Końcowe wyniki zawodów                                                        24.03.2017 20:43:41
                                    KrakówCityRace 2017 - E22
===Podkarpacki OZOS================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: AK          6.5km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pola Niessner                           WKS WAWEL            6           0b.PK 25.30         
  2.Lamparska Maja                                                           0b.PK 27.53         
  3.Michno Marta                                                             0b.PK 28.25         
  4.Izabela Smoleń                          2                    2           0b.PK 29.36         
  5.Olga Francuz                            5                    5           0b.PK 35.01         
  6.Monika Skiba                            3                    3           0b.PK 43.37         
  7.Daria Wójtowicz                         SP 89 Kraków         1           0b.PK 45.37         
  8.Faron Agnieszka                                                          1b.PK 44.01         
    Nina Dragosz                            GT Mentor            4           DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: AM          6.5km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Żesławski Jakub                         Wks Wawel            7           0b.PK 24.08         
  2.Uryga Sławmir                                                            0b.PK 26.49         
  3.Łukasz Jamborski                        9                    9           0b.PK 27.24         
  4.Tarnowski Przemek                       Wks Wawel            7           0b.PK 27.54         
  5.Szczurek Tomasz                         Salos Dominik        11          0b.PK 67.41         
  6.Mariusz Sitnicki                        10BKPanc             10          1b.PK 35.58         
  7.Bublik Piotr                            Wks Wawel            7           1b.PK 44.57         
  8.Eryk Krajewski                                                           2b.PK 33.26         
    Daniel najman                           8                    8           DNF               
    Wąsowicz Radosław                       Salos Dominik        11          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: AP          6.5km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Julia Biskupska, Zuzia Zawada           Wks Wawel            7           0b.PK 23.55         
  2.Słońska Tosia, Siek Basia               Wks Wawel            7           0b.PK 31.04         
  3.Natalia Bosak, Maja Skorupa             Górzanka Nawojowa Gó 14          0b.PK 35.17         
  4.Putek Emilia, Jaśkowiec Marta           Salos Dominik        11          0b.PK 38.27         
  5.Dybich D,Łatak B                                                         0b.PK 38.34         
  6.Hajda, Gamrat, Burkat                                                    0b.PK 44.40         
  7.Maciuś Bublik, Rober Szajna             Wks Wawel            7           0b.PK 45.00         
  8.Marek Sowa, Weronika Sowa               No to fruuuu         17          0b.PK 45.58         
  9.Kurtycz Natalia, Hałucha Milena         Wks Wawel            7           0b.PK 46.34         
 10.Śliwa Kacper, Musiałkowski Kamil        Salos Dominik        11          0b.PK 50.13         
 11.Głowacki T, Glowacka Z                                                   0b.PK 52.12         
 12.Wąsowicz R, Zawiło Łukasz               Salos Dominik        11          0b.PK 52.38         
 13.Redmann,Leżoń,Czjęcka                                                    0b.PK 59.50         
 14.Maja Michalczak, Paweł Michalczak       WKS Wawel            15          0b.PK 59.53         
 15.Chochowska J,Biela W                                                     0b.PK 99.01         
 16.Kowalska Angelina, Ciałowicz Daria      Salos Dominik        11          0b.PK101.28         
 17.Jakub Wójtowicz, Paweł Wójtowicz        Przedszkole 187      16          2b.PK 32.15         
    Krystian Bożyk, Grażyna Pawłowska       12                   12          DNF               
    Zawada Zuzia, Karnia-Biskupska Ani      Wks Wawel            7           DNF               
    Leitner Leon, Leitner Tomek             Wks Wawel            7           DNF               
    Marta Konopka, Maja Konopka             Zwiedzanie Przez Bie 13          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: BK          8.1km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klaudia Zelek                           PATRIA Młynne        23          0b.PK 34.42         
  2.Anna Tarnawska                          20                   20          0b.PK 39.33         
  3.Małgorzata Sroka                        PATRIA Młynne        23          0b.PK 40.20         
  4.Bogusława Wrońska                       21                   21          0b.PK 41.45         
  5.Słońska Bogusia                         Wks Wawel            7           0b.PK 44.40         
  6.Łabuzek Marta                           Wks Wawel            7           0b.PK 49.08         
  7.Joanna Gondek                           Wild Dogs Team       22          0b.PK 61.33         
  8.Buzek Gabi                              Wks Wawel            7           0b.PK 66.53         
  9.Aleksandra Wrońska                      18                   18          1b.PK 35.57         
 10.Zawada Oliwia                           Wks Wawel            7           1b.PK 43.20         
 11.Biegun Kasia                            Wks Wawel            7          13b.PK 85.26         
 12.Maria Kozłowska                         PATRIA Młynne        23         15b.PK 48.43         
    Anna Tarnawska                          19                   19          DNF               
    Bugaj Kasia                             Wks Wawel            7           DNF               
    Olejnik Ewa                             Wks Wawel            7           DNF               
    Ptak Paulina                            Salos Dominik        11          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: BM          8.1km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szeliga Stanisław                                                        0b.PK 30.18         
  2.Wojciech Knesz                          ITMBW KRAKÓW         30          0b.PK 33.41         
  3.Wójcik Paweł                            WKS WAWEL            6           0b.PK 34.03         
  4.Krzysztof Schab                         24                   24          0b.PK 34.55         
  5.Tomasz Seredyński                       28                   28          0b.PK 35.20         
  6.Żesławski Mateusz                       Wks Wawel            7           0b.PK 36.50         
  7.Tomasz Madej                            Siekieraaa           26          0b.PK 37.59         
  8.Gondek Janek                            Wks Wawel            7           0b.PK 38.44         
  9.Lenda Patryk                            Salos Dominik        11          0b.PK 39.17         
 10.Olejnik Tomasz                          Wks Wawel            7           0b.PK 43.34         
 11.Jan Tarnawski                                                            0b.PK 44.10         
 12.Grzegorz Sowa                           No to fruuuu         17          0b.PK 44.20         
 13.Jamrozik Krzysztof                      Wks Wawel            7           0b.PK 45.43         
 14.Witold Warcholik                        Geoasysta            29          0b.PK 68.22         
    Konopka Filip                           Salos Dominik        11          DNF               
    Paweł Pawelec                           Siekiera Tychy       25          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: BP          8.1km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maria Kozłowska, Jakub Orkisz           34                   34          0b.PK 40.43         
  2.FILIP MORGUN, Filipek M                 Yeti                 35          0b.PK 45.51         
  3.Anna Bilski, Asia Korgul                32                   32          0b.PK 52.01         
  4.Bogusz Marcin, Ewa                                                       0b.PK 77.18         
  5.Jan Płaszewski, Anna Mysłowska          31                   31          0b.PK 78.21         
    Jacek Młynarczyk, Bartosz Młynarczyk    33                   33          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: CK          8.0km    0m 20k  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Galla Zosia                             WKS WAWEL            6           0b.PK 37.01         
  2.Wiktoria Kozłowska                      PATRIA Młynne        23          0b.PK 37.50         
  3.Słońska Zosia                           Wks Wawel            7           0b.PK 37.53         
  4.Topór Magdalena                         Salos Dominik        11          0b.PK 39.19         
  5.Wójcik Natalia                          WKS WAWEL            6           0b.PK 40.17         
  6.Grabowska Joanna                        Wks Wawel            7           0b.PK 40.50         
  7.Ula Zimny                               42                   42          0b.PK 41.48         
  8.Joanna Jachym                           JJfit                38          0b.PK 42.58         
  8.Topór Monika                            Salos Dominik        11          0b.PK 42.58         
 10.Justyna Frączek-Boga                    AR Team              39          0b.PK 45.20         
 11.Olga Kozłowska                          PATRIA Młynne        23          0b.PK 46.53         
 12.Ania Witkowska                          Klub Królika Stefana 36          0b.PK 50.06         
 13.Helena Wiercioch-Wój                    3. RWT SP Balice     37          0b.PK 53.43         
 14.Dwojna Natalia                          WKS WAWEL            6           0b.PK 58.47         
 15.Paulina Jakubczyk                       10BKPanc             10          0b.PK 58.50         
 16.Marta Kurek                             40                   40          0b.PK 63.46         
 17.Justyna Panaszek                        10BKPanc             10          0b.PK 67.03         
 18.Bugaj Teresa                            Wks Wawel            7           0b.PK 68.30         
 19.Ola Zimny                                                                1b.PK 56.56         
    Jolanta Kozłowska                       PATRIA Młynne        23          DNF               
    Olga Kulikova                           Nash Klub            41          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: CM          8.0km    0m 20k  
-------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Michał Kalata                           10BKPanc             10          0b.PK 27.04         
  2.Biederman Marcin                        WKS WAWEL            6           0b.PK 28.03         
  3.Marek Skorupa                           WKS Wawel            15          0b.PK 30.04         
  4.Gajkowski Bartek                                                         0b.PK 30.30         
  5.Kijak Jakub                             Wks Wawel            7           0b.PK 30.58         
  6.Mariusz Opioła                          Równia Pochyła       59          0b.PK 31.23         
  7.Tomas Tichy                             WKS Wawel            15          0b.PK 31.42         
  8.Kuryj Marek                             Wks Wawel            7           0b.PK 32.55         
  8.Mariusz Plesiński                       10BKPanc             10          0b.PK 32.55         
 10.Garbacik Michał                         Wks Wawel            7           0b.PK 33.29         
 11.Paweł Golinowski                        10BKPanc             10          0b.PK 34.09         
 12.Piotr Dargacz                           Gymnasion Offenbach  65          0b.PK 34.11         
 13.Stanek Jurek                            WKS WAWEL            6           0b.PK 34.37         
 14.Bartosz Konopka                         Zwiedzanie Przez Bie 13          0b.PK 35.20         
 15.Brych Miłosz                                                             0b.PK 35.47         
 16.Mariusz Jaros                           10BKPanc             10          0b.PK 36.56         
 17.Czapla Przemysław                                                        0b.PK 37.20         
 18.Andrzej Wieczorek                       hasiok               43          0b.PK 38.04         
 19.Dariusz Kwapiński                       10BKPanc             10          0b.PK 38.26         
 20.Maciej Więcek                           WKS Wawel            15          0b.PK 38.41         
 21.Wójcik Grzegorz                         WKS WAWEL            6           0b.PK 38.44         
 22.Jacek Majkowski                         49                   49          0b.PK 39.19         
 23.Drewniak Łukasz                         JJfit                38          0b.PK 39.30         
 24.Waluga Ireneusz                                                          0b.PK 39.31         
 25.Michał Wojarski                         WKS Wawel Kraków     60          0b.PK 39.59         
 26.Topór Marek                                                              0b.PK 40.20         
 27.Tomasz Bergier                          WKS Wawel            15          0b.PK 40.48         
 28.Marcin Kozioł                           Bolimie noga         57          0b.PK 40.53         
 29.Paweł Kubiak                            62                   62          0b.PK 40.59         
 30.Marcin Kutkiewicz                       58                   58          0b.PK 41.18         
 31.Mirosław Marek                          InO.Maniak           61          0b.PK 41.19         
 32.Dyszy Grzegorz                                                           0b.PK 41.22         
 33.Piotr Niessner                          WKS WAWEL            6           0b.PK 41.56         
 34.Piotr Banaszkiewicz                     KTR BikeOrient       64          0b.PK 42.15         
 35.Słoński Marek                           Wks Wawel            7           0b.PK 42.46         
 36.Forystek Józef                          Wks Wawel            7           0b.PK 42.50         
 37.Filip Malawski                          47                   47          0b.PK 43.39         
 38.Krzysztof Dudek                         52                   52          0b.PK 43.57         
 39.Radek Bilski                            67                   67          0b.PK 45.53         
 40.Łukasz Brzękowski                       55                   55          0b.PK 45.55         
 41.Żesławski Wojciech                      Wks Wawel            7           0b.PK 46.13         
 42.Tomasz Radczuk                          27                   27          0b.PK 46.35         
 43.Tarnowski Radek                         Wks Wawel            7           0b.PK 46.43         
 44.Jean François Deben                     50                   50          0b.PK 46.57         
 45.Łukasz Muzyk                            56                   56          0b.PK 47.07         
 46.Tomasz Płecha                           Kurka Edzia          71          0b.PK 47.56         
 47.Bartłomiej Szczęsny                     44                   44          0b.PK 48.04         
 48.Piotr Zwonek                            eXrowerowanie.pl Kra 66          0b.PK 48.45         
 49.Rysiek Pręcikowski                      70                   70          0b.PK 49.35         
 50.Tomasz Domin                            Night Runners+       72          0b.PK 53.21         
 51.Damian Wojcieszek                       ITMBW Kraków         45          0b.PK 54.49         
 52.Wiśniewski Pawel                        Wks Wawel            7           0b.PK 60.48         
 53.Karol Zawisza                           AZS AWF              51          1b.PK 53.17         
 54.Krzysztof Zębala                        54                   54          2b.PK 70.58         
    Daniel najman                           46                   46          DNF               
    Jacek Litewka                           48                   48          DNF               
    Krzysztof Wilk                          Udo Grubbe           53          DNF               
    Maksym Khudytskyi                       Nash Klub            41          DNF               
    Paweł Wolak                             63                   63          DNF               
    Rafał Bogacki                           68                   68          DNF               
    Rafał Tichoruk                          Poranny Patrol       69          DNF