Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                            2015-03-22 14:48:44
                                                        Grand Prix Małopolski 3.etap
===Podkarpacki OZOS============================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12        11.8km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-72      2-76      3-54      4-51      5-50      6-49      7-67      8-61      9-55     10-39    
                                      11-41     12-40     13-73     14-47     15-99    
  1 Oleśniewicz Nina               24.30  1.18/1*   3.19/2    4.41/1*   6.34/1*   7.18/1*   8.09/1*  11.38/2   14.04/2   15.55/1*  18.10/1* 
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.18/1*   2.01/5    1.22/1*   1.53/6    0.44/1*   0.51/4    3.29/9    2.26/3    1.51/2    2.15/2  
                                         18.39/1*  19.05/1*  20.55/1*  23.13/1*  24.18/1*  24.30/1* 
                                          0.29/1*   0.26/1*   1.50/2    2.18/2    1.05/1*   0.12/1* 
  2 ZELEK KLAUDIA                  27.51  1.23/2    2.57/1*   9.18/4   10.26/4   11.14/4   11.53/4   13.13/4   15.23/4   17.34/3   19.55/3  
    UKS Patria Młynne                     1.23/2    1.34/2    6.21/9    1.08/1*   0.48/3    0.39/1*   1.20/4    2.10/1*   2.11/3    2.21/3  
                                         20.40/3   21.22/3   23.07/2   25.30/2   27.37/2   27.51/2  
                                          0.45/8    0.42/4    1.45/1*   2.23/3    2.07/6    0.14/3  
  3 Rajca Luiza                    28.02  3.29/5    4.55/5   10.04/5   11.16/5   12.00/5   12.46/5   14.01/5   17.06/6   18.56/5   21.18/4  
    KS Kościelec Chrzanów                 3.29/5    1.26/1*   5.09/8    1.12/2    0.44/1*   0.46/2    1.15/2    3.05/6    1.50/1*   2.22/4  
                                         22.09/4   22.43/4   24.42/4   26.43/3   27.50/3   28.02/3  
                                          0.51/11   0.34/2    1.59/3    2.01/1*   1.07/2    0.12/1* 
  4 Burak Natalia                  29.38  2.24/4    4.17/3    6.08/2    7.47/2    8.36/2    9.27/2   10.46/1*  13.22/1*  16.33/2   19.42/2  
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.24/4    1.53/4    1.51/2    1.39/5    0.49/5    0.51/4    1.19/3    2.36/5    3.11/7    3.09/6  
                                         20.24/2   21.19/2   23.55/3   27.34/4   29.22/4   29.38/4  
                                          0.42/6    0.55/6    2.36/5    3.39/5    1.48/3    0.16/6  
  5 Ohlaszeny Ida                  31.01  2.00/3    4.17/3    6.30/3    9.11/3   10.11/3   11.12/3   12.43/3   15.13/3   18.44/4   21.35/5  
    KS Kościelec Chrzanów                 2.00/3    2.17/6    2.13/4    2.41/8    1.00/6    1.01/8    1.31/5    2.30/4    3.31/8    2.51/5  
                                         22.21/5   23.00/5   25.40/5   28.54/5   30.44/5   31.01/5  
                                          0.46/9    0.39/3    2.40/6    3.14/4    1.50/5    0.17/7  
  6 Ogrodnik Magdalena             33.18  6.18/8    8.08/7   10.04/5   11.35/6   12.23/6   13.11/6   14.16/6   16.28/5   20.07/6   22.16/6  
    UKS Lotna Zdzieszowice                6.18/8    1.50/3    1.56/3    1.31/3    0.48/3    0.48/3    1.05/1*   2.12/2    3.39/9    2.09/1* 
                                         22.47/6   23.35/6   26.01/6   31.12/6   33.01/6   33.18/6  
                                          0.31/2    0.48/5    2.26/4    5.11/9    1.49/4    0.17/7  
  7 Królikiewicz Hanna             43.45  3.47/6    6.24/6   10.50/7   13.35/7   15.08/7   16.44/7   18.51/7   23.51/7   26.57/7   30.58/7  
    WKS Wawel                             3.47/6    2.37/7    4.26/7    2.45/9    1.33/11   1.36/9    2.07/6    5.00/11   3.06/6    4.01/9  
                                         31.45/7   32.44/7   35.30/7   40.27/7   43.31/7   43.45/7  
                                          0.47/10   0.59/8    2.46/7    4.57/8    3.04/7    0.14/3  
  8 Michna Patrycja                52.10  4.49/7    8.30/8   15.44/8   19.13/8   20.16/8   22.03/8   24.49/8   28.48/8   32.53/8   38.54/8  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              4.49/7    3.41/10   7.14/11   3.29/10   1.03/7    1.47/11   2.46/8    3.59/10   4.05/10   6.01/11 
                                         39.27/8   40.49/8   44.08/8   48.09/8   51.53/8   52.10/8  
                                          0.33/3    1.22/11   3.19/10   4.01/7    3.44/8    0.17/7  
  9 Pieszczeminko Karolina         54.27  6.56/9   10.51/9   17.48/9   21.30/10  22.36/10  24.12/10  26.57/9   30.55/9   35.08/9   40.56/9  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              6.56/9    3.55/11   6.57/10   3.42/11   1.06/8    1.36/9    2.45/7    3.58/9    4.13/11   5.48/10 
                                         41.38/9   42.46/9   46.19/9   50.08/9   54.05/9   54.27/9  
                                          0.42/6    1.08/9    3.33/11   3.49/6    3.57/9    0.22/10 
 10 Oliwia Głowacz                 57.51 12.24/10  15.58/10  19.25/10  20.56/9   22.15/9   23.07/9   32.39/10  36.22/10  38.49/10  42.43/10 
    KS Kościelec Chrzanów                12.24/10   3.34/9    3.27/5    1.31/3    1.19/10   0.52/6    9.32/11   3.43/8    2.27/4    3.54/8  
                                         43.16/10  44.11/10  47.04/10  53.09/10  57.37/10  57.51/10 
                                          0.33/3    0.55/6    2.53/8    6.05/11   4.28/10   0.14/3  
 11 Taborska Patrycja              63.02 17.28/11  20.59/11  24.37/11  26.31/11  27.43/11  28.41/11  38.08/11  41.50/11  44.22/11  47.47/11 
    KS Kościelec Chrzanów                17.28/11   3.31/8    3.38/6    1.54/7    1.12/9    0.58/7    9.27/10   3.42/7    2.32/5    3.25/7  
                                         48.20/11  49.33/11  52.33/11  58.11/11  62.40/11  63.02/11 
                                          0.33/3    1.13/10   3.00/9    5.38/10   4.29/11   0.22/10 
    Czekała Oliwia             NKl       28.57/    30.46/    33.46/    36.16/    37.22/    46.12/         /         /         /         /   
    UKS Lotna Zdzieszowice               28.57/     1.49/     3.00/     2.30/     1.06/     8.50/         /         /         /         /   
                                         56.07/    60.01/    63.04/    65.51/    67.08/    67.32/   
                                              /     3.54/     3.03/     2.47/     1.17/     0.24/   
    Zawada Oliwia              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14        10.6km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-53      3-50      4-63      5-62      6-49      7-60      8-61      9-37     10-45    
                                      11-42     12-40     13-47     14-46     15-99    
  1 Staszak Alicja                 24.29  1.24/1*   3.56/1*   5.00/1*   5.57/1*   6.38/1*   7.26/1*   8.49/1*   9.40/1*  13.59/1*  15.58/1* 
    UNTS Warszawa                         1.24/1*   2.32/1*   1.04/2    0.57/2    0.41/7    0.48/1*   1.23/6    0.51/2    4.19/2    1.59/2  
                                         17.53/1*  19.23/1*  22.26/1*  23.42/1*  24.15/1*  24.29/1* 
                                          1.55/1*   1.30/1*   3.03/5    1.16/8    0.33/6    0.14/5  
  2 Kowal Natalia                  26.04  1.41/4    5.40/10   6.41/7    7.43/8    8.21/8    9.20/7   10.29/5   11.37/5   15.32/2   17.30/2  
    KS Kościelec Chrzanów                 1.41/4    3.59/12   1.01/1*   1.02/8    0.38/2    0.59/7    1.09/2    1.08/10   3.55/1*   1.58/1* 
                                         19.35/2   21.23/2   24.02/2   25.14/2   25.49/2   26.04/2  
                                          2.05/8    1.48/8    2.39/1*   1.12/5    0.35/8    0.15/8  
  3 Kozłowska Olga                 27.19  1.39/3    4.26/3    5.33/3    6.31/3    7.09/3    7.59/3    9.20/3   10.20/3   16.31/5   19.15/5  
    UKS Patria Młynne                     1.39/3    2.47/5    1.07/3    0.58/5    0.38/2    0.50/3    1.21/4    1.00/8    6.11/6    2.44/5  
                                         21.17/5   23.00/5   25.44/4   26.42/4   27.06/4   27.19/3  
                                          2.02/6    1.43/4    2.44/2    0.58/2    0.24/1*   0.13/2  
  4 Topór Magda                    27.22  1.34/2    4.13/2    5.20/2    6.22/2    7.03/2    7.51/2    9.09/2   10.01/2   16.20/3   19.04/4  
    WKS Wawel                             1.34/2    2.39/2    1.07/3    1.02/8    0.41/7    0.48/1*   1.18/3    0.52/4    6.19/9    2.44/5  
                                         21.05/4   22.43/4   25.30/3   26.34/3   27.05/3   27.22/4  
                                          2.01/5    1.38/3    2.47/4    1.04/3    0.31/4    0.17/10 
  5 Kozłowska Maria                27.52  2.06/7    4.46/4    6.01/4    6.59/4    7.37/4    8.28/4    9.50/4   10.49/4   17.02/6   19.47/6  
    UKS Patria Młynne                     2.06/7    2.40/3    1.15/7    0.58/5    0.38/2    0.51/4    1.22/5    0.59/7    6.13/7    2.45/7  
                                         21.43/6   23.26/6   26.12/6   27.09/5   27.37/5   27.52/5  
                                          1.56/2    1.43/4    2.46/3    0.57/1*   0.28/2    0.15/8  
  6 SROKA MAŁGORZATA               28.19  2.08/9    5.19/7    6.33/6    7.30/6    8.13/6    9.16/6   10.51/6   11.41/6   16.25/4   18.39/3  
    UKS Patria Młynne                     2.08/9    3.11/8    1.14/6    0.57/2    0.43/10   1.03/9    1.35/7    0.50/1*   4.44/4    2.14/4  
                                         20.36/3   22.24/3   26.05/5   27.26/6   27.58/6   28.19/6  
                                          1.57/3    1.48/8    3.41/8    1.21/10   0.32/5    0.21/13 
  7 Niezgódka Dominika             29.29  2.06/7    4.54/5    7.29/9    8.28/9    9.00/9   10.02/9   11.54/8   13.01/8   17.44/7   19.56/7  
    Arkady Raszków                        2.06/7    2.48/6    2.35/11   0.59/7    0.32/1*   1.02/8    1.52/9    1.07/9    4.43/3    2.12/3  
                                         21.58/7   23.43/7   27.24/7   28.42/7   29.12/7   29.29/7  
                                          2.02/6    1.45/7    3.41/8    1.18/9    0.30/3    0.17/10 
  8 Wójcik Natalia                 32.44  1.56/5    4.54/5    6.14/5    7.23/5    8.04/5    8.57/5   11.08/7   11.59/7   18.46/8   24.00/9  
    WKS Wawel                             1.56/5    2.58/7    1.20/8    1.09/10   0.41/7    0.53/5    2.11/10   0.51/2    6.47/10   5.14/12 
                                         25.59/9   27.47/9   30.50/8   31.57/8   32.31/8   32.44/8  
                                          1.59/4    1.48/8    3.03/5    1.07/4    0.34/7    0.13/2  
  9 Ohlaszeny Zuzanna              34.04  1.59/6    5.32/9    6.41/7    7.35/7    8.14/7    9.28/8   12.08/9   13.03/9   19.19/9   22.05/8  
    KS Kościelec Chrzanów                 1.59/6    3.33/9    1.09/5    0.54/1*   0.39/6    1.14/10   2.40/11   0.55/5    6.16/8    2.46/8  
                                         25.46/8   27.18/8   31.48/9   33.01/9   33.50/9   34.04/9  
                                          3.41/12   1.32/2    4.30/12   1.13/6    0.49/12   0.14/5  
 10 Urbańczyk Aleksandra           37.54  2.58/12   6.44/12  10.30/13  13.27/13  14.18/13  15.32/13  17.16/12  18.35/12  24.11/10  27.15/10 
    KS Kościelec Chrzanów                 2.58/12   3.46/11   3.46/13   2.57/13   0.51/11   1.14/10   1.44/8    1.19/12   5.36/5    3.04/9  
                                         29.31/10  31.33/10  35.10/10  36.33/10  37.40/10  37.54/10 
                                          2.16/10   2.02/11   3.37/7    1.23/11   1.07/13   0.14/5  
 11 Słońska Zofia                  40.18  2.30/10   6.05/11   7.45/10  10.26/11  11.04/11  12.29/11  15.10/11  16.06/11  26.23/11  29.34/11 
    WKS Wawel                             2.30/10   3.35/10   1.40/9    2.41/12   0.38/2    1.25/12   2.41/12   0.56/6   10.17/12   3.11/10 
                                         31.49/11  34.05/11  38.14/11  39.29/11  40.06/11  40.18/11 
                                          2.15/9    2.16/12   4.09/11   1.15/7    0.37/10   0.12/1* 
 12 Dammfeld Karolina              42.50  2.37/11   5.20/8    8.41/11   9.38/10  10.42/10  11.38/10  12.41/10  13.54/10  27.36/13  31.46/12 
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.37/11   2.43/4    3.21/12   0.57/2    1.04/12   0.56/6    1.03/1*   1.13/11  13.42/13   4.10/11 
                                         34.29/12  36.12/12  40.18/12  41.57/12  42.37/12  42.50/12 
                                          2.43/11   1.43/4    4.06/10   1.39/12   0.40/11   0.13/2  
 13 Czoch Karolina                 59.03  3.13/13   7.16/13   9.23/12  10.34/12  11.38/12  14.10/12  17.46/13  19.09/13  26.41/12  32.24/13 
    Orlik Rajbrot                         3.13/13   4.03/13   2.07/10   1.11/11   1.04/12   2.32/13   3.36/13   1.23/13   7.32/11   5.43/13 
                                         47.01/13  50.56/13  56.29/13  58.10/13  58.45/13  59.03/13 
                                         14.37/13   3.55/13   5.33/13   1.41/13   0.35/8    0.18/12 
