2.14/34 3.25/36 4.40/30 4.15/31 7.03/32
47.34/35 51.10/36 55.57/37 61.00/37 66.08/37 76.20/37 78.57/37 101.49/37 105.36/37 108.50/37
3.30/35 3.36/37 4.47/36 5.03/32 5.08/35 10.12/37 2.37/34 22.52/37 3.47/28 3.14/29
109.35/37
0.45/32
GRZEGORCZYK, Marcin NKL-bPK 8.33/ 18.31/ 21.39/ 26.19/ 29.52/ 32.23/ 38.33/ 44.20/ 50.50/ 69.15/
12 BZ 8.33/ 9.58/ 3.08/ 4.40/ 3.33/ 2.31/ 6.10/ 5.47/ 6.30/ 18.25/
72.06/ 78.20/ 83.05/ 87.35/ 97.56/ 101.29/ 103.28/ / / 121.04/
2.51/ 6.14/ 4.45/ 4.30/ 10.21/ 3.33/ 1.59/ / / /
122.09/
1.05/
DRĄGOWSKI, Kuba DNF / / / / / / / / / /
MKS Paulinum Jelenia Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21S 4.0km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-45 3-33 4-50 5-51 6-44 7-32 8-34 9-64 10-40
11-35 12-56 13-47 14-58 15-49
1 NESTOROWICZ, Łukasz 42.19 3.07/4 6.36/5 10.48/2 12.03/3 13.44/2 16.19/1* 19.41/1* 23.21/1* 25.27/1* 27.44/1*
KU AZS UMCS Lublin 3.07/4 3.29/9 4.12/3 1.15/10 1.41/3 2.35/1* 3.22/1* 3.40/11 2.06/1* 2.17/16
30.47/1* 33.58/1* 38.01/1* 40.33/1* 41.50/1* 42.19/1*
3.03/1* 3.11/3 4.03/5 2.32/4 1.17/1* 0.29/3
2 MIŚTAL, Mateusz 45.57 3.05/3 6.39/6 10.42/1* 11.42/1* 13.24/1* 16.41/2 20.42/2 24.38/2 26.50/2 28.21/2
HarperSOFT Team 3.05/3 3.34/10 4.03/2 1.00/4 1.42/4 3.17/4 4.01/7 3.56/13 2.12/3 1.31/5
32.23/2 36.50/2 41.12/2 43.42/2 45.20/2 45.57/2
4.02/2 4.27/11 4.22/7 2.30/3 1.38/7 0.37/10
3 GARBULIŃSKI, Grzegorz 51.10 3.23/7 6.35/4 11.03/4 12.02/2 14.10/3 18.06/3 21.40/3 25.47/3 31.35/5 32.55/5
Indywidualnie 3.23/7 3.12/6 4.28/5 0.59/3 2.08/10 3.56/8 3.34/3 4.07/14 5.48/22 1.20/2
38.14/5 41.25/5 45.40/3 48.46/3 50.27/3 51.10/3
5.19/7 3.11/3 4.15/6 3.06/8 1.41/8 0.43/11
4 PIETRZAK, Konrad 52.42 2.50/1* 7.23/7 11.43/5 12.33/4 14.45/4 18.57/4 22.42/4 26.12/4 28.39/3 29.58/3
KU AZS UMCS Lublin/19BZ Lublin 2.50/1* 4.33/13 4.20/4 0.50/1* 2.12/11 4.12/12 3.45/5 3.30/9 2.27/4 1.19/1*
36.00/3 39.42/3 46.34/4 50.34/4 52.06/4 52.42/4
6.02/13 3.42/6 6.52/21 4.00/16 1.32/5 0.36/8
5 MASTELA, Rafał 53.29 3.15/6 6.20/2 11.02/3 12.56/5 14.59/5 19.12/5 24.14/5 27.18/5 30.33/4 32.15/4
OB Havířov 3.15/6 3.05/5 4.42/7 1.54/16 2.03/9 4.13/13 5.02/14 3.04/6 3.15/9 1.42/8
36.57/4 40.59/4 47.30/5 50.44/5 52.40/5 53.29/5
4.42/5 4.02/10 6.31/18 3.14/9 1.56/12 0.49/16
6 KOGUCIUK, Konrad 53.59 10.11/23 12.35/14 16.33/12 17.23/12 23.30/14 27.37/12 32.13/12 34.25/12 37.02/12 38.31/12
KU AZS UMCS Lublin 10.11/23 2.24/1* 3.58/1* 0.50/1* 6.07/22 4.07/11 4.36/10 2.12/1* 2.37/6 1.29/3
43.08/9 45.52/8 49.46/6 52.04/6 53.31/6 53.59/6
4.37/3 2.44/1* 3.54/3 2.18/2 1.27/4 0.28/2
7 ANTONOWICZ, Jerzy 56.29 6.00/17 8.59/12 15.36/11 17.00/11 18.56/11 22.56/10 27.53/9 30.54/7 33.24/6 35.03/6
Team360 6.00/17 2.59/4 6.37/13 1.24/13 1.56/7 4.00/10 4.57/12 3.01/5 2.30/5 1.39/7
41.16/6 45.44/7 51.03/8 53.47/7 55.38/7 56.29/7
6.13/14 4.28/12 5.19/10 2.44/6 1.51/10 0.51/17
8 WOŁOWCZYK, Michał 57.26 3.27/9 6.16/1* 14.15/7 15.29/7 17.06/7 22.06/8 26.23/6 30.08/6 33.30/7 35.32/7
UNTS Warszawa 3.27/9 2.49/2 7.59/17 1.14/9 1.37/2 5.00/18 4.17/8 3.45/12 3.22/13 2.02/14
41.24/7 45.14/6 50.23/7 53.52/8 56.29/8 57.26/8
5.52/12 3.50/8 5.09/9 3.29/10 2.37/19 0.57/21
9 PIETRZAK, Patryk 59.03 3.07/4 6.28/3 13.47/6 14.58/6 16.50/6 20.28/6 27.37/8 32.13/10 35.09/9 36.59/9
HKS AZYMUT MOCHY 3.07/4 3.21/8 7.19/15 1.11/7 1.52/6 3.38/5 7.09/17 4.36/17 2.56/8 1.50/12
42.22/8 46.23/9 52.38/9 56.18/9 58.30/9 59.03/9
5.23/8 4.01/9 6.15/16 3.40/13 2.12/16 0.33/5
10 NOWAK, Bartłomiej 60.24 3.26/8 12.51/15 18.18/13 19.37/13 21.35/12 28.47/13 32.31/13 35.49/13 38.36/13 40.30/13
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 3.26/8 9.25/17 5.27/8 1.19/12 1.58/8 7.12/20 3.44/4 3.18/8 2.47/7 1.54/13
45.29/12 49.12/10 54.38/10 57.30/10 59.30/10 60.24/10
4.59/6 3.43/7 5.26/12 2.52/7 2.00/14 0.54/19
11 PAWŁOWSKI, Michał 61.53 4.10/12 7.28/8 15.21/10 16.32/10 17.57/9 21.38/7 28.19/10 31.58/8 36.07/11 37.52/10
Wojskowa Akademia Techniczna 4.10/12 3.18/7 7.53/16 1.11/7 1.25/1* 3.41/6 6.41/16 3.39/10 4.09/16 1.45/9
45.18/11 50.49/11 54.51/11 58.59/11 61.18/11 61.53/11
7.26/15 5.31/17 4.02/4 4.08/18 2.19/17 0.35/6
12 KRUPA, Łukasz 63.42 3.04/2 8.36/10 14.15/7 15.54/9 18.37/10 25.32/11 29.02/11 32.07/9 34.17/8 36.05/8
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.04/2 5.32/14 5.39/10 1.39/14 2.43/15 6.55/19 3.30/2 3.05/7 2.10/2 1.48/10
45.36/13 53.03/12 57.51/12 61.23/12 63.06/12 63.42/12
9.31/17 7.27/20 4.48/8 3.32/11 1.43/9 0.36/8
13 WAŁACHOWSKI, Piotr 67.12 3.57/10 8.03/9 14.29/9 15.44/8 17.56/8 22.41/9 27.24/7 32.40/11 35.57/10 38.06/11
Indywidualnie Legionowo 3.57/10 4.06/12 6.26/12 1.15/10 2.12/11 4.45/14 4.43/11 5.16/20 3.17/12 2.09/15
43.38/10 54.07/13 60.32/13 64.12/13 66.16/13 67.12/13
5.32/10 10.29/24 6.25/17 3.40/13 2.04/15 0.56/20
14 GĄSIOROWSKI, Adam 69.02 6.15/18 19.24/21 24.52/18 26.02/17 29.25/16 32.09/16 36.01/15 44.10/16 49.43/16 51.19/16
UKS Azymut Pabianice 6.15/18 13.09/21 5.28/9 1.10/6 3.23/18 2.44/2 3.52/6 8.09/23 5.33/21 1.36/6
55.56/14 59.05/14 62.47/14 66.53/14 68.27/14 69.02/14
4.37/3 3.09/2 3.42/2 4.06/17 1.34/6 0.35/6
15 PARYS, Jarosław 69.03 4.56/14 8.37/11 18.40/14 19.48/14 21.37/13 29.07/14 33.30/14 36.23/14 43.15/15 46.59/15
KU AZS UMCS Lublin 4.56/14 3.41/11 10.03/21 1.08/5 1.49/5 7.30/21 4.23/9 2.53/3 6.52/24 3.44/21
57.25/16 60.54/15 64.32/15 67.09/15 68.31/15 69.03/15
10.26/20 3.29/5 3.38/1* 2.37/5 1.22/3 0.32/4
16 KUREK, Jarosław 71.30 5.21/15 15.14/17 22.03/16 25.19/16 27.35/15 30.22/15 36.23/16 39.04/15 42.19/14 44.08/14
KU AZS WAT Warszawa 5.21/15 9.53/18 6.49/14 3.16/18 2.16/13 2.47/3 6.01/15 2.41/2 3.15/9 1.49/11
56.32/15 61.34/16 67.48/16 69.42/16 71.03/16 71.30/16
12.24/23 5.02/15 6.14/15 1.54/1* 1.21/2 0.27/1*
17 GOLARZ, Tomasz 78.19 4.01/11 20.38/22 26.34/21 30.32/21 35.42/20 39.41/20 47.20/19 50.16/18 53.31/18 55.01/17
2 pułk inżynieryjny Inowrocław 4.01/11 16.37/22 5.56/11 3.58/19 5.10/20 3.59/9 7.39/18 2.56/4 3.15/9 1.30/4
60.45/18 66.22/18 71.58/18 75.37/17 77.35/17 78.19/17
5.44/11 5.37/18 5.36/13 3.39/12 1.58/13 0.44/12
18 LATÁK, Rudolf 79.33 9.02/22 15.53/19 24.55/19 26.40/18 31.58/18 36.51/18 44.50/18 49.00/17 52.52/17 55.12/18
BÖF Budaörs 9.02/22 6.51/15 9.02/19 1.45/15 5.18/21 4.53/17 7.59/19 4.10/15 3.52/15 2.20/17
60.37/17 65.29/17 71.35/17 75.55/18 78.35/18 79.33/18
5.25/9 4.52/14 6.06/14 4.20/19 2.40/21 0.58/23
19 ZAJĄC, Bartosz 97.08 4.17/13 14.15/16 18.53/15 23.04/15 32.48/19 37.37/19 42.37/17 51.59/19 56.10/19 58.51/19
5 Batalion Dowodzenia 4.17/13 9.58/19 4.38/6 4.11/20 9.44/24 4.49/15 5.00/13 9.22/24 4.11/17 2.41/18
69.56/19 79.20/19 84.44/19 93.42/19 96.23/19 97.08/19
11.05/22 9.24/22 5.24/11 8.58/24 2.41/22 0.45/13
20 MARSZAŁEK, Michał 105.11 5.59/16 16.41/20 26.26/20 32.04/22 36.05/21 44.18/22 52.45/21 59.19/22 63.58/21 67.09/20
UKS Azymut 45 5.59/16 10.42/20 9.45/20 5.38/22 4.01/19 8.13/22 8.27/20 6.34/22 4.39/20 3.11/19
78.03/20 84.54/20 95.08/20 100.31/20 104.04/20 105.11/20
10.54/21 6.51/19 10.14/24 5.23/21 3.33/23 1.07/24
21 WOJCIECHOWSKI, Kamil 111.51 8.08/21 15.31/18 24.00/17 29.07/20 36.38/22 41.30/21 51.09/20 56.32/20 60.01/20 84.09/22
144 8.08/21 7.23/16 8.29/18 5.07/21 7.31/23 4.52/16 9.39/23 5.23/21 3.29/14 24.08/24
93.25/21 98.42/22 105.23/21 109.13/21 111.05/21 111.51/21
9.16/16 5.17/16 6.41/20 3.50/15 1.52/11 0.46/14
22 NIKOŁAJUK, Bartek 115.31 7.06/20 9.57/13 26.39/22 28.39/19 31.08/17 35.01/17 54.40/22 59.03/21 65.28/22 69.11/21
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 7.06/20 2.51/3 16.42/22 2.00/17 2.29/14 3.53/7 19.39/24 4.23/16 6.25/23 3.43/20
93.56/22 98.41/21 105.47/22 112.10/22 114.44/22 115.31/22
24.45/24 4.45/13 7.06/23 6.23/23 2.34/18 0.47/15
23 KĘDZIOR, Rafał 131.22 6.38/19 25.35/23 45.19/23 61.51/23 64.40/23 73.53/23 83.04/23 88.02/23 92.14/23 96.36/23
JW 4495 6.38/19 18.57/24 19.44/24 16.32/23 2.49/16 9.13/24 9.11/21 4.58/19 4.12/18 4.22/23
106.27/23 115.11/23 122.15/23 126.54/23 130.29/23 131.22/23
9.51/18 8.44/21 7.04/22 4.39/20 3.35/24 0.53/18
24 DANIELEWICZ , Patryk 143.26 18.43/24 37.38/24 57.09/24 73.45/24 76.42/24 85.44/24 95.05/24 99.59/24 104.12/24 108.13/24
JW 4495 18.43/24 18.55/23 19.31/23 16.36/24 2.57/17 9.02/23 9.21/22 4.54/18 4.13/19 4.01/22
118.09/24 127.39/24 134.18/24 139.51/24 142.29/24 143.26/24
9.56/19 9.30/23 6.39/19 5.33/22 2.38/20 0.57/21
BUGÁR, Gergely DNF / / / / / / / / / /
BÖF Budaörs / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 4.7km 0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-72 3-39 4-35 5-36 6-37 7-40 8-41 9-70 10-42
11-50 12-63 13-56 14-46 15-48 16-49
1 PABICH, Tomasz 44.58 2.45/2 4.35/2 7.57/2 13.15/1* 18.23/2 20.18/2 22.35/2 24.35/1* 27.19/1* 27.59/1*
UKS Azymut Pabianice 2.45/2 1.50/2 3.22/3 5.18/3 5.08/4 1.55/2 2.17/6 2.00/1* 2.44/2 0.40/1*
28.40/1* 30.23/1* 36.21/1* 38.37/1* 42.52/1* 44.10/1* 44.58/1*
0.41/4 1.43/1* 5.58/3 2.16/2 4.15/2 1.18/3 0.48/22
2 KONARCZAK, Dariusz 47.59 2.17/1* 4.03/1* 7.37/1* 13.48/2 17.49/1* 19.37/1* 21.28/1* 25.09/2 29.22/2 30.07/2
KS Hades Poznań / 17 BZ 2.17/1* 1.46/1* 3.34/5 6.11/8 4.01/1* 1.48/1* 1.51/1* 3.41/10 4.13/17 0.45/3
31.02/2 32.45/2 39.36/2 42.21/2 46.14/2 47.24/2 47.59/2
0.55/10 1.43/1* 6.51/6 2.45/8 3.53/1* 1.10/1* 0.35/6
3 ŁĄCKI, Łukasz 52.57 2.50/4 6.40/9 11.03/8 16.11/6 22.56/7 25.01/5 27.13/4 30.45/4 33.22/3 34.04/3
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.50/4 3.50/13 4.23/14 5.08/2 6.45/13 2.05/4 2.12/2 3.32/8 2.37/1* 0.42/2
34.41/3 37.08/3 43.00/3 45.35/3 51.09/3 52.22/3 52.57/3
0.37/2 2.27/7 5.52/2 2.35/5 5.34/10 1.13/2 0.35/6
4 ŁUBIS, Michał 55.41 2.53/5 5.19/4 9.27/5 16.17/7 21.43/5 24.30/4 27.20/5 30.13/3 33.24/4 34.22/4
UKS Azymut Pabianice 2.53/5 2.26/5 4.08/12 6.50/14 5.26/5 2.47/13 2.50/16 2.53/5 3.11/9 0.58/8
35.35/4 39.09/5 46.08/5 48.51/5 53.20/4 54.59/4 55.41/4
1.13/16 3.34/17 6.59/7 2.43/7 4.29/3 1.39/9 0.42/18
5 KREMPIŃSKI, Piotr 56.38 5.29/18 7.39/11 11.35/10 19.19/11 25.08/10 27.25/9 29.37/7 32.17/5 35.31/5 36.20/5
UKS Azymut Pabianice 5.29/18 2.10/3 3.56/9 7.44/17 5.49/8 2.17/9 2.12/2 2.40/4 3.14/10 0.49/4
37.00/5 38.57/4 44.28/4 47.45/4 54.15/5 56.00/5 56.38/5
0.40/3 1.57/3 5.31/1* 3.17/11 6.30/15 1.45/13 0.38/10
6 DRĄGOWSKI, Piotr 59.52 3.35/13 6.27/6 10.22/6 18.06/9 24.12/8 27.30/10 30.32/9 33.25/6 37.14/6 38.30/6
OK!Sport 3.35/13 2.52/7 3.55/8 7.44/17 6.06/11 3.18/19 3.02/18 2.53/5 3.49/15 1.16/15
39.29/6 42.22/6 48.30/6 51.53/6 57.29/6 59.11/6 59.52/6
0.59/12 2.53/12 6.08/4 3.23/14 5.36/11 1.42/11 0.41/17
7 KOŻYCZKOWSKI, Edward 61.14 8.13/21 11.23/16 14.23/15 19.44/13 27.34/11 29.43/11 33.02/11 35.38/7 38.57/7 40.18/8
Indywidualnie 8.13/21 3.10/9 3.00/2 5.21/5 7.50/15 2.09/6 3.19/19 2.36/3 3.19/12 1.21/16
41.04/8 43.12/7 50.21/8 53.00/7 59.07/7 60.34/7 61.14/7
0.46/6 2.08/4 7.09/11 2.39/6 6.07/14 1.27/5 0.40/14
8 FROM , Piotr 65.47 3.08/8 9.05/14 12.39/13 21.30/15 31.05/16 33.02/15 35.15/12 40.20/14 43.17/13 44.08/12
UMKS Kwidzyn 3.08/8 5.57/19 3.34/5 8.51/22 9.35/19 1.57/3 2.13/5 5.05/15 2.57/5 0.51/6
45.16/11 47.47/11 56.17/10 58.28/9 63.35/8 65.15/8 65.47/8
1.08/14 2.31/9 8.30/15 2.11/1* 5.07/8 1.40/10 0.32/3
9 LEHMAN, Piotr 66.15 3.11/9 6.35/7 11.09/9 16.29/8 29.57/14 33.02/15 35.22/13 38.56/12 42.53/12 44.21/13
Indywidualnie 3.11/9 3.24/12 4.34/16 5.20/4 13.28/23 3.05/16 2.20/7 3.34/9 3.57/16 1.28/18
45.30/13 47.56/12 55.33/9 59.09/10 64.09/9 65.44/9 66.15/9
1.09/15 2.26/6 7.37/13 3.36/17 5.00/7 1.35/7 0.31/2
10 JANKOWSKI, Paweł 66.54 3.20/10 6.37/8 11.02/7 15.54/5 22.38/6 25.23/6 27.47/6 38.36/11 42.08/11 43.39/11
Indywidualnie 3.20/10 3.17/10 4.25/15 4.52/1* 6.44/12 2.45/12 2.24/10 10.49/20 3.32/13 1.31/20
45.20/12 49.16/13 56.18/11 59.10/11 64.52/10 66.15/10 66.54/10
1.41/19 3.56/20 7.02/8 2.52/9 5.42/13 1.23/4 0.39/13
11 STĘŻYCKI, Grzegorz 69.34 2.58/6 5.54/5 8.53/4 14.44/3 19.16/3 26.38/7 35.28/15 37.48/9 40.47/9 41.54/9
10BKPanc Świętoszów 2.58/6 2.56/8 2.59/1* 5.51/6 4.32/2 7.22/23 8.50/23 2.20/2 2.59/6 1.07/11
42.46/10 46.24/10 60.17/14 62.49/13 67.24/11 68.56/11 69.34/11
0.52/7 3.38/18 13.53/22 2.32/4 4.35/4 1.32/6 0.38/10
12 WDOWCZYK, Piotr 71.57 3.00/7 5.17/3 8.46/3 15.17/4 20.57/4 23.09/3 25.31/3 36.26/8 39.13/8 40.02/7
2 pinz/UMKS Kwidzyn 3.00/7 2.17/4 3.29/4 6.31/11 5.40/7 2.12/7 2.22/8 10.55/21 2.47/3 0.49/4
40.47/7 43.14/8 50.17/7 53.34/8 69.31/12 71.20/12 71.57/12
0.45/5 2.27/7 7.03/9 3.17/11 15.57/21 1.49/15 0.37/9
13 BEK, Michał 73.20 5.07/17 8.30/13 14.19/14 20.26/14 29.57/14 32.40/13 35.35/16 40.00/13 49.01/16 50.22/16
Rodzinna Grupa Rowerowa 5.07/17 3.23/11 5.49/19 6.07/7 9.31/18 2.43/11 2.55/17 4.25/13 9.01/22 1.21/16
51.24/16 55.46/16 62.31/16 66.06/15 70.52/13 72.40/13 73.20/13
1.02/13 4.22/21 6.45/5 3.35/16 4.46/5 1.48/14 0.40/14
14 GOCYŁA, Mateusz 74.09 2.46/3 6.40/9 12.38/12 19.22/12 29.44/13 33.01/14 35.24/14 43.34/16 46.48/15 47.52/15
KS Jurajskie Orły 2.46/3 3.54/15 5.58/20 6.44/13 10.22/20 3.17/18 2.23/9 8.10/18 3.14/10 1.04/10
48.45/14 51.39/14 60.21/15 66.57/16 71.55/14 73.39/14 74.09/14
0.53/9 2.54/13 8.42/16 6.36/23 4.58/6 1.44/12 0.30/1*
15 PIEKIELNY, Mariusz 74.50 10.01/22 12.37/20 16.43/18 23.08/18 27.50/12 29.56/12 32.08/10 38.18/10 41.06/10 41.58/10
MUKS Junior Ochędzyn 10.01/22 2.36/6 4.06/11 6.25/10 4.42/3 2.06/5 2.12/2 6.10/17 2.48/4 0.52/7
42.34/9 45.31/9 57.47/12 60.16/12 72.13/15 74.06/15 74.50/15
0.36/1* 2.57/14 12.16/21 2.29/3 11.57/20 1.53/17 0.44/20
16 WIŚNIEWSKI, Paweł 76.11 3.27/11 7.54/12 11.45/11 18.59/10 24.36/9 27.09/8 29.41/8 41.26/15 46.29/14 47.42/14
WKS Wawel Kraków 3.27/11 4.27/16 3.51/7 7.14/15 5.37/6 2.33/10 2.32/11 11.45/22 5.03/20 1.13/14
49.42/15 52.18/15 59.54/13 63.01/14 73.23/16 75.35/16 76.11/16
2.00/21 2.36/10 7.36/12 3.07/10 10.22/19 2.12/19 0.36/8
17 KUŚ, Michał 79.05 4.17/16 9.16/15 15.00/16 21.42/16 32.26/18 36.27/18 39.57/18 45.12/17 50.22/17 51.57/17
Klub InO Stowarzysze 4.17/16 4.59/17 5.44/18 6.42/12 10.44/21 4.01/21 3.30/20 5.15/16 5.10/21 1.35/21
53.21/17 57.12/17 67.10/17 70.38/17 76.17/17 78.32/17 79.05/17
1.24/18 3.51/19 9.58/19 3.28/15 5.39/12 2.15/20 0.33/5
18 JĘDRAS, Przemysław 80.34 6.14/19 19.25/22 24.15/21 32.39/20 38.28/20 41.30/20 44.09/19 48.56/18 53.50/18 55.02/18
UMKS Kwidzyn 6.14/19 13.11/23 4.50/17 8.24/19 5.49/8 3.02/15 2.39/12 4.47/14 4.54/19 1.12/13
57.14/19 59.25/18 68.53/18 72.40/18 78.11/18 79.47/18 80.34/18
2.12/23 2.11/5 9.28/18 3.47/18 5.31/9 1.36/8 0.47/21
19 PIEKARCZYK, Piotr 89.08 3.48/15 12.24/19 25.42/22 34.07/21 41.12/21 44.22/21 47.08/21 51.32/19 56.21/20 57.32/20
GKS Świt Krzeszowice 3.48/15 8.36/20 13.18/23 8.25/20 7.05/14 3.10/17 2.46/15 4.24/12 4.49/18 1.11/12
58.30/20 61.37/19 72.04/19 77.59/19 85.57/19 88.25/19 89.08/19
0.58/11 3.07/15 10.27/20 5.55/22 7.58/17 2.28/23 0.43/19
20 MAZUR, Michał 90.01 16.30/23 20.20/23 30.04/23 37.43/22 43.44/22 45.59/22 48.41/22 51.36/20 54.38/19 55.36/19
UKS Azymut Pabianice 16.30/23 3.50/13 9.44/22 7.39/16 6.01/10 2.15/8 2.42/13 2.55/7 3.02/7 0.58/8
56.28/18 64.14/20 73.15/20 78.09/20 87.32/20 89.29/20 90.01/20
0.52/7 7.46/22 9.01/17 4.54/21 9.23/18 1.57/18 0.32/3
21 FRĄTCZAK, Sławomir 92.42 3.42/14 12.19/17 16.21/17 22.34/17 32.03/17 34.53/17 37.38/17 59.36/22 62.46/21 67.35/22
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 3.42/14 8.37/21 4.02/10 6.13/9 9.29/17 2.50/14 2.45/14 21.58/23 3.10/8 4.49/23
69.25/22 72.17/21 79.20/21 82.37/21 89.46/21 92.02/21 92.42/21
1.50/20 2.52/11 7.03/9 3.17/11 7.09/16 2.16/21 0.40/14
22 ŁAZARSKI, Janusz 104.44 3.28/12 12.39/21 16.56/19 39.51/23 52.50/23 56.11/23 60.04/23 64.00/23 67.40/23 69.08/23
2 ORel. Przasnysz 3.28/12 9.11/22 4.17/13 22.55/23 12.59/22 3.21/20 3.53/21 3.56/11 3.40/14 1.28/18
70.21/23 73.42/22 81.59/22 85.58/22 102.14/22 104.06/22 104.44/22
1.13/16 3.21/16 8.17/14 3.59/19 16.16/22 1.52/16 0.38/10
23 KRZYMINIEWSKI, Marek 131.51 6.33/20 12.19/17 19.26/20 27.53/19 36.02/19 40.25/19 44.44/20 55.00/21 64.15/22 65.52/21
100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 6.33/20 5.46/18 7.07/21 8.27/21 8.09/16 4.23/22 4.19/22 10.16/19 9.15/23 1.37/22
67.57/21 84.24/23 99.46/23 104.13/23 128.25/23 130.52/23 131.51/23
2.05/22 16.27/23 15.22/23 4.27/20 24.12/23 2.27/22 0.59/23
WOŹNIAK, Michał DNF / / / / / / / / / /
5 Batalion Dowodzenia / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
ZIMMER, Łukasz DNF / / / / / / / / / /
JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKMAN TEA / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 4.6km 0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-66 2-65 3-33 4-51 5-72 6-35 7-36 8-37 9-40 10-41
11-70 12-42 13-39 14-69 15-56 16-49
1 NOWAK, Jacek 34.37 1.58/1* 4.16/1* 6.39/1* 8.06/1* 10.52/1* 16.14/1* 19.36/1* 21.18/1* 23.01/1* 24.41/1*
indywidualni pomorskie 1.58/1* 2.18/1* 2.23/4 1.27/5 2.46/1* 5.22/13 3.22/1* 1.42/2 1.43/1* 1.40/1*
26.41/1* 27.23/1* 29.18/1* 30.33/1* 32.13/1* 34.06/1* 34.37/1*
2.00/1* 0.42/5 1.55/5 1.15/1* 1.40/2 1.53/2 0.31/3
2 GOLINOWSKI, Paweł 41.32 2.51/12 5.15/5 7.16/3 8.38/3 15.25/8 20.20/7 24.09/3 26.27/3 28.31/3 30.26/3
10BKPanc Świętoszów 2.51/12 2.24/3 2.01/3 1.22/2 6.47/23 4.55/6 3.49/4 2.18/11 2.04/5 1.55/6
32.49/3 33.29/3 35.18/3 36.55/2 38.54/2 40.56/2 41.32/2
2.23/5 0.40/2 1.49/1* 1.37/7 1.59/6 2.02/8 0.36/14
3 JANIAK, Paweł 41.45 3.11/17 5.48/9 7.46/4 9.18/4 12.07/2 16.25/2 21.19/2 23.09/2 25.08/2 27.47/2
MKS Pogoń Siedlce 3.11/17 2.37/6 1.58/2 1.32/8 2.49/3 4.18/1* 4.54/9 1.50/3 1.59/4 2.39/12
30.14/2 30.53/2 34.42/2 37.03/3 39.15/3 41.10/3 41.45/3
2.27/10 0.39/1* 3.49/25 2.21/21 2.12/9 1.55/4 0.35/11
4 TKACZUK, Tomasz 42.32 2.47/10 5.08/3 7.03/2 8.31/2 17.21/13 21.55/9 25.21/6 27.02/5 28.48/4 30.40/4
UKS Azymut Pabianice 2.47/10 2.21/2 1.55/1* 1.28/6 8.50/32 4.34/4 3.26/2 1.41/1* 1.46/2 1.52/2
33.03/4 34.04/4 36.26/4 38.05/4 40.02/4 42.02/4 42.32/4
2.23/5 1.01/16 2.22/9 1.39/8 1.57/5 2.00/7 0.30/2
5 PROŠEK, Michal 43.30 3.27/20 6.07/10 8.53/10 10.19/8 13.16/3 17.48/3 24.16/4 26.35/4 29.17/5 32.44/5
OK Jihlava 3.27/20 2.40/7 2.46/9 1.26/3 2.57/4 4.32/2 6.28/17 2.19/13 2.42/15 3.27/18
35.04/5 35.50/5 37.46/5 39.15/5 41.08/5 43.01/5 43.30/5
2.20/4 0.46/9 1.56/6 1.29/3 1.53/4 1.53/2 0.29/1*
6 CYCH, Piotr 46.07 2.22/4 6.19/13 9.17/11 10.53/11 17.58/15 23.06/12 27.36/12 29.44/12 32.09/12 34.03/11
WKS Śląsk Wrocław 2.22/4 3.57/17 2.58/10 1.36/10 7.05/25 5.08/8 4.30/8 2.08/8 2.25/13 1.54/5
36.44/11 37.29/8 39.45/7 41.11/7 43.23/6 45.28/6 46.07/6
2.41/12 0.45/7 2.16/8 1.26/2 2.12/9 2.05/10 0.39/18
7 ŁAWECKI, Szymon 46.12 2.24/5 5.36/7 8.07/6 9.33/5 17.03/10 22.18/10 26.23/9 28.26/9 30.30/7 35.09/12
MKS Pogoń Siedlce 2.24/5 3.12/11 2.31/7 1.26/3 7.30/28 5.15/10 4.05/5 2.03/5 2.04/5 4.39/25
37.33/12 38.14/10 40.18/9 42.05/9 43.40/8 45.38/7 46.12/7
2.24/7 0.41/4 2.04/7 1.47/10 1.35/1* 1.58/5 0.34/8
8 PLESIŃSKI, Mariusz 46.21 2.11/3 11.08/29 13.38/20 15.18/19 18.05/16 23.21/14 27.27/11 29.19/11 31.17/11 33.10/7
10BKPanc Świętoszów 2.11/3 8.57/36 2.30/6 1.40/11 2.47/2 5.16/11 4.06/6 1.52/4 1.58/3 1.53/4
35.35/6 36.24/6 38.57/6 40.47/6 43.23/6 45.48/8 46.21/8
2.25/9 0.49/10 2.33/11 1.50/12 2.36/16 2.25/14 0.33/6
9 CIEĆWIERZ, Sławomir 47.29 2.26/7 5.11/4 8.18/7 10.18/7 13.27/4 20.41/8 26.00/8 28.13/8 30.37/8 33.12/8
UKS Azymut 45 2.26/7 2.45/9 3.07/13 2.00/16 3.09/7 7.14/24 5.19/11 2.13/9 2.24/12 2.35/10
