Końcowe wyniki zawodów                                                  2014-05-25 20:29:47
                                KMP2014 - Podkarpackie 2014
===Podkarpacki OZOS==========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.3km  120m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Gradek Zuzanna 3         UKS Traper           Z06   2575             24.34  +      0.00
  2.Krempińska Julia 3       UKS Azymut Pabianice E71   2651             27.10  +      2.36
  3.Żurek Marta 2            UKS Siódemka         G14   2116             30.07  +      5.33
  4.Moskal Zuzanna 2         UKS Siódemka         G14   2117             33.52  +      9.18
  5.Leśnicka Agnieszka 2002  UKS Azymut Dębów     R22   2611             37.49  +     13.15
  6.Block Amelia 2           UKS Orientuś         E75   2132             46.48  +     22.14
  7.Wójcik  Natalia 3        WKS Wawel            K30                    52.50  +     28.16
  8.Lignar Julia 3           WKS Wawel            K30                    81.34  +     57.00
    Żurek Julia 2            UKS Siódemka         G14   2113         NKl               
    Łańska Marta             UKS Olimpia          R10                NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         3.4km  140m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzierwa Hanna            KS Kościelec         K48   2057             43.37  +      0.00
  2.Garbacik Maja 0          WKS Wawel            K30   1585             44.33  +      0.56
  3.Bielecka Aleksandra 0    UKS Siódemka         G14   2163             46.02  +      2.25
  4.Stecko Aleksandra 2000   UKS Azymut Dębów     R22   2610             46.38  +      3.01
  5.Deptulska Maria 0        UKS Siódemka         G14   2366             49.09  +      5.32
  6.Filipczak Natalia 0      PUKS Młode Orły      W03   1927             49.14  +      5.37
  7.Błaszkiewicz Karolina 0  UKS Siódemka         G14   2201             50.05  +      6.28
  8.Proga Agnieszka 0        UKS Orientuś         E75   2759             53.04  +      9.27
  9.Jurczyk Marta 0          UKS Sparta           S03   2052             56.02  +     12.25
 10.Topór Magdalena 0        WKS Wawel            K30   2935             56.25  +     12.48
 11.Staszak Alicja 1         UNTS                 W87   2136             58.50  +     15.13
 12.Kowal Natalia            KS Kościelec         K48   2062             59.03  +     15.26
 13.Urbańczyk Aleksandra     KS Kościelec         K48   2354             61.35  +     17.58
 14.Janik Urszula 0          WKS Wawel            K30   2035             62.34  +     18.57
 15.Jarosz Małgorzata 1      UKS Traper           Z06   1944             63.38  +     20.01
 16.Rosochacka Karolina 0    UKS OSiR             W81   2205             68.13  +     24.36
 17.Ludwig Milena 0          WKS Wawel            K30   2618             70.48  +     27.11
 18.Melzer Zofia 1           UKS Siódemka         G14   2114             72.40  +     29.03
 19.Kubicka Aleksandra 2001  UKS Azymut Dębów     R22   2607             89.45  +     46.08
 20.Urbaniak Alicja 0        KS Spójnia           W80   W80009          170.14  +    126.37
    Sołowiej Alicja 1        MKS Start            L45   2493         NKL-LIM           
    Wszołek Zuzanna 1        WKS Wawel            K30   2617         DNF               
    Susek Julia 1            OK! Sport            W02   2890         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         4.3km  220m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Królik Kinga 99          UKS Azymut Pabianice E71   1787             47.37  +      0.00
  2.Bonat Julia 98           KS Spójnia           W80   1737             51.31  +      3.54
  3.Biederman Adrianna 0     WKS Wawel            K30   1509             53.12  +      5.35
  4.Filipowska Aleksandra 98 UKS Orientuś         E75   1448             53.31  +      5.54
  5.Kostrzewska Justyna 98   MKS Start            L45   2046             57.13  +      9.36
  6.Chwiałkowska Matylda 98  UKS Orientuś         E75   2439             57.43  +     10.06
  7.Mądra Paulina 98         WKS Śląsk            D95   1831             57.54  +     10.17
  8.Wziętek Barbara 98       WKS Wawel            K30   2150             59.16  +     11.39
  9.Semak Ewelina 98         GKS Luzion           G27   2124             60.14  +     12.37
 10.Bugaj Katarzyna 98       WKS Wawel            K30   1528             60.45  +     13.08
 11.Morawska Zuzanna 99      UKS Azymut 45        G17   1627             62.18  +     14.41
 12.Maik Michalina 99        UKS Traper           Z06   1674             65.48  +     18.11
 13.Marek  Wiktoria 99       UNTS                 W87   2248             70.46  +     23.09
 14.Grobelna Kamila 98       WKS Śląsk            D95   1829             72.56  +     25.19
 15.Kreft Oliwia 99          UKS Siódemka         G14   2203             74.19  +     26.42
 16.Dawidowska Natalia 99    UKS Siódemka         G14   2202             75.49  +     28.12
 17.Czepiel  Sylwia  1998    UKS Azymut Dębów     R22   2038             75.59  +     28.22
 18.Fortuniak Weronika 98    UKS Orientuś         E75   2836             81.01  +     33.24
 19.Antonowicz Anna-Maria 98 UNTS                 W87   1803             83.03  +     35.26
 20.Listek Marta 99          WKS Wawel            K30   1530             93.08  +     45.31
 21.Mądra Magdalena 99       WKS Śląsk            D95                    96.44  +     49.07
 22.Pieńkowska Paulina 99    GKS Luzion           G27   2445            106.17  +     58.40
    Szuryga Michalina 99     MKS Start            L45   2268         NKl               
    Liszka  Magdalena 1999   UKS Azymut Dębów     R22   2037         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         6.0km  280m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wańczyk Zuzanna 97       PUKS Młode Orły      W03   1664             61.02  +      0.00
  2.Maciejewska Angelika 96  UKS Traper           Z06   312              63.24  +      2.22
  3.Hornik Aleksandra 96     WKS Grunwald         P69   1569             66.20  +      5.18
  4.Matyba Anna 96           UKS Arkady           P35   1569             66.39  +      5.37
  5.Cych Weronika 96         WKS Śląsk            D95   1586             68.57  +      7.55
  6.Morawska Maja 96         UKS Azymut 45        G17   1376             76.20  +     15.18
  7.Izydorczyk Urszula 96    MKS Paulinum         D93   2600             80.03  +     19.01
  8.Urbanowicz Kinga 97      UKS OSiR             W81   1311             81.44  +     20.42
  9.Szmulkowska Magdalena 97 PUKS Młode Orły      W03   38               88.39  +     27.37
 10.Dominiak Dagmara 97      PUKS Młode Orły      W03   932              98.24  +     37.22
 11.Graczyk Karolina 96      GKS Luzion           G27   1571            101.04  +     40.02
 12.Pipka Magda 96           GKS Luzion           G27   1570            108.15  +     47.13
 13.Jaśkiewicz Magdalena 97  UKS Azymut Pabianice E71   1783            110.19  +     49.17
 14.Selwon Justyna 96        PUKS Młode Orły      W03   1499            110.21  +     49.19
 15.Sekreta Anna 1997        UKS Azymut Dębów     R22   1548            119.18  +     58.16
 16.Kaźmierczak Marzena 97   UKS Orientuś         E75   373             119.22  +     58.20
 17.Jędrzejkowska Monika 96  WKS Śląsk            D95                   136.00  +     74.58
    Sobas Aleksandra 97      WKS Wawel            K30   1024         DNF               
    Dzik Justyna 97          MUKS Gliwice         S22   2065         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K20         6.0km  280m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polishchuk Mariya 94     WKS Śląsk            D95   1962             59.00  +      0.00
  2.Stankiewicz Agata 94     UKS Orientuś         E75   376              60.53  +      1.53
  3.Drągowska Maria 95       OK! Sport            W02   685              70.39  +     11.39
  4.Macul Martyna 95         UKS Traper           Z06   320              74.30  +     15.30
  5.Waszczuk Aleksandra 95   UKS Traper           Z06   328              80.19  +     21.19
  6.Siess Małgorzata 95      UKS Azymut Pabianice E71   1498             80.20  +     21.20
  7.Karbowiak Iga 95         WKS Śląsk            D95   1339             82.41  +     23.41
  8.Filipczak Jagoda 94      PUKS Młode Orły      W03   20               83.20  +     24.20
  9.Białkowska Aneta 95      UKS Orientuś         E75   412              83.44  +     24.44
 10.Kaźmierczak Aneta 95     UKS Orientuś         E75   413              86.59  +     27.59
 11.Kuźba Justyna 94         UKS Siódemka         G14   1349             91.44  +     32.44
 12.Żebrowska  Barbara 95    UNTS                 W87   1481             92.16  +     33.16
    Michałek Daria 95        MKS Start            L45   1754         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         7.7km  385m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Depta Monika 70          MKS Paulinum         D93   165        B     69.56  +      0.00
  2.Faron Paulina 91         WKS Wawel            K30   836        B     77.29  +      7.33
  3.Gwóźdź Ewa 90            UKS Orientuś         E75   384        B     79.35  +      9.39
  4.Wicha Iwona 87           OK! Sport            W02   485        A     81.00  +     11.04
  5.Lajn Daria 89            UKS Azymut Pabianice E71   345        A     83.00  +     13.04
  6.Konkol-Klimczak W.       UKS Siódemka         G14   1990       B     92.51  +     22.55
  7.Szubka Barbara 91        WKS Śląsk            D95   723        A     93.20  +     23.24
  8.Kubicka Zuzanna 93       PUKS Młode Orły      W03   37         B    100.20  +     30.24
  9.Etterle-Biederman L.     WKS Wawel            K30   823        A    102.18  +     32.22
 10.Ewiak - Paszyńska Alicja UKS Orientuś         E75   363        A    102.33  +     32.37
 11.Kozieł Marta 92          UKS Siódemka         G14   949        A    105.23  +     35.27
 12.Górnicka-Antonowicz A.   UNTS                 W87   91         A    106.39  +     36.43
 13.Machowska Weronika 86    UKS OSiR             W81   483        B    107.15  +     37.19
 14.Biolik Agnieszka 77      UNTS                 W87              A    110.45  +     40.49
 15.Mayasov Agata 85         WKS Śląsk            D95   1029       A    111.52  +     41.56
 16.Wysocka Malwina 85       OK! Sport            W02   786        A    112.40  +     42.44
 17.Śliwczyńska Ilona 78     UMKS Orkan           N61   2347       A    113.32  +     43.36
 18.Dyzio Katarzyna 88       WKS Wawel            K30   845        B    113.37  +     43.41
 19.Marcinkiewicz-Kajzer M.  PUKS Młode Orły      W03   26         B    113.48  +     43.52
 20.Pawlicka Alicja 91       GKS Luzion           G27   176        B    117.16  +     47.20
 21.Kocińska Agnieszka 87    UMKS Orkan           N61   508        A    117.39  +     47.43
 22.Biniecka Małgorzata 87   UKS Azymut Pabianice E71   339        B    125.06  +     55.10
 23.Kulczycka Dominika       KS Kościelec         K48   966        B    128.19  +     58.23
 24.Zamojska Ewelina 93      UKS Siódemka         G14   1072       A    129.54  +     59.58
 25.Hanuszkiewicz Karolina 93UKS Orientuś         E75   401        B    137.15  +     67.19
 26.Bartosiak Patrycja 92    KS Spójnia           W80   1159       B    143.10  +     73.14
    Lubak Kamila 91          WKS Śląsk            D95   943        A DNF               
    Ścieszko Natalia 93      UKS Orientuś         E75   397        B DNF               
    Czajka Izabela 82        OK! Sport            W02   2891       A DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         5.6km  260m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wołek Ewa 68             UNTS                 W87   1208             81.21  +      0.00
  2.Konc Katarzyna 75        UKS Azymut Pabianice E71   2953            116.09  +     34.48
 
Końcowe wyniki zawodów: K40         3.9km  200m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tarnowska Ewa 71         MKS Start            L45   821              86.39  +      0.00
  2.Nowicka-Bielecka KorneliaUKS Siódemka         G14   2729             88.56  +      2.17
  3.Sędłak Ewa 74            OK! Sport            W02   2425            132.52  +     46.13
  4.Staszak Anna 70          UNTS                 W87   2418            133.32  +     46.53
 
Końcowe wyniki zawodów: K50         3.5km  160m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Parfianowicz Joanna 64   UNTS                 W87   100              63.15  +      0.00
  2.Zenczenko Tamara 60      MKS Start            L45                    65.47  +      2.32
 
Końcowe wyniki zawodów: K55         3.1km  150m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mazurkiewicz Jolanta 57  UKS Orientuś         E75   420              82.16  +      0.00
  2.Wróblewska Bogna 58      OK! Sport            W02   225              85.55  +      3.39
  3.Olbrycht Anna 56         Indywidualnie        X00   229             113.01  +     30.45
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10N       0.0km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sochacki Mateusz 4       UKS Łopuszka Wielka  R50                18.59 0b.PK         
  2.Marcjanek Filip 6        UKS Orientuś         E75                24.17 2b.PK         
  3.Firleta Aleksandra       UKS Olimpia          R10                62.46 2b.PK         
  4.Zięba Amelia 4           UKS Łopuszka Wielka  R50               100.32 0b.PK         
  5.Bednarska  Aleksandra 4  UKS Łopuszka Wielka  R50               102.46 0b.PK         
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10R       0.0km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Świątkowska Karolina     WKS Wawel            K30                15.52 0b.PK         
  2.Krempiński Franek 7      UKS Azymut Pabianice E71                20.02 0b.PK         
  3.Świątkowska Agata        WKS Wawel            K30                25.43 0b.PK         
  4.Świątkowski Maciej       WKS Wawel            K30                25.45 0b.PK         
  5.Świątkowski Szymon       WKS Wawel            K30                25.46 0b.PK         
  6.Lęcznar Aleksandra       Indywidualnie        X00                33.55 0b.PK         
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         1.8km   90m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Antonowicz Jan 5         UNTS                 W87   2385             22.12  +      0.00
    Bielecki Michał          UKS Siódemka         G14                NKl               
    Wójcik Paweł 4           WKS Wawel            K30                NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.4km  120m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sędłak Michał 3          OK! Sport            W02   2426             30.53  +      0.00
    Bawor Dominik            UKS Azymut Dębów     R22                NKl               
    Kocur Kacper             UKS Azymut Dębów     R22                NKl               
    Kojder  Krystian 2003    UKS Azymut Dębów     R22                NKl               
    Roman Szymon 2003        UKS Azymut Dębów     R22                NKl               
    Słoma  Kacper 2002       UKS Azymut Dębów     R22                NKl               
    Stańko Dominik           UKS Azymut Dębów     R22                NKl               
    Kubicki Patryk 3         UKS Łopuszka Wielka  R50                NKl               
    Biolik Emil 3            UNTS                 W87                NKl               
    Będkowski Michał         UKS Olimpia          R10                NKl               
    Bartos Zbigniew 3        UKS Orientuś         E75   2127         DNF               
    Salwiński Jan 3          WKS Wawel            K30   2615         DNF               
    Słysz Maciej             UKS Azymut Dębów     R22                DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.8km  180m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Huba  Karol 2000         UKS Azymut Dębów     R22   2612             38.40  +      0.00
  2.Pierzchała Michał 1      UNTS                 W87   2411             40.28  +      1.48
  3.Kalisiak Dawid 0         UKS Azymut Pabianice E71   2027             42.46  +      4.06
  4.Żurek Grzegorz 0         UKS Siódemka         G14   2112             45.08  +      6.28
  5.Stanek Jerzy 1           WKS Wawel            K30   2626             45.21  +      6.41
  6.Zając Dawid 0            UKS Azymut Pabianice E71   2186             46.12  +      7.32
  7.Krzysztyński Michał 0    WKS Wawel            K30   2619             46.18  +      7.38
  8.Płóciennik Konrad 0      UKS Azymut Pabianice E71   1785             46.33  +      7.53
  9.Rzeńca Piotr 1           UKS Orientuś         E75   2129             48.24  +      9.44
 10.Choroś Tomasz 0          PUKS Młode Orły      W03   2365             52.29  +     13.49
 11.Bartos Grzegorz 1        UKS Orientuś         E75   2130             54.27  +     15.47
 12.Boik Maciej 1            UKS Azymut Pabianice E71   2655             58.05  +     19.25
 13.Kijak Jakub 0            WKS Wawel            K30                    59.02  +     20.22
 14.Ogdowski Bartłomiej 0    UKS Siódemka         G14   2118             59.31  +     20.51
 15.Baran Grzegorz 1         WKS Wawel            K30   2036             60.58  +     22.18
 16.Kuźba Jakub 0            UKS Siódemka         G14   2165             61.29  +     22.49
 17.Pawłowicz Bruno 0        MKS Paulinum         D93   2605             62.07  +     23.27
 18.Liszka  Marcin 2001      UKS Azymut Dębów     R22   2608             66.35  +     27.55
 19.Kajzer Marcel 1          PUKS Młode Orły      W03   1935             84.49  +     46.09
 20.Bawor Konrad 2001        UKS Azymut Dębów     R22                    86.46  +     48.06
    Pomagiel  Michał 2001    UKS Olimpia          R10                NKl               
    Stańko Patryk            UKS Azymut Dębów     R22                NKl               
    Jasiński Maciej 0        UKS Orientuś         E75   2436         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         5.8km  260m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pryjma Fryderyk 98       KS Spójnia           W80   2672             47.29  +      0.00
  2.Biederman  Marcin 98     WKS Wawel            K30   1508             53.10  +      5.41
  3.Sosenko Szymon 98        WKS Śląsk            D95   1575             56.54  +      9.25
  4.Besarab Eugeniusz 98     UNTS                 W87   2844             60.02  +     12.33
  5.Rutka Jan 98             UNTS                 W87   2250             60.55  +     13.26
  6.Kruk Michał 1999         UKS Azymut Dębów     R22   2606             66.21  +     18.52
  7.Borkowski Maciej 98      KS Spójnia           W80   1582             69.17  +     21.48
  8.Kuca Kacper 99           UKS Patria           K31   2032             69.34  +     22.05
  9.Mossakowski Wojciech 98  UNTS                 W87   1115             72.48  +     25.19
 10.Topór Michał 98          WKS Wawel            K30   2303             75.30  +     28.01
 11.Sawościanik Jakub 98     UKS Traper           Z06   1425             79.38  +     32.09
 12.Kisielewicz Jakub 99     UKS Azymut Pabianice E71   1788             84.50  +     37.21
 13.Pucuła Mateusz           KS Kościelec         K48   2056             85.03  +     37.34
 14.Jurczyk Maciej 98        UKS Sparta           S03   2064             86.42  +     39.13
 15.Lubak Mateusz 98         WKS Śląsk            D95   1833             91.24  +     43.55
 16.Domagała Marcel 98       MKS Paulinum         D93   1917            102.27  +     54.58
 17.Wlazeł Dawid 99          UKS Orientuś         E75   1702            102.38  +     55.09
 18.Morawski Jakub 99        UKS Azymut Pabianice E71   1786            124.17  +     76.48
 19.Mordaka Filip 99         UKS Orientuś         E75   2443            136.18  +     88.49
    Krudowski Błażej 99      WKS Śląsk            D95                NKl               
    Siess Grzegorz 98        UKS Azymut Pabianice E71   1506         NKl               
    Urbaniak Jerzy 98        KS Spójnia           W80   1515         NKl               
    Sotniczuk Piotr 98       UNTS                 W87   2030         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         8.8km  390m 23k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Krzysztof 96      UKS Orientuś         E75   1725       A     66.41  +      0.00
  2.Piotrowski Radosław 96   UKS Azymut 45        G17   1625       A     79.35  +     12.54
  3.Skorupa Marek 96         WKS Wawel            K30   1439       B     80.11  +     13.30
  4.Wołowczyk Michał 97      UNTS                 W87   489        B     94.53  +     28.12
  5.Baran Jan 97             WKS Wawel            K30   1558       B     94.54  +     28.13
  6.Legięć Kamil             KS Kościelec         K48   968        A    101.35  +     34.54
  7.Sawościanik Adam 97      UKS Traper           Z06   1424       A    102.59  +     36.18
  8.Nowak Maciej 96          MKS Paulinum         D93   1113       B    109.55  +     43.14
  9.Kwiatkowski Michał 97    PUKS Młode Orły      W03   25         A    112.47  +     46.06
 10.Borgiel Jarosław         ZSZ Jedynka          S01   1766       A    118.38  +     51.57
 11.Rosochacki Marek 96      UKS OSiR             W81   694        A    120.11  +     53.30
 12.Becmer Damian 97         WKS Śląsk            D95   1967       B    120.29  +     53.48
 13.Lucerski Maciej 97       MKS Paulinum         D93   1908       B    121.43  +     55.02
 14.Boguszewski Mateusz 97   UKS Siódemka         G14   1081       A    126.17  +     59.36
 15.Palka Krzysztof          KS Kościelec         K48   959        B    151.46  +     85.05
    Porzycz Zbigniew 96      UKS Azymut 45        G17   1356       A NKl               
    Kania Adam 96            WKS Wawel            K30   1583       B NKl               
    Szeliga Bartosz 96       MKS Paulinum         D93   1741       B DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M20         8.8km  390m 23k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Parfianowicz Piotr 94    UNTS                 W87   102        B     63.25  +      0.00
  2.Marszałek Patryk 1995    UKS Azymut Dębów     R22   1360       B     69.19  +      5.54
  3.Wołowczyk Krzysztof 95   UNTS                 W87   488        B     72.41  +      9.16
  4.Dzioba Mateusz 95        MKS Paulinum         D93   1101       A     82.48  +     19.23
  5.Jurczyk Tomasz 94        UKS Sparta           S03   1936       A     86.58  +     23.33
  6.Zamojski Paweł 95        UKS Siódemka         G14   1073       B     87.13  +     23.48
  7.Garbacik Michał 95       WKS Wawel            K30   1584       A     87.40  +     24.15
  8.Anc Kamil 95             UNTS                 W87   88         B     91.02  +     27.37
  9.Ostój Piotr 94           WKS Śląsk            D95   1334       A     94.50  +     31.25
 10.Iwaszczyszyn Joachim 94  WKS Śląsk            D95   1342       B    116.25  +     53.00
 11.Jasiński Witold 94       UKS Orientuś         E75   414        B    118.41  +     55.16
 12.Konarzewski Sebastian 95 UKS OSiR             W81   695        B    124.03  +     60.38
 13.Ciekański Mateusz 95     UKS Azymut Pabianice E71   357        B    124.46  +     61.21
 14.Deptulski Mateusz 95     UKS Siódemka         G14   2164       A    125.47  +     62.22
 15.Podsiadły Mateusz 95     WKS Śląsk            D95   1337       A    136.39  +     73.14
 16.Powichrowski Patryk 95   UKS OSiR             W81   757        B    136.49  +     73.24
 17.Szuryga Bartosz 95       MKS Start            L45   1090       A    144.27  +     81.02
    Marciniak Patryk 95      UKS Azymut Pabianice E71   354        A NKl               
    Kordala Michał 94        UKS Orientuś         E75   1352       A NKl               
    Dudek Wojciech 94        PUKS Młode Orły      W03   1171       A NKl               
    Babula  Przemysław 94    MUKS Gliwice         S22   2051       A DNF               
    Koreń Bartosz 95         MUKS Gliwice         S22   2284       B DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21        12.0km  545m 29k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dwojak Wojciech 81       WKS Śląsk            D95   728        A     88.19  +      0.00
  2.Podziński Rafał 91       UKS Orientuś         E75   410        C     89.29  +      1.10
  3.Wensław Mateusz 87       UKS Azymut 45        G17   153        A     95.08  +      6.49
  4.Drągowski Kuba 90        OK! Sport            W02   684        D     96.31  +      8.12
  5.Richert Marcin 79        UKS Siódemka         G14   149        B     97.32  +      9.13
  6.Grabowski Maciej 81      UNTS                 W87   147        A     99.16  +     10.57
  7.Hewelt Maciej 90         UKS Azymut 45        G17   162        C    105.17  +     16.58
  8.Pazhukh Yaroslav 1990    UKS Azymut Dębów     R22   1995       B    105.41  +     17.22
  9.Charuba Łukasz 90        UKS Orientuś         E75   402        C    106.33  +     18.14
 10.Pabich Mariusz 88        UKS Azymut Pabianice E71   338        C    109.19  +     21.00
 11.Terpai Dmytro 85         UNTS                 W87   2243       D    109.34  +     21.15
 12.Kruk Piotr 1989          UKS Azymut Dębów     R22   180        D    113.46  +     25.27
 13.Babych Sergiej 1983      UKS Azymut Dębów     R22              B    115.36  +     27.17
 14.Gryzio Łukasz 88         UKS Azymut Pabianice E71   336        B    115.50  +     27.31
 15.Majewski Igor 93         KS Spójnia           W80   880        A    117.08  +     28.49
 16.Szmulkowski Adam 93      PUKS Młode Orły      W03   17         A    120.15  +     31.56
 17.Piłkowski Tadeusz 90     UKS Orientuś         E75   689        D    120.37  +     32.18
 18.Miśtal Mateusz 89        WKS Wawel            K30   829        A    122.13  +     33.54
 19.Olech Przemysław 85      UKS Siódemka         G14   1564       C    131.30  +     43.11
 20.Moszkowicz Paweł 67      WKS Wawel            K30   826        D    133.04  +     44.45
 21.Pabich Tomasz 82         UKS Azymut Pabianice E71   331        B    136.38  +     48.19
 22.Mazan Bartłomiej 92      WKS Śląsk            D95   1319       B    136.59  +     48.40
 23.Marcjanek Maciej 81      UKS Orientuś         E75   2345       B    138.04  +     49.45
 24.Wróblewski Grzegorz 87   OK! Sport            W02   227        B    158.03  +     69.44
 25.Drągowski Piotr 82       OK! Sport            W02   687        D    176.26  +     88.07
 26.Prasał Jakub 93          PUKS Młode Orły      W03   31         A    178.50  +     90.31
    Owczarek Rafał 93        UKS OSiR             W81   955        D NKl               
    Łubis Michał 85          UKS Azymut Pabianice E71   2657       C NKl               
    Niewiedziała Robert 93   UKS Siódemka         G14   1021       A NKl               
    Pietrzak Konrad 86       MKS Start            L45              C NKL-LIM           
    Bohdan Morąg             Indywidualnie        X00              A DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         7.9km  375m 19k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fiedorowicz Szczepan 76  UKS Traper           Z06   2906             93.56  +      0.00
  2.Sołowiej Stanisław 75    MKS Start            L45   2494             96.50  +      2.54
  3.Biolik Grzegorz 76       UNTS                 W87                   106.38  +     12.42
  4.Krempiński Piotr 76      UKS Azymut Pabianice E71   2652            115.51  +     21.55
    Lęcznar Piotr            Indywidualnie        X00                NKl               
 PK Dutkiewicz Damian 77     MKS Paulinum         D93   1279        PKNKl              
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         7.5km  320m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sobczyński Kalikst 71    WKS Śląsk            D95   717              76.09  +      0.00
  2.Biederman Paweł 71       WKS Wawel            K30   1390             76.35  +      0.26
  3.Sikora Waldemar 71       MKS Start            L45   1475             96.46  +     20.37
  4.Zaworonek Rafał 74       WKS Wawel            K30   1580             96.55  +     20.46
  5.Sędłak Krystian 73       OK! Sport            W02   1130             97.08  +     20.59
  6.Staszak Artur 70         UNTS                 W87   2013            111.46  +     35.37
    Rzeńca Piotr 70          UKS Orientuś         E75   2438         NKl               
    Skorupa Mariusz 70       MUKS Gliwice         S22   1004         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         6.7km  310m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Urbaniak Krzysztof 67    KS Spójnia           W80   522              67.53  +      0.00
  2.Olas Jacek 69            UKS Orientuś         E75   422              85.55  +     18.02
  3.Deptulski Tomasz 65      UKS Siódemka         G14   2368            104.32  +     36.39
  4.Forystek Józef 66        WKS Wawel            K30   2080            121.31  +     53.38
  5.Szuryga Hubert 68        MKS Start            L45   683             124.38  +     56.45
  6.Jurczyk Piotr 69         UKS Sparta           S03   2928            136.28  +     68.35
    Świątkowski Rafał 68     WKS Wawel            K30   2931         NKl               
    Wiejacki Janusz 66       UKS Saper            W97   2422         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         6.1km  270m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tarnowski Mirosław 64    MKS Start            L45   764              63.20  +      0.00
  2.Wołowczyk Marek 63       UNTS                 W87   113              68.52  +      5.32
  3.Dyzio Włodzimierz 61     WKS Wawel            K30   1533             74.25  +     11.05
  4.Podolak Zbigniew         UKS Azymut Dębów     R22                    93.31  +     30.11
  5.Pędowski Wojciech 64     OK! Sport            W02   2079            116.53  +     53.33
  6.Szmidtka Wiesław 61      GKS Luzion           G27   2206            130.18  +     66.58
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         5.6km  260m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Drągowski Robert 59      OK! Sport            W02   690              84.19  +      0.00
  2.Machowski Władysław 59   UKS OSiR             W81   482              86.08  +      1.49
  3.Jarecki Krzysztof 55     MKS Start            L45   566              88.47  +      4.28
  4.Konstanciak Andrzej 59   OK! Sport            W02   865              92.16  +      7.57
  5.Olbrycht Janusz 55       Indywidualnie        X00   228             103.47  +     19.28
  6.Wróblewski Tadeusz 58    OK! Sport            W02   226             103.57  +     19.38
  7.Woźniak Jerzy 56         UKS Azymut Pabianice E71   349             128.45  +     44.26
  8.Lewandowski Krzysztof 58 UKS Orientuś         E75   367             149.55  +     65.36
    Kryjomski Jerzy          KS Kościelec         K48   963          NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         3.9km  200m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Miszewski Romuald 54     UKS Azymut 45        G17   142              45.21  +      0.00
  2.Mańka Zbigniew 54        MKS Start            L45   567              61.44  +     16.23
  3.Paszyński Józef 53       UKS Orientuś         E75   383              67.03  +     21.42
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         3.1km  150m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kruczek Stanisław 48     WKS Wawel            K30   830              40.44  +      0.00
  2.Jakielaszek Ryszard 49   GKS Luzion           G27   179              42.41  +      1.57
  3.Trzpil Lech 49           OK! Sport            W02   691              43.10  +      2.26
  4.Kukuryka Jan 47          KU AZS WAT           W89   2353             46.09  +      5.25
  5.Feduś Wiesław            114 Szpital Wojskowy X01                    69.26  +     28.42
 
Końcowe wyniki zawodów: M70         3.1km  150m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Moon-Zalewska Graham 39  MKS Start            L45   681              71.23  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: OPENM       3.6km  175m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pałka Szymon 96          UKS Orientuś         E75                    45.40  +      0.00
  2.Opanowicz Dominik 87     UKS Siódemka         G14   2730             63.12  +     17.32
  3.Miśkiewicz Martyna 89    OK! Sport            W02   2434             63.35  +     17.55
  4.Grzenkowski Tomasz 87    UKS Siódemka         G14                    68.54  +     23.14
  5.Rdzawy Krzysztof         UKS Azymut Pabianice E71                    76.02  +     30.22
  6.Forystek Konrad 93       Reflex Rybnik        S51   2267             88.46  +     43.06
 
Końcowe wyniki zawodów: WP          3.9km  200m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Opaluch Wiesław          1 bcz                X03                    59.03  +      0.00
  2.Kłak Andrzej             5 bsp                X02                    67.05  +      8.02
  3.Żur Mateusz              5 bsp                X02                    68.28  +      9.25
  4.Dorocisz-Pawłos Elżbieta 5 bsp                X02                    73.13  +     14.10
    Olejnik Michał           WKS Grunwald         P69                NKl               
 PK Drągowska Marzena        OK! Sport            W02               PKNKl              
 PK Wójcik Grzegorz          WKS Wawel            K30               PK  133.32  +     74.29