1 |
DZ |
[ 951 ] Bardziej hot niż słońce |
Małgorzata Biskupska / David Hundt / Olga Walaś |
2 |
DZ |
[ 952 ] Szybki i wściekła |
Małgorzata Niedźwiedzińska / Julian Niedźwiedziński |
3 |
DZ |
[ 953 ] Niezła Korba Junior |
Marta Tittenbrun / Filip Tittenbrun / Jaś Tittenbrun / Ola Kaseja / Tomek |
4 |
DZ |
[ 954 ] Wiewiór i Alvinki |
Michał Moszkowicz / Ola Moszkowicz / Monika Moszkowicz |
5 |
DZ |
[ 955 ] Drużyna robaczkowa |
Karolina Bielenin-Lenczowska / Anna Skiba / Agnieszka Skiba / Ewa Skiba / Leon Lenczowski |
6 |
DZ |
[ 956 ] ADHde |
Dariusz Żebrowski / Agnieszka Żebrowska / Henryk Górski |
7 |
DZ |
[ 957 ] Gałgany |
Agata Bąk / Marcel Korba |
8 |
DZ |
[ 958 ] UKS Orientuś Łódź |
Marcin Ciupa / Wojciech Ciupa |
9 |
DZ |
[ 959 ] Kasztany |
Julia Biskupska / Jędrzej Pachnik / Emila Walaś / Marysia Biskupska |
10 |
DZ |
[ 960 ] Navigatoria Junior |
Agnieszka Jasińska / Krzysztof Jasiński / Anna Jasińska |
11 |
KK |
[ 1 ] ŚWINKI DWIE |
Zuzanna Parfianowicz / Weronika Fortuniak |
12 |
KK |
[ 3 ] Kozice |
Beata Winczewska / Justyna Kostrzewska |
13 |
KK |
[ 4 ] PMnOniary |
Katarzyna Kociuba / Magdalena Czarnecka |
14 |
KK |
[ 5 ] Tej, Włóczymordo! |
Joanna Owczarz / Katarzyna Sochacka |
15 |
KK |
[ 6 ] Siostrzyczki (Orientuś Łódź) |
Alicja Ewiak Paszynska / Natalia Ewiak |
16 |
MIX |
[ 150 ] Rodzeństwo |
Małgorzata Pachnik / Bartłomiej Szeliga |
17 |
MIX |
[ 151 ] Stowarzysze na Skróty |
Bartosz Tyczyński / Zuzanna Malanowska |
18 |
MIX |
[ 152 ] KiP |
Kama Guzik / Paweł Jachym |
19 |
MIX |
[ 153 ] Pfff |
Paweł Dowżenko / Natalia Kowalska |
20 |
MIX |
[ 154 ] Szybcy i Brudni |
Wojciech Stolarczyk / Dagmara Stolarczyk |
21 |
MIX |
[ 156 ] Coś nom pizło na łeb |
Iza Osyszko / Jarek Borgiel |
22 |
MIX |
[ 157 ] TazDevil Team |
Karol Kłodziński / Karolina Chojnacka |
23 |
MIX |
[ 158 ] Liski łakomczuszki |
Piotr Parfianowicz / Mariya Polishchuk |
24 |
MIX |
[ 159 ] Snowdog TrailTeam |
Magdalena Stachura / Matejko Niedbała |
25 |
MIX |
[ 160 ] Ola i Marcin |
Olga Pilipczuk / Marcin Pilipczuk |
26 |
MIX |
[ 161 ] Nie cierpię pajęczyn |
Anna Hoduń / Łukasz Słomiany |
27 |
MIX |
[ 162 ] Pilsko zwykle łoimy na nartach |
Ula Zimny / Maciej Dubaj |
28 |
MM |
[ 350 ] Biegocze |
Dawid Studencki / Jakub Kuś |
29 |
MM |
[ 351 ] Coś nom pizło na łeb |
Jan Byrczek / Tomasz Jurczyk |
30 |
MM |
[ 352 ] CyberTakt |
