Końcowe wyniki kategorii 2019-06-29 12:08:20
===Podkarpacki OZOS=========================================================================Orienteering Organiser 2019===
Końcowe wyniki kategorii : DUET 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[376] SŁAWOMIR WIERTELAK, Sebastian WierIndywidualnie 34 29.08/1 20.19/1 49.27/1
[371] MALIK, DANUTA, MACIEJ Indywidualnie 34 NKL-bPK / 39.04/4 NKL /
[217] BARBARA JAWORSKA, Sylwia Żmij The Vipers 83 32.16/3 /
[] PUDEŁEK, Małgorzata, Paweł LKS Górzanka Nawojow 32 / 27.15/2 /
Końcowe wyniki kategorii : K10 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[133] WYSOCKA, Michalina MKS MOS 55 24.10/2 13.22/1 37.32/1
2.[312] SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 96 22.32/1 15.22/2 37.54/2
3.[320] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS Warszawa W87 27.34/4 18.37/3 46.11/3
4.[91] PODGÓRSKA, Gabriela KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 26.31/3 20.36/4 47.07/4
Końcowe wyniki kategorii : K10N 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[170] MORDARSKA, Julita Patria Młynne K31 27.16 0b.PK/1 17.06 0b.PK/1 44.22 0b.PK/1
2.[164] JUSZCZAK, Anna Patria Młynne K31 33.04 0b.PK/2 20.35 0b.PK/2 53.39 0b.PK/2
3.[256] JANAS, Agnieszka UKS Kometa Gliwice S28 38.49 0b.PK/3 40.12 0b.PK/3 79.01 0b.PK/3
Końcowe wyniki kategorii : K12 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[339] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel Kraków K30 13.54/1 13.57/1 27.51/1
2.[92] PODGÓRSKA, Marta KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 22.46/2 17.11/2 39.57/2
3.[295] ŁĄCKA, Julia UKS OSiR Góra Kalwar W81 26.44/8 18.16/4 45.00/3
4.[127] ŚMIGIELSKA, Weronika MKS Metalowiec Łódź E17 27.44/9 17.38/3 45.22/4
5.[235] BOŻEK, Ewelina UKS Azymut Siedliska L00 25.57/7 20.47/6 46.44/5
6.[126] ŚMIGIELSKA, Martyna MKS Metalowiec Łódź E17 24.37/4 22.59/8 47.36/6
7.[131] STANIEC, Julia MKS MOS 55 28.45/10 19.25/5 48.10/7
8.[305] WASILEWSKA, Olga UKS OSiR Góra Kalwar W81 25.23/5 25.16/9 50.39/8
9.[163] FITRZYK, Magdalena Patria Młynne K31 29.58/11 21.26/7 51.24/9
10.[176] ZELEK, Martyna Patria Młynne K31 25.45/6 25.46/10 51.31/10
11.[37] VALYAVKA, Viktoriya Cardinal 23 24.13/3 29.46/14 53.59/11
12.[77] NOWAK, Zofia KS Hades Poznań P07 30.02/12 26.41/11 56.43/12
13.[275] PORADA, Jagoda UKS Reflex Rybnik S51 32.11/16 26.49/12 59.00/13
14.[247] SIERKOWSKA, Marta UKS Azymut Siedliska L00 31.59/15 27.53/13 59.52/14
15.[242] MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska L00 31.38/14 32.58/15 64.36/15
16.[238] DOBROMILSKA, Izabela UKS Azymut Siedliska L00 31.02/13 38.56/18 69.58/16
17.[54] HYLA, Natalia Indywidualnie 34 37.03/17 34.55/16 71.58/17
18.[248] SUDAK, Oliwia UKS Azymut Siedliska L00 43.33/18 37.48/17 81.21/18
[18] OLEJNIK, Jaśmina Biegun 15 DNF / DNF / NKL /
[239] GŁĄB, Karolina v UKS Azymut Siedliska L00 DNF / DNF / NKL /
[352] ZUGAJ, Aleksandra www.ciaglebiec.pl 103 DNF /
Końcowe wyniki kategorii : K14 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[336] NIESSNER, Pola WKS Wawel Kraków K30 28.19/1 16.43/3 45.02/1
2.[229] NOWAK, Anna UKS Azymut 45 88 32.28/2 16.24/2 48.52/2
3.[89] LECHOWSKA, Agata KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 34.03/4 17.52/4 51.55/3
4.[254] KRZYŻOSTANEK, Patrycja UKS Grom Sokolniki 91 32.36/3 19.36/6 52.12/4
5.[193] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel Kraków K30 38.18/7 15.06/1 53.24/5
6.[338] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel Kraków K30 37.27/6 18.33/5 56.00/6
7.[117] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojow 32 38.55/8 19.39/8 58.34/7
8.[333] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel Kraków K30 39.04/9 21.18/10 60.22/8
