Wyniki zawodów z miedzyczasami 2019-08-04 12:17:43
Grand Prix Polonia 2019 3.E
===Podkarpacki OZOS================================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 1.0km 0m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-45 3-46 4-52 5-40 6-65 7-57 8-44 9-59 10-60
11-100
1 [195] SZAFAREWICZ, Katarzyna 11.53 0.30/1* 0.58/1* 2.46/1* 3.11/1* 5.09/1* 7.24/1* 9.18/1* 9.44/1* 10.48/1* 11.28/1*
UMKS Kwidzyn 0.30/1* 0.28/1* 1.48/1* 0.25/3 1.58/1* 2.15/2 1.54/2 0.26/1* 1.04/1* 0.40/2
11.39/1* 11.53/1*
0.11/1* 0.14/2
2 [73] WYSOCKA, Michalina 14.49 0.31/2 1.13/2 4.16/2 4.36/2 9.08/2 10.30/2 11.18/2 12.30/2 13.49/2 14.20/2
MKS MOS Wrocław 0.31/2 0.42/2 3.03/2 0.20/1* 4.32/2 1.22/1* 0.48/1* 1.12/3 1.19/2 0.31/1*
14.38/2 14.49/2
0.18/3 0.11/1*
3 [84] PAKULSKA, Natalia 28.39 1.03/3 1.56/3 5.43/3 6.04/3 11.55/3 14.17/3 24.28/3 25.04/3 27.13/3 27.54/3
Mościska 1.03/3 0.53/3 3.47/3 0.21/2 5.51/3 2.22/3 10.11/3 0.36/2 2.09/3 0.41/3
28.07/3 28.39/3
0.13/2 0.32/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N 0.7km 0m 7k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-59 3-58 4-57 5-65 6-68 7-100
1 [101] KMIECIŃSKA, Maria 17.23 0b.PK 0.29/2 1.53/2 3.00/2 4.25/2 5.42/2 15.09/2 17.03/2 17.23/1*
PUKS Młode Orły 0.29/2 1.24/2 1.07/2 1.25/2 1.17/1* 9.27/1* 1.54/2 0.20/1*
2 [156] NIEWIADOMSKA, Kaja 18.04 0b.PK 0.21/1* 1.14/1* 2.13/1* 3.28/1* 5.03/1* 14.30/1* 15.42/1* 18.04/2
UKS Azymut Siedliska 0.21/1* 0.53/1* 0.59/1* 1.15/1* 1.35/2 9.27/1* 1.12/1* 2.22/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 1.2km 0m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-66 2-43 3-44 4-49 5-52 6-65 7-61 8-60 9-38 10-31
11-100
1 [149] BOŻEK, Ewelina 15.04 0.43/1* 1.52/4 3.11/3 5.19/2 5.44/1* 7.21/1* 8.55/1* 9.42/1* 13.07/2 14.09/1*
UKS Azymut Siedliska 0.43/1* 1.09/5 1.19/2 2.08/3 0.25/1* 1.37/1* 1.34/1* 0.47/4 3.25/5 1.02/6
14.49/2 15.04/1*
0.40/4 0.15/4
2 [154] MIELKO, Zuzanna 15.05 0.46/4 1.49/3 3.09/2 5.08/1* 5.50/2 7.42/2 9.55/2 11.20/2 12.53/1* 14.09/1*
UKS Azymut Siedliska 0.46/4 1.03/3 1.20/3 1.59/2 0.42/8 1.52/3 2.13/7 1.25/8 1.33/2 1.16/9
14.47/1* 15.05/2
0.38/3 0.18/10
3 [191] WASILEWSKA, Olga 18.05 1.01/6 2.39/6 5.33/9 7.21/5 7.53/5 9.32/3 11.15/3 11.50/3 15.36/3 16.55/3
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 1.01/6 1.38/10 2.54/10 1.48/1* 0.32/6 1.39/2 1.43/2 0.35/1* 3.46/6 1.19/10
17.51/3 18.05/3
0.56/5 0.14/2
4 [214] MOSZKOWICZ, Julia 22.14 0.43/1* 1.44/2 3.08/1* 6.59/4 7.28/4 12.21/5 14.23/4 15.10/4 20.03/4 21.00/4
WKS Wawel 0.43/1* 1.01/2 1.24/4 3.51/6 0.29/2 4.53/7 2.02/4 0.47/4 4.53/7 0.57/3
21.59/4 22.14/4
0.59/6 0.15/4
5 [162] SUDAK, Oliwia 25.30 1.28/8 2.39/6 4.47/7 11.17/9 12.06/10 14.22/6 16.40/6 17.20/6 23.05/5 24.11/5
UKS Azymut Siedliska 1.28/8 1.11/6 2.08/7 6.30/10 0.49/10 2.16/4 2.18/8 0.40/3 5.45/8 1.06/7
25.15/5 25.30/5
1.04/8 0.15/4
6 [134] JUCHA, Weronika 27.24 1.25/7 2.52/8 4.20/6 9.25/7 9.54/7 12.11/4 15.12/5 16.35/5 24.52/6 25.53/6
UKS Azymut Dębów 1.25/7 1.27/7 1.28/5 5.05/8 0.29/2 2.17/5 3.01/10 1.23/7 8.17/9 1.01/5
27.12/6 27.24/6
1.19/10 0.12/1*
7 [75] ZALESKA, Julia 28.23 0.44/3 1.39/1* 4.02/5 6.49/3 7.20/3 22.17/9 24.08/9 24.45/9 25.53/7 26.50/7
MKS MOS Wrocław 0.44/3 0.55/1* 2.23/9 2.47/4 0.31/4 14.57/10 1.51/3 0.37/2 1.08/1* 0.57/3
28.07/7 28.23/7
1.17/9 0.16/7
8 [151] DOBROMILSKA, Izabela 28.55 1.46/9 2.54/9 5.06/8 7.56/6 8.34/6 20.25/8 22.34/8 24.05/8 27.06/9 28.02/8
UKS Azymut Siedliska 1.46/9 1.08/4 2.12/8 2.50/5 0.38/7 11.51/9 2.09/5 1.31/9 3.01/3 0.56/1*
28.38/8 28.55/8
0.36/1* 0.17/8
9 [144] WOJCIECHOWSKA , Honorata 29.24 3.29/10 5.00/10 6.32/10 11.30/10 12.01/9 14.22/6 17.15/7 18.33/7 27.03/8 28.11/9
UKS Azymut Dębów 3.29/10 1.31/9 1.32/6 4.58/7 0.31/4 2.21/6 2.53/9 1.18/6 8.30/10 1.08/8
29.10/9 29.24/9
0.59/6 0.14/2
10 [160] SIERKOWSKA, Marta 30.57 1.00/5 2.28/5 3.31/4 9.48/8 10.36/8 22.23/10 24.32/10 26.04/10 29.08/10 30.04/10
UKS Azymut Siedliska 1.00/5 1.28/8 1.03/1* 6.17/9 0.48/9 11.47/8 2.09/5 1.32/10 3.04/4 0.56/1*
30.40/10 30.57/10
0.36/1* 0.17/8
[161] SOKAL, Karolina NKL-bPK / / / 8.23/ 8.58/ 11.03/ 13.55/ 15.08/ 18.01/ 19.57/
UKS Azymut Siedliska / / / / 0.35/ 2.05/ 2.52/ 1.13/ 2.53/ 1.56/
21.05/ 21.21/
1.08/ 0.16/
[176] PORADA, Jagoda DNF / / / / / / / / / /
UKS Reflex Rybnik / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 1.5km 0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-63 3-55 4-67 5-49 6-52 7-58 8-40 9-65 10-41
11-42 12-46 13-60 14-100
1 [211] LAMPARSKA, Maja 11.38 0.39/1* 1.55/4 2.38/4 3.05/3 4.20/3 4.57/3 5.36/3 6.50/3 8.22/2 8.57/2
WKS Wawel 0.39/1* 1.16/6 0.43/5 0.27/3 1.15/3 0.37/3 0.39/3 1.14/2 1.32/3 0.35/1*
9.21/2 10.23/2 11.19/1* 11.26/1* 11.38/1*
0.24/2 1.02/1* 0.56/4 0.07/1* 0.12/7
2 [180] DZWONKOWSKA, Paulina 11.42 0.54/6 1.44/2 2.25/2 2.51/2 4.04/2 4.37/1* 5.15/1* 6.31/1* 8.01/1* 8.50/1*
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 0.54/6 0.50/1* 0.41/3 0.26/1* 1.13/1* 0.33/2 0.38/1* 1.16/4 1.30/2 0.49/9
9.17/1* 10.22/1* 11.20/2 11.31/2 11.42/2
0.27/8 1.05/3 0.58/5 0.11/8 0.11/5
3 [131] UKLEJA, Patrycja 11.45 0.44/2 1.36/1* 2.18/1* 2.47/1* 4.03/1* 4.41/2 5.21/2 6.42/2 8.30/3 9.07/3
UKS Azymut 45 0.44/2 0.52/2 0.42/4 0.29/7 1.16/4 0.38/5 0.40/4 1.21/5 1.48/9 0.37/3
9.32/3 10.34/3 11.26/3 11.35/3 11.45/3
0.25/3 1.02/1* 0.52/1* 0.09/2 0.10/3
4 [137] KOTLIŃSKA, Kamila 11.57 0.49/4 2.05/6 2.54/7 3.22/6 4.36/5 5.14/6 5.52/5 7.06/5 8.40/4 9.17/4
UKS Azymut Dębów 0.49/4 1.16/6 0.49/10 0.28/4 1.14/2 0.38/5 0.38/1* 1.14/2 1.34/4 0.37/3
9.42/4 10.47/4 11.40/4 11.49/4 11.57/4
0.25/3 1.05/3 0.53/2 0.09/2 0.08/1*
5 [55] LECHOWSKA, Agata 12.34 0.54/6 1.49/3 2.32/3 3.05/3 4.21/4 4.58/4 5.42/4 7.04/4 8.45/5 9.27/5
KS Kościelec Chrzanów 0.54/6 0.55/3 0.43/5 0.33/10 1.16/4 0.37/3 0.44/5 1.22/6 1.41/6 0.42/6
9.57/5 11.11/5 12.12/5 12.22/5 12.34/5
0.30/11 1.14/7 1.01/6 0.10/5 0.12/7
6 [135] KIEŁB, Patrycja 12.43 0.46/3 2.05/6 2.55/8 3.23/7 4.41/6 5.12/5 6.17/7 7.29/6 9.08/7 9.53/6
UKS Azymut Dębów 0.46/3 1.19/8 0.50/11 0.28/4 1.18/6 0.31/1* 1.05/13 1.12/1* 1.39/5 0.45/7
10.19/6 11.25/6 12.20/6 12.30/6 12.43/6
0.26/5 1.06/5 0.55/3 0.10/5 0.13/11
7 [178] BORKOWSKA, Lena 13.50 0.55/8 1.59/5 2.45/5 3.23/7 4.48/8 5.31/8 6.27/8 7.55/8 9.37/8 10.23/8
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 0.55/8 1.04/4 0.46/8 0.38/14 1.25/10 0.43/11 0.56/11 1.28/8 1.42/8 0.46/8
10.54/8 12.21/7 13.26/7 13.37/7 13.50/7
0.31/12 1.27/10 1.05/10 0.11/8 0.13/11
8 [142] PIESTRAK , Aleksandra 14.18 0.55/8 2.09/8 2.49/6 3.15/5 4.47/7 5.27/7 6.15/6 7.37/7 9.04/6 10.14/7
UKS Azymut Dębów 0.55/8 1.14/5 0.40/2 0.26/1* 1.32/11 0.40/8 0.48/9 1.22/6 1.27/1* 1.10/13
10.32/7 12.42/8 13.56/8 14.08/8 14.18/8
0.18/1* 2.10/14 1.14/12 0.12/12 0.10/3
9 [165] DOMAGAŁA, Emilia 14.37 0.59/10 2.27/9 3.13/9 3.47/9 5.05/9 5.47/9 6.34/10 8.49/9 10.30/9 11.19/9
UKS 'Grom" Sokolniki 0.59/10 1.28/9 0.46/8 0.34/11 1.18/6 0.42/10 0.47/8 2.15/12 1.41/6 0.49/9
11.51/9 13.14/9 14.15/9 14.25/9 14.37/9
0.32/13 1.23/9 1.01/6 0.10/5 0.12/7
10 [82] SKIBA, Julia 15.16 1.11/11 3.23/12 4.00/12 4.31/12 5.53/11 6.34/11 7.28/11 9.23/10 11.25/10 12.01/10
MKS San Jarosław 1.11/11 2.12/13 0.37/1* 0.31/8 1.22/9 0.41/9 0.54/10 1.55/9 2.02/12 0.36/2
12.27/10 13.48/10 14.52/10 15.04/10 15.16/10
0.26/5 1.21/8 1.04/9 0.12/12 0.12/7
11 [184] KASPRZYK, Marta 15.18 0.53/5 2.39/10 3.22/10 3.50/10 5.09/10 5.47/9 6.33/9 9.30/11 11.33/11 12.13/11
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 0.53/5 1.46/11 0.43/5 0.28/4 1.19/8 0.38/5 0.46/7 2.57/14 2.03/13 0.40/5
12.41/11 13.54/11 14.56/11 15.07/11 15.18/11
0.28/9 1.13/6 1.02/8 0.11/8 0.11/5
12 [141] PIESTRAK, Karolina 17.08 1.30/13 3.07/11 3.59/11 4.30/11 6.08/12 6.51/12 8.08/12 10.33/12 12.23/12 13.17/12
UKS Azymut Dębów 1.30/13 1.37/10 0.52/13 0.31/8 1.38/13 0.43/11 1.17/14 2.25/13 1.50/11 0.54/12
13.51/12 15.45/12 16.50/12 16.59/12 17.08/12
0.34/14 1.54/12 1.05/10 0.09/2 0.09/2
13 [79] KOTYLAK, Wiktoria 18.22 1.21/12 4.12/13 5.11/13 5.46/13 7.18/13 8.48/13 9.32/13 11.36/13 13.24/13 14.14/13
MKS San Jarosław 1.21/12 2.51/14 0.59/14 0.35/12 1.32/11 1.30/14 0.44/5 2.04/10 1.48/9 0.50/11
14.40/13 16.42/13 17.58/13 18.09/13 18.22/13
0.26/5 2.02/13 1.16/13 0.11/8 0.13/11
14 [81] MARCINKIEWICZ, Justyna 20.47 4.26/14 6.23/14 7.14/14 7.50/14 9.33/14 10.16/14 11.15/14 13.20/14 15.28/14 16.38/14