Maciej Jurczyk / Paweł Więcław |
31 |
MM |
[ 353 ] MKS Wyzwolenie 2 |
Tomasz Talaga / Ryszard Jachimczak |
32 |
MM |
[ 354 ] TFZ |
Krzysztof Kochel / Mateusz Kochel |
33 |
MM |
[ 355 ] hasiok |
Andrzej Wieczorek / Dariusz Firlej |
34 |
MM |
[ 356 ] ZUCHY |
Przemysław Zuchmański / Grzegorz Zuchmański |
35 |
MM |
[ 357 ] OiL |
Olaf Kacprzycki / Leszek Herman-Iżycki |
36 |
MM |
[ 358 ] Cybernioki |
Grzegorz Domeradzki / Michał Wojarski |
37 |
MM |
[ 359 ] Nonstop Adventure |
Marek Woźniczka / Andrzej Brandt |
38 |
MM |
[ 360 ] UKS Siódemka Rumia |
Robert Niewiedziała / Łukasz Nowacki |
39 |
S1 |
[ 600 ] AZS Collegium Medicum UJ |
Grzegorz Ginter / Adam Kozik |
40 |
S1 |
[ 601 ] Vogelsang |
Piotr Brzoza-Brzezina / Paweł Bazała |
41 |
S1 |
[ 602 ] Którędy na Pilsko? |
Mateusz Sporysz / Rafał Niedźwiedziński |
42 |
S1 |
[ 603 ] Niezła Korba |
Jan Kaseja / Aleksander Tittenbrun |
43 |
S1 |
[ 604 ] Strefa Przygód/Inov8 team |
Jakub Wolski / Krzysztof Dołęgowski |
44 |
S1 |
[ 605 ] Weterani MMX |
Krzysztof Wołowczyk / Marcin Biederman |
45 |
S1 |
[ 606 ] Na jedną nóżkę |
Wojciech Dudek / Adam Szmulkowski |
46 |
S1 |
[ 607 ] Dasz radę! |
Anna Malanowska / Barbara Szmyt |
47 |
S1 |
[ 608 ] 3x1404 |
Bartek Gajkowski / Łukasz Warmuz |
48 |
S1 |
[ 609 ] 2K |
Jacek Kotłowski / Wojciech Kotłowski |
49 |
S1 |
[ 610 ] A bo Witka nie ma |
Stanisław Kotłowski / Stanisław Porożyński |
50 |
S2 |
[ 700 ] Pinky & Mózg |
Antoni Chodlewski / Antoni Trzeciak |
51 |
S2 |
[ 701 ] Phillips Medisize ADV Team |
Piotr Gocyła / Anna Aperlinska |
52 |
S2 |
[ 702 ] MK OrientEkspress |
Małgorzata Siess-Starowicz / Kazimierz Starowicz |
53 |
S2 |
[ 703 ] Wolno ale niedokładnie |
Jarosław Ludwisiak / Krzysztof Rzdzany |
54 |
S2 |
[ 704 ] Lost in Poland |
Neilus Murphy / Siobhan Murphy |
55 |
S2 |
[ 706 ] Leśne Łanie |
Wiktoria Zębala / Aleksandra Sobas |
56 |
S2 |
[ 707 ] El rapido y el furioso |
Oskar Wesołowski / Franciszek Krempiński |
57 |
S2 |
[ 708 ] Drużyna Browara |
Mariusz Góraj / Adam Krochmal |
58 |
S2 |
[ 709 ] Księciunio i Żmijka |
Krzysztof Poniatowski / Alicja Wojtala |
59 |
S2 |
[ 710 ] Górskie Misiaczki |
Martyna Miśkiewicz / Kinga Górska / Łucja Kaseja |
60 |
S2 |
[ 711 ] 10 BKPanc |
Marek Homik / Grzegorz Stężycki |
61 |
S2 |
[ 713 ] Pędzące gumisie |
Anastazja Potempska / Paweł Potempski |
62 |
S2 |
[ 714 ] Są bunkry? |