9.[158] WRZYSZCZ, Weronika Orlik Rajbrot K45 34.35/5 26.56/14 61.31/9
10.[251] DOMAGAŁA, Emilia UKS Grom Sokolniki 91 40.57/10 21.05/9 62.02/10
11.[334] MICHNO, Marta WKS Wawel Kraków K30 44.40/12 19.38/7 64.18/11
12.[292] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwar W81 43.22/11 22.35/12 65.57/12
13.[270] POLEWKA, Julianna UKS Kometa Gliwice S28 52.12/13 22.19/11 74.31/13
14.[290] BORKOWSKA, Lena UKS OSiR Góra Kalwar W81 59.57/14 22.56/13 82.53/14
[184] SZOSTAKOWSKA, Marianna PUKS Młode Orły P03 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K16 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[175] ZELEK, Klaudia Patria Młynne K31 37.47/1 21.39/4 59.26/1
2.[79] FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań P07 42.11/2 21.29/3 63.40/2
3.[261] LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa Gliwice S28 49.15/3 19.48/1 69.03/3
4.[309] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS Kwidzyn 96 51.24/4 22.12/5 73.36/4
5.[187] ZIELIŃSKA, Oliwia PUKS Młode Orły P03 52.18/5 21.19/2 73.37/5
6.[303] POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR Góra Kalwar W81 57.56/7 23.03/6 80.59/6
7.[219] ŻMIJ, Karolina The Vipers 83 54.09/6 28.23/7 82.32/7
8.[75] NOWAK, Maria KS Hades Poznań P07 62.09/8 35.07/8 97.16/8
[114] MONIAK, Zofia LKS Górzanka Nawojow 32 DNF / / NKL /
[182] KWIECIEŃ, Paulina PUKS Młode Orły P03 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K18 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[341] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel Kraków K30 42.39/1 29.57/3 72.36/1
2.[268] POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa Gliwice S28 45.39/3 28.12/1 73.51/2
3.[267] POGODA, Kinga UKS Kometa Gliwice S28 44.49/2 30.05/4 74.54/3
4.[232] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut Dębów R22 48.52/5 29.23/2 78.15/4
5.[173] SROKA, Małgorzata Patria Młynne K31 48.26/4 35.32/8 83.58/5
6.[345] WÓJCIK, Natalia WKS Wawel Kraków K30 52.07/6 33.54/7 86.01/6
7.[85] DZIERWA, Hanna KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 60.54/7 30.52/5 91.46/7
[166] KOZŁOWSKA, Olga Patria Młynne K31 DNF / 31.14/6 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K20-21A 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[118] PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojow 32 48.42/2 29.44/1 78.26/1
2.[215] TURKA, Marite Taka 81 48.19/1 37.21/4 85.40/2
3.[33] CIBIS, Anna Carbon Paws 22 104.32/3 38.55/5 143.27/3
4.[34] NIGBOR-FOGEL, Katarzyna Carbon Paws 22 114.30/4 33.10/3 147.40/4
[48] DZIK, Justyna LKS Górzanka Nawojow 32 DNF / DNF / NKL /
[55] ŚMIESZEK, Julia indywidualnie 000 NKL-bPK / 58.08/7 NKL /
[112] KOCIKOWSKA, Anna LKS Górzanka Nawojow 32 NKL-bPK / 56.44/6 NKL /
[167] KOZŁOWSKA, Wiktoria Patria Młynne K31 DNF / 29.57/2 NKL /
[236] CZERWIENIEC, Marlena v UKS Azymut Siedliska L00 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K21E 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[226] PACHNIK, Małgorzata MKS Paulinum/23 pa D93 46.49/1 35.49/1 82.38/1
2.[297] MACHOWSKA, Weronika UKS OSiR Góra Kalwar W81 51.13/2 39.19/3 90.32/2
3.[152] KAŹMIERCZAK, Aneta UKS Orientuś Łódź E75 61.14/3 35.49/1 97.03/3
4.[88] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 73.47/4 43.41/4 117.28/4
Końcowe wyniki kategorii : K35 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[210] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 78 58.18/1 37.37/1 95.55/1
2.[264] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa Gliwice S28 59.21/2 40.12/3 99.33/2
3.[78] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades Poznań P07 60.21/3 39.57/2 100.18/3
4.[298] MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena UKS OSiR Góra Kalwar W81 89.28/5 52.32/5 142.00/4
