Końcowe wyniki zawodów 2019-06-30 14:47:37
Silesia O-Cup 4.etap
===Podkarpacki OZOS================================================Orienteering Organiser 2019===
Końcowe wyniki zawodów: DUET 2.4km 0m 10PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[] PUDEŁEK, Małgorzata, Paweł LKS Górzanka Nawojow 32 27.15 + 0.00
2.[376] SŁAWOMIR WIERTELAK, Sebastian WierIndywidualnie 34 28.06 + 0.51
3.[371] MALIK, DANUTA, MACIEJ Indywidualnie 34 60.37 + 33.22
Końcowe wyniki zawodów: K10 2.0km 0m 6PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[133] WYSOCKA, Michalina MKS MOS 55 18.08 + 0.00
2.[312] SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 96 19.30 + 1.22
3.[91] PODGÓRSKA, Gabriela KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 34.06 + 15.58
4.[320] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS Warszawa W87 34.57 + 16.49
Końcowe wyniki zawodów: K10N 1.5km 0m 6PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[170] MORDARSKA, Julita Patria Młynne K31 24.08 0b.PK
2.[256] JANAS, Agnieszka UKS Kometa Gliwice S28 27.34 0b.PK
3.[164] JUSZCZAK, Anna Patria Młynne K31 33.02 0b.PK
Końcowe wyniki zawodów: K12 2.5km 0m 9PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[339] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel Kraków K30 20.01 + 0.00
2.[149] KOVALČÍKOVÁ, Alena Orientační Běh Opava 61 20.12 + 0.11
3.[235] BOŻEK, Ewelina UKS Azymut Siedliska L00 24.15 + 4.14
4.[127] ŚMIGIELSKA, Weronika MKS Metalowiec Łódź E17 25.44 + 5.43
5.[295] ŁĄCKA, Julia UKS OSiR Góra Kalwar W81 27.43 + 7.42
6.[163] FITRZYK, Magdalena Patria Młynne K31 27.44 + 7.43
7.[176] ZELEK, Martyna Patria Młynne K31 30.33 + 10.32
8.[92] PODGÓRSKA, Marta KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 31.03 + 11.02
9.[275] PORADA, Jagoda UKS Reflex Rybnik S51 33.34 + 13.33
10.[37] VALYAVKA, Viktoriya Cardinal 23 36.21 + 16.20
11.[305] WASILEWSKA, Olga UKS OSiR Góra Kalwar W81 40.12 + 20.11
12.[77] NOWAK, Zofia KS Hades Poznań P07 40.14 + 20.13
13.[131] STANIEC, Julia MKS MOS 55 50.35 + 30.34
14.[242] MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska L00 54.13 + 34.12
15.[247] SIERKOWSKA, Marta UKS Azymut Siedliska L00 55.15 + 35.14
[126] ŚMIGIELSKA, Martyna MKS Metalowiec Łódź E17 NKL-bPK
[238] DOBROMILSKA, Izabela UKS Azymut Siedliska L00 NKL-bPK
[248] SUDAK, Oliwia UKS Azymut Siedliska L00 NKL-bPK
[18] OLEJNIK, Jaśmina Biegun 15 DNF
[54] HYLA, Natalia Indywidualnie 34 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K14 3.9km 0m 16PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[229] NOWAK, Anna UKS Azymut 45 88 52.20 + 0.00
2.[336] NIESSNER, Pola WKS Wawel Kraków K30 52.27 + 0.07
3.[254] KRZYŻOSTANEK, Patrycja UKS Grom Sokolniki 91 55.43 + 3.23
4.[193] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel Kraków K30 57.33 + 5.13
5.[338] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel Kraków K30 62.22 + 10.02
6.[117] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojow 32 63.29 + 11.09
7.[333] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel Kraków K30 64.08 + 11.48
8.[89] LECHOWSKA, Agata KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 64.28 + 12.08
9.[334] MICHNO, Marta WKS Wawel Kraków K30 68.31 + 16.11
10.[251] DOMAGAŁA, Emilia UKS Grom Sokolniki 91 71.43 + 19.23