MKS San Jarosław 4.26/14 1.57/12 0.51/12 0.36/13 1.43/14 0.43/11 0.59/12 2.05/11 2.08/14 1.10/13
17.06/14 18.57/14 20.15/14 20.30/14 20.47/14
0.28/9 1.51/11 1.18/14 0.15/14 0.17/14
[147] BEKIER, Monika NKL-bPK 3.11/ 7.13/ 16.24/ 17.31/ 21.06/ 22.16/ 24.16/ 30.36/ 32.02/ 42.33/
UKS Azymut Siedliska 3.11/ 4.02/ 9.11/ 1.07/ 3.35/ 1.10/ 2.00/ 6.20/ 1.26/ 10.31/
43.34/ / 54.46/ 54.59/ 55.17/
1.01/ / / 0.13/ 0.18/
[77] GRABOWSKA, Zuzanna DNF / / / / / / / / / /
MKS San Jarosław / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[88] JOHANSSON, Evanna DNF / / / / / / / / / /
OK Njudung / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 1.2km 0m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-51 3-58 4-43 5-32 6-64 7-35 8-34 9-33 10-100
11-47 12-55 13-67 14-38 15-42 16-40 17-100
1 [106] ZIELIŃSKA, Oliwia 18.33 0.34/2 1.27/1* 3.04/2 3.49/2 5.28/2 6.29/1* 6.45/1* 8.02/2 8.41/1* 9.23/1*
PUKS Młode Orły 0.34/2 0.53/1* 1.37/3 0.45/1* 1.39/3 1.01/1* 0.16/1* 1.17/3 0.39/1* 0.42/1*
10.44/1* 12.04/1* 12.37/1* 14.43/1* 16.25/1* 17.56/1* 18.17/1* 18.33/1*
1.21/1* 1.20/1* 0.33/2 2.06/1* 1.42/1* 1.31/1* 0.21/2 0.16/3
2 [136] KIEŁB, Wiktoria 19.24 0.33/1* 1.32/2 2.59/1* 3.46/1* 5.19/1* 6.29/1* 6.48/2 7.58/1* 9.11/2 9.58/2
UKS Azymut Dębów 0.33/1* 0.59/2 1.27/2 0.47/2 1.33/1* 1.10/3 0.19/2 1.10/1* 1.13/2 0.47/2
11.28/2 12.52/2 13.21/2 15.30/2 17.23/2 18.55/2 19.13/2 19.24/2
1.30/2 1.24/2 0.29/1* 2.09/2 1.53/2 1.32/2 0.18/1* 0.11/1*
3 [42] SHADMI, Gaya 24.47 0.39/3 1.57/3 3.16/3 4.09/3 5.44/3 6.52/3 7.12/3 8.26/3 9.42/3 10.34/3
YZR O-CLUB 0.39/3 1.18/3 1.19/1* 0.53/3 1.35/2 1.08/2 0.20/3 1.14/2 1.16/3 0.52/3
14.30/3 16.08/3 16.46/3 20.08/3 22.12/3 24.11/3 24.36/3 24.47/3
3.56/3 1.38/3 0.38/3 3.22/3 2.04/3 1.59/3 0.25/3 0.11/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 1.4km 0m 20k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-50 3-53 4-67 5-49 6-52 7-43 8-65 9-56 10-58
11-61 12-100 13-65 14-34 15-70 16-35 17-64 18-32 19-33 20-100
1 [139] LEŚNICKA, Agnieszka 18.42 1.09/1* 2.34/1* 3.15/1* 3.32/1* 4.46/1* 5.19/1* 6.07/1* 6.49/1* 7.39/1* 8.45/1*
UKS Azymut Dębów 1.09/1* 1.25/1* 0.41/1* 0.17/1* 1.14/1* 0.33/1* 0.48/1* 0.42/1* 0.50/1* 1.06/2
10.19/1* 11.01/1* 12.23/1* 14.20/1* 15.20/1* 15.55/1* 16.19/1* 17.11/1* 17.48/1* 18.31/1*
1.34/1* 0.42/2 1.22/1* 1.57/1* 1.00/1* 0.35/1* 0.24/2 0.52/1* 0.37/2 0.43/1*
18.42/1*
0.11/1*
2 [225] WÓJCIK, Natalia 20.13 1.12/2 3.10/2 4.00/2 4.21/2 5.40/2 6.19/2 7.10/2 7.52/2 8.43/2 9.47/2
WKS Wawel 1.12/2 1.58/2 0.50/2 0.21/2 1.19/2 0.39/2 0.51/2 0.42/1* 0.51/2 1.04/1*
11.23/2 12.03/2 13.29/2 15.28/2 16.36/2 17.11/2 17.34/2 18.37/2 19.13/2 19.56/2
1.36/2 0.40/1* 1.26/2 1.59/2 1.08/2 0.35/1* 0.23/1* 1.03/2 0.36/1* 0.43/1*
20.13/2
0.17/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21 1.2km 0m 21k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-43 3-34 4-35 5-37 6-36 7-64 8-32 9-61 10-100
11-47 12-51 13-50 14-55 15-38 16-58 17-65 18-41 19-42 20-40
21-100
1 [174] OLEJNIK, Agata 15.45 0.41/1* 1.12/1* 3.17/2 4.13/2 4.38/2 5.01/1* 5.32/1* 6.09/1* 7.00/1* 7.33/1*
UKS Orientuś Łódź 0.41/1* 0.31/1* 2.05/2 0.56/1* 0.25/1* 0.23/1* 0.31/1* 0.37/1* 0.51/1* 0.33/1*
8.37/1* 8.53/1* 9.08/1* 9.48/1* 11.22/1* 12.25/1* 13.16/1* 13.45/1* 14.04/1* 15.17/1*
1.04/1* 0.16/1* 0.15/1* 0.40/1* 1.34/4 1.03/1* 0.51/1* 0.29/1* 0.19/1* 1.13/1*
15.37/1* 15.45/1*
0.20/1* 0.08/1*
2 [27] DURZYŃSKA, Katarzyna 17.20 0.44/3 1.22/3 3.06/1* 4.07/1* 4.33/1* 5.08/2 5.44/2 6.37/2 7.31/2 8.07/2
5 Lubuski Pułk Artylerii 0.44/3 0.38/3 1.44/1* 1.01/3 0.26/2 0.35/4 0.36/2 0.53/4 0.54/2 0.36/2
9.25/2 9.46/2 10.05/2 10.51/2 12.12/2 13.40/2 14.37/2 15.09/2 15.32/2 16.50/2
1.18/2 0.21/3 0.19/3 0.46/2 1.21/1* 1.28/3 0.57/2 0.32/2 0.23/2 1.18/2
17.10/2 17.20/2
0.20/1* 0.10/3
3 [31] PACEK, Karolina 18.57 0.43/2 1.18/2 3.27/3 4.27/3 4.53/3 5.21/3 5.57/3 6.39/3 8.06/3 8.45/3
Burkina Faso MTBO team 0.43/2 0.35/2 2.09/3 1.00/2 0.26/2 0.28/3 0.36/2 0.42/2 1.27/4 0.39/3
10.32/3 10.50/3 11.07/3 11.54/3 13.24/3 14.52/3 15.56/3 16.29/3 16.53/3 18.24/3
1.47/3 0.18/2 0.17/2 0.47/3 1.30/2 1.28/3 1.04/3 0.33/3 0.24/3 1.31/4
18.48/3 18.57/3
0.24/4 0.09/2
4 [109] KOLESNIKOVA, Anastasiia 20.19 0.50/4 1.35/4 3.46/4 4.57/4 5.39/4 6.03/4 6.42/4 7.25/4 8.25/4 9.05/4
Quo Vadis 0.50/4 0.45/4 2.11/4 1.11/4 0.42/4 0.24/2 0.39/4 0.43/3 1.00/3 0.40/4
11.10/4 11.31/4 11.50/4 13.03/4 14.36/4 16.00/4 17.08/4 17.48/4 18.15/4 19.45/4
2.05/4 0.21/3 0.19/3 1.13/4 1.33/3 1.24/2 1.08/4 0.40/4 0.27/4 1.30/3
20.07/4 20.19/4
0.22/3 0.12/4
[175] BALUTA-MAŁECKA, Edyta DNF / / / / / / / / / /
UKS Patria Młynne / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 1.1km 0m 19k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-42 3-44 4-47 5-53 6-55 7-38 8-43 9-100 10-58
11-51 12-38 13-70 14-64 15-36 16-32 17-33 18-40 19-100
1 [123] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 19.24 0.49/1* 2.19/1* 2.53/1* 4.08/1* 5.27/1* 6.08/1* 7.37/1* 8.41/1* 9.37/1* 10.34/1*
Team 360o 0.49/1* 1.30/2 0.34/1* 1.15/1* 1.19/3 0.41/1* 1.29/1* 1.04/2 0.56/2 0.57/1*
11.38/1* 12.53/1* 14.44/1* 15.38/1* 16.23/1* 17.33/1* 18.06/1* 18.43/1* 19.10/1* 19.24/1*
1.04/1* 1.15/1* 1.51/1* 0.54/1* 0.45/1* 1.10/1* 0.33/1* 0.37/1* 0.27/1* 0.14/1*
2 [129] UKLEJA, Ewa 23.16 1.06/2 2.29/2 3.14/2 5.13/2 6.28/2 7.11/2 9.06/2 10.09/2 11.01/2 12.30/2
UKS Azymut 45 1.06/2 1.23/1* 0.45/2 1.59/3 1.15/1* 0.43/2 1.55/2 1.03/1* 0.52/1* 1.29/3
13.37/2 15.04/2 17.20/2 19.01/2 19.52/2 21.04/2 21.44/2 22.29/2 22.59/2 23.16/2
1.07/2 1.27/3 2.16/3 1.41/3 0.51/3 1.12/3 0.40/3 0.45/2 0.30/3 0.17/3
3 [41] PAWLOS, Elżbieta 26.40 1.16/3 3.22/3 4.25/3 5.50/3 7.06/3 7.50/3 10.11/3 11.15/3 12.11/3 13.15/3
indywidualnie 1.16/3 2.06/3 1.03/3 1.25/2 1.16/2 0.44/3 2.21/3 1.04/2 0.56/2 1.04/2
14.26/3 15.45/3 17.45/3 22.19/3 23.04/3 24.15/3 24.53/3 25.57/3 26.24/3 26.40/3
1.11/3 1.19/2 2.00/2 4.34/4 0.45/1* 1.11/2 0.38/2 1.04/3 0.27/1* 0.16/2
4 [125] GOSS, Barbara 34.30 2.27/4 4.46/4 5.55/4 9.15/4 11.25/4 12.45/4 15.11/4 16.54/4 18.11/4 19.52/4
Toronto OC 2.27/4 2.19/4 1.09/4 3.20/4 2.10/4 1.20/4 2.26/4 1.43/4 1.17/4 1.41/4
21.26/4 23.04/4 26.41/4 28.08/4 29.23/4 31.14/4 32.14/4 33.18/4 34.06/4 34.30/4
1.34/4 1.38/4 3.37/4 1.27/2 1.15/4 1.51/4 1.00/4 1.04/3 0.48/4 0.24/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40 1.1km 0m 19k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-66 2-58 3-52 4-49 5-54 6-67 7-38 8-43 9-100 10-68
11-42 12-41 13-61 14-34 15-35 16-64 17-33 18-60 19-100
1 [112] WIERCIOCH-WÓJTOWICZ , Helena 19.40 1.00/1* 2.13/1* 2.55/1* 3.38/1* 5.35/1* 6.16/1* 8.21/1* 9.42/1* 10.35/1* 11.26/1*
RCI Kraków 1.00/1* 1.13/1* 0.42/1* 0.43/1* 1.57/1* 0.41/1* 2.05/1* 1.21/1* 0.53/1* 0.51/1*
12.25/1* 13.10/1* 14.12/1* 15.17/1* 16.39/1* 17.02/1* 18.39/1* 19.18/1* 19.28/1* 19.40/1*
0.59/1* 0.45/1* 1.02/1* 1.05/1* 1.22/1* 0.23/1* 1.37/1* 0.39/1* 0.10/1* 0.12/1*
[169] MARSZAŁEK, Maria DNF / / / / / / / / / /
UKS Kometa Gliwice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45-50 0.9km 0m 19k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-40 2-34 3-32 4-35 5-64 6-33 7-100 8-43 9-42 10-41
11-65 12-47 13-50 14-55 15-38 16-52 17-59 18-66 19-100
1 [72] WYSOCKA, Joanna 18.22 0.46/1* 2.16/1* 3.07/1* 3.51/1* 4.15/1* 5.37/1* 6.23/1* 7.18/1* 8.23/1* 8.52/1*
MKS MOS Wrocław 0.46/1* 1.30/2 0.51/2 0.44/1* 0.24/3 1.22/1* 0.46/1* 0.55/2 1.05/1* 0.29/2
9.37/1* 11.34/1* 12.08/1* 13.05/1* 14.57/1* 16.19/1* 17.10/1* 17.36/1* 18.02/1* 18.22/1*
0.45/2 1.57/1* 0.34/1* 0.57/1* 1.52/1* 1.22/4 0.51/2 0.26/2 0.26/2 0.20/6
2 [122] TRYKOZKO, Urszula 21.24 1.10/4 3.00/3 3.54/3 4.45/3 5.08/4 7.00/2 8.00/4 9.05/2 10.26/3 11.00/2
Team 360 Stopni 1.10/4 1.50/4 0.54/4 0.51/4 0.23/2 1.52/3 1.00/5 1.05/3 1.21/4 0.34/3
11.54/2 14.14/2 14.56/2 15.58/2 18.01/2 19.22/2 20.15/2 20.43/2 21.09/2 21.24/2
0.54/4 2.20/2 0.42/3 1.02/4 2.03/3 1.21/3 0.53/3 0.28/3 0.26/2 0.15/1*
3 [132] WITKOWSKA, Izabela 23.13 0.56/2 3.06/4 3.59/4 4.45/3 5.07/3 7.04/4 7.57/2 9.05/2 10.14/2 11.02/3
UKS Azymut 45 0.56/2 2.10/5 0.53/3 0.46/2 0.22/1* 1.57/4 0.53/3 1.08/5 1.09/2 0.48/5
12.05/4 14.45/4 15.20/3 16.17/3 18.50/3 20.46/3 21.58/3 22.30/3 22.58/3 23.13/3
1.03/6 2.40/5 0.35/2 0.57/1* 2.33/6 1.56/5 1.12/5 0.32/4 0.28/5 0.15/1*