5.[24] KUŹMA, Elżbieta BKS Wataha Warszawa B11 119.29/6 54.14/6 173.43/5
[66] BACZULIS, Magdalena KOS BnO Szczecin 41 NKL-bPK / 48.14/4 NKL /
[58] MARSZAŁEK, Hanna InO SCI 35 62.20/4
Końcowe wyniki kategorii : K40 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[70] BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades Poznań P07 50.52/1 34.03/1 84.55/1
2.[340] SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel Kraków K30 79.30/2 44.50/4 124.20/2
3.[258] JANAS, Irena UKS Kometa Gliwice S28 101.21/3 41.22/3 142.43/3
[17] OLEJNIK, Ewa Biegun 15 DNF / DNF / NKL /
[41] STOLAREK, Małgorzata Encierro Strefa Bykó 27 DNF / DNF / NKL /
[383] ZIMOLĄG, Magdalena Indywidualnie 34 NKL-bPK / 53.35/5 NKL /
[385] MADEJA, Aleksandra Indywidualnie 34 DNF / DNF / NKL /
[115] NOWAK-SKORUPA, Magda LKS Górzanka Nawojow 32 38.28/2 /
Końcowe wyniki kategorii : K45 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[230] NOWAK, Beata UKS Azymut 45 88 38.28/1 33.25/2 71.53/1
2.[146] KAŠPAROVÁ, Šárka Orientační běh Opava 60 42.36/2 34.36/4 77.12/2
3.[132] WYSOCKA, Joanna MKS MOS 55 48.48/3 33.38/3 82.26/3
4.[269] POLEWKA, Beata UKS Kometa Gliwice S28 50.57/4 43.39/8 94.36/4
5.[351] TOPÓR, Monika WKS Wawel Kraków K30 57.18/5 41.24/6 98.42/5
6.[321] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS Warszawa W87 83.25/7 40.08/5 123.33/6
[53] HYLA, Bogumiła Indywidualnie 34 NKL-bPK / 47.46/9 NKL /
[74] GORCZYCA, Magdalena KS Hades Poznań P07 NKL-bPK / 33.00/1 NKL /
[96] TARNOWSKA, Ewa KU AZS UMCS Lublin L01 62.58/6 NKL-bPK / NKL /
[192] LAMPARSKA, Iwona RCI Kraków 69 DNF / DNF / NKL /
[375] SIEDLECKA, Marta Indywidualnie 34 NKL-bPK / 42.51/7 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K50-55 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[36] DENYSENKO, Tamara Cardinal 23 35.33/1 25.25/1 60.58/1
2.[315] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS Warszawa W87 37.03/2 29.03/4 66.06/2
3.[278] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice S03 41.09/3 27.27/3 68.36/3
4.[382] ZENCHENKO, Tamara Indywidualnie 34 41.47/4 35.20/6 77.07/4
5.[64] BRETTSCHNEIDER, Gudrun Kaulsdorfer OLV Berl 39 62.52/5 31.20/5 94.12/5
[20] WOJARSKA, Kamilla Bielsko-Biała O-Team 16 42.30/7 /
[319] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa W87 26.52/2 /
Końcowe wyniki kategorii : K60 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[178] SOLOVEVA, Elena PionerSK 65 37.18/2 26.08/1 63.26/1
2.[272] WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice S28 36.45/1 29.09/2 65.54/2
3.[102] KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT Warszawa W89 48.06/3 30.10/3 78.16/3
4.[313] BIZIUK, Halina UMKS Orkan Ostróda N61 58.23/4 31.44/4 90.07/4
5.[144] OLBRYCHT, Anna OLBnO 59 89.54/5 45.38/5 135.32/5
Końcowe wyniki kategorii : K65+ 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[13] SIKOROVA, Marie Banik Ostrava OKD 11 41.31/1 29.38/1 71.09/1
2.[23] GALICZ, Krystyna BKS Wataha Warszawa B11 54.00/2 49.14/2 103.14/2
Końcowe wyniki kategorii : KM10R 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[71] BULTROWICZ, Franciszek KS Hades Poznań P07 0b.PK 20.43/1 0b.PK 12.20/3 0b.PK 33.03/1
2.[130] STANIEC, Jagoda MKS MOS 55 0b.PK 24.43/3 0b.PK 10.28/1 0b.PK 35.11/2
3.[135] ZALESKA, Julia MKS MOS 55 0b.PK 24.25/2 0b.PK 11.00/2 0b.PK 35.25/3
4.[180] KMIECIŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły P03 0b.PK 30.50/5 0b.PK 13.23/4 0b.PK 44.13/4
5.[] ŁASKA, Martyna MKS Metalowiec Łódź E17 0b.PK 28.55/4 0b.PK 15.19/6 0b.PK 44.14/5
6.[282] JURCZYK, Anna UKS Sparta Czyżowice S03 0b.PK 36.31/6 0b.PK 16.47/7 0b.PK 53.18/6
7.[8] LEWANDOWSKA, Małgorzata ATZ Racibórz 8 0b.PK 55.31/8 0b.PK 13.30/5 0b.PK 69.01/7
8.[50] DZIK, Zofia LKS Górzanka Nawojow 32 0b.PK 40.54/7 0b.PK 31.30/10 0b.PK 72.24/8