11.[292] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwar W81 72.10 + 19.50
12.[270] POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice S28 73.55 + 21.35
13.[290] BORKOWSKA, Lena UKS OSiR Góra Kalwar W81 127.25 + 75.05
[158] WRZYSZCZ, Weronika Orlik Rajbrot K45 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K16 4.7km 0m 19PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[79] FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań P07 62.04 + 0.00
2.[187] ZIELIŃSKA, Oliwia PUKS Młode Orły P03 64.39 + 2.35
3.[261] LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa Gliwice S28 64.47 + 2.43
4.[303] POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR Góra Kalwar W81 65.05 + 3.01
5.[175] ZELEK, Klaudia Patria Młynne K31 65.17 + 3.13
6.[309] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS Kwidzyn 96 72.06 + 10.02
7.[75] NOWAK, Maria KS Hades Poznań P07 111.01 + 48.57
[114] MONIAK, Zofia LKS Górzanka Nawojow 32 DNF
[182] KWIECIEŃ, Paulina PUKS Młode Orły P03 DNF
[219] ŻMIJ, Karolina The Vipers 83 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K18 5.6km 0m 25PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[267] POGODA, Kinga UKS Kometa Gliwice S28 74.33 + 0.00
2.[341] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel Kraków K30 76.20 + 1.47
3.[232] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut Dębów R22 78.56 + 4.23
4.[268] POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa Gliwice S28 83.01 + 8.28
5.[173] SROKA, Małgorzata Patria Młynne K31 86.59 + 12.26
6.[345] WÓJCIK, Natalia WKS Wawel Kraków K30 92.19 + 17.46
7.[85] DZIERWA, Hanna KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 101.21 + 26.48
Końcowe wyniki zawodów: K20-21A 5.4km 0m 23PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[118] PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojow 32 79.20 + 0.00
2.[215] TURKA, Marite Taka 81 92.36 + 13.16
3.[137] FUJÁKOVÁ, Katka OB Havířov 57 120.54 + 41.34
4.[58] MARSZAŁEK, Hanna InO SCI 35 122.06 + 42.46
5.[33] CIBIS, Anna Carbon Paws 22 126.02 + 46.42
[34] NIGBOR-FOGEL, Katarzyna Carbon Paws 22 NKL-bPK
[55] ŚMIESZEK, Julia indywidualnie 000 NKL-bPK
[112] KOCIKOWSKA, Anna LKS Górzanka Nawojow 32 NKL-bPK
[48] DZIK, Justyna LKS Górzanka Nawojow 32 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K21E 7.3km 0m 23PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[226] PACHNIK, Małgorzata MKS Paulinum/23 pa D93 84.24 + 0.00
2.[152] KAŹMIERCZAK, Aneta UKS Orientuś Łódź E75 85.59 + 1.35
3.[297] MACHOWSKA, Weronika UKS OSiR Góra Kalwar W81 93.12 + 8.48
4.[88] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 112.14 + 27.50
Końcowe wyniki zawodów: K35 5.4km 0m 20PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[210] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 78 75.55 + 0.00
2.[78] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades Poznań P07 89.14 + 13.19
3.[264] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa Gliwice S28 97.18 + 21.23
4.[298] MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena UKS OSiR Góra Kalwar W81 118.35 + 42.40
5.[24] KUŹMA, Elżbieta BKS Wataha Warszawa B11 119.24 + 43.29
[377] STANEK, Katarzyna Indywidualnie 34 NKL-bPK