4 [220] TOPÓR, Monika 23.26 3.33/5 4.44/5 5.29/5 6.18/5 7.14/5 8.45/5 9.33/5 10.22/5 11.32/5 12.00/5
WKS Wawel 3.33/5 1.11/1* 0.45/1* 0.49/3 0.56/6 1.31/2 0.48/2 0.49/1* 1.10/3 0.28/1*
12.43/5 15.06/5 17.26/5 18.25/5 20.27/5 21.33/4 22.19/4 22.43/4 23.08/4 23.26/4
0.43/1* 2.23/3 2.20/6 0.59/3 2.02/2 1.06/1* 0.46/1* 0.24/1* 0.25/1* 0.18/5
5 [68] TARNOWSKA , Ewa 24.32 0.58/3 2.42/2 3.37/2 4.30/2 5.06/2 7.03/3 7.59/3 9.08/4 10.30/4 11.04/4
KU AZS UMCS Lublin 0.58/3 1.44/3 0.55/5 0.53/5 0.36/5 1.57/4 0.56/4 1.09/6 1.22/5 0.34/3
11.57/3 14.23/3 16.10/4 17.32/4 20.02/4 21.58/5 22.58/5 23.44/5 24.16/5 24.32/5
0.53/3 2.26/4 1.47/5 1.22/5 2.30/5 1.56/5 1.00/4 0.46/5 0.32/6 0.16/3
6 [96] SUKHADOLAVA, Aelita 37.24 4.02/6 6.50/6 10.53/6 12.00/6 12.25/6 14.32/6 15.37/6 16.42/6 18.04/6 19.35/6
Peleng-Vimpel 4.02/6 2.48/6 4.03/6 1.07/6 0.25/4 2.07/6 1.05/6 1.05/3 1.22/5 1.31/6
20.35/6 26.51/6 27.36/6 30.25/6 32.34/6 33.52/6 35.06/6 36.41/6 37.08/6 37.24/6
1.00/5 6.16/6 0.45/4 2.49/6 2.09/4 1.18/2 1.14/6 1.35/6 0.27/4 0.16/3
[210] LAMPARSKA, Iwona NKL-bPK 2.34/ 4.39/ 5.31/ 6.23/ 6.46/ 8.04/ 8.48/ 9.52/ 10.59/ 11.31/
WKS Wawel 2.34/ 2.05/ 0.52/ 0.52/ 0.23/ 1.18/ 0.44/ 1.04/ 1.07/ 0.32/
12.22/ / 16.03/ 18.48/ 20.32/ 23.07/ 24.01/ 24.30/ 24.51/ 25.06/
0.51/ / / 2.45/ 1.44/ 2.35/ 0.54/ 0.29/ 0.21/ 0.15/
[205] BUGAJ, Teresa DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60-65 1.7km 0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-45 3-47 4-50 5-55 6-63 7-51 8-43 9-42 10-41
11-65 12-33 13-34 14-62 15-100
1 [172] WYSOCKA, Jolanta 16.54 0.34/3 1.17/3 3.37/3 4.11/2 5.06/2 6.13/2 7.39/2 9.10/1* 10.18/1* 10.50/1*
UKS Kometa Gliwice 0.34/3 0.43/3 2.20/2 0.34/1* 0.55/1* 1.07/1* 1.26/2 1.31/1* 1.08/1* 0.32/1*
11.42/1* 13.52/1* 14.55/1* 15.42/1* 16.40/1* 16.54/1*
0.52/1* 2.10/1* 1.03/1* 0.47/1* 0.58/1* 0.14/1*
2 [196] BIZIUK, Halina 19.06 0.27/1* 1.01/1* 3.01/1* 3.38/1* 4.41/1* 5.58/1* 7.06/1* 9.16/2 10.36/2 11.16/2
UMKS ORKAN Ostróda 0.27/1* 0.34/1* 2.00/1* 0.37/2 1.03/2 1.17/2 1.08/1* 2.10/3 1.20/3 0.40/3
12.10/2 15.36/2 16.46/2 17.43/2 18.51/2 19.06/2
0.54/2 3.26/3 1.10/2 0.57/3 1.08/2 0.15/2
3 [32] PALLAS, Robyn 21.05 0.28/2 1.10/2 3.33/2 5.20/4 6.32/3 8.02/3 9.37/3 11.19/3 12.38/3 13.16/3
Central Coast 0.28/2 0.42/2 2.23/3 1.47/4 1.12/3 1.30/3 1.35/3 1.42/2 1.19/2 0.38/2
14.10/3 17.02/3 18.43/3 19.33/3 20.47/3 21.05/3
0.54/2 2.52/2 1.41/3 0.50/2 1.14/3 0.18/3
4 [92] WRÓBLEWSKA, Bogna 25.30 0.39/4 1.28/4 3.53/4 5.19/3 7.00/4 8.43/4 10.36/4 12.53/4 14.45/4 15.32/4
OK!Sport 0.39/4 0.49/4 2.25/4 1.26/3 1.41/4 1.43/4 1.53/4 2.17/4 1.52/4 0.47/4
16.35/4 20.24/4 22.14/4 23.34/4 25.07/4 25.30/4
1.03/4 3.49/4 1.50/4 1.20/4 1.33/4 0.23/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10NR 0.7km 0m 7k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-59 3-58 4-57 5-65 6-68 7-100
1 [120] KUJDA, Remigiusz 0b.PK 5.11 0.33/3 1.33/1* 2.20/1* 2.49/1* 3.34/1* 4.10/1* 4.53/1* 5.11/1*
Szkoła Podstawowa Osielsko 0.33/3 1.00/1* 0.47/2 0.29/1* 0.45/1* 0.36/2 0.43/1* 0.18/5
2 [212] MOSZKOWICZ, Aleksandra 0b.PK 6.12 0.32/2 1.35/2 2.26/2 3.07/2 4.06/2 5.08/3 5.58/2 6.12/2
WKS Wawel 0.32/2 1.03/3 0.51/4 0.41/3 0.59/2 1.02/5 0.50/2 0.14/1*
3 [215] MOSZKOWICZ, Michał 0b.PK 6.13 0.36/4 1.38/3 2.26/2 3.07/2 4.18/3 5.07/2 5.58/2 6.13/3
WKS Wawel 0.36/4 1.02/2 0.48/3 0.41/3 1.11/4 0.49/4 0.51/3 0.15/2
4 [102] KMIECIŃSKI, Franciszek 0b.PK 6.45 0.37/5 1.45/4 2.42/4 3.31/4 4.37/4 5.24/4 6.23/4 6.45/4
PUKS Młode Orły 0.37/5 1.08/4 0.57/5 0.49/6 1.06/3 0.47/3 0.59/4 0.22/7
5 [221] URYGA, Adam 0b.PK 8.03 0.31/1* 1.58/5 3.06/6 4.00/6 5.31/5 6.34/6 7.43/5 8.03/5
WKS Wawel 0.31/1* 1.27/5 1.08/6 0.54/7 1.31/5 1.03/6 1.09/5 0.20/6
6 [167] DOMAGAŁA, Konrad 0b.PK 8.09 0.42/6 2.10/6 2.52/5 3.33/5 5.55/6 6.27/5 7.54/6 8.09/6
UKS 'Grom" Sokolniki 0.42/6 1.28/6 0.42/1* 0.41/3 2.22/7 0.32/1* 1.27/7 0.15/2
7 [] WÓJTOWICZ, Daria, KRAJEWSKA, Aleksand 0b.PK 12.28 0.51/7 3.00/7 7.15/7 7.53/7 9.37/7 10.49/7 12.11/7 12.28/7
RCI Kraków 0.51/7 2.09/7 4.15/7 0.38/2 1.44/6 1.12/7 1.22/6 0.17/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 1.1km 0m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-59 3-52 4-49 5-58 6-40 7-65 8-57 9-44 10-60
11-100
1 [183] GRZYWACZ, Bartłomiej 74.56 14.30/1* 17.34/1* 18.25/1* 20.34/1* 32.53/1* 54.56/1* 67.01/1* 69.28/1* 70.12/1* 74.27/1*
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 14.30/1* 3.04/1* 0.51/1* 2.09/1* 12.19/1* 22.03/1* 12.05/1* 2.27/1* 0.44/1* 4.15/1*
74.41/1* 74.56/1*
0.14/1* 0.15/1*
[168] MARSZAŁEK, Dawid DNF / / / / / / / / / /
UKS Kometa Gliwice / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N 0.7km 0m 7k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-59 3-58 4-57 5-65 6-68 7-100
1 [100] BORCZYK, Dawid 5.22 0b.PK 0.26/2 1.12/1* 1.57/1* 2.26/1* 3.09/1* 3.53/1* 5.11/1* 5.22/1*
PUKS Młode Orły 0.26/2 0.46/1* 0.45/1* 0.29/1* 0.43/1* 0.44/1* 1.18/2 0.11/1*
2 [222] URYGA, Artur 6.20 0b.PK 0.24/1* 1.18/2 2.27/2 3.11/3 4.14/3 5.11/2 6.05/2 6.20/2
WKS Wawel 0.24/1* 0.54/2 1.09/3 0.44/3 1.03/3 0.57/2 0.54/1* 0.15/3
3 [35] CHABRZYK, Wojciech 14.37 0b.PK 0.28/3 1.41/3 2.34/3 3.08/2 3.59/2 9.44/3 14.26/3 14.37/3
ChabTeam 0.28/3 1.13/3 0.53/2 0.34/2 0.51/2 5.45/3 4.42/3 0.11/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 1.2km 0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-42 3-65 4-40 5-52 6-49 7-44 8-57 9-43 10-61
11-33 12-100
1 [130] UKLEJA, Krzysztof 10.38 0.33/1* 1.35/1* 2.11/1* 3.37/1* 4.42/1* 5.09/1* 6.45/1* 7.14/1* 8.12/1* 9.24/1*
UKS Azymut 45 0.33/1* 1.02/1* 0.36/2 1.26/2 1.05/1* 0.27/1* 1.36/3 0.29/2 0.58/1* 1.12/1*
9.52/1* 10.29/1* 10.38/1*
0.28/1* 0.37/1* 0.09/1*
2 [53] KLAKLA, Kacper 11.33 0.44/7 1.53/3 2.33/5 4.03/5 5.16/4 5.46/3 7.16/2 7.45/2 8.50/2 10.05/2
KS Kościelec Chrzanów 0.44/7 1.09/3 0.40/5 1.30/4 1.13/2 0.30/2 1.30/1* 0.29/2 1.05/3 1.15/2
10.37/2 11.19/2 11.33/2
0.32/3 0.42/3 0.14/3
3 [158] PIÓRO, Dawid 12.14 0.42/5 1.53/3 2.39/6 3.52/2 5.07/2 5.43/2 7.25/3 7.54/3 9.01/3 10.17/3
UKS Azymut Siedliska 0.42/5 1.11/4 0.46/8 1.13/1* 1.15/4 0.36/3 1.42/4 0.29/2 1.07/4 1.16/3
10.53/3 11.58/3 12.14/3
0.36/5 1.05/8 0.16/6
4 [146] BEKIER, Daniel 12.46 0.42/5 1.53/3 2.32/4 4.05/6 6.01/6 6.41/6 8.14/5 8.44/4 9.53/4 11.12/4
UKS Azymut Siedliska 0.42/5 1.11/4 0.39/3 1.33/5 1.56/8 0.40/5 1.33/2 0.30/5 1.09/6 1.19/6
11.40/4 12.25/4 12.46/4
0.28/1* 0.45/4 0.21/8
5 [52] CHODLEWSKI, Szymon 13.35 0.36/3 2.00/6 2.29/3 3.56/3 5.10/3 5.52/4 7.43/4 9.41/6 10.49/6 12.07/6
KS Kościelec Chrzanów 0.36/3 1.24/7 0.29/1* 1.27/3 1.14/3 0.42/6 1.51/5 1.58/9 1.08/5 1.18/5
12.41/5 13.21/5 13.35/5
0.34/4 0.40/2 0.14/3
6 [166] DOMAGAŁA, Jakub 14.22 0.34/2 1.37/2 2.16/2 4.02/4 5.38/5 6.20/5 9.01/6 9.26/5 10.26/5 11.42/5
UKS 'Grom" Sokolniki 0.34/2 1.03/2 0.39/3 1.46/6 1.36/7 0.42/6 2.41/8 0.25/1* 1.00/2 1.16/3
13.21/6 14.07/6 14.22/6
1.39/9 0.46/5 0.15/5
7 [104] KWIECIŃSKI, Konrad 15.12 0.46/8 2.10/8 2.54/8 5.20/8 6.52/8 7.29/8 9.27/7 9.57/7 11.20/7 12.57/7
PUKS Młode Orły 0.46/8 1.24/7 0.44/7 2.26/9 1.32/5 0.37/4 1.58/6 0.30/5 1.23/7 1.37/7
13.58/7 15.01/7 15.12/7
1.01/8 1.03/7 0.11/2
8 [187] MOKRZANOWSKI, Bartłomiej 16.36 0.40/4 2.03/7 2.45/7 4.33/7 6.07/7 7.02/7 10.33/8 11.10/8 12.36/8 14.20/8
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 0.40/4 1.23/6 0.42/6 1.48/7 1.34/6 0.55/9 3.31/9 0.37/7 1.26/8 1.44/8
15.16/8 16.14/8 16.36/8
0.56/6 0.58/6 0.22/9
9 [159] PRZEGON, Krzysztof 18.10 0.59/9 2.30/9 3.27/9 5.42/9 8.00/9 8.44/9 11.16/9 12.12/9 13.44/9 15.30/9
UKS Azymut Siedliska 0.59/9 1.31/9 0.57/9 2.15/8 2.18/9 0.44/8 2.32/7 0.56/8 1.32/9 1.46/9
16.28/9 17.52/9 18.10/9
0.58/7 1.24/9 0.18/7
[51] CHODLEWSKI, Antoni NKL-bPK 11.37/ 3.57/ 12.40/ / / / 1.33/ 1.57/ / /
KS Kościelec Chrzanów 11.37/ / 8.43/ / / / / 0.24/ / /
14.35/ 15.13/ 15.28/
/ 0.38/ 0.15/
[140] LIS, Antoni NKL-bPK 0.56/ 2.15/ 3.02/ 6.26/ 7.54/ 9.00/ 12.29/ 13.07/ 14.19/ 15.41/
UKS Azymut Dębów 0.56/ 1.19/ 0.47/ 3.24/ 1.28/ 1.06/ 3.29/ 0.38/ 1.12/ 1.22/
/ 16.24/ 16.41/
/ / 0.17/
[153] KIERSZTYN, Jakub NKL-bPK 3.26/ 26.51/ 29.03/ 12.21/ 23.14/ 21.50/ / / 54.35/ 47.59/
UKS Azymut Siedliska 3.26/ 23.25/ 2.12/ / 10.53/ / / / / /
/ 55.56/ 56.31/
/ / 0.35/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 1.7km 0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-60 2-44 3-56 4-42 5-47 6-46 7-63 8-67 9-53 10-51