Dawid Białoń / Damian Blachnik |
63 |
S2 |
[ 715 ] Sódisól |
Hanna Sudoł / Zofia Słońska |
64 |
S2 |
[ 716 ] Mianosie |
Dorota Mianowska / Rafał Mianowski |
65 |
S2 |
[ 717 ] Team 360 Pięć Paprochów 1 |
Urszula Wąsiewicz / Marzena Wąsiewicz |
66 |
S2 |
[ 718 ] Jelenie z Góry |
Mariola Wołowczyk / Marek Wołowczyk |
67 |
S2 |
[ 720 ] Naderwani zapaleńcy |
Anna Tarnawska / Tomasz Malinowski |
68 |
S2 |
[ 721 ] Harpusie z Krakowa |
Joanna Staniak / Paweł Staniak |
69 |
S2 |
[ 722 ] Szczupaki |
Yelyzaveta Oliinyk / Maciej Sztranek |
70 |
S2 |
[ 723 ] dżaby |
Antonina Mianowska / Filomena Chabiera / Joanna Sałacka |
71 |
S2 |
[ 724 ] Bezy bez-y |
Marta Kwiatkowska / Emilia Krzak |
72 |
S2 |
[ 725 ] Shrek i Fiona |
Natalia Kurtycz / Julia Moszkowicz / Jaśmina Olejnik |
73 |
S2 |
[ 726 ] 17 WBZ - Focus Orienteering |
Paweł Golinowski / Piotr Golinowski |
74 |
S2 |
[ 727 ] Jeszcze w zielone gramy |
Agnieszka Brzoza-Brzezina / Michał Brzoza-Brzezina |
75 |
S2 |
[ 728 ] Fred O-Team |
Filip Mazurek / Tobiasz Warmuz |
76 |
S2 |
[ 729 ] Bim Team |
Karolina Łubis / Michał Łubis |
77 |
S2 |
[ 730 ] Chrumkająca Ciemność |
Agnieszka Kuś / Michał Kuś |
78 |
S2 |
[ 732 ] Zagubione Cabany |
Tomasz Rychłowski / Marcin Grochal |
79 |
S2 |
[ 734 ] 10 BKPanc |
Michał Kalata / Krzysztof Maj |
80 |
S2 |
[ 735 ] ZAZU Adventure Team |
Patrycja Patejko / Przemysław Patejko |
81 |
S2 |
[ 736 ] 10 BKPANC |
Mateusz Dzioba / Przemysław Kraszewski |
82 |
S2 |
[ 737 ] Drużyna Kanapowych Opozycjonistów im. Andrzeja K |
Justyna Majcher / Ewa Wójcikowska-Staniak |
83 |
S2 |
[ 738 ] Placuchy |
Alicja Grochowalska / Jan Sztranek |
84 |
S2 |
[ 739 ] RAZY DWA |
Marcin Migacz / Andrzej Niewiarowski |
85 |
S2 |
[ 740 ] Scuderia Beboki |
Krzystof Woś / Anna Woś |
86 |
S2 |
[ 741 ] Galante drygle |
Paweł Hieronim Wojnar / Piotr Maurycy Rzeńca |
87 |
S2 |
[ 742 ] Pysiaczki |
Tomasz Pabich / Hanna Pabich |
88 |
S2 |
[ 743 ] Akcja Dezorientacja |
Waldemar Walaś / Maria Walaś |
89 |
S2 |
[ 744 ] Łowcy Gumisiów |
Dariusz Dulniak / Ryszard Dulniak |
90 |
S2 |
[ 745 ] Tatusie Orientusie |
Paweł Nowak / Artur Gielec |
91 |
S2 |
[ 746 ] iTPPP |
Paweł Piłkowski / Tadeusz Piłkowski |
92 |
S2 |
[ 747 ] Azymuś Łodzianice |
Julia Krempińska / Piotr Krempiński |
93 |
S2 |
[ 748 ] Azymuty ;) |
Łukasz Wójcik / Patryk Janczyk |
94 |
S2 |
[ 749 ] Ciekawe co z tego wyjdzie ? |
