Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                   2013-07-28 13:43:03
                                                              Limanowa Cup 2013 3.etap
===Podkarpacki OZOS===================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         2.5km   70m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-46      2-32      3-47      4-34      5-62      6-36      7-99    
  1      1 Grosman Ola ' 3                26.17  2.10/1*   5.37/1*  11.00/1*  13.53/1*  15.37/1*  18.51/1*  25.56/1*  26.17/1* 
           UKS Azymut Siedliska                         2.10/1*   3.27/1*   5.23/4    2.53/3    1.44/3    3.14/3    7.05/2    0.21/2  
  2      4 Zelek Klaudia ' 3              30.23  3.31/2    7.05/2   12.13/2   16.16/3   19.45/3   24.11/3   30.05/2   30.23/2  
           UKS Patria Młynne                            3.31/2    3.34/2    5.08/3    4.03/4    3.29/4    4.26/4    5.54/1*   0.18/1* 
  3      2 Jędrzejek Katarzyna ' 4        41.25  3.46/4   10.24/3   13.04/3   15.33/2   17.16/2   20.11/2   41.01/3   41.25/3  
           UKS Patria Młynne                            3.46/4    6.38/3    2.40/1*   2.29/1*   1.43/2    2.55/2   20.50/4    0.24/3  
  4      3 Weisman Monika ' 3             46.23  3.39/3   15.12/4   18.02/4   20.42/4   22.19/4   25.10/4   45.59/4   46.23/4  
           UKS Słoneczko Żory                           3.39/3   11.33/4    2.50/2    2.40/2    1.37/1*   2.51/1*  20.49/3    0.24/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.5km   70m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-99    
  1     23 Kozłowska Olga ' 1             22.48  2.14/3    6.48/4   10.36/2   12.55/3   15.14/3   17.23/3   22.28/1*  22.48/1* 
           UKS Patria Młynne                            2.14/3    4.34/4    3.48/3    2.19/5    2.19/5    2.09/1*   5.05/10   0.20/11 
  2     33 Pogoda Kinga ' 2               23.27  2.17/4    7.59/8   12.14/9   14.08/7   16.34/6   18.50/6   23.09/2   23.27/2  
           UKS Kometa Gliwice                           2.17/4    5.42/9    4.15/6    1.54/1*   2.26/6    2.16/4    4.19/2    0.18/6  
  3    296 Pop Denisa                     23.57  3.57/18   7.16/6   11.12/5   14.04/6   17.20/9   19.38/7   23.26/3   23.57/3  
           C. S. S. Baia Sprie                          3.57/18   3.19/1*   3.56/5    2.52/15   3.16/17   2.18/5    3.48/1*   0.31/24 
  4     35 Sroka Małgorzata ' 2           24.24  2.21/5    7.38/7   11.56/8   14.33/9   17.10/8   19.43/9   24.03/4   24.24/4  
           UKS Patria Młynne                            2.21/5    5.17/8    4.18/8    2.37/10   2.37/9    2.33/9    4.20/3    0.21/13 
  5     30 Paluch Aleksandra ' 2          24.49  2.40/7    6.30/2   11.31/6   14.13/8   16.58/7   19.38/7   24.30/5   24.49/5  
           UKS Kometa Gliwice                           2.40/7    3.50/3    5.01/18   2.42/12   2.45/11   2.40/11   4.52/5    0.19/8  
  6     20 Kiryliuk Kseniya ' 2           27.44  2.45/8    6.14/1*  10.42/4   13.11/4   15.37/4   18.23/5   27.27/6   27.44/6  
           SK Bug                                       2.45/8    3.29/2    4.28/12   2.29/8    2.26/6    2.46/12   9.04/18   0.17/3  
  7     26 Leśnicka Agnieszka ' 2         28.18  2.52/10   9.06/10  13.39/11  16.44/11  19.27/11  23.02/11  27.54/7   28.18/7  
           UKS Azymut Dębów                             2.52/10   6.14/12   4.33/13   3.05/18   2.43/10   3.35/20   4.52/5    0.24/19 
  8     27 Melzer Zofia ' 1               28.38  1.55/1*   6.46/3   10.25/1*  12.26/1*  14.32/1*  16.43/1*  28.16/8   28.38/8  
           UKS Siódemka Rumia                           1.55/1*   4.51/6    3.39/1*   2.01/3    2.06/3    2.11/2   11.33/22   0.22/15 
  9     24 Kozłowska Maria ' 1            28.39  2.05/2    6.56/5   10.39/3   12.34/2   14.38/2   16.52/2   28.19/9   28.39/9  
           UKS Patria Młynne                            2.05/2    4.51/6    3.43/2    1.55/2    2.04/1*   2.14/3   11.27/21   0.20/11 
 10     22 Kowalczyk Maja ' 2             28.47  3.09/11   9.12/11  13.35/10  16.08/10  19.04/10  22.06/10  28.28/10  28.47/10 
           UKS Kometa Gliwice                           3.09/11   6.03/10   4.23/9    2.33/9    2.56/15   3.02/14   6.22/15   0.19/8  
 11     38 Topór Magdalena ' 1            29.59  3.17/12   8.03/9   11.52/7   13.53/5   15.57/5   18.20/4   29.37/11  29.59/11 
           WKS Wawel Kraków                             3.17/12   4.46/5    3.49/4    2.01/3    2.04/1*   2.23/6   11.17/20   0.22/15 
 12     34 Polewka Aleksandra ' 2         31.37  3.37/14  11.11/13  16.27/13  19.04/13  21.33/13  24.11/13  31.19/12  31.37/12 
           UKS Kometa Gliwice                           3.37/14   7.34/13   5.16/19   2.37/10   2.29/8    2.38/10   7.08/16   0.18/6  
 13     17 Czoch Karolina ' 2             32.48  4.56/21  11.00/12  15.17/12  17.40/12  21.00/12  24.07/12  32.21/13  32.48/13 
           UKS Orlik Rajbrot                            4.56/21   6.04/11   4.17/7    2.23/6    3.20/18   3.07/15   8.14/17   0.27/23 
 14     39 Zając Magdalena ' 2            34.04  3.54/17  15.19/17  20.01/16  22.52/16  25.46/15  28.33/15  33.49/14  34.04/14 
           HKS Azymut Mochy                             3.54/17  11.25/18   4.42/15   2.51/14   2.54/14   2.47/13   5.16/11   0.15/1* 
 15     21 Kowalczyk Natalia ' 1          34.28  3.40/15  13.24/15  18.03/14  21.03/14  25.46/15  29.22/16  34.13/15  34.28/15 
           HKS Azymut Mochy                             3.40/15   9.44/16   4.39/14   3.00/16   4.43/21   3.36/21   4.51/4    0.15/1* 
 16     29 Misztal Paulina ' 2            36.31  3.57/18  17.26/18  22.09/18  24.32/17  27.36/17  30.07/17  36.10/16  36.31/16 
           UKS Słoneczko Żory                           3.57/18  13.29/19   4.43/16   2.23/6    3.04/16   2.31/8    6.03/13   0.21/13 
 17     32 Piwowar Lidia ' 2              38.06  3.35/13  11.57/14  18.23/15  21.11/15  23.27/14  25.50/14  37.42/17  38.06/17 
           HKS Azymut Mochy                             3.35/13   8.22/14   6.26/21   2.48/13   2.16/4    2.23/6   11.52/23   0.24/19 
 18     16 Banach Joanna ' 1              40.21  5.59/22  21.12/19  25.35/19  28.39/19  31.30/18  35.00/19  39.58/18  40.21/18 
           UKS Azymut Siedliska                         5.59/22  15.13/20   4.23/9    3.04/17   2.51/13   3.30/17   4.58/8    0.23/17 
 19     25 Kwiatoń Katarzyna ' 2          41.35  2.49/9   14.10/16  21.44/17  26.32/18  31.50/19  34.57/18  41.18/19  41.35/19 
           UKS Azymut Siedliska                         2.49/9   11.21/17   7.34/22   4.48/22   5.18/22   3.07/15   6.21/14   0.17/3  
 20     28 Miozga Wiktoria ' 2            44.38  4.12/20  23.30/22  28.18/20  31.23/20  35.51/20  39.24/20  44.21/20  44.38/20 
           UKS Kometa Gliwice                           4.12/20  19.18/23   4.48/17   3.05/18   4.28/20   3.33/18   4.57/7    0.17/3  
 21     36 Stankiewicz Weronika ' 2       46.19  8.09/23  27.07/23  31.32/22  34.37/22  37.24/21  40.57/21  45.56/21  46.19/21 
           UKS Azymut Siedliska                         8.09/23  18.58/21   4.25/11   3.05/18   2.47/12   3.33/18   4.59/9    0.23/17 
 22     37 Todys Luiza ' 2                54.16  3.45/16  22.48/21  28.44/21  34.26/21  38.10/22  43.36/22  53.52/22  54.16/22 
           UKS Azymut Siedliska                         3.45/16  19.03/22   5.56/20   5.42/23   3.44/19   5.26/23  10.16/19   0.24/19 
 23     31 Papież Izabela ' 2             80.33  2.31/6   39.21/24  47.37/24  51.05/24  69.50/24  74.37/24  80.14/24  80.33/24 
           HKS Azymut Mochy                             2.31/6   36.50/24   8.16/23   3.28/21  18.45/24   4.47/22   5.37/12   0.19/8  
        19 Dzierwa Hanna ' 1          NKl        2.16/     7.06/    10.56/    13.00/    15.08/         /    22.01/    22.16/   
           KS Kościelec Chrzanów                        2.16/     4.50/     3.50/     2.04/     2.08/         /         /     0.15/   
 25    302 Mazur Tosia               PK   71.16 13.45/24  22.37/20  35.33/23  42.10/23  49.37/23  56.58/23  70.51/23  71.16/23 
           PUKS Młode Orły                             13.45/24   8.52/15  12.56/24   6.37/24   7.27/23   7.21/24  13.53/24   0.25/22 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.5km  110m 9k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-37      2-38      3-39      4-41      5-33      6-42      7-43      8-44      9-99    
  1     41 Biederman Adrianna ' 0         28.14  5.35/2    9.37/2   11.41/2   14.13/1*  15.02/1*  18.39/1*  23.08/1*  25.02/1*  27.56/1*  28.14/1* 
           WKS Wawel Kraków                             5.35/2    4.02/1*   2.04/3    2.32/2    0.49/4    3.37/1*   4.29/1*   1.54/5    2.54/10   0.18/5  
  2     59 Tamas Denisa '                 30.39  6.19/4   10.42/3   12.24/3   14.50/2   15.32/2   20.16/2   25.45/2   27.38/2   30.14/2   30.39/2  
           CS Spria Baia Sprie                          6.19/4    4.23/3    1.42/2    2.26/1*   0.42/1*   4.44/4    5.29/2    1.53/4    2.36/6    0.25/15 
  3     50 Ludwig Milena ' 0              37.01  6.18/3   10.42/3   13.30/4   16.49/3   17.34/3   22.30/3   29.38/3   33.59/3   36.42/3   37.01/3  
           WKS Wawel Kraków                             6.18/3    4.24/4    2.48/11   3.19/3    0.45/3    4.56/6    7.08/3    4.21/16   2.43/8    0.19/9  
  4     42 Bielecka Aleksandra ' 0        42.52  7.03/8   12.36/7   15.48/7   19.09/5   20.30/5   25.32/4   37.34/5   39.57/4   42.33/4   42.52/4  
           UKS Siódemka Rumia                           7.03/8    5.33/6    3.12/16   3.21/4    1.21/11   5.02/7   12.02/15   2.23/10   2.36/6    0.19/9  
  5    297 Garbacik Maja                  43.38  6.21/5   16.12/8   18.40/8   22.07/8   23.21/7   29.18/7   38.02/6   40.44/5   43.15/5   43.38/5  
           WKS Wawel Kraków                             6.21/5    9.51/10   2.28/8    3.27/6    1.14/10   5.57/8    8.44/7    2.42/14   2.31/5    0.23/14 
  6     47 Kozłowska Wiktoria ' 99        43.59  6.46/7   18.19/12  20.59/12  25.54/12  26.54/12  31.28/10  38.42/7   41.20/6   43.44/6   43.59/6  
           UKS Patria Młynne                            6.46/7   11.33/17   2.40/10   4.55/12   1.00/6    4.34/2    7.14/4    2.38/13   2.24/3    0.15/1* 
  7     43 Filipczak Natalia ' 0          45.18  6.37/6   12.17/5   15.07/5   18.30/4   19.42/4   25.39/5   33.54/4   41.52/7   44.57/7   45.18/7  
           PUKS Młode Orły                              6.37/6    5.40/7    2.50/14   3.23/5    1.12/9    5.57/8    8.15/6    7.58/20   3.05/13   0.21/13 
  8     57 Rosochacka Karolina ' 0        45.55  5.16/1*   9.35/1*  11.10/1*  20.36/7   21.20/6   27.58/6   39.36/8   42.24/8   45.30/8   45.55/8  
           OSiR Góra Kalwaria                           5.16/1*   4.19/2    1.35/1*   9.26/17   0.44/2    6.38/11  11.38/14   2.48/15   3.06/14   0.25/15 
  9     51 Pajor Sylwia ' 0               46.04  8.48/13  20.28/13  22.55/13  27.51/13  28.45/13  33.27/11  40.43/9   43.17/9   45.47/9   46.04/9  
           UKS Orlik Rajbrot                            8.48/13  11.40/18   2.27/7    4.56/13   0.54/5    4.42/3    7.16/5    2.34/11   2.30/4    0.17/3  
 10     56 Rob Terezia ' 0                47.14  7.08/9   12.24/6   15.12/6   19.37/6   23.59/8   30.16/9   42.45/10  44.09/10  46.56/10  47.14/10 
           C. S. S. Baia Sprie                          7.08/9    5.16/5    2.48/11   4.25/11   4.22/20   6.17/10  12.29/16   1.24/1*   2.47/9    0.18/5  
 11    295 Listek Marta '                 53.44 12.00/16  21.54/15  25.24/15  29.41/14  31.13/14  38.11/12  47.49/12  50.24/12  53.27/11  53.44/11 
           WKS Wawel Kraków                            12.00/16   9.54/11   3.30/17   4.17/10   1.32/12   6.58/12   9.38/8    2.35/12   3.03/12   0.17/3  
 12     53 Piekarska Emilia ' 99          54.00  7.39/10  16.33/9   18.53/9   22.56/9   24.29/9   29.20/8   45.42/11  47.51/11  53.34/12  54.00/12 
           OSiR Góra Kalwaria                           7.39/10   8.54/8    2.20/4    4.03/9    1.33/13   4.51/5   16.22/17   2.09/9    5.43/17   0.26/17 
 13     48 Kuberska Nikola ' 99           64.38  8.07/11  18.10/10  20.30/10  24.11/10  25.11/10  50.18/14  60.01/14  62.01/14  64.19/13  64.38/13 
           HKS Azymut Mochy                             8.07/11  10.03/12   2.20/4    3.41/8    1.00/6   25.07/20   9.43/9    2.00/7    2.18/1*   0.19/9  
 14     58 Suwińska Dagmara ' 0           64.39 11.34/14  20.36/14  23.05/14  29.58/15  31.56/15  48.28/13  59.12/13  60.56/13  64.21/14  64.39/14 
           PUKS Młode Orły                             11.34/14   9.02/9    2.29/9    6.53/16   1.58/15  16.32/18  10.44/12   1.44/2    3.25/16   0.18/5  
 15     46 Kowalska Agata ' 99            64.48  8.11/12  18.18/11  20.38/11  24.15/11  25.18/11  50.22/15  60.06/15  62.09/15  64.30/15  64.48/15 
           UKS Reflex Rybnik                            8.11/12  10.07/13   2.20/4    3.37/7    1.03/8   25.04/19   9.44/10   2.03/8    2.21/2    0.18/5  
 16     60 Weisman Wiktoria ' 0           68.36 11.58/15  24.33/16  27.21/16  33.54/16  36.00/16  52.19/16  63.15/16  65.00/16  68.20/16  68.36/16 
           UKS Słoneczko Żory                          11.58/15  12.35/20   2.48/11   6.33/15   2.06/16  16.19/16  10.56/13   1.45/3    3.20/15   0.16/2  
 17     54 Piela Ewelina ' 0              72.11 16.05/17  28.35/17  31.30/17  37.56/17  39.46/17  56.16/17  66.55/17  68.51/17  71.51/17  72.11/17 
           UKS Azymut Siedliska                        16.05/17  12.30/19   2.55/15   6.26/14   1.50/14  16.30/17  10.39/11   1.56/6    3.00/11   0.20/12 
 18     44 Jurczyk Marta ' 0              98.36 23.08/18  33.50/18  37.31/18  50.04/18  52.44/18  65.05/18  84.34/18  89.27/18  97.52/18  98.36/18 
           UKS Sparta Czyżowice                        23.08/18  10.42/16   3.41/18  12.33/18   2.40/19  12.21/13  19.29/20   4.53/17   8.25/20   0.44/19 
 19     52 Piecha Agnieszka ' 99         102.34 27.13/19  37.52/19  41.37/19  54.16/19  56.48/19  69.32/19  88.35/19  93.37/19 101.53/19 102.34/19 
           UKS Reflex Rybnik                           27.13/19  10.39/15   3.45/19  12.39/19   2.32/18  12.44/14  19.03/18   5.02/18   8.16/19   0.41/18 
 20     49 Kujda Alicja ' 99             104.38 29.11/20  39.47/20  43.33/20  56.23/20  58.42/20  71.34/20  90.37/20  95.50/20 103.54/20 104.38/20 
           UKS Reflex Rybnik                           29.11/20  10.36/14   3.46/20  12.50/20   2.19/17  12.52/15  19.03/18   5.13/19   8.04/18   0.44/19 
        45 Knapik Adriana ' 99        NKl            /         /         /         /    15.41/         /    28.49/    33.15/    37.47/    38.12/   
           UKS Azymut Siedliska                             /         /         /         /         /         /         /     4.26/     4.32/     0.25/   
        55 Prokophyk Kristina ' 99    NKl        7.02/    17.07/    19.12/    22.41/    23.49/         /    70.24/    72.39/    75.59/    76.19/   
           SK Bug                                       7.02/    10.05/     2.05/     3.29/     1.08/         /         /     2.15/     3.20/     0.20/   
        40 Śmieszek Julia ' 1         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         3.2km  150m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-54      2-37      3-55      4-39      5-40      6-51      7-63      8-71      9-59     10-61    
                                      11-45     12-99    
  1     69 Legięć Roksana ' 98            40.48  2.44/1*   7.24/4   10.46/4   14.11/2   14.56/2   17.15/2   22.14/2   27.07/2   36.17/1*  37.20/1* 
           KS Kościelec Chrzanów                        2.44/1*   4.40/4    3.22/6    3.25/2    0.45/3    2.19/7    4.59/4    4.53/8    9.10/4    1.03/2  
                                                39.01/1*  40.31/1*  40.48/1* 
                                                 1.41/4    1.30/6    0.17/3  
