Lista startowa - sztafety 2019-06-23 08:03:58
Mistrzostwa Polski w Sztafetowym BnO
===Podkarpacki OZOS=============================================================================================Orienteering Organiser 2019===
Lista startowa wg kategorii: K16 2.8- 2.8km 0- 0m 0-0k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 301 (48) 1 UMKS Kwidzyn PERFIKOWSKA, Hanna CEPURDEJ, Nina MULLER, Iga
2 302 (49) 1 PUKS Młode Orły MAJEWSKA, Maja KWIECIEŃ, Paulina ZIELIŃSKA, Oliwia
3 303 (50) 1 UNTS Warszawa NITSCH, Aleksandra CHABIERA, Lena GĄSIENICA-SAMEK, Anna
4 304 (51) 1 LKS Górzanka Nawojowa MONIAK, Zofia PUDEŁEK, Jowita SKORUPA, Maja
5 305 (52) 1 UKS Azymut Dębów ORZECHOWSKA, Aleksandra KIEŁB, Wiktoria KIEŁB, Patrycja
6 306 (53) 1 UKS Orientuś Łódź GIELEC, Julia BERLIŃSKA, Paulina GOLA, Martyna
7 307 (54) 1 UKS Arkady Raszków DOBROŚ, Aleksandra ZIĘTEK, Aleksandra CHMIELARZ, Sandra
8 308 (55) 1 UKS Traper Złocieniec GRADEK, Zuzanna PRZESZŁOWSKA, Hanna URBAN, Aneta
Lista startowa wg kategorii: K18 2.8- 2.8km 0- 0m 0-0k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 501 (65) 1 UKS Orientuś Łódź DOREŃ, Wiktoria BLOCK, Amelia GIELEC, Zuzanna
2 502 (66) 1 HKS Azymut Mochy PIWOWAR, Lidia KĘDZIERSKA, Nadia SKRZYPCZAK, Marina
3 503 (67) 1 WKS Śląsk SUDOŁ, Hanna CIURA, Aleksandra MAZUREK, Joanna
4 504 (68) 1 HKS Azymut Mochy ZAJĄC, Magdalena KAPSKA, Nina SEIDEL, Jagoda
5 505 (69) 1 WKS Wawel Kraków SŁOŃSKA, Zosia TOPÓR, Madzia BĄCZEK, Małgorzata
6 506 (70) 1 UKS Kometa Gliwice LEŚNIAK, Matylda POLEWKA, Aleksandra SOBEL, Natalia
Lista startowa wg kategorii: K21 2.8- 2.8km 0- 0m 0-0k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 101 (17) 1 UKS Azymut 45 MORAWSKA, Anna MORAWSKA, Irena LUBOMSKA, Daria
2 102 (18) 1 UNTS Warszawa GŁOWACZ, Julia MIANOWSKA, Julia WOLEK, Ewa
3 103 (19) 1 WKS Grunwald Poznań MATYBA, Anna WIŚNIEWSKA, Hanna HORNIK, Aleksandra
4 104 (20) 1 OK! Sport ŚLUSARCZYK, Katatarzyna OLSZANKA, Gabriela DRĄGOWSKA, Maria
5 105 (21) 1 HKS Azymut Mochy MURAWSKA, Marta DURZYŃSKA, Katarzyna GALLA, Katarzyna
6 106 (22) 1 Azymut Pabianice PABICH, Maria JAŚKIEWICZ, Magdalena BINIECKA, Małgorzata
7 107 (23) 1 UKS Siódemka Rumia KREFT, Oliwia DAWIDOWSKA, Natalia BIELECKA, Aleksandra
8 108 (24) 1 -
9 109 (25) 1 WKS Śląsk CIESIÓŁKA, Katarzyna WIKTOR, Lucyna CYCH, Agnieszka
10 110 (26) 1 WKS Wawel Kraków GARBACIK, Maja CYGLER, Paulina BIEDERMAN, Adrianna
11 111 (27) 1 PUKS Młode Orły DOMINIAK, Dagmara WICHA, Iwona WAŃCZYK, Zuzanna
12 112 (28) 1 UKS Orientuś Łódź KAŹMIERCZAK, Aneta OLEJNIK, Agata GWÓŹDŹ, Ewa