[66] BACZULIS, Magdalena KOS BnO Szczecin 41 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K40 4.9km 0m 22PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[258] JANAS, Irena UKS Kometa Gliwice S28 91.45 + 0.00
2.[70] BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades Poznań P07 92.38 + 0.53
3.[] GOLINOWSKA, Elżbieta 5 pa X07 95.58 + 4.13
4.[150] KOVALČÍKOVÁ, Eva Orientační Běh Opava 61 98.01 + 6.16
5.[340] SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel Kraków K30 113.05 + 21.20
[125] MADEJA, Aleksandra MGB 53 NKL-bPK
[383] ZIMOLĄG, Magdalena Indywidualnie 34 NKL-bPK
[17] OLEJNIK, Ewa Biegun 15 DNF
[41] STOLAREK, Małgorzata Encierro Strefa Bykó 27 DNF
[385] MADEJA, Aleksandra Indywidualnie 34 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K45 4.5km 0m 17PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[230] NOWAK, Beata UKS Azymut 45 88 58.06 + 0.00
2.[74] GORCZYCA, Magdalena KS Hades Poznań P07 61.28 + 3.22
3.[146] KAŠPAROVÁ, Šárka Orientační běh Opava 60 62.44 + 4.38
4.[269] POLEWKA, Beata UKS Kometa Gliwice S28 64.57 + 6.51
5.[351] TOPÓR, Monika WKS Wawel Kraków K30 72.02 + 13.56
6.[132] WYSOCKA, Joanna MKS MOS 55 73.27 + 15.21
7.[96] TARNOWSKA, Ewa KU AZS UMCS Lublin L01 91.29 + 33.23
8.[321] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS Warszawa W87 92.31 + 34.25
9.[375] SIEDLECKA, Marta Indywidualnie 34 101.16 + 43.10
[53] HYLA, Bogumiła Indywidualnie 34 DNF
[192] LAMPARSKA, Iwona RCI Kraków 69 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K50-55 4.2km 0m 18PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[315] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS Warszawa W87 59.46 + 0.00
2.[278] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice S03 66.24 + 6.38
3.[36] DENYSENKO, Tamara Cardinal 23 70.00 + 10.14
4.[142] VRIČANOVÁ, Sylva OB Havířov 57 75.14 + 15.28
5.[328] BUGAJ, Teresa WKS Wawel Kraków K30 78.32 + 18.46
6.[382] ZENCHENKO, Tamara Indywidualnie 34 85.04 + 25.18
7.[64] BRETTSCHNEIDER, Gudrun Kaulsdorfer OLV Berl 39 86.01 + 26.15
8.[20] WOJARSKA, Kamilla Bielsko-Biała O-Team 16 127.59 + 68.13
[319] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa W87 DNF
[358] CYWINSKA-BYRCZEK, Katarzyna Indywidualnie 34 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K60 3.5km 0m 15PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[272] WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice S28 48.13 + 0.00
2.[313] BIZIUK, Halina UMKS Orkan Ostróda N61 50.50 + 2.37
3.[178] SOLOVEVA, Elena PionerSK 65 53.24 + 5.11
4.[102] KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT Warszawa W89 61.59 + 13.46
5.[144] OLBRYCHT, Anna OLBnO 59 121.00 + 72.47
Końcowe wyniki zawodów: K65+ 2.6km 0m 12PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[13] SIKOROVA, Marie Banik Ostrava OKD 11 68.57 + 0.00
2.[23] GALICZ, Krystyna BKS Wataha Warszawa B11 98.12 + 29.15
Końcowe wyniki zawodów: KM10R 1.5km 0m 7PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[71] BULTROWICZ, Franciszek KS Hades Poznań P07 18.39 + 0.00
2.[135] ZALESKA, Julia MKS MOS 55 19.25 + 0.46
3.[] ŁASKA, Martyna MKS Metalowiec Łódź E17 27.46 + 9.07
4.[8] LEWANDOWSKA, Małgorzata ATZ Racibórz 8 28.03 + 9.24
5.[180] KMIECIŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły P03 29.00 + 10.21
6.[130] STANIEC, Jagoda MKS MOS 55 29.06 + 10.27
7.[50] DZIK, Zofia LKS Górzanka Nawojow 32 33.45 + 15.06
8.[282] JURCZYK, Anna UKS Sparta Czyżowice S03 35.27 + 16.48
9.[331] FORYSTEK, Katarzyna WKS Wawel Kraków K30 35.29 + 16.50
10.[42] SZABLA, Feliks Farmazony O-Team 28 40.25 + 21.46
11.[259] JANAS, Małgorzata UKS Kometa Gliwice S28 66.53 + 48.14
Końcowe wyniki zawodów: M10 2.0km 0m 6PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[263] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice S28 15.07 + 0.00
2.[159] BAŁAZIŃSKI, Antoni Patria Młynne K31 15.43 + 0.36
3.[257] JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice S28 20.16 + 5.09
4.[223] PACHNIK, Antoni UKS "Orientpark.pl" 85 20.52 + 5.45
5.[174] ZELEK, Filip Patria Młynne K31 22.27 + 7.20
[169] KURNYTA, Dawid Patria Młynne K31 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M10N 1.5km 0m 6PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[25] KUŹMA, Kacper BKS Wataha Warszawa B11 26.19 0b.PK
PK [156] CHEŁMECKI, Filip Orlik Rajbrot K45 PK33.45 0b.P
Końcowe wyniki zawodów: M12 2.4km 0m 9PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[147] KOVALČÍK, Petr Orientační Běh Opava 61 18.33 + 0.00
2.[83] CHODLEWSKI, Antoni KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 18.39 + 0.06
3.[26] PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa B11 22.19 + 3.46
4.[306] WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR Góra Kalwar W81 22.59 + 4.26
5.[252] DOMAGAŁA, Jakub UKS Grom Sokolniki 91 23.23 + 4.50
6.[244] PIÓRO, Dawid UKS Azymut Siedliska L00 23.43 + 5.10
7.[317] ŚWITAŁA, Michał UNTS Warszawa W87 23.57 + 5.24
8.[310] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 96 24.40 + 6.07
9.[171] MORDARSKI, Oskar Patria Młynne K31 25.15 + 6.42
10.[161] BOŁOZ, Sebastian Patria Młynne K31 31.46 + 13.13
11.[185] SZOSTAKOWSKI, Krzysztof PUKS Młode Orły P03 32.38 + 14.05
12.[157] HEC, Patryk Orlik Rajbrot K45 32.50 + 14.17
13.[84] CHODLEWSKI, Szymon KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 33.50 + 15.17
14.[165] JUSZCZAK, Antoni Patria Młynne K31 38.08 + 19.35
15.[301] MOKRZANOWSKI, Bartłomiej UKS OSiR Góra Kalwar W81 38.35 + 20.02
16.[245] PRZEGON, Krzysztof UKS Azymut Siedliska L00 40.58 + 22.25
17.[314] CHACHURSKI, Mieszko UNTS Warszawa W87 41.17 + 22.44
[162] DUPLAK, Maciej Patria Młynne K31 DNF
[168] KRÓL, Maksymilian Patria Młynne K31 DNF
[241] KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut Siedliska L00 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M14 4.5km 0m 17PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[265] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa Gliwice S28 48.53 + 0.00
2.[153] LISIAK, Adam UKS Orientuś Łódź E75 53.37 + 4.44
3.[302] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwar W81 53.39 + 4.46
4.[296] ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR Góra Kalwar W81 53.44 + 4.51
5.[291] DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwar W81 56.55 + 8.02
6.[346] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel Kraków K30 57.19 + 8.26
7.[72] BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades Poznań P07 58.07 + 9.14
8.[300] MAJOWSKI, Jan UKS OSiR Góra Kalwar W81 58.17 + 9.24
9.[90] MIŚKÓW, Krzysztof KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 68.49 + 19.56
10.[27] STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa B11 70.16 + 21.23