9.[331] FORYSTEK, Katarzyna WKS Wawel Kraków K30 0b.PK 58.15/9 0b.PK 31.08/9 0b.PK 89.23/9
10.[259] JANAS, Małgorzata UKS Kometa Gliwice S28 0b.PK 69.16/10 0b.PK 38.47/13 0b.PK108.03/10
[44] KNAŚ, Ewelina, Łukasz F-team 29 0b.PK 23.05/8 /
[140] MASTELA, Michał i Hania OB Havířov 57 0b.PK 31.40/11 /
[172] PIETROŃ, Wojciech Patria Młynne K31 0b.PK 32.47/12 /
Końcowe wyniki kategorii : M10 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[263] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice S28 18.24/1 12.10/1 30.34/1
2.[159] BAŁAZIŃSKI, Antoni Patria Młynne K31 18.32/2 15.25/4 33.57/2
3.[223] PACHNIK, Antoni UKS "Orientpark.pl" 85 21.07/3 16.22/5 37.29/3
4.[257] JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice S28 23.35/5 14.27/3 38.02/4
5.[169] KURNYTA, Dawid Patria Młynne K31 29.27/6 12.41/2 42.08/5
6.[174] ZELEK, Filip Patria Młynne K31 23.26/4 18.52/6 42.18/6
Końcowe wyniki kategorii : M10N 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[25] KUŹMA, Kacper BKS Wataha Warszawa B11 29.32 0b.PK/1 47.20 0b.PK/1 76.52 0b.PK/1
PK [156] CHEŁMECKI, Filip Orlik Rajbrot K45 PKNKL-bPK /
Końcowe wyniki kategorii : M12 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[83] CHODLEWSKI, Antoni KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 14.29/1 12.27/1 26.56/1
2.[171] MORDARSKI, Oskar Patria Młynne K31 18.38/2 14.40/2 33.18/2
3.[252] DOMAGAŁA, Jakub UKS Grom Sokolniki 91 21.09/5 16.35/6 37.44/3
4.[306] WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR Góra Kalwar W81 19.44/3 18.32/8 38.16/4
5.[310] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 96 23.27/7 15.51/3 39.18/5
6.[317] ŚWITAŁA, Michał UNTS Warszawa W87 23.32/8 16.33/5 40.05/6
7.[84] CHODLEWSKI, Szymon KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 20.35/4 20.36/12 41.11/7
8.[26] PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa B11 23.41/9 19.13/10 42.54/8
9.[244] PIÓRO, Dawid UKS Azymut Siedliska L00 27.55/11 16.31/4 44.26/9
10.[301] MOKRZANOWSKI, Bartłomiej UKS OSiR Góra Kalwar W81 28.51/12 18.49/9 47.40/10
11.[185] SZOSTAKOWSKI, Krzysztof PUKS Młode Orły P03 30.41/14 17.46/7 48.27/11
12.[314] CHACHURSKI, Mieszko UNTS Warszawa W87 32.06/16 19.16/11 51.22/12
13.[157] HEC, Patryk Orlik Rajbrot K45 30.10/13 24.35/13 54.45/13
14.[161] BOŁOZ, Sebastian Patria Młynne K31 22.30/6 33.16/16 55.46/14
15.[165] JUSZCZAK, Antoni Patria Młynne K31 32.15/17 25.40/14 57.55/15
16.[245] PRZEGON, Krzysztof UKS Azymut Siedliska L00 25.57/10 36.28/17 62.25/16
17.[241] KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut Siedliska L00 31.44/15 45.38/18 77.22/17
[162] DUPLAK, Maciej Patria Młynne K31 DNF / DNF / NKL /
[168] KRÓL, Maksymilian Patria Młynne K31 DNF / DNF / NKL /
[288] KOLORZ, Dominik UKS Sparta Czyżowice S03 26.34/15 /
Końcowe wyniki kategorii : M14 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[300] MAJOWSKI, Jan UKS OSiR Góra Kalwar W81 25.05/1 20.09/6 45.14/1
2.[302] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwar W81 29.09/2 20.27/8 49.36/2
3.[153] LISIAK, Adam UKS Orientuś Łódź E75 31.15/3 18.48/1 50.03/3
4.[347] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel Kraków K30 32.11/4 21.50/10 54.01/4
5.[72] BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades Poznań P07 34.42/5 19.42/2 54.24/5
6.[265] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa Gliwice S28 35.20/6 19.54/4 55.14/6
7.[296] ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR Góra Kalwar W81 36.03/7 20.15/7 56.18/7
8.[346] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel Kraków K30 39.39/10 20.02/5 59.41/8
9.[205] VOJVODIK, Eduard SKOB Ostrava 75 36.38/8 23.42/12 60.20/9
10.[27] STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa B11 40.58/11 19.49/3 60.47/10
