Wyniki zawodów z miedzyczasami 2019-06-28 18:46:38
Silesia O-Cup
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser 2019===
Wyniki zawodów z międzyczasami: DUET 2.3km 110m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-39 3-59 4-56 5-54 6-58 7-61 8-68 9-69 10-75
11-78 12-99
1 [376] SŁAWOMIR WIERTELAK, Sebastian Wier 29.08 1.35/1* 6.25/1* 8.18/1* 9.26/1* 11.09/1* 12.08/1* 13.46/1* 23.42/1* 25.08/1* 26.44/1*
Indywidualnie 1.35/1* 4.50/1* 1.53/1* 1.08/1* 1.43/1* 0.59/1* 1.38/1* 9.56/1* 1.26/1* 1.36/1*
28.10/1* 28.52/1* 29.08/1*
1.26/1* 0.42/1* 0.16/1*
[371] MALIK, DANUTA, MACIEJ NKL-bPK 1350.25/ 1323.28/ / / 38.49/ 44.50/ 47.59/ / / /
Indywidualnie 1350.25/ / / / / 6.01/ 3.09/ / / /
/ / 77.33/
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 2.1km 75m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-59 3-55 4-53 5-58 6-66 7-75 8-99
1 [312] SZAFAREWICZ, Katarzyna 22.32 1.24/1* 4.02/1* 9.04/4 11.54/4 13.12/3 17.07/2 20.46/1* 22.18/1* 22.32/1*
UMKS Kwidzyn 1.24/1* 2.38/1* 5.02/4 2.50/2 1.18/2 3.55/3 3.39/1* 1.32/2 0.14/1*
2 [133] WYSOCKA, Michalina 24.10 1.30/2 4.23/2 6.05/1* 9.04/4 12.31/2 16.20/1* 22.24/2 23.54/2 24.10/2
MKS MOS 1.30/2 2.53/2 1.42/2 2.59/4 3.27/3 3.49/1* 6.04/3 1.30/1* 0.16/3
3 [91] PODGÓRSKA, Gabriela 26.31 2.04/4 7.00/4 8.15/3 11.07/3 14.39/4 18.30/4 24.30/4 26.16/3 26.31/3
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 2.04/4 4.56/4 1.15/1* 2.52/3 3.32/4 3.51/2 6.00/2 1.46/3 0.15/2
4 [320] WÓJTOWICZ, Hanna 27.34 2.03/3 5.26/3 7.41/2 9.25/2 10.39/1* 17.39/3 24.27/3 27.17/4 27.34/4
UNTS Warszawa 2.03/3 3.23/3 2.15/3 1.44/1* 1.14/1* 7.00/4 6.48/4 2.50/4 0.17/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N 2.1km 75m 6k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-59 3-53 4-66 5-75 6-99
1 [170] MORDARSKA, Julita 27.16 0b.PK 1.49/2 7.15/1* 11.42/1* 19.49/1* 24.37/1* 26.57/1* 27.16/1*
Patria Młynne 1.49/2 5.26/1* 4.27/1* 8.07/1* 4.48/2 2.20/2 0.19/2
2 [164] JUSZCZAK, Anna 33.04 0b.PK 2.41/3 9.38/3 14.09/2 22.50/2 29.35/2 32.45/2 33.04/2
Patria Młynne 2.41/3 6.57/2 4.31/2 8.41/2 6.45/3 3.10/3 0.19/2
3 [256] JANAS, Agnieszka 38.49 0b.PK 1.42/1* 9.07/2 15.54/3 32.22/3 36.22/3 38.33/3 38.49/3
UKS Kometa Gliwice 1.42/1* 7.25/3 6.47/3 16.28/3 4.00/1* 2.11/1* 0.16/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 2.1km 80m 7k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-55 3-53 4-66 5-69 6-75 7-99
1 [339] SŁOŃSKA, Antonina 13.54 1.47/1* 4.33/1* 5.25/1* 9.12/1* 10.41/1* 12.12/1* 13.41/1* 13.54/1*
WKS Wawel Kraków 1.47/1* 2.46/1* 0.52/1* 3.47/1* 1.29/1* 1.31/1* 1.29/2 0.13/1*
2 [92] PODGÓRSKA, Marta 22.46 2.12/2 9.21/5 11.50/8 16.41/3 19.08/2 20.59/2 22.28/2 22.46/2
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 2.12/2 7.09/7 2.29/16 4.51/3 2.27/9 1.51/4 1.29/2 0.18/15
3 [37] VALYAVKA, Viktoriya 24.13 2.14/3 9.50/7 11.17/6 16.54/4 19.19/3 21.40/3 23.58/3 24.13/3
Cardinal 2.14/3 7.36/9 1.27/6 5.37/5 2.25/8 2.21/11 2.18/11 0.15/7
4 [126] ŚMIGIELSKA, Martyna 24.37 3.13/13 9.41/6 11.05/5 17.47/5 19.50/4 21.41/4 24.20/4 24.37/4
MKS Metalowiec Łódź 3.13/13 6.28/5 1.24/4 6.42/7 2.03/2 1.51/4 2.39/16 0.17/13
5 [305] WASILEWSKA, Olga 25.23 4.16/16 11.25/11 13.57/11 18.47/7 21.16/6 23.14/5 25.05/5 25.23/5
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.16/16 7.09/7 2.32/17 4.50/2 2.29/10 1.58/9 1.51/7 0.18/15
6 [176] ZELEK, Martyna 25.45 5.41/17 8.53/3 10.57/4 18.20/6 20.27/5 23.50/7 25.27/6 25.45/6
Patria Młynne 5.41/17 3.12/2 2.04/14 7.23/12 2.07/4 3.23/18 1.37/5 0.18/15
7 [235] BOŻEK, Ewelina 25.57 2.34/9 11.54/12 14.11/12 19.31/9 21.52/7 23.32/6 25.43/7 25.57/7
UKS Azymut Siedliska 2.34/9 9.20/12 2.17/15 5.20/4 2.21/6 1.40/2 2.11/9 0.14/4
8 [295] ŁĄCKA, Julia 26.44 2.21/5 12.17/13 13.33/10 20.06/11 22.29/8 24.21/8 26.27/8 26.44/8
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.21/5 9.56/13 1.16/3 6.33/6 2.23/7 1.52/6 2.06/8 0.17/13
9 [127] ŚMIGIELSKA, Weronika 27.44 2.30/6 10.52/8 11.48/7 18.53/8 23.57/10 26.01/9 27.28/9 27.44/9
MKS Metalowiec Łódź 2.30/6 8.22/11 0.56/2 7.05/11 5.04/16 2.04/10 1.27/1* 0.16/10
10 [131] STANIEC, Julia 28.45 2.31/7 9.03/4 10.29/3 19.59/10 22.52/9 26.05/10 28.32/10 28.45/10
MKS MOS 2.31/7 6.32/6 1.26/5 9.30/18 2.53/14 3.13/12 2.27/15 0.13/1*
11 [163] FITRZYK, Magdalena 29.58 2.16/4 14.46/16 16.33/15 23.16/14 25.32/12 27.24/11 29.40/11 29.58/11
Patria Młynne 2.16/4 12.30/17 1.47/13 6.43/8 2.16/5 1.52/6 2.16/10 0.18/15
12 [77] NOWAK, Zofia 30.02 2.45/10 13.48/15 15.15/13 24.20/15 26.24/15 28.16/13 29.48/12 30.02/12
KS Hades Poznań 2.45/10 11.03/15 1.27/6 9.05/16 2.04/3 1.52/6 1.32/4 0.14/4
13 [238] DOBROMILSKA, Izabela 31.02 6.55/18 11.07/9 12.34/9 22.02/12 24.50/11 28.03/12 30.47/13 31.02/13
UKS Azymut Siedliska 6.55/18 4.12/3 1.27/6 9.28/17 2.48/12 3.13/12 2.44/17 0.15/7
14 [242] MIELKO, Zuzanna 31.38 2.32/8 7.38/2 9.09/2 16.13/2 25.34/13 28.56/14 31.22/14 31.38/14
UKS Azymut Siedliska 2.32/8 5.06/4 1.31/9 7.04/9 9.21/17 3.22/17 2.26/12 0.16/10
15 [247] SIERKOWSKA, Marta 31.59 2.59/11 13.33/14 15.17/14 22.52/13 26.01/14 29.18/15 31.44/15 31.59/15
UKS Azymut Siedliska 2.59/11 10.34/14 1.44/12 7.35/13 3.09/15 3.17/15 2.26/12 0.15/7
16 [275] PORADA, Jagoda 32.11 3.31/14 15.41/17 17.13/16 26.01/16 28.30/16 30.13/16 31.55/16 32.11/16
UKS Reflex Rybnik 3.31/14 12.10/16 1.32/10 8.48/15 2.29/10 1.43/3 1.42/6 0.16/10
17 [54] HYLA, Natalia 37.03 3.08/12 11.24/10 20.02/17 27.56/17 30.46/17 34.01/17 36.49/17 37.03/17
Indywidualnie 3.08/12 8.16/10 8.38/18 7.54/14 2.50/13 3.15/14 2.48/18 0.14/4
18 [248] SUDAK, Oliwia 43.33 3.44/15 19.40/18 21.12/18 28.16/18 37.37/18 40.54/18 43.20/18 43.33/18
UKS Azymut Siedliska 3.44/15 15.56/18 1.32/10 7.04/9 9.21/17 3.17/15 2.26/12 0.13/1*
[18] OLEJNIK, Jaśmina DNF / / / / / / / /
Biegun / / / / / / / /
[239] GŁĄB, Karolina v DNF / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / /
[352] ZUGAJ, Aleksandra DNF / / / / / / / /
www.ciaglebiec.pl / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 2.7km 85m 13k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-39 3-45 4-47 5-50 6-51 7-57 8-63 9-69 10-74
11-75 12-77 13-99
1 [336] NIESSNER, Pola 28.19 0.58/2 2.42/1* 4.54/1* 7.56/1* 12.15/1* 14.39/2 16.37/1* 19.09/1* 23.43/1* 25.33/1*
WKS Wawel Kraków 0.58/2 1.44/2 2.12/1* 3.02/1* 4.19/11 2.24/13 1.58/1* 2.32/1* 4.34/2 1.50/1*
26.08/1* 27.30/1* 28.05/1* 28.19/1*
0.35/1* 1.22/8 0.35/1* 0.14/2
2 [229] NOWAK, Anna 32.28 1.58/14 3.40/10 6.49/6 11.35/8 14.24/6 15.45/4 18.05/3 21.10/2 25.48/2 29.28/3
UKS Azymut 45 1.58/14 1.42/1* 3.09/3 4.46/10 2.49/1* 1.21/1* 2.20/4 3.05/4 4.38/4 3.40/12
30.11/2 31.22/2 32.12/2 32.28/2
0.43/3 1.11/1* 0.50/6 0.16/7
3 [254] KRZYŻOSTANEK, Patrycja 32.36 1.06/10 3.18/7 6.48/5 11.34/7 14.45/7 16.20/6 18.52/5 22.24/3 27.04/3 29.25/2
UKS Grom Sokolniki 1.06/10 2.12/6 3.30/7 4.46/10 3.11/4 1.35/4 2.32/8 3.32/5 4.40/5 2.21/3
30.12/3 31.31/3 32.21/3 32.36/3
0.47/8 1.19/7 0.50/6 0.15/5
4 [89] LECHOWSKA, Agata 34.03 0.58/2 3.08/2 7.17/8 10.26/4 14.12/5 16.24/7 18.43/4 23.08/4 28.12/5 30.57/4
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 0.58/2 2.10/4 4.09/11 3.09/2 3.46/10 2.12/11 2.19/3 4.25/9 5.04/8 2.45/8
31.45/4 33.02/4 33.49/4 34.03/4
0.48/11 1.17/5 0.47/5 0.14/2
5 [158] WRZYSZCZ, Weronika 34.35 1.29/13 4.01/11 8.03/9 13.23/11 16.26/10 17.56/9 20.17/7 23.13/5 28.00/4 31.34/5
Orlik Rajbrot 1.29/13 2.32/11 4.02/10 5.20/13 3.03/3 1.30/3 2.21/5 2.56/2 4.47/6 3.34/10
32.20/5 33.31/5 34.21/5 34.35/5
0.46/7 1.11/1* 0.50/6 0.14/2
6 [338] PUŁCZYŃSKA, Hanna 37.27 1.00/4 3.09/3 6.31/3 10.26/4 17.03/11 19.06/11 21.42/8 25.54/7 31.38/6 34.05/6
WKS Wawel Kraków 1.00/4 2.09/3 3.22/6 3.55/6 6.37/14 2.03/10 2.36/9 4.12/8 5.44/10 2.27/4
34.52/6 36.15/6 37.11/6 37.27/6
0.47/8 1.23/9 0.56/10 0.16/7
7 [193] LAMPARSKA, Maja 38.18 1.05/8 4.59/12 8.15/10 12.21/10 15.45/9 17.38/8 25.20/11 29.04/11 33.18/9 35.36/7
WKS Wawel Kraków 1.05/8 3.54/12 3.16/4 4.06/8 3.24/6 1.53/9 7.42/14 3.44/6 4.14/1* 2.18/2
36.14/7 37.25/7 38.05/7 38.18/7
0.38/2 1.11/1* 0.40/2 0.13/1*
8 [117] PUDEŁEK, Jowita 38.55 1.05/8 3.20/8 8.15/10 12.00/9 15.33/8 18.41/10 22.12/9 26.41/8 31.54/7 35.47/9
LKS Górzanka Nawojowa Góra 1.05/8 2.15/8 4.55/14 3.45/5 3.33/8 3.08/14 3.31/11 4.29/10 5.13/9 3.53/13
36.32/9 37.55/9 38.39/8 38.55/8
0.45/5 1.23/9 0.44/4 0.16/7
9 [333] KURTYCZ, Natalia 39.04 1.00/4 3.11/4 6.11/2 10.12/3 13.47/3 15.37/3 23.14/10 27.05/9 32.07/8 35.36/7
WKS Wawel Kraków 1.00/4 2.11/5 3.00/2 4.01/7 3.35/9 1.50/8 7.37/13 3.51/7 5.02/7 3.29/9
36.19/8 37.52/8 38.48/9 39.04/9
0.43/3 1.33/13 0.56/10 0.16/7
10 [251] DOMAGAŁA, Emilia 40.57 1.11/12 11.15/13 14.52/13 19.18/13 22.30/13 23.58/13 26.26/12 29.28/12 34.04/10 37.43/10
UKS Grom Sokolniki 1.11/12 10.04/13 3.37/8 4.26/9 3.12/5 1.28/2 2.28/6 3.02/3 4.36/3 3.39/11
38.30/10 39.47/10 40.40/10 40.57/10
0.47/8 1.17/5 0.53/9 0.17/11
11 [292] DZWONKOWSKA, Paulina 43.22 1.01/6 3.15/6 7.15/7 10.39/6 14.06/4 15.54/5 18.58/6 28.22/10 37.38/11 40.07/11
UKS OSiR Góra Kalwaria 1.01/6 2.14/7 4.00/9 3.24/4 3.27/7 1.48/6 3.04/10 9.24/14 9.16/12 2.29/5
40.52/11 42.22/11 43.04/11 43.22/11
0.45/5 1.30/12 0.42/3 0.18/13
12 [334] MICHNO, Marta 44.40 0.55/1* 3.13/5 6.32/4 9.48/2 12.42/2 14.27/1* 16.58/2 23.48/6 38.47/12 41.20/12
WKS Wawel Kraków 0.55/1* 2.18/9 3.19/5 3.16/3 2.54/2 1.45/5 2.31/7 6.50/11 14.59/14 2.33/6
42.14/12 43.29/12 44.25/12 44.40/12
0.54/13 1.15/4 0.56/10 0.15/5
13 [270] POLEWKA, Julianna 52.12 1.08/11 3.39/9 8.28/12 15.05/12 20.19/12 22.41/12 26.47/13 34.29/13 43.31/13 47.32/13
UKS Kometa Gliwice 1.08/11 2.31/10 4.49/13 6.37/14 5.14/12 2.22/12 4.06/12 7.42/12 9.02/11 4.01/14
48.35/13 50.27/13 51.55/13 52.12/13
1.03/14 1.52/14 1.28/14 0.17/11
14 [290] BORKOWSKA, Lena 59.57 1.02/7 14.37/14 19.04/14 24.22/14 30.53/14 32.42/14 35.00/14 44.17/14 53.42/14 56.19/14
UKS OSiR Góra Kalwaria 1.02/7 13.35/14 4.27/12 5.18/12 6.31/13 1.49/7 2.18/2 9.17/13 9.25/13 2.37/7
57.09/14 58.36/14 59.36/14 59.57/14
0.50/12 1.27/11 1.00/13 0.21/14
[184] SZOSTAKOWSKA, Marianna DNF / / / / / / / / / /
PUKS Młode Orły / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 3.0km 105m 16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-40 3-44 4-45 5-54 6-51 7-48 8-47 9-56 10-61
11-70 12-72 13-74 14-75 15-78 16-99
1 [175] ZELEK, Klaudia 37.47 0.51/1* 3.07/1* 6.09/1* 7.31/2 11.49/1* 13.36/1* 16.58/1* 18.30/1* 22.46/1* 26.48/1*
Patria Młynne 0.51/1* 2.16/1* 3.02/2 1.22/6 4.18/3 1.47/1* 3.22/1* 1.32/1* 4.16/3 4.02/2
32.11/1* 33.57/1* 35.03/1* 35.41/1* 36.56/1* 37.30/1* 37.47/1*
5.23/7 1.46/1* 1.06/2 0.38/3 1.15/2 0.34/2 0.17/6
2 [79] FILIPIAK, Adrianna 42.11 1.00/3 3.31/2 6.18/2 7.27/1* 12.51/2 15.17/2 20.55/2 23.11/2 27.29/2 31.22/2
KS Hades Poznań 1.00/3 2.31/2 2.47/1* 1.09/1* 5.24/7 2.26/5 5.38/7 2.16/3 4.18/4 3.53/1*
35.37/2 38.04/2 39.16/2 39.58/2 41.25/2 41.58/2 42.11/2
4.15/1* 2.27/2 1.12/4 0.42/4 1.27/4 0.33/1* 0.13/2
3 [261] LEŚNIAK, Matylda 49.15 1.07/5 8.59/6 13.28/6 14.38/6 19.02/6 21.45/6 25.15/5 27.34/5 31.15/4 37.15/3
UKS Kometa Gliwice 1.07/5 7.52/8 4.29/6 1.10/2 4.24/4 2.43/7 3.30/2 2.19/4 3.41/1* 6.00/4
41.56/3 45.42/3 46.39/3 47.14/3 48.26/3 49.03/3 49.15/3
4.41/2 3.46/8 0.57/1* 0.35/1* 1.12/1* 0.37/7 0.12/1*
4 [309] PERFIKOWSKA, Hanna 51.24 1.00/3 3.42/3 9.36/5 10.48/4 14.42/3 16.50/3 21.11/3 23.33/3 31.48/5 38.39/4
UMKS Kwidzyn 1.00/3 2.42/3 5.54/8 1.12/4 3.54/1* 2.08/2 4.21/4 2.22/6 8.15/8 6.51/5
43.40/4 46.31/4 48.21/4 49.06/4 50.33/4 51.07/4 51.24/4
5.01/6 2.51/3 1.50/8 0.45/5 1.27/4 0.34/2 0.17/6
5 [187] ZIELIŃSKA, Oliwia 52.18 0.59/2 5.44/5 9.04/4 10.33/3 14.43/4 17.06/4 23.55/4 25.57/4 30.57/3 39.08/5
PUKS Młode Orły 0.59/2 4.45/5 3.20/4 1.29/7 4.10/2 2.23/3 6.49/8 2.02/2 5.00/6 8.11/6
44.02/5 47.38/5 48.57/5 49.45/5 51.19/5 51.58/5 52.18/5
4.54/5 3.36/6 1.19/6 0.48/6 1.34/6 0.39/8 0.20/8
6 [219] ŻMIJ, Karolina 54.09 5.18/7 13.02/8 17.29/8 18.40/8 23.10/8 25.46/8 29.20/7 31.41/6 35.35/6 41.18/6
The Vipers 5.18/7 7.44/7 4.27/5 1.11/3 4.30/5 2.36/6 3.34/3 2.21/5 3.54/2 5.43/3
45.59/6 49.44/6 50.51/6 51.41/6 53.17/6 53.53/6 54.09/6
4.41/2 3.45/7 1.07/3 0.50/7 1.36/7 0.36/6 0.16/4
7 [303] POWICHROWSKA, Ilona 57.56 1.13/6 4.19/4 7.28/3 13.42/5 18.23/5 21.09/5 26.26/6 32.12/7 36.55/7 45.17/7
UKS OSiR Góra Kalwaria 1.13/6 3.06/4 3.09/3 6.14/8 4.41/6 2.46/8 5.17/6 5.46/8 4.43/5 8.22/7
50.08/7 53.41/7 55.02/7 55.39/7 57.05/7 57.40/7 57.56/7
4.51/4 3.33/5 1.21/7 0.37/2 1.26/3 0.35/4 0.16/4
8 [75] NOWAK, Maria 62.09 5.26/8 10.13/7 15.14/7 16.32/7 22.28/7 24.53/7 29.49/8 32.43/8 38.56/8 48.01/8
KS Hades Poznań 5.26/8 4.47/6 5.01/7 1.18/5 5.56/8 2.25/4 4.56/5 2.54/7 6.13/7 9.05/8
54.10/8 57.23/8 58.37/8 59.41/8 61.19/8 61.54/8 62.09/8
6.09/8 3.13/4 1.14/5 1.04/8 1.38/8 0.35/4 0.15/3