11.[347] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel Kraków K30 74.06 + 25.13
12.[205] VOJVODIK, Eduard SKOB Ostrava 75 74.44 + 25.51
13.[361] JANOWSKI, Filip KS Spójnia Warszawa W80 94.40 + 45.47
14.[307] WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwar W81 98.23 + 49.30
[222] DWOJAK, Gracjan UKS "Orientpark.pl" 85 NKL-bPK
[31] TĂMAS, Lucas C.S. NORD Baia Mare 20 NKL-bPK
[160] BAŁAZIŃSKI, Karol Patria Młynne K31 NKL-bPK
[240] KARDASZ, Jakub UKS Azymut Siedliska L00 NKL-bPK
[243] MNICH, Marcin UKS Azymut Siedliska L00 NKL-bPK
[249] WAŁCZUK-PIECH, Wiktor UKS Azymut Siedliska L00 NKL-bPK
[237] CZYSZKOWSKI, Igor UKS Azymut Siedliska L00 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M16 6.5km 0m 22PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[201] BJOLEK, Michal SKOB Frýdek-Místek 73 64.22 + 0.00
2.[151] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź E75 72.42 + 8.20
3.[322] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa W87 81.10 + 16.48
4.[225] PACHNIK, Jędrzej UKS "Orientpark.pl" 85 82.57 + 18.35
5.[308] MULLER, Wiktor UMKS Kwidzyn 96 84.29 + 20.07
6.[348] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel Kraków K30 95.11 + 30.49
7.[86] KAWALA, Patryk KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 100.56 + 36.34
8.[304] SOBIEPANEK, Maksymilian UKS OSiR Góra Kalwar W81 118.28 + 54.06
[94] DOBROWOLSKI, Jakub KU AZS UMCS Lublin L01 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M18 7.0km 0m 24PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[116] PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojow 32 113.05 + 0.00
2.[3] ANTOŃ, Mateusz 1LO ŻORY 3 114.20 + 1.15
[234] BOJKO, Sebastian UKS Azymut Siedliska L00 DNF
[255] HYLA, Damian UKS Kometa Gliwice S28 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M20-21A 7.3km 0m 25PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[293] GŁADECKI, Dawid UKS OSiR Góra Kalwar W81 78.11 + 0.00
2.[121] SKORUPA, Piotr LKS Górzanka Nawojow 32 80.41 + 2.30
3.[323] MICHALAK, Kacper UNTS Warszawa W87 104.57 + 26.46
4.[6] STALKA, Adam AKInO Kraków 6 105.28 + 27.17
5.[57] BIJOK, Marcin InO SCI 35 115.33 + 37.22
6.[100] KROCHMAL, Adam UNTS Warszawa W87 126.25 + 48.14
7.[294] KRUPA, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar W81 127.46 + 49.35
8.[5] PAGAIME, Levi ADFA 5 144.27 + 66.16
[357] BRYCH, Miłosz Indywidualnie 34 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M21E 9.3km 0m 32PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[287] JURCZYK, Tomasz UKS Sparta Czyżowice S03 75.25 + 0.00
2.[214] BERZINS, Kristaps Taka 81 76.25 + 1.00
3.[22] GALICZ, Karol BKS Wataha Warszawa B11 80.00 + 4.35
4.[227] PACHNIK, Wojciech UKS "Orientpark.pl" 85 85.13 + 9.48
5.[179] DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły P03 85.18 + 9.53
6.[148] KOVALČÍK, Tomáš Orientační Běh Opava 61 87.04 + 11.39
7.[190] KURYJ, Marek RCI Kraków 69 91.24 + 15.59
8.[324] WOJARSKI, Michał Wieliczka O-Team 99 94.14 + 18.49
9.[283] JURCZYK, Maciej UKS Sparta Czyżowice S03 97.42 + 22.17
10.[51] WALUGA, Ireneusz Gymcity AR 33 109.13 + 33.48
11.[52] BLUZA, Łukasz indywidualnie 000 115.04 + 39.39
12.[82] FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań P07 115.35 + 40.10
13.[] MASZTALSKI, Paweł UKS Sparta Czyżowice S03 119.48 + 44.23
