Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe) 28.09.2019 12:58:53
MMM2019 1.etap
===Podkarpacki OZOS======================================Orienteering Organiser===
Wstepne wyniki zawodów: K12 0.0km 0m 12PK
----------------------------------------------------------------------------------
1>HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanó K480452 12.41 + 0.00
PK ZELEK, KATARZYNA UKS Patria K31 PKNKL-bPK
PK GAWRON, Aleksandra WKS Wawel K30 PK 18.46 + 6.05
PK GAWRON, Krzysztof WKS Wawel K30 PK 16.26 + 3.45
Wstepne wyniki zawodów: K14 0.0km 0m 16PK
----------------------------------------------------------------------------------
1>NIESSNER , Pola WKS Wawel K303651 8.07 + 0.00
2>SŁOŃSKA , Antonina WKS Wawel K303190 8.34 + 0.27
3>OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel K303938 8.55 + 0.48
4>BISKUPSKA , Julia WKS Wawel K300364 9.31 + 1.24
5>KOTLIŃSKA, Kamila UKS Azymut Dębów R22 9.42 + 1.35
6>LECHOWSKA, Agata KS Kościelec Chrzanó K480360 9.57 + 1.50
7>KIEŁB, Patrycja UKS Azymut Dębów R22 10.03 + 1.56
8>MICHNO, Marta WKS Wawel K300393 10.16 + 2.09
9>PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanó K480361 10.52 + 2.45
10>PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel K303191 11.11 + 3.04
11>PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojow K01 11.13 + 3.06
12>DZIUBA, Justyna UKS Kometa Gliwice S280434 11.24 + 3.17
13>KURTYCZ, Natalia WKS Wawel K304021 11.35 + 3.28
14>ZAWADA , Zuzanna WKS Wawel K303659 12.12 + 4.05
15>PIESTRAK, Karolina UKS Azymut Dębów R22 12.15 + 4.08
16>MOSZKOWICZ , Julia WKS Wawel K304022 13.02 + 4.55
17>GRABOWSKA, Zuzanna MKS San Jarosław R33 13.07 + 5.00
18>WIKTOR, Wiktoria UKS Kometa Gliwice S280408 13.08 + 5.01
19>BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel K300474 13.13 + 5.06
20>HAŁUCHA , Milena WKS Wawel K303936 13.30 + 5.23
21>POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice S280246 13.31 + 5.24
22>KOCHOŃ, Julia UKS Kometa Gliwice S280406 13.50 + 5.43
23>KOTYLAK, Wiktoria MKS San Jarosław R33 13.52 + 5.45
23>MYŚLIWIEC, Aleksandra UKS Kometa Gliwice S280434 13.52 + 5.45
25>FITRZYK, MAGDALENA UKS Patria K31 14.02 + 5.55
26>ZELEK, MARTYNA UKS Patria K31 15.52 + 7.45
27>JUCHA, Weronika UKS Azymut Dębów R22 16.04 + 7.57
28>PIESTRAK, Aleksandra UKS Azymut Dębów R22 17.01 + 8.54
29>BREKSA, Blanka WKS Wawel K304268 17.21 + 9.14
30>MARCINKIEWICZ, Justyna MKS San Jarosław R33 18.54 + 10.47
31>WYCZARSKA, Maria UKS Azymut Dębów R22 18.56 + 10.49
32>WOJCIECHOWSKA, Honorata UKS Azymut Dębów R22 19.09 + 11.02
33>PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanó K480416 21.21 + 13.14
LAMPARSKA, Maja WKS Wawel K303832 NKL-bPK
ŁAKOMY, Karolina UKS Azymut Dębów R22 NKL-bPK
SIEK , Barbara WKS Wawel K303654 NKL-bPK
JAROSZ, Oliwia UKS Kometa Gliwice S280408 DNF
WRZYSZCZ, Weronika UKS Orlik Rajbrot K453031 DNF
MOSZKOWICZ , Anna WKS Wawel K303763 DNF
OLIINYK , Yelyzaveta WKS Wawel K304023 DNF
OWSIANKA, Wiktoria WKS Wawel K303758 DNF
Wstepne wyniki zawodów: KM10 0.0km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------
1>ZELEK, BARTŁOMIEJ UKS Patria K31 20.10 + 0.00
2>JUSZCZAK, ANNA UKS Patria K31 22.04 + 1.54
Wstepne wyniki zawodów: M14 0.0km 0m 17PK
----------------------------------------------------------------------------------
1>WÓJCIK , Paweł WKS Wawel K302991 8.12 + 0.00
2>CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanó K480360 8.31 + 0.19
3>PISAREK, Kordian WKS Wawel K304263 8.44 + 0.32
4>MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa Gliwice S280382 8.52 + 0.40
5>MIŚKÓW, Krzysztof KS Kościelec Chrzanó K480416 9.37 + 1.25
6>ŻESŁAWSKI , Jakub WKS Wawel K303201 9.48 + 1.36
7>TARNOWSKI , Przemysław WKS Wawel K303939 10.00 + 1.48
8>MARKOWSKI, Jakub UKS Azymut Dębów R22 10.08 + 1.56
9>GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel K304481 11.02 + 2.50
10>HEJSAK, Maciej MKS San Jarosław R33 11.08 + 2.56
11>KLAKLA, Kacper KS Kościelec Chrzanó K480360 11.34 + 3.22
12>PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel K304019 12.00 + 3.48
13>ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka Nawojow K01 12.15 + 4.03
14>MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojow K01 12.36 + 4.24
15>MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice S280414 13.20 + 5.08
15>ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel K304749 13.20 + 5.08
17>BAŁAZIŃSKI, ANTONI UKS Patria K31 13.37 + 5.25
18>ZELEK, FILIP UKS Patria K31 14.45 + 6.33
19>KRUK, Jakub UKS Azymut Dębów R22 15.01 + 6.49
20>MORDARSKI, OSKAR UKS Patria K31 15.06 + 6.54
21>HEC, Patryk UKS Orlik Rajbrot K454761 15.43 + 7.31
22>CZAJKA, Piotr MKS San Jarosław R33 15.48 + 7.36
23>JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice S280451 15.51 + 7.39
24>KURNYTA, DAWID UKS Patria K31 15.59 + 7.47
25>BAŁAZIŃSKI, KAROL UKS Patria K31 16.07 + 7.55
26>KRUK, Wojciech UKS Azymut Dębów R22 16.17 + 8.05
27>SEBASTIAN, Bołoz UKS Patria K31 17.39 + 9.27
28>JUSZCZAK, ANTONI UKS Patria K31 18.06 + 9.54
29>BARTOŃ, Bartosz UKS Kometa Gliwice S280408 28.13 + 20.01
KLOC, Olaf UKS Kometa Gliwice S284743 NKL-bPK
LIS, Antoni UKS Azymut Dębów R22 NKL-bPK
MAGIERA, Igor UKS Kometa Gliwice S284484 DNF
RUPAREWICZ, Kevin UKS Kometa Gliwice S280408 DNF
Wstepne wyniki zawodów: OPEN 0.0km 0m 16PK
----------------------------------------------------------------------------------
1>MARKOWSKI, Marcin UKS Kometa Gliwice S28 10.45 + 0.00
2>SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel K30 11.05 + 0.20
3>FITRZYK, KRZYSZTOF UKS Patria K31 11.22 + 0.37
4>ZELEK, KLAUDIA UKS Patria K31 11.33 + 0.48
5>KLIMASZ, Józef Szarotki X03 12.32 + 1.47
6>SOCHACKI, WITOLD UKS Patria K31 13.21 + 2.36
7>ZELEK, URSZULA UKS Patria K31 14.16 + 3.31
8>KRUK, Zbigniew Wydry Galicja X01 14.18 + 3.33
9>OLEKSAK, Marek Wydry Galicja X01 17.25 + 6.40
POLEWKA, Beata UKS Kometa Gliwice S28 NKL-bPK
PODOLAK, Zbigniew Przemyśl X02 DNF
|