11.[291] DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwar W81 49.25/13 21.39/9 71.04/11
12.[90] MIŚKÓW, Krzysztof KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 54.08/14 22.10/11 76.18/12
13.[361] JANOWSKI, Filip KS Spójnia Warszawa W80 56.27/15 28.13/15 84.40/13
14.[31] TĂMAS, Lucas C.S. NORD Baia Mare 20 49.04/12 36.00/18 85.04/14
15.[307] WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwar W81 60.20/17 28.32/16 88.52/15
16.[237] CZYSZKOWSKI, Igor UKS Azymut Siedliska L00 64.56/18 26.03/14 90.59/16
17.[240] KARDASZ, Jakub UKS Azymut Siedliska L00 67.28/19 31.28/17 98.56/17
18.[243] MNICH, Marcin UKS Azymut Siedliska L00 57.24/16 42.18/19 99.42/18
19.[160] BAŁAZIŃSKI, Karol Patria Młynne K31 69.46/20 45.54/20 115.40/19
[222] DWOJAK, Gracjan UKS "Orientpark.pl" 85 38.37/9 NKL-bPK / NKL /
[246] RABIEGA, Kamil v UKS Azymut Siedliska L00 DNF / DNF / NKL /
[123] JAWORSKI, Piotr MATRIX 51 24.27/13 /
PK [156] CHEŁMECKI, Filip Orlik Rajbrot K45 50.51/21 /
[249] WAŁCZUK-PIECH, Wiktor UKS Azymut Siedliska L00 / 54.04/22 /
Końcowe wyniki kategorii : M16 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[151] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź E75 35.10/1 26.45/3 61.55/1
2.[201] BJOLEK, Michal SKOB Frýdek-Místek 73 40.05/3 23.49/1 63.54/2
3.[308] MULLER, Wiktor UMKS Kwidzyn 96 39.09/2 27.53/5 67.02/3
4.[322] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa W87 41.01/4 26.08/2 67.09/4
5.[348] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel Kraków K30 49.03/5 27.00/4 76.03/5
6.[225] PACHNIK, Jędrzej UKS "Orientpark.pl" 85 56.38/7 29.05/6 85.43/6
7.[86] KAWALA, Patryk KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 61.53/8 29.34/7 91.27/7
8.[304] SOBIEPANEK, Maksymilian UKS OSiR Góra Kalwar W81 51.13/6 42.43/9 93.56/8
[94] DOBROWOLSKI, Jakub KU AZS UMCS Lublin L01 NKL-bPK / 36.30/8 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M18 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[116] PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojow 32 47.55/1 36.45/2 84.40/1
2.[255] HYLA, Damian UKS Kometa Gliwice S28 52.03/2 36.49/3 88.52/2
3.[3] ANTOŃ, Mateusz 1LO ŻORY 3 53.45/3 36.15/1 90.00/3
[234] BOJKO, Sebastian UKS Azymut Siedliska L00 NKL-bPK / 61.11/4 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M20-21A 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[293] GŁADECKI, Dawid UKS OSiR Góra Kalwar W81 38.55/1 31.56/3 70.51/1
2.[323] MICHALAK, Kacper UNTS Warszawa W87 49.27/3 29.36/1 79.03/2
3.[121] SKORUPA, Piotr LKS Górzanka Nawojow 32 48.33/2 31.25/2 79.58/3
4.[6] STALKA, Adam AKInO Kraków 6 62.09/4 36.09/5 98.18/4
5.[294] KRUPA, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar W81 71.46/6 35.48/4 107.34/5
6.[100] KROCHMAL, Adam UNTS Warszawa W87 70.29/5 46.00/8 116.29/6
7.[5] PAGAIME, Levi ADFA 5 73.40/7 47.04/9 120.44/7
8.[57] BIJOK, Marcin InO SCI 35 101.39/8 36.20/6 137.59/8
9.[357] BRYCH, Miłosz Indywidualnie 34 136.21/9 36.48/7 173.09/9
Końcowe wyniki kategorii : M21E 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[22] GALICZ, Karol BKS Wataha Warszawa B11 41.08/1 37.55/8 79.03/1
2.[227] PACHNIK, Wojciech UKS "Orientpark.pl" 85 42.02/2 37.03/5 79.05/2
3.[287] JURCZYK, Tomasz UKS Sparta Czyżowice S03 45.23/5 34.45/1 80.08/3
4.[38] JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 24 44.04/3 36.43/3 80.47/4
5.[283] JURCZYK, Maciej UKS Sparta Czyżowice S03 45.12/4 36.33/2 81.45/5
6.[214] BERZINS, Kristaps Taka 81 48.48/7 37.27/6 86.15/6
7.[277] BORGIEL, Jarosław UKS Sparta Czyżowice S03 48.51/8 39.05/11 87.56/7
8.[324] WOJARSKI, Michał Wieliczka O-Team 99 53.53/9 38.50/10 92.43/8
9.[216] JAROSZEK, Jakub Team360 82 54.19/10 40.05/13 94.24/9