14.[67] ŚWIERCZYŃSKI, Hubert KOS BnO Szczecin 41 160.58 + 85.33
[38] JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 24 NKL-bPK
[108] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT Warszawa W89 NKL-bPK
[277] BORGIEL, Jarosław UKS Sparta Czyżowice S03 NKL-bPK
[381] WYBRANIEC, Wojciech Indywidualnie 34 NKL-bPK
[216] JAROSZEK, Jakub Team360 82 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35 7.1km 0m 28PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[260] JANAS, Sebastian UKS Kometa Gliwice S28 89.57 + 0.00
2.[250] DOMAGAŁA, Andrzej UKS Grom Sokolniki 91 107.27 + 17.30
3.[378] STANEK, Michal Indywidualnie 34 108.48 + 18.51
4.[191] KUTKIEWICZ, Marcin RCI Kraków 69 110.03 + 20.06
5.[59] MARSZAŁEK, Piotr InO SCI 35 110.46 + 20.49
6.[194] BEK, Michał Rodzinna Grupa Rower 70 111.14 + 21.17
7.[4] COTE JACQUES, Philippe Accro O Sport 4 111.17 + 21.20
8.[206] VOJVODIK, Martin SKOB Ostrava 75 129.08 + 39.11
[129] ŁASKI, Tomasz MKS Metalowiec Łódź E17 NKL-bPK
[182] NYCKOWIAK, Bartosz indywidualnie 000 NKL-bPK
[68] KOSIŃSKI, Kamil KOSA TEAM 42 DNF
[111] KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojow 32 DNF
[262] MARKOWSKI, Marcin UKS Kometa Gliwice S28 DNF
[363] JARY, Paweł Indywidualnie 34 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M40 6.5km 0m 22PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2] GOLINOWSKI, Paweł 10BKPanc/Azymut Moch 2 59.04 + 0.00
2.[231] NOWAK, Jacek UKS Azymut 45 88 67.05 + 8.01
3.[253] KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS Grom Sokolniki 91 70.01 + 10.57
4.[1] KUJDA, Arkadiusz 1 Brygada Logistyczn 1 75.30 + 16.26
5.[61] MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 37 77.16 + 18.12
6.[266] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa Gliwice S28 86.10 + 27.06
7.[353] ZUGAJ, Robert www.ciaglebiec.pl 103 88.22 + 29.18
8.[311] PERFIKOWSKI, Piotr UMKS Kwidzyn 96 92.54 + 33.50
9.[60] STANNY, Kuba InO SCI, 13ŚBOT 36 94.39 + 35.35
10.[355] BADARYCZ, Piotr Indywidualnie 34 96.34 + 37.30
11.[14] KUDŁACZ, Tomasz BB 12 100.33 + 41.29
12.[202] BRYCHLEC, Lukáš SKOB ostrava 74 100.40 + 41.36
13.[195] PONIATOWSKI, Krzysztof Rodzinna Grupa Rower 70 111.57 + 52.53
14.[9] LEWANDOWSKI, Piotr ATZ Racibórz 8 116.10 + 57.06
15.[35] PASTECKI, Marcin Carbon Paws 22 157.44 + 98.40
16.[373] MICHNOL, Kamil Indywidualnie 34 161.44 + 102.40
[200] BJOLEK, Lukáš SKOB Frýdek-Místek 73 NKL-bPK
[183] MAJEWSKI, Marek PUKS Młode Orły P03 DNF
[198] MATURA, Grzegorz Sąsiedzi 71 DNF
[218] ŻMIJ, Jacek The Vipers 83 DNF
[233] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut Pabianice E71 DNF
[384] ZIMOLĄG, Sebastian Indywidualnie 34 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M45 5.9km 0m 24PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[143] GAVRILOV, Igor OK Komenda 58 56.19 + 0.00
2.[10] GUTAK, Mykhaylo Azymut Kalusz 9 60.15 + 3.56
3.[76] NOWAK, Remigiusz KS Hades Poznań P07 61.57 + 5.38
4.[209] BŁACHUT, Igor Stowarzyszenie Team 78 64.53 + 8.34
5.[32] TĂMAS, Relu C.S. SPRIA Baia Spri 21 66.55 + 10.36
6.[95] DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS Lublin L01 68.39 + 12.20
7.[325] WIŚNIEWSKI, Paweł Wiśniewski 100 70.17 + 13.58
8.[49] DZIK, Mirosław LKS Górzanka Nawojow 32 70.27 + 14.08
9.[73] GORCZYCA, Jacek KS Hades Poznań P07 72.38 + 16.19
10.[276] PORADA, Robert UKS Reflex Rybnik S51 79.23 + 23.04
11.[271] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa Gliwice S28 82.13 + 25.54
12.[350] TOPÓR, Marek WKS Wawel Kraków K30 83.50 + 27.31
13.[211] MOROŃ, Artur Strefa Byków 79 85.10 + 28.51
14.[141] MASTELA, Rafał OB Havířov 57 88.50 + 32.31
15.[197] MOSSAKOWSKI, Przemysław Indywidualni 56 98.38 + 42.19
16.[344] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel Kraków K30 105.33 + 49.14
17.[46] KURZEJA, Artur Geodezja AK 30 105.40 + 49.21
18.[343] SZAJNA, Robert WKS Wawel Kraków K30 105.50 + 49.31
19.[154] LISIAK, Paweł UKS Orientuś Łódź E75 109.54 + 53.35
20.[189] VALIQUETTE, Martin Ramblers 68 118.09 + 61.50
[81] FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań P07 NKL-bPK
[15] RAPINCZUK, Jan BdsUOT Warszawa 13 DNF
[29] POP, Samirel C.S. Maratin Rivulus 19 DNF
[119] PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojow 32 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50 5.4km 0m 20PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[224] PACHNIK, Dariusz UKS "Orientpark.pl" 85 61.03 + 0.00
2.[342] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel Kraków K30 64.06 + 3.03
3.[188] URBANIAK, Krzysztof PZOS X03 68.00 + 6.57
4.[134] WYSOCKI, Romuald CSWIiChem Wrocław X02 78.15 + 17.12
5.[155] OLAS, Jacek UKS Orientuś Łódź E75 79.46 + 18.43
6.[349] ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel Kraków K30 80.36 + 19.33
7.[286] JURCZYK, Piotr UKS Sparta Czyżowice S03 84.13 + 23.10
8.[330] FORYSTEK, Józef WKS Wawel Kraków K30 84.23 + 23.20
9.[203] HOLEC, Honza SKOB Ostrava 75 88.08 + 27.05
10.[332] JAMROZIK, Krzysztof WKS Wawel Kraków K30 88.25 + 27.22
11.[368] KRÓL, Adrian Indywidualnie 34 88.56 + 27.53
12.[56] ŚMIESZEK, Robert indywidualnie 000 100.48 + 39.45
13.[380] WEISSMAN, Shaul Indywidualnie 34 105.53 + 44.50
14.[362] JANOWSKI, Piotr KS Spójnia Warszawa W80 108.04 + 47.01
[113] MONIAK, Andrzej LKS Górzanka Nawojow 32 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M55 5.2km 0m 21PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[139] LUŽNÝ, Ladislav OB Havířov 57 57.04 + 0.00
2.[329] DYZIO, Włodek WKS Wawel Kraków K30 59.52 + 2.48
3.[335] NIESSNER, Piotr WKS Wawel Kraków K30 64.43 + 7.39
4.[99] CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT Warszawa W89 68.45 + 11.41
5.[21] WOJARSKI, Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 16 72.06 + 15.02
6.[213] KLIMASZ, Józef Szarotki RZESZÓW 80 75.53 + 18.49
7.[97] TARNOWSKI, Mirosław KU AZS UMCS Lublin L01 87.45 + 30.41
8.[279] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice S03 91.57 + 34.53
9.[138] JAKOBI, Zdeněk OB Havířov 57 93.24 + 36.20
10.[228] JÓZEF, Kłos UKS Azymut Pabianice E71 109.41 + 52.37
11.[] KRHUT, Libor OB Havířov 57 112.56 + 55.52
12.[47] KLIMKIEWICZ, Mirosław GKT Cyrkino 31 114.46 + 57.42
[62] POLEWSKI, Dariusz Jedynka 38 NKL-bPK
[318] WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa W87 DNF
[359] DENKOWSKI, Wojciech Indywidualnie 34 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M60 4.7km 0m 19PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[93] KROCHMAL, Andrzej KS Spójnia Warszawa W80 54.22 + 0.00
2.[101] KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa W89 55.00 + 0.38
3.[87] KRYJOMSKI, Jerzy KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 57.05 + 2.43