[114] MONIAK, Zofia DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[182] KWIECIEŃ, Paulina DNF / / / / / / / / / /
PUKS Młode Orły / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 3.1km 150m 19k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-40 4-43 5-44 6-45 7-57 8-51 9-50 10-48
11-46 12-56 13-63 14-70 15-71 16-74 17-75 18-77 19-99
1 [341] SŁOŃSKA, Zofia 42.39 2.05/1* 3.51/2 7.16/2 8.49/2 9.50/1* 10.56/1* 13.26/1* 15.15/1* 22.55/2 24.16/2
WKS Wawel Kraków 2.05/1* 1.46/6 3.25/2 1.33/2 1.01/1* 1.06/4 2.30/1* 1.49/2 7.40/5 1.21/4
26.29/2 29.07/2 32.13/2 35.54/1* 37.22/1* 40.04/1* 40.41/1* 41.46/1* 42.24/1* 42.39/1*
2.13/2 2.38/2 3.06/3 3.41/2 1.28/3 2.42/6 0.37/1* 1.05/2 0.38/1* 0.15/2
2 [267] POGODA, Kinga 44.49 5.48/7 6.41/7 9.54/4 11.28/4 13.10/4 14.07/4 16.49/3 18.42/3 21.20/1* 22.15/1*
UKS Kometa Gliwice 5.48/7 0.53/2 3.13/1* 1.34/3 1.42/5 0.57/1* 2.42/3 1.53/3 2.38/3 0.55/3
24.10/1* 26.31/1* 30.03/1* 37.54/2 39.47/2 42.09/2 42.46/2 43.52/2 44.34/2 44.49/2
1.55/1* 2.21/1* 3.32/6 7.51/7 1.53/5 2.22/4 0.37/1* 1.06/4 0.42/3 0.15/2
3 [268] POLEWKA, Aleksandra 45.39 2.54/3 3.42/1* 7.08/1* 8.48/1* 11.09/2 12.08/2 15.13/2 17.51/2 25.23/4 26.11/4
UKS Kometa Gliwice 2.54/3 0.48/1* 3.26/3 1.40/4 2.21/6 0.59/2 3.05/6 2.38/6 7.32/4 0.48/1*
28.35/3 31.22/3 34.38/3 38.10/3 40.59/3 42.35/3 43.15/3 44.24/3 45.24/3 45.39/3
2.24/4 2.47/4 3.16/4 3.32/1* 2.49/7 1.36/1* 0.40/5 1.09/5 1.00/7 0.15/2
4 [173] SROKA, Małgorzata 48.26 2.13/2 5.28/6 12.47/6 14.55/7 16.00/5 17.03/5 19.35/4 21.20/4 29.27/6 30.18/6
Patria Młynne 2.13/2 3.15/7 7.19/6 2.08/6 1.05/2 1.03/3 2.32/2 1.45/1* 8.07/6 0.51/2
32.37/6 35.19/5 38.17/5 41.58/5 43.17/5 45.52/5 46.30/5 47.35/4 48.13/4 48.26/4
2.19/3 2.42/3 2.58/2 3.41/2 1.19/2 2.35/5 0.38/3 1.05/2 0.38/1* 0.13/1*
5 [232] LEŚNICKA, Agnieszka 48.52 4.14/6 5.14/5 13.02/7 14.48/6 16.08/6 17.21/6 20.19/6 22.26/5 24.37/3 26.05/3
UKS Azymut Dębów 4.14/6 1.00/4 7.48/7 1.46/5 1.20/3 1.13/6 2.58/5 2.07/4 2.11/1* 1.28/5
30.00/4 32.59/4 35.45/4 40.18/4 42.13/4 45.34/4 46.18/4 47.42/5 48.32/5 48.52/5
3.55/7 2.59/5 2.46/1* 4.33/4 1.55/6 3.21/7 0.44/7 1.24/7 0.50/5 0.20/7
6 [345] WÓJCIK, Natalia 52.07 3.53/5 5.10/4 9.59/5 12.16/5 17.19/7 18.32/7 21.21/7 23.39/7 26.01/5 28.41/5
WKS Wawel Kraków 3.53/5 1.17/5 4.49/4 2.17/7 5.03/7 1.13/6 2.49/4 2.18/5 2.22/2 2.40/7
31.20/5 35.57/6 39.21/6 45.18/6 46.55/6 49.05/6 49.48/6 51.05/6 51.50/6 52.07/6
2.39/5 4.37/7 3.24/5 5.57/5 1.37/4 2.10/3 0.43/6 1.17/6 0.45/4 0.17/6
7 [85] DZIERWA, Hanna 60.54 2.57/4 3.54/3 9.38/3 11.10/3 12.30/3 13.38/3 19.47/5 22.33/6 35.13/7 37.13/7
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 2.57/4 0.57/3 5.44/5 1.32/1* 1.20/3 1.08/5 6.09/7 2.46/7 12.40/7 2.00/6
39.57/7 44.07/7 47.56/7 55.01/7 56.14/7 58.01/7 58.39/7 59.43/7 60.38/7 60.54/7
2.44/6 4.10/6 3.49/7 7.05/6 1.13/1* 1.47/2 0.38/3 1.04/1* 0.55/6 0.16/5
[166] KOZŁOWSKA, Olga DNF / / / / / / / / / /
Patria Młynne / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20-21A 3.2km 155m 18k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-34 3-38 4-43 5-45 6-54 7-51 8-50 9-49 10-48
11-46 12-56 13-61 14-71 15-74 16-75 17-77 18-99
1 [215] TURKA, Marite 48.19 2.43/1* 4.17/1* 6.58/1* 10.10/1* 12.03/1* 16.49/1* 20.04/1* 22.47/1* 23.47/1* 24.51/1*
Taka 2.43/1* 1.34/1* 2.41/1* 3.12/2 1.53/2 4.46/2 3.15/2 2.43/2 1.00/2 1.04/2
27.58/1* 31.32/1* 35.07/1* 42.35/1* 44.47/1* 45.39/1* 47.07/1* 47.56/1* 48.19/1*
3.07/2 3.34/1* 3.35/1* 7.28/4 2.12/1* 0.52/4 1.28/4 0.49/2 0.23/2
2 [118] PUDEŁEK, Michalina 48.42 2.58/2 11.27/2 15.27/2 18.17/2 19.28/2 22.51/2 25.04/2 26.38/2 27.34/2 28.28/2
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.58/2 8.29/4 4.00/2 2.50/1* 1.11/1* 3.23/1* 2.13/1* 1.34/1* 0.56/1* 0.54/1*
31.17/2 35.28/2 39.05/2 43.10/2 45.39/2 46.16/2 47.32/2 48.26/2 48.42/2
2.49/1* 4.11/2 3.37/2 4.05/1* 2.29/2 0.37/1* 1.16/1* 0.54/4 0.16/1*
3 [33] CIBIS, Anna 104.32 15.19/4 18.09/4 31.12/3 35.17/3 39.50/3 48.12/3 53.24/3 58.09/3 59.42/3 61.09/3
Carbon Paws 15.19/4 2.50/2 13.03/3 4.05/3 4.33/3 8.22/4 5.12/4 4.45/4 1.33/3 1.27/3
66.39/3 83.28/3 90.59/3 98.02/3 101.16/3 102.03/3 103.20/3 104.08/3 104.32/3
5.30/4 16.49/3 7.31/4 7.03/3 3.14/3 0.47/3 1.17/2 0.48/1* 0.24/4
4 [34] NIGBOR-FOGEL, Katarzyna 114.30 11.57/3 16.54/3 41.11/4 45.18/4 49.52/4 58.13/4 63.23/4 68.06/4 69.44/4 71.11/4
Carbon Paws 11.57/3 4.57/3 24.17/4 4.07/4 4.34/4 8.21/3 5.10/3 4.43/3 1.38/4 1.27/3
76.35/4 93.31/4 100.57/4 107.59/4 111.15/4 112.01/4 113.18/4 114.07/4 114.30/4
5.24/3 16.56/4 7.26/3 7.02/2 3.16/4 0.46/2 1.17/2 0.49/2 0.23/2
[55] ŚMIESZEK, Julia NKL-bPK 3.51/ 6.36/ 13.41/ 23.22/ 30.52/ / / / / /
indywidualnie 3.51/ 2.45/ 7.05/ 9.41/ 7.30/ / / / / /
/ / / / 73.47/ 75.25/ 78.05/ 81.11/ 81.49/
/ / / / / 1.38/ 2.40/ 3.06/ 0.38/
[112] KOCIKOWSKA, Anna NKL-bPK 22.57/ 32.04/ 37.35/ 50.19/ 53.36/ 68.35/ 78.03/ 81.47/ 83.51/ /
LKS Górzanka Nawojowa Góra 22.57/ 9.07/ 5.31/ 12.44/ 3.17/ 14.59/ 9.28/ 3.44/ 2.04/ /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[48] DZIK, Justyna DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[167] KOZŁOWSKA, Wiktoria DNF / / / / / / / / / /
Patria Młynne / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[236] CZERWIENIEC, Marlena v DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21E 3.6km 170m 21k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-62 3-67 4-65 5-60 6-54 7-52 8-48 9-46 10-45
11-44 12-43 13-42 14-41 15-33 16-71 17-72 18-74 19-75 20-76
21-99
1 [226] PACHNIK, Małgorzata 46.49 4.01/1* 8.19/2 10.18/1* 13.18/2 17.05/2 19.52/1* 21.44/1* 25.34/1* 27.56/1* 30.27/1*
MKS Paulinum 4.01/1* 4.18/2 1.59/1* 3.00/3 3.47/2 2.47/1* 1.52/1* 3.50/1* 2.22/1* 2.31/2
31.37/1* 32.31/1* 34.20/1* 35.21/1* 39.11/1* 41.01/1* 42.23/1* 43.33/1* 44.10/1* 45.40/1*
1.10/3 0.54/3 1.49/2 1.01/2 3.50/2 1.50/2 1.22/1* 1.10/3 0.37/2 1.30/3
46.34/1* 46.49/1*
0.54/2 0.15/2
2 [297] MACHOWSKA, Weronika 51.13 4.31/2 9.07/3 11.21/3 13.11/1* 16.46/1* 20.28/2 22.36/2 27.41/2 30.06/2 32.35/2
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.31/2 4.36/4 2.14/2 1.50/1* 3.35/1* 3.42/4 2.08/2 5.05/3 2.25/2 2.29/1*
33.44/2 34.37/2 36.08/2 37.26/2 43.25/2 45.11/2 47.03/2 48.11/2 48.51/2 50.01/2
1.09/2 0.53/1* 1.31/1* 1.18/3 5.59/4 1.46/1* 1.52/4 1.08/2 0.40/3 1.10/2
50.57/2 51.13/2
0.56/3 0.16/3
3 [152] KAŹMIERCZAK, Aneta 61.14 4.38/3 8.14/1* 10.31/2 13.24/3 18.16/3 21.11/3 23.39/3 27.42/3 35.32/3 39.31/3
UKS Orientuś Łódź 4.38/3 3.36/1* 2.17/3 2.53/2 4.52/3 2.55/2 2.28/3 4.03/2 7.50/4 3.59/4
40.33/3 41.26/3 49.39/3 50.36/3 54.08/3 56.03/3 57.38/3 58.36/3 59.09/3 60.08/3
1.02/1* 0.53/1* 8.13/4 0.57/1* 3.32/1* 1.55/3 1.35/2 0.58/1* 0.33/1* 0.59/1*
61.01/3 61.14/3
0.53/1* 0.13/1*
4 [88] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 73.47 11.58/4 16.26/4 19.43/4 23.09/4 28.54/4 32.26/4 36.22/4 41.58/4 48.53/4 51.52/4
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 11.58/4 4.28/3 3.17/4 3.26/4 5.45/4 3.32/3 3.56/4 5.36/4 6.55/3 2.59/3
53.58/4 55.13/4 57.09/4 58.33/4 63.26/4 66.11/4 67.56/4 69.53/4 70.41/4 72.11/4
2.06/4 1.15/4 1.56/3 1.24/4 4.53/3 2.45/4 1.45/3 1.57/4 0.48/4 1.30/3
73.25/4 73.47/4
1.14/4 0.22/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 3.2km 150m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-67 3-62 4-61 5-44 6-45 7-56 8-51 9-52 10-54
11-38 12-70 13-71 14-74 15-75 16-77 17-99
1 [210] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 58.18 6.36/1* 14.57/3 17.22/3 18.19/3 22.46/2 24.12/2 26.32/2 29.32/2 31.14/2 34.55/2
Stowarzyszenie Team 360o 6.36/1* 8.21/4 2.25/2 0.57/3 4.27/1* 1.26/2 2.20/3 3.00/5 1.42/1* 3.41/3
41.36/1* 49.49/1* 52.57/2 55.40/1* 56.17/1* 57.22/1* 58.01/1* 58.18/1*
6.41/1* 8.13/4 3.08/4 2.43/3 0.37/1* 1.05/2 0.39/1* 0.17/2
2 [264] MARSZAŁEK, Maria 59.21 7.17/3 12.20/1* 14.43/1* 15.45/1* 20.46/1* 22.09/1* 25.15/1* 27.31/1* 30.08/1* 34.39/1*
UKS Kometa Gliwice 7.17/3 5.03/1* 2.23/1* 1.02/4 5.01/3 1.23/1* 3.06/4 2.16/1* 2.37/5 4.31/4
43.41/2 49.58/2 52.33/1* 56.15/2 56.59/2 58.17/2 59.05/2 59.21/2
9.02/4 6.17/1* 2.35/2 3.42/5 0.44/3 1.18/4 0.48/4 0.16/1*
3 [78] ZBROJA-NOWAK, Justyna 60.21 9.19/4 16.28/4 19.34/4 20.30/4 25.00/3 26.35/3 28.39/3 31.29/3 33.35/3 36.52/3
KS Hades Poznań 9.19/4 7.09/3 3.06/4 0.56/2 4.30/2 1.35/3 2.04/1* 2.50/3 2.06/3 3.17/1*
43.48/3 51.47/3 55.08/3 57.26/3 58.10/3 59.20/3 60.01/3 60.21/3
6.56/3 7.59/2 3.21/6 2.18/1* 0.44/3 1.10/3 0.41/3 0.20/6
4 [58] MARSZAŁEK, Hanna 62.20 7.14/2 13.32/2 17.02/2 18.08/2 26.43/4 28.27/4 30.41/4 33.31/4 35.28/4 39.06/4
InO SCI 7.14/2 6.18/2 3.30/5 1.06/5 8.35/5 1.44/4 2.14/2 2.50/3 1.57/2 3.38/2
45.51/4 53.51/4 57.04/4 59.42/4 60.20/4 61.24/4 62.03/4 62.20/4
6.45/2 8.00/3 3.13/5 2.38/2 0.38/2 1.04/1* 0.39/1* 0.17/2
5 [298] MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena 89.28 14.39/6 23.03/5 25.44/5 26.39/5 34.10/5 36.01/5 45.58/5 48.30/5 50.58/5 55.54/5
UKS OSiR Góra Kalwaria 14.39/6 8.24/5 2.41/3 0.55/1* 7.31/4 1.51/5 9.57/6 2.32/2 2.28/4 4.56/5
68.39/5 80.48/5 82.15/5 85.53/5 86.43/5 88.21/5 89.10/5 89.28/5
12.45/6 12.09/5 1.27/1* 3.38/4 0.50/5 1.38/5 0.49/5 0.18/4
6 [24] KUŹMA, Elżbieta 119.29 14.38/5 29.02/6 36.59/6 38.58/6 54.26/6 56.52/6 62.46/6 66.42/6 70.02/6 81.21/6
BKS Wataha Warszawa 14.38/5 14.24/6 7.57/6 1.59/6 15.28/6 2.26/6 5.54/5 3.56/6 3.20/6 11.19/6
93.07/6 105.33/6 108.08/6 115.29/6 116.26/6 118.12/6 119.10/6 119.29/6
11.46/5 12.26/6 2.35/2 7.21/6 0.57/6 1.46/6 0.58/6 0.19/5
[66] BACZULIS, Magdalena NKL-bPK 25.26/ 53.58/ / / / / / / / /
KOS BnO Szczecin 25.26/ 28.32/ / / / / / / / /
/ / / / 62.16/ 63.52/ 65.31/ 65.56/
/ / / / / 1.36/ 1.39/ 0.25/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40 3.0km 140m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-61 3-57 4-54 5-51 6-46 7-45 8-44 9-42 10-41
11-38 12-70 13-71 14-74 15-75 16-78 17-99
1 [70] BULTROWICZ, Agnieszka 50.52 5.59/1* 10.58/2 14.22/1* 15.54/1* 18.09/1* 21.59/1* 24.32/1* 25.47/1* 29.50/1* 31.15/1*
KS Hades Poznań 5.59/1* 4.59/3 3.24/1* 1.32/3 2.15/1* 3.50/1* 2.33/1* 1.15/1* 4.03/2 1.25/2
39.09/1* 44.19/1* 45.30/1* 47.39/1* 48.25/1* 49.52/1* 50.32/1* 50.52/1*
7.54/1* 5.10/1* 1.11/1* 2.09/1* 0.46/1* 1.27/1* 0.40/1* 0.20/1*
2 [340] SŁOŃSKA, Bogusława 79.30 7.13/2 10.26/1* 20.32/2 21.45/2 25.08/2 35.59/2 39.09/2 41.10/2 44.51/2 46.18/2
WKS Wawel Kraków 7.13/2 3.13/2 10.06/3 1.13/1* 3.23/3 10.51/3 3.10/3 2.01/3 3.41/1* 1.27/3
55.44/2 67.11/2 70.35/2 75.33/2 76.25/2 78.20/2 79.08/2 79.30/2
9.26/2 11.27/3 3.24/3 4.58/3 0.52/3 1.55/2 0.48/2 0.22/2
3 [258] JANAS, Irena 101.21 34.59/3 38.06/3 41.53/3 43.16/3 46.26/3 51.24/3 54.10/3 55.39/3 64.09/3 65.26/3
UKS Kometa Gliwice 34.59/3 3.07/1* 3.47/2 1.23/2 3.10/2 4.58/2 2.46/2 1.29/2 8.30/3 1.17/1*
83.57/3 90.47/3 93.21/3 97.04/3 97.54/3 99.54/3 100.57/3 101.21/3
18.31/3 6.50/2 2.34/2 3.43/2 0.50/2 2.00/3 1.03/3 0.24/3
[383] ZIMOLĄG, Magdalena NKL-bPK 24.47/ 38.45/ 44.08/ 46.37/ 58.29/ 80.42/ 85.10/ 88.19/ / /
Indywidualnie 24.47/ 13.58/ 5.23/ 2.29/ 11.52/ 22.13/ 4.28/ 3.09/ / /
/ / / 106.54/ 108.16/ 111.35/ 112.48/ 113.29/
/ / / / 1.22/ 3.19/ 1.13/ 0.41/
[17] OLEJNIK, Ewa DNF / / / / / / / / / /
Biegun / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
[41] STOLAREK, Małgorzata DNF / / / / / / / / / /
Encierro Strefa Byków Bytom / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
[385] MADEJA, Aleksandra DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45 2.8km 135m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-61 3-57 4-54 5-51 6-46 7-45 8-43 9-40 10-38
11-33 12-31 13-72 14-74 15-75 16-77 17-99
1 [230] NOWAK, Beata 38.28 1.55/4 8.10/1* 12.45/2 13.49/1* 15.55/1* 19.40/1* 22.03/1* 23.23/1* 25.11/1* 28.10/1*
UKS Azymut 45 1.55/4 6.15/1* 4.35/2 1.04/1* 2.06/1* 3.45/1* 2.23/1* 1.20/1* 1.48/1* 2.59/1*
31.24/1* 33.16/1* 34.41/1* 35.41/1* 36.19/1* 37.31/1* 38.12/1* 38.28/1*
3.14/5 1.52/1* 1.25/1* 1.00/1* 0.38/1* 1.12/2 0.41/1* 0.16/2
2 [146] KAŠPAROVÁ, Šárka 42.36 1.48/3 8.40/3 12.38/1* 14.16/2 16.46/2 20.46/2 24.09/2 25.51/2 27.55/2 30.59/2
Orientační běh Opava 1.48/3 6.52/2 3.58/1* 1.38/3 2.30/5 4.00/2 3.23/4 1.42/3 2.04/2 3.04/2
34.03/2 36.26/2 37.56/2 39.09/2 39.53/2 41.19/2 42.17/2 42.36/2
3.04/3 2.23/2 1.30/2 1.13/2 0.44/2 1.26/3 0.58/5 0.19/4
3 [132] WYSOCKA, Joanna 48.48 1.44/2 8.36/2 14.23/3 15.55/3 18.23/3 25.45/3 29.06/3 30.53/3 33.19/3 36.34/3
MKS MOS 1.44/2 6.52/2 5.47/5 1.32/2 2.28/4 7.22/7 3.21/3 1.47/5 2.26/3 3.15/3
39.36/3 42.04/3 43.50/3 45.15/3 46.06/3 47.32/3 48.27/3 48.48/3
3.02/2 2.28/3 1.46/3 1.25/3 0.51/6 1.26/3 0.55/4 0.21/5
4 [269] POLEWKA, Beata 50.57 3.42/5 10.42/4 16.35/4 18.14/4 20.37/4 27.47/4 31.20/4 33.06/4 35.32/4 38.47/4
UKS Kometa Gliwice 3.42/5 7.00/4 5.53/6 1.39/4 2.23/3 7.10/6 3.33/6 1.46/4 2.26/3 3.15/3
41.45/4 44.13/4 46.01/4 47.26/4 48.14/4 49.42/4 50.35/4 50.57/4