  2     64 Dominiak Dagmara ' 97          42.22  4.05/7    8.56/5   12.16/5   15.54/3   16.40/3   18.50/4   24.07/4   28.09/4   37.00/2   38.10/2  
           PUKS Młode Orły                              4.05/7    4.51/5    3.20/5    3.38/3    0.46/5    2.10/5    5.17/5    4.02/6    8.51/2    1.10/3  
                                                40.08/2   41.58/2   42.22/2  
                                                 1.58/5    1.50/8    0.24/11 
  3     72 Urbanowicz Kinga ' 97          43.01  3.48/5    6.59/2    9.26/1*  12.21/1*  13.06/1*  14.40/1*  18.45/1*  21.21/1*  38.41/3   39.53/3  
           OSiR Góra Kalwaria                           3.48/5    3.11/1*   2.27/1*   2.55/1*   0.45/3    1.34/1*   4.05/2    2.36/1*  17.20/11   1.12/5  
                                                41.16/3   42.41/3   43.01/3  
                                                 1.23/1*   1.25/4    0.20/6  
  4     68 Hivoina Mariya ' 97            43.33  3.05/3    6.51/1*   9.31/2   16.08/4   16.52/4   18.26/3   22.14/2   31.07/6   39.05/5   40.41/5  
           SK Bug                                       3.05/3    3.46/2    2.40/3    6.37/10   0.44/2    1.34/1*   3.48/1*   8.53/11   7.58/1*   1.36/10 
                                                42.06/5   43.17/4   43.33/4  
                                                 1.25/2    1.11/1*   0.16/1* 
  5     71 Szmulkowska Magdalena ' 97      43.51  5.50/8   10.44/7   14.03/7   17.43/5   18.33/5   20.34/6   26.00/6   29.57/5   38.51/4   40.01/4  
           PUKS Młode Orły                              5.50/8    4.54/6    3.19/4    3.40/4    0.50/6    2.01/4    5.26/6    3.57/5    8.54/3    1.10/3  
                                                42.00/4   43.29/5   43.51/5  
                                                 1.59/6    1.29/5    0.22/9  
  6    282 Sobas Aleksandra ' 97          49.18  3.04/2    7.01/3    9.40/3   17.50/6   18.33/5   20.13/5   24.30/5   27.45/3   45.02/6   46.04/6  
           WKS Wawel Kraków                             3.04/2    3.57/3    2.39/2    8.10/11   0.43/1*   1.40/3    4.17/3    3.15/3   17.17/10   1.02/1* 
                                                47.42/6   49.02/6   49.18/6  
                                                 1.38/3    1.20/3    0.16/1* 
  7     66 Habina Daiana ' 98             53.30  8.21/11  13.37/11  17.04/10  22.38/10  23.43/10  25.57/9   32.22/7   35.51/7   45.13/7   46.27/7  
           C. S. S. Baia Sprie                          8.21/11   5.16/7    3.27/7    5.34/9    1.05/7    2.14/6    6.25/7    3.29/4    9.22/5    1.14/6  
                                                51.52/7   53.10/7   53.30/7  
                                                 5.25/11   1.18/2    0.20/6  
  8     65 Dzik Justyna ' 97              56.02  3.45/4    9.03/6   13.31/6   18.47/7   22.21/8   25.11/8   35.18/10  38.31/8   49.05/8   50.42/8  
           MUKS Gliwice                                 3.45/4    5.18/8    4.28/10   5.16/6    3.34/11   2.50/9   10.07/11   3.13/2   10.34/6    1.37/11 
                                                53.52/8   55.39/8   56.02/8  
                                                 3.10/10   1.47/7    0.23/10 
  9     70 Pajor Natalia ' 98             58.02  4.01/6   10.45/8   14.42/8   19.51/8   21.36/7   24.27/7   32.52/8   38.35/9   51.14/9   52.37/9  
           UKS Orlik Rajbrot                            4.01/6    6.44/10   3.57/8    5.09/5    1.45/9    2.51/10   8.25/9    5.43/9   12.39/8    1.23/7  
                                                55.34/9   57.45/9   58.02/9  
                                                 2.57/9    2.11/10   0.17/3  
 10     62 Bryk Paulina ' 98              60.04  6.08/10  12.48/9   16.49/9   22.15/9   23.40/9   26.17/10  34.50/9   41.03/10  53.12/10  54.35/10 
           UKS Azymut Siedliska                         6.08/10   6.40/9    4.01/9    5.26/7    1.25/8    2.37/8    8.33/10   6.13/10  12.09/7    1.23/7  
                                                57.30/10  59.44/10  60.04/10 
                                                 2.55/8    2.14/11   0.20/6  
 11     61 Bielecka Alicja ' 98           60.18  5.51/9   13.16/10  18.02/11  23.28/11  25.21/11  28.34/11  36.53/11  41.08/11  54.08/11  55.36/11 
           UKS Siódemka Rumia                           5.51/9    7.25/11   4.46/11   5.26/7    1.53/10   3.13/11   8.19/8    4.15/7   13.00/9    1.28/9  
                                                57.59/11  60.01/11  60.18/11 
                                                 2.23/7    2.02/9    0.17/3  
        73 Wiejacka Anna ' 98         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           PUKS Młode Orły                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         4.2km  220m 15k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-54      2-50      3-55      4-56      5-41      6-72      7-39      8-64      9-63     10-71    
                                      11-69     12-53     13-59     14-60     15-99    
  1     80 Wańczyk Zuzanna ' 97           52.40  5.53/5    9.43/4   12.49/2   18.40/1*  20.45/1*  24.03/1*  25.49/1*  33.30/1*  34.24/1*  36.55/1* 
           PUKS Młode Orły                              5.53/5    3.50/1*   3.06/1*   5.51/1*   2.05/1*   3.18/4    1.46/1*   7.41/3    0.54/1*   2.31/1* 
                                                47.15/1*  48.03/1*  48.52/1*  49.51/1*  52.22/1*  52.40/1* 
                                                10.20/2    0.48/1*   0.49/1*   0.59/1*   2.31/4    0.18/2  
  2     74 Bonto Diana ' 96               58.41  3.16/1*   8.22/1*  12.00/1*  23.15/3   25.29/2   27.42/2   29.47/2   36.43/2   38.07/2   41.43/2  
           C. S. S. Baia Sprie                          3.16/1*   5.06/3    3.38/3   11.15/4    2.14/2    2.13/1*   2.05/4    6.56/1*   1.24/3    3.36/2  
                                                51.56/2   53.00/2   54.01/2   56.22/2   58.23/2   58.41/2  
                                                10.13/1*   1.04/3    1.01/2    2.21/2    2.01/3    0.18/2  
  3     77 Lekan Lidia ' 96               78.07  4.38/4    9.41/2   13.11/3   22.47/2   25.30/3   29.40/3   31.26/3   38.28/3   39.53/3   50.45/4  
           UKS Azymut Siedliska                         4.38/4    5.03/2    3.30/2    9.36/2    2.43/4    4.10/5    1.46/1*   7.02/2    1.25/4   10.52/5  
                                                66.51/3   68.14/3   71.09/3   75.52/3   77.49/3   78.07/3  
                                                16.06/3    1.23/5    2.55/5    4.43/3    1.57/2    0.18/2  
  4     76 Laszlo Monika ' 95             79.40  3.27/2    9.41/2   13.36/4   24.43/4   26.58/4   30.02/4   31.51/4   42.03/4   43.03/4   48.13/3  
           C. S. S. Baia Sprie                          3.27/2    6.14/4    3.55/4   11.07/3    2.15/3    3.04/3    1.49/3   10.12/4    1.00/2    5.10/3  
                                                68.39/4   69.56/4   72.45/4   77.35/4   79.24/4   79.40/4  
                                                20.26/4    1.17/4    2.49/4    4.50/4    1.49/1*   0.16/1* 
  5     78 Michałek Daria ' 95           107.41  4.24/3   11.22/5   16.50/5   28.30/5   34.49/5   37.33/5   40.04/5   55.10/5   57.16/5   64.26/5  
           KS Kościelec Chrzanów                        4.24/3    6.58/5    5.28/5   11.40/5    6.19/5    2.44/2    2.31/5   15.06/5    2.06/5    7.10/4  
                                                95.15/5   96.05/5   97.32/5  104.16/5  107.17/5  107.41/5  
                                                30.49/5    0.50/2    1.27/3    6.44/5    3.01/5    0.24/5  
        79 Skorupa  Małgorzata ' 96   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MUKS Gliwice                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20-34      4.5km  235m 17k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-68      2-54      3-50      4-55      5-56      6-41      7-72      8-39      9-64     10-71    
                                      11-69     12-53     13-59     14-43     15-44     16-45     17-99    
  1     83 Kubicka Zuzanna ' 93           59.42  1.40/2    2.57/9    7.11/1*  10.31/1*  18.57/1*  21.20/1*  23.50/1*  25.38/1*  32.06/1*  37.57/1* 
           PUKS Młode Orły                              1.40/2    1.17/1*   4.14/1*   3.20/1*   8.26/1*   2.23/1*   2.30/3    1.48/2    6.28/1*   5.51/3  
                                                49.33/1*  50.34/1*  52.35/1*  54.52/1*  55.50/1*  57.42/1*  59.22/1*  59.42/1* 
                                                11.36/4    1.01/2    2.01/7    2.17/2    0.58/1*   1.52/3    1.40/4    0.20/2  
  2     81 Barsukova Lika ' 94            69.16  1.46/3    4.09/5    9.37/5   13.59/5   23.03/2   28.43/3   31.13/3   33.18/3   42.17/3   48.27/3  
           OK Eridan                                    1.46/3    2.23/7    5.28/5    4.22/5    9.04/2    5.40/8    2.30/3    2.05/5    8.59/5    6.10/5  
                                                59.49/2   61.12/2   62.21/2   64.51/2   66.02/2   67.31/2   68.51/2   69.16/2  
                                                11.22/2    1.23/6    1.09/3    2.30/3    1.11/4    1.29/1*   1.20/1*   0.25/8  
  3    287 Byrdy Urszula '                73.29  1.54/5    4.14/6    9.26/4   13.28/4   27.10/4   31.33/4   35.45/4   37.25/4   45.32/4   50.24/4  
           Indywidualni                                 1.54/5    2.20/6    5.12/3    4.02/4   13.42/5    4.23/6    4.12/6    1.40/1*   8.07/3    4.52/1* 
                                                61.57/4   63.19/4   64.29/4   67.40/3   69.12/3   71.24/3   73.08/3   73.29/3  
                                                11.33/3    1.22/5    1.10/4    3.11/5    1.32/6    2.12/5    1.44/6    0.21/4  
  4     88 Piekielna Angelika ' 89        77.43  1.39/1*   3.13/2    8.29/3   12.04/3   24.03/3   26.38/2   31.04/2   33.17/2   42.16/2   47.53/2  
           MUKS Junior Ochędzyn                         1.39/1*   1.34/4    5.16/4    3.35/2   11.59/3    2.35/2    4.26/8    2.13/6    8.59/5    5.37/2  
                                                61.46/3   62.47/3   63.39/3   71.08/4   72.09/4   75.39/4   77.22/4   77.43/4  
                                                13.53/6    1.01/2    0.52/1*   7.29/8    1.01/2    3.30/8    1.43/5    0.21/4  
  5     85 Dąbrowska Karolina ' 82        86.24  2.14/6    3.47/4   12.23/6   17.18/6   37.30/7   40.59/7   43.23/7   45.12/7   53.34/5   60.31/6  
           Bytów                                        2.14/6    1.33/3    8.36/7    4.55/6   20.12/7    3.29/5    2.24/2    1.49/3    8.22/4    6.57/6  
                                                71.09/5   72.19/5   74.57/5   80.34/5   82.16/5   84.05/5   86.06/5   86.24/5  
                                                10.38/1*   1.10/4    2.38/8    5.37/7    1.42/7    1.49/2    2.01/7    0.18/1* 
  6     86 Kumpyte Rasa ' 79              86.49  2.57/9    5.00/7   14.03/8   19.46/8   34.00/6   37.19/5   39.38/5   42.09/5   54.06/6   61.28/7  
           Levuo                                        2.57/9    2.03/5    9.03/9    5.43/8   14.14/6    3.19/4    2.19/1*   2.31/8   11.57/7    7.22/7  
                                                75.18/6   77.03/6   78.32/6   81.32/6   82.54/6   84.50/6   86.28/6   86.49/6  
                                                13.50/5    1.45/8    1.29/5    3.00/4    1.22/5    1.56/4    1.38/3    0.21/4  
  7     82 Filipczak Jagoda ' 94          92.34  1.47/4    3.13/2    8.07/2   11.58/2   39.07/8   41.46/8   44.25/8   46.24/8   54.27/7   60.22/5  
           PUKS Młode Orły                              1.47/4    1.26/2    4.54/2    3.51/3   27.09/8    2.39/3    2.39/5    1.59/4    8.03/2    5.55/4  
                                                83.12/8   84.12/8   85.16/7   87.29/7   88.34/7   90.48/7   92.14/7   92.34/7  
                                                22.50/9    1.00/1*   1.04/2    2.13/1*   1.05/3    2.14/6    1.26/2    0.20/2  
  8     84 Skrzypkowska Iwona ' 93        99.53  2.19/7    5.37/9   14.18/9   20.14/9   32.15/5   37.31/6   41.55/6   44.32/6   57.20/8   66.56/8  
           PUKS Młode Orły                              2.19/7    3.18/9    8.41/8    5.56/9   12.01/4    5.16/7    4.24/7    2.37/9   12.48/8    9.36/8  
                                                81.15/7   82.59/7   87.58/8   92.03/8   93.55/8   96.58/8   99.30/8   99.53/8  
                                                14.19/7    1.44/7    4.59/9    4.05/6    1.52/8    3.03/7    2.32/8    0.23/7  
  9     87 Miśkiewicz Martyna ' 89       132.14  2.40/8    5.22/8   12.55/7   18.05/7   45.32/9   51.16/9   55.43/9   58.02/9   74.40/9   92.53/9  
           OK! Sport                                    2.40/8    2.42/8    7.33/6    5.10/7   27.27/9    5.44/9    4.27/9    2.19/7   16.38/9   18.13/9  
                                               109.49/9  111.57/9  113.55/9  122.38/9  124.35/9  128.41/9  131.47/9  132.14/9  
                                                16.56/8    2.08/9    1.58/6    8.43/9    1.57/9    4.06/9    3.06/9    0.27/9  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21E        5.0km  260m 16k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-54      2-42      3-52      4-41      5-40      6-72      7-37      8-55      9-67     10-74    
                                      11-71     12-59     13-43     14-44     15-45     16-99    
  1     89 Alekseyonok Maria ' 92         51.19  2.16/3    5.20/1*   8.11/1*  11.09/1*  12.29/1*  13.19/1*  17.04/1*  19.43/1*  33.38/1*  35.53/1* 
           OK Eridan                                    2.16/3    3.04/1*   2.51/3    2.58/3    1.20/1*   0.50/2    3.45/1*   2.39/1*  13.55/3    2.15/2  
                                                38.25/1*  45.32/1*  47.14/1*  48.04/1*  49.37/1*  50.59/1*  51.19/1* 
                                                 2.32/7    7.07/2    1.42/1*   0.50/1*   1.33/4    1.22/6    0.20/5  
  2     98 Pabich Maria ' 82              56.12  2.20/4    6.44/7   10.03/7   13.03/5   14.31/5   15.24/5   19.14/3   22.13/3   35.11/2   37.57/2  
           UKS Azymut Pabianice                         2.20/4    4.24/10   3.19/8    3.00/5    1.28/2    0.53/6    3.50/2    2.59/5   12.58/1*   2.46/7  
                                                41.01/2   50.17/2   52.00/2   52.53/2   54.43/2   55.55/2   56.12/2  
                                                 3.04/10   9.16/11   1.43/2    0.53/2    1.50/6    1.12/1*   0.17/2  
  3     93 Górska Kinga ' 89              58.08  2.12/1*   5.53/3    8.17/2   11.16/3   13.39/3   14.30/3   18.21/2   21.19/2   36.52/3   39.20/3  
           UMKS Orkan Ostróda                           2.12/1*   3.41/7    2.24/1*   2.59/4    2.23/13   0.51/3    3.51/3    2.58/4   15.33/5    2.28/4  
                                                43.06/3   51.36/4   53.37/3   54.38/3   56.12/3   57.48/3   58.08/3  
                                                 3.46/12   8.30/8    2.01/5    1.01/5    1.34/5    1.36/11   0.20/5  
  4     94 Hepcal Andrea '                61.47  2.25/5    6.01/4    9.11/4   11.57/4   13.42/4   14.33/4   20.26/6   23.20/5   40.44/6   43.16/6  
           CS Nord Baia Mare                            2.25/5    3.36/5    3.10/6    2.46/1*   1.45/7    0.51/3    5.53/12   2.54/3   17.24/7    2.32/5  
                                                45.56/7   53.24/5   56.45/4   57.53/4   60.12/4   61.24/4   61.47/4  
                                                 2.40/9    7.28/4    3.21/12   1.08/8    2.19/10   1.12/1*   0.23/10 
  5     97 Matyba Anna ' 96               63.01  2.59/7    6.26/5    9.47/5   13.20/7   15.09/7   16.03/7   20.35/7   23.34/7   41.57/8   45.23/8  
           UKS Arkady Raszków                           2.59/7    3.27/3    3.21/9    3.33/11   1.49/9    0.54/7    4.32/7    2.59/5   18.23/8    3.26/11 