    Dzierwa Hanna              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KS Kościelec Chrzanów                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         4.6km  100m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-67      3-52      4-60      5-61      6-52      7-54      8-51      9-52     10-41    
                                      11-38     12-68     13-56     14-71     15-37     16-40     17-47     18-99    
  1 Biederman Ada                  30.39  2.18/6    6.15/4    7.04/4    8.04/2    8.57/2   10.22/1*  11.01/5   12.00/5   12.37/1*  15.28/2  
    WKS Wawel                             2.18/6    3.57/1*   0.49/3    1.00/1*   0.53/5    1.25/3    0.39/1*   0.59/2    0.37/1*   2.51/1* 
                                         16.13/2   19.33/1*  20.03/1*  22.04/1*  24.43/1*  26.19/1*  29.22/1*  30.22/1*  30.39/1* 
                                          0.45/3    3.20/1*   0.30/1*   2.01/3    2.39/1*   1.36/6    3.03/4    1.00/4    0.17/7  
  2 CIESIÓŁKA Katarzyna            32.16  1.41/3    6.04/3    7.01/3    8.17/3    9.07/3   10.30/2   11.09/6   12.11/6   12.52/2   16.06/3  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.41/3    4.23/2    0.57/6    1.16/3    0.50/3    1.23/2    0.39/1*   1.02/4    0.41/2    3.14/2  
                                         16.50/3   20.32/2   21.13/2   23.36/2   26.15/2   27.31/2   30.28/2   32.01/2   32.16/2  
                                          0.44/1*   3.42/2    0.41/6    2.23/6    2.39/1*   1.16/2    2.57/3    1.33/8    0.15/6  
  3 Garbacik Maja                  32.55  1.46/4    6.47/5    7.34/5   11.01/5   11.50/5   13.23/5    8.16/2    9.18/2        /    16.20/4  
    WKS Wawel                             1.46/4    5.01/6    0.47/2    3.27/4    0.49/2    1.33/4        /     1.02/4        /         /   
                                         17.06/4   21.03/3   21.42/3   24.02/3   27.53/4   29.14/4   31.56/4   32.41/3   32.55/3  
                                          0.46/4    3.57/4    0.39/5    2.20/5    3.51/6    1.21/3    2.42/2    0.45/1*   0.14/4  
  4 Listek Marta                   33.06  1.28/2    6.00/2    6.55/2    8.03/1*   8.56/1*  10.36/3   11.18/7   12.29/7   13.10/3   16.34/5  
    WKS Wawel                             1.28/2    4.32/4    0.55/4    1.08/2    0.53/5    1.40/6    0.42/3    1.11/6    0.41/2    3.24/3  
                                         17.22/5   21.17/4   21.52/4   24.07/4   27.02/3   28.28/3   31.44/3   32.53/4   33.06/4  
                                          0.48/5    3.55/3    0.35/2    2.15/4    2.55/4    1.26/5    3.16/5    1.09/6    0.13/2  
  5 Janik Urszula                  36.07  1.19/1*   5.45/1*   6.31/1*  10.08/4   10.56/4   12.16/4    7.44/1*   8.43/1*       /    14.55/1* 
    WKS Wawel                             1.19/1*   4.26/3    0.46/1*   3.37/6    0.48/1*   1.20/1*       /     0.59/2        /         /   
                                         15.55/1*  26.09/6   26.44/6   28.37/6   31.18/6   32.28/6   35.08/5   35.55/5   36.07/5  
                                          1.00/6   10.14/8    0.35/2    1.53/1*   2.41/3    1.10/1*   2.40/1*   0.47/2    0.12/1* 
  6 Kołtun Maja                    37.27  2.19/7    7.18/6    8.14/6   11.42/6   12.33/6   14.08/6    9.11/3   10.08/3        /    17.26/6  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.19/7    4.59/5    0.56/5    3.28/5    0.51/4    1.35/5        /     0.57/1*       /         /   
                                         18.10/6   23.31/5   24.06/5   26.05/5   29.55/5   31.17/5   36.15/6   37.13/6   37.27/6  
                                          0.44/1*   5.21/5    0.35/2    1.59/2    3.50/5    1.22/4    4.58/7    0.58/3    0.14/4  
  7 Pajor Sylwia                   44.33  2.05/5    8.13/7    9.27/7   14.04/7   15.09/7   16.51/7   10.31/4   11.52/4        /    22.28/7  
    Orlik Rajbrot                         2.05/5    6.08/7    1.14/7    4.37/7    1.05/7    1.42/7        /     1.21/7        /         /   
                                         23.40/7   30.20/7   31.01/7   33.40/7   37.37/7   39.21/7   43.14/7   44.20/7   44.33/7  
                                          1.12/8    6.40/6    0.41/6    2.39/7    3.57/7    1.44/7    3.53/6    1.06/5    0.13/2  
  8 Piątek Justyna                 61.48  2.45/8    8.56/8   10.13/8   16.28/8   17.53/8   19.53/8   12.19/8   14.03/8        /    24.50/8  
    KS Kościelec Chrzanów                 2.45/8    6.11/8    1.17/8    6.15/8    1.25/8    2.00/8        /     1.44/8        /         /   
                                         25.58/8   33.05/8   34.09/8   37.18/8   52.27/8   54.58/8   60.08/8   61.29/8   61.48/8  
                                          1.08/7    7.07/7    1.04/8    3.09/8   15.09/8    2.31/8    5.10/8    1.21/7    0.19/8  
    Kozłowska Wiktoria         NKl        1.33/     5.44/     6.37/         /     8.18/    12.02/    10.24/    11.26/         /    15.05/   
    UKS Patria Młynne                     1.33/     4.11/     0.53/         /         /     3.44/         /     1.02/         /         /   
                                         15.51/    19.33/    20.02/    21.57/    25.08/    26.23/    28.58/    29.57/    30.10/   
                                          0.46/     3.42/     0.29/     1.55/     3.11/     1.15/     2.35/     0.59/     0.13/   
    Sulikowska Weronika        NKl            /         /    13.30/     9.03/    11.31/         /     4.23/     6.00/         /    17.25/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                  /         /         /         /     2.28/         /         /     1.37/         /         /   
                                              /         /         /         /         /    18.42/    23.33/    25.29/    25.44/   
                                              /         /         /         /         /         /     4.51/     1.56/     0.15/   
    Oleszek Aleksandra         NKl        2.05/     7.19/     8.34/     9.56/    11.07/    13.36/         /         /         /         /   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.05/     5.14/     1.15/     1.22/     1.11/     2.29/         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /    19.01/    20.18/    20.34/   
                                              /         /         /         /         /         /         /     1.17/     0.16/   
    Ludwig Milena              DNF      -17.91/   -12.92/   -11.79/    -7.46/    -7.95/    -5.68/   -10.61/    -9.63/         /    -2.65/   
    WKS Wawel                                 /     5.01/     0.47/     3.27/     0.49/     1.33/         /     1.02/         /         /   
                                         -1.51/    -0.52/    -0.13/     2.07/     5.58/     7.19/    10.01/    10.46/         /   
                                          0.46/     3.57/     0.39/     2.20/     3.51/     1.21/     2.42/     0.45/         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18+        5.5km  120m 24k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-53      3-49      4-62      5-51      6-50      7-49      8-63      9-61     10-60    
                                      11-49     12-36     13-59     14-64     15-57     16-56     17-45     18-42     19-36     20-37    
                                      21-41     22-47     23-46     24-99    
  1 Hornik Aleksandra              29.06  1.16/2    4.00/1*   4.36/1*   5.06/1*   6.10/1*   6.44/1*   7.14/1*   7.44/8    9.26/6    9.59/6  
    WKS Grunwald                          1.16/2    2.44/1*   0.36/1*   0.30/1*   1.04/1*   0.34/2    0.30/1*   0.30/1*   1.42/1*   0.33/1* 
                                         11.03/1*  13.45/1*  16.13/1*  17.05/1*  17.48/1*  18.52/1*  21.35/1*  23.02/1*  23.29/1*  24.11/1* 
                                          1.04/1*   2.42/1*   2.28/1*   0.52/2    0.43/2    1.04/1*   2.43/1*   1.27/1*   0.27/2    0.42/2  
                                         24.54/1*  27.41/1*  28.30/1*  28.54/1*  29.06/1* 
                                          0.43/1*   2.47/9    0.49/1*   0.24/1*   0.12/2  
  2 Linn Bränneby                  33.27  1.20/6    5.36/10   6.20/6   10.57/12  12.05/12  12.38/12  13.09/12   6.53/4    8.38/3    9.17/3  
    OK Kolmarden                          1.20/6    4.16/11   0.44/4    4.37/13   1.08/2    0.33/1*   0.31/2        /     1.45/2    0.39/2  
                                              /    27.06/12  19.06/2   20.18/3   21.06/3   22.17/3   25.12/2   26.41/2        /    28.03/2  
                                              /         /         /     1.12/9    0.48/4    1.11/2    2.55/2    1.29/2        /         /   
                                         28.56/2   31.49/2   32.50/2   33.16/2   33.27/2  
                                          0.53/8    2.53/11   1.01/9    0.26/4    0.11/1* 
  3 KARBOWIAK Iga                  34.18  1.29/9    5.00/2    5.42/2    6.21/2    7.29/2    8.13/2    8.50/2    9.26/13  11.24/12  12.12/12 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.29/9    3.31/2    0.42/2    0.39/9    1.08/2    0.44/19   0.37/8    0.36/2    1.58/3    0.48/16 
                                         13.29/2   16.35/2   19.20/3   20.17/2   20.58/2   22.15/2   26.22/3   27.54/3   28.20/2   29.12/3  
                                          1.17/3    3.06/2    2.45/2    0.57/4    0.41/1*   1.17/5    4.07/15   1.32/3    0.26/1*   0.52/6  
                                         30.07/3   32.33/3   33.35/3   34.03/3   34.18/3  
                                          0.55/11   2.26/1*   1.02/11   0.28/7    0.15/12 
  4 Galla Zofia                    35.40  1.18/4    5.08/5    5.52/5   11.03/13  12.19/13  12.58/13  13.31/13   6.30/3    8.33/2    9.12/2  
    HKS Azymut Mochy                      1.18/4    3.50/5    0.44/4    5.11/14   1.16/8    0.39/8    0.33/3        /     2.03/6    0.39/2  
                                              /    28.41/13  19.56/4   20.45/4   21.38/4   23.00/4   26.25/4   28.14/4        /    30.07/4  
                                              /         /         /     0.49/1*   0.53/9    1.22/6    3.25/4    1.49/10       /         /   
                                         30.56/4   33.40/4   34.54/4   35.25/4   35.40/4  
                                          0.49/2    2.44/7    1.14/18   0.31/13   0.15/12 
  5 Moa Hedegard                   36.11  1.43/17   5.35/8    6.23/7    7.00/3    8.17/4    8.54/4    9.31/4   10.08/15  12.20/14  13.04/14 
    OK Kolmarden                          1.43/17   3.52/6    0.48/9    0.37/4    1.17/10   0.37/3    0.37/8    0.37/3    2.12/11   0.44/11 
                                         14.19/4   17.35/4   20.52/8   21.51/6   22.51/6   24.06/6   28.08/7   29.49/7   30.19/4   31.07/7  
                                          1.15/2    3.16/5    3.17/7    0.59/6    1.00/16   1.15/3    4.02/14   1.41/7    0.30/9    0.48/4  
                                         31.58/7   34.39/6   35.35/5   35.59/5   36.11/5  
                                          0.51/4    2.41/5    0.56/2    0.24/1*   0.12/2  
  6 Wziętek Barbara                36.25  1.21/7    5.35/8    6.25/8    7.00/3    8.14/3    8.53/3    9.27/3   10.05/14  12.06/13  12.45/13 
    WKS Wawel                             1.21/7    4.14/10   0.50/10   0.35/2    1.14/5    0.39/8    0.34/4    0.38/5    2.01/5    0.39/2  
                                         14.08/3   17.21/3   20.14/5   22.10/7   22.54/7   24.18/7   27.44/6   29.17/6   29.46/3   30.40/5  
                                          1.23/5    3.13/3    2.53/3    1.56/19   0.44/3    1.24/8    3.26/5    1.33/4    0.29/3    0.54/8  
                                         31.32/5   34.43/7   35.43/7   36.12/6   36.25/6  
                                          0.52/6    3.11/15   1.00/7    0.29/9    0.13/4  
  7 Pabich Maria                   36.37  1.32/11   5.06/4    5.51/4   11.11/14  12.27/14  13.05/14  13.43/14   6.27/2    8.31/1*   9.11/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  1.32/11   3.34/3    0.45/7    5.20/16   1.16/8    0.38/5    0.38/14       /     2.04/8    0.40/6  
                                              /    29.36/14  20.36/6   21.34/5   22.24/5   23.52/5   27.20/5   29.10/5        /    30.44/6  
                                              /         /         /     0.58/5    0.50/7    1.28/13   3.28/8    1.50/11       /         /   
                                         31.44/6   34.26/5   35.37/6   36.17/7   36.37/7  
                                          1.00/15   2.42/6    1.11/16   0.40/21   0.20/22 
  8 Wicha Małgorzata               36.54  1.34/13   5.51/13   6.37/10  11.52/15  13.07/15  13.47/15  14.32/15   7.13/5    9.18/5    9.57/5  
    WKS Wawel                             1.34/13   4.17/12   0.46/8    5.15/15   1.15/7    0.40/10   0.45/22       /     2.05/9    0.39/2  
                                              /    31.05/15  20.50/7   22.24/8   23.23/8   24.39/8   28.39/8   30.38/8        /    31.45/8  
                                              /         /         /     1.34/15   0.59/15   1.16/4    4.00/13   1.59/17       /         /   