2.58/1* 2.28/3 1.48/4 1.25/3 0.48/4 1.28/5 0.53/2 0.22/6
5 [351] TOPÓR, Monika 57.18 1.16/1* 13.56/6 24.59/6 26.51/6 29.06/6 33.09/6 35.47/5 37.28/5 40.42/5 44.03/5
WKS Wawel Kraków 1.16/1* 12.40/6 11.03/7 1.52/5 2.15/2 4.03/3 2.38/2 1.41/2 3.14/5 3.21/5
47.15/5 49.45/5 52.48/5 54.15/5 55.01/5 56.09/5 57.03/5 57.18/5
3.12/4 2.30/5 3.03/7 1.27/5 0.46/3 1.08/1* 0.54/3 0.15/1*
6 [96] TARNOWSKA, Ewa 62.58 4.00/6 13.12/5 18.53/5 23.20/5 26.54/5 32.26/5 35.54/6 38.20/6 43.45/6 48.28/6
KU AZS UMCS Lublin 4.00/6 9.12/5 5.41/4 4.27/7 3.34/7 5.32/4 3.28/5 2.26/7 5.25/7 4.43/6
51.58/6 54.37/6 57.17/6 59.02/6 59.57/6 61.38/6 62.40/6 62.58/6
3.30/6 2.39/6 2.40/6 1.45/6 0.55/7 1.41/6 1.02/7 0.18/3
7 [321] WÓJTOWICZ, Katarzyna 83.25 4.08/7 22.01/7 27.19/7 29.48/7 33.01/7 38.52/7 43.21/7 45.39/7 49.12/7 63.58/7
UNTS Warszawa 4.08/7 17.53/7 5.18/3 2.29/6 3.13/6 5.51/5 4.29/7 2.18/6 3.33/6 14.46/7
71.43/7 75.15/7 77.43/7 79.31/7 80.21/7 82.02/7 83.03/7 83.25/7
7.45/7 3.32/7 2.28/5 1.48/7 0.50/5 1.41/6 1.01/6 0.22/6
[53] HYLA, Bogumiła NKL-bPK 6.27/ / / / / / / / / /
Indywidualnie 6.27/ / / / / / / / / /
36.14/ 43.51/ / 51.38/ 52.42/ 54.44/ 56.05/ 56.29/
/ 7.37/ / / 1.04/ 2.02/ 1.21/ 0.24/
[74] GORCZYCA, Magdalena NKL-bPK 3.21/ 11.25/ 17.57/ 19.29/ 22.02/ 27.19/ 30.14/ 33.03/ 36.01/ 61.47/
KS Hades Poznań 3.21/ 8.04/ 6.32/ 1.32/ 2.33/ 5.17/ 2.55/ 2.49/ 2.58/ 25.46/
/ 76.46/ 78.36/ 79.58/ 80.43/ 81.58/ 82.45/ 83.03/
/ / 1.50/ 1.22/ 0.45/ 1.15/ 0.47/ 0.18/
[375] SIEDLECKA, Marta NKL-bPK 3.01/ 23.11/ 34.38/ 37.02/ 39.51/ 45.45/ 53.39/ 55.43/ 63.43/ 71.52/
Indywidualnie 3.01/ 20.10/ 11.27/ 2.24/ 2.49/ 5.54/ 7.54/ 2.04/ 8.00/ 8.09/
76.09/ / / / / / / 85.19/
4.17/ / / / / / / /
[192] LAMPARSKA, Iwona DNF / / / / / / / / / /
RCI Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50-55 2.4km 120m 13k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-68 3-67 4-61 5-60 6-45 7-40 8-38 9-73 10-74
11-75 12-77 13-99
1 [36] DENYSENKO, Tamara 35.33 2.19/2 9.09/4 10.37/4 13.32/1* 16.18/1* 19.05/2 23.37/1* 26.12/1* 31.33/1* 32.21/1*
Cardinal 2.19/2 6.50/4 1.28/4 2.55/1* 2.46/2 2.47/3 4.32/2 2.35/2 5.21/2 0.48/1*
33.01/1* 34.21/1* 35.15/1* 35.33/1*
0.40/1* 1.20/1* 0.54/4 0.18/1*
2 [315] PARFIANOWICZ, Joanna 37.03 2.24/3 8.12/1* 9.28/1* 15.28/4 18.00/4 20.43/4 25.13/4 27.35/2 32.30/2 33.32/2
UNTS Warszawa 2.24/3 5.48/2 1.16/1* 6.00/4 2.32/1* 2.43/2 4.30/1* 2.22/1* 4.55/1* 1.02/4
34.24/2 35.51/2 36.44/2 37.03/2
0.52/4 1.27/2 0.53/3 0.19/2
3 [278] CZERKAWSKA, Urszula 41.09 2.17/1* 9.06/3 10.33/3 13.41/2 16.30/2 19.02/1* 23.50/2 29.39/3 36.34/3 37.32/3
UKS Sparta Czyżowice 2.17/1* 6.49/3 1.27/3 3.08/2 2.49/3 2.32/1* 4.48/3 5.49/5 6.55/3 0.58/2
38.22/3 39.58/3 40.49/3 41.09/3
0.50/3 1.36/3 0.51/2 0.20/3
4 [382] ZENCHENKO, Tamara 41.47 2.59/4 8.23/2 9.46/2 13.59/3 16.51/3 20.06/3 25.01/3 29.39/3 36.37/4 37.50/4
Indywidualnie 2.59/4 5.24/1* 1.23/2 4.13/3 2.52/4 3.15/4 4.55/4 4.38/3 6.58/4 1.13/5
38.45/4 40.24/4 41.25/4 41.47/4
0.55/5 1.39/4 1.01/5 0.22/5
5 [64] BRETTSCHNEIDER, Gudrun 62.52 4.05/5 16.19/5 18.33/5 25.00/5 29.01/5 32.54/5 41.33/5 46.56/5 57.29/5 58.27/5
Kaulsdorfer OLV Berlin 4.05/5 12.14/5 2.14/5 6.27/5 4.01/5 3.53/5 8.39/5 5.23/4 10.33/5 0.58/2
59.14/5 61.47/5 62.31/5 62.52/5
0.47/2 2.33/5 0.44/1* 0.21/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60 2.2km 100m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-35 3-60 4-45 5-40 6-39 7-71 8-73 9-74 10-75
11-77 12-99
1 [272] WYSOCKA, Jolanta 36.45 2.39/3 5.20/2 11.36/1* 14.41/1* 19.17/1* 21.01/1* 30.02/2 32.12/1* 33.13/1* 34.02/1*
UKS Kometa Gliwice 2.39/3 2.41/1* 6.16/1* 3.05/1* 4.36/1* 1.44/2 9.01/2 2.10/1* 1.01/1* 0.49/2
35.37/1* 36.28/1* 36.45/1*
1.35/2 0.51/1* 0.17/1*
2 [178] SOLOVEVA, Elena 37.18 1.46/1* 4.30/1* 12.28/2 15.37/2 20.33/2 22.24/2 28.45/1* 32.28/2 33.40/2 34.25/2
PionerSK 1.46/1* 2.44/2 7.58/2 3.09/2 4.56/2 1.51/3 6.21/1* 3.43/3 1.12/4 0.45/1*
35.58/2 37.00/2 37.18/2
1.33/1* 1.02/3 0.18/2
3 [102] KROCHMAL, Małgorzata 48.06 2.29/2 7.13/3 16.38/4 20.29/4 28.06/3 30.19/3 40.07/3 43.03/3 44.12/3 45.08/3
KU AZS WAT Warszawa 2.29/2 4.44/4 9.25/4 3.51/4 7.37/3 2.13/4 9.48/3 2.56/2 1.09/2 0.56/3
46.48/3 47.44/3 48.06/3
1.40/3 0.56/2 0.22/3
4 [313] BIZIUK, Halina 58.23 5.19/5 8.12/4 16.37/3 20.15/3 32.56/4 34.34/4 48.20/4 53.01/4 54.10/4 55.11/4
UMKS Orkan Ostróda 5.19/5 2.53/3 8.25/3 3.38/3 12.41/4 1.38/1* 13.46/5 4.41/4 1.09/2 1.01/4
56.57/4 57.59/4 58.23/4
1.46/4 1.02/3 0.24/4
5 [144] OLBRYCHT, Anna 89.54 4.03/4 14.20/5 26.52/5 35.04/5 52.00/5 63.52/5 76.28/5 82.41/5 84.24/5 85.34/5
OLBnO 4.03/4 10.17/5 12.32/5 8.12/5 16.56/5 11.52/5 12.36/4 6.13/5 1.43/5 1.10/5
88.06/5 89.25/5 89.54/5
2.32/5 1.19/5 0.29/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: K65+ 2.1km 85m 13k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-35 3-39 4-45 5-59 6-61 7-68 8-69 9-73 10-74
11-75 12-78 13-99
1 [13] SIKOROVA, Marie 41.31 1.42/1* 2.39/1* 7.05/1* 11.41/1* 13.11/1* 21.56/1* 25.58/1* 29.43/1* 34.46/1* 36.04/1*
Banik Ostrava OKD 1.42/1* 0.57/1* 4.26/1* 4.36/1* 1.30/1* 8.45/2 4.02/1* 3.45/1* 5.03/1* 1.18/1*
37.16/1* 39.59/1* 40.58/1* 41.31/1*
1.12/2 2.43/2 0.59/1* 0.33/2
2 [23] GALICZ, Krystyna 54.00 2.17/2 3.47/2 9.30/2 15.14/2 18.14/2 26.48/2 34.44/2 40.13/2 47.07/2 49.17/2
BKS Wataha Warszawa 2.17/2 1.30/2 5.43/2 5.44/2 3.00/2 8.34/1* 7.56/2 5.29/2 6.54/2 2.10/2
50.15/2 52.29/2 53.38/2 54.00/2
0.58/1* 2.14/1* 1.09/2 0.22/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10R 2.1km 75m 9k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-39 3-59 4-55 5-53 6-58 7-66 8-75 9-99
1 [71] BULTROWICZ, Franciszek 0b.PK 20.43 2.08/1* 3.11/2 6.16/1* 8.01/1* 9.00/1* 10.19/1* 14.34/1* 18.01/1* 20.31/1* 20.43/1*
KS Hades Poznań 2.08/1* 1.03/1* 3.05/3 1.45/1* 0.59/1* 1.19/3 4.15/1* 3.27/1* 2.30/1* 0.12/1*
2 [135] ZALESKA, Julia 0b.PK 24.251442.01/10 3.06/1* 7.43/4 9.45/3 11.00/2 12.37/3 17.18/3 21.23/2 24.09/2 24.25/2
MKS MOS 1442.01/10 / 4.37/6 2.02/2 1.15/2 1.37/4 4.41/2 4.05/2 2.46/2 0.16/3
3 [130] STANIEC, Jagoda 0b.PK 24.43 2.54/4 4.11/5 7.08/3 10.01/4 11.20/3 12.35/2 17.16/2 21.35/3 24.26/3 24.43/3
MKS MOS 2.54/4 1.17/3 2.57/1* 2.53/5 1.19/3 1.15/1* 4.41/2 4.19/4 2.51/3 0.17/4
4 [] ŁASKA, Martyna 0b.PK 28.55 3.21/5 4.27/6 8.27/6 10.49/5 13.18/5 14.35/4 21.31/4 25.40/4 28.36/4 28.55/4
3.21/5 1.06/2 4.00/4 2.22/4 2.29/5 1.17/2 6.56/6 4.09/3 2.56/4 0.19/5
5 [180] KMIECIŃSKI, Franciszek 0b.PK 30.50 2.23/2 3.46/3 6.47/2 9.02/2 11.36/4 16.23/5 21.56/5 26.26/5 30.25/5 30.50/5
PUKS Młode Orły 2.23/2 1.23/4 3.01/2 2.15/3 2.34/7 4.47/9 5.33/4 4.30/5 3.59/7 0.25/7
6 [282] JURCZYK, Anna 0b.PK 36.31 2.24/3 3.54/4 8.08/5 11.32/6 18.02/6 20.16/6 26.22/6 32.07/6 35.53/6 36.31/6
UKS Sparta Czyżowice 2.24/3 1.30/5 4.14/5 3.24/6 6.30/10 2.14/6 6.06/5 5.45/6 3.46/5 0.38/9
7 [50] DZIK, Zofia 0b.PK 40.54 4.07/6 6.16/7 11.55/7 16.08/7 19.46/7 21.55/7 30.31/7 36.50/7 40.39/7 40.54/7
LKS Górzanka Nawojowa Góra 4.07/6 2.09/7 5.39/7 4.13/8 3.38/9 2.09/5 8.36/7 6.19/8 3.49/6 0.15/2
8 [8] LEWANDOWSKA, Małgorzata 0b.PK 55.31 5.19/7 8.22/8 23.31/10 27.42/10 29.25/9 32.13/9 42.11/9 48.19/8 55.07/8 55.31/8
ATZ Racibórz 5.19/7 3.03/9 15.09/10 4.11/7 1.43/4 2.48/7 9.58/9 6.08/7 6.48/10 0.24/6
9 [331] FORYSTEK, Katarzyna 0b.PK 58.15 6.42/9 8.30/9 17.42/8 24.08/8 26.37/8 31.27/8 40.48/8 52.24/9 57.22/9 58.15/9
WKS Wawel Kraków 6.42/9 1.48/6 9.12/8 6.26/9 2.29/5 4.50/10 9.21/8 11.36/10 4.58/8 0.53/10
10 [259] JANAS, Małgorzata 0b.PK 69.16 6.03/8 8.32/10 19.06/9 27.19/9 30.44/10 34.11/10 50.33/10 62.04/10 68.49/10 69.16/10
UKS Kometa Gliwice 6.03/8 2.29/8 10.34/9 8.13/10 3.25/8 3.27/8 16.22/10 11.31/9 6.45/9 0.27/8
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 2.1km 75m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-59 3-55 4-53 5-58 6-66 7-75 8-99
1 [263] MARSZAŁEK, Dawid 18.24 1.34/3 5.13/4 7.13/2 8.31/1* 9.38/1* 13.14/1* 16.16/1* 18.08/1* 18.24/1*
UKS Kometa Gliwice 1.34/3 3.39/4 2.00/2 1.18/1* 1.07/2 3.36/3 3.02/1* 1.52/2 0.16/2
2 [159] BAŁAZIŃSKI, Antoni 18.32 1.17/1* 4.11/2 7.33/3 9.15/3 10.18/2 13.41/2 16.46/2 18.19/2 18.32/2
Patria Młynne 1.17/1* 2.54/2 3.22/6 1.42/3 1.03/1* 3.23/1* 3.05/2 1.33/1* 0.13/1*
3 [223] PACHNIK, Antoni 21.07 1.52/4 5.09/3 7.43/4 9.05/2 10.23/3 15.30/3 18.35/3 20.51/3 21.07/3
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1.52/4 3.17/3 2.34/3 1.22/2 1.18/4 5.07/4 3.05/2 2.16/4 0.16/2
4 [174] ZELEK, Filip 23.26 2.06/6 8.17/6 11.35/6 13.18/6 14.28/6 18.03/5 21.13/5 23.08/4 23.26/4
Patria Młynne 2.06/6 6.11/6 3.18/5 1.43/4 1.10/3 3.35/2 3.10/4 1.55/3 0.18/5
5 [257] JANAS, Aleksander 23.35 1.18/2 4.01/1* 5.20/1* 9.56/4 11.19/4 17.27/4 20.52/4 23.18/5 23.35/5
UKS Kometa Gliwice 1.18/2 2.43/1* 1.19/1* 4.36/6 1.23/5 6.08/6 3.25/5 2.26/5 0.17/4
6 [169] KURNYTA, Dawid 29.27 2.01/5 6.04/5 8.39/5 11.58/5 13.42/5 19.43/6 23.11/6 29.06/6 29.27/6
Patria Młynne 2.01/5 4.03/5 2.35/4 3.19/5 1.44/6 6.01/5 3.28/6 5.55/6 0.21/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N 2.1km 75m 6k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-59 3-53 4-66 5-75 6-99
1 [25] KUŹMA, Kacper 29.32 0b.PK 1.51/1* 8.18/1* 12.41/1* 19.56/1* 25.57/1* 29.14/1* 29.32/1*
BKS Wataha Warszawa 1.51/1* 6.27/1* 4.23/1* 7.15/1* 6.01/1* 3.17/1* 0.18/1*
[156] CHEŁMECKI, Filip PKNKL-bPK / / / / / / /
Orlik Rajbrot / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 2.1km 80m 7k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-55 3-53 4-58 5-69 6-75 7-99
1 [83] CHODLEWSKI, Antoni 14.29 1.11/1* 4.46/1* 5.48/1* 6.42/1* 10.56/1* 12.33/1* 14.12/1* 14.29/1*
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 1.11/1* 3.35/1* 1.02/3 0.54/1* 4.14/1* 1.37/2 1.39/6 0.17/8
2 [171] MORDARSKI, Oskar 18.38 1.23/6 5.42/3 6.49/2 8.11/3 14.17/2 16.50/2 18.21/2 18.38/2
Patria Młynne 1.23/6 4.19/4 1.07/5 1.22/7 6.06/3 2.33/12 1.31/4 0.17/8
3 [306] WASILEWSKI, Antoni 19.44 1.14/4 5.43/4 6.54/3 8.58/4 15.42/3 17.39/3 19.31/3 19.44/3
UKS OSiR Góra Kalwaria 1.14/4 4.29/5 1.11/6 2.04/16 6.44/4 1.57/7 1.52/10 0.13/2
4 [84] CHODLEWSKI, Szymon 20.35 1.28/7 10.48/13 11.44/10 12.45/10 17.04/4 18.36/4 20.23/4 20.35/4
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 1.28/7 9.20/13 0.56/2 1.01/2 4.19/2 1.32/1* 1.47/9 0.12/1*
5 [252] DOMAGAŁA, Jakub 21.09 1.13/3 5.21/2 7.01/4 8.04/2 17.41/5 19.27/5 20.55/5 21.09/5
UKS Grom Sokolniki 1.13/3 4.08/3 1.40/10 1.03/3 9.37/10 1.46/3 1.28/3 0.14/3
6 [161] BOŁOZ, Sebastian 22.30 2.20/16 6.50/5 8.55/7 11.02/9 18.20/6 20.48/6 22.13/6 22.30/6
Patria Młynne 2.20/16 4.30/6 2.05/12 2.07/17 7.18/5 2.28/10 1.25/2 0.17/8
7 [310] PERFIKOWSKI, Paweł 23.27 3.12/17 7.19/9 8.59/8 10.03/5 19.39/9 21.34/8 23.08/7 23.27/7
UMKS Kwidzyn 3.12/17 4.07/2 1.40/10 1.04/6 9.36/9 1.55/6 1.34/5 0.19/14
8 [317] ŚWITAŁA, Michał 23.32 1.42/11 7.08/6 8.36/5 10.04/6 18.59/8 21.22/7 23.15/8 23.32/8
UNTS Warszawa 1.42/11 5.26/7 1.28/9 1.28/8 8.55/8 2.23/9 1.53/11 0.17/8
9 [26] PACHUCKI, Tymoteusz 23.41 1.11/1* 7.13/7 8.40/6 10.16/7 18.20/6 22.04/9 23.27/9 23.41/9
BKS Wataha Warszawa 1.11/1* 6.02/9 1.27/8 1.36/11 8.04/6 3.44/16 1.23/1* 0.14/3
10 [245] PRZEGON, Krzysztof 25.57 1.36/9 8.43/10 9.46/9 10.49/8 21.21/10 23.58/10 25.38/10 25.57/10
UKS Azymut Siedliska 1.36/9 7.07/10 1.03/4 1.03/3 10.32/16 2.37/13 1.40/7 0.19/14
11 [244] PIÓRO, Dawid 27.55 1.35/8 10.55/14 11.47/11 13.46/12 24.04/12 25.58/11 27.41/11 27.55/11
UKS Azymut Siedliska 1.35/8 9.20/13 0.52/1* 1.59/14 10.18/14 1.54/5 1.43/8 0.14/3
12 [301] MOKRZANOWSKI, Bartłomiej 28.51 2.11/15 9.57/12 12.10/12 13.40/11 23.53/11 26.24/12 28.33/12 28.51/12
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.11/15 7.46/12 2.13/13 1.30/10 10.13/13 2.31/11 2.09/12 0.18/13
13 [157] HEC, Patryk 30.10 1.38/10 7.18/8 12.33/13 14.32/13 24.36/13 27.15/13 29.55/13 30.10/13
Orlik Rajbrot 1.38/10 5.40/8 5.15/16 1.59/14 10.04/12 2.39/14 2.40/16 0.15/6
14 [185] SZOSTAKOWSKI, Krzysztof 30.41 1.17/5 11.43/15 13.56/14 14.59/14 26.00/16 27.51/14 30.24/14 30.41/14
PUKS Młode Orły 1.17/5 10.26/16 2.13/13 1.03/3 11.01/17 1.51/4 2.33/14 0.17/8
15 [241] KIERSZTYN, Jakub 31.44 1.44/12 11.59/16 14.13/15 15.41/15 25.25/14 28.47/15 31.29/15 31.44/15
UKS Azymut Siedliska 1.44/12 10.15/15 2.14/15 1.28/8 9.44/11 3.22/15 2.42/17 0.15/6
16 [314] CHACHURSKI, Mieszko 32.06 1.51/13 13.49/17 15.06/17 17.02/17 25.35/15 29.33/17 31.47/16 32.06/16
UNTS Warszawa 1.51/13 11.58/17 1.17/7 1.56/13 8.33/7 3.58/17 2.14/13 0.19/14
17 [165] JUSZCZAK, Antoni 32.15 2.08/14 9.26/11 14.42/16 16.36/16 27.03/17 29.17/16 31.55/17 32.15/17
Patria Młynne 2.08/14 7.18/11 5.16/17 1.54/12 10.27/15 2.14/8 2.38/15 0.20/17
[162] DUPLAK, Maciej DNF / / / / / / / /
Patria Młynne / / / / / / / /
[168] KRÓL, Maksymilian DNF / / / / / / / /