                                                47.36/8   56.20/6   58.34/5   59.56/5   61.12/5   62.41/5   63.01/5  
                                                 2.13/2    8.44/9    2.14/6    1.22/13   1.16/1*   1.29/7    0.20/5  
  6    100 Tsvirbut Yuliya ' 90           63.38  2.15/2    5.27/2    8.19/3   11.11/2   12.52/2   13.46/2   19.40/4   22.58/4   39.09/5   41.36/4  
           SK Orion                                     2.15/2    3.12/2    2.52/4    2.52/2    1.41/5    0.54/7    5.54/13   3.18/10  16.11/6    2.27/3  
                                                43.57/4   56.56/7   58.52/6   60.01/6   61.54/6   63.14/6   63.38/6  
                                                 2.21/3   12.59/12   1.56/4    1.09/9    1.53/8    1.20/5    0.24/12 
  7     91 Etterle-Biederman Lilianna ' 73      65.45  4.54/13   9.12/11  11.56/10  15.17/10  16.56/10  17.57/10  22.24/8   25.27/8   44.18/9   47.17/9  
           WKS Wawel Kraków                             4.54/13   4.18/9    2.44/2    3.21/9    1.39/3    1.01/10   4.27/6    3.03/7   18.51/9    2.59/8  
                                                51.04/9   58.47/8   61.11/7   62.22/7   63.54/7   65.23/7   65.45/7  
                                                 3.47/13   7.43/7    2.24/8    1.11/10   1.32/3    1.29/7    0.22/9  
  8    101 Wicha Małgorzata ' 91          66.43  3.39/9    8.42/10  13.18/11  16.29/11  18.19/11  19.22/11  24.20/11  27.31/11  48.53/12  51.38/12 
           WKS Wawel Kraków                             3.39/9    5.03/11   4.36/12   3.11/6    1.50/10   1.03/11   4.58/10   3.11/8   21.22/12   2.45/6  
                                                54.02/12  60.46/12  62.33/10  63.29/9   64.48/8   66.18/8   66.43/8  
                                                 2.24/4    6.44/1*   1.47/3    0.56/3    1.19/2    1.30/9    0.25/13 
  9     96 Kulczycka Dominika ' 93        67.27  3.46/11   7.24/9   11.22/9   15.06/9   16.54/9   17.52/9   22.42/10  26.09/10  46.44/10  50.15/11 
           KS Kościelec Chrzanów                        3.46/11   3.38/6    3.58/10   3.44/12   1.48/8    0.58/9    4.50/8    3.27/11  20.35/10   3.31/12 
                                                52.42/11  60.10/11  62.35/12  63.35/11  65.55/11  67.12/9   67.27/9  
                                                 2.27/6    7.28/4    2.25/9    1.00/4    2.20/12   1.17/3    0.15/1* 
 10     95 Kasza Izabela ' 94             67.37  3.40/10   7.21/8   11.20/8   14.49/8   16.43/8   17.47/8   22.41/9   25.54/9   46.47/11  49.58/10 
           UKS Reflex Rybnik                            3.40/10   3.41/7    3.59/11   3.29/10   1.54/11   1.04/12   4.54/9    3.13/9   20.53/11   3.11/9  
                                                52.24/10  59.52/10  62.29/9   63.31/10  65.50/10  67.20/11  67.37/10 
                                                 2.26/5    7.28/4    2.37/10   1.02/6    2.19/10   1.30/9    0.17/2  
 10     99 Piatrouskaya Viola ' 91        67.37  2.48/6   10.15/12  15.16/13  18.28/13  20.08/12  20.54/12  25.15/12  28.00/12  41.27/7   43.25/7  
           UNTS Warszawa                                2.48/6    7.27/13   5.01/13   3.12/7    1.40/4    0.46/1*   4.21/5    2.45/2   13.27/2    1.58/1* 
                                                45.27/6   59.37/9   61.57/8   63.11/8   66.00/12  67.18/10  67.37/10 
                                                 2.02/1*  14.10/13   2.20/7    1.14/11   2.49/13   1.18/4    0.19/4  
 12     92 Ewiak - Paszyńska Alicja ' 87      67.55  3.04/8    6.34/6    9.47/5   13.03/5   14.45/6   15.37/6   19.49/5   23.24/6   38.29/4   41.41/5  
           UKS Orientuś Łódź                            3.04/8    3.30/4    3.13/7    3.16/8    1.42/6    0.52/5    4.12/4    3.35/12  15.05/4    3.12/10 
                                                44.16/5   51.27/3   62.33/10  63.53/12  65.45/9   67.32/12  67.55/12 
                                                 2.35/8    7.11/3   11.06/13   1.20/12   1.52/7    1.47/12   0.23/10 
 13    102 Wysocka Malwina ' 85           85.32  4.33/12  10.29/13  13.38/12  17.57/12  20.14/13  21.43/13  26.54/13  30.40/13  60.37/13  64.27/13 
           UKS Kometa Gliwice                           4.33/12   5.56/12   3.09/5    4.19/13   2.17/12   1.29/13   5.11/11   3.46/13  29.57/13   3.50/13 
                                                67.55/13  76.48/13  79.59/13  81.06/13  83.11/13  85.12/13  85.32/13 
                                                 3.28/11   8.53/10   3.11/11   1.07/7    2.05/9    2.01/13   0.20/5  
        90 Baluta Edyta ' 94          NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Patria Młynne                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /    38.53/    39.43/   
                                                     /         /         /         /         /         /     0.50/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         4.2km  220m 15k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-54      2-50      3-55      4-56      5-41      6-72      7-39      8-64      9-63     10-71    
                                      11-69     12-53     13-59     14-60     15-99    
  1    105 Marcinkiewicz-Kajzer Monika ' 76      66.26  5.38/1*  11.18/1*  15.27/1*  25.07/2   27.44/2   30.13/2   32.32/2   40.46/1*  44.19/1*  49.01/1* 
           PUKS Młode Orły                              5.38/1*   5.40/1*   4.09/2    9.40/2    2.37/1*   2.29/1*   2.19/2    8.14/1*   3.33/2    4.42/1* 
                                                59.24/1*  60.38/1*  62.33/1*  64.08/1*  66.10/1*  66.26/1* 
                                                10.23/1*   1.14/2    1.55/2    1.35/1*   2.02/2    0.16/1* 
  2    107 Śliwczyńska Ilona ' 78         66.32  5.48/2   11.33/2   15.35/2   24.10/1*  27.05/1*  29.44/1*  31.48/1*  41.19/2   44.25/2   49.11/2  
           UMKS Orkan Ostróda                           5.48/2    5.45/2    4.02/1*   8.35/1*   2.55/2    2.39/2    2.04/1*   9.31/2    3.06/1*   4.46/2  
                                                61.07/2   61.51/2   62.42/2   64.22/2   66.16/2   66.32/2  
                                                11.56/2    0.44/1*   0.51/1*   1.40/2    1.54/1*   0.16/1* 
       103 Bielecka Kornelia ' 74     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Siódemka Rumia                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
       104 Bursa Agrita ' 76          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Auseklis IK                                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
       106 Michałowska Agata ' 78     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UMKS Orkan Ostróda                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40         3.9km  200m 14k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-68      2-37      3-55      4-58      5-51      6-72      7-38      8-39      9-63     10-71    
                                      11-53     12-59     13-60     14-99    
  1    111 Nowak Barbara '                68.50  1.53/1*   7.24/1*  10.45/1*  17.06/1*  21.28/1*  27.37/1*  30.10/1*  33.16/1*  43.02/1*  48.47/1* 
           HKS Azymut Mochy                             1.53/1*   5.31/1*   3.21/1*   6.21/3    4.22/1*   6.09/3    2.33/1*   3.06/4    9.46/3    5.45/1* 
                                                59.16/1*  64.10/1*  65.35/1*  68.24/1*  68.50/1* 
                                                10.29/1*   4.54/5    1.25/1*   2.49/3    0.26/4  
  2    110 Nitsch Joanna ' 73             85.34  2.39/4   11.23/3   15.41/2   20.47/2   36.40/2   42.05/2   45.02/2   47.15/2   56.43/2   65.10/2  
           UNTS Warszawa                                2.39/4    8.44/3    4.18/2    5.06/2   15.53/4    5.25/1*   2.57/2    2.13/2    9.28/1*   8.27/5  
                                                78.07/2   80.34/2   82.36/2   85.12/2   85.34/2  
                                                12.57/2    2.27/3    2.02/2    2.36/2    0.22/2  
  3    112 Topór Monika ' 75              87.20  2.26/2    8.04/2   17.44/4   22.34/3   38.34/3   44.03/3   47.04/3   49.12/3   58.40/3   66.31/3  
           WKS Wawel Kraków                             2.26/2    5.38/2    9.40/5    4.50/1*  16.00/5    5.29/2    3.01/3    2.08/1*   9.28/1*   7.51/3  
                                                80.05/3   82.24/3   84.31/3   87.00/3   87.20/3  
                                                13.34/3    2.19/2    2.07/3    2.29/1*   0.20/1* 
  4    109 Jaroszek-Bogucka Anna ' 70     107.20  2.36/3   14.43/5   20.23/5   30.22/4   41.16/4   48.02/4   51.03/4   54.12/4   71.00/4   79.16/4  
           MUKS Gliwice                                 2.36/3   12.07/5    5.40/4    9.59/4   10.54/3    6.46/4    3.01/3    3.09/5   16.48/5    8.16/4  
                                                94.41/4   97.47/4  100.25/4  106.41/4  107.20/4  
                                                15.25/4    3.06/4    2.38/4    6.16/5    0.39/5  
  5    108 Grosman Anna ' 71             118.08  3.12/5   12.10/4   16.32/3   36.39/5   46.29/5   55.59/5   62.12/5   64.44/5   78.29/5   84.36/5  
           UKS Azymut Siedliska                         3.12/5    8.58/4    4.22/3   20.07/5    9.50/2    9.30/5    6.13/5    2.32/3   13.45/4    6.07/2  
                                               104.40/5  106.30/5  113.51/5  117.44/5  118.08/5  
                                                20.04/5    1.50/1*   7.21/5    3.53/4    0.24/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45-54      3.0km  140m 13k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-49      2-37      3-38      4-39      5-40      6-41      7-63      8-71      9-70     10-43    
                                      11-44     12-45     13-99    
  1    119 Czerkawska Urszula ' 62        49.39  2.50/2    7.18/2   13.07/1*  16.48/2   17.56/2   19.57/1*  25.04/1*  29.06/1*  38.06/1*  40.54/1* 
           MUKS Gliwice                                 2.50/2    4.28/2    5.49/2    3.41/6    1.08/2    2.01/3    5.07/1*   4.02/2    9.00/1*   2.48/1* 
                                                42.34/1*  47.01/1*  49.13/1*  49.39/1* 
                                                 1.40/3    4.27/4    2.12/2    0.26/4  
  2    117 Wańczyk Magdalena ' 68         55.42  2.29/1*   6.50/1*  13.20/2   14.50/1*  15.44/1*  20.50/2   30.50/2   34.20/2   43.23/2   46.32/2  
           PUKS Młode Orły                              2.29/1*   4.21/1*   6.30/5    1.30/1*   0.54/1*   5.06/5   10.00/5    3.30/1*   9.03/2    3.09/3  
                                                48.21/2   53.34/2   55.17/2   55.42/2  
                                                 1.49/5    5.13/5    1.43/1*   0.25/2  
  3    115 Laza  Ileana ' 68              56.45 12.11/6   17.42/6   21.43/6   23.30/5   24.56/5   26.47/5   32.32/5   37.15/3   46.21/3   49.27/3  
           C. S. S. Baia Sprie                         12.11/6    5.31/3    4.01/1*   1.47/2    1.26/4    1.51/     5.45/2    4.43/3    9.06/3    3.06/2  
                                                51.14/3   53.45/3   56.15/3   56.45/3  
                                                 1.47/4    2.31/1*   2.30/3    0.30/6  
  4    114 Ingrid Hufnagel '              60.13  4.17/3   10.42/4   16.44/4   19.23/4   21.04/4   23.58/4   30.50/2   37.16/4   47.35/4   52.22/4  
           OLS TSV Deggend                              4.17/3    6.25/6    6.02/3    2.39/4    1.41/5    2.54/4    6.52/3    6.26/4   10.19/4    4.47/4  
                                                53.58/4   57.10/4   59.48/4   60.13/4  
                                                 1.36/1*   3.12/2    2.38/4    0.25/2  
  5    118 Andrea Schultze '              65.31  4.24/4    9.56/3   16.02/3   18.01/3   19.20/3   21.15/3   31.31/4   38.29/5   51.25/5   56.44/5  
           OLV Landshut                                 4.24/4    5.32/4    6.06/4    1.59/3    1.19/3    1.55/2   10.16/6    6.58/5   12.56/5    5.19/5  
                                                58.21/5   61.48/5   65.07/5   65.31/5  
                                                 1.37/2    3.27/3    3.19/6    0.24/1* 
  6    113 De Meyer Betty '               87.25  7.48/5   13.28/5   20.33/5   23.39/6   25.30/6   36.44/6   44.24/6   52.27/6   69.37/6   75.04/6  
           Trol Belgium                                 7.48/5    5.40/5    7.05/6    3.06/5    1.51/6   11.14/6    7.40/4    8.03/6   17.10/6    5.27/6  
                                                77.06/6   83.47/6   86.58/6   87.25/6  
                                                 2.02/6    6.41/6    3.11/5    0.27/5  
       116 Tłuczek Urszula ' 68       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Azymut Siedliska                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55         2.9km  100m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-37      2-72      3-40      4-41      5-64      6-63      7-70      8-59      9-60     10-99    
                                     
  1    122 Wysocka Jolanta ' 56           47.44  6.38/1*  13.09/1*  14.37/1*  17.00/1*  25.04/1*  27.00/1*  41.53/2   42.58/2   44.35/1*  47.24/1* 
           UKS Kometa Gliwice                           6.38/1*   6.31/1*   1.28/2    2.23/2    8.04/2    1.56/1*  14.53/4    1.05/1*   1.37/1*   2.49/1* 
                                                47.44/1* 
                                                 0.20/1* 
  2    120 Biziuk Halina ' 57             48.03 10.42/4   18.37/3   20.00/3   21.59/2   29.38/2   32.14/2   40.42/1*  42.31/1*  44.41/2   47.39/2  
           UMKS Orkan Ostróda                          10.42/4    7.55/2    1.23/1*   1.59/1*   7.39/1*   2.36/3    8.28/1*   1.49/2    2.10/2    2.58/2  
                                                48.03/2  
                                                 0.24/2  
  3    123 Łuńska Regina ' 56             61.30  8.10/3   17.24/2   19.17/2   25.06/3   37.04/3   39.30/3   51.41/3   53.51/3   57.26/3   60.58/3  
           UMKS Orkan Ostróda                           8.10/3    9.14/3    1.53/4    5.49/4   11.58/3    2.26/2   12.11/3    2.10/3    3.35/4    3.32/4  
                                                61.30/3  
                                                 0.32/4  
  4    121 Mazurkiewicz Jolanta ' 57      85.55  7.43/2   24.46/4   26.25/4   31.47/4   62.25/4   65.59/4   76.50/4   79.36/4   82.00/4   85.31/4  
           UKS Orientuś Łódź                            7.43/2   17.03/4    1.39/3    5.22/3   30.38/4    3.34/4   10.51/2    2.46/4    2.24/3    3.31/3  
                                                85.55/4  
                                                 0.24/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10NR      2.4km    0m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-32      2-47      3-34      4-35      5-36      6-99    
  1    323 Marcjanek Filip                29.42  8.17/1*  12.37/1*  16.33/1*  20.14/1*  24.19/1*  29.21/1*  29.42/1* 
           UKS Orientuś Łódź                            8.17/1*   4.20/4    3.56/1*   3.41/1*   4.05/2    5.02/1*   0.21/1* 
  2     11 Polewka Julianna ' 6           31.40  9.28/3   12.53/2   17.25/2   21.42/2   25.50/2   31.13/2   31.40/2  
           UKS Kometa Gliwice                           9.28/3    3.25/2    4.32/3    4.17/2    4.08/3    5.23/2    0.27/4  
  3     13 Bielecki Michał ' 4            37.23 15.55/5   19.05/5   23.17/5   27.44/4   31.36/4   36.59/3   37.23/3  
           UKS Siódemka Rumia                          15.55/5    3.10/1*   4.12/2    4.27/3    3.52/1*   5.23/2    0.24/3  
  4      8 Melzer Ania ' 4                39.52 11.58/4   16.05/4   21.30/3   26.00/3   30.23/3   39.09/4   39.52/4  
           UKS Siódemka Rumia                          11.58/4    4.07/3    5.25/4    4.30/4    4.23/4    8.46/6    0.43/5  