4.[299] MACHOWSKI, Władysław UKS OSiR Góra Kalwar W81 62.55 + 8.33
5.[30] GRIGOR, Costan C.S. NORD Baia Mare 20 70.38 + 16.16
6.[69] PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis 43 73.34 + 19.12
7.[177] SOLOVEV, Mikhail PionerSK 65 76.30 + 22.08
8.[199] FIJOR, Waldemar SKARMAT Toruń 72 78.28 + 24.06
9.[128] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec Łódź E17 79.48 + 25.26
10.[65] SKONIECZNY, Andrzej KInO Orientop 40 80.38 + 26.16
11.[145] OLBRYCHT, Janusz OLBnO 59 83.06 + 28.44
[107] PRZYBYŁA, Sylwester KU AZS WAT Warszawa W89 NKL-bPK
[316] SYPUŁA, Sławomir UNTS Warszawa W87 NKL-bPK
[374] SIDOROV, Sergey Indywidualnie 34 NKL-bPK
[106] PRZYBYŁA, Bogusław KU AZS WAT Warszawa W89 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M65 4.2km 0m 18PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[208] HELMUT, Härtelt SSV Planeta Radebeul 77 55.00 + 0.00
2.[63] BRETTSCHNEIDER, Gerhard Kaulsdorfer OLV Berl 39 56.52 + 1.52
3.[103] PARZEWSKI, Jerzy KU AZS WAT Warszawa W89 57.00 + 2.00
4.[105] ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT Warszawa W89 80.29 + 25.29
5.[16] WILSON, Gordon Bennelong Northside 14 84.49 + 29.49
6.[273] WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice S28 91.47 + 36.47
Końcowe wyniki zawodów: M70 3.5km 0m 15PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[104] KUKURYKA, Jan KU AZS WAT Warszawa W89 46.57 + 0.00
2.[326] BARTKOWIAK, Edward WKS Grunwald Poznań 101 51.59 + 5.02
3.[207] RAILIMO, Matti SOC Heinola 76 55.18 + 8.21
4.[181] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły P03 56.34 + 9.37
5.[12] SIKORA, Miroslav Banik Ostrava OKD 11 57.49 + 10.52
6.[186] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły P03 63.49 + 16.52
[11] DVOŘÁK, Vlastimil Banik Ostrava 10 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M75-80 1.9km 0m 8PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[327] PIETKIEWICZ, Waldemar WKS Grunwald Poznań 101 32.57 + 0.00
2.[274] BOLANOWSKI, Czesław UKS Orientuś Łódź E75 50.45 + 17.48
Końcowe wyniki zawodów: M85
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7] ZIELCZYŃSKI, Mieczysław Atomy 7 110.20 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 2.6km 0m 11PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[43] SZABLA, Rafał Farmazony O-Team 28 29.30 + 0.00
2.[] GOLINOWSKA, Elżbieta 5 pa X07 30.13 + 0.43
3.[221] ŁAZUKA, Klaudia Tychy 84 30.56 + 1.26
4.[364] KANIA, Barbara Indywidualnie 34 33.09 + 3.39
5.[354] ANDRADE PASTRO, Pietro Indywidualnie 34 35.56 + 6.26
6.[80] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań P07 36.03 + 6.33
7.[284] JURCZYK, Marta UKS Sparta Czyżowice S03 36.11 + 6.41
8.[366] KLIMASZ, Katarzyna Indywidualnie 34 39.26 + 9.56
9.[367] KLIMASZ, Maria Indywidualnie 34 43.13 + 13.43
10.[289] KWIATKOWSKI, Lubomir UKS Sparta Czyżowice S03 45.23 + 15.53
11.[337] PUŁCZYŃSKA, Agnieszka WKS Wawel Kraków K30 66.53 + 37.23
12.[370] LITYŃSKI, Adam Indywidualnie 34 73.25 + 43.55
13.[379] SZRAMKA, Przemysław Indywidualnie 34 31947.18 + 31917.48
[220] BLIMKE-DEREŃ, Dalia Tychy 84 NKL-bPK
[356] BARBIEUX, Julien Indywidualnie 34 NKL-bPK
[19] OLEJNIK, Tomasz Biegun 15 DNF
[281] GRZEGOCKA-JURCZYK, Aleksandra UKS Sparta Czyżowice S03 DNF
[365] KLESZCZYŃSKI, Dawid Indywidualnie 34 DNF
|