10.[82] FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań P07 57.40/11 37.45/7 95.25/10
11.[179] DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły P03 60.04/13 36.47/4 96.51/11
12.[52] BLUZA, Łukasz indywidualnie 000 58.43/12 40.40/14 99.23/12
13.[51] WALUGA, Ireneusz Gymcity AR 33 61.46/14 38.27/9 100.13/13
14.[67] ŚWIERCZYŃSKI, Hubert KOS BnO Szczecin 41 90.46/15 58.44/17 149.30/14
[108] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT Warszawa W89 45.25/6 DNF / NKL /
[190] KURYJ, Marek RCI Kraków 69 DNF / 39.59/12 NKL /
[196] WDOWIAK, Robert Rodzinna Grupa Rower 70 DNF / 51.45/15 NKL /
[381] WYBRANIEC, Wojciech Indywidualnie 34 NKL-bPK / 54.42/16 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M35 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4] COTE JACQUES, Philippe Accro O Sport 4 49.30/1 36.49/1 86.19/1
2.[191] KUTKIEWICZ, Marcin RCI Kraków 69 58.04/3 39.44/2 97.48/2
3.[194] BEK, Michał Rodzinna Grupa Rower 70 64.14/4 42.39/4 106.53/3
4.[206] VOJVODIK, Martin SKOB Ostrava 75 70.17/5 42.01/3 112.18/4
5.[250] DOMAGAŁA, Andrzej UKS Grom Sokolniki 91 71.10/6 46.40/5 117.50/5
[68] KOSIŃSKI, Kamil KOSA TEAM 42 DNF / / NKL /
[111] KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojow 32 DNF / DNF / NKL /
[129] ŁASKI, Tomasz MKS Metalowiec Łódź E17 NKL-bPK / 49.50/6 NKL /
[260] JANAS, Sebastian UKS Kometa Gliwice S28 56.07/2 NKL-bPK / NKL /
[262] MARKOWSKI, Marcin UKS Kometa Gliwice S28 DNF / DNF / NKL /
[360] DRĄŻEWSKI, Łukasz Indywidualnie 34 DNF / DNF / NKL /
[39] POLONIUS, Łukasz Czartak 25 DNF /
[59] MARSZAŁEK, Piotr InO SCI 35 NKL-bPK /
Końcowe wyniki kategorii : M40 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[231] NOWAK, Jacek UKS Azymut 45 88 42.39/1 29.13/1 71.52/1
2.[1] KUJDA, Arkadiusz 1 Brygada Logistyczn 1 56.46/2 34.28/5 91.14/2
3.[60] STANNY, Kuba InO SCI, 13ŚBOT 36 63.04/3 34.54/7 97.58/3
4.[218] ŻMIJ, Jacek The Vipers 83 67.20/5 35.01/8 102.21/4
5.[61] MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 37 69.37/6 35.15/9 104.52/5
6.[355] BADARYCZ, Piotr Indywidualnie 34 66.21/4 40.12/13 106.33/6
7.[353] ZUGAJ, Robert www.ciaglebiec.pl 103 79.06/7 33.52/3 112.58/7
8.[266] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa Gliwice S28 89.05/9 39.19/11 128.24/8
9.[195] PONIATOWSKI, Krzysztof Rodzinna Grupa Rower 70 90.11/10 40.06/12 130.17/9
10.[311] PERFIKOWSKI, Piotr UMKS Kwidzyn 96 80.33/8 54.13/18 134.46/10
11.[373] MICHNOL, Kamil Indywidualnie 34 113.52/11 38.37/10 152.29/11
12.[200] BJOLEK, Lukáš SKOB Frýdek-Místek 73 135.32/12 52.34/17 188.06/12
[2] GOLINOWSKI, Paweł 10BKPanc/Azymut Moch 2 DNF / 32.31/2 NKL /
[9] LEWANDOWSKI, Piotr ATZ Racibórz 8 NKL-bPK / 45.16/16 NKL /
[35] PASTECKI, Marcin Carbon Paws 22 NKL-bPK / 40.51/15 NKL /
[183] MAJEWSKI, Marek PUKS Młode Orły P03 DNF / DNF / NKL /
[198] MATURA, Grzegorz Sąsiedzi 71 DNF / DNF / NKL /
[233] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut Pabianice E71 DNF / DNF / NKL /
[253] KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS Grom Sokolniki 91 DNF / 34.17/4 NKL /
[384] ZIMOLĄG, Sebastian Indywidualnie 34 NKL-bPK / 40.44/14 NKL /
[325] WIŚNIEWSKI, Paweł Wiśniewski 100 34.48/6 /
Końcowe wyniki kategorii : M45 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[76] NOWAK, Remigiusz KS Hades Poznań P07 33.30/1 29.23/2 62.53/1
2.[10] GUTAK, Mykhaylo Azymut Kalusz 9 35.58/2 28.58/1 64.56/2
3.[143] GAVRILOV, Igor OK Komenda 58 37.13/3 32.13/6 69.26/3
4.[209] BŁACHUT, Igor Stowarzyszenie Team 78 44.09/5 29.27/3 73.36/4
5.[49] DZIK, Mirosław LKS Górzanka Nawojow 32 43.12/4 33.43/11 76.55/5
5.[73] GORCZYCA, Jacek KS Hades Poznań P07 45.21/6 31.34/4 76.55/5
7.[81] FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań P07 48.14/8 32.28/7 80.42/7