Patria Młynne / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 2.8km 85m 13k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-39 3-45 4-47 5-49 6-51 7-60 8-63 9-69 10-74
11-75 12-77 13-99
1 [300] MAJOWSKI, Jan 25.05 1.26/4 2.58/1* 5.04/1* 8.14/3 10.02/1* 11.36/1* 15.10/1* 16.50/1* 20.13/1* 22.34/1*
UKS OSiR Góra Kalwaria 1.26/4 1.32/1* 2.06/1* 3.10/10 1.48/2 1.34/4 3.34/1* 1.40/3 3.23/1* 2.21/8
23.13/1* 24.14/1* 24.51/1* 25.05/1*
0.39/7 1.01/4 0.37/8 0.14/8
2 [302] PODWORSKI, Kacper 29.09 2.20/11 4.48/7 8.02/8 10.52/8 12.56/6 15.09/6 18.50/2 20.31/2 24.43/2 26.38/2
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.20/11 2.28/7 3.14/14 2.50/7 2.04/4 2.13/9 3.41/2 1.41/4 4.12/4 1.55/2
27.19/2 28.23/2 28.57/2 29.09/2
0.41/11 1.04/5 0.34/4 0.12/2
3 [153] LISIAK, Adam 31.15 1.23/3 3.57/5 6.11/5 10.53/9 12.29/5 15.33/7 20.53/3 22.36/3 26.49/3 28.44/3
UKS Orientuś Łódź 1.23/3 2.34/8 2.14/3 4.42/17 1.36/1* 3.04/13 5.20/5 1.43/5 4.13/5 1.55/2
29.21/3 30.25/3 31.01/3 31.15/3
0.37/2 1.04/5 0.36/7 0.14/8
4 [347] ŻESŁAWSKI, Jakub 32.11 1.27/5 3.29/3 6.00/3 8.44/4 11.41/2 13.23/2 21.58/4 23.32/4 27.33/4 29.30/4
WKS Wawel Kraków 1.27/5 2.02/4 2.31/8 2.44/5 2.57/6 1.42/6 8.35/12 1.34/2 4.01/3 1.57/4
30.08/4 31.16/4 31.55/4 32.11/4
0.38/5 1.08/10 0.39/11 0.16/16
5 [72] BULTROWICZ, Tymoteusz 34.42 1.30/7 3.31/4 6.03/4 8.05/2 12.03/3 13.31/3 22.13/5 24.42/5 29.06/5 32.12/5
KS Hades Poznań 1.30/7 2.01/3 2.32/9 2.02/1* 3.58/9 1.28/2 8.42/14 2.29/10 4.24/8 3.06/11
32.53/5 33.53/5 34.25/5 34.42/5
0.41/11 1.00/2 0.32/1* 0.17/17
6 [265] MARSZAŁEK, Patryk 35.20 1.21/2 3.19/2 5.48/2 8.03/1* 13.08/7 14.59/5 23.10/7 24.56/7 30.42/6 32.41/6
UKS Kometa Gliwice 1.21/2 1.58/2 2.29/7 2.15/2 5.05/13 1.51/8 8.11/10 1.46/7 5.46/11 1.59/5
33.23/6 34.29/6 35.06/6 35.20/6
0.42/13 1.06/8 0.37/8 0.14/8
7 [296] ŁĄCKI, Jakub 36.03 2.32/12 5.09/9 8.02/8 10.38/6 13.50/9 17.20/9 22.31/6 24.48/6 31.13/7 33.24/7
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.32/12 2.37/9 2.53/11 2.36/4 3.12/8 3.30/15 5.11/4 2.17/8 6.25/13 2.11/7
34.06/7 35.12/7 35.49/7 36.03/7
0.42/13 1.06/8 0.37/8 0.14/8
8 [205] VOJVODIK, Eduard 36.38 2.32/12 4.53/8 7.51/7 10.51/7 13.31/8 15.44/8 23.31/8 26.30/8 31.37/8 33.47/8
SKOB Ostrava 2.32/12 2.21/5 2.58/12 3.00/8 2.40/5 2.13/9 7.47/9 2.59/14 5.07/9 2.10/6
34.27/8 35.45/8 36.24/8 36.38/8
0.40/9 1.18/15 0.39/11 0.14/8
9 [222] DWOJAK, Gracjan 38.37 3.35/16 7.12/13 9.38/11 12.08/11 16.09/11 17.40/10 26.17/10 28.48/10 33.10/9 36.16/9
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 3.35/16 3.37/12 2.26/6 2.30/3 4.01/10 1.31/3 8.37/13 2.31/11 4.22/7 3.06/11
36.54/9 37.52/9 38.24/9 38.37/9
0.38/5 0.58/1* 0.32/1* 0.13/5
10 [346] WÓJCIK, Paweł 39.39 1.40/8 5.53/11 8.06/10 11.06/10 16.02/10 17.43/11 28.28/11 29.57/11 35.27/11 37.18/10
WKS Wawel Kraków 1.40/8 4.13/15 2.13/2 3.00/8 4.56/12 1.41/5 10.45/16 1.29/1* 5.30/10 1.51/1*
37.53/10 38.53/10 39.28/10 39.39/10
0.35/1* 1.00/2 0.35/5 0.11/1*
11 [27] STOPCZYŃSKI, Bartosz 40.58 1.28/6 4.35/6 7.08/6 10.22/5 12.13/4 14.43/4 24.48/9 28.12/9 35.01/10 37.41/11
BKS Wataha Warszawa 1.28/6 3.07/11 2.33/10 3.14/11 1.51/3 2.30/12 10.05/15 3.24/17 6.49/14 2.40/10
38.24/11 39.53/11 40.39/11 40.58/11
0.43/15 1.29/17 0.46/16 0.19/18
12 [31] TĂMAS, Lucas 49.04 3.18/15 7.04/12 10.02/12 13.38/12 19.04/12 24.03/13 28.34/12 31.51/12 40.26/12 46.12/12
C.S. NORD Baia Mare 3.18/15 3.46/13 2.58/12 3.36/14 5.26/15 4.59/19 4.31/3 3.17/15 8.35/15 5.46/16
46.51/12 48.08/12 48.50/12 49.04/12
0.39/7 1.17/14 0.42/15 0.14/8
13 [291] DĄBROWSKI, Karol 49.25 9.43/17 12.05/16 14.28/16 18.52/16 23.46/16 25.30/14 39.09/14 40.53/14 44.16/13 46.41/13
UKS OSiR Góra Kalwaria 9.43/17 2.22/6 2.23/5 4.24/16 4.54/11 1.44/7 13.39/17 1.44/6 3.23/1* 2.25/9
47.21/13 48.32/13 49.12/13 49.25/13
0.40/9 1.11/12 0.40/14 0.13/5
14 [90] MIŚKÓW, Krzysztof 54.08 2.13/10 13.40/17 15.57/17 18.46/15 21.46/14 23.10/12 41.05/15 43.26/15 47.45/15 51.29/14
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 2.13/10 11.27/19 2.17/4 2.49/6 3.00/7 1.24/1* 17.55/19 2.21/9 4.19/6 3.44/13
52.12/14 53.20/14 53.55/14 54.08/14
0.43/15 1.08/10 0.35/5 0.13/5
15 [243] MNICH, Marcin 57.24 1.19/1* 5.10/10 10.27/13 13.42/13 21.31/13 26.00/15 33.36/13 36.56/13 47.35/14 54.11/15
UKS Azymut Siedliska 1.19/1* 3.51/14 5.17/18 3.15/12 7.49/17 4.29/18 7.36/7 3.20/16 10.39/18 6.36/19
55.02/15 56.13/15 57.09/15 57.24/15
0.51/17 1.11/12 0.56/18 0.15/14
16 [307] WASILEWSKI, Mikołaj 60.20 2.51/14 7.37/14 11.53/14 16.04/14 23.42/15 27.07/16 41.56/16 44.30/16 53.13/16 57.19/16
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.51/14 4.46/16 4.16/17 4.11/15 7.38/16 3.25/14 14.49/18 2.34/12 8.43/16 4.06/14
57.56/16 59.29/16 60.08/16 60.20/16
0.37/2 1.33/18 0.39/11 0.12/2
17 [237] CZYSZKOWSKI, Igor 64.56 2.07/9 8.44/15 12.12/15 19.25/17 38.08/19 40.23/19 46.31/18 50.23/19 56.35/17 62.31/17
UKS Azymut Siedliska 2.07/9 6.37/17 3.28/15 7.13/19 18.43/19 2.15/11 6.08/6 3.52/19 6.12/12 5.56/17
63.08/17 64.12/17 64.44/17 64.56/17
0.37/2 1.04/5 0.32/1* 0.12/2
18 [240] KARDASZ, Jakub 67.28 10.38/18 17.37/18 23.52/19 29.10/19 34.18/18 38.11/18 46.34/19 49.15/18 59.17/18 63.39/18
UKS Azymut Siedliska 10.38/18 6.59/18 6.15/19 5.18/18 5.08/14 3.53/16 8.23/11 2.41/13 10.02/17 4.22/15
64.41/18 66.17/18 67.09/18 67.28/18
1.02/19 1.36/19 0.52/17 0.19/18
19 [160] BAŁAZIŃSKI, Karol 69.46 15.44/19 18.24/19 22.29/18 25.46/18 33.47/17 37.49/17 45.33/17 49.02/17 59.43/19 66.04/19
Patria Młynne 15.44/19 2.40/10 4.05/16 3.17/13 8.01/18 4.02/17 7.44/8 3.29/18 10.41/19 6.21/18
67.04/19 68.25/19 69.31/19 69.46/19
1.00/18 1.21/16 1.06/19 0.15/14
[246] RABIEGA, Kamil v DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[361] JANOWSKI, Filip DNF 3.19/ 5.54/ 10.15/ 14.44/ 19.37/ 23.03/ 38.00/ 40.23/ 49.11/ 53.17/
Indywidualnie 3.19/ 2.35/ 4.21/ 4.29/ 4.53/ 3.26/ 14.57/ 2.23/ 8.48/ 4.06/
53.55/ 55.28/ 56.12/ /
0.38/ 1.33/ 0.44/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 3.1km 120m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-41 3-42 4-44 5-54 6-51 7-50 8-46 9-45 10-60
11-63 12-70 13-72 14-74 15-75 16-77 17-99
1 [151] BARTOS, Zbigniew 35.10 2.14/1* 5.33/1* 6.17/1* 8.35/1* 11.54/1* 13.44/1* 16.43/1* 20.36/1* 23.01/1* 24.31/1*
UKS Orientuś Łódź 2.14/1* 3.19/1* 0.44/2 2.18/3 3.19/1* 1.50/3 2.59/5 3.53/6 2.25/4 1.30/4
26.20/1* 29.30/1* 31.25/1* 32.33/1* 33.08/1* 34.10/1* 34.55/1* 35.10/1*
1.49/5 3.10/1* 1.55/5 1.08/4 0.35/4 1.02/5 0.45/8 0.15/5
2 [308] MULLER, Wiktor 39.09 2.44/4 7.23/2 8.42/2 10.31/2 14.22/2 17.10/2 20.52/2 24.35/2 27.22/2 28.46/2
UMKS Kwidzyn 2.44/4 4.39/2 1.19/6 1.49/1* 3.51/3 2.48/8 3.42/6 3.43/4 2.47/7 1.24/2
30.25/2 33.57/2 35.29/2 36.43/2 37.19/2 38.18/2 38.54/2 39.09/2
1.39/2 3.32/2 1.32/2 1.14/7 0.36/5 0.59/3 0.36/6 0.15/5
3 [201] BJOLEK, Michal 40.05 2.24/3 7.42/3 13.04/5 15.15/4 19.51/4 21.39/4 23.35/4 26.22/4 28.19/4 29.37/3
SKOB Frýdek-Místek 2.24/3 5.18/4 5.22/8 2.11/2 4.36/4 1.48/2 1.56/3 2.47/1* 1.57/1* 1.18/1*
31.06/3 35.08/3 37.05/3 37.55/3 38.27/3 39.18/3 39.52/3 40.05/3
1.29/1* 4.02/4 1.57/6 0.50/1* 0.32/1* 0.51/1* 0.34/1* 0.13/1*
4 [322] WÓJTOWICZ, Krzysztof 41.01 2.19/2 11.38/5 12.34/4 15.12/3 18.51/3 20.56/3 22.39/3 25.39/3 27.51/3 29.42/4
UNTS Warszawa 2.19/2 9.19/6 0.56/3 2.38/4 3.39/2 2.05/6 1.43/2 3.00/2 2.12/3 1.51/7
31.21/4 35.41/4 37.28/4 38.41/4 39.15/4 40.11/4 40.46/4 41.01/4
1.39/2 4.20/6 1.47/3 1.13/6 0.34/2 0.56/2 0.35/3 0.15/5
5 [348] ŻESŁAWSKI, Mateusz 49.03 4.49/6 14.39/6 16.03/6 18.53/6 23.41/5 26.05/6 30.56/6 34.38/5 37.12/5 38.40/5
WKS Wawel Kraków 4.49/6 9.50/7 1.24/7 2.50/5 4.48/5 2.24/7 4.51/8 3.42/3 2.34/5 1.28/3
40.22/5 44.00/5 45.27/5 46.36/5 47.10/5 48.13/5 48.49/5 49.03/5
1.42/4 3.38/3 1.27/1* 1.09/5 0.34/2 1.03/6 0.36/6 0.14/4
6 [304] SOBIEPANEK, Maksymilian 51.13 3.19/5 8.17/4 9.18/3 15.20/5 23.52/6 25.45/5 30.13/5 35.08/6 37.52/6 39.25/6
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.19/5 4.58/3 1.01/4 6.02/8 8.32/8 1.53/4 4.28/7 4.55/8 2.44/6 1.33/5
41.31/6 45.37/6 47.30/6 48.44/6 49.20/6 50.21/6 50.56/6 51.13/6
2.06/6 4.06/5 1.53/4 1.14/7 0.36/5 1.01/4 0.35/3 0.17/8
7 [225] PACHNIK, Jędrzej 56.38 11.15/7 22.07/7 22.48/7 25.58/7 32.23/7 34.01/7 35.37/7 40.04/7 42.01/7 43.44/7
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 11.15/7 10.52/8 0.41/1* 3.10/6 6.25/7 1.38/1* 1.36/1* 4.27/7 1.57/1* 1.43/6
45.59/7 50.43/7 53.14/7 54.06/7 54.42/7 55.51/7 56.25/7 56.38/7
2.15/7 4.44/7 2.31/7 0.52/2 0.36/5 1.09/7 0.34/1* 0.13/1*
8 [86] KAWALA, Patryk 61.53 14.26/8 22.09/8 23.22/8 27.13/8 32.37/8 34.37/8 36.45/8 40.30/8 43.17/8 45.41/8
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 14.26/8 7.43/5 1.13/5 3.51/7 5.24/6 2.00/5 2.08/4 3.45/5 2.47/7 2.24/8
48.31/8 55.19/8 58.15/8 59.14/8 59.52/8 61.05/8 61.40/8 61.53/8
2.50/8 6.48/8 2.56/8 0.59/3 0.38/8 1.13/8 0.35/3 0.13/1*
[94] DOBROWOLSKI, Jakub NKL-bPK 4.39/ 13.59/ 15.53/ 19.11/ / 25.05/ 30.43/ 36.48/ 40.46/ 43.53/
KU AZS UMCS Lublin 4.39/ 9.20/ 1.54/ 3.18/ / / 5.38/ 6.05/ 3.58/ 3.07/
47.34/ 53.28/ 76.32/ 77.47/ 78.21/ 79.54/ 80.34/ 80.49/
3.41/ 5.54/ 23.04/ 1.15/ 0.34/ 1.33/ 0.40/ 0.15/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 3.4km 170m 20k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-65 3-67 4-62 5-57 6-52 7-48 8-47 9-46 10-45
11-44 12-42 13-41 14-70 15-71 16-72 17-74 18-75 19-77 20-99
1 [116] PUDEŁEK, Błażej 47.55 3.41/1* 7.59/2 11.44/2 13.31/2 17.34/2 20.20/2 24.08/2 26.02/2 26.54/2 28.56/1*
LKS Górzanka Nawojowa Góra 3.41/1* 4.18/2 3.45/3 1.47/1* 4.03/3 2.46/1* 3.48/1* 1.54/3 0.52/2 2.02/2
30.08/1* 32.57/1* 33.57/1* 40.55/1* 42.19/1* 44.40/1* 45.32/1* 46.11/1* 47.07/1* 47.40/1*
1.12/2 2.49/1* 1.00/1* 6.58/2 1.24/2 2.21/3 0.52/2 0.39/3 0.56/2 0.33/1*
47.55/1*
0.15/3
2 [255] HYLA, Damian 52.03 3.59/3 16.13/3 18.27/3 20.28/3 23.25/3 26.11/3 30.36/3 32.04/3 32.54/3 34.48/3
UKS Kometa Gliwice 3.59/3 12.14/3 2.14/1* 2.01/2 2.57/1* 2.46/1* 4.25/3 1.28/1* 0.50/1* 1.54/1*
35.54/3 39.36/3 40.51/3 45.43/2 47.32/2 48.47/2 49.37/2 50.10/2 51.11/2 51.51/2
1.06/1* 3.42/3 1.15/2 4.52/1* 1.49/3 1.15/1* 0.50/1* 0.33/1* 1.01/3 0.40/2
52.03/2
0.12/1*
3 [3] ANTOŃ, Mateusz 53.45 3.45/2 5.54/1* 8.35/1* 11.34/1* 15.15/1* 18.25/1* 22.31/1* 24.21/1* 25.58/1* 29.37/2
1LO ŻORY 3.45/2 2.09/1* 2.41/2 2.59/3 3.41/2 3.10/3 4.06/2 1.50/2 1.37/3 3.39/3
33.07/2 36.04/2 38.29/2 47.39/3 48.15/3 50.02/3 51.13/3 51.49/3 52.41/3 53.32/3
3.30/3 2.57/2 2.25/3 9.10/3 0.36/1* 1.47/2 1.11/3 0.36/2 0.52/1* 0.51/3
53.45/3
0.13/2
[234] BOJKO, Sebastian NKL-bPK / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / /
/ / / / / / / 35.10/ 37.45/ 39.20/
/ / / / / / / / 2.35/ 1.35/
39.43/
0.23/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20-21A 3.4km 165m 21k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-38 2-63 3-62 4-67 5-65 6-60 7-57 8-54 9-50 10-46
11-45 12-44 13-40 14-35 15-33 16-71 17-72 18-74 19-75 20-76
21-99
1 [293] GŁADECKI, Dawid 38.55 4.45/5 7.40/4 9.17/2 11.08/1* 12.58/1* 15.50/1* 17.17/1* 18.00/1* 20.13/1* 22.59/1*
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.45/5 2.55/1* 1.37/1* 1.51/1* 1.50/1* 2.52/1* 1.27/1* 0.43/1* 2.13/1* 2.46/3
24.46/1* 25.30/1* 27.17/1* 30.49/1* 32.07/1* 33.38/1* 35.16/1* 36.39/1* 37.06/1* 37.54/1*
1.47/1* 0.44/1* 1.47/1* 3.32/5 1.18/2 1.31/1* 1.38/2 1.23/8 0.27/1* 0.48/1*
38.42/1* 38.55/1*
0.48/1* 0.13/1*
2 [121] SKORUPA, Piotr 48.33 2.32/1* 5.36/1* 9.04/1* 13.33/2 19.15/3 22.33/2 24.30/2 25.28/2 28.13/2 29.52/2
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.32/1* 3.04/3 3.28/3 4.29/7 5.42/6 3.18/2 1.57/2 0.58/3 2.45/2 1.39/1*
31.40/2 33.12/2 35.30/2 37.25/2 38.53/2 42.07/2 44.15/2 45.33/2 46.12/2 47.20/2
1.48/2 1.32/6 2.18/2 1.55/1* 1.28/3 3.14/7 2.08/4 1.18/4 0.39/4 1.08/5
48.20/2 48.33/2
1.00/4 0.13/1*
3 [323] MICHALAK, Kacper 49.27 3.32/3 6.30/2 11.16/3 13.49/3 20.25/4 23.43/3 25.40/3 26.37/3 30.54/3 33.23/3
UNTS Warszawa 3.32/3 2.58/2 4.46/6 2.33/2 6.36/7 3.18/2 1.57/2 0.57/2 4.17/6 2.29/2
35.18/3 36.17/3 39.02/3 40.58/3 42.08/3 44.04/3 45.55/3 46.44/3 47.19/3 48.16/3
1.55/3 0.59/2 2.45/5 1.56/2 1.10/1* 1.56/4 1.51/3 0.49/1* 0.35/2 0.57/2
49.14/3 49.27/3
0.58/3 0.13/1*
4 [6] STALKA, Adam 62.09 5.40/7 9.32/6 12.44/6 24.24/8 26.57/7 31.46/7 33.52/5 35.01/5 38.37/5 42.43/4
AKInO Kraków 5.40/7 3.52/4 3.12/2 11.40/9 2.33/2 4.49/4 2.06/4 1.09/5 3.36/3 4.06/5
45.18/4 46.35/4 50.14/4 53.05/4 54.42/4 56.34/4 57.58/4 59.04/4 59.39/4 60.46/4
2.35/6 1.17/5 3.39/6 2.51/3 1.37/4 1.52/3 1.24/1* 1.06/2 0.35/2 1.07/4
61.55/4 62.09/4
1.09/6 0.14/5
5 [100] KROCHMAL, Adam 70.29 4.15/4 8.24/5 12.13/4 16.16/5 26.17/6 31.22/6 34.13/6 35.46/6 39.28/6 44.04/6
UNTS Warszawa 4.15/4 4.09/5 3.49/5 4.03/6 10.01/9 5.05/5 2.51/5 1.33/7 3.42/4 4.36/6
47.53/6 49.28/7 53.53/6 57.34/6 59.29/5 62.27/5 65.20/5 66.40/5 67.30/5 68.52/5
3.49/8 1.35/7 4.25/7 3.41/6 1.55/5 2.58/6 2.53/7 1.20/6 0.50/8 1.22/6