  5      7 Krochmal  Kinga ' 5            45.14  9.16/2   15.38/3   22.15/4   28.31/5   34.55/5   44.21/5   45.14/5  
           KS Spójnia Warszawa                          9.16/2    6.22/5    6.37/5    6.16/6    6.24/8    9.26/7    0.53/7  
  6      6 Bielecka Marta ' 8             50.55 16.05/6   23.03/6   30.00/6   36.08/6   41.40/6   50.03/6   50.55/6  
           UKS Siódemka Rumia                          16.05/6    6.58/6    6.57/6    6.08/5    5.32/5    8.23/4    0.52/6  
  7     12 Skorupa Maja ' 4               67.24 19.10/7   29.42/7   40.25/7   52.36/7   58.27/7   67.01/7   67.24/7  
           MUKS Gliwice                                19.10/7   10.32/8   10.43/7   12.11/8    5.51/7    8.34/5    0.23/2  
  8     14 Dzik Zosia ' 10                70.37 19.30/8   29.56/8   41.06/8   52.45/8   58.35/8   69.09/8   70.37/8  
           MUKS Gliwice                                19.30/8   10.26/7   11.10/8   11.39/7    5.50/6   10.34/8    1.28/8  
         5 Moniak Zofia ' 3           DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Wawel Kraków                                 /         /         /         /         /         /         /   
         9 Moszkowicz Anna ' 5        DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Wawel Kraków                                 /         /         /         /         /         /         /   
        10 Moszkowicz Julia ' 8       DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Wawel Kraków                                 /         /         /         /         /         /         /   
       281 Niessner Pola ' 7          DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Wawel Kraków                                 /         /         /         /         /         /         /   
       292 Fitrzyk  Kamil '           DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orlik Rajbrot                                /         /         /         /         /         /         /   
       324 Wilk Lidia                 DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Wawel Kraków                                 /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         2.5km   70m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-46      2-32      3-47      4-34      5-62      6-36      7-99    
  1    127 Jędrzejek Marceli ' 3          26.13  2.15/1*   5.40/1*  11.04/1*  13.56/1*  15.28/1*  18.42/1*  25.53/1*  26.13/1* 
           UKS Patria Młynne                            2.15/1*   3.25/1*   5.24/3    2.52/1*   1.32/1*   3.14/1*   7.11/2    0.20/1* 
  2     15 Piesiewicz Tomasz ' 3          30.36  3.35/2    7.12/2   12.15/2   16.21/2   19.47/2   24.16/2   30.14/2   30.36/2  
           UMKS Orkan Ostróda                           3.35/2    3.37/2    5.03/2    4.06/3    3.26/3    4.29/2    5.58/1*   0.22/2  
  3    124 Chabros Bartłomiej ' 3         42.32  4.24/3   13.26/3   17.45/3   20.48/3   22.36/3   34.02/3   42.07/3   42.32/3  
           UKS Azymut Siedliska                         4.24/3    9.02/3    4.19/1*   3.03/2    1.48/2   11.26/4    8.05/3    0.25/4  
  4    125 Bondyra Michał                103.05  4.35/4   21.50/4   48.26/4   69.58/4   83.09/4   90.36/4  102.42/4  103.05/4  
           UKS Azymut Siedliska                         4.35/4   17.15/4   26.36/4   21.32/4   13.11/4    7.27/3   12.06/4    0.23/3  
       126 Fitrzyk Kamil ' 3          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orlik Rajbrot                                /         /         /         /         /         /         /         /   
       128 Makowski Dawid ' 3         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Azymut Siedliska                             /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.6km   70m 8k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-46      2-32      3-47      4-33      5-34      6-62      7-48      8-99    
  1    133 Kajzer Marcel ' 1              22.46 22.46/10        
           PUKS Młode Orły                             22.46/10        
  2    134 Kołeczko Błażej ' 2            23.16  3.42/6    6.35/2    9.30/1*  10.33/1*  12.45/1*  14.10/1*  17.50/1*  22.59/1*  23.16/1* 
           UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój             3.42/6    2.53/2    2.55/5    1.03/6    2.12/5    1.25/5    3.40/4    5.09/4    0.17/1* 
  3    129 Filipau Serafim ' 2            24.08  2.52/2    9.54/6   12.16/5   13.09/5   15.09/5   16.30/4   19.22/3   23.46/2   24.08/2  
           SK Bug                                       2.52/2    7.02/6    2.22/1*   0.53/1*   2.00/2    1.21/3    2.52/1*   4.24/1*   0.22/8  
  4    135 Kuberski Jakub ' 1             24.53  2.07/1*   5.42/1*  10.59/2   12.13/2   14.05/2   15.31/2   19.12/2   24.33/3   24.53/3  
           HKS Azymut Mochy                             2.07/1*   3.35/3    5.17/9    1.14/8    1.52/1*   1.26/6    3.41/5    5.21/6    0.20/6  
  5    137 Piaskowy Daniel ' 1            25.13  3.37/4    8.26/3   11.26/3   12.28/3   14.42/3   16.08/3   19.41/4   24.55/4   25.13/4  
           UKS Patria Młynne                            3.37/4    4.49/4    3.00/6    1.02/5    2.14/6    1.26/6    3.33/3    5.14/5    0.18/2  
  6    132 Grosman Paweł ' 1              26.08  6.09/9    8.48/4   12.06/4   13.02/4   15.05/4   16.49/5   20.45/5   25.50/5   26.08/5  
           UKS Azymut Siedliska                         6.09/9    2.39/1*   3.18/7    0.56/2    2.03/3    1.44/8    3.56/6    5.05/3    0.18/2  
  7    131 Grobelny Alex ' 2              33.07  3.08/3   18.20/9   20.50/9   21.51/9   23.55/9   25.18/9   28.12/7   32.43/6   33.07/6  
           HKS Azymut Mochy                             3.08/3   15.12/9    2.30/2    1.01/4    2.04/4    1.23/4    2.54/2    4.31/2    0.24/9  
  8    136 Nagy Alex ' 1                  35.35  4.13/7    9.20/5   12.55/6   15.25/6   18.09/6   20.12/6   24.44/6   35.14/7   35.35/7  
           C. S. S. Baia Sprie                          4.13/7    5.07/5    3.35/8    2.30/9    2.44/7    2.03/9    4.32/7   10.30/9    0.21/7  
  9    130 Fitrzyk Krzysztof ' 2          39.34  3.39/5   12.37/7   15.24/7   16.28/7   19.13/7   20.30/7   29.00/8   39.15/8   39.34/8  
           UKS Patria Młynne                            3.39/5    8.58/7    2.47/4    1.04/7    2.45/9    1.17/1*   8.30/8   10.15/8    0.19/4  
 10    138 Piwowar Patryk ' 2             42.17  5.55/8   17.21/8   20.06/8   21.04/8   23.48/8   25.08/8   33.39/9   41.58/9   42.17/9  
           UKS Patria Młynne                            5.55/8   11.26/8    2.45/3    0.58/3    2.44/7    1.20/2    8.31/9    8.19/7    0.19/4  
       139 Wrzyszcz Dominik ' 2       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orlik Rajbrot                                /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         2.8km  125m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-49      2-50      3-38      4-72      5-40      6-41      7-52      8-53      9-43     10-44    
                                      11-45     12-99    
  1    151 Krzysztyński Michał ' 0        37.43  2.31/3    6.09/1*  10.34/1*  11.40/1*  13.28/1*  15.19/1*  18.37/1*  27.25/1*  31.50/1*  33.49/1* 
           WKS Wawel Kraków                             2.31/3    3.38/1*   4.25/1*   1.06/1*   1.48/9    1.51/4    3.18/3    8.48/2    4.25/3    1.59/7  
                                                36.25/1*  37.25/1*  37.43/1* 
                                                 2.36/10   1.00/1*   0.18/10 
  2    156 Melzer Szymon ' 99             39.30  1.57/1*   6.19/3   11.43/2   13.16/2   14.42/2   16.20/2   20.25/2   29.35/2   35.29/2   36.44/2  
           UKS Siódemka Rumia                           1.57/1*   4.22/5    5.24/3    1.33/7    1.26/4    1.38/1*   4.05/6    9.10/4    5.54/5    1.15/3  
                                                38.10/2   39.16/2   39.30/2  
                                                 1.26/5    1.06/4    0.14/1* 
  3    157 Michałowski Jakub ' 99         41.28  3.15/4    8.26/4   13.41/3   15.15/3   16.40/3   18.18/3   22.28/3   31.32/3   37.28/4   38.46/4  
           UMKS Orkan Ostróda                           3.15/4    5.11/6    5.15/2    1.34/8    1.25/2    1.38/1*   4.10/7    9.04/3    5.56/6    1.18/5  
                                                40.07/3   41.14/3   41.28/3  
                                                 1.21/2    1.07/6    0.14/1* 
  4    147 Huba Karol ' 0                 42.49  5.25/9    9.32/7   15.15/4   16.23/4   18.04/4   19.57/4   23.07/4   32.18/4   36.37/3   38.37/3  
           UKS Azymut Dębów                             5.25/9    4.07/4    5.43/4    1.08/2    1.41/6    1.53/6    3.10/2    9.11/5    4.19/2    2.00/8  
                                                41.15/4   42.27/4   42.49/4  
                                                 2.38/11   1.12/7    0.22/14 
  5    155 Mamala Piotr ' 99              43.55  5.11/8    9.14/5   19.23/7   20.49/7   22.10/6   24.01/6   26.23/6   33.48/5   39.46/5   41.01/5  
           UKS Patria Młynne                            5.11/8    4.03/3   10.09/7    1.26/4    1.21/1*   1.51/4    2.22/1*   7.25/1*   5.58/7    1.15/3  
                                                42.32/5   43.38/5   43.55/5  
                                                 1.31/6    1.06/4    0.17/8  
  6    141 Byrczek Jan ' 0                47.58  3.37/6    9.29/6   16.49/5   18.38/5   20.03/5   22.01/5   25.49/5   37.53/6   44.30/6   45.24/6  
           Indywidualni                                 3.37/6    5.52/7    7.20/5    1.49/11   1.25/2    1.58/7    3.48/5   12.04/7    6.37/10   0.54/1* 
                                                46.42/6   47.43/6   47.58/6  
                                                 1.18/1*   1.01/2    0.15/5  
  7    152 Kuca Kacper ' 99               49.04  2.28/2    6.18/2   18.41/6   19.51/6   25.34/7   27.16/7   30.47/7   41.29/7   44.47/7   45.57/7  
           UKS Patria Młynne                            2.28/2    3.50/2   12.23/8    1.10/3    5.43/15   1.42/3    3.31/4   10.42/6    3.18/1*   1.10/2  
                                                47.38/7   48.42/7   49.04/7  
                                                 1.41/9    1.04/3    0.22/14 
  8    144 Fitrzyk Kamil ' 99             77.13  6.21/11  17.49/12  32.46/12  34.23/12  36.15/12  40.04/12  47.14/12  63.46/10  70.31/9   73.34/9  
           UKS Patria Młynne                            6.21/11  11.28/13  14.57/15   1.37/10   1.52/13   3.49/12   7.10/15  16.32/8    6.45/12   3.03/13 
                                                75.12/8   76.53/8   77.13/8  
                                                 1.38/8    1.41/9    0.20/11 
  9    145 Golonka Krzysztof ' 0          77.35  6.14/10  15.08/10  25.10/8   27.55/9   31.35/10  34.30/10  39.13/9   59.26/8   66.54/8   69.20/8  
           UKS Patria Młynne                            6.14/10   8.54/11  10.02/6    2.45/15   3.40/14   2.55/11   4.43/8   20.13/12   7.28/15   2.26/9  
                                                75.27/9   77.18/9   77.35/9  
                                                 6.07/15   1.51/12   0.17/8  
 10    159 Trestka Patryk ' 0             79.11  8.35/13  20.03/13  34.51/13  36.26/13  38.12/13  42.14/13  49.20/13  66.02/12  72.27/11  75.36/13 
           UKS Orlik Rajbrot                            8.35/13  11.28/13  14.48/12   1.35/9    1.46/8    4.02/13   7.06/13  16.42/11   6.25/9    3.09/14 
                                                77.07/10  78.50/10  79.11/10 
                                                 1.31/6    1.43/10   0.21/13 
 11    142 Choroś Tomasz ' 0              80.47  7.14/12  15.43/11  29.30/11  31.26/11  33.08/11  35.31/11  42.14/11  67.28/13  72.30/12  74.17/11 
           PUKS Młode Orły                              7.14/12   8.29/9   13.47/9    1.56/12   1.42/7    2.23/10   6.43/9   25.14/14   5.02/4    1.47/6  
                                                78.50/11  80.27/11  80.47/11 
                                                 4.33/12   1.37/8    0.20/11 
 12    149 Kołeczko Bartosz ' 0           81.04 10.32/15  21.57/14  36.48/14  38.20/14  40.08/14  44.16/14  51.16/14  67.49/14  74.30/14  77.32/14 
           UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój            10.32/15  11.25/12  14.51/14   1.32/6    1.48/9    4.08/15   7.00/11  16.33/9    6.41/11   3.02/12 
                                                78.53/12  80.49/12  81.04/12 
                                                 1.21/2    1.56/13   0.15/5  
 13    140 Antkowiak Dawid ' 0            81.40  3.26/5   11.36/8   25.24/9   27.23/8   29.12/8   31.24/8   38.26/8   63.23/9   70.50/10  73.47/10 
           HKS Azymut Mochy                             3.26/5    8.10/8   13.48/10   1.59/13   1.49/12   2.12/8    7.02/12  24.57/13   7.27/14   2.57/11 
                                                79.30/13  81.26/13  81.40/13 
                                                 5.43/13   1.56/13   0.14/1* 
 14    148 Kasza Jan ' 99                 83.48  5.07/7   13.39/9   27.27/10  29.26/10  31.05/9   33.22/9   40.10/10  65.25/11  72.43/13  75.22/12 
           UKS Reflex Rybnik                            5.07/7    8.32/10  13.48/10   1.59/13   1.39/5    2.17/9    6.48/10  25.15/15   7.18/13   2.39/10 
                                                81.15/14  83.34/14  83.48/14 
                                                 5.53/14   2.19/15   0.14/1* 
 15    153 Kuźnicki Patryk ' 99           85.08  9.42/14  26.04/15  40.52/15  42.22/15  44.10/15  48.13/15  55.22/15  71.59/15  78.23/15  81.38/15 
           PUKS Młode Orły                              9.42/14  16.22/15  14.48/12   1.30/5    1.48/9    4.03/14   7.09/14  16.37/10   6.24/8    3.15/15 
                                                83.02/15  84.52/15  85.08/15 
                                                 1.24/4    1.50/11   0.16/7  
       150 Kruk Michał ' 99           NKl       13.08/    17.45/    23.39/    25.35/    27.19/    30.04/    38.09/         /         /         /   
           UKS Azymut Dębów                            13.08/     4.37/     5.54/     1.56/     1.44/     2.45/     8.05/         /         /         /   
                                                     /    50.20/    50.43/   
                                                     /         /     0.23/   
       154 Kłoczek Adam ' 0           NKl            /    20.20/         /         /         /         /         /    47.21/    54.41/    57.18/   
           UKS Azymut Siedliska                             /         /         /         /         /         /         /         /     7.20/     2.37/   
                                                63.52/    65.54/    66.15/   
                                                 6.34/     2.02/     0.21/   
       160 Yatashuk Alleksei ' 99     NKl            /    27.29/    32.57/    34.25/    35.47/    39.16/    48.23/    55.59/    60.47/    64.15/   
           SK Bug                                           /         /     5.28/     1.28/     1.22/     3.29/     9.07/     7.36/     4.48/     3.28/   
                                                66.27/    68.10/    68.25/   
                                                 2.12/     1.43/     0.15/   
       146 Golonka Daniel ' 99        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Patria Młynne                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       158 Niezgódka Piotr ' 99       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Arkady Raszków                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       289 Tomanek Krzysztof '        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         3.9km  200m 13k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-42      2-72      3-40      4-51      5-56      6-58      7-39      8-63      9-71     10-53    
                                      11-59     12-45     13-99    
  1    283 Baran Jan ' 97                 33.55  5.47/4    8.47/3    9.40/2   11.03/2   13.52/2   15.50/2   16.56/2   21.06/2   23.08/2   29.49/1* 
           WKS Wawel Kraków                             5.47/4    3.00/1*   0.53/4    1.23/2    2.49/3    1.58/1*   1.06/2    4.10/1*   2.02/1*   6.41/1* 
                                                30.38/1*  32.22/1*  33.38/1*  33.55/1* 
                                                 0.49/4    1.44/3    1.16/8    0.17/7  
  2    161 Biederman  Marcin ' 98         34.20  5.13/2    8.17/1*   9.07/1*  10.31/1*  13.09/1*  15.09/1*  16.18/1*  20.45/1*  23.01/1*  30.29/2  
           WKS Wawel Kraków                             5.13/2    3.04/2    0.50/3    1.24/3    2.38/1*   2.00/2    1.09/4    4.27/2    2.16/3    7.28/5  
                                                31.13/2   32.54/2   34.04/2   34.20/2  
                                                 0.44/1*   1.41/2    1.10/6    0.16/4  
  3    177 Tintar Mihai ' 97              37.49  5.59/6    9.14/4   10.00/4   12.02/5   14.42/3   16.54/3   18.11/3   23.40/4   26.15/4   33.24/3  
           C. S. S. Baia Sprie                          5.59/6    3.15/4    0.46/1*   2.02/13   2.40/2    2.12/4    1.17/6    5.29/9    2.35/7    7.09/2  
                                                34.22/3   36.28/3   37.25/3   37.49/3  
                                                 0.58/11   2.06/9    0.57/1*   0.24/15 
  4    169 Legięć Kamil ' 97              40.46  6.14/7    9.19/5   10.27/5   11.43/4   15.07/5   17.23/4   18.47/4   26.37/8   29.00/7   36.29/5  
           KS Kościelec Chrzanów                        6.14/7    3.05/3    1.08/8    1.16/1*   3.24/8    2.16/5    1.24/11   7.50/14   2.23/4    7.29/6  
                                                37.21/5   39.11/4   40.27/4   40.46/4  
                                                 0.52/7    1.50/4    1.16/8    0.19/10 
  5    162 Borgiel Jarosław ' 97          40.53  8.32/12  12.27/12  13.23/12  15.06/12  18.16/11  20.41/11  22.03/11  26.59/9   29.26/9   36.45/7  
           UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój             8.32/12   3.55/10   0.56/5    1.43/11   3.10/5    2.25/6    1.22/8    4.56/4    2.27/6    7.19/3  
                                                37.40/7   39.43/5   40.41/5   40.53/5  
                                                 0.55/10   2.03/7    0.58/2    0.12/1* 
  6    163 Garstka Jakub ' 98             41.13  5.08/1*   8.29/2    9.51/3   11.24/3   14.47/4   17.32/5   18.54/5   23.33/3   26.08/3   36.57/8  
           UKS Arkady Raszków                           5.08/1*   3.21/5    1.22/9    1.33/5    3.23/7    2.45/8    1.22/8    4.39/3    2.35/7   10.49/10 
                                                37.47/8   39.54/7   40.55/6   41.13/6  
                                                 0.50/5    2.07/10   1.01/3    0.18/8  
  7    167 Jurczyk Maciej ' 98            41.22  5.27/3   10.11/7   11.09/6   12.43/6   15.58/6   18.54/6   20.00/6   25.06/5   27.29/5   36.40/6  
           UKS Sparta Czyżowice                         5.27/3    4.44/14   0.58/6    1.34/7    3.15/6    2.56/9    1.06/2    5.06/7    2.23/4    9.11/7  
                                                37.31/6   39.58/8   41.07/7   41.22/7  
                                                 0.51/6    2.27/11   1.09/5    0.15/3  
  8    168 Kwiatkowski Michał ' 97        41.41  5.57/5   10.50/8   11.39/8   13.12/8   16.44/7   19.10/8   20.27/8   25.24/6   27.39/6   34.58/4  
           PUKS Młode Orły                              5.57/5    4.53/15   0.49/2    1.33/5    3.32/10   2.26/7    1.17/6    4.57/5    2.15/2    7.19/3  
                                                36.41/4   39.48/6   41.22/8   41.41/8  
                                                 1.43/14   3.07/15   1.34/17   0.19/10 
  9    173 Rob Claudiu ' 97               42.54  7.58/11  11.22/10  12.24/9   14.05/10  16.58/9   19.02/7   20.14/7   25.42/7   29.10/8   38.38/9  
           C. S. S. Baia Sprie                          7.58/11   3.24/6    1.02/7    1.41/9    2.53/4    2.04/3    1.12/5    5.28/8    3.28/11   9.28/9  
                                                39.38/9   41.35/9   42.36/9   42.54/9  
                                                 1.00/12   1.57/6    1.01/3    0.18/8  
 10    180 Urbaniak  Jerzy ' 98           50.05  7.30/9   10.57/9   12.27/10  13.54/9   17.27/10  20.30/10  21.56/10  27.01/10  30.10/10  44.56/10 
           KS Spójnia Warszawa                          7.30/9    3.27/7    1.30/12   1.27/4    3.33/11   3.03/10   1.26/12   5.05/6    3.09/10  14.46/13 
                                                45.50/10  48.24/10  49.49/10  50.05/10 
                                                 0.54/9    2.34/13   1.25/14   0.16/4  
 11    164 Grosman Jan ' 98               53.32  7.44/10  11.45/11  13.10/11  14.54/11  18.52/12  22.03/12  23.26/12  29.27/11  33.11/11  48.34/11 
           UKS Azymut Siedliska                         7.44/10   4.01/11   1.25/10   1.44/12   3.58/14   3.11/12   1.23/10   6.01/11   3.44/12  15.23/14 
                                                49.21/11  51.50/11  53.08/11  53.32/11 
                                                 0.47/3    2.29/12   1.18/10   0.24/15 
 12    179 Topór Michał ' 98              53.57 12.04/13  16.29/13  18.15/13  20.51/13  24.36/13  27.55/13  29.43/13  35.55/12  39.46/12  49.11/12 
           WKS Wawel Kraków                            12.04/13   4.25/13   1.46/14   2.36/15   3.45/13   3.19/14   1.48/15   6.12/13   3.51/13   9.25/8  
                                                50.22/12  52.26/12  53.41/12  53.57/12 
                                                 1.11/13   2.04/8    1.15/7    0.16/4  
 13    172 Pucuła Mateusz ' 98            56.14 15.16/16  18.48/15  20.23/15  22.56/14  26.34/14  29.51/14  31.37/14  37.20/13  41.28/13  52.27/13 
           KS Kościelec Chrzanów                       15.16/16   3.32/8    1.35/13   2.33/14   3.38/12   3.17/13   1.46/14   5.43/10   4.08/14  10.59/11 
                                                53.12/13  54.35/13  56.00/13  56.14/13 
                                                 0.45/2    1.23/1*   1.25/14   0.14/2  
 14    181 Węgrzyn Karol ' 97             59.20 16.55/17  21.03/16  23.08/16  24.49/15  28.17/15  31.48/15  33.19/15  39.26/14  43.37/14  54.41/14 
           UKS Azymut Siedliska                        16.55/17   4.08/12   2.05/15   1.41/9    3.28/9    3.31/17   1.31/13   6.07/12   4.11/15  11.04/12 
                                                55.33/14  57.24/14  58.56/14  59.20/14 
                                                 0.52/7    1.51/5    1.32/16   0.24/15 
 15    176 Stankiewicz Filip ' 98         80.17  6.15/8    9.47/6   11.15/7   12.55/7   16.55/8   20.01/9   21.05/9   46.23/15  49.06/15  67.19/15 
           UKS Azymut Siedliska                         6.15/8    3.32/8    1.28/11   1.40/8    4.00/15   3.06/11   1.04/1*  25.18/17   2.43/9   18.13/17 
                                                75.39/15  78.35/15  79.57/15  80.17/15 
                                                 8.20/17   2.56/14   1.22/13   0.20/12 
 16    175 Skrzypkowski Mariusz ' 97      89.23 14.21/15  22.22/17  24.38/17  35.06/17  40.19/16  43.44/16  46.39/16  56.58/17  64.03/16  81.51/16 
           PUKS Młode Orły                             14.21/15   8.01/17   2.16/16  10.28/16   5.13/16   3.25/15   2.55/17  10.19/16   7.05/16  17.48/15 
                                                83.53/16  87.43/16  89.03/16  89.23/16 
                                                 2.02/16   3.50/17   1.20/11   0.20/12 
 17    174 Sander Wojciech ' 98           91.27 12.18/14  17.25/14  20.18/14  34.17/16  42.07/17  45.35/17  47.35/17  56.33/16  65.52/17  83.59/17 
           UKS Azymut Siedliska                        12.18/14   5.07/16   2.53/17  13.59/17   7.50/17   3.28/16   2.00/16   8.58/15   9.19/17  18.07/16 
                                                85.57/17  89.45/17  91.05/17  91.27/17 
                                                 1.58/15   3.48/16   1.20/11   0.22/14 
       165 Havrilovets Artur ' 97     NKl        8.14/    17.04/    31.58/    43.23/    47.37/    51.00/    52.35/    62.48/    66.09/         /   
           SK Bug                                       8.14/     8.50/    14.54/    11.25/     4.14/     3.23/     1.35/    10.13/     3.21/         /   
                                                     /    91.52/    94.28/    95.09/   
                                                     /         /     2.36/     0.41/   
       166 Jaroszek Jakub ' 98        NKl       21.23/    25.51/    26.34/    28.29/    32.19/    36.21/    40.55/         /         /    52.41/   
           MUKS Gliwice                                21.23/     4.28/     0.43/     1.55/     3.50/     4.02/     4.34/         /         /         /   
                                                54.13/    57.27/    59.17/    59.30/   
                                                 1.32/     3.14/     1.50/     0.13/   
       182 Węgrzyn Jakub ' 98         NKl       13.27/         /         /         /         /         /         /         /         /    19.30/   
           UKS Azymut Siedliska                        13.27/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                21.30/    25.41/    27.56/    28.36/   
                                                 2.00/     4.11/     2.15/     0.40/   
       170 Matwiejczuk Kacper ' 98    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Azymut Siedliska                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /   
       171 Nalepko Mateusz ' 97       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Azymut Siedliska                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         5.1km  310m 18k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-49      2-42      3-40      4-39      5-38      6-37      7-55      8-58      9-67     10-74    
                                      11-71     12-69     13-53     14-59     15-43     16-44     17-45     18-99    
  1    184 Garbacik Michał ' 95           45.25  1.55/5    5.08/3    8.48/1*   9.36/1*  10.45/1*  12.58/2   15.09/2   18.24/2   28.07/2   29.59/2  
           WKS Wawel Kraków                             1.55/5    3.13/1*   3.40/1*   0.48/3    1.09/3    2.13/3    2.11/3    3.15/3    9.43/2    1.52/2  
                                                32.23/2   38.53/1*  39.46/1*  40.29/1*  41.52/1*  42.56/1*  44.05/1*  45.10/1*  45.25/1* 
                                                 2.24/4    6.30/1*   0.53/2    0.43/1*   1.23/1*   1.04/7    1.09/1*   1.05/3    0.15/2  
  2    187 Marszałek Patryk ' 95          47.00  1.26/1*   5.06/2    8.51/2    9.36/1*  10.55/2   12.53/1*  14.35/1*  17.14/1*  26.17/1*  27.59/1* 
           UKS Azymut Dębów                             1.26/1*   3.40/3    3.45/2    0.45/1*   1.19/6    1.58/1*   1.42/1*   2.39/1*   9.03/1*   1.42/1* 
                                                30.11/1*  39.19/2   40.05/2   40.57/2   42.45/2   43.31/2   45.33/2   46.41/2   47.00/2  
                                                 2.12/2    9.08/3    0.46/1*   0.52/3    1.48/4    0.46/1*   2.02/6    1.08/4    0.19/8  
  3    185 Konarzewski Sebastian ' 95      57.43  1.34/2    5.00/1*   9.19/3   10.20/3   11.24/3   13.51/3   16.05/3   19.20/3   34.48/3   36.49/3  
           OSiR Góra Kalwaria                           1.34/2    3.26/2    4.19/4    1.01/6    1.04/2    2.27/4    2.14/4    3.15/3   15.28/6    2.01/4  
                                                39.07/3   49.26/4   50.33/4   51.28/4   53.27/3   54.29/3   55.56/3   57.24/3   57.43/3  
                                                 2.18/3   10.19/4    1.07/7    0.55/6    1.59/5    1.02/5    1.27/5    1.28/7    0.19/8  
  4    183 Bele Felician '                58.55  2.13/6    6.32/5   11.02/4   11.47/4   12.43/4   17.05/5   18.52/5   25.15/5   36.25/4   38.19/4  
           CS Nord Baia Mare                            2.13/6    4.19/5    4.30/5    0.45/1*   0.56/1*   4.22/8    1.47/2    6.23/9   11.10/3    1.54/3  
                                                41.00/4   49.05/3   50.03/3   51.06/3   55.09/4   56.08/4   57.33/4   58.42/4   58.55/4  
                                                 2.41/6    8.05/2    0.58/5    1.03/7    4.03/9    0.59/4    1.25/3    1.09/5    0.13/1* 
  5    188 Powichrowski Patryk ' 95       61.28  1.48/3    6.10/4   13.20/7   14.26/7   15.37/7   18.29/6   21.15/6   25.25/6   38.31/5   41.03/5  
           OSiR Góra Kalwaria                           1.48/3    4.22/6    7.10/9    1.06/8    1.11/4    2.52/5    2.46/7    4.10/6   13.06/4    2.32/6  
                                                43.27/5   54.22/5   55.18/5   56.10/5   57.51/5   58.46/5   60.12/5   61.13/5   61.28/5  
                                                 2.24/4   10.55/6    0.56/4    0.52/3    1.41/3    0.55/2    1.26/4    1.01/2    0.15/2  
  6    189 Rosochacki Marek ' 96          67.46  2.43/8    6.58/7   12.15/6   13.18/6   15.01/6   20.20/7   22.54/7   27.03/7   45.49/6   47.54/6  
           OSiR Góra Kalwaria                           2.43/8    4.15/4    5.17/6    1.03/7    1.43/8    5.19/9    2.34/6    4.09/5   18.46/8    2.05/5  
                                                50.05/6   60.48/6   61.41/6   62.33/6   64.13/6   65.09/6   66.31/6   67.30/6   67.46/6  
                                                 2.11/1*  10.43/5    0.53/2    0.52/3    1.40/2    0.56/3    1.22/2    0.59/1*   0.16/4  
  7    284 Skorupa  Marek ' 96            80.14  1.53/4    6.48/6   11.05/5   11.57/5   13.08/5   15.19/4   17.40/4   20.52/4   51.25/7   53.58/7  
           WKS Wawel Kraków                             1.53/4    4.55/7    4.17/3    0.52/4    1.11/4    2.11/2    2.21/5    3.12/2   30.33/9    2.33/7  
                                                57.01/7   69.02/7   70.08/7   70.58/7   73.03/7   74.05/7   78.37/7   79.56/7   80.14/7  
                                                 3.03/7   12.01/7    1.06/6    0.50/2    2.05/6    1.02/5    4.32/9    1.19/6    0.18/7  
  8    190 Tłuczek Wojciech ' 96          94.11  2.32/7   16.57/9   23.47/9   24.44/9   26.10/8   29.13/8   32.46/8   37.52/8   52.59/8   56.57/8  
           UKS Azymut Siedliska                         2.32/7   14.25/9    6.50/8    0.57/5    1.26/7    3.03/7    3.33/9    5.06/8   15.07/5    3.58/9  
                                                61.10/8   81.34/8   82.57/8   84.32/8   88.11/8   89.38/8   92.02/8   93.55/8   94.11/8  
                                                 4.13/9   20.24/9    1.23/8    1.35/9    3.39/8    1.27/8    2.24/8    1.53/8    0.16/4  
  9    186 Kłoczek Szymon ' 95            96.12  3.56/9   14.59/8   21.11/8   22.32/8   27.58/9   30.50/9   34.13/9   38.24/9   55.02/9   58.58/9  
           UKS Azymut Siedliska                         3.56/9   11.03/8    6.12/7    1.21/9    5.26/9    2.52/5    3.23/8    4.11/7   16.38/7    3.56/8  
                                                63.09/9   83.31/9   85.02/9   86.29/9   90.05/9   91.36/9   93.54/9   95.56/9   96.12/9  
                                                 4.11/8   20.22/8    1.31/9    1.27/8    3.36/7    1.31/9    2.18/7    2.02/9    0.16/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20-34      5.8km  360m 18k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-42      2-40      3-39      4-58      5-57      6-56      7-38      8-37      9-55     10-67    