Maja Roszak / Piotr From |
95 |
S2 |
[ 750 ] Kajko i Kokosz |
Kordian Pisarek / Kajetan Kociuba |
96 |
S2 |
[ 751 ] Kijki |
Adrianna Biederman / Jakub Kijak |
97 |
S2 |
[ 752 ] Zdezorientowane |
Marika Kozuń / Kaja Młynarczyk |
98 |
S2 |
[ 753 ] Maślaki |
Marta Pabich / Mariusz Pabich |
99 |
S2 |
[ 754 ] Minikatedra CMUJ |
Grzegorz Tatoń / Tomasz Antosz / Paweł Brański |
100 |
S2 |
[ 755 ] spokojnie łabędzie |
Łukasz Jajecznica / Anna Jajecznica |
101 |
S2 |
[ 756 ] Alfa i Bambik |
Jakub Pyszyński / Sebastian Dulniak |
102 |
S2 |
[ 757 ] GRU - Kraśnicki Tajfun |
Michał Pietraszek / Andrzej Knyś |
103 |
S2 |
[ 758 ] Ciasteczka Mocy |
Maciej Bielski / Aleksandra Niemczyk |
104 |
S2 |
[ 760 ] UKS Orientuś Łódź |
Franciszek Trepczyński / Mateusz Grzymkiewicz |
105 |
S2 |
[ 761 ] M&Ms |
Marta Michno / Magdalena Topór |
106 |
S2 |
[ 762 ] Rakowiec |
Hanna Perfikowska / Aleksandra Perfikowska |
107 |
S2 |
[ 763 ] Perfekcyjne Sery |
Wojciech Serocki / Piotr Perfikowski |
108 |
S2 |
[ 764 ] tomieszki |
Tomasz Łukawski / Mieszko Korycki |
109 |
S2 |
[ 765 ] Bez nazwy |
Magdalena Sikora / Mateusz Warmuz |
110 |
S2 |
[ 766 ] Orientacja Romantyczno-Analityczna |
Abu Szajna / Gienia Jamrozik |
111 |
S3 |
[ 800 ] Sarna-Team |
Aleksandra Golinowska / Mateusz Sarnowski |
112 |
S3 |
[ 801 ] Dr.Agons |
Jerzy Luszawski / Samuel Luszawski |
113 |
S3 |
[ 802 ] Atak z flanki |
Szymon Flank / Paweł Flank |
114 |
S3 |
[ 803 ] Leśne wilki |
Marta Luszawska / Dominika Minoł |
115 |
S3 |
[ 805 ] rutkiazymutki |
Dariusz Rutkowski / Aleksandra Rutkowska |
116 |
S3 |
[ 806 ] Tęczowe Slagusie |
Michał Mazur / Matylda Mazur |
117 |
S3 |
[ 807 ] InO SCI |
Ewa Stanna / Kuba Stanny |
118 |
S3 |
[ 808 ] Na wesoło |
Michał Biskupski / Tomasz Hundt |
119 |
S3 |
[ 809 ] Latające czapeczki |
Karina Malajka / Jacek Gocyła |
120 |
S3 |
[ 810 ] 10 BKPanc |
Agnieszka Kalata / Anita Droń |
121 |
S3 |
[ 812 ] ŁAMACZE FOTORADARÓW |
Adam Lenczowski / Rafał Szewczykowski |
122 |
S3 |
[ 813 ] Hani Team |
Katarzyna Wójtowicz / Hanna Wójtowicz |
123 |
S3 |
[ 814 ] Zloci2 |
Artur Uryga / Sławomir Uryga |
124 |
S3 |
[ 815 ] @koczi.ana Fan Club |
Michał Garbacik / Anna Koczera |
125 |
S3 |
[ 817 ] Nie pamiętam |
Bartosz Skalski / Piotr Dąbrowski |
126 |
S3 |
[ 818 ] ŁAMACZE FOTORADARÓW BIS |
Paweł Skiba / Krzysztof Lenczowski |
127 |
S3 |
[ 819 ] be be be kopytka niosą mnie 1 |
Bogna Wróblewska / Tadeo Wróblewski |
128 |
S3 |
[ 820 ] Tęczowe Gugutki |
Katarzyna Mazur / Marta Mazur |
129 |
S3 |
[ 821 ] Antylopa i Bizon |
Hanna Wojnar / Hanna Spiżewska |
130 |
S3 |
[ 822 ] IrQ TeaM |
Julia Hebda / Ireneusz Hebda |
131 |
S3 |
[ 823 ] UKS Orientuś Łódź |
Magdalena Nowak / Katarzyna Moroz-Gołacka |
132 |
S3 |
[ 824 ] Mustangi z Dzikiej Doliny |
Marcin Leśnicki / Mateusz Miśtal |
133 |
S3 |
[ 825 ] Medik 4 |
Radek Belan st / Zuzana Belanová / Radek Belan ml |
134 |
S3 |
[ 826 ] Kate&Kot |
Katarzyna Etterle-Garbacik / Wojciech Garbacik |
135 |
S3 |
[ 827 ] Zakapiory |
Sandra Kowalczyk / Marcin Marszałek |
136 |
S3 |
[ 829 ] OK! Marzenia Marcia |
Marzena Wąsiewicz / Marek Drągowski |
137 |
S3 |
[ 830 ] OK! Turyści |
Beata Bargiel / Włodzimierz Bargiel |
138 |
S3 |
[ 833 ] Fifko Fifko skocz po pifko |
Kamil Lesisz / Jagoda Filipczak |
139 |
S3 |
[ 834 ] Walter White & Jesse Pinkman |
Jowita Pudełek / Ola Szmyt |
140 |
S3 |
[ 835 ] Grzybki halucynogenne |
Pola Niessner / Maja Lamparska |
141 |
S3 |
[ 836 ] Biznesłuman & Boss |
Małgorzata Wicha / Barbara Hoffmann / Przemysław Czapla |
142 |
S3 |
[ 837 ] POSTRACH MŁODOŚCI |
Maciej Indyka / Marcin Zgoda |
143 |
S3 |
[ 838 ] Kudłata i Dziadek |
Zuzanna Patejko / Tadeusz Patejko |
144 |
S3 |
[ 839 ] Suo tempore |
Lilianna Nazimek / Mariusz Nazimek |
145 |
S3 |
[ 840 ] UKS Orientuś Łódź |
Jan Ciupa / Monika Ciupa |
146 |
S3 |
[ 841 ] Black River |
Małgorzata Nazimek / Rafał Zuba |
147 |
S3 |
[ 842 ] Babcia i wnuczek |
Sławomir Wnuczek / Ewa Misiaczek |
148 |
S3 |
[ 843 ] Czochracze |
Aneta Bańska-Bodziona / Justyna Panaszek |
149 |
S3 |
[ 844 ] UKS Orientuś Łódź |
Klara Paszyńska / Piotr Paszyński |
150 |
S3 |
[ 845 ] MKS Wyzwolenie 3 |
Krzysztof Kowalski / Tomasz Trzaskalski |
151 |
S3 |
[ 846 ] Szare Wilki |
Marta Trojecka / Dariusz Łyś |
152 |
S3 |
[ 847 ] Kozice |
Beata Winczewska / Justyna Kostrzewska |
153 |
T |
[ 900 ] Leśne Misie |
Adam Miśkiewicz / Sylwia Śliwa |
154 |
T |
[ 901 ] Latające Ho(L)endry/Mordownik |
Łukasz Turek / Marianna Turek |
155 |
T |
[ 902 ] Siostrzyczki Pierniczki |
Iwona Bartczak / Jolanta Dębińska |
156 |
T |
[ 903 ] Góralski błysk |
Iwona Łukańko / Katarzyna Patla |
157 |
T |
[ 904 ] Dawajcie owoc |
Natalia Filipczak / Sonia Kubicka |
158 |
T |
[ 905 ] TEAMP |