13 113 (29) 1 WKS Wawel Kraków WICHA, Małgorzata HUTSENKO, Yelyzaveta LISTEK, Marta
14 114 (31) 1 UKS Orientuś Łódź FORTUNIAK, Weronika NIKITCZENKO, Natasz KOMSA, Małgorzata
15 115 (32) 1 OK! Sport NAJMAN, Natalia DRĄGOWSKA, Malwina MIŚKIEWICZ, Martna
16 116 (33) 1 -
Lista startowa wg kategorii: KV105 2.8- 2.8km 0- 0m 0-0k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 0 (85) 1 UKS Siódemka/Team 360 PORZYCZ, Agnieszka ŚLIWCZYŃSKA, Ilona KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta
2 0 (86) 1 HKS Azymut Mochy GOLINOWSKA, Elżbieta NOWAK, Basia PATEREK, Honorata
3 0 (87) 1 -
4 0 (88) 1 WKS Wawel Kraków OLEJNIK, Ewa SŁOŃSKA, Bogusława DYZIO, Ania
5 0 (89) 1 -
6 0 (90) 1 WKS Wawel Kraków GAWRON, Katarzyna KARNIA-BISKUPSKA, Anna BIEDERMAN, Lilianna
7 0 (91) 1 UMKS Kwidzyn/PUKS Młod KĘDZIOR, Katarzyna ROSZAK, Maja WANCZYK, Magdalena
8 0 (92) 1 KS HADES Poznań ZBROJA-NOWAK, Justyna GORCZYCA, Magdalena BULTROWICZ, Agnieszka
Lista startowa wg kategorii: KV140 2.8- 2.8km 0- 0m 0-0k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 751 (112) 1 -
2 752 (113) 1 UNTS Warszawa PARFIANOWICZ, Joanna WOŁOWCZYK, Mariola MIANOWSKA, Dorota
3 753 (114) 1 Kometa/Sparta/Paulinum WYSOCKA, Jolanta DEPTA, Monika CZERKAWSKA, Urszula
4 754 (115) 1 -
5 755 (116) 1 WKS Wawel Kraków LAMPARSKA, Iwona BUGAJ, Teresa TOPÓR, Monika
Lista startowa wg kategorii: M16 2.8- 2.8km 0- 0m 0-0k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 201 (34) 1 WKS Śląsk ŁAGODA, Franciszek STRUGAREK, Łukasz TOBOREK, Jakub
2 202 (35) 1 UKS Kometa Gliwice MARSZAŁEK, Patryk KOŁODZIEJCZYK, Łukasz KOŁODZIEJCZYK, Bartosz
3 203 (36) 1 -
4 204 (37) 1 WKS Wawel Kraków WÓJCIK, Paweł TARNAWSKI, Jan ŻESŁAWSKI, Mateusz
5 205 (38) 1 UKS Azymut Dębów CURZYTEK, Kacper CURZYTEK, Krystian ROMAN, Szymon
6 206 (39) 1 UKS Arkady Raszków KACZOCHA, Szymon BIENIEK, Maksym KACZOCHA, Mikołaj
7 207 (40) 1 UMKS Kwidzyn MULLER, Wiktor CEPURDEJ, Władysław CEPURDEJ, Katarzyna
8 208 (41) 1 KS Kościelec Chrzanów KAWALA, Patryk TRĘBACZ, Antoni RAJCA, Luiza
9 209 (42) 1 UKS Orientuś Łódź BARTOS, Zbigniew SŁOMCZYŃSKI, Ignacy NOWAK, Michał
10 210 (43) 1 MKS Paulinum
11 211 (44) 1 UNTS Warszawa WOŁEK, Stanisław WÓJTOWICZ, Krzysztof ANTONOWICZ, Jan
12 212 (45) 1 UKS OSiR SOBIEPANEK, Maksymilian GÓRSKI, Patryk POWICHROWSKA, Ilona
13 213 (46) 1 KOS BnO Szczecin KOTKOWIAK, Piotr CZYŃSKI, Miłosz KULA, Mateusz
14 214 (47) 1 MKS Paulinum SOBIŃSKI, Adrian JOŃCZYK, Jakub PACHNIK, Stanisław
Lista startowa wg kategorii: M18 2.8- 2.8km 0- 0m 0-0k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 401 (56) 1 HKS Azymut Mochy GROBELNY, Alex SEIDEL, Nikodem PATEREK, Mikołaj
2 402 (57) 1 UMKS Kwidzyn GĄSIOR, Rafał PUDLIS, Natalia DEYNA, Natalia
3 403 (58) 1 UNTS Warszawa MICHALAK, Kacper OLSZEWSKI, Bartłomiej PIERZCHAŁA, Michał
4 404 (59) 1 -
5 405 (60) 1 -
6 406 (61) 1 UKS Azymut 45 PETERSBURSKI, Krystian PORZYCZ, Grzegorz PESTA, Piotr
7 407 (62) 1 UKS Kometa Gliwice BUŁAWA, Filip KUCHARCZYK, Jakub KUKLa, Bartosz
8 408 (63) 1 KOS BnO Szczecin PK SADZIKOWSKA, Magdalena GRZEGORCZYK, Mateusz PŁYTNIK, Stanisław
9 409 (64) 1 UKS Azymut 45 SIENKIEWICZ, Maksymilian BOREK, Zbigniew NOWAK, Grzegorz
Lista startowa wg kategorii: M21 2.8- 2.8km 0- 0m 0-0k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 1 (1) Wielkopolska JANKOWIAK, Paweł FILIPIAK, Mateusz WEBASTIAN, Wojciech
2 2 (2) 1 UKS Siódemka Rumia NIEWIEDZIAŁA, Robert RICHERT, Marcin OGDOWSKI, Bartłomiej
3 3 (3) 1 UKS Orientuś Łódź PASZYŃSKI, Piotr PODZIŃSKI, Rafał RZEŃCA, Krzysztof
4 4 (4) 1 WKS Grunwald Poznań STEFAŃSKI, Dawid OLEJNIK, Michał PAWLAK, Bartosz
5 5 (5) 1 OK! Sport DRĄGOWSKI, Kuba PIŁKOWSKI, Tadeusz MAZURKIEWICZ, Jakub
6 6 (6) 1 WKS Wawel Kraków GARBACIK, Michał KRZYSZTYŃSKI, Michał BIEDERMAN, Marcin
7 7 (7) 1 -
8 8 (8) 1 Azymut Pabianice KALISIAK, Dawid ŁUBIS, Michał ZAJĄC, Dawid
9 9 (9) 1 UKS Sparta Czyżowice BORGIEL, Jarosław JURCZYK, Maciej JURCZYK, Tomasz
10 10 (10) 1 UKS Orientuś Łódź CHARUBA, Łukasz DEREDOS, Brun ZUCHMAŃSKI, Przemyslaw
11 11 (11) 1 UNTS Warszawa KUCA, Kacper MOSSAKOWSKI, Wojciech SOTNICZUK, Piotr
12 12 (12) 1 Azymut Pabianice PŁOCIENNIK, Konrad GRYZIO, Łukasz PABICH, Mariusz
13 13 (13) 1 WKS Śląsk MAZAN, Bartłomiej BADAN, Yuriy KARPENKO, Yulia
14 14 (14) 1 UNTS Warszawa BEDNARSKI, Jan PRYJMA, Fryderyk WOŁOWCZYK, Krzysztof
15 15 (15) 1 WKS Śląsk KRAWCZYŃSKI, Mikołaj BERNACIAK, Aleksander KOWALSKI, Wojciech
16 16 (16) 1 UKS Azymut 45 PIOTROWSKI, Radosław HEWELT, Maciej WENSŁAW, Mateusz
Lista startowa wg kategorii: MV105 2.8- 2.8km 0- 0m 0-0k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 601 (71) 1 -
2 602 (73) 1 Azymut Pabianice PABICH, Tomasz KREMPIŃSKI, Piotr TKACZUK, Tomasz
3 603 (75) 1 WKS Śląsk CYCH, Piotr GMUR, Karol MAJASOW, Konstiantyn
4 604 (76) 1 -
5 605 (77) 1 Indy/10DKPanc SITNICKI, Mariusz BAŃSKA-BODZIONA, Aneta STĘŻYCKI, Grzegorz
6 606 (78) 1 HKS Azymut Mochy WALICKI, Rafał PLESIŃSKI, Mariusz GOLINOWSKI, Paweł
7 607 (79) 1 UKS Azymut 45 CIEĆWIERZ, Sławomir PESTA, Adam NOWAK, Jacek
8 608 (80) 1 KS HADES Poznań ZAMIARA, Piotr KONARCZAK, Dariusz NOWAK, Remigiusz
9 609 (82) 1 OK! Sport CWALINA, Karol KOSICKI, Tomasz DRĄGOWSKI, Piotr
10 610 (83) 1 KU AZS WAT Warszawa ŁONIEWSKI, Grzegorz SOŁOWIEJ, Stanisław SOKALSKI, Dariusz
11 611 (84) 1 Team 360 JASKUŁA, Kornel GLISZCZYŃSKI, Janusz BŁACHUT, Igor
Lista startowa wg kategorii: MV140 2.8- 2.8km 0- 0m 0-0k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 701 (81) 1 -
2 702 (93) 1 OK! Sport KRASUSKI, Marcin SĘDŁAK, Krystian WÓJCIK, Dariusz
3 703 (94) 1 UKS Sparta Czyżowice WOJARSKI, Krzysztof JURCZYK, Piotr MARSZAŁEK, Waldemar
4 704 (95) 1 UNTS Warszawa WOŁOWCZYK, Marek STASZAK, Artur WOŁEK, Andrzej
5 705 (96) 1 UKS Orientuś Łódź LEDZION, Grzegorz NOWAK, Paweł MŁYNARCZYK, Piotr
6 706 (97) 1 HKS Azymut Mochy ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan MURAWSKI, Piotr MOL, Krzysztof
7 707 (98) 1 KU AZS UMCS Lublin
8 708 (99) 1 KS Spójnia/Indy. KROCHMAL, Andrzej MOSSAKOWSKI, Przemysław PATEJKO, Przemysław
9 709 (100) 1 LKS Górzanka Nawojowa MONIAK, Andrzej SKORUPA, Mariusz DZIK, Mirosław
10 710 (101) 1 KS HADES Poznań GORCZYCA, Jacek BURCHARDT, Sławomir FILIPIAK, Marek
11 711 (102) 1 UNTS Warszawa MIANOWSKI, Rafał URBANIAK, Krzysztof MICHALAK, Tomasz
12 712 (103) 1 WKS Śląsk WIDZIEWICZ, Remigiusz WRZESIŃSKI, Krzysztof BECMER, Dariusz
13 713 (104) 1 WKS Wawel Kraków CZAPLA, Przemysław CZAPLA, Tomasz ŁABIUZIŃSKI, Sławomir
14 714 (105) 1 UKS Siódemka Rumia BORZYSZKOWSKI, Jacek KRÓL, Benedykt PORZYCZ, Janusz
15 715 (106) 1 WKS Wawel Kraków WÓJCIK, Grzegorz SŁOŃSKI, Marek BIEDERMAN, Paweł
16 716 (107) 1 UKS Orientuś Łódź SŁOMCZYŃSKI, Robert LISIAK, Paweł PASZYŃSKI, Jóżef
17 717 (108) 1 WKS Śląsk DURA, Kazimierz GUGA, Romuald SOBCZYŃSKI, Kalikst
18 718 (109) 1 WKS Wawel Kraków TOPÓR, Marek FORYSTEK, Józef ŻESŁAWSKI, Wojciech
19 719 (110) 1 UKS Kometa/Azymut 45 POLEWKA, Tomasz WYSOCKI, Andrzej ANDRZEJEWSKI, Leszek
20 720 (111) 1 UMKS Kwidzyn JĘDRAS, Przemysław MĄDRZYŃSKI, Zbigniew CEPURDEJ, Aleksandr
Lista startowa wg kategorii: MV180 2.8- 2.8km 0- 0m 0-0k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 801 (117) 1 KOS Modrzew Skwierzyna MAŁECKI, Bartłomiej PŁUCIENNIK, Waldemar MICHAŁEK, Janusz
2 802 (118) 1 -
3 803 (119) 1 KU AZS WAT Warszawa CHACHURSKI, Ryszard KROCHMAL, Grzegorz PARZEWSKI, Jerzy
4 804 (120) 1 PUKS Młode Orły WASILEWSKI, Stanisław KMIECIŃSKI, Józef MAJEWSKI, Marek
5 805 (121) 1 WKS Wawel Kraków KRUCZEK, Stanisław DYZIO, Włodzimierz NIESSNER, Piotr
6 806 (122) 1 -
7 807 (123) 1 -
8 808 (124) 1 UMKS Kwidzyn MULLER, Tomasz POKORA, Edward KLAWCZYŃSKI, Zbigniew
9 809 (125) 1 OK! Sport DRĄGOWSKI, Robert TRZPIL, Lech CZERKAWSKI, Wacław
Lista startowa wg kategorii: no 2.8- 2.8km 0- 0m 0-0k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 602 (72) 1 -
2 604 (74) 1 -
3 114 (30) 1 -
|