36.19/8 37.16/7 40.00/8 42.01/8 44.29/9 46.50/9 47.29/9
3.07/15 0.57/13 2.44/14 2.01/15 2.28/14 2.21/13 0.39/18
10 SOŁOWIEJ, Stanisław 49.41 4.43/27 8.25/19 14.30/22 16.25/22 19.27/17 23.59/15 30.26/16 32.47/15 35.29/15 38.59/16
KU AZS UMCS Lublin 4.43/27 3.42/14 6.05/27 1.55/15 3.02/5 4.32/2 6.27/16 2.21/14 2.42/15 3.30/20
41.15/13 42.00/13 43.51/13 45.25/11 47.15/11 49.07/10 49.41/10
2.16/2 0.45/7 1.51/2 1.34/4 1.50/3 1.52/1* 0.34/8
11 CISZEK, Marcin 50.14 2.10/2 4.44/2 7.59/5 10.00/6 13.40/6 18.43/4 25.35/7 27.59/7 30.44/9 33.22/9
WKS Śląsk Wrocław 2.10/2 2.34/4 3.15/16 2.01/17 3.40/10 5.03/7 6.52/19 2.24/16 2.45/17 2.38/11
36.37/10 37.40/9 40.42/10 44.45/10 47.03/10 49.33/11 50.14/11
3.15/17 1.03/18 3.02/18 4.03/36 2.18/12 2.30/19 0.41/23
12 SITNICKI, Mariusz 50.31 6.53/37 13.47/36 16.21/27 17.39/26 24.46/26 29.26/22 33.14/18 35.31/17 37.35/17 39.27/17
10BKPanc Świętoszów 6.53/37 6.54/31 2.34/8 1.18/1* 7.07/26 4.40/5 3.48/3 2.17/10 2.04/5 1.52/2
41.51/15 42.31/15 44.22/14 45.58/12 47.58/12 49.57/12 50.31/12
2.24/7 0.40/2 1.51/2 1.36/6 2.00/7 1.59/6 0.34/8
13 CZAPLA, Tomasz 52.13 3.09/15 6.18/12 8.41/9 10.30/9 14.11/7 19.46/6 24.51/5 27.35/6 30.10/6 32.49/6
WKS Wawel Kraków 3.09/15 3.09/10 2.23/4 1.49/13 3.41/11 5.35/15 5.05/10 2.44/18 2.35/14 2.39/12
36.20/9 38.55/12 43.10/12 46.34/14 48.53/13 51.19/13 52.13/13
3.31/19 2.35/36 4.15/28 3.24/32 2.19/13 2.26/17 0.54/37
14 DUTKIEWICZ, Damian 52.20 2.27/8 5.40/8 11.54/16 13.28/14 16.38/9 24.24/17 30.07/15 33.05/16 35.24/14 38.14/13
MKS Paulinum Jelenia Góra 2.27/8 3.13/12 6.14/28 1.34/9 3.10/8 7.46/26 5.43/14 2.58/23 2.19/11 2.50/14
41.16/14 42.16/14 45.17/15 47.02/15 49.14/14 51.39/14 52.20/14
3.02/13 1.00/15 3.01/17 1.45/9 2.12/9 2.25/14 0.41/23
14 KOCIUBA, Marek 52.20 2.49/11 5.23/6 8.29/8 10.30/9 13.34/5 18.48/5 26.34/10 28.41/10 30.57/10 33.31/10
KU AZS WAT Warszawa 2.49/11 2.34/4 3.06/12 2.01/17 3.04/6 5.14/9 7.46/25 2.07/7 2.16/10 2.34/9
36.03/7 38.54/11 42.53/11 46.29/13 49.27/15 51.47/15 52.20/14
2.32/11 2.51/38 3.59/27 3.36/34 2.58/18 2.20/12 0.33/6
16 BALMOWSKI, Radosław 53.49 4.14/24 9.44/25 14.36/23 16.07/21 23.21/24 29.01/20 34.28/19 37.36/19 40.37/20 42.35/19
2 pułk inżynieryjny Inowrocław 4.14/24 5.30/28 4.52/24 1.31/7 7.14/27 5.40/16 5.27/12 3.08/24 3.01/23 1.58/7
44.54/18 45.36/18 47.28/17 49.03/17 51.05/17 53.07/16 53.49/16
2.19/3 0.42/5 1.52/4 1.35/5 2.02/8 2.02/8 0.42/27
17 SZCZEPAN, Fiedorowicz 54.05 2.24/5 7.21/15 10.24/12 12.17/12 17.08/12 23.08/13 28.58/14 31.19/14 35.44/16 38.41/14
UKS Traper 2.24/5 4.57/25 3.03/11 1.53/14 4.51/17 6.00/18 5.50/15 2.21/14 4.25/34 2.57/15
41.54/16 43.15/16 45.58/16 48.03/16 50.35/16 53.23/17 54.05/17
3.13/16 1.21/26 2.43/13 2.05/17 2.32/15 2.48/23 0.42/27
18 TARNOWSKI, Radosław 57.17 3.16/18 7.41/17 11.09/13 13.10/13 17.03/10 22.26/11 28.03/13 30.21/13 33.48/13 38.44/15
WKS Wawel Kraków 3.16/18 4.25/19 3.28/17 2.01/17 3.53/13 5.23/14 5.37/13 2.18/11 3.27/26 4.56/27
43.27/17 44.50/17 47.49/18 49.44/18 53.22/18 56.24/18 57.17/18
4.43/25 1.23/30 2.59/15 1.55/13 3.38/24 3.02/25 0.53/36
19 MAREK, Mirosław 64.22 2.54/13 6.47/14 11.51/15 14.01/16 17.48/14 24.04/16 32.08/17 36.39/18 39.27/18 44.23/20
InO.Maniak Nowa Dęba 2.54/13 3.53/16 5.04/25 2.10/23 3.47/12 6.16/21 8.04/26 4.31/36 2.48/18 4.56/27
50.38/19 51.44/19 55.23/19 57.50/19 61.19/19 63.51/19 64.22/19
6.15/33 1.06/20 3.39/23 2.27/23 3.29/21 2.32/20 0.31/3
20 PATREJKO, Andrzej 65.11 5.39/32 8.20/18 14.46/24 16.34/24 20.01/19 30.55/24 35.22/21 37.59/20 40.09/19 42.31/18
UKS Azymut 45 5.39/32 2.41/8 6.26/31 1.48/12 3.27/9 10.54/33 4.27/7 2.37/17 2.10/8 2.22/8
52.32/20 53.23/20 55.50/20 58.54/20 62.11/20 64.30/20 65.11/20
10.01/37 0.51/12 2.27/10 3.04/28 3.17/19 2.19/11 0.41/23
21 KUBISIAK, Marek 66.29 6.33/34 11.09/30 14.19/21 16.28/23 21.53/22 30.38/23 38.15/23 42.33/23 46.06/23 50.07/22
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioo 6.33/34 4.36/22 3.10/14 2.09/22 5.25/20 8.45/27 7.37/23 4.18/34 3.33/28 4.01/23
53.10/21 53.59/21 56.59/21 59.07/21 63.07/21 65.45/21 66.29/21
3.03/14 0.49/10 3.00/16 2.08/18 4.00/28 2.38/21 0.44/32
22 JARONIEC, Dariusz 67.33 5.59/33 10.05/26 14.56/25 17.04/25 20.58/21 27.06/18 35.11/20 39.43/21 42.33/21 47.28/21
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5.59/33 4.06/18 4.51/23 2.08/20 3.54/14 6.08/19 8.05/27 4.32/37 2.50/19 4.55/26
53.34/22 54.45/22 58.31/22 60.52/22 64.24/22 66.52/22 67.33/22
6.06/31 1.11/22 3.46/24 2.21/21 3.32/22 2.28/18 0.41/23
23 NOWAK, Paweł 70.49 3.49/23 8.29/21 16.43/28 19.57/29 24.00/25 34.44/26 41.47/26 44.37/25 47.29/25 50.46/23
UKS Orientuś Łódź 3.49/23 4.40/24 8.14/35 3.14/31 4.03/15 10.44/31 7.03/21 2.50/20 2.52/22 3.17/17
54.39/23 55.55/23 59.08/23 61.10/23 66.53/23 70.07/23 70.49/23
3.53/22 1.16/24 3.13/21 2.02/16 5.43/35 3.14/28 0.42/27
24 KUJDA, Arkadiusz 72.18 2.45/9 6.07/10 12.28/17 14.39/17 23.05/23 29.20/21 36.27/22 39.43/21 43.55/22 51.15/24
1 Brygada Logistyczna 2.45/9 3.22/13 6.21/29 2.11/24 8.26/30 6.15/20 7.07/22 3.16/25 4.12/33 7.20/36
55.00/25 56.02/24 61.24/24 63.22/24 68.29/24 71.20/24 72.18/24
3.45/21 1.02/17 5.22/29 1.58/14 5.07/33 2.51/24 0.58/38
25 TRZASKO, Bogusław 75.04 3.29/21 12.59/33 20.45/36 27.45/37 31.55/32 37.14/28 44.10/27 46.16/27 48.29/27 56.24/28
134 3.29/21 9.30/37 7.46/34 7.00/39 4.10/16 5.19/12 6.56/20 2.06/6 2.13/9 7.55/37
61.55/28 63.00/28 66.06/26 67.54/25 72.02/25 74.27/25 75.04/25
5.31/30 1.05/19 3.06/19 1.48/11 4.08/29 2.25/14 0.37/15
26 SIUDEK, Konrad 75.24 5.19/30 13.06/34 16.54/29 19.44/28 25.07/27 35.54/27 44.44/28 48.13/28 52.04/28 55.54/27
UKS Orientuś Łódź/ Balluff Running T 5.19/30 7.47/34 3.48/19 2.50/30 5.23/19 10.47/32 8.50/30 3.29/27 3.51/32 3.50/21
61.04/27 62.03/27 64.39/25 68.48/26 72.13/26 74.52/26 75.24/26
5.10/29 0.59/14 2.36/12 4.09/37 3.25/20 2.39/22 0.32/5
27 CENIUK, Sylwester 77.10 4.43/27 8.26/20 11.37/14 13.45/15 20.27/20 27.16/19 38.51/24 45.17/26 48.07/26 51.16/25
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 4.43/27 3.43/15 3.11/15 2.08/20 6.42/22 6.49/22 11.35/35 6.26/38 2.50/19 3.09/16
54.49/24 56.10/25 66.21/27 69.47/27 73.20/27 76.32/27 77.10/27
3.33/20 1.21/26 10.11/34 3.26/33 3.33/23 3.12/27 0.38/16
28 RZOSIŃSKI , Dariusz 79.46 4.20/25 8.51/23 18.49/32 21.19/30 29.47/31 37.14/28 45.49/29 48.39/29 52.10/29 58.00/29
8 brt Lipowiec 4.20/25 4.31/20 9.58/39 2.30/26 8.28/31 7.27/25 8.35/28 2.50/20 3.31/27 5.50/30
62.50/29 64.12/29 68.10/28 70.24/28 74.59/28 78.58/28 79.46/28
4.50/26 1.22/28 3.58/26 2.14/19 4.35/30 3.59/35 0.48/34
29 KACZMARSKI, Paweł 79.48 3.38/22 8.44/22 13.26/19 16.04/20 28.43/28 34.36/25 41.14/25 44.08/24 46.58/24 54.08/26
LKS Górzanka Nawojowa Góra 3.38/22 5.06/26 4.42/22 2.38/27 12.39/35 5.53/17 6.38/18 2.54/22 2.50/19 7.10/35
57.30/26 58.53/26 69.23/29 72.19/29 76.07/29 79.09/29 79.48/29
3.22/18 1.23/30 10.30/35 2.56/26 3.48/25 3.02/25 0.39/18
30 CIUPA, Marcin 84.25 3.22/19 10.50/28 19.50/34 22.33/33 29.21/30 39.31/30 51.18/31 55.14/31 61.04/31 65.02/30
UKS Orientuś Łódź 3.22/19 7.28/33 9.00/37 2.43/28 6.48/24 10.10/30 11.47/36 3.56/31 5.50/37 3.58/22
69.55/30 71.01/30 74.08/30 77.14/30 80.06/30 83.40/30 84.25/30
4.53/27 1.06/20 3.07/20 3.06/29 2.52/17 3.34/29 0.45/33
31 WIĘCKO, Jacek 97.05 3.00/14 7.36/16 15.16/26 19.16/27 29.14/29 41.23/31 52.34/32 56.09/32 63.20/32 69.21/31
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 3.00/14 4.36/22 7.40/33 4.00/34 9.58/34 12.09/35 11.11/34 3.35/28 7.11/39 6.01/32
75.32/31 77.11/31 86.31/31 88.50/31 92.46/31 96.27/31 97.05/31
6.11/32 1.39/34 9.20/33 2.19/20 3.56/27 3.41/32 0.38/16
32 SUDOŁ, Marek 100.16 5.20/31 10.40/27 18.59/33 22.19/32 32.11/33 45.27/34 55.40/33 59.20/33 66.18/34 72.25/34
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5.20/31 5.20/27 8.19/36 3.20/32 9.52/33 13.16/36 10.13/32 3.40/29 6.58/38 6.07/33
78.50/33 80.36/33 89.15/33 92.01/33 95.50/33 99.33/32 100.16/32
6.25/34 1.46/35 8.39/31 2.46/24 3.49/26 3.43/33 0.43/30
33 PERFIKOWSKI, Piotr 103.53 7.25/38 14.33/37 24.26/38 29.39/38 37.37/36 46.43/35 60.19/35 63.04/35 66.22/35 70.30/32
UMKS Kwidzyn 7.25/38 7.08/32 9.53/38 5.13/38 7.58/29 9.06/28 13.36/39 2.45/19 3.18/25 4.08/24
77.43/32 78.54/32 87.50/32 90.48/32 95.37/32 103.10/33 103.53/33
7.13/36 1.11/22 8.56/32 2.58/27 4.49/32 7.33/39 0.43/30
34 SZUWARA, Piotr 107.54 4.27/26 9.01/24 12.41/18 14.56/18 19.55/18 42.54/32 50.33/30 55.00/30 59.52/30 76.13/36
1 Batalion Drogowo - Mostowy 4.27/26 4.34/21 3.40/18 2.15/25 4.59/18 22.59/38 7.39/24 4.27/35 4.52/35 16.21/39
88.21/37 89.38/37 92.57/35 98.56/36 103.39/35 107.19/34 107.54/34
12.08/38 1.17/25 3.19/22 5.59/38 4.43/31 3.40/31 0.35/11
35 DURMAJ, Marcin 108.56 3.09/15 17.24/38 21.28/37 24.13/35 48.17/39 55.21/38 64.01/38 67.48/37 72.49/38 76.17/37
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 3.09/15 14.15/39 4.04/20 2.45/29 24.04/39 7.04/23 8.40/29 3.47/30 5.01/36 3.28/19
80.44/35 82.06/35 90.20/34 93.29/34 103.07/34 108.21/35 108.56/35
4.27/24 1.22/28 8.14/30 3.09/30 9.38/37 5.14/38 0.35/11
36 ŁĄTKOWSKI, Krzysztof 111.07 6.46/36 12.52/32 18.42/31 22.36/34 39.55/38 51.46/37 61.26/37 65.26/36 68.30/36 75.00/35
KB MANIAC Poznań 6.46/36 6.06/30 5.50/26 3.54/33 17.19/38 11.51/34 9.40/31 4.00/33 3.04/24 6.30/34
79.18/34 80.50/34 93.31/36 96.26/35 106.32/36 110.28/36 111.07/36
4.18/23 1.32/33 12.41/39 2.55/25 10.06/38 3.56/34 0.39/18
37 KOSICKI, Roman 122.40 6.41/35 12.33/31 17.00/30 21.31/31 35.34/34 45.14/33 58.17/34 61.44/34 65.28/33 71.24/33
UKS ENERGETYK Dychów 6.41/35 5.52/29 4.27/21 4.31/36 14.03/37 9.40/29 13.03/38 3.27/26 3.44/30 5.56/31
85.18/36 86.41/36 99.03/37 102.24/37 118.09/37 121.48/37 122.40/37
13.54/39 1.23/30 12.22/37 3.21/31 15.45/39 3.39/30 0.52/35
38 VAJDULIAK, Juraj 125.09 4.49/29 13.27/35 19.56/35 24.14/36 36.59/35 50.54/36 61.07/36 69.01/38 72.36/37 84.30/38
OB Tvrdosin 4.49/29 8.38/35 6.29/32 4.18/35 12.45/36 13.55/37 10.13/32 7.54/39 3.35/29 11.54/38
91.21/38 94.31/38 106.55/38 110.48/38 119.47/38 124.09/38 125.09/38
6.51/35 3.10/39 12.24/38 3.53/35 8.59/36 4.22/36 1.00/39
39 URYGA, Sławek 138.48 8.36/39 20.40/39 27.02/39 31.48/39 38.26/37 74.26/39 87.21/39 91.20/39 95.10/39 100.32/39
WKS Wawel Kraków 8.36/39 12.04/38 6.22/30 4.46/37 6.38/21 36.00/39 12.55/37 3.59/32 3.50/31 5.22/29
105.38/39 108.28/39 119.26/39 128.03/39 133.18/39 138.09/39 138.48/39
5.06/28 2.50/37 10.58/36 8.37/39 5.15/34 4.51/37 0.39/18
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 4.6km 0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-65 2-32 3-33 4-42 5-60 6-35 7-56 8-66 9-44 10-51
11-50 12-70 13-43 14-46 15-57 16-48 17-49
1 KRASUSKI, Marcin 43.31 3.49/1* 5.29/1* 7.39/1* 8.46/2 10.27/2 14.02/2 16.29/2 18.41/2 22.27/2 24.36/2
OK!Sport 3.49/1* 1.40/3 2.10/2 1.07/4 1.41/2 3.35/8 2.27/4 2.12/4 3.46/2 2.09/13
26.13/2 28.03/2 30.27/2 34.39/2 37.37/2 41.34/1* 42.53/1* 43.31/1*
1.37/2 1.50/1* 2.24/2 4.12/1* 2.58/2 3.57/4 1.19/2 0.38/16
2 MOSZKOWICZ , Paweł 44.33 3.54/2 6.20/7 8.34/5 9.30/4 11.02/3 13.41/1* 15.47/1* 17.49/1* 21.13/1* 22.47/1*
WKS Wawel Kraków 3.54/2 2.26/22 2.14/3 0.56/3 1.32/1* 2.39/1* 2.06/2 2.02/1* 3.24/1* 1.34/2
25.15/1* 27.34/1* 29.55/1* 34.08/1* 37.20/1* 42.41/2 44.01/2 44.33/2
2.28/18 2.19/10 2.21/1* 4.13/2 3.12/4 5.21/19 1.20/3 0.32/3
3 BŁACHUT, Igor 50.38 4.01/4 6.16/6 8.57/8 10.31/7 15.30/17 18.54/10 21.23/8 23.38/8 27.37/6 29.25/6
Team360 4.01/4 2.15/15 2.41/10 1.34/20 4.59/42 3.24/4 2.29/5 2.15/5 3.59/3 1.48/5
30.57/6 32.50/6 35.44/4 40.53/3 44.07/3 48.38/3 50.09/4 50.38/3
1.32/1* 1.53/2 2.54/4 5.09/6 3.14/5 4.31/7 1.31/12 0.29/1*
4 NOWAK, Remik 50.42 4.12/6 5.44/2 7.52/2 8.44/1* 10.25/1* 15.10/3 17.13/3 19.19/3 24.02/3 25.30/3
KS Hades Poznań 4.12/6 1.32/2 2.08/1* 0.52/1* 1.41/2 4.45/16 2.03/1* 2.06/2 4.43/13 1.28/1*
27.14/3 29.13/3 38.32/6 42.54/5 45.31/4 48.39/4 50.04/3 50.42/4
1.44/4 1.59/3 9.19/45 4.22/3 2.37/1* 3.08/1* 1.25/9 0.38/16
5 SĘDŁAK, Krystian 53.24 5.44/22 7.15/13 9.43/10 11.07/9 13.49/8 16.31/6 18.50/5 22.44/6 28.45/7 30.59/7
OK!Sport 5.44/22 1.31/1* 2.28/4 1.24/12 2.42/26 2.42/2 2.19/3 3.54/26 6.01/25 2.14/14
33.20/7 35.29/7 39.01/8 44.36/7 47.35/5 51.19/5 52.41/5 53.24/5
2.21/16 2.09/5 3.32/8 5.35/8 2.59/3 3.44/2 1.22/5 0.43/33
6 HOFHANZL, Abrahám 54.09 4.13/7 6.03/5 8.50/6 9.59/6 11.50/5 15.48/4 19.13/6 21.23/5 25.40/4 27.22/4
TJ Růžená 4.13/7 1.50/5 2.47/11 1.09/6 1.51/6 3.58/10 3.25/24 2.10/3 4.17/5 1.42/3
29.05/4 31.12/4 37.11/5 44.33/6 47.53/6 52.07/6 53.27/6 54.09/6
1.43/3 2.07/4 5.59/39 7.22/30 3.20/7 4.14/5 1.20/3 0.42/30
7 STASZAK, Artur 55.18 4.04/5 5.58/4 8.29/3 9.46/5 11.51/6 15.51/5 18.36/4 21.08/4 25.50/5 27.58/5
UNTS Warszawa 4.04/5 1.54/6 2.31/6 1.17/9 2.05/11 4.00/11 2.45/11 2.32/11 4.42/12 2.08/11
29.56/5 32.08/5 35.03/3 41.02/4 48.38/7 53.17/7 54.42/7 55.18/7
1.58/7 2.12/6 2.55/5 5.59/15 7.36/40 4.39/10 1.25/9 0.36/10
8 KRZYŻOSTANEK, Jarosław 56.37 5.37/19 8.13/21 11.31/21 13.18/20 16.13/19 19.28/14 22.09/12 24.40/10 29.48/10 31.38/8
UKS Grom Sokolniki 5.37/19 2.36/26 3.18/18 1.47/28 2.55/33 3.15/3 2.41/10 2.31/10 5.08/19 1.50/6
33.25/8 35.48/8 39.39/9 45.22/9 49.40/9 54.22/8 56.04/8 56.37/8
1.47/5 2.23/11 3.51/13 5.43/11 4.18/15 4.42/11 1.42/18 0.33/7
9 FILIPIAK, Marek 58.30 5.09/15 7.25/14 10.14/11 13.33/21 16.14/20 19.47/15 22.26/14 24.56/11 29.47/9 31.45/10
KS Hades Poznań 5.09/15 2.16/17 2.49/13 3.19/46 2.41/25 3.33/6 2.39/9 2.30/9 4.51/16 1.58/7
33.46/9 36.03/9 38.49/7 48.11/10 52.33/10 56.23/9 57.53/9 58.30/9
2.01/10 2.17/8 2.46/3 9.22/36 4.22/18 3.50/3 1.30/11 0.37/13
10 MIANOWSKI, Rafał 59.11 4.38/10 6.25/8 9.22/9 11.03/8 12.53/7 18.27/9 21.37/9 24.26/9 29.02/8 31.55/11
UNTS Warszawa 4.38/10 1.47/4 2.57/16 1.41/22 1.50/5 5.34/21 3.10/18 2.49/13 4.36/10 2.53/29
34.06/10 36.24/10 40.11/10 44.59/8 49.28/8 56.52/10 58.32/10 59.11/10
2.11/12 2.18/9 3.47/12 4.48/4 4.29/22 7.24/33 1.40/16 0.39/22
11 MOL, Krzysztof 60.17 3.59/3 5.53/3 8.33/4 9.28/3 11.15/4 23.07/23 26.05/20 28.49/19 33.02/16 35.32/16
5 pułk artylerii Sulechów/HKS Azymut 3.59/3 1.54/6 2.40/9 0.55/2 1.47/4 11.52/47 2.58/14 2.44/12 4.13/4 2.30/20
37.46/14 41.32/16 44.27/13 51.03/14 54.18/13 58.38/11 59.48/11 60.17/11
2.14/13 3.46/42 2.55/5 6.36/25 3.15/6 4.20/6 1.10/1* 0.29/1*
12 GORAL, Michał 60.54 5.18/16 7.31/16 11.26/20 12.39/16 14.40/13 18.10/8 20.45/7 23.07/7 32.03/14 34.03/12
KU AZS UMCS Lublin 5.18/16 2.13/13 3.55/28 1.13/7 2.01/9 3.30/5 2.35/7 2.22/7 8.56/41 2.00/9
36.10/11 38.49/11 43.04/11 48.39/11 52.51/11 58.52/13 60.15/13 60.54/12
2.07/11 2.39/21 4.15/18 5.35/8 4.12/12 6.01/24 1.23/6 0.39/22
13 CZAPLA, Przemysław 60.56 4.21/8 6.26/9 8.56/7 12.47/18 14.47/15 19.07/11 21.40/10 25.02/12 29.56/11 31.42/9
WKS Wawel Kraków 4.21/8 2.05/11 2.30/5 3.51/48 2.00/7 4.20/14 2.33/6 3.22/19 4.54/18 1.46/4
36.26/12 40.01/12 43.33/12 49.55/12 53.47/12 58.47/12 60.10/12 60.56/13
4.44/43 3.35/40 3.32/8 6.22/20 3.52/10 5.00/16 1.23/6 0.46/36
14 PORADA, Robert 63.46 5.24/17 8.13/21 12.25/23 14.50/24 17.10/23 21.12/18 23.47/16 26.11/16 34.30/17 37.01/17
UKS Reflex 5.24/17 2.49/30 4.12/33 2.25/39 2.20/16 4.02/12 2.35/7 2.24/8 8.19/38 2.31/22
39.18/17 41.43/17 45.51/15 51.41/15 55.54/15 61.50/14 63.14/14 63.46/14
2.17/15 2.25/13 4.08/16 5.50/12 4.13/14 5.56/23 1.24/8 0.32/3
15 GLISZCZYŃSKI, Janusz 65.27 5.08/13 7.29/15 10.23/13 11.57/13 14.31/12 21.26/19 24.12/18 27.31/17 34.42/18 37.24/19
TRV Potrzanowo 5.08/13 2.21/20 2.54/15 1.34/20 2.34/21 6.55/35 2.46/12 3.19/17 7.11/34 2.42/26
39.46/18 42.37/18 46.41/17 53.23/17 58.08/16 62.54/15 64.36/15 65.27/15
2.22/17 2.51/30 4.04/14 6.42/26 4.45/26 4.46/12 1.42/18 0.51/41
16 JANAS, Sebastian 65.34 4.43/11 6.57/10 10.31/16 11.47/12 14.11/9 18.00/7 22.05/11 25.28/13 30.45/12 34.21/13
UKS Kometa Gliwice 4.43/11 2.14/14 3.34/22 1.16/8 2.24/18 3.49/9 4.05/31 3.23/20 5.17/21 3.36/37
37.35/13 40.32/13 45.13/14 50.30/13 54.52/14 63.24/16 64.55/16 65.34/16
3.14/31 2.57/32 4.41/26 5.17/7 4.22/18 8.32/41 1.31/12 0.39/22
17 KRASUSKI, Bartomiej 68.37 4.27/9 7.13/12 11.15/19 12.45/17 15.19/16 21.56/20 25.32/19 30.41/20 35.25/20 37.55/20
Team360 4.27/9 2.46/27 4.02/30 1.30/16 2.34/21 6.37/30 3.36/27 5.09/40 4.44/14 2.30/20
40.41/19 43.29/19 47.57/19 55.26/18 60.37/18 66.16/17 68.03/17 68.37/17
2.46/23 2.48/29 4.28/22 7.29/31 5.11/32 5.39/22 1.47/24 0.34/8
18 PUDEŁEK, Paweł 69.47 6.01/26 8.21/23 11.13/18 12.56/19 15.44/18 19.17/12 22.14/13 25.50/14 31.34/13 34.28/14
Górzanka Nawojowa Góra 6.01/26 2.20/19 2.52/14 1.43/25 2.48/31 3.33/6 2.57/13 3.36/22 5.44/24 2.54/30
38.17/15 40.54/14 46.05/16 52.15/16 59.36/17 67.03/18 69.00/18 69.47/18
3.49/35 2.37/19 5.11/31 6.10/18 7.21/38 7.27/35 1.57/28 0.47/38
19 DOBROWOLSKI, Piotr 71.03 8.22/44 11.33/41 14.57/31 16.24/30 18.35/27 22.47/22 26.10/21 28.30/18 32.49/15 35.11/15
KU AZS UMCS Lublin 8.22/44 3.11/36 3.24/20 1.27/13 2.11/12 4.12/13 3.23/22 2.20/6 4.19/6 2.22/18
39.04/16 41.27/15 47.23/18 59.00/21 63.38/20 68.16/19 70.31/19 71.03/19
3.53/36 2.23/11 5.56/38 11.37/42 4.38/25 4.38/9 2.15/37 0.32/3
20 KALSZTEIN, Karol 71.59 6.34/29 9.52/28 14.19/28 15.46/26 18.29/26 24.19/26 28.53/25 32.40/25 38.42/24 41.05/23
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 6.34/29 3.18/37 4.27/36 1.27/13 2.43/28 5.50/22 4.34/38 3.47/24 6.02/26 2.23/19
44.12/24 47.26/24 51.30/23 58.18/20 62.39/19 69.38/20 71.20/20 71.59/20
3.07/30 3.14/35 4.04/14 6.48/27 4.21/16 6.59/30 1.42/18 0.39/22
21 WOJCIECHOWSKI, Krzysztof 72.50 5.38/20 8.04/19 10.52/17 12.10/14 14.44/14 20.36/16 29.02/26 32.03/23 36.52/23 39.07/22
MKS Skarmat 5.38/20 2.26/22 2.48/12 1.18/10 2.34/21 5.52/23 8.26/46 3.01/15 4.49/15 2.15/16
43.23/21 45.53/21 49.38/20 55.42/19 66.05/23 70.42/21 72.14/21 72.50/21
4.16/40 2.30/17 3.45/11 6.04/16 10.23/45 4.37/8 1.32/14 0.36/10
22 ŚWIDERSKI, Władysław 74.38 6.11/27 8.11/20 12.24/22 14.33/22 16.33/22 24.10/25 27.16/23 31.34/22 36.00/21 38.16/21
KU AZS UMCS Lublin/19BZ Lublin 6.11/27 2.00/9 4.13/34 2.09/34 2.00/7 7.37/41 3.06/16 4.18/37 4.26/7 2.16/17
42.11/20 44.36/20 50.25/21 62.12/25 66.33/25 71.29/22 73.47/22 74.38/22
3.55/37 2.25/13 5.49/37 11.47/43 4.21/16 4.56/15 2.18/40 0.51/41
23 PACYNA, Krzysztof 74.46 6.37/31 10.33/35 16.48/40 18.42/40 21.07/35 27.48/36 32.52/36 36.48/35 41.21/31 43.58/28
UKS ENERGETYK Dychów 6.37/31 3.56/43 6.15/45 1.54/31 2.25/19 6.41/32 5.04/42 3.56/27 4.33/8 2.37/23
45.56/27 49.23/28 53.50/25 63.13/29 67.37/26 72.23/23 74.07/23 74.46/23
1.58/7 3.27/38 4.27/21 9.23/37 4.24/20 4.46/12 1.44/21 0.39/22
24 WÓJTOWICZ, Grzegorz 74.53 8.13/43 11.13/38 14.45/30 16.16/29 20.05/31 27.33/34 30.31/29 34.32/27 40.50/30 44.25/29
UNTS Warszawa 8.13/43 3.00/32 3.32/21 1.31/19 3.49/38 7.28/40 2.58/14 4.01/28 6.18/27 3.35/35
46.24/28 49.15/27 53.55/26 59.37/23 64.02/22 72.33/24 74.09/24 74.53/24
1.59/9 2.51/30 4.40/25 5.42/10 4.25/21 8.31/40 1.36/15 0.44/34
25 LEDZION, Grzegorz 75.44 5.44/22 7.47/17 10.20/12 11.28/10 16.29/21 28.26/37 33.18/38 36.11/32 45.29/35 47.32/34
UKS Orientuś Łódź 5.44/22 2.03/10 2.33/7 1.08/5 5.01/43 11.57/48 4.52/40 2.53/14 9.18/42 2.03/10
50.36/34 52.50/31 57.34/31 62.41/27 66.25/24 73.26/26 75.06/25 75.44/25
3.04/29 2.14/7 4.44/28 5.07/5 3.44/8 7.01/31 1.40/16 0.38/16