                                      11-74     12-71     13-52     14-59     15-43     16-44     17-45     18-99    
  1    193 Prasał Jakub ' 93              62.53  5.50/2   10.02/1*  10.58/1*  14.29/1*  16.08/1*  17.48/1*  21.09/1*  23.50/1*  26.38/2   39.51/1* 
           PUKS Młode Orły                              5.50/2    4.12/1*   0.56/2    3.31/4    1.39/2    1.40/3    3.21/2    2.41/2    2.48/3   13.13/1* 
                                                41.57/1*  46.57/1*  52.27/1*  57.12/1*  58.45/1*  59.44/1*  61.17/1*  62.34/1*  62.53/1* 
                                                 2.06/2    5.00/6    5.30/2    4.45/2    1.33/1*   0.59/2    1.33/2    1.17/3    0.19/4  
  2    192 Niedźwiecki Patryk ' 93        64.22  7.21/4   12.05/4   12.59/4   15.58/4   17.20/4   18.43/2   21.28/2   23.52/2   26.26/1*  42.27/2  
           UKS Azymut Siedliska                         7.21/4    4.44/3    0.54/1*   2.59/1*   1.22/1*   1.23/1*   2.45/1*   2.24/1*   2.34/1*  16.01/4  
                                                44.10/2   48.32/2   54.03/2   59.11/3   60.57/2   61.47/2   63.03/2   64.05/2   64.22/2  
                                                 1.43/1*   4.22/5    5.31/3    5.08/3    1.46/2    0.50/1*   1.16/1*   1.02/1*   0.17/2  
  3    196 Golinowski Paweł ' 92          66.32  5.35/1*  11.20/3   12.22/3   15.31/3   17.18/3   18.52/3   25.16/4   28.17/4   31.13/4   44.57/4  
           JW. 5350 Świętoszów                          5.35/1*   5.45/4    1.02/3    3.09/2    1.47/3    1.34/2    6.24/5    3.01/4    2.56/4   13.44/2  
                                                47.15/3   50.03/3   55.16/3   59.07/2   62.00/3   63.28/3   65.01/3   66.07/3   66.32/3  
                                                 2.18/3    2.48/1*   5.13/1*   3.51/1*   2.53/6    1.28/5    1.33/2    1.06/2    0.25/6  
  4    202 Łubis Michał ' 85              72.15  6.23/3   10.50/2   11.57/2   15.07/2   17.05/2   19.27/4   23.22/3   26.04/3   28.46/3   44.39/3  
           UKS Azymut Pabianice                         6.23/3    4.27/2    1.07/4    3.10/3    1.58/4    2.22/4    3.55/3    2.42/3    2.42/2   15.53/3  
                                                48.20/4   51.23/4   57.33/4   64.32/4   66.38/4   68.00/4   70.39/4   71.59/4   72.15/4  
                                                 3.41/6    3.03/2    6.10/4    6.59/4    2.06/3    1.22/4    2.39/5    1.20/4    0.16/1* 
  5    197 Kujda Arkadiusz ' 79           95.29  8.07/5   15.14/5   16.41/5   21.25/5   26.31/5   29.08/5   36.17/5   41.04/5   44.35/5   65.13/5  
           JW. 2697 Brzeg                               8.07/5    7.07/5    1.27/6    4.44/5    5.06/6    2.37/5    7.09/6    4.47/5    3.31/5   20.38/6  
                                                68.42/5   72.31/5   79.56/5   87.28/5   90.13/5   91.28/5   93.21/5   95.11/5   95.29/5  
                                                 3.29/5    3.49/4    7.25/5    7.32/5    2.45/4    1.15/3    1.53/4    1.50/5    0.18/3  
  6    198 Laimonas Janusis ' 85         111.21 14.07/6   22.45/6   24.09/6   29.33/6   31.42/6   34.25/6   39.34/6   45.50/6   49.24/6   69.33/6  
           Labrintas OK                                14.07/6    8.38/6    1.24/5    5.24/6    2.09/5    2.43/6    5.09/4    6.16/6    3.34/6   20.09/5  
                                                73.01/6   76.45/6   84.15/6   93.51/6   96.39/6   98.36/6  108.32/6  110.58/6  111.21/6  
                                                 3.28/4    3.44/3    7.30/6    9.36/6    2.48/5    1.57/6    9.56/6    2.26/6    0.23/5  
       194 Skorupa Piotr ' 93         NKl        7.10/    13.52/    15.31/    23.10/         /         /         /         /         /         /   
           MUKS Gliwice                                 7.10/     6.42/     1.39/     7.39/         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /    37.47/    37.58/   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /     0.11/   
       293 Niedźwiecki Adrian ' 91    NKl        9.29/    14.41/    15.34/    19.56/    22.03/    24.54/    41.33/    45.04/    48.36/         /   
           UKS Azymut Siedliska                         9.29/     5.12/     0.53/     4.22/     2.07/     2.51/    16.39/     3.31/     3.32/         /   
                                                     /         /    57.43/    66.01/    69.21/    74.51/    76.10/    77.36/    77.56/   
                                                     /         /         /     8.18/     3.20/     5.30/     1.19/     1.26/     0.20/   
       191 Jaroszek Radosław ' 94     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MUKS Gliwice                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       199 OKRZEJSKI MARCIN ' 84      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       200 Pabich Tomasz ' 82         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Azymut Pabianice                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       201 Stachowski Paweł ' 82      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           KS Modrzew Skwierzyna                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E        7.3km  380m 24k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-54      2-50      3-55      4-58      5-57      6-56      7-41      8-72      9-39     10-65    
                                      11-66     12-73     13-67     14-74     15-71     16-42     17-53     18-59     19-60     20-44    
                                      21-43     22-61     23-45     24-99    
  1    285 Lubkiewicz Tomasz ' 87         62.50  2.17/3    5.14/1*   7.39/1*  10.02/1*  11.14/1*  12.35/1*  14.20/1*  16.00/1*  17.07/1*  32.30/1* 
           WKS Wawel Kraków                             2.17/3    2.57/1*   2.25/4    2.23/1*   1.12/4    1.21/4    1.45/6    1.40/5    1.07/1*  15.23/1* 
                                                34.24/1*  37.23/1*  41.11/1*  42.31/1*  44.27/1*  51.42/1*  53.23/1*  54.06/1*  55.22/1*  56.36/1* 
                                                 1.54/1*   2.59/3    3.48/4    1.20/1*   1.56/1*   7.15/6    1.41/1*   0.43/2    1.16/8    1.14/1* 
                                                57.49/1*  59.26/1*  61.28/1*  62.32/1*  62.50/1* 
                                                 1.13/1*   1.37/12   2.02/8    1.04/4    0.18/7  
  2    203 Babich Sergiy ' 85             63.21  2.32/5    5.30/2    8.00/3   10.43/2   11.51/2   13.14/2   14.50/2   16.11/2   17.25/2   36.00/4  
           Fancy                                        2.32/5    2.58/2    2.30/7    2.43/4    1.08/2    1.23/5    1.36/4    1.21/2    1.14/5   18.35/5  
                                                38.13/4   41.00/4   44.31/4   46.08/3   48.05/2   54.28/2   56.11/2   56.55/2   57.51/2   59.10/2  
                                                 2.13/4    2.47/1*   3.31/2    1.37/2    1.57/2    6.23/1*   1.43/3    0.44/4    0.56/2    1.19/3  
                                                60.40/2   61.08/2   62.07/2   63.06/2   63.21/2  
                                                 1.30/7    0.28/1*   0.59/1*   0.59/3    0.15/2  
  3    209 Kruk Piotr ' 89                63.28  3.15/8    6.16/5    8.38/5   11.07/4   12.11/3   13.28/3   15.06/5   16.25/3   17.40/3   34.48/2  
           UKS Azymut Dębów                             3.15/8    3.01/3    2.22/3    2.29/2    1.04/1*   1.17/2    1.38/5    1.19/1*   1.15/6   17.08/3  
                                                36.51/2   40.11/2   43.47/2   46.08/3   48.12/3   54.40/3   56.27/3   57.10/3   58.05/3   59.23/3  
                                                 2.03/2    3.20/5    3.36/3    2.21/5    2.04/4    6.28/2    1.47/4    0.43/2    0.55/1*   1.18/2  
                                                60.53/3   61.21/3   62.21/3   63.12/3   63.28/3  
                                                 1.30/7    0.28/1*   1.00/2    0.51/1*   0.16/3  
  4    204 Dutkowski Mikołaj ' 92         67.27  2.13/1*   5.43/4    7.59/2   10.56/3   12.14/4   13.37/4   14.58/3   16.42/5   17.50/4   35.15/3  
           UKS Arkady Raszków                           2.13/1*   3.30/7    2.16/1*   2.57/5    1.18/7    1.23/5    1.21/2    1.44/6    1.08/2   17.25/4  
                                                37.28/3   40.19/3   44.18/3   46.04/2   49.12/4   56.17/4   58.21/4   59.23/4   60.46/4   62.20/4  
                                                 2.13/4    2.51/2    3.59/5    1.46/3    3.08/11   7.05/5    2.04/5    1.02/10   1.23/10   1.34/6  
                                                63.34/4   64.04/4   65.54/4   67.04/4   67.27/4  
                                                 1.14/2    0.30/3    1.50/7    1.10/7    0.23/11 
  5    215 Terpay Dmittriy ' 85           69.22  3.09/7    6.27/7    8.43/6   11.13/5   12.24/5   13.43/5   15.02/4   16.38/4   17.58/5   38.36/6  
           UNTS Warszawa                                3.09/7    3.18/6    2.16/1*   2.30/3    1.11/3    1.19/3    1.19/1*   1.36/4    1.20/9   20.38/8  
                                                40.55/7   44.07/6   47.17/5   49.40/5   51.40/5   58.17/5   59.58/5   60.37/5   61.35/5   62.54/5  
                                                 2.19/7    3.12/4    3.10/1*   2.23/6    2.00/3    6.37/3    1.41/1*   0.39/1*   0.58/3    1.19/3  
                                                64.35/5   65.05/5   67.31/5   68.58/5   69.22/5  
                                                 1.41/10   0.30/3    2.26/11   1.27/11   0.24/12 
  6    207 Jurczyk Tomasz ' 94            73.53  2.16/2    5.31/3    8.10/4   11.17/6   12.38/6   13.53/6   15.18/6   17.04/6   18.19/6   38.41/7  
           UKS Sparta Czyżowice                         2.16/2    3.15/5    2.39/9    3.07/6    1.21/9    1.15/1*   1.25/3    1.46/7    1.15/6   20.22/6  
                                                40.52/6   44.30/7   50.50/7   52.41/6   54.55/6   62.25/6   64.39/6   65.31/6   67.24/6   69.16/6  
                                                 2.11/3    3.38/6    6.20/10   1.51/4    2.14/7    7.30/7    2.14/7    0.52/6    1.53/12   1.52/9  
                                                70.42/6   71.15/6   72.46/6   73.39/6   73.53/6  
                                                 1.26/4    0.33/5    1.31/4    0.53/2    0.14/1* 
  7    211 Moszkowicz Paweł ' 67          74.48  3.35/9    7.16/9    9.53/9   13.24/9   14.44/9   16.19/9   18.04/9   19.50/8   21.06/8   37.58/5  
           WKS Wawel Kraków                             3.35/9    3.41/9    2.37/8    3.31/10   1.20/8    1.35/9    1.45/6    1.46/7    1.16/8   16.52/2  
                                                40.14/5   43.54/5   50.42/6   53.28/7   55.56/7   63.35/7   65.52/7   66.49/7   67.54/7   69.47/7  
                                                 2.16/6    3.40/7    6.48/12   2.46/9    2.28/8    7.39/8    2.17/8    0.57/8    1.05/6    1.53/10 
                                                71.25/7   71.59/7   73.27/7   74.31/7   74.48/7  
                                                 1.38/9    0.34/6    1.28/3    1.04/4    0.17/5  
  8    208 Koerner Ralph '                78.43  2.56/6    6.30/8    9.22/8   12.35/8   14.13/8   15.45/8   17.33/8   20.36/9   22.03/9   42.26/8  
           OLV Landshut                                 2.56/6    3.34/8    2.52/11   3.13/8    1.38/10   1.32/8    1.48/8    3.03/13   1.27/10  20.23/7  
                                                44.52/8   48.38/8   52.47/8   55.28/8   57.40/8   64.27/8   66.40/8   67.28/8   69.12/8   70.59/8  
                                                 2.26/8    3.46/8    4.09/6    2.41/7    2.12/6    6.47/4    2.13/6    0.48/5    1.44/11   1.47/8  
                                                72.26/8   73.06/8   77.15/8   78.26/8   78.43/8  
                                                 1.27/5    0.40/9    4.09/13   1.11/8    0.17/5  
  9    213 Piekielny Mariusz ' 82         87.46  2.30/4    6.20/6    8.48/7   11.59/7   13.15/7   15.09/7   16.59/7   18.25/7   19.37/7   43.06/9  
           MUKS Junior Ochędzyn                         2.30/4    3.50/12   2.28/6    3.11/7    1.16/6    1.54/12   1.50/10   1.26/3    1.12/4   23.29/12 
                                                46.22/9   50.19/9   54.32/9   58.20/9   60.28/9   71.46/9   74.34/9   75.37/9   76.44/9   78.22/9  
                                                 3.16/12   3.57/10   4.13/7    3.48/12   2.08/5   11.18/11   2.48/9    1.03/11   1.07/7    1.38/7  
                                                79.47/9   83.50/9   86.21/9   87.28/9   87.46/9  
                                                 1.25/3    4.03/13   2.31/12   1.07/6    0.18/7  
 10    216 Wojarski Michał ' 90           90.02  3.51/11   7.39/10  10.45/10  14.43/10  16.21/10  17.51/10  20.43/10  22.48/10  24.36/10  46.23/10 
           WKS Wawel Kraków                             3.51/11   3.48/11   3.06/12   3.58/11   1.38/10   1.30/7    2.52/13   2.05/10   1.48/13  21.47/10 
                                                49.19/10  53.33/11  59.54/11  62.36/11  65.31/11  75.54/11  78.44/11  79.41/11  80.45/10  82.38/10 
                                                 2.56/10   4.14/11   6.21/11   2.42/8    2.55/9   10.23/9    2.50/10   0.57/8    1.04/5    1.53/10 
                                                84.45/10  85.24/10  87.41/10  89.44/10  90.02/10 
                                                 2.07/11   0.39/8    2.17/10   2.03/13   0.18/7  
 11    206 Gediminas Janusis ' 92         91.21  7.56/13  11.06/12  13.32/12  16.46/11  18.00/11  19.37/11  21.41/11  24.02/11  25.13/11  46.52/11 
           Labrintas OK                                 7.56/13   3.10/4    2.26/5    3.14/9    1.14/5    1.37/10   2.04/11   2.21/11   1.11/3   21.39/9  
                                                49.34/11  53.23/10  58.31/10  61.18/10  64.16/10  74.56/10  77.47/10  78.42/10  83.31/11  85.43/11 
                                                 2.42/9    3.49/9    5.08/9    2.47/10   2.58/10  10.40/10   2.51/11   0.55/7    4.49/13   2.12/12 
                                                87.11/11  87.49/11  89.51/11  91.05/11  91.21/11 
                                                 1.28/6    0.38/7    2.02/8    1.14/9    0.16/3  
 12    210 Marcjanek Maciej ' 81         108.08  7.44/12  11.26/13  14.17/13  20.41/13  22.22/13  24.15/13  26.04/13  28.01/13  29.43/13  52.56/12 
           UKS Orientuś Łódź                            7.44/12   3.42/10   2.51/10   6.24/13   1.41/12   1.53/11   1.49/9    1.57/9    1.42/12  23.13/11 
                                                57.13/12  61.58/12  66.50/12  70.01/12  74.20/12  93.37/12  96.56/13  98.43/13  99.44/13 101.16/12 
                                                 4.17/13   4.45/12   4.52/8    3.11/11   4.19/12  19.17/13   3.19/13   1.47/13   1.01/4    1.32/5  
                                               103.26/12 104.18/12 106.01/12 107.43/12 108.08/12 
                                                 2.10/12   0.52/10   1.43/5    1.42/12   0.25/13 
 13    205 Galicz Karol ' 86             109.08  3.35/9    8.26/11  13.10/11  17.20/12  19.12/12  21.34/12  24.19/12  26.47/12  28.25/12  54.15/13 
           PUKS Młode Orły                              3.35/9    4.51/13   4.44/13   4.10/12   1.52/13   2.22/13   2.45/12   2.28/12   1.38/11  25.50/13 
                                                57.15/13  63.22/13  71.33/13  76.00/13  81.29/13  93.44/13  96.46/12  98.18/12  99.35/12 102.18/13 
                                                 3.00/11   6.07/13   8.11/13   4.27/13   5.29/13  12.15/12   3.02/12   1.32/12   1.17/9    2.43/13 
                                               104.45/13 105.41/13 107.24/13 108.47/13 109.08/13 
                                                 2.27/13   0.56/11   1.43/5    1.23/10   0.21/10 
       212 Paszyński Piotr ' 81       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orientuś Łódź                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         5.1km  310m 18k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-49      2-42      3-40      4-39      5-38      6-37      7-55      8-58      9-67     10-74    
                                      11-71     12-69     13-53     14-59     15-43     16-44     17-45     18-99    
  1    221 Kvedaravicius Mindaugas ' 75      53.18  2.01/3    5.54/1*  10.27/1*  11.28/1*  12.32/1*  14.54/1*  17.18/1*  20.38/1*  30.49/1*  33.18/1* 
           Levuo                                        2.01/3    3.53/1*   4.33/2    1.01/2    1.04/2    2.22/1*   2.24/2    3.20/1*  10.11/1*   2.29/2  
                                                36.49/1*  45.19/1*  46.17/1*  47.11/1*  49.03/1*  50.06/1*  51.38/1*  52.56/1*  53.18/1* 
                                                 3.31/4    8.30/2    0.58/2    0.54/3    1.52/2    1.03/3    1.32/2    1.18/3    0.22/4  
  2    220 Gmur Karol ' 76                64.03  1.33/1*   7.33/3   11.58/2   13.00/2   13.57/2   17.23/2   19.54/2   24.13/2   42.19/3   44.17/3  
           UKS Arkady Raszków                           1.33/1*   6.00/4    4.25/1*   1.02/3    0.57/1*   3.26/4    2.31/3    4.19/4   18.06/4    1.58/1* 
                                                47.27/3   55.17/2   56.22/2   57.14/2   59.19/2   60.19/2   62.11/2   63.41/2   64.03/2  
                                                 3.10/3    7.50/1*   1.05/4    0.52/2    2.05/3    1.00/2    1.52/4    1.30/4    0.22/4  
  3    223 Mastela Rafał ' 73             65.55  2.48/4    7.44/4   13.11/4   14.17/4   15.34/4   18.06/3   20.29/3   24.34/3   38.13/2   41.25/2  
           UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój             2.48/4    4.56/3    5.27/3    1.06/4    1.17/4    2.32/2    2.23/1*   4.05/3   13.39/2    3.12/4  
                                                44.26/2   57.35/3   58.35/3   59.48/3   61.56/3   63.05/3   64.36/3   65.42/3   65.55/3  
                                                 3.01/2   13.09/4    1.00/3    1.13/5    2.08/4    1.09/4    1.31/1*   1.06/1*   0.13/1* 
  4    218 Ciesiółka Sebastian ' 75       72.22  2.59/5    9.07/5   15.23/5   16.17/5   17.32/5   20.22/5   22.55/5   26.25/4   44.06/4   47.04/4  
           KS Artemis Wrocław                           2.59/5    6.08/5    6.16/4    0.54/1*   1.15/3    2.50/3    2.33/4    3.30/2   17.41/3    2.58/3  
                                                49.33/4   64.09/4   64.58/4   65.44/4   67.35/4   68.23/4   70.52/4   72.06/4   72.22/4  
                                                 2.29/1*  14.36/5    0.49/1*   0.46/1*   1.51/1*   0.48/1*   2.29/6    1.14/2    0.16/2  
  5    217 Burss Martins '                82.40  1.49/2    6.28/2   12.49/3   13.55/3   15.31/3   19.04/4   22.05/4   32.46/5   52.13/5   55.30/5  
           Auseklis IK                                  1.49/2    4.39/2    6.21/5    1.06/4    1.36/6    3.33/5    3.01/6   10.41/6   19.27/5    3.17/5  
                                                59.44/5   72.06/5   73.26/5   74.33/5   77.03/5   78.20/5   80.46/5   82.22/5   82.40/5  
                                                 4.14/6   12.22/3    1.20/5    1.07/4    2.30/5    1.17/5    2.26/5    1.36/5    0.18/3  
  6    222 Masny Krzysztof ' 76           96.40  9.23/6   17.31/6   24.12/6   25.25/6   26.59/6   31.15/6   34.03/6   38.46/6   58.53/6   62.38/6  
           UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój             9.23/6    8.08/6    6.41/6    1.13/6    1.34/5    4.16/6    2.48/5    4.43/5   20.07/6    3.45/6  
                                                66.48/6   84.44/6   86.27/6   88.03/6   90.50/6   92.19/6   94.06/6   96.16/6   96.40/6  
                                                 4.10/5   17.56/6    1.43/6    1.36/6    2.47/6    1.29/6    1.47/3    2.10/6    0.24/6  
       219 Dzik Mirosław ' 71         NKl        2.58/     7.04/    11.32/    12.29/    13.41/    16.45/    18.58/    22.18/    36.15/    39.19/   
           MUKS Gliwice                                 2.58/     4.06/     4.28/     0.57/     1.12/     3.04/     2.13/     3.20/    13.57/     3.04/   
                                                42.15/    50.03/    50.55/    52.05/         /    69.27/    72.03/    73.03/    73.23/   
                                                 2.56/     7.48/     0.52/     1.10/         /         /     2.36/     1.00/     0.20/   
       224 Zabel Robert ' 77          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Biegaj z Mapą                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       290 Tomanek Artur '            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         4.5km  225m 18k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-54      2-42      3-72      4-40      5-39      6-38      7-37      8-55      9-58     10-63    
                                      11-71     12-69     13-53     14-70     15-43     16-44     17-45     18-99    
  1    231 Skorupa Mariusz ' 70           44.28  3.42/4    7.00/3   10.42/3   11.52/3   12.58/3   13.59/2   16.14/3   18.36/1*  21.35/1*  27.08/1* 
           MUKS Gliwice                                 3.42/4    3.18/1*   3.42/3    1.10/2    1.06/4    1.01/1*   2.15/2    2.22/1*   2.59/1*   5.33/2  
                                                29.40/1*  37.26/1*  38.15/1*  39.13/1*  40.47/1*  41.45/1*  42.46/1*  44.08/1*  44.28/1* 
                                                 2.32/1*   7.46/1*   0.49/2    0.58/1*   1.34/1*   0.58/3    1.01/1*   1.22/3    0.20/3  
  2    230 Ratajczak Piotr ' 69           48.43  2.28/1*   6.44/2   10.18/2   11.37/2   12.32/2   13.59/2   16.13/2   18.47/3   22.26/2   27.44/2  
           UMKS Orkan Ostróda                           2.28/1*   4.16/4    3.34/2    1.19/6    0.55/1*   1.27/4    2.14/1*   2.34/3    3.39/3    5.18/1* 
                                                31.23/2   40.53/2   41.31/2   42.58/2   45.01/2   45.53/2   47.08/2   48.27/2   48.43/2  
                                                 3.39/4    9.30/3    0.38/1*   1.27/3    2.03/3    0.52/1*   1.15/3    1.19/2    0.16/1* 
  3    233 Tamas Relu '                   49.38  4.43/6    8.10/4   11.41/4   12.42/4   13.42/4   15.07/4   18.09/4   20.39/4   24.13/4   30.14/4  
           CS Spria Baia Sprie                          4.43/6    3.27/3    3.31/1*   1.01/1*   1.00/2    1.25/3    3.02/4    2.30/2    3.34/2    6.01/3  
                                                33.41/4   42.04/3   43.15/3   44.27/3   46.05/3   46.59/3   48.03/3   49.13/3   49.38/3  
                                                 3.27/3    8.23/2    1.11/4    1.12/2    1.38/2    0.54/2    1.04/2    1.10/1*   0.25/6  
  4    225 Biederman Paweł ' 71           51.29  2.30/2    5.56/1*   9.43/1*  10.55/1*  12.01/1*  13.03/1*  15.29/1*  18.38/2   22.44/3   29.54/3  
           WKS Wawel Kraków                             2.30/2    3.26/2    3.47/4    1.12/5    1.06/4    1.02/2    2.26/3    3.09/7    4.06/4    7.10/5  
                                                32.48/3   42.20/4   43.17/4   44.50/4   47.00/4   48.15/4   49.33/4   51.01/4   51.29/4  
                                                 2.54/2    9.32/4    0.57/3    1.33/4    2.10/4    1.15/4    1.18/4    1.28/5    0.28/7  
  5    227 Jurczyk Piotr ' 69             79.26  5.50/7   13.13/7   17.41/7   18.51/7   19.56/7   21.25/6   24.52/6   27.45/6   32.29/6   40.10/6  
           UKS Sparta Czyżowice                         5.50/7    7.23/7    4.28/5    1.10/2    1.05/3    1.29/5    3.27/5    2.53/4    4.44/5    7.41/7  
                                                44.55/6   66.14/7   67.32/7   69.31/6   73.12/6   74.45/6   77.38/5   79.03/5   79.26/5  
                                                 4.45/7   21.19/7    1.18/5    1.59/5    3.41/5    1.33/5    2.53/5    1.25/4    0.23/5  
  6    228 Nitsch Tomasz ' 71             80.29  4.27/5    9.56/6   14.46/5   16.34/6   17.44/6   22.04/7   26.42/7   29.41/7   35.27/7   42.18/7  
           UNTS Warszawa                                4.27/5    5.29/5    4.50/6    1.48/7    1.10/6    4.20/7    4.38/7    2.59/6    5.46/7    6.51/4  
                                                46.54/7   61.36/6   63.03/6   65.05/5   69.35/5   72.35/5   78.16/6   80.11/6   80.29/6  
                                                 4.36/6   14.42/5    1.27/7    2.02/6    4.30/6    3.00/7    5.41/7    1.55/6    0.18/2  
  7    232 Słoński Marek ' 69             83.19  3.40/3    9.49/5   15.03/6   16.13/5   17.26/5   19.07/5   23.03/5   25.59/5   31.04/5   38.25/5  
           Indywidualni                                 3.40/3    6.09/6    5.14/7    1.10/2    1.13/7    1.41/6    3.56/6    2.56/5    5.05/6    7.21/6  
                                                42.28/5   61.17/5   62.35/5   70.45/7   75.15/7   77.10/7   80.48/7   82.57/7   83.19/7  
                                                 4.03/5   18.49/6    1.18/5    8.10/7    4.30/6    1.55/6    3.38/6    2.09/7    0.22/4  
       226 Chabros Piotr ' 70         NKl        8.32/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Azymut Siedliska                         8.32/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /    13.24/    17.51/    20.24/    24.29/    25.57/    27.43/    29.46/    30.16/   
                                                     /         /     4.27/     2.33/     4.05/     1.28/     1.46/     2.03/     0.30/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         4.2km  190m 14k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-42      2-72      3-40      4-39      5-38      6-37      7-55      8-58      9-64     10-71    
                                      11-59     12-61     13-45     14-99    
  1    240 Wójcik  Dariusz ' 67           46.44  4.41/1*   8.05/1*   9.04/1*   9.57/1*  11.03/1*  13.22/1*  15.38/1*  18.59/1*  26.26/1*  30.27/1* 
           Indywidualni                                 4.41/1*   3.24/1*   0.59/1*   0.53/1*   1.06/2    2.19/1*   2.16/1*   3.21/1*   7.27/1*   4.01/1* 
                                                40.17/1*  41.47/1*  44.50/1*  46.21/1*  46.44/1* 
                                                 9.50/4    1.30/4    3.03/3    1.31/3    0.23/2  
  2    234 Bartczak Jarosław ' 68         47.43  5.25/2    8.52/2    9.52/2   10.51/2   11.53/2   15.24/2   18.07/2   22.04/3   29.40/2   34.50/2  
           UMKS Orkan Ostróda                           5.25/2    3.27/2    1.00/2    0.59/2    1.02/1*   3.31/4    2.43/3    3.57/4    7.36/2    5.10/3  
                                                42.48/2   43.54/2   45.46/2   47.12/2   47.43/2  
                                                 7.58/3    1.06/2    1.52/1*   1.26/2    0.31/4  
  3    239 Wiejacki Janusz ' 66           50.21  6.02/3    9.46/3   10.51/3   11.55/3   13.14/3   15.36/3   18.10/3   21.40/2   33.13/4   37.37/3  
           UKS Saper Kazuń                              6.02/3    3.44/3    1.05/3    1.04/3    1.19/4    2.22/2    2.34/2    3.30/2   11.33/4    4.24/2  
                                                44.19/3   45.15/3   48.38/3   50.00/3   50.21/3  
                                                 6.42/1*   0.56/1*   3.23/4    1.22/1*   0.21/1* 
  4    238 Urbaniak  Krzysztof ' 67       51.32  7.24/4   11.27/4   12.41/4   13.55/4   15.09/4   17.48/4   20.33/4   24.21/4   32.39/3   38.12/4  
           KS Spójnia Warszawa                          7.24/4    4.03/4    1.14/4    1.14/4    1.14/3    2.39/3    2.45/4    3.48/3    8.18/3    5.33/4  
                                                45.46/4   47.01/4   49.19/4   51.08/4   51.32/4  
                                                 7.34/2    1.15/3    2.18/2    1.49/4    0.24/3  
  5    241 Śmieszek Robert ' 66          100.51 11.01/5   17.11/5   18.55/5   20.36/5   25.28/5   30.51/5   35.17/5   41.20/5   70.19/5   79.47/5  
           Indywidualni                                11.01/5    6.10/5    1.44/5    1.41/5    4.52/5    5.23/5    4.26/5    6.03/5   28.59/5    9.28/5  
                                                91.27/5   93.28/5   97.35/5  100.09/5  100.51/5  
                                                11.40/5    2.01/5    4.07/5    2.34/5    0.42/5  
       235 Karl Vervoort '            NKl        8.14/    12.08/    13.08/    14.10/    15.22/    18.12/    21.02/         /    30.41/    35.15/   
           Trol Belgium                                 8.14/     3.54/     1.00/     1.02/     1.12/     2.50/     2.50/         /         /     4.34/   
                                                43.52/    45.07/    48.19/    50.13/    50.38/   
                                                 8.37/     1.15/     3.12/     1.54/     0.25/   
       236 Makayed Mikhail ' 64       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           SK Bug                                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /   
       237 Moniak Andrzej ' 65        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Wawel Kraków                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         3.9km  200m 17k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-53      2-41      3-51      4-40      5-39      6-58      7-55      8-37      9-50     10-49    
                                      11-59     12-60     13-44     14-43     15-61     16-45     17-99    
  1    243 Klimasz Józef ' 62             42.36  3.24/1*  10.36/1*  11.25/1*  12.41/1*  13.36/1*  16.23/1*  18.52/1*  20.26/1*  21.07/1*  23.43/1* 
           UKS Patria Młynne                            3.24/1*   7.12/1*   0.49/2    1.16/1*   0.55/1*   2.47/1*   2.29/1*   1.34/3    0.41/3    2.36/1* 
                                                30.21/1*  31.13/1*  34.51/1*  36.22/1*  37.15/1*  41.19/1*  42.20/1*  42.36/1* 
                                                 6.38/2    0.52/1*   3.38/6    1.31/1*   0.53/4    4.04/4    1.01/1*   0.16/2  
  2    246 Wojarski Krzysztof ' 60        45.26  5.25/3   13.15/3   14.09/3   17.54/3   19.10/3   22.33/3   25.11/3   26.47/3   27.23/3   30.51/3  
           MUKS Gliwice                                 5.25/3    7.50/2    0.54/4    3.45/6    1.16/4    3.23/3    2.38/2    1.36/4    0.36/2    3.28/4  
                                                35.18/2   37.04/2   38.55/2   40.58/2   41.42/2   43.29/2   45.05/2   45.26/2  
                                                 4.27/1*   1.46/4    1.51/1*   2.03/2    0.44/1*   1.47/1*   1.36/4    0.21/4  
  3    245 Machowski Władysław ' 59       48.40  4.42/2   12.59/2   13.52/2   15.31/2   16.43/2   20.51/2   23.31/2   25.01/2   25.45/2   28.30/2  
           OSiR Góra Kalwaria                           4.42/2    8.17/4    0.53/3    1.39/3    1.12/3    4.08/4    2.40/3    1.30/2    0.44/4    2.45/2  
                                                39.02/3   40.07/3   42.03/3   44.16/3   45.03/3   47.06/3   48.25/3   48.40/3  
                                                10.32/6    1.05/2    1.56/2    2.13/4    0.47/2    2.03/2    1.19/2    0.15/1* 
  4    244 Lech Bogdan ' 60               62.35 13.59/5   21.55/5   22.40/5   24.02/5   25.00/5   28.21/5   31.51/5   33.15/4   34.01/4   37.21/4  
           UMKS Orkan Ostróda                          13.59/5    7.56/3    0.45/1*   1.22/2    0.58/2    3.21/2    3.30/4    1.24/1*   0.46/5    3.20/3  
                                                46.09/4   53.13/4   55.21/4   57.30/4   58.22/4   60.37/4   62.02/4   62.35/4  
                                                 8.48/3    7.04/6    2.08/3    2.09/3    0.52/3    2.15/3    1.25/3    0.33/6  
  5    286 Niessner Piotr ' 63            67.54  8.25/4   17.19/4   18.27/4   21.11/4   22.39/4   26.56/4   31.28/4   35.30/5   36.04/5   39.58/5  
           WKS Wawel Kraków                             8.25/4    8.54/5    1.08/5    2.44/5    1.28/5    4.17/5    4.32/5    4.02/6    0.34/1*   3.54/5  
                                                48.47/5   54.29/5   57.27/5   60.27/5   61.40/5   65.56/5   67.36/5   67.54/5  
                                                 8.49/4    5.42/5    2.58/5    3.00/6    1.13/6    4.16/6    1.40/5    0.18/3  
  6    242 Czerkawski Wacław ' 60         74.44 14.50/6   26.21/6   27.47/6   29.50/6   31.29/6   36.46/6   41.37/6   44.11/6   45.14/6   49.59/6  
           MUKS Gliwice                                14.50/6   11.31/6    1.26/6    2.03/4    1.39/6    5.17/6    4.51/6    2.34/5    1.03/6    4.45/6  
                                                59.37/6   61.13/6   63.56/6   66.32/6   67.39/6   71.48/6   74.19/6   74.44/6  
                                                 9.38/5    1.36/3    2.43/4    2.36/5    1.07/5    4.09/5    2.31/6    0.25/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         3.5km  150m 15k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-42      2-33      3-41      4-40      5-39      6-55      7-37      8-50      9-49     10-59    
                                      11-70     12-43     13-44     14-45     15-99    
  1    249 Krochmal  Andrzej ' 56         38.26  5.58/1*  10.09/1*  11.16/1*  12.58/1*  14.14/1*  18.24/1*  19.50/1*  20.25/1*  22.53/1*  29.00/1* 
           KS Spójnia Warszawa                          5.58/1*   4.11/2    1.07/3    1.42/3    1.16/4    4.10/5    1.26/1*   0.35/2    2.28/2    6.07/3  
                                                30.57/1*  33.00/1*  34.14/1*  36.29/1*  38.05/1*  38.26/1* 
                                                 1.57/5    2.03/2    1.14/3    2.15/4    1.36/4    0.21/3  
  2    248 Hrouza Jan ' 55                39.34  6.55/3   11.41/2   12.56/2   14.31/2   15.47/2   19.48/2   21.21/2   21.55/2   24.37/2   30.43/3  
           TJ Loko Krnov                                6.55/3    4.46/3    1.15/4    1.35/1*   1.16/4    4.01/4    1.33/4    0.34/1*   2.42/3    6.06/2  
                                                32.31/3   34.40/3   35.47/2   38.00/2   39.16/2   39.34/2  
                                                 1.48/4    2.09/3    1.07/1*   2.13/3    1.16/2    0.18/1* 
  3    251 Kuchta Jan '                   40.39  6.24/2   12.19/3   13.58/4   15.53/4   17.03/4   20.34/4   22.00/4   22.36/4   25.03/3   32.53/4  
           ATU Kosice                                   6.24/2    5.55/5    1.39/5    1.55/5    1.10/2    3.31/1*   1.26/1*   0.36/3    2.27/1*   7.50/4  
                                                33.37/4   35.55/4   37.03/4   38.51/3   40.16/3   40.39/3  
                                                 0.44/1*   2.18/4    1.08/2    1.48/2    1.25/3    0.23/5  
  4    250 Kryjomski Jerzy ' 58           42.17  8.24/4   12.31/4   13.32/3   15.13/3   16.22/3   20.02/3   21.28/3   22.05/3   25.26/4   30.16/2  
           KS Kościelec Chrzanów                        8.24/4    4.07/1*   1.01/1*   1.41/2    1.09/1*   3.40/2    1.26/1*   0.37/4    3.21/5    4.50/1* 
                                                32.01/2   33.56/2   36.16/3   40.47/4   41.58/4   42.17/4  
                                                 1.45/3    1.55/1*   2.20/5    4.31/7    1.11/1*   0.19/2  
  5    253 Rogala Mirosław ' 57           57.12 10.00/5   19.31/7   20.35/6   22.28/6   23.38/5   27.28/5   29.02/5   29.51/5   32.47/5   44.44/5  
           KU AZS WAT Warszawa                         10.00/5    9.31/7    1.04/2    1.53/4    1.10/2    3.50/3    1.34/5    0.49/5    2.56/4   11.57/6  
                                                47.24/5   50.08/5   53.16/5   55.03/5   56.48/5   57.12/5  
                                                 2.40/7    2.44/5    3.08/6    1.47/1*   1.45/5    0.24/6  
  6    254 Wysocki Andrzej ' 51           66.16 11.38/6   19.22/6   21.12/7   24.12/7   26.10/7   32.19/7   35.17/7   36.42/6   41.30/6   51.43/6  
           MUKS Gliwice                                11.38/6    7.44/6    1.50/6    3.00/7    1.58/7    6.09/7    2.58/6    1.25/6    4.48/6   10.13/5  
                                                53.16/6   57.32/6   59.21/6   62.50/6   65.54/6   66.16/6  
                                                 1.33/2    4.16/7    1.49/4    3.29/6    3.04/7    0.22/4  
  7    247 Gargała Eugeniusz ' 56         79.41 12.54/7   17.51/5   20.10/5   22.23/5   23.55/6   29.27/6   32.31/6   37.43/7   43.23/7   60.00/7  
           Indywidualni                                12.54/7    4.57/4    2.19/7    2.13/6    1.32/6    5.32/6    3.04/7    5.12/7    5.40/7   16.37/7  
                                                62.08/7   65.54/7   74.06/7   76.41/7   79.11/7   79.41/7  
                                                 2.08/6    3.46/6    8.12/7    2.35/5    2.30/6    0.30/7  
       252 Miszewski Romuald ' 54     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Azymut 45 Gdynia                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         2.8km  125m 15k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-49      2-37      3-38      4-72      5-40      6-41      7-33      8-42      9-59     10-60    
                                      11-44     12-43     13-61     14-45     15-99    
  1    258 Łuński Zbigniew ' 52           37.15  6.22/3    9.49/3   14.09/3   15.31/3   16.41/2   18.52/2   19.49/2   23.27/2   27.13/2   28.34/2  
           UMKS Orkan Ostróda                           6.22/3    3.27/2    4.20/3    1.22/3    1.10/2    2.11/2    0.57/2    3.38/1*   3.46/     1.21/1* 
                                                30.50/2   32.34/2   33.19/2   35.08/1*  36.54/1*  37.15/1* 
                                                 2.16/2    1.44/2    0.45/1*   1.49/2    1.46/3    0.21/2  
  2    256 Jakielaszek Ryszard ' 49       37.29  2.27/1*   5.53/1*   8.59/1*  10.08/1*  11.06/1*  12.41/1*  13.27/1*  17.08/1*  21.29/1*  26.13/1* 
           GKS Luzino                                   2.27/1*   3.26/1*   3.06/1*   1.09/1*   0.58/1*   1.35/1*   0.46/1*   3.41/2    4.21/3    4.44/2  
                                                28.14/1*  29.50/1*  30.35/1*  36.08/2   37.11/2   37.29/2  
                                                 2.01/1*   1.36/1*   0.45/1*   5.33/3    1.03/1*   0.18/1* 
  3    255 Bohaczek Janusz ' 52           43.29  6.02/2    9.42/2   13.31/2   14.44/2   16.48/3   20.50/3   21.56/3   25.42/3   29.41/3   34.58/3  
           UMKS Orkan Ostróda                           6.02/2    3.40/3    3.49/2    1.13/2    2.04/3    4.02/3    1.06/3    3.46/3    3.59/2    5.17/3  
                                                37.54/3   39.38/3   40.23/3   41.49/3   43.08/3   43.29/3  
                                                 2.56/3    1.44/2    0.45/1*   1.26/1*   1.19/2    0.21/2  
       257 Łapanowski Jacenty ' 50    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           KU AZS WAT Warszawa                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65+        2.4km  110m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-49      2-37      3-38      4-72      5-40      6-33      7-42      8-70      9-59     10-61    
                                      11-45     12-99    
  1    262 Kruczek Stanisław ' 47         33.17  4.05/5    7.53/5   14.41/6   16.09/6   17.27/6   19.03/5   22.46/3   25.59/1*  27.06/1*  28.32/1* 
           WKS Wawel Kraków                             4.05/5    3.48/3    6.48/9    1.28/3    1.18/3    1.36/1*   3.43/2    3.13/1*   1.07/4    1.26/3  
                                                30.50/1*  32.53/1*  33.17/1* 
                                                 2.18/4    2.03/5    0.24/6  
  2    279 Kmieciński Józef ' 47          33.49  2.56/3    7.17/3   11.15/3   14.31/4   15.42/4   17.29/3   22.00/2   27.04/2   28.09/2   29.35/2  
           PUKS Młode Orły                              2.56/3    4.21/4    3.58/2    3.16/9    1.11/1*   1.47/4    4.31/6    5.04/7    1.05/3    1.26/3  
                                                31.27/2   33.27/2   33.49/2  
                                                 1.52/1*   2.00/4    0.22/2  
  3    263 Kukuryka Jan ' 47              35.32  2.22/1*   6.07/2   10.18/2   11.34/2   12.45/2   14.21/1*  17.55/1*  29.37/5   30.37/5   31.41/4  
           KU AZS WAT Warszawa                          2.22/1*   3.45/2    4.11/3    1.16/1*   1.11/1*   1.36/1*   3.34/1*  11.42/9    1.00/2    1.04/1* 
                                                33.41/3   35.16/3   35.32/3  
                                                 2.00/2    1.35/2    0.16/1* 
  4    260 Bykowski Ryszard ' 45          37.48  3.06/4    7.48/4   12.02/4   13.51/3   15.15/3   17.26/2   23.11/4   27.20/3   28.49/3   30.44/3  
           Indywidualni                                 3.06/4    4.42/8    4.14/4    1.49/6    1.24/4    2.11/7    5.45/8    4.09/2    1.29/7    1.55/7  
                                                35.16/4   37.24/4   37.48/4  
                                                 4.32/9    2.08/7    0.24/6  
  5    259 Blimke Roman ' 46              39.22  6.39/8   11.15/7   16.06/7   17.48/7   19.18/7   21.05/6   25.12/6   29.38/6   31.15/6   32.56/5  
           Indywidualni                                 6.39/8    4.36/7    4.51/6    1.42/5    1.30/7    1.47/4    4.07/3    4.26/4    1.37/9    1.41/6  
                                                36.26/5   38.59/5   39.22/5  
                                                 3.30/6    2.33/9    0.23/3  
  6    264 Rohac Igor '                   40.28  2.33/2    5.57/1*   9.26/1*  10.50/1*  12.16/1*  21.38/7   30.08/8   34.20/8   35.16/8   36.25/7  
           ATU Kosice                                   2.33/2    3.24/1*   3.29/1*   1.24/2    1.26/5    9.22/9    8.30/9    4.12/3    0.56/1*   1.09/2  
                                                38.28/6   40.05/6   40.28/6  
                                                 2.03/3    1.37/3    0.23/3  
  7    265 Wronicz Zygmunt ' 44           41.04  4.41/7    9.03/6   13.45/5   15.40/5   17.09/5   18.54/4   23.14/5   27.41/4   29.05/4   35.02/6  
           Indywidualni                                 4.41/7    4.22/5    4.42/5    1.55/7    1.29/6    1.45/3    4.20/5    4.27/5    1.24/6    5.57/9  
                                                39.09/7   40.40/7   41.04/7  
                                                 4.07/7    1.31/1*   0.24/6  
  8    294 Wilfred Sleziak '              45.58  8.29/9   13.02/8   18.00/8   19.34/8   21.05/8   22.52/8   27.30/7   32.21/7   33.31/7   39.21/8  
           TJ Dargov Kosice                             8.29/9    4.33/6    4.58/7    1.34/4    1.31/8    1.47/4    4.38/7    4.51/6    1.10/5    5.50/8  
                                                43.28/8   45.33/8   45.58/8  
                                                 4.07/7    2.05/6    0.25/9  
  9    288 Pietrzykowski Władysław '      46.07  4.36/6   14.26/9   19.51/9   21.49/9   24.46/9   27.24/9   31.40/9   37.39/9   39.10/9   40.38/9  
           Indywidualni                                 4.36/6    9.50/9    5.25/8    1.58/8    2.57/9    2.38/8    4.16/4    5.59/8    1.31/8    1.28/5  
                                                43.33/9   45.44/9   46.07/9  
                                                 2.55/5    2.11/8    0.23/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        3.1km  120m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-50      2-37      3-72      4-40      5-41      6-63      7-34      8-70      9-48     10-36    
                                      11-44     12-99    
  1    269 Melzer AniArkadiusz ' 74       43.55  5.32/2    6.27/1*  11.24/1*  14.10/1*  15.52/1*  25.16/1*  29.39/1*  33.00/1*  37.06/1*  38.04/1* 
           UKS Siódemka Rumia                           5.32/2    0.55/1*   4.57/1*   2.46/4    1.42/1*   9.24/4    4.23/4    3.21/1*   4.06/2    0.58/3  
                                                41.12/1*  43.33/1*  43.55/1* 
                                                 3.08/6    2.21/2    0.22/2  
  2    275 Jusik Paweł ' 84               47.21  5.37/3    6.38/2   12.55/2   14.22/2   17.45/2   27.51/3   32.12/2   37.45/3   40.52/2   41.38/2  
           Biegaj z Mapą                                5.37/3    1.01/3    6.17/4    1.27/1*   3.23/3   10.06/5    4.21/3    5.33/3    3.07/1*   0.46/1* 
                                                44.45/2   46.59/2   47.21/2  
                                                 3.07/5    2.14/1*   0.22/2  
  3    271 Szabla Rafał ' 88              49.32  7.09/5    8.06/3   18.18/4   21.41/4   25.10/4   30.10/4   33.27/3   37.01/2   41.59/3   43.15/3  
           Indywidualni                                 7.09/5    0.57/2   10.12/7    3.23/5    3.29/4    5.00/1*   3.17/1*   3.34/2    4.58/4    1.16/5  
                                                46.01/3   49.13/3   49.32/3  
                                                 2.46/4    3.12/3    0.19/1* 
  4    274 Hrouzova Jirina ' 60           51.25  6.09/4   10.49/4   16.48/3   18.20/3   20.30/3   27.04/2   33.59/4   39.58/4   44.04/4   44.55/4  
           TJ Loko Krnov                                6.09/4    4.40/6    5.59/3    1.32/2    2.10/2    6.34/3    6.55/5    5.59/4    4.06/2    0.51/2  
                                                47.13/4   50.59/4   51.25/4  
                                                 2.18/3    3.46/6    0.26/5  
  5    313 Bielecki Tadeusz               71.36  4.59/1*  15.53/6   21.49/5   28.25/6   33.05/6   38.46/5   42.45/5   56.21/5   61.39/5   62.40/5  
           UKS Siódemka Rumia                           4.59/1*  10.54/7    5.56/2    6.36/7    4.40/6    5.41/2    3.59/2   13.36/7    5.18/5    1.01/4  
                                                67.24/5   70.52/5   71.36/5  
                                                 4.44/7    3.28/5    0.44/7  
  6    270 Polewka Beata ' 71             93.37 28.33/7   31.36/7   39.14/7   41.02/7   45.10/7   62.31/7   70.13/7   79.16/7   86.06/7   87.39/6  
           UKS Kometa Gliwice                          28.33/7    3.03/5    7.38/5    1.48/3    4.08/5   17.21/7    7.42/6    9.03/6    6.50/6    1.33/6  
                                                89.44/6   93.10/6   93.37/6  
                                                 2.05/2    3.26/4    0.27/6  
  7    278 Kośmider Alicja ' 83           95.58 13.07/6   14.24/5   22.57/6   27.33/5   33.03/5   46.04/6   68.54/6   77.24/6   85.47/6   89.04/7  
           Biegaj z Mapą                               13.07/6    1.17/4    8.33/6    4.36/6    5.30/7   13.01/6   22.50/7    8.30/5    8.23/7    3.17/7  
                                                90.43/7   95.36/7   95.58/7  
                                                 1.39/1*   4.53/7    0.22/2  
       266 Golonka Anna ' 89          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       268 Krzyżak Katarzyna ' 89     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       272 Szociński Robert ' 65      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           JW 1                                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       273 Wiejacka Joanna ' 69       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Saper Kazuń                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       276 Wrzosek Małgorzata ' 83    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Biegaj z Mapą                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       291 Tomanek Beata '            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /