Wawel Cup 2024 - Zgłoszenia
2024-07-11 - 2024-07-14

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 W35 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 1985 KOS BnO, Szczecin 03743 8410161 E1;E2;E3;E4;E5;
2 M50 BARTKOWIAK, Rafał 1973 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 05544 8011073 E1;E2;E3;E4;E5;
3 W65 DIACHENKO, Irina 1957 Kiev 1300269 E1;E2;E3;E4;E5;
4 W65 HUTSALENKO, Irina 1957 Kiev 1300269 E2;
5 W65 HUTSALENKO, Tetiana 1957 Lutsk 8112325 E1;E2;E3;E4;E5;
6 W40 KOSECKA, Justyna 1980 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 05545 8101280 E1;E2;E3;E4;E5;
7 M40 LENDZIOSZEK, Michał 1982 BKS Wataha Warszawa 04945 8206969 E1;E2;E3;E4;E5
8 M16 LENDZIOSZEK, Roman 2008 BKS Wataha Warszawa 04944 8106969 E1;E2;E3;E4;E5
9 M21 PIŁKOWSKI, Tadeusz 1990 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 00689 8653083 E1;E2;E3;E4;E5;
10 M70 RUBLEVSKYI, Vasil 1950 Dnipro 1300300 E1;E2;E3;E4;E5;
11 M65 RUDAKOV, Volodymyr 1959 8653845 E1;E2;E3;E4;E5
12 W55 RUDAKOVA , Olena 1960 Dnipro 8033088 E1;E2;E3;E4;E5
13 M65 SIDOROV, Sergey 1959 Dnipro 413381 E1;E1;E2;E3;E4;E5;
14 OPEN Long SORNAT, Paweł 1986 LUKS Azymek Zdzieszowice 8509389 E1;E2;E3;E4;E5;
15 M40 VAJDULIAK, Juraj 1961 416573 E1;E2;E3;E4;E5
16 M55 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 September Team 01138 8210770 E1;E2;E3;E4;E5
17 W60 ZENCHENKO, Tamara 1960 Dniprj 1300265 E1;E2;E3;E4;E5;

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 LENDZIOSZEK, Roman 2008 BKS Wataha Warszawa 04944 8106969 E1;E2;E3;E4;E5

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M21

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 PIŁKOWSKI, Tadeusz 1990 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 00689 8653083 E1;E2;E3;E4;E5;

M21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M35-49S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 LENDZIOSZEK, Michał 1982 BKS Wataha Warszawa 04945 8206969 E1;E2;E3;E4;E5
2 VAJDULIAK, Juraj 1961 416573 E1;E2;E3;E4;E5

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARTKOWIAK, Rafał 1973 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 05544 8011073 E1;E2;E3;E4;E5;

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 September Team 01138 8210770 E1;E2;E3;E4;E5

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 RUDAKOV, Volodymyr 1959 8653845 E1;E2;E3;E4;E5
2 SIDOROV, Sergey 1959 Dnipro 413381 E1;E1;E2;E3;E4;E5;

M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 RUBLEVSKYI, Vasil 1950 Dnipro 1300300 E1;E2;E3;E4;E5;

M75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

OPEN Long

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 SORNAT, Paweł 1986 LUKS Azymek Zdzieszowice 8509389 E1;E2;E3;E4;E5;

OPEN Short

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

Rodzinna

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W21

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 1985 KOS BnO, Szczecin 03743 8410161 E1;E2;E3;E4;E5;

W35-49S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KOSECKA, Justyna 1980 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 05545 8101280 E1;E2;E3;E4;E5;

W45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 RUDAKOVA , Olena 1960 Dnipro 8033088 E1;E2;E3;E4;E5

W60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ZENCHENKO, Tamara 1960 Dniprj 1300265 E1;E2;E3;E4;E5;

W65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DIACHENKO, Irina 1957 Kiev 1300269 E1;E2;E3;E4;E5;
2 HUTSALENKO, Irina 1957 Kiev 1300269 E2;
3 HUTSALENKO, Tetiana 1957 Lutsk 8112325 E1;E2;E3;E4;E5;

W70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

WM12-14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

WM85+

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 RUDAKOV, Volodymyr 1959 8653845 E1;E2;E3;E4;E5
2 VAJDULIAK, Juraj 1961 416573 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 LENDZIOSZEK, Michał 1982 BKS Wataha Warszawa 04945 8206969 E1;E2;E3;E4;E5
2 LENDZIOSZEK, Roman 2008 BKS Wataha Warszawa 04944 8106969 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ZENCHENKO, Tamara 1960 Dniprj 1300265 E1;E2;E3;E4;E5;

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 RUBLEVSKYI, Vasil 1950 Dnipro 1300300 E1;E2;E3;E4;E5;
2 RUDAKOVA , Olena 1960 Dnipro 8033088 E1;E2;E3;E4;E5
3 SIDOROV, Sergey 1959 Dnipro 413381 E1;E1;E2;E3;E4;E5;

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARTKOWIAK, Rafał 1973 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 05544 8011073 E1;E2;E3;E4;E5;
2 KOSECKA, Justyna 1980 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 05545 8101280 E1;E2;E3;E4;E5;

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 1985 KOS BnO, Szczecin 03743 8410161 E1;E2;E3;E4;E5;

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DIACHENKO, Irina 1957 Kiev 1300269 E1;E2;E3;E4;E5;
2 HUTSALENKO, Irina 1957 Kiev 1300269 E2;

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 SORNAT, Paweł 1986 LUKS Azymek Zdzieszowice 8509389 E1;E2;E3;E4;E5;

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 HUTSALENKO, Tetiana 1957 Lutsk 8112325 E1;E2;E3;E4;E5;

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 September Team 01138 8210770 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 PIŁKOWSKI, Tadeusz 1990 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 00689 8653083 E1;E2;E3;E4;E5;

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni Bez numeru
WC2024 17 9 8 0 17 17
Razem 17 9 8 0 17 17

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni Bez numeru
M10 0 0 0 0 0
M10N 0 0 0 0 0
M12 0 0 0 0 0
M14 0 0 0 0 0
M16 1 0 1 0 1 1
M18 0 0 0 0 0
M20 0 0 0 0 0
M21 1 0 1 0 1 1
M21S 0 0 0 0 0
M35 0 0 0 0 0
M35-49S 0 0 0 0 0
M40 2 1 1 0 2 2
M45 0 0 0 0 0
M50 1 0 1 0 1 1
M55 1 0 1 0 1 1
M60 0 0 0 0 0
M65 2 0 2 0 2 2
M70 1 0 1 0 1 1
M75 0 0 0 0 0
M80 0 0 0 0 0
OPEN Long 1 1 0 0 1 1
OPEN Short 0 0 0 0 0
Rodzinna 0 0 0 0 0
W10 0 0 0 0 0
W10N 0 0 0 0 0
W12 0 0 0 0 0
W14 0 0 0 0 0
W16 0 0 0 0 0
W18 0 0 0 0 0
W20 0 0 0 0 0
W21 0 0 0 0 0
W21S 0 0 0 0 0
W35 1 1 0 0 1 1
W35-49S 0 0 0 0 0
W40 1 1 0 0 1 1
W45 0 0 0 0 0
W50 0 0 0 0 0
W55 1 1 0 0 1 1
W60 1 1 0 0 1 1
W65 3 3 0 0 3 3
W70 0 0 0 0 0
W80 0 0 0 0 0
WM12-14B 0 0 0 0 0
WM85+ 0 0 0 0 0
Razem 17 9 8 0 17 17