26 MARCINKIEWICZ, Marcin 76.11 5.00/12 7.09/11 10.26/14 11.44/11 14.28/10 19.22/13 22.54/15 25.56/15 35.15/19 37.14/18
KU AZS WAT Warszawa 5.00/12 2.09/12 3.17/17 1.18/10 2.44/30 4.54/18 3.32/25 3.02/16 9.19/43 1.59/8
43.23/21 46.44/23 51.19/22 59.23/22 63.57/21 73.07/25 75.17/26 76.11/26
6.09/48 3.21/36 4.35/23 8.04/33 4.34/23 9.10/43 2.10/36 0.54/47
27 MOSSAKOWSKI, Przemysław 76.38 9.53/47 12.12/44 15.46/37 17.15/32 19.58/30 26.24/27 29.46/27 33.58/26 40.36/29 42.50/27
samodzielny 9.53/47 2.19/18 3.34/22 1.29/15 2.43/28 6.26/27 3.22/21 4.12/34 6.38/30 2.14/14
50.43/35 53.28/33 58.05/33 63.57/30 68.01/27 73.36/27 75.45/27 76.38/27
7.53/49 2.45/27 4.37/24 5.52/13 4.04/11 5.35/21 2.09/35 0.53/46
28 BADARYCZ, Piotr 78.44 5.48/25 9.45/27 14.40/29 18.01/37 22.15/39 27.38/35 32.07/34 36.15/33 43.57/32 47.11/31
7 5.48/25 3.57/44 4.55/39 3.21/47 4.14/40 5.23/19 4.29/36 4.08/31 7.42/35 3.14/33
50.09/31 53.48/34 57.59/32 65.12/31 70.44/29 75.56/28 77.56/28 78.44/28
2.58/27 3.39/41 4.11/17 7.13/29 5.32/35 5.12/18 2.00/32 0.48/39
29 SŁAWIŃSKI, Marcin 79.04 10.34/49 13.31/46 17.07/43 19.35/43 22.17/40 29.29/38 33.03/37 36.22/34 44.36/34 47.26/33
3 Brygada Radiotechniczna 10.34/49 2.57/31 3.36/25 2.28/41 2.42/26 7.12/37 3.34/26 3.19/17 8.14/37 2.50/28
50.18/33 52.58/32 56.42/30 63.07/28 70.09/28 76.33/29 78.20/29 79.04/29
2.52/26 2.40/23 3.44/10 6.25/21 7.02/37 6.24/27 1.47/24 0.44/34
30 WRZOSEK, Zbigniew 81.02 5.35/18 7.50/18 10.26/14 12.18/15 14.30/11 20.43/17 24.06/17 39.54/39 44.34/33 47.15/32
149 5.35/18 2.15/15 2.36/8 1.52/30 2.12/13 6.13/26 3.23/22 15.48/49 4.40/11 2.41/25
49.12/30 58.52/37 61.48/34 67.40/32 71.30/30 78.38/30 80.23/30 81.02/30
1.57/6 9.40/49 2.56/7 5.52/13 3.50/9 7.08/32 1.45/22 0.39/22
31 ŻMIJ, Jacek 84.01 7.08/36 9.42/26 13.05/24 14.49/23 17.17/24 23.29/24 27.26/24 30.49/21 36.21/22 41.16/24
UKS Kometa Gliwice 7.08/36 2.34/25 3.23/19 1.44/26 2.28/20 6.12/25 3.57/30 3.23/20 5.32/23 4.55/44
43.45/23 46.24/22 55.40/28 70.49/36 75.52/34 81.02/31 83.25/31 84.01/31
2.29/19 2.39/21 9.16/44 15.09/46 5.03/30 5.10/17 2.23/42 0.36/10
32 DOMIN, Tomasz 85.03 5.08/13 12.48/45 16.59/41 18.29/39 20.42/34 27.28/32 30.46/30 35.06/29 40.28/27 45.21/30
sevencoins.pl 5.08/13 7.40/47 4.11/32 1.30/16 2.13/15 6.46/33 3.18/20 4.20/38 5.22/22 4.53/43
47.36/29 50.06/29 55.00/27 61.09/24 74.17/33 82.26/33 84.25/32 85.03/32
2.15/14 2.30/17 4.54/29 6.09/17 13.08/47 8.09/39 1.59/30 0.38/16
33 RAMOTOWSKI, Mariusz 85.19 7.20/39 10.30/34 15.31/35 17.13/31 20.36/33 27.14/29 31.31/32 35.22/31 46.24/37 49.56/37
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 7.20/39 3.10/35 5.01/41 1.42/23 3.23/36 6.38/31 4.17/32 3.51/25 11.02/47 3.32/34
54.32/37 57.14/36 62.49/36 69.42/35 77.04/35 82.33/34 84.41/33 85.19/33
4.36/41 2.42/24 5.35/34 6.53/28 7.22/39 5.29/20 2.08/33 0.38/16
34 LISIAK, Paweł 88.07 7.09/38 9.55/29 15.32/36 17.16/33 19.55/29 27.02/28 31.46/33 37.36/36 45.33/36 49.55/36
UKS Orientuś Łódź 7.09/38 2.46/27 5.37/43 1.44/26 2.39/24 7.07/36 4.44/39 5.50/45 7.57/36 4.22/41
53.40/36 56.26/35 62.12/35 68.41/34 72.53/31 82.20/32 86.06/34 88.07/34
3.45/34 2.46/28 5.46/36 6.29/22 4.12/12 9.27/44 3.46/48 2.01/49
35 WOJTCZAK, Krzysztof 89.09 5.46/24 10.33/35 14.07/27 15.49/27 18.01/25 22.41/21 27.09/22 32.33/24 39.02/25 41.39/26
CSWInż.iChem. Wrocław 5.46/24 4.47/46 3.34/22 1.42/23 2.12/13 4.40/15 4.28/33 5.24/44 6.29/29 2.37/23
45.23/26 48.01/26 55.43/29 62.12/25 78.04/36 85.30/35 88.34/35 89.09/35
3.44/33 2.38/20 7.42/43 6.29/22 15.52/49 7.26/34 3.04/46 0.35/9
36 KRZYMINIEWSKI, Sławomir 89.39 7.06/34 9.31/24 13.28/26 15.53/28 25.38/43 32.24/43 36.52/42 40.37/40 50.06/41 54.19/40
100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 7.06/34 2.25/21 3.57/29 2.25/39 9.45/47 6.46/33 4.28/33 3.45/23 9.29/45 4.13/40
57.08/40 60.10/40 65.24/39 74.49/38 80.08/37 86.59/36 88.53/36 89.39/36
2.49/25 3.02/33 5.14/32 9.25/38 5.19/33 6.51/28 1.54/27 0.46/36
37 GIELEC, Artur 89.54 9.16/46 11.15/39 15.20/34 17.35/35 19.37/28 27.21/30 30.30/28 34.41/28 39.14/26 41.22/25
UKS Orientuś Łódź 9.16/46 1.59/8 4.05/31 2.15/35 2.02/10 7.44/42 3.09/17 4.11/33 4.33/8 2.08/11
45.17/25 47.46/25 53.21/24 68.18/33 72.54/32 87.18/37 89.17/37 89.54/37
3.55/37 2.29/16 5.35/34 14.57/45 4.36/24 14.24/48 1.59/30 0.37/13
38 MIGACZ, Marcin 92.18 7.00/33 9.32/25 13.18/25 15.41/25 24.45/42 29.33/39 32.50/35 38.54/37 48.37/39 53.20/39
LKS Górzanka Nawojowa Góra 7.00/33 2.32/24 3.46/27 2.23/37 9.04/46 4.48/17 3.17/19 6.04/46 9.43/46 4.43/42
56.04/39 59.28/39 70.06/41 76.18/39 81.08/38 89.09/38 91.26/38 92.18/38
2.44/22 3.24/37 10.38/48 6.12/19 4.50/27 8.01/38 2.17/39 0.52/44
39 PETERSBURSKI, Robert 94.23 5.42/21 10.04/31 15.18/33 17.59/36 21.56/38 27.22/31 31.14/31 35.19/30 40.28/27 47.35/35
UKS Azymut 45 5.42/21 4.22/45 5.14/42 2.41/44 3.57/39 5.26/20 3.52/28 4.05/29 5.09/20 7.07/48
50.09/31 52.34/30 63.10/37 73.59/37 83.13/39 90.58/39 93.45/39 94.23/39
2.34/21 2.25/13 10.36/47 10.49/41 9.14/43 7.45/37 2.47/45 0.38/16
40 MARSZAŁEK, Waldemar 97.55 7.06/34 10.06/32 17.44/45 19.14/42 21.36/36 36.19/45 45.59/47 50.12/46 55.04/44 57.59/42
UKS Kometa Gliwice 7.06/34 3.00/32 7.38/48 1.30/16 2.22/17 14.43/49 9.40/48 4.13/35 4.52/17 2.55/31
63.06/43 65.50/42 70.51/42 80.12/40 88.00/40 95.33/41 97.18/40 97.55/40
5.07/45 2.44/26 5.01/30 9.21/35 7.48/41 7.33/36 1.45/22 0.37/13
41 STROIŃSKI, Cezary 98.07 7.43/40 11.20/40 17.02/42 19.37/44 25.41/44 31.50/42 40.14/43 45.35/44 52.39/42 57.44/41
5 pułk artylerii Sulechów/HKS Azymut 7.43/40 3.37/41 5.42/44 2.35/43 6.04/45 6.09/24 8.24/45 5.21/43 7.04/32 5.05/45
62.28/42 67.34/44 73.04/44 81.08/42 90.25/42 95.11/40 97.26/41 98.07/41
4.44/43 5.06/47 5.30/33 8.04/33 9.17/44 4.46/12 2.15/37 0.41/28
42 SZAJNA, Robert 99.24 8.09/42 10.57/37 15.57/38 18.05/38 21.42/37 29.54/40 35.21/39 39.27/38 48.48/40 52.23/38
WKS Wawel Kraków 8.09/42 2.48/29 5.00/40 2.08/33 3.37/37 8.12/43 5.27/44 4.06/30 9.21/44 3.35/35
55.10/38 59.13/38 63.55/38 81.56/43 89.55/41 96.12/42 98.34/42 99.24/42
2.47/24 4.03/44 4.42/27 18.01/48 7.59/42 6.17/26 2.22/41 0.50/40
43 KOSICKI, Tomasz 102.47 6.34/29 9.55/29 25.25/48 27.49/48 30.58/47 41.50/48 46.19/48 51.20/48 58.29/48 61.42/47
OK!Sport 6.34/29 3.21/38 15.30/49 2.24/38 3.09/34 10.52/46 4.29/36 5.01/39 7.09/33 3.13/32
67.13/47 71.19/48 81.27/47 88.56/46 93.46/45 99.57/43 102.05/43 102.47/43
5.31/47 4.06/45 10.08/46 7.29/31 4.50/27 6.11/25 2.08/33 0.42/30
44 BARTOS, Maciej 103.13 6.17/28 14.22/48 18.58/47 20.45/46 33.18/48 41.46/47 45.41/46 49.49/45 58.27/47 62.04/48
UKS Orientuś Łódź 6.17/28 8.05/48 4.36/37 1.47/28 12.33/49 8.28/45 3.55/29 4.08/31 8.38/39 3.37/38
67.21/48 70.54/47 78.17/46 88.50/45 93.48/46 100.42/44 102.31/44 103.13/44
5.17/46 3.33/39 7.23/41 10.33/40 4.58/29 6.54/29 1.49/26 0.42/30
45 WEJTKO, Michał 107.13 8.26/45 11.56/43 16.32/39 19.06/41 30.31/46 36.57/46 42.13/45 50.41/47 57.06/46 59.53/44
UMKS Kwidzyn 8.26/45 3.30/39 4.36/37 2.34/42 11.25/48 6.26/27 5.16/43 8.28/48 6.25/28 2.47/27
63.36/44 66.19/43 73.50/45 80.21/41 92.58/43 103.27/45 106.41/45 107.13/45
3.43/32 2.43/25 7.31/42 6.31/24 12.37/46 10.29/45 3.14/47 0.32/3
46 LEMAŃCZYK, Dariusz 107.53 10.06/48 13.58/47 18.12/46 22.21/47 27.44/45 36.05/44 41.03/44 45.16/43 54.10/43 59.57/45
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 10.06/48 3.52/42 4.14/35 4.09/49 5.23/44 8.21/44 4.58/41 4.13/35 8.54/40 5.47/46
64.34/45 68.20/45 72.37/43 87.52/44 93.16/44 104.20/46 107.01/46 107.53/46
4.37/42 3.46/42 4.17/19 15.15/47 5.24/34 11.04/47 2.41/43 0.52/44
47 KOSONOWSKI, Robert 119.54 7.08/36 10.16/33 17.22/44 19.38/45 24.24/41 31.45/41 36.13/41 41.23/42 48.23/38 59.42/43
1 Batalion Drogowo - Mostowy 7.08/36 3.08/34 7.06/46 2.16/36 4.46/41 7.21/38 4.28/33 5.10/42 7.00/31 11.19/49
62.13/41 65.26/41 69.52/40 93.15/47 108.05/48 117.05/47 119.03/47 119.54/47
2.31/20 3.13/34 4.26/20 23.23/49 14.50/48 9.00/42 1.58/29 0.51/41
48 WÓJCIK, Grzegorz 131.15 7.58/41 11.34/42 15.16/32 17.19/34 20.07/32 27.29/33 36.08/40 41.17/41 56.51/45 60.31/46
WKS Wawel Kraków 7.58/41 3.36/40 3.42/26 2.03/32 2.48/31 7.22/39 8.39/47 5.09/40 15.34/49 3.40/39
64.40/46 69.27/46 81.41/48 94.33/48 99.42/47 117.38/48 130.01/48 131.15/48
4.09/39 4.47/46 12.14/49 12.52/44 5.09/31 17.56/49 12.23/49 1.14/48
49 KRYSZCZAK, Adam 135.09 6.44/32 32.40/49 39.55/49 42.43/49 45.55/49 52.29/49 63.42/49 70.16/49 81.50/49 87.45/49
2 ORel Przasnysz 6.44/32 25.56/49 7.15/47 2.48/45 3.12/35 6.34/29 11.13/49 6.34/47 11.34/48 5.55/47
90.46/49 98.21/49 104.35/49 114.22/49 120.47/49 131.45/49 134.28/49 135.09/49
3.01/28 7.35/48 6.14/40 9.47/39 6.25/36 10.58/46 2.43/44 0.41/28
JOŃCZY, Daniel NKL-bPK 4.38/ 9.59/ 12.18/ 13.23/ 15.16/ 19.11/ 21.14/ 24.30/ 28.59/ 30.26/
MKS Paulinum Jelenia Góra 4.38/ 5.21/ 2.19/ 1.05/ 1.53/ 3.55/ 2.03/ 3.16/ 4.29/ 1.27/
31.50/ 34.03/ 36.50/ / / / / 43.03/
1.24/ 2.13/ 2.47/ / / / / /
SŁOMCZYŃSKI, Robert NKL-bPK / 7.13/ 11.53/ 13.14/ 15.22/ 19.22/ 22.18/ 26.54/ 33.03/ 36.34/
UKS Orientuś Łódź / / 4.40/ 1.21/ 2.08/ 4.00/ 2.56/ 4.36/ 6.09/ 3.31/
38.35/ 41.16/ 46.17/ 53.04/ 58.01/ 62.28/ 64.05/ 64.42/
2.01/ 2.41/ 5.01/ 6.47/ 4.57/ 4.27/ 1.37/ 0.37/
WIECZOREK, Piotr NKL-bPK 7.50/ 10.11/ 21.14/ 22.43/ 25.00/ 36.52/ 40.09/ 47.07/ / 54.25/
Indywidualny Mazowsze 7.50/ 2.21/ 11.03/ 1.29/ 2.17/ 11.52/ 3.17/ 6.58/ / /
56.51/ 59.54/ 63.03/ 69.37/ 74.24/ 81.41/ 83.15/ 83.53/
2.26/ 3.03/ 3.09/ 6.34/ 4.47/ 7.17/ 1.34/ 0.38/
RZOSIŃSKI, Marek NKL-LIM 43.13/ 46.00/ 49.35/ 58.18/ 67.03/ 75.34/ 81.27/ 100.06/ 106.58/ 115.33/
8 brt Lipowiec 43.13/ 2.47/ 3.35/ 8.43/ 8.45/ 8.31/ 5.53/ 18.39/ 6.52/ 8.35/
119.33/ 123.36/ 134.56/ 148.32/ 155.43/ 171.34/ 176.09/ 177.44/
4.00/ 4.03/ 11.20/ 13.36/ 7.11/ 15.51/ 4.35/ 1.35/
KŁAK, Andrzej DNF / / / / / / / / / /
34WOG / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 3.9km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-65 2-39 3-63 4-51 5-50 6-34 7-35 8-56 9-45 10-44
11-32 12-46 13-47 14-48 15-49
1 BARTCZAK, Jarosław 41.20 4.11/1* 6.37/1* 8.08/1* 8.52/1* 11.02/1* 14.16/1* 17.25/1* 19.35/1* 24.55/1* 27.25/2
UMKS ORKAN 4.11/1* 2.26/1* 1.31/2 0.44/2 2.10/11 3.14/5 3.09/9 2.10/1* 5.20/7 2.30/6
30.16/1* 33.46/1* 36.39/1* 39.07/1* 40.42/1* 41.20/1*
2.51/1* 3.30/10 2.53/1* 2.28/5 1.35/8 0.38/10
2 PESTA, Adam 42.37 4.24/4 8.10/9 9.54/5 10.45/5 12.57/5 15.38/4 18.20/4 21.13/4 25.22/3 27.24/1*
UKS Azymut 45 4.24/4 3.46/13 1.44/5 0.51/8 2.12/12 2.41/1* 2.42/3 2.53/6 4.09/1* 2.02/4
32.01/3 35.00/3 38.33/3 40.57/2 42.07/2 42.37/2
4.37/12 2.59/4 3.33/13 2.24/4 1.10/1* 0.30/2
3 ZIELIŃSKI, Paweł 44.09 4.56/10 7.40/5 9.12/3 10.05/3 12.02/3 15.31/3 18.06/3 20.41/2 25.14/2 28.04/3
KS Hades Poznań 4.56/10 2.44/5 1.32/3 0.53/13 1.57/3 3.29/12 2.35/2 2.35/3 4.33/4 2.50/12
31.38/2 34.27/2 37.59/2 41.38/3 43.31/3 44.09/3
3.34/6 2.49/2 3.32/11 3.39/17 1.53/17 0.38/10
4 SKORUPA, Mariusz 46.59 4.57/11 7.45/7 9.41/4 10.27/4 12.28/4 15.42/5 18.45/5 21.23/5 25.52/4 28.55/4
LKS Górzanka Nawojowa Góra 4.57/11 2.48/6 1.56/9 0.46/5 2.01/5 3.14/5 3.03/7 2.38/4 4.29/3 3.03/16
35.43/5 39.01/4 42.33/4 44.47/4 46.15/4 46.59/4
6.48/18 3.18/8 3.32/11 2.14/3 1.28/6 0.44/20
5 WRZESIŃSKI, Krzysztof 48.05 4.30/5 7.13/4 10.52/8 11.36/7 15.50/12 19.12/12 21.36/8 24.38/8 29.28/7 32.11/7
September team 4.30/5 2.43/4 3.39/24 0.44/2 4.14/22 3.22/7 2.24/1* 3.02/9 4.50/6 2.43/9
35.24/4 39.44/6 42.37/5 45.34/5 47.07/5 48.05/5
3.13/2 4.20/16 2.53/1* 2.57/12 1.33/7 0.58/28
6 PACHNIK, Dariusz 48.40 4.30/5 6.57/3 8.52/2 9.44/2 12.00/2 14.45/2 17.51/2 20.41/2 28.13/5 30.00/5
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 4.30/5 2.27/2 1.55/8 0.52/11 2.16/14 2.45/2 3.06/8 2.50/5 7.32/18 1.47/1*
37.34/7 40.22/7 43.58/6 46.42/6 48.08/6 48.40/6
7.34/22 2.48/1* 3.36/14 2.44/9 1.26/4 0.32/3
7 MICHALAK, Tomasz 50.24 4.11/1* 7.53/8 11.23/10 12.07/9 16.34/14 19.26/13 27.12/18 29.37/15 34.05/12 36.04/10
UNTS Warszawa 4.11/1* 3.42/12 3.30/23 0.44/2 4.27/25 2.52/4 7.46/27 2.25/2 4.28/2 1.59/3
39.56/8 42.49/8 45.43/7 48.30/7 49.52/7 50.24/7
3.52/7 2.53/3 2.54/3 2.47/10 1.22/3 0.32/3
8 URBANIAK, Krzysztof 51.15 4.39/8 8.33/11 10.21/6 12.03/8 13.54/7 17.17/7 19.59/6 22.59/6 29.10/6 31.45/6
Indywidualny Mazowsze 4.39/8 3.54/14 1.48/6 1.42/28 1.51/2 3.23/9 2.42/3 3.00/8 6.11/8 2.35/8
36.34/6 39.43/5 46.59/8 49.11/8 50.37/8 51.15/8
4.49/14 3.09/6 7.16/25 2.12/2 1.26/4 0.38/10
9 KRAMSKI, Mariusz 54.32 4.31/7 11.57/20 13.19/17 14.11/17 15.50/12 20.31/14 27.28/19 31.04/19 37.16/15 40.06/14
KOS Modrzew Skwierzyna 4.31/7 7.26/24 1.22/1* 0.52/11 1.39/1* 4.41/25 6.57/26 3.36/16 6.12/9 2.50/12
43.25/12 46.24/12 49.34/11 51.34/9 53.56/9 54.32/9
3.19/3 2.59/4 3.10/5 2.00/1* 2.22/23 0.36/7
10 PISAREK, Piotr 54.44 5.48/17 10.20/17 12.20/15 13.11/15 15.24/11 19.03/11 23.17/12 27.16/12 32.04/9 36.03/9
WKS Wawel Kraków 5.48/17 4.32/18 2.00/10 0.51/8 2.13/13 3.39/15 4.14/16 3.59/20 4.48/5 3.59/23
41.45/11 45.48/10 49.39/12 52.31/11 54.06/10 54.44/10
5.42/17 4.03/12 3.51/15 2.52/11 1.35/8 0.38/10
11 SŁOŃSKI , Marek 55.11 5.33/15 9.40/13 11.21/9 12.21/10 14.37/8 18.06/9 21.56/9 25.01/9 33.20/10 37.36/12
WKS Wawel Kraków 5.33/15 4.07/15 1.41/4 1.00/17 2.16/14 3.29/12 3.50/13 3.05/10 8.19/20 4.16/24
41.09/10 45.21/9 48.47/9 52.17/10 54.29/11 55.11/11
3.33/5 4.12/14 3.26/10 3.30/16 2.12/21 0.42/17
12 KLASA, TomASZ 56.55 5.24/14 8.41/12 11.31/11 12.27/11 14.54/9 18.47/10 22.44/10 26.52/11 33.25/11 40.12/15
KS Hades Poznań 5.24/14 3.17/9 2.50/20 0.56/15 2.27/17 3.53/18 3.57/15 4.08/21 6.33/13 6.47/25
44.49/15 48.19/13 51.38/13 54.21/12 56.07/12 56.55/12
4.37/12 3.30/10 3.19/8 2.43/8 1.46/13 0.48/24
13 NADERA, Dariusz 58.53 4.49/9 7.43/6 10.36/7 11.19/6 13.19/6 16.44/6 27.33/20 30.47/18 37.44/16 41.12/17
CX80 Kalisz 4.49/9 2.54/7 2.53/21 0.43/1* 2.00/4 3.25/10 10.49/28 3.14/12 6.57/17 3.28/21
45.36/16 48.53/15 53.29/15 56.26/13 58.12/13 58.53/13
4.24/10 3.17/7 4.36/19 2.57/12 1.46/13 0.41/16
14 WĄSIEWICZ, Piotr 59.08 6.00/18 13.28/23 15.33/22 16.41/22 18.42/21 23.01/21 26.12/16 29.49/16 36.41/14 39.29/13
Team 360 6.00/18 7.28/25 2.05/15 1.08/19 2.01/5 4.19/22 3.11/10 3.37/17 6.52/15 2.48/11
44.18/14 48.29/14 53.03/14 56.45/14 58.32/14 59.08/14
4.49/14 4.11/13 4.34/18 3.42/18 1.47/16 0.36/7
15 MAZUREK, Piotr 60.24 5.08/13 8.23/10 11.46/13 13.09/14 17.34/19 20.56/16 24.18/13 27.43/14 40.50/21 42.56/19
WKS Śląsk Wrocław 5.08/13 3.15/8 3.23/22 1.23/25 4.25/24 3.22/7 3.22/12 3.25/15 13.07/24 2.06/5
46.23/17 52.14/17 55.35/16 58.10/15 59.49/15 60.24/15
3.27/4 5.51/26 3.21/9 2.35/6 1.39/11 0.35/6
16 KIJEWSKI, Jacek 62.47 6.27/19 9.45/14 12.28/16 13.22/16 17.15/16 21.14/19 27.33/20 31.22/20 37.49/17 40.44/16
KU AZS WAT Warszawa 6.27/19 3.18/10 2.43/18 0.54/14 3.53/21 3.59/19 6.19/25 3.49/18 6.27/11 2.55/15
47.57/18 52.33/18 57.19/17 59.56/16 62.01/16 62.47/16
7.13/20 4.36/20 4.46/21 2.37/7 2.05/20 0.46/22
17 PŁYTNIK, Stanisław 66.13 11.56/28 15.15/25 17.17/23 18.36/23 21.53/23 25.43/23 30.53/23 34.43/23 41.37/22 44.46/20
KOS BnO Szczecin 11.56/28 3.19/11 2.02/12 1.19/22 3.17/19 3.50/17 5.10/21 3.50/19 6.54/16 3.09/18
49.14/19 54.14/19 57.19/17 64.24/18 65.34/17 66.13/17
4.28/11 5.00/22 3.05/4 7.05/24 1.10/1* 0.39/14
18 WITKOWSKI, Adam 66.27 4.13/3 6.50/2 11.35/12 12.50/12 15.07/10 17.56/8 20.48/7 23.43/7 30.26/8 32.18/8
UKS Azymut 45 4.13/3 2.37/3 4.45/25 1.15/20 2.17/16 2.49/3 2.52/6 2.55/7 6.43/14 1.52/2
40.24/9 46.00/11 49.14/10 64.16/17 65.59/18 66.27/18
8.06/25 5.36/24 3.14/6 15.02/27 1.43/12 0.28/1*
19 MICKEVICIUS, Ovidijus 66.36 5.46/16 9.57/15 18.00/24 19.17/24 24.15/24 28.44/24 34.26/25 39.48/25 46.08/23 48.42/22
OK Fortuna, Vilnius 5.46/16 4.11/16 8.03/26 1.17/21 4.58/26 4.29/24 5.42/22 5.22/26 6.20/10 2.34/7
53.55/22 58.10/22 61.27/21 64.25/19 66.03/19 66.36/19
5.13/16 4.15/15 3.17/7 2.58/15 1.38/10 0.33/5
20 FORYSTEK, Józef 68.21 7.59/22 12.33/21 14.37/20 15.25/20 17.33/18 21.13/18 25.52/15 30.04/17 38.59/18 42.20/18
WKS Wawel Kraków 7.59/22 4.34/19 2.04/14 0.48/7 2.08/9 3.40/16 4.39/18 4.12/22 8.55/21 3.21/20
50.23/20 54.58/20 58.57/20 65.42/20 67.39/20 68.21/20
8.03/24 4.35/19 3.59/16 6.45/23 1.57/19 0.42/17
21 SZTRANEK, Paweł 74.05 6.53/20 11.16/18 13.34/18 15.03/18 17.06/15 20.31/14 23.15/11 26.28/10 34.23/13 37.07/11
UKS Azymut Pabianice 6.53/20 4.23/17 2.18/16 1.29/26 2.03/8 3.25/10 2.44/5 3.13/11 7.55/19 2.44/10
44.11/13 51.43/16 58.01/19 70.51/21 73.25/21 74.05/21
7.04/19 7.32/28 6.18/24 12.50/26 2.34/24 0.40/15
22 ŚWIĄTKOWSKI, Rafał 80.19 7.12/21 11.47/19 14.32/19 15.18/19 17.27/17 20.59/17 24.19/14 27.38/13 40.41/20 55.20/24
133 7.12/21 4.35/20 2.45/19 0.46/5 2.09/10 3.32/14 3.20/11 3.19/13 13.03/23 14.39/28
63.54/23 67.22/23 71.55/22 77.48/22 79.34/22 80.19/22
8.34/26 3.28/9 4.33/17 5.53/20 1.46/13 0.45/21
23 ŁASKI, Tomasz 80.48 8.52/25 16.59/26 19.02/25 20.03/25 25.30/25 29.58/25 33.52/24 38.35/24 58.00/25 60.51/25
Klub InO Stowarzysze 8.52/25 8.07/26 2.03/13 1.01/18 5.27/27 4.28/23 3.54/14 4.43/24 19.25/28 2.51/14
64.57/24 70.12/24 75.22/23 78.19/23 80.12/23 80.48/23
4.06/8 5.15/23 5.10/22 2.57/12 1.53/17 0.36/7
24 CZARNOŁĘCKI, Krzysztof 92.21 8.28/23 13.42/24 23.57/26 25.17/26 29.32/27 36.15/27 40.49/26 46.01/26 58.22/26 62.06/26
samodzielny 8.28/23 5.14/23 10.15/27 1.20/23 4.15/23 6.43/28 4.34/17 5.12/25 12.21/22 3.44/22
69.51/26 74.44/26 79.20/24 88.38/24 91.32/24 92.21/24
7.45/23 4.53/21 4.36/19 9.18/25 2.54/27 0.49/25
25 JAMROZIK, Krzysiek 96.05 8.47/24 13.24/22 15.13/21 16.10/21 18.12/20 22.16/20 27.04/17 34.24/22 49.20/24 52.23/23
WKS Wawel Kraków 8.47/24 4.37/21 1.49/7 0.57/16 2.02/7 4.04/21 4.48/19 7.20/28 14.56/25 3.03/16
67.34/25 72.07/25 86.12/25 92.14/25 95.18/25 96.05/25
15.11/27 4.33/18 14.05/27 6.02/21 3.04/28 0.47/23
26 KRUPIŃSKI, Andrzej 98.49 5.00/12 10.09/16 12.09/14 13.00/13 20.59/22 25.01/22 29.54/22 33.15/21 39.44/19 48.22/21
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 5.00/12 5.09/22 2.00/10 0.51/8 7.59/28 4.02/20 4.53/20 3.21/14 6.29/12 8.38/26
52.43/21 57.06/21 88.59/26 95.42/26 97.58/26 98.49/26
4.21/9 4.23/17 31.53/28 6.43/22 2.16/22 0.51/26
27 WITKOWSKI, Zbigniew 126.56 11.44/27 22.37/27 25.04/27 26.24/27 29.15/26 35.42/26 41.32/27 46.03/27 63.36/27 74.45/27
141 11.44/27 10.53/27 2.27/17 1.20/23 2.51/18 6.27/27 5.50/23 4.31/23 17.33/26 11.09/27
94.37/27 100.23/27 106.05/27 123.20/27 126.04/27 126.56/27
19.52/28 5.46/25 5.42/23 17.15/28 2.44/26 0.52/27
28 KRÓL, Adrian 128.01 9.28/26 39.39/28 54.15/28 55.44/28 59.12/28 65.18/28 71.19/28 76.57/28 95.36/28 98.55/28
BnO Tworóg 9.28/26 30.11/28 14.36/28 1.29/26 3.28/20 6.06/26 6.01/24 5.38/27 18.39/27 3.19/19
106.15/28 112.37/28 120.11/28 124.37/28 127.18/28 128.01/28
7.20/21 6.22/27 7.34/26 4.26/19 2.41/25 0.43/19
MULLER, Tomasz NKL-bPK 5.30/ 11.00/ 13.01/ 13.51/ / 19.36/ 23.38/ 26.43/ 33.05/ 38.48/
UMKS Kwidzyn 5.30/ 5.30/ 2.01/ 0.50/ / / 4.02/ 3.05/ 6.22/ 5.43/
42.26/ 47.52/ 53.04/ 58.22/ 59.58/ 60.40/
3.38/ 5.26/ 5.12/ 5.18/ 1.36/ 0.42/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 3.8km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-65 2-39 3-51 4-50 5-32 6-35 7-64 8-41 9-42 10-73
11-69 12-45 13-66 14-56 15-49
1 KONDROTAS, Raimondas 4.50-37.61/1* -35.78/1* -34.91/1* -32.79/1* -28.60/1* -25.70/1* -11.70/1* -9.43/1* -4.59/1* -2.79/1*
OK Fortuna, Vilnius / 2.17/1* 1.13/1* 1.48/2 3.41/9 3.10/8 14.00/14 1.33/6 5.16/10 2.20/1*
-1.96/1* -0.23/1* -0.29/1* 2.08/1* 4.14/1* 4.50/1*
1.17/1* 1.41/6 1.54/3 2.37/5 2.06/1* 0.36/4
2 CHACHURSKI, Ryszard 39.50 5.45/8 8.35/5 9.57/5 12.16/4 15.36/4 17.37/3 21.47/3 23.04/3 26.13/2 29.52/3
KU AZS WAT Warszawa 5.45/7 2.50/2 1.22/4 2.19/5 3.20/7 2.01/1* 4.10/5 1.17/2 3.09/2 3.39/9
31.11/3 32.15/2 34.07/2 36.16/2 39.09/2 39.50/2
1.19/2 1.04/1* 1.52/2 2.09/1* 2.53/9 0.41/7
3 MORAWSKI, Paweł 42.05 4.45/4 7.38/2 9.10/2 10.58/2 14.17/2 19.47/6 23.42/6 24.54/4 28.16/5 31.07/4
indywidualni pomorskie 4.45/3 2.53/4 1.32/6 1.48/2 3.19/6 5.30/12 3.55/2 1.12/1* 3.22/3 2.51/5
32.26/4 33.51/4 35.54/3 38.50/3 41.21/3 42.05/3
1.19/2 1.25/4 2.03/4 2.56/8 2.31/4 0.44/8
4 BĄCZEK, Dariusz 43.05 4.42/2 10.06/9 11.47/8 13.40/7 16.56/7 19.30/5 23.33/5 24.54/4 27.58/4 32.14/5
UKS Technik Ruciane-Nida 4.42/1* 5.24/10 1.41/8 1.53/4 3.16/4 2.34/4 4.03/4 1.21/4 3.04/1* 4.16/11
33.45/5 35.28/5 37.44/5 40.16/4 42.37/4 43.05/4
1.31/5 1.43/7 2.16/7 2.32/4 2.21/2 0.28/1*
5 WOŁOWCZYK, Marek 44.11 5.27/7 8.18/4 9.51/4 11.38/3 14.48/3 17.06/2 21.22/2 22.48/2 26.31/3 29.20/2
UNTS Warszawa 5.27/6 2.51/3 1.33/7 1.47/1* 3.10/1* 2.18/3 4.16/6 1.26/5 3.43/5 2.49/3
30.57/2 32.19/3 37.36/4 40.48/5 43.23/5 44.11/5
1.37/7 1.22/3 5.17/13 3.12/9 2.35/7 0.48/11
6 MŁYNARCZYK, Piotr 46.00 4.55/5 10.31/10 11.46/7 15.30/9 18.48/8 21.01/7 27.30/9 28.49/9 33.03/7 35.56/7
UKS Orientuś Łódź 4.55/4 5.36/11 1.15/2 3.44/12 3.18/5 2.13/2 6.29/10 1.19/3 4.14/7 2.53/6
37.28/7 38.45/7 40.28/6 42.59/6 45.28/6 46.00/6
1.32/6 1.17/2 1.43/1* 2.31/3 2.29/3 0.32/3
7 MIKOLAVICIUS, Gintaras 47.25 4.43/3 8.42/6 10.01/6 13.19/6 16.41/6 21.40/9 25.27/7 27.33/7 31.01/6 34.25/6
OK Fortuna, Vilnius 4.43/2 3.59/6 1.19/3 3.18/10 3.22/8 4.59/11 3.47/1* 2.06/9 3.28/4 3.24/7
35.47/6 37.54/6 41.33/7 44.14/7 46.46/7 47.25/7
1.22/4 2.07/9 3.39/10 2.41/6 2.32/5 0.39/5
8 NIESSNER , Piotr 55.18 5.01/6 8.12/3 9.41/3 12.28/5 15.39/5 18.13/4 22.11/4 25.21/6 33.47/8 36.36/8
WKS Wawel Kraków 5.01/5 3.11/5 1.29/5 2.47/8 3.11/3 2.34/4 3.58/3 3.10/12 8.26/13 2.49/3
39.12/8 47.07/10 49.18/9 52.06/8 54.38/8 55.18/8
2.36/11 7.55/13 2.11/5 2.48/7 2.32/5 0.40/6
9 DRĄGOWSKI, Marek 57.55 5.58/11 11.55/11 14.01/11 16.25/11 20.38/11 25.29/11 32.23/11 34.16/11 38.19/11 42.18/11
OK!Sport 5.58/10 5.57/12 2.06/10 2.24/6 4.13/11 4.51/10 6.54/12 1.53/8 4.03/6 3.59/10
44.19/11 46.21/9 49.24/10 53.57/9 57.09/9 57.55/9
2.01/9 2.02/8 3.03/9 4.33/11 3.12/10 0.46/10
10 WOŁEK, Andrzej 59.53 5.47/9 9.57/7 12.02/9 14.27/8 19.34/10 23.40/10 27.59/10 29.43/10 34.41/9 38.18/9
UNTS Warszawa 5.47/8 4.10/8 2.05/9 2.25/7 5.07/13 4.06/9 4.19/7 1.44/7 4.58/9 3.37/8
40.15/9 41.52/8 44.06/8 55.43/10 58.56/10 59.53/10
1.57/8 1.37/5 2.14/6 11.37/13 3.13/12 0.57/13
11 MONIAK, Andrzej 62.42 5.53/10 9.59/8 12.27/10 15.42/10 18.52/9 21.37/8 26.19/8 28.45/8 37.12/10 39.47/10
LKS Górzanka Nawojowa Góra 5.53/9 4.06/7 2.28/12 3.15/9 3.10/1* 2.45/6 4.42/8 2.26/10 8.27/14 2.35/2
42.20/10 51.14/11 54.16/11 59.11/11 61.58/11 62.42/11
2.33/10 8.54/14 3.02/8 4.55/12 2.47/8 0.44/8
12 POLEWSKI, Dariusz 85.32 6.07/12 24.39/14 29.31/14 32.54/13 37.35/13 40.40/13 45.30/12 48.40/12 55.44/13 61.36/12
indywidualnie 6.07/11 18.32/14 4.52/14 3.23/11 4.41/12 3.05/7 4.50/9 3.10/12 7.04/11 5.52/12
65.01/12 67.26/12 71.44/12 75.38/12 84.42/12 85.32/12
3.25/12 2.25/10 4.18/11 3.54/10 9.04/14 0.50/12
13 MACHULAK, Mirosław 124.18 8.57/13 21.57/13 24.31/13 28.19/12 32.17/12 38.04/12 45.50/13 48.42/13 53.26/12 97.50/13
UNTS Warszawa 8.57/12 13.00/13 2.34/13 3.48/13 3.58/10 5.47/13 7.46/13 2.52/11 4.44/8 44.24/14
107.07/13 110.11/13 118.10/14 120.35/13 123.47/13 124.18/13
9.17/14 3.04/12 7.59/14 2.25/2 3.12/10 0.31/2
14 SZOCIŃSKI, Robert 137.19 16.54/14 21.35/12 24.02/12 35.29/14 41.42/14 69.52/14 76.37/14 84.55/14 93.13/14 104.50/14
131 16.54/13 4.41/9 2.27/11 11.27/14 6.13/14 28.10/14 6.45/11 8.18/14 8.18/12 11.37/13
109.16/14 111.53/14 117.03/13 132.04/14 136.19/14 137.19/14
4.26/13 2.37/11 5.10/12 15.01/14 4.15/13 1.00/14
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 3.8km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-69 2-33 3-50 4-51 5-32 6-34 7-42 8-44 9-72 10-66
11-56 12-46 13-47 14-49
1 KROCHMAL, Andrzej 46.10 6.15/9 8.53/6 10.03/6 11.43/4 17.23/1* 20.00/1* 21.47/1* 26.33/1* 28.42/1* 30.21/1*
KS Spójnia Warszawa 6.15/9 2.38/7 1.10/8 1.40/1* 5.40/2 2.37/2 1.47/1* 4.46/4 2.09/1* 1.39/3
33.32/1* 36.24/1* 42.50/1* 45.25/1* 46.10/1*
3.11/1* 2.52/1* 6.26/14 2.35/1* 0.45/11
2 WOJARSKI, Krzysztof 46.37 5.52/3 8.27/4 9.28/4 12.05/6 17.40/3 20.43/4 22.42/2 27.54/3 30.21/2 31.58/2
Bielsko-Biała O-Team 5.52/3 2.35/5 1.01/2 2.37/14 5.35/1* 3.03/8 1.59/2 5.12/5 2.27/2 1.37/1*
35.35/2 39.27/2 43.05/2 45.56/2 46.37/2
3.37/7 3.52/10 3.38/2 2.51/4 0.41/7
3 WAŁACHOWSKI, Janusz 50.05 5.49/2 8.02/2 9.15/3 11.25/3 17.32/2 20.33/3 23.39/4 28.57/4 32.45/3 34.34/3
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 5.49/2 2.13/2 1.13/10 2.10/9 6.07/4 3.01/7 3.06/15 5.18/6 3.48/13 1.49/5
37.54/3 42.03/3 45.48/3 49.17/3 50.05/3
3.20/3 4.09/11 3.45/4 3.29/9 0.48/13
4 ROGALA, mirosław 54.35 6.04/6 9.08/7 10.19/7 12.54/7 18.59/6 21.53/5 24.02/5 30.08/6 33.15/4 36.09/5
KU AZS WAT Warszawa 6.04/6 3.04/11 1.11/9 2.35/13 6.05/3 2.54/5 2.09/5 6.06/11 3.07/8 2.54/10
40.49/4 44.15/4 49.56/4 53.42/4 54.35/4
4.40/13 3.26/4 5.41/13 3.46/11 0.53/17
5 KRYJOMSKI, Jerzy 55.00 6.14/7 8.33/5 9.39/5 11.49/5 18.07/4 20.30/2 22.51/3 27.23/2 33.43/5 35.24/4
KS Kościelec Chrzanów 6.14/7 2.19/3 1.06/6 2.10/9 6.18/6 2.23/1* 2.21/9 4.32/3 6.20/17 1.41/4
43.41/8 47.54/8 51.36/8 54.24/5 55.00/5
8.17/19 4.13/13 3.42/3 2.48/3 0.36/3
6 MACHOWSKI, Władysław 55.12 6.55/13 9.58/11 11.33/11 13.38/10 20.30/8 24.47/11 27.11/10 33.09/11 36.04/9 38.21/8
UKS OSiR Góra Kalwaria 6.55/13 3.03/10 1.35/14 2.05/6 6.52/9 4.17/16 2.24/10 5.58/8 2.55/5 2.17/7
41.57/6 47.06/7 51.17/6 54.28/6 55.12/6
3.36/5 5.09/17 4.11/6 3.11/7 0.44/10
7 KONSTANCIAK, Andrzej 55.23 6.46/10 9.37/10 10.45/8 13.23/8 19.34/7 23.07/7 27.30/11 33.34/13 36.33/10 38.31/9
OK!Sport 6.46/10 2.51/8 1.08/7 2.38/15 6.11/5 3.33/12 4.23/18 6.04/9 2.59/7 1.58/6
41.59/7 46.08/5 50.08/5 54.34/7 55.23/7
3.28/4 4.09/11 4.00/5 4.26/17 0.49/15
8 CHUŁEK, Aleksander 55.25 5.56/4 8.06/3 9.09/2 11.05/2 18.49/5 22.38/6 24.57/6 31.12/7 34.55/7 38.07/7
UKS Azymut 45 5.56/4 2.10/1* 1.03/3 1.56/2 7.44/15 3.49/14 2.19/8 6.15/12 3.43/12 3.12/13
41.20/5 48.06/9 51.26/7 54.53/8 55.25/8
3.13/2 6.46/19 3.20/1* 3.27/8 0.32/1*
9 KROCHMAL, Grzegorz 58.27 6.14/7 10.36/14 11.30/10 13.33/9 23.54/14 26.51/14 28.57/13 33.08/10 39.10/12 42.06/12
KU AZS WAT Warszawa 6.14/7 4.22/18 0.54/1* 2.03/5 10.21/16 2.57/6 2.06/4 4.11/2 6.02/15 2.56/11
46.16/11 49.10/10 53.42/9 57.46/9 58.27/9
4.10/11 2.54/2 4.32/9 4.04/12 0.41/7
10 PIETRUSIŃSKI, Marek 60.14 7.13/14 10.25/13 12.16/14 14.25/14 20.55/10 23.39/8 25.52/8 31.57/8 34.26/6 41.52/11
KS Artemis Wrocław 7.13/14 3.12/13 1.51/15 2.09/8 6.30/7 2.44/3 2.13/7 6.05/10 2.29/4 7.26/19
47.33/12 51.57/12 56.27/11 59.28/10 60.14/10
5.41/16 4.24/14 4.30/8 3.01/6 0.46/12
11 WIERCIŃSKI, Piotr 60.46 6.53/11 9.28/8 10.45/8 14.11/12 20.47/9 25.08/12 27.35/12 33.16/12 36.41/11 39.42/10
MKS Metalowiec Łódź 6.53/11 2.35/5 1.17/13 3.26/17 6.36/8 4.21/17 2.27/11 5.41/7 3.25/9 3.01/12
43.43/9 47.03/6 55.03/10 60.06/11 60.46/11
4.01/9 3.20/3 8.00/16 5.03/18 0.40/6
12 ANDRZEJEWSKI, Leszek 62.58 6.53/11 10.01/12 11.52/12 14.52/15 22.03/13 25.48/13 29.29/14 39.54/14 43.31/13 46.43/13
UKS Azymut 45 6.53/11 3.08/12 1.51/15 3.00/16 7.11/12 3.45/13 3.41/16 10.25/19 3.37/10 3.12/13
51.03/14 54.44/13 59.33/12 62.26/12 62.58/12
4.20/12 3.41/7 4.49/10 2.53/5 0.32/1*
13 HORNIK, Zbigniew 63.55 4.50/1* 7.18/1* 8.23/1* 10.31/1* 20.59/11 23.49/9 25.49/7 29.59/5 36.02/8 37.40/6
LKO 4.50/1* 2.28/4 1.05/5 2.08/7 10.28/17 2.50/4 2.00/3 4.10/1* 6.03/16 1.38/2
45.50/10 49.38/11 60.34/14 63.18/13 63.55/13
8.10/18 3.48/9 10.56/17 2.44/2 0.37/4
14 CEPURDEJ, Oleksandr 65.28 8.23/15 11.17/15 12.21/15 14.20/13 21.20/12 24.39/10 26.51/9 33.07/9 44.44/14 47.10/14
UKS Azymut 45 8.23/15 2.54/9 1.04/4 1.59/4 7.00/10 3.19/10 2.12/6 6.16/13 11.37/19 2.26/9
50.46/13 55.18/14 60.27/13 64.40/14 65.28/14
3.36/5 4.32/15 5.09/12 4.13/14 0.48/13
15 SYPUŁA, Sławomir 69.48 14.24/18 17.57/18 19.10/18 21.26/17 28.51/15 32.11/15 34.41/15 42.24/15 47.17/16 51.10/16
UNTS Warszawa 14.24/18 3.33/15 1.13/10 2.16/11 7.25/13 3.20/11 2.30/12 7.43/16 4.53/14 3.53/17
57.26/16 60.59/16 65.25/15 68.57/15 69.48/15
6.16/17 3.33/5 4.26/7 3.32/10 0.51/16
16 MIKIELSKI, Marek 75.05 14.06/17 17.20/17 18.33/17 22.46/18 30.29/16 33.46/16 36.33/16 43.08/16 45.35/15 47.59/15
UMKS ORKAN 14.06/17 3.14/14 1.13/10 4.13/19 7.43/14 3.17/9 2.47/14 6.35/14 2.27/2 2.24/8
51.55/15 55.30/15 70.10/16 74.22/16 75.05/16
3.56/8 3.35/6 14.40/19 4.12/13 0.43/9
17 CZERKAWSKI, Wacław 77.27 8.55/16 13.15/16 16.14/16 20.16/16 31.04/17 35.51/17 40.33/17 48.58/17 52.40/17 56.21/17
UKS Sparta Czyżowice 8.55/16 4.20/17 2.59/19 4.02/18 10.48/18 4.47/18 4.42/19 8.25/17 3.42/11 3.41/15
61.16/17 65.58/17 70.59/17 76.15/17 77.27/17
4.55/14 4.42/16 5.01/11 5.16/19 1.12/19
18 KRET, Jacek 83.47 17.05/19 23.00/19 25.03/19 27.21/19 34.23/18 38.31/18 42.14/18 49.50/18 56.59/18 61.24/18
LKS Górzanka Nawojowa Góra 17.05/19 5.55/19 2.03/17 2.18/12 7.02/11 4.08/15 3.43/17 7.36/15 7.09/18 4.25/18
65.26/18 71.22/18 78.35/18 82.52/18 83.47/18
4.02/10 5.56/18 7.13/15 4.17/15 0.55/18
19 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew 96.02 5.56/4 9.33/9 12.10/13 14.08/11 44.40/19 50.16/19 52.52/19 62.47/19 65.42/19 69.34/19
UMKS Kwidzyn 5.56/4 3.37/16 2.37/18 1.58/3 30.32/19 5.36/19 2.36/13 9.55/18 2.55/5 3.52/16
74.59/19 78.41/19 91.02/19 95.25/19 96.02/19
5.25/15 3.42/8 12.21/18 4.23/16 0.37/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 3.1km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-62 3-35 4-70 5-42 6-50 7-39 8-73 9-69 10-44
11-72 12-38 13-47 14-48 15-49
1 PARZEWSKI, Jerzy 36.15 3.26/2 6.17/2 8.05/2 12.09/1* 13.00/1* 13.44/1* 16.16/1* 17.54/1* 19.13/1* 20.05/1*
118 3.26/2 2.51/2 1.48/2 4.04/1* 0.51/1* 0.44/1* 2.32/3 1.38/4 1.19/1* 0.52/1*
21.42/1* 24.31/1* 29.02/1* 34.11/1* 35.37/1* 36.15/1*
1.37/1* 2.49/2 4.31/2 5.09/10 1.26/2 0.38/3
2 PARFIANOWICZ, Ludomir 49.19 5.08/8 7.57/5 9.55/4 14.59/4 16.10/3 19.26/5 23.51/6 25.32/5 27.28/5 29.42/2
UNTS Warszawa 5.08/8 2.49/1* 1.58/6 5.04/3 1.11/4 3.16/14 4.25/11 1.41/5 1.56/5 2.14/7
32.22/2 35.57/2 42.26/2 46.31/2 48.28/2 49.19/2
2.40/3 3.35/5 6.29/5 4.05/4 1.57/4 0.51/9
3 BOHACZEK, Janusz 51.17 3.49/4 7.35/3 9.31/3 14.54/3 15.57/2 16.52/2 19.16/2 21.01/2 24.59/3 29.53/3
UMKS ORKAN 3.49/4 3.46/9 1.56/5 5.23/4 1.03/2 0.55/2 2.24/1* 1.45/6 3.58/10 4.54/12
36.32/3 39.35/3 44.05/3 49.17/3 50.39/3 51.17/3
6.39/9 3.03/3 4.30/1* 5.12/11 1.22/1* 0.38/3
4 WOŁEJSZO, Tadeusz 60.55 3.57/5 15.15/14 16.37/12 27.16/13 28.28/13 29.48/13 32.38/13 34.14/10 36.00/9 38.48/9
KU AZS WAT 3.57/5 11.18/14 1.22/1* 10.39/13 1.12/6 1.20/8 2.50/6 1.36/2 1.46/3 2.48/8
41.18/4 45.29/5 53.35/6 58.08/4 60.20/4 60.55/4
2.30/2 4.11/7 8.06/10 4.33/7 2.12/6 0.35/2
5 ŁUŃSKI, Zbigniew 61.33 3.45/3 10.31/10 12.19/8 17.48/6 18.59/6 19.57/6 22.22/5 23.58/4 28.10/6 32.58/5
UMKS ORKAN 3.45/3 6.46/13 1.48/2 5.29/7 1.11/4 0.58/3 2.25/2 1.36/2 4.12/11 4.48/11
43.53/8 48.41/8 55.28/8 58.30/5 60.37/5 61.33/5
10.55/13 4.48/10 6.47/6 3.02/2 2.07/5 0.56/11
6 SZCZEPAŃSKI, Marek 61.42 3.05/1* 6.01/1* 8.00/1* 15.29/5 16.41/4 18.11/3 20.53/3 22.21/3 24.37/2 33.03/6
UKS Technik Ruciane-Nida 3.05/1* 2.56/4 1.59/7 7.29/10 1.12/6 1.30/9 2.42/5 1.28/1* 2.16/6 8.26/14
43.09/6 46.25/6 52.01/4 58.57/6 61.10/6 61.42/6
10.06/12 3.16/4 5.36/3 6.56/14 2.13/7 0.32/1*
7 GUGA, Romuald 62.34 5.00/7 8.09/6 9.57/5 14.34/2 17.04/5 18.45/4 21.17/4 25.33/6 27.12/4 32.47/4
WKS Śląsk Wrocław 5.00/7 3.09/5 1.48/2 4.37/2 2.30/13 1.41/10 2.32/3 4.16/12 1.39/2 5.35/13
46.24/11 49.06/9 55.05/7 60.06/8 61.52/7 62.34/7
13.37/14 2.42/1* 5.59/4 5.01/9 1.46/3 0.42/5
8 WOŹNIAK, Józef 63.42 5.10/10 8.51/8 12.22/9 22.43/11 24.09/10 25.28/10 28.59/8 31.51/9 39.24/12 41.19/11
KU AZS WAT Warszawa 5.10/10 3.41/8 3.31/11 10.21/12 1.26/9 1.19/5 3.31/8 2.52/9 7.33/14 1.55/5
45.15/10 49.43/10 56.56/10 60.20/9 62.47/8 63.42/8
3.56/5 4.28/8 7.13/7 3.24/3 2.27/9 0.55/10
9 OLBRYCHT, Janusz 64.36 4.17/6 7.54/4 11.07/6 18.25/7 19.58/9 21.17/8 29.11/9 35.00/12 37.44/10 39.49/10
OLBnO 4.17/6 3.37/7 3.13/10 7.18/9 1.33/11 1.19/5 7.54/13 5.49/13 2.44/8 2.05/6
44.01/9 48.39/7 56.47/9 61.03/10 63.40/9 64.36/9
4.12/6 4.38/9 8.08/12 4.16/5 2.37/11 0.56/11
10 ŚWIERCZYŃSKI , Bogdan 65.49 5.58/12 8.49/7 13.18/10 18.45/9 19.50/7 20.50/7 27.24/7 30.35/7 35.27/8 36.36/8
KOS Modrzew Skwierzyna 5.58/12 2.51/2 4.29/12 5.27/6 1.05/3 1.00/4 6.34/12 3.11/10 4.52/13 1.09/2
43.13/7 50.22/11 58.28/11 61.21/11 65.02/10 65.49/10
6.37/8 7.09/14 8.06/10 2.53/1* 3.41/13 0.47/6
11 BUGÁR, József 67.12 6.10/13 12.23/13 15.04/11 20.27/10 24.39/11 25.58/11 29.32/10 31.23/8 33.17/7 34.45/7
BÖF Budaörs 6.10/13 6.13/12 2.41/9 5.23/4 4.12/14 1.19/5 3.34/9 1.51/7 1.54/4 1.28/4
41.38/5 45.24/4 53.19/5 60.00/7 66.15/11 67.12/11
6.53/10 3.46/6 7.55/9 6.41/13 6.15/14 0.57/13
12 WYSOCKI, Andrzej 72.34 5.09/9 10.48/12 16.37/12 24.44/12 26.30/12 28.36/12 32.17/12 34.48/11 39.09/11 42.47/12
UKS Kometa Gliwice 5.09/9 5.39/11 5.49/13 8.07/11 1.46/12 2.06/12 3.41/10 2.31/8 4.21/12 3.38/9
49.22/12 54.45/12 63.54/12 68.20/12 71.35/12 72.34/12
6.35/7 5.23/11 9.09/14 4.26/6 3.15/12 0.59/14
13 PASZYŃSKI, Józef 76.34 6.38/14 10.32/11 19.54/14 36.12/14 37.43/14 40.31/14 43.56/14 47.24/14 49.52/14 51.16/14
UKS Orientuś Łódź 6.38/14 3.54/10 9.22/14 16.18/14 1.31/10 2.48/13 3.25/7 3.28/11 2.28/7 1.24/3
54.23/13 59.47/13 68.37/13 73.11/13 75.45/13 76.34/13
3.07/4 5.24/12 8.50/13 4.34/8 2.34/10 0.49/7
14 GACKOWSKI, Bogdan 77.49 5.31/11 9.03/9 11.25/7 18.29/8 19.50/7 21.48/9 31.10/11 39.27/13 42.36/13 47.11/13
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 5.31/11 3.32/6 2.22/8 7.04/8 1.21/8 1.58/11 9.22/14 8.17/14 3.09/9 4.35/10
54.46/14 61.39/14 69.15/14 74.34/14 76.59/14 77.49/14
7.35/11 6.53/13 7.36/8 5.19/12 2.25/8 0.50/8
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70 2.6km 0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-66 2-63 3-51 4-50 5-60 6-34 7-46 8-47 9-49
1 WASILEWSKI, Stanisław 35.50 3.02/2 7.15/2 8.39/1* 12.00/1* 17.03/1* 18.00/1* 24.14/1* 31.06/1* 35.09/2 35.50/1*
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 3.02/2 4.13/1* 1.24/5 3.21/4 5.03/5 0.57/4 6.14/3 6.52/6 4.03/6 0.41/2
2 TRZPIL, Lech 35.53 6.50/7 11.13/5 12.21/5 14.29/3 18.43/3 19.38/2 27.57/4 31.57/2 34.58/1* 35.53/2
OK!Sport 6.50/7 4.23/2 1.08/2 2.08/1* 4.14/2 0.55/3 8.19/5 4.00/1* 3.01/2 0.55/6
3 ŁAPANOWSKI, Jacenty 39.50 5.03/5 10.02/4 11.13/3 13.48/2 18.26/2 19.56/3 25.43/2 34.30/3 39.10/3 39.50/3
KU AZS WAT Warszawa 5.03/5 4.59/5 1.11/3 2.35/2 4.38/3 1.30/7 5.47/1* 8.47/7 4.40/7 0.40/1*
4 GLIŃSKI, Henryk 42.13 3.32/3 8.14/3 11.22/4 15.31/5 19.17/4 20.08/4 25.56/3 38.09/4 41.30/4 42.13/4
KS Artemis Wrocław 3.32/3 4.42/3 3.08/8 4.09/5 3.46/1* 0.51/2 5.48/2 12.13/8 3.21/3 0.43/4
5 MICHAŁEK , Janusz 43.13 2.10/1* 6.54/1* 8.42/2 16.00/6 24.20/6 25.08/6 34.30/5 39.32/5 42.31/5 43.13/5
KOS Modrzew Skwierzyna 2.10/1* 4.44/4 1.48/6 7.18/8 8.20/8 0.48/1* 9.22/7 5.02/3 2.59/1* 0.42/3
6 KMIECIŃSKI, Józef 44.11 3.49/4 11.38/6 12.43/6 15.21/4 20.08/5 21.07/5 35.07/6 39.40/6 43.20/6 44.11/6
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 3.49/4 7.49/6 1.05/1* 2.38/3 4.47/4 0.59/5 14.00/8 4.33/2 3.40/4 0.51/5
7 KRUCZEK, Stanislaw 50.23 6.41/6 19.21/7 20.32/7 25.18/7 31.12/7 32.20/7 39.11/7 45.06/7 49.07/7 50.23/7
WKS Wawel Kraków 6.41/6 12.40/7 1.11/3 4.46/7 5.54/6 1.08/6 6.51/4 5.55/4 4.01/5 1.16/8
8 WOŹNIAK, Henryk 56.21 7.19/8 20.03/8 22.10/8 26.47/8 33.03/8 34.59/8 43.48/8 50.10/8 55.14/8 56.21/8
UMKS ORKAN 7.19/8 12.44/8 2.07/7 4.37/6 6.16/7 1.56/8 8.49/6 6.22/5 5.04/8 1.07/7
Wyniki zawodów z międzyczasami: M75/80 2.5km 0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-61 3-34 4-42 5-32 6-71 7-47 8-49
1 PŁUCIENNIK, Waldemar 44.41 5.09/1* 8.18/1* 14.02/1* 17.20/1* 29.13/2 35.46/1* 39.01/1* 43.19/1* 44.41/1*
KOS Modrzew Skwierzyna 5.09/1* 3.09/1* 5.44/1* 3.18/2 11.53/2 6.33/2 3.15/1* 4.18/3 1.22/3
2 DURA, Kazimierz 57.54 6.59/3 10.47/2 17.35/2 21.39/2 27.24/1* 47.53/3 52.40/2 56.54/2 57.54/2
WKS Śląsk Wrocław 6.59/3 3.48/2 6.48/2 4.04/3 5.45/1* 20.29/3 4.47/2 4.14/2 1.00/2
3 Verner, George Klawun 60.01 6.46/2 11.02/3 19.13/3 22.24/3 41.31/3 47.01/2 55.10/3 59.20/3 60.01/3
Saxen Marathon 6.46/2 4.16/3 8.11/3 3.11/1* 19.07/3 5.30/1* 8.09/3 4.10/1* 0.41/1*
BENEŠ , Karel DNF / / / / / / / / /
SKOB Havířov / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 2.5km 0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-32 3-34 4-54 5-36 6-57 7-58 8-49
1 POLEWKA, Tomasz 0b.PK 25.42 2.47/1* 6.05/1* 8.23/1* 12.15/1* 13.28/1* 19.14/1* 23.21/1* 25.00/1* 25.42/1*
UKS Kometa Gliwice 2.47/1* 3.18/1* 2.18/1* 3.52/1* 1.13/1* 5.46/8 4.07/1* 1.39/1* 0.42/3
2 WENSŁAW, Justyna 0b.PK 31.01 3.43/2 8.29/3 12.35/2 16.57/2 18.28/2 23.03/2 28.05/2 30.17/2 31.01/2
140 3.43/2 4.46/3 4.06/6 4.22/2 1.31/5 4.35/3 5.02/3 2.12/7 0.44/5
3 NOWAK, Maria 0b.PK 33.27 3.45/4 8.46/4 12.36/3 17.45/3 19.34/3 24.30/4 30.43/3 32.50/3 33.27/3
KS Hades Poznań 3.45/4 5.01/4 3.50/5 5.09/7 1.49/9 4.56/5 6.13/6 2.07/5 0.37/2
4 BEDNARSKA, Zuzanna 0b.PK 35.17 3.47/5 8.09/2 12.46/4 18.01/4 19.49/5 25.45/5 32.21/4 34.31/4 35.17/4
UNTS Warszawa 3.47/5 4.22/2 4.37/9 5.15/10 1.48/8 5.56/11 6.36/8 2.10/6 0.46/6
5 UKLEJA, Marcin 0b.PK 35.37 3.54/7 9.49/5 13.29/5 18.20/5 19.40/4 24.03/3 32.43/5 34.47/5 35.37/5
UKS Azymut 45 3.54/7 5.55/5 3.40/3 4.51/5 1.20/3 4.23/2 8.40/14 2.04/3 0.50/12
6 MAZURKIEWICZ, Beata 0b.PK 38.04 3.48/6 12.34/8 16.21/7 21.07/6 23.53/7 28.02/6 32.57/6 37.21/6 38.04/6
ALO PWr 3.48/6 8.46/14 3.47/4 4.46/3 2.46/18 4.09/1* 4.55/2 4.24/23 0.43/4
7 DRĄGOWSKI, Paweł 0b.PK 39.36 3.56/8 10.02/6 14.36/6 21.14/7 22.50/6 28.41/7 35.27/7 38.50/8 39.36/7
OK!Sport 3.56/8 6.06/6 4.34/7 6.38/12 1.36/7 5.51/10 6.46/9 3.23/17 0.46/6
8 ANTONOWICZ, Anna Maria 0b.PK 39.42 6.30/16 13.54/10 17.33/8 22.37/8 23.56/8 29.30/8 36.00/8 38.44/7 39.42/8
Team 360 6.30/16 7.24/11 3.39/2 5.04/6 1.19/2 5.34/7 6.30/7 2.44/12 0.58/18
9 LUBKIEWICZ, Małgorzata 0b.PK 51.35 16.42/27 24.02/23 29.15/21 34.25/16 36.16/12 41.08/10 48.00/9 50.36/9 51.35/9
WKS Wawel Kraków 16.42/27 7.20/10 5.13/11 5.10/8 1.51/10 4.52/4 6.52/11 2.36/9 0.59/20
10 TOMASZEWSKI, Krzysztof 0b.PK 53.35 11.38/24 19.16/21 30.27/22 35.38/18 37.50/16 43.02/12 49.53/10 52.45/10 53.35/10
CX80 Kalisz 11.38/24 7.38/12 11.11/28 5.11/9 2.12/11 5.12/6 6.51/10 2.52/14 0.50/12
11 OLEJNIK, Tomasz 0b.PK 53.49 5.46/11 12.17/7 21.14/10 37.21/21 38.45/17 45.01/14 50.59/11 53.03/11 53.49/11
WKS Wawel Kraków 5.46/11 6.31/8 8.57/22 16.07/27 1.24/4 6.16/12 5.58/5 2.04/3 0.46/6
12 TOMANKIEWICZ , Alicja 0b.PK 58.08 6.07/14 15.36/13 22.12/14 31.01/11 33.21/10 40.48/9 52.06/12 56.53/12 58.08/12
OK!Sport 6.07/14 9.29/15 6.36/15 8.49/19 2.20/12 7.27/14 11.18/20 4.47/25 1.15/24
13 KLAUS-URYGA, Anna 0b.PK 59.19 5.33/9 15.13/12 21.20/11 28.36/10 31.12/9 41.18/11 54.37/13 58.11/13 59.19/13
WKS Wawel Kraków 5.33/9 9.40/18 6.07/13 7.16/14 2.36/16 10.06/19 13.19/24 3.34/18 1.08/23
14 MAZURKIEWICZ, Agnieszka 0b.PK 60.32 6.06/13 15.57/15 23.48/15 31.36/12 34.09/11 46.13/16 55.58/15 59.16/14 60.32/14
Smoleckie Syrenki 6.06/13 9.51/20 7.51/19 7.48/16 2.33/15 12.04/23 9.45/17 3.18/15 1.16/25
15 MUSIAŁ, Anna 0b.PK 61.24 9.02/21 18.34/18 25.43/18 33.56/15 36.19/13 43.45/13 55.09/14 59.51/15 61.24/15
OK!Sport 9.02/21 9.32/17 7.09/17 8.13/18 2.23/13 7.26/13 11.24/21 4.42/24 1.33/27
16 FORYSTEK, Marek 0b.PK 63.25 9.16/22 26.47/25 36.59/26 44.38/24 46.13/23 52.03/20 60.19/18 62.37/16 63.25/16
WKS Wawel Kraków 9.16/22 17.31/26 10.12/26 7.39/15 1.35/6 5.50/9 8.16/13 2.18/8 0.48/9
17 CHWIEJCZAK, Dorota 0b.PK 63.26 5.33/9 14.15/11 24.50/16 32.51/14 37.24/14 46.02/15 58.51/17 62.38/17 63.26/17
36 5.33/9 8.42/13 10.35/27 8.01/17 4.33/23 8.38/16 12.49/23 3.47/19 0.48/9
18 WIŚNIEWSKI, Marcin 0b.PK 66.02 6.39/18 17.40/17 25.38/17 34.28/17 37.25/15 47.36/17 58.44/16 63.57/18 66.02/18
UKS Azymut Pabianice 6.39/18 11.01/21 7.58/20 8.50/20 2.57/19 10.11/20 11.08/19 5.13/29 2.05/29
19 GRAB, Hanna 0b.PK 66.52 3.43/2 26.51/26 31.25/24 36.13/19 44.26/21 56.16/22 62.02/19 66.00/19 66.52/19
66 3.43/2 23.08/28 4.34/7 4.48/4 8.13/25 11.50/22 5.46/4 3.58/20 0.52/15
20 GIELEC, Małgorzata 0b.PK 68.20 11.56/25 21.26/22 30.45/23 37.39/22 40.11/20 51.24/19 64.06/20 67.26/20 68.20/20
UKS Orientuś Łódź 11.56/25 9.30/16 9.19/23 6.54/13 2.32/14 11.13/21 12.42/22 3.20/16 0.54/17
21 BUZEK, Gabi 0b.PK 69.18 6.54/19 13.10/9 18.18/9 24.42/9 39.36/19 49.21/18 65.42/21 68.25/21 69.18/21
WKS Wawel Kraków 6.54/19 6.16/7 5.08/10 6.24/11 14.54/27 9.45/18 16.21/29 2.43/11 0.53/16
22 OLBRYCHT, Anna 0b.PK 74.37 7.23/20 18.54/20 26.41/19 36.17/20 39.30/18 53.52/21 67.30/22 72.36/22 74.37/22
OLBnO 7.23/20 11.31/22 7.47/18 9.36/23 3.13/20 14.22/27 13.38/25 5.06/28 2.01/28
23 MOSZKOWICZ , Monika 0b.PK 77.27 6.37/17 18.36/19 27.18/20 43.12/23 45.56/22 63.22/23 73.56/23 76.38/23 77.27/23
WKS Wawel Kraków 6.37/17 11.59/23 8.42/21 15.54/26 2.44/17 17.26/29 10.34/18 2.42/10 0.49/11
24 CIESIELSKA, Karina 0b.PK 77.56 9.17/23 16.12/16 21.55/12 32.16/13 53.01/25 68.20/25 75.24/24 77.25/24 77.56/24
AKTYWNE CHOSZCZNO 9.17/23 6.55/9 5.43/12 10.21/24 20.45/29 15.19/28 7.04/12 2.01/2 0.31/1*
25 CHACHURSKA, Magdalena 0b.PK 80.22 18.00/29 30.18/27 37.21/27 46.27/25 52.19/24 66.23/24 75.24/24 79.24/25 80.22/25
KU AZS WAT Warszawa 18.00/29 12.18/25 7.03/16 9.06/22 5.52/24 14.04/26 9.01/16 4.00/21 0.58/18
26 BĄCZEK, Aleksandra 0b.PK 87.28 6.02/12 15.43/14 22.06/13 51.31/26 64.48/26 73.12/26 81.59/26 86.07/26 87.28/26
2 pułk inżynieryjny Inowrocław 6.02/12 9.41/19 6.23/14 29.25/29 13.17/26 8.24/15 8.47/15 4.08/22 1.21/26
27 RAWLUK, AlPa 0b.PK104.13 13.26/26 25.31/24 34.53/25 59.44/27 74.39/27 84.23/27 100.37/27 103.23/27 104.13/27
127 13.26/26 12.05/24 9.22/25 24.51/28 14.55/28 9.44/17 16.14/28 2.46/13 0.50/12
28 FIEDOROWICZ, Hieronim 0b.PK108.55 6.09/15 53.29/29 62.50/28 71.54/28 75.13/28 88.13/28 102.58/28 107.52/28 108.55/28
UKS Traper 6.09/15 47.20/29 9.21/24 9.04/21 3.19/21 13.00/25 14.45/27 4.54/26 1.03/21
29 GENDEK, Katarzyna 0b.PK117.55 16.53/28 36.07/28 65.21/29 80.51/29 84.15/29 97.12/29 111.55/29 116.50/29 117.55/29
UNTS Warszawa 16.53/28 19.14/27 29.14/29 15.30/25 3.24/22 12.57/24 14.43/26 4.55/27 1.05/22
FORYSTEK, Konrad DNF / / / / / / / / /
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / /
PUDEŁEK, Małgorzata DNF / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 2 4.4km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-71 2-47 3-36 4-67 5-64 6-32 7-51 8-42 9-46 10-58
11-49
1 KACZYŃSKI, Piotr 0b.PK 43.09 2.16/2 4.24/2 9.13/1* 11.29/1* 16.47/1* 20.31/1* 25.31/1* 28.29/1* 34.57/1* 40.40/1*
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 2.16/2 2.08/4 4.49/1* 2.16/2 5.18/3 3.44/2 5.00/1* 2.58/1* 6.28/1* 5.43/3
42.27/1* 43.09/1*
1.47/3 0.42/9
2 OLIINYK, Illia 0b.PK 45.21 1.57/1* 4.16/1* 9.56/2 12.27/2 17.08/2 21.09/2 27.07/2 30.33/2 37.39/2 42.52/2
WKS Wawel Kraków 1.57/1* 2.19/5 5.40/3 2.31/3 4.41/1* 4.01/3 5.58/2 3.26/3 7.06/2 5.13/1*
44.37/2 45.21/2
1.45/2 0.44/11
3 CHABRZYK, Andrzej 0b.PK 54.41 2.31/4 4.30/3 11.06/3 14.42/3 20.15/3 26.15/4 33.12/3 37.22/3 46.32/3 51.55/3
ChabTeam 2.31/4 1.59/1* 6.36/8 3.36/6 5.33/4 6.00/7 6.57/3 4.10/4 9.10/4 5.23/2
54.03/3 54.41/3
2.08/5 0.38/4
4 DARCHUK, Oleksandr 0b.PK 67.50 2.58/8 5.03/5 11.20/5 14.47/4 20.56/4 24.59/3 41.31/4 48.17/4 57.44/4 65.17/4
43 2.58/8 2.05/3 6.17/6 3.27/4 6.09/9 4.03/4 16.32/12 6.46/8 9.27/5 7.33/5
67.18/4 67.50/4
2.01/4 0.32/1*
5 GARBACIK, Wojciech 0b.PK 79.56 2.53/6 6.26/7 12.11/6 20.25/5 25.16/5 34.05/8 45.00/7 55.35/5 68.59/5 77.08/5
60 2.53/6 3.33/8 5.45/4 8.14/13 4.51/2 8.49/11 10.55/6 10.35/9 13.24/9 8.09/6
79.20/5 79.56/5
2.12/6 0.36/3
6 BIELECKI, Tadeusz 0b.PK 83.52 2.40/5 4.44/4 11.16/4 23.03/9 28.52/7 33.49/7 41.48/5 57.47/6 72.39/7 79.55/6
UKS Siódemka Rumia 2.40/5 2.04/2 6.32/7 11.47/14 5.49/6 4.57/5 7.59/5 15.59/12 14.52/10 7.16/4
83.12/6 83.52/6
3.17/11 0.40/6
7 MŁYNARCZYK, Julia 0b.PK 87.51 3.50/9 7.56/9 15.54/7 20.57/7 30.11/9 36.36/9 48.10/8 62.02/8 74.52/8 83.50/7
UKS Orientuś Łódź 3.50/9 4.06/10 7.58/9 5.03/10 9.14/12 6.25/9 11.34/7 13.52/10 12.50/8 8.58/8
87.10/7 87.51/7
3.20/13 0.41/7
8 SIUDEK, Agnieszka 0b.PK 90.54 5.01/10 10.30/12 18.59/10 24.03/11 33.18/12 39.40/10 51.14/9 65.18/12 78.02/9 86.54/8
UKS Orientuś Łódź 5.01/10 5.29/14 8.29/10 5.04/11 9.15/13 6.22/8 11.34/7 14.04/11 12.44/7 8.52/7
90.13/8 90.54/8
3.19/12 0.41/7
9 KALINOWSKI, Michał 0b.PK 92.47 8.30/14 13.01/14 19.10/11 22.44/8 29.51/8 33.34/6 60.33/11 65.16/11 81.15/10 90.38/10
75 8.30/14 4.31/12 6.09/5 3.34/5 7.07/10 3.43/1* 26.59/14 4.43/5 15.59/11 9.23/9
92.15/9 92.47/9
1.37/1* 0.32/1*
10 STEFANIAK, Marcin 0b.PK 93.36 2.57/7 7.16/8 24.05/12 28.10/13 34.09/13 52.56/13 60.38/12 63.56/10 72.30/6 88.24/9
OK!Sport 2.57/7 4.19/11 16.49/13 4.05/7 5.59/7 18.47/14 7.42/4 3.18/2 8.34/3 15.54/14
92.46/10 93.36/10
4.22/14 0.50/14
11 KUŚ, Agnieszka 0b.PK 99.13 5.07/11 8.17/10 17.28/9 23.54/10 32.53/11 41.59/11 57.15/10 62.57/9 83.44/11 95.15/11
Klub InO Stowarzysze 5.07/11 3.10/7 9.11/11 6.26/12 8.59/11 9.06/12 15.16/11 5.42/7 20.47/12 11.31/12
98.24/11 99.13/11
3.09/10 0.49/13
12 SURMA, Grzegorz 0b.PK105.05 2.26/3 5.34/6 24.24/13 26.34/12 32.38/10 49.29/12 61.24/13 81.04/13 91.59/13 101.59/13
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 2.26/3 3.08/6 18.50/14 2.10/1* 6.04/8 16.51/13 11.55/10 19.40/14 10.55/6 10.00/10
104.18/12 105.05/12
2.19/7 0.47/12
13 MIROWSKI, Sławomir 0b.PK105.17 5.32/12 10.27/11 16.00/8 20.51/6 26.35/6 32.03/5 43.50/6 60.34/7 91.39/12 101.41/12
CSWInż.iChem. Wrocław 5.32/12 4.55/13 5.33/2 4.51/9 5.44/5 5.28/6 11.47/9 16.44/13 31.05/14 10.02/11
104.38/13 105.17/13
2.57/9 0.39/5
14 KIELNIEROWSKI, Paweł 0b.PK144.02 7.48/13 11.44/13 27.56/14 32.29/14 63.00/14 69.29/14 95.06/14 100.27/14 127.27/14 140.40/14
UKS Azymut Pabianice 7.48/13 3.56/9 16.12/12 4.33/8 30.31/14 6.29/10 25.37/13 5.21/6 27.00/13 13.13/13
143.20/14 144.02/14
2.40/8 0.42/9
Wyniki zawodów z międzyczasami: W10 2.3km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-55 2-54 3-53 4-52 5-49
1 SZAFAREWICZ, Katarzyna 20.31 2.26/2 8.10/1* 11.41/1* 17.22/1* 19.45/1* 20.31/1*
UMKS Kwidzyn 2.26/2 5.44/1* 3.31/1* 5.41/1* 2.23/2 0.46/4
2 WYSOCKA, Michalina 21.55 2.25/1* 8.29/2 12.31/2 19.27/2 21.16/2 21.55/2
MKS MOS Wrocław 2.25/1* 6.04/2 4.02/2 6.56/2 1.49/1* 0.39/1*
3 BELICA, Karolina 26.21 2.49/5 9.45/5 14.37/4 22.25/3 25.33/3 26.21/3
LUKS IMPULS 2.49/5 6.56/5 4.52/5 7.48/4 3.08/5 0.48/6
4 RYCHŁOWSKA, Julia 30.39 2.36/4 8.58/3 13.13/3 26.49/4 29.47/4 30.39/4
KS Kościelec Chrzanów 2.36/4 6.22/3 4.15/3 13.36/8 2.58/4 0.52/7
5 WÓJTOWICZ, Hanna 31.36 3.56/8 11.47/6 16.45/6 27.22/5 30.54/5 31.36/5
UNTS Warszawa 3.56/8 7.51/6 4.58/6 10.37/7 3.32/6 0.42/3
6 PABICH, Hanna 32.33 5.49/9 14.06/7 19.15/7 29.11/6 31.54/6 32.33/6
UKS Azymut Pabianice 5.49/9 8.17/7 5.09/8 9.56/5 2.43/3 0.39/1*
7 KULKA, Kornelia 34.45 3.12/7 15.00/8 20.00/8 30.20/7 33.58/7 34.45/7
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 3.12/7 11.48/8 5.00/7 10.20/6 3.38/7 0.47/5
8 JANAS, Agnieszka 35.27 2.56/6 9.27/4 14.39/5 30.26/8 34.32/8 35.27/8
UKS Kometa Gliwice 2.56/6 6.31/4 5.12/9 15.47/9 4.06/9 0.55/8
9 HEBDA, Julia 36.23 2.29/3 19.31/9 24.21/9 31.33/9 35.26/9 36.23/9
KS Kościelec Chrzanów 2.29/3 17.02/9 4.50/4 7.12/3 3.53/8 0.57/9
BISKUPSKA , Małgorzata NKL-bPK 3.28/ 10.48/ 14.56/ 19.25/ / 21.19/
WKS Wawel Kraków 3.28/ 7.20/ 4.08/ 4.29/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W10N 2.2km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-53 3-54 4-55 5-49
1 KARDASZ, Karolina 30.59 0b.PK 3.15/2 11.34/2 15.44/1* 22.37/1* 29.23/1* 30.59/1*
UKS Azymut Siedliska 3.15/2 8.19/2 4.10/1* 6.53/1* 6.46/1* 1.36/3
2 OLIINYK, Arina 36.52 0b.PK 4.33/4 14.22/3 18.56/3 28.17/2 35.37/2 36.52/2
WKS Wawel Kraków 4.33/4 9.49/3 4.34/2 9.21/2 7.20/3 1.15/2
3 WEJTKO, Paula 36.53 0b.PK 2.47/1* 10.58/1* 17.27/2 28.54/3 35.47/3 36.53/3
UMKS Kwidzyn 2.47/1* 8.11/1* 6.29/4 11.27/3 6.53/2 1.06/1*
4 OLIINYK, Hanna 61.27 0b.PK 4.32/3 14.49/4 20.11/4 41.12/4 59.09/4 61.27/4
116 4.32/3 10.17/4 5.22/3 21.01/4 17.57/4 2.18/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: W12 2.9km 0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-71 2-36 3-67 4-37 5-34 6-32 7-61 8-59 9-49
1 WŁODARCZYK, Wiktoria 28.15 2.50/2 8.44/2 11.18/1* 12.01/1* 17.33/1* 19.42/1* 21.17/1* 23.03/1* 27.38/1* 28.15/1*
UKS Traper 2.50/2 5.54/3 2.34/2 0.43/5 5.32/2 2.09/1* 1.35/1* 1.46/2 4.35/6 0.37/4
2 BISKUPSKA , Julia 29.42 2.19/1* 11.02/4 13.12/4 13.53/4 18.58/2 22.21/2 24.03/2 25.33/2 29.00/2 29.42/2
WKS Wawel Kraków 2.19/1* 8.43/8 2.10/1* 0.41/4 5.05/1* 3.23/4 1.42/2 1.30/1* 3.27/4 0.42/7
3 OLIINYK , Yelyzaveta 33.51 2.51/3 8.14/1* 12.03/2 12.43/2 19.10/3 23.31/4 25.20/3 30.19/3 33.08/3 33.51/3
WKS Wawel Kraków 2.51/3 5.23/1* 3.49/7 0.40/1* 6.27/3 4.21/7 1.49/3 4.59/8 2.49/1* 0.43/8
4 MOSZKOWICZ , Julia 35.20 4.12/7 11.40/6 14.47/5 15.57/5 22.31/5 27.11/5 29.11/4 31.19/4 34.37/4 35.20/4
WKS Wawel Kraków 4.12/7 7.28/7 3.07/4 1.10/9 6.34/4 4.40/8 2.00/5 2.08/3 3.18/3 0.43/8
5 DUTKIEWICZ, Wiktora 41.59 3.04/4 9.20/3 12.21/3 13.36/3 20.25/4 23.05/3 29.23/5 38.30/6 41.23/5 41.59/5
MKS Paulinum Jelenia Góra 3.04/4 6.16/4 3.01/3 1.15/10 6.49/5 2.40/2 6.18/14 9.07/15 2.53/2 0.36/2
6 BIELECKA, Marta 44.46 3.47/5 12.56/7 19.17/7 20.41/7 28.29/6 32.32/6 35.28/6 38.26/5 44.13/6 44.46/6
UKS Siódemka Rumia 3.47/5 9.09/9 6.21/9 1.24/11 7.48/6 4.03/5 2.56/6 2.58/7 5.47/9 0.33/1*
7 NIKOLAJUK, Martyna 53.19 5.06/8 18.51/12 27.20/12 28.00/11 37.05/9 40.08/9 46.09/9 48.25/7 52.42/7 53.19/7
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 5.06/8 13.45/14 8.29/13 0.40/1* 9.05/8 3.03/3 6.01/13 2.16/5 4.17/5 0.37/4
8 NOWAK, Zosia 54.08 3.58/6 11.25/5 19.10/6 20.10/6 29.34/7 33.43/7 40.31/7 48.35/8 53.29/8 54.08/8
KS Hades Poznań 3.58/6 7.27/6 7.45/11 1.00/7 9.24/9 4.09/6 6.48/15 8.04/13 4.54/8 0.39/6
9 TSYMBAL, Anastasiia 55.05 5.49/9 16.22/9 20.49/8 23.08/9 31.10/8 39.28/8 43.55/8 49.35/9 54.19/9 55.05/9
MKS Paulinum Jelenia Góra 5.49/9 10.33/10 4.27/8 2.19/14 8.02/7 8.18/12 4.27/11 5.40/11 4.44/7 0.46/12
10 MIELKO, Zuzanna 61.11 6.22/11 17.42/11 21.22/9 23.05/8 38.42/11 44.22/10 47.37/10 53.14/10 60.24/10 61.11/10
UKS Azymut Siedliska 6.22/11 11.20/11 3.40/5 1.43/12 15.37/13 5.40/11 3.15/8 5.37/9 7.10/11 0.47/13
11 WASILEWSKA, Olga 67.20 10.39/15 24.11/15 33.14/15 33.54/15 43.36/13 49.04/12 52.06/12 55.01/11 66.37/12 67.20/11
UKS OSiR Góra Kalwaria 10.39/15 13.32/13 9.03/14 0.40/1* 9.42/10 5.28/9 3.02/7 2.55/6 11.36/14 0.43/8
12 PODGÓRSKA, Gabriela 67.30 6.02/10 23.46/14 27.27/13 29.14/12 44.52/14 50.24/13 53.40/13 59.17/12 66.35/11 67.30/12
KS Kościelec Chrzanów 6.02/10 17.44/15 3.41/6 1.47/13 15.38/14 5.32/10 3.16/9 5.37/9 7.18/12 0.55/14
13 PIEKIELNA, Maja 68.31 9.57/13 16.47/10 24.28/10 25.37/10 37.34/10 45.56/11 50.59/11 59.48/13 67.55/13 68.31/13
MUKS Junior Ochędzyn 9.57/13 6.50/5 7.41/10 1.09/8 11.57/12 8.22/13 5.03/12 8.49/14 8.07/13 0.36/2
14 KOWALCZYK, Kalina 85.13 8.13/12 21.41/13 29.49/14 30.41/13 47.17/15 67.26/15 71.05/15 76.46/15 83.20/14 85.13/14
UKS Azymut Pabianice 8.13/12 13.28/12 8.08/12 0.52/6 16.36/15 20.09/15 3.39/10 5.41/12 6.34/10 1.53/15
15 HETNAR, Oliwia 93.58 10.08/14 16.00/8 27.16/11 31.40/14 43.13/12 62.27/14 64.22/14 66.33/14 93.14/15 93.58/15
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 10.08/14 5.52/2 11.16/15 4.24/15 11.33/11 19.14/14 1.55/4 2.11/4 26.41/15 0.44/11
GROCHAL, Nina NKL-bPK 6.32/ 18.13/ 25.30/ 26.37/ 47.26/ 53.06/ 57.14/ / 80.51/ 81.43/
KS Kościelec Chrzanów 6.32/ 11.41/ 7.17/ 1.07/ 20.49/ 5.40/ 4.08/ / / 0.52/
MARSZAŁEK, Marta NKL-bPK 9.43/ 19.41/ 28.06/ 31.46/ 42.52/ / / / / 64.32/
UKS Azymut 45 9.43/ 9.58/ 8.25/ 3.40/ 11.06/ / / / / /
OLEJNIK, Jaśmina NKL-bPK 2.19/ / 10.37/ / / / 4.46/ / 19.23/ 20.04/
WKS Wawel Kraków 2.19/ / / / / / / / / 0.41/
Wyniki zawodów z międzyczasami: W14 3.4km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-43 3-51 4-50 5-42 6-40 7-37 8-36 9-57 10-58
11-49
1 SŁOŃSKA , Antonina 29.13 3.06/4 8.11/5 9.57/2 11.57/2 12.37/1* 17.40/1* 19.15/1* 21.07/1* 23.59/1* 27.09/1*
WKS Wawel Kraków 3.06/4 5.05/4 1.46/1* 2.00/4 0.40/1* 5.03/1* 1.35/1* 1.52/1* 2.52/1* 3.10/1*
28.37/1* 29.13/1*
1.28/1* 0.36/10
2 NIESSNER, Pola 33.35 2.46/1* 7.22/2 9.54/1* 11.43/1* 12.46/2 17.57/2 21.52/2 24.04/2 27.28/2 31.27/2
WKS Wawel Kraków 2.46/1* 4.36/3 2.32/2 1.49/1* 1.03/10 5.11/2 3.55/25 2.12/2 3.24/2 3.59/2
33.01/2 33.35/2
1.34/2 0.34/3
3 KULA, Maja 37.28 2.57/2 6.50/1* 10.57/3 13.36/4 14.23/4 21.18/3 23.00/3 26.01/3 30.29/3 34.51/3
KOS BnO Szczecin 2.57/2 3.53/1* 4.07/13 2.39/5 0.47/3 6.55/4 1.42/2 3.01/8 4.28/9 4.22/3
36.51/3 37.28/3
2.00/8 0.37/13
4 NOWAK, Anna 39.28 3.25/5 7.43/3 11.12/4 13.08/3 14.14/3 22.33/4 24.28/4 27.21/4 30.51/4 36.49/4
UKS Azymut 45 3.25/5 4.18/2 3.29/9 1.56/2 1.06/12 8.19/6 1.55/3 2.53/4 3.30/3 5.58/12
38.50/4 39.28/4
2.01/9 0.38/14
5 WĄSIEWICZ, Urszula 41.45 3.44/12 9.56/8 12.48/6 15.28/5 16.30/5 24.51/6 27.20/5 30.14/5 34.43/6 39.31/6
Team 360 3.44/12 6.12/9 2.52/4 2.40/6 1.02/9 8.21/7 2.29/10 2.54/5 4.29/10 4.48/5
41.11/5 41.45/5
1.40/3 0.34/3
6 MIANOWSKA, Antonina 41.55 2.57/2 8.04/4 12.18/5 16.49/7 17.49/8 25.41/7 27.50/7 31.14/7 34.46/7 39.28/5
UNTS Warszawa 2.57/2 5.07/5 4.14/15 4.31/20 1.00/7 7.52/5 2.09/4 3.24/11 3.32/4 4.42/4
41.19/6 41.55/6
1.51/5 0.36/10
7 BELICA, Milena 43.52 5.03/23 10.25/11 13.13/8 16.12/6 17.10/6 23.22/5 27.45/6 30.32/6 34.20/5 41.30/7
LUKS IMPULS 5.03/23 5.22/7 2.48/3 2.59/7 0.58/4 6.12/3 4.23/27 2.47/3 3.48/5 7.10/21
43.13/7 43.52/7
1.43/4 0.39/17
8 KOZUŃ, Marika 46.58 3.40/10 10.05/9 14.05/10 17.43/9 18.56/9 28.01/9 30.36/9 33.38/8 38.26/8 44.14/8
UKS Azymut Pabianice 3.40/10 6.25/11 4.00/12 3.38/12 1.13/15 9.05/11 2.35/12 3.02/9 4.48/12 5.48/11
46.18/8 46.58/8
2.04/12 0.40/19
9 DZWONKOWSKA, Paulina 47.57 3.32/8 9.42/7 12.52/7 16.49/7 17.48/7 26.25/8 29.03/8 35.22/10 39.20/9 45.23/9
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.32/8 6.10/8 3.10/6 3.57/17 0.59/6 8.37/8 2.38/13 6.19/28 3.58/6 6.03/13
47.24/9 47.57/9
2.01/9 0.33/2
10 UKLEJA, Patrycja 49.33 6.34/24 12.48/16 16.43/14 20.01/13 20.59/12 29.39/10 32.02/10 34.59/9 40.34/10 47.05/10
UKS Azymut 45 6.34/24 6.14/10 3.55/11 3.18/9 0.58/4 8.40/9 2.23/7 2.57/6 5.35/15 6.31/15
48.59/10 49.33/10
1.54/6 0.34/3
11 HALEWICZ , Julia 52.27 3.26/6 10.15/10 14.49/11 19.53/12 21.22/13 35.08/16 37.19/16 40.25/14 44.46/13 49.51/11
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 3.26/6 6.49/12 4.34/16 5.04/22 1.29/22 13.46/21 2.11/5 3.06/10 4.21/8 5.05/7
51.55/11 52.27/11
2.04/12 0.32/1*
12 MŁYNARCZYK, Kaja 52.56 4.30/18 13.31/20 19.52/18 23.47/19 25.01/19 34.00/15 36.40/15 39.37/12 44.31/12 50.16/12
UKS Azymut Pabianice 4.30/18 9.01/22 6.21/23 3.55/16 1.14/17 8.59/10 2.40/14 2.57/6 4.54/13 5.45/10
52.18/12 52.56/12
2.02/11 0.38/14
13 NIKOŁAJUK, Maja 53.02 7.22/25 15.08/22 18.19/16 21.41/15 22.42/15 32.30/12 34.54/12 38.44/11 42.50/11 50.31/13
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 7.22/25 7.46/13 3.11/7 3.22/10 1.01/8 9.48/13 2.24/8 3.50/12 4.06/7 7.41/23
52.26/13 53.02/13
1.55/7 0.36/10
14 SZELIGA , Sonia 55.00 3.56/13 11.56/12 18.14/15 21.52/16 23.17/16 33.15/13 35.41/13 40.20/13 46.18/15 51.44/14
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 3.56/13 8.00/18 6.18/22 3.38/12 1.25/20 9.58/14 2.26/9 4.39/23 5.58/17 5.26/8
54.22/14 55.00/14
2.38/21 0.38/14
15 HAŁUCHA , Milena 56.52 4.48/20 12.44/15 16.16/13 21.05/14 22.38/14 32.00/11 34.52/11 40.59/15 45.39/14 53.50/15
WKS Wawel Kraków 4.48/20 7.56/16 3.32/10 4.49/21 1.33/23 9.22/12 2.52/17 6.07/27 4.40/11 8.11/24
56.06/15 56.52/15
2.16/17 0.46/27
16 PRAIS, Julia 63.58 4.59/22 15.59/23 20.59/22 26.05/23 27.33/23 41.09/22 44.12/22 48.43/21 53.50/17 61.19/16
UKS Dąb Leszno 4.59/22 11.00/25 5.00/18 5.06/23 1.28/21 13.36/20 3.03/19 4.31/21 5.07/14 7.29/22
63.24/16 63.58/16
2.05/14 0.34/3
17 KASPRZYK, Marta 65.27 4.20/17 12.13/13 15.17/12 18.44/10 19.50/10 37.48/18 41.59/19 46.56/17 55.38/20 62.25/18
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.20/17 7.53/14 3.04/5 3.27/11 1.06/12 17.58/25 4.11/26 4.57/24 8.42/27 6.47/16
64.45/18 65.27/17
2.20/18 0.42/20
18 CISZEK, Kasia 65.29 3.27/7 8.42/6 14.03/9 19.23/11 20.04/11 41.10/23 43.29/20 48.35/20 55.29/19 62.20/17
MKS MOS Wrocław 3.27/7 5.15/6 5.21/21 5.20/24 0.41/2 21.06/26 2.19/6 5.06/25 6.54/26 6.51/18
64.43/17 65.29/18
2.23/19 0.46/27
19 STEFANIAK, Izabela 67.27 4.13/15 14.13/21 19.15/17 22.16/17 24.04/18 40.40/21 46.17/24 50.48/23 57.27/21 62.54/19
KOS BnO Szczecin 4.13/15 10.00/24 5.02/19 3.01/8 1.48/24 16.36/23 5.37/28 4.31/21 6.39/25 5.27/9
66.52/20 67.27/19
3.58/28 0.35/7
20 ŁĄCKA, Julia 67.30 9.06/26 17.04/25 21.55/25 25.49/22 26.54/22 39.11/20 41.41/18 45.59/16 52.22/16 63.40/20
UKS OSiR Góra Kalwaria 9.06/26 7.58/17 4.51/17 3.54/15 1.05/11 12.17/19 2.30/11 4.18/17 6.23/21 11.18/28
66.40/19 67.30/20
3.00/26 0.50/29
21 NOWAK, Hanna 70.02 4.57/21 12.51/17 20.49/21 24.59/20 26.23/20 37.22/17 43.31/21 47.43/19 60.27/24 67.16/22
UKS Orientuś Łódź 4.57/21 7.54/15 7.58/25 4.10/18 1.24/19 10.59/16 6.09/29 4.12/16 12.44/29 6.49/17
69.27/21 70.02/21
2.11/16 0.35/7
22 BORKOWSKA, Lena 70.15 4.18/16 21.41/27 24.58/27 28.46/26 29.59/24 42.07/24 44.47/23 48.44/22 55.19/18 66.46/21
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.18/16 17.23/27 3.17/8 3.48/14 1.13/15 12.08/18 2.40/14 3.57/13 6.35/24 11.27/29
69.31/22 70.15/22
2.45/22 0.44/25
23 JANIAK, Magda 70.28 10.11/28 18.26/26 22.38/26 29.08/27 31.04/27 48.42/26 52.04/26 56.04/25 62.38/25 67.36/23
UKS Azymut Pabianice 10.11/28 8.15/19 4.12/14 6.30/26 1.56/26 17.38/24 3.22/22 4.00/15 6.34/22 4.58/6
69.46/23 70.28/23
2.10/15 0.42/20
24 WEJTKO , Diana 71.28 4.47/19 16.18/24 21.20/23 27.27/24 30.04/25 46.09/25 49.01/25 53.31/24 60.05/23 68.23/25
UMKS Kwidzyn 4.47/19 11.31/26 5.02/19 6.07/25 2.37/27 16.05/22 2.52/17 4.30/20 6.34/22 8.18/25
70.53/24 71.28/24
2.30/20 0.35/7
25 PODGÓRSKA, Marta 78.08 4.06/14 12.56/19 20.21/19 22.20/18 23.26/17 33.31/14 36.15/14 59.35/26 65.29/26 73.48/26
KS Kościelec Chrzanów 4.06/14 8.50/20 7.25/24 1.59/3 1.06/12 10.05/15 2.44/16 23.20/29 5.54/16 8.19/26
77.26/25 78.08/25
3.38/27 0.42/20
26 ROMAN, Oliwia 82.03 3.37/9 12.34/14 20.42/20 25.05/21 26.26/21 38.08/19 41.37/17 47.31/18 59.52/22 68.15/24
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 3.37/9 8.57/21 8.08/26 4.23/19 1.21/18 11.42/17 3.29/23 5.54/26 12.21/28 8.23/27
81.20/26 82.03/26
13.05/29 0.43/23
27 BOŻEK, Ewelina 83.59 3.40/10 12.54/18 21.52/24 28.44/25 30.34/26 60.19/27 63.31/27 67.51/27 74.09/27 80.33/27
UKS Azymut Siedliska 3.40/10 9.14/23 8.58/27 6.52/27 1.50/25 29.45/27 3.12/20 4.20/19 6.18/19 6.24/14
83.20/27 83.59/27
2.47/23 0.39/17
28 SUDAK, Oliwia 121.21 9.53/27 31.33/28 42.11/28 53.42/28 57.27/28 97.03/28 100.18/28 104.37/28 110.46/28 117.48/28
UKS Azymut Siedliska 9.53/27 21.40/28 10.38/28 11.31/29 3.45/28 39.36/29 3.15/21 4.19/18 6.09/18 7.02/19
120.36/28 121.21/28
2.48/24 0.45/26
29 SIERKOWSKA, Marta 127.16 13.38/29 37.38/29 48.23/29 59.40/29 63.26/29 102.50/29 106.21/29 110.18/29 116.36/29 123.38/29
UKS Azymut Siedliska 13.38/29 24.00/29 10.45/29 11.17/28 3.46/29 39.24/28 3.31/24 3.57/13 6.18/19 7.02/19
126.33/29 127.16/29
2.55/25 0.43/23
RAWECKA, Zofia NKL-bPK 14.19/ 21.02/ 26.43/ 30.32/ 31.39/ 47.51/ 50.24/ 54.30/ 58.19/ /
UKS Orientuś Łódź 14.19/ 6.43/ 5.41/ 3.49/ 1.07/ 16.12/ 2.33/ 4.06/ 3.49/ /
69.26/ 70.01/
/ 0.35/
DARGACZ, Paulina NKL-bPK 11.19/ 28.34/ 44.33/ 56.51/ 63.30/ / / / / /
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 11.19/ 17.15/ 15.59/ 12.18/ 6.39/ / / / / /
106.45/ 109.17/
/ 2.32/
DOBROMILSKA, Izabela NKL-bPK 5.13/ / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska 5.13/ / / / / / / / / /
42.47/ 44.01/
/ 1.14/
JABŁOŃSKA, Emilia NKL-bPK 4.27/ 11.19/ 18.29/ 55.26/ / / / / / /
MUKS Junior Ochędzyn 4.27/ 6.52/ 7.10/ 36.57/ / / / / / /
/ 96.43/
/ /
KRASZEWSKA, Olga NKL-bPK 3.47/ 22.43/ 32.51/ 38.16/ 39.53/ / / / / /
MKS MOS Wrocław 3.47/ 18.56/ 10.08/ 5.25/ 1.37/ / / / / /
103.14/ 103.59/
/ 0.45/
LEWKOWICZ, Julia NKL-bPK 26.14/ 37.20/ 42.46/ 48.12/ 49.46/ / 70.00/ 75.18/ 78.49/ 83.35/
MKS Paulinum Jelenia Góra 26.14/ 11.06/ 5.26/ 5.26/ 1.34/ / / 5.18/ 3.31/ 4.46/
85.20/ 85.56/
1.45/ 0.36/
MALIK , Wiktoria NKL-bPK 4.09/ 17.37/ / / / / / / / /
UKS Grom Sokolniki 4.09/ 13.28/ / / / / / / / /
/ 50.43/
/ /
SIUDEK, Julia NKL-bPK 6.10/ 31.36/ 40.26/ 62.28/ / / / / / /
UKS Orientuś Łódź 6.10/ 25.26/ 8.50/ 22.02/ / / / / / /
/ 103.42/
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W16 3.2km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-44 3-73 4-70 5-42 6-50 7-51 8-45 9-68 10-35
11-46 12-47 13-49
1 GIELEC, Julia 41.34 2.10/2 8.52/6 11.12/6 12.48/3 15.34/4 16.20/4 18.15/3 23.22/4 30.00/4 33.19/3
UKS Orientuś Łódź 2.10/2 6.42/8 2.20/7 1.36/1* 2.46/15 0.46/2 1.55/1* 5.07/5 6.38/6 3.19/2
35.34/3 38.27/1* 41.01/1* 41.34/1*
2.15/2 2.53/1* 2.34/1* 0.33/3
2 CEPURDEJ, Katarzyna 42.10 2.04/1* 7.05/4 9.15/3 11.21/2 13.25/2 14.46/2 17.14/2 23.21/3 28.50/3 32.18/2
UKS Azymut 45 2.04/1* 5.01/4 2.10/3 2.06/3 2.04/13 1.21/9 2.28/7 6.07/11 5.29/4 3.28/3
34.31/2 38.55/2 41.39/2 42.10/2
2.13/1* 4.24/3 2.44/3 0.31/1*
3 PERFIKOWSKA, Hanna 42.38 2.25/5 6.27/2 10.08/4 15.30/7 16.30/6 17.23/6 19.34/5 24.14/6 28.34/2 31.43/1*
UMKS Kwidzyn 2.25/5 4.02/1* 3.41/12 5.22/15 1.00/2 0.53/4 2.11/3 4.40/3 4.20/1* 3.09/1*
34.05/1* 38.56/3 42.03/3 42.38/3
2.22/3 4.51/5 3.07/5 0.35/4
4 MULLER, Iga 43.37 2.12/3 6.43/3 8.59/2 12.58/4 16.43/7 17.20/5 19.46/6 25.41/7 30.22/6 33.59/4
UMKS Kwidzyn 2.12/3 4.31/3 2.16/6 3.59/14 3.45/16 0.37/1* 2.26/5 5.55/10 4.41/2 3.37/4
36.49/4 40.15/4 42.57/4 43.37/4
2.50/5 3.26/2 2.42/2 0.40/7
5 KURTYCZ, Natalia 50.08 2.53/7 8.45/5 10.54/5 13.05/5 14.15/3 15.59/3 18.31/4 21.52/2 30.08/5 34.36/5
WKS Wawel Kraków 2.53/7 5.52/5 2.09/2 2.11/5 1.10/5 1.44/14 2.32/8 3.21/1* 8.16/8 4.28/6
37.24/5 45.15/5 49.27/5 50.08/5
2.48/4 7.51/13 4.12/10 0.41/8
6 KULKA , Wiktoria 53.12 4.43/11 11.44/12 15.01/9 18.17/9 19.34/9 20.22/8 23.02/9 31.46/9 36.37/7 41.28/7
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 4.43/11 7.01/9 3.17/10 3.16/9 1.17/6 0.48/3 2.40/10 8.44/14 4.51/3 4.51/8
44.34/7 49.12/7 52.37/6 53.12/6
3.06/7 4.38/4 3.25/6 0.35/4
7 LAMPARSKA, Maja 53.28 2.15/4 6.24/1* 8.35/1* 10.18/1* 11.22/1* 12.34/1* 15.01/1* 20.29/1* 28.18/1* 35.54/6
WKS Wawel Kraków 2.15/4 4.09/2 2.11/4 1.43/2 1.04/3 1.12/7 2.27/6 5.28/6 7.49/7 7.36/14
41.58/6 48.36/6 52.49/7 53.28/7
6.04/15 6.38/11 4.13/11 0.39/6
8 PUDEŁEK, Jowita 56.13 3.37/9 13.57/13 17.06/12 20.49/12 22.10/12 23.12/12 26.15/11 31.47/10 37.37/9 42.03/9
Górzanka Nawojowa Góra 3.37/9 10.20/15 3.09/8 3.43/10 1.21/7 1.02/5 3.03/11 5.32/7 5.50/5 4.26/5
45.01/8 51.31/9 55.41/9 56.13/8
2.58/6 6.30/10 4.10/8 0.32/2
9 KRZYŻOSTANEK, Patrycja 56.19 5.45/13 11.38/10 14.49/8 17.21/8 19.29/8 20.33/9 22.41/8 27.41/8 37.21/8 41.54/8
UKS Grom Sokolniki 5.45/13 5.53/6 3.11/9 2.32/6 2.08/14 1.04/6 2.08/2 5.00/4 9.40/10 4.33/7
45.33/9 50.53/8 55.19/8 56.19/9
3.39/8 5.20/6 4.26/12 1.00/16
10 MICHNO, Marta 69.16 6.45/14 17.17/15 19.28/15 23.26/14 24.24/14 25.36/13 27.55/13 37.55/14 47.35/12 53.52/12
WKS Wawel Kraków 6.45/14 10.32/16 2.11/4 3.58/13 0.58/1* 1.12/7 2.19/4 10.00/15 9.40/10 6.17/11
58.00/11 64.21/10 68.27/10 69.16/10
4.08/12 6.21/8 4.06/7 0.49/13
11 KOMOROWSKA, Marta 75.41 2.36/6 10.21/7 16.11/11 18.21/10 20.20/10 21.46/10 25.29/10 33.02/12 42.22/11 50.33/11
UKS Orientuś Łódź 2.36/6 7.45/12 5.50/15 2.10/4 1.59/11 1.26/10 3.43/13 7.33/13 9.20/9 8.11/15
54.47/10 67.32/11 74.57/11 75.41/11
4.14/13 12.45/15 7.25/16 0.44/11
12 GENDEK, Marta 78.57 4.55/12 11.32/9 19.15/14 27.31/15 29.11/15 31.19/15 34.49/15 41.14/15 56.08/13 62.06/13
UNTS Warszawa 4.55/12 6.37/7 7.43/16 8.16/16 1.40/9 2.08/16 3.30/12 6.25/12 14.54/12 5.58/10
66.04/13 72.16/12 78.08/12 78.57/12
3.58/11 6.12/7 5.52/15 0.49/13
13 PUŁCZYŃSKA, Hanna 79.54 2.56/8 10.36/8 12.24/7 15.03/6 16.24/5 17.52/7 20.24/7 24.11/5 39.30/10 44.23/10
WKS Wawel Kraków 2.56/8 7.40/11 1.48/1* 2.39/7 1.21/7 1.28/12 2.32/8 3.47/2 15.19/13 4.53/9
60.59/12 75.03/13 79.13/13 79.54/13
16.36/16 14.04/16 4.10/8 0.41/8
14 DOMAGAŁA, Emilia 83.04 4.06/10 11.39/11 15.23/10 19.11/11 21.10/11 22.36/11 26.48/12 32.36/11 59.02/14 66.08/14
UKS Grom Sokolniki 4.06/10 7.33/10 3.44/13 3.48/11 1.59/11 1.26/10 4.12/15 5.48/8 26.26/16 7.06/12
69.55/14 77.40/14 82.16/14 83.04/14
3.47/10 7.45/12 4.36/14 0.48/12
15 JANIK, Patrycja 86.04 7.03/15 15.00/14 18.22/13 22.13/13 24.06/13 25.44/14 29.49/14 35.40/13 61.56/15 69.06/15
UKS GOK Galewice 7.03/15 7.57/13 3.22/11 3.51/12 1.53/10 1.38/13 4.05/14 5.51/9 26.16/15 7.10/13
72.49/15 80.43/15 85.14/15 86.04/15
3.43/9 7.54/14 4.31/13 0.50/15
16 MOL, Weronika 118.14 18.11/16 27.17/16 31.36/16 34.34/16 35.38/16 37.30/16 41.43/16 72.54/16 88.18/16 102.21/16
HKS Azymut Mochy 18.11/16 9.06/14 4.19/14 2.58/8 1.04/3 1.52/15 4.13/16 31.11/16 15.24/14 14.03/16
108.05/16 114.31/16 117.31/16 118.14/16
5.44/14 6.26/9 3.00/4 0.43/10
POWICHROWSKA, Ilona NKL-bPK 3.11/ 8.38/ 16.31/ 18.57/ 20.02/ 21.09/ 26.22/ 29.41/ / 39.57/
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.11/ 5.27/ 7.53/ 2.26/ 1.05/ 1.07/ 5.13/ 3.19/ / /
43.38/ 50.13/ 53.37/ 54.14/
3.41/ 6.35/ 3.24/ 0.37/
BEKIER, Monika NKL-bPK 4.11/ 16.36/ / / / / / 50.04/ / /
UKS Azymut Siedliska 4.11/ 12.25/ / / / / / / / /
/ / / 78.25/
/ / / /
NIEWIADOMSKA, Kaja NKL-bPK 16.00/ 28.32/ / / / / / 62.07/ / /
UKS Azymut Siedliska 16.00/ 12.32/ / / / / / / / /
/ / / 90.27/
/ / / /
ŻMIJ, Karolina NKL-bPK 2.15/ 13.38/ 19.29/ 22.11/ 24.32/ 27.05/ 30.28/ 48.46/ / /
UKS Kometa Gliwice 2.15/ 11.23/ 5.51/ 2.42/ 2.21/ 2.33/ 3.23/ 18.18/ / /
/ / 77.21/ 78.13/
/ / / 0.52/
MOSZKOWICZ , Anna DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
OWSIANKA, Wiktoria DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W18 4.4km 0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-65 2-32 3-35 4-36 5-37 6-64 7-34 8-50 9-51 10-44
11-39 12-73 13-69 14-56 15-47 16-49
1 KREMPIŃSKA, Julia 45.12 4.50/2 7.02/2 9.10/2 14.13/1* 16.50/1* 20.26/1* 23.20/1* 25.48/1* 27.39/1* 31.15/1*
UKS Azymut Pabianice 4.50/1* 2.12/4 2.08/1* 5.03/1* 2.37/4 3.36/1* 2.54/2 2.28/1* 1.51/3 3.36/2
32.45/1* 34.12/1* 35.44/1* 37.57/1* 41.46/1* 44.33/1* 45.12/1*
1.30/1* 1.27/2 1.32/4 2.13/1* 3.49/1* 2.47/3 0.39/7
2 DOREŃ, Wiktoria 53.57 5.12/4 8.23/6 14.29/8 20.08/6 22.37/5 26.13/4 29.13/4 32.14/4 33.52/4 38.58/4
UKS Orientuś Łódź 5.12/3 3.11/8 6.06/10 5.39/2 2.29/2 3.36/1* 3.00/3 3.01/4 1.38/1* 5.06/9
40.38/3 42.01/2 43.17/2 46.31/2 50.35/2 53.22/2 53.57/2
1.40/2 1.23/1* 1.16/3 3.14/3 4.04/2 2.47/3 0.35/5
3 SŁOŃSKA , Zofia 56.00 5.25/5 7.46/5 11.10/3 18.35/3 21.16/3 25.44/3 28.18/3 30.52/2 33.07/2 36.19/2
WKS Wawel Kraków 5.25/4 2.21/5 3.24/4 7.25/6 2.41/6 4.28/5 2.34/1* 2.34/2 2.15/6 3.12/1*
38.30/2 43.04/4 44.02/3 47.14/3 51.58/3 55.26/3 56.00/3
2.11/4 4.34/9 0.58/1* 3.12/2 4.44/3 3.28/6 0.34/3
4 PUDLIS, Natalia 65.01 6.26/7 9.02/7 12.34/6 19.35/4 22.11/4 29.09/5 32.37/5 35.45/5 37.52/5 42.22/6
UMKS Kwidzyn 6.26/6 2.36/6 3.32/5 7.01/5 2.36/3 6.58/9 3.28/7 3.08/5 2.07/5 4.30/6
44.58/6 48.00/6 50.07/7 56.18/6 61.08/4 64.18/4 65.01/4
2.36/6 3.02/8 2.07/7 6.11/5 4.50/4 3.10/5 0.43/8
5 PESTA, Anna 66.32 9.22/10 11.26/9 14.29/8 23.07/8 25.34/7 29.57/6 33.20/6 36.12/6 38.10/6 42.10/5
UKS Azymut 45 9.22/9 2.04/2 3.03/3 8.38/8 2.27/1* 4.23/4 3.23/6 2.52/3 1.58/4 4.00/4
44.34/5 46.24/5 47.59/5 54.22/5 63.16/6 65.59/5 66.32/5
2.24/5 1.50/6 1.35/5 6.23/6 8.54/8 2.43/1* 0.33/2
6 MAZUREK , Joanna 67.18 5.43/6 7.45/4 12.15/5 18.06/2 20.44/2 24.33/2 28.04/2 31.22/3 33.12/3 37.16/3
WKS Śląsk Wrocław 5.43/5 2.02/1* 4.30/8 5.51/3 2.38/5 3.49/3 3.31/8 3.18/6 1.50/2 4.04/5
40.45/4 42.23/3 45.22/4 52.06/4 63.13/5 66.44/6 67.18/6
3.29/9 1.38/4 2.59/10 6.44/7 11.07/10 3.31/7 0.34/3
7 CEPURDEJ, Nina 67.36 6.58/8 9.07/8 14.19/7 20.35/7 23.29/6 31.25/7 34.40/7 38.42/7 41.04/7 48.17/8
UKS Azymut 45 6.58/7 2.09/3 5.12/9 6.16/4 2.54/7 7.56/10 3.15/5 4.02/9 2.22/8 7.13/10
51.24/8 53.02/8 54.46/8 59.15/8 64.16/7 67.01/7 67.36/7
3.07/7 1.38/4 1.44/6 4.29/4 5.01/5 2.45/2 0.35/5
8 FILIPIAK, Adrianna 71.27 5.00/3 7.39/3 11.38/4 20.07/5 26.11/8 32.52/8 35.59/8 39.33/8 41.48/8 45.31/7
KS Hades Poznań 5.00/2 2.39/7 3.59/6 8.29/7 6.04/10 6.41/8 3.07/4 3.34/7 2.15/6 3.43/3
47.19/7 48.52/7 50.05/6 57.23/7 66.59/8 70.56/8 71.27/8
1.48/3 1.33/3 1.13/2 7.18/10 9.36/9 3.57/8 0.31/1*
9 MONIAK, Zofia 87.13 -0.52/1* 0.23/1* 2.54/1* 25.47/9 29.47/9 34.26/9 39.12/9 45.19/9 48.24/9 52.54/9
lks górzanka Nawojowa Góra / 3.15/9 2.31/2 22.53/10 4.00/8 4.39/6 4.46/9 6.07/10 3.05/10 4.30/6
64.11/10 66.07/9 68.37/9 75.24/9 81.19/9 86.26/9 87.13/9
11.17/10 1.56/7 2.30/9 6.47/9 5.55/6 5.07/9 0.47/9
10 WÓJCIK, Natalia 98.56 7.48/9 11.45/10 15.56/10 25.55/10 30.43/10 36.44/10 44.49/10 48.44/10 51.11/10 56.00/10
WKS Wawel Kraków 7.48/8 3.57/10 4.11/7 9.59/9 4.48/9 6.01/7 8.05/10 3.55/8 2.27/9 4.49/8
59.16/9 67.43/10 69.52/10 76.36/10 84.42/10 98.05/10 98.56/10
3.16/8 8.27/10 2.09/8 6.44/7 8.06/7 13.23/10 0.51/10
Wyniki zawodów z międzyczasami: W20 3.8km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-69 2-73 3-32 4-34 5-42 6-50 7-33 8-39 9-72 10-56
11-35 12-36 13-57 14-48 15-49
1 CIESIÓŁKA, Katarzyna 39.26 4.48/1* 7.06/5 8.23/4 10.41/3 12.40/3 13.27/3 14.42/2 15.45/2 18.42/2 23.24/2
WKS Śląsk Wrocław 4.48/1* 2.18/7 1.17/1* 2.18/2 1.59/4 0.47/3 1.15/2 1.03/1* 2.57/2 4.42/5
26.13/1* 30.30/1* 33.34/1* 37.22/1* 38.51/1* 39.26/1*
2.49/1* 4.17/1* 3.04/3 3.48/1* 1.29/2 0.35/3
2 MAZUREK, Agnieszka 42.54 5.00/3 6.12/2 7.58/1* 10.09/1* 11.37/1* 12.51/1* 14.04/1* 15.11/1* 18.01/1* 21.28/1*
WKS Śląsk Wrocław 5.00/3 1.12/1* 1.46/4 2.11/1* 1.28/1* 1.14/6 1.13/1* 1.07/2 2.50/1* 3.27/1*
26.32/2 31.49/2 34.47/3 40.55/2 42.20/2 42.54/2
5.04/6 5.17/3 2.58/2 6.08/3 1.25/1* 0.34/2
3 PUDEŁEK, Michalina 48.24 4.56/2 6.10/1* 8.15/3 11.15/4 12.59/4 13.36/4 14.57/3 16.24/3 19.21/3 23.30/3
Górzanka Nawojowa Góra 4.56/2 1.14/2 2.05/6 3.00/6 1.44/3 0.37/1* 1.21/3 1.27/3 2.57/2 4.09/3
26.44/3 31.52/3 34.40/2 46.01/3 47.43/3 48.24/3
3.14/2 5.08/2 2.48/1* 11.21/7 1.42/4 0.41/5
4 OLSZANKA, Gabriela 50.03 5.10/4 6.25/3 8.00/2 10.24/2 12.28/2 13.09/2 15.03/4 16.42/4 23.05/4 27.24/4
OK!Sport 5.10/4 1.15/3 1.35/3 2.24/3 2.04/5 0.41/2 1.54/6 1.39/5 6.23/6 4.19/4
31.26/4 37.12/4 41.36/4 47.49/4 49.30/4 50.03/4
4.02/4 5.46/4 4.24/6 6.13/4 1.41/3 0.33/1*
5 MIANOWSKA, Julia 53.49 5.45/6 7.18/6 10.17/6 13.12/7 15.33/6 16.34/6 18.11/6 19.54/5 26.11/6 30.57/6
UNTS Warszawa 5.45/6 1.33/6 2.59/7 2.55/5 2.21/6 1.01/5 1.37/5 1.43/6 6.17/5 4.46/6
34.35/5 40.43/5 44.20/5 51.11/5 53.06/5 53.49/5
3.38/3 6.08/5 3.37/4 6.51/5 1.55/6 0.43/6
6 FILIPCZAK, Natalia 61.05 6.56/7 8.22/7 10.20/7 13.04/6 17.24/7 18.14/7 21.17/7 22.49/7 26.10/5 30.13/5
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 6.56/7 1.26/5 1.58/5 2.44/4 4.20/7 0.50/4 3.03/7 1.32/4 3.21/4 4.03/2
37.11/6 45.00/6 49.23/6 58.43/6 60.25/6 61.05/6
6.58/7 7.49/7 4.23/5 9.20/6 1.42/4 0.40/4
7 BIELECKA, Aleksandra 61.29 5.35/5 6.59/4 8.30/5 11.46/5 13.22/5 15.04/5 16.35/5 21.04/6 31.19/7 38.55/7
UKS Siódemka Rumia 5.35/5 1.24/4 1.31/2 3.16/7 1.36/2 1.42/7 1.31/4 4.29/7 10.15/7 7.36/7
43.13/7 49.26/7 53.56/7 58.49/7 60.44/7 61.29/7
4.18/5 6.13/6 4.30/7 4.53/2 1.55/6 0.45/7
Wyniki zawodów z międzyczasami: W21E 4.6km 0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-43 2-70 3-42 4-50 5-51 6-44 7-72 8-65 9-32 10-39
11-33 12-34 13-41 14-40 15-37 16-36 17-57 18-49
1 OLEJNIK, Agata 35.54 4.27/2 6.06/1* 6.44/1* 7.18/1* 8.39/1* 11.19/1* 13.16/1* 15.06/1* 17.29/2 20.18/2
UKS Orientuś Łódź 4.27/2 1.39/1* 0.38/1* 0.34/1* 1.21/2 2.40/3 1.57/10 1.50/1* 2.23/17 2.49/2
21.13/2 23.23/2 24.28/1* 26.22/1* 27.47/1* 29.24/1* 31.59/1* 35.23/1* 35.54/1*
0.55/2 2.10/2 1.05/6 1.54/1* 1.25/1* 1.37/1* 2.35/1* 3.24/5 0.31/4
2 GWÓŹDŹ, Ewa 38.40 4.25/1* 6.10/2 7.47/2 8.21/2 9.39/2 12.15/2 13.31/2 15.39/2 17.08/1* 19.39/1*
UKS Orientuś Łódź 4.25/1* 1.45/2 1.37/22 0.34/1* 1.18/1* 2.36/2 1.16/1* 2.08/4 1.29/1* 2.31/1*
20.30/1* 23.12/1* 26.48/3 29.04/3 30.34/3 32.30/3 35.14/2 38.10/2 38.40/2
0.51/1* 2.42/15 3.36/21 2.16/3 1.30/3 1.56/6 2.44/2 2.56/1* 0.30/2
3 KUBICKA, Zuzanna 39.17 5.12/4 7.26/4 8.32/6 9.45/7 11.18/6 13.46/5 15.51/5 17.48/4 19.23/4 22.14/3
UNTS Warszawa 5.12/4 2.14/6 1.06/17 1.13/15 1.33/8 2.28/1* 2.05/12 1.57/2 1.35/3 2.51/3
23.18/3 25.26/3 26.26/2 28.26/2 30.03/2 31.57/2 35.46/3 38.46/3 39.17/3
1.04/11 2.08/1* 1.00/1* 2.00/2 1.37/6 1.54/5 3.49/19 3.00/2 0.31/4
4 CYCH, Agnieszka 40.19 5.31/7 7.45/6 8.23/5 9.02/3 10.28/3 13.21/3 15.04/3 17.13/3 19.19/3 23.13/5
WKS Śląsk Wrocław 5.31/7 2.14/6 0.38/1* 0.39/3 1.26/5 2.53/6 1.43/6 2.09/5 2.06/12 3.54/13
24.29/6 26.41/4 27.41/4 29.57/4 31.22/4 33.13/4 36.21/4 39.40/4 40.19/4
1.16/18 2.12/3 1.00/1* 2.16/3 1.25/1* 1.51/3 3.08/10 3.19/4 0.39/12
5 GIELEC, Zuzanna 41.25 5.45/9 8.03/7 8.51/7 9.30/6 11.21/7 15.01/8 16.28/6 18.32/6 20.14/6 23.16/6
UKS Orientuś Łódź 5.45/9 2.18/8 0.48/6 0.39/3 1.51/14 3.40/14 1.27/2 2.04/3 1.42/6 3.02/4
24.21/5 26.56/6 28.08/5 30.42/5 32.25/5 34.09/5 37.06/5 40.55/5 41.25/5
1.05/13 2.35/10 1.12/8 2.34/7 1.43/13 1.44/2 2.57/6 3.49/13 0.30/2
6 TOPÓR, Magdalena 43.28 5.54/11 8.12/8 9.07/9 10.43/12 12.05/10 15.26/9 17.14/8 19.42/8 22.21/8 25.27/8
WKS Wawel Kraków 5.54/11 2.18/8 0.55/12 1.36/20 1.22/3 3.21/10 1.48/7 2.28/9 2.39/19 3.06/6
26.26/7 28.57/7 29.58/7 32.51/6 34.26/6 36.24/6 39.20/6 42.52/6 43.28/6
0.59/5 2.31/7 1.01/3 2.53/13 1.35/4 1.58/8 2.56/5 3.32/9 0.36/9
7 POLISHCHUK, Mariya 44.10 5.29/6 8.22/12 9.16/11 9.56/8 11.21/7 14.18/6 15.46/4 18.30/5 20.04/5 23.12/4
UNTS Warszawa 5.29/6 2.53/14 0.54/11 0.40/5 1.25/4 2.57/7 1.28/3 2.44/12 1.34/2 3.08/7
24.14/4 26.51/5 29.26/6 33.10/8 34.51/7 36.42/7 40.11/7 43.38/7 44.10/7
1.02/8 2.37/12 2.35/18 3.44/17 1.41/9 1.51/3 3.29/15 3.27/6 0.32/6
8 PACHNIK, Małgorzata 44.32 6.16/15 9.09/13 9.59/13 11.01/14 12.44/12 16.06/13 17.46/9 20.45/10 22.43/10 25.53/10
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 6.16/15 2.53/14 0.50/8 1.02/12 1.43/12 3.22/11 1.40/5 2.59/14 1.58/9 3.10/10
26.55/10 29.44/9 30.56/9 34.07/10 35.44/10 37.56/10 40.50/10 43.57/8 44.32/8
1.02/8 2.49/16 1.12/8 3.11/15 1.37/6 2.12/11 2.54/4 3.07/3 0.35/7
9 CYGLER, Paulina 44.37 5.19/5 7.29/5 8.21/4 9.24/5 10.59/5 14.24/7 18.03/11 21.33/11 23.12/11 26.15/11
WKS Wawel Kraków 5.19/5 2.10/5 0.52/10 1.03/13 1.35/10 3.25/12 3.39/17 3.30/16 1.39/5 3.03/5
27.13/11 29.46/10 30.58/10 33.20/9 35.03/9 37.27/9 40.28/8 44.01/9 44.37/9
0.58/3 2.33/9 1.12/8 2.22/6 1.43/13 2.24/14 3.01/7 3.33/10 0.36/9
10 ŚLUSARCZYK, Katarzyna 45.31 6.49/17 9.31/15 10.16/15 11.32/15 13.04/15 15.47/11 19.21/12 22.31/12 24.30/12 27.45/12
OK!Sport 6.49/17 2.42/13 0.45/3 1.16/18 1.32/7 2.43/4 3.34/16 3.10/15 1.59/10 3.15/11
28.48/12 31.08/12 32.18/11 34.37/11 36.20/11 38.29/11 41.32/11 45.03/10 45.31/10
1.03/10 2.20/4 1.10/7 2.19/5 1.43/13 2.09/10 3.03/8 3.31/8 0.28/1*
11 BĄCZEK, Małgorzata 46.34 5.55/12 11.01/16 12.05/17 13.42/17 15.09/17 18.40/16 20.32/15 23.08/13 25.16/13 28.24/13
WKS Wawel Kraków 5.55/12 5.06/19 1.04/16 1.37/22 1.27/6 3.31/13 1.52/8 2.36/11 2.08/13 3.08/7
29.28/13 31.51/13 32.54/12 35.50/12 37.26/12 39.22/12 42.13/12 45.58/12 46.34/11
1.04/11 2.23/5 1.03/4 2.56/14 1.36/5 1.56/6 2.51/3 3.45/11 0.36/9
12 MACHOWSKA-KRUPA, Weronika 46.35 5.43/8 8.18/10 9.27/12 10.41/11 12.50/13 15.53/12 17.48/10 20.03/9 22.22/9 25.30/9
UKS OSiR Góra Kalwaria 5.43/8 2.35/12 1.09/18 1.14/17 2.09/17 3.03/8 1.55/9 2.15/6 2.19/15 3.08/7
26.36/8 29.08/8 30.31/8 33.05/7 34.57/8 37.21/8 40.36/9 45.54/11 46.35/12
1.06/14 2.32/8 1.23/14 2.34/7 1.52/17 2.24/14 3.15/12 5.18/19 0.41/18
13 BARANOWSKA-TRZASKO, Aleksandra 49.02 5.58/13 9.17/14 10.15/14 10.56/13 13.01/14 16.14/14 20.08/14 24.10/15 26.09/15 29.55/14
Indywidualnie 5.58/13 3.19/16 0.58/13 0.41/6 2.05/16 3.13/9 3.54/20 4.02/19 1.59/10 3.46/12
31.18/14 33.53/14 35.13/14 37.57/14 39.39/14 41.41/14 45.00/14 48.27/13 49.02/13
1.23/19 2.35/10 1.20/12 2.44/10 1.42/12 2.02/9 3.19/13 3.27/6 0.35/7
14 PABICH, Maria 49.11 6.08/14 8.14/9 9.00/8 9.57/10 11.34/9 15.35/10 17.05/7 19.26/7 21.12/7 25.25/7
UKS Azymut Pabianice 6.08/14 2.06/4 0.46/4 0.57/10 1.37/11 4.01/17 1.30/4 2.21/8 1.46/7 4.13/16
26.37/9 30.40/11 34.35/13 37.13/13 38.54/13 41.18/13 44.47/13 48.32/14 49.11/14
1.12/15 4.03/18 3.55/22 2.38/9 1.41/9 2.24/14 3.29/15 3.45/11 0.39/12
15 FORTUNIAK, Weronika 52.05 5.47/10 8.21/11 9.07/9 9.56/8 12.22/11 18.01/15 23.25/18 25.40/17 27.33/17 31.27/17
UNTS Warszawa 5.47/10 2.34/11 0.46/4 0.49/9 2.26/20 5.39/21 5.24/22 2.15/6 1.53/8 3.54/13
32.27/16 35.06/16 36.09/16 39.21/16 41.02/16 43.35/16 46.59/16 51.26/15 52.05/15
1.00/6 2.39/13 1.03/4 3.12/16 1.41/9 2.33/17 3.24/14 4.27/16 0.39/12
16 WICHA, Małgorzata 52.56 6.40/16 11.02/17 11.52/16 12.51/16 14.52/16 19.49/17 22.30/17 25.05/16 27.25/16 31.20/16
WKS Wawel Kraków 6.40/16 4.22/18 0.50/8 0.59/11 2.01/15 4.57/20 2.41/14 2.35/10 2.20/16 3.55/15
32.34/17 35.15/17 36.29/17 39.14/15 40.58/15 43.19/15 46.33/15 52.12/16 52.56/16
1.14/17 2.41/14 1.14/11 2.45/11 1.44/16 2.21/13 3.14/11 5.39/22 0.44/21
17 KAVANKOVA, Iva 55.26 5.07/3 7.08/3 7.57/3 9.06/4 10.40/4 13.24/4 19.53/13 23.53/14 25.30/14 31.09/15
SKOB Zlin 5.07/3 2.01/3 0.49/7 1.09/14 1.34/9 2.44/5 6.29/23 4.00/18 1.37/4 5.39/20
32.07/15 34.36/15 36.05/15 41.30/17 43.45/17 46.05/17 49.09/17 54.46/17 55.26/17
0.58/3 2.29/6 1.29/16 5.25/20 2.15/19 2.20/12 3.04/9 5.37/21 0.40/17
18 SYPUŁA - PACIOREK, Katarzyna 59.57 7.01/18 12.19/18 13.22/18 14.09/18 16.27/18 20.23/18 22.26/16 27.12/18 29.28/18 33.51/18
UNTS Warszawa 7.01/18 5.18/20 1.03/15 0.47/8 2.18/19 3.56/16 2.03/11 4.46/23 2.16/14 4.23/17
35.04/18 40.22/18 41.47/18 45.59/18 48.12/18 51.13/18 54.56/18 59.18/18 59.57/18
1.13/16 5.18/20 1.25/15 4.12/18 2.13/18 3.01/19 3.43/18 4.22/15 0.39/12
19 FILIPCZAK, Jagoda 65.23 9.20/21 15.03/21 16.02/21 16.45/20 18.30/19 22.14/19 24.37/19 27.32/19 31.48/19 38.47/19
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 9.20/21 5.43/22 0.59/14 0.43/7 1.45/13 3.44/15 2.23/13 2.55/13 4.16/23 6.59/21
39.48/19 46.38/19 48.12/19 50.58/19 53.26/19 56.10/19 59.46/19 64.40/19 65.23/19
1.01/7 6.50/22 1.34/17 2.46/12 2.28/20 2.44/18 3.36/17 4.54/18 0.43/19
20 HOFFMANN, Barbara 76.42 8.42/20 12.48/19 14.13/19 17.16/21 20.12/21 26.40/21 31.19/21 38.12/21 40.46/21 45.31/21
Indywidualnie 8.42/20 4.06/17 1.25/19 3.03/24 2.56/23 6.28/22 4.39/21 6.53/24 2.34/18 4.45/18
47.21/21 52.23/21 55.32/20 61.25/20 63.56/20 67.37/20 71.47/20 75.58/20 76.42/20
1.50/21 5.02/19 3.09/19 5.53/21 2.31/21 3.41/20 4.10/20 4.11/14 0.44/21
21 KUREK, Marta 89.39 24.39/24 26.59/23 31.55/23 33.29/23 36.13/23 40.39/23 44.09/23 48.47/23 51.35/23 56.36/23
94 24.39/24 2.20/10 4.56/23 1.34/19 2.44/22 4.26/18 3.30/15 4.38/22 2.48/20 5.01/19
58.10/23 62.00/22 63.22/22 67.55/21 71.42/21 75.24/21 84.12/21 88.56/21 89.39/21
1.34/20 3.50/17 1.22/13 4.33/19 3.47/23 3.42/21 8.48/22 4.44/17 0.43/19
22 BIAŁA, Weronika 102.41 8.14/19 13.39/20 15.08/20 16.44/19 19.01/20 23.28/20 27.10/20 30.53/20 34.01/20 41.37/20
22 8.14/19 5.25/21 1.29/20 1.36/20 2.17/18 4.27/19 3.42/19 3.43/17 3.08/21 7.36/22
43.32/20 50.04/20 57.26/21 87.02/22 88.41/22 92.32/22 96.42/22 102.02/22 102.41/22
1.55/22 6.32/21 7.22/24 29.36/23 1.39/8 3.51/22 4.10/20 5.20/20 0.39/12
23 SIEG, Dominika 137.35 10.12/22 16.58/22 18.29/22 20.59/22 23.31/22 31.47/22 35.27/22 40.02/22 43.37/22 52.46/22
100. bł/UKS BŁYSKAWICA Dębołęka 10.12/22 6.46/23 1.31/21 2.30/23 2.32/21 8.16/23 3.40/18 4.35/21 3.35/22 9.09/23
57.42/22 66.58/23 71.54/23 107.54/23 111.02/23 119.01/23 128.57/23 136.00/23 137.35/23
4.56/24 9.16/24 4.56/23 36.00/24 3.08/22 7.59/24 9.56/23 7.03/24 1.35/24
24 SZOST, Sandra 148.34 16.43/23 33.35/24 39.40/24 40.53/24 44.16/24 52.50/24 63.53/24 68.22/24 74.20/24 84.13/24
2 ORel. Przasnysz 16.43/23 16.52/24 6.05/24 1.13/15 3.23/24 8.34/24 11.03/24 4.29/20 5.58/24 9.53/24
88.10/24 96.02/24 99.36/24 108.37/24 120.14/24 124.41/24 141.58/24 147.42/24 148.34/24
3.57/23 7.52/23 3.34/20 9.01/22 11.37/24 4.27/23 17.17/24 5.44/23 0.52/23
FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna NKL-bPK 7.09/ 12.47/ 14.06/ 15.24/ 17.29/ 21.23/ 24.04/ 27.59/ 31.02/ 36.53/
56 7.09/ 5.38/ 1.19/ 1.18/ 2.05/ 3.54/ 2.41/ 3.55/ 3.03/ 5.51/
/ 46.56/ 49.33/ 54.02/ 56.10/ 59.25/ 65.53/ 70.18/ 70.58/
/ / 2.37/ 4.29/ 2.08/ 3.15/ 6.28/ 4.25/ 0.40/
TSAI, Yi-yi DNF / / / / / / / / / /
I-Taiwan Orienteering Club / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W21S 3.6km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-36 3-67 4-64 5-60 6-50 7-63 8-69 9-32 10-56
11-49
1 WIELEBA, Marlena 30.29 2.22/1* 5.39/1* 7.49/1* 11.18/1* 14.17/1* 16.39/1* 18.47/1* 21.33/1* 24.42/1* 27.36/1*
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 2.22/1* 3.17/1* 2.10/1* 3.29/1* 2.59/3 2.22/1* 2.08/1* 2.46/1* 3.09/10 2.54/2
29.51/1* 30.29/1*
2.15/1* 0.38/4
2 LUBAK, Kamila 34.17 3.05/8 6.51/3 9.53/4 14.12/2 16.41/2 19.45/2 22.44/2 25.47/2 28.05/2 30.41/2
CSWInż.iChem. Wrocław 3.05/8 3.46/2 3.02/14 4.19/4 2.29/1* 3.04/4 2.59/8 3.03/3 2.18/2 2.36/1*
33.39/2 34.17/2
2.58/7 0.38/4
3 BINIECKA, Małgorzata 39.21 3.23/12 7.43/5 10.20/5 15.45/7 18.51/5 22.13/4 24.34/4 28.17/3 30.48/3 35.28/3
UKS Azymut Pabianice 3.23/12 4.20/5 2.37/9 5.25/10 3.06/6 3.22/7 2.21/3 3.43/7 2.31/4 4.40/14
38.43/3 39.21/3
3.15/10 0.38/4
4 MIŚKIEWICZ, Martyna 40.10 2.50/3 6.48/2 9.15/2 14.54/4 17.58/3 20.49/3 23.04/3 30.14/5 32.46/5 35.55/4
adidas Runners Warsaw 2.50/3 3.58/3 2.27/5 5.39/12 3.04/5 2.51/3 2.15/2 7.10/23 2.32/5 3.09/3
39.29/4 40.10/4
3.34/15 0.41/11
5 GRUCHAŁA, Natalia 41.50 3.32/13 8.19/9 11.42/8 15.38/6 19.20/6 23.44/7 28.45/8 31.43/7 34.51/8 38.36/7
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 3.32/13 4.47/9 3.23/17 3.56/2 3.42/14 4.24/15 5.01/16 2.58/2 3.08/9 3.45/5
41.18/6 41.50/5
2.42/2 0.32/1*
6 BONAT, Julia 41.57 2.40/2 8.09/7 10.27/6 14.39/3 19.38/7 23.06/5 26.21/6 30.22/6 34.01/6 37.59/6
KS Spójnia Warszawa 2.40/2 5.29/14 2.18/2 4.12/3 4.59/20 3.28/8 3.15/9 4.01/11 3.39/17 3.58/8
41.09/5 41.57/6
3.10/9 0.48/17
7 KREJČÍKOVÁ, Marie 43.00 6.14/24 10.40/16 13.01/11 17.56/9 21.34/9 25.20/8 28.04/7 32.18/8 34.33/7 37.54/5
SKOB Zlin 6.14/24 4.26/6 2.21/3 4.55/7 3.38/13 3.46/11 2.44/5 4.14/12 2.15/1* 3.21/4
42.14/7 43.00/7
4.20/22 0.46/15
8 BUGAJ, Katarzyna 43.28 3.15/9 7.14/4 9.43/3 15.03/5 18.06/4 23.27/6 26.16/5 29.46/4 32.28/4 39.40/8
WKS Wawel Kraków 3.15/9 3.59/4 2.29/6 5.20/9 3.03/4 5.21/20 2.49/6 3.30/4 2.42/7 7.12/18
42.48/8 43.28/8
3.08/8 0.40/10
9 ZAJĄC, Honorata 45.09 5.56/23 11.36/20 14.05/18 18.55/12 22.10/10 25.30/10 29.27/9 32.57/9 37.05/9 41.03/9
5 Batalion Dowodzenia 5.56/23 5.40/15 2.29/6 4.50/6 3.15/7 3.20/5 3.57/13 3.30/4 4.08/21 3.58/8
43.59/9 45.09/9
2.56/6 1.10/25
10 DUDEK, izabela 47.46 3.03/7 11.07/19 13.50/17 20.33/15 24.55/14 28.48/13 32.26/11 36.05/10 39.42/10 43.31/10
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 3.03/7 8.04/21 2.43/11 6.43/18 4.22/18 3.53/12 3.38/10 3.39/6 3.37/16 3.49/6
47.00/10 47.46/10
3.29/13 0.46/15
11 JĘDROWSKA, Katarzyna 49.35 3.22/11 7.54/6 10.51/7 24.46/21 28.11/19 31.00/17 35.09/17 39.29/14 41.54/12 46.15/11
KS Hades Poznań 3.22/11 4.32/7 2.57/13 13.55/24 3.25/9 2.49/2 4.09/14 4.20/13 2.25/3 4.21/10
48.57/11 49.35/11
2.42/2 0.38/4
12 KORCZYC, Anna 51.19 3.15/9 9.27/12 11.56/9 16.17/8 19.46/8 25.22/9 33.57/13 39.31/15 42.17/14 46.48/13
10BKPanc Świętoszów 3.15/9 6.12/16 2.29/6 4.21/5 3.29/11 5.36/21 8.35/22 5.34/20 2.46/8 4.31/12
50.42/12 51.19/12
3.54/19 0.37/2
13 PIEKIELNA, Angelika 51.30 3.54/18 9.01/10 13.35/16 23.02/18 25.58/16 29.19/14 34.56/16 40.50/18 43.27/17 48.01/14
MUKS Junior Ochędzyn 3.54/18 5.07/11 4.34/23 9.27/22 2.56/2 3.21/6 5.37/18 5.54/22 2.37/6 4.34/13
50.51/13 51.30/13
2.50/5 0.39/8
14 OLIINYK, Alona 51.53 3.49/16 9.03/11 13.04/12 18.54/11 22.57/11 30.19/16 34.13/14 38.49/12 42.15/13 46.40/12
WKS Wawel Kraków 3.49/16 5.14/12 4.01/20 5.50/15 4.03/16 7.22/22 3.54/12 4.36/14 3.26/12 4.25/11
51.02/14 51.53/14
4.22/23 0.51/19
15 PORADA, Lilianna 52.45 3.02/6 10.54/18 13.18/13 19.37/14 23.02/12 26.30/11 34.23/15 39.41/16 43.26/16 48.41/16
UKS Reflex 3.02/6 7.52/20 2.24/4 6.19/17 3.25/9 3.28/8 7.53/21 5.18/19 3.45/18 5.15/16
52.08/15 52.45/15
3.27/12 0.37/2
16 GROCHOWALSKA, Alicja 53.06 5.45/22 14.22/25 17.02/22 22.47/17 26.48/17 31.16/18 33.47/12 37.35/11 41.04/11 48.34/15
UKS Azymut Pabianice 5.45/22 8.37/23 2.40/10 5.45/14 4.01/15 4.28/16 2.31/4 3.48/9 3.29/13 7.30/19
52.13/16 53.06/16
3.39/17 0.53/21
17 KACZMAREK, Anna 54.02 3.41/15 8.16/8 15.05/20 25.22/22 29.52/20 33.57/20 36.55/19 42.12/19 45.33/19 49.25/17
UKS Dąb Leszno 3.41/15 4.35/8 6.49/24 10.17/23 4.30/19 4.05/13 2.58/7 5.17/18 3.21/11 3.52/7
53.09/17 54.02/17
3.44/18 0.53/21
18 MAZUR, Katarzyna 54.23 7.36/25 12.52/22 15.58/21 21.30/16 25.49/15 29.59/15 35.27/18 39.15/13 43.16/15 50.59/19
UKS Azymut Pabianice 7.36/25 5.16/13 3.06/15 5.32/11 4.19/17 4.10/14 5.28/17 3.48/9 4.01/20 7.43/21
53.44/18 54.23/18
2.45/4 0.39/8
19 BĄKOWSKA, Dominika 55.23 4.56/20 9.56/14 13.23/15 18.29/10 23.48/13 27.23/12 31.14/10 40.17/17 44.29/18 50.57/18
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 4.56/20 5.00/10 3.27/18 5.06/8 5.19/22 3.35/10 3.51/11 9.03/24 4.12/22 6.28/17
54.31/19 55.23/19
3.34/15 0.52/20
20 TURCZYŃSKA, Alicja 62.28 2.56/4 9.42/13 12.37/10 27.50/25 31.14/23 40.58/23 45.17/23 49.04/21 53.21/22 58.25/20
Wojskowa Akademia Techniczna 2.56/4 6.46/19 2.55/12 15.13/25 3.24/8 9.44/23 4.19/15 3.47/8 4.17/23 5.04/15
61.46/20 62.28/20
3.21/11 0.42/12
21 URBANOWICZ, Karolina 62.36 5.02/21 13.23/23 17.31/23 23.35/20 27.12/18 32.08/19 41.14/20 46.04/20 49.37/20 58.25/20
Wojskowa Akademia Techniczna 5.02/21 8.21/22 4.08/22 6.04/16 3.37/12 4.56/17 9.06/24 4.50/16 3.33/15 8.48/23
61.54/21 62.36/21
3.29/13 0.42/12
22 BORCZYK, Iwona 65.22 2.59/5 11.38/21 19.47/25 27.12/24 32.12/24 37.10/22 44.29/22 49.11/22 52.42/21 60.33/22
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 2.59/5 8.39/24 8.09/25 7.25/19 5.00/21 4.58/18 7.19/20 4.42/15 3.31/14 7.51/22
64.27/22 65.22/22
3.54/19 0.55/23
23 KALISZ, Kaja 80.58 3.50/17 13.46/24 17.41/24 25.26/23 30.45/22 35.58/21 43.01/21 53.43/23 63.56/23 75.47/23
UKS Azymut Pabianice 3.50/17 9.56/25 3.55/19 7.45/20 5.19/22 5.13/19 7.03/19 10.42/25 10.13/24 11.51/24
80.00/23 80.58/23
4.13/21 0.58/24
24 MARSZAŁEK, Maria 98.42 4.23/19 10.53/17 14.56/19 23.15/19 29.57/21 54.13/24 63.10/24 69.03/24 79.34/24 92.47/24
UKS Azymut 45 4.23/19 6.30/17 4.03/21 8.19/21 6.42/24 24.16/25 8.57/23 5.53/21 10.31/25 13.13/25
98.00/24 98.42/24
5.13/24 0.42/12
25 ZŁOŚNIK, Sandra 104.35 3.35/14 10.11/15 13.20/14 19.00/13 51.04/25 64.49/25 78.25/25 83.24/25 87.09/25 94.40/25
151 3.35/14 6.36/18 3.09/16 5.40/13 32.04/25 13.45/24 13.36/25 4.59/17 3.45/18 7.31/20
103.45/25 104.35/25
9.05/25 0.50/18
KACZYŃSKA , Katarzyna NKL-bPK 3.57/ 8.48/ 23.29/ / / / / / / /
2 ORel. Przasnysz 3.57/ 4.51/ 14.41/ / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W35 3.4km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-45 3-44 4-43 5-33 6-50 7-51 8-63 9-39 10-42
11-34 12-46 13-47 14-58 15-49
1 GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna 37.29 3.45/4 6.25/1* 8.32/1* 10.19/1* 11.34/1* 12.21/1* 14.03/1* 15.01/1* 19.38/1* 21.30/1*
Team360 3.45/4 2.40/1* 2.07/3 1.47/4 1.15/1* 0.47/1* 1.42/1* 0.58/1* 4.37/8 1.52/1*
23.39/1* 30.35/1* 33.10/1* 35.22/1* 36.52/1* 37.29/1*
2.09/1* 6.56/4 2.35/1* 2.12/1* 1.30/1* 0.37/1*
2 KULICKA, Agata 42.35 3.24/1* 10.40/3 12.46/3 14.14/3 16.14/2 17.09/2 19.26/2 20.32/2 22.47/2 24.51/2
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioo 3.24/1* 7.16/9 2.06/2 1.28/1* 2.00/3 0.55/2 2.17/4 1.06/2 2.15/1* 2.04/2
28.24/2 33.35/2 37.11/2 40.19/2 41.57/2 42.35/2
3.33/5 5.11/2 3.36/2 3.08/4 1.38/2 0.38/3
3 DRĄGOWSKA, Malwina 49.36 9.49/10 15.37/10 18.35/8 20.07/5 21.44/5 23.32/5 25.31/4 26.56/3 29.44/3 32.14/3
OK!Sport 9.49/10 5.48/5 2.58/7 1.32/2 1.37/2 1.48/7 1.59/3 1.25/6 2.48/2 2.30/3
35.10/3 39.43/3 43.51/3 46.42/3 48.47/3 49.36/3
2.56/4 4.33/1* 4.08/4 2.51/2 2.05/4 0.49/11
4 ŚLIWCZYŃSKA , Ilona 53.29 14.50/12 18.06/12 20.37/12 22.13/11 24.43/9 26.13/7 29.00/7 30.19/7 33.10/5 35.46/4
Team360 14.50/12 3.16/2 2.31/4 1.36/3 2.30/7 1.30/4 2.47/6 1.19/5 2.51/3 2.36/4
38.19/4 44.14/4 48.03/4 51.10/4 52.51/4 53.29/4
2.33/2 5.55/3 3.49/3 3.07/3 1.41/3 0.38/3
5 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 61.01 8.59/9 16.06/11 19.24/9 21.28/8 26.03/10 27.39/8 29.25/8 30.43/8 34.41/8 37.43/6
10BKPanc Świętoszów 8.59/9 7.07/8 3.18/9 2.04/8 4.35/11 1.36/5 1.46/2 1.18/3 3.58/6 3.02/6
40.32/6 47.30/5 51.45/5 56.20/5 60.21/5 61.01/5
2.49/3 6.58/6 4.15/5 4.35/6 4.01/10 0.40/5
6 KOMSA, Małgorzata 61.29 10.04/11 13.53/6 17.02/6 19.02/4 21.25/4 23.02/4 25.50/5 27.23/5 33.52/6 38.21/7
UKS Orientuś Łódź 10.04/11 3.49/3 3.09/8 2.00/7 2.23/6 1.37/6 2.48/7 1.33/7 6.29/11 4.29/9
42.02/7 48.58/7 54.15/6 58.19/6 60.42/6 61.29/6
3.41/8 6.56/4 5.17/7 4.04/5 2.23/6 0.47/8
7 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 64.30 3.25/2 14.57/8 17.28/7 20.35/6 22.57/6 25.14/6 27.31/6 29.13/6 32.46/4 35.50/5
12 BZ 3.25/2 11.32/12 2.31/4 3.07/10 2.22/4 2.17/8 2.17/4 1.42/8 3.33/4 3.04/7
39.24/5 48.08/6 56.11/7 61.36/7 63.53/7 64.30/7
3.34/6 8.44/7 8.03/12 5.25/10 2.17/5 0.37/1*
8 GAWRON, Kasia 74.34 5.04/5 11.42/5 19.51/10 22.05/10 24.27/7 29.24/9 32.35/9 33.53/9 40.19/9 43.07/8
WKS Wawel Kraków 5.04/5 6.38/7 8.09/12 2.14/9 2.22/4 4.57/10 3.11/8 1.18/3 6.26/10 2.48/5
46.45/8 60.36/8 66.23/8 71.01/8 73.46/8 74.34/8
3.38/7 13.51/11 5.47/8 4.38/7 2.45/8 0.48/10
9 DZIKA, Natalia 82.03 5.45/7 15.26/9 19.52/11 21.42/9 29.27/12 30.56/10 34.52/10 37.08/10 41.49/10 45.48/10
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5.45/7 9.41/11 4.26/11 1.50/5 7.45/12 1.29/3 3.56/11 2.16/10 4.41/9 3.59/8
54.15/9 64.54/9 72.12/9 76.58/9 81.22/9 82.03/9
8.27/11 10.39/10 7.18/9 4.46/8 4.24/11 0.41/7
10 MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena 86.24 6.30/8 11.09/4 14.29/4 21.19/7 24.42/8 37.38/11 41.11/11 46.49/11 50.49/11 55.48/11
UKS OSiR Góra Kalwaria 6.30/8 4.39/4 3.20/10 6.50/11 3.23/9 12.56/12 3.33/9 5.38/12 4.00/7 4.59/10
60.01/11 69.19/10 77.11/10 82.33/10 85.29/10 86.24/10
4.13/10 9.18/8 7.52/11 5.22/9 2.56/9 0.55/12
11 NIKOŁAJUK, Joanna 89.01 5.11/6 14.13/7 16.54/5 24.04/12 27.39/11 40.22/12 44.12/12 49.43/12 53.37/12 58.46/12
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 5.11/6 9.02/10 2.41/6 7.10/12 3.35/10 12.43/11 3.50/10 5.31/11 3.54/5 5.09/11
62.51/12 72.21/11 80.02/11 85.30/11 88.14/11 89.01/11
4.05/9 9.30/9 7.41/10 5.28/11 2.44/7 0.47/8
12 DYBKA, Katarzyna 93.59 3.28/3 9.48/2 11.52/2 13.46/2 16.34/3 20.26/3 25.01/3 27.05/4 34.03/7 45.37/9
12BZ 3.28/3 6.20/6 2.04/1* 1.54/6 2.48/8 3.52/9 4.35/12 2.04/9 6.58/12 11.34/12
55.51/10 78.11/12 83.15/12 88.52/12 93.19/12 93.59/12
10.14/12 22.20/12 5.04/6 5.37/12 4.27/12 0.40/5
Ollinyk,Katarina NKL-bPK 18.13/ 36.53/ 59.34/ 77.38/ 94.06/ 96.55/ 101.46/ 113.53/ 119.07/ /
117 18.13/ 18.40/ 22.41/ 18.04/ 16.28/ 2.49/ 4.51/ 12.07/ 5.14/ /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W40 3.3km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-66 2-45 3-43 4-51 5-50 6-60 7-34 8-33 9-44 10-65
11-46 12-71 13-49
1 GRABOWSKA , Joanna 42.39 3.57/4 6.32/2 9.37/1* 13.58/1* 16.11/1* 19.29/1* 20.20/1* 23.31/1* 27.42/1* 30.06/1*
WKS Wawel Kraków 3.57/4 2.35/1* 3.05/1* 4.21/7 2.13/1* 3.18/1* 0.51/1* 3.11/2 4.11/4 2.24/2
35.51/1* 39.09/1* 41.58/1* 42.39/1*
5.45/4 3.18/5 2.49/2 0.41/1*
2 WOŁEK, Ewa 46.36 3.00/1* 6.10/1* 13.59/5 20.59/9 23.36/5 27.04/4 28.02/4 31.02/4 33.54/2 35.53/2
UNTS Warszawa 3.00/1* 3.10/3 7.49/19 7.00/18 2.37/4 3.28/2 0.58/6 3.00/1* 2.52/1* 1.59/1*
40.53/2 43.31/2 45.51/2 46.36/2
5.00/1* 2.38/1* 2.20/1* 0.45/4
3 MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-Szuwara 50.57 4.27/7 8.37/6 12.22/2 18.39/6 21.50/3 27.25/5 28.20/5 31.32/5 35.19/4 38.28/4
1 Batalion Drogowo - Mostowy 4.27/7 4.10/8 3.45/2 6.17/12 3.11/9 5.35/13 0.55/4 3.12/3 3.47/2 3.09/4
43.56/3 47.10/4 50.15/3 50.57/3
5.28/3 3.14/4 3.05/6 0.42/2
4 NOWAK-SKORUPA, Magdalena 51.10 4.39/9 7.44/5 13.25/4 19.54/8 22.16/4 25.45/3 26.39/3 30.08/2 34.37/3 37.56/3
LKS Górzanka Nawojowa Góra 4.39/9 3.05/2 5.41/11 6.29/13 2.22/3 3.29/3 0.54/3 3.29/5 4.29/5 3.19/6
44.13/4 47.07/3 50.22/4 51.10/4
6.17/5 2.54/2 3.15/8 0.48/7
5 NIKONOWICZ, Ewa 61.36 4.45/10 9.09/7 14.29/8 18.28/4 24.44/8 30.09/7 31.07/7 36.31/8 43.41/8 47.07/8
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 4.45/10 4.24/11 5.20/8 3.59/3 6.16/16 5.25/9 0.58/6 5.24/11 7.10/20 3.26/8
54.21/8 57.29/6 60.27/5 61.36/5
7.14/9 3.08/3 2.58/3 1.09/18
6 SZYMAŃSKA, Zuzanna 62.06 4.14/5 7.43/4 14.22/6 18.37/5 24.51/9 30.28/10 31.51/10 38.13/9 44.24/9 47.45/9
Team 360o 4.14/5 3.29/5 6.39/15 4.15/5 6.14/15 5.37/14 1.23/17 6.22/19 6.11/16 3.21/7
54.21/8 57.57/7 61.19/6 62.06/6
6.36/6 3.36/6 3.22/9 0.47/6
7 UKLEJA, Ewa 62.52 3.23/2 14.34/17 18.35/15 23.07/12 26.21/10 30.11/8 31.09/8 34.25/6 38.24/6 41.32/5
UKS Azymut 45 3.23/2 11.11/20 4.01/3 4.32/8 3.14/10 3.50/4 0.58/6 3.16/4 3.59/3 3.08/3
48.11/5 58.56/8 62.07/7 62.52/7
6.39/7 10.45/21 3.11/7 0.45/4
8 ZBROJA-NOWAK, Justyna 66.36 4.18/6 10.46/12 15.16/11 21.08/10 24.42/6 30.01/6 30.57/6 34.29/7 39.21/7 46.41/7
KS Hades Poznań 4.18/6 6.28/15 4.30/5 5.52/10 3.34/12 5.19/8 0.56/5 3.32/6 4.52/7 7.20/18
54.17/7 59.42/9 64.58/8 66.36/8
7.36/12 5.25/11 5.16/17 1.38/19
9 GÓRNIAK, Monika 69.19 6.52/18 12.02/14 17.42/13 21.31/11 27.52/11 32.56/11 34.30/11 39.33/11 46.37/11 50.09/12
8 brt Lipowiec 6.52/18 5.10/12 5.40/10 3.49/2 6.21/17 5.04/6 1.34/19 5.03/9 7.04/18 3.32/9
57.36/11 64.24/11 68.24/10 69.19/9
7.27/11 6.48/17 4.00/13 0.55/11
10 JANAS, Irena 69.27 6.05/15 13.13/15 21.42/17 26.43/15 29.39/15 35.11/14 36.37/14 42.13/14 47.05/13 51.25/13
UKS Kometa Gliwice 6.05/15 7.08/16 8.29/21 5.01/9 2.56/7 5.32/10 1.26/18 5.36/12 4.52/7 4.20/13
59.58/12 65.27/12 68.26/11 69.27/10
8.33/14 5.29/12 2.59/4 1.01/16
11 BULTROWICZ, Agnieszka 69.41 4.34/8 13.56/16 18.15/14 24.07/13 27.54/12 33.27/12 34.31/12 39.32/10 45.29/10 49.42/10
KS Hades Poznań 4.34/8 9.22/19 4.19/4 5.52/10 3.47/14 5.33/11 1.04/12 5.01/8 5.57/15 4.13/12
57.06/10 62.36/10 67.55/9 69.41/11
7.24/10 5.30/13 5.19/18 1.46/21
12 HOFHANZLOVÁ, Hana 70.54 5.26/12 9.44/10 14.30/9 17.37/3 20.17/2 24.52/2 25.55/2 30.36/3 36.08/5 44.45/6
TJ Růžená 5.26/12 4.18/10 4.46/6 3.07/1* 2.40/5 4.35/5 1.03/11 4.41/7 5.32/12 8.37/20
50.00/6 55.00/5 69.59/12 70.54/12
5.15/2 5.00/9 14.59/21 0.55/11
13 SŁOŃSKA , Bogusława 73.25 6.15/16 11.55/13 18.46/16 25.22/14 28.47/14 33.58/13 35.08/13 41.28/13 48.44/14 52.17/14
WKS Wawel Kraków 6.15/16 5.40/14 6.51/18 6.36/15 3.25/11 5.11/7 1.10/15 6.20/18 7.16/21 3.33/10
61.45/14 67.03/13 72.31/13 73.25/13
9.28/15 5.18/10 5.28/19 0.54/10
14 GOLINOWSKA, Elżbieta 74.14 5.36/14 9.19/9 14.28/7 33.28/17 36.28/17 42.51/17 44.04/17 49.07/15 53.43/15 58.11/15
5 Lubuski Pułk Artylerii 5.36/14 3.43/7 5.09/7 19.00/20 3.00/8 6.23/17 1.13/16 5.03/9 4.36/6 4.28/14
65.57/15 69.48/14 73.31/15 74.14/14
7.46/13 3.51/7 3.43/12 0.43/3
15 EWA, Olejnik 74.16 3.44/3 7.15/3 13.24/3 17.34/2 24.42/6 30.16/9 31.22/9 41.04/12 46.44/12 49.57/11
WKS Wawel Kraków 3.44/3 3.31/6 6.09/13 4.10/4 7.08/19 5.34/12 1.06/13 9.42/20 5.40/13 3.13/5
60.27/13 70.06/15 73.09/14 74.16/15
10.30/17 9.39/20 3.03/5 1.07/17
16 CIUPA, Monika 83.37 9.51/19 18.06/18 24.26/19 33.41/19 36.26/16 42.15/16 44.00/16 50.08/16 55.30/16 63.37/17
UKS Orientuś Łódź 9.51/19 8.15/17 6.20/14 9.15/19 2.45/6 5.49/15 1.45/21 6.08/15 5.22/10 8.07/19
74.22/17 79.07/16 82.41/16 83.37/16
10.45/19 4.45/8 3.34/11 0.56/13
17 DUDZIAK, Karolina 85.37 5.34/13 18.28/19 24.14/18 31.10/16 38.39/18 45.17/18 46.19/18 52.27/17 59.12/18 63.15/16
UKS Dąb Leszno 5.34/13 12.54/21 5.46/12 6.56/17 7.29/20 6.38/18 1.02/10 6.08/15 6.45/17 4.03/11
74.57/19 80.40/18 84.41/17 85.37/17
11.42/20 5.43/16 4.01/14 0.56/13
18 NOWAK, Magda 86.36 13.16/20 22.12/21 28.54/21 35.25/20 38.59/19 45.21/19 47.05/19 53.16/18 58.38/17 64.58/18
UKS Orientuś Łódź 13.16/20 8.56/18 6.42/16 6.31/14 3.34/12 6.22/16 1.44/20 6.11/17 5.22/10 6.20/17
74.55/18 82.12/19 85.44/18 86.36/18
9.57/16 7.17/18 3.32/10 0.52/8
19 PABIAN, Patrycja 87.09 6.25/17 9.50/11 15.12/10 19.27/7 28.34/13 40.34/15 41.40/15 57.03/20 62.54/20 67.23/19
UMKS Kwidzyn 6.25/17 3.25/4 5.22/9 4.15/5 9.07/21 12.00/20 1.06/13 15.23/21 5.51/14 4.29/15
74.21/16 80.01/17 86.17/19 87.09/19
6.58/8 5.40/14 6.16/20 0.52/8
20 GAJEWSKA, Katarzyna 88.50 13.22/21 18.38/20 26.37/20 33.32/18 40.18/20 48.12/20 49.11/20 55.16/19 62.20/19 67.27/20
4 batalion inżynieryjny 13.22/21 5.16/13 7.59/20 6.55/16 6.46/18 7.54/19 0.59/9 6.05/14 7.04/18 5.07/16
78.05/20 83.45/20 87.50/20 88.50/20
10.38/18 5.40/14 4.05/15 1.00/15
21 SŁOMCZYŃSKA, Ewa 138.44 5.08/11 9.18/8 16.00/12 42.32/21 44.47/21 86.03/21 86.55/21 92.43/21 97.58/21 109.04/21
UKS Orientuś Łódź 5.08/11 4.10/8 6.42/16 26.32/21 2.15/2 41.16/21 0.52/2 5.48/13 5.15/9 11.06/21
124.30/21 132.02/21 137.03/21 138.44/21
15.26/21 7.32/19 5.01/16 1.41/20
Wyniki zawodów z międzyczasami: W45 3.1km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-68 2-69 3-45 4-63 5-50 6-33 7-39 8-73 9-70 10-34
11-35 12-46 13-47 14-49
1 NOWAK, Beata 36.12 5.05/3 7.47/1* 9.14/1* 12.19/1* 14.30/1* 16.08/1* 17.34/1* 19.00/1* 20.49/1* 22.12/1*
UKS Azymut 45 5.05/3 2.42/1* 1.27/2 3.05/6 2.11/1* 1.38/3 1.26/1* 1.26/1* 1.49/1* 1.23/1*
26.06/1* 28.24/1* 32.42/1* 35.33/1* 36.12/1*
3.54/1* 2.18/1* 4.18/4 2.51/2 0.39/1*
2 WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna Maria 42.34 5.49/6 9.19/4 10.47/4 13.24/4 16.39/4 18.29/4 20.12/4 22.13/3 24.31/3 26.22/3
MKS Paulinum Jelenia Góra 5.49/6 3.30/4 1.28/3 2.37/2 3.15/6 1.50/6 1.43/3 2.01/3 2.18/4 1.51/7
32.39/2 35.26/2 38.43/2 41.43/2 42.34/2
6.17/6 2.47/2 3.17/1* 3.00/3 0.51/9
3 KONC, Katarzyna 45.15 4.40/1* 11.10/7 13.14/6 15.54/5 18.35/5 20.11/5 23.30/5 25.51/4 28.03/4 29.26/4
UKS Azymut Pabianice 4.40/1* 6.30/12 2.04/8 2.40/3 2.41/2 1.36/2 3.19/9 2.21/4 2.12/3 1.23/1*
33.36/3 36.24/3 40.21/3 44.35/3 45.15/3
4.10/2 2.48/3 3.57/3 4.14/5 0.40/3
4 WYSOCKA, Joanna 46.26 4.46/2 8.00/2 9.40/2 12.32/2 15.35/2 17.08/2 18.52/2 21.22/2 23.28/2 24.59/2
WKS Śląsk Wrocław 4.46/2 3.14/2 1.40/5 2.52/4 3.03/4 1.33/1* 1.44/4 2.30/5 2.06/2 1.31/4
34.21/4 39.15/4 43.11/4 45.47/4 46.26/4
9.22/9 4.54/7 3.56/2 2.36/1* 0.39/1*
5 NOWICKA-BIELECKA, Kornelia 51.30 5.39/5 9.07/3 10.29/3 13.03/3 15.44/3 17.30/3 19.41/3 26.20/5 29.57/5 31.24/5
UKS Siódemka Rumia 5.39/5 3.28/3 1.22/1* 2.34/1* 2.41/2 1.46/5 2.11/8 6.39/11 3.37/8 1.27/3
37.29/5 42.34/5 46.54/5 50.45/5 51.30/5
6.05/5 5.05/8 4.20/5 3.51/4 0.45/6
6 MARSZAŁEK, Maria 53.59 7.35/11 12.11/11 14.11/9 20.31/10 23.36/7 25.20/7 26.51/6 28.27/6 33.08/6 34.51/6
UKS Kometa Gliwice 7.35/11 4.36/9 2.00/7 6.20/11 3.05/5 1.44/4 1.31/2 1.36/2 4.41/10 1.43/5
40.23/6 43.57/6 48.45/6 53.16/6 53.59/6
5.32/3 3.34/5 4.48/6 4.31/7 0.43/4
7 SZTRANEK, Iwona 69.10 6.24/8 11.41/9 14.10/8 17.02/6 21.51/6 24.14/6 29.19/7 32.56/7 37.28/8 40.08/8
UKS Azymut Pabianice 6.24/8 5.17/10 2.29/9 2.52/4 4.49/10 2.23/11 5.05/10 3.37/9 4.32/9 2.40/10
52.51/8 56.35/7 63.00/8 68.20/8 69.10/7
12.43/11 3.44/6 6.25/9 5.20/11 0.50/8
8 POLEWKA, Beata 69.21 7.16/10 11.11/8 12.40/5 22.19/12 25.58/11 28.12/12 30.22/10 37.07/10 40.18/9 42.36/9
UKS Kometa Gliwice 7.16/10 3.55/5 1.29/4 9.39/12 3.39/7 2.14/10 2.10/7 6.45/12 3.11/6 2.18/8
51.39/7 57.29/8 62.41/7 68.16/7 69.21/8
9.03/8 5.50/9 5.12/7 5.35/12 1.05/12
9 FILIPIAK, Agnieszka 74.15 6.02/7 10.35/5 14.46/10 18.28/8 25.58/11 28.05/11 39.05/12 41.45/12 45.14/11 47.33/10
KS Hades Poznań 6.02/7 4.33/8 4.11/11 3.42/9 7.30/11 2.07/9 11.00/12 2.40/6 3.29/7 2.19/9
53.33/9 62.07/9 68.31/9 73.28/9 74.15/9
6.00/4 8.34/10 6.24/8 4.57/8 0.47/7
10 LEMAŃCZYK, Aleksandra 76.30 5.30/4 11.58/10 13.50/7 17.23/7 25.42/9 27.43/8 29.39/8 32.58/8 36.02/7 37.51/7
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 5.30/4 6.28/11 1.52/6 3.33/7 8.19/12 2.01/7 1.56/5 3.19/8 3.04/5 1.49/6
53.33/9 63.07/10 70.39/10 75.38/10 76.30/10
15.42/12 9.34/11 7.32/11 4.59/9 0.52/10
11 WÓJTOWICZ, Katarzyna 83.29 10.16/12 14.35/12 17.20/12 21.35/11 25.43/10 27.46/9 34.34/11 37.44/11 44.27/10 50.18/11
UNTS Warszawa 10.16/12 4.19/7 2.45/10 4.15/10 4.08/9 2.03/8 6.48/11 3.10/7 6.43/11 5.51/12
56.53/11 71.47/12 78.28/12 82.45/11 83.29/11
6.35/7 14.54/12 6.41/10 4.17/6 0.44/5
12 LAMPARSKA, Iwona 84.22 6.52/9 11.01/6 16.17/11 19.58/9 24.02/8 27.53/10 29.59/9 34.02/9 51.34/12 55.21/12
WKS Wawel Kraków 6.52/9 4.09/6 5.16/12 3.41/8 4.04/8 3.51/12 2.06/6 4.03/10 17.32/12 3.47/11
66.54/12 70.16/11 78.17/11 83.30/12 84.22/12
11.33/10 3.22/4 8.01/12 5.13/10 0.52/10
MIANOWSKA, Dorota DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W50 3.0km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-56 3-32 4-42 5-50 6-51 7-44 8-33 9-73 10-69
11-46 12-71 13-49
1 MORAWSKA, Irena 41.37 2.33/1* 4.16/1* 7.48/1* 12.08/1* 13.23/1* 15.14/1* 19.10/1* 21.49/1* 24.21/1* 26.03/1*
indywidualni pomorskie 2.33/1* 1.43/1* 3.32/1* 4.20/3 1.15/3 1.51/1* 3.56/1* 2.39/1* 2.32/1* 1.42/2
30.59/1* 37.39/1* 40.49/1* 41.37/1*
4.56/1* 6.40/10 3.10/5 0.48/3
2 WOŁOWCZYK, Mariola 44.57 3.37/4 5.52/2 10.52/3 15.45/2 16.58/2 19.14/2 23.15/2 27.36/2 30.13/2 31.50/2
UNTS Warszawa 3.37/4 2.15/2 5.00/5 4.53/4 1.13/2 2.16/2 4.01/3 4.21/5 2.37/2 1.37/1*
37.48/2 41.22/2 44.09/2 44.57/2
5.58/2 3.34/3 2.47/2 0.48/3
3 WITKOWSKA, Izabela 50.27 2.35/2 7.00/3 10.40/2 18.42/4 19.21/4 21.40/4 25.37/3 29.33/3 32.56/3 38.03/3
UKS Azymut 45 2.35/2 4.25/8 3.40/2 8.02/8 0.39/1* 2.19/3 3.57/2 3.56/3 3.23/7 5.07/10
44.04/3 47.21/3 49.36/3 50.27/3
6.01/3 3.17/2 2.15/1* 0.51/5
4 WAŃCZYK, Magdalena 52.37 4.40/9 10.19/9 14.39/8 18.43/5 20.14/5 23.11/5 28.16/5 32.31/5 36.27/5 38.58/5
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4.40/9 5.39/9 4.20/3 4.04/2 1.31/7 2.57/5 5.05/6 4.15/4 3.56/8 2.31/5
45.19/4 48.17/4 51.26/4 52.37/4
6.21/4 2.58/1* 3.09/4 1.11/9
5 KURZYP, Anna 55.45 5.13/10 7.46/6 12.16/4 16.00/3 18.13/3 20.40/3 27.29/4 30.39/4 33.39/4 38.53/4
WKS Śląsk Wrocław 5.13/10 2.33/3 4.30/4 3.44/1* 2.13/10 2.27/4 6.49/8 3.10/2 3.00/3 5.14/11
45.45/5 52.04/5 55.01/5 55.45/5
6.52/5 6.19/8 2.57/3 0.44/1*
6 TRYKOZKO, Urszula 58.15 4.21/8 7.54/7 14.59/9 20.24/7 21.47/6 25.25/7 29.58/6 34.31/6 40.46/6 42.39/6
Team 360 4.21/8 3.33/6 7.05/7 5.25/6 1.23/5 3.38/8 4.33/4 4.33/6 6.15/11 1.53/4
50.29/6 54.06/6 57.31/6 58.15/6
7.50/6 3.37/4 3.25/7 0.44/1*
7 WOŁEK, Małgorzata 66.06 4.09/6 7.21/5 14.38/7 19.58/6 22.00/7 25.16/6 31.35/7 39.06/8 42.13/7 46.59/8
UNTS Warszawa 4.09/6 3.12/4 7.17/9 5.20/5 2.02/9 3.16/6 6.19/7 7.31/10 3.07/4 4.46/8
56.20/7 60.33/7 65.00/7 66.06/7
9.21/7 4.13/6 4.27/10 1.06/8
8 WĄSIEWICZ, Marzena 71.55 4.18/7 7.57/8 13.54/5 20.32/8 22.13/8 26.04/8 34.13/8 39.05/7 42.27/8 45.19/7
Team 360 4.18/7 3.39/7 5.57/6 6.38/7 1.41/8 3.51/9 8.09/9 4.52/8 3.22/6 2.52/6
62.47/8 66.55/8 70.59/8 71.55/8
17.28/9 4.08/5 4.04/8 0.56/7
9 BUGAJ, Teresa 93.03 2.52/3 22.52/11 32.12/11 42.26/11 43.55/11 47.12/11 51.56/10 56.40/10 59.49/10 61.38/9
WKS Wawel Kraków 2.52/3 20.00/11 9.20/11 10.14/10 1.29/6 3.17/7 4.44/5 4.44/7 3.09/5 1.49/3
82.12/9 88.50/10 92.10/10 93.03/9
20.34/10 6.38/9 3.20/6 0.53/6
10 ERTEL, Krystyna 93.18 3.38/5 7.10/4 14.20/6 25.38/9 28.43/9 34.15/9 44.59/9 51.02/9 57.15/9 62.11/10
MUKS Junior Ochędzyn 3.38/5 3.32/5 7.10/8 11.18/11 3.05/11 5.32/11 10.44/10 6.03/9 6.13/10 4.56/9
82.53/10 87.29/9 91.41/9 93.18/10
20.42/11 4.36/7 4.12/9 1.37/11
11 NADERA, Agata 99.30 6.17/11 15.33/10 24.26/10 33.30/10 34.48/10 39.53/10 55.32/11 64.02/11 69.43/11 72.57/11
CX80 Kalisz 6.17/11 9.16/10 8.53/10 9.04/9 1.18/4 5.05/10 15.39/11 8.30/11 5.41/9 3.14/7
85.33/11 93.09/11 98.03/11 99.30/11
12.36/8 7.36/11 4.54/11 1.27/10
Wyniki zawodów z międzyczasami: W55 2.7km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-68 3-69 4-44 5-39 6-33 7-50 8-42 9-70 10-60
11-35 12-46 13-47 14-49
1 PARFIANOWICZ, Joanna 44.50 6.51/3 10.23/2 14.23/2 15.31/2 17.27/1* 18.52/1* 20.03/1* 21.09/1* 24.36/1* 26.21/1*
UNTS Warszawa 6.51/3 3.32/1* 4.00/2 1.08/1* 1.56/1* 1.25/1* 1.11/1* 1.06/1* 3.27/5 1.45/1*
34.44/2 37.21/2 41.00/2 44.02/1* 44.50/1*
8.23/2 2.37/1* 3.39/1* 3.02/1* 0.48/1*
2 CZERKAWSKA, Urszula 45.49 2.57/1* 8.12/1* 12.02/1* 14.29/1* 18.08/2 19.55/2 21.49/2 23.19/2 24.59/2 27.09/2
UKS Sparta Czyżowice 2.57/1* 5.15/3 3.50/1* 2.27/5 3.39/4 1.47/3 1.54/4 1.30/4 1.40/1* 2.10/2
33.01/1* 36.17/1* 40.33/1* 44.53/2 45.49/2
5.52/1* 3.16/3 4.16/2 4.20/3 0.56/3
3 WARDECKA, DOROTA 70.46 9.41/4 22.48/5 27.31/5 29.04/5 32.07/5 33.43/5 35.36/5 36.53/5 39.07/5 41.55/3
Indywidualny Mazowsze 9.41/4 13.07/5 4.43/4 1.33/2 3.03/2 1.36/2 1.53/3 1.17/2 2.14/4 2.48/3
54.44/3 57.42/3 66.02/3 69.50/3 70.46/3
12.49/4 2.58/2 8.20/5 3.48/2 0.56/3
4 ŁASKA, Renata 74.47 13.40/5 17.49/4 22.09/4 24.12/4 27.33/4 29.36/3 31.12/3 32.34/3 34.46/3 51.00/5
Klub InO Stowarzysze 13.40/5 4.09/2 4.20/3 2.03/3 3.21/3 2.03/4 1.36/2 1.22/3 2.12/3 16.14/5
60.43/5 64.05/4 69.27/4 73.52/4 74.47/4
9.43/3 3.22/4 5.22/3 4.25/4 0.55/2
5 CYWINSKA, Katarzyna 78.26 3.47/2 10.27/3 18.47/3 20.51/3 25.54/3 29.44/4 34.24/4 36.34/4 38.40/4 42.39/4
indywidualnie 3.47/2 6.40/4 8.20/5 2.04/4 5.03/5 3.50/5 4.40/5 2.10/5 2.06/2 3.59/4
58.47/4 64.56/5 71.10/5 77.22/5 78.26/5
16.08/5 6.09/5 6.14/4 6.12/5 1.04/5
BARGIEL , Beata NKL-bPK 4.48/ / 52.23/ 36.46/ / 43.37/ 25.10/ 23.04/ / /
OK!Sport 4.48/ / / / / / / / / /
/ 64.06/ / 74.11/ 75.41/
/ / / / 1.30/
Wyniki zawodów z międzyczasami: W60 2.7km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-66 2-69 3-44 4-39 5-51 6-50 7-70 8-60 9-35 10-56
11-71 12-49
1 WYSOCKA, Jolanta 47.44 4.52/2 9.40/1* 13.30/2 18.36/3 20.44/3 23.32/2 26.49/1* 28.57/1* 35.27/1* 39.38/1*
UKS Kometa Gliwice 4.52/2 4.48/1* 3.50/5 5.06/5 2.08/1* 2.48/1* 3.17/1* 2.08/1* 6.30/2 4.11/1*
44.07/1* 46.59/1* 47.44/1*
4.29/1* 2.52/1* 0.45/1*
2 KROCHMAL, Małgorzata 51.18 4.38/1* 10.46/2 12.28/1* 16.16/1* 19.43/1* 23.22/1* 27.02/2 29.57/2 36.12/2 41.16/2
KU AZS WAT Warszawa 4.38/1* 6.08/3 1.42/1* 3.48/3 3.27/4 3.39/2 3.40/3 2.55/4 6.15/1* 5.04/2
46.42/2 50.24/2 51.18/2
5.26/2 3.42/2 0.54/3
3 ŁUŃSKA, Regina 57.45 5.02/3 11.12/3 14.03/3 17.39/2 20.31/2 24.15/3 27.58/3 30.41/3 37.28/3 44.39/3
UMKS ORKAN 5.02/3 6.10/4 2.51/2 3.36/2 2.52/2 3.44/4 3.43/4 2.43/2 6.47/3 7.11/4
51.09/3 56.45/3 57.45/3
6.30/5 5.36/3 1.00/4
4 MIKIELSKA , Danuta 60.32 8.10/4 14.06/4 17.00/4 20.23/4 23.29/4 27.12/4 30.48/4 33.37/4 40.24/4 47.34/4
UMKS ORKAN 8.10/4 5.56/2 2.54/3 3.23/1* 3.06/3 3.43/3 3.36/2 2.49/3 6.47/3 7.10/3
54.03/4 59.40/4 60.32/4
6.29/4 5.37/4 0.52/2
5 WOJARSKA, Kamilla 80.22 8.22/5 16.18/5 19.52/5 24.51/5 29.38/5 35.35/5 39.53/5 44.52/5 55.21/5 65.09/5
Bielsko-Biała O-Team 8.22/5 7.56/5 3.34/4 4.59/4 4.47/5 5.57/5 4.18/5 4.59/5 10.29/5 9.48/5
71.28/5 79.03/5 80.22/5
6.19/3 7.35/5 1.19/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: W65/70 2.9km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-72 2-63 3-39 4-33 5-50 6-60 7-32 8-62 9-47 10-58
11-49
1 LEWOŃ, Ewa 60.42 6.57/1* 17.01/2 22.03/2 25.11/2 26.35/2 34.11/2 39.02/2 43.30/1* 50.49/1* 57.16/1*
UMKS ORKAN 6.57/1* 10.04/2 5.02/1* 3.08/2 1.24/1* 7.36/2 4.51/1* 4.28/1* 7.19/1* 6.27/2
59.50/1* 60.42/1*
2.34/1* 0.52/1*
2 JENEI, Margit 65.52 11.33/2 14.57/1* 20.07/1* 21.49/1* 23.44/1* 30.34/1* 38.59/1* 47.33/2 55.36/2 61.22/2
BÖF Budaörs 11.33/2 3.24/1* 5.10/2 1.42/1* 1.55/2 6.50/1* 8.25/2 8.34/2 8.03/2 5.46/1*
64.29/2 65.52/2
3.07/2 1.23/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: WM10R 2.2km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-53 3-54 4-55 5-49
1 MOSZKOWICZ, Michał 0b.PK 21.12 2.42/3 9.15/3 12.33/1* 17.30/2 20.30/1* 21.12/1*
WKS Wawel Kraków 2.42/3 6.33/2 3.18/1* 4.57/1* 3.00/1* 0.42/2
2 KIZERWETTER, Mikołaj 0b.PK 24.43 2.31/2 9.03/1* 13.09/2 20.14/4 24.04/3 24.43/3
WKS Wawel Kraków 2.31/2 6.32/1* 4.06/2 7.05/3 3.50/2 0.39/1*
3 MOSZKOWICZ, Aleksandra 0b.PK 30.47 3.14/7 10.51/4 15.36/4 22.08/5 30.02/5 30.47/5
WKS Wawel Kraków 3.14/7 7.37/4 4.45/3 6.32/2 7.54/28 0.45/3
4 KACZYŃSKA, Amelia 0b.PK 32.40 2.10/1* 9.03/1* 14.29/3 25.56/6 31.39/6 32.40/6
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 2.10/1* 6.53/3 5.26/5 11.27/12 5.43/9 1.01/8
5 KMIECŃSKI, Franciszek 0b.PK 34.59 4.07/12 13.01/10 18.25/5 27.37/7 33.38/7 34.59/7
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 4.07/12 8.54/10 5.24/4 9.12/7 6.01/12 1.21/19
6 ŁĄTKOWSKA, Gabrysia 0b.PK 37.33 4.27/15 13.21/11 23.50/16 32.19/12 36.48/10 37.33/8
KB MANIAC Poznań 4.27/15 8.54/10 10.29/34 8.29/4 4.29/4 0.45/3
7 KOSICKA, Julia 0b.PK 37.47 3.03/4 13.26/12 23.50/16 32.22/13 36.57/11 37.47/9
Kb Maniac Poznań 3.03/4 10.23/17 10.24/31 8.32/5 4.35/5 0.50/5
8 MAZURKIEWICZ, Aneta 0b.PK 38.01 3.11/6 12.05/6 18.59/6 30.42/8 36.21/8 38.01/10
Smoleckie Syrenki 3.11/6 8.54/10 6.54/9 11.43/14 5.39/8 1.40/26
9 TWARUSZKA, Radek 0b.PK 38.27 8.34/35 17.14/21 23.25/15 32.08/11 36.44/9 38.27/11
136 8.34/35 8.40/6 6.11/6 8.43/6 4.36/6 1.43/29
10 PROŠEK, Filip 0b.PK 38.47 3.37/10 12.58/9 19.44/7 31.41/10 37.49/12 38.47/12
OK Jihlava 3.37/10 9.21/13 6.46/7 11.57/17 6.08/14 0.58/7
11 MASTELA, Michał 0b.PK 40.38 4.18/13 14.33/14 22.02/11 31.29/9 39.08/13 40.38/13
Indywidualnie 4.18/13 10.15/15 7.29/12 9.27/8 7.39/26 1.30/20
12 STENCEL, Ludwik 0b.PK 41.09 3.56/11 14.32/13 21.51/10 33.06/14 39.32/14 41.09/14
CX80 Kalisz 3.56/11 10.36/19 7.19/11 11.15/10 6.26/16 1.37/25
13 SIERKOWSKA, Karolina 0b.PK 41.59 5.25/22 15.40/17 23.18/14 34.38/17 40.28/16 41.59/15
UKS Azymut Siedliska 5.25/22 10.15/15 7.38/15 11.20/11 5.50/10 1.31/22
14 DŻUMAGA, Julia 0b.PK 42.13 4.57/18 15.32/16 22.41/13 34.10/15 40.11/15 42.13/16
UKS Dąb Leszno 4.57/18 10.35/18 7.09/10 11.29/13 6.01/12 2.02/33
15 JANAS, Małgorzata 0b.PK 43.13 5.10/20 15.04/15 22.39/12 34.33/16 41.55/17 43.13/17
UKS Kometa Gliwice 5.10/20 9.54/14 7.35/13 11.54/16 7.22/20 1.18/18
16 CYGLER, Olga 0b.PK 45.51 6.47/28 21.12/30 28.04/24 40.51/19 44.45/18 45.51/18
WKS Wawel Kraków 6.47/28 14.25/31 6.52/8 12.47/20 3.54/3 1.06/9
17 HEWELT, Bianka 0b.PK 49.27 6.42/26 19.57/26 27.48/23 39.41/18 46.28/19 49.27/19
UKS Azymut 45 6.42/26 13.15/26 7.51/17 11.53/15 6.47/18 2.59/37
18 LORENC, Sara 0b.PK 50.43 4.53/17 16.35/20 27.01/22 41.24/22 49.03/22 50.43/20
UKS Azymut Pabianice 4.53/17 11.42/21 10.26/32 14.23/23 7.39/26 1.40/26
19 KOMSA, Aleksandra 0b.PK 50.50 6.47/28 20.16/28 29.07/27 41.21/20 48.54/21 50.50/21
UKS Orientuś Łódź 6.47/28 13.29/29 8.51/20 12.14/18 7.33/25 1.56/30
19 KOMSA, Piotr 0b.PK 50.50 6.46/27 20.06/27 29.00/26 41.22/21 48.49/20 50.50/21
6.46/27 13.20/27 8.54/21 12.22/19 7.27/23 2.01/32
21 ERTEL, Alicja 0b.PK 53.02 6.09/25 19.00/24 29.29/28 45.15/25 51.50/23 53.02/23
MUKS Junior Ochędzyn 6.09/25 12.51/24 10.29/34 15.46/28 6.35/17 1.12/13
22 PIETRZAK, Inez 0b.PK 53.18 5.22/21 18.22/23 25.59/20 43.04/23 52.03/24 53.18/24
HKS AZYMUT MOCHY 5.22/21 13.00/25 7.37/14 17.05/29 8.59/32 1.15/16
23 GOCYŁA, Franciszek 0b.PK 53.59 7.04/30 20.28/29 28.52/25 44.33/24 52.27/25 53.59/25
KS Jurajskie Orły 7.04/30 13.24/28 8.24/18 15.41/27 7.54/28 1.32/23
24 KRAWCZYK, Szymon 0b.PK 55.12 3.31/8 12.19/7 21.25/8 46.35/28 53.57/27 55.12/26
UKS Azymut Pabianice 3.31/8 8.48/8 9.06/22 25.10/37 7.22/20 1.15/16
25 KRAWCZYK, Anna 0b.PK 55.28 3.33/9 12.26/8 21.32/9 46.36/29 53.58/28 55.28/27
UKS Azymut Pabianice 3.33/9 8.53/9 9.06/22 25.04/36 7.22/20 1.30/20
26 BRZÓSTEK-WARMUS, Antoni 0b.PK 55.54 11.17/38 29.19/37 37.03/36 47.53/33 53.51/26 55.54/28
Indywidualnie 11.17/38 18.02/38 7.44/16 10.50/9 5.58/11 2.03/34
27 BORYCHOWSKA, Antonina 0b.PK 56.24 9.10/36 24.29/33 34.31/33 47.35/31 54.26/29 56.24/29
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 9.10/36 15.19/32 10.02/29 13.04/21 6.51/19 1.58/31
28 FRĄTCZAK, Natalia 0b.PK 57.03 9.14/37 25.02/36 34.30/32 47.55/34 55.27/30 57.03/30
Pomorski Klub Orientacji Harpagan 9.14/37 15.48/35 9.28/27 13.25/22 7.32/24 1.36/24
29 GOCYŁA, Jerzy 0b.PK 57.17 8.20/34 23.52/32 32.18/30 47.41/32 55.36/31 57.17/31
KS Jurajskie Orły 8.20/34 15.32/33 8.26/19 15.23/25 7.55/30 1.41/28
30 CIUPA, Wojciech 0b.PK 58.27 4.26/14 16.03/18 25.27/18 46.08/26 57.15/32 58.27/32
UKS Orientuś Łódź 4.26/14 11.37/20 9.24/25 20.41/33 11.07/34 1.12/13
31 SIUDEK, Piotr 0b.PK 59.07 4.30/16 16.19/19 25.31/19 46.13/27 58.14/34 59.07/33
UKS Orientuś Łódź 4.30/16 11.49/22 9.12/24 20.42/34 12.01/37 0.53/6
32 CHARUBA, Maria 0b.PK 60.19 5.07/19 17.18/22 26.42/21 48.26/35 57.39/33 60.19/34
UKS Orientuś Łódź 5.07/19 12.11/23 9.24/25 21.44/35 9.13/33 2.40/36
33 MAZUR, Matylda 0b.PK 66.28 7.43/31 24.40/34 34.56/34 53.51/38 65.18/35 66.28/35
UKS Azymut Pabianice 7.43/31 16.57/36 10.16/30 18.55/32 11.27/35 1.10/11
34 MAZUR, Marta 0b.PK 66.30 7.44/32 24.48/35 35.14/35 53.35/37 65.19/36 66.30/36
UKS Azymut Pabianice 7.44/32 17.04/37 10.26/32 18.21/31 11.44/36 1.11/12
35 FORYSTEK-RAUDNER, Katarzyna 0b.PK 67.41 5.57/24 21.39/31 31.20/29 49.40/36 65.20/37 67.41/37
WKS Wawel Kraków 5.57/24 15.42/34 9.41/28 18.20/30 15.40/38 2.21/35
36 MADEJ, Zosia 0b.PK 68.22 5.33/23 19.32/25 32.32/31 47.18/30 / 68.22/38
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 5.33/23 13.59/30 13.00/37 14.46/24 / /
37 LEHMAN, Oliwia 0b.PK 97.52 51.22/39 60.07/38 72.47/37 88.26/39 96.38/38 97.52/39
Indywidualnie 51.22/39 8.45/7 12.40/36 15.39/26 8.12/31 1.14/15
38 ŁAWECKI, Jan 1b.PK 25.40 3.07/5 10.59/5 / 19.16/3 24.33/4 25.40/4
MKS Pogoń Siedlce 3.07/5 7.52/5 / / 5.17/7 1.07/10
39 DRĄGOWSKI, Wojtek 2b.PK 24.25 8.03/33 / / 14.59/1* 21.09/2 24.25/2
OK!Sport 8.03/33 / / / 6.10/15 3.16/38
Kizerwatter, Oliwia NKL-bPK 6.02/ / / 10.12/ 16.08/ 20.28/
6.02/ / / / 5.56/ 4.20/
Wyniki zawodów z międzyczasami: WM12-14B 2.8km 0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-71 2-61 3-53 4-67 5-57 6-49
1 POLEWKA, Julianna 30.15 2.48/2 6.39/1* 10.36/1* 16.20/2 23.25/1* 29.33/1* 30.15/1*
UKS Kometa Gliwice 2.48/2 3.51/1* 3.57/7 5.44/7 7.05/1* 6.08/1* 0.42/4
2 MYŚLIWIEC, Aleksandra 36.55 3.36/5 8.14/3 13.37/4 19.15/4 29.43/2 36.04/2 36.55/2
UKS Kometa Gliwice 3.36/5 4.38/2 5.23/8 5.38/6 10.28/2 6.21/2 0.51/8
3 DZIUBA, Justyna 43.50 2.41/1* 9.30/4 12.57/3 17.20/3 31.41/3 43.09/3 43.50/3
UKS Kometa Gliwice 2.41/1* 6.49/4 3.27/4 4.23/3 14.21/4 11.28/5 0.41/2
4 MUCHACZOW, Hanna 47.32 2.51/3 7.37/2 10.58/2 15.20/1* 33.59/4 46.51/4 47.32/4
MKS Paulinum Jelenia Góra 2.51/3 4.46/3 3.21/1* 4.22/2 18.39/6 12.52/6 0.41/2
5 LEUSZ, Nicola 47.52 3.22/4 21.21/7 24.43/7 29.27/6 40.42/6 47.14/5 47.52/5
UKS Kometa Gliwice 3.22/4 17.59/9 3.22/2 4.44/4 11.15/3 6.32/3 0.38/1*
6 WOJTACZKA, Weronika 53.34 4.02/6 13.35/5 17.01/5 21.21/5 39.52/5 52.52/6 53.34/6
MKS Paulinum Jelenia Góra 4.02/6 9.33/7 3.26/3 4.20/1* 18.31/5 13.00/7 0.42/4
7 MAZURKIEWICZ, Marta 72.26 14.05/9 23.18/8 26.50/8 31.39/7 64.26/9 71.43/7 72.26/7
SSP 72 14.05/9 9.13/6 3.32/5 4.49/5 32.47/9 7.17/4 0.43/6
8 ADAMIAK, Amelia 77.09 11.21/8 27.29/9 33.45/9 42.52/9 61.51/7 76.17/8 77.09/8
UKS Azymut Siedliska 11.21/8 16.08/8 6.16/9 9.07/8 18.59/7 14.26/8 0.52/9
9 CHABRZYK, Oliwia 86.09 8.53/7 16.45/6 20.33/6 32.08/8 63.28/8 85.19/9 86.09/9
ChabTeam 8.53/7 7.52/5 3.48/6 11.35/9 31.20/8 21.51/9 0.50/7
BARTNIK, Mikołaj NKL-bPK / / / / / / 48.15/
UKS Azymut Siedliska / / / / / / /
DŻUMAGA, Sara NKL-bPK / / / / / 31.51/ 32.27/
UKS Dąb Leszno / / / / / / 0.36/
TABISZEWSKI, Adam NKL-bPK / / / / / / 46.47/
UKS Azymut Siedliska / / / / / / /
|