Paweł Piksa / Ewa Piksa / Mikołaj Piksa / Tymoteusz Piksa / Anna Piksa |
159 |
T |
[ 906 ] Ania i Daniel |
Ania Moszkowicz / Daniel Zając |
160 |
T |
[ 907 ] OK! TALMAR |
Alicja Tomankiewicz / Marek Tomankiewicz |
161 |
T |
[ 908 ] Gladiatorzy z Nizin |
Tomasz Kubicki / Krystian Łyszkowski |
162 |
T |
[ 909 ] Złoci1 |
Adam Uryga / Anna Klaus Uryga |
163 |
T |
[ 910 ] Pędzące żółwie |
Jarosław Dobkiewicz / Tomasz Dobkiewicz |
164 |
T |
[ 912 ] Niedoparki |
Barbara Łątkowska / Gabrysia Łątkowska |
165 |
T |
[ 913 ] Na drugą nóżkę |
Izabela Dudek / Agata Kozdroń |
166 |
T |
[ 914 ] Dzika Czesia |
Kamila Łapanowska / Jacenty Łapanowski |
167 |
T |
[ 916 ] Górskie Misie |
Jacek Miśkiewicz / Paweł Miśkiewicz |
168 |
T |
[ 917 ] Wiślaki |
Izabela Forystek / Szymon Forystek / Marek Forystek |
169 |
T |
[ 918 ] Cody Gucio i Przyjaciele |
Katarzyna Raudner-Forystek / Józef Forystek |
170 |
T |
[ 919 ] Górszczaki |
Barbara Górska / Łukasz Górski |
171 |
T |
[ 920 ] JD |
Justyna Frączek / Dariusz Finster |
172 |
VKK1 |
[ 50 ] DreSiary-EfekCiary |
Anna Szewczykowska / Ilona Śliwczyńska |
173 |
VKK1 |
[ 51 ] Piorunki |
Joanna Kaminska / Malgorzata Sikora |
174 |
VKK1 |
[ 52 ] Miłośniczki Wyzwań |
Anna Karnia-Biskupska / Barbara Strugała |
175 |
VKK1 |
[ 53 ] TaDziczka i Króliczka |
Anna Podraza / Anna Witkowska |
176 |
VKK1 |
[ 54 ] Potforna Amba |
Katarzyna Konc / Małgorzata Biniecka |
177 |
VKK1 |
[ 55 ] Matki Wariatki |
Anna Kurzyp / Anna Rosłaniec |
178 |
VKK1 |
[ 56 ] Dzikie koty |
Monika Topór / Ewa Olejnik |
179 |
VKK2 |
[ 100 ] Kangdjotjo |
Věra Hájková / Zuzana Setínková |
180 |
VKK2 |
[ 101 ] W pogoni za kadrami |
Kama Wojarska / Katarzyna Cywińska |
181 |
VKK2 |
[ 102 ] WITaj baby |
Monika Krejčíková / Anna Stackeová |
182 |
VKK2 |
[ 103 ] Jeszcze w zielone gramy |
Maria Hnatków / Urszula Czerkawska |
183 |
VKK2 |
[ 104 ] Harde Kobitki |
Jolanta Wysocka / Teresa Bugaj |
184 |
VMIX1 |
[ 201 ] Dwudziestolecie |
Kasia Foland / Adam Foland |
185 |
VMIX1 |
[ 202 ] Kaszubskie Dziki |
Wioletta Konkol-Klimczak / Maciej Roman |
186 |
VMIX1 |
[ 203 ] Ortimed Bydgoszcz |
Rafał Bartkowiak / Justyna Kosecka |
187 |
VMIX1 |
[ 204 ] Żwawo, ale z zapasem! |
Maria PABICH / Witold Tosik |
188 |
VMIX1 |
[ 205 ] Medik 2 |
Barbora Šimečková / Peter Grendár |
189 |
VMIX1 |
[ 206 ] Łysy i lokata |
Klaudia Łazuka / Łukasz Bluza |
190 |
VMIX1 |
[ 207 ] mokro, zimno i daleko od domu |
Anna Dargacz / Piotr Dargacz |
191 |
VMIX1 |
[ 208 ] Team 360 |
Agnieszka Wintrowicz / Piotr Wieczorek |
192 |
VMIX1 |
[ 209 ] Piechurzy |
Jarosław Gondor / Agnieszka Orlińska-Gondor |
193 |
VMIX1 |
[ 210 ] Różowa Puchówka |
Ryszard Pręcikowski / Malwina Banaś |
194 |
VMIX1 |
[ 211 ] DKB Tenczynek |
Paweł Franczyk / Barbara Skupień-Franczyk |
195 |
VMIX1 |
[ 212 ] SKARMAT Toruń |
Joanna Szewczyk / Maciej Sołtys |
196 |
VMIX1 |
[ 213 ] JFF |
Katarzyna Baltyn / Jacek Baltyn |
197 |
VMIX1 |
[ 214 ] adehade |
Iwona Lamparska / Marcin Kutkiewicz |
198 |
VMIX1 |
[ 215 ] DSP TEAM |
Joanna Wilk -Dec / Sławomir Dec |
199 |
VMIX1 |
[ 216 ] Niekonwencjonalne przebiegi |
Ania Natusiewicz / Marek Piela |
200 |
VMIX1 |
[ 217 ] PAPROCIE NA WYKROCIE |
JOANNA ZIAREK / SŁAWEK BORYŃ |
201 |
VMIX1 |
[ 218 ] Ultrapośladach |
Michał Dąbrowski / Magdalena Wilk |
202 |
VMIX1 |
[ 219 ] Orient Ekspres |
Miłosz Kurek / Elżbieta Kocoń-Kurek |
203 |
VMIX2 |
[ 250 ] Grillino Tychy - Gliwice |
Dalia Blimke-Dereń / Zbigniew Socha |
204 |
VMIX2 |
[ 251 ] 0 |
Iwona Skrzęta / Wojtek Marcjoniak |
205 |
VMIX2 |
[ 252 ] Dziewiorki |
Iwona Dziewior / Arkadiusz Dziewior |
206 |
VMIX2 |
[ 253 ] Ewa i Artur Pękal |
Ewa Romanow-Pękal / Artur Pękal |
207 |
VMIX2 |
[ 255 ] Turbo Snail |
Antonia Holper / Zoltan Mihaczi |
208 |
VMIX2 |
[ 256 ] KInO Stowarzysze ARW |
Sylwia Łazowska / Krzysztof Łazowski |
209 |
VMIX2 |
[ 257 ] Sznurki |
Iwona Sztranek / Paweł Sztranek |
210 |
VMIX2 |
[ 258 ] SIMS |
Iwona Superson / Marcin Szajowski |
211 |
VMIX2 |
[ 259 ] RenoUrb |
Krzysztof Urbaniak / Renata Pisarek |
212 |
VMIX2 |
[ 260 ] FBA team |
Dušan Furucz / Jela Furuczová |
213 |
VMIX2 |
[ 261 ] Lekko Z D zorientowani Bielsko-Biała |
Dorota Szparaga / Krzysztof Wojarski |
214 |
VMIX2 |
[ 262 ] A co tam! |
Ewa Wołek / Artur Staszak |
215 |
VMIX2 |
[ 263 ] Okiem Wilka |
Elżbieta Tomkiewicz / Tomasz Tomkiewicz |
216 |
VMIX3 |
[ 300 ] be be be kopytka niosą mnie 2 |
Marzenka Dragowska / Robert Dragowski |
217 |
VMIX3 |
[ 301 ] Medik 1 |
Jozef Šimeček / Anna Šimečková |
218 |
VMIX3 |
[ 302 ] Bludne balvany |
Vladimir Hora / Magda Horova |
219 |
VMIX3 |
[ 303 ] Błądzące Biedrony |
Ula Trykozko / Andrzej Krochmal |
220 |
VMIX3 |
[ 304 ] Łapki |
Małgorzata Krochmal / Grzegorz Krochmal |
221 |
VMIX3 |
[ 305 ] Nietoperze |
Małgorzata Łubis / Rafał Łubis |
222 |
VMM1 |
[ 400 ] Mordownik |
Jan Lenczowski / Tomasz Skiba |
223 |
VMM1 |
[ 401 ] RA-DEK Dziki Łoś |
Rafał Fałowski / Tadeusz Podraza |
224 |
VMM1 |
[ 402 ] Rodzinna Grupa Rowerowa R&B |
Bogusz Raczyński / Robert Wdowiak |
225 |
VMM1 |
[ 403 ] Vita Brevis |
Oleksandr Darchuk / Tomasz Domin |
226 |
VMM1 |
[ 404 ] Navigatoria |
Bartosz Jasiński / Łukasz Cieplik |
227 |
VMM1 |
[ 405 ] GROMY |
Andrzej Domagała / Jarosław Krzyżostanek |
228 |
VMM1 |
[ 406 ] Pils Co. |
Michał Bek / Michał Jankowski |
229 |
VMM1 |
[ 407 ] Navigator/Ultrafun |
Paweł Moszkowicz / Paweł Dybek |
230 |
VMM1 |
[ 408 ] Dziki z Lasu - UKS Orientuś Łódź |
Grzegorz Ledzion / Sebastian Wojczyk |
231 |
VMM1 |
[ 409 ] Mks Wyzwolenie |
Robert Talaga / Sławomir Adamczuk |
232 |
VMM1 |
[ 410 ] Kurła Team |
Maciej Bazała / Michał Korba |
233 |
VMM1 |
[ 411 ] CUBE |
Tomasz Krawczyk / Konrad Ciuraszkiewicz |
234 |
VMM1 |
[ 412 ] Leszczyńskie Żylety |
Tomasz Kaźmierczak / Łukasz Szmyt |
235 |
VMM1 |
[ 413 ] Rainbow Rangers |
Maciej Widera / Grzegorz Malicki |
236 |
VMM1 |
[ 414 ] Partizany |
Mariusz Nowak / Tomasz Tuleja |
237 |
VMM1 |
[ 415 ] Brachole z KB MANIAC Poznań, tej! |
Krzysztof Łątkowski / Maciej Łątkowski |
238 |
VMM1 |
[ 416 ] GUTO Adventure Team |
Arkadiusz Mikler / Maciej Szmyt |
239 |
VMM1 |
[ 417 ] Poganiacze dzików - UKS Orientuś Łódź |
Konrad Siudek / Jarosław Trepczyński |
240 |
VMM1 |
[ 418 ] 6969 |
Łukasz Drewniak / Piotr Pisarek |
241 |
VMM2 |
[ 452 ] Słabiaki 2 |
Piotr Banach / Sławomir Skrynicki |
242 |
VMM2 |
[ 453 ] SIMO.PL |
Sławek Łabuziński / Big Zbig |
243 |
VMM2 |
[ 454 ] coord.36.0.t/17.wbz |
Igor Błachut / Mariusz Plesiński |
244 |
VMM2 |
[ 455 ] El Paso prisoners |
Piotr Leja / Marek Leja |
245 |
VMM2 |
[ 456 ] Mocni na starcie |
Janusz Fajger / Maciej Strzygocki |
246 |
VMM3 |
[ 500 ] Rontil Compass/ KS Kandahar |
Zbigniew Rajtar / Piotr Niessner |
247 |
VMM3 |
[ 501 ] WITaj |
Zbyněk Krejčík / Marian Lanc |
248 |
VMM3 |
[ 502 ] SOBOWTÓRY |
Jarosław Bartczak / Jerzy Kryjomski |
249 |
VMM3 |
[ 503 ] Kujawiaki |
Ryszard Jakielaszek / Robert Dębiński |
250 |
VMM3 |
[ 504 ] Róża Wiatrów |
Zbigniew Hornik / Wiesław Prozorowski |
251 |
VMM3 |
[ 505 ] SUMAK z WIŚLAKIEM |
Waldemar Fijor / Zbigniew Mądrzyński |
252 |
VMM3 |
[ 506 ] Rajskie życie |
Paweł Szpak / Dariusz Rychlicki |