8.[95] DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS Lublin L01 51.08/13 32.37/8 83.45/8
9.[32] TĂMAS, Relu C.S. SPRIA Baia Spri 21 50.32/11 33.34/10 84.06/9
10.[141] MASTELA, Rafał OB Havířov 57 50.35/12 33.58/12 84.33/10
11.[344] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel Kraków K30 49.22/10 37.32/16 86.54/11
12.[197] MOSSAKOWSKI, Przemysław Indywidualni 56 48.09/7 39.33/19 87.42/12
13.[271] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa Gliwice S28 52.34/14 36.21/14 88.55/13
14.[276] PORADA, Robert UKS Reflex Rybnik S51 58.50/16 31.42/5 90.32/14
15.[350] TOPÓR, Marek WKS Wawel Kraków K30 60.07/17 34.41/13 94.48/15
16.[15] RAPINCZUK, Jan BdsUOT Warszawa 13 57.14/15 39.54/20 97.08/16
17.[343] SZAJNA, Robert WKS Wawel Kraków K30 71.41/18 37.59/17 109.40/17
18.[154] LISIAK, Paweł UKS Orientuś Łódź E75 76.04/20 43.27/23 119.31/18
19.[46] KURZEJA, Artur Geodezja AK 30 125.21/21 37.28/15 162.49/19
[29] POP, Samirel C.S. Maratin Rivulus 19 DNF / DNF / NKL /
[119] PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojow 32 DNF / DNF / NKL /
[189] VALIQUETTE, Martin Ramblers 68 76.02/19 NKL-bPK / NKL /
[211] MOROŃ, Artur Strefa Byków 79 NKL-bPK / 38.31/18 NKL /
[120] SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka Nawojow 32 32.46/9 /
[122] JAWORSKI, Mariusz MATRIX 51 42.17/22 /
[124] WRZOSEK, Zbigniew indywidualnie Mazows W00 40.20/21 /
[325] WIŚNIEWSKI, Paweł Wiśniewski 100 49.13/9
Końcowe wyniki kategorii : M50 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[188] URBANIAK, Krzysztof PZOS X03 43.59/1 29.24/2 73.23/1
2.[203] HOLEC, Honza SKOB Ostrava 75 52.12/2 32.49/8 85.01/2
3.[286] JURCZYK, Piotr UKS Sparta Czyżowice S03 55.49/4 29.32/3 85.21/3
4.[342] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel Kraków K30 55.44/3 29.45/4 85.29/4
5.[224] PACHNIK, Dariusz UKS "Orientpark.pl" 85 64.17/5 25.24/1 89.41/5
6.[330] FORYSTEK, Józef WKS Wawel Kraków K30 67.04/7 32.05/6 99.09/6
7.[349] ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel Kraków K30 71.41/10 31.47/5 103.28/7
8.[332] JAMROZIK, Krzysztof WKS Wawel Kraków K30 73.03/11 33.59/9 107.02/8
9.[380] WEISSMAN, Shaul Indywidualnie 34 66.54/6 40.31/11 107.25/9
10.[134] WYSOCKI, Romuald CSWIiChem Wrocław X02 75.11/12 32.36/7 107.47/10
11.[155] OLAS, Jacek UKS Orientuś Łódź E75 70.38/8 37.12/10 107.50/11
12.[362] JANOWSKI, Piotr KS Spójnia Warszawa W80 75.37/13 46.25/13 122.02/12
13.[56] ŚMIESZEK, Robert indywidualnie 000 113.49/14 41.17/12 155.06/13
[113] MONIAK, Andrzej LKS Górzanka Nawojow 32 DNF / DNF / NKL /
[368] KRÓL, Adrian Indywidualnie 34 71.17/9
Końcowe wyniki kategorii : M55 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[335] NIESSNER, Piotr WKS Wawel Kraków K30 39.58/2 28.50/1 68.48/1
2.[21] WOJARSKI, Krzysztof Bielsko-Biała O-Team 16 42.41/3 29.10/2 71.51/2
3.[97] TARNOWSKI, Mirosław KU AZS UMCS Lublin L01 47.18/6 30.47/4 78.05/3
4.[99] CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT Warszawa W89 46.31/5 35.02/5 81.33/4
5.[213] KLIMASZ, Józef Szarotki RZESZÓW 80 50.47/7 39.14/8 90.01/5
6.[62] POLEWSKI, Dariusz Jedynka 38 74.23/9 35.52/6 110.15/6
7.[279] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice S03 73.01/8 41.19/9 114.20/7
8.[228] JÓZEF, Kłos UKS Azymut Pabianice E71 83.58/10 36.48/7 120.46/8
[139] LUŽNÝ, Ladislav OB Havířov 57 36.59/1 NKL-bPK / NKL /
[359] DENKOWSKI, Wojciech Indywidualnie 34 NKL-bPK / 44.50/10 NKL /
[318] WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa W87 29.57/3 /
[329] DYZIO, Włodek WKS Wawel Kraków K30 45.05/4
Końcowe wyniki kategorii : M60 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[93] KROCHMAL, Andrzej KS Spójnia Warszawa W80 38.07/1 23.42/1 61.49/1
2.[101] KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa W89 39.47/2 26.22/6 66.09/2
3.[177] SOLOVEV, Mikhail PionerSK 65 42.29/3 24.10/3 66.39/3
4.[69] PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis 43 45.06/5 25.49/4 70.55/4
5.[145] OLBRYCHT, Janusz OLBnO 59 48.37/7 26.04/5 74.41/5
6.[107] PRZYBYŁA, Sylwester KU AZS WAT Warszawa W89 48.42/8 27.41/7 76.23/6
7.[199] FIJOR, Waldemar SKARMAT Toruń 72 47.32/6 29.40/9 77.12/7
8.[87] KRYJOMSKI, Jerzy KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48 54.51/12 23.46/2 78.37/8
9.[30] GRIGOR, Costan C.S. NORD Baia Mare 20 54.21/11 28.08/8 82.29/9
10.[128] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec Łódź E17 51.33/9 31.12/10 82.45/10
11.[374] SIDOROV, Sergey Indywidualnie 34 76.40/13 33.13/11 109.53/11
[106] PRZYBYŁA, Bogusław KU AZS WAT Warszawa W89 NKL-bPK / 72.25/12 NKL /
[299] MACHOWSKI, Władysław UKS OSiR Góra Kalwar W81 44.15/4 NKL / NKL /
[316] SYPUŁA, Sławomir UNTS Warszawa W87 52.55/10 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M65 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[103] PARZEWSKI, Jerzy KU AZS WAT Warszawa W89 32.15/1 24.31/3 56.46/1
2.[63] BRETTSCHNEIDER, Gerhard Kaulsdorfer OLV Berl 39 49.23/2 21.12/1 70.35/2
3.[16] WILSON, Gordon Bennelong Northside 14 51.05/4 22.31/2 73.36/3
4.[208] HELMUT, Härtelt SSV Planeta Radebeul 77 50.03/3 24.34/4 74.37/4
5.[105] ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT Warszawa W89 55.43/5 24.34/4 80.17/5
6.[273] WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice S28 66.21/6 32.33/6 98.54/6
Końcowe wyniki kategorii : M70 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[207] RAILIMO, Matti SOC Heinola 76 31.54/1 18.05/2 49.59/1
2.[12] SIKORA, Miroslav Banik Ostrava OKD 11 35.21/2 19.52/3 55.13/2
3.[186] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły P03 38.04/3 17.58/1 56.02/3
4.[181] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły P03 43.08/4 24.24/5 67.32/4
5.[326] BARTKOWIAK, Edward WKS Grunwald Poznań 101 44.13/5 24.12/4 68.25/5
6.[104] KUKURYKA, Jan KU AZS WAT Warszawa W89 45.16/6 30.08/7 75.24/6
[11] DVOŘÁK, Vlastimil Banik Ostrava 10 NKL-bPK / 29.28/6 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M75-80 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[327] PIETKIEWICZ, Waldemar WKS Grunwald Poznań 101 35.29/1 18.21/1 53.50/1
2.[274] BOLANOWSKI, Czesław UKS Orientuś Łódź E75 36.38/2 24.56/2 61.34/2
Końcowe wyniki kategorii : M85 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7] ZIELCZYŃSKI, Mieczysław Atomy 7 88.59/1 47.45/1 136.44/1
Końcowe wyniki kategorii : OPEN 1.E 2.E Raz. 2.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[80] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań P07 41.34/2 33.30/4 75.04/1
2.[366] KLIMASZ, Katarzyna Indywidualnie 34 41.06/1 35.43/5 76.49/2
3.[284] JURCZYK, Marta UKS Sparta Czyżowice S03 54.34/4 32.24/3 86.58/3
4.[356] BARBIEUX, Julien Indywidualnie 34 60.32/6 41.06/7 101.38/4
5.[289] KWIATKOWSKI, Lubomir UKS Sparta Czyżowice S03 60.04/5 46.12/10 106.16/5
6.[281] GRZEGOCKA-JURCZYK, Aleksandra UKS Sparta Czyżowice S03 64.28/7 45.05/9 109.33/6
7.[337] PUŁCZYŃSKA, Agnieszka WKS Wawel Kraków K30 74.12/8 52.28/13 126.40/7
[19] OLEJNIK, Tomasz Biegun 15 DNF / DNF / NKL /
[40] KALINOWSKI, Michał Daber Team 26 DNF /
[354] ANDRADE PASTRO, Pietro Indywidualnie 34 DNF / 21.31/2 NKL /
[365] KLESZCZYŃSKI, Dawid Indywidualnie 34 DNF / / NKL /
[367] KLIMASZ, Maria Indywidualnie 34 47.05/3 NKL-bPK / NKL /
[98] CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT Warszawa W89 51.51/12 /
[369] KRZESA, Radosław Indywidualnie 34 37.07/6 /
[370] LITYŃSKI, Adam Indywidualnie 34 46.51/11 /
[400] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS Warszawa W87 16.35/1 /
[] GOLINOWSKA, Elżbieta 5 pa X07 41.27/8 /
|