Lista startowa wg kategorii 24.10.2019 16:52:03
KCR39
===Podkarpacki OZOS=======================================================Orienteering Organiser===
Lista startowa wg kategorii: AK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 SŁOŃSKA , Antonina WKS Wawel 1 8640921 0.00
2 CZAPLA, Julia WKS Wawel 1 8050301 1.00
3 BISKUPSKA , Julia WKS Wawel 1 8000581 2.00
4 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 1 8303011 3.00
Lista startowa wg kategorii: AM
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PISAREK, Kordian WKS Wawel 1 8000583 4.00
2 SŁAWOMIR, Siarczyński Klub Biegaczy JYSK 3 5.00
3 MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojow 2 6.00
4 DARGACZ, Piotr WKS Wawel 1 2080320 7.00
5 GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel 1 2114862 8.00
Lista startowa wg kategorii: AP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PUDEŁEK, Małgorzata, Paweł LKS Górzanka Nawojow 2 2127778 9.00
2 URYGA, Artur, Sławek Uryga WKS Wawel 1 10.00
3 SŁOŃSKI, Franciszek, Gaja Gorhover/SławeWKS Wawel 1 11.00
4 URYGA, Adam, Sławek Uryga WKS Wawel 1 12.00
5 BISKUPSKA , Małgorzata, Anna Karnia-BiskWKS Wawel 1 4624605 13.00
6 DUDEK, Patrycja, TATA 4 4 14.00
7 ZASADZKI, Tymoteusz, Mirek Zasadzki WKS Wawel 1 4624604 15.00
8 PUŁCZYŃSKI, Jeremi, Agnieszka PulczyńskaWKS Wawel 1 7208250 16.00
9 NIEDZIELSKA, Zosia, Mirek Niedzielski WKS Wawel 1 17.00
Lista startowa wg kategorii: BK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 TARNAWSKA, Anna 9 9 0.30
2 KURTYCZ, Natalia WKS Wawel 1 8000582 1.30
3 DOLEZIK, Aleksandra Azymut Team 5 2.30
4 MACZYSZYN, Anna, Niewiarowski Andrzej 6 6 3.30
5 MICHNO, Marta WKS Wawel 1 8650881 4.30
6 PERNAL, Matylda 7 7 5.30
7 NIESSNER , Pola WKS Wawel 1 8635047 6.30
8 MIGACZ, Katarzyna LKS Górzanka Nawojow 2 7.30
9 BŁYSKOSZ, Magdalena WKS Wawel 1 502210 8.30
10 PUDEŁEK, Jowita Górzanka Nawojowa Gó 8 2118337 9.30
11 PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel 1 8666005 10.30
12 WÓJTOWICZ , Daria SP144 Kraków 10 2086644 11.30
13 LAMPARSKA, Maja WKS Wawel 1 8636994 12.30
Lista startowa wg kategorii: BM
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KOZIOŁ, Piotr 11 11 13.30
2 WÓJCIK , Paweł WKS Wawel 1 8664651 14.30
3 MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojow 2 2108822 15.30
4 SŁOŃSKI , Marek WKS Wawel 1 8172888 16.30
5 NIEWIAROWSKI, Andrzej 12 12 17.30
6 ZWONEK, Piotr eXrowerowanie.pl Kra 15 18.30
7 PALONEK, Łukasz 13 13 19.30
8 SOWA, Grzegorz ITMBW Kraków 14 20.30
9 BUBLIK, Piotr WKS Wawel 1 8000585 21.30
Lista startowa wg kategorii: CK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 MONIAK, Zofia Górzanka Nawojowa Gó 8 1.00
2 ZIMNY, Ula sporting.travel 21 7104064 2.00
3 FIGIEL, Natasza 16 16 3.00
4 KOZŁOWSKA , Wiktoria 18 18 345998 4.00
5 WIERCIOCH-WOJTOWICZ , Helena RCI Kraków 20 8650893 5.00
6 OSYSZKO, Iza 19 19 6.00
7 ZAJĄC, Honorata WKS Wawel 1 4406151 7.00
8 KOZŁOWSKA, Olga 17 17 2021371 8.00
9 PUDEŁEK, Michalina Górzanka Nawojowa Gó 8 2121115 9.00
Lista startowa wg kategorii: CM
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 WIĘCEK, Maciej 35 35 8020374 10.00
2 WOJARSKI, Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 36 412345 11.00
3 ZAJĄC, Bartosz WKS Wawel 1 4406177 12.00
4 WÓJCIK, Grzegorz Wks Wawel 37 8158815 13.00
5 ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel 1 8013660 14.00
6 DARCHUK, Oleksandr 23 23 15.00
7 PŁECHA, Tomasz Kurka Edzia 30 16.00
8 ŁABUZIŃSKI, Sławomir WKS Wawel 1 8010867 17.00
9 MAJKOWSKI, Jacek 29 29 18.00
10 PISAREK, Piotr WKS Wawel 1 2114855 19.00
11 CZAPLA, Przemysław 22 22 8281274 20.00
12 ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel 1 8073201 21.00
13 RADCZUK, Tomasz GE HealthAhead 31 22.00
14 JAMROZIK, Max 27 27 23.00
15 ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel 1 8043200 24.00
16 PUDEŁEK, Błażej Górzanka Nawojowa Gó 8 2118338 25.00
17 JAMROZIK, Krzysiek 26 26 7102102 26.00
18 TARNAWSKI, Jan 32 32 1401477 27.00
19 GARBACIK, Michał #BiegamdlaPiotra 25 28.00
20 WĘGRZYŃSKI, Paweł 33 33 29.00
21 WIECZOREK, Andrzej hasiok 34 30.00
22 KUTKIEWICZ, Marcin 28 28 8650891 31.00
23 MONIAK, Andrzej LKS Górzanka Nawojow 2 7208289 32.00
24 WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel 1 910130177 33.00
25 DOMIN, Tomasz sevencoins.pl 24 7504300 34.00
|