11-59 12-65 13-62 14-33 15-100
1 [186] MAJOWSKI, Jan 12.08 0.24/3 1.20/1* 2.14/1* 2.40/1* 3.51/1* 4.20/1* 5.16/1* 6.07/1* 6.19/1* 7.11/1*
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 0.24/3 0.56/1* 0.54/1* 0.26/2 1.11/1* 0.29/1* 0.56/3 0.51/1* 0.12/2 0.52/1*
8.10/1* 9.01/1* 10.02/1* 10.44/1* 11.53/1* 12.08/1*
0.59/1* 0.51/1* 1.01/2 0.42/3 1.09/14 0.15/11
2 [226] WÓJCIK, Paweł 12.36 0.21/2 1.29/2 2.23/2 2.51/2 4.18/2 4.53/2 5.54/3 6.53/2 7.09/2 8.07/2
WKS Wawel 0.21/2 1.08/3 0.54/1* 0.28/3 1.27/4 0.35/4 1.01/5 0.59/3 0.16/6 0.58/5
9.10/2 10.04/2 11.10/2 11.54/2 12.29/2 12.36/2
1.03/3 0.54/2 1.06/5 0.44/4 0.35/2 0.07/1*
3 [188] PODWORSKI, Kacper 12.43 0.29/8 1.40/6 2.41/4 3.10/4 4.24/3 5.00/3 5.48/2 6.58/3 7.11/3 8.08/3
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 0.29/8 1.11/5 1.01/3 0.29/4 1.14/2 0.36/5 0.48/1* 1.10/9 0.13/4 0.57/4
9.13/3 10.12/3 11.16/3 11.57/3 12.31/3 12.43/3
1.05/4 0.59/5 1.04/3 0.41/2 0.34/1* 0.12/6
4 [56] MIŚKÓW, Krzysztof 14.07 0.26/5 1.31/3 2.36/3 3.05/3 5.24/5 5.55/5 7.10/5 8.16/5 8.28/5 9.21/5
KS Kościelec Chrzanów 0.26/5 1.05/2 1.05/5 0.29/4 2.19/8 0.31/2 1.15/7 1.06/5 0.12/2 0.53/3
10.35/5 11.32/5 12.37/5 13.21/5 13.57/4 14.07/4
1.14/6 0.57/4 1.05/4 0.44/4 0.36/3 0.10/2
5 [190] TYWONEK, Jan 14.10 0.26/5 1.38/5 2.41/4 3.10/4 4.50/4 5.27/4 6.27/4 7.33/4 7.50/4 8.51/4
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 0.26/5 1.12/6 1.03/4 0.29/4 1.40/5 0.37/6 1.00/4 1.06/5 0.17/7 1.01/6
10.03/4 10.59/4 12.23/4 13.18/4 13.57/4 14.10/5
1.12/5 0.56/3 1.24/7 0.55/6 0.39/4 0.13/7
6 [179] DĄBROWSKI, Karol 14.45 0.20/1* 3.24/14 4.47/13 5.12/12 6.31/8 7.02/7 7.50/7 8.47/6 9.00/6 9.52/6
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 0.20/1* 3.04/15 1.23/8 0.25/1* 1.19/3 0.31/2 0.48/1* 0.57/2 0.13/4 0.52/1*
10.54/6 11.58/6 13.15/6 13.55/6 14.35/6 14.45/6
1.02/2 1.04/6 1.17/6 0.40/1* 0.40/5 0.10/2
7 [192] WASILEWSKI, Mikołaj 19.33 0.25/4 1.35/4 2.57/6 3.33/6 5.26/6 6.14/6 7.45/6 9.09/7 9.30/7 10.50/8
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 0.25/4 1.10/4 1.22/7 0.36/9 1.53/6 0.48/9 1.31/8 1.24/11 0.21/11 1.20/10
12.12/7 15.24/8 17.05/8 18.13/8 19.20/7 19.33/7
1.22/7 3.12/12 1.41/8 1.08/11 1.07/13 0.13/7
8 [66] SZURYGA, Bogusz 19.42 0.30/10 2.03/10 3.30/8 4.09/8 6.34/9 7.52/10 10.04/10 11.08/9 11.31/10 12.47/9
KU AZS UMCS Lublin 0.30/10 1.33/11 1.27/9 0.39/11 2.25/9 1.18/12 2.12/12 1.04/4 0.23/12 1.16/9
14.09/9 15.34/9 17.51/9 18.46/9 19.26/8 19.42/8
1.22/7 1.25/8 2.17/11 0.55/6 0.40/5 0.16/12
9 [138] KRUK, Jakub 19.43 0.37/11 2.00/8 3.32/9 4.13/9 6.30/7 7.12/8 8.13/8 9.21/8 9.32/8 10.40/7
UKS Azymut Dębów 0.37/11 1.23/7 1.32/11 0.41/12 2.17/7 0.42/7 1.01/5 1.08/7 0.11/1* 1.08/7
12.37/8 14.00/7 14.24/7 17.13/7 19.32/9 19.43/9
1.57/14 1.23/7 0.24/1* 2.49/15 2.19/15 0.11/4
10 [121] KUJDA, Tymoteusz 20.09 0.27/7 2.01/9 3.16/7 3.47/7 6.53/10 7.37/9 9.25/9 11.10/10 11.27/9 12.52/10
Szkoła Podstawowa Osielsko 0.27/7 1.34/12 1.15/6 0.31/7 3.06/11 0.44/8 1.48/9 1.45/14 0.17/7 1.25/11
14.36/10 16.21/10 18.03/10 19.08/10 19.58/10 20.09/10
1.44/12 1.45/9 1.42/9 1.05/10 0.50/10 0.11/4
11 [152] KARDASZ, Jakub 23.28 0.37/11 2.07/11 4.09/10 4.46/10 7.12/11 9.01/11 10.50/11 12.41/11 13.01/11 14.42/11
UKS Azymut Siedliska 0.37/11 1.30/10 2.02/14 0.37/10 2.26/10 1.49/14 1.49/10 1.51/15 0.20/10 1.41/14
16.31/11 18.26/11 21.06/11 22.15/11 23.10/11 23.28/11
1.49/13 1.55/10 2.40/12 1.09/12 0.55/12 0.18/13
12 [155] MNICH, Marcin 26.18 0.29/8 1.57/7 5.12/14 6.24/14 10.14/12 12.03/13 13.53/12 15.34/12 15.51/12 17.29/12
UKS Azymut Siedliska 0.29/8 1.28/8 3.15/15 1.12/14 3.50/13 1.49/14 1.50/11 1.41/13 0.17/7 1.38/12
19.33/12 21.28/12 24.08/12 25.12/12 26.04/12 26.18/12
2.04/15 1.55/10 2.40/12 1.04/9 0.52/11 0.14/9
13 [76] CZAJKA, Piotr 29.09 2.19/15 4.54/15 6.43/15 8.11/15 11.30/14 12.22/14 15.57/14 17.17/14 17.44/14 18.54/14
MKS San Jarosław 2.19/15 2.35/14 1.49/12 1.28/15 3.19/12 0.52/10 3.35/14 1.20/10 0.27/13 1.10/8
20.32/14 23.48/13 25.55/13 28.12/13 28.55/13 29.09/13
1.38/10 3.16/13 2.07/10 2.17/14 0.43/7 0.14/9
14 [157] PARUCH, Paweł 32.02 0.40/13 2.30/12 4.29/12 5.12/12 10.15/13 11.52/12 14.26/13 16.05/13 16.35/13 18.42/13
UKS Azymut Siedliska 0.40/13 1.50/13 1.59/13 0.43/13 5.03/14 1.37/13 2.34/13 1.39/12 0.30/14 2.07/15
20.25/13 25.52/14 29.09/14 30.54/14 31.40/14 32.02/14
1.43/11 5.27/15 3.17/14 1.45/13 0.46/9 0.22/15
15 [80] KOWAL, Maciej 48.31 1.21/14 2.50/13 4.18/11 4.53/11 16.39/15 17.33/15 24.03/15 25.11/15 28.05/15 29.44/15
MKS San Jarosław 1.21/14 1.29/9 1.28/10 0.35/8 11.46/15 0.54/11 6.30/15 1.08/7 2.54/15 1.39/13
31.11/15 34.35/15 46.30/15 47.28/15 48.13/15 48.31/15
1.27/9 3.24/14 11.55/15 0.58/8 0.45/8 0.18/13
[78] HEJSAK, Maciej DNF / / / / / / / / / /
MKS San Jarosław / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[83] SUDOŁ, Jakub DNF / / / / / / / / / /
MKS San Jarosław / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[90] JOHANSSON, Matti DNF / / / / / / / / / /
OK Njudung / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[150] CZYSZKOWSKI, IgorV DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[163] WAŁCZUK-PIECH, WiktorV DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[170] MARSZAŁEK, Patryk DNF / / / / / / / / / /
UKS Kometa Gliwice / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 1.2km 0m 19k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-66 2-42 3-49 4-52 5-65 6-41 7-57 8-38 9-100 10-31
11-45 12-46 13-43 14-33 15-70 16-35 17-34 18-61 19-100
1 [189] SOBIEPANEK, Maksymilian 17.36 0.35/2 1.46/1* 2.57/1* 3.49/1* / 7.00/4 7.36/3 8.50/2 17.26/5 10.27/2
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 0.35/2 1.11/1* 1.11/1* 0.52/6 / / 0.36/3 1.14/1* 8.36/6 /
11.01/2 12.00/1* 12.39/1* 13.53/1* 14.36/1* 15.02/1* 16.06/1* 16.58/1* / 17.36/1*
0.34/2 0.59/1* 0.39/1* 1.14/1* 0.43/1* 0.26/1* 1.04/1* 0.52/1* / /
2 [70] LUCAS, Treldal 19.27 0.48/5 2.22/5 3.59/5 4.37/5 6.24/4 7.09/5 7.42/4 9.21/4 10.25/3 10.53/4
Lund ok 0.48/5 1.34/5 1.37/3 0.38/5 1.47/5 0.45/4 0.33/2 1.39/3 1.04/2 0.28/1*
11.25/4 12.44/3 13.36/3 14.59/3 15.49/3 16.27/3 17.37/2 18.35/2 19.13/1* 19.27/2
0.32/1* 1.19/4 0.52/3 1.23/3 0.50/2 0.38/5 1.10/2 0.58/2 0.38/3 0.14/3
3 [182] GÓRSKI, Patryk 20.30 0.34/1* 1.57/3 3.31/2 3.57/2 5.28/1* 6.06/1* 6.38/1* 8.28/1* 9.34/1* 10.13/1*
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 0.34/1* 1.23/4 1.34/2 0.26/1* 1.31/2 0.38/1* 0.32/1* 1.50/4 1.06/4 0.39/3
11.00/1* 12.09/2 13.01/2 14.48/2 15.47/2 16.23/2 18.22/3 19.33/3 20.18/2 20.30/3
0.47/5 1.09/3 0.52/3 1.47/6 0.59/3 0.36/3 1.59/5 1.11/5 0.45/5 0.12/2
4 [58] DOBROWOLSKI, Jakub 20.35 0.37/3 1.55/2 3.35/3 4.05/3 5.36/2 6.18/2 7.01/2 8.53/3 9.56/2 10.28/3
KU AZS UMCS Lublin 0.37/3 1.18/3 1.40/4 0.30/3 1.31/2 0.42/3 0.43/5 1.52/5 1.03/1* 0.32/2
11.05/3 12.44/3 13.49/4 15.06/4 16.34/4 17.19/4 18.47/4 19.48/4 20.25/3 20.35/4
0.37/3 1.39/5 1.05/6 1.17/2 1.28/6 0.45/6 1.28/4 1.01/3 0.37/1* 0.10/1*
5 [145] WOŁOWIEC, Daniel 24.24 0.45/4 1.59/4 3.40/4 4.14/4 5.47/3 6.43/3 7.48/5 10.31/5 12.05/4 13.08/5
UKS Azymut Dębów 0.45/4 1.14/2 1.41/5 0.34/4 1.33/4 0.56/5 1.05/6 2.43/6 1.34/5 1.03/5
13.57/5 15.41/5 16.30/5 18.05/5 19.28/5 20.04/5 22.04/5 23.25/5 24.09/4 24.24/5
0.49/6 1.44/6 0.49/2 1.35/5 1.23/5 0.36/3 2.00/6 1.21/6 0.44/4 0.15/4
6 [143] ROMAN, Szymon 36.07 0.59/6 17.49/6 20.38/6 21.06/6 22.30/5 23.10/6 23.52/6 25.19/6 26.24/6 27.21/6
UKS Azymut Dębów 0.59/6 16.50/6 2.49/6 0.28/2 1.24/1* 0.40/2 0.42/4 1.27/2 1.05/3 0.57/4
28.04/6 29.05/6 29.58/6 31.22/6 32.25/6 32.59/6 34.10/6 35.15/6 35.52/5 36.07/6
0.43/4 1.01/2 0.53/5 1.24/4 1.03/4 0.34/2 1.11/3 1.05/4 0.37/1* 0.15/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 1.4km 0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-66 2-59 3-65 4-61 5-34 6-35 7-64 8-32 9-43 10-52
11-38 12-100
1 [127] PETERSBURSKI, Krystian 15.14 0.28/1* 0.43/1* 1.22/1* 2.21/1* 3.14/1* 4.03/1* 4.17/1* 4.57/1* 6.02/1* 6.34/1*
UKS Azymut 45 0.28/1* 0.15/1* 0.39/1* 0.59/1* 0.53/1* 0.49/1* 0.14/1* 0.40/1* 1.05/1* 0.32/1*
7.32/1* 8.18/1* 15.14/1*
0.58/2 0.46/2 6.56/1*
2 [128] PORZYCZ, Grzegorz 16.33 0.34/2 0.51/2 1.34/2 2.39/2 3.45/2 4.35/2 4.50/2 5.33/2 6.45/2 7.20/2
UKS Azymut 45 0.34/2 0.17/2 0.43/2 1.05/2 1.06/3 0.50/2 0.15/2 0.43/2 1.12/2 0.35/2
8.17/2 9.02/2 16.33/2
0.57/1* 0.45/1* 7.31/2
3 [148] BOJKO, Sebastian 31.02 0.38/3 1.04/3 2.57/3 4.17/3 5.16/3 7.22/3 7.42/3 8.53/3 11.06/3 12.34/3
UKS Azymut Siedliska 0.38/3 0.26/3 1.53/3 1.20/3 0.59/2 2.06/3 0.20/3 1.11/3 2.13/3 1.28/3
15.30/3 16.45/3 31.02/3
2.56/3 1.15/3 14.17/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21 1.4km 0m 22k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-63 3-46 4-47 5-50 6-55 7-53 8-38 9-42 10-61
11-100 12-46 13-51 14-43 15-33 16-70 17-37 18-36 19-64 20-32
21-31 22-100
1 [202] OLEJNIK, Michał 13.36 0.46/8 1.20/6 1.57/5 2.26/5 2.45/3 3.19/3 3.48/3 5.02/3 6.05/3 6.55/3
WKS Grunwald Poznań 0.46/8 0.34/3 0.37/1* 0.29/4 0.19/1* 0.34/3 0.29/3 1.14/2 1.03/1* 0.50/1*
7.19/3 7.51/2 8.18/2 9.08/2 10.03/2 10.32/2 11.11/2 11.30/2 11.57/2 12.26/1*
0.24/1* 0.32/1* 0.27/4 0.50/1* 0.55/1* 0.29/1* 0.39/1* 0.19/1* 0.27/1* 0.29/1*
13.01/1* 13.27/1* 13.36/1*
0.35/1* 0.26/3 0.09/2
2 [199] KUCA, Kacper 13.44 0.28/1* 1.00/1* 1.38/1* 2.03/1* 2.23/1* 2.57/1* 3.25/1* 4.37/1* 5.41/1* 6.34/1*
UNTS Warszawa 0.28/1* 0.32/1* 0.38/2 0.25/1* 0.20/3 0.34/3 0.28/1* 1.12/1* 1.04/2 0.53/2
7.00/1* 7.35/1* 8.01/1* 8.55/1* 9.52/1* 10.26/1* 11.06/1* 11.27/1* 11.55/1* 12.26/1*
0.26/3 0.35/2 0.26/2 0.54/3 0.57/2 0.34/3 0.40/2 0.21/2 0.28/2 0.31/2
13.04/2 13.37/2 13.44/2
0.38/2 0.33/8 0.07/1*
3 [95] DZIOBA, Mateusz 13.55 0.30/4 1.13/5 1.51/2 2.19/2 2.38/2 3.11/2 3.39/2 4.54/2 5.59/2 6.52/2
Paulinum Jelenia Góra/23spa 0.30/4 0.43/9 0.38/2 0.28/2 0.19/1* 0.33/1* 0.28/1* 1.15/3 1.05/3 0.53/2
7.17/2 7.52/3 8.20/3 9.14/3 10.12/3 10.44/3 11.24/3 11.45/3 12.13/3 12.44/3
0.25/2 0.35/2 0.28/6 0.54/3 0.58/3 0.32/2 0.40/2 0.21/2 0.28/2 0.31/2
13.22/3 13.44/3 13.55/3
0.38/2 0.22/1* 0.11/5
4 [208] KRZYSZTYŃSKI, Michał 15.15 0.28/1* 1.09/4 1.56/4 2.24/4 2.46/4 3.21/4 3.50/4 5.15/4 6.20/4 7.16/4
WKS Wawel 0.28/1* 0.41/7 0.47/7 0.28/2 0.22/5 0.35/5 0.29/3 1.25/5 1.05/3 0.56/5
7.42/4 8.37/4 9.07/4 10.02/4 11.04/4 11.39/4 12.22/4 12.45/4 13.14/4 13.48/4
0.26/3 0.55/8 0.30/7 0.55/5 1.02/6 0.35/4 0.43/5 0.23/5 0.29/4 0.34/6
14.30/4 15.04/4 15.15/4
0.42/7 0.34/9 0.11/5
5 [13] KALATA, Michał 16.22 1.38/10 2.10/10 2.49/9 4.09/9 4.29/9 5.02/9 5.31/9 6.48/9 7.57/9 8.52/8
10BKPanc 1.38/10 0.32/1* 0.39/4 1.20/11 0.20/3 0.33/1* 0.29/3 1.17/4 1.09/5 0.55/4
9.22/8 10.04/7 10.29/6 11.22/6 12.21/6 12.56/5 13.37/5 14.00/5 14.30/5 15.02/5
0.30/6 0.42/5 0.25/1* 0.53/2 0.59/4 0.35/4 0.41/4 0.23/5 0.30/6 0.32/4
15.44/5 16.12/5 16.22/5
0.42/7 0.28/5 0.10/3
6 [16] PLESIŃSKI, Mariusz 16.28 0.30/4 1.04/2 2.18/7 3.12/7 3.34/7 4.09/7 4.46/7 6.22/7 7.34/7 8.30/6
10BKPanc 0.30/4 0.34/3 1.14/10 0.54/10 0.22/5 0.35/5 0.37/10 1.36/9 1.12/7 0.56/5
9.00/6 9.43/5 10.10/5 11.07/5 12.07/5 13.03/6 13.49/6 14.10/6 14.39/6 15.12/6
0.30/6 0.43/6 0.27/4 0.57/6 1.00/5 0.56/12 0.46/7 0.21/2 0.29/4 0.33/5
15.50/6 16.16/6 16.28/6
0.38/2 0.26/3 0.12/8
7 [181] GŁADECKI, Dawid 16.56 0.29/3 1.05/3 1.53/3 2.22/3 2.46/4 3.21/4 3.55/5 5.35/5 6.46/5 7.47/5
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 0.29/3 0.36/5 0.48/8 0.29/4 0.24/7 0.35/5 0.34/7 1.40/11 1.11/6 1.01/7
8.16/5 10.06/8 10.32/7 11.30/7 12.37/7 13.13/7 13.56/7 14.21/7 14.53/7 15.29/7
0.29/5 1.50/12 0.26/2 0.58/8 1.07/9 0.36/6 0.43/5 0.25/8 0.32/7 0.36/8
16.10/7 16.45/7 16.56/7
0.41/5 0.35/10 0.11/5
8 [94] KRASUSKI, Marcin 17.30 0.40/6 1.21/7 2.13/6 2.46/6 3.12/6 3.55/6 4.30/6 5.58/6 7.22/6 8.31/7
OK!Sport Warszawa 0.40/6 0.41/7 0.52/9 0.33/7 0.26/9 0.43/11 0.35/8 1.28/7 1.24/11 1.09/8
9.03/7 9.59/6 10.32/7 11.32/8 12.43/8 13.23/8 14.12/8 14.37/8 15.10/8 15.54/8
0.32/10 0.56/9 0.33/8 1.00/9 1.11/11 0.40/7 0.49/9 0.25/8 0.33/9 0.44/10
16.46/8 17.17/8 17.30/8
0.52/11 0.31/7 0.13/10
9 [116] SIWEK, Marcin 18.27 0.41/7 1.54/8 2.40/8 3.13/8 3.41/8 4.21/8 4.57/8 6.35/8 7.56/8 9.06/9
Stalowowolski Klub Biegacza 0.41/7 1.13/13 0.46/6 0.33/7 0.28/12 0.40/10 0.36/9 1.38/10 1.21/10 1.10/9
9.37/9 10.31/9 11.37/9 12.42/9 13.52/9 14.32/9 15.23/9 15.48/9 16.22/9 17.08/9
0.31/8 0.54/7 1.06/13 1.05/11 1.10/10 0.40/7 0.51/10 0.25/8 0.34/10 0.46/11
17.50/9 18.15/9 18.27/9
0.42/7 0.25/2 0.12/8
10 [113] MALINAK, Stepan 19.25 3.01/12 3.39/12 4.18/11 4.50/10 5.15/10 5.50/10 6.22/10 7.50/10 9.06/10 10.43/10
SKOB Kobra Vsetin 3.01/12 0.38/6 0.39/4 0.32/6 0.25/8 0.35/5 0.32/6 1.28/7 1.16/8 1.37/12
11.17/10 11.58/10 12.31/10 13.34/10 14.39/10 15.27/10 16.15/10 16.38/10 17.10/10 17.52/10
0.34/11 0.41/4 0.33/8 1.03/10 1.05/7 0.48/10 0.48/8 0.23/5 0.32/7 0.42/9
18.40/10 19.09/10 19.25/10
0.48/10 0.29/6 0.16/11
11 [63] KOGUCIUK, Konrad 23.25 2.07/11 3.32/11 5.45/12 6.38/11 7.05/11 7.41/11 8.25/11 9.51/11 11.10/11 13.07/11
KU AZS UMCS Lublin 2.07/11 1.25/14 2.13/13 0.53/9 0.27/11 0.36/9 0.44/12 1.26/6 1.19/9 1.57/13
13.38/11 14.47/11 15.39/11 16.36/11 17.41/11 18.36/11 20.11/11 20.43/11 21.17/11 21.51/11
0.31/8 1.09/10 0.52/10 0.57/6 1.05/7 0.55/11 1.35/14 0.32/11 0.34/10 0.34/6
22.32/11 23.15/11 23.25/11
0.41/5 0.43/13 0.10/3
12 [22] GOLARZ, Tomasz 28.42 0.59/9 2.07/9 3.52/10 6.57/12 7.33/12 8.26/12 9.22/12 11.29/12 13.18/12 14.51/12
2 pinż Inowrocław 0.59/9 1.08/12 1.45/12 3.05/14 0.36/13 0.53/12 0.56/13 2.07/13 1.49/12 1.33/11
15.37/12 18.31/12 19.52/12 21.06/12 22.31/12 23.18/12 24.21/12 24.58/12 25.41/12 26.42/12
0.46/13 2.54/14 1.21/14 1.14/12 1.25/13 0.47/9 1.03/11 0.37/14 0.43/12 1.01/14
27.51/12 28.26/12 28.42/12
1.09/13 0.35/10 0.16/11
13 [20] KRAWCZYK , Michał 41.43 5.41/14 6.25/14 7.52/13 10.04/13 10.30/13 11.24/13 12.07/13 14.06/13 24.54/13 26.23/13
1bdm 5.41/14 0.44/10 1.27/11 2.12/12 0.26/9 0.54/13 0.43/11 1.59/12 10.48/14 1.29/10
27.19/13 29.15/13 30.13/13 33.51/13 35.04/13 36.06/13 37.18/13 37.53/13 38.41/13 39.28/13
0.56/14 1.56/13 0.58/11 3.38/14 1.13/12 1.02/13 1.12/13 0.35/13 0.48/14 0.47/12
40.39/13 41.20/13 41.43/13
1.11/14 0.41/12 0.23/14
14 [21] MALEC, Łukasz 43.41 4.05/13 5.11/13 13.07/14 15.38/14 16.39/14 17.48/14 18.52/14 22.57/14 26.52/14 30.12/14
1bdm 4.05/13 1.06/11 7.56/14 2.31/13 1.01/14 1.09/14 1.04/14 4.05/14 3.55/13 3.20/14
30.53/14 32.40/14 33.45/14 35.21/14 37.02/14 38.13/14 39.22/14 39.55/14 40.40/14 41.31/14
0.41/12 1.47/11 1.05/12 1.36/13 1.41/14 1.11/14 1.09/12 0.33/12 0.45/13 0.51/13
42.38/14 43.22/14 43.41/14
1.07/12 0.44/14 0.19/13
[12] GOLINOWSKI, Paweł NKL-bPK 1.00/ 1.42/ 2.33/ 3.10/ 3.43/ 4.23/ 4.59/ 6.36/ 7.56/ 9.27/
10BKPanc 1.00/ 0.42/ 0.51/ 0.37/ 0.33/ 0.40/ 0.36/ 1.37/ 1.20/ 1.31/
10.00/ 10.46/ 11.19/ 12.24/ 13.48/ / 15.16/ 15.42/ 16.18/ 16.56/
0.33/ 0.46/ 0.33/ 1.05/ 1.24/ / / 0.26/ 0.36/ 0.38/
17.46/ 18.27/ 18.39/
0.50/ 0.41/ 0.12/
[201] WOJARSKI, Michał DNF / / / / / / / / / /
Wieliczka O-Team / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[209] KURYJ, Marek DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[218] TICHY, Tomas DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 1.2km 0m 20k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-46 3-60 4-32 5-37 6-36 7-64 8-33 9-100 10-40
11-42 12-41 13-65 14-47 15-55 16-67 17-38 18-52 19-68 20-100
1 [98] GABROWSKI, Karol 17.53 0.37/2 1.53/1* 2.45/1* 3.33/1* 4.31/1* 4.57/1* 5.35/1* 6.33/1* 7.09/1* 7.33/1*
Polisportiva 'G.Masi' 0.37/2 1.16/1* 0.52/2 0.48/1* 0.58/1* 0.26/1* 0.38/2 0.58/1* 0.36/1* 0.24/1*
8.51/1* 9.23/1* 9.56/1* 12.06/1* 13.17/1* 13.44/1* 15.13/1* 16.23/1* 17.09/1* 17.41/1*
1.18/1* 0.32/4 0.33/1* 2.10/4 1.11/2 0.27/1* 1.29/1* 1.10/4 0.46/3 0.32/1*
17.53/1*
0.12/3
2 [17] STĘŻYCKI , Grzegorz 18.35 0.40/3 2.18/2 3.08/2 4.04/2 5.21/2 5.47/2 6.24/2 7.28/2 8.06/2 8.43/2
10BKPanc 0.40/3 1.38/4 0.50/1* 0.56/4 1.17/4 0.26/1* 0.37/1* 1.04/3 0.38/2 0.37/4
10.02/2 10.27/2 11.03/2 12.40/2 13.48/2 14.15/2 16.06/2 17.03/2 17.47/2 18.24/2
1.19/2 0.25/1* 0.36/2 1.37/1* 1.08/1* 0.27/1* 1.51/3 0.57/2 0.44/1* 0.37/3
18.35/2
0.11/1*
3 [50] WDOWCZYK, Piotr 20.04 0.36/1* 3.51/4 4.44/4 5.32/4 6.34/4 7.04/4 7.42/4 8.41/3 9.20/3 9.48/3
KLUB 2 PUŁK INZYNIERYJNY INOWROCLAW/UMKS 0.36/1* 3.15/5 0.53/3 0.48/1* 1.02/2 0.30/3 0.38/2 0.59/2 0.39/3 0.28/2
11.13/3 11.42/3 12.18/3 14.01/3 15.23/3 15.52/3 17.32/3 18.31/3 19.16/3 19.53/3
1.25/3 0.29/3 0.36/2 1.43/2 1.22/3 0.29/3 1.40/2 0.59/3 0.45/2 0.37/3
20.04/3
0.11/1*
4 [164] DOMAGAŁA, Andrzej 22.12 1.28/4 2.47/3 3.56/3 4.49/3 6.02/3 6.41/3 7.32/3 9.04/4 9.49/4 10.24/4
UKS 'Grom" Sokolniki 1.28/4 1.19/2 1.09/5 0.53/3 1.13/3 0.39/5 0.51/5 1.32/4 0.45/4 0.35/3
12.03/4 12.30/4 13.08/4 15.05/4 16.30/4 17.06/4 19.07/4 20.27/4 21.24/4 22.00/4
1.39/4 0.27/2 0.38/4 1.57/3 1.25/4 0.36/5 2.01/4 1.20/5 0.57/4 0.36/2
22.12/4
0.12/3
5 [46] ZIELINSKI, Sebastian 28.59 3.00/5 4.24/5 5.29/5 6.38/5 7.58/5 8.31/5 9.16/5 11.08/5 12.02/5 13.25/5
indywidualnie 3.00/5 1.24/3 1.05/4 1.09/5 1.20/5 0.33/4 0.45/4 1.52/5 0.54/5 1.23/5
15.42/5 16.20/5 17.08/5 20.42/5 22.14/5 22.49/5 25.41/5 26.37/5 27.55/5 28.42/5
2.17/5 0.38/5 0.48/5 3.34/5 1.32/5 0.35/4 2.52/5 0.56/1* 1.18/5 0.47/5
28.59/5
0.17/5
[48] WOJCIECH, Sebastian DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie Wielkopolska / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 1.0km 0m 19k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-52 3-49 4-67 5-63 6-42 7-40 8-100 9-38 10-39
11-70 12-37 13-36 14-64 15-32 16-34 17-65 18-68 19-100
1 [126] CIEĆWIERZ, Sławomir 16.21 0.33/2 1.02/1* 1.28/1* 2.24/1* 3.24/1* 5.15/1* 6.39/1* 7.05/1* 7.51/1* 8.27/1*
UKS Azymut 45 0.33/2 0.29/1* 0.26/2 0.56/5 1.00/2 1.51/1* 1.24/1* 0.26/4 0.46/1* 0.36/3
9.52/1* 10.47/1* 11.18/1* 12.00/1* 12.49/1* 13.31/1* 15.11/1* 15.38/1* 16.11/1* 16.21/1*
1.25/4 0.55/2 0.31/4 0.42/2 0.49/2 0.42/1* 1.40/3 0.27/1* 0.33/4 0.10/1*
2 [49] MAREK, Mirosław 17.59 0.41/3 1.18/3 1.43/2 2.34/2 3.44/3 6.07/3 7.39/2 8.05/2 8.57/2 9.53/3
InO.Maniak Nowa Dęba 0.41/3 0.37/3 0.25/1* 0.51/1* 1.10/4 2.23/5 1.32/2 0.26/4 0.52/2 0.56/4
11.15/3 12.15/2 12.44/2 13.32/2 14.21/2 15.09/2 16.50/2 17.18/2 17.49/2 17.59/2
1.22/2 1.00/3 0.29/3 0.48/5 0.49/2 0.48/2 1.41/5 0.28/4 0.31/1* 0.10/1*
3 [23] BALMOWSKI, Radosław 18.05 0.42/4 1.21/4 1.57/3 2.49/3 3.40/2 5.54/2 7.44/3 8.06/3 9.19/3 9.52/2
2 pułk inżynieryjny 0.42/4 0.39/4 0.36/3 0.52/2 0.51/1* 2.14/4 1.50/4 0.22/1* 1.13/4 0.33/1*
11.14/2 12.21/3 12.49/3 13.33/3 14.25/3 15.21/3 16.55/3 17.22/3 17.54/3 18.05/3
1.22/2 1.07/4 0.28/2 0.44/3 0.52/4 0.56/4 1.34/2 0.27/1* 0.32/3 0.11/3
4 [11] KUJDA, Arkadiusz 18.06 0.31/1* 1.03/2 3.04/4 3.58/4 5.05/4 7.06/4 8.42/4 9.07/4 10.01/4 10.35/4
1 Brygada Logistyczna 0.31/1* 0.32/2 2.01/5 0.54/3 1.07/3 2.01/3 1.36/3 0.25/3 0.54/3 0.34/2
11.54/4 12.46/4 13.13/4 13.50/4 14.31/4 15.24/4 16.56/4 17.23/4 17.54/3 18.06/4
1.19/1* 0.52/1* 0.27/1* 0.37/1* 0.41/1* 0.53/3 1.32/1* 0.27/1* 0.31/1* 0.12/4
5 [223] URYGA, Sławek 24.08 3.15/5 4.45/5 5.24/5 6.18/5 7.37/5 9.37/5 11.48/5 12.12/5 13.25/5 14.25/5
WKS Wawel 3.15/5 1.30/5 0.39/4 0.54/3 1.19/5 2.00/2 2.11/5 0.24/2 1.13/4 1.00/5
16.03/5 17.14/5 18.08/5 18.53/5 19.55/5 21.00/5 22.40/5 23.19/5 23.54/5 24.08/5
1.38/5 1.11/5 0.54/5 0.45/4 1.02/5 1.05/5 1.40/3 0.39/5 0.35/5 0.14/5
[38] GACEK, Bartosz DNF / / / / / / / / / /
indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
[87] MIKHAYLOV, Victor DNF / / / / / / / / / /
Odessa Team / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 1.1km 0m 19k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-46 2-42 3-40 4-34 5-35 6-64 7-60 8-100 9-43 10-58
11-56 12-65 13-52 14-49 15-47 16-50 17-39 18-31 19-100
1 [204] CYCH, Piotr 14.04 0.58/1* 1.51/1* 3.03/1* 4.01/1* 5.01/1* 5.17/1* 6.33/1* 6.41/1* 7.17/1* 7.52/1*
WKS Śląsk Wrocław 0.58/1* 0.53/2 1.12/1* 0.58/1* 1.00/3 0.16/1* 1.16/1* 0.08/1* 0.36/1* 0.35/1*
8.40/1* 9.16/1* 10.12/1* 10.56/1* 11.17/1* 11.41/1* 13.03/1* 13.23/1* 13.52/1* 14.04/1*
0.48/1* 0.36/1* 0.56/ 0.44/14 0.21/1* 0.24/1* 1.22/2 0.20/1* 0.29/3 0.12/2
2 [71] PONTUS , Gustavsson 15.17 1.08/3 2.06/3 3.30/3 4.31/2 5.32/2 5.51/2 7.20/2 7.30/2 8.09/2 8.46/2
Lunds OK 1.08/3 0.58/4 1.24/6 1.01/2 1.01/5 0.19/6 1.29/5 0.10/3 0.39/2 0.37/3
9.44/2 10.24/2 11.25/2 11.48/2 12.12/2 12.39/2 14.04/2 14.29/2 15.02/2 15.17/2
0.58/3 0.40/5 1.01/2 0.23/1* 0.24/2 0.27/4 1.25/3 0.25/4 0.33/6 0.15/7
3 [217] MOSZKOWICZ, Paweł 15.54 1.29/9 2.40/9 4.23/10 5.35/9 6.36/7 6.53/6 8.12/6 8.22/6 9.08/4 9.43/4
WKS Wawel 1.29/9 1.11/12 1.43/12 1.12/6 1.01/5 0.17/2 1.19/2 0.10/3 0.46/6 0.35/1*
10.35/3 11.11/3 12.12/3 12.36/3 13.00/3 13.27/3 14.46/3 15.08/3 15.39/3 15.54/3
0.52/2 0.36/1* 1.01/2 0.24/2 0.24/2 0.27/4 1.19/1* 0.22/2 0.31/4 0.15/7
4 [91] SĘDŁAK, Krystian 16.49 1.47/12 2.47/11 4.07/6 5.15/5 6.15/5 6.35/5 8.03/5 8.14/5 8.57/3 9.36/3
Ok!Sport 1.47/12 1.00/5 1.20/2 1.08/4 1.00/3 0.20/8 1.28/4 0.11/5 0.43/4 0.39/4
10.44/4 11.24/4 12.30/4 12.59/4 13.34/4 14.05/4 15.32/4 15.59/4 16.35/4 16.49/4
1.08/10 0.40/5 1.06/7 0.29/4 0.35/8 0.31/7 1.27/4 0.27/9 0.36/8 0.14/6
5 [133] WITKOWSKI, Adam 17.28 1.08/3 2.05/2 3.27/2 4.40/4 5.57/4 6.16/4 7.56/4 8.13/4 9.08/4 9.50/5
UKS Azymut 45 1.08/3 0.57/3 1.22/4 1.13/7 1.17/14 0.19/6 1.40/8 0.17/13 0.55/10 0.42/8
10.49/5 11.28/5 12.33/5 13.14/5 14.13/5 14.38/5 16.18/5 16.43/5 17.15/5 17.28/5
0.59/5 0.39/4 1.05/5 0.41/13 0.59/12 0.25/3 1.40/9 0.25/4 0.32/5 0.13/4
6 [219] TOPÓR, Marek 18.11 1.58/13 3.01/13 4.32/12 5.52/12 6.56/12 7.16/11 8.54/11 9.05/11 9.57/10 10.40/10
WKS Wawel 1.58/13 1.03/6 1.31/8 1.20/10 1.04/8 0.20/8 1.38/7 0.11/5 0.52/9 0.43/9
11.39/7 12.22/7 13.51/8 14.24/8 14.49/6 15.28/6 16.55/6 17.20/6 17.55/6 18.11/6
0.59/5 0.43/9 1.29/13 0.33/7 0.25/4 0.39/13 1.27/4 0.25/4 0.35/7 0.16/10
7 [203] BECMER, Dariusz 18.36 2.01/14 3.06/14 4.26/11 5.35/9 6.36/7 6.54/7 8.21/7 8.29/7 9.15/6 9.56/6
WKS Śląsk Wrocław 2.01/14 1.05/7 1.20/2 1.09/5 1.01/5 0.18/4 1.27/3 0.08/1* 0.46/6 0.41/6
11.02/6 11.43/6 12.48/6 13.21/6 15.09/7 15.37/7 17.13/7 17.41/7 18.24/7 18.36/7
1.06/7 0.41/7 1.05/5 0.33/7 1.48/13 0.28/6 1.36/7 0.28/11 0.43/13 0.12/2
8 [24] GRAJEK, Grzegorz 19.04 1.28/8 2.33/7 3.58/5 5.31/8 6.36/7 6.58/8 8.44/8 8.56/8 9.41/7 10.35/9
2 pułk inżynieryjny 1.28/8 1.05/7 1.25/7 1.33/13 1.05/9 0.22/11 1.46/11 0.12/7 0.45/5 0.54/14
12.08/10 12.50/9 14.30/11 14.58/11 15.31/10 16.04/10 17.45/10 18.13/10 18.51/9 19.04/8
1.33/14 0.42/8 1.40/15 0.28/3 0.33/7 0.33/10 1.41/11 0.28/11 0.38/10 0.13/4
9 [44] WIERTELAK, Sławomir 19.05 1.38/10 2.43/10 4.17/9 5.41/11 6.54/11 7.16/11 9.01/12 9.13/12 10.09/11 10.54/11
indywidualnie 1.38/10 1.05/7 1.34/9 1.24/12 1.13/12 0.22/11 1.45/10 0.12/7 0.56/11 0.45/10
12.04/9 12.53/10 14.14/9 14.51/9 15.23/9 15.54/8 17.41/9 18.10/8 18.48/8 19.05/9
1.10/13 0.49/12 1.21/12 0.37/11 0.32/6 0.31/7 1.47/13 0.29/13 0.38/10 0.17/12
10 [36] WOJTCZAK, Krzysztof 19.08 1.20/5 2.12/4 4.32/12 7.31/14 8.24/14 8.42/14 10.13/14 10.30/14 11.12/13 11.53/13
CSWIiChem Wrocław 1.20/5 0.52/1* 2.20/13 2.59/15 0.53/1* 0.18/4 1.31/6 0.17/13 0.42/3 0.41/6
12.51/12 13.35/12 14.39/12 15.17/12 15.55/11 16.30/11 18.00/11 18.24/11 18.52/10 19.08/10
0.58/3 0.44/10 1.04/4 0.38/12 0.38/10 0.35/11 1.30/6 0.24/3 0.28/1* 0.16/10
11 [124] KRASUSKI, Bartłomiej 19.12 1.25/6 2.39/8 4.16/8 5.30/7 6.39/10 6.59/9 8.47/10 9.00/9 10.23/12 11.11/12
Team360 1.25/6 1.14/13 1.37/10 1.14/8 1.09/11 0.20/8 1.48/12 0.13/9 1.23/14 0.48/12
12.18/11 13.07/11 14.25/10 14.55/10 15.21/8 15.58/9 17.35/8 18.12/9 18.54/11 19.12/11
1.07/8 0.49/12 1.18/9 0.30/5 0.26/5 0.37/12 1.37/8 0.37/14 0.42/12 0.18/15
12 [224] WÓJCIK, Grzegorz 19.39 1.02/2 2.12/4 3.34/4 4.38/3 5.36/3 5.53/3 7.45/3 8.00/3 9.54/9 10.33/7
WKS Wawel 1.02/2 1.10/11 1.22/4 1.04/3 0.58/2 0.17/2 1.52/14 0.15/12 1.54/15 0.39/4
13.22/14 14.00/13 15.20/13 15.50/13 16.26/13 16.50/13 18.35/13 19.00/13 19.28/13 19.39/12
2.49/15 0.38/3 1.20/11 0.30/5 0.36/9 0.24/1* 1.45/12 0.25/4 0.28/1* 0.11/1*
13 [60] GORAL, Michał 19.42 1.26/7 2.32/6 4.10/7 5.28/6 6.34/6 7.02/10 8.46/9 9.00/9 9.47/8 10.34/8
KU AZS UMCS Lublin 1.26/7 1.06/10 1.38/11 1.18/9 1.06/10 0.28/15 1.44/9 0.14/10 0.47/8 0.47/11
11.41/8 12.27/8 13.36/7 14.20/7 16.11/12 16.43/12 18.23/12 18.49/12 19.25/12 19.42/13
1.07/8 0.46/11 1.09/8 0.44/14 1.51/14 0.32/9 1.40/9 0.26/8 0.36/8 0.17/12
14 [19] KOSONOWSKI, Robert 23.15 1.39/11 2.54/12 5.20/14 6.41/13 7.55/13 8.17/13 10.06/13 10.20/13 11.19/14 12.11/14
1bdm 1.39/11 1.15/14 2.26/14 1.21/11 1.14/13 0.22/11 1.49/13 0.14/10 0.59/12 0.52/13
13.19/13 14.11/14 15.30/14 16.03/14 18.21/14 19.01/14 21.47/14 22.14/14 22.58/14 23.15/14
1.08/10 0.52/14 1.19/10 0.33/7 2.18/15 0.40/14 2.46/15 0.27/9 0.44/14 0.17/12
15 [197] JACHNA, Dariusz 30.29 5.07/15 9.33/15 12.42/15 14.15/15 15.41/15 16.03/15 18.05/15 18.23/15 19.31/15 20.39/15
UMKS ORKAN Ostróda 5.07/15 4.26/15 3.09/15 1.33/13 1.26/15 0.22/11 2.02/15 0.18/15 1.08/13 1.08/15
21.48/15 22.44/15 24.23/15 24.59/15 25.47/15 26.34/15 28.44/15 29.26/15 30.14/15 30.29/15
1.09/12 0.56/15 1.39/14 0.36/10 0.48/11 0.47/15 2.10/14 0.42/15 0.48/15 0.15/7
[59] DOBROWOLSKI, Piotr NKL-bPK 1.10/ 2.08/ 3.27/ 4.39/ 5.37/ 5.56/ 7.21/ 7.33/ 8.14/ 8.55/
KU AZS UMCS Lublin 1.10/ 0.58/ 1.19/ 1.12/ 0.58/ 0.19/ 1.25/ 0.12/ 0.41/ 0.41/
9.53/ 10.33/ 11.36/ 12.20/ / 13.38/ 15.01/ 15.27/ 15.58/ 16.12/
0.58/ 0.40/ 1.03/ 0.44/ / / 1.23/ 0.26/ 0.31/ 0.14/
[171] MARSZAŁEK, Waldemar DNF / / / / / / / / / /
UKS Kometa Gliwice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
[177] PORADA, Robert DNF / / / / / / / / / /
UKS Reflex Rybnik / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 0.9km 0m 18k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-48 3-50 4-43 5-42 6-65 7-61 8-100 9-45 10-47
11-44 12-41 13-40 14-34 15-70 16-64 17-33 18-100
1 [200] MICHALAK, Tomasz 18.17 0.46/1* 2.05/1* 2.45/1* 4.10/1* 5.01/1* 5.31/1* 7.12/1* 7.48/1* 8.20/1* 11.00/1*
UNTS Warszawa 0.46/1* 1.19/1* 0.40/1* 1.25/1* 0.51/1* 0.30/1* 1.41/2 0.36/1* 0.32/1* 2.40/4
12.06/1* 12.56/1* 13.58/1* 15.01/1* 15.53/1* 16.34/1* 17.37/1* 18.05/1* 18.17/1*
1.06/1* 0.50/1* 1.02/1* 1.03/1* 0.52/2 0.41/1* 1.03/1* 0.28/1* 0.12/1*
2 [74] WYSOCKI, Romuald 19.26 0.56/2 2.27/2 3.35/2 5.03/2 6.03/2 6.35/2 8.17/2 8.56/2 9.29/2 11.28/2
CSWIiChem Wrocław 0.56/2 1.31/2 1.08/4 1.28/2 1.00/2 0.32/2 1.42/3 0.39/2 0.33/2 1.59/2
12.35/2 13.27/2 14.43/2 16.01/2 16.51/2 17.35/2 18.40/2 19.10/2 19.26/2
1.07/2 0.52/2 1.16/3 1.18/2 0.50/1* 0.44/2 1.05/2 0.30/2 0.16/3
3 [67] SZURYGA, Hubert 22.20 1.24/3 3.05/3 3.57/3 5.43/3 6.53/3 7.31/3 9.21/3 10.01/3 10.38/3 12.25/3
KU AZS UMCS Lublin 1.24/3 1.41/3 0.52/2 1.46/3 1.10/3 0.38/3 1.50/4 0.40/3 0.37/3 1.47/1*
13.41/3 14.45/3 15.55/3 17.58/3 19.02/3 19.55/3 21.27/3 22.06/3 22.20/3
1.16/3 1.04/3 1.10/2 2.03/4 1.04/3 0.53/3 1.32/4 0.39/3 0.14/2
4 [25] SZOCIŃSKI, Robert 33.36 3.43/4 9.47/4 10.42/4 12.43/4 14.00/4 14.59/4 15.33/4 16.26/4 17.36/4 20.15/4
2 pułk inżynieryjny 3.43/4 6.04/4 0.55/3 2.01/4 1.17/4 0.59/4 0.34/1* 0.53/4 1.10/4 2.39/3
22.50/4 23.54/4 26.45/4 28.44/4 29.58/4 31.12/4 32.36/4 33.19/4 33.36/4
2.35/4 1.04/3 2.51/4 1.59/3 1.14/4 1.14/4 1.24/3 0.43/4 0.17/4
[1] FORYSTEK, Józef DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[89] JOHANSSON, Jonny DNF / / / / / / / / / /
OK Njudung / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[107] URBANIAK , Krzysztof DNF / / / / / / / / / /
Pzos / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 2.3km 0m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-57 3-41 4-61 5-52 6-47 7-67 8-63 9-38 10-45
11-42 12-33 13-34 14-35 15-70 16-60 17-100
1 [198] LECH, Bogdan 16.39 1.13/3 3.02/2 3.33/2 4.22/2 5.37/2 6.03/1* 7.04/1* 8.03/1* 8.51/1* 9.26/1*
UMKS ORKAN Ostróda 1.13/3 1.49/1* 0.31/1* 0.49/1* 1.15/1* 0.26/1* 1.01/1* 0.59/1* 0.48/1* 0.35/3
10.42/1* 12.59/1* 13.53/1* 14.56/1* 15.27/1* 16.17/1* 16.27/1* 16.39/1*
1.16/1* 2.17/4 0.54/3 1.03/1* 0.31/1* 0.50/1* 0.10/1* 0.12/2
2 [193] KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 17.36 0.47/1* 2.40/1* 3.14/1* 4.10/1* 5.33/1* 6.03/1* 7.08/2 8.22/2 9.47/2 10.16/2
UMKS Kwidzyn 0.47/1* 1.53/2 0.34/3 0.56/2 1.23/2 0.30/2 1.05/3 1.14/4 1.25/3 0.29/2
11.54/2 13.45/2 14.35/2 15.48/2 16.24/2 17.14/2 17.26/2 17.36/2
1.38/3 1.51/2 0.50/2 1.13/3 0.36/3 0.50/1* 0.12/3 0.10/1*
3 [119] KLIMASZ, Józef 19.40 1.19/4 3.24/3 3.56/3 5.17/3 6.42/3 7.22/3 8.25/3 9.31/3 10.44/3 11.19/3
Szarotki 1.19/4 2.05/3 0.32/2 1.21/3 1.25/3 0.40/3 1.03/2 1.06/3 1.13/2 0.35/3
13.30/3 15.43/3 16.32/3 17.50/3 18.21/3 19.15/3 19.26/3 19.40/3
2.11/4 2.13/3 0.49/1* 1.18/4 0.31/1* 0.54/3 0.11/2 0.14/3
4 [99] PODOLAK, Zbigniew 24.10 1.01/2 4.33/4 5.12/4 7.22/4 8.54/4 10.27/4 11.35/4 12.34/4 14.27/4 14.54/4
Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dob 1.01/2 3.32/4 0.39/4 2.10/4 1.32/4 1.33/4 1.08/4 0.59/1* 1.53/4 0.27/1*
16.28/4 18.17/4 19.36/4 20.46/4 22.44/4 23.43/4 23.56/4 24.10/4
1.34/2 1.49/1* 1.19/4 1.10/2 1.58/4 0.59/4 0.13/4 0.14/3
[69] TARNOWSKI, Mirosław NKL-bPK 0.43/ 2.39/ 3.13/ 4.11/ 5.43/ 6.19/ 7.40/ 9.02/ 10.03/ 10.47/
KU AZS UMCS Lublin 0.43/ 1.56/ 0.34/ 0.58/ 1.32/ 0.36/ 1.21/ 1.22/ 1.01/ 0.44/
12.25/ 14.16/ 15.13/ 16.28/ 17.06/ 18.00/ / 18.23/
1.38/ 1.51/ 0.57/ 1.15/ 0.38/ 0.54/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 2.1km 0m 16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-65 3-41 4-58 5-52 6-49 7-67 8-55 9-46 10-60
11-64 12-35 13-34 14-61 15-43 16-100
1 [54] KRYJOMSKI, Jerzy 14.59 0.37/2 1.44/2 2.27/4 3.14/1* 3.55/3 4.22/2 5.24/2 5.52/2 7.29/1* 8.24/1*
KS Kościelec Chrzanów 0.37/2 1.07/4 0.43/6 0.47/2 0.41/6 0.27/1* 1.02/1* 0.28/2 1.37/1* 0.55/1*
10.06/1* 10.28/1* 11.44/1* 12.43/1* 13.57/1* 14.47/1* 14.59/1*
1.42/1* 0.22/6 1.16/4 0.59/1* 1.14/1* 0.50/4 0.12/3
2 [97] TRYDZENSKI, Henadzi 15.21 0.34/1* 1.51/6 2.25/3 3.14/1* 3.47/1* 4.17/1* 5.19/1* 5.49/1* 7.40/2 8.39/2
Peleng-Vimpel 0.34/1* 1.17/6 0.34/1* 0.49/3 0.33/2 0.30/3 1.02/1* 0.30/5 1.51/2 0.59/2
10.34/2 10.51/2 12.02/2 13.02/2 14.21/2 15.10/2 15.21/2
1.55/2 0.17/1* 1.11/1* 1.00/3 1.19/3 0.49/3 0.11/1*
3 [185] MACHOWSKI, Władysław 16.32 0.39/3 1.46/4 2.22/2 3.29/4 4.00/4 4.29/4 5.32/3 6.00/3 7.59/3 9.01/3
UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 0.39/3 1.07/4 0.36/2 1.07/8 0.31/1* 0.29/2 1.03/3 0.28/2 1.59/3 1.02/3
11.12/4 11.32/4 12.45/3 14.13/4 15.30/3 16.21/3 16.32/3
2.11/6 0.20/3 1.13/2 1.28/6 1.17/2 0.51/5 0.11/1*
4 [105] WAŁACHOWSKI, Janusz 16.43 0.46/5 1.43/1* 2.20/1* 3.16/3 3.52/2 4.22/2 5.35/4 6.05/4 8.06/4 9.13/4
PUKS Młode Orły 0.46/5 0.57/1* 0.37/3 0.56/4 0.36/3 0.30/3 1.13/5 0.30/5 2.01/4 1.07/5
11.10/3 11.31/3 12.52/4 14.11/3 15.33/4 16.26/4 16.43/4
1.57/4 0.21/5 1.21/5 1.19/5 1.22/5 0.53/6 0.17/6
5 [28] PIETRUSIŃSKI, Marek 17.46 0.46/5 1.50/5 2.31/5 3.34/5 4.26/5 4.59/5 6.13/5 6.47/6 9.13/5 10.20/5
Artemis Wrocław 0.46/5 1.04/3 0.41/5 1.03/7 0.52/8 0.33/6 1.14/7 0.34/8 2.26/6 1.07/5
12.15/5 12.37/5 13.59/5 15.10/5 16.46/6 17.31/5 17.46/5
1.55/2 0.22/6 1.22/6 1.11/4 1.36/6 0.45/2 0.15/4
6 [93] WRÓBLEWSKI, Tadeusz 18.08 0.44/4 1.45/3 2.49/6 3.51/6 4.28/6 5.11/6 6.16/6 6.44/5 9.14/6 10.22/6
OK!Sport 0.44/4 1.01/2 1.04/7 1.02/6 0.37/5 0.43/7 1.05/4 0.28/2 2.30/7 1.08/7
12.29/6 12.49/6 14.16/6 15.15/6 16.36/5 17.49/6 18.08/6
2.07/5 0.20/3 1.27/7 0.59/1* 1.21/4 1.13/8 0.19/7
7 [62] JARECKI, Krzysztof 25.05 1.40/7 4.45/7 5.24/7 6.20/7 6.56/7 7.27/7 8.40/7 9.12/7 11.22/7 12.27/7
KU AZS UMCS Lublin 1.40/7 3.05/8 0.39/4 0.56/4 0.36/3 0.31/5 1.13/5 0.32/7 2.10/5 1.05/4
16.18/7 16.48/7 18.30/7 20.16/7 23.30/7 24.36/7 25.05/7
3.51/7 0.30/8 1.42/8 1.46/7 3.14/7 1.06/7 0.29/8
8 [115] CHAMERA, Wiesław 48.46 2.35/8 5.25/8 19.15/8 19.58/8 20.41/8 22.44/8 25.09/8 25.32/8 30.17/8 31.45/8
Stalowowolski Klub Biegacza 2.35/8 2.50/7 13.50/8 0.43/1* 0.43/7 2.03/8 2.25/8 0.23/1* 4.45/8 1.28/8
39.59/8 40.16/8 41.30/8 43.31/8 47.51/8 48.30/8 48.46/8
8.14/8 0.17/1* 1.14/3 2.01/8 4.20/8 0.39/1* 0.16/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 1.9km 0m 16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-43 3-61 4-34 5-35 6-32 7-62 8-42 9-52 10-50
11-48 12-65 13-60 14-45 15-66 16-100
1 [33] PRICE, Colin 17.52 0.42/1* 1.19/2 2.51/1* 3.56/1* 5.12/1* 6.10/1* 7.26/1* 8.32/1* 9.49/1* 10.46/1*
Central Coast 0.42/1* 0.37/3 1.32/1* 1.05/1* 1.16/1* 0.58/2 1.16/1* 1.06/3 1.17/1* 0.57/2
12.04/1* 14.30/1* 15.51/1* 16.56/1* 17.20/1* 17.44/1* 17.52/1*
1.18/2 2.26/2 1.21/1* 1.05/4 0.24/1* 0.24/1* 0.08/1*
2 [86] POŹNIAK, Szymon 20.19 0.52/3 1.27/3 3.52/4 5.21/4 6.47/4 7.36/4 9.12/4 10.14/3 11.33/2 12.54/2
niezrzeszony 0.52/3 0.35/2 2.25/4 1.29/4 1.26/3 0.49/1* 1.36/3 1.02/1* 1.19/2 1.21/3
14.08/2 16.22/2 18.03/2 18.53/2 19.36/2 20.06/2 20.19/2
1.14/1* 2.14/1* 1.41/3 0.50/2 0.43/3 0.30/3 0.13/2
3 [64] MAŃKA, Zbigniew 20.44 0.43/2 1.15/1* 3.19/2 4.30/2 5.47/2 7.01/2 8.31/2 9.33/2 12.48/4 13.36/4
KU AZS UMCS Lublin 0.43/2 0.32/1* 2.04/3 1.11/2 1.17/2 1.14/4 1.30/2 1.02/1* 3.15/4 0.48/1*
15.01/3 17.28/3 18.56/3 19.30/3 20.01/3 20.30/3 20.44/3
1.25/3 2.27/3 1.28/2 0.34/1* 0.31/2 0.29/2 0.14/3
4 [173] WYSOCKI, Andrzej 22.31 0.55/4 1.34/4 3.24/3 4.49/3 6.20/3 7.19/3 9.11/3 10.27/4 11.46/3 13.27/3
UKS Kometa Gliwice 0.55/4 0.39/4 1.50/2 1.25/3 1.31/4 0.59/3 1.52/4 1.16/4 1.19/2 1.41/4
15.24/4 18.11/4 19.56/4 20.49/4 21.33/4 22.13/4 22.31/4
1.57/4 2.47/4 1.45/4 0.53/3 0.44/4 0.40/4 0.18/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70 1.7km 0m 16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-52 3-49 4-50 5-38 6-45 7-43 8-42 9-41 10-40
11-33 12-34 13-35 14-64 15-60 16-100
1 [103] KMIECIŃSKI, Józef 18.33 1.18/1* 2.35/1* 3.14/1* 3.52/1* 5.48/1* 6.33/1* 7.49/1* 9.03/1* 9.39/1* 11.13/1*
PUKS Młode Orły 1.18/1* 1.17/1* 0.39/1* 0.38/1* 1.56/3 0.45/1* 1.16/4 1.14/2 0.36/1* 1.34/1*
12.14/1* 13.42/1* 15.18/1* 15.42/1* 18.01/1* 18.13/1* 18.33/1*
1.01/3 1.28/2 1.36/1* 0.24/1* 2.19/3 0.12/1* 0.20/2
2 [207] KRUCZEK, Stanislaw 22.34 1.29/3 4.02/4 4.48/4 5.26/3 7.16/3 8.04/2 9.08/2 10.25/2 12.51/3 14.58/3
WKS Wawel 1.29/3 2.33/4 0.46/4 0.38/1* 1.50/1* 0.48/2 1.04/3 1.17/3 2.26/4 2.07/3
15.52/2 17.30/2 19.16/2 19.44/2 21.59/2 22.13/2 22.34/2
0.54/2 1.38/3 1.46/2 0.28/2 2.15/2 0.14/3 0.21/3
3 [61] HILLER, Jerzy1947 23.35 1.25/2 2.56/2 3.39/2 6.31/4 8.23/4 9.12/4 10.14/4 11.27/4 13.46/4 16.26/4
KU AZS UMCS Lublin 1.25/2 1.31/3 0.43/3 2.52/4 1.52/2 0.49/3 1.02/1* 1.13/1* 2.19/3 2.40/4
17.10/4 18.35/4 20.22/4 20.51/4 23.04/3 23.16/3 23.35/3
0.44/1* 1.25/1* 1.47/3 0.29/4 2.13/1* 0.12/1* 0.19/1*
4 [29] DVOŘÁK, Vlastimil 25.35 2.20/4 3.40/3 4.20/3 5.09/2 7.11/2 8.09/3 9.11/3 10.39/3 11.22/2 13.22/2
Baník Ostrava 2.20/4 1.20/2 0.40/2 0.49/3 2.02/4 0.58/4 1.02/1* 1.28/4 0.43/2 2.00/2
16.32/3 18.15/3 20.10/3 20.38/3 23.30/4 25.14/4 25.35/4
3.10/4 1.43/4 1.55/4 0.28/2 2.52/4 1.44/4 0.21/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M75 1.7km 0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-45 3-46 4-47 5-50 6-55 7-39 8-60 9-42 10-41
11-61 12-34 13-32 14-33 15-100
1 [194] POKORA, Edward 17.31 0.23/1* 0.55/1* 2.56/1* 4.39/1* 5.14/1* 6.20/1* 8.18/1* 9.41/1* 11.49/1* 12.28/1*
UMKS Kwidzyn 0.23/1* 0.32/1* 2.01/1* 1.43/1* 0.35/1* 1.06/1* 1.58/1* 1.23/1* 2.08/1* 0.39/1*
13.36/1* 15.00/1* 16.00/1* 20.23/1* 17.16/1* 17.31/1*
1.08/1* 1.24/1* 1.00/1* 4.23/2 / 0.15/1*
2 [45] WRONICZ, Zygmunt 54.29 2.37/2 14.42/2 17.37/2 33.50/2 34.39/2 36.19/2 39.11/2 42.29/2 45.35/2 46.28/2
indywidualnie 2.37/2 12.05/2 2.55/2 16.13/2 0.49/2 1.40/2 2.52/2 3.18/2 3.06/2 0.53/2
48.22/2 50.27/2 51.43/2 52.44/2 54.09/2 54.29/2
1.54/2 2.05/2 1.16/2 1.01/1* 1.25/1* 0.20/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN-K 1.7km 0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-60 2-44 3-56 4-42 5-47 6-46 7-63 8-67 9-53 10-51
11-59 12-65 13-62 14-33 15-100
1 [114] MALINAKOVA, Jitka 0b.PK 22.24 0.45/4 2.18/2 4.35/2 5.10/2 7.36/1* 8.38/1* 10.58/1* 13.04/1* 13.20/1* 14.30/1*
SKOB Kobra Vsetin 0.45/4 1.33/2 2.17/5 0.35/2 2.26/1* 1.02/2 2.20/3 2.06/5 0.16/2 1.10/1*
16.07/1* 18.39/1* 20.22/1* 21.26/1* 22.08/1* 22.24/1*
1.37/2 2.32/4 1.43/2 1.04/2 0.42/1* 0.16/2
2 [206] KLAUS-URYGA, Anna 0b.PK 25.52 0.44/2 3.11/4 5.09/4 5.59/5 9.27/5 10.32/3 12.45/2 14.50/2 15.21/2 17.13/3
WKS Wawel 0.44/2 2.27/5 1.58/4 0.50/6 3.28/3 1.05/3 2.13/2 2.05/4 0.31/6 1.52/5
19.00/3 20.55/3 22.40/2 24.05/2 25.32/2 25.52/2
1.47/4 1.55/3 1.45/3 1.25/4 1.27/5 0.20/5
3 [117] STAROŃSKA, Anna 0b.PK 28.18 0.44/2 2.14/1* 3.36/1* 4.08/1* 7.52/2 8.48/2 13.33/3 14.56/3 15.21/2 16.49/2
Stalowowolski Klub Biegacza 0.44/2 1.30/1* 1.22/2 0.32/1* 3.44/5 0.56/1* 4.45/4 1.23/1* 0.25/4 1.28/3
18.19/2 19.41/2 24.15/3 26.05/3 28.02/3 28.18/3
1.30/1* 1.22/2 4.34/6 1.50/5 1.57/6 0.16/2
4 [65] MATUSZCZAK, Martyna 0b.PK 29.20 0.43/1* 9.09/6 10.26/6 11.09/6 14.57/6 16.08/6 18.07/4 19.38/4 20.02/4 21.13/4
KU AZS UMCS Lublin 0.43/1* 8.26/6 1.17/1* 0.43/4 3.48/6 1.11/4 1.59/1* 1.31/2 0.24/3 1.11/2
24.40/4 25.50/4 27.19/4 28.19/4 29.07/4 29.20/4
3.27/6 1.10/1* 1.29/1* 1.00/1* 0.48/3 0.13/1*
5 [] CHWIEJCZAK, Dorota 0b.PK 34.55 0.54/6 3.17/5 5.04/3 5.50/3 9.23/4 11.54/5 18.56/5 21.11/5 21.38/5 23.32/5
Team360 0.54/6 2.23/4 1.47/3 0.46/5 3.33/4 2.31/6 7.02/5 2.15/6 0.27/5 1.54/6
25.16/5 29.29/5 31.23/5 33.17/5 34.33/5 34.55/5
1.44/3 4.13/5 1.54/4 1.54/6 1.16/4 0.22/6
6 [213] MOSZKOWICZ, Anna 0b.PK 36.34 0.48/5 2.52/3 5.17/5 5.54/4 8.46/3 10.33/4 21.31/6 23.23/6 23.36/6 25.07/6
WKS Wawel 0.48/5 2.04/3 2.25/6 0.37/3 2.52/2 1.47/5 10.58/6 1.52/3 0.13/1* 1.31/4
27.28/6 31.54/6 34.10/6 35.34/6 36.18/6 36.34/6
2.21/5 4.26/6 2.16/5 1.24/3 0.44/2 0.16/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN-M 1.2km 0m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-51 3-58 4-43 5-32 6-64 7-35 8-34 9-33 10-100
11-47 12-55 13-67 14-38 15-42 16-40 17-100
1 [34] CHABRZYK, Andrzej 0b.PK 20.02 0.45/1* 1.51/1* 2.52/1* 3.45/1* 5.11/1* 7.04/3 7.21/3 8.36/3 9.21/2 10.04/2
ChabTeam 0.45/1* 1.06/1* 1.01/2 0.53/5 1.26/4 1.53/11 0.17/2 1.15/5 0.45/4 0.43/2
11.55/2 13.18/2 13.50/2 15.32/2 17.17/1* 19.11/1* 19.34/1* 20.02/1*
1.51/2 1.23/3 0.32/3 1.42/2 1.45/4 1.54/6 0.23/4 0.28/10
2 [15] KRASZEWSKI , Przemysław 0b.PK 21.11 2.52/9 4.46/8 5.54/6 7.01/6 8.18/6 9.10/6 9.25/6 11.41/6 12.15/6 12.49/5
10BKPanc 2.52/9 1.54/9 1.08/3 1.07/8 1.17/1* 0.52/1* 0.15/1* 2.16/12 0.34/1* 0.34/1*
15.03/5 16.11/5 16.35/5 17.55/4 19.17/2 20.38/2 20.59/2 21.11/2
2.14/4 1.08/1* 0.24/1* 1.20/1* 1.22/1* 1.21/1* 0.21/1* 0.12/2
3 [227] KRUK, Zbigniew 0b.PK 21.40 0.46/2 2.05/2 3.19/3 4.03/3 5.26/3 6.18/2 6.39/2 7.48/2 8.24/1* 9.47/1*
Wydry Galicja 0.46/2 1.19/6 1.14/6 0.44/1* 1.23/2 0.52/1* 0.21/5 1.09/2 0.36/2 1.23/8
11.26/1* 12.44/1* 13.14/1* 15.21/1* 19.28/3 21.10/4 21.31/3 21.40/3
1.39/1* 1.18/2 0.30/2 2.07/4 4.07/11 1.42/3 0.21/1* 0.09/1*
4 [111] PRZESMYCKI, Sebastian 0b.PK 21.51 1.04/4 2.21/4 3.38/5 4.28/4 6.16/4 7.12/4 7.32/4 8.45/4 9.28/3 10.16/3
Quo Vadis 1.04/4 1.17/4 1.17/7 0.50/3 1.48/6 0.56/4 0.20/3 1.13/4 0.43/3 0.48/3
12.34/3 14.14/3 15.03/3 17.23/3 19.45/4 21.09/3 21.35/4 21.51/4
2.18/5 1.40/6 0.49/10 2.20/7 2.22/7 1.24/2 0.26/6 0.16/5
5 [110] OLBROMSKI, Artur 0b.PK 22.27 1.00/3 2.07/3 3.03/2 3.54/2 5.21/2 6.16/1* 6.36/1* 7.47/1* 10.48/4 11.42/4
Quo Vadis 1.00/3 1.07/2 0.56/1* 0.51/4 1.27/5 0.55/3 0.20/3 1.11/3 3.01/11 0.54/6
13.55/4 15.23/4 15.56/4 18.10/5 19.52/5 21.40/5 22.07/5 22.27/5
2.13/3 1.28/4 0.33/4 2.14/5 1.42/3 1.48/4 0.27/7 0.20/9
6 [228] OLEKSAK, Marek 0b.PK 25.26 1.10/6 2.23/5 3.35/4 4.36/5 6.42/5 8.04/5 8.33/5 9.55/5 11.37/5 12.52/6
Wydry Galicja 1.10/6 1.13/3 1.12/5 1.01/7 2.06/8 1.22/8 0.29/8 1.22/6 1.42/10 1.15/7
15.30/6 17.07/6 17.52/6 20.35/6 22.48/6 24.38/6 25.08/6 25.26/6
2.38/7 1.37/5 0.45/8 2.43/8 2.13/6 1.50/5 0.30/8 0.18/6
7 [] ZACHARA, Maciej 0b.PK 33.48 2.21/8 4.07/7 6.00/7 7.48/7 10.46/8 12.13/7 12.47/7 14.19/7 15.29/7 17.03/8
IPA Rzeszów 2.21/8 1.46/8 1.53/8 1.48/12 2.58/12 1.27/9 0.34/11 1.32/8 1.10/6 1.34/10
19.43/7 22.13/7 23.00/7 26.17/7 30.28/7 32.57/7 33.29/7 33.48/7
2.40/8 2.30/11 0.47/9 3.17/9 4.11/12 2.29/9 0.32/10 0.19/7
8 [108] BANAŚ, Krystian 0b.PK 36.57 1.06/5 5.07/9 7.55/9 8.48/9 11.41/9 12.38/8 13.09/8 14.59/8 16.12/8 17.00/7
Quo Vadis 1.06/5 4.01/12 2.48/11 0.53/5 2.53/11 0.57/5 0.31/10 1.50/10 1.13/8 0.48/3
21.02/8 22.53/8 23.26/8 31.21/9 33.21/9 36.20/9 36.42/8 36.57/8
4.02/12 1.51/8 0.33/4 7.55/12 2.00/5 2.59/11 0.22/3 0.15/4
9 [85] BAĆ, Wiesław 0b.PK 37.16 1.33/7 3.51/6 6.25/8 7.56/8 10.39/7 13.13/9 13.51/9 15.49/9 17.01/9 18.25/9
MTB Zabierzów 1.33/7 2.18/11 2.34/10 1.31/11 2.43/10 2.34/12 0.38/12 1.58/11 1.12/7 1.24/9
21.16/9 23.57/9 24.56/9 29.11/8 32.42/8 35.35/8 36.47/9 37.16/9
2.51/9 2.41/12 0.59/12 4.15/10 3.31/10 2.53/10 1.12/12 0.29/11
10 [26] BATUG, Paweł 0b.PK 41.58 13.02/11 14.22/11 17.48/11 18.37/11 20.35/11 21.47/11 22.17/11 23.46/11 27.09/11 28.02/11
3binż 13.02/11 1.20/7 3.26/12 0.49/2 1.58/7 1.12/7 0.30/9 1.29/7 3.23/12 0.53/5
31.31/11 33.38/11 34.20/11 36.36/10 39.02/10 41.14/10 41.39/10 41.58/10
3.29/10 2.07/9 0.42/7 2.16/6 2.26/8 2.12/7 0.25/5 0.19/7
11 [118] ŻELAZO, Jacek 0b.PK 47.29 6.39/10 8.42/10 10.53/10 12.16/10 14.36/10 16.27/10 16.53/10 18.33/10 20.03/10 27.10/10
Start Kluska Głogów Młp. 6.39/10 2.03/10 2.11/9 1.23/10 2.20/9 1.51/10 0.26/7 1.40/9 1.30/9 7.07/12
30.49/10 33.08/10 33.58/10 38.22/11 41.34/11 46.18/11 46.59/11 47.29/11
3.39/11 2.19/10 0.50/11 4.24/11 3.12/9 4.44/12 0.41/11 0.30/12
12 [14] KALETA, Tomasz 0b.PK-31950.49 / / / / / / / / / /
10BKPanc / 1.18/5 1.10/4 1.19/9 1.24/3 0.58/6 0.21/5 1.04/1* 0.47/5 1.35/11
/ / / / / / / /
2.25/6 1.42/7 0.35/6 2.03/3 1.28/2 2.23/8 0.30/8 0.13/3
|