                                         32.39/8   35.17/8   36.15/8   36.40/8   36.54/8  
                                          0.54/9    2.38/4    0.58/4    0.25/3    0.14/6  
  9 GROBELNA Kamila                38.00  1.33/12   6.05/14   6.49/12  12.33/18  13.51/17  14.32/17  15.12/17   7.29/7    9.53/8   10.36/8  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.33/12   4.32/15   0.44/4    5.44/17   1.18/11   0.41/12   0.40/17       /     2.24/14   0.43/10 
                                              /    31.29/16  21.48/9   23.04/9   23.59/9   25.26/9   29.01/9   31.02/9        /    32.41/12 
                                              /         /         /     1.16/11   0.55/11   1.27/11   3.35/10   2.01/19       /         /   
                                         33.33/10  36.07/9   37.14/9   37.45/9   38.00/9  
                                          0.52/6    2.34/2    1.07/14   0.31/13   0.15/12 
 10 LUBAK Kamila                   38.17  1.35/14   5.32/6    7.15/13   7.53/6    9.13/6    9.51/6   10.29/6   11.10/17  13.30/18  14.10/18 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.35/14   3.57/8    1.43/23   0.38/7    1.20/12   0.38/5    0.38/14   0.41/8    2.20/13   0.40/6  
                                         15.30/6   20.01/8   23.14/15  24.10/15  25.05/15  26.30/15  29.59/13  31.45/13  32.14/7   32.57/13 
                                          1.20/4    4.31/10   3.13/6    0.56/3    0.55/11   1.25/10   3.29/9    1.46/8    0.29/3    0.43/3  
                                         34.00/13  36.36/12  37.37/10  38.03/10  38.17/10 
                                          1.03/19   2.36/3    1.01/9    0.26/4    0.14/6  
 11 Julia Eriksson                 38.19  1.13/1*   5.38/11   6.28/9    7.05/5    8.29/5    9.10/5    9.46/5   10.25/16  12.37/16  13.38/16 
    OK Kolmarden                          1.13/1*   4.25/14   0.50/10   0.37/4    1.24/17   0.41/12   0.36/7    0.39/6    2.12/11   1.01/23 
                                         15.05/5   18.46/5   21.58/10  23.15/10  24.04/10  25.33/10  29.08/10  31.16/10  31.45/5   32.37/10 
                                          1.27/7    3.41/7    3.12/5    1.17/12   0.49/6    1.29/14   3.35/10   2.08/20   0.29/3    0.52/6  
                                         33.33/10  36.30/11  37.37/10  38.05/11  38.19/11 
                                          0.56/12   2.57/12   1.07/14   0.28/7    0.14/6  
 12 MAJASOW Agata                  38.28  1.40/16   5.32/6    6.48/11  12.32/17  13.53/18  14.34/18  15.14/18   7.26/6    9.36/7   10.30/7  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.40/16   3.52/6    1.16/19   5.44/17   1.21/15   0.41/12   0.40/17       /     2.10/10   0.54/20 
                                              /    31.54/17  22.12/11  23.26/11  24.35/12  26.04/12  29.30/11  31.21/12       /    32.37/10 
                                              /         /         /     1.14/10   1.09/21   1.29/14   3.26/5    1.51/12       /         /   
                                         33.39/12  36.25/10  37.37/10  38.12/12  38.28/12 
                                          1.02/17   2.46/8    1.12/17   0.35/17   0.16/17 
 13 Märta Berggren                 38.49  1.17/3    7.04/22   8.08/21   8.44/10  10.07/10  11.06/10  11.40/10  12.19/22  14.22/20  15.03/20 
    OK Kolmarden                          1.17/3    5.47/22   1.04/18   0.36/3    1.23/16   0.59/23   0.34/4    0.39/6    2.03/6    0.41/9  
                                         16.31/8   19.45/7   22.51/14  24.01/14  24.58/14  26.22/14  29.37/12  31.16/10  31.45/5   32.25/9  
                                          1.28/8    3.14/4    3.06/4    1.10/8    0.57/13   1.24/8    3.15/3    1.39/6    0.29/3    0.40/1* 
                                         33.19/9   36.52/13  37.58/13  38.33/13  38.49/13 
                                          0.54/9    3.33/21   1.06/13   0.35/17   0.16/17 
 14 Matyba Anna                    38.56  1.18/4    6.47/20   7.38/17   8.15/8    9.27/7   10.04/7   10.41/7   11.18/18  13.18/17  14.07/17 
    Arkady Raszków                        1.18/4    5.29/21   0.51/12   0.37/4    1.12/4    0.37/3    0.37/8    0.37/3    2.00/4    0.49/17 
                                         15.32/7   18.54/6   22.28/13  23.37/12  24.25/11  25.52/11  30.12/14  31.50/14  32.19/8   33.22/14 
                                          1.25/6    3.22/6    3.34/9    1.09/7    0.48/4    1.27/11   4.20/17   1.38/5    0.29/3    1.03/9  
                                         34.13/14  37.14/14  38.10/14  38.40/14  38.56/14 
                                          0.51/4    3.01/14   0.56/2    0.30/10   0.16/17 
 15 KOCONKA Anna                   39.07  1.27/8    5.04/3    5.47/3   11.57/16  13.17/16  13.57/16  14.34/16   6.24/1*   9.07/4    9.54/4  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.27/8    3.37/4    0.43/3    6.10/19   1.20/12   0.40/10   0.37/8        /     2.43/21   0.47/13 
                                              /    32.38/18  22.27/12  23.44/13  24.35/12  26.04/12  30.22/15  32.09/15       /    33.28/15 
                                              /         /         /     1.17/12   0.51/8    1.29/14   4.18/16   1.47/9        /         /   
                                         34.27/15  37.17/15  38.17/15  38.51/15  39.07/15 
                                          0.59/14   2.50/10   1.00/7    0.34/16   0.16/17 
 16 Emilia Östlund                 41.05  1.37/15   6.17/15   7.17/16  15.08/23  16.22/21  17.00/21  17.35/21   8.47/12  12.30/15  13.10/15 
    OK Kolmarden                          1.37/15   4.40/17   1.00/17   7.51/24   1.14/5    0.38/5    0.35/6        /     3.43/23   0.40/6  
                                              /    34.25/19  24.33/18  26.07/16  27.08/16  28.31/16  31.57/16  33.56/16       /    35.05/16 
                                              /         /         /     1.34/15   1.01/18   1.23/7    3.26/5    1.59/17       /         /   
                                         35.55/16  39.07/16  40.21/16  40.51/16  41.05/16 
                                          0.50/3    3.12/17   1.14/18   0.30/10   0.14/6  
 17 Tora Westerberg                42.33  1.29/9    6.21/16   7.16/15  13.38/19  15.08/19  15.50/19  16.31/19   8.08/9   10.39/9   11.26/9  
    OK Kolmarden                          1.29/9    4.52/18   0.55/13   6.22/21   1.30/20   0.42/17   0.41/20       /     2.31/17   0.47/13 
                                              /    35.38/20  24.26/16  26.12/17  27.10/17  28.46/17  33.08/17  35.02/17       /    36.23/17 
                                              /         /         /     1.46/18   0.58/14   1.36/18   4.22/18   1.54/13       /         /   
                                         37.23/17  40.47/17  41.50/17  42.20/17  42.33/17 
                                          1.00/15   3.24/19   1.03/12   0.30/10   0.13/4  
 18 Kolesnikova Anastasiia         42.48  1.51/19   6.43/19   7.38/17   8.19/9    9.39/8   10.24/8   11.01/8   11.45/19  14.15/19  15.02/19 
    WKS Wawel                             1.51/19   4.52/18   0.55/13   0.41/10   1.20/12   0.45/21   0.37/8    0.44/10   2.30/16   0.47/13 
                                         16.34/9   21.02/9   24.26/16  27.13/19  28.07/19  29.52/19  33.38/19  35.34/18  36.06/9   36.54/18 
                                          1.32/9    4.28/9    3.24/8    2.47/23   0.54/10   1.45/19   3.46/12   1.56/15   0.32/10   0.48/4  
                                         37.51/18  41.07/18  42.06/18  42.33/18  42.48/18 
                                          0.57/13   3.16/18   0.59/5    0.27/6    0.15/12 
 19 Oliinyk Alona                  44.13  1.56/20   6.59/21   7.56/20  14.07/20  15.32/20  16.16/20  16.56/20   8.38/11  11.04/10  11.57/10 
    indywidualnie                         1.56/20   5.03/20   0.57/15   6.11/20   1.25/18   0.44/19   0.40/17       /     2.26/15   0.53/18 
                                              /    36.31/21  25.10/19  26.34/18  27.34/18  29.03/18  33.33/18  35.53/19       /    37.39/19 
                                              /         /         /     1.24/14   1.00/16   1.29/14   4.30/20   2.20/21       /         /   
                                         38.46/19  41.57/19  43.17/19  43.55/19  44.13/19 
                                          1.07/20   3.11/15   1.20/22   0.38/20   0.18/21 
 20 Bugaj Katarzyna                52.37  2.05/22   6.28/17   9.19/22   9.57/11  11.31/11  12.12/11  12.50/11  13.31/23  16.04/23  16.48/23 
    WKS Wawel                             2.05/22   4.23/13   2.51/24   0.38/7    1.34/21   0.41/12   0.38/14   0.41/8    2.33/19   0.44/11 
                                         18.27/11  22.16/10  25.52/20  29.28/22  30.35/21  33.00/22  40.48/22  43.14/22  43.43/11  46.45/21 
                                          1.39/10   3.49/8    3.36/10   3.36/24   1.07/19   2.25/22   7.48/24   2.26/22   0.29/3    3.02/11 
                                         47.54/21  50.51/21  51.50/20  52.23/20  52.37/20 
                                          1.09/21   2.57/12   0.59/5    0.33/15   0.14/6  
 21 Pajor Natalia                  53.02  1.50/18   5.47/12   7.15/13   8.04/7    9.41/9   10.24/8   11.05/9   11.58/20  14.30/21  15.23/21 
    Orlik Rajbrot                         1.50/18   3.57/8    1.28/21   0.49/11   1.37/22   0.43/18   0.41/20   0.53/11   2.32/18   0.53/18 
                                         17.07/10  22.44/11  26.46/22  28.54/21  31.02/22  32.50/21  37.17/20  39.12/20  39.53/10  46.17/20 
                                          1.44/11   5.37/11   4.02/11   2.08/21   2.08/24   1.48/20   4.27/19   1.55/14   0.41/11   6.24/12 
                                         47.19/20  50.45/20  52.03/21  52.47/21  53.02/21 
                                          1.02/17   3.26/20   1.18/20   0.44/22   0.15/12 
 22 Sobas Aleksandra               56.27  2.00/21   6.39/18   7.38/17  14.49/22  16.29/22  17.19/22  18.05/22   8.28/10  11.05/11  12.05/11 
    WKS Wawel                             2.00/21   4.39/16   0.59/16   7.11/22   1.40/23   0.50/22   0.46/23       /     2.37/20   1.00/22 
                                              /    40.53/23  26.10/21  28.43/20  30.02/20  32.27/20  37.45/21  40.16/21       /    47.10/22 
                                              /         /         /     2.33/22   1.19/22   2.25/22   5.18/21   2.31/23       /         /   
                                         48.59/22  53.50/22  55.16/22  56.04/22  56.27/22 
                                          1.49/24   4.51/22   1.26/23   0.48/23   0.23/23 
 23 Murawska Marta                 61.41  2.27/23   9.45/23  11.20/23  18.44/24  20.10/24  20.51/24  21.28/24  12.06/21  15.36/22  16.30/22 
    HKS Azymut Mochy                      2.27/23   7.18/23   1.35/22   7.24/23   1.26/19   0.41/12   0.37/8        /     3.30/22   0.54/20 
                                              /    46.07/24  32.46/23  34.46/23  35.53/23  38.03/23  43.37/23  45.34/23       /    49.38/23 
                                              /         /         /     2.00/20   1.07/19   2.10/21   5.34/22   1.57/16       /         /   
                                         50.49/23  59.33/23  60.52/23  61.27/23  61.41/23 
                                          1.11/22   8.44/24   1.19/21   0.35/17   0.14/6  
 24 Bonat Julia                    78.37  2.46/24  11.21/24  12.41/24  14.10/21  17.04/23  18.21/23  19.41/23  21.18/24  25.58/24  27.34/24 
    KS Spojnia Warszawa                   2.46/24   8.35/24   1.20/20   1.29/12   2.54/24   1.17/24   1.20/24   1.37/12   4.40/24   1.36/24 
                                         31.09/12  37.24/22  44.08/24  45.47/24  47.28/24  49.55/24  57.25/24  61.59/24  62.53/12  64.29/24 
                                          3.35/12   6.15/12   6.44/12   1.39/17   1.41/23   2.27/24   7.30/23   4.34/24   0.54/12   1.36/10 
                                         66.12/24  74.34/24  77.01/24  78.06/24  78.37/24 
                                          1.43/23   8.22/23   2.27/24   1.05/24   0.31/24 
    MĄDRA Paulina              NKl        1.36/     7.03/     7.57/     8.38/    10.00/    10.41/    11.21/         /         /         /   
    WKS Śląsk Wrocław                     1.36/     5.27/     0.54/     0.41/     1.22/     0.41/     0.40/         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /    15.36/   
                                              /         /         /         /         /   
    KOZIOŁEK Julia             NKl        1.25/     6.30/     7.45/         /    12.54/    13.32/    14.07/     8.19/         /    10.46/   
    WKS Śląsk Wrocław                     1.25/     5.05/     1.15/         /         /     0.38/     0.35/         /         /         /   
                                              /    33.32/    24.05/    25.02/    25.53/    27.11/    31.11/    33.01/         /    34.19/   
                                              /         /         /     0.57/     0.51/     1.18/     4.00/     1.50/         /         /   
                                         35.17/    38.13/    39.19/    39.55/    40.12/   
                                          0.58/     2.56/     1.06/     0.36/     0.17/   
    Silenkowa Dasha            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
    ZIĘBA Emilia               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk Wrocław                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
    KOSTRZEWSKA Justyna        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk Wrocław                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
    Faron Paulina              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35+        4.9km  100m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-67      3-50      4-51      5-54      6-50      7-60      8-61      9-50     10-44    
                                      11-45     12-56     13-71     14-43     15-41     16-47     17-69     18-99    
  1 Nowak Barbara                  34.35  1.41/1*   4.22/1*   5.22/1*   9.24/4   10.58/4   11.56/4    6.24/1*   7.11/1*       /    15.58/1* 
    HKS Azymut Mochy                      1.41/1*   2.41/1*   1.00/1*   4.02/4    1.34/5    0.58/1*       /     0.47/1*       /         /   
                                         18.53/1*  22.18/1*  24.20/1*  26.59/1*  29.18/1*  32.04/1*  33.38/1*  34.17/1*  34.35/1* 
                                          2.55/1*   3.25/1*   2.02/1*   2.39/1*   2.19/5    2.46/1*   1.34/1*   0.39/1*   0.18/3  
  2 Topór Monika                   41.19  1.57/2    4.39/2    5.52/2    8.15/2    9.18/2   10.26/3   11.38/4   12.46/5   14.33/1*  19.05/3  
    WKS Wawel                             1.57/2    2.42/2    1.13/3    2.23/3    1.03/1*   1.08/5    1.12/1*   1.08/5    1.47/2    4.32/2  
                                         22.23/2   27.42/3   29.56/2   33.28/3   35.07/2   38.34/2   40.19/2   41.03/2   41.19/2  
                                          3.18/3    5.19/6    2.14/2    3.32/4    1.39/1*   3.27/3    1.45/3    0.44/3    0.16/1* 
  3 Czerkawska Urszula             43.32  2.21/4    6.02/4    7.17/4   12.54/5   14.02/5   15.21/5    9.00/2    9.59/2        /    19.46/4  
    MUKS Gliwice                          2.21/4    3.41/6    1.15/4    5.37/6    1.08/3    1.19/6        /     0.59/3        /         /   
                                         22.45/4   27.43/4   30.03/3   33.20/2   35.38/3   40.35/3   42.26/3   43.14/3   43.32/3  
                                          2.59/2    4.58/4    2.20/5    3.17/3    2.18/4    4.57/6    1.51/5    0.48/5    0.18/3  
  4 Hornik Alicja                  46.34  3.18/5    6.28/5    7.31/5    8.15/2    9.19/3   10.24/2   11.58/6   13.07/6   14.47/3   18.52/2  
    WKS Grunwald                          3.18/5    3.10/5    1.03/2    0.44/1*   1.04/2    1.05/3    1.34/2    1.09/6    1.40/1*   4.05/1* 
                                         22.25/3   26.40/2   35.14/4   38.29/4   40.27/4   43.48/4   45.29/4   46.14/4   46.34/4  
                                          3.33/4    4.15/2    8.34/6    3.15/2    1.58/3    3.21/2    1.41/2    0.45/4    0.20/6  
  5 Bugaj Teresa                   56.18  4.20/6    7.25/6    8.50/6   13.56/6   15.19/6   16.20/6   10.17/3   11.18/3        /    21.19/5  
    WKS Wawel                             4.20/6    3.05/4    1.25/6    5.06/5    1.23/4    1.01/2        /     1.01/4        /         /   
                                         35.39/5   39.57/5   42.15/5   48.05/5   49.51/5   53.31/5   55.18/5   56.00/5   56.18/5  
                                         14.20/6    4.18/3    2.18/3    5.50/6    1.46/2    3.40/4    1.47/4    0.42/2    0.18/3  
  6 Staszak Anna                   72.55  2.12/3    5.13/3    6.29/3    7.15/1*   8.57/1*  10.03/1*  11.46/5   12.41/4   14.38/2   38.19/6  
    UNTS Warszawa                         2.12/3    3.01/3    1.16/5    0.46/2    1.42/6    1.06/4    1.43/3    0.55/2    1.57/3   23.41/3  
                                         45.02/6   50.09/6   52.27/6   58.10/6   61.14/6   65.44/6   70.01/6   72.39/6   72.55/6  
                                          6.43/5    5.07/5    2.18/3    5.43/5    3.04/6    4.30/5    4.17/6    2.38/6    0.16/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10N       6.3km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-72      2-54      3-52      4-55      5-42      6-73      7-46      8-99    
  1 Jarząbski Bartek               17.30 -0.54/1*   1.08/1*   3.56/1*   8.31/1*  10.02/1*  13.47/1*  16.36/1*  17.15/1*  17.30/1* 
    Orlik Rajbrot                             /     2.02/1*   2.48/6    4.35/1*   1.31/2    3.45/1*   2.49/2    0.39/2    0.15/1* 
  2 Burak Łukasz                   31.38  2.50/2    6.19/2    8.49/2   18.39/2   23.05/3   27.36/3   30.34/2   31.16/2   31.38/2  
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.50/1*   3.29/4    2.30/4    9.50/4    4.26/7    4.31/7    2.58/3    0.42/4    0.22/5  
  3 Słońska Antonina               32.05 11.49/7   14.26/7   16.58/6   22.28/5   23.55/4   28.21/4   31.09/4   31.47/3   32.05/3  
    WKS Wawel                            11.49/6    2.37/2    2.32/5    5.30/2    1.27/1*   4.26/3    2.48/1*   0.38/1*   0.18/2  
  4 Kapusta Adam                   32.40  4.11/4    8.18/4   11.50/5   19.22/3   21.40/2   25.50/2   31.08/3   32.03/4   32.40/4  
    indywidualnie                         4.11/3    4.07/5    3.32/8    7.32/3    2.18/5    4.10/2    5.18/7    0.55/7    0.37/7  
  5 Biskupska Julia                32.51  4.04/3    7.30/3    9.56/3   20.07/4   24.23/5   28.51/5   31.50/5   32.30/5   32.51/5  
    WKS Wawel                             4.04/2    3.26/3    2.26/3   10.11/5    4.16/6    4.28/4    2.59/4    0.40/3    0.21/4  
  6 Siek Basia                     39.05  4.52/5    9.17/5   10.26/4   27.56/6   29.56/6   34.26/6   38.04/6   38.46/6   39.05/6  
    WKS Wawel                             4.52/4    4.25/6    1.09/1*  17.30/7    2.00/4    4.30/6    3.38/6    0.42/4    0.19/3  
  7 Królikiewicz Jeremi            47.33 12.21/8   16.58/8   18.54/8   36.39/8   38.23/8   42.52/8   46.24/7   47.11/7   47.33/7  
    WKS Wawel                            12.21/7    4.37/7    1.56/2   17.45/8    1.44/3    4.29/5    3.32/5    0.47/6    0.22/5  
  8 Patejko Zuzanna                50.19  5.14/6   13.53/6   17.05/7   28.37/7   33.52/7   39.11/7   47.14/8   49.21/8   50.19/8  
    KS Spojnia Warszawa                   5.14/5    8.39/8    3.12/7   11.32/6    5.15/8    5.19/8    8.03/8    2.07/8    0.58/8  
    PIASKOWY KACPER            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Patria Młynne                         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Niessner Pola              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Forystek Szymon            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Zawada Zuzia               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Dąbkowska Maja             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Leitner Leon               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Zwonek Marcin              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Tarnawski Przemek          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Moniak Sandra              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Drobisz Katarzyna          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Diechciowski Mateusz       DNF        3.24/    10.25/         /    29.49/         /    38.04/         /    48.37/         /   
    WKS Wawel                             3.24/     7.01/         /         /         /         /         /         /         /   
    Grabowska Justyna          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Bułat Jan                  DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Nizioł Dominika            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Ulidowska Alicja           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Ulidowska Karolina         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10        10.1km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-72      2-76      3-54      4-51      5-52      6-77      7-55      8-41      9-44     10-78    
                                      11-73     12-48     13-46     14-99    
  1 Wójcik Paweł                   26.03  2.23/1*   4.06/1*   5.33/1*   8.45/1*   9.47/1*  11.46/1*  15.38/1*  18.33/1*  19.20/1*  20.49/1* 
    WKS Wawel                             2.23/1*   1.43/1*   1.27/1*   3.12/4    1.02/1*   1.59/1*   3.52/1*   2.55/1*   0.47/1*   1.29/1* 
                                         21.33/1*  23.04/1*  25.11/1*  25.49/1*  26.03/1* 
                                          0.44/2    1.31/2    2.07/2    0.38/1*   0.14/1* 
  2 Żesławski Jakub                37.50  5.26/4    8.55/4   11.03/4   13.39/4   15.08/4   17.39/2   23.03/2   27.22/2   28.29/2   30.48/2  
    WKS Wawel                             5.26/4    3.29/4    2.08/4    2.36/3    1.29/2    2.31/2    5.24/2    4.19/2    1.07/2    2.19/4  
                                         31.37/2   34.07/2   36.34/2   37.30/2   37.50/2  
                                          0.49/4    2.30/4    2.27/4    0.56/4    0.20/2  
  3 JANIK JAKUB                    62.50  3.54/2    6.46/2    8.24/2   10.32/2   13.03/2   32.58/3   39.03/3   53.25/3   55.23/3   57.37/3  
    UKS Patria Młynne                     3.54/2    2.52/3    1.38/3    2.08/2    2.31/4   19.55/3    6.05/4   14.22/3    1.58/4    2.14/3  
                                         58.21/3   59.47/3   61.45/3   62.24/3   62.50/3  
                                          0.44/2    1.26/1*   1.58/1*   0.39/2    0.26/4  
  4 MATRAS KACPER                  64.08  5.06/3    7.50/3    9.20/3   11.17/3   13.27/3   33.55/4   39.53/4   54.39/4   56.26/4   58.33/4  
    UKS Patria Młynne                     5.06/3    2.44/2    1.30/2    1.57/1*   2.10/3   20.28/4    5.58/3   14.46/4    1.47/3    2.07/2  
                                         59.13/4   60.56/4   63.05/4   63.46/4   64.08/4  
                                          0.40/1*   1.43/3    2.09/3    0.41/3    0.22/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12        11.3km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-75      2-76      3-49      4-63      5-74      6-52      7-67      8-61      9-55     10-36    
                                      11-41     12-44     13-73     14-47     15-46     16-99    
  1 Salwiński Jan                  22.47  2.23/5    3.42/2    5.16/2    6.15/2    7.33/2    8.12/2    9.09/2   10.59/2   12.48/2   14.35/1* 
    WKS Wawel                             2.23/5    1.19/2    1.34/2    0.59/4    1.18/2    0.39/1*   0.57/2    1.50/2    1.49/2    1.47/1* 
                                         15.20/1*  16.08/1*  18.37/1*  20.54/1*  21.58/1*  22.34/1*  22.47/1* 
                                          0.45/2    0.48/1*   2.29/6    2.17/3    1.04/1*   0.36/4    0.13/2  
  2 Jacheć Tomasz                  24.34  1.21/1*   2.25/1*   3.50/1*   4.37/1*   5.45/1*   6.29/1*   7.23/1*  10.09/1*  11.50/1*  17.04/2  
    UKS Lotna Zdzieszowice                1.21/1*   1.04/1*   1.25/1*   0.47/1*   1.08/1*   0.44/2    0.54/1*   2.46/4    1.41/1*   5.14/7  
                                         17.40/2   18.56/2   20.31/2   22.44/2   23.52/2   24.22/2   24.34/2  
                                          0.36/1*   1.16/5    1.35/2    2.13/2    1.08/2    0.30/1*   0.12/1* 
  3 Żesławski Mateusz              29.23  2.11/2    3.43/3    5.45/3    6.43/3    8.31/3    9.30/3   10.47/3   13.26/3   18.16/3   20.42/3  
    WKS Wawel                             2.11/2    1.32/5    2.02/4    0.58/3    1.48/6    0.59/4    1.17/4    2.39/3    4.50/8    2.26/2  
                                         21.37/3   22.39/3   24.02/3   26.58/3   28.21/3   29.07/3   29.23/3  
                                          0.55/4    1.02/3    1.23/1*   2.56/4    1.23/3    0.46/6    0.16/7  
  4 Kubicki Jakub                  34.07  2.23/5    4.10/6    6.05/4    7.01/4    9.28/4   10.14/4   12.05/4   15.23/4   18.31/4   21.38/4  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.23/5    1.47/6    1.55/3    0.56/2    2.27/7    0.46/3    1.51/5    3.18/7    3.08/5    3.07/6  
                                         23.03/4   24.24/4   26.23/4   30.12/4   32.59/4   33.46/4   34.07/4  
                                          1.25/7    1.21/7    1.59/3    3.49/6    2.47/8    0.47/7    0.21/8  
  5 Zapart Patryk                  34.59  2.21/4    4.37/8    7.14/6    8.13/5    9.56/6   11.00/6   12.51/5   16.20/5   19.34/5   22.32/5  
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.21/4    2.16/8    2.37/6    0.59/4    1.43/5    1.04/6    1.51/5    3.29/8    3.14/6    2.58/4  
                                         23.59/5   25.17/5   27.28/5   31.19/5   33.54/5   34.44/5   34.59/5  
                                          1.27/8    1.18/6    2.11/5    3.51/7    2.35/7    0.50/8    0.15/5  
  6 Gałecki Jakub                  35.41  2.12/3    4.13/7    6.35/5    8.13/5    9.41/5   10.50/5   13.47/6   16.54/6   20.08/6   23.11/6  
    KS Kościelec Chrzanów                 2.12/3    2.01/7    2.22/5    1.38/6    1.28/3    1.09/7    2.57/7    3.07/5    3.14/6    3.03/5  
                                         24.33/6   25.36/6   28.10/6   32.23/6   34.42/6   35.26/6   35.41/6  
                                          1.22/6    1.03/4    2.34/7    4.13/8    2.19/6    0.44/5    0.15/5  
  7 Trębacz Antoni                 38.40  2.36/8    4.04/5   12.07/7   14.23/7   17.38/8   18.48/8   20.04/7   23.17/7   25.52/7   28.30/7  
    KS Kościelec Chrzanów                 2.36/8    1.28/4    8.03/7    2.16/8    3.15/8    1.10/8    1.16/3    3.13/6    2.35/4    2.38/3  
                                         29.49/7   30.48/7   32.49/7   36.15/7   37.54/7   38.27/7   38.40/7  
                                          1.19/5    0.59/2    2.01/4    3.26/5    1.39/5    0.33/3    0.13/2  
  8 Kawala Patryk                  62.42  2.34/7    3.54/4   12.31/8   14.38/8   16.11/7   17.11/7   24.53/8   26.41/8   28.32/8   45.22/8  
    KS Kościelec Chrzanów                 2.34/7    1.20/3    8.37/8    2.07/7    1.33/4    1.00/5    7.42/8    1.48/1*   1.51/3   16.50/8  
                                         46.10/8   55.39/8   58.26/8   60.25/8   61.59/8   62.29/8   62.42/8  
                                          0.48/3    9.29/8    2.47/8    1.59/1*   1.34/4    0.30/1*   0.13/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14        12.5km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-66      3-33      4-34      5-46      6-47      7-44      8-37      9-43     10-45    
                                      11-56     12-71     13-55     14-42     15-36     16-39     17-40     18-69     19-99    
  1 Stanek Jurek                   29.47  1.39/1*   5.06/2    8.25/3    9.24/3    9.51/3   10.54/3   14.08/1*  14.59/1*  16.10/1*  17.27/1* 
    WKS Wawel                             1.39/1*   3.27/3    3.19/8    0.59/1*   0.27/2    1.03/2    3.14/1*   0.51/2    1.11/1*   1.17/1* 
                                         20.38/1*  22.17/1*  23.10/1*  24.15/1*  24.53/1*  26.13/1*  26.54/1*  29.04/1*  29.35/1*  29.47/1* 
                                          3.11/1*   1.39/1*   0.53/1*   1.05/2    0.38/4    1.20/2    0.41/1*   2.10/3    0.31/2    0.12/2  
  2 Hyla Damian                    34.52  2.56/6    8.09/8    9.42/8   11.07/7   11.34/7   13.04/6   16.44/5   17.48/3   19.39/4   21.15/3  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.56/6    5.13/8    1.33/1*   1.25/3    0.27/2    1.30/5    3.40/2    1.04/3    1.51/4    1.36/2  
                                         25.30/3   27.11/3   28.09/3   29.13/3   29.46/3   31.14/3   32.05/3   33.59/2   34.37/2   34.52/2  
                                          4.15/6    1.41/2    0.58/2    1.04/1*   0.33/3    1.28/3    0.51/2    1.54/1*   0.38/6    0.15/7  
  3 Wrzyszcz Dominik               34.55  3.10/7    5.31/3    7.29/2    9.16/2    9.45/2   10.52/2   15.13/3   15.58/2   17.50/2   21.13/2  
    Orlik Rajbrot                         3.10/7    2.21/1*   1.58/4    1.47/7    0.29/5    1.07/3    4.21/5    0.45/1*   1.52/5    3.23/8  
                                         25.04/2   26.46/2   27.46/2   28.52/2   29.24/2   30.56/2   32.03/2   34.11/3   34.44/3   34.55/3  
                                          3.51/4    1.42/3    1.00/3    1.06/3    0.32/2    1.32/5    1.07/6    2.08/2    0.33/3    0.11/1* 
  4 Woźniak Maciej                 39.22  2.22/4    7.12/5    8.54/4   10.04/4   10.32/4   11.28/4   16.43/4   18.03/4   19.27/3   22.49/5  
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.22/4    4.50/6    1.42/3    1.10/2    0.28/4    0.56/1*   5.15/7    1.20/5    1.24/2    3.22/7  
                                         26.27/4   28.21/4   29.41/4   30.52/4   32.09/4   33.51/4   34.54/4   38.41/4   39.09/4   39.22/4  
                                          3.38/2    1.54/4    1.20/4    1.11/5    1.17/8    1.42/7    1.03/5    3.47/6    0.28/1*   0.13/4  
  5 Sikorski Marcin                40.16  1.40/2    4.34/1*   6.47/1*   8.23/1*   8.53/1*  10.01/1*  14.52/2   18.16/5   21.47/7   23.50/6  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.40/2    2.54/2    2.13/6    1.36/6    0.30/6    1.08/4    4.51/6    3.24/7    3.31/8    2.03/3  
                                         27.30/6   29.35/5   32.06/6   33.12/6   33.42/6   34.39/5   35.38/5   39.28/5   40.03/5   40.16/5  
                                          3.40/3    2.05/5    2.31/8    1.06/3    0.30/1*   0.57/1*   0.59/3    3.50/8    0.35/5    0.13/4  
  6 FITRZYK KRZYSZTOF              40.55  3.56/8    7.33/7    9.39/7   11.47/8   12.24/8   13.59/7   17.50/7   19.07/7   21.01/6   24.19/7  
    UKS Patria Młynne                     3.56/8    3.37/4    2.06/5    2.08/8    0.37/7    1.35/6    3.51/3    1.17/4    1.54/6    3.18/5  
                                         28.11/7   30.49/7   32.12/7   33.41/7   34.38/7   36.11/7   37.34/7   40.00/6   40.40/6   40.55/6  
                                          3.52/5    2.38/6    1.23/5    1.29/8    0.57/7    1.33/6    1.23/8    2.26/5    0.40/8    0.15/7  
  7 Starzykiewicz Kacper           41.17  2.42/5    7.24/6    9.00/5   10.28/5   11.09/5   12.55/5   16.49/6   18.52/6   20.30/5   22.39/4  
    KS Kościelec Chrzanów                 2.42/5    4.42/5    1.36/2    1.28/4    0.41/8    1.46/7    3.54/4    2.03/6    1.38/3    2.09/4  
                                         26.58/5   30.08/6   31.35/5   32.52/5   33.38/5   35.43/6   36.44/6   40.31/7   41.05/7   41.17/7  
                                          4.19/7    3.10/8    1.27/6    1.17/7    0.46/5    2.05/8    1.01/4    3.47/6    0.34/4    0.12/2  
  8 PIASKOWY DANIEL                48.39  1.49/3    6.44/4    9.19/6   10.52/6   11.17/6   16.01/8   21.50/8   25.43/8   27.58/8   31.16/8  
    UKS Patria Młynne                     1.49/3    4.55/7    2.35/7    1.33/5    0.25/1*   4.44/8    5.49/8    3.53/8    2.15/7    3.18/5  
                                         36.10/8   38.59/8   40.38/8   41.50/8   42.39/8   44.09/8   45.27/8   47.47/8   48.25/8   48.39/8  
                                          4.54/8    2.49/7    1.39/7    1.12/6    0.49/6    1.30/4    1.18/7    2.20/4    0.38/6    0.14/6  
    Obstoj Piotr               NKl        2.53/     6.30/     8.42/    10.56/    11.33/    13.00/    16.48/    18.16/    19.57/    22.04/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.53/     3.37/     2.12/     2.14/     0.37/     1.27/     3.48/     1.28/     1.41/     2.07/   
                                         25.46/    28.35/    30.13/    31.27/         /    34.02/    35.18/    38.27/    39.15/    39.30/   
                                          3.42/     2.49/     1.38/     1.14/         /         /     1.16/     3.09/     0.48/     0.15/   
    Gidel Samuel               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Lotna Zdzieszowice                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Grzegorz Baran             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         5.4km  110m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-66      3-31      4-60      5-52      6-63      7-74      8-50      9-52     10-62    
                                      11-51     12-52     13-36     14-56     15-57     16-64     17-59     18-39     19-40     20-47    
                                      21-46     22-99    
  1 Kuca Kacper                    27.26  1.23/7    2.17/3    4.35/2    8.01/1*   8.54/1*   9.32/1*  10.22/1*  10.46/1*  10.58/1*  11.38/3  
    WKS Wawel                             1.23/7    0.54/1*   2.18/2    3.26/1*   0.53/1*   0.38/1*   0.50/2    0.24/1*   0.12/1*   0.40/1* 
                                         12.39/2   13.07/1*  15.55/1*  18.12/1*  19.17/1*  19.53/1*  21.08/1*  23.31/1*  24.09/1*  26.03/1* 
                                          1.01/1*   0.28/1*   2.48/1*   2.17/1*   1.05/3    0.36/1*   1.15/2    2.23/1*   0.38/1*   1.54/1* 
                                         26.51/1*  27.16/1*  27.26/1* 
                                          0.48/1*   0.25/2    0.10/1* 
  2 Krzysztyński Michał            29.31  1.07/2    2.04/1*   4.17/1*   8.05/2    9.00/2    9.43/2   10.39/2   11.07/2   11.23/2   12.09/4  
    WKS Wawel                             1.07/2    0.57/2    2.13/1*   3.48/4    0.55/2    0.43/2    0.56/4    0.28/3    0.16/4    0.46/2  
                                         13.20/4   13.52/2   16.56/2   19.35/2   20.38/2   21.21/2   22.39/2   25.05/2   25.52/2   28.03/2  
                                          1.11/4    0.32/3    3.04/2    2.39/3    1.03/2    0.43/3    1.18/3    2.26/2    0.47/5    2.11/3  
                                         28.54/2   29.19/2   29.31/2  
                                          0.51/3    0.25/2    0.12/5  
  3 Cupryś Gracjan                 29.43  1.10/3    2.11/2    5.03/3    8.43/3    9.41/3   12.48/5   13.41/5   14.08/5   14.25/5   10.30/1* 
    HKS Azymut Mochy                      1.10/3    1.01/3    2.52/5    3.40/3    0.58/3    3.07/6    0.53/3    0.27/2    0.17/6        /   
                                         11.38/1*       /    17.30/3   20.02/3   21.03/3   21.41/3   23.08/3   25.36/3   26.20/3   28.21/3  
                                          1.08/3        /         /     2.32/2    1.01/1*   0.38/2    1.27/7    2.28/3    0.44/2    2.01/2  
                                         29.09/3   29.33/3   29.43/3  
                                          0.48/1*   0.24/1*   0.10/1* 
  4 Kalisiak Dawid                 32.10  1.21/5    2.38/6    6.05/8    9.36/6   10.35/5   14.03/7   14.51/7   15.19/7   15.33/7   11.23/2  
    UKS Azymut Pabianice                  1.21/5    1.17/7    3.27/9    3.31/2    0.59/4    3.28/7    0.48/1*   0.28/3    0.14/2        /   
                                         12.53/3        /    18.33/4   21.15/4   22.27/4   23.10/4   24.51/4   27.26/4   28.10/4   30.25/4  
                                          1.30/9        /         /     2.42/4    1.12/4    0.43/3    1.41/9    2.35/4    0.44/2    2.15/4  
                                         31.32/4   31.59/4   32.10/4  
                                          1.07/9    0.27/4    0.11/3  
  5 MAMALA PIOTR                   35.34  1.04/1*   3.24/10   6.16/9   10.09/7   11.11/7   12.04/4   13.01/4   13.36/4   13.52/4   15.16/9  
    UKS Patria Młynne                     1.04/1*   2.20/10   2.52/5    3.53/5    1.02/5    0.53/4    0.57/5    0.35/6    0.16/4    1.24/5  
                                         16.21/8   16.52/4   20.44/6   23.51/6   25.27/7   26.16/7   27.28/6   30.26/5   31.19/6   33.52/5  
                                          1.05/2    0.31/2    3.52/4    3.07/5    1.36/9    0.49/6    1.12/1*   2.58/6    0.53/8    2.33/6  
                                         34.55/6   35.23/6   35.34/5  
                                          1.03/7    0.28/6    0.11/3  
  6 ROSŁANIEC Mateusz              35.36  1.22/6    2.31/5    5.09/5    9.11/5   11.03/6   12.54/6   13.52/6   14.23/6   14.38/6   15.29/10 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.22/6    1.09/6    2.38/3    4.02/6    1.52/10   1.51/5    0.58/6    0.31/5    0.15/3    0.51/3  
                                         16.45/9   17.21/5   20.53/7   24.05/7   25.18/6   26.07/6   27.28/6   30.44/7   31.30/7   33.58/6  
                                          1.16/5    0.36/4    3.32/3    3.12/6    1.13/5    0.49/6    1.21/5    3.16/8    0.46/4    2.28/5  
                                         34.54/5   35.21/5   35.36/6  
                                          0.56/4    0.27/4    0.15/10 
  7 KRAWCZYŃSKI Mikołaj            36.03  1.16/4    2.20/4    5.03/3    9.10/4   10.18/4   11.04/3   12.04/3   12.40/3   12.57/3   13.50/7  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.16/4    1.04/4    2.43/4    4.07/7    1.08/6    0.46/3    1.00/7    0.36/7    0.17/6    0.53/4  
                                         15.19/6   16.01/3   20.23/5   23.44/5   25.04/5   25.51/5   27.10/5   30.26/5   31.18/5   34.06/7  
                                          1.29/8    0.42/5    4.22/5    3.21/8    1.20/7    0.47/5    1.19/4    3.16/8    0.52/7    2.48/8  
                                         35.11/7   35.49/7   36.03/7  
                                          1.05/8    0.38/10   0.14/9  
  8 Kijak Jakub                    37.13  1.38/9    2.46/7    5.58/7   10.49/8   11.59/8   15.32/8   16.38/8   17.16/8   17.40/8   12.52/5  
    WKS Wawel                             1.38/9    1.08/5    3.12/8    4.51/9    1.10/7    3.33/8    1.06/9    0.38/8    0.24/10       /   
                                         14.12/5        /    21.17/8   24.34/8   25.51/8   26.43/8   28.05/8   31.16/8   32.11/8   35.33/8  
                                          1.20/6        /         /     3.17/7    1.17/6    0.52/8    1.22/6    3.11/7    0.55/9    3.22/9  
                                         36.29/8   37.00/8   37.13/8  
                                          0.56/4    0.31/9    0.13/7  