70.10/5 70.29/5
1.18/7 0.19/7
6 [294] KRUPA, Łukasz 71.46 2.53/2 7.25/3 12.37/5 15.45/4 19.10/2 30.20/5 37.07/7 38.19/7 42.30/7 46.01/7
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.53/2 4.32/6 5.12/8 3.08/4 3.25/4 11.10/9 6.47/9 1.12/6 4.11/5 3.31/4
48.08/7 49.08/6 51.39/5 54.51/5 62.05/7 63.53/6 66.02/6 67.21/6 68.01/6 69.40/6
2.07/4 1.00/3 2.31/4 3.12/4 7.14/8 1.48/2 2.09/5 1.19/5 0.40/5 1.39/8
71.29/6 71.46/6
1.49/9 0.17/6
7 [5] PAGAIME, Levi 73.40 4.58/6 11.18/7 15.01/7 18.14/6 21.09/5 27.24/4 31.20/4 32.56/4 37.37/4 43.31/5
ADFA 4.58/6 6.20/8 3.43/4 3.13/5 2.55/3 6.15/6 3.56/7 1.36/8 4.41/7 5.54/8
47.10/5 48.58/5 54.41/7 58.45/7 60.48/6 65.10/7 67.21/7 69.15/7 70.12/7 71.53/7
3.39/7 1.48/8 5.43/8 4.04/7 2.03/6 4.22/8 2.11/6 1.54/9 0.57/9 1.41/9
73.17/7 73.40/7
1.24/8 0.23/8
8 [57] BIJOK, Marcin 101.39 8.56/8 27.26/9 37.09/9 44.20/9 48.03/9 56.09/9 61.59/9 63.05/9 67.46/8 72.28/8
InO SCI 8.56/8 18.30/9 9.43/9 7.11/8 3.43/5 8.06/7 5.50/8 1.06/4 4.41/7 4.42/7
74.46/8 75.55/8 78.22/8 86.24/8 91.13/8 93.40/8 96.37/8 97.53/8 98.40/8 100.14/8
2.18/5 1.09/4 2.27/3 8.02/9 4.49/7 2.27/5 2.57/8 1.16/3 0.47/7 1.34/7
101.16/8 101.39/8
1.02/5 0.23/8
9 [357] BRYCH, Miłosz 136.21 9.08/9 15.27/8 20.14/8 23.07/7 33.03/8 41.42/8 44.52/8 48.25/8 83.29/9 91.53/9
Indywidualnie 9.08/9 6.19/7 4.47/7 2.53/3 9.56/8 8.39/8 3.10/6 3.33/9 35.04/9 8.24/9
98.38/9 100.30/9 109.19/9 114.43/9 122.00/9 128.23/9 132.11/9 133.31/9 134.12/9 135.11/9
6.45/9 1.52/9 8.49/9 5.24/8 7.17/9 6.23/9 3.48/9 1.20/6 0.41/6 0.59/3
136.08/9 136.21/9
0.57/2 0.13/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E 4.7km 230m 25k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-62 2-45 3-48 4-49 5-50 6-47 7-46 8-51 9-52 10-57
11-60 12-42 13-41 14-38 15-70 16-69 17-68 18-67 19-63 20-31
21-72 22-74 23-75 24-76 25-99
1 [22] GALICZ, Karol 41.08 4.20/7 7.31/7 10.18/3 10.49/3 11.54/4 14.22/6 14.56/6 16.55/5 17.28/5 19.36/5
BKS Wataha Warszawa 4.20/7 3.11/11 2.47/2 0.31/3 1.05/10 2.28/13 0.34/1* 1.59/5 0.33/1* 2.08/3
21.17/1* 23.45/2 24.24/2 26.08/2 29.14/2 29.48/2 31.05/1* 31.50/1* 34.07/1* 37.09/1*
1.41/2 2.28/6 0.39/1* 1.44/5 3.06/3 0.34/2 1.17/2 0.45/3 2.17/2 3.02/6
37.56/1* 38.43/1* 39.15/1* 40.07/1* 40.55/1* 41.08/1*
0.47/1* 0.47/4 0.32/4 0.52/4 0.48/8 0.13/5
2 [227] PACHNIK, Wojciech 42.02 4.10/2 6.42/1* 11.00/7 11.30/7 12.32/7 14.12/4 14.49/4 16.48/4 17.23/4 19.29/3
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 4.10/2 2.32/2 4.18/14 0.30/2 1.02/9 1.40/1* 0.37/5 1.59/5 0.35/2 2.06/2
21.28/2 23.33/1* 24.15/1* 25.42/1* 29.04/1* 29.39/1* 31.06/2 31.55/2 34.24/2 37.13/2
1.59/6 2.05/1* 0.42/4 1.27/1* 3.22/5 0.35/3 1.27/7 0.49/5 2.29/5 2.49/5
38.18/2 39.25/2 39.58/2 40.50/2 41.49/2 42.02/2
1.05/9 1.07/11 0.33/7 0.52/4 0.59/12 0.13/5
3 [38] JANKOWIAK, Paweł 44.04 4.15/4 6.55/3 10.25/5 10.58/5 12.16/5 14.15/5 14.52/5 16.55/5 17.31/6 19.42/6
Chyże BnO 4.15/4 2.40/4 3.30/7 0.33/5 1.18/13 1.59/6 0.37/5 2.03/9 0.36/4 2.11/4
21.57/4 25.24/5 26.05/5 28.26/5 31.48/5 32.33/5 33.52/5 34.39/5 37.16/4 39.59/3
2.15/10 3.27/13 0.41/3 2.21/8 3.22/5 0.45/8 1.19/5 0.47/4 2.37/6 2.43/1*
40.50/3 41.35/3 42.04/3 42.56/3 43.53/3 44.04/3
0.51/3 0.45/2 0.29/1* 0.52/4 0.57/10 0.11/1*
4 [283] JURCZYK, Maciej 45.12 9.25/12 12.13/12 15.34/12 16.06/12 16.36/12 18.24/12 19.00/12 20.56/10 21.31/10 23.29/9
UKS Sparta Czyżowice 9.25/12 2.48/6 3.21/5 0.32/4 0.30/1* 1.48/4 0.36/4 1.56/4 0.35/2 1.58/1*
25.07/9 27.42/9 28.34/9 30.17/7 33.23/6 33.59/6 35.17/6 36.01/6 38.19/6 41.04/5
1.38/1* 2.35/7 0.52/7 1.43/4 3.06/3 0.36/4 1.18/3 0.44/2 2.18/4 2.45/2
41.57/4 42.49/4 43.21/4 44.12/4 44.58/4 45.12/4
0.53/4 0.52/7 0.32/4 0.51/3 0.46/4 0.14/9
5 [287] JURCZYK, Tomasz 45.23 4.18/6 6.45/2 10.10/2 10.44/2 11.23/2 13.09/2 13.52/2 15.41/1* 16.41/2 19.03/1*
UKS Sparta Czyżowice 4.18/6 2.27/1* 3.25/6 0.34/6 0.39/6 1.46/3 0.43/11 1.49/1* 1.00/12 2.22/7
22.08/5 24.32/4 25.24/4 28.14/4 31.19/4 31.55/4 33.13/4 34.13/4 37.54/5 40.42/4
3.05/12 2.24/3 0.52/7 2.50/10 3.05/2 0.36/4 1.18/3 1.00/8 3.41/11 2.48/4
42.09/5 42.57/5 43.30/5 44.24/5 45.10/5 45.23/5
1.27/11 0.48/5 0.33/7 0.54/7 0.46/4 0.13/5
6 [108] SOKALSKI, Dariusz 45.25 4.20/7 7.44/8 10.34/6 11.08/6 11.43/3 14.05/3 14.43/3 16.33/3 17.17/3 19.31/4
KU AZS WAT Warszawa 4.20/7 3.24/12 2.50/3 0.34/6 0.35/3 2.22/11 0.38/8 1.50/2 0.44/7 2.14/5
21.33/3 23.52/3 24.39/3 26.13/3 30.37/3 31.30/3 32.49/3 33.42/3 35.56/3 41.16/6
2.02/7 2.19/2 0.47/5 1.34/2 4.24/11 0.53/10 1.19/5 0.53/7 2.14/1* 5.20/14
42.19/6 43.03/6 43.36/6 44.24/5 45.11/6 45.25/6
1.03/7 0.44/1* 0.33/7 0.48/1* 0.47/6 0.14/9
7 [214] BERZINS, Kristaps 48.48 7.32/11 10.05/11 13.37/11 14.06/11 14.43/10 16.25/9 16.59/9 18.52/8 19.35/8 27.33/12
Taka 7.32/11 2.33/3 3.32/8 0.29/1* 0.37/4 1.42/2 0.34/1* 1.53/3 0.43/6 7.58/15
29.21/12 31.47/12 32.27/12 34.28/10 37.22/9 37.54/9 39.08/8 39.49/8 42.06/8 44.51/8
1.48/4 2.26/5 0.40/2 2.01/7 2.54/1* 0.32/1* 1.14/1* 0.41/1* 2.17/2 2.45/2
45.41/8 46.31/7 47.03/7 47.53/7 48.37/7 48.48/7
0.50/2 0.50/6 0.32/4 0.50/2 0.44/2 0.11/1*
8 [277] BORGIEL, Jarosław 48.51 4.13/3 7.00/5 10.18/3 10.54/4 12.52/8 14.48/7 15.34/7 17.46/7 18.34/7 21.01/7
UKS Sparta Czyżowice 4.13/3 2.47/5 3.18/4 0.36/9 1.58/14 1.56/5 0.46/12 2.12/12 0.48/10 2.27/8
22.51/7 25.50/7 27.40/7 29.34/6 33.55/7 34.39/7 36.26/7 38.04/7 40.57/7 44.27/7
1.50/5 2.59/10 1.50/14 1.54/6 4.21/10 0.44/7 1.47/13 1.38/13 2.53/8 3.30/9
45.28/7 46.34/8 47.03/7 47.57/8 48.40/8 48.51/8
1.01/5 1.06/10 0.29/1* 0.54/7 0.43/1* 0.11/1*
9 [324] WOJARSKI, Michał 53.53 5.07/9 8.16/9 12.12/9 12.54/9 14.06/9 16.23/8 16.58/8 18.59/9 19.49/9 22.17/8
Wieliczka O-Team 5.07/9 3.09/10 3.56/12 0.42/10 1.12/11 2.17/9 0.35/3 2.01/7 0.50/11 2.28/9
24.36/8 27.26/8 28.17/8 32.57/9 36.42/8 37.50/8 39.30/9 40.40/9 44.14/9 48.17/9
2.19/11 2.50/9 0.51/6 4.40/15 3.45/8 1.08/13 1.40/9 1.10/11 3.34/10 4.03/12
50.01/9 50.57/9 51.33/9 52.34/9 53.37/9 53.53/9
1.44/15 0.56/9 0.36/12 1.01/11 1.03/14 0.16/14
10 [216] JAROSZEK, Jakub 54.19 4.03/1* 6.59/4 9.42/1* 10.24/1* 11.01/1* 13.01/1* 13.39/1* 15.41/1* 16.27/1* 19.09/2
Team360 4.03/1* 2.56/8 2.43/1* 0.42/10 0.37/4 2.00/7 0.38/8 2.02/8 0.46/8 2.42/11
22.27/6 25.27/6 26.56/6 30.25/8 39.54/10 40.44/10 42.21/10 43.23/10 46.32/10 49.42/10
3.18/14 3.00/11 1.29/11 3.29/12 9.29/15 0.50/9 1.37/8 1.02/9 3.09/9 3.10/7
50.43/10 51.29/10 52.03/10 53.04/10 54.05/10 54.19/10
1.01/5 0.46/3 0.34/11 1.01/11 1.01/13 0.14/9
11 [82] FILIPIAK, Mateusz 57.40 4.16/5 7.12/6 11.12/8 11.57/8 12.31/6 18.17/11 18.54/11 21.00/11 21.38/11 23.57/10
KS Hades Poznań 4.16/5 2.56/8 4.00/13 0.45/12 0.34/2 5.46/15 0.37/5 2.06/10 0.38/5 2.19/6
27.13/10 29.48/10 31.40/11 35.35/11 40.39/12 41.17/11 42.57/11 45.18/12 49.05/11 52.30/11
3.16/13 2.35/7 1.52/15 3.55/13 5.04/13 0.38/6 1.40/9 2.21/15 3.47/12 3.25/8
53.33/11 55.00/11 55.33/11 56.41/11 57.28/11 57.40/11
1.03/7 1.27/15 0.33/7 1.08/13 0.47/6 0.12/4
12 [52] BLUZA, Łukasz 58.43 6.16/10 9.10/10 13.03/10 14.00/10 15.12/11 17.31/10 18.19/10 22.03/12 22.49/12 25.46/11
indywidualnie 6.16/10 2.54/7 3.53/10 0.57/14 1.12/11 2.19/10 0.48/13 3.44/14 0.46/8 2.57/13
27.55/11 30.20/11 31.26/10 35.39/12 39.57/11 41.36/12 43.25/12 44.32/11 49.27/12 53.16/12
2.09/9 2.25/4 1.06/9 4.13/14 4.18/9 1.39/14 1.49/14 1.07/10 4.55/14 3.49/11
54.44/12 55.53/12 56.33/12 57.32/12 58.29/12 58.43/12
1.28/12 1.09/12 0.40/14 0.59/10 0.57/10 0.14/9
13 [179] DUDEK, Wojciech 60.04 9.30/13 17.36/14 21.31/14 22.05/14 23.00/14 25.01/14 25.41/14 28.27/14 29.44/14 32.18/14
PUKS Młode Orły 9.30/13 8.06/14 3.55/11 0.34/6 0.55/8 2.01/8 0.40/10 2.46/13 1.17/13 2.34/10
34.04/14 37.17/14 38.58/14 40.35/14 44.06/14 45.10/14 46.50/14 47.40/13 50.24/13 55.31/13
1.46/3 3.13/12 1.41/13 1.37/3 3.31/7 1.04/12 1.40/9 0.50/6 2.44/7 5.07/13
56.39/13 57.32/13 58.08/13 59.04/13 59.49/13 60.04/13
1.08/10 0.53/8 0.36/12 0.56/9 0.45/3 0.15/13
14 [51] WALUGA, Ireneusz 61.46 9.41/14 14.41/13 18.30/13 19.16/13 19.59/13 22.23/13 23.16/13 25.25/13 27.21/13 30.10/13
Gymcity AR 9.41/14 5.00/13 3.49/9 0.46/13 0.43/7 2.24/12 0.53/14 2.09/11 1.56/15 2.49/12
32.18/13 35.53/13 37.08/13 39.39/13 44.03/13 45.01/13 46.46/13 48.01/14 52.13/14 56.00/14
2.08/8 3.35/14 1.15/10 2.31/9 4.24/11 0.58/11 1.45/12 1.15/12 4.12/13 3.47/10
57.43/14 59.00/14 59.30/14 60.45/14 61.33/14 61.46/14
1.43/14 1.17/14 0.30/3 1.15/14 0.48/8 0.13/5
15 [67] ŚWIERCZYŃSKI, Hubert 90.46 12.04/15 20.29/15 26.24/15 27.28/15 30.14/15 33.48/15 35.08/15 40.51/15 42.26/15 46.56/15
KOS BnO Szczecin 12.04/15 8.25/15 5.55/15 1.04/15 2.46/15 3.34/14 1.20/15 5.43/15 1.35/14 4.30/14
51.04/15 56.27/15 58.00/15 61.03/15 67.25/15 69.06/15 71.31/15 73.34/15 78.49/15 84.22/15
4.08/15 5.23/15 1.33/12 3.03/11 6.22/14 1.41/15 2.25/15 2.03/14 5.15/15 5.33/15
85.52/15 87.01/15 87.45/15 89.06/15 90.26/15 90.46/15
1.30/13 1.09/12 0.44/15 1.21/15 1.20/15 0.20/15
[381] WYBRANIEC, Wojciech NKL-bPK / 28.36/ 35.23/ 40.36/ 37.33/ 46.12/ 47.13/ 58.40/ 66.07/ 74.26/
Indywidualnie / / 6.47/ 5.13/ / 8.39/ 1.01/ 11.27/ 7.27/ 8.19/
78.20/ / / / / / / 10.58/ / /
3.54/ / / / / / / / / /
/ / / / / 90.09/
/ / / / / /
[190] KURYJ, Marek DNF / / / / / / / / / /
RCI Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
[196] WDOWIAK, Robert DNF / / / / / / / / / /
Rodzinna Grupa Rowerowa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 3.9km 170m 23k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-60 3-42 4-41 5-39 6-43 7-44 8-45 9-46 10-48
11-50 12-52 13-57 14-62 15-67 16-68 17-33 18-31 19-72 20-74
21-75 22-76 23-99
1 [4] COTE JACQUES, Philippe 49.30 6.07/2 7.53/2 14.26/2 15.10/2 16.19/2 19.02/2 19.42/2 20.42/2 22.31/1* 25.10/1*
Accro O Sport 6.07/2 1.46/1* 6.33/5 0.44/1* 1.09/1* 2.43/4 0.40/1* 1.00/1* 1.49/1* 2.39/2
26.21/1* 30.13/1* 32.32/1* 35.47/1* 37.16/1* 38.29/1* 41.33/1* 43.04/1* 44.41/1* 45.45/1*
1.11/3 3.52/6 2.19/1* 3.15/1* 1.29/1* 1.13/1* 3.04/1* 1.31/1* 1.37/3 1.04/2
46.20/1* 48.18/1* 49.16/1* 49.30/1*
0.35/1* 1.58/5 0.58/2 0.14/1*
2 [260] JANAS, Sebastian 56.07 5.32/1* 7.23/1* 10.49/1* 12.08/1* 13.27/1* 17.16/1* 19.02/1* 20.18/1* 22.42/2 28.13/2
UKS Kometa Gliwice 5.32/1* 1.51/2 3.26/1* 1.19/4 1.19/2 3.49/6 1.46/5 1.16/3 2.24/3 5.31/5
29.05/2 31.03/2 34.40/2 39.22/2 42.11/2 43.31/2 48.26/2 50.10/2 52.03/2 53.00/2
0.52/1* 1.58/1* 3.37/2 4.42/4 2.49/5 1.20/2 4.55/5 1.44/2 1.53/5 0.57/1*
53.35/2 54.49/2 55.50/2 56.07/2
0.35/1* 1.14/3 1.01/3 0.17/4
3 [191] KUTKIEWICZ, Marcin 58.04 7.41/4 10.42/5 14.34/3 15.40/3 17.17/3 20.35/4 21.54/4 23.29/4 26.02/3 28.17/3
RCI Kraków 7.41/4 3.01/6 3.52/2 1.06/2 1.37/4 3.18/5 1.19/2 1.35/6 2.33/4 2.15/1*
29.51/3 32.02/3 38.36/3 43.04/3 45.01/3 46.21/3 49.59/3 52.02/3 53.07/3 54.31/3
1.34/5 2.11/2 6.34/6 4.28/3 1.57/2 1.20/2 3.38/2 2.03/5 1.05/1* 1.24/4
55.09/3 56.52/3 57.49/3 58.04/3
0.38/3 1.43/4 0.57/1* 0.15/2
4 [194] BEK, Michał 64.14 7.38/3 9.44/3 15.46/5 16.56/5 18.41/5 21.10/5 22.46/5 24.15/5 27.18/4 33.09/4
Rodzinna Grupa Rowerowa 7.38/3 2.06/3 6.02/4 1.10/3 1.45/5 2.29/3 1.36/4 1.29/5 3.03/5 5.51/6
34.07/4 36.42/4 41.02/4 47.22/5 50.01/4 51.33/4 55.44/4 57.46/4 59.14/4 60.44/4
0.58/2 2.35/3 4.20/5 6.20/6 2.39/4 1.32/6 4.11/3 2.02/4 1.28/2 1.30/5
61.35/4 62.47/4 63.54/4 64.14/4
0.51/5 1.12/2 1.07/5 0.20/6
5 [206] VOJVODIK, Martin 70.17 10.53/6 13.36/6 24.47/6 26.11/6 28.41/6 30.37/6 33.30/6 34.48/6 37.09/6 41.16/6
SKOB Ostrava 10.53/6 2.43/5 11.11/6 1.24/5 2.30/6 1.56/1* 2.53/6 1.18/4 2.21/2 4.07/4
42.40/6 45.23/6 49.14/6 54.08/6 56.24/6 57.53/6 62.28/6 64.12/6 65.56/6 67.11/6
1.24/4 2.43/4 3.51/4 4.54/5 2.16/3 1.29/5 4.35/4 1.44/2 1.44/4 1.15/3
67.51/6 68.59/5 70.01/5 70.17/5
0.40/4 1.08/1* 1.02/4 0.16/3
6 [250] DOMAGAŁA, Andrzej 71.10 8.16/5 10.34/4 15.27/4 16.52/4 18.18/4 20.26/3 21.47/3 22.57/3 30.09/5 33.33/5
UKS Grom Sokolniki 8.16/5 2.18/4 4.53/3 1.25/6 1.26/3 2.08/2 1.21/3 1.10/2 7.12/6 3.24/3
35.13/5 38.11/5 41.57/5 46.10/4 50.39/5 52.03/5 58.39/5 60.57/5 64.55/5 66.37/5
1.40/6 2.58/5 3.46/3 4.13/2 4.29/6 1.24/4 6.36/6 2.18/6 3.58/6 1.42/6
67.39/5 69.43/6 70.53/6 71.10/6
1.02/6 2.04/6 1.10/6 0.17/4
[59] MARSZAŁEK, Piotr NKL-bPK 10.10/ 18.19/ 24.25/ / 32.10/ 34.28/ 35.40/ 36.49/ 42.00/ 46.52/
InO SCI 10.10/ 8.09/ 6.06/ / / 2.18/ 1.12/ 1.09/ 5.11/ 4.52/
47.47/ 49.47/ 54.02/ 57.14/ 58.58/ 60.28/ 64.46/ 66.40/ 67.56/ 69.03/
0.55/ 2.00/ 4.15/ 3.12/ 1.44/ 1.30/ 4.18/ 1.54/ 1.16/ 1.07/
69.43/ 70.43/ 71.40/ 71.55/
0.40/ 1.00/ 0.57/ 0.15/
[129] ŁASKI, Tomasz NKL-bPK 18.00/ 22.42/ 33.51/ 35.47/ 38.03/ 42.55/ 46.25/ 48.32/ 51.56/ 67.12/
MKS Metalowiec Łódź 18.00/ 4.42/ 11.09/ 1.56/ 2.16/ 4.52/ 3.30/ 2.07/ 3.24/ 15.16/
69.23/ 74.09/ 79.53/ 86.51/ / / / / / /
2.11/ 4.46/ 5.44/ 6.58/ / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[39] POLONIUS, Łukasz DNF / / / / / / / / / /
Czartak / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[68] KOSIŃSKI, Kamil DNF / / / / / / / / / /
KOSA TEAM / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[111] KACZMARSKI, Paweł DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[262] MARKOWSKI, Marcin DNF / / / / / / / / / /
UKS Kometa Gliwice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[360] DRĄŻEWSKI, Łukasz DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 3.7km 165m 23k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-62 3-67 4-68 5-65 6-60 7-57 8-52 9-50 10-49
11-48 12-46 13-45 14-44 15-42 16-41 17-33 18-71 19-72 20-74
21-75 22-76 23-99
1 [231] NOWAK, Jacek 42.39 3.19/1* 8.49/2 10.36/1* 11.27/1* 13.14/1* 15.55/1* 18.04/1* 20.10/1* 22.05/1* 22.56/1*
UKS Azymut 45 3.19/1* 5.30/9 1.47/1* 0.51/1* 1.47/1* 2.41/1* 2.09/4 2.06/1* 1.55/1* 0.51/2
23.36/1* 25.23/1* 27.16/1* 28.09/1* 30.12/1* 30.55/1* 35.38/1* 38.03/1* 39.17/1* 40.05/1*
0.40/1* 1.47/1* 1.53/1* 0.53/1* 2.03/1* 0.43/1* 4.43/4 2.25/6 1.14/1* 0.48/1*
40.41/1* 41.33/1* 42.25/1* 42.39/1*
0.36/2 0.52/1* 0.52/1* 0.14/3
2 [1] KUJDA, Arkadiusz 56.46 4.41/2 9.30/3 11.50/3 13.01/3 18.24/3 26.35/5 28.48/4 31.54/4 34.06/3 34.55/3
1 Brygada Logistyczna 4.41/2 4.49/7 2.20/8 1.11/2 5.23/10 8.11/9 2.13/5 3.06/4 2.12/2 0.49/1*
35.36/3 37.32/3 39.44/3 40.44/2 43.25/2 44.14/2 48.09/2 50.30/2 51.56/2 53.07/2
0.41/2 1.56/3 2.12/2 1.00/2 2.41/3 0.49/2 3.55/1* 2.21/4 1.26/3 1.11/4
53.44/2 55.35/2 56.31/2 56.46/2
0.37/4 1.51/10 0.56/4 0.15/5
3 [60] STANNY, Kuba 63.04 5.40/4 11.17/5 13.09/5 17.38/7 19.43/6 23.17/2 25.14/2 27.25/2 30.47/2 31.57/2
InO SCI, 13ŚBOT 5.40/4 5.37/10 1.52/2 4.29/12 2.05/2 3.34/2 1.57/2 2.11/2 3.22/7 1.10/4
32.48/2 34.42/2 38.58/2 41.11/3 44.54/3 49.39/3 53.41/3 56.43/3 58.05/3 59.51/3
0.51/3 1.54/2 4.16/9 2.13/10 3.43/5 4.45/11 4.02/2 3.02/9 1.22/2 1.46/11
60.25/3 61.58/3 62.50/3 63.04/3
0.34/1* 1.33/7 0.52/1* 0.14/3
4 [355] BADARYCZ, Piotr 66.21 4.56/3 8.23/1* 10.36/1* 11.50/2 19.37/5 25.05/3 27.46/3 31.11/3 36.13/5 37.14/4
Indywidualnie 4.56/3 3.27/2 2.13/7 1.14/4 7.47/11 5.28/5 2.41/8 3.25/5 5.02/11 1.01/3
38.19/4 42.01/4 45.12/5 46.31/5 50.25/4 52.06/5 57.46/4 59.59/4 61.40/4 62.46/4
1.05/6 3.42/10 3.11/7 1.19/4 3.54/7 1.41/6 5.40/6 2.13/3 1.41/5 1.06/3
63.29/4 64.54/4 66.02/4 66.21/4
0.43/8 1.25/6 1.08/9 0.19/11
5 [218] ŻMIJ, Jacek 67.20 8.24/7 12.36/7 14.45/7 16.02/6 18.24/3 25.46/4 28.52/5 33.01/5 35.49/4 37.17/5
The Vipers 8.24/7 4.12/5 2.09/5 1.17/5 2.22/5 7.22/8 3.06/11 4.09/7 2.48/4 1.28/6
38.34/5 42.09/5 44.30/4 46.04/4 50.38/5 52.04/4 58.14/5 60.50/5 62.30/5 63.54/5
1.17/8 3.35/9 2.21/3 1.34/7 4.34/10 1.26/5 6.10/7 2.36/7 1.40/4 1.24/8
64.32/5 65.46/5 67.04/5 67.20/5
0.38/5 1.14/3 1.18/11 0.16/6
6 [61] MAREK, Mirosław 69.37 6.31/5 11.48/6 14.19/6 15.43/5 25.59/9 30.41/8 32.48/8 36.45/6 39.31/6 40.58/6
InO.Maniak Nowa Dęba 6.31/5 5.17/8 2.31/9 1.24/6 10.16/12 4.42/4 2.07/3 3.57/6 2.46/3 1.27/5
41.53/6 44.40/6 49.50/6 51.14/6 54.34/6 56.19/6 60.58/6 63.03/6 65.23/6 66.20/6
0.55/4 2.47/7 5.10/10 1.24/6 3.20/4 1.45/7 4.39/3 2.05/2 2.20/7 0.57/2
67.01/6 68.23/6 69.26/6 69.37/6
0.41/7 1.22/5 1.03/6 0.11/1*
7 [353] ZUGAJ, Robert 79.06 24.40/12 27.46/11 29.55/11 31.56/11 34.11/11 38.42/10 40.38/10 46.58/10 49.53/10 53.21/10
www.ciaglebiec.pl 24.40/12 3.06/1* 2.09/5 2.01/9 2.15/3 4.31/3 1.56/1* 6.20/11 2.55/5 3.28/11
54.31/10 56.43/10 59.28/10 60.45/10 63.25/9 64.45/9 69.28/8 72.07/8 74.27/8 75.39/8
1.10/7 2.12/4 2.45/4 1.17/3 2.40/2 1.20/4 4.43/4 2.39/8 2.20/7 1.12/5
76.15/8 77.55/7 78.49/7 79.06/7
0.36/2 1.40/8 0.54/3 0.17/8
8 [311] PERFIKOWSKI, Piotr 80.33 6.34/6 10.57/4 13.00/4 15.00/4 18.12/2 27.13/6 29.51/6 37.37/8 41.51/8 43.44/8
UMKS Kwidzyn 6.34/6 4.23/6 2.03/4 2.00/8 3.12/7 9.01/10 2.38/6 7.46/12 4.14/9 1.53/9
45.04/7 47.42/7 50.38/7 52.00/7 55.44/7 57.31/7 69.25/7 71.48/7 73.59/7 75.20/7
1.20/9 2.38/5 2.56/5 1.22/5 3.44/6 1.47/8 11.54/9 2.23/5 2.11/6 1.21/6
76.04/7 79.09/8 80.17/8 80.33/8
0.44/9 3.05/12 1.08/9 0.16/6
9 [266] MARSZAŁEK, Waldemar 89.05 11.03/10 15.02/8 16.54/8 18.06/8 20.26/7 31.48/9 34.36/9 40.04/9 43.17/9 45.28/9
UKS Kometa Gliwice 11.03/10 3.59/3 1.52/2 1.12/3 2.20/4 11.22/12 2.48/9 5.28/9 3.13/6 2.11/10
46.27/8 49.46/8 52.46/8 54.31/8 58.59/8 60.14/8 78.33/10 81.50/9 84.43/9 86.05/9
0.59/5 3.19/8 3.00/6 1.45/9 4.28/9 1.15/3 18.19/12 3.17/10 2.53/11 1.22/7
86.50/9 87.57/9 88.53/9 89.05/9
0.45/10 1.07/2 0.56/4 0.12/2
10 [195] PONIATOWSKI, Krzysztof 90.11 11.29/11 15.38/9 19.37/9 21.19/9 23.47/8 29.42/7 32.42/7 36.51/7 41.40/7 43.08/7
Rodzinna Grupa Rowerowa 11.29/11 4.09/4 3.59/11 1.42/7 2.28/6 5.55/6 3.00/10 4.09/7 4.49/10 1.28/6
46.50/9 52.06/9 55.41/9 57.17/9 65.05/10 69.25/10 76.47/9 82.16/10 84.49/10 86.24/10
3.42/10 5.16/11 3.35/8 1.36/8 7.48/11 4.20/10 7.22/8 5.29/11 2.33/9 1.35/10
87.03/10 88.47/10 89.54/10 90.11/10
0.39/6 1.44/9 1.07/8 0.17/8
11 [373] MICHNOL, Kamil 113.52 9.52/8 34.29/12 37.41/12 39.43/12 44.01/12 50.59/12 53.38/12 56.37/12 60.22/11 61.55/11
Indywidualnie 9.52/8 24.37/12 3.12/10 2.02/10 4.18/9 6.58/7 2.39/7 2.59/3 3.45/8 1.33/8
66.12/11 68.54/11 74.33/11 80.43/11 84.50/11 91.42/11 103.55/11 105.55/11 108.53/11 110.20/11
4.17/11 2.42/6 5.39/12 6.10/12 4.07/8 6.52/12 12.13/10 2.00/1* 2.58/12 1.27/9
111.14/11 112.31/11 113.34/11 113.52/11
0.54/11 1.17/4 1.03/6 0.18/10
12 [200] BJOLEK, Lukáš 135.32 10.41/9 17.39/10 26.31/10 29.28/10 33.37/10 43.50/11 49.53/11 56.10/11 64.40/12 68.17/12
SKOB Frýdek-Místek 10.41/9 6.58/11 8.52/12 2.57/11 4.09/8 10.13/11 6.03/12 6.17/10 8.30/12 3.37/12
76.09/12 86.06/12 91.32/12 94.23/12 102.32/12 105.14/12 118.44/12 124.22/12 127.11/12 129.21/12
7.52/12 9.57/12 5.26/11 2.51/11 8.09/12 2.42/9 13.30/11 5.38/12 2.49/10 2.10/12
130.30/12 132.59/12 134.56/12 135.32/12
1.09/12 2.29/11 1.57/12 0.36/12
[9] LEWANDOWSKI, Piotr NKL-bPK 8.00/ 17.34/ 20.41/ 23.37/ 31.53/ 40.20/ 43.54/ 48.00/ 52.23/ 53.32/
ATZ Racibórz 8.00/ 9.34/ 3.07/ 2.56/ 8.16/ 8.27/ 3.34/ 4.06/ 4.23/ 1.09/
54.46/ 57.46/ 64.08/ 68.33/ 73.06/ / / / / /
1.14/ 3.00/ 6.22/ 4.25/ 4.33/ / / / / /
/ / / /
/ / / /
[35] PASTECKI, Marcin NKL-bPK 7.58/ 50.36/ 58.09/ 60.23/ 63.55/ 74.45/ / / / /
Carbon Paws 7.58/ 42.38/ 7.33/ 2.14/ 3.32/ 10.50/ / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / 114.19/ 114.43/
/ / / 0.24/
[384] ZIMOLĄG, Sebastian NKL-bPK 25.39/ 41.42/ 46.03/ 48.18/ 54.36/ 63.28/ 99.15/ 104.22/ 110.32/ /
Indywidualnie 25.39/ 16.03/ 4.21/ 2.15/ 6.18/ 8.52/ 35.47/ 5.07/ 6.10/ /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[2] GOLINOWSKI, Paweł DNF / / / / / / / / / /
10BKPanc/Azymut Mochy / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[183] MAJEWSKI, Marek DNF / / / / / / / / / /
PUKS Młode Orły / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[198] MATURA, Grzegorz DNF / / / / / / / / / /
Sąsiedzi / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[233] TKACZUK, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Pabianice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
[253] KRZYŻOSTANEK, Jarosław DNF / / / / / / / / / /
UKS Grom Sokolniki / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 3.5km 155m 21k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-42 3-41 4-39 5-43 6-44 7-46 8-47 9-48 10-50
11-51 12-57 13-62 14-67 15-33 16-31 17-72 18-74 19-75 20-77
21-99
1 [76] NOWAK, Remigiusz 33.30 3.48/1* 6.57/1* 7.39/1* 9.20/2 10.31/2 11.42/2 14.13/1* 15.02/1* 16.00/1* 17.41/1*
KS Hades Poznań 3.48/1* 3.09/2 0.42/1* 1.41/15 1.11/1* 1.11/8 2.31/1* 0.49/5 0.58/1* 1.41/14
18.40/1* 20.22/1* 23.18/1* 24.36/1* 27.49/1* 29.09/1* 30.07/1* 31.01/1* 31.37/1* 32.37/1*
0.59/1* 1.42/5 2.56/1* 1.18/1* 3.13/1* 1.20/3 0.58/2 0.54/3 0.36/7 1.00/7
33.13/1* 33.30/1*
0.36/7 0.17/16
2 [10] GUTAK, Mykhaylo 35.58 4.08/4 7.00/2 7.48/2 8.55/1* 10.21/1* 11.28/1* 14.18/2 15.02/1* 16.50/2 17.47/2
Azymut Kalusz 4.08/4 2.52/1* 0.48/2 1.07/1* 1.26/3 1.07/4 2.50/3 0.44/1* 1.48/12 0.57/1*
18.52/2 20.26/2 23.39/2 25.22/2 28.44/2 30.26/2 31.54/2 33.44/2 34.17/2 35.08/2
1.05/3 1.34/1* 3.13/6 1.43/4 3.22/3 1.42/11 1.28/8 1.50/18 0.33/4 0.51/1*
35.43/2 35.58/2
0.35/4 0.15/8
3 [143] GAVRILOV, Igor 37.13 3.49/2 7.51/3 8.49/3 10.11/3 11.46/3 12.46/3 16.35/3 17.23/3 18.28/3 19.36/3
OK Komenda 3.49/2 4.02/3 0.58/6 1.22/7 1.35/6 1.00/1* 3.49/10 0.48/4 1.05/2 1.08/4
20.48/3 22.23/3 25.31/3 27.53/3 31.11/3 32.38/3 33.40/3 34.49/3 35.27/3 36.26/3
1.12/4 1.35/2 3.08/5 2.22/13 3.18/2 1.27/6 1.02/5 1.09/9 0.38/10 0.59/6
36.58/3 37.13/3
0.32/2 0.15/8
4 [49] DZIK, Mirosław 43.12 4.35/6 11.03/10 11.54/8 13.28/9 15.21/9 17.02/10 19.58/8 21.13/8 22.28/7 24.21/7
LKS Górzanka Nawojowa Góra 4.35/6 6.28/16 0.51/3 1.34/13 1.53/12 1.41/13 2.56/4 1.15/16 1.15/4 1.53/17
25.40/7 27.32/6 30.38/5 32.21/5 36.27/4 37.53/4 39.01/4 39.55/4 40.34/4 42.15/4
1.19/7 1.52/6 3.06/4 1.43/4 4.06/6 1.26/4 1.08/6 0.54/3 0.39/11 1.41/18
42.56/4 43.12/4
0.41/13 0.16/13
5 [209] BŁACHUT, Igor 44.09 3.57/3 8.52/4 9.58/4 11.10/4 12.43/4 13.52/4 19.10/4 19.56/4 21.20/4 22.41/4
Stowarzyszenie Team 360o 3.57/3 4.55/11 1.06/9 1.12/4 1.33/5 1.09/6 5.18/16 0.46/2 1.24/9 1.21/7
23.43/4 25.20/4 28.22/4 30.39/4 37.15/5 38.41/5 39.49/5 41.45/5 42.28/5 43.22/5
1.02/2 1.37/3 3.02/2 2.17/12 6.36/17 1.26/4 1.08/6 1.56/20 0.43/16 0.54/2
43.55/5 44.09/5
0.33/3 0.14/4
6 [73] GORCZYCA, Jacek 45.21 7.13/14 12.02/13 13.18/13 14.41/13 16.21/13 17.37/12 21.10/10 22.16/11 23.28/10 24.46/9
KS Hades Poznań 7.13/14 4.49/10 1.16/13 1.23/9 1.40/8 1.16/10 3.33/7 1.06/14 1.12/3 1.18/6
26.25/8 28.34/7 34.16/7 35.55/7 39.52/6 41.11/6 42.10/6 43.03/6 43.38/6 44.33/6
1.39/13 2.09/7 5.42/16 1.39/3 3.57/5 1.19/2 0.59/4 0.53/2 0.35/6 0.55/3
45.08/6 45.21/6
0.35/4 0.13/2
7 [197] MOSSAKOWSKI, Przemysław 48.09 6.06/12 10.50/8 12.12/10 13.41/10 15.35/10 16.53/9 21.15/11 22.14/10 24.05/13 25.28/13
Indywidualni 6.06/12 4.44/7 1.22/15 1.29/12 1.54/13 1.18/11 4.22/15 0.59/11 1.51/14 1.23/8
26.51/11 29.32/8 34.25/8 36.11/8 40.31/7 42.12/7 43.47/7 44.54/7 45.37/7 46.48/7
1.23/9 2.41/11 4.53/12 1.46/6 4.20/8 1.41/9 1.35/12 1.07/8 0.43/16 1.11/16
47.49/7 48.09/7
1.01/20 0.20/20
8 [81] FILIPIAK, Marek 48.14 4.29/5 9.16/5 10.29/5 11.57/6 13.59/6 16.22/8 19.20/6 20.26/6 21.44/6 23.17/6
KS Hades Poznań 4.29/5 4.47/8 1.13/12 1.28/11 2.02/15 2.23/19 2.58/5 1.06/14 1.18/6 1.33/12
24.37/6 26.55/5 33.08/6 35.54/6 40.49/8 42.40/8 44.15/8 45.35/8 46.14/8 47.18/8
1.20/8 2.18/9 6.13/17 2.46/16 4.55/10 1.51/15 1.35/12 1.20/12 0.39/11 1.04/9
47.59/8 48.14/8
0.41/13 0.15/8
9 [325] WIŚNIEWSKI, Paweł 49.13 4.53/8 9.18/6 10.44/6 11.55/5 13.45/5 15.00/5 19.10/4 20.06/5 21.29/5 22.56/5
Wiśniewski 4.53/8 4.25/4 1.26/16 1.11/2 1.50/10 1.15/9 4.10/13 0.56/9 1.23/8 1.27/11
24.24/5 31.34/12 34.54/10 36.47/9 41.37/9 43.27/9 45.00/9 46.54/9 47.26/9 48.22/9
1.28/10 7.10/18 3.20/7 1.53/7 4.50/9 1.50/14 1.33/11 1.54/19 0.32/1* 0.56/5
48.57/9 49.13/9
0.35/4 0.16/13
10 [344] WÓJCIK, Grzegorz 49.22 6.09/13 10.57/9 12.07/9 13.18/8 15.08/8 16.10/6 19.56/7 20.52/7 23.16/9 24.58/10
WKS Wawel Kraków 6.09/13 4.48/9 1.10/10 1.11/2 1.50/10 1.02/2 3.46/9 0.56/9 2.24/16 1.42/15
27.06/12 29.43/9 34.51/9 38.21/10 44.05/12 45.15/11 46.13/10 47.07/10 47.39/10 48.34/10
2.08/18 2.37/10 5.08/13 3.30/19 5.44/15 1.10/1* 0.58/2 0.54/3 0.32/1* 0.55/3
49.10/10 49.22/10
0.36/7 0.12/1*
11 [32] TĂMAS, Relu 50.32 9.55/18 17.39/19 18.32/18 20.21/17 21.33/17 22.43/16 26.59/16 27.45/16 29.09/15 30.22/15
C.S. SPRIA Baia Sprie 9.55/18 7.44/18 0.53/5 1.49/16 1.12/2 1.10/7 4.16/14 0.46/2 1.24/9 1.13/5
31.38/15 33.18/14 37.04/13 39.01/12 42.47/10 44.17/10 46.30/11 47.28/11 48.15/11 49.21/11
1.16/6 1.40/4 3.46/8 1.57/8 3.46/4 1.30/7 2.13/18 0.58/6 0.47/19 1.06/12
50.15/11 50.32/11
0.54/19 0.17/16
12 [141] MASTELA, Rafał 50.35 4.37/7 13.00/16 13.51/14 15.10/14 16.49/14 17.54/13 21.23/13 22.22/13 23.37/11 24.42/8
OB Havířov 4.37/7 8.23/20 0.51/3 1.19/6 1.39/7 1.05/3 3.29/6 0.59/11 1.15/4 1.05/2
27.32/13 32.11/13 36.30/11 38.38/11 43.35/11 45.34/12 47.06/13 48.05/13 48.39/13 49.45/12
2.50/20 4.39/16 4.19/9 2.08/10 4.57/12 1.59/16 1.32/10 0.59/7 0.34/5 1.06/12
50.22/12 50.35/12
0.37/9 0.13/2
13 [95] DOBROWOLSKI, Piotr 51.08 8.21/16 12.48/14 16.00/16 21.59/19 23.30/18 25.17/18 28.04/17 28.59/17 31.09/17 32.16/17
KU AZS UMCS Lublin 8.21/16 4.27/5 3.12/20 5.59/20 1.31/4 1.47/15 2.47/2 0.55/7 2.10/15 1.07/3
33.30/17 35.46/15 38.48/14 40.26/14 44.32/14 46.07/13 47.04/12 47.52/12 48.24/12 50.22/13
1.14/5 2.16/8 3.02/2 1.38/2 4.06/6 1.35/8 0.57/1* 0.48/1* 0.32/1* 1.58/19
50.53/13 51.08/13
0.31/1* 0.15/8
14 [271] POLEWKA, Tomasz 52.34 5.04/9 9.33/7 11.08/7 12.42/7 14.37/7 16.18/7 20.15/9 21.32/9 23.01/8 25.08/12
UKS Kometa Gliwice 5.04/9 4.29/6 1.35/17 1.34/13 1.55/14 1.41/13 3.57/11 1.17/18 1.29/11 2.07/18
26.48/10 30.15/10 36.30/11 39.09/13 44.05/12 46.08/14 48.35/14 49.48/14 50.27/14 51.34/14
1.40/14 3.27/14 6.15/18 2.39/15 4.56/11 2.03/17 2.27/19 1.13/11 0.39/11 1.07/14
52.18/14 52.34/14
0.44/17 0.16/13
15 [15] RAPINCZUK, Jan 57.14 5.32/11 11.24/12 12.35/11 14.01/12 15.49/11 17.09/11 21.17/12 22.20/12 23.40/12 25.05/11
BdsUOT Warszawa 5.32/11 5.52/15 1.11/11 1.26/10 1.48/9 1.20/12 4.08/12 1.03/13 1.20/7 1.25/9
26.46/9 30.38/11 39.43/15 41.53/15 48.08/15 50.23/15 53.00/15 54.39/15 55.18/15 56.22/15
1.41/15 3.52/15 9.05/20 2.10/11 6.15/16 2.15/18 2.37/20 1.39/16 0.39/11 1.04/9
57.00/15 57.14/15
0.38/11 0.14/4
16 [276] PORADA, Robert 58.50 9.52/17 16.27/17 17.30/17 18.52/16 21.06/16 22.14/15 25.58/15 26.50/15 29.18/16 31.00/16
UKS Reflex Rybnik 9.52/17 6.35/17 1.03/7 1.22/7 2.14/17 1.08/5 3.44/8 0.52/6 2.28/18 1.42/15
33.08/16 36.07/16 40.59/16 44.18/16 51.15/16 52.56/16 54.50/16 56.19/16 56.56/16 57.56/16
2.08/18 2.59/12 4.52/11 3.19/18 6.57/18 1.41/9 1.54/16 1.29/15 0.37/8 1.00/7
58.36/16 58.50/16
0.40/12 0.14/4
17 [350] TOPÓR, Marek 60.07 5.30/10 11.18/11 12.37/12 13.49/11 15.53/12 17.59/14 23.25/14 24.20/14 27.44/14 29.10/14
WKS Wawel Kraków 5.30/10 5.48/14 1.19/14 1.12/4 2.04/16 2.06/16 5.26/17 0.55/7 3.24/20 1.26/10
30.43/14 38.22/17 44.54/17 47.24/17 52.47/17 54.33/17 56.12/17 57.33/17 58.10/17 59.15/17
1.33/12 7.39/19 6.32/19 2.30/14 5.23/13 1.46/12 1.39/14 1.21/13 0.37/8 1.05/11
59.52/17 60.07/17
0.37/9 0.15/8
18 [343] SZAJNA, Robert 71.41 11.47/19 17.10/18 19.21/19 21.22/18 24.44/19 26.53/19 33.04/18 34.19/18 36.43/18 38.19/18
WKS Wawel Kraków 11.47/19 5.23/12 2.11/19 2.01/17 3.22/20 2.09/17 6.11/19 1.15/16 2.24/16 1.36/13
40.11/18 49.46/20 54.57/20 56.59/19 64.29/18 66.17/18 67.45/18 68.56/18 69.37/18 70.46/18
1.52/16 9.35/20 5.11/14 2.02/9 7.30/19 1.48/13 1.28/8 1.11/10 0.41/15 1.09/15
71.27/18 71.41/18
0.41/13 0.14/4
19 [189] VALIQUETTE, Martin 76.02 12.50/20 21.02/20 22.07/20 24.09/20 27.11/20 29.22/20 34.50/19 36.23/19 39.21/20 41.45/19
Ramblers 12.50/20 8.12/19 1.05/8 2.02/18 3.02/19 2.11/18 5.28/18 1.33/19 2.58/19 2.24/19
43.14/19 49.12/19 53.53/19 61.00/20 66.41/20 69.14/20 71.02/20 72.42/20 73.31/20 75.04/20
1.29/11 5.58/17 4.41/10 7.07/20 5.41/14 2.33/19 1.48/15 1.40/17 0.49/20 1.33/17
75.45/19 76.02/19
0.41/13 0.17/16
20 [154] LISIAK, Paweł 76.04 7.17/15 12.59/15 14.37/15 17.21/15 20.12/15 24.48/17 35.27/20 37.09/20 38.58/19 42.28/20
UKS Orientuś Łódź 7.17/15 5.42/13 1.38/18 2.44/19 2.51/18 4.36/20 10.39/20 1.42/20 1.49/13 3.30/20
44.20/20 47.19/18 52.45/18 55.59/18 65.16/19 68.33/19 70.32/19 72.00/19 72.45/19 74.57/19
1.52/16 2.59/12 5.26/15 3.14/17 9.17/20 3.17/20 1.59/17 1.28/14 0.45/18 2.12/20
75.46/20 76.04/20
0.49/18 0.18/19
[211] MOROŃ, Artur NKL-bPK 4.32/ 12.58/ 14.11/ 16.02/ 18.28/ 21.05/ 23.59/ 24.57/ 26.52/ 29.12/
Strefa Byków 4.32/ 8.26/ 1.13/ 1.51/ 2.26/ 2.37/ 2.54/ 0.58/ 1.55/ 2.20/
31.22/ 33.55/ 38.15/ 41.40/ 47.37/ 50.10/ / 56.27/ 57.07/ 58.09/
2.10/ 2.33/ 4.20/ 3.25/ 5.57/ 2.33/ / / 0.40/ 1.02/
58.46/ 59.04/
0.37/ 0.18/
[29] POP, Samirel DNF / / / / / / / / / /
C.S. Maratin Rivulus Dominarum / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
[119] PUDEŁEK, Paweł DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
[46] KURZEJA, Artur NKL / / / / / / / / / /
Geodezja AK / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ -14.00/
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 3.4km 150m 20k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-63 2-43 3-42 4-40 5-44 6-46 7-48 8-50 9-51 10-54
11-57 12-62 13-65 14-33 15-31 16-72 17-74 18-75 19-78 20-99
1 [188] URBANIAK, Krzysztof 43.59 4.24/1* 7.00/1* 8.30/1* 9.33/1* 12.47/1* 15.54/1* 18.03/1* 19.38/1* 21.03/1* 23.15/1*
PZOS 4.24/1* 2.36/1* 1.30/1* 1.03/3 3.14/5 3.07/2 2.09/2 1.35/4 1.25/2 2.12/1*
24.09/1* 28.45/1* 31.42/1* 36.29/1* 38.48/1* 40.04/1* 41.02/1* 41.42/1* 43.05/1* 43.40/1*
0.54/2 4.36/3 2.57/1* 4.47/4 2.19/7 1.16/1* 0.58/2 0.40/5 1.23/5 0.35/4
43.59/1*
0.19/8
2 [203] HOLEC, Honza 52.12 6.08/4 10.24/5 14.14/4 15.15/3 18.24/3 21.41/3 24.13/3 25.58/3 27.36/3 30.07/3
SKOB Ostrava 6.08/4 4.16/7 3.50/10 1.01/2 3.09/3 3.17/4 2.32/3 1.45/7 1.38/4 2.31/4
31.51/3 36.25/3 40.37/2 44.31/2 46.24/2 48.13/2 49.22/2 50.02/2 51.22/2 51.56/2
1.44/11 4.34/2 4.12/4 3.54/3 1.53/4 1.49/8 1.09/4 0.40/5 1.20/3 0.34/2
52.12/2
0.16/4
3 [342] SŁOŃSKI, Marek 55.44 5.08/2 8.14/2 9.56/2 10.54/2 14.04/2 17.16/2 19.19/2 20.44/2 22.55/2 25.19/2
WKS Wawel Kraków 5.08/2 3.06/2 1.42/2 0.58/1* 3.10/4 3.12/3 2.03/1* 1.25/2 2.11/11 2.24/3
27.10/2 30.25/2 40.51/3 49.10/4 50.40/4 52.01/4 52.58/4 53.36/4 54.55/3 55.29/3
1.51/12 3.15/1* 10.26/14 8.19/11 1.30/1* 1.21/2 0.57/1* 0.38/3 1.19/2 0.34/2
55.44/3
0.15/2
4 [286] JURCZYK, Piotr 55.49 7.25/7 12.42/7 14.34/5 15.42/4 19.14/5 22.08/4 25.06/4 27.03/4 28.46/4 31.50/4
UKS Sparta Czyżowice 7.25/7 5.17/10 1.52/3 1.08/5 3.32/7 2.54/1* 2.58/5 1.57/10 1.43/5 3.04/11
32.59/4 39.22/4 42.29/4 47.31/3 49.29/3 51.31/3 52.55/3 53.34/3 54.56/4 55.32/4
1.09/7 6.23/8 3.07/2 5.02/5 1.58/5 2.02/10 1.24/10 0.39/4 1.22/4 0.36/5
55.49/4
0.17/5
5 [224] PACHNIK, Dariusz 64.17 17.59/13 21.12/12 23.22/12 25.54/12 28.53/12 32.13/11 35.09/11 36.58/11 38.11/10 41.01/10
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 17.59/13 3.13/3 2.10/6 2.32/14 2.59/1* 3.20/5 2.56/4 1.49/9 1.13/1* 2.50/6
41.52/10 47.40/8 53.56/8 57.31/5 59.01/5 60.42/5 61.48/5 62.18/5 63.29/5 64.02/5
0.51/1* 5.48/7 6.16/11 3.35/1* 1.30/1* 1.41/6 1.06/3 0.30/1* 1.11/1* 0.33/1*
64.17/5
0.15/2
6 [380] WEISSMAN, Shaul 66.54 6.26/5 12.48/9 15.49/10 17.22/9 21.45/7 26.37/8 30.55/6 33.09/7 35.12/7 38.02/6
Indywidualnie 6.26/5 6.22/13 3.01/8 1.33/9 4.23/10 4.52/11 4.18/9 2.14/11 2.03/10 2.50/6
39.09/7 46.05/7 50.49/7 58.23/6 60.41/6 62.08/6 63.29/6 64.13/6 65.49/6 66.31/6
1.07/5 6.56/10 4.44/6 7.34/9 2.18/6 1.27/4 1.21/9 0.44/9 1.36/10 0.42/6
66.54/6
0.23/11
7 [330] FORYSTEK, Józef 67.04 8.28/10 12.13/6 14.13/3 15.50/5 24.58/11 32.33/12 35.34/12 37.13/12 38.50/11 41.33/11
WKS Wawel Kraków 8.28/10 3.45/6 2.00/4 1.37/10 9.08/14 7.35/14 3.01/6 1.39/5 1.37/3 2.43/5
42.36/11 49.36/10 56.02/11 59.43/7 61.17/7 62.42/7 63.52/7 64.26/7 66.01/7 66.50/7
1.03/3 7.00/11 6.26/12 3.41/2 1.34/3 1.25/3 1.10/6 0.34/2 1.35/8 0.49/10
67.04/7
0.14/1*
8 [155] OLAS, Jacek 70.38 9.14/11 13.41/11 15.42/7 17.10/8 21.25/6 25.43/6 31.19/7 33.53/9 35.55/9 39.31/9
UKS Orientuś Łódź 9.14/11 4.27/9 2.01/5 1.28/8 4.15/9 4.18/9 5.36/12 2.34/13 2.02/8 3.36/13
40.39/9 47.56/9 54.46/9 61.18/9 63.47/8 65.37/8 67.01/8 67.44/8 69.28/8 70.17/8
1.08/6 7.17/12 6.50/13 6.32/7 2.29/10 1.50/9 1.24/10 0.43/8 1.44/12 0.49/10
70.38/8
0.21/9
9 [368] KRÓL, Adrian 71.17 6.05/3 9.47/3 15.47/9 17.58/10 22.52/10 27.05/9 31.45/9 33.18/8 35.09/6 38.02/6
Indywidualnie 6.05/3 3.42/5 6.00/14 2.11/13 4.54/12 4.13/7 4.40/10 1.33/3 1.51/6 2.53/8
39.08/6 52.45/12 56.30/12 61.52/10 64.14/9 66.01/9 67.10/9 68.14/9 69.49/9 70.32/9
1.06/4 13.37/14 3.45/3 5.22/6 2.22/8 1.47/7 1.09/4 1.04/13 1.35/8 0.43/7
71.17/9
0.45/14
10 [349] ŻESŁAWSKI, Wojciech 71.41 7.29/8 12.59/10 15.45/8 16.55/7 21.59/8 26.15/7 31.25/8 33.05/6 35.21/8 38.23/8
WKS Wawel Kraków 7.29/8 5.30/11 2.46/7 1.10/6 5.04/13 4.16/8 5.10/11 1.40/6 2.16/13 3.02/9
40.21/8 45.06/6 49.52/6 61.14/8 64.56/10 67.24/10 68.35/10 69.16/10 70.39/10 71.24/10
1.58/14 4.45/4 4.46/7 11.22/12 3.42/13 2.28/14 1.11/7 0.41/7 1.23/5 0.45/8
71.41/10
0.17/5
11 [332] JAMROZIK, Krzysztof 73.03 6.44/6 10.14/4 14.50/6 15.57/6 18.56/4 23.31/5 27.12/5 29.26/5 31.19/5 34.21/5
WKS Wawel Kraków 6.44/6 3.30/4 4.36/13 1.07/4 2.59/1* 4.35/10 3.41/7 2.14/11 1.53/7 3.02/9
35.35/5 42.26/5 47.16/5 62.29/11 66.18/12 67.58/12 69.14/11 70.10/11 71.52/11 72.41/11
1.14/8 6.51/9 4.50/8 15.13/13 3.49/14 1.40/5 1.16/8 0.56/11 1.42/11 0.49/10
73.03/11
0.22/10
12 [134] WYSOCKI, Romuald 75.11 14.44/12 21.49/13 25.42/13 26.53/13 30.27/13 34.03/13 41.19/13 42.43/13 44.45/13 47.01/13
CSWIiChem Wrocław 14.44/12 7.05/14 3.53/11 1.11/7 3.34/8 3.36/6 7.16/14 1.24/1* 2.02/8 2.16/2
48.31/13 53.34/13 58.16/13 66.07/13 68.31/13 70.34/13 71.58/13 72.43/13 74.06/13 74.53/12
1.30/10 5.03/5 4.42/5 7.51/10 2.24/9 2.03/11 1.24/10 0.45/10 1.23/5 0.47/9
75.11/12
0.18/7
13 [362] JANOWSKI, Piotr 75.37 8.22/9 12.46/8 15.54/11 17.59/11 22.31/9 28.41/10 35.08/10 36.54/10 39.34/12 42.55/12
Indywidualnie 8.22/9 4.24/8 3.08/9 2.05/12 4.32/11 6.10/13 6.27/13 1.46/8 2.40/14 3.21/12
44.50/12 50.34/11 55.53/10 62.41/12 65.24/11 67.44/11 69.38/12 71.08/12 74.02/12 75.00/13
1.55/13 5.44/6 5.19/10 6.48/8 2.43/11 2.20/13 1.54/14 1.30/14 2.54/14 0.58/13
75.37/13
0.37/12
14 [56] ŚMIESZEK, Robert 113.49 27.37/14 33.58/14 38.28/14 40.23/14 43.41/14 48.49/14 52.50/14 56.57/14 59.08/14 64.02/14
indywidualnie 27.37/14 6.21/12 4.30/12 1.55/11 3.18/6 5.08/12 4.01/8 4.07/14 2.11/11 4.54/14
65.25/14 72.50/14 78.08/14 101.29/14 104.41/14 106.53/14 108.35/14 109.38/14 112.08/14 113.10/14
1.23/9 7.25/13 5.18/9 23.21/14 3.12/12 2.12/12 1.42/13 1.03/12 2.30/13 1.02/14
113.49/14
0.39/13
[113] MONIAK, Andrzej DNF / / / / / / / / / /
LKS Górzanka Nawojowa Góra / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 3.1km 150m 19k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-41 3-40 4-43 5-45 6-48 7-49 8-50 9-51 10-57
11-62 12-67 13-34 14-31 15-72 16-74 17-75 18-78 19-99
1 [139] LUŽNÝ, Ladislav 36.59 1.48/7 5.09/8 5.50/7 7.57/4 9.16/4 12.49/3 13.29/3 14.12/2 15.32/2 18.11/2
OB Havířov 1.48/7 3.21/7 0.41/3 2.07/4 1.19/2 3.33/1* 0.40/2 0.43/1* 1.20/3 2.39/6
21.44/2 23.29/2 28.44/1* 32.00/1* 33.18/1* 34.23/1* 34.59/1* 36.13/1* 36.45/1* 36.59/1*
3.33/1* 1.45/1* 5.15/1* 3.16/4 1.18/1* 1.05/3 0.36/1* 1.14/1* 0.32/1* 0.14/2
2 [335] NIESSNER, Piotr 39.58 1.39/5 4.09/3 4.52/3 8.14/6 9.47/6 14.36/4 15.19/4 16.04/4 17.40/4 19.43/3
WKS Wawel Kraków 1.39/5 2.30/2 0.43/4 3.22/7 1.33/7 4.49/5 0.43/3 0.45/2 1.36/5 2.03/3
23.55/3 25.51/3 31.19/2 34.29/2 36.01/2 37.02/2 37.41/2 38.55/2 39.43/2 39.58/2
4.12/2 1.56/3 5.28/2 3.10/2 1.32/4 1.01/1* 0.39/3 1.14/1* 0.48/8 0.15/3
3 [21] WOJARSKI, Krzysztof 42.41 1.20/2 3.55/2 4.34/2 6.16/1* 7.36/1* 11.30/1* 12.29/1* 13.24/1* 14.42/1* 16.55/1*
Bielsko-Biała O-Team 1.20/2 2.35/4 0.39/2 1.42/1* 1.20/3 3.54/2 0.59/8 0.55/4 1.18/2 2.13/4
21.19/1* 23.11/1* 33.44/3 36.56/3 38.29/3 39.45/3 40.26/3 41.47/3 42.25/3 42.41/3
4.24/3 1.52/2 10.33/6 3.12/3 1.33/6 1.16/6 0.41/5 1.21/6 0.38/2 0.16/4
4 [329] DYZIO, Włodek 45.05 1.21/3 4.50/6 5.21/6 10.02/8 11.17/8 15.17/5 16.04/5 17.17/5 18.22/5 20.15/5
WKS Wawel Kraków 1.21/3 3.29/8 0.31/1* 4.41/9 1.15/1* 4.00/3 0.47/4 1.13/8 1.05/1* 1.53/2
26.11/5 28.35/5 37.03/5 39.41/4 41.13/4 42.16/4 42.53/4 44.10/4 44.49/4 45.05/4
5.56/7 2.24/5 8.28/4 2.38/1* 1.32/4 1.03/2 0.37/2 1.17/4 0.39/4 0.16/4
5 [99] CHACHURSKI, Ryszard 46.31 1.35/4 4.13/4 4.56/4 6.49/3 8.09/3 15.49/6 16.37/6 18.09/7 20.19/7 21.58/6
KU AZS WAT Warszawa 1.35/4 2.38/5 0.43/4 1.53/2 1.20/3 7.40/7 0.48/5 1.32/9 2.10/8 1.39/1*
26.25/6 29.21/6 36.57/4 40.15/5 42.19/5 43.41/5 44.20/5 45.34/5 46.18/5 46.31/5
4.27/4 2.56/8 7.36/3 3.18/6 2.04/8 1.22/8 0.39/3 1.14/1* 0.44/6 0.13/1*
6 [97] TARNOWSKI, Mirosław 47.18 1.11/1* 3.36/1* 4.19/1* 6.23/2 7.52/2 12.20/2 13.14/2 14.24/3 16.15/3 20.03/4
KU AZS UMCS Lublin 1.11/1* 2.25/1* 0.43/4 2.04/3 1.29/5 4.28/4 0.54/6 1.10/7 1.51/6 3.48/8
24.30/4 26.35/4 37.17/6 41.06/6 42.30/6 43.43/6 44.26/6 46.08/6 47.01/6 47.18/6
4.27/4 2.05/4 10.42/7 3.49/7 1.24/2 1.13/4 0.43/6 1.42/7 0.53/9 0.17/9
7 [213] KLIMASZ, Józef 50.47 1.47/6 4.21/5 5.05/5 8.04/5 9.33/5 16.11/7 16.50/7 17.42/6 19.41/6 22.19/7
Szarotki RZESZÓW 1.47/6 2.34/3 0.44/7 2.59/6 1.29/5 6.38/6 0.39/1* 0.52/3 1.59/7 2.38/5
29.12/7 31.36/7 41.55/7 45.12/7 46.36/7 47.51/7 48.34/7 49.53/7 50.31/7 50.47/7
6.53/9 2.24/5 10.19/5 3.17/5 1.24/2 1.15/5 0.43/6 1.19/5 0.38/2 0.16/4
8 [279] CZERKAWSKI, Wacław 73.01 2.08/8 5.03/7 6.06/8 8.25/7 10.30/7 20.23/8 21.34/8 22.37/8 24.11/8 34.07/8
UKS Sparta Czyżowice 2.08/8 2.55/6 1.03/9 2.19/5 2.05/9 9.53/9 1.11/9 1.03/5 1.34/4 9.56/10
44.02/10 46.57/9 61.22/9 65.29/8 67.54/8 69.15/8 70.02/8 71.51/8 72.45/8 73.01/8
9.55/10 2.55/7 14.25/9 4.07/8 2.25/9 1.21/7 0.47/8 1.49/9 0.54/10 0.16/4
9 [62] POLEWSKI, Dariusz 74.23 3.22/9 6.58/9 9.15/9 14.11/9 15.52/9 26.00/9 26.57/9 28.01/9 30.46/9 37.23/10
Jedynka 3.22/9 3.36/9 2.17/10 4.56/10 1.41/8 10.08/10 0.57/7 1.04/6 2.45/9 6.37/9
42.25/8 45.22/8 57.41/8 67.16/9 69.01/9 70.31/9 71.40/9 73.26/9 74.07/9 74.23/9
5.02/6 2.57/9 12.19/8 9.35/10 1.45/7 1.30/9 1.09/10 1.46/8 0.41/5 0.16/4
10 [228] JÓZEF, Kłos 83.58 3.25/10 9.34/10 10.34/10 15.03/10 17.24/10 27.06/10 28.37/10 30.23/10 33.19/10 37.05/9
UKS Azymut Pabianice 3.25/10 6.09/10 1.00/8 4.29/8 2.21/10 9.42/8 1.31/10 1.46/10 2.56/10 3.46/7
43.24/9 47.26/10 70.03/10 75.18/10 77.49/10 80.00/10 80.59/10 82.53/10 83.40/10 83.58/10
6.19/8 4.02/10 22.37/10 5.15/9 2.31/10 2.11/10 0.59/9 1.54/10 0.47/7 0.18/10
[359] DENKOWSKI, Wojciech NKL-bPK 2.38/ 7.07/ 8.15/ 11.20/ 16.44/ 29.09/ 30.09/ 31.38/ 36.22/ 40.21/
Indywidualnie 2.38/ 4.29/ 1.08/ 3.05/ 5.24/ 12.25/ 1.00/ 1.29/ 4.44/ 3.59/
54.40/ 60.03/ / / / / 84.02/ 86.29/ 87.39/ 88.05/
14.19/ 5.23/ / / / / / 2.27/ 1.10/ 0.26/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 2.9km 130m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-34 3-41 4-42 5-44 6-45 7-46 8-50 9-51 10-54
11-57 12-70 13-72 14-74 15-75 16-77 17-99
1 [93] KROCHMAL, Andrzej 38.07 2.38/3 4.10/2 8.57/1* 10.19/1* 14.06/2 15.18/2 17.26/2 19.35/2 20.58/1* 23.24/1*
KS Spójnia Warszawa 2.38/3 1.32/4 4.47/1* 1.22/6 3.47/6 1.12/3 2.08/3 2.09/2 1.23/1* 2.26/3
24.24/1* 31.26/1* 33.38/1* 35.00/1* 35.43/1* 37.00/1* 37.49/1* 38.07/1*
1.00/7 7.02/3 2.12/3 1.22/5 0.43/1* 1.17/7 0.49/7 0.18/8
2 [101] KROCHMAL, Grzegorz 39.47 2.33/1* 4.12/4 9.12/2 12.21/4 16.09/4 17.20/4 19.31/4 21.37/4 23.00/4 25.14/4
KU AZS WAT Warszawa 2.33/1* 1.39/5 5.00/4 3.09/12 3.48/7 1.11/2 2.11/4 2.06/1* 1.23/1* 2.14/1*
26.13/4 33.30/2 35.35/2 36.58/2 37.41/2 38.48/2 39.30/2 39.47/2
0.59/5 7.17/5 2.05/2 1.23/6 0.43/1* 1.07/4 0.42/2 0.17/6
3 [177] SOLOVEV, Mikhail 42.29 2.37/2 4.04/1* 9.31/3 10.31/2 13.40/1* 15.02/1* 17.02/1* 19.18/1* 21.01/2 23.46/2
PionerSK 2.37/2 1.27/3 5.27/6 1.00/1* 3.09/3 1.22/5 2.00/2 2.16/3 1.43/11 2.45/6
24.36/2 36.25/3 38.13/3 39.28/3 40.12/3 41.26/3 42.13/3 42.29/3
0.50/1* 11.49/12 1.48/1* 1.15/2 0.44/4 1.14/5 0.47/5 0.16/3
4 [299] MACHOWSKI, Władysław 44.15 4.41/11 5.58/6 10.46/4 12.04/3 15.06/3 16.43/3 18.29/3 21.12/3 22.42/3 25.10/3
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.41/11 1.17/1* 4.48/2 1.18/5 3.02/2 1.37/9 1.46/1* 2.43/6 1.30/5 2.28/4
26.11/3 37.28/5 39.51/4 41.18/4 42.06/4 43.11/4 44.01/4 44.15/4
1.01/8 11.17/11 2.23/4 1.27/7 0.48/9 1.05/3 0.50/10 0.14/1*
5 [69] PIETRUSIŃSKI, Marek 45.06 3.13/7 6.27/8 13.07/7 14.20/6 17.30/5 18.58/5 21.10/5 23.47/5 25.17/5 28.12/5
KS Artemis 3.13/7 3.14/9 6.40/9 1.13/4 3.10/4 1.28/6 2.12/5 2.37/5 1.30/5 2.55/8
29.20/5 37.23/4 40.52/5 42.05/5 42.51/5 44.05/5 44.48/5 45.06/5
1.08/9 8.03/9 3.29/12 1.13/1* 0.46/7 1.14/5 0.43/4 0.18/8
6 [199] FIJOR, Waldemar 47.32 3.05/5 6.23/7 13.14/8 14.40/8 18.05/6 19.46/7 23.00/6 26.24/7 28.05/7 30.54/7
SKARMAT Toruń 3.05/5 3.18/10 6.51/11 1.26/8 3.25/5 1.41/11 3.14/8 3.24/9 1.41/9 2.49/7
32.19/7 39.49/6 42.41/6 44.21/6 45.04/6 46.24/6 47.13/6 47.32/6
1.25/12 7.30/7 2.52/7 1.40/10 0.43/1* 1.20/8 0.49/7 0.19/10
7 [145] OLBRYCHT, Janusz 48.37 3.06/6 5.45/5 11.01/5 14.24/7 18.29/7 19.37/6 23.42/7 28.03/8 29.59/8 32.41/8
OLBnO 3.06/6 2.39/7 5.16/5 3.23/13 4.05/9 1.08/1* 4.05/10 4.21/12 1.56/12 2.42/5
33.37/8 41.02/8 44.05/8 45.26/8 46.14/8 47.35/8 48.17/7 48.37/7
0.56/3 7.25/6 3.03/11 1.21/4 0.48/9 1.21/9 0.42/2 0.20/12
8 [107] PRZYBYŁA, Sylwester 48.42 3.53/9 7.34/11 13.18/9 14.45/9 19.02/8 20.37/8 23.45/8 26.09/6 27.50/6 30.49/6
KU AZS WAT Warszawa 3.53/9 3.41/11 5.44/7 1.27/9 4.17/12 1.35/8 3.08/7 2.24/4 1.41/9 2.59/9
32.16/6 40.47/7 43.38/7 45.21/7 46.11/7 47.33/7 48.22/8 48.42/8
1.27/13 8.31/10 2.51/5 1.43/12 0.50/11 1.22/11 0.49/7 0.20/12
9 [128] WIERCIŃSKI, Piotr 51.33 3.29/8 7.16/10 13.57/10 15.25/10 19.24/9 21.03/9 25.22/9 29.36/9 31.14/9 34.22/9
MKS Metalowiec Łódź 3.29/8 3.47/12 6.41/10 1.28/10 3.59/8 1.39/10 4.19/11 4.14/11 1.38/7 3.08/11
35.44/9 43.36/9 46.31/9 48.00/9 48.52/9 50.19/9 51.17/9 51.33/9
1.22/11 7.52/8 2.55/8 1.29/9 0.52/12 1.27/12 0.58/11 0.16/3
10 [316] SYPUŁA, Sławomir 52.55 4.02/10 6.50/9 12.40/6 14.03/5 20.36/10 22.30/10 28.46/10 31.45/10 33.25/10 36.46/10
UNTS Warszawa 4.02/10 2.48/8 5.50/8 1.23/7 6.33/13 1.54/12 6.16/12 2.59/8 1.40/8 3.21/12
37.44/10 44.51/10 47.42/10 49.23/10 50.08/10 51.29/10 52.39/10 52.55/10
0.58/4 7.07/4 2.51/5 1.41/11 0.45/6 1.21/9 1.10/13 0.16/3
11 [30] GRIGOR, Costan 54.21 2.44/4 4.10/2 17.24/11 19.50/11 22.40/11 24.14/11 30.44/11 35.16/11 36.42/11 39.47/11
C.S. NORD Baia Mare 2.44/4 1.26/2 13.14/13 2.26/11 2.50/1* 1.34/7 6.30/13 4.32/13 1.26/3 3.05/10
40.42/11 47.26/11 50.26/11 51.43/11 52.27/11 53.25/11 54.04/11 54.21/11
0.55/2 6.44/2 3.00/10 1.17/3 0.44/4 0.58/1* 0.39/1* 0.17/6
12 [87] KRYJOMSKI, Jerzy 54.51 6.19/12 20.12/13 25.03/12 26.05/12 30.21/12 31.33/12 33.54/12 36.46/12 38.13/12 40.27/12
KS KOŚCIELEC CHRZANÓW 6.19/12 13.53/13 4.51/3 1.02/2 4.16/11 1.12/3 2.21/6 2.52/7 1.27/4 2.14/1*
41.26/12 47.34/12 50.32/12 52.00/12 52.46/12 53.50/12 54.37/12 54.51/12
0.59/5 6.08/1* 2.58/9 1.28/8 0.46/7 1.04/2 0.47/5 0.14/1*
13 [374] SIDOROV, Sergey 76.40 14.49/13 17.09/12 27.22/13 28.26/13 32.40/13 35.20/13 39.19/13 43.07/13 45.39/13 50.22/13
Indywidualnie 14.49/13 2.20/6 10.13/12 1.04/3 4.14/10 2.40/13 3.59/9 3.48/10 2.32/13 4.43/13
51.43/13 66.15/13 69.49/13 71.45/13 72.54/13 75.18/13 76.21/13 76.40/13
1.21/10 14.32/13 3.34/13 1.56/13 1.09/13 2.24/13 1.03/12 0.19/10
[106] PRZYBYŁA, Bogusław NKL-bPK / / / / / / / / / /
KU AZS WAT Warszawa / / / / / / / / / /
/ 38.12/ 46.58/ 49.51/ 50.48/ 52.26/ 53.31/ 53.52/
/ / 8.46/ 2.53/ 0.57/ 1.38/ 1.05/ 0.21/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 2.9km 120m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-34 3-40 4-42 5-43 6-45 7-46 8-50 9-51 10-57
11-60 12-70 13-73 14-74 15-75 16-78 17-99
1 [103] PARZEWSKI, Jerzy 32.15 1.56/2 2.47/2 6.32/2 7.39/2 9.12/1* 10.43/1* 12.56/2 14.56/1* 16.51/1* 18.54/1*
KU AZS WAT Warszawa 1.56/2 0.51/1* 3.45/2 1.07/2 1.33/1* 1.31/1* 2.13/3 2.00/1* 1.55/4 2.03/1*
22.18/1* 26.42/1* 28.45/1* 29.26/1* 30.06/1* 31.25/1* 31.58/1* 32.15/1*
3.24/3 4.24/1* 2.03/1* 0.41/1* 0.40/1* 1.19/1* 0.33/2 0.17/3
2 [63] BRETTSCHNEIDER, Gerhard 49.23 1.51/1* 2.45/1* 6.25/1* 7.19/1* 9.31/2 11.02/2 12.47/1* 16.50/2 18.36/2 21.36/2
Kaulsdorfer OLV Berlin 1.51/1* 0.54/2 3.40/6 0.54/1* 2.12/4 1.31/1* 1.45/1* 4.03/4 1.46/3 3.00/4
28.35/2 42.59/3 45.44/2 46.27/2 47.07/2 48.31/2 49.05/2 49.23/2
6.59/6 14.24/6 2.45/3 0.43/2 0.40/1* 1.24/2 0.34/3 0.18/4
3 [208] HELMUT, Härtelt 50.03 2.35/3 3.40/3 8.35/3 10.30/3 12.16/3 13.55/3 16.06/3 18.24/3 19.50/3 25.52/3
SSV Planeta Radebeul 2.35/3 1.05/4 4.55/4 1.55/5 1.46/2 1.39/3 2.11/2 2.18/2 1.26/1* 6.02/6
32.44/3 43.46/4 46.14/3 47.07/3 47.51/3 49.16/3 49.47/3 50.03/3
6.52/5 11.02/5 2.28/2 0.53/3 0.44/3 1.25/3 0.31/1* 0.16/2
4 [16] WILSON, Gordon 51.05 3.03/4 4.50/4 9.36/4 11.12/4 13.18/4 15.33/4 18.09/4 22.44/4 27.14/4 29.38/4
Bennelong Northside 3.03/4 1.47/5 4.46/3 1.36/3 2.06/3 2.15/4 2.36/4 4.35/5 4.30/6 2.24/2
32.59/4 42.54/2 46.18/4 47.30/4 48.16/4 50.00/4 50.45/4 51.05/4
3.21/2 9.55/3 3.24/5 1.12/6 0.46/5 1.44/5 0.45/4 0.20/5
5 [105] ŁAPANOWSKI, Jacenty 55.43 9.22/6 10.20/6 16.09/5 17.52/5 20.42/5 23.29/5 26.10/5 29.10/5 30.55/5 33.48/5
KU AZS WAT Warszawa 9.22/6 0.58/3 5.49/5 1.43/4 2.50/5 2.47/6 2.41/5 3.00/3 1.45/2 2.53/3
37.07/5 47.58/5 51.19/5 52.17/5 53.01/5 54.34/5 55.28/5 55.43/5
3.19/1* 10.51/4 3.21/4 0.58/4 0.44/3 1.33/4 0.54/5 0.15/1*
6 [273] WYSOCKI, Andrzej 66.21 3.22/5 7.02/5 16.46/6 20.32/6 23.26/6 25.42/6 28.47/6 33.33/6 35.29/6 41.27/6
UKS Kometa Gliwice 3.22/5 3.40/6 9.44/6 3.46/6 2.54/6 2.16/5 3.05/6 4.46/6 1.56/5 5.58/5
46.13/6 55.12/6 61.17/6 62.18/6 63.08/6 65.06/6 66.01/6 66.21/6
4.46/4 8.59/2 6.05/6 1.01/5 0.50/6 1.58/6 0.55/6 0.20/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70 2.3km 100m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-35 3-40 4-44 5-45 6-56 7-57 8-60 9-61 10-70
11-73 12-74 13-75 14-78 15-99
1 [207] RAILIMO, Matti 31.54 0.59/1* 1.41/1* 4.47/1* 8.56/1* 10.18/1* 12.48/1* 15.09/2 19.18/1* 21.34/1* 25.29/1*
SOC Heinola 0.59/1* 0.42/5 3.06/3 4.09/2 1.22/2 2.30/1* 2.21/5 4.09/4 2.16/1* 3.55/1*
28.07/1* 28.50/1* 29.30/1* 30.57/1* 31.38/1* 31.54/1*
2.38/1* 0.43/1* 0.40/1* 1.27/2 0.41/3 0.16/1*
2 [12] SIKORA, Miroslav 35.21 1.17/4 1.52/4 4.47/1* 9.38/4 11.38/4 14.20/4 16.26/3 19.39/2 22.32/2 27.42/2
Banik Ostrava OKD 1.17/4 0.35/1* 2.55/1* 4.51/5 2.00/5 2.42/4 2.06/3 3.13/1* 2.53/3 5.10/3
30.58/2 31.46/2 32.32/2 34.14/2 35.02/2 35.21/2
3.16/5 0.48/2 0.46/3 1.42/3 0.48/5 0.19/4
3 [186] WASILEWSKI, Stanisław 38.04 1.18/5 1.54/5 4.49/3 9.09/2 10.25/2 13.00/2 14.55/1* 21.01/3 23.45/3 28.10/3
PUKS Młode Orły 1.18/5 0.36/2 2.55/1* 4.20/3 1.16/1* 2.35/2 1.55/1* 6.06/6 2.44/2 4.25/2
33.57/3 35.03/3 35.44/3 37.08/3 37.48/3 38.04/3
5.47/6 1.06/5 0.41/2 1.24/1* 0.40/1* 0.16/1*
4 [181] KMIECIŃSKI, Józef 43.08 1.10/3 1.48/2 5.07/4 14.24/6 15.51/6 18.39/6 20.50/6 24.17/5 29.34/5 34.53/4
PUKS Młode Orły 1.10/3 0.38/3 3.19/4 9.17/6 1.27/3 2.48/5 2.11/4 3.27/2 5.17/5 5.19/4
37.43/4 39.26/4 40.14/4 42.07/4 42.47/4 43.08/4
2.50/3 1.43/6 0.48/5 1.53/4 0.40/1* 0.21/6
5 [326] BARTKOWIAK, Edward 44.13 1.28/6 2.16/6 5.43/5 9.18/3 11.08/3 13.58/3 20.41/5 24.22/6 27.46/4 36.02/5
WKS Grunwald Poznań 1.28/6 0.48/6 3.27/5 3.35/1* 1.50/4 2.50/6 6.43/6 3.41/3 3.24/4 8.16/6
39.06/5 40.07/5 41.02/5 42.59/5 43.54/5 44.13/5
3.04/4 1.01/4 0.55/6 1.57/5 0.55/6 0.19/4
6 [104] KUKURYKA, Jan 45.16 1.07/2 1.48/2 6.24/6 11.00/5 13.09/5 15.45/5 17.43/4 22.00/4 31.47/6 37.42/6
KU AZS WAT Warszawa 1.07/2 0.41/4 4.36/6 4.36/4 2.09/6 2.36/3 1.58/2 4.17/5 9.47/6 5.55/5
40.25/6 41.16/6 42.02/6 44.16/6 44.58/6 45.16/6
2.43/2 0.51/3 0.46/3 2.14/6 0.42/4 0.18/3
[11] DVOŘÁK, Vlastimil NKL-bPK 1.58/ 4.44/ 13.16/ 28.41/ 32.24/ 37.48/ 49.11/ 59.46/ / /
Banik Ostrava 1.58/ 2.46/ 8.32/ 15.25/ 3.43/ 5.24/ 11.23/ 10.35/ / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M75-80 2.0km 85m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-35 3-39 4-45 5-59 6-61 7-69 8-74 9-75 10-78
11-99
1 [327] PIETKIEWICZ, Waldemar 35.29 2.23/1* 3.17/1* 6.25/1* 11.53/1* 13.27/1* 19.31/1* 27.03/1* 30.28/1* 31.38/1* 34.05/1*
WKS Grunwald Poznań 2.23/1* 0.54/1* 3.08/1* 5.28/2 1.34/1* 6.04/1* 7.32/2 3.25/1* 1.10/2 2.27/1*
35.05/1* 35.29/1*
1.00/1* 0.24/2
2 [274] BOLANOWSKI, Czesław 36.38 2.29/2 3.58/2 7.51/2 12.39/2 14.21/2 21.08/2 28.18/2 31.49/2 32.43/2 35.13/2
UKS Orientuś Łódź 2.29/2 1.29/2 3.53/2 4.48/1* 1.42/2 6.47/2 7.10/1* 3.31/2 0.54/1* 2.30/2
36.16/2 36.38/2
1.03/2 0.22/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M85 7.3km 0m 9k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-39 3-59 4-61 5-69 6-74 7-75 8-78 9-99
1 [7] ZIELCZYŃSKI, Mieczysław 88.59 4.55/1* 11.05/1* 17.57/1* 38.17/1* 70.20/1* 79.38/1* 82.12/1* 86.50/1* 88.21/1* 88.59/1*
Atomy 4.55/1* 6.10/1* 6.52/1* 20.20/1* 32.03/1* 9.18/1* 2.34/1* 4.38/1* 1.31/1* 0.38/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 2.1km 120m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-39 3-60 4-55 5-54 6-61 7-68 8-69 9-75 10-77
11-99
1 [366] KLIMASZ, Katarzyna 41.06 2.00/4 5.55/2 9.27/1* 13.37/1* 20.06/1* 27.45/2 32.28/2 35.55/1* 38.13/1* 39.43/1*
Indywidualnie 2.00/4 3.55/3 3.32/1* 4.10/2 6.29/4 7.39/5 4.43/4 3.27/5 2.18/3 1.30/5
40.46/1* 41.06/1*
1.03/4 0.20/3
2 [80] FILIPIAK, Agnieszka 41.34 1.47/3 7.30/4 14.09/3 19.19/2 23.43/2 27.29/1* 31.40/1* 36.08/2 39.01/2 40.28/2
KS Hades Poznań 1.47/3 5.43/5 6.39/4 5.10/4 4.24/3 3.46/2 4.11/3 4.28/6 2.53/4 1.27/4
41.18/2 41.34/2
0.50/3 0.16/2
3 [367] KLIMASZ, Maria 47.051249.43/8 1282.53/8 / / / / / / / /
Indywidualnie 1249.43/8 33.10/8 / / / / / / / /
1406.24/8 47.05/3
/ /
4 [284] JURCZYK, Marta 54.34 1.05/1* 14.56/6 21.43/6 40.34/7 42.14/7 45.15/6 48.18/3 50.13/3 52.11/3 53.29/3
UKS Sparta Czyżowice 1.05/1* 13.51/7 6.47/6 18.51/7 1.40/1* 3.01/1* 3.03/1* 1.55/1* 1.58/1* 1.18/2
54.14/3 54.34/4
0.45/2 0.20/3
5 [289] KWIATKOWSKI, Lubomir 60.04 1.17/2 5.00/1* 19.48/4 24.47/5 31.18/5 36.41/3 52.15/6 54.52/6 57.04/4 58.25/4
UKS Sparta Czyżowice 1.17/2 3.43/1* 14.48/7 4.59/3 6.31/5 5.23/4 15.34/6 2.37/3 2.12/2 1.21/3
59.42/4 60.04/5
1.17/6 0.22/5
6 [356] BARBIEUX, Julien 60.32 6.03/6 14.02/5 20.23/5 23.56/4 31.04/4 46.32/7 50.41/5 52.57/5 58.27/5 59.40/5
Indywidualnie 6.03/6 7.59/6 6.21/3 3.33/1* 7.08/6 15.28/7 4.09/2 2.16/2 5.30/6 1.13/1*
60.18/5 60.32/6
0.38/1* 0.14/1*
7 [281] GRZEGOCKA-JURCZYK, Aleksandra 64.28 21.07/7 24.52/7 28.53/7 34.20/6 37.51/6 43.01/5 48.21/4 51.36/4 61.10/6 62.44/6
UKS Sparta Czyżowice 21.07/7 3.45/2 4.01/2 5.27/5 3.31/2 5.10/3 5.20/5 3.15/4 9.34/7 1.34/6
63.52/6 64.28/7
1.08/5 0.36/7
8 [337] PUŁCZYŃSKA, Agnieszka 74.12 2.31/5 6.40/3 13.24/2 21.05/3 28.31/3 38.21/4 58.37/7 65.56/7 69.45/7 72.20/7
WKS Wawel Kraków 2.31/5 4.09/4 6.44/5 7.41/6 7.26/7 9.50/6 20.16/7 7.19/7 3.49/5 2.35/7
73.43/7 74.12/8
1.23/7 0.29/6
[19] OLEJNIK, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
Biegun / / / / / / / / / /
/ /
/ /
[40] KALINOWSKI, Michał DNF / / / / / / / / / /
Daber Team / / / / / / / / / /
/ /
/ /
[354] ANDRADE PASTRO, Pietro DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ /
/ /
[365] KLESZCZYŃSKI, Dawid DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / / /
/ /
/ /
|