  9 Filipek Kamil                  39.24  1.44/10   3.10/9    7.10/10  11.52/10  13.14/10  16.58/10  18.03/9   18.45/9   19.03/9   14.14/8  
    KS Kościelec Chrzanów                 1.44/10   1.26/9    4.00/10   4.42/8    1.22/9    3.44/9    1.05/8    0.42/9    0.18/8        /   
                                         15.39/7        /    22.24/9   26.04/9   27.38/9   28.33/9   30.19/9   34.01/9   34.52/9   37.37/9  
                                          1.25/7        /         /     3.40/10   1.34/8    0.55/10   1.46/10   3.42/10   0.51/6    2.45/7  
                                         38.44/9   39.12/9   39.24/9  
                                          1.07/9    0.28/6    0.12/5  
 10 CZAPLIŃSKI Jakub               40.33  1.26/8    2.50/8    5.49/6   11.20/9   12.33/9   16.37/9   18.13/10  19.02/10  19.22/10  13.25/6  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.26/8    1.24/8    2.59/7    5.31/10   1.13/8    4.04/10   1.36/10   0.49/10   0.20/9        /   
                                         17.29/10       /    23.55/10  27.22/10  29.02/10  29.55/10  31.32/10  34.27/10  35.27/10  38.49/10 
                                          4.04/10       /         /     3.27/9    1.40/10   0.53/9    1.37/8    2.55/5    1.00/10   3.22/9  
                                         39.50/10  40.20/10  40.33/10 
                                          1.01/6    0.30/8    0.13/7  
    Obstoj Adam                NKl            /         /         /     7.58/    12.31/     4.05/         /     6.13/         /     3.18/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                  /         /         /         /     4.33/         /         /         /         /         /   
                                          4.58/         /         /         /         /         /         /    16.22/    17.41/    22.34/   
                                          1.40/         /         /         /         /         /         /         /     1.19/     4.53/   
                                         23.52/    24.31/    24.44/   
                                          1.18/     0.39/     0.13/   
    DUDEK JAKUB                DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Patria Młynne                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
    LEDNIOWSKI Filip           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk Wrocław                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18+        6.2km  125m 25k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-32      3-31      4-53      5-52      6-60      7-61      8-52      9-51     10-62    
                                      11-52     12-41     13-43     14-42     15-45     16-56     17-57     18-58     19-59     20-36    
                                      21-39     22-47     23-46     24-34     25-99    
  1 Ville Johansson                28.13  1.03/1*   1.46/1*   3.34/1*   6.10/1*   6.47/1*   9.25/4    9.58/3   11.10/4    7.14/1*   8.01/1* 
    OK Kolmarden                          1.03/1*   0.43/1*   1.48/1*   2.36/1*   0.37/2    2.38/10   0.33/2    1.12/7        /     0.47/1* 
                                              /    13.15/1*  14.09/1*  15.04/1*  16.26/1*  18.47/1*  19.40/1*  20.47/1*  21.49/1*  23.49/1* 
                                              /         /     0.54/1*   0.55/1*   1.22/6    2.21/2    0.53/2    1.07/7    1.02/1*   2.00/1* 
                                         24.52/1*  26.50/1*  27.33/1*  27.50/1*  28.02/1*  28.13/1* 
                                          1.03/3    1.58/1*   0.43/1*   0.17/1*   0.12/3    0.11/6  
  2 Dutkowski Mikołaj              30.17  1.11/4    2.19/10   4.16/5    6.57/2    7.36/3    8.21/2    8.58/2   10.02/2   10.44/12  11.38/11 
    Arkady Raszków                        1.11/4    1.08/13   1.57/2    2.41/2    0.39/5    0.45/2    0.37/5    1.04/1*   0.42/6    0.54/6  
                                         12.24/2   14.41/3   15.47/2   16.48/2   18.09/2   20.22/2   21.20/2        /    23.21/2   25.34/2  
                                          0.46/1*   2.17/3    1.06/5    1.01/5    1.21/4    2.13/1*   0.58/4        /         /     2.13/3  
                                         26.36/2   28.39/2   29.32/2   29.50/2   30.06/2   30.17/2  
                                          1.02/2    2.03/5    0.53/12   0.18/6    0.16/14   0.11/6  
  3 Legięć Kamil                   31.39  1.29/16   2.16/9    4.28/7    8.00/7    8.38/6    9.22/3    9.58/3   11.07/3   11.38/13  12.31/13 
    KS Kościelec Chrzanów                 1.29/16   0.47/2    2.12/5    3.32/9    0.38/4    0.44/1*   0.36/3    1.09/3    0.31/2    0.53/4  
                                         13.17/3   15.31/5   16.31/4   17.28/4   18.53/4   21.28/4   22.22/4   23.10/3   24.33/4   26.49/3  
                                          0.46/1*   2.14/2    1.00/3    0.57/2    1.25/8    2.35/6    0.54/3    0.48/1*   1.23/9    2.16/4  
                                         27.57/3   30.03/3   30.55/3   31.15/3   31.28/3   31.39/3  
                                          1.08/7    2.06/6    0.52/9    0.20/8    0.13/7    0.11/6  
  4 Garbacik Michał                31.42  1.09/3    1.58/2    3.57/2    7.50/6    8.27/4   11.14/8   11.52/8   13.11/7    8.56/2    9.46/2  
    WKS Wawel                             1.09/3    0.49/4    1.59/3    3.53/18   0.37/2    2.47/11   0.38/6    1.19/13       /     0.50/2  
                                              /    15.21/4   16.53/6   17.51/6   19.12/6   21.41/5   22.39/5   23.28/4   24.39/5   27.08/5  
                                              /         /     1.32/14   0.58/4    1.21/4    2.29/4    0.58/4    0.49/3    1.11/5    2.29/8  
                                         28.06/4   30.05/4   30.57/4   31.15/3   31.30/4   31.42/4  
                                          0.58/1*   1.59/3    0.52/9    0.18/6    0.15/10   0.12/12 
  5 Skorupa Marek                  31.53  1.14/9    2.01/3    4.15/4    6.58/3    7.34/2    8.19/1*   8.49/1*   9.59/1*  10.31/10  11.24/9  
    WKS Wawel                             1.14/9    0.47/2    2.14/6    2.43/3    0.36/1*   0.45/2    0.30/1*   1.10/4    0.32/3    0.53/4  
                                         12.10/1*  14.19/2   16.19/3   17.22/3   18.47/3   21.09/3   22.01/3   22.49/2   24.16/3   27.06/4  
                                          0.46/1*   2.09/1*   2.00/21   1.03/8    1.25/8    2.22/3    0.52/1*   0.48/1*   1.27/11   2.50/15 
                                         28.15/5   30.13/5   31.05/5   31.30/5   31.42/5   31.53/5  
                                          1.09/8    1.58/1*   0.52/9    0.25/14   0.12/3    0.11/6  
  6 OKARMA Jacek                   31.56  1.12/7    2.05/4    4.21/6    7.48/5    8.32/5   11.47/11  12.23/10  13.35/11   9.10/3   10.08/3  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.12/7    0.53/5    2.16/8    3.27/7    0.44/7    3.15/13   0.36/3    1.12/7        /     0.58/10 
                                              /    15.58/7   17.07/7   18.08/7   19.32/7   22.03/7   23.01/7   23.59/5   25.15/6   27.26/6  
                                              /         /     1.09/6    1.01/5    1.24/7    2.31/5    0.58/4    0.58/4    1.16/6    2.11/2  
                                         28.32/6   30.32/6   31.16/6   31.33/6   31.45/6   31.56/6  
                                          1.06/6    2.00/4    0.44/2    0.17/1*   0.12/3    0.11/6  
  7 Baran Jan                      32.25  1.19/13   2.12/7    4.29/8    8.11/8    8.53/7   11.44/10  12.22/9   13.28/9    9.22/4   10.13/4  
    WKS Wawel                             1.19/13   0.53/5    2.17/9    3.42/14   0.42/6    2.51/12   0.38/6    1.06/2        /     0.51/3  
                                              /    15.42/6   16.40/5   17.41/5   19.00/5   21.57/6   22.58/6   24.07/6   25.17/7   27.38/7  
                                              /         /     0.58/2    1.01/5    1.19/2    2.57/14   1.01/7    1.09/8    1.10/2    2.21/6  
                                         28.42/7   30.49/7   31.39/7   31.59/7   32.14/7   32.25/7  
                                          1.04/4    2.07/8    0.50/7    0.20/8    0.15/10   0.11/6  
  8 Pabich Tomasz                  34.02  1.25/14   2.22/11   4.53/11   8.43/13   9.28/12  12.44/14  13.26/14  14.40/14  10.01/7   11.01/7  
    UKS Azymut Pabianice                  1.25/14   0.57/10   2.31/15   3.50/15   0.45/8    3.16/15   0.42/9    1.14/10       /     1.00/12 
                                              /    17.12/8   18.23/8   19.27/8   20.46/8   23.26/8   24.28/8   25.40/7   26.50/8   29.14/8  
                                              /         /     1.11/8    1.04/9    1.19/2    2.40/8    1.02/8    1.12/10   1.10/2    2.24/7  
                                         30.29/8   32.35/8   33.21/8   33.38/8   33.50/8   34.02/8  
                                          1.15/9    2.06/6    0.46/3    0.17/1*   0.12/3    0.12/12 
  9 Borkowski Maciej               35.59  1.06/2    2.33/13   4.54/12   8.20/10   9.07/9   12.29/13  13.14/13  14.37/13   9.45/5   10.45/5  
    KS Spojnia Warszawa                   1.06/2    1.27/19   2.21/11   3.26/6    0.47/11   3.22/17   0.45/14   1.23/16       /     1.00/12 
                                              /    17.15/9   18.49/9   19.59/9   21.39/9   24.21/9   25.23/9   26.38/8   27.57/9   30.41/9  
                                              /         /     1.34/15   1.10/16   1.40/15   2.42/9    1.02/8    1.15/12   1.19/7    2.44/13 
                                         31.58/9   34.32/9   35.21/9   35.38/9   35.49/9   35.59/9  
                                          1.17/12   2.34/16   0.49/6    0.17/1*   0.11/2    0.10/1* 
 10 Warmuz Łukasz                  37.03  2.03/22   4.04/22   6.46/21  10.26/20  11.13/20  12.05/12  12.47/12  14.02/12  14.39/19  15.40/18 
    WKS Wawel                             2.03/22   2.01/21   2.42/16   3.40/13   0.47/11   0.52/5    0.42/9    1.15/11   0.37/5    1.01/14 
                                         16.29/8   18.59/17  20.00/14  21.06/13  22.37/14  25.20/12  26.24/11  27.28/9   28.51/10  31.23/10 
                                          0.49/4    2.30/4    1.01/4    1.06/11   1.31/11   2.43/10   1.04/10   1.04/6    1.23/9    2.32/10 
                                         32.42/10  35.17/11  36.12/11  36.32/10  36.49/10  37.03/10 
                                          1.19/14   2.35/17   0.55/14   0.20/8    0.17/18   0.14/17 
 11 Kaczocha Przemysław            37.14  1.13/8    2.33/13   4.51/9    8.14/9    9.00/8    9.48/5   10.36/5   11.56/5   12.38/14  13.42/14 
    Arkady Raszków                        1.13/8    1.20/18   2.18/10   3.23/5    0.46/10   0.48/4    0.48/17   1.20/14   0.42/6    1.04/16 
                                         14.36/4   17.21/10  19.04/11  20.08/10  21.45/10  24.40/10  26.05/10  27.44/11  29.18/12  32.11/13 
                                          0.54/6    2.45/7    1.43/19   1.04/9    1.37/13   2.55/13   1.25/18   1.39/21   1.34/17   2.53/17 
                                         33.28/13  35.50/13  36.37/13  36.54/12  37.04/12  37.14/11 
                                          1.17/12   2.22/12   0.47/4    0.17/1*   0.10/1*   0.10/1* 
 11 Więcek Maciej                  37.14  1.17/10   2.24/12   4.52/10   8.42/12   9.29/13  12.44/14  13.26/14  14.49/16  10.05/8   11.01/7  
    indywidualnie                         1.17/10   1.07/12   2.28/13   3.50/15   0.47/11   3.15/13   0.42/9    1.23/16       /     0.56/7  
                                              /    18.23/13  19.38/12  20.45/12  22.30/12  25.20/12  26.40/13  27.51/12  29.25/13  31.55/12 
                                              /         /     1.15/11   1.07/13   1.45/17   2.50/12   1.20/15   1.11/9    1.34/17   2.30/9  
                                         32.59/11  35.11/10  36.08/10  36.47/11  37.00/11  37.14/11 
                                          1.04/4    2.12/11   0.57/16   0.39/21   0.13/7    0.14/17 
 13 Druciarek Mikołaj              37.27  1.11/4    2.06/5    4.14/3    7.09/4    9.16/10  12.57/16  13.37/16  14.48/15   9.54/6   10.50/6  
    WKS Grunwald                          1.11/4    0.55/7    2.08/4    2.55/4    2.07/22   3.41/18   0.40/8    1.11/5        /     0.56/7  
                                              /    17.34/11  20.55/17  21.52/17  23.35/17  26.14/15  27.32/16  28.54/15  30.04/15  32.23/14 
                                              /         /     3.21/22   0.57/2    1.43/16   2.39/7    1.18/14   1.22/14   1.10/2    2.19/5  
                                         33.42/15  35.51/14  36.39/14  36.59/13  37.14/13  37.27/13 
                                          1.19/14   2.09/9    0.48/5    0.20/8    0.15/10   0.13/14 
 14 Opioka Mariusz                 37.30  1.32/17   2.42/17   4.57/13   8.53/14   9.48/15  13.08/17  13.54/17  15.14/17  10.28/9   11.29/10 
    indywidualnie                         1.32/17   1.10/14   2.15/7    3.56/19   0.55/19   3.20/16   0.46/15   1.20/14       /     1.01/14 
                                              /    17.46/12  18.57/10  20.11/11  21.47/11  25.04/11  26.24/11  27.42/10  29.10/11  31.50/11 
                                              /         /     1.11/8    1.14/17   1.36/12   3.17/17   1.20/15   1.18/13   1.28/12   2.40/11 
                                         33.05/12  35.30/12  36.26/12  37.07/14  37.20/14  37.30/14 
                                          1.15/9    2.25/13   0.56/15   0.41/22   0.13/7    0.10/1* 
 15 SOSENKO Szymon                 37.59  1.18/12   2.14/8    5.11/16   9.58/19  10.46/19  11.41/9   12.23/10  13.34/10  14.07/17  15.04/16 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.18/12   0.56/9    2.57/18   4.47/21   0.48/14   0.55/6    0.42/9    1.11/5    0.33/4    0.57/9  
                                         15.55/6   18.38/15  19.51/13  21.07/14  22.34/13  25.33/14  26.47/14  28.24/13  29.44/14  32.26/15 
                                          0.51/5    2.43/6    1.13/10   1.16/18   1.27/10   2.59/15   1.14/13   1.37/20   1.20/8    2.42/12 
                                         33.41/14  36.06/15  37.08/15  37.29/15  37.46/15  37.59/15 
                                          1.15/9    2.25/13   1.02/19   0.21/12   0.17/18   0.13/14 
 16 Łubis Michał                   39.01  1.36/20   2.38/15   5.40/18   9.11/17  10.02/17  13.50/19  14.41/19  16.06/19  10.41/11  11.54/12 
    UKS Azymut Pabianice                  1.36/20   1.02/11   3.02/19   3.31/8    0.51/17   3.48/19   0.51/18   1.25/18       /     1.13/20 
                                              /    18.56/16  20.32/16  21.50/16  23.28/16  26.15/16  27.25/15  28.37/14  30.08/16  32.57/16 
                                              /         /     1.36/16   1.18/19   1.38/14   2.47/11   1.10/12   1.12/10   1.31/15   2.49/14 
                                         34.28/16  37.04/16  38.02/16  38.27/16  38.46/16  39.01/16 
                                          1.31/20   2.36/18   0.58/17   0.25/14   0.19/20   0.15/20 
 17 Pucuła Mateusz                 39.53  1.17/10   2.54/19   5.16/17   8.53/14   9.42/14  13.33/18  14.16/18  15.29/18  15.59/21  16.57/21 
    KS Kościelec Chrzanów                 1.17/10   1.37/20   2.22/12   3.37/11   0.49/15   3.51/20   0.43/13   1.13/9    0.30/1*   0.58/10 
                                         17.51/9   20.22/19  21.32/19  22.39/19  23.53/18  27.42/18  28.48/17  30.10/16  31.39/17  34.45/17 
                                          0.54/6    2.31/5    1.10/7    1.07/13   1.14/1*   3.49/20   1.06/11   1.22/14   1.29/13   3.06/19 
                                         36.04/17  38.14/17  39.05/17  39.27/17  39.43/17  39.53/17 
                                          1.19/14   2.10/10   0.51/8    0.22/13   0.16/14   0.10/1* 
 18 Topór Michał                   40.43  1.11/4    2.06/5    4.57/13   8.35/11   9.20/11  10.19/6   11.06/6   12.21/6   13.43/15  14.48/15 
    WKS Wawel                             1.11/4    0.55/7    2.51/17   3.38/12   0.45/8    0.59/9    0.47/16   1.15/11   1.22/10   1.05/18 
                                         15.42/5   18.34/14  20.15/15  21.21/15  23.24/15  27.01/17  29.45/19  30.45/17  32.16/18  35.06/18 
                                          0.54/6    2.52/8    1.41/18   1.06/11   2.03/19   3.37/19   2.44/22   1.00/5    1.31/15   2.50/15 
                                         36.25/18  38.58/18  39.52/18  40.17/18  40.33/18  40.43/18 
                                          1.19/14   2.33/15   0.54/13   0.25/14   0.16/14   0.10/1* 
 19 LUBAK Mateusz                  43.33  1.25/14   2.38/15   5.06/15   8.56/16   9.49/16  10.46/7   11.41/7   13.13/8   13.56/16  15.06/17 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.25/14   1.13/16   2.28/13   3.50/15   0.53/18   0.57/8    0.55/20   1.32/19   0.43/8    1.10/19 
                                         16.04/7   19.30/18  21.07/18  22.16/18  24.18/19  27.44/19  29.16/18  30.49/18  32.48/19  36.12/19 
                                          0.58/9    3.26/10   1.37/17   1.09/15   2.02/18   3.26/18   1.32/20   1.33/19   1.59/19   3.24/21 
                                         37.45/19  41.18/19  42.27/19  42.55/19  43.16/19  43.33/19 
                                          1.33/21   3.33/22   1.09/20   0.28/18   0.21/21   0.17/21 
 20 Antti Tervo                    44.44  1.33/18   2.47/18   6.23/19   9.56/18  10.45/18  17.37/21  18.29/21  20.06/21  14.39/19  15.43/19 
    WKS Wawel                             1.33/18   1.14/17   3.36/21   3.33/10   0.49/15   6.52/22   0.52/19   1.37/20       /     1.04/16 
                                              /    23.15/20  24.33/20  26.00/20  28.15/20  31.15/20  32.37/20  34.02/19  35.32/20  38.33/20 
                                              /         /     1.18/12   1.27/20   2.15/20   3.00/16   1.22/17   1.25/17   1.30/14   3.01/18 
                                         40.01/20  42.40/20  43.40/20  44.15/20  44.30/20  44.44/20 
                                          1.28/19   2.39/19   1.00/18   0.35/19   0.15/10   0.14/17 
 21 Przemysław Patejko             52.20  1.33/18   3.47/21   7.52/22  12.30/21  13.28/21  18.08/22  19.13/22  20.57/22  14.18/18  15.44/20 
    KS Spojnia Warszawa                   1.33/18   2.14/22   4.05/22   4.38/20   0.58/20   4.40/21   1.05/22   1.44/21       /     1.26/21 
                                              /    24.55/21  26.20/21  27.55/21  30.12/21  35.00/21  36.43/21  38.05/20  40.10/21  43.38/21 
                                              /         /     1.25/13   1.35/21   2.17/21   4.48/22   1.43/21   1.22/14   2.05/20   3.28/22 
                                         45.20/21  48.26/21  49.37/21  50.04/21  51.23/21  52.20/21 
                                          1.42/22   3.06/20   1.11/21   0.27/17   1.19/22   0.57/22 
 22 BECMER Damian                  53.10  1.54/21   3.06/20   6.38/20  13.55/22  15.04/22  16.00/20  16.55/20  18.58/20  19.41/22  21.09/22 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.54/21   1.12/15   3.32/20   7.17/22   1.09/21   0.56/7    0.55/20   2.03/22   0.43/8    1.28/22 
                                         22.20/10  25.41/22  27.26/22  29.19/22  32.48/22  37.27/22  38.57/22  40.29/21  42.44/22  46.04/22 
                                          1.11/10   3.21/9    1.45/20   1.53/22   3.29/22   4.39/21   1.30/19   1.32/18   2.15/21   3.20/20 
                                         47.27/22  50.37/22  52.04/22  52.41/22  52.57/22  53.10/22 
                                          1.23/18   3.10/21   1.27/22   0.37/20   0.16/14   0.13/14 
    Garstka Jakub              NKl        1.13/     2.08/     4.54/     9.16/    10.09/    11.23/    12.04/    13.26/    14.04/    15.11/   
    Arkady Raszków                        1.13/     0.55/     2.46/     4.22/     0.53/     1.14/     0.41/     1.22/     0.38/     1.07/   
                                         16.08/    36.28/    21.37/    22.48/    24.34/    27.48/    29.24/    30.44/    32.44/    35.31/   
                                          0.57/    20.20/         /     1.11/     1.46/     3.14/     1.36/     1.20/     2.00/     2.47/   
                                         19.01/    39.32/    40.44/    41.18/    41.41/    41.52/   
                                              /    20.31/     1.12/     0.34/     0.23/     0.11/   
    Biederman Marcin           NKl        1.07/         /     3.49/     6.39/    11.58/    10.15/    10.52/         /     7.58/     8.50/   
    WKS Wawel                             1.07/         /         /     2.50/     5.19/         /     0.37/         /         /     0.52/   
                                              /    14.10/    15.12/    16.28/    17.47/    20.05/    21.01/    23.30/    24.53/    27.07/   
                                              /         /     1.02/     1.16/     1.19/     2.18/     0.56/     2.29/     1.23/     2.14/   
                                         28.06/    30.10/    31.03/    31.23/    31.39/    31.53/   
                                          0.59/     2.04/     0.53/     0.20/     0.16/     0.14/   
    Oskar Leinonen             NKl        0.59/     3.47/     6.11/     6.48/     7.29/     8.03/     9.02/     9.30/    10.20/    11.01/   
    OK Kolmarden                          0.59/     2.48/     2.24/     0.37/     0.41/     0.34/     0.59/     0.28/     0.50/     0.41/   
                                         12.59/    14.10/    15.03/    16.17/    18.23/    19.16/    20.06/    21.12/    23.14/    24.15/   
                                          1.58/     1.11/     0.53/     1.14/     2.06/     0.53/     0.50/     1.06/     2.02/     1.01/   
                                         26.13/    26.56/    27.15/    27.28/         /         /   
                                          1.58/     0.43/     0.19/     0.13/         /         /   
    Konieczny Mateusz          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
    Oliinyk Illia              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
    Wrotny Mateusz             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
    MAJASOW Kostiantyn         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk Wrocław                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
    Khudytskyi Maksym          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35+        5.7km  115m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-66      3-31      4-67      5-49      6-62      7-63      8-50      9-49     10-51    
                                      11-60     12-49     13-38     14-56     15-59     16-42     17-40     18-47     19-69     20-99    
                                     
  1 Mikael Westerberg              29.57  1.09/1*   2.15/2    4.25/1*   7.49/1*   8.45/1*  12.30/5   13.04/5   13.53/5   14.25/5    9.30/1* 
    OK Kolmarden                          1.09/1*   1.06/4    2.10/1*   3.24/1*   0.56/3    3.45/9    0.34/1*   0.49/1*   0.32/1*       /   
                                         10.47/1*       /    17.26/1*  20.24/1*  21.36/1*  23.43/1*  24.58/1*  27.51/1*  29.08/1*  29.42/1* 
                                          1.17/1*       /         /     2.58/1*   1.12/1*   2.07/1*   1.15/2    2.53/4    1.17/1*   0.34/2  
                                         29.57/1* 
                                          0.15/6  
  2 Dargacz Piotr                  31.23  1.24/2    2.13/1*   4.39/2    8.08/2    9.00/2    9.36/1*  10.17/1*  11.13/1*  11.46/1*  12.32/3  
    indywidualnie                         1.24/2    0.49/1*   2.26/3    3.29/2    0.52/1*   0.36/1*   0.41/9    0.56/3    0.33/3    0.46/1* 
                                         13.54/2   15.13/1*  18.31/2   21.34/2   22.50/2   25.12/2   26.27/2   29.07/2   30.35/2   31.10/2  
                                          1.22/2    1.19/3    3.18/1*   3.03/3    1.16/2    2.22/3    1.15/2    2.40/2    1.28/5    0.35/4  
                                         31.23/2  
                                          0.13/1* 
  3 GMUR Karol                     33.59  1.41/5    2.38/3    5.03/3    8.59/3    9.54/3   10.34/2   11.13/2   12.13/2   12.49/2   13.41/6  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.41/5    0.57/2    2.25/2    3.56/7    0.55/2    0.40/4    0.39/6    1.00/5    0.36/4    0.52/3  
                                         15.09/3   16.25/2   19.45/3   23.05/3   24.29/3   27.03/3   28.28/3   31.38/3   33.05/3   33.44/3  
                                          1.28/3    1.16/2    3.20/2    3.20/4    1.24/3    2.34/4    1.25/4    3.10/6    1.27/4    0.39/9  
                                         33.59/3  
                                          0.15/6  
  4 Wiśniewski Paweł               34.11  1.43/7    2.57/6    5.48/4    9.26/4   10.30/4   11.06/3   11.40/3   12.37/3   13.09/3   13.57/7  
    WKS Wawel                             1.43/7    1.14/7    2.51/5    3.38/3    1.04/6    0.36/1*   0.34/1*   0.57/4    0.32/1*   0.48/2  
                                         15.32/6   16.41/3   21.50/5   24.51/4   26.15/4   28.24/4   29.35/4   31.49/4   33.27/4   33.58/4  
                                          1.35/4    1.09/1*   5.09/6    3.01/2    1.24/3    2.09/2    1.11/1*   2.14/1*   1.38/9    0.31/1* 
                                         34.11/4  
                                          0.13/1* 
  5 Andrzej Ulidowski              37.12  1.46/10   2.48/4    5.49/5    9.41/5   11.05/5   17.04/9   17.41/9   18.36/9   19.16/9   12.14/2  
    indywidualnie                         1.46/10   1.02/3    3.01/6    3.52/4    1.24/10   5.59/11   0.37/3    0.55/2    0.40/7        /   
                                         15.13/4        /    22.28/6   25.57/6   27.37/6   30.13/6   31.41/6   34.51/6   36.23/5   36.59/5  
                                          2.59/13       /         /     3.29/5    1.40/7    2.36/6    1.28/7    3.10/6    1.32/6    0.36/7  
                                         37.12/5  
                                          0.13/1* 
  6 Staszak Artur                  37.14  1.26/3    3.13/8    6.28/8   10.20/7   11.18/7   11.55/4   12.35/4   13.43/4   14.20/4   15.13/9  
    UNTS Warszawa                         1.26/3    1.47/13   3.15/7    3.52/4    0.58/4    0.37/3    0.40/7    1.08/9    0.37/6    0.53/4  
                                         16.48/8   18.13/4   21.42/4   25.19/5   26.55/5   29.32/5   30.58/5   34.17/5   36.26/6   37.00/6  
                                          1.35/4    1.25/4    3.29/3    3.37/6    1.36/5    2.37/7    1.26/5    3.19/10   2.09/12   0.34/2  
                                         37.14/6  
                                          0.14/4  
  7 Kryjomski Jerzy                39.05  1.43/7    3.25/9    6.11/6   10.06/6   11.06/6   17.29/10  18.12/10  19.20/10  20.04/10  13.36/5  
    KS Kościelec Chrzanów                 1.43/7    1.42/12   2.46/4    3.55/6    1.00/5    6.23/13   0.43/10   1.08/9    0.44/11       /   
                                         15.18/5        /    24.43/8   28.23/8   30.00/8   32.35/7   34.07/7   36.55/7   38.14/7   38.50/7  
                                          1.42/7        /         /     3.40/7    1.37/6    2.35/5    1.32/8    2.48/3    1.19/2    0.36/7  
                                         39.05/7  
                                          0.15/6  
  8 Kościelny Wojciech             39.35  1.39/4    2.49/5    6.20/7   11.28/9   12.37/9   13.24/6   14.02/6   15.07/6   15.47/6   16.51/10 
    WKS Wawel                             1.39/4    1.10/5    3.31/11   5.08/11   1.09/8    0.47/5    0.38/5    1.05/7    0.40/7    1.04/5  
                                         18.28/10  20.04/5   23.37/7   27.32/7   29.52/7   32.41/8   34.07/7   37.10/8   38.46/8   39.21/8  
                                          1.37/6    1.36/6    3.33/4    3.55/8    2.20/12   2.49/9    1.26/5    3.03/5    1.36/8    0.35/4  
                                         39.35/8  
                                          0.14/4  
  9 Słoński Marek                  41.53  1.44/9    3.11/7    6.32/9   11.12/8   12.18/8   17.55/11  18.40/11  20.28/11  21.08/11  13.21/4  
    WKS Wawel                             1.44/9    1.27/8    3.21/9    4.40/10   1.06/7    5.37/10   0.45/11   1.48/14   0.40/7        /   
                                         15.47/7        /    26.15/11  30.11/10  31.53/10  34.39/9   36.11/9   39.24/9   40.58/9   41.37/9  
                                          2.26/11       /         /     3.56/9    1.42/8    2.46/8    1.32/8    3.13/8    1.34/7    0.39/9  
                                         41.53/9  
                                          0.16/10 
 10 Forystek Józef                 42.12  2.53/14   4.29/14   7.55/13  12.28/11  13.51/10  20.13/12  20.53/12  21.53/12  22.33/12  14.50/8  
    WKS Wawel                             2.53/14   1.36/10   3.26/10   4.33/9    1.23/9    6.22/12   0.40/7    1.00/5    0.40/7        /   
                                         18.04/9        /    26.11/10  30.08/9   31.51/9   34.46/10  36.39/10  39.57/10  41.22/10  41.57/10 
                                          3.14/14       /         /     3.57/10   1.43/9    2.55/11   1.53/12   3.18/9    1.25/3    0.35/4  
                                         42.12/10 
                                          0.15/6  
 11 Topór Marek                    44.29  1.42/6    4.11/13   7.48/12  12.00/10  14.15/12  15.03/8   15.40/8   16.47/7   17.23/7   18.41/11 
    WKS Wawel                             1.42/6    2.29/14   3.37/12   4.12/8    2.15/13   0.48/7    0.37/3    1.07/8    0.36/4    1.18/7  
                                         20.41/11  22.07/6   25.50/9   31.23/11  33.06/11  35.59/11  37.42/11  41.56/11  43.34/11  44.13/11 
                                          2.00/9    1.26/5    3.43/5    5.33/14   1.43/9    2.53/10   1.43/10   4.14/13   1.38/9    0.39/9  
                                         44.29/11 
                                          0.16/10 
 12 Kłos Józef                     50.33  2.26/12   3.59/11   7.18/10  12.31/12  13.55/11  14.43/7   15.34/7   16.56/8   17.43/8   18.51/12 
    UKS Azymut Pabianice                  2.26/12   1.33/9    3.19/8    5.13/12   1.24/10   0.48/7    0.51/13   1.22/13   0.47/12   1.08/6  
                                         21.14/12  22.59/7   28.23/12  33.09/12  36.33/12  40.50/12  42.40/12  47.11/12  48.54/12  50.17/12 
                                          2.23/10   1.45/7    5.24/7    4.46/11   3.24/14   4.17/14   1.50/11   4.31/14   1.43/11   1.23/14 
                                         50.33/12 
                                          0.16/10 
 13 Czerkawski Wacław              54.07  2.22/11   3.35/10   7.41/11  15.24/13  16.54/13  26.28/13  27.26/13  28.43/13  29.33/13  21.48/13 
    MUKS Gliwice                          2.22/11   1.13/6    4.06/13   7.43/13   1.30/12   9.34/14   0.58/14   1.17/12   0.50/13       /   
                                         23.43/13       /    34.20/13  39.17/13  41.09/13  44.38/13  46.38/13  50.17/13  52.57/13  53.48/13 
                                          1.55/8        /         /     4.57/12   1.52/11   3.29/13   2.00/13   3.39/12   2.40/14   0.51/13 
                                         54.07/13 
                                          0.19/13 
 14 Polewski Dariusz               67.02  2.27/13   4.07/12  16.52/14  24.42/14  27.16/14  28.03/14  28.48/14  30.02/14  30.53/14  35.49/14 
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.27/13   1.40/11  12.45/14   7.50/14   2.34/14   0.47/5    0.45/11   1.14/11   0.51/14   4.56/8  
                                         38.32/14  40.28/8   47.38/14  52.37/14  54.58/14  58.12/14  60.16/14  63.43/14  65.52/14  66.40/14 
                                          2.43/12   1.56/8    7.10/8    4.59/13   2.21/13   3.14/12   2.04/14   3.27/11   2.09/12   0.48/12 
                                         67.02/14 
                                          0.22/14 
    Michalak Tomasz            NKl        1.34/     2.39/     5.28/         /    18.54/    16.38/    17.16/    18.15/         /    12.49/   
    KS Spojnia Warszawa                   1.34/     1.05/     2.49/         /         /         /     0.38/     0.59/         /         /   
                                         14.41/         /    23.47/    27.18/    28.34/    30.54/    32.27/    35.19/    36.43/    37.31/   
                                          1.52/         /         /     3.31/     1.16/     2.20/     1.33/     2.52/     1.24/     0.48/   
                                         37.42/   
                                          0.11/   
    SOBCZYŃSKI Kalikst         NKl        1.20/         /     6.52/    10.11/    16.51/    14.46/    15.18/    16.09/         /    11.55/   
    WKS Śląsk Wrocław                     1.20/         /         /     3.19/     6.40/         /     0.32/     0.51/         /         /   
                                         13.09/         /    19.37/    22.59/    24.17/    26.43/    28.04/    30.30/    31.42/    32.17/   
                                          1.14/         /         /     3.22/     1.18/     2.26/     1.21/     2.26/     1.12/     0.35/   
                                         32.34/   
                                          0.17/   
    Peter Berggren             NKl        1.48/     3.07/     6.01/    10.05/    11.19/    11.59/    12.37/    13.35/    14.09/         /   
    OK Kolmarden                          1.48/     1.19/     2.54/     4.04/     1.14/     0.40/     0.38/     0.58/     0.34/         /   
                                              /         /    17.44/    21.07/    22.43/    25.16/    26.49/    29.34/    30.57/    31.33/   
                                              /         /         /     3.23/     1.36/     2.33/     1.33/     2.45/     1.23/     0.36/   
                                         31.48/   
                                          0.15/   
    Waśniowski Piotr           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ITMBW Kraków                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Dzik Mirosław              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MUKS Gliwice                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    SOCHACKI WITOLD            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Patria Młynne                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    CIESIÓŁKA Sebastian        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk Wrocław                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Kuryj Marek                DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Forystek Marek             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        9.8km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-32      3-31      4-67      5-52      6-54      7-63      8-50      9-60     10-61    
                                      11-41     12-43     13-45     14-42     15-39     16-69     17-99    
  1 Muzyk Łukasz                   32.04  1.41/2    3.36/2    6.53/1*  11.35/1*  12.28/1*  13.20/1*  13.51/1*  14.56/1*  16.20/1*  17.08/1* 
    indywidualnie                         1.41/2    1.55/3    3.17/1*   4.42/2    0.53/2    0.52/2    0.31/2    1.05/3    1.24/4    0.48/1* 
                                         20.32/1*  22.45/1*  24.39/1*  26.39/1*  27.47/1*  31.10/1*  31.48/1*  32.04/1* 
                                          3.24/2    2.13/2    1.54/4    2.00/2    1.08/2    3.23/3    0.38/3    0.16/4  
  2 Kowalski Karol                 33.35  3.26/5    4.13/4    7.45/4   12.39/4   13.33/4   16.31/4   17.01/4   17.59/4   19.18/4   20.08/4  
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.26/5    0.47/1*   3.32/2    4.54/4    0.54/3    2.58/6    0.30/1*   0.58/1*   1.19/2    0.50/3  
                                         24.18/4   26.36/3   27.58/3   29.35/3   30.53/3   32.52/2   33.24/2   33.35/2  
                                          4.10/4    2.18/3    1.22/1*   1.37/1*   1.18/4    1.59/2    0.32/1*   0.11/1* 
  3 Wójcik Grzegorz                34.22  2.16/4    3.20/1*   7.11/2   11.55/2   12.43/2   13.35/2   14.09/2   16.56/3   18.37/3   19.38/3  
    WKS Wawel                             2.16/4    1.04/2    3.51/5    4.44/3    0.48/1*   0.52/2    0.34/3    2.47/6    1.41/5    1.01/4  
                                         22.25/3   26.40/4   28.14/4   30.36/4   31.44/4   33.38/3   34.10/3   34.22/3  
                                          2.47/1*   4.15/5    1.34/2    2.22/4    1.08/2    1.54/1*   0.32/1*   0.12/2  
  4 Kulikowa Olga                  39.07  2.01/3    4.02/3    7.40/3   14.53/5   16.01/5   16.49/5   17.30/5   18.46/5   20.06/5   21.09/5  
    indywidualnie                         2.01/3    2.01/4    3.38/3    7.13/6    1.08/5    0.48/1*   0.41/4    1.16/4    1.20/3    1.03/5  
                                         25.34/5   28.07/5   30.12/5   32.58/5   34.17/5   38.10/4   38.51/4   39.07/4  
                                          4.25/5    2.33/4    2.05/5    2.46/5    1.19/5    3.53/4    0.41/4    0.16/4  
  5 Marcin Kasprzyk                41.39  1.37/1*   4.27/5    8.09/5   12.23/3   13.23/3   14.35/3   15.23/3   16.21/2   17.30/2   18.19/2  
    WKS Wawel                             1.37/1*   2.50/6    3.42/4    4.14/1*   1.00/4    1.12/4    0.48/5    0.58/1*   1.09/1*   0.49/2  
                                         22.01/2   23.42/2   25.18/2   27.30/2   28.34/2   40.44/5   41.25/5   41.39/5  
                                          3.42/3    1.41/1*   1.36/3    2.12/3    1.04/1*  12.10/6    0.41/4    0.14/3  
  6 Słońska Bogusława              58.05  3.41/6    5.46/6   11.01/6   17.44/6   19.11/6   21.54/6   22.43/6   24.27/6   26.42/6   28.03/6  
    WKS Wawel                             3.41/6    2.05/5    5.15/6    6.43/5    1.27/6    2.43/5    0.49/6    1.44/5    2.15/6    1.21/6  
                                         34.33/6   40.08/6   44.41/6   49.16/6   51.12/6   56.51/6   57.45/6   58.05/6  
                                          6.30/6    5.35/6    4.33/6    4.35/6    1.56/6    5.39/5    0.54/6    0.20/6  
    Hyjek Adam                 NKl       11.57/    14.50/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LUKS Azymek Zdzieszowice             11.57/     2.53/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /    20.58/    21.36/   
                                              /         /         /         /         /         /         /     0.38/   
    Oleśniewicz Karolina       NKl        3.39/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.39/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /     7.06/     7.24/   
                                              /         /         /         /         /         /         /     0.18/   
    Dąbrowska Paulina          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
    Oleszek Maciej             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Lotna Zdzieszowice                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /