Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                         2013-04-07 20:32:55
                                                                 PBD2013
===Podkarpacki OZOS=========================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         2.1km   52m 6k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-37      2-46      3-44      4-39      5-101     6-100   
  1      5 Pachnik Stanislaw'2003         22.08  2.28/1*   4.58/1*   7.24/1*  17.00/2   20.30/2   21.43/2   22.08/1* 
           UKS Tukan Iwiny                              2.28/1*   2.30/1*   2.26/1*   9.36/5    3.30/1*   1.13/2    0.25/2  
  2      6 Paterek Mikolaj'2003           22.11  3.27/2    6.28/2    9.12/2   16.38/1*  20.16/1*  21.42/1*  22.11/2  
           HKS Azymut Mochy                             3.27/2    3.01/2    2.44/2    7.26/3    3.38/2    1.26/4    0.29/4  
  3      4 Nowak Grzegorz'2003            24.04  4.48/6    8.30/5   11.43/5   17.36/3   22.00/3   23.37/3   24.04/3  
           UKS Azymut 45 Gdynia                         4.48/6    3.42/5    3.13/3    5.53/2    4.24/4    1.37/6    0.27/3  
  4     10 Toborek Jakub'2003             25.00  4.07/4   10.20/6   13.48/6   18.49/4   22.44/4   24.31/4   25.00/4  
           MKS MOS Wroclaw                              4.07/4    6.13/7    3.28/4    5.01/1*   3.55/3    1.47/8    0.29/4  
  5      2 Biolik Emil'2003               27.45  3.55/3    7.04/3   10.36/3   21.10/5   25.48/5   27.12/5   27.45/5  
           UNTS Warszawa                                3.55/3    3.09/3    3.32/6   10.34/6    4.38/6    1.24/3    0.33/8  
  6      1 Bartos Zbigniew'2003           28.05  4.17/5    7.42/4   11.12/4   22.02/6   26.30/6   27.35/6   28.05/6  
           UKS Orientus Lódz                            4.17/5    3.25/4    3.30/5   10.50/7    4.28/5    1.05/1*   0.30/6  
  7      9 Smektala Patryk'2003           33.55  5.02/7   11.46/7   16.00/7   23.29/7   31.44/7   33.20/7   33.55/7  
           BUKOS Stary Belecin                          5.02/7    6.44/8    4.14/7    7.29/4    8.15/9    1.36/5    0.35/9  
  8     11 Suszek  Tadeusz'2002           43.28  9.21/8   14.16/8   19.19/8   35.54/8   40.58/8   43.04/8   43.28/8  
           UKS Tukan Iwiny                              9.21/8    4.55/6    5.03/8   16.35/8    5.04/7    2.06/9    0.24/1* 
  9      8 Pulda Eryk'2004                66.11 13.15/9   28.14/9   34.58/9   56.14/9   63.57/9   65.40/9   66.11/9  
           UKS Tukan Iwiny                             13.15/9   14.59/9    6.44/9   21.16/9    7.43/8    1.43/7    0.31/7  
         3 Calujek Kacper'2003        DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           LKO Leszno                                       /         /         /         /         /         /         /   
         7 Pawlowski Patryk'2003      DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           HKS Azymut Mochy                                 /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        3.8km   80m 6k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-35      2-46      3-44      4-39      5-101     6-100   
  1     13 Zdanowicz Tomasz'2003      0b.PK 26.39  4.04/1*  10.00/1*  13.23/1*  19.48/1*  24.11/1*  26.09/1*  26.39/1* 
           HKS Azymut Mochy                             4.04/1*   5.56/1*   3.23/1*   6.25/1*   4.23/1*   1.58/3    0.30/2  
  2     12 Brozynski Oliwier'2003     0b.PK 43.58  7.00/2   16.48/3   21.14/3   37.36/3   42.16/3   43.32/3   43.58/3  
           HKS Azymut Mochy                             7.00/2    9.48/3    4.26/2   16.22/3    4.40/2    1.16/1*   0.26/1* 
  3     18 Borowski  Bartosz'2002    PK0b.PK 42.4  7.50/3   15.03/2   19.41/2   35.56/2   40.39/2   42.10/2   42.44/2  
           UKS Sloneczko Zory                           7.50/3    7.13/2    4.38/3   16.15/2    4.43/3    1.31/2    0.34/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.5km   47m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-39      2-44      3-46      4-37      5-74      6-101     7-83      8-100   
  1     46 Rzenca Piotr'2001              18.37  2.55/1*   6.28/1*   8.27/1*  10.41/1*  13.15/1*  15.35/1*  17.13/1*  18.07/1*  18.37/1* 
           UKS Orientus Lódz                            2.55/1*   3.33/1*   1.59/1*   2.14/1*   2.34/1*   2.20/1*   1.38/3    0.54/5    0.30/14 
  2     36 Laszkiewicz Dominik'2001       22.53  3.23/5    7.39/4   10.16/2   13.20/2   16.40/2   19.45/2   21.22/2   22.17/2   22.53/2  
           UKS Traper Zlocieniec                        3.23/5    4.16/3    2.37/5    3.04/11   3.20/5    3.05/12   1.37/2    0.55/6    0.36/23 
  3     27 Hyla Damian'2001               23.41  3.57/12   9.05/8   11.21/3   13.42/3   16.53/3   19.48/3   22.15/3   23.13/3   23.41/3  
           UKS Azymek Zdzieszowice                      3.57/12   5.08/8    2.16/4    2.21/2    3.11/4    2.55/6    2.27/14   0.58/8    0.28/7  
  4     28 Jach Arkadiusz'2001            24.49  3.12/2    7.34/3   12.45/6   15.09/4   18.08/4   20.48/4   23.32/4   24.22/4   24.49/4  
           MKS MOS Wroclaw                              3.12/2    4.22/4    5.11/22   2.24/3    2.59/3    2.40/4    2.44/19   0.50/1*   0.27/5  
  5     16 Baron Dawid'2001               25.23  4.10/14  10.13/12  13.12/11  16.01/7   19.34/7   22.24/7   24.02/6   24.55/5   25.23/5  
           SP36 Gliwice                                 4.10/14   6.03/15   2.59/13   2.49/7    3.33/8    2.50/5    1.38/3    0.53/4    0.28/7  
  6     50 Smyk Bartosz'2002              25.30  3.28/7    9.30/9   12.20/5   15.16/5   19.10/5   22.07/5   23.56/5   24.58/6   25.30/6  
           UKS Traper Zlocieniec                        3.28/7    6.02/14   2.50/11   2.56/9    3.54/13   2.57/7    1.49/6    1.02/11   0.32/18 
  7     47 Seidel Nikodem'2001            26.34  3.34/8    8.45/6   12.49/7   15.44/6   19.12/6   22.21/6   25.03/7   26.00/7   26.34/7  
           HKS Azymut Mochy                             3.34/8    5.11/9    4.04/18   2.55/8    3.28/6    3.09/13   2.42/18   0.57/7    0.34/22 
  8     41 Porzycz Grzegorz'2002          27.02  3.27/6   13.46/22  15.46/21  18.12/15  21.44/13  24.17/10  25.46/8   26.37/8   27.02/8  
           UKS Azymut 45 Gdynia                         3.27/6   10.19/23   2.00/2    2.26/4    3.32/7    2.33/3    1.29/1*   0.51/2    0.25/1* 
  9     17 Bartos Grzegorz'2001           27.55  4.31/18  10.19/14  13.17/12  16.57/12  21.22/12  24.26/11  26.15/10  27.27/9   27.55/9  
           UKS Orientus Lódz                            4.31/18   5.48/13   2.58/12   3.40/19   4.25/16   3.04/11   1.49/6    1.12/15   0.28/7  
 10     22 Fitrzyk Krzysztof'2002         28.24  3.44/9    8.42/5   12.49/7   16.49/11  20.36/8   24.11/9   26.24/11  27.56/10  28.24/10 
           UKS Patria Mlynne                            3.44/9    4.58/6    4.07/19   4.00/20   3.47/11   3.35/18   2.13/12   1.32/23   0.28/7  
 11     49 Sloma  Grzegorz'2001           28.34  3.49/11  10.16/13  12.59/9   16.28/9   20.47/9   24.09/8   25.52/9   27.58/11  28.34/11 
           UKS Tukan Iwiny                              3.49/11   6.27/18   2.43/8    3.29/14   4.19/14   3.22/16   1.43/5    2.06/25   0.36/23 
 12     24 Gojlo Jakub'2001               28.53  6.45/27  12.09/21  14.57/17  18.29/16  22.08/14  25.06/13  27.26/13  28.24/12  28.53/12 
           UKS Azymek Zdzieszowice                      6.45/27   5.24/11   2.48/10   3.32/15   3.39/10   2.58/8    2.20/13   0.58/8    0.29/12 
 13     38 Michalec  Mateusz'2002         29.02  4.21/16  10.00/11  13.07/10  16.46/10  21.08/11  24.51/12  27.02/12  28.31/13  29.02/13 
           UKS Orientus Lódz                            4.21/16   5.39/12   3.07/14   3.39/17   4.22/15   3.43/20   2.11/11   1.29/22   0.31/16 
 14     25 Grobelny Alex'2002             29.31  4.09/13  10.44/16  13.24/13  16.12/8   20.55/10  25.08/14  27.36/14  28.59/14  29.31/14 
           HKS Azymut Mochy                             4.09/13   6.35/20   2.40/7    2.48/6    4.43/18   4.13/24   2.28/15   1.23/19   0.32/18 
 15     34 Lebiedziejewski Wiktor'2001      30.01  6.35/26  11.26/19  14.57/17  17.57/14  22.57/17  26.00/15  28.32/16  29.30/15  30.01/15 
           MKS Paulinum Jelenia Góra                    6.35/26   4.51/5    3.31/15   3.00/10   5.00/20   3.03/9    2.32/17   0.58/8    0.31/16 
 16     30 Knichal Dominik'2002           30.07  5.05/22  10.23/15  14.30/16  18.37/17  22.30/15  26.10/16  28.13/15  29.38/16  30.07/16 
           UKS Orientpark Osiecznica                    5.05/22   5.18/10   4.07/19   4.07/21   3.53/12   3.40/19   2.03/9    1.25/20   0.29/12 
 17     48 Siniecki Dawid'2002            31.41  4.31/18  10.52/17  13.36/14  17.15/13  22.41/16  26.51/17  30.10/18  31.14/17  31.41/17 
           BUKOS Stary Belecin                          4.31/18   6.21/16   2.44/9    3.39/17   5.26/22   4.10/23   3.19/24   1.04/12   0.27/5  
 18     44 Rakowski Oskar'2001            31.55  3.16/3    9.42/10  15.08/19  18.42/18  23.33/18  27.30/18  30.01/17  31.23/18  31.55/18 
           SP36 Gliwice                                 3.16/3    6.26/17   5.26/23   3.34/16   4.51/19   3.57/21   2.31/16   1.22/17   0.32/18 
 19     55 Zurkiewicz Krzysztof'2001      33.38  4.45/21  11.14/18  13.52/15  20.44/20  25.20/19  29.20/20  31.28/19  33.06/19  33.38/19 
           UKS Arkady Raszków                           4.45/21   6.29/19   2.38/6    6.52/25   4.36/17   4.00/22   2.08/10   1.38/24   0.32/18 
 20     35 Lepich Pawel'2001              34.15  3.46/10   8.48/7   16.47/22  20.11/19  25.41/20  28.44/19  32.38/20  33.45/20  34.15/20 
           UKS Lotna Zdzieszowice                       3.46/10   5.02/7    7.59/25   3.24/12   5.30/23   3.03/9    3.54/26   1.07/13   0.30/14 
 21     33 Kurzyp Stanislaw'2002          35.02  3.19/4    7.19/2   11.45/4   25.13/22  28.04/22  30.35/21  33.45/21  34.36/21  35.02/21 
           MKS MOS Wroclaw                              3.19/4    4.00/2    4.26/21  13.28/28   2.51/2    2.31/2    3.10/23   0.51/2    0.26/2  
 22     51 Sobczak Eryk'2001              36.21  4.29/17  11.33/20  15.30/20  21.10/21  26.44/21  31.30/22  34.27/22  35.53/22  36.21/22 
           UKS Arkady Raszków                           4.29/17   7.04/21   3.57/17   5.40/23   5.34/24   4.46/25   2.57/21   1.26/21   0.28/7  
 23     39 Mordak Piotr'2001              41.15  4.42/20  18.46/24  22.36/23  27.10/23  32.53/24  36.22/24  38.17/23  40.49/23  41.15/23 
           UKS Sloneczko Zory                           4.42/20  14.04/27   3.50/16   4.34/22   5.43/26   3.29/17   1.55/8    2.32/29   0.26/2  
 24     31 Koleczko Blazej'2002           41.59  5.39/23  23.57/28  25.58/24  28.39/24  32.14/23  35.28/23  40.20/24  41.33/24  41.59/24 
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 5.39/23  18.18/29   2.01/3    2.41/5    3.35/9    3.14/14   4.52/27   1.13/16   0.26/2  
 25     20 Czapla Dawid'2002              49.54  6.04/24  24.12/29  32.23/27  35.51/26  41.16/25  44.34/25  48.10/25  49.18/25  49.54/25 
           UKS Lotna Zdzieszowice                       6.04/24  18.08/28   8.11/26   3.28/13   5.25/21   3.18/15   3.36/25   1.08/14   0.36/23 
 26     53 Oeszlaeger Pawel               59.30  6.26/25  19.25/25  32.45/28  41.29/27  48.37/27  53.33/27  56.31/26  58.49/26  59.30/26 
           UKS Sloneczko Zory                           6.26/25  12.59/24  13.20/28   8.44/26   7.08/27   4.56/27   2.58/22   2.18/26   0.41/26 
 27     23 Gidel Samuel'2001              60.34  9.17/29  19.34/26  26.55/25  33.27/25  41.56/26  47.59/26  57.07/27  59.34/27  60.34/27 
           UKS Lotna Zdzieszowice                       9.17/29  10.17/22   7.21/24   6.32/24   8.29/29   6.03/29   9.08/29   2.27/28   1.00/29 
 28     52 Suszek  Klaudiusz'2001         61.27  8.23/28  21.23/27  34.41/29  43.36/28  50.49/28  55.35/28  58.22/28  60.42/28  61.27/28 
           UKS Tukan Iwiny                              8.23/28  13.00/25  13.18/27   8.55/27   7.13/28   4.46/25   2.47/20   2.20/27   0.45/28 
 29     54 Wozniak Maciej'2002            65.22  4.14/15  17.35/23  31.02/26  45.30/29  51.04/29  56.52/29  63.17/29  64.39/29  65.22/29 
           UKS Lotna Zdzieszowice                       4.14/15  13.21/26  13.27/29  14.28/29   5.34/24   5.48/28   6.25/28   1.22/17   0.43/27 
        21 Czech Piotr'2002           NKl        4.03/     9.24/    13.34/    17.15/    21.51/    26.29/         /    27.38/    28.08/   
           UKS Azymek Zdzieszowice                      4.03/     5.21/     4.10/     3.41/     4.36/     4.38/         /         /     0.30/   
        32 Kuberski Jakub'2001        NKl        2.24/    14.11/         /    43.04/    46.49/    49.45/    52.06/    53.03/    53.34/   
           HKS Azymut Mochy                             2.24/    11.47/         /         /     3.45/     2.56/     2.21/     0.57/     0.31/   
        40 Obstoj Piotr'2002          NKl        5.51/    13.37/    23.46/    30.29/    38.10/    42.23/         /    45.04/    45.34/   
           UKS Lotna Zdzieszowice                       5.51/     7.46/    10.09/     6.43/     7.41/     4.13/         /         /     0.30/   
        15 Alaksiejew Oskar'2000      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
        26 Hajde Kacper'2002          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orientpark Osiecznica                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
        37 Maciolek Daniel'2002       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Lotna Zdzieszowice                           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
        42 Probala Bartlomiej'2002    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orientpark Osiecznica                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
        43 Przegon Adrian'2002        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orientpark Osiecznica                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         3.6km   85m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-36      2-48      3-55      4-42      5-71      6-75      7-101     8-83      9-81    
                                      10-78     11-100   
  1     91 Pavlovec Dan  '99              27.48  3.48/5    8.46/1*  10.33/1*  15.33/1*  17.36/1*  20.35/1*  22.21/1*  23.41/1*  24.29/1* 
           Jiskra Novy Bor                              3.48/5    4.58/1*   1.47/1*   5.00/1*   2.03/2    2.59/4    1.46/1*   1.20/1*   0.48/1* 
                                                25.56/1*  27.25/1*  27.48/1* 
                                                 1.27/5    1.29/4    0.23/4  
  2     64 Cuprys Gracjan'99              28.49  4.13/11   9.20/2   11.12/3   16.14/2   18.19/2   21.13/2   23.05/2   24.37/2   25.35/2  
           HKS Azymut Mochy                             4.13/11   5.07/2    1.52/3    5.02/2    2.05/3    2.54/2    1.52/5    1.32/4    0.58/6  
                                                26.57/2   28.26/2   28.49/2  
                                                 1.22/2    1.29/4    0.23/4  
  3     73 Klimkowski Piotr'99            32.23  3.19/2   10.14/4   12.28/4   18.16/3   20.45/3   24.50/4   26.45/4   28.09/3   29.00/3  
           BUKOS Stary Belecin                          3.19/2    6.55/8    2.14/14   5.48/3    2.29/6    4.05/20   1.55/7    1.24/2    0.51/3  
                                                30.31/3   32.01/3   32.23/3  
                                                 1.31/8    1.30/6    0.22/2  
  4     79 Kuca Kacper'99                 34.32  3.11/1*   9.23/3   11.11/2   18.57/4   21.18/4   24.07/3   25.55/3   30.19/6   31.11/6  
           UKS Patria Mlynne                            3.11/1*   6.12/3    1.48/2    7.46/15   2.21/5    2.49/1*   1.48/3    4.24/33   0.52/4  
                                                32.44/6   34.11/4   34.32/4  
                                                 1.33/11   1.27/3    0.21/1* 
  5     71 Kalisiak Dawid'2000            34.41  4.31/17  10.59/5   13.01/5   19.10/5   23.05/5   26.42/7   28.28/5   30.01/4   30.59/4  
           UKS Azymut Pabianice                         4.31/17   6.28/4    2.02/10   6.09/6    3.55/23   3.37/12   1.46/1*   1.33/5    0.58/6  
                                                32.30/4   34.17/5   34.41/5  
                                                 1.31/8    1.47/19   0.24/8  
  6     77 Krawczynski Mikolaj'2000       35.24  4.03/9   12.15/9   14.11/7   20.17/6   23.06/6   26.17/5   28.28/5   30.01/4   31.03/5  
           MKS MOS Wroclaw                              4.03/9    8.12/9    1.56/6    6.06/5    2.49/7    3.11/8    2.11/16   1.33/5    1.02/11 
                                                32.36/5   34.59/6   35.24/6  
                                                 1.33/11   2.23/27   0.25/11 
  7     94 Plóciennik Konrad'2000         36.03  4.20/13  12.33/11  14.30/9   20.34/7   23.23/7   26.34/6   28.42/7   30.20/7   31.20/7  
           UKS Azymut Pabianice                         4.20/13   8.13/10   1.57/7    6.04/4    2.49/7    3.11/8    2.08/15   1.38/8    1.00/10 
                                                32.54/7   35.32/7   36.03/7  
                                                 1.34/13   2.38/31   0.31/29 
  8    103 Wlazel Dawid'99                36.44  4.55/21  11.34/6   14.55/11  23.14/11  25.22/10  29.03/9   30.56/8   32.23/8   33.19/8  
           UKS Orientus Lódz                            4.55/21   6.39/5    3.21/26   8.19/16   2.08/4    3.41/15   1.53/6    1.27/3    0.56/5  
                                                34.48/8   36.18/8   36.44/8  
                                                 1.29/6    1.30/6    0.26/16 
  9     58 Aftowicz Dawid'2000            37.15  5.02/24  11.43/8   14.46/10  23.52/13  25.48/12  29.15/10  31.05/10  32.41/9   33.39/9  
           MKS MOS Wroclaw                              5.02/24   6.41/7    3.03/22   9.06/20   1.56/1*   3.27/10   1.50/4    1.36/7    0.58/6  
                                                35.11/9   36.48/9   37.15/9  
                                                 1.32/10   1.37/11   0.27/18 
 10     98 Smektala Marcin'99             38.11  5.28/26  14.08/18  16.15/14  22.56/10  25.46/11  28.53/8   31.04/9   33.09/10  34.22/10 
           BUKOS Stary Belecin                          5.28/26   8.40/16   2.07/13   6.41/7    2.50/10   3.07/6    2.11/16   2.05/19   1.13/18 
                                                36.13/10  37.44/10  38.11/10 
                                                 1.51/24   1.31/8    0.27/18 
 11     69 Huba Karol'2000                39.37  4.29/15  13.11/12  17.01/18  23.45/12  26.36/13  29.45/11  31.47/11  33.37/11  36.05/11 
           UKS Azymut Debów                             4.29/15   8.42/17   3.50/28   6.44/9    2.51/11   3.09/7    2.02/11   1.50/14   2.28/36 
                                                37.30/11  39.12/11  39.37/11 
                                                 1.25/4    1.42/16   0.25/11 
 12     87 Niezgódka Piotr'99             39.47  5.00/23  13.38/16  17.29/19  24.10/15  27.14/14  30.12/12  32.14/12  34.07/12  36.30/13 
           UKS Arkady Raszków                           5.00/23   8.38/14   3.51/29   6.41/7    3.04/14   2.58/3    2.02/11   1.53/15   2.23/35 
                                                37.53/12  39.24/12  39.47/12 
                                                 1.23/3    1.31/8    0.23/4  
 13     88 Nitsch Tomasz'2000             40.17  3.21/3   11.41/7   14.04/6   21.09/8   24.25/8   31.08/14  33.07/13  35.08/13  36.16/12 
           UNTS Warszawa                                3.21/3    8.20/12   2.23/15   7.05/11   3.16/18   6.43/34   1.59/9    2.01/16   1.08/14 
                                                38.00/13  39.48/14  40.17/13 
                                                 1.44/17   1.48/20   0.29/26 
 14     61 Pieniak Krystian               40.20  5.39/27  12.19/10  14.17/8   21.58/9   24.59/9   31.25/15  33.20/14  36.03/14  37.02/14 
           UKS Kometa Gliwice                           5.39/27   6.40/6    1.58/8    7.41/14   3.01/12   6.26/32   1.55/7    2.43/29   0.59/9  
                                                38.22/14  39.47/13  40.20/14 
                                                 1.20/1*   1.25/2    0.33/32 
 15     93 Pietek Jakub'2000              41.15  5.53/28  14.24/19  16.47/15  23.57/14  27.23/15  31.00/13  33.26/15  36.06/15  37.10/15 
           UKS Orientus Lódz                            5.53/28   8.31/13   2.23/15   7.10/12   3.26/20   3.37/12   2.26/23   2.40/28   1.04/13 
                                                38.49/15  40.35/15  41.15/15 
                                                 1.39/16   1.46/18   0.40/33 
 16     66 Fitrzyk Kamil'99               42.07  4.43/20  13.22/14  16.09/13  24.40/16  27.44/16  31.55/16  34.22/16  36.29/16  37.52/16 
           UKS Patria Mlynne                            4.43/20   8.39/15   2.47/19   8.31/17   3.04/14   4.11/22   2.27/25   2.07/20   1.23/23 
                                                39.48/16  41.39/16  42.07/16 
                                                 1.56/26   1.51/21   0.28/22 
 17     78 Krudowski Blazej'99            43.16  4.56/22  13.48/17  16.50/17  26.21/18  29.22/17  33.26/17  35.27/17  38.01/17  39.17/17 
           MKS MOS Wroclaw                              4.56/22   8.52/19   3.02/21   9.31/24   3.01/12   4.04/18   2.01/10   2.34/26   1.16/19 
                                                41.02/17  42.45/17  43.16/17 
                                                 1.45/18   1.43/17   0.31/29 
 18     70 Jankowiak Adam'2000            45.11  7.04/30  16.13/20  18.07/20  27.49/19  31.57/18  36.01/18  38.07/18  39.49/18  41.00/18 
           BUKOS Stary Belecin                          7.04/30   9.09/20   1.54/5    9.42/25   4.08/24   4.04/18   2.06/13   1.42/9    1.11/16 
                                                43.07/18  44.44/18  45.11/18 
                                                 2.07/28   1.37/11   0.27/18 
 19     97 Roslaniec Mateusz'2000         49.27  6.44/29  22.36/32  24.35/30  33.13/25  36.18/23  39.53/20  42.19/21  44.38/20  45.47/20 
           MKS MOS Wroclaw                              6.44/29  15.52/32   1.59/9    8.38/18   3.05/16   3.35/11   2.26/23   2.19/22   1.09/15 
                                                47.22/20  49.00/19  49.27/19 
                                                 1.35/14   1.38/13   0.27/18 
 20     89 Obstoj Adam'2000               49.36  3.53/7   16.58/21  22.46/25  30.25/22  33.47/20  39.45/19  41.52/19  43.38/19  44.41/19 
           UKS Lotna Zdzieszowice                       3.53/7   13.05/24   5.48/36   7.39/13   3.22/19   5.58/30   2.07/14   1.46/13   1.03/12 
                                                46.19/19  49.08/20  49.36/20 
                                                 1.38/15   2.49/33   0.28/22 
 21    100 Strugala Marcin'2000           50.03  4.08/10  17.26/22  22.20/24  31.28/23  35.46/22  39.55/21  42.16/20  44.38/20  46.04/21 
           MKS MOS Wroclaw                              4.08/10  13.18/26   4.54/34   9.08/21   4.18/27   4.09/21   2.21/19   2.22/24   1.26/25 
                                                47.55/21  49.35/21  50.03/21 
                                                 1.51/24   1.40/15   0.28/22 
 22     80 Ledniowski Filip'2000          50.34  4.42/18  17.57/23  22.52/26  32.13/24  36.24/24  40.40/23  42.53/23  45.17/22  46.44/24 
           MKS MOS Wroclaw                              4.42/18  13.15/25   4.55/35   9.21/22   4.11/25   4.16/23   2.13/18   2.24/25   1.27/26 
                                                48.34/24  50.10/22  50.34/22 
                                                 1.50/22   1.36/10   0.24/8  
 23     67 Garstka Kamil'2000             51.12  3.51/6   13.36/15  16.48/16  26.10/17  36.49/25  40.46/24  43.14/24  45.21/23  46.41/23 
           UKS Arkady Raszków                           3.51/6    9.45/21   3.12/24   9.22/23  10.39/35   3.57/16   2.28/27   2.07/20   1.20/22 
                                                48.30/23  50.43/23  51.12/23 
                                                 1.49/20   2.13/24   0.29/26 
 23     76 Krawczyk Dariusz'99            51.12  5.06/25  18.03/24  20.50/21  29.41/21  32.54/19  40.23/22  42.46/22  45.23/24  46.40/22 
           BUKOS Stary Belecin                          5.06/25  12.57/23   2.47/19   8.51/19   3.13/17   7.29/35   2.23/21   2.37/27   1.17/20 
                                                48.28/22  50.50/24  51.12/23 
                                                 1.48/19   2.22/26   0.22/2  
 25     65 Czaplinski Jakub'2000          54.12  4.29/15  18.47/25  21.56/22  28.58/20  35.35/21  41.41/25  44.26/25  46.08/25  47.26/25 
           MKS MOS Wroclaw                              4.29/15  14.18/30   3.09/23   7.02/10   6.37/31   6.06/31   2.45/30   1.42/9    1.18/21 
                                                50.33/25  53.48/25  54.12/25 
                                                 3.07/35   3.15/34   0.24/8  
 26     59 Aftowicz Grzegorz'2000         56.24  4.00/8   23.52/34  25.56/31  37.05/27  44.48/30  47.47/29  50.16/28  52.18/28  53.06/27 
           MKS MOS Wroclaw                              4.00/8   19.52/36   2.04/11  11.09/26   7.43/33   2.59/4    2.29/28   2.02/18   0.48/1* 
                                                54.35/26  55.52/26  56.24/26 
                                                 1.29/6    1.17/1*   0.32/31 
 27    105 Zajac Dawid'2000               57.38 13.58/36  22.11/31  24.04/28  40.19/31  43.08/28  46.47/26  49.14/26  51.15/26  52.56/26 
           UKS Azymut Pabianice                        13.58/36   8.13/10   1.53/4   16.15/33   2.49/7    3.39/14   2.27/25   2.01/16   1.41/27 
                                                55.11/27  57.13/27  57.38/27 
                                                 2.15/29   2.02/22   0.25/11 
 28    101 Lebiedziejewski Marcel         58.25  4.13/11  22.06/30  26.43/33  39.08/30  42.59/27  47.45/28  50.06/27  51.48/27  53.31/28 
           MKS Paulinum Jelenia Góra                    4.13/11  17.53/34   4.37/32  12.25/29   3.51/22   4.46/25   2.21/19   1.42/9    1.43/29 
                                                56.21/29  58.00/28  58.25/28 
                                                 2.50/31   1.39/14   0.25/11 
 29     86 Musiala Hubert'2000            58.56  3.34/4   21.44/29  24.17/29  38.01/29  42.18/26  46.48/27  50.37/29  52.58/29  54.21/29 
           UKS Grom Sokolniki                           3.34/4   18.10/35   2.33/18  13.44/30   4.17/26   4.30/24   3.49/31   2.21/23   1.23/23 
                                                56.20/28  58.26/29  58.56/29 
                                                 1.59/27   2.06/23   0.30/28 
 30     63 Byrczek Jan'2000               61.26  4.28/14  13.14/13  15.40/12  43.37/34  47.25/31  51.24/31  53.48/30  55.32/30  56.44/30 
           SP9                                          4.28/14   8.46/18   2.26/17  27.57/36   3.48/21   3.59/17   2.24/22   1.44/12   1.12/17 
                                                58.34/30  61.01/30  61.26/30 
                                                 1.50/22   2.27/28   0.25/11 
 31     95 Przygodzki Arkadiusz'2000      67.35  7.14/31  20.33/27  23.56/27  37.46/28  44.00/29  49.14/30  54.41/31  59.33/31  61.19/31 
           UKS Sloneczko Zory                           7.14/31  13.19/27   3.23/27  13.50/31   6.14/28   5.14/28   5.27/34   4.52/35   1.46/30 
                                                64.16/31  66.50/31  67.35/31 
                                                 2.57/32   2.34/29   0.45/34 
 32     90 Orlowski Kamil'2000            71.58 10.58/34  23.36/33  27.45/34  41.49/32  48.06/32  52.54/32  58.38/32  62.57/32  65.09/32 
           UKS Sloneczko Zory                          10.58/34  12.38/22   4.09/31  14.04/32   6.17/30   4.48/26   5.44/36   4.19/31   2.12/31 
                                                68.15/32  71.35/32  71.58/32 
                                                 3.06/34   3.20/35   0.23/4  
 33     68 Gawron  Dawid'2000             73.42 13.29/35  26.57/36  30.17/36  42.37/33  49.50/33  55.43/33  60.49/33  65.52/33  67.34/33 
           UKS Tukan Iwiny                             13.29/35  13.28/28   3.20/25  12.20/28   7.13/32   5.53/29   5.06/33   5.03/36   1.42/28 
                                                70.20/33  72.56/33  73.42/33 
                                                 2.46/30   2.36/30   0.46/35 
 34     74 Koleczko Bartosz'2000          74.58  7.56/32  21.35/28  26.18/32  44.45/35  51.01/34  55.54/34  61.35/34  65.54/34  68.08/34 
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 7.56/32  13.39/29   4.43/33  18.27/34   6.16/29   4.53/27   5.41/35   4.19/31   2.14/32 
                                                71.05/34  74.32/34  74.58/34 
                                                 2.57/32   3.27/36   0.26/16 
 35     62 Bartosz Maciej'99              80.31  4.42/18  20.05/26  22.09/23  33.35/26  59.51/35  66.31/35  69.02/35  73.37/35  75.57/35 
           UKS Reflex Rybnik                            4.42/18  15.23/31   2.04/11  11.26/27  26.16/36   6.40/33   2.31/29   4.35/34   2.20/33 
                                                77.46/35  80.03/35  80.31/35 
                                                 1.49/20   2.17/25   0.28/22 
 36     82 Malinski Jakub'2000            92.30  9.10/33  25.09/35  29.12/35  53.09/36  61.27/36  72.13/36  76.42/36  79.56/36  82.18/36 
           MKS MOS Wroclaw                              9.10/33  15.59/33   4.03/30  23.57/35   8.18/34  10.46/36   4.29/32   3.14/30   2.22/34 
                                                89.06/36  91.44/36  92.30/36 
                                                 6.48/36   2.38/31   0.46/35 
        60 Antkowiak Dawid'2000       NKl        5.35/    25.28/    29.01/    53.29/         /         /         /         /         /   
           HKS Azymut Mochy                             5.35/    19.53/     3.33/    24.28/         /         /         /         /         /   
                                                     /         /    98.08/   
                                                     /         /         /   
        72 Kedziora Piotr'2000        NKl        6.11/    37.44/    41.15/    65.33/         /         /         /         /         /   
           UKS Sloneczko Zory                           6.11/    31.33/     3.31/    24.18/         /         /         /         /         /   
                                                     /         /   110.58/   
                                                     /         /         /   
        75 Kosina Matous'99           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Jiskra Novy Bor                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
        81 Lopaciuk Sebastian'99      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Azymek Zdzieszowice                          /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
        83 Mares Vít '99              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Jiskra Novy Bor                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
        96 Rams Mateusz'99            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Azymek Zdzieszowice                          /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
        99 Sroka Jakub'99             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS Paulinum Jelenia Góra                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       102 Tomanek Krzysztof'2000     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       104 Wojtkowiak Radoslaw'2000   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orientpark Osiecznica                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         6.2km  140m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-40      2-38      3-36      4-32      5-71      6-69      7-58      8-59      9-49    
                                      10-47     11-101    12-102    13-84     14-82     15-81     16-78     17-100   
  1    133 Sawoscianik Adam'97            40.19  2.40/4    3.21/2    4.36/2    6.35/2   11.15/1*  15.28/1*  20.59/1*  21.32/1*  24.50/1* 
           UKS Traper Zlocieniec                        2.40/4    0.41/5    1.15/1*   1.59/1*   4.40/1*   4.13/1*   5.31/1*   0.33/8    3.18/4  
                                                26.36/1*  33.24/1*  34.44/1*  35.16/1*  36.05/1*  37.47/1*  38.47/1*  39.57/1*  40.19/1* 
                                                 1.46/3    6.48/1*   1.20/13   0.32/1*   0.49/4    1.42/25   1.00/1*   1.10/5    0.22/6  
  2    676 Baran Jan                      42.09  2.27/1*   3.05/1*   4.28/1*   6.34/1*  12.28/2   16.43/2   22.33/2   22.59/2   26.09/2  
           WKS Wawel Kraków                             2.27/1*   0.38/1*   1.23/3    2.06/2    5.54/6    4.15/2    5.50/2    0.26/1*   3.10/3  
                                                28.18/2   35.31/2   36.43/2   37.31/2   38.21/2   39.34/2   40.39/2   41.49/2   42.09/2  
                                                 2.09/12   7.13/3    1.12/1*   0.48/17   0.50/5    1.13/19   1.05/5    1.10/5    0.20/4  
  3    125 Legiec Kamil'97                45.18  2.44/7    3.25/6    5.03/8    7.31/5   12.53/4   19.06/4   26.11/4   27.23/5   30.24/5  
           KS Koscielec Chrzanów                        2.44/7    0.41/5    1.38/9    2.28/4    5.22/3    6.13/9    7.05/6    1.12/24   3.01/2  
                                                31.52/4   39.08/3   40.20/3   41.01/3   41.47/3   42.38/3   43.47/3   44.59/3   45.18/3  
                                                 1.28/1*   7.16/4    1.12/1*   0.41/3    0.46/2    0.51/6    1.09/10   1.12/10   0.19/2  
  4    118 Jaroszek Jakub'98              46.32  2.39/3    3.22/4    4.52/4    7.25/3   12.46/3   17.57/3   24.36/3   25.44/3   29.17/3  
           MUKS Gliwice                                 2.39/3    0.43/11   1.30/5    2.33/7    5.21/2    5.11/3    6.39/3    1.08/23   3.33/6  
                                                31.05/3   39.18/4   40.44/4   41.25/4   42.22/4   43.37/4   44.45/4   46.10/4   46.32/4  
                                                 1.48/4    8.13/6    1.26/16   0.41/3    0.57/10   1.15/20   1.08/9    1.25/18   0.22/6  
  5    136 Sosenko Szymon'98              47.12  2.34/2    3.28/8    5.00/7    7.28/4   13.03/5   19.28/6   26.13/5   26.44/4   30.15/4  
           WKS Slask Wroclaw                            2.34/2    0.54/21   1.32/7    2.28/4    5.35/4    6.25/13   6.45/5    0.31/7    3.31/5  
                                                32.13/5   40.33/5   41.51/5   42.32/5   43.30/5   44.25/5   45.35/5   46.50/5   47.12/5  
                                                 1.58/7    8.20/8    1.18/9    0.41/3    0.58/11   0.55/8    1.10/13   1.15/12   0.22/6  
  6    110 Borgiel Jaroslaw'97            48.40  2.44/7    3.24/5    4.44/3    7.32/6   13.41/6   19.13/5   27.21/6   27.51/6   31.51/7  
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 2.44/7    0.40/4    1.20/2    2.48/12   6.09/9    5.32/6    8.08/15   0.30/3    4.00/9  
                                                33.50/7   42.23/8   44.00/8   44.41/7   45.27/7   46.07/7   47.16/7   48.23/7   48.40/6  
                                                 1.59/8    8.33/9    1.37/23   0.41/3    0.46/2    0.40/1*   1.09/10   1.07/3    0.17/1* 
  7    114 Garstka Jakub'98               48.46  4.01/20   4.43/19   6.16/18   9.00/13  14.48/9   20.07/8   27.22/7   27.52/7   31.43/6  
           UKS Arkady Raszków                           4.01/20   0.42/9    1.33/8    2.44/11   5.48/5    5.19/4    7.15/10   0.30/3    3.51/7  
                                                33.37/6   41.49/6   43.08/6   43.57/6   44.50/6   45.46/6   47.08/6   48.22/6   48.46/7  
                                                 1.54/6    8.12/5    1.19/11   0.49/18   0.53/7    0.56/10   1.22/21   1.14/11   0.24/13 
  8    134 Sawoscianik Jakub'98           49.06  2.43/6    3.26/7    4.57/5    7.54/7   14.02/7   19.31/7   27.45/9   28.12/9   32.05/8  
           UKS Traper Zlocieniec                        2.43/6    0.43/11   1.31/6    2.57/15   6.08/8    5.29/5    8.14/16   0.27/2    3.53/8  
                                                34.06/8   42.19/7   43.41/7   44.47/8   45.39/8   46.26/8   47.36/8   48.47/8   49.06/8  
                                                 2.01/10   8.13/6    1.22/15   1.06/25   0.52/6    0.47/3    1.10/13   1.11/7    0.19/2  
  9    141 Wieczorek Marcin'97            50.27  2.48/9    3.35/9    5.19/9    9.10/16  15.19/12  20.55/9   27.36/8   28.11/8   32.26/9  
           UKS Tukan Iwiny                              2.48/9    0.47/14   1.44/14   3.51/23   6.09/9    5.36/7    6.41/4    0.35/15   4.15/10 
                                                34.19/9   43.44/9   45.00/9   45.39/9   46.34/9   47.30/9   48.39/9   50.05/9   50.27/9  
                                                 1.53/5    9.25/12   1.16/6    0.39/2    0.55/9    0.56/10   1.09/10   1.26/19   0.22/6  
 10    128 Lucerski Maciej'97             53.17  5.46/23   6.24/23   7.52/22  10.04/19  16.00/13  22.16/12  34.09/18  35.28/18  38.24/15 
           MKS Paulinum Jelenia Góra                    5.46/23   0.38/1*   1.28/4    2.12/3    5.56/7    6.16/11  11.53/26   1.19/26   2.56/1* 
                                                39.55/14  46.58/10  48.12/10  49.04/10  49.46/10  50.38/10  51.43/10  52.52/10  53.17/10 
                                                 1.31/2    7.03/2    1.14/3    0.52/23   0.42/1*   0.52/7    1.05/5    1.09/4    0.25/18 
 11    112 Druciarek Mikolaj'97           55.34  3.17/16   3.58/15   5.41/11   8.13/8   14.46/8   21.18/10  28.28/10  29.02/10  35.46/10 
           UKS "SKOCZEK" Skoki                          3.17/16   0.41/5    1.43/13   2.32/6    6.33/12   6.32/16   7.10/9    0.34/10   6.44/22 
                                                38.33/10  48.43/12  49.58/11  50.43/11  52.01/11  53.02/11  54.07/11  55.12/11  55.34/11 
                                                 2.47/20  10.10/18   1.15/4    0.45/11   1.18/22   1.01/14   1.05/5    1.05/2    0.22/6  
 12    116 Grzybek Pawel'97               55.47  3.28/17   4.07/17   5.48/12   8.25/10  15.00/11  21.26/11  28.35/11  29.12/11  36.15/12 
           UKS Siódemka Rumia                           3.28/17   0.39/3    1.41/12   2.37/8    6.35/13   6.26/14   7.09/8    0.37/18   7.03/23 
                                                38.46/11  48.56/13  50.13/13  50.55/12  52.15/12  53.16/12  54.22/12  55.26/12  55.47/12 
                                                 2.31/15  10.10/18   1.17/7    0.42/8    1.20/23   1.01/14   1.06/8    1.04/1*   0.21/5  
 13    113 Firlej Marek'98                56.42  2.54/11   3.47/11   5.50/14   8.53/12  16.33/14  24.26/15  32.02/14  32.32/13  37.30/13 
           HKS Azymut Mochy                             2.54/11   0.53/20   2.03/24   3.03/17   7.40/16   7.53/23   7.36/12   0.30/3    4.58/14 
                                                39.29/13  49.01/14  50.28/14  51.42/13  52.50/13  53.45/13  54.57/13  56.16/13  56.42/13 
                                                 1.59/8    9.32/15   1.27/17   1.14/26   1.08/18   0.55/8    1.12/16   1.19/15   0.26/19 
 14    131 Okarma Jacek'98                56.49  2.40/4    3.21/2    4.59/6    9.05/15  19.16/19  26.13/19  33.18/16  33.54/15  38.14/14 
           WKS Slask Wroclaw                            2.40/4    0.41/5    1.38/9    4.06/25  10.11/21   6.57/19   7.05/6    0.36/16   4.20/11 
                                                40.44/15  49.53/15  51.20/15  52.01/14  53.06/14  54.06/14  55.07/14  56.25/14  56.49/14 
                                                 2.30/14   9.09/11   1.27/17   0.41/3    1.05/15   1.00/13   1.01/3    1.18/14   0.24/13 
 15    106 Becmer Damian'97               58.09  3.03/14   3.54/13   5.49/13   9.55/17  16.34/15  23.13/13  30.47/12  31.23/12  35.58/11 
           WKS Slask Wroclaw                            3.03/14   0.51/18   1.55/18   4.06/25   6.39/14   6.39/18   7.34/11   0.36/16   4.35/12 
                                                38.46/11  48.16/11  50.00/12  53.08/16  54.02/15  54.58/15  55.58/15  57.42/15  58.09/15 
                                                 2.48/21   9.30/14   1.44/24   3.08/27   0.54/8    0.56/10   1.00/1*   1.44/24   0.27/21 
 16    126 Lewandowski Patryk'97          58.28  2.57/12   3.41/10   5.20/10   8.15/9   14.57/10  24.46/16  32.41/15  34.16/16  38.56/16 
           UKS Kometa Gliwice                           2.57/12   0.44/13   1.39/11   2.55/13   6.42/15   9.49/25   7.55/14   1.35/27   4.40/13 
                                                41.30/16  50.55/16  52.13/16  52.57/15  54.03/16  55.18/16  56.41/16  58.05/16  58.28/16 
                                                 2.34/16   9.25/12   1.18/9    0.44/10   1.06/16   1.15/20   1.23/23   1.24/16   0.23/12 
 17    109 Birnbaum Adam                  59.27  3.13/15   4.01/16   5.50/14   8.46/11  17.12/16  23.40/14  31.59/13  32.37/14  41.08/18 
           Jiskra Novy Bor                              3.13/15   0.48/16   1.49/16   2.56/14   8.26/18   6.28/15   8.19/17   0.38/20   8.31/27 
                                                43.59/18  53.06/18  54.21/18  55.04/18  56.03/17  56.51/17  57.54/17  59.05/17  59.27/17 
                                                 2.51/22   9.07/10   1.15/4    0.43/9    0.59/13   0.48/4    1.03/4    1.11/7    0.22/6  
 18    137 Stankiewicz Amadeusz'97        60.23  6.47/24   7.42/24   9.26/24  12.04/24  18.25/18  25.03/17  33.47/17  34.30/17  39.29/17 
           MKS Paulinum Jelenia Góra                    6.47/24   0.55/23   1.44/14   2.38/9    6.21/11   6.38/17   8.44/21   0.43/21   4.59/15 
                                                42.15/17  52.34/17  54.03/17  54.48/17  56.28/18  57.17/18  58.29/18  59.59/18  60.23/18 
                                                 2.46/19  10.19/20   1.29/20   0.45/11   1.40/25   0.49/5    1.12/16   1.30/21   0.24/13 
 19    138 Szymanski Kornel'97            64.56  4.10/21   5.02/20   7.01/20  10.13/21  19.57/22  29.46/21  37.37/21  38.11/21  43.41/20 
           MKS Paulinum Jelenia Góra                    4.10/21   0.52/19   1.59/21   3.12/18   9.44/20   9.49/25   7.51/13   0.34/10   5.30/17 
                                                47.21/20  57.50/20  59.07/20  59.52/20  61.04/20  62.05/19  63.15/19  64.26/19  64.56/19 
                                                 3.40/24  10.29/21   1.17/7    0.45/11   1.12/20   1.01/14   1.10/13   1.11/7    0.30/26 
 20    132 Rycerski Karol'98              65.48  2.50/10   3.57/14   5.59/16  10.02/18  18.10/17  25.46/18  35.11/19  35.41/19  41.27/19 
           MKS Paulinum Jelenia Góra                    2.50/10   1.07/26   2.02/23   4.03/24   8.08/17   7.36/20   9.25/22   0.30/3    5.46/18 
                                                44.10/19  56.46/19  58.19/19  59.10/19  60.08/19  62.16/20  63.43/20  65.19/21  65.48/20 
                                                 2.43/17  12.36/26   1.33/21   0.51/21   0.58/11   2.08/26   1.27/24   1.36/23   0.29/25 
 21    119 Jurczyk Maciej'98              65.51  3.36/18   4.23/18   6.20/19   9.00/13  19.39/20  27.22/20  36.51/20  37.28/20  45.05/21 
           UKS Sparta Czyzowice                         3.36/18   0.47/14   1.57/19   2.40/10  10.39/23   7.43/21   9.29/23   0.37/18   7.37/24 
                                                47.27/21  58.17/21  59.36/21  60.22/21  61.28/21  62.33/21  63.49/21  65.13/20  65.51/21 
                                                 2.22/13  10.50/22   1.19/11   0.46/14   1.06/16   1.05/17   1.16/19   1.24/16   0.38/27 
 22    135 Siess Grzegorz'98              69.26  3.55/19   5.07/21   7.07/21  10.06/20  26.19/24  32.33/24  41.14/22  41.48/22  48.27/22 
           UKS Azymut Pabianice                         3.55/19   1.12/27   2.00/22   2.59/16  16.13/26   6.14/10   8.41/20   0.34/10   6.39/20 
                                                50.32/22  60.29/22  62.21/22  63.10/22  65.49/22  66.32/22  67.46/22  69.02/22  69.26/22 
                                                 2.05/11   9.57/16   1.52/27   0.49/18   2.39/27   0.43/2    1.14/18   1.16/13   0.24/13 
 23    130 Musiala Bartosz'98             73.48  6.57/25   7.51/25   9.48/25  13.01/25  28.51/25  35.10/25  43.40/24  44.14/24  50.26/23 
           UKS Grom Sokolniki                           6.57/25   0.54/21   1.57/19   3.13/20  15.50/25   6.19/12   8.30/18   0.34/10   6.12/19 
                                                53.11/23  65.37/23  66.57/23  67.44/23  68.54/23  70.23/23  71.45/23  73.20/23  73.48/23 
                                                 2.45/18  12.26/25   1.20/13   0.47/15   1.10/19   1.29/23   1.22/21   1.35/22   0.28/23 
 24    108 Bielka Pawel'98                78.41  5.05/22   5.53/22   8.02/23  11.24/23  24.09/23  31.52/23  42.29/23  43.15/23  50.55/24 
           UKS Azymek Zdzieszowice                      5.05/22   0.48/16   2.09/25   3.22/22  12.45/24   7.43/21  10.37/24   0.46/22   7.40/25 
                                                56.28/24  68.24/24  70.00/24  70.47/24  72.00/24  74.43/24  76.23/24  78.14/24  78.41/24 
                                                 5.33/27  11.56/23   1.36/22   0.47/15   1.13/21   2.43/27   1.40/25   1.51/26   0.27/21 
 25    111 Domagala Marcel'98             82.24  2.57/12   3.53/12   6.15/17  10.32/22  19.50/21  29.55/22  44.11/25  45.23/25  53.07/25 
           MKS Paulinum Jelenia Góra                    2.57/12   0.56/24   2.22/26   4.17/27   9.18/19  10.05/27  14.16/27   1.12/24   7.44/26 
                                                57.08/25  72.29/25  74.14/25  75.15/25  76.44/25  78.13/25  80.06/25  81.56/25  82.24/25 
                                                 4.01/25  15.21/27   1.45/25   1.01/24   1.29/24   1.29/23   1.53/26   1.50/25   0.28/23 
 26    139 Szymoniak Tomasz'98            83.15 13.28/27  14.10/26  20.22/27  23.34/27  33.49/26  41.56/26  52.41/26  53.15/26  58.36/26 
           LKO Leszno                                  13.28/27   0.42/9    6.12/27   3.12/18  10.15/22   8.07/24  10.45/25   0.34/10   5.21/16 
                                                61.42/26  73.47/26  75.14/26  76.05/26  77.54/26  79.05/26  80.58/26  82.51/26  83.15/26 
                                                 3.06/23  12.05/24   1.27/17   0.51/21   1.49/26   1.11/18   1.53/26   1.53/27   0.24/13 
 27    120 Kaczmarek Krzesimir'97         84.57 13.09/26  14.11/27  16.05/26  19.23/26  39.53/27  45.52/27  54.31/27  55.04/27  61.47/27 
           UKS "SKOCZEK" Skoki                         13.09/26   1.02/25   1.54/17   3.18/21  20.30/27   5.59/8    8.39/19   0.33/8    6.43/21 
                                                66.35/27  76.43/27  78.32/27  79.22/27  80.22/27  81.48/27  83.05/27  84.31/27  84.57/27 
                                                 4.48/26  10.08/17   1.49/26   0.50/20   1.00/14   1.26/22   1.17/20   1.26/19   0.26/19 
       122 Karczewski Dorian'97       NKl        8.02/     9.04/    11.30/    16.55/    26.29/    44.23/    54.27/    68.50/         /   
           UKS "SKOCZEK" Skoki                          8.02/     1.02/     2.26/     5.25/     9.34/    17.54/    10.04/    14.23/         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       143 Zwyrtek Kacper'98          NKl       22.53/    23.48/    27.56/    36.59/    52.53/    72.02/    94.47/    96.01/   113.35/   
           UKS Reflex Rybnik                           22.53/     0.55/     4.08/     9.03/    15.54/    19.09/    22.45/     1.14/    17.34/   
                                               119.16/   139.13/   143.00/   144.02/         /         /         /   147.32/   148.05/   
                                                 5.41/    19.57/     3.47/     1.02/         /         /         /         /     0.33/   
       107 Biederman Marcin'98        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Wawel Kraków                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       117 Gudowski Maciej'98         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS Paulinum Jelenia Góra                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       121 Karasiewicz Kamil'98       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orientpark Osiecznica                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       123 Kessler Hubert'98          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Wawel Kraków                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       124 Kurleto Oskar'97           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Tukan Iwiny                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       129 Mis Mikolaj'97             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS Paulinum Jelenia Góra                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       140 Werda Pawel'97             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Tukan Iwiny                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       115 Gricner Adam'98            NKl        3.55/     4.52/     7.07/    11.39/    30.32/    37.25/    45.38/    46.21/    52.30/   
           UKS Azymek Zdzieszowice                      3.55/     0.57/     2.15/     4.32/    18.53/     6.53/     8.13/     0.43/     6.09/   
                                                54.36/    65.14/    66.48/    67.48/    69.17/    70.22/    71.48/    73.08/    73.36/   
                                                 2.06/    10.38/     1.34/     1.00/     1.29/     1.05/     1.26/     1.20/     0.28/   
       142 Wrotny Mateusz'98          NKl        4.02/     4.53/     6.45/    10.40/    24.12/    38.17/    47.26/    47.57/    53.32/   
           UKS Azymek Zdzieszowice                      4.02/     0.51/     1.52/     3.55/    13.32/    14.05/     9.09/     0.31/     5.35/   
                                                58.30/    72.31/    74.47/    75.45/    77.16/    78.21/    79.47/    81.01/    81.25/   
                                                 4.58/    14.01/     2.16/     0.58/     1.31/     1.05/     1.26/     1.14/     0.24/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         8.3km  140m 24k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-41      2-45      3-43      4-42      5-70      6-65      7-64      8-61      9-60    
                                      10-49     11-54     12-52     13-59     14-58     15-56     16-47     17-76     18-101   
                                      19-102    20-84     21-77     22-79     23-81     24-100   
  1    169 Wolowczyk  Krzysztof'95        51.38  2.44/1*   3.53/1*   5.40/2    7.01/1*   9.41/1*  16.53/1*  19.35/1*  24.32/1*  25.38/1* 
           UNTS Warszawa                                2.44/1*   1.09/1*   1.47/2    1.21/5    2.40/1*   7.12/1*   2.42/1*   4.57/1*   1.06/1* 
                                                29.55/1*  31.21/1*  32.37/1*  33.56/1*  34.44/1*  36.06/1*  38.14/1*  43.57/1*  44.50/1* 
                                                 4.17/1*   1.26/1*   1.16/9    1.19/9    0.48/13   1.22/1*   2.08/1*   5.43/1*   0.53/3  
                                                45.54/1*  46.33/1*  48.04/1*  48.37/1*  50.08/1*  51.14/1*  51.38/1* 
                                                 1.04/2    0.39/6    1.31/1*   0.33/3    1.31/3    1.06/4    0.24/17 
  2    163 Rzenca Krzysztof'96            56.28  2.57/3    4.12/2    6.05/3    8.27/8   11.20/7   19.12/5   22.05/5   27.29/4   28.47/4  
           UKS Orientus Lódz                            2.57/3    1.15/2    1.53/3    2.22/13   2.53/2    7.52/2    2.53/2    5.24/3    1.18/2  
                                                33.08/4   34.49/2   35.54/2   37.01/2   37.30/2   39.09/2   42.30/3   48.43/2   49.36/2  
                                                 4.21/2    1.41/2    1.05/1*   1.07/3    0.29/1*   1.39/4    3.21/12   6.13/2    0.53/3  
                                                50.37/2   51.08/2   52.47/2   53.23/2   54.57/2   56.10/2   56.28/2  
                                                 1.01/1*   0.31/1*   1.39/2    0.36/5    1.34/5    1.13/5    0.18/2  
  3    155 Marszalek Patryk'95            58.29  3.02/5    4.23/5    6.23/5    7.32/3   10.27/3   18.39/3   21.36/3   27.05/3   28.28/3  
           UKS Azymut Debów                             3.02/5    1.21/5    2.00/7    1.09/1*   2.55/3    8.12/6    2.57/5    5.29/4    1.23/5  
                                                32.53/3   34.51/3   36.10/3   37.15/3   37.44/3   39.29/3   42.19/2   50.00/3   50.52/3  
                                                 4.25/3    1.58/6    1.19/10   1.05/2    0.29/1*   1.45/13   2.50/6    7.41/12   0.52/2  
                                                52.02/3   52.41/3   55.03/3   55.35/3   57.04/3   58.07/3   58.29/3  
                                                 1.10/4    0.39/6    2.22/15   0.32/2    1.29/2    1.03/2    0.22/12 
  4    148 Garbacik Michal'95             59.39  2.51/2    4.18/4    6.11/4    7.41/4   10.54/4   18.56/4   21.51/4   27.34/5   29.05/5  
           WKS Wawel Kraków                             2.51/2    1.27/7    1.53/3    1.30/8    3.13/8    8.02/4    2.55/4    5.43/5    1.31/10 
                                                34.17/5   36.17/4   37.30/4   38.33/4   39.05/4   40.49/4   43.46/4   51.18/5   52.09/5  
                                                 5.12/8    2.00/7    1.13/6    1.03/1*   0.32/5    1.44/12   2.57/9    7.32/10   0.51/1* 
                                                53.26/5   54.02/5   56.22/5   56.53/5   58.18/4   59.19/4   59.39/4  
                                                 1.17/8    0.36/4    2.20/13   0.31/1*   1.25/1*   1.01/1*   0.20/9  
  5    156 Nowak Maciej'96                59.57  4.22/16   5.39/14   8.04/12   9.49/11  12.44/10  20.36/9   23.29/8   29.31/8   30.57/8  
           MKS Paulinum Jelenia Góra                    4.22/16   1.17/4    2.25/12   1.45/10   2.55/3    7.52/2    2.53/2    6.02/7    1.26/6  
                                                35.28/7   37.30/7   38.42/7   39.59/7   40.31/7   42.10/7   44.36/7   50.55/4   51.56/4  
                                                 4.31/4    2.02/8    1.12/5    1.17/8    0.32/5    1.39/4    2.26/2    6.19/3    1.01/8  
                                                53.16/4   53.54/4   55.55/4   56.38/4   58.18/4   59.38/5   59.57/5  
                                                 1.20/11   0.38/5    2.01/6    0.43/10   1.40/6    1.20/9    0.19/6  
  6    160 Podsiadly Mateusz'95           60.25  2.59/4    4.15/3    5.39/1*   7.02/2   10.02/2   18.24/2   21.32/2   26.55/2   28.13/2  
           WKS Slask Wroclaw                            2.59/4    1.16/3    1.24/1*   1.23/7    3.00/5    8.22/7    3.08/6    5.23/2    1.18/2  
                                                32.51/2   36.59/6   38.07/6   39.20/6   39.51/6   41.33/6   44.20/6   52.09/7   53.03/7  
                                                 4.38/6    4.08/18   1.08/3    1.13/6    0.31/4    1.42/9    2.47/3    7.49/13   0.54/5  
                                                54.10/7   54.45/7   56.56/6   57.31/6   59.02/6   60.07/6   60.25/6  
                                                 1.07/3    0.35/3    2.11/10   0.35/4    1.31/3    1.05/3    0.18/2  
  7    168 Zamojski Pawel'95              61.07  3.02/5    4.33/6    6.32/6    7.54/6   11.10/6   19.19/6   22.32/6   28.50/6   30.11/6  
           UKS Siódemka Rumia                           3.02/5    1.31/10   1.59/6    1.22/6    3.16/10   8.09/5    3.13/7    6.18/10   1.21/4  
                                                34.47/6   36.34/5   37.49/5   38.58/5   39.31/5   41.09/5   44.03/5   51.36/6   52.30/6  
                                                 4.36/5    1.47/4    1.15/8    1.09/4    0.33/7    1.38/3    2.54/7    7.33/11   0.54/5  
                                                53.44/6   54.18/6   57.04/7   57.41/7   59.29/7   60.48/7   61.07/7  
                                                 1.14/6    0.34/2    2.46/17   0.37/6    1.48/11   1.19/7    0.19/6  
  8    153 Kowalski Marcin'95             62.04  3.14/7    4.42/7    6.38/7    7.53/5   11.06/5   19.33/7   22.47/7   28.56/7   30.26/7  
           LKO Leszno                                   3.14/7    1.28/8    1.56/5    1.15/3    3.13/8    8.27/8    3.14/8    6.09/8    1.30/8  
                                                36.01/8   39.01/9   40.08/9   41.23/9   41.53/8   43.32/8   46.27/8   52.57/8   54.01/8  
                                                 5.35/12   3.00/15   1.07/2    1.15/7    0.30/3    1.39/4    2.55/8    6.30/4    1.04/10 
                                                55.18/8   55.58/8   57.56/8   58.38/8   60.21/8   61.41/8   62.04/8  
                                                 1.17/8    0.40/11   1.58/5    0.42/9    1.43/8    1.20/9    0.23/13 
  9    170 Anc Kamil                      63.23  3.34/9    4.59/8    7.07/8    8.17/7   11.21/8   20.21/8   23.48/9   29.48/9   31.18/9  
           UNTS Warszawa                                3.34/9    1.25/6    2.08/9    1.10/2    3.04/6    9.00/10   3.27/9    6.00/6    1.30/8  
                                                36.23/9   38.47/8   39.56/8   41.21/8   42.00/9   43.46/9   46.35/9   53.31/9   54.40/9  
                                                 5.05/7    2.24/11   1.09/4    1.25/10   0.39/10   1.46/14   2.49/4    6.56/6    1.09/12 
                                                56.08/9   56.50/9   58.58/9   59.43/9   61.39/9   63.05/9   63.23/9  
                                                 1.28/13   0.42/12   2.08/8    0.45/12   1.56/13   1.26/17   0.18/2  
 10    151 Kaczocha Przemyslaw'96         64.42  3.37/10   5.14/10   7.49/10   9.06/9   12.14/9   21.03/10  24.37/10  31.39/10  33.12/10 
           UKS Arkady Raszków                           3.37/10   1.37/13   2.35/14   1.17/4    3.08/7    8.49/9    3.34/11   7.02/14   1.33/12 
                                                38.36/10  41.31/10  42.45/10  43.55/10  44.34/10  46.07/10  48.56/10  55.50/10  56.54/10 
                                                 5.24/10   2.55/14   1.14/7    1.10/5    0.39/10   1.33/2    2.49/4    6.54/5    1.04/10 
                                                58.11/10  58.50/10  60.39/10  61.20/10  63.05/10  64.24/10  64.42/10 
                                                 1.17/8    0.39/6    1.49/3    0.41/7    1.45/9    1.19/7    0.18/2  
 11    164 Socik Sebastian'96             71.21  3.58/13   5.38/13   8.04/12   9.49/11  13.18/12  24.03/12  27.41/11  34.21/12  36.08/12 
           UKS Siódemka Rumia                           3.58/13   1.40/15   2.26/13   1.45/10   3.29/12  10.45/14   3.38/13   6.40/12   1.47/16 
                                                42.18/11  44.50/12  46.41/12  48.27/12  49.01/12  50.58/12  53.55/11  61.23/11  62.35/11 
                                                 6.10/14   2.32/12   1.51/14   1.46/15   0.34/9    1.57/16   2.57/9    7.28/9    1.12/14 
                                                64.06/11  64.50/11  66.59/11  67.48/11  69.37/11  71.01/11  71.21/11 
                                                 1.31/15   0.44/14   2.09/9    0.49/14   1.49/12   1.24/14   0.20/9  
 12    158 Palka Szymon'96                72.05  3.50/12   5.20/11   7.37/9    9.19/10  12.49/11  23.57/11  27.51/12  34.00/11  35.34/11 
           UKS Orientus Lódz                            3.50/12   1.30/9    2.17/10   1.42/9    3.30/13  11.08/16   3.54/16   6.09/8    1.34/13 
                                                42.18/11  44.11/11  45.35/11  47.03/11  48.49/11  50.39/11  54.05/12  62.09/12  63.22/12 
                                                 6.44/17   1.53/5    1.24/11   1.28/11   1.46/17   1.50/15   3.26/14   8.04/14   1.13/15 
                                                65.01/12  65.40/12  67.47/12  68.44/12  70.29/12  71.46/12  72.05/12 
                                                 1.39/18   0.39/6    2.07/7    0.57/18   1.45/9    1.17/6    0.19/6  
 13    152 Kmiec Krystian'95              75.46  5.06/17   6.49/17   9.29/16  12.51/16  16.23/16  26.31/15  30.07/14  36.57/13  39.04/13 
           MUKS Junior Ochedzyn                         5.06/17   1.43/16   2.40/15   3.22/15   3.32/14  10.08/11   3.36/12   6.50/13   2.07/17 
                                                44.25/13  46.28/13  48.23/13  50.21/13  51.11/13  53.18/13  56.43/13  65.08/13  66.21/13 
                                                 5.21/9    2.03/9    1.55/15   1.58/18   0.50/14   2.07/17   3.25/13   8.25/15   1.13/15 
                                                67.44/13  68.34/13  71.01/13  71.50/13  73.59/13  75.23/13  75.46/13 
                                                 1.23/12   0.50/17   2.27/16   0.49/14   2.09/17   1.24/14   0.23/13 
 14    150 Kaczmarek Szymon'95            75.58  3.26/8    5.02/9    7.54/11  11.22/14  15.29/14  25.56/13  29.46/13  37.50/14  39.19/14 
           HKS Azymut Mochy                             3.26/8    1.36/11   2.52/16   3.28/17   4.07/15  10.27/12   3.50/15   8.04/17   1.29/7  
                                                45.37/14  48.18/14  50.08/14  51.45/14  52.36/14  54.15/14  58.47/14  66.12/14  67.11/14 
                                                 6.18/16   2.41/13   1.50/13   1.37/12   0.51/15   1.39/4    4.32/17   7.25/8    0.59/7  
                                                68.26/14  69.08/14  71.27/14  72.10/14  74.11/14  75.35/14  75.58/14 
                                                 1.15/7    0.42/12   2.19/12   0.43/10   2.01/16   1.24/14   0.23/13 
 15    146 Dzioba Mateusz'95              76.08 10.40/18  12.19/18  14.20/18  16.44/17  20.03/17  33.17/17  36.44/17  43.09/17  44.40/17 
           MKS Paulinum Jelenia Góra                   10.40/18   1.39/14   2.01/8    2.24/14   3.19/11  13.14/18   3.27/9    6.25/11   1.31/10 
                                                50.14/17  51.58/17  53.23/17  55.11/17  55.44/16  57.25/16  60.23/16  67.27/15  68.29/15 
                                                 5.34/11   1.44/3    1.25/12   1.48/16   0.33/7    1.41/8    2.58/11   7.04/7    1.02/9  
                                                69.41/15  70.20/15  72.09/15  72.50/15  74.30/15  75.51/15  76.08/15 
                                                 1.12/5    0.39/6    1.49/3    0.41/7    1.40/6    1.21/12   0.17/1* 
 16    147 Franek Lukasz'96               80.45  3.58/13   5.34/12   8.27/15  11.53/15  16.05/15  26.38/16  30.25/16  38.27/16  40.06/15 
           HKS Azymut Mochy                             3.58/13   1.36/11   2.53/17   3.26/16   4.12/16  10.33/13   3.47/14   8.02/16   1.39/14 
                                                46.22/15  48.45/15  50.42/15  52.25/15  53.11/15  54.54/15  59.22/15  70.26/16  71.37/16 
                                                 6.16/15   2.23/10   1.57/16   1.43/14   0.46/12   1.43/11   4.28/16  11.04/17   1.11/13 
                                                73.11/16  73.57/16  76.13/16  77.05/16  79.02/16  80.25/16  80.45/16 
                                                 1.34/16   0.46/16   2.16/11   0.52/16   1.57/14   1.23/13   0.20/9  
 17    149 Jurdeczka Damian'95            83.46  3.42/11   5.56/15   8.19/14  10.29/13  14.44/13  26.08/14  30.12/15  38.11/15  40.57/16 
           LKO Leszno                                   3.42/11   2.14/18   2.23/11   2.10/12   4.15/17  11.24/17   4.04/17   7.59/15   2.46/18 
                                                46.48/16  50.29/16  52.35/16  54.16/16  55.55/17  57.37/17  62.15/17  73.11/17  74.29/17 
                                                 5.51/13   3.41/17   2.06/17   1.41/13   1.39/16   1.42/9    4.38/18  10.56/16   1.18/18 
                                                76.06/17  76.51/17  79.11/17  80.03/17  82.03/17  83.23/17  83.46/17 
                                                 1.37/17   0.45/15   2.20/13   0.52/16   2.00/15   1.20/9    0.23/13 
 18    144 Baksalary Tomasz'96           116.57  4.08/15   6.00/16  13.21/17  19.01/18  23.32/18  34.37/18  39.13/18  49.02/18  50.46/18 
           LKO Leszno                                   4.08/15   1.52/17   7.21/18   5.40/18   4.31/18  11.05/15   4.36/18   9.49/18   1.44/15 
                                                65.49/18  69.25/18  71.51/18  73.45/18  77.11/18  85.51/18  89.30/18 104.22/18 105.39/18 
                                                15.03/18   3.36/16   2.26/18   1.54/17   3.26/18   8.40/18   3.39/15  14.52/18   1.17/17 
                                               107.09/18 108.00/18 111.13/18 111.59/18 114.43/18 116.24/18 116.57/18 
                                                 1.30/14   0.51/18   3.13/18   0.46/13   2.44/18   1.41/18   0.33/18 
       159 Pasek Marcin'96            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       162 Potrzebski Piotr'96        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       165 Suwada Kamil'96            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS Paulinum Jelenia Góra                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       166 Szeliga Bartosz'96         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Tukan Iwiny                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       167 Wisniewski Lukasz'96       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Siódemka Rumia                               /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       680 Holub Krzysztof            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS Paulinum Jelenia Góra                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       145 Ciekanski Mateusz'95       NKl        3.26/     4.58/     6.39/     7.46/    10.41/    18.48/    21.30/    27.42/    29.03/   
           UKS Azymut Pabianice                         3.26/     1.32/     1.41/     1.07/     2.55/     8.07/     2.42/     6.12/     1.21/   
                                                33.37/    35.35/    36.49/    38.03/    38.32/    40.05/    42.34/    48.58/    49.59/   
                                                 4.34/     1.58/     1.14/     1.14/     0.29/     1.33/     2.29/     6.24/     1.01/   
                                                51.16/    51.56/    53.53/    54.39/    56.19/    57.36/    57.56/   
                                                 1.17/     0.40/     1.57/     0.46/     1.40/     1.17/     0.20/   
       154 Marciniak Patryk'95        NKl        3.58/     5.55/    12.01/    15.01/    18.48/    30.04/    33.33/    40.31/    42.16/   
           UKS Azymut Pabianice                         3.58/     1.57/     6.06/     3.00/     3.47/    11.16/     3.29/     6.58/     1.45/   
                                                49.30/    52.01/    54.01/    55.59/    56.39/    58.54/    62.41/    71.57/    73.12/   
                                                 7.14/     2.31/     2.00/     1.58/     0.40/     2.15/     3.47/     9.16/     1.15/   
                                                74.32/    75.15/    77.36/    78.27/    80.37/    82.17/    82.40/   
                                                 1.20/     0.43/     2.21/     0.51/     2.10/     1.40/     0.23/   
       157 Nowak Mateusz'96           NKl        5.10/    11.37/    14.14/    16.04/    19.34/    29.40/    33.48/    39.53/    46.34/   
           UKS "SKOCZEK" Skoki                          5.10/     6.27/     2.37/     1.50/     3.30/    10.06/     4.08/     6.05/     6.41/   
                                                52.37/    56.40/    58.04/    61.33/    62.49/    65.05/    67.53/    75.33/    76.38/   
                                                 6.03/     4.03/     1.24/     3.29/     1.16/     2.16/     2.48/     7.40/     1.05/   
                                                78.18/    78.59/    82.07/    83.06/    86.28/    87.46/    88.07/   
                                                 1.40/     0.41/     3.08/     0.59/     3.22/     1.18/     0.21/   
       161 Porzycz Zbigniew'96        NKl        3.21/     4.44/     6.59/     8.10/    11.34/    21.21/    24.11/    30.25/    31.52/   
           UKS Azymut 45 Gdynia                         3.21/     1.23/     2.15/     1.11/     3.24/     9.47/     2.50/     6.14/     1.27/   
                                                36.35/    38.27/    39.59/    41.12/    41.52/    43.30/    46.06/    58.20/    59.15/   
                                                 4.43/     1.52/     1.32/     1.13/     0.40/     1.38/     2.36/    12.14/     0.55/   
                                                60.35/    61.17/    63.21/    64.06/    65.48/    67.36/    67.59/   
                                                 1.20/     0.42/     2.04/     0.45/     1.42/     1.48/     0.23/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20        10.2km  220m 26k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-32      2-41      3-45      4-43      5-67      6-69      7-71      8-72      9-63    
                                      10-64     11-65     12-61     13-49     14-54     15-51     16-59     17-57     18-55    
                                      19-47     20-76     21-101    22-102    23-80     24-79     25-77     26-100   
  1    174 Dudek Wojciech'94              65.31  1.21/5    4.18/3    5.42/2    7.29/1*  11.14/1*  11.55/1*  16.05/1*  17.06/1*  26.32/1* 
           PUKS Mlode Orly NDMaz                        1.21/5    2.57/2    1.24/1*   1.47/2    3.45/1*   0.41/1*   4.10/1*   1.01/1*   9.26/1* 
                                                27.43/1*  30.42/1*  37.08/1*  42.13/1*  43.50/1*  45.26/1*  46.32/1*  47.29/1*  50.09/1* 
                                                 1.11/1*   2.59/1*   6.26/1*   5.05/1*   1.37/1*   1.36/2    1.06/2    0.57/1*   2.40/2  
                                                51.20/1*  57.49/1*  58.45/1*  60.03/1*  62.08/1*  63.48/1*  64.25/1*  65.16/1*  65.31/1* 
                                                 1.11/1*   6.29/1*   0.56/2    1.18/4    2.05/1*   1.40/1*   0.37/2    0.51/1*   0.15/1* 
  2    178 Jurczyk Tomasz'94              68.37  1.04/2    3.56/1*   5.22/1*   7.43/2   11.45/2   12.36/2   16.55/2   17.57/2   28.13/2  
           UKS Sparta Czyzowice                         1.04/2    2.52/1*   1.26/3    2.21/4    4.02/2    0.51/3    4.19/2    1.02/2   10.16/2  
                                                29.33/2   32.52/2   39.48/2   45.13/2   46.52/2   48.21/2   49.25/2   50.24/2   53.03/2  
                                                 1.20/3    3.19/4    6.56/2    5.25/2    1.39/2    1.29/1*   1.04/1*   0.59/2    2.39/1* 
                                                54.18/2   60.49/2   61.42/2   62.59/2   65.06/2   66.49/2   67.24/2   68.17/2   68.37/2  
                                                 1.15/2    6.31/2    0.53/1*   1.17/3    2.07/2    1.43/2    0.35/1*   0.53/2    0.20/2  
  3    179 Ostoj Piotr'94                 76.40  1.01/1*   4.03/2    7.09/3    8.50/3   13.07/3   14.01/3   18.41/3   19.46/3   30.31/3  
           WKS Slask Wroclaw                            1.01/1*   3.02/3    3.06/5    1.41/1*   4.17/3    0.54/4    4.40/4    1.05/3   10.45/4  
                                                32.00/3   35.07/3   42.25/3   48.49/3   50.44/3   52.31/3   54.00/3   55.05/3   58.07/3  
                                                 1.29/5    3.07/3    7.18/3    6.24/3    1.55/3    1.47/3    1.29/4    1.05/3    3.02/3  
                                                59.30/3   67.04/3   68.05/3   69.17/3   71.25/3   73.22/3   75.15/3   76.20/3   76.40/3  
                                                 1.23/3    7.34/4    1.01/3    1.12/     2.08/3    1.57/3    1.53/3    1.05/3    0.20/2  
  4    172 Bolewicz Patryk'94             93.52  1.19/4    6.24/5    7.49/5    9.53/5   14.19/4   15.06/4   19.34/4   20.51/4   31.11/4  
           LKO Leszno                                   1.19/4    5.05/5    1.25/2    2.04/3    4.26/4    0.47/2    4.28/3    1.17/5   10.20/3  
                                                32.24/4   35.27/4   43.13/4   62.22/5   64.42/5   66.48/5   68.19/5   69.25/5   72.45/5  
                                                 1.13/2    3.03/2    7.46/4   19.09/5    2.20/4    2.06/5    1.31/5    1.06/4    3.20/4  
                                                75.13/5   82.32/4   83.37/4   84.53/4   87.31/4   90.00/4   92.10/4   93.27/4   93.52/4  
                                                 2.28/5    7.19/3    1.05/4    1.16/2    2.38/4    2.29/5    2.10/4    1.17/4    0.25/4  
  5    173 Dubicki Mikolaj'94             96.58  1.17/3    4.52/4    7.19/4    9.43/4   14.40/5   15.47/5   21.14/5   22.26/5   35.11/5  
           LKO Leszno                                   1.17/3    3.35/4    2.27/4    2.24/5    4.57/5    1.07/5    5.27/5    1.12/4   12.45/5  
                                                36.32/5   40.42/5   48.31/5   59.47/4   63.22/4   65.16/4   66.36/4   67.51/4   71.29/4  
                                                 1.21/4    4.10/5    7.49/5   11.16/4    3.35/5    1.54/4    1.20/3    1.15/5    3.38/5  
                                                73.29/4   84.28/5   85.40/5   87.05/5   89.52/5   92.18/5   95.04/5   96.31/5   96.58/5  
                                                 2.00/4   10.59/5    1.12/5    1.25/5    2.47/5    2.26/4    2.46/5    1.27/5    0.27/5  
       176 Galla Jacek'93             NKl        0.25/     4.16/     6.05/     8.24/    14.02/    14.49/    20.42/    21.57/    36.51/   
           HKS Azymut Mochy                             0.25/     3.51/     1.49/     2.19/     5.38/     0.47/     5.53/     1.15/    14.54/   
                                                38.27/    42.28/    53.59/         /         /         /         /         /         /   
                                                 1.36/     4.01/    11.31/         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       177 Jasinski Witold'94         NKl        1.01/     3.50/     5.20/     7.38/    11.44/    12.34/    16.55/    17.56/    28.21/   
           UKS Orientus Lódz                            1.01/     2.49/     1.30/     2.18/     4.06/     0.50/     4.21/     1.01/    10.25/   
                                                29.40/    33.01/    40.58/    47.19/    49.51/    51.23/    52.33/    54.08/    59.00/   
                                                 1.19/     3.21/     7.57/     6.21/     2.32/     1.32/     1.10/     1.35/     4.52/   
                                                60.56/    78.39/    81.17/         /         /         /         /         /    84.27/   
                                                 1.56/    17.43/     2.38/         /         /         /         /         /         /   
       181 Skorupa Piotr'93           NKl        1.27/     5.57/     9.42/    13.57/    20.46/    21.53/    28.00/    29.57/         /   
           MUKS Gliwice                                 1.27/     4.30/     3.45/     4.15/     6.49/     1.07/     6.07/     1.57/         /   
                                                     /         /         /         /    39.59/         /    45.58/    48.18/    54.21/   
                                                     /         /         /         /         /         /         /     2.20/     6.03/   
                                                56.42/    71.26/    73.09/         /         /         /         /    74.27/    74.44/   
                                                 2.21/    14.44/     1.43/         /         /         /         /         /     0.17/   
       182 Wojnowicz Mariusz'94       NKl        1.30/     5.08/     6.50/    10.30/    15.16/    16.14/    21.06/    22.28/    34.53/   
           UKS Tukan Iwiny                              1.30/     3.38/     1.42/     3.40/     4.46/     0.58/     4.52/     1.22/    12.25/   
                                                36.26/    40.06/    49.17/    60.16/    65.16/    71.13/    72.56/    75.25/    80.58/   
                                                 1.33/     3.40/     9.11/    10.59/     5.00/     5.57/     1.43/     2.29/     5.33/   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       171 Bald Grzegorz'93           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       175 Forystek Konrad'93         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Reflex Rybnik                                /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       180 Rycerski Kamil'94          NKl        2.14/     6.30/     8.32/    11.31/    16.58/    17.56/    23.24/    24.42/    37.41/   
           KS Artemis Wroclaw                           2.14/     4.16/     2.02/     2.59/     5.27/     0.58/     5.28/     1.18/    12.59/   
                                                39.18/    43.02/    52.21/    62.29/    66.14/    68.38/    70.15/    72.17/    81.02/   
                                                 1.37/     3.44/     9.19/    10.08/     3.45/     2.24/     1.37/     2.02/     8.45/   
                                                82.49/    94.59/    96.15/    97.44/   101.29/   104.41/   105.44/   107.20/   107.44/   
                                                 1.47/    12.10/     1.16/     1.29/     3.45/     3.12/     1.03/     1.36/     0.24/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21A       10.2km  220m 26k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-32      2-41      3-45      4-43      5-67      6-69      7-71      8-72      9-63    
                                      10-64     11-65     12-61     13-49     14-54     15-51     16-59     17-57     18-55    
                                      19-47     20-76     21-101    22-102    23-80     24-79     25-77     26-100   
  1    198 Pabich Tomasz'82               76.21  1.08/4    4.03/1*   5.26/1*   7.35/1*  11.43/1*  12.34/1*  16.56/1*  17.55/1*  28.28/1* 
           UKS Azymut Pabianice                         1.08/4    2.55/1*   1.23/1*   2.09/4    4.08/1*   0.51/3    4.22/1*   0.59/1*  10.33/2  
                                                29.46/1*  32.59/1*  40.55/1*  47.21/1*  49.51/1*  51.26/1*  52.33/1*  54.00/1*  58.40/1* 
                                                 1.18/1*   3.13/2    7.56/3    6.26/2    2.30/5    1.35/1*   1.07/2    1.27/8    4.40/11 
                                                60.08/1*  66.56/1*  67.55/1*  69.08/1*  71.34/1*  73.33/1*  74.49/1*  75.57/1*  76.21/1* 
                                                 1.28/3    6.48/2    0.59/1*   1.13/4    2.26/2    1.59/2    1.16/7    1.08/4    0.24/3  
  2    202 Piekielny Mariusz'82           78.54  1.21/6    4.18/2   10.11/11  12.16/11  16.32/8   17.27/8   22.11/7   23.12/5   33.12/3  
           MUKS Junior Ochedzyn                         1.21/6    2.57/2    5.53/13   2.05/2    4.16/2    0.55/6    4.44/2    1.01/2   10.00/1* 
                                                34.33/3   37.25/2   44.32/2   50.24/2   52.13/2   55.59/2   57.03/2   58.04/2   60.48/2  
                                                 1.21/2    2.52/1*   7.07/2    5.52/1*   1.49/2    3.46/13   1.04/1*   1.01/1*   2.44/1* 
                                                61.57/2   68.35/2   69.41/2   70.48/2   73.22/2   75.49/2   77.25/2   78.29/2   78.54/2  
                                                 1.09/1*   6.38/1*   1.06/4    1.07/1*   2.34/3    2.27/6    1.36/10   1.04/2    0.25/5  
  3    206 Rychly  Damian'92              86.05  1.17/5    4.42/5    6.27/4    8.36/4   13.47/4   14.39/4   19.44/2   21.07/3   32.43/2  
           HKS Azymut Mochy                             1.17/5    3.25/6    1.45/4    2.09/4    5.11/6    0.52/4    5.05/4    1.23/8   11.36/5  
                                                34.05/2   38.30/3   46.34/3   55.10/3   57.39/4   59.39/4   61.16/4   62.31/4   65.44/3  
                                                 1.22/3    4.25/10   8.04/4    8.36/7    2.29/4    2.00/3    1.37/10   1.15/4    3.13/4  
                                                67.20/3   75.15/3   76.30/3   78.00/3   80.46/3   83.24/4   84.23/3   85.39/3   86.05/3  
                                                 1.36/5    7.55/4    1.15/8    1.30/6    2.46/5    2.38/7    0.59/3    1.16/5    0.26/8  
  4    183 Brettschneider Moritz'86       86.13  1.23/7    4.30/3    6.05/2    8.05/2   13.32/3   14.31/3   19.52/4   21.07/3   33.24/4  
           Kaulsdorfer OLV Berlin                       1.23/7    3.07/3    1.35/2    2.00/1*   5.27/7    0.59/9    5.21/5    1.15/5   12.17/8  
                                                35.00/4   38.31/4   46.59/4   55.16/4   57.32/3   59.20/3   60.47/3   62.30/3   66.09/4  
                                                 1.36/6    3.31/5    8.28/6    8.17/5    2.16/3    1.48/2    1.27/5    1.43/10   3.39/6  
                                                67.42/4   76.02/4   77.10/4   78.38/4   81.20/4   83.31/5   84.29/4   85.48/4   86.13/4  
                                                 1.33/4    8.20/7    1.08/5    1.28/5    2.42/4    2.11/4    0.58/1*   1.19/8    0.25/5  
  5    201 Pawlowicz Adam'92              87.47  1.28/10   4.58/8    8.08/10  10.46/5   15.06/5   15.53/5   21.23/5   23.18/6   34.37/6  
           UKS Tukan Iwiny                              1.28/10   3.30/7    3.10/10   2.38/6    4.20/4    0.47/1*   5.30/6    1.55/13  11.19/3  
                                                35.59/6   39.29/6   49.20/7   57.24/7   59.08/5   61.45/5   63.18/5   64.22/5   68.39/6  
                                                 1.22/3    3.30/4    9.51/10   8.04/3    1.44/1*   2.37/7    1.33/9    1.04/2    4.17/8  
                                                69.51/6   77.00/5   78.02/5   79.10/5   81.24/5   83.22/3   86.27/5   87.27/5   87.47/5  
                                                 1.12/2    7.09/3    1.02/2    1.08/2    2.14/1*   1.58/1*   3.05/14   1.00/1*   0.20/2  
  6    195 Kwapinski Dariusz'86           88.42  2.15/13   5.36/12   7.24/7   11.05/8   15.22/6   16.17/6   22.47/8   24.09/8   35.38/8  
           UKS Dowbor Miedzyrzec                        2.15/13   3.21/5    1.48/6    3.41/10   4.17/3    0.55/6    6.30/11   1.22/7   11.29/4  
                                                37.17/8   41.30/8   48.33/6   56.55/5   60.02/7   62.09/6   63.22/6   64.31/6   67.15/5  
                                                 1.39/7    4.13/9    7.03/1*   8.22/6    3.07/7    2.07/4    1.13/3    1.09/3    2.44/1* 
                                                69.26/5   77.44/6   78.57/6   80.06/6   83.01/6   85.48/6   87.05/6   88.23/6   88.42/6  
                                                 2.11/11   8.18/6    1.13/6    1.09/3    2.55/6    2.47/8    1.17/9    1.18/7    0.19/1* 
  7    187 Derksen Andre'73               90.28  1.23/7    4.35/4    6.13/3    8.20/3   13.08/2   14.12/2   19.51/3   21.05/2   34.09/5  
           SV Bad Dueben                                1.23/7    3.12/4    1.38/3    2.07/3    4.48/5    1.04/11   5.39/7    1.14/4   13.04/9  
                                                35.56/5   39.16/5   48.28/5   57.06/6   59.41/6   62.11/7   63.38/7   65.08/7   69.40/7  
                                                 1.47/11   3.20/3    9.12/8    8.38/8    2.35/6    2.30/5    1.27/5    1.30/9    4.32/9  
                                                71.20/7   79.33/7   80.48/7   82.20/7   85.15/7   87.40/7   88.39/7   90.03/7   90.28/7  
                                                 1.40/6    8.13/5    1.15/8    1.32/7    2.55/6    2.25/5    0.59/3    1.24/9    0.25/5  
  8    190 Hajdas Przemyslaw'80           93.50  1.54/12   5.52/13   7.58/9   10.52/7   16.24/7   17.16/7   22.00/6   23.19/7   35.04/7  
           WKS Slask Wroclaw                            1.54/12   3.58/9    2.06/8    2.54/7    5.32/8    0.52/4    4.44/2    1.19/6   11.45/6  
                                                36.43/7   40.32/7   49.25/8   57.33/8   60.49/8   66.04/8   67.33/8   68.50/8   71.55/8  
                                                 1.39/7    3.49/7    8.53/7    8.08/4    3.16/10   5.15/15   1.29/7    1.17/5    3.05/3  
                                                73.54/8   83.10/8   84.15/8   85.52/8   89.07/8   91.13/8   92.19/8   93.26/8   93.50/8  
                                                 1.59/9    9.16/8    1.05/3    1.37/10   3.15/9    2.06/3    1.06/6    1.07/3    0.24/3  
  9    197 Lisowski Przemyslaw'87        102.45  1.29/11   5.30/11   7.15/6   11.56/10  17.44/10  18.44/10  25.10/10  26.39/10  38.24/9  
           KS Artemis Wroclaw                           1.29/11   4.01/10   1.45/4    4.41/13   5.48/9    1.00/10   6.26/9    1.29/9   11.45/6  
                                                39.57/9   43.28/9   51.43/9   61.08/9   64.19/9   67.13/9   68.43/9   72.45/9   76.11/9  
                                                 1.33/5    3.31/5    8.15/5    9.25/10   3.11/9    2.54/10   1.30/8    4.02/15   3.26/5  
                                                77.52/9   89.54/9   91.28/9   93.05/9   96.37/9   99.35/9  100.40/9  102.07/9  102.45/9  
                                                 1.41/7   12.02/11   1.34/13   1.37/10   3.32/12   2.58/10   1.05/5    1.27/11   0.38/15 
 10    203 Pietron Piotr'87              105.22  1.24/9    5.10/10   7.12/5   10.49/6   16.41/9   17.48/9   24.15/9   25.51/9   41.04/10 
           UKS Patria Mlynne                            1.24/9    3.46/8    2.02/7    3.37/9    5.52/10   1.07/13   6.27/10   1.36/10  15.13/12 
                                                42.48/10  47.56/10  58.21/10  68.14/10  71.24/10  74.21/10  75.58/10  77.19/10  81.25/10 
                                                 1.44/9    5.08/12  10.25/12   9.53/12   3.10/8    2.57/11   1.37/10   1.21/6    4.06/7  
                                                83.19/10  92.39/10  94.00/10  95.35/10  99.03/10 102.02/10 103.18/10 104.52/10 105.22/10 
                                                 1.54/8    9.20/9    1.21/11   1.35/8    3.28/11   2.59/11   1.16/7    1.34/12   0.30/11 
 11    204 Pietrzak  Patryk'81           118.56  0.35/3    5.00/9    7.24/7   11.32/9   20.27/11  21.32/11  28.47/11  30.27/11  46.20/11 
           HKS Azymut Mochy                             0.35/3    4.25/12   2.24/9    4.08/11   8.55/14   1.05/12   7.15/12   1.40/11  15.53/13 
                                                48.26/11  53.45/11  65.01/12  74.49/11  79.29/11  82.13/11  83.38/11  85.27/11  90.06/11 
                                                 2.06/15   5.19/13  11.16/13   9.48/11   4.40/13   2.44/8    1.25/4    1.49/11   4.39/10 
                                                92.16/11 104.39/11 106.12/11 107.55/11 112.11/11 115.35/11 116.33/11 118.27/11 118.56/11 
                                                 2.10/10  12.23/12   1.33/12   1.43/12   4.16/13   3.24/13   0.58/1*   1.54/13   0.29/10 
 12    188 Garbacz Lukasz'82             120.11  2.45/15   7.14/14  11.50/12  15.23/12  25.18/12  26.15/12  32.39/12  33.50/12  48.39/12 
           UKS Sloneczko Zory                           2.45/15   4.29/13   4.36/12   3.33/8    9.55/15   0.57/8    6.24/8    1.11/3   14.49/11 
                                                50.26/12  54.53/12  64.38/11  76.04/12  80.47/12  83.17/12  86.25/12  87.47/12  94.06/12 
                                                 1.47/11   4.27/11   9.45/9   11.26/13   4.43/14   2.30/5    3.08/14   1.22/7    6.19/14 
                                                96.39/12 107.33/12 108.47/12 110.23/12 113.40/12 116.41/12 118.26/12 119.43/12 120.11/12 
                                                 2.33/13  10.54/10   1.14/7    1.36/9    3.17/10   3.01/12   1.45/11   1.17/6    0.28/9  
 13    184 Cieslik Arkadiusz'86          147.21  2.17/14   7.47/15  12.14/13  20.50/13  28.05/13  29.22/13  36.49/13  38.45/13  56.09/13 
           Klub Biegajacych Lesników                    2.17/14   5.30/15   4.27/11   8.36/15   7.15/12   1.17/15   7.27/13   1.56/14  17.24/14 
                                                58.01/13  63.54/13  76.11/13  90.59/13  97.28/13 100.27/13 102.10/13 105.51/13 111.09/13 
                                                 1.52/13   5.53/14  12.17/15  14.48/15   6.29/15   2.59/12   1.43/12   3.41/14   5.18/12 
                                               113.22/13 129.51/13 131.29/13 133.41/13 138.18/13 141.54/13 144.28/13 146.44/13 147.21/13 
                                                 2.13/12  16.29/14   1.38/14   2.12/14   4.37/14   3.36/14   2.34/13   2.16/15   0.37/13 
 14    185 Cieslik Marcin'84             157.41  0.23/1*   4.57/6   22.59/14  27.13/14  35.23/14  36.38/14  44.48/14  47.00/14  64.30/14 
           Klub Biegajacych Lesników                    0.23/1*   4.34/14  18.02/14   4.14/12   8.10/13   1.15/14   8.10/15   2.12/15  17.30/15 
                                                66.27/14  72.34/14  84.37/14  97.34/14 101.31/14 104.24/14 108.12/14 110.17/14 116.15/14 
                                                 1.57/14   6.07/15  12.03/14  12.57/14   3.57/12   2.53/9    3.48/15   2.05/12   5.58/13 
                                               119.26/14 136.06/14 138.01/14 140.07/14 145.42/14 150.07/14 154.55/14 157.08/14 157.41/14 
                                                 3.11/15  16.40/15   1.55/15   2.06/13   5.35/15   4.25/15   4.48/15   2.13/14   0.33/12 
 15    199 Panek Michal'91               160.40  0.33/2    4.57/6   35.22/15  42.56/15  49.39/15  50.26/15  57.53/15  59.37/15  73.33/15 
           WSOWL Wroclaw                                0.33/2    4.24/11  30.25/15   7.34/14   6.43/11   0.47/1*   7.27/13   1.44/12  13.56/10 
                                                75.17/15  79.08/15  89.25/15  98.38/15 101.59/15 107.03/15 109.14/15 112.48/15 129.11/15 
                                                 1.44/9    3.51/8   10.17/11   9.13/9    3.21/11   5.04/14   2.11/13   3.34/13  16.23/15 
                                               131.47/15 146.40/15 147.59/15 150.11/15 153.21/15 156.11/15 158.39/15 160.03/15 160.40/15 
                                                 2.36/14  14.53/13   1.19/10   2.12/14   3.10/8    2.50/9    2.28/12   1.24/9    0.37/13 
       205 Polomski Mateusz'92        NKl        2.48/         /         /         /         /    42.31/         /         /         /   
           UKS Orientus Lódz                            2.48/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /    24.22/         /         /    30.34/         /    19.06/   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                21.21/         /    59.12/    60.50/    64.23/    68.16/         /    71.55/    72.20/   
                                                 2.15/         /         /     1.38/     3.33/     3.53/         /         /     0.25/   
       192 Kaczor Karol'89            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       193 Kozinski Maciej'80         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS Paulinum Jelenia Góra                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       194 Kucia  Sebastian'81        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualny Dolnoslaskie                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       208 Walkowiak Pawel'90         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       209 Welna Tomasz'91            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WSOWL Wroclaw                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E       12.0km  380m 29k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-32      2-42      3-43      4-45      5-48      6-53      7-51      8-59      9-58    
                                      10-56     11-55     12-49     13-61     14-64     15-65     16-71     17-73     18-101   
                                      19-102    20-93     21-85     22-87     23-88     24-90     25-91     26-92     27-93    
                                      28-82     29-100   
  1    236 Wenslaw Mateusz'87             71.08  0.53/5    4.11/3    5.14/3    6.31/3    9.17/2   10.56/2   11.58/2   12.55/2   13.22/2  
           UKS Azymut 45 Gdynia                         0.53/4    3.18/2    1.03/3    1.17/2    2.46/2    1.39/8    1.02/4    0.57/9    0.27/1* 
                                                14.45/2   16.01/2   17.31/2   22.25/1*  27.19/1*  29.40/1*  37.05/1*  38.05/1*  40.19/1* 
                                                 1.23/2    1.16/2    1.30/1*   4.54/1*   4.54/2    2.21/1*   7.25/2    1.00/2    2.14/2  
                                                41.27/1*  42.11/1*  45.32/1*  47.39/1*  51.22/1*  53.44/1*  63.18/1*  67.49/1*  69.11/1* 
                                                 1.08/9    0.44/1*   3.21/1*   2.07/2    3.43/2    2.22/1*   9.34/4    4.31/4    1.22/1* 
                                                70.05/1*  70.43/1*  71.08/1* 
                                                 0.54/1*   0.38/3    0.25/14 
  2    227 Morawski Jacek'89              71.29  0.59/7    4.24/7    5.27/5    6.44/5    9.37/5   11.14/5   12.11/4   13.06/3   13.35/3  
           UNTS Warszawa                                0.59/6    3.25/4    1.03/3    1.17/2    2.53/4    1.37/6    0.57/1*   0.55/6    0.29/4  
                                                14.58/3   16.13/3   17.44/3   22.44/3   27.37/3   29.59/3   37.24/3   38.23/3   40.37/3  
                                                 1.23/2    1.15/1*   1.31/2    5.00/2    4.53/1*   2.22/2    7.25/2    0.59/1*   2.14/2  
                                                41.45/3   42.30/3   45.56/2   48.03/2   51.49/2   54.20/2   63.41/2   68.01/2   69.27/2  
                                                 1.08/9    0.45/3    3.26/3    2.07/2    3.46/4    2.31/3    9.21/2    4.20/3    1.26/3  
                                                70.27/2   71.07/2   71.29/2  
                                                 1.00/4    0.40/7    0.22/6  
  3    232 Pawlak Bartosz'90              71.41  0.58/6    4.21/5    5.20/4    6.35/4    9.12/1*  10.35/1*  11.48/1*  12.33/1*  13.19/1* 
           WKS Grunwald Poznan                          0.58/5    3.23/3    0.59/1*   1.15/1*   2.37/1*   1.23/1*   1.13/8    0.45/1*   0.46/15 
                                                14.35/1*  15.53/1*  17.28/1*  22.28/2   27.22/2   29.56/2   37.14/2   38.18/2   40.29/2  
                                                 1.16/1*   1.18/3    1.35/5    5.00/2    4.54/2    2.34/3    7.18/1*   1.04/3    2.11/1* 
                                                41.34/2   42.18/2   46.11/3   48.33/3   52.06/3   54.39/3   64.01/3   68.09/3   69.34/3  
                                                 1.05/3    0.44/1*   3.53/5    2.22/6    3.33/1*   2.33/4    9.22/3    4.08/1*   1.25/2  
                                                70.34/3   71.18/3   71.41/3  
                                                 1.00/4    0.44/13   0.23/9  
  4    221 Kowalski Wojciech'82           71.48  1.09/12   4.22/6    5.31/6    6.52/6    9.41/6   11.18/6   12.28/6   13.17/5   13.53/5  
           WKS Slask Wroclaw                            1.09/11   3.13/1*   1.09/9    1.21/4    2.49/3    1.37/6    1.10/7    0.49/2    0.36/8  
                                                15.16/4   16.36/4   18.14/4   23.14/4   28.18/4   30.54/4   38.44/4   39.50/4   42.07/4  
                                                 1.23/2    1.20/4    1.38/7    5.00/2    5.04/4    2.36/4    7.50/6    1.06/7    2.17/5  
                                                43.14/4   44.00/4   47.24/4   49.30/4   53.16/4   55.54/4   64.12/4   68.26/4   69.54/4  
                                                 1.07/7    0.46/5    3.24/2    2.06/1*   3.46/4    2.38/6    8.18/1*   4.14/2    1.28/4  
                                                70.52/4   71.27/4   71.48/4  
                                                 0.58/2    0.35/1*   0.21/3  
  5    235 Stefanski Dawid'89             76.33 -0.03/1*   3.38/1*   4.40/1*   6.17/1*   9.32/4   11.00/4   12.22/5   13.30/6   13.58/6  
           WKS Grunwald Poznan                              /     3.41/7    1.02/2    1.37/11   3.15/13   1.28/2    1.22/13   1.08/14   0.28/2  
                                                15.22/5   16.44/5   18.21/5   23.45/5   28.49/5   31.41/5   39.50/5   41.00/5   43.22/5  
                                                 1.24/5    1.22/5    1.37/6    5.24/7    5.04/4    2.52/12   8.09/8    1.10/11   2.22/7  
                                                44.26/5   45.11/5   48.57/5   51.45/5   55.28/5   58.04/5   68.03/5   72.46/5   74.32/5  
                                                 1.04/2    0.45/3    3.46/4    2.48/10   3.43/2    2.36/5    9.59/5    4.43/5    1.46/9  
                                                75.34/5   76.11/5   76.33/5  
                                                 1.02/6    0.37/2    0.22/6  
  6    237 Parfianowicz Piotr'            78.42  0.59/7    4.33/8    5.39/7    7.12/7   10.06/7   11.41/7   12.48/7   13.44/7   14.23/7  
           UNTS Warszawa                                0.59/6    3.34/5    1.06/6    1.33/10   2.54/5    1.35/4    1.07/5    0.56/7    0.39/11 
                                                15.55/7   17.31/6   19.18/7   24.54/7   30.13/6   32.50/6   40.30/6   41.37/6   43.57/6  
                                                 1.32/8    1.36/14   1.47/9    5.36/8    5.19/7    2.37/5    7.40/4    1.07/8    2.20/6  
                                                45.00/6   45.47/6   49.42/6   52.36/6   57.27/6   60.20/6   70.27/6   75.13/6   76.44/6  
                                                 1.03/1*   0.47/6    3.55/7    2.54/11   4.51/14   2.53/12  10.07/6    4.46/7    1.31/5  
                                                77.42/6   78.21/6   78.42/6  
                                                 0.58/2    0.39/5    0.21/3  
  7    231 Paszynski Piotr'81             80.15  1.18/15   5.14/12   6.17/11   7.42/10  10.43/10  12.27/10  13.45/9   14.36/9   15.13/9  
           UKS Orientus Lódz                            1.18/14   3.56/9    1.03/3    1.25/6    3.01/6    1.44/10   1.18/11   0.51/5    0.37/9  
                                                17.01/10  18.26/8   20.16/9   25.21/9   30.58/9   33.35/9   41.55/8   42.59/8   45.31/8  
                                                 1.48/17   1.25/6    1.50/10   5.05/5    5.37/11   2.37/5    8.20/10   1.04/3    2.32/14 
                                                46.47/8   47.37/8   51.34/8   53.44/8   58.05/8   60.53/8   71.29/8   76.21/8   78.01/8  
                                                 1.16/14   0.50/10   3.57/10   2.10/4    4.21/11   2.48/10  10.36/8    4.52/9    1.40/7  
                                                79.14/7   79.53/7   80.15/7  
                                                 1.13/11   0.39/5    0.22/6  
  8    220 Hewelt Maciej'90               80.17  0.16/3    3.50/2    4.58/2    6.24/2    9.27/3   10.58/3   11.59/3   13.08/4   13.51/4  
           UKS Azymut 45 Gdynia                         0.16/2    3.34/5    1.08/7    1.26/7    3.03/8    1.31/3    1.01/2    1.09/15   0.43/14 
                                                15.22/5   18.26/8   20.00/8   25.13/8   30.34/7   33.30/8   41.26/7   42.39/7   44.55/7  
                                                 1.31/7    3.04/19   1.34/3    5.13/6    5.21/8    2.56/14   7.56/7    1.13/13   2.16/4  
                                                46.00/7   46.49/7   50.45/7   53.43/7   57.49/7   60.30/7   71.15/7   75.59/7   77.31/7  
                                                 1.05/3    0.49/9    3.56/9    2.58/12   4.06/7    2.41/8   10.45/9    4.44/6    1.32/6  
                                                79.18/8   79.56/8   80.17/8  
                                                 1.47/17   0.38/3    0.21/3  
  9    223 Lubkiewicz Tomasz'87           81.51  0.12/2    4.11/3    5.40/8    7.34/9   10.35/9   12.20/9   14.08/10  14.57/10  15.29/10 
           WKS Wawel Kraków                             0.12/1*   3.59/10   1.29/16   1.54/15   3.01/6    1.45/11   1.48/17   0.49/2    0.32/5  
                                                16.59/9   18.35/10  20.19/10  26.09/10  32.08/10  34.52/10  43.05/10  44.10/10  46.41/10 
                                                 1.30/6    1.36/14   1.44/8    5.50/10   5.59/14   2.44/8    8.13/9    1.05/5    2.31/13 
                                                47.52/10  48.40/10  52.33/10  55.06/10  59.25/10  62.08/10  72.33/9   77.50/10  79.38/9  
                                                 1.11/12   0.48/8    3.53/5    2.33/7    4.19/9    2.43/9   10.25/7    5.17/12   1.48/10 
                                                80.44/9   81.28/9   81.51/9  
                                                 1.06/8    0.44/13   0.23/9  
 10    211 Banach Robert'74               82.02  1.03/9    4.45/9    5.56/9    7.18/8   10.24/8   12.05/8   13.06/8   13.55/8   14.28/8  
           WKS Grunwald Poznan                          1.03/8    3.42/8    1.11/10   1.22/5    3.06/9    1.41/9    1.01/2    0.49/2    0.33/6  
                                                16.07/8   17.34/7   19.08/6   24.50/6   30.39/8   33.22/7   42.20/9   43.29/9   45.53/9  
                                                 1.39/13   1.27/7    1.34/3    5.42/9    5.49/12   2.43/7    8.58/14   1.09/10   2.24/9  
                                                47.13/9   48.03/9   51.58/9   54.16/9   58.40/9   61.33/9   72.53/10  77.42/9   79.53/10 
                                                 1.20/15   0.50/10   3.55/7    2.18/5    4.24/12   2.53/12  11.20/10   4.49/8    2.11/17 
                                                80.56/10  81.37/10  82.02/10 
                                                 1.03/7    0.41/8    0.25/14 
 11    213 Charuba Lukasz'90              85.51  1.08/11   5.14/12   6.22/12   7.54/12  11.00/11  12.59/11  14.26/11  15.35/12  16.03/11 
           UKS Orientus Lódz                            1.08/10   4.06/12   1.08/7    1.32/9    3.06/9    1.59/15   1.27/15   1.09/15   0.28/2  
                                                17.35/11  19.04/11  21.10/11  27.08/11  32.35/11  35.25/11  44.16/11  45.27/11  47.55/11 
                                                 1.32/8    1.29/9    2.06/13   5.58/11   5.27/9    2.50/9    8.51/11   1.11/12   2.28/11 
                                                49.01/11  49.52/11  54.12/11  56.56/11  61.14/11  63.52/11  77.00/12  81.57/11  83.42/11 
                                                 1.06/5    0.51/12   4.20/12   2.44/8    4.18/8    2.38/6   13.08/17   4.57/10   1.45/8  
                                                84.50/11  85.32/11  85.51/11 
                                                 1.08/9    0.42/10   0.19/1* 
 12    222 Kruk Piotr'89                  87.27  1.09/12   7.09/18   8.39/18  10.09/17  13.16/17  15.04/17  16.31/17  17.56/17  18.35/16 
           UKS Azymut Debów                             1.09/11   6.00/18   1.30/17   1.30/8    3.07/11   1.48/12   1.27/15   1.25/18   0.39/11 
                                                20.13/16  21.45/16  24.09/17  30.07/15  35.24/14  38.16/14  46.00/12  47.05/12  49.28/12 
                                                 1.38/12   1.32/11   2.24/19   5.58/11   5.17/6    2.52/12   7.44/5    1.05/5    2.23/8  
                                                50.36/12  51.33/12  55.42/12  58.29/12  62.30/12  64.59/12  76.42/11  82.05/12  83.58/12 
                                                 1.08/9    0.57/15   4.09/11   2.47/9    4.01/6    2.29/2   11.43/11   5.23/13   1.53/13 
                                                86.17/12  87.00/12  87.27/12 
                                                 2.19/19   0.43/11   0.27/18 
 13    214 Chudzik Dominik'91             89.44  1.20/16   5.38/14   6.52/14   9.09/16  12.28/14  14.04/13  15.12/13  16.08/13  17.47/15 
           UKS Orientus Lódz                            1.20/15   4.18/13   1.14/13   2.17/16   3.19/14   1.36/5    1.08/6    0.56/7    1.39/18 
                                                19.24/13  20.52/13  23.04/14  29.19/13  34.51/13  37.48/13  46.42/14  48.08/14  50.36/14 
                                                 1.37/11   1.28/8    2.12/16   6.15/13   5.32/10   2.57/15   8.54/12   1.26/18   2.28/11 
                                                52.00/14  52.51/14  57.12/13  60.11/13  64.50/13  67.53/13  79.56/13  85.11/13  87.19/13 
                                                 1.24/17   0.51/12   4.21/13   2.59/13   4.39/13   3.03/14  12.03/13   5.15/11   2.08/16 
                                                88.33/13  89.19/13  89.44/13 
                                                 1.14/12   0.46/17   0.25/14 
 14    219 Gryzio Lukasz'88               91.05  1.06/10   5.09/11   6.22/12   8.47/14  11.54/13  14.32/14  15.46/14  16.52/14  17.39/13 
           UKS Azymut Pabianice                         1.06/9    4.03/11   1.13/11   2.25/19   3.07/11   2.38/18   1.14/9    1.06/13   0.47/16 
                                                19.25/14  20.59/14  23.03/13  29.45/14  35.41/15  38.31/15  47.27/15  48.35/15  51.01/15 
                                                 1.46/16   1.34/12   2.04/12   6.42/16   5.56/13   2.50/9    8.56/13   1.08/9    2.26/10 
                                                52.08/15  52.55/15  57.23/14  60.31/14  65.22/14  68.41/14  80.40/14  86.48/14  88.40/14 
                                                 1.07/7    0.47/6    4.28/15   3.08/16   4.51/14   3.19/16  11.59/12   6.08/16   1.52/11 
                                                89.57/14  90.42/14  91.05/14 
                                                 1.17/13   0.45/15   0.23/9  
 15    224 Majasow Kostantyn'83           92.08  0.33/4    4.58/10   6.11/10   7.52/11  11.15/12  13.17/12  14.37/12  15.34/11  16.12/12 
           WKS Slask Wroclaw                            0.33/3    4.25/15   1.13/11   1.41/12   3.23/15   2.02/17   1.20/12   0.57/9    0.38/10 
                                                17.53/12  19.27/12  21.48/12  28.11/12  34.22/12  37.12/12  46.19/13  47.32/13  50.15/13 
                                                 1.41/14   1.34/12   2.21/18   6.23/15   6.11/16   2.50/9    9.07/15   1.13/13   2.43/16 
                                                51.38/13  52.33/13  57.26/15  60.34/15  65.28/15  69.05/15  81.58/15  87.39/15  89.35/15 
                                                 1.23/16   0.55/14   4.53/16   3.08/16   4.54/16   3.37/18  12.53/14   5.41/14   1.56/14 
                                                91.03/15  91.44/15  92.08/15 
                                                 1.28/16   0.41/8    0.24/12 
 16    229 Olech Przemyslaw'85            96.59  1.23/17   5.44/15   7.03/15   8.46/13  12.34/15  14.35/15  15.50/15  16.54/15  18.43/17 
           UKS Siódemka Rumia                           1.23/16   4.21/14   1.19/14   1.43/13   3.48/17   2.01/16   1.15/10   1.04/12   1.49/19 
                                                20.26/17  22.07/17  24.05/16  32.47/17  38.55/17  42.00/17  51.31/16  52.51/16  55.32/16 
                                                 1.43/15   1.41/16   1.58/11   8.42/19   6.08/15   3.05/16   9.31/16   1.20/15   2.41/15 
                                                56.38/16  57.36/16  62.31/16  65.30/16  70.40/16  73.53/16  86.55/16  92.42/16  94.34/16 
                                                 1.06/5    0.58/17   4.55/17   2.59/13   5.10/18   3.13/15  13.02/15   5.47/15   1.52/11 
                                                95.52/16  96.35/16  96.59/16 
                                                 1.18/14   0.43/11   0.24/12 
 17    216 Galla Franciszek'89           100.55  1.13/14   6.03/16   7.22/16   9.07/15  12.50/16  14.41/16  16.05/16  17.05/16  17.44/14 
           HKS Azymut Mochy                             1.13/13   4.50/16   1.19/14   1.45/14   3.43/16   1.51/13   1.24/14   1.00/11   0.39/11 
                                                19.37/15  21.20/15  23.31/15  30.38/16  37.35/16  40.49/16  51.50/17  53.12/17  56.13/17 
                                                 1.53/18   1.43/17   2.11/15   7.07/18   6.57/18   3.14/18  11.01/18   1.22/16   3.01/18 
                                                57.37/17  58.38/17  63.34/17  67.15/17  72.09/18  75.37/18  88.44/17  96.06/17  98.22/17 
                                                 1.24/17   1.01/18   4.56/18   3.41/18   4.54/16   3.28/17  13.07/16   7.22/18   2.16/18 
                                                99.45/17 100.35/17 100.55/17 
                                                 1.23/15   0.50/18   0.20/2  
 18    226 Mazan Bartlomiej'92           104.38  1.31/18   6.34/17   8.13/17  10.34/18  15.18/18  17.10/18  20.11/18  21.35/18  22.10/18 
           WKS Slask Wroclaw                            1.31/17   5.03/17   1.39/19   2.21/17   4.44/19   1.52/14   3.01/19   1.24/17   0.35/7  
                                                23.46/18  25.17/18  27.23/18  33.42/18  39.54/18  43.07/18  53.26/18  54.49/18  57.41/18 
                                                 1.36/10   1.31/10   2.06/13   6.19/14   6.12/17   3.13/17  10.19/17   1.23/17   2.52/17 
                                                58.53/18  59.50/18  64.14/18  67.17/18  71.36/17  74.24/17  94.03/18 100.20/18 102.16/18 
                                                 1.12/13   0.57/15   4.24/14   3.03/15   4.19/9    2.48/10  19.39/19   6.17/17   1.56/14 
                                               103.28/18 104.13/18 104.38/18 
                                                 1.12/10   0.45/15   0.25/14 
 19    225 Markowiak Sebastian'92        115.47  2.26/19   8.31/19  10.09/19  12.30/19  16.47/19  20.30/19  22.31/19  23.57/19  24.44/19 
           UKS Orientus Lódz                            2.26/18   6.05/19   1.38/18   2.21/17   4.17/18   3.43/19   2.01/18   1.26/19   0.47/16 
                                                26.57/19  28.45/19  31.02/19  38.07/19  45.13/19  48.44/19  60.55/19  62.25/19  65.55/19 
                                                 2.13/19   1.48/18   2.17/17   7.05/17   7.06/19   3.31/19  12.11/19   1.30/19   3.30/19 
                                                67.24/19  68.30/19  73.55/19  78.20/19  84.07/19  87.50/19 102.25/19 109.59/19 112.15/19 
                                                 1.29/19   1.06/19   5.25/19   4.25/19   5.47/19   3.43/19  14.35/18   7.34/19   2.16/18 
                                               114.05/19 115.12/19 115.47/19 
                                                 1.50/18   1.07/19   0.35/19 
       212 Bernaciak Aleksander'83    NKl        1.23/     5.36/     6.49/     8.13/    11.23/    13.12/    14.26/    15.27/    16.12/   
           WKS Slask Wroclaw                            1.23/     4.13/     1.13/     1.24/     3.10/     1.49/     1.14/     1.01/     0.45/   
                                                17.56/    19.40/    21.50/    28.21/    35.09/    38.07/    47.40/    49.01/    51.50/   
                                                 1.44/     1.44/     2.10/     6.31/     6.48/     2.58/     9.33/     1.21/     2.49/   
                                                53.11/    54.21/         /         /         /         /         /         /         /   
                                                 1.21/     1.10/         /         /         /         /         /         /         /   
                                                55.33/    56.22/    56.48/   
                                                     /     0.49/     0.26/   
       217 Galla Marek'87             NKl        2.04/     6.45/     8.15/    10.27/    14.28/    16.38/    18.28/    19.40/    20.33/   
           HKS Azymut Mochy                             2.04/     4.41/     1.30/     2.12/     4.01/     2.10/     1.50/     1.12/     0.53/   
                                                22.33/    24.31/    26.56/         /         /         /    37.15/    39.01/    42.58/   
                                                 2.00/     1.58/     2.25/         /         /         /         /     1.46/     3.57/   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /    44.48/   
                                                     /         /         /   
       233 Podzinski Rafal'91         NKl        1.32/     7.08/     8.38/    10.50/    14.46/    16.51/    18.06/    19.33/    20.18/   
           UKS Orientus Lódz                            1.32/     5.36/     1.30/     2.12/     3.56/     2.05/     1.15/     1.27/     0.45/   
                                                22.09/    24.00/    26.18/    34.13/    41.26/    44.51/    55.39/    57.04/    60.05/   
                                                 1.51/     1.51/     2.18/     7.55/     7.13/     3.25/    10.48/     1.25/     3.01/   
                                                61.38/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                 1.33/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /    61.56/   
                                                     /         /         /   
       215 Dutkowski Mikolaj'92       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Arkady Raszków                               /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       228 Niewiedziala Robert'93     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Siódemka Rumia                               /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       230 Pancerowicz Tomasz'86      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Slask Wroclaw                                /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       234 Pyra Bartlomiej'79         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Slask Wroclaw                                /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         8.9km  160m 24k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-31      2-36      3-45      4-41      5-40      6-61      7-63      8-64      9-67    
                                      10-56     11-57     12-59     13-52     14-54     15-47     16-70     17-76     18-101   
                                      19-102    20-84     21-77     22-78     23-82     24-100   
  1    258 Zabel Robert'77                63.52  0.51/4    3.09/1*   6.02/1*   7.41/1*   8.39/1*  19.35/1*  25.10/1*  26.33/1*  33.43/1* 
           WKS Grunwald Poznan                          0.51/4    2.18/2    2.53/1*   1.39/2    0.58/2   10.56/1*   5.35/3    1.23/2    7.10/2  
                                                38.54/1*  40.27/1*  41.23/1*  42.42/1*  44.33/1*  47.01/1*  51.56/1*  56.05/1*  57.06/1* 
                                                 5.11/1*   1.33/2    0.56/1*   1.19/1*   1.51/1*   2.28/4    4.55/1*   4.09/1*   1.01/2  
                                                58.29/1*  59.06/1*  61.05/1*  61.35/1*  62.42/1*  63.30/1*  63.52/1* 
                                                 1.23/5    0.37/1*   1.59/3    0.30/3    1.07/3    0.48/5    0.22/2  
  2    245 Gmur Karol'76                  65.23  1.03/9    3.10/2    6.49/2    8.20/2    9.25/2   21.52/2   26.48/2   28.17/2   35.08/2  
           UKS Arkady Raszków                           1.03/9    2.07/1*   3.39/5    1.31/1*   1.05/5   12.27/3    4.56/1*   1.29/3    6.51/1* 
                                                40.19/2   41.55/2   43.01/2   44.28/2   46.41/2   48.39/2   53.45/2   58.00/2   58.59/2  
                                                 5.11/1*   1.36/3    1.06/4    1.27/2    2.13/2    1.58/1*   5.06/2    4.15/2    0.59/1* 
                                                60.12/2   60.49/2   62.45/2   63.10/2   64.12/2   64.56/2   65.23/2  
                                                 1.13/2    0.37/1*   1.56/2    0.25/1*   1.02/2    0.44/2    0.27/6  
  3    243 Dutkiewicz Damian'77           72.55  1.02/8    3.35/5    7.10/4    9.02/5   10.05/4   22.55/4   28.15/4   29.56/4   37.48/4  
           MKS Paulinum Jelenia Góra                    1.02/8    2.33/6    3.35/3    1.52/4    1.03/4   12.50/4    5.20/2    1.41/7    7.52/5  
                                                43.51/4   45.33/4   46.43/4   48.21/3   50.51/3   53.09/3   59.43/3   64.38/3   65.51/3  
                                                 6.03/3    1.42/5    1.10/6    1.38/4    2.30/4    2.18/2    6.34/6    4.55/4    1.13/6  
                                                67.18/3   67.59/3   70.08/3   70.40/3   71.51/3   72.35/3   72.55/3  
                                                 1.27/6    0.41/3    2.09/5    0.32/5    1.11/4    0.44/2    0.20/1* 
  4    244 Dzik Miroslaw'71               80.33  1.37/11   4.05/9    7.22/5    9.01/4   10.32/5   21.56/3   27.38/3   29.07/3   36.35/3  
           MUKS Gliwice                                 1.37/11   2.28/4    3.17/2    1.39/2    1.31/11  11.24/2    5.42/4    1.29/3    7.28/3  
                                                43.15/3   44.53/3   45.54/3   49.55/4   52.08/4   54.54/4   60.28/4   65.26/4   66.28/4  
                                                 6.40/5    1.38/4    1.01/3    4.01/13   2.13/2    2.46/6    5.34/3    4.58/5    1.02/3  
                                                67.48/4   68.30/4   70.35/4   73.37/4   79.21/4   80.06/4   80.33/4  
                                                 1.20/4    0.42/4    2.05/4    3.02/13   5.44/13   0.45/4    0.27/6  
  5    239 Biolik Grzegorz'76             80.50  0.52/5    3.22/4    6.58/3    8.50/3    9.52/3   23.38/5   29.36/5   31.10/5   39.16/5  
           UNTS Warszawa                                0.52/5    2.30/5    3.36/4    1.52/4    1.02/3   13.46/7    5.58/5    1.34/5    8.06/6  
                                                46.07/5   47.58/5   49.15/5   51.11/5   55.06/5   57.42/5   65.46/5   71.32/5   72.43/5  
                                                 6.51/7    1.51/6    1.17/7    1.56/6    3.55/13   2.36/5    8.04/13   5.46/8    1.11/5  
                                                74.22/5   75.13/5   77.34/5   78.09/5   79.25/5   80.25/5   80.50/5  
                                                 1.39/11   0.51/9    2.21/6    0.35/7    1.16/5    1.00/12   0.25/4  
  6    242 Ciesiólka Sebastian'75         84.26  0.54/6    3.21/3    9.16/10  11.18/8   12.15/7   25.47/6   39.16/10  40.36/9   48.10/9  
           KS Artemis Wroclaw                           0.54/6    2.27/3    5.55/11   2.02/6    0.57/1*  13.32/6   13.29/13   1.20/1*   7.34/4  
                                                54.39/9   56.06/8   57.06/8   58.42/8   61.53/8   64.20/7   70.16/7   75.06/7   76.13/7  
                                                 6.29/4    1.27/1*   1.00/2    1.36/3    3.11/10   2.27/3    5.56/4    4.50/3    1.07/4  
                                                77.23/7   80.10/7   81.59/7   82.24/7   83.23/6   84.01/6   84.26/6  
                                                 1.10/1*   2.47/13   1.49/1*   0.25/1*   0.59/1*   0.38/1*   0.25/4  
  7    249 Kosicki Roman'77               84.50  2.35/13   5.26/13   9.26/11  11.41/9   12.59/9   26.03/7   32.04/6   33.47/6   43.32/6  
           Kopanica                                     2.35/13   2.51/8    4.00/6    2.15/8    1.18/7   13.04/5    6.01/7    1.43/8    9.45/9  
                                                50.18/6   52.49/6   54.06/6   56.13/6   58.43/6   61.34/6   68.09/6   73.48/6   75.07/6  
                                                 6.46/6    2.31/9    1.17/7    2.07/7    2.30/4    2.51/7    6.35/7    5.39/7    1.19/8  
                                                76.40/6   77.25/6   81.33/6   82.04/6   83.30/7   84.23/7   84.50/7  
                                                 1.33/9    0.45/5    4.08/13   0.31/4    1.26/7    0.53/7    0.27/6  
  8    251 Mastela Rafal'73               90.14  1.09/10   4.15/10   8.39/7   10.46/7   12.54/8   28.08/9   34.06/8   35.58/8   44.50/7  
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 1.09/10   3.06/11   4.24/7    2.07/7    2.08/13  15.14/9    5.58/5    1.52/12   8.52/7  
                                                51.54/7   55.15/7   56.21/7   58.01/7   61.36/7   65.16/8   73.04/8   78.17/8   79.41/8  
                                                 7.04/8    3.21/13   1.06/4    1.40/5    3.35/12   3.40/11   7.48/12   5.13/6    1.24/9  
                                                81.37/8   82.24/8   84.46/8   85.19/8   88.55/8   89.50/8   90.14/8  
                                                 1.56/13   0.47/7    2.22/7    0.33/6    3.36/12   0.55/9    0.24/3  
  9    255 Porada Robert'72               91.58  0.34/2    3.38/6    8.02/6   10.38/6   11.52/6   27.14/8   33.55/7   35.41/7   45.54/8  
           UKS Reflex Rybnik                            0.34/2    3.04/10   4.24/7    2.36/10   1.14/6   15.22/11   6.41/10   1.46/10  10.13/11 
                                                53.39/8   56.45/9   58.12/9   60.29/9   63.36/9   66.35/9   74.07/9   80.38/9   82.28/9  
                                                 7.45/10   3.06/12   1.27/13   2.17/11   3.07/9    2.59/8    7.32/9    6.31/11   1.50/13 
                                                84.17/9   85.15/9   88.04/9   88.50/9   90.37/9   91.25/9   91.58/9  
                                                 1.49/12   0.58/11   2.49/9    0.46/11   1.47/9    0.48/5    0.33/12 
 10    256 Spiliszewski Piotr'74          94.58  0.59/7    3.41/7    9.01/8   17.59/12  19.23/12  35.00/12  41.31/12  43.05/12  52.30/11 
           KS Artemis Wroclaw                           0.59/7    2.42/7    5.20/10   8.58/12   1.24/10  15.37/12   6.31/9    1.34/5    9.25/8  
                                                59.45/11  61.51/10  63.14/10  65.41/10  68.19/10  72.07/11  78.34/10  84.55/10  86.13/10 
                                                 7.15/9    2.06/7    1.23/12   2.27/12   2.38/6    3.48/12   6.27/5    6.21/10   1.18/7  
                                                87.29/10  88.33/10  91.33/10  92.13/10  93.35/10  94.31/10  94.58/10 
                                                 1.16/3    1.04/12   3.00/10   0.40/10   1.22/6    0.56/10   0.27/6  
 11    250 Masny Krzysztof'76             96.12  0.11/1*   4.45/12  11.28/12  13.59/10  15.19/10  31.14/10  38.56/9   41.00/10  51.37/10 
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 0.11/1*   4.34/13   6.43/12   2.31/9    1.20/8   15.55/13   7.42/11   2.04/13  10.37/12 
                                                59.24/10  62.08/11  63.27/11  65.42/11  68.35/11  71.47/10  79.22/11  85.19/11  86.52/11 
                                                 7.47/11   2.44/11   1.19/10   2.15/10   2.53/8    3.12/9    7.35/10   5.57/9    1.33/11 
                                                88.28/11  89.25/11  92.39/11  93.17/11  94.44/11  95.41/11  96.12/11 
                                                 1.36/10   0.57/10   3.14/11   0.38/8    1.27/8    0.57/11   0.31/11 
 12    247 Jurczyk Piotr'69              100.14  0.39/3    3.57/8    9.08/9   19.20/13  21.09/13  35.53/13  42.17/13  44.05/13  53.54/13 
           UKS Sparta Czyzowice                         0.39/3    3.18/12   5.11/9   10.12/13   1.49/12  14.44/8    6.24/8    1.48/11   9.49/10 
                                                61.50/12  64.15/12  65.36/12  67.46/12  71.00/12  75.01/12  81.52/12  89.01/12  90.41/12 
                                                 7.56/12   2.25/8    1.21/11   2.10/8    3.14/11   4.01/13   6.51/8    7.09/12   1.40/12 
                                                92.08/12  92.54/12  95.36/12  96.28/12  98.51/12  99.44/12 100.14/12 
                                                 1.27/6    0.46/6    2.42/8    0.52/12   2.23/11   0.53/7    0.30/10 
 13    252 Miskiewicz Marcin'79          104.58  1.42/12   4.43/11  12.37/13  15.30/11  16.52/11  32.13/11  41.12/11  42.55/11  53.41/12 
           KB Galeria Warszawa                          1.42/12   3.01/9    7.54/13   2.53/11   1.22/9   15.21/10   8.59/12   1.43/8   10.46/13 
                                                65.54/13  68.33/13  69.51/13  72.02/13  74.41/13  78.06/13  85.52/13  93.14/13  94.41/13 
                                                12.13/13   2.39/10   1.18/9    2.11/9    2.39/7    3.25/10   7.46/11   7.22/13   1.27/10 
                                                96.12/13  97.01/13 100.43/13 101.22/13 103.22/13 104.23/13 104.58/13 
                                                 1.31/8    0.49/8    3.42/12   0.39/9    2.00/10   1.01/13   0.35/13 
       248 Koleczko Lukasz'75         NKl        2.23/     7.47/         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 2.23/     5.24/         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /    35.25/   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       254 Pinecki Zbigniew'77        NKl        2.57/     7.07/    14.05/    16.54/    19.21/         /         /         /         /   
           Kopanica                                     2.57/     4.10/     6.58/     2.49/     2.27/         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /    36.46/    46.39/    56.51/    58.56/   
                                                     /         /         /         /         /         /     9.53/    10.12/     2.05/   
                                                     /    62.00/    65.36/    66.24/    68.23/    69.53/    70.31/   
                                                     /         /     3.36/     0.48/     1.59/     1.30/     0.38/   
       257 Tomanek Artur'74           NKl        2.38/     6.15/    11.17/    13.56/    15.31/    85.45/         /         /         /   
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 2.38/     3.37/     5.02/     2.39/     1.35/    70.14/         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   123.14/   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       241 Choromanski Marek'73       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WSOWL Wroclaw                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       246 Grote Andreas'64           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           OLC SKOG Fribourg                                /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       260 Zalewski Roman'73          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WSOWL Wroclaw                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       240 Bodzek Krzysztof'72        NKl        1.01/     4.06/     7.57/    19.33/    20.37/    35.46/    43.11/    44.59/    54.30/   
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 1.01/     3.05/     3.51/    11.36/     1.04/    15.09/     7.25/     1.48/     9.31/   
                                                62.42/    65.57/    67.03/    68.57/    71.45/    75.02/    81.57/    88.26/    89.51/   
                                                 8.12/     3.15/     1.06/     1.54/     2.48/     3.17/     6.55/     6.29/     1.25/   
                                                91.42/    92.36/    95.04/    95.36/    97.02/    97.51/    98.20/   
                                                 1.51/     0.54/     2.28/     0.32/     1.26/     0.49/     0.29/   
       253 Nowak Jacek'76             NKl        0.50/     3.03/     5.32/     6.54/     7.54/    18.04/    23.44/    24.59/    31.30/   
           UKS Azymut 45 Gdynia                         0.50/     2.13/     2.29/     1.22/     1.00/    10.10/     5.40/     1.15/     6.31/   
                                                36.05/    37.23/    38.16/    39.44/    41.40/    43.41/    48.23/    52.21/    53.34/   
                                                 4.35/     1.18/     0.53/     1.28/     1.56/     2.01/     4.42/     3.58/     1.13/   
                                                54.56/    55.33/    57.21/    57.49/    58.49/    59.35/    59.59/   
                                                 1.22/     0.37/     1.48/     0.28/     1.00/     0.46/     0.24/   
       259 Zagdanski Andrzej'76       NKl        1.53/     4.54/     8.53/    10.56/    14.07/    28.48/    35.28/    37.32/    47.19/   
           UKS Energetyk Dychów                         1.53/     3.01/     3.59/     2.03/     3.11/    14.41/     6.40/     2.04/     9.47/   
                                                53.52/    56.47/    58.01/    60.01/    63.42/    66.42/    75.09/    81.10/    82.31/   
                                                 6.33/     2.55/     1.14/     2.00/     3.41/     3.00/     8.27/     6.01/     1.21/   
                                                83.58/    84.45/    87.44/    89.23/    90.42/    91.37/    92.04/   
                                                 1.27/     0.47/     2.59/     1.39/     1.19/     0.55/     0.27/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         7.8km  135m 20k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-47      2-48      3-55      4-57      5-58      6-51      7-53      8-62      9-65    
                                      10-64     11-63     12-70     13-42     14-73     15-101    16-102    17-80     18-79    
                                      19-77     20-100   
  1    271 Porzycz Janusz'73              57.23  6.11/2    7.17/2    8.52/2   11.35/1*  12.17/1*  13.37/1*  15.15/1*  20.29/1*  25.43/1* 
           UKS Siódemka Rumia                           6.11/2    1.06/2    1.35/2    2.43/1*   0.42/2    1.20/4    1.38/1*   5.14/1*   5.14/1* 
                                                29.16/1*  30.55/1*  41.59/1*  44.45/1*  46.01/1*  48.51/1*  50.13/1*  52.33/1*  54.30/1* 
                                                 3.33/2    1.39/1*  11.04/3    2.46/2    1.16/1*   2.50/1*   1.22/1*   2.20/1*   1.57/1* 
                                                55.26/1*       /    57.23/1* 
                                                 0.56/3        /         /   
  2    266 Krzyzostanek Jaroslaw'73       61.17  6.20/3    7.19/3    9.01/3   12.03/3   12.45/3   14.15/3   16.16/3   22.22/3   27.59/2  
           UKS Grom Sokolniki                           6.20/3    0.59/1*   1.42/7    3.02/5    0.42/2    1.30/8    2.01/4    6.06/5    5.37/2  
                                                31.22/2   33.02/2   43.33/2   46.53/2   48.17/2   51.25/2   52.55/2   55.30/2   57.28/2  
                                                 3.23/1*   1.40/2   10.31/1*   3.20/5    1.24/3    3.08/3    1.30/7    2.35/5    1.58/2  
                                                59.45/2   60.54/1*  61.17/2  
                                                 2.17/13   1.09/1*   0.23/3  
  3    272 Rycerski Bogdan'71             64.24  8.15/8    9.40/8   11.12/8   14.10/5   14.50/4   16.01/4   19.54/7   25.31/5   31.15/3  
           KS Artemis Wroclaw                           8.15/8    1.25/8    1.32/1*   2.58/4    0.40/1*   1.11/2    3.53/13   5.37/2    5.44/3  
                                                35.05/3   36.59/3   47.50/3   51.21/3   52.47/3   55.51/3   57.14/3   59.46/3   61.58/3  
                                                 3.50/5    1.54/3   10.51/2    3.31/7    1.26/4    3.04/2    1.23/2    2.32/4    2.12/3  
                                                62.46/3   64.03/2   64.24/3  
                                                 0.48/2    1.17/5    0.21/1* 
  4    262 Banach Mariusz'70              67.19  7.16/5    8.41/4   10.21/4   14.13/6   15.26/6   16.46/7   19.06/5   25.39/6   31.59/4  
           LKO Leszno                                   7.16/5    1.25/8    1.40/5    3.52/8    1.13/15   1.20/4    2.20/8    6.33/8    6.20/4  
                                                35.40/4   37.37/4   49.03/4   52.32/4   54.11/4   57.52/4   59.23/4   61.54/4   64.15/4  
                                                 3.41/3    1.57/5   11.26/5    3.29/6    1.39/9    3.41/7    1.31/8    2.31/3    2.21/4  
                                                65.27/4   66.45/3   67.19/4  
                                                 1.12/8    1.18/6    0.34/13 
  5    267 Mianowski Rafal'73             67.40  7.09/4    8.44/5   10.32/5   15.36/9   16.25/9   17.46/9   20.06/8   26.08/7   32.42/5  
           UNTS Warszawa                                7.09/4    1.35/12   1.48/9    5.04/12   0.49/7    1.21/6    2.20/8    6.02/4    6.34/6  
                                                36.36/5   38.41/6   50.24/5   53.21/5   55.00/5   58.17/5   59.42/5   62.45/5   65.20/5  
                                                 3.54/6    2.05/10  11.43/8    2.57/3    1.39/9    3.17/5    1.25/3    3.03/7    2.35/7  
                                                66.04/5   67.19/4   67.40/5  
                                                 0.44/1*   1.15/3    0.21/1* 
  6    276 Szczygiel Marcin'71            69.40  9.49/14  11.06/13  12.54/13  16.20/11  17.14/11  18.54/11  20.50/11  27.06/9   33.30/7  
           MKS MOS Wroclaw                              9.49/14   1.17/6    1.48/9    3.26/7    0.54/10   1.40/10   1.56/2    6.16/6    6.24/5  
                                                37.32/7   39.31/7   51.13/6   54.16/6   55.55/6   59.24/6   60.50/6   63.52/6   66.35/6  
                                                 4.02/8    1.59/7   11.42/7    3.03/4    1.39/9    3.29/6    1.26/4    3.02/6    2.43/8  
                                                67.31/6   69.08/5   69.40/6  
                                                 0.56/3    1.37/11   0.32/11 
  7    265 Kramski Mariusz'70             73.25  9.10/12  10.17/12  11.52/11  14.41/7   15.26/6   16.36/6   20.44/9   32.19/13  39.40/13 
           UKS Energetyk Dychów                         9.10/12   1.07/3    1.35/2    2.49/2    0.45/4    1.10/1*   4.08/14  11.35/15   7.21/11 
                                                43.26/13  45.41/13  56.53/9   59.17/9   60.47/9   64.03/9   65.30/9   67.59/9   70.43/8  
                                                 3.46/4    2.15/12  11.12/4    2.24/1*   1.30/6    3.16/4    1.27/5    2.29/2    2.44/9  
                                                71.45/7   73.00/6   73.25/7  
                                                 1.02/6    1.15/3    0.25/5  
  8    270 Polewka Tomasz'73              74.42  7.33/6    8.53/7   10.57/7   15.02/8   15.55/8   17.35/8   19.51/6   26.12/8   32.47/6  
           UKS Kometa Gliwice                           7.33/6    1.20/7    2.04/13   4.05/11   0.53/9    1.40/10   2.16/6    6.21/7    6.35/7  
                                                36.45/6   38.40/5   51.33/7   56.30/7   58.31/7   62.32/7   64.44/7   67.50/7   71.34/9  
                                                 3.58/7    1.55/4   12.53/9    4.57/12   2.01/14   4.01/11   2.12/15   3.06/8    3.44/15 
                                                72.35/8   74.12/7   74.42/8  
                                                 1.01/5    1.37/11   0.30/10 
  9    277 Zak Tomasz'73                  74.43  5.55/1*   7.02/1*   8.42/1*  11.36/2   12.21/2   13.42/2   15.38/2   21.37/2   35.44/9  
           Kopanica                                     5.55/1*   1.07/3    1.40/5    2.54/3    0.45/4    1.21/6    1.56/2    5.59/3   14.07/15 
                                                39.52/8   41.55/8   53.30/8   58.14/8   59.37/8   63.19/8   64.51/8   67.58/8   70.22/7  
                                                 4.08/9    2.03/8   11.35/6    4.44/10   1.23/2    3.42/8    1.32/9    3.07/9    2.24/5  
                                                73.00/9   74.14/8   74.43/9  
                                                 2.38/14   1.14/2    0.29/9  
 10    263 Becmer Dariusz'71              81.12  7.37/7    8.52/6   10.49/6   14.08/4   14.59/5   16.18/5   18.28/4   25.30/4   35.09/8  
           WKS Slask Wroclaw                            7.37/7    1.15/5    1.57/11   3.19/6    0.51/8    1.19/3    2.10/5    7.02/9    9.39/14 
                                                41.03/10  43.19/9   59.44/12  63.17/10  64.49/10  68.40/10  70.32/10  73.53/10  76.20/10 
                                                 5.54/15   2.16/13  16.25/13   3.33/8    1.32/7    3.51/9    1.52/13   3.21/11   2.27/6  
                                                79.29/10  80.47/9   81.12/10 
                                                 3.09/15   1.18/6    0.25/5  
 11    275 Staszak Artur'70               82.16  8.46/11  10.11/11  12.32/12  16.29/12  17.34/12  19.44/12  22.03/12  29.27/11  36.39/11 
           UNTS Warszawa                                8.46/11   1.25/8    2.21/14   3.57/10   1.05/14   2.10/12   2.19/7    7.24/11   7.12/9  
                                                42.06/12  44.10/12  59.25/11  64.10/11  65.53/11  70.19/11  71.59/11  76.06/11  78.55/11 
                                                 5.27/14   2.04/9   15.15/10   4.45/11   1.43/12   4.26/13   1.40/11   4.07/13   2.49/11 
                                                80.04/11  81.50/10  82.16/11 
                                                 1.09/7    1.46/13   0.26/7  
 12    274 Slawinski Marcin'71            82.59  8.15/8    9.45/9   11.48/10  15.43/10  16.42/10  18.13/10  20.45/10  28.05/10  35.49/10 
           KS Artemis Wroclaw                           8.15/8    1.30/11   2.03/12   3.55/9    0.59/11   1.31/9    2.32/12   7.20/10   7.44/12 
                                                40.47/9   43.21/10  59.01/10  64.46/12  66.35/12  70.31/12  72.10/12  76.14/12  78.58/12 
                                                 4.58/12   2.34/14  15.40/12   5.45/13   1.49/13   3.56/10   1.39/10   4.04/12   2.44/9  
                                                81.01/12  82.26/11  82.59/12 
                                                 2.03/12   1.25/9    0.33/12 
 13    273 Sikora Zbigniew'73             85.44  8.20/10  10.07/10  11.43/9   17.28/13  18.13/13  20.24/13  22.47/13  30.15/12  37.02/12 
           MKS Paulinum Jelenia Góra                    8.20/10   1.47/13   1.36/4    5.45/14   0.45/4    2.11/13   2.23/11   7.28/13   6.47/8  
                                                41.26/11  43.23/11  60.58/13  66.43/13  68.09/13  72.52/13  74.20/13  79.05/13  82.15/13 
                                                 4.24/10   1.57/5   17.35/15   5.45/13   1.26/4    4.43/14   1.28/6    4.45/14   3.10/13 
                                                84.00/13  85.20/12  85.44/13 
                                                 1.45/11   1.20/8    0.24/4  
 14    264 Kosicki Tomasz'71              88.09  9.48/13  11.47/14  13.33/14  20.56/14  21.56/14  24.44/14  27.05/14  34.30/14  41.45/14 
           KS OK! SPORT Warszawa                        9.48/13   1.59/14   1.46/8    7.23/15   1.00/12   2.48/15   2.21/10   7.25/12   7.15/10 
                                                46.12/14  51.01/14  66.23/14  70.48/14  72.24/14  76.40/14  78.25/14  81.44/14  84.46/14 
                                                 4.27/11   4.49/15  15.22/11   4.25/9    1.36/8    4.16/12   1.45/12   3.19/10   3.02/12 
                                                86.13/14  87.41/13  88.09/14 
                                                 1.27/9    1.28/10   0.28/8  
 15    268 Nitsch Tomasz'71              109.02 17.06/15  19.16/15  21.55/15  27.35/15  28.38/15  30.53/15  35.34/15  45.51/15  54.18/15 
           UNTS Warszawa                               17.06/15   2.10/15   2.39/15   5.40/13   1.03/13   2.15/14   4.41/15  10.17/14   8.27/13 
                                                59.18/15  61.30/15  78.33/15  84.24/15  87.41/15  93.55/15  96.05/15 101.13/15 104.54/15 
                                                 5.00/13   2.12/11  17.03/14   5.51/15   3.17/15   6.14/15   2.10/14   5.08/15   3.41/14 
                                               106.37/15 108.23/14 109.02/15 
                                                 1.43/10   1.46/13   0.39/14 
       269 Plesinski Mariusz'73       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           KS Artemis Wroclaw                               /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         6.7km  135m 20k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-33      2-40      3-71      4-69      5-67      6-65      7-62      8-57      9-59    
                                      10-53     11-56     12-51     13-49     14-48     15-75     16-101    17-102    18-81    
                                      19-78     20-100   
  1    284 Gossel Heiko'65                51.57  1.54/6    4.34/2    8.20/2   14.12/2   15.11/2   19.32/2   25.00/2   27.41/2   28.45/2  
           USV TU Dresden                               1.54/6    2.40/1*   3.46/1*   5.52/4    0.59/1*   4.21/1*   5.28/1*   2.41/1*   1.04/2  
                                                31.02/2   31.55/1*  33.09/1*  35.33/1*  36.49/1*  43.51/1*  45.23/1*  47.08/1*  49.00/1* 
                                                 2.17/1*   0.53/3    1.14/2    2.24/1*   1.16/1*   7.02/1*   1.32/1*   1.45/6    1.52/1* 
                                                50.17/1*  51.32/1*  51.57/1* 
                                                 1.17/3    1.15/1*   0.25/2  
  2    290 Vydra Ivan'66                  53.53  0.59/1*   3.50/1*   7.56/1*  12.59/1*  14.00/1*  19.10/1*  24.52/1*  27.35/1*  28.35/1* 
           OK RECO SPORT                                0.59/1*   2.51/2    4.06/2    5.03/1*   1.01/3    5.10/2    5.42/2    2.43/2    1.00/1* 
                                                30.56/1*  32.07/2   33.29/2   36.12/2   37.39/2   45.38/2   47.12/2   48.33/2   50.47/2  
                                                 2.21/2    1.11/6    1.22/3    2.43/2    1.27/3    7.59/3    1.34/2    1.21/2    2.14/4  
                                                52.00/2   53.27/2   53.53/2  
                                                 1.13/2    1.27/3    0.26/4  
  3    278 Brettschneider Uwe'68          55.22  1.08/2    4.44/4    9.00/3   14.40/3   15.41/3   21.10/3   26.53/3   29.41/3   30.53/3  
           Kaulsdorfer OLV Berlin                       1.08/2    3.36/5    4.16/3    5.40/3    1.01/3    5.29/3    5.43/3    2.48/3    1.12/5  
                                                33.29/3   34.20/3   35.33/3   38.16/3   39.32/3   47.20/3   49.07/3   50.24/3   52.20/3  
                                                 2.36/3    0.51/2    1.13/1*   2.43/2    1.16/1*   7.48/2    1.47/3    1.17/1*   1.56/2  
                                                53.30/3   54.57/3   55.22/3  
                                                 1.10/1*   1.27/3    0.25/2  
  4    292 Wiejacki Janusz'66             61.25  1.25/4    4.38/3    9.18/4   14.56/4   15.55/4   21.25/4   27.22/4   30.27/4   31.32/4  
           UKS Saper Kazun Nowy                         1.25/4    3.13/3    4.40/5    5.38/2    0.59/1*   5.30/4    5.57/4    3.05/4    1.05/4  
                                                34.10/4   35.05/4   36.49/4   40.11/4   42.50/4   52.34/4   54.33/4   56.07/4   58.15/4  
                                                 2.38/4    0.55/4    1.44/5    3.22/5    2.39/6    9.44/5    1.59/5    1.34/4    2.08/3  
                                                59.32/4   60.58/4   61.25/4  
                                                 1.17/3    1.26/2    0.27/5  
  5    285 Grtelmeyer Thomas'65           62.46  2.26/7    5.44/5   10.15/5   16.38/5   17.43/5   23.57/5   30.19/5   34.07/5   35.11/5  
           RSV Hannover                                 2.26/7    3.18/4    4.31/4    6.23/5    1.05/5    6.14/5    6.22/5    3.48/5    1.04/2  
                                                37.52/5   38.41/5   40.34/5   43.29/5   45.03/5   53.42/5   55.38/5   57.03/5   59.23/5  
                                                 2.41/5    0.49/1*   1.53/6    2.55/4    1.34/4    8.39/4    1.56/4    1.25/3    2.20/5  
                                                60.50/5   62.22/5   62.46/5  
                                                 1.27/6    1.32/5    0.24/1* 
  6    287 Kondracki Jaroslaw'66          83.31  1.24/3    5.49/6   12.56/6   23.22/6   24.30/6   31.20/6   38.43/6   42.51/6   44.24/6  
           UKS Energetyk Dychów                         1.24/3    4.25/6    7.07/6   10.26/7    1.08/6    6.50/6    7.23/6    4.08/6    1.33/6  
                                                48.21/6   49.21/6   50.59/6   54.48/6   60.54/6   72.15/6   74.33/6   76.15/6   79.09/6  
                                                 3.57/6    1.00/5    1.38/4    3.49/6    6.06/7   11.21/6    2.18/6    1.42/5    2.54/6  
                                                80.35/6   83.00/6   83.31/6  
                                                 1.26/5    2.25/6    0.31/6  
  7    281 Doskár Boris'67                94.11  1.36/5    6.46/7   14.13/7   24.08/7   25.39/7   34.06/7   43.28/7   48.21/7   49.56/7  
           Jiskra Novy Bor                              1.36/5    5.10/7    7.27/7    9.55/6    1.31/7    8.27/7    9.22/7    4.53/7    1.35/7  
                                                54.04/7   55.33/7   57.31/7   61.48/7   64.17/7   79.59/7   82.33/7   84.46/7   89.00/7  
                                                 4.08/7    1.29/7    1.58/7    4.17/7    2.29/5   15.42/7    2.34/7    2.13/7    4.14/7  
                                                91.04/7   93.34/7   94.11/7  
                                                 2.04/7    2.30/7    0.37/7  
       280 Dolezal Milos'67           NKl        4.05/     8.23/    13.21/    19.39/    20.49/    26.39/    33.11/    37.09/    38.24/   
           Jiskra Novy Bor                              4.05/     4.18/     4.58/     6.18/     1.10/     5.50/     6.32/     3.58/     1.15/   
                                                41.25/    42.26/         /    46.28/    48.27/    59.27/    61.23/    63.02/    66.09/   
                                                 3.01/     1.01/         /         /     1.59/    11.00/     1.56/     1.39/     3.07/   
                                                67.33/    69.10/    69.40/   
                                                 1.24/     1.37/     0.30/   
       279 Cych Piotr'68              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Slask Wroclaw                                /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       282 Elias Slawomir'68          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Energetyk Dychów                             /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       288 Pedowski Wojciech'64       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           KS OK! SPORT Warszawa                            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       289 Sochacki Witold'64         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Patria Mlynne                                /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       291 Widziewicz Remigiusz'66    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Slask Wroclaw                                /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       293 Wrzesinski Krzysztof'68    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Slask Wroclaw                                /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       294 Zielinski Pawel'68         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Grunwald Poznan                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       295 Wysocki  Romuald'          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS MOS Wroclaw                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         5.7km  160m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-33      2-38      3-57      4-59      5-60      6-61      7-62      8-50      9-48    
                                      10-55     11-67     12-69     13-73     14-101    15-100   
  1    302 Kozlowski Jacek'63             44.50  1.08/2    3.59/4   12.32/3   13.41/4   16.53/3   18.43/3   21.22/3   27.15/1*  28.42/1* 
           LKO Leszno                                   1.08/2    2.51/6    8.33/3    1.09/6    3.12/3    1.50/4    2.39/1*   5.53/1*   1.27/3  
                                                30.12/1*  34.09/1*  35.08/1*  40.23/1*  43.36/1*  44.25/1*  44.50/1* 
                                                 1.30/1*   3.57/1*   0.59/5    5.15/1*   3.13/5    0.49/2    0.25/7  
  2    313 Wolowczyk Marek'63             46.00  1.13/5    3.48/2   12.24/2   13.17/2   16.38/2   18.26/2   21.18/2   27.58/2   29.20/2  
           UNTS Warszawa                                1.13/5    2.35/2    8.36/4    0.53/1*   3.21/5    1.48/3    2.52/4    6.40/2    1.22/1* 
                                                31.21/2   35.30/2   36.26/2   41.41/2   44.43/2   45.37/2   46.00/2  
                                                 2.01/10   4.09/2    0.56/4    5.15/1*   3.02/4    0.54/4    0.23/3  
  3    298 Dikos Pavel'                   46.45  1.16/6    3.50/3   12.09/1*  13.09/1*  16.20/1*  17.59/1*  20.50/1*  28.10/3   29.54/3  
           Jiskra Novy Bor                              1.16/6    2.34/1*   8.19/1*   1.00/2    3.11/2    1.39/1*   2.51/3    7.20/5    1.44/7  
                                                31.28/3   35.46/3   36.39/3   42.57/3   45.43/3   46.24/3   46.45/3  
                                                 1.34/2    4.18/4    0.53/2    6.18/7    2.46/1*   0.41/1*   0.21/1* 
  4    685 Milos Prucha                   47.41  1.08/2    3.46/1*  12.52/6   14.48/7   17.54/6   19.35/5   22.29/5   29.46/5   31.13/5  
           Indywidualni                                 1.08/2    2.38/3    9.06/6    1.56/16   3.06/1*   1.41/2    2.54/5    7.17/4    1.27/3  
                                                33.01/5   37.29/5   38.20/5   43.35/4   46.25/4   47.18/4   47.41/4  
                                                 1.48/6    4.28/7    0.51/1*   5.15/1*   2.50/2    0.53/3    0.23/3  
  5    306 Nieke Hagen'63                 48.01  1.22/10   4.06/6   12.36/4   13.40/3   16.56/4   18.46/4   21.35/4   29.03/4   30.30/4  
           USV TU Dresden                               1.22/10   2.44/4    8.30/2    1.04/4    3.16/4    1.50/4    2.49/2    7.28/6    1.27/3  
                                                32.14/4   36.39/4   37.54/4   43.52/5   46.42/5   47.40/5   48.01/5  
                                                 1.44/5    4.25/5    1.15/12   5.58/5    2.50/2    0.58/6    0.21/1* 
  6    297 Deptula  Jerzy'59              51.39  1.16/6    4.13/7   13.22/7   14.23/6   18.01/7   20.19/7   24.02/7   31.15/6   32.41/6  
           UKS Energetyk Dychów                         1.16/6    2.57/7    9.09/7    1.01/3    3.38/6    2.18/11   3.43/10   7.13/3    1.26/2  
                                                34.36/6   39.02/6   39.55/6   46.45/6   50.08/6   51.04/6   51.39/6  
                                                 1.55/8    4.26/6    0.53/2    6.50/9    3.23/6    0.56/5    0.35/12 
  7    303 Kundisch Diethard'54           56.34  1.56/15   5.09/11  15.58/9   17.13/9   21.06/9   23.07/8   26.46/9   34.19/8   36.22/7  
           USV TU Dresden                               1.56/15   3.13/9   10.49/10   1.15/7    3.53/8    2.01/6    3.39/8    7.33/7    2.03/12 
                                                38.03/7   43.02/7   44.05/7   51.33/7   54.56/7   56.05/7   56.34/7  
                                                 1.41/4    4.59/10   1.03/8    7.28/11   3.23/6    1.09/10   0.29/9  
  8    312 Wojarski Krzysztof'60          56.57  1.16/6    4.31/9   15.03/8   16.37/8   21.05/8   23.12/9   26.36/8   34.52/9   36.51/9  
           MUKS Gliwice                                 1.16/6    3.15/10  10.32/9    1.34/13   4.28/12   2.07/8    3.24/7    8.16/10   1.59/11 
                                                38.50/8   43.48/8   44.49/8   51.40/8   55.17/8   56.34/8   56.57/8  
                                                 1.59/9    4.58/9    1.01/7    6.51/10   3.37/10   1.17/12   0.23/3  
  9    309 Porzycz Jerzy'61               57.49  1.11/4    4.18/8   18.20/13  19.26/13  24.49/14  26.50/14  29.52/11  38.02/11  39.44/11 
           UKS Azymut 45 Gdynia                         1.11/4    3.07/8   14.02/15   1.06/5    5.23/14   2.01/6    3.02/6    8.10/9    1.42/6  
                                                41.21/11  45.38/9   46.47/9   52.38/9   56.10/9   57.17/9   57.49/9  
                                                 1.37/3    4.17/3    1.09/9    5.51/4    3.32/9    1.07/9    0.32/10 
 10    305 Markowski Adam'61              58.48  1.19/9    4.03/5   12.47/5   14.13/5   17.53/5   20.03/6   23.44/6   31.28/7   36.40/8  
           UKS Energetyk Dychów                         1.19/9    2.44/4    8.44/5    1.26/10   3.40/7    2.10/9    3.41/9    7.44/8    5.12/19 
                                                41.20/9   46.16/10  47.27/10  53.34/10  57.05/10  58.20/10  58.48/10 
                                                 4.40/19   4.56/8    1.11/10   6.07/6    3.31/8    1.15/11   0.28/8  
 11    307 Olschowski Peter'63            60.20  3.11/18   6.54/16  17.13/11  18.57/11  23.14/11  25.31/10  29.20/10  37.36/10  39.30/10 
           OLV Steinberg                                3.11/18   3.43/12  10.19/8    1.44/15   4.17/9    2.17/10   3.49/11   8.16/10   1.54/8  
                                                41.20/9   47.54/11  48.53/11  55.19/11  58.57/11  59.56/11  60.20/11 
                                                 1.50/7    6.34/13   0.59/5    6.26/8    3.38/11   0.59/7    0.24/6  
 12    304 Lagzdins Ainars'60             67.10  1.35/12   5.07/10  16.05/10  17.23/10  22.56/10  25.33/11  30.00/12  39.37/12  41.35/12 
           MONA Lotwa                                   1.35/12   3.32/11  10.58/11   1.18/8    5.33/15   2.37/15   4.27/13   9.37/12   1.58/10 
                                                43.59/12  50.54/12  52.12/12  60.37/12  65.20/12  66.37/12  67.10/12 
                                                 2.24/13   6.55/15   1.18/13   8.25/14   4.43/15   1.17/12   0.33/11 
 13    314 Král Martin '                  69.16  2.23/17   6.17/15  17.36/12  19.14/12  24.01/12  26.40/13  30.45/13  42.15/13  44.18/13 
           Jiskra Novy Bor                              2.23/17   3.54/14  11.19/12   1.38/14   4.47/13   2.39/16   4.05/12  11.30/15   2.03/12 
                                                47.00/13  52.48/13  54.09/13  63.24/13  67.31/13  68.37/13  69.16/13 
                                                 2.42/16   5.48/12   1.21/14   9.15/15   4.07/13   1.06/8    0.39/16 
 14    315 Zebrowski Dariusz'63           70.35  1.27/11   5.16/12  20.58/16  22.18/16  26.36/15  29.05/15  34.06/15  45.06/14  47.13/14 
           KS OK! SPORT Warszawa                        1.27/11   3.49/13  15.42/17   1.20/9    4.18/10   2.29/13   5.01/15  11.00/13   2.07/14 
                                                49.30/14  55.10/14  56.24/14  64.12/14  68.35/14  70.00/14  70.35/14 
                                                 2.17/12   5.40/11   1.14/11   7.48/12   4.23/14   1.25/14   0.35/12 
 15    300 Hyjek Adam'61                  82.47  2.03/16   7.03/17  20.43/15  22.15/15  28.46/16  31.53/16  37.12/16  49.15/16  51.12/16 
           UKS Azymek Zdzieszowice                      2.03/16   5.00/17  13.40/14   1.32/12   6.31/19   3.07/19   5.19/16  12.03/16   1.57/9  
                                                53.58/16  62.50/16  64.21/16  75.30/15  80.25/15  82.10/15  82.47/15 
                                                 2.46/17   8.52/18   1.31/18  11.09/17   4.55/16   1.45/19   0.37/14 
 16    299 Galla Andrzej'59               83.42  1.49/14   6.15/14  23.01/17  25.18/17  31.27/17  34.03/17  42.24/18  55.29/18  57.41/18 
           HKS Azymut Mochy                             1.49/14   4.26/16  16.46/18   2.17/18   6.09/16   2.36/14   8.21/18  13.05/18   2.12/15 
                                                60.10/18  66.55/18  68.23/18  76.22/16  81.32/16  83.04/16  83.42/16 
                                                 2.29/14   6.45/14   1.28/17   7.59/13   5.10/17   1.32/15   0.38/15 
 17    296 Czerkawski Waclaw'60           85.10  0.44/1*   8.15/18  23.02/18  28.22/18  34.36/18  37.27/18  42.21/17  53.31/17  55.47/17 
           MUKS Gliwice                                 0.44/1*   7.31/19  14.47/16   5.20/19   6.14/18   2.51/17   4.54/14  11.10/14   2.16/16 
                                                58.28/17  65.33/17  66.57/17  76.30/17  81.53/17  83.35/17  85.10/17 
                                                 2.41/15   7.05/16   1.24/16   9.33/16   5.23/18   1.42/18   1.35/19 
 18    308 Polewski Dariusz'61            91.31  1.35/12   5.30/13  18.24/14  19.51/14  24.10/13  26.29/12  33.16/14  46.13/15  49.26/15 
           UKS Azymek Zdzieszowice                      1.35/12   3.55/15  12.54/13   1.27/11   4.19/11   2.19/12   6.47/17  12.57/17   3.13/18 
                                                51.28/15  60.54/15  62.15/15  84.44/18  88.31/18  90.06/18  91.31/18 
                                                 2.02/11   9.26/19   1.21/14  22.29/19   3.47/12   1.35/16   1.25/18 
 19    310 Przygodzki Dariusz'63         111.38  7.50/19  13.26/19  31.30/19  33.29/19  39.41/19  42.45/19  52.23/19  67.00/19  69.21/19 
           UKS Sloneczko Zory                           7.50/19   5.36/18  18.04/19   1.59/17   6.12/17   3.04/18   9.38/19  14.37/19   2.21/17 
                                                72.29/19  80.08/19  82.12/19 103.36/19 109.09/19 110.50/19 111.38/19 
                                                 3.08/18   7.39/17   2.04/19  21.24/18   5.33/19   1.41/17   0.48/17 
       301 Kolis Zbigniew'61          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Dowbor Miedzyrzec                            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       311 Raniszewski Pawel'62       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         4.6km  110m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-33      2-36      3-38      4-40      5-73      6-42      7-41      8-48      9-50    
                                      10-53     11-67     12-71     13-75     14-101    15-100   
  1    319 Guga Romuald'55                38.44  1.33/6    3.50/2    5.37/2    6.23/1*   9.05/3   10.48/3   13.15/5   18.36/3   20.07/2  
           WKS Slask Wroclaw                            1.33/6    2.17/2    1.47/4    0.46/1*   2.42/5    1.43/5    2.27/9    5.21/1*   1.31/3  
                                                21.43/2   27.29/2   33.24/2   35.54/1*  37.24/1*  38.13/1*  38.44/1* 
                                                 1.36/4    5.46/1*   5.55/1*   2.30/1*   1.30/1*   0.49/2    0.31/6  
  2    320 Krylov Boris'57                39.34  2.04/9    4.20/6    5.57/4    6.45/3    9.00/2   10.36/2   12.07/2   17.40/1*  19.08/1* 
           Kaliningrad                                  2.04/9    2.16/1*   1.37/1*   0.48/2    2.15/1*   1.36/3    1.31/1*   5.33/2    1.28/1* 
                                                20.36/1*  26.50/1*  33.19/1*  36.23/2   38.08/2   39.05/2   39.34/2  
                                                 1.28/2    6.14/3    6.29/4    3.04/5    1.45/4    0.57/4    0.29/3  
  3    325 Parzewski Jerzy'52             41.02  1.12/2    3.43/1*   5.20/1*   6.23/1*   8.51/1*  10.27/1*  11.58/1*  20.46/6   22.14/5  
           KU AZS WAT Warszawa                          1.12/2    2.31/4    1.37/1*   1.03/4    2.28/3    1.36/3    1.31/1*   8.48/8    1.28/1* 
                                                23.24/5   29.35/3   35.40/3   38.17/3   39.56/3   40.39/3   41.02/3  
                                                 1.10/1*   6.11/2    6.05/2    2.37/3    1.39/3    0.43/1*   0.23/1* 
  4    323 Miszewski Romuald'54           41.41  1.23/4    4.14/5    5.55/3    6.52/4    9.20/4   10.55/4   12.31/3   18.08/2   20.25/3  
           UKS Azymut 45 Gdynia                         1.23/4    2.51/6    1.41/3    0.57/3    2.28/3    1.35/2    1.36/3    5.37/3    2.17/7  
                                                23.12/4   30.08/5   36.15/4   38.46/4   40.18/4   41.11/4   41.41/4  
                                                 2.47/9    6.56/4    6.07/3    2.31/2    1.32/2    0.53/3    0.30/5  
  5    327 Rogala Miroslaw'57             43.11  1.28/5    3.56/3    5.58/5    7.05/5    9.27/5   10.58/5   12.43/4   18.52/4   20.41/4  
           KU AZS WAT Warszawa                          1.28/5    2.28/3    2.02/5    1.07/6    2.22/2    1.31/1*   1.45/4    6.09/4    1.49/4  
                                                22.21/3   29.53/4   36.52/5   39.49/5   41.40/5   42.45/5   43.11/5  
                                                 1.40/5    7.32/7    6.59/5    2.57/4    1.51/6    1.05/6    0.26/2  
  6    317 Brettschneider Gerhard'54      45.15  1.17/3    4.10/4    6.28/6    7.33/6   10.24/6   12.19/6   14.05/6   20.27/5   22.41/6  
           Kaulsdorfer OLV Berlin                       1.17/3    2.53/7    2.18/6    1.05/5    2.51/6    1.55/6    1.46/5    6.22/5    2.14/5  
                                                24.51/6   31.49/6   38.48/6   41.55/6   43.43/6   44.44/6   45.15/6  
                                                 2.10/7    6.58/5    6.59/5    3.07/6    1.48/5    1.01/5    0.31/6  
  7    316 Asylov Albert'55               49.46  2.02/8    4.51/8    7.11/7    8.27/7   11.33/7   14.29/8   16.28/7   23.24/7   25.38/7  
           Kaliningrad                                  2.02/8    2.49/5    2.20/7    1.16/7    3.06/7    2.56/8    1.59/6    6.56/6    2.14/5  
                                                27.19/7   34.25/7   42.35/7   46.08/7   48.04/7   49.13/7   49.46/7  
                                                 1.41/6    7.06/6    8.10/7    3.33/7    1.56/7    1.09/7    0.33/8  
  8    326 Pietrusinski Marek'56          56.51  1.43/7    4.50/7    7.27/8    8.56/8   12.17/8   14.23/7   16.35/8   24.17/8   26.47/8  
           KS Artemis Wroclaw                           1.43/7    3.07/8    2.37/8    1.29/8    3.21/8    2.06/7    2.12/7    7.42/7    2.30/8  
                                                28.15/8   36.51/8   47.07/8   52.56/8   55.00/8   56.16/8   56.51/8  
                                                 1.28/2    8.36/8   10.16/9    5.49/10   2.04/8    1.16/8    0.35/9  
  9    681 Wysocki Andrzej                66.43  2.27/10   6.08/10   9.13/10  10.59/10  15.19/10  19.18/10  21.42/9   32.00/9   35.18/9  
           MUKS Gliwice                                 2.27/10   3.41/9    3.05/10   1.46/9    4.20/10   3.59/10   2.24/8   10.18/9    3.18/10 
                                                37.54/9   47.23/9   57.51/9   62.05/9   64.44/9   66.14/9   66.43/9  
                                                 2.36/8    9.29/9   10.28/10   4.14/8    2.39/10   1.30/9    0.29/3  
 10    321 Lewandowski Krzysztof'58       73.11  0.57/1*   5.05/9    7.55/9   10.34/9   14.49/9   18.17/9   23.47/10  34.23/10  37.30/10 
           UKS Orientus Lódz                            0.57/1*   4.08/10   2.50/9    2.39/10   4.15/9    3.28/9    5.30/10  10.36/10   3.07/9  
                                                43.40/10  55.20/10  64.14/10  68.37/10  70.52/10  72.35/10  73.11/10 
                                                 6.10/10  11.40/10   8.54/8    4.23/9    2.15/9    1.43/10   0.36/10 
       318 Chulek Aleksander'56       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Azymut 45 Gdynia                             /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       322 Malinowski Wiktor'58       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS Metalowiec Lódz                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       324 Niemiec Jan'55             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS Paulinum Jelenia Góra                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       328 Skonieczny Andrzej'57      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Olesniczanka                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
       329 Wróblewski Tadeusz'58      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           KS OK! SPORT Warszawa                            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         3.8km  105m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-36      2-50      3-58      4-57      5-56      6-55      7-40      8-73      9-76    
                                      10-101    11-100   
  1    334 Jakielaszek Ryszard'49         32.46  4.03/1*  10.08/1*  14.02/1*  14.57/1*  16.51/1*  18.51/1*  25.02/1*  27.37/1*  30.04/1* 
           GKS Luzino                                   4.03/1*   6.05/1*   3.54/1*   0.55/4    1.54/1*   2.00/2    6.11/2    2.35/1*   2.27/1* 
                                                31.13/1*  32.21/1*  32.46/1* 
                                                 1.09/2    1.08/6    0.25/1* 
  2    338 Wolejszo Tadeusz'51            32.50  4.15/2   10.22/2   14.20/2   15.11/2   17.10/2   19.09/2   25.15/2   27.50/2   30.18/2  
           KU AZS WAT Warszawa                          4.15/2    6.07/2    3.58/2    0.51/2    1.59/2    1.59/1*   6.06/1*   2.35/1*   2.28/2  
                                                31.27/2   32.25/2   32.50/2  
                                                 1.09/2    0.58/2    0.25/1* 
  3    339 Ziesche Juergen'50             36.37  4.19/5   11.21/3   15.54/3   17.07/3   19.19/3   21.24/3   27.51/3   30.54/3   33.53/3  
           LOK Berlin                                   4.19/5    7.02/3    4.33/3    1.13/7    2.12/3    2.05/3    6.27/3    3.03/5    2.59/3  
                                                35.11/3   36.06/3   36.37/3  
                                                 1.18/5    0.55/1*   0.31/6  
  4    330 Babicky Tomas'50               40.24  4.15/2   12.15/5   17.01/5   18.03/5   20.51/5   23.21/4   30.27/4   33.37/4   37.15/4  
           DLT Rozmaryn Litomerice                      4.15/2    8.00/6    4.46/5    1.02/6    2.48/6    2.30/4    7.06/6    3.10/6    3.38/6  
                                                38.49/4   39.52/4   40.24/4  
                                                 1.34/8    1.03/5    0.32/7  
  5    332 Frenzel Michael'43             42.14  4.18/4   11.42/4   16.36/4   17.30/4   19.47/4   27.00/6   33.44/5   36.31/5   39.31/5  
           LOK Berlin                                   4.18/4    7.24/4    4.54/6    0.54/3    2.17/4    7.13/9    6.44/4    2.47/4    3.00/4  
                                                40.46/5   41.47/5   42.14/5  
                                                 1.15/4    1.01/3    0.27/3  
  6    336 Swierczynski Bogdan'53         44.05  5.10/7   12.41/6   18.22/6   19.09/6   21.32/6   28.39/7   35.33/6   38.13/6   41.28/6  
           KS Modrzew Skwierzyna                        5.10/7    7.31/5    5.41/7    0.47/1*   2.23/5    7.07/8    6.54/5    2.40/3    3.15/5  
                                                42.35/6   43.37/6   44.05/6  
                                                 1.07/1*   1.02/4    0.28/4  
  7    333 Glinski Henryk'50              50.43  4.23/6   15.29/7   20.13/7   21.14/7   24.18/7   26.51/5   39.11/7   42.44/7   47.27/7  
           KS Artemis Wroclaw                           4.23/6   11.06/7    4.44/4    1.01/5    3.04/7    2.33/5   12.20/8    3.33/8    4.43/8  
                                                48.54/7   50.03/7   50.43/7  
                                                 1.27/6    1.09/7    0.40/8  
  8    335 Paszynski Józef'53             54.20  5.25/8   18.56/9   26.54/9   28.56/8   32.00/8   34.33/8   43.47/8   47.03/8   51.11/8  
           UKS Orientus Lódz                            5.25/8   13.31/9    7.58/8    2.02/8    3.04/7    2.33/5    9.14/7    3.16/7    4.08/7  
                                                52.42/8   53.51/8   54.20/8  
                                                 1.31/7    1.09/7    0.29/5  
  9    337 Wlodarczyk Michal'49           68.53  6.32/9   18.26/8   26.48/8   29.00/9   33.29/9   37.42/9   51.03/9   57.26/9   62.48/9  
           KS Artemis Wroclaw                           6.32/9   11.54/8    8.22/9    2.12/9    4.29/9    4.13/7   13.21/9    6.23/9    5.22/9  
                                                65.45/9   67.55/9   68.53/9  
                                                 2.57/9    2.10/9    0.58/9  
       331 Dvok Vlastimil'49          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Banik Ostrava                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       340 Nasinec   Jirí '           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           STB                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65         3.1km   70m 9k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-34      2-41      3-47      4-55      5-70      6-71      7-73      8-101     9-100   
                                     
  1    341 Bartkowiak Edward'48           28.40  1.59/1*   7.12/1*  12.09/1*  14.34/1*  20.24/1*  22.22/1*  23.55/1*  27.20/1*  28.17/1* 
           WKS Grunwald Poznan                          1.59/1*   5.13/1*   4.57/1*   2.25/1*   5.50/1*   1.58/1*   1.33/1*   3.25/1*   0.57/1* 
                                                28.40/1* 
                                                 0.23/1* 
  2    344 Kern Wilmar'45                 35.12  2.19/2    7.51/2   14.21/2   16.49/2   23.51/2   26.23/2   28.24/2   33.16/2   34.38/2  
           SV Bad Dueben                                2.19/2    5.32/2    6.30/2    2.28/2    7.02/3    2.32/2    2.01/3    4.52/3    1.22/2  
                                                35.12/2  
                                                 0.34/2  
  3    347 Wolochowicz Wladyslaw'47       38.24  2.38/3    9.10/3   17.08/3   20.12/3   26.45/3   29.45/3   31.45/3   36.15/3   37.49/3  
           KS Modrzew Skwierzyna                        2.38/3    6.32/3    7.58/3    3.04/3    6.33/2    3.00/3    2.00/2    4.30/2    1.34/3  
                                                38.24/3  
                                                 0.35/3  
       343 Bogulak Adam'48            NKl            /     7.23/    12.53/    15.21/    22.02/    27.09/    29.01/    32.52/    34.08/   
           MKS Paulinum Jelenia Góra                        /         /     5.30/     2.28/     6.41/     5.07/     1.52/     3.51/     1.16/   
                                                34.33/   
                                                 0.25/   
       346 Kukuryka Jan'47            NKl        1.44/     6.20/    11.35/    13.54/    21.00/    25.11/         /    28.47/    29.40/   
           KU AZS WAT Warszawa                          1.44/     4.36/     5.15/     2.19/     7.06/     4.11/         /         /     0.53/   
                                                30.01/   
                                                 0.21/   
       345 Królikowski Wladyslaw'47   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           KS Modrzew Skwierzyna                            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /   
                                                     /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70+        2.8km   60m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-33      2-36      3-43      4-72      5-73      6-101     7-102     8-84      9-82    
                                      10-78     11-100   
  1    351 Nielsen Palle'42               39.38  1.57/2    5.58/2   16.54/1*  20.36/2   23.25/1*  29.06/1*  31.13/1*  32.26/1*  33.59/1* 
           Odense Orienteringsk                         1.57/2    4.01/2   10.56/3    3.42/3    2.49/3    5.41/5    2.07/4    1.13/3    1.33/2  
                                                36.21/1*  39.02/1*  39.38/1* 
                                                 2.22/4    2.41/4    0.36/3  
  2    353 Pietkiewicz Waldemar'43        41.06  2.36/4   10.17/4   18.45/3   21.44/3   24.28/2   29.49/2   31.47/2   33.55/2   35.38/2  
           Indywidualny Dolnoslaskie                    2.36/4    7.41/5    8.28/1*   2.59/2    2.44/2    5.21/2    1.58/2    2.08/5    1.43/3  
                                                37.49/2   40.31/2   41.06/2  
                                                 2.11/3    2.42/5    0.35/2  
  3    349 Dura Kazimierz'39              42.47  2.20/3    6.57/3   16.57/2   19.47/1*  28.08/3   32.50/3   35.09/3   36.32/3   38.01/3  
           Indywidualni                                 2.20/3    4.37/3   10.00/2    2.50/1*   8.21/5    4.42/1*   2.19/5    1.23/4    1.29/1* 
                                                39.42/3   42.19/3   42.47/3  
                                                 1.41/1*   2.37/3    0.28/1* 
  4    352 Ostojski Jerzy'42              45.11  1.46/1*   5.35/1*  20.31/4   26.23/4   28.53/4   34.26/4   36.26/4   37.32/4   40.12/4  
           UKS Energetyk Dychów                         1.46/1*   3.49/1*  14.56/4    5.52/4    2.30/1*   5.33/4    2.00/3    1.06/1*   2.40/4  
                                                42.15/4   44.30/4   45.11/4  
                                                 2.03/2    2.15/1*   0.41/4  
  5    350 Lemnitzer Eberhard'37          87.48  8.37/5   13.23/5   52.20/5   59.07/5   63.24/5   68.48/5   70.44/5   71.52/5   80.50/5  
           Kaulsdorfer OLV Berlin                       8.37/5    4.46/4   38.57/5    6.47/5    4.17/4    5.24/3    1.56/1*   1.08/2    8.58/5  
                                                84.02/5   86.33/5   87.48/5  
                                                 3.12/5    2.31/2    1.15/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: NWO         2.4km   50m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-35      2-46      3-44      4-72      5-74      6-101     7-83      8-100   
  1    355 Pipiro Grzegorz'57             51.28 10.12/1*  18.16/2   22.38/1*  30.10/1*  39.43/2   44.56/2   47.57/2   50.29/1*  51.28/1* 
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                10.12/1*   8.04/3    4.22/1*   7.32/1*   9.33/3    5.13/1*   3.01/2    2.32/1*   0.59/3  
  2    354 Pipiro Grazyna'57              51.37 10.40/2   18.08/1*  22.43/2   30.48/2   39.30/1*  44.48/1*  47.49/1*  50.44/2   51.37/2  
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                10.40/2    7.28/1*   4.35/3    8.05/2    8.42/2    5.18/3    3.01/2    2.55/3    0.53/1* 
  3    675 Sroczynska Maria               51.43 10.41/3   18.17/3   22.43/2   31.05/3   39.46/3   45.03/3   48.01/3   50.48/3   51.43/3  
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                10.41/3    7.36/2    4.26/2    8.22/3    8.41/1*   5.17/2    2.58/1*   2.47/2    0.55/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN1       2.4km   50m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-35      2-46      3-44      4-72      5-74      6-101     7-83      8-100   
  1    366 Krause Bartlomiej'81           24.18  3.32/1*   6.47/1*   9.34/1*  13.28/1*  17.15/1*  20.41/1*  22.35/1*  23.47/1*  24.18/1* 
           WKS Grunwald Poznan                          3.32/1*   3.15/1*   2.47/2    3.54/1*   3.47/1*   3.26/3    1.54/2    1.12/3    0.31/2  
  2    362 Derksen Antje'80               29.01  5.45/8    9.01/2   11.45/2   18.01/2   22.01/2   25.11/2   27.01/2   28.22/2   29.01/2  
           SV Bad Dueben                                5.45/8    3.16/2    2.44/1*   6.16/6    4.00/2    3.10/1*   1.50/1*   1.21/5    0.39/7  
  3    357 Alaborski Pawel'85             29.48  5.22/6    9.18/4   12.54/4   18.11/3   22.48/3   26.28/3   28.23/3   29.20/3   29.48/3  
           WKS Grunwald Poznan                          5.22/6    3.56/3    3.36/6    5.17/2    4.37/4    3.40/6    1.55/3    0.57/1*   0.28/1* 
  4    373 Rycerska Marzena'75            33.08  5.31/7   10.11/6   13.44/5   19.29/4   24.16/4   29.18/5   31.16/4   32.29/4   33.08/4  
           KS Artemis Wroclaw                           5.31/7    4.40/5    3.33/5    5.45/3    4.47/5    5.02/9    1.58/4    1.13/4    0.39/7  
  5    378 Wilczynska Marta'92            33.23  4.44/3   11.23/8   14.37/7   20.29/5   25.25/5   28.55/4   31.21/5   32.46/5   33.23/5  
           HKS Azymut Mochy                             4.44/3    6.39/10   3.14/4    5.52/4    4.56/6    3.30/4    2.26/7    1.25/6    0.37/6  
  6    374 Sadurska Katarzyna'88          35.09  4.03/2    9.13/3   12.17/3   22.30/6   26.33/6   29.48/6   33.30/6   34.38/6   35.09/6  
           HKS Azymut Mochy                             4.03/2    5.10/7    3.04/3   10.13/9    4.03/3    3.15/2    3.42/11   1.08/2    0.31/2  
  7    359 Boeck Thomas'66                40.14  5.13/5   11.24/9   18.27/9   24.22/7   31.41/7   35.51/7   38.05/7   39.31/7   40.14/7  
           Kaulsdorfer OLV Berlin                       5.13/5    6.11/9    7.03/12   5.55/5    7.19/8    4.10/7    2.14/6    1.26/7    0.43/10 
  8    369 Nedvídková Jitka'90            47.17  7.55/10  14.51/11  19.36/11  27.13/8   37.05/8   42.02/8   44.29/8   46.25/8   47.17/8  
           DLT Rozmaryn Litomerice                      7.55/10   6.56/11   4.45/11   7.37/7    9.52/10   4.57/8    2.27/8    1.56/11   0.52/12 
  9    370 Ohly-Toborek Katarzyna'74      50.32  8.16/11  15.23/12  20.03/12  27.57/9   39.42/9   44.48/9   47.46/9   49.46/9   50.32/9  
           Indywidualni                                 8.16/11   7.07/12   4.40/9    7.54/8   11.45/11   5.06/10   2.58/9    2.00/12   0.46/11 
 10    367 Lewandowska Jagoda'81          61.54  9.39/12  14.50/10  19.30/10  31.31/10  50.19/10  56.11/10  59.36/10  61.14/10  61.54/10 
           UKS Sloneczko Zory                           9.39/12   5.11/8    4.40/9   12.01/10  18.48/12   5.52/11   3.25/10   1.38/9    0.40/9  
 11    361 Dammfeld Iwona'78              62.43  6.17/9   10.52/7   14.46/8   50.01/12  55.00/11  58.31/11  60.38/11  62.11/11  62.43/11 
           UKS Lotna Zdzieszowice                       6.17/9    4.35/4    3.54/7   35.15/11   4.59/7    3.31/5    2.07/5    1.33/8    0.32/4  
 12    365 Konietzny Michal'99            73.27  5.05/4    9.54/5   14.18/6   49.35/11  58.09/12  64.18/12  71.00/12  72.51/12  73.27/12 
           UKS Azymek Zdzieszowice                      5.05/4    4.49/6    4.24/8   35.17/12   8.34/9    6.09/12   6.42/12   1.51/10   0.36/5  
       371 Oleszek Maciej'71          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Lotna Zdzieszowice                           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       372 Oskiewicz Monika'88        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Grunwald Poznan                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       376 Talocha Kacper'99          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orientpark Osiecznica                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       377 Tomanek Beata'75           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       358 Banasiak Marcin'73         NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       363 Grzeszkowiak Jakub'84      NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Grunwald Poznan                              /     3.56/     3.36/     5.24/     4.21/     3.42/     1.54/     0.58/     0.29/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN2       4.6km  110m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-42      2-43      3-46      4-50      5-52      6-69      7-74      8-101     9-77    
                                      10-82     11-100   
  1    186 Cygler Slawomir'90             39.09  5.21/1*   8.30/1*  12.16/1*  16.44/1*  18.20/1*  25.38/1*  31.51/1*  34.13/1*  35.01/1* 
           UNTS Warszawa                                5.21/1*   3.09/2    3.46/1*   4.28/1*   1.36/1*   7.18/1*   6.13/1*   2.22/1*   0.48/1* 
                                                37.51/1*  38.44/1*  39.09/1* 
                                                 2.50/2    0.53/1*   0.25/1* 
  2    389 Nowak Wieslaw'62               60.40  8.39/2   10.43/2   18.50/2   28.33/2   31.40/2   42.37/2   50.54/2   53.29/2   57.01/2  
           UKS "SKOCZEK" Skoki                          8.39/2    2.04/1*   8.07/2    9.43/2    3.07/2   10.57/2    8.17/2    2.35/2    3.32/2  
                                                58.58/2   60.14/2   60.40/2  
                                                 1.57/1*   1.16/2    0.26/2  
       382 Banasiak Marcin'73         NKl       10.19/    22.49/    28.56/    38.03/    40.29/    51.04/    61.29/    64.30/    68.29/   
           Indywidualni                                10.19/    12.30/     6.07/     9.07/     2.26/    10.35/    10.25/     3.01/     3.59/   
                                                70.25/         /    71.50/   
                                                 1.56/         /         /   
       364 Januszkiewicz Kornelia'81  DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       388 Nogly Patrycja'96          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       390 Pancerz Piotr'77           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           RBTeam                                           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       385 Lichtanski Pawel'81        NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodzi       3.8km   80m 6k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-35      2-44      3-39      4-74      5-101     6-100   
  1    674 Antonowicz JAn             0b.PK 26.37  4.48/1*  11.49/1*  17.25/1*  20.15/1*  24.31/1*  26.01/1*  26.37/1* 
           UNTS Warszawa                                4.48/1*   7.01/1*   5.36/2    2.50/9    4.16/4    1.30/2    0.36/9  
  2    650 Bala Tymek'2004            0b.PK 27.59  5.05/2   13.15/3   19.15/4   21.55/4   25.49/3   27.28/2   27.59/2  
           Indywidualni                                 5.05/2    8.10/5    6.00/4    2.40/7    3.54/2    1.39/4    0.31/2  
  3    654 Cuprys Amadeusz'2005       0b.PK 28.16  5.28/3   13.09/2   18.42/2   20.51/2   24.57/2   27.45/3   28.16/3  
           HKS Azymut Mochy                             5.28/3    7.41/2    5.33/1*   2.09/1*   4.06/3    2.48/13   0.31/2  
  4    649 Bala Julia'2004            0b.PK 28.43  5.43/5   13.57/5   19.58/5   22.33/5   26.25/4   28.12/4   28.43/4  
           Indywidualni                                 5.43/5    8.14/7    6.01/5    2.35/3    3.52/1*   1.47/5    0.31/2  
  5    662 Kubacka Wiktoria'2004      0b.PK 28.55  5.33/4   13.22/4   18.58/3   21.35/3   26.39/5   28.16/5   28.55/5  
           HKS Azymut Mochy                             5.33/4    7.49/3    5.36/2    2.37/5    5.04/6    1.37/3    0.39/10 
  6    664 Majer Jagoda'2007          0b.PK 32.16  6.27/6   14.38/6   21.50/6   24.21/6   29.18/6   31.25/6   32.16/6  
           UKS Azymek Zdzieszowice                      6.27/6    8.11/6    7.12/6    2.31/2    4.57/5    2.07/9    0.51/12 
  7    653 Bzdega Jagoda'2004         0b.PK 37.09  8.45/11  18.44/8   26.36/8   29.12/8   34.39/7   36.38/7   37.09/7  
           LKO Leszno                                   8.45/11   9.59/9    7.52/7    2.36/4    5.27/8    1.59/6    0.31/2  
  8    655 Dammfeld Adam'2007         0b.PK 38.05 11.10/20  19.06/10  27.24/9   30.01/9   35.09/8   37.11/8   38.05/8  
           UKS Lotna Zdzieszowice                      11.10/20   7.56/4    8.18/8    2.37/5    5.08/7    2.02/8    0.54/14 
  9    656 Dubicka Marta'2004         0b.PK 38.45  6.35/7   16.28/7   25.26/7   29.08/7   35.46/9   38.12/9   38.45/9  
           BUKOS Stary Belecin                          6.35/7    9.53/8    8.58/9    3.42/11   6.38/13   2.26/10   0.33/7  
 10    669 Polewka Julianna'2006      0b.PK 41.16  7.22/8   19.26/11  29.14/11  31.56/10  38.29/10  40.28/10  41.16/10 
           UKS Kometa Gliwice                           7.22/8   12.04/12   9.48/11   2.42/8    6.33/12   1.59/6    0.48/11 
 11    658 Hyla Natalia'2008          0b.PK 45.16  7.46/9   18.55/9   28.41/10  33.12/11  41.08/11  44.10/11  45.16/11 
           UKS Azymek Zdzieszowice                      7.46/9   11.09/10   9.46/10   4.31/14   7.56/17   3.02/14   1.06/16 
 12    657 Giera Zuzanna'2000         0b.PK 50.32  9.54/13  21.59/14  34.00/12  38.01/12  44.05/12  49.32/12  50.32/12 
           BUKOS Stary Belecin                          9.54/13  12.05/13  12.01/12   4.01/13   6.04/10   5.27/20   1.00/15 
 13    660 Kolanczyk Joanna'2000      0b.PK 50.33  9.58/14  21.59/14  34.20/13  38.06/13  44.09/13  49.40/13  50.33/13 
           BUKOS Stary Belecin                          9.58/14  12.01/11  12.21/13   3.46/12   6.03/9    5.31/21   0.53/13 
 14    659 Knichal Kuba'2005          0b.PK 55.13  9.44/12  22.15/16  44.15/14  47.06/14  53.16/14  54.41/14  55.13/14 
           UKS Orientpark Osiecznica                    9.44/12  12.31/14  22.00/19   2.51/10   6.10/11   1.25/1*   0.32/6  
 15    666 Mastela Hanna'2005         0b.PK 63.28 10.49/15  28.06/17  44.20/15  50.07/15  57.50/15  62.21/15  63.28/15 
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                10.49/15  17.17/17  16.14/16   5.47/17   7.43/16   4.31/19   1.07/17 
 16    661 Koleczko Maksymilian'2008  0b.PK 63.54 11.03/17  28.22/18  44.24/16  50.25/16  58.33/16  62.37/17  63.54/16 
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                11.03/17  17.19/18  16.02/14   6.01/18   8.08/18   4.04/18   1.17/18 
 17    665 Masny Tadeusz'2008         0b.PK 63.57 11.07/18  28.22/18  44.24/16  50.25/16  58.34/17  62.35/16  63.57/17 
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                11.07/18  17.15/16  16.02/14   6.01/18   8.09/19   4.01/17   1.22/19 
 18    668 Pachnik Jedrzej'2006       0b.PK 65.03 11.00/16  30.10/20  47.03/18  52.20/19  59.35/18  63.23/18  65.03/18 
           UKS Tukan Iwiny                             11.00/16  19.10/19  16.53/18   5.17/16   7.15/14   3.48/15   1.40/21 
 19    651 Brylak Amelia'2008         0b.PK 65.07 11.07/18  30.21/21  47.11/19  52.18/18  59.36/19  63.34/19  65.07/19 
           UKS Tukan Iwiny                             11.07/18  19.14/20  16.50/17   5.07/15   7.18/15   3.58/16   1.33/20 
 20    670 Roman Julia'2005           0b.PK 75.35  8.18/10  21.48/12  49.24/21  60.02/20  72.15/20  75.02/21  75.35/21 
           UKS Tukan Iwiny                              8.18/10  13.30/15  27.36/21  10.38/20  12.13/21   2.47/12   0.33/7  
 21    672 Jaszczur Gabriel           1b.PK 75.23      /    21.57/13  49.22/20  60.14/21  72.21/21  74.57/20  75.23/20 
           UKS Tukan Iwiny                                  /         /    27.25/20  10.52/21  12.07/20   2.36/11   0.26/1* 
       663 Kucia  Jakub'2006          DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /   
       667 Mianowska Tosia'2007       DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           UNTS Warszawa                                    /         /         /         /         /         /         /   
       671 Szeliga Sonia'2007         DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Tukan Iwiny                                  /         /         /         /         /         /         /   
       673 Zielinski Tomasz'2007      DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Grunwald Poznan                              /         /         /         /         /         /         /   
       678 Owad M. Zagdanska J        DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Energetyk Dychów                             /         /         /         /         /         /         /   
       683 Owad Martyna               DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /   
       684 Zagdanska Julia            DNF            /         /         /         /         /         /         /   
           Indywidualni                                     /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W10         2.1km   52m 6k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-37      2-46      3-44      4-39      5-101     6-100   
  1    419 Nitsch Aleksandra'2003         22.02  3.27/1*   7.05/1*  10.22/1*  15.23/1*  19.53/1*  21.24/1*  22.02/1* 
           UNTS Warszawa                                3.27/1*   3.38/1*   3.17/3    5.01/1*   4.30/2    1.31/1*   0.38/6  
  2    418 Mazurek Joanna'2003            26.42  5.10/4    9.49/4   13.27/4   19.16/2   24.38/2   26.14/2   26.42/2  
           MKS MOS Wroclaw                              5.10/4    4.39/4    3.38/4    5.49/2    5.22/4    1.36/4    0.28/1* 
  3    425 Gradek Zuzanna'2003            27.24  5.23/5    9.15/3   12.29/3   21.15/4   25.11/3   26.56/3   27.24/3  
           UKS Traper Zlocieniec                        5.23/5    3.52/3    3.14/2    8.46/4    3.56/1*   1.45/5    0.28/1* 
  4    424 Zelek Klaudia'2003             29.07  4.10/3   10.08/5   14.48/5   21.03/3   27.01/4   28.34/4   29.07/4  
           UKS Patria Mlynne                            4.10/3    5.58/6    4.40/6    6.15/3    5.58/5    1.33/2    0.33/4  
  5    423 Szczuka Martyna'2003           33.29  3.47/2    8.29/2   11.20/2   26.27/5   31.24/5   32.59/5   33.29/5  
           UKS Azymek Zdzieszowice                      3.47/2    4.42/5    2.51/1*  15.07/6    4.57/3    1.35/3    0.30/3  
  6    420 Papszun Julia'2003             39.58  9.50/6   13.39/6   17.46/6   28.40/6   37.21/6   39.23/6   39.58/6  
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 9.50/6    3.49/2    4.07/5   10.54/5    8.41/6    2.02/6    0.35/5  
       421 Pietrasz Martyna'2003      NKl        8.15/    61.07/    68.48/         /   110.23/   118.52/   119.50/   
           UKS Azymek Zdzieszowice                      8.15/    52.52/     7.41/         /         /     8.29/     0.58/   
       422 Rabiega  Wiktoria'2003     NKl        4.08/    55.19/    59.15/    75.20/         /    84.05/    84.39/   
           LKO Leszno                                   4.08/    51.11/     3.56/    16.05/         /         /     0.34/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W10N        3.8km   80m 6k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-35      2-46      3-44      4-39      5-101     6-100   
  1    426 Banasiak Joanna'2004       0b.PK 28.29  5.58/2   12.11/1*  16.12/1*  22.08/1*  26.27/1*  27.57/1*  28.29/1* 
           MKS MOS Wroclaw                              5.58/2    6.13/1*   4.01/2    5.56/1*   4.19/1*   1.30/1*   0.32/4  
  2    431 Weisman Monika'2002        0b.PK 44.32  6.34/3   15.59/2   20.36/2   34.30/2   41.34/2   44.01/2   44.32/2  
           UKS Sloneczko Zory                           6.34/3    9.25/3    4.37/4   13.54/3    7.04/4    2.27/5    0.31/3  
  3    432 Zyborska Krystyna'2003     0b.PK 44.49  9.38/4   17.19/3   21.10/3   36.38/3   42.07/3   44.10/3   44.49/3  
           MKS MOS Wroclaw                              9.38/4    7.41/2    3.51/1*  15.28/5    5.29/3    2.03/2    0.39/5  
  4    427 Misztal Paulina'2002       0b.PK 52.32  5.53/1*  24.02/4   28.38/4   42.32/4   49.37/4   52.02/4   52.32/4  
           UKS Sloneczko Zory                           5.53/1*  18.09/4    4.36/3   13.54/3    7.05/5    2.25/4    0.30/2  
  5    429 Suszek  Aleksandra'2003    1b.PK 54.31      /    25.23/5   30.13/5   47.02/5   52.00/5   54.05/5   54.31/5  
           UKS Tukan Iwiny                                  /         /     4.50/5   16.49/6    4.58/2    2.05/3    0.26/1* 
  6    428 Rajchel Nikola'2004        2b.PK 91.06      /         /    61.46/6   75.16/6   87.17/6   90.16/6   91.06/6  
           UKS Tukan Iwiny                                  /         /         /    13.30/2   12.01/6    2.59/6    0.50/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W12         2.3km   55m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-35      2-37      3-46      4-44      5-39      6-74      7-101     8-100   
  1    445 Jarosz Malgorzata'2001         24.14  3.54/3    5.07/3    7.59/1*  11.14/1*  16.57/1*  19.01/1*  22.25/1*  23.48/1*  24.14/1* 
           UKS Traper Zlocieniec                        3.54/3    1.13/5    2.52/1*   3.15/19   5.43/5    2.04/8    3.24/8    1.23/5    0.26/4  
  2    453 Kozlowska Olga'2001            26.00  4.34/13   5.44/6    9.04/3   12.12/3   18.14/2   20.21/2   23.47/2   25.29/2   26.00/2  
           UKS Patria Mlynne                            4.34/13   1.10/2    3.20/5    3.08/9    6.02/12   2.07/9    3.26/10   1.42/16   0.31/21 
  3    482 Staszak Alicja'2001            26.35  4.17/6    5.45/8   11.04/10  13.47/8   19.07/4   21.22/4   24.41/3   26.07/3   26.35/3  
           UNTS Warszawa                                4.17/6    1.28/18   5.19/14   2.43/1*   5.20/4    2.15/14   3.19/4    1.26/7    0.28/9  
  4    454 Krudowska Zofia'2002           27.00  4.45/16   5.55/10   9.15/5   12.32/5   18.30/3   20.54/3   24.59/4   26.31/4   27.00/4  
           MKS MOS Wroclaw                              4.45/16   1.10/2    3.20/5    3.17/20   5.58/11   2.24/18   4.05/23   1.32/11   0.29/13 
  5    462 Mazurek Agnieszka'2001         27.23  3.58/4    5.06/2    8.16/2   11.30/2   20.29/6   22.27/6   25.49/5   26.59/5   27.23/5  
           MKS MOS Wroclaw                              3.58/4    1.08/1*   3.10/3    3.14/14   8.59/24   1.58/5    3.22/6    1.10/1*   0.24/1* 
  6    466 Nicka  Klaudia'2002            28.08  5.49/24   7.10/22  11.03/9   14.16/10  20.29/6   22.30/7   26.09/7   27.41/6   28.08/6  
           UKS Tukan Iwiny                              5.49/24   1.21/15   3.53/9    3.13/13   6.13/13   2.01/7    3.39/16   1.32/11   0.27/7  
  7    478 Seidel Jagoda'2001             28.45  5.18/21   6.29/20  10.40/8   14.12/9   20.05/5   21.58/5   25.50/6   28.21/8   28.45/7  
           HKS Azymut Mochy                             5.18/21   1.11/4    4.11/12   3.32/23   5.53/8    1.53/2    3.52/19   2.31/34   0.24/1* 
  8    455 Lesnicka Agnieszka'2002        28.47  4.44/15   6.17/17  10.18/7   13.32/7   22.09/10  24.00/10  27.02/8   28.18/7   28.47/8  
           UKS Azymut Debów                             4.44/15   1.33/24   4.01/11   3.14/14   8.37/23   1.51/1*   3.02/1*   1.16/2    0.29/13 
  9    436 Block Amelia'2002              29.21  4.17/6    6.12/14  14.20/16  17.27/16  21.54/9   23.54/8   27.20/9   28.51/9   29.21/9  
           UKS Orientus Lódz                            4.17/6    1.55/31   8.08/25   3.07/8    4.27/1*   2.00/6    3.26/10   1.31/9    0.30/18 
 10    467 Niezgódka Dominika'2001        29.57  4.18/9    5.48/9   13.49/15  16.51/14  22.44/13  24.51/12  28.02/10  29.28/10  29.57/10 
           UKS Arkady Raszków                           4.18/9    1.30/20   8.01/24   3.02/5    5.53/8    2.07/9    3.11/2    1.26/7    0.29/13 
 11    448 Kedzierska Nadia'2002          30.10  4.48/17   6.05/13   9.13/4   12.13/4   22.24/11  24.43/11  28.03/11  29.34/11  30.10/11 
           HKS Azymut Mochy                             4.48/17   1.17/9    3.08/2    3.00/4   10.11/25   2.19/16   3.20/5    1.31/9    0.36/28 
 12    483 Szwinge  Oliwia'2002           31.18  4.24/10   5.57/11  13.48/14  16.57/15  22.43/12  25.06/13  29.05/12  30.45/12  31.18/12 
           UKS Lotna Zdzieszowice                       4.24/10   1.33/24   7.51/22   3.09/11   5.46/6    2.23/17   3.59/20   1.40/13   0.33/26 
 13    481 Sroka Malgorzata'2002          31.30  4.27/12   5.58/12   9.45/6   13.31/6   21.05/8   23.57/9   29.14/13  30.59/13  31.30/13 
           UKS Patria Mlynne                            4.27/12   1.31/22   3.47/8    3.46/24   7.34/19   2.52/28   5.17/36   1.45/18   0.31/21 
 14    472 Piwowar Lidia'2002             31.44  4.49/18  11.27/34  14.43/19  17.57/17  23.50/15  26.00/14  29.30/14  31.13/14  31.44/14 
           HKS Azymut Mochy                             4.49/18   6.38/38   3.16/4    3.14/14   5.53/8    2.10/11   3.30/14   1.43/17   0.31/21 
 15    452 Kozlowska Maria'2001           32.30  6.21/25   7.51/24  15.49/21  18.57/20  24.43/16  27.00/16  30.31/15  31.47/15  32.30/15 
           UKS Patria Mlynne                            6.21/25   1.30/20   7.58/23   3.08/9    5.46/6    2.17/15   3.31/15   1.16/2    0.43/35 
 16    488 Zajac Magdalena'2002           33.38  5.29/23   7.12/23  14.33/18  18.43/19  25.15/17  27.47/17  31.12/17  33.14/16  33.38/16 
           HKS Azymut Mochy                             5.29/23   1.43/29   7.21/19   4.10/34   6.32/15   2.32/21   3.25/9    2.02/22   0.24/1* 
 17    458 Marciniak Weronika'2002        34.03  4.55/20   6.14/15  12.45/12  16.39/12  23.12/14  26.07/15  31.11/16  33.29/17  34.03/17 
           BUKOS Stary Belecin                          4.55/20   1.19/13   6.31/17   3.54/31   6.33/16   2.55/29   5.04/35   2.18/27   0.34/27 
 18    439 Czekala Wiktoria'2002          36.46  8.50/32  11.22/33  15.19/20  19.05/21  27.03/19  29.58/18  34.23/18  36.04/18  36.46/18 
           UKS Lotna Zdzieszowice                       8.50/32   2.32/36   3.57/10   3.46/24   7.58/20   2.55/29   4.25/31   1.41/15   0.42/34 
 19    469 Paluch Aleksandra'2002         37.49  3.37/1*   5.03/1*  12.28/11  16.15/11  27.37/20  30.28/19  34.51/19  37.21/19  37.49/19 
           SP 7 Gliwice                                 3.37/1*   1.26/16   7.25/20   3.47/28  11.22/32   2.51/27   4.23/30   2.30/33   0.28/9  
 20    464 Mianowska Julia'2001           39.07  4.17/6    5.34/5   24.18/32  27.05/31  31.37/25  33.51/24  37.18/22  38.41/20  39.07/20 
           UNTS Warszawa                                4.17/6    1.17/9   18.44/34   2.47/3    4.32/2    2.14/13   3.27/12   1.23/5    0.26/4  
 21    468 Olesniewicz Karolina'2001      39.17  4.24/10   5.44/6   24.34/34  27.17/32  32.00/26  34.11/25  37.33/23  38.51/21  39.17/21 
           UKS Lotna Zdzieszowice                       4.24/10   1.20/14  18.50/35   2.43/1*   4.43/3    2.11/12   3.22/6    1.18/4    0.26/4  
 22    451 Sobel Natalia                  39.44  5.26/22   6.55/21  14.27/17  18.13/18  29.43/21  32.24/21  36.28/20  39.15/22  39.44/22 
           SP 7 Gliwice                                 5.26/22   1.29/19   7.32/21   3.46/24  11.30/33   2.41/25   4.04/22   2.47/36   0.29/13 
 23    442 Drobniak Wiktoria'2001         40.19  9.07/34  10.44/31  16.26/23  20.12/23  32.04/27  34.42/26  38.11/26  39.51/26  40.19/23 
           LKO Leszno                                   9.07/34   1.37/27   5.42/16   3.46/24  11.52/36   2.38/24   3.29/13   1.40/13   0.28/9  
 24    487 Wieclaw Weronika'2002          40.26  6.42/26   7.58/25  19.35/28  22.49/28  31.20/23  33.46/23  37.55/25  39.48/25  40.26/24 
           MKS MOS Wroclaw                              6.42/26   1.16/7   11.37/33   3.14/14   8.31/21   2.26/19   4.09/26   1.53/20   0.38/33 
 25    473 Pogoda Kinga'2002              40.38  4.43/14   6.22/18  17.46/25  21.17/25  29.50/22  33.14/22  37.34/24  39.35/24  40.38/25 
           SP 7 Gliwice                                 4.43/14   1.39/28  11.24/29   3.31/22   8.33/22   3.24/36   4.20/29   2.01/21   1.03/37 
 26    460 Matyla Paulina'2001            40.50  8.54/33  10.07/29  13.29/13  16.39/12  27.00/18  31.04/20  36.41/21  39.20/23  40.50/26 
           LKO Leszno                                   8.54/33   1.13/5    3.22/7    3.10/12  10.21/26   4.04/37   5.37/37   2.39/35   1.30/38 
 27    444 Gidel Zuzanna'2001             43.11  8.38/31  10.04/28  18.36/26  22.38/27  33.13/28  36.13/28  40.20/28  42.42/27  43.11/27 
           UKS Lotna Zdzieszowice                       8.38/31   1.26/16   8.32/26   4.02/33  10.35/28   3.00/32   4.07/25   2.22/31   0.29/13 
 28    441 Drobniak Martyna'2001          43.32 10.08/36  11.51/35  19.01/27  22.15/26  33.45/29  36.11/27  39.26/27  43.02/28  43.32/28 
           LKO Leszno                                  10.08/36   1.43/29   7.10/18   3.14/14  11.30/33   2.26/19   3.15/3    3.36/38   0.30/18 
 29    484 Talarczyk Dabrówka'2001        46.29  7.21/28  11.05/32  15.55/22  20.28/24  31.36/24  36.59/29  43.14/29  45.34/29  46.29/29 
           LKO Leszno                                   7.21/28   3.44/37   4.50/13   4.33/35  11.08/30   5.23/38   6.15/38   2.20/30   0.55/36 
 30    457 Makowiecka Aleksandra'2001      47.31  8.05/30  10.16/30  21.25/30  26.12/30  37.22/30  40.19/30  44.45/30  47.04/30  47.31/30 
           LKO Leszno                                   8.05/30   2.11/34  11.09/27   4.47/36  11.10/31   2.57/31   4.26/32   2.19/29   0.27/7  
 31    470 Pietrowska Dobrochna'2002      50.05 17.11/38  18.42/38  24.22/33  28.09/33  39.58/32  43.10/32  47.16/32  49.29/31  50.05/31 
           LKO Leszno                                  17.11/38   1.31/22   5.40/15   3.47/28  11.49/35   3.12/34   4.06/24   2.13/25   0.36/28 
 32    480 Sobasik Marta'2001             50.17 10.07/35  12.12/36  23.29/31  28.20/34  39.00/31  42.12/31  46.43/31  49.40/32  50.17/32 
           LKO Leszno                                  10.07/35   2.05/33  11.17/28   4.51/37  10.40/29   3.12/34   4.31/33   2.57/37   0.37/32 
 33    477 Rupocinska Magdalena'2002      51.45 12.14/37  14.14/37  25.46/35  30.57/35  41.27/33  44.34/33  49.05/33  51.09/33  51.45/33 
           LKO Leszno                                  12.14/37   2.00/32  11.32/31   5.11/38  10.30/27   3.07/33   4.31/33   2.04/24   0.36/28 
 34    475 Pulda Aleksandra'2002          51.53  7.44/29   9.02/27  32.39/36  36.38/36  43.02/34  45.36/34  49.39/34  51.25/34  51.53/34 
           UKS Tukan Iwiny                              7.44/29   1.18/11  23.37/36   3.59/32   6.24/14   2.34/22   4.03/21   1.46/19   0.28/9  
 35    479 Smektala Klaudia'2001          54.21  4.01/5    5.19/4   16.44/24  19.50/22  45.48/35  47.44/35  51.32/35  53.50/35  54.21/35 
           BUKOS Stary Belecin                          4.01/5    1.18/11  11.25/30   3.06/7   25.58/37   1.56/3    3.48/17   2.18/27   0.31/21 
 36    463 Mejza Lidia'2002               57.38  7.17/27   8.33/26  20.06/29  23.08/29  49.06/36  51.03/36  54.51/36  57.08/36  57.38/36 
           BUKOS Stary Belecin                          7.17/27   1.16/7   11.33/32   3.02/5   25.58/37   1.57/4    3.48/17   2.17/26   0.30/18 
 37    474 Polewka Aleksandra'2002        59.23  3.52/2    6.14/15  39.05/37  42.55/37  49.49/37  52.30/37  56.49/37  58.52/37  59.23/37 
           SP 7 Gliwice                                 3.52/2    2.22/35  32.51/37   3.50/30   6.54/18   2.41/25   4.19/28   2.03/23   0.31/21 
 38    471 Pietak Aleksandra'2002         63.47  4.52/19   6.28/19  43.46/38  47.12/38  53.56/38  56.33/38  60.45/38  63.11/38  63.47/38 
           SP36 Gliwice                                 4.52/19   1.36/26  37.18/38   3.26/21   6.44/17   2.37/23   4.12/27   2.26/32   0.36/28 
       435 Becmer Aleksandra'2002     NKl       16.44/    20.22/    30.56/    59.02/         /         /   100.07/         /   103.57/   
           MKS MOS Wroclaw                             16.44/     3.38/    10.34/    28.06/         /         /         /         /         /   
       437 Brzezinska Maja'2002       NKl       14.17/    17.16/    25.21/    40.07/    49.34/    52.29/    63.41/         /    65.26/   
           HKS Azymut Mochy                            14.17/     2.59/     8.05/    14.46/     9.27/     2.55/    11.12/         /         /   
       440 Dammfeld Karolina'2002     NKl        4.37/     6.20/         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Lotna Zdzieszowice                       4.37/     1.43/         /         /         /         /         /         /         /   
       443 Fyrgut Patrycja'2001       NKl        7.22/     9.19/         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Lotna Zdzieszowice                       7.22/     1.57/         /         /         /         /         /         /         /   
       449 Kliszcz Daria'2001         NKl        3.48/     6.35/         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Lotna Zdzieszowice                       3.48/     2.47/         /         /         /         /         /         /         /   
       485 Wels Agata'2002            NKl        6.50/     8.18/         /         /    11.52/    16.08/    21.19/    23.26/    23.55/   
           BUKOS Stary Belecin                          6.50/     1.28/         /         /         /     4.16/     5.11/     2.07/     0.29/   
       438 Buganik Jagoda'2002        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orientpark Osiecznica                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       446 Jaworska Martyna'2002      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS MOS Wroclaw                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       447 Karasiewicz Maja'2002      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orientpark Osiecznica                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       450 Konieczny Karolina'2001    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Lotna Zdzieszowice                           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       456 Lakomska Aleksandra'2001   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Lotna Zdzieszowice                           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       459 Marfiany Amelia'2002       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Lotna Zdzieszowice                           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       461 Matysiak Marcelina'2002    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orientpark Osiecznica                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       465 Nicifur Kinga'2001         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Orientpark Osiecznica                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
       476 Rudynska Natalia'2001      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           LKO Leszno                                       /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W14         3.4km   85m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-34      2-38      3-48      4-55      5-70      6-75      7-101     8-78      9-81    
                                      10-100   
  1    517 Morawska Zuzanna'99            29.42  1.28/3    4.14/2   10.21/1*  12.17/1*  17.50/1*  22.40/1*  24.29/1*  25.55/1*  27.29/1* 
           UKS Azymut 45 Gdynia                         1.28/3    2.46/2    6.07/1*   1.56/4    5.33/1*   4.50/1*   1.49/1*   1.26/3    1.34/1* 
                                                29.16/1*  29.42/1* 
                                                 1.47/4    0.26/8  
  2    509 Królik Kinga'99                31.05  1.28/3    4.02/1*  11.00/3   12.52/2   18.43/2   23.51/2   26.02/2   27.15/2   28.58/2  
           UKS Azymut Pabianice                         1.28/3    2.34/1*   6.58/5    1.52/2    5.51/2    5.08/4    2.11/7    1.13/1*   1.43/6  
                                                30.42/2   31.05/2  
                                                 1.44/2    0.23/2  
  3    495 Ciesiólka Katarzyna'2000       32.26  1.48/10   4.41/4   10.58/2   13.20/3   19.47/3   24.51/3   27.07/3   28.29/3   30.05/3  
           MKS MOS Wroclaw                              1.48/10   2.53/4    6.17/2    2.22/7    6.27/4    5.04/3    2.16/8    1.22/2    1.36/3  
                                                32.01/3   32.26/3  
                                                 1.56/8    0.25/6  
  4    514 Maik Michalina'99              33.13  1.58/12   5.05/9   11.54/6   13.41/4   20.28/4   25.38/4   27.38/4   29.09/4   30.58/4  
           UKS Traper Zlocieniec                        1.58/12   3.07/7    6.49/4    1.47/1*   6.47/8    5.10/5    2.00/6    1.31/6    1.49/9  
                                                32.47/4   33.13/4  
                                                 1.49/7    0.26/8  
  5    527 Seidel Julia'99                34.44  1.30/5    4.47/6   12.41/7   14.45/6   21.38/6   26.51/6   28.43/6   30.11/6   31.49/6  
           HKS Azymut Mochy                             1.30/5    3.17/8    7.54/7    2.04/5    6.53/10   5.13/7    1.52/2    1.28/5    1.38/4  
                                                34.20/5   34.44/5  
                                                 2.31/21   0.24/3  
  5    682 Biederman Adrianna'2000        34.44  1.45/9    4.34/3   11.37/4   14.07/5   20.28/4   26.03/5   28.27/5   29.59/5   31.33/5  
           WKS Wawel Kraków                             1.45/9    2.49/3    7.03/6    2.30/8    6.21/3    5.35/8    2.24/9    1.32/9    1.34/1* 
                                                34.20/5   34.44/5  
                                                 2.47/24   0.24/3  
  7    531 Wierzba Wiktoria'99            36.31  2.05/13   5.03/8   11.49/5   16.30/8   23.08/7   28.52/7   30.49/7   32.16/7   34.04/7  
           MKS Paulinum Jelenia Góra                    2.05/13   2.58/5    6.46/3    4.41/25   6.38/5    5.44/10   1.57/4    1.27/4    1.48/8  
                                                36.06/7   36.31/7  
                                                 2.02/9    0.25/6  
  8    529 Szymoniak Agata'99             37.26  1.32/6    7.27/19  15.45/11  17.39/10  24.22/8   29.34/8   31.33/8   33.04/8   34.42/8  
           BUKOS Stary Belecin                          1.32/6    5.55/26   8.18/8    1.54/3    6.43/6    5.12/6    1.59/5    1.31/6    1.38/4  
                                                37.00/8   37.26/8  
                                                 2.18/17   0.26/8  
  9    521 Oleszek Aleksandra'99          43.22  3.19/25   7.05/14  16.21/13  19.23/12  27.07/9   34.07/9   36.38/9   38.14/9   40.29/9  
           UKS Azymek Zdzieszowice                      3.19/25   3.46/11   9.16/13   3.02/14   7.44/11   7.00/11   2.31/11   1.36/10   2.15/10 
                                                42.51/9   43.22/9  
                                                 2.22/18   0.31/22 
 10    519 Nowacka Katarzyna'2000         47.09  2.24/19   6.53/12  20.17/20  22.22/15  29.06/10  34.44/10  37.14/10  42.10/10  44.35/10 
           HKS Azymut Mochy                             2.24/19   4.29/14  13.24/25   2.05/6    6.44/7    5.38/9    2.30/10   4.56/32   2.25/14 
                                                46.37/10  47.09/10 
                                                 2.02/9    0.32/24 
 11    503 Kalitka Julia'2000             49.28  2.24/19   9.55/25  20.03/19  29.47/25  36.34/19  41.37/11  43.32/11  45.03/11  46.46/11 
           HKS Azymut Mochy                             2.24/19   7.31/29  10.08/17   9.44/32   6.47/8    5.03/2    1.55/3    1.31/6    1.43/6  
                                                49.02/11  49.28/11 
                                                 2.16/16   0.26/8  
 12    518 Mrózek Paulina'99              51.55  1.39/8    4.43/5   13.17/8   16.19/7   31.33/11  41.54/12  44.25/12  47.11/12  49.42/12 
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 1.39/8    3.04/6    8.34/10   3.02/14  15.14/27  10.21/23   2.31/11   2.46/23   2.31/25 
                                                51.29/12  51.55/12 
                                                 1.47/4    0.26/8  
 13    491 Bodzek Sabina'99               52.52  1.37/7    5.02/7   14.12/9   17.25/9   32.30/12  42.49/13  45.22/13  48.15/13  50.41/13 
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 1.37/7    3.25/9    9.10/12   3.13/19  15.05/26  10.19/22   2.33/13   2.53/25   2.26/16 
                                                52.28/13  52.52/13 
                                                 1.47/4    0.24/3  
 14    520 Nowicka Wiktoria'99            53.32  2.11/16   5.42/10  15.04/10  18.00/11  33.17/13  43.24/15  46.06/14  48.59/14  51.26/15 
           UKS Arkady Raszków                           2.11/16   3.31/10   9.22/15   2.56/11  15.17/28  10.07/20   2.42/15   2.53/25   2.27/18 
                                                53.04/14  53.32/14 
                                                 1.38/1*   0.28/18 
 15    515 Mastela Krystyna'2000          54.02  1.20/2    7.11/16  21.32/22  24.39/20  35.15/18  43.13/14  46.27/15  49.00/15  51.25/14 
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 1.20/2    5.51/24  14.21/28   3.07/17  10.36/14   7.58/13   3.14/19   2.33/18   2.25/14 
                                                53.35/15  54.02/15 
                                                 2.10/14   0.27/16 
 16    492 Borowska Kamila'99             55.01  1.53/11   7.07/15  16.27/14  19.25/13  34.43/15  44.50/17  47.31/16  50.20/17  52.48/16 
           SP36 Gliwice                                 1.53/11   5.14/20   9.20/14   2.58/12  15.18/29  10.07/20   2.41/14   2.49/24   2.28/23 
                                                54.34/16  55.01/16 
                                                 1.46/3    0.27/16 
 17    512 Labuda Wiktoria'2000           57.29  2.51/22   8.13/21  21.13/21  23.46/18  34.33/14  46.47/18  49.58/18  52.05/18  54.24/17 
           SP36 Gliwice                                 2.51/22   5.22/22  13.00/23   2.33/9   10.47/16  12.14/27   3.11/17   2.07/11   2.19/13 
                                                56.57/17  57.29/17 
                                                 2.33/23   0.32/24 
 18    489 Augustyn Angelika'99           58.56  1.05/1*  11.13/28  26.16/26  29.24/24  40.05/23  48.10/20  51.20/20  53.55/20  56.21/19 
           UKS Azymek Zdzieszowice                      1.05/1*  10.08/32  15.03/29   3.08/18  10.41/15   8.05/14   3.10/16   2.35/20   2.26/16 
                                                58.30/19  58.56/19 
                                                 2.09/12   0.26/8  
 19    505 Kopietz Malgorzata'2000        61.25  2.05/13   7.18/17  17.36/17  23.25/16  35.10/17  49.26/21  52.50/21  56.08/21  58.25/21 
           UKS Lotna Zdzieszowice                       2.05/13   5.13/19  10.18/19   5.49/27  11.45/17  14.16/32   3.24/24   3.18/29   2.17/11 
                                                60.56/20  61.25/20 
                                                 2.31/21   0.29/19 
 20    516 Madra Magdalena'99             62.54  2.06/15   6.41/11  18.29/18  23.42/17  37.29/20  47.05/19  51.13/19  53.37/19  57.57/20 
           MKS MOS Wroclaw                              2.06/15   4.35/15  11.48/20   5.13/26  13.47/23   9.36/17   4.08/29   2.24/14   4.20/32 
                                                62.15/21  62.54/21 
                                                 4.18/31   0.39/31 
 21    499 Goscinska Adrianna'99          67.18  2.21/18   9.49/24  21.53/23  26.24/21  39.59/22  52.08/23  56.12/22  59.24/22  62.37/22 
           UKS Azymek Zdzieszowice                      2.21/18   7.28/28  12.04/21   4.31/24  13.35/20  12.09/24   4.04/26   3.12/28   3.13/28 
                                                66.40/22  67.18/22 
                                                 4.03/30   0.38/30 
 22    493 Brylak  Karolina'2000          67.20  3.28/28   8.18/22  16.48/15  24.24/19  39.45/21  51.58/22  59.09/25  61.32/24  64.37/25 
           UKS Tukan Iwiny                              3.28/28   4.50/18   8.30/9    7.36/31  15.21/30  12.13/25   7.11/33   2.23/12   3.05/27 
                                                66.50/23  67.20/23 
                                                 2.13/15   0.30/21 
 23    528 Sulikowska Weronika'2000       67.35 11.07/32  15.53/31  29.22/27  35.15/28  45.07/26  54.59/25  59.03/24  61.42/25  64.09/23 
           UKS Lotna Zdzieszowice                      11.07/32   4.46/17  13.29/27   5.53/29   9.52/12   9.52/18   4.04/26   2.39/21   2.27/18 
                                                67.04/24  67.35/24 
                                                 2.55/26   0.31/22 
 24    522 Ozga Barbara'99                68.37 12.17/33  16.58/32  30.26/30  36.18/30  46.10/27  56.02/27  60.10/26  62.50/26  65.20/26 
           UKS Azymek Zdzieszowice                     12.17/33   4.41/16  13.28/26   5.52/28   9.52/12   9.52/18   4.08/29   2.40/22   2.30/24 
                                                68.11/25  68.37/25 
                                                 2.51/25   0.26/8  
 25    523 Papszun Patrycja'2000          69.37  4.18/29  11.53/29  24.01/24  28.28/22  41.57/24  54.10/24  58.14/23  61.22/23  64.35/24 
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 4.18/29   7.35/30  12.08/22   4.27/23  13.29/19  12.13/25   4.04/26   3.08/27   3.13/28 
                                                68.55/26  69.37/26 
                                                 4.20/32   0.42/32 
 26    506 Kowalska Agata'99              71.16  5.16/31  11.09/27  29.59/29  32.34/26  52.46/30  60.20/28  63.42/28  66.14/28  68.41/28 
           UKS Reflex Rybnik                            5.16/31   5.53/25  18.50/30   2.35/10  20.12/32   7.34/12   3.22/23   2.32/17   2.27/18 
                                                70.50/27  71.16/27 
                                                 2.09/12   0.26/8  
 27    532 Zielinska Magdalena'2000       72.54  3.19/25  12.27/30  25.42/25  28.45/23  43.43/25  56.01/26  63.07/27  65.30/27  68.34/27 
           WKS Grunwald Poznan                          3.19/25   9.08/31  13.15/24   3.03/16  14.58/25  12.18/28   7.06/32   2.23/12   3.04/26 
                                                72.22/28  72.54/28 
                                                 3.48/27   0.32/24 
 28    504 Konopacka Martyna'99           73.37  4.37/30   9.58/26  29.32/28  35.29/29  47.17/28  61.31/29  64.51/29  68.12/29  70.39/29 
           UKS Reflex Rybnik                            4.37/30   5.21/21  19.34/31   5.57/30  11.48/18  14.14/31   3.20/21   3.21/30   2.27/18 
                                                73.04/29  73.37/29 
                                                 2.25/20   0.33/27 
 29    530 Weisman Wiktoria'2000          75.15  2.47/21   9.39/23  32.52/32  37.01/31  50.42/29  63.22/30  66.35/30  69.00/30  72.36/30 
           UKS Sloneczko Zory                           2.47/21   6.52/27  23.13/32   4.09/22  13.41/21  12.40/29   3.13/18   2.25/16   3.36/31 
                                                74.42/30  75.15/30 
                                                 2.06/11   0.33/27 
 30    510 Kuberska Nikola'2000           81.35  2.53/23  21.54/33  31.51/31  35.07/27  58.45/32  67.48/31  71.06/31  73.40/31  75.57/31 
           HKS Azymut Mochy                             2.53/23  19.01/33   9.57/16   3.16/20  23.38/33   9.03/16   3.18/20   2.34/19   2.17/11 
                                                81.06/32  81.35/31 
                                                 5.09/33   0.29/19 
 31    524 Piecha Agnieszka'99            81.41  2.13/17   8.03/20  35.04/33  39.02/32  52.47/31  69.34/32  72.54/32  76.16/32  78.43/32 
           UKS Reflex Rybnik                            2.13/17   5.50/23  27.01/33   3.58/21  13.45/22  16.47/33   3.20/21   3.22/31   2.27/18 
                                                81.05/31  81.41/32 
                                                 2.22/18   0.36/29 
 32    525 Pluta Magdalena'2000           98.17  2.57/24   7.04/13  16.04/12  48.39/33  65.58/33  80.07/33  84.37/33  90.09/33  93.41/33 
           UKS Arkady Raszków                           2.57/24   4.07/13   9.00/11  32.35/33  17.19/31  14.09/30   4.30/31   5.32/33   3.32/30 
                                                97.33/33  98.17/33 
                                                 3.52/28   0.44/33 
       498 Gniado Karolina'2000       NKl            /         /         /         /         /         /    33.05/         /         /   
           UKS Tukan Iwiny                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                35.18/    36.03/   
                                                     /     0.45/   
       501 Jaworska Justyna'99        NKl        5.12/    17.50/         /         /         /         /    95.03/         /         /   
           MKS MOS Wroclaw                              5.12/    12.38/         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /    98.55/   
                                                     /         /   
       508 Noculak Konstancja'2000    NKl        3.13/     9.42/         /    42.32/    60.03/    74.16/    78.39/    84.13/    87.43/   
           UKS Arkady Raszków                           3.13/     6.29/         /         /    17.31/    14.13/     4.23/     5.34/     3.30/   
                                                91.30/    92.18/   
                                                 3.47/     0.48/   
       494 Chwaliszewska Izabela'99   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           BUKOS Stary Belecin                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /   
                                                     /         /   
       496 Czupryniak Patrycja'99     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Kometa Gliwice                               /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /   
                                                     /         /   
       497 Eszer Ewa'99               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           HKS Azymut Mochy                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /   
                                                     /         /   
       500 Ignaczak Natalia'2000      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Sloneczko Zory                               /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /   
                                                     /         /   
       502 Jurczyk Marta'2000         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Sparta Czyzowice                             /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /   
                                                     /         /   
       507 Kozlowska Wiktoria'99      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Patria Mlynne                                /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /   
                                                     /         /   
       511 Kujda Alicja'99            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Reflex Rybnik                                /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /   
                                                     /         /   
       526 Ratajczak Aleksandra'2000  DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WKS Grunwald Poznan                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /   
                                                     /         /   
 44    490 Banasiak Julia'2000       PK   58.42  3.27/27   7.20/18  17.30/16  20.29/14  34.57/16  43.56/16  47.31/16  49.55/16  54.25/18 
           MKS MOS Wroclaw                              3.27/27   3.53/12  10.10/18   2.59/13  14.28/24   8.59/15   3.35/25   2.24/14   4.30/33 
                                                58.21/18  58.42/18 
                                                 3.56/29   0.21/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W16         4.6km  112m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-32      2-56      3-51      4-49      5-47      6-70      7-71      8-73      9-101   
                                      10-102    11-82     12-81     13-78     14-100   
  1    561 Sobas Aleksandra'97            37.32  1.26/7   10.29/1*  12.05/1*  14.48/1*  16.59/1*  22.50/1*  24.41/1*  26.07/1*  29.23/1* 
           WKS Wawel Kraków                             1.26/7    9.03/1*   1.36/7    2.43/1*   2.11/4    5.51/1*   1.51/1*   1.26/1*   3.16/1* 
                                                31.12/1*  32.40/1*  34.24/1*  35.44/1*  37.07/1*  37.32/1* 
                                                 1.49/19   1.28/1*   1.44/22   1.20/4    1.23/1*   0.25/8  
  2    551 Madra Paulina'98               39.24  1.12/2   10.49/2   12.12/2   15.05/2   17.13/2   24.07/2   25.58/2   27.32/2   31.18/2  
           WKS Slask Wroclaw                            1.12/2    9.37/2    1.23/2    2.53/2    2.08/3    6.54/3    1.51/1*   1.34/4    3.46/6  
                                                32.44/2   34.36/2   35.54/2   37.22/2   39.00/2   39.24/2  
                                                 1.26/3    1.52/4    1.18/14   1.28/8    1.38/13   0.24/5  
  3    541 Galla Zofia'98                 39.31  1.14/3   10.58/3   12.20/3   15.15/3   17.26/3   24.16/3   26.08/3   27.42/3   31.27/3  
           HKS Azymut Mochy                             1.14/3    9.44/3    1.22/1*   2.55/3    2.11/4    6.50/2    1.52/3    1.34/4    3.45/5  
                                                32.53/3   34.47/3   36.03/3   37.37/3   39.06/3   39.31/3  
                                                 1.26/3    1.54/5    1.16/13   1.34/12   1.29/8    0.25/8  
  4    543 Grobelna Kamila'98             41.40  1.22/4   11.26/4   12.56/4   16.08/4   18.10/4   25.55/4   27.51/4   29.36/4   33.23/4  
           WKS Slask Wroclaw                            1.22/4   10.04/5    1.30/4    3.12/5    2.02/2    7.45/7    1.56/4    1.45/9    3.47/8  
                                                34.51/4   37.18/4   38.37/4   39.53/4   41.16/4   41.40/4  
                                                 1.28/5    2.27/17   1.19/17   1.16/1*   1.23/1*   0.24/5  
  5    546 Kameníková Andrea '97          43.39  3.38/26  14.13/8   15.42/8   18.55/7   21.23/6   29.22/5   31.23/5   32.52/5   36.26/5  
           Jiskra Novy Bor                              3.38/26  10.35/6    1.29/3    3.13/6    2.28/8    7.59/11   2.01/7    1.29/2    3.34/2  
                                                37.47/5   39.34/5   40.28/5   41.45/5   43.11/5   43.39/5  
                                                 1.21/1*   1.47/2    0.54/1*   1.17/2    1.26/7    0.28/18 
  6    554 Nováková Lucie '97             46.20  1.36/12  13.18/6   14.53/6   17.51/6   19.50/5   30.48/9   32.47/8   34.22/8   38.17/8  
           Jiskra Novy Bor                              1.36/12  11.42/7    1.35/6    2.58/4    1.59/1*  10.58/23   1.59/5    1.35/6    3.55/9  
                                                39.54/8   41.48/7   43.15/8   44.33/6   45.57/6   46.20/6  
                                                 1.37/10   1.54/5    1.27/20   1.18/3    1.24/5    0.23/3  
  7    540 Filipowska Aleksandra'98       48.09  1.23/5   13.40/7   15.25/7   18.59/8   21.48/8   31.17/10  33.25/10  36.23/11  40.09/10 
           UKS Orientus Lódz                            1.23/5   12.17/8    1.45/9    3.34/12   2.49/15   9.29/18   2.08/11   2.58/26   3.46/6  
                                                41.38/10  43.56/10  45.06/10  46.26/8   47.49/7   48.09/7  
                                                 1.29/6    2.18/13   1.10/11   1.20/4    1.23/1*   0.20/1* 
  8    547 Kohoutová Barbora '97          48.17  1.37/13  11.36/5   13.28/5   17.20/5   21.40/7   29.55/7   32.25/7   33.57/7   37.34/6  
           Jiskra Novy Bor                              1.37/13   9.59/4    1.52/13   3.52/16   4.20/21   8.15/14   2.30/19   1.32/3    3.37/3  
                                                39.36/7   43.15/9   44.39/9   46.16/7   47.54/8   48.17/8  
                                                 2.02/21   3.39/26   1.24/18   1.37/15   1.38/13   0.23/3  
  9    559 Sembratowicz Teresa'98         48.46  1.26/7   15.48/14  17.44/15  21.09/11  24.04/11  32.14/11  34.22/11  36.11/10  40.13/11 
           WKS Slask Wroclaw                            1.26/7   14.22/16   1.56/15   3.25/8    2.55/16   8.10/13   2.08/11   1.49/11   4.02/11 
                                                41.58/11  44.08/11  45.20/11  46.42/9   48.18/9   48.46/9  
                                                 1.45/18   2.10/12   1.12/12   1.22/6    1.36/11   0.28/18 
 10    550 Legiec Roksana'98              49.43  1.25/6   14.38/10  16.34/10  19.55/9   22.39/9   29.51/6   31.58/6   33.36/6   37.42/7  
           KS Koscielec Chrzanów                        1.25/6   13.13/10   1.56/15   3.21/7    2.44/13   7.12/4    2.07/10   1.38/8    4.06/12 
                                                39.20/6   41.16/6   42.10/6   47.44/10  49.18/10  49.43/10 
                                                 1.38/11   1.56/7    0.54/1*   5.34/27   1.34/9    0.25/8  
 11    545 Kaczmarek Zuzanna'97           50.13  1.26/7   15.29/12  17.38/13  21.21/13  25.04/14  32.44/13  35.04/12  36.58/12  41.40/12 
           WKS Grunwald Poznan                          1.26/7   14.03/14   2.09/20   3.43/13   3.43/19   7.40/6    2.20/16   1.54/14   4.42/19 
                                                43.11/12  45.12/12  46.30/12  47.56/11  49.43/11  50.13/11 
                                                 1.31/8    2.01/8    1.18/14   1.26/7    1.47/19   0.30/21 
 12    556 Pomian Sandra'97               50.37  2.02/18  15.29/12  17.26/12  20.51/10  23.22/10  30.44/8   32.54/9   34.30/9   38.30/9  
           UKS Traper Zlocieniec                        2.02/18  13.27/11   1.57/17   3.25/8    2.31/11   7.22/5    2.10/14   1.36/7    4.00/10 
                                                40.08/9   41.59/8   42.54/7   48.32/12  50.08/12  50.37/12 
                                                 1.38/11   1.51/3    0.55/3    5.38/28   1.36/11   0.29/20 
 13    567 Zieba Emilia'98                52.28  2.03/20  14.32/9   16.06/9   21.55/14  24.31/13  32.18/12  37.20/13  39.07/13  42.44/13 
           WKS Slask Wroclaw                            2.03/20  12.29/9    1.34/5    5.49/23   2.36/12   7.47/8    5.02/27   1.47/10   3.37/3  
                                                44.37/13  48.03/14  48.58/13  50.32/13  52.06/13  52.28/13 
                                                 1.53/20   3.26/24   0.55/3    1.34/12   1.34/9    0.22/2  
 14    544 Harasymiuk Kinga'97            53.26  1.29/10  15.09/11  17.09/11  21.12/12  24.28/12  35.12/14  37.23/14  39.14/14  43.29/14 
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 1.29/10  13.40/12   2.00/18   4.03/18   3.16/18  10.44/22   2.11/15   1.51/13   4.15/15 
                                                45.13/14  47.49/13  49.07/14  50.37/14  52.50/14  53.26/14 
                                                 1.44/15   2.36/19   1.18/14   1.30/11   2.13/20   0.36/27 
 15    558 Sekreta Anna'97                55.25  1.35/11  15.58/16  17.45/16  27.21/19  30.05/17  38.59/16  41.07/16  42.57/16  47.04/16 
           UKS Azymut Debów                             1.35/11  14.23/17   1.47/11   9.36/25   2.44/13   8.54/15   2.08/11   1.50/12   4.07/13 
                                                48.34/16  50.54/16  51.59/15  53.35/15  54.59/15  55.25/15 
                                                 1.30/7    2.20/15   1.05/5    1.36/14   1.24/5    0.26/13 
 16    542 Grabiec Maria'98               57.24  4.17/27  18.47/19  20.35/18  24.24/15  28.08/15  36.02/15  38.08/15  40.02/15  45.07/15 
           HKS Azymut Mochy                             4.17/27  14.30/18   1.48/12   3.49/14   3.44/20   7.54/9    2.06/9    1.54/14   5.05/20 
                                                47.27/15  50.08/15  52.10/16  54.30/16  56.51/16  57.24/16 
                                                 2.20/23   2.41/20   2.02/24   2.20/23   2.21/23   0.33/24 
 17    555 Olesniewicz Paulina'98         61.58  1.37/13  15.48/14  17.42/14  34.48/22  37.17/21  45.15/20  47.18/20  49.29/19  53.39/18 
           UKS Azymek Zdzieszowice                      1.37/13  14.11/15   1.54/14  17.06/28   2.29/9    7.58/10   2.03/8    2.11/17   4.10/14 
                                                55.04/17  57.34/17  58.43/17  60.11/17  61.34/17  61.58/17 
                                                 1.25/2    2.30/18   1.09/9    1.28/8    1.23/1*   0.24/5  
 18    549 Lech Zuzanna'98                63.34  3.14/25  17.02/17  19.06/17  36.03/23  38.33/22  46.38/21  48.38/21  50.44/21  55.06/20 
           UKS Orientus Lódz                            3.14/25  13.48/13   2.04/19  16.57/27   2.30/10   8.05/12   2.00/6    2.06/16   4.22/16 
                                                56.40/20  58.49/19  59.57/18  61.26/18  63.07/18  63.34/18 
                                                 1.34/9    2.09/11   1.08/8    1.29/10   1.41/18   0.27/14 
 19    568 Antonowicz Anna-Maria          65.50  1.46/17  18.27/18  20.54/19  25.45/16  29.00/16  40.33/17  43.34/17  46.04/17  52.39/17 
           UNTS Warszawa                                1.46/17  16.41/20   2.27/22   4.51/20   3.15/17  11.33/24   3.01/22   2.30/21   6.35/28 
                                                55.15/18  58.17/18  61.14/19  63.06/19  65.19/19  65.50/19 
                                                 2.36/25   3.02/22   2.57/27   1.52/20   2.13/20   0.31/22 
 20    538 Dajewska Katarzyna'98          68.44  2.05/21  26.41/24  29.35/24  33.32/21  40.13/25  49.24/23  52.09/23  54.40/23  59.47/22 
           LKO Leszno                                   2.05/21  24.36/25   2.54/23   3.57/17   6.41/25   9.11/17   2.45/21   2.31/22   5.07/21 
                                                61.30/22  63.51/21  64.58/21  66.38/21  68.17/20  68.44/20 
                                                 1.43/14   2.21/16   1.07/7    1.40/16   1.39/16   0.27/14 
 21    536 Czapska Katarzyna'98           69.05  2.24/24  20.07/22  23.02/21  26.53/17  33.39/18  42.46/18  45.30/18  47.59/18  53.51/19 
           LKO Leszno                                   2.24/24  17.43/21   2.55/24   3.51/15   6.46/26   9.07/16   2.44/20   2.29/20   5.52/25 
                                                55.29/19  58.49/19  61.17/20  65.50/20  68.38/21  69.05/21 
                                                 1.38/11   3.20/23   2.28/26   4.33/26   2.48/27   0.27/14 
 22    534 Bugaj Katarzyna'98             70.09  2.02/18  32.38/27  34.23/26  37.49/25  40.09/23  52.06/24  54.35/24  57.00/24  61.26/24 
           WKS Wawel Kraków                             2.02/18  30.36/26   1.45/9    3.26/10   2.20/6   11.57/26   2.29/17   2.25/18   4.26/18 
                                                63.10/23  65.16/24  66.21/22  68.06/22  69.44/22  70.09/22 
                                                 1.44/15   2.06/10   1.05/5    1.45/18   1.38/13   0.25/8  
 23    537 Czepiel Sylwia'98              70.11  2.05/21  32.42/28  34.24/27  37.51/26  40.12/24  52.08/25  54.37/25  57.02/25  61.27/25 
           UKS Azymut Debów                             2.05/21  30.37/27   1.42/8    3.27/11   2.21/7   11.56/25   2.29/17   2.25/18   4.25/17 
                                                63.11/24  65.14/23  66.23/23  68.07/23  69.46/23  70.11/23 
                                                 1.44/15   2.03/9    1.09/9    1.44/17   1.39/16   0.25/8  
 24    564 Szymoniak Patrycja'97          73.30  2.21/23  18.52/20  23.29/22  27.58/20  34.06/19  43.58/19  47.16/19  49.52/20  56.18/21 
           LKO Leszno                                   2.21/23  16.31/19   4.37/27   4.29/19   6.08/24   9.52/19   3.18/24   2.36/25   6.26/26 
                                                58.38/21  64.59/22  67.00/24  69.32/24  72.59/24  73.30/24 
                                                 2.20/23   6.21/27   2.01/23   2.32/24   3.27/28   0.31/22 
 25    566 Tschierschke Paulina'98        78.14  1.42/15  19.58/21  22.15/20  27.06/18  34.21/20  48.08/22  52.03/22  54.38/22  60.18/23 
           UKS Tukan Iwiny                              1.42/15  18.16/22   2.17/21   4.51/20   7.15/28  13.47/28   3.55/25   2.35/24   5.40/23 
                                                63.15/25  71.57/25  73.22/25  75.12/25  77.40/25  78.14/25 
                                                 2.57/27   8.42/28   1.25/19   1.50/19   2.28/24   0.34/26 
 26    557 Porada Lilianna'98             81.25  1.42/15  20.57/23  23.55/23  37.41/24  43.23/26  53.42/26  58.07/26  62.12/26  67.58/26 
           UKS Reflex Rybnik                            1.42/15  19.15/23   2.58/25  13.46/26   5.42/22  10.19/20   4.25/26   4.05/28   5.46/24 
                                                71.16/26  74.48/26  76.16/26  78.21/26  80.52/26  81.25/26 
                                                 3.18/28   3.32/25   1.28/21   2.05/22   2.31/26   0.33/24 
 27    563 Surowy Aleksandra'97           86.22  0.17/1*  31.09/26  37.27/28  43.00/28  48.51/28  60.55/28  64.00/27  66.34/27  73.03/27 
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 0.17/1*  30.52/28   6.18/28   5.33/22   5.51/23  12.04/27   3.05/23   2.34/23   6.29/27 
                                                75.40/27  78.41/28  81.39/28  83.32/27  85.45/27  86.22/27 
                                                 2.37/26   3.01/21   2.58/28   1.53/21   2.13/20   0.37/28 
 28    553 Moryn Zuzanna'98               86.54  9.39/28  29.57/25  33.57/25  41.23/27  48.12/27  58.41/27  65.07/28  68.51/28  74.19/28 
           UKS Azymek Zdzieszowice                      9.39/28  20.18/24   4.00/26   7.26/24   6.49/27  10.29/21   6.26/28   3.44/27   5.28/22 
                                                76.21/28  78.40/27  80.56/27  83.59/28  86.27/28  86.54/28 
                                                 2.02/21   2.19/14   2.16/25   3.03/25   2.28/24   0.27/14 
       560 Skóra Sonia'98             NKl        3.06/    47.28/    60.24/    69.02/    74.41/    88.25/    92.22/         /   111.11/   
           UKS Azymek Zdzieszowice                      3.06/    44.22/    12.56/     8.38/     5.39/    13.44/     3.57/         /         /   
                                               114.14/   117.46/   119.54/   122.53/   125.14/   125.59/   
                                                 3.03/     3.32/     2.08/     2.59/     2.21/     0.45/   
       539 Dzik Justyna'97            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MUKS Gliwice                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
       548 Kostrzewska Justyna'98     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS Start Lublin                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
       562 Stanová Karolína '97       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Jiskra Novy Bor                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
       565 Tomaszczyk Angelika'98     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Azymek Zdzieszowice                          /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
       535 Chwialkowska  Matylda'98   NKl        1.40/    20.12/    23.10/    28.01/    31.07/    43.10/    45.28/    48.39/    54.07/   
           UKS Orientus Lódz                            1.40/    18.32/     2.58/     4.51/     3.06/    12.03/     2.18/     3.11/     5.28/   
                                                56.03/    58.08/    60.46/    63.32/    66.11/    66.38/   
                                                 1.56/     2.05/     2.38/     2.46/     2.39/     0.27/   
       552 Mikulska Ewelina'98        NKl        2.53/    22.15/    25.08/    30.03/    33.10/    45.08/    47.31/    50.35/    56.03/   
           UKS Azymek Zdzieszowice                      2.53/    19.22/     2.53/     4.55/     3.07/    11.58/     2.23/     3.04/     5.28/   
                                                58.00/    60.18/    62.39/    65.39/    68.09/    68.37/   
                                                 1.57/     2.18/     2.21/     3.00/     2.30/     0.28/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W18         6.1km  130m 18k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-31      2-34      3-53      4-56      5-55      6-47      7-49      8-59      9-69    
                                      10-70     11-42     12-73     13-101    14-102    15-80     16-79     17-78     18-100   
                                     
  1    575 Haniszewska Angelika'95        46.50  0.59/10   1.43/5    9.36/2   10.42/2   12.36/2   14.01/1*  15.45/1*  18.48/1*  26.27/1* 
           UKS Tukan Iwiny                              0.59/10   0.44/3    7.53/1*   1.06/16   1.54/3    1.25/5    1.44/1*   3.03/1*   7.39/3  
                                                30.37/1*  33.59/1*  35.24/1*  38.21/1*  39.42/1*  42.12/1*  44.27/1*  45.06/1*  46.25/1* 
                                                 4.10/5    3.22/2    1.25/6    2.57/2    1.21/1*   2.30/2    2.15/5    0.39/2    1.19/2  
                                                46.50/1* 
                                                 0.25/6  
  2    588 Morawska Maja'96               49.09  1.01/13   1.43/5   10.08/3   11.03/3   12.56/3   14.35/2   16.47/3   19.55/2   27.55/2  
           UKS Azymut 45 Gdynia                         1.01/13   0.42/1*   8.25/3    0.55/11   1.53/2    1.39/10   2.12/9    3.08/2    8.00/4  
                                                31.42/2   35.10/2   36.51/2   40.07/2   41.33/2   44.12/2   46.18/2   47.09/2   48.43/2  
                                                 3.47/2    3.28/4    1.41/13   3.16/5    1.26/5    2.39/4    2.06/3    0.51/13   1.34/10 
                                                49.09/2  
                                                 0.26/10 
  3    592 Waszczuk Aleksandra'95         50.52  0.49/1*   1.31/1*   9.25/1*  10.08/1*  12.04/1*  14.46/3   16.54/4   20.48/5   29.03/5  
           UKS Traper Zlocieniec                        0.49/1*   0.42/1*   7.54/2    0.43/2    1.56/6    2.42/17   2.08/7    3.54/6    8.15/7  
                                                33.17/3   36.53/3   38.18/3   41.36/3   43.25/4   46.09/3   48.26/3   49.10/3   50.27/3  
                                                 4.14/7    3.36/6    1.25/6    3.18/6    1.49/14   2.44/6    2.17/7    0.44/6    1.17/1* 
                                                50.52/3  
                                                 0.25/6  
  4    584 Macul Martyna'95               51.43  0.58/9    1.45/7   10.48/5   11.33/5   13.32/5   14.55/4   16.46/2   20.26/4   28.26/3  
           UKS Traper Zlocieniec                        0.58/9    0.47/8    9.03/5    0.45/3    1.59/8    1.23/4    1.51/3    3.40/5    8.00/4  
                                                33.33/4   37.24/5   38.48/4   42.02/4   43.23/3   47.23/6   49.16/4   49.58/4   51.18/4  
                                                 5.07/14   3.51/9    1.24/5    3.14/4    1.21/1*   4.00/17   1.53/1*   0.42/3    1.20/3  
                                                51.43/4  
                                                 0.25/6  
  5    576 Hornik Aleksandra'96           51.55  0.59/10   1.46/10  10.59/8   11.46/7   14.08/9   15.24/8   17.21/7   24.35/11  31.42/9  
           WKS Grunwald Poznan                          0.59/10   0.47/8    9.13/6    0.47/6    2.22/15   1.16/3    1.57/4    7.14/18   7.07/1* 
                                                34.48/7   39.07/8   40.18/8   43.17/8   44.53/8   47.25/7   49.23/7   50.01/5   51.29/5  
                                                 3.06/1*   4.19/11   1.11/1*   2.59/3    1.36/8    2.32/3    1.58/2    0.38/1*   1.28/5  
                                                51.55/5  
                                                 0.26/10 
  6    589 Siess Malgorzata'95            52.00  0.55/4    1.47/13  11.40/11  12.28/11  14.22/11  15.47/10  18.07/9   22.12/7   30.36/7  
           UKS Azymut Pabianice                         0.55/4    0.52/14   9.53/12   0.48/7    1.54/3    1.25/5    2.20/10   4.05/8    8.24/9  
                                                35.01/8   38.07/7   39.25/7   42.49/7   44.25/6   47.07/5   49.22/6   50.06/7   51.36/7  
                                                 4.25/9    3.06/1*   1.18/2    3.24/7    1.36/8    2.42/5    2.15/5    0.44/6    1.30/7  
                                                52.00/6  
                                                 0.24/3  
  7    574 Galla Katarzyna'95             52.02  0.57/8    1.45/7   10.42/4   11.28/4   13.30/4   14.57/5   17.00/5   20.23/3   28.37/4  
           HKS Azymut Mochy                             0.57/8    0.48/11   8.57/4    0.46/4    2.02/9    1.27/7    2.03/5    3.23/3    8.14/6  
                                                33.39/5   37.20/4   38.58/5   42.25/5   43.55/5   46.55/4   49.16/4   50.02/6   51.34/6  
                                                 5.02/13   3.41/8    1.38/11   3.27/9    1.30/6    3.00/11   2.21/8    0.46/8    1.32/8  
                                                52.02/7  
                                                 0.28/17 
  8    572 Brajer Dominika'95             53.13  0.55/4    1.41/4   10.57/7   11.50/9   13.45/7   15.14/7   17.24/8   21.37/6   30.15/6  
           UKS Arkady Raszków                           0.55/4    0.46/6    9.16/10   0.53/9    1.55/5    1.29/8    2.10/8    4.13/9    8.38/11 
                                                34.15/6   37.45/6   39.04/6   42.36/6   44.47/7   47.59/8   50.30/8   51.18/8   52.46/8  
                                                 4.00/4    3.30/5    1.19/3    3.32/10   2.11/18   3.12/12   2.31/11   0.48/9    1.28/5  
                                                53.13/8  
                                                 0.27/12 
  9    583 Maciejewska Angelika'96        55.08  0.51/2    1.35/2   18.40/18  19.19/18  20.58/17  22.06/16  23.56/16  27.26/13  34.59/12 
           UKS Traper Zlocieniec                        0.51/2    0.44/3   17.05/18   0.39/1*   1.39/1*   1.08/1*   1.50/2    3.30/4    7.33/2  
                                                38.46/12  42.23/12  43.45/12  46.40/11  48.01/10  50.30/10  52.39/9   53.21/9   54.46/9  
                                                 3.47/2    3.37/7    1.22/4    2.55/1*   1.21/1*   2.29/1*   2.09/4    0.42/3    1.25/4  
                                                55.08/9  
                                                 0.22/1* 
 10    594 Zebrowska Barbara'95           55.19  0.56/7    1.45/7   11.00/9   11.46/7   13.44/6   14.58/6   17.02/6   23.06/10  31.21/8  
           KS OK! SPORT Warszawa                        0.56/7    0.49/12   9.15/9    0.46/4    1.58/7    1.14/2    2.04/6    6.04/14   8.15/7  
                                                35.46/9   40.27/9   41.56/9   45.21/9   47.07/9   49.51/9   52.39/9   53.22/10  54.56/10 
                                                 4.25/9    4.41/15   1.29/9    3.25/8    1.46/11   2.44/6    2.48/14   0.43/5    1.34/10 
                                                55.19/10 
                                                 0.23/2  
 11    582 Karbowiak Iga'95               56.14  1.07/15   1.53/14  11.07/10  12.00/10  14.10/10  15.43/9   18.13/10  22.14/8   32.37/11 
           WKS Slask Wroclaw                            1.07/15   0.46/6    9.14/7    0.53/9    2.10/11   1.33/9    2.30/11   4.01/7   10.23/15 
                                                37.12/11  40.39/10  42.12/10  46.11/10  48.04/11  51.00/11  53.28/11  54.16/11  55.49/11 
                                                 4.35/12   3.27/3    1.33/10   3.59/12   1.53/16   2.56/10   2.28/9    0.48/9    1.33/9  
                                                56.14/11 
                                                 0.25/6  
 12    571 Bialkowska Aneta'95            58.17  0.55/4    1.39/3   10.53/6   11.44/6   13.57/8   15.55/11  18.35/11  22.54/9   32.28/10 
           UKS Orientus Lódz                            0.55/4    0.44/3    9.14/7    0.51/8    2.13/13   1.58/12   2.40/12   4.19/10   9.34/14 
                                                36.52/10  41.23/11  43.18/11  47.31/12  49.08/12  52.36/12  55.18/12  56.11/12  57.53/12 
                                                 4.24/8    4.31/14   1.55/14   4.13/15   1.37/10   3.28/13   2.42/12   0.53/14   1.42/14 
                                                58.17/12 
                                                 0.24/3  
 13    580 Kalitka Katarzyna'96           60.19  0.59/10   1.46/10  13.25/14  14.25/13  16.37/13  18.52/13  23.20/15  27.55/15  36.23/14 
           HKS Azymut Mochy                             0.59/10   0.47/8   11.39/14   1.00/12   2.12/12   2.15/15   4.28/18   4.35/12   8.28/10 
                                                40.52/14  45.17/15  46.43/13  50.24/13  52.12/13  55.03/13  57.31/13  58.20/13  59.55/13 
                                                 4.29/11   4.25/12   1.26/8    3.41/11   1.48/13   2.51/8    2.28/9    0.49/11   1.35/12 
                                                60.19/13 
                                                 0.24/3  
 14    586 Matyba Anna'96                 61.03  0.54/3    1.46/10  13.45/15  16.21/16  18.24/16  20.04/15  23.04/14  27.53/14  36.57/15 
           UKS Arkady Raszków                           0.54/3    0.52/14  11.59/15   2.36/18   2.03/10   1.40/11   3.00/15   4.49/13   9.04/12 
                                                41.07/15  45.05/13  46.43/13  50.42/14  52.32/14  55.27/14  58.10/14  59.00/14  60.36/14 
                                                 4.10/5    3.58/10   1.38/11   3.59/12   1.50/15   2.55/9    2.43/13   0.50/12   1.36/13 
                                                61.03/14 
                                                 0.27/12 
 15    591 Teichert Magdalena'96          65.17  1.06/14   2.15/18  11.45/12  12.46/12  14.59/12  17.13/12  21.39/12  26.09/12  35.21/13 
           HKS Azymut Mochy                             1.06/14   1.09/18   9.30/11   1.01/13   2.13/13   2.14/14   4.26/17   4.30/11   9.12/13 
                                                40.41/13  45.10/14  47.30/15  51.39/15  53.25/15  57.16/15  60.37/15  62.34/15  64.48/15 
                                                 5.20/15   4.29/13   2.20/16   4.09/14   1.46/11   3.51/16   3.21/15   1.57/18   2.14/17 
                                                65.17/15 
                                                 0.29/18 
 16    585 Magierska Zuzanna'95           70.17  1.09/16   2.10/15  13.20/13  14.25/13  16.50/14  19.19/14  22.09/13  28.35/16  40.23/16 
           UKS Orientus Lódz                            1.09/16   1.01/17  11.10/13   1.05/15   2.25/16   2.29/16   2.50/13   6.26/15  11.48/17 
                                                45.52/16  50.38/16  52.41/16  56.56/16  58.31/16  62.09/16  66.20/16  67.58/16  69.50/16 
                                                 5.29/16   4.46/16   2.03/15   4.15/16   1.35/7    3.38/15   4.11/18   1.38/17   1.52/15 
                                                70.17/16 
                                                 0.27/12 
 17    578 Izydorczyk Urszula'96          82.16  1.21/18   2.11/16  14.47/16  15.48/15  18.18/15  24.06/18  28.10/18  34.44/18  46.03/17 
           MKS Paulinum Jelenia Góra                    1.21/18   0.50/13  12.36/16   1.01/13   2.30/17   5.48/18   4.04/16   6.34/16  11.19/16 
                                                52.56/17  58.08/17  63.08/17  68.49/17  70.12/17  74.21/17  78.26/17  79.49/17  81.49/17 
                                                 6.53/17   5.12/17   5.00/17   5.41/18   1.23/4    4.09/18   4.05/17   1.23/16   2.00/16 
                                                82.16/17 
                                                 0.27/12 
 18    587 Mirecka Katarzyna'96           87.39  1.18/17   2.14/17  16.49/17  18.08/17  21.06/18  23.13/17  26.12/17  33.19/17  48.03/18 
           HKS Azymut Mochy                             1.18/17   0.56/16  14.35/17   1.19/17   2.58/18   2.07/13   2.59/14   7.07/17  14.44/18 
                                                56.49/18  63.11/18  69.01/18  73.29/18  75.32/18  79.09/18  83.10/18  84.13/18  87.12/18 
                                                 8.46/18   6.22/18   5.50/18   4.28/17   2.03/17   3.37/14   4.01/16   1.03/15   2.59/18 
                                                87.39/18 
                                                 0.27/12 
       577 Idczak Natalia'96          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           LKO Leszno                                       /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /   
                                                     /   
       579 Jankowska Joanna'96        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS Paulinum Jelenia Góra                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /   
                                                     /   
       581 Kanikowska Dominika'95     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Tukan Iwiny                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /   
                                                     /   
       593 Woloszyn Katarzyna'95      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS Paulinum Jelenia Góra                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /   
                                                     /   
       570 Banas Agnieszka'96         NKl        1.04/     2.00/    13.56/    14.57/    17.42/    19.47/    23.23/    28.27/    38.35/   
           UKS Orientus Lódz                            1.04/     0.56/    11.56/     1.01/     2.45/     2.05/     3.36/     5.04/    10.08/   
                                                46.13/    50.39/    52.29/    57.05/    58.35/    61.51/    64.22/    65.21/    67.11/   
                                                 7.38/     4.26/     1.50/     4.36/     1.30/     3.16/     2.31/     0.59/     1.50/   
                                                67.39/   
                                                 0.28/   
       590 Swiech Wiktoria'95         NKl        1.12/     2.18/    15.11/    15.59/    18.29/    20.36/    23.04/    30.03/    41.19/   
           UKS Orientus Lódz                            1.12/     1.06/    12.53/     0.48/     2.30/     2.07/     2.28/     6.59/    11.16/   
                                                45.58/    52.07/    58.16/    63.04/    64.46/    70.01/    73.46/    74.56/    77.04/   
                                                 4.39/     6.09/     6.09/     4.48/     1.42/     5.15/     3.45/     1.10/     2.08/   
                                                77.39/   
                                                 0.35/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W20/21      6.1km  130m 18k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-31      2-34      3-53      4-56      5-55      6-47      7-49      8-59      9-69    
                                      10-70     11-42     12-73     13-101    14-102    15-80     16-79     17-78     18-100   
                                     
  1    600 Majasow Agata'85               58.24  1.04/3    1.46/2   11.46/2   12.47/2   15.13/2   16.50/2   19.22/2   23.36/1*  33.55/1* 
           WKS Slask Wroclaw                            1.04/3    0.42/1*  10.00/1*   1.01/2    2.26/2    1.37/1*   2.32/2    4.14/1*  10.19/2  
                                                38.28/1*  42.10/1*  43.50/1*  47.51/1*  49.30/1*  52.29/1*  55.21/1*  56.11/1*  57.53/1* 
                                                 4.33/1*   3.42/1*   1.40/1*   4.01/1*   1.39/3    2.59/2    2.52/2    0.50/1*   1.42/2  
                                                58.24/1* 
                                                 0.31/2  
  2    598 Kasza Izabela'94               61.32  1.00/2    1.59/3   12.45/3   13.42/3   16.24/3   18.09/3   20.59/3   25.29/3   35.35/3  
           UKS Reflex Rybnik                            1.00/2    0.59/4   10.46/3    0.57/1*   2.42/4    1.45/3    2.50/3    4.30/2   10.06/1* 
                                                40.10/3   44.49/3   46.38/3   50.57/3   52.27/2   55.48/3   58.37/2   59.33/2   61.12/2  
                                                 4.35/2    4.39/2    1.49/3    4.19/4    1.30/1*   3.21/3    2.49/1*   0.56/2    1.39/1* 
                                                61.32/2  
                                                 0.20/1* 
  3    596 Jeskowiak Greta'93             63.56  0.02/1*   0.44/1*  11.17/1*  12.18/1*  14.49/1*  16.33/1*  18.58/1*  23.50/2   34.54/2  
           HKS Azymut Mochy                             0.02/1*   0.42/1*  10.33/2    1.01/2    2.31/3    1.44/2    2.25/1*   4.52/3   11.04/3  
                                                39.52/2   44.47/2   46.33/2   50.40/2   52.37/3   55.34/2   58.53/3   61.38/3   63.25/3  
                                                 4.58/3    4.55/4    1.46/2    4.07/2    1.57/4    2.57/1*   3.19/3    2.45/4    1.47/3  
                                                63.56/3  
                                                 0.31/2  
  4    595 Hanuszkiewicz Karolina'93      73.17  2.52/4    3.43/4   16.14/4   17.21/4   19.45/4   22.12/4   25.10/4   31.41/4   43.16/4  
           UKS Orientus Lódz                            2.52/4    0.51/3   12.31/4    1.07/4    2.24/1*   2.27/4    2.58/4    6.31/4   11.35/4  
                                                48.47/4   53.32/4   55.36/4   59.51/4   61.27/4   65.11/4   69.16/4   70.53/4   72.46/4  
                                                 5.31/4    4.45/3    2.04/4    4.15/3    1.36/2    3.44/4    4.05/4    1.37/3    1.53/4  
                                                73.17/4  
                                                 0.31/2  
       603 Szczesna Daria'89          NKl       39.25/         /         /    94.37/         /   106.29/         /    98.22/         /   
           WSOWL Wroclaw                               39.25/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                               114.51/         /         /   123.55/   125.46/         /         /   131.24/   134.20/   
                                                     /         /         /         /     1.51/         /         /         /     2.56/   
                                               134.59/   
                                                 0.39/   
       604 Zamojska Angelika'94       NKl        0.57/     1.39/    12.21/    13.45/    15.44/    17.18/    19.41/         /         /   
           UKS Siódemka Rumia                           0.57/     0.42/    10.42/     1.24/     1.59/     1.34/     2.23/         /         /   
                                                     /    43.56/    47.10/    51.01/    53.01/    56.39/    59.11/    60.09/    61.58/   
                                                     /         /     3.14/     3.51/     2.00/     3.38/     2.32/     0.58/     1.49/   
                                                62.24/   
                                                 0.26/   
       597 Jeskowiak Sara'93          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           HKS Azymut Mochy                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /   
                                                     /   
       599 Kordasiewicz Iga'93        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MKS Paulinum Jelenia Góra                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /   
                                                     /   
       601 Mochort Agata'90           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           WSOWL Wroclaw                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /   
                                                     /   
       602 Poliszczuk Maria'94        NKl        0.56/     1.37/    10.18/    11.17/    13.25/    15.22/    17.36/    21.05/    29.48/   
           WKS Slask Wroclaw                            0.56/     0.41/     8.41/     0.59/     2.08/     1.57/     2.14/     3.29/     8.43/   
                                                34.06/    37.56/    39.23/    43.01/    44.35/    47.50/    50.06/    50.58/    52.29/   
                                                 4.18/     3.50/     1.27/     3.38/     1.34/     3.15/     2.16/     0.52/     1.31/   
                                                52.58/   
                                                 0.29/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W21E        8.3km  180m 20k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-32      2-40      3-61      4-64      5-65      6-67      7-51      8-59      9-58    
                                      10-56     11-53     12-47     13-70     14-76     15-101    16-102    17-81     18-79    
                                      19-77     20-100   
  1    614 Morawska Anna'93               62.58  1.14/2    3.34/1*  15.17/1*  21.49/1*  25.13/1*  30.15/2   36.59/1*  38.02/1*  38.37/1* 
           UKS Azymut 45 Gdynia                         1.14/2    2.20/1*  11.43/1*   6.32/2    3.24/3    5.02/3    6.44/1*   1.03/2    0.35/1* 
                                                40.30/1*  41.18/1*  44.10/1*  49.24/1*  53.45/1*  55.03/1*  56.19/1*  58.17/1*  60.05/1* 
                                                 1.53/3    0.48/2    2.52/5    5.14/1*   4.21/1*   1.18/9    1.16/1*   1.58/1*   1.48/7  
                                                61.04/1*  62.28/1*  62.58/1* 
                                                 0.59/8    1.24/10   0.30/10 
  2    573 Cych Weronika'96               65.38  1.20/6    4.15/8   16.04/3   22.18/2   25.37/2   30.09/1*  37.30/2   38.31/2   39.21/2  
           WKS Slask Wroclaw                            1.20/6    2.55/9   11.49/2    6.14/1*   3.19/2    4.32/1*   7.21/5    1.01/1*   0.50/6  
                                                41.09/2   43.18/2   45.46/2   51.00/2   56.22/2   57.17/2   58.34/2   61.45/2   63.21/2  
                                                 1.48/1*   2.09/14   2.28/2    5.14/1*   5.22/9    0.55/1*   1.17/2    3.11/13   1.36/1* 
                                                64.08/2   65.19/2   65.38/2  
                                                 0.47/1*   1.11/3    0.19/1* 
  3    618 Szeliga Malgorzata'93          69.48  1.18/4    3.48/2   15.41/2   22.37/3   26.42/3   32.23/3   39.44/3   41.40/3   42.49/3  
           UKS Tukan Iwiny                              1.18/4    2.30/2   11.53/3    6.56/3    4.05/9    5.41/7    7.21/5    1.56/13   1.09/11 
                                                45.04/3   45.54/3   48.41/3   55.22/4   60.28/4   61.38/4   62.56/4   65.49/4   67.30/4  
                                                 2.15/8    0.50/4    2.47/4    6.41/9    5.06/6    1.10/3    1.18/3    2.53/12   1.41/2  
                                                68.18/3   69.28/3   69.48/3  
                                                 0.48/2    1.10/2    0.20/2  
  4    607 Gajda Monika'90                70.20  1.18/4    4.20/9   17.12/8   24.48/7   28.49/8   34.41/6   41.59/6   43.12/6   43.58/6  
           UNTS Warszawa                                1.18/4    3.02/10  12.52/8    7.36/5    4.01/8    5.52/9    7.18/4    1.13/7    0.46/3  
                                                46.06/6   47.33/7   50.04/6   56.24/7   61.04/5   62.28/6   63.57/5   66.00/5   68.01/5  
                                                 2.08/6    1.27/12   2.31/3    6.20/7    4.40/2    1.24/13   1.29/7    2.03/3    2.01/12 
                                                68.52/4   69.59/4   70.20/4  
                                                 0.51/4    1.07/1*   0.21/3  
  5    622 Górnicka-Antonowicz Anna'      70.44  1.20/6    4.59/13  18.06/11  25.10/8   28.21/5   33.12/4   40.33/4   41.58/4   43.55/5  
           UNTS Warszawa                                1.20/6    3.39/13  13.07/10   7.04/4    3.11/1*   4.51/2    7.21/5    1.25/12   1.57/13 
                                                45.44/5   46.30/5   48.52/4   55.13/3   60.04/3   61.21/3   62.52/3   65.32/3   67.18/3  
                                                 1.49/2    0.46/1*   2.22/1*   6.21/8    4.51/4    1.17/8    1.31/8    2.40/10   1.46/5  
                                                69.00/6   70.17/5   70.44/5  
                                                 1.42/11   1.17/5    0.27/7  
  6    606 Eckardt Cornelia'69            70.50  1.21/8    4.05/5   16.50/6   24.29/5   28.21/5   34.02/5   41.31/5   42.36/5   43.29/4  
           USV TU Dresden                               1.21/8    2.44/7   12.45/7    7.39/6    3.52/7    5.41/7    7.29/9    1.05/3    0.53/8  
                                                45.27/4   46.28/4   49.32/5   55.50/5   61.26/7   62.39/7   64.12/7   66.25/7   68.09/7  
                                                 1.58/5    1.01/5    3.04/7    6.18/6    5.36/10   1.13/5    1.33/10   2.13/4    1.44/4  
                                                68.57/5   70.19/6   70.50/6  
                                                 0.48/2    1.22/8    0.31/12 
  7    617 Reinhardt Anna'91              71.17  1.21/8    4.06/6   16.10/4   23.53/4   28.08/4   34.51/7   42.17/7   43.25/7   44.13/7  
           USV TU Dresden                               1.21/8    2.45/8   12.04/5    7.43/7    4.15/11   6.43/12   7.26/8    1.08/5    0.48/5  
                                                46.09/7   47.11/6   50.18/7   56.02/6   61.12/6   62.21/5   63.57/5   66.11/6   68.05/6  
                                                 1.56/4    1.02/6    3.07/9    5.44/3    5.10/8    1.09/2    1.36/12   2.14/6    1.54/10 
                                                69.39/7   70.52/7   71.17/7  
                                                 1.34/10   1.13/4    0.25/5  
  8    609 Kobusinska Adrianna'91         72.07  1.39/11   4.10/7   16.12/5   26.24/9   30.33/11  35.37/8   42.36/8   43.44/8   44.30/8  
           WKS Grunwald Poznan                          1.39/11   2.31/3   12.02/4   10.12/13   4.09/10   5.04/4    6.59/3    1.08/5    0.46/3  
                                                46.56/8   47.45/8   51.11/8   58.12/10  62.54/10  64.10/10  65.31/10  67.48/10  69.30/10 
                                                 2.26/13   0.49/3    3.26/11   7.01/10   4.42/3    1.16/6    1.21/4    2.17/7    1.42/3  
                                                70.23/9   71.42/8   72.07/8  
                                                 0.53/5    1.19/6    0.25/5  
  8    619 Szubka Barbara'91              72.07  1.10/1*   3.53/3   17.49/10  26.34/10  30.16/9   35.44/9   43.14/9   44.27/9   45.18/9  
           WKS Slask Wroclaw                            1.10/1*   2.43/6   13.56/11   8.45/10   3.42/4    5.28/5    7.30/10   1.13/7    0.51/7  
                                                47.36/9   48.39/9   51.35/9   57.37/8   62.46/8   64.05/9   65.26/8   67.27/8   69.20/8  
                                                 2.18/9    1.03/8    2.56/6    6.02/5    5.09/7    1.19/10   1.21/4    2.01/2    1.53/9  
                                                70.21/8   71.43/9   72.07/8  
                                                 1.01/9    1.22/8    0.24/4  
 10    610 Koconka Anna'90                72.15  1.16/3    3.55/4   16.53/7   24.40/6   28.22/7   36.17/11  43.14/9   44.38/10  45.22/10 
           WKS Slask Wroclaw                            1.16/3    2.39/4   12.58/9    7.47/8    3.42/4    7.55/13   6.57/2    1.24/11   0.44/2  
                                                47.41/10  48.43/10  51.53/10  57.46/9   62.51/9   64.03/8   65.29/9   67.42/9   69.29/9  
                                                 2.19/10   1.02/6    3.10/10   5.53/4    5.05/5    1.12/4    1.26/6    2.13/4    1.47/6  
                                                70.23/9   71.47/10  72.15/10 
                                                 0.54/6    1.24/10   0.28/8  
 11    611 Koziel Marta'92                79.32  2.17/13   4.57/12  17.20/9   26.43/11  30.28/10  35.58/10  44.29/11  45.46/11  48.01/11 
           UKS Siódemka Rumia                           2.17/13   2.40/5   12.23/6    9.23/11   3.45/6    5.30/6    8.31/11   1.17/9    2.15/14 
                                                50.21/11  52.15/11  55.19/11  62.41/11  68.19/11  69.35/11  71.07/11  73.45/11  75.33/11 
                                                 2.20/11   1.54/13   3.04/7    7.22/12   5.38/11   1.16/6    1.32/9    2.38/9    1.48/7  
                                                77.45/11  79.04/11  79.32/11 
                                                 2.12/13   1.19/6    0.28/8  
 12    621 Wysocka Malwina'85             85.48  1.44/12   4.54/11  21.03/12  29.46/12  34.05/12  40.14/12  49.29/12  50.50/12  52.18/12 
           UKS Kometa Gliwice                           1.44/12   3.10/11  16.09/12   8.43/9    4.19/12   6.09/10   9.15/12   1.21/10   1.28/12 
                                                54.31/12  55.47/12  59.21/12  66.42/12  73.23/12  74.45/12  76.20/12  79.09/12  81.09/12 
                                                 2.13/7    1.16/10   3.34/12   7.21/11   6.41/13   1.22/12   1.35/11   2.49/11   2.00/11 
                                                83.47/12  85.18/12  85.48/12 
                                                 2.38/14   1.31/12   0.30/10 
 13    605 Dyzio Katarzyna'88             92.36  1.32/10   4.48/10  21.12/13  30.39/13  35.40/13  41.55/13  55.39/13  56.45/13  57.44/13 
           WKS Wawel Kraków                             1.32/10   3.16/12  16.24/13   9.27/12   5.01/13   6.15/11  13.44/13   1.06/4    0.59/9  
                                                60.05/13  61.13/13  65.42/13  75.03/13  81.36/13  82.55/13  84.45/13  87.20/13  89.34/13 
                                                 2.21/12   1.08/9    4.29/13   9.21/13   6.33/12   1.19/10   1.50/13   2.35/8    2.14/13 
                                                90.32/13  92.04/13  92.36/13 
                                                 0.58/7    1.32/13   0.32/13 
 14    616 Raczkowska Beata'82           154.42  3.42/14   8.01/14  29.55/14  68.45/14  74.45/14  83.10/14  98.36/14 102.36/14 103.43/14 
           KB Galeria Warszawa                          3.42/14   4.19/14  21.54/14  38.50/14   6.00/14   8.25/14  15.26/14   4.00/14   1.07/10 
                                               107.00/14 108.26/14 113.58/14 126.22/14 136.30/14 138.14/14 140.27/14 145.43/14 149.37/14 
                                                 3.17/14   1.26/11   5.32/14  12.24/14  10.08/14   1.44/14   2.13/14   5.16/14   3.54/14 
                                               151.30/14 153.56/14 154.42/14 
                                                 1.53/12   2.26/14   0.46/14 
       612 Lajn Daria'89              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           UKS Azymut Pabianice                             /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /   
                                                     /         /         /   
       613 Lubak Kamila'91            NKl        1.24/     4.07/    17.15/    25.58/    30.12/    35.45/    43.21/    44.31/    45.15/   
           WKS Slask Wroclaw                            1.24/     2.43/    13.08/     8.43/     4.14/     5.33/     7.36/     1.10/     0.44/   
                                                47.29/    48.32/    51.58/    58.22/    63.49/    65.09/    66.52/    69.05/    70.52/   
                                                 2.14/     1.03/     3.26/     6.24/     5.27/     1.20/     1.43/     2.13/     1.47/   
                                                72.32/    73.59/    74.24/   
                                                 1.40/     1.27/     0.25/   
       615 Pabich Maria'82           PKNKl       1.27/     4.55/    16.19/    22.58/    26.18/    31.13/    37.33/    38.41/    39.26/   
           UKS Azymut Pabianice                         1.27/     3.28/    11.24/     6.39/     3.20/     4.55/     6.20/     1.08/     0.45/   
                                                41.15/    42.01/    45.19/    50.49/    55.37/    56.41/    58.04/    60.07/    61.56/   
                                                 1.49/     0.46/     3.18/     5.30/     4.48/     1.04/     1.23/     2.03/     1.49/   
                                                63.03/    64.17/    64.40/   
                                                 1.07/     1.14/     0.23/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W35         5.2km  137m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-34      2-62      3-61      4-60      5-59      6-52      7-54      8-48      9-45    
                                      10-43     11-101    12-82     13-84     14-100   
  1    627 Wlodarczyk Anna Maria'75       49.30  0.47/1*  14.51/1*  18.04/1*  19.51/1*  23.31/1*  25.24/1*  27.54/1*  31.05/1*  36.00/1* 
           MKS Paulinum Jelenia Góra                    0.47/1*  14.04/1*   3.13/1*   1.47/1*   3.40/1*   1.53/1*   2.30/2    3.11/2    4.55/2  
                                                39.19/1*  45.55/1*  47.19/1*  48.14/1*  49.03/1*  49.30/1* 
                                                 3.19/3    6.36/1*   1.24/1*   0.55/1*   0.49/2    0.27/2  
  2    626 Paterek Honorata'74            53.26  1.43/4   16.52/2   20.33/2   22.36/2   27.11/2   29.32/2   32.28/2   35.17/2   39.40/2  
           HKS Azymut Mochy                             1.43/4   15.09/2    3.41/3    2.03/3    4.35/3    2.21/2    2.56/3    2.49/1*   4.23/1* 
                                                42.43/2   49.36/2   51.04/2   52.09/2   52.57/2   53.26/2  
                                                 3.03/1*   6.53/2    1.28/2    1.05/2    0.48/1*   0.29/3  
  3    623 Biolik Agnieszka'77            57.42  1.42/3   18.02/3   21.33/3   23.30/3   27.33/3   30.50/3   33.09/3   37.52/3   43.08/3  
           UNTS Warszawa                                1.42/3   16.20/3    3.31/2    1.57/2    4.03/2    3.17/3    2.19/1*   4.43/4    5.16/3  
                                                46.24/3   53.25/3   55.02/3   56.20/3   57.23/3   57.42/3  
                                                 3.16/2    7.01/3    1.37/3    1.18/3    1.03/3    0.19/1* 
  4    625 Papszun Joanna'70              88.28  2.08/5   22.13/4   27.29/4   30.11/4   37.40/4   41.13/4   44.57/4   48.27/4   65.23/4  
           UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój                 2.08/5   20.05/4    5.16/4    2.42/4    7.29/4    3.33/4    3.44/4    3.30/3   16.56/5  
                                                69.40/4   82.38/4   84.43/4   86.33/4   87.49/4   88.28/4  
                                                 4.17/4   12.58/5    2.05/4    1.50/5    1.16/4    0.39/4  
  5    624 Dastychová Sasa'              116.59  1.17/2   33.52/5   40.15/5   42.58/5   62.43/5   66.29/5   77.30/5   83.49/5   92.10/5  
           OK RECO SPORT                                1.17/2   32.35/5    6.23/5    2.43/5   19.45/5    3.46/5   11.01/5    6.19/5    8.21/4  
                                                97.29/5  109.13/5  113.08/5  114.43/5  116.15/5  116.59/5  
                                                 5.19/5   11.44/4    3.55/5    1.35/4    1.32/5    0.44/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W40         5.2km  137m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-34      2-62      3-61      4-60      5-59      6-52      7-54      8-48      9-45    
                                      10-43     11-101    12-82     13-84     14-100   
  1    628 Dura Magdalena'71              51.38  1.36/2   15.51/1*  19.21/1*  21.05/1*  25.03/1*  27.35/1*  30.33/1*  32.37/1*  37.41/1* 
           MKS Pogon Siedlce                            1.36/2   14.15/1*   3.30/1*   1.44/1*   3.58/1*   2.32/3    2.58/2    2.04/1*   5.04/2  
                                                40.17/1*  47.46/1*  49.20/1*  50.18/1*  51.05/1*  51.38/1* 
                                                 2.36/1*   7.29/2    1.34/1*   0.58/1*   0.47/1*   0.33/2  
  2    630 Nowak Barbara'70               53.38  1.44/4   16.55/2   20.31/2   22.39/2   27.17/2   29.39/2   32.23/2   35.15/2   39.48/2  
           HKS Azymut Mochy                             1.44/4   15.11/2    3.36/2    2.08/2    4.38/2    2.22/1*   2.44/1*   2.52/3    4.33/1* 
                                                42.50/2   49.37/2   51.12/2   52.14/2   53.08/2   53.38/2  
                                                 3.02/2    6.47/1*   1.35/2    1.02/2    0.54/2    0.30/1* 
  3    634 Wysocka Joanna'71              67.21  1.43/3   19.55/3   24.26/3   26.42/3   31.32/3   33.54/3   37.50/3   40.27/3   48.00/3  
           WKS Slask Wroclaw                            1.43/3   18.12/3    4.31/3    2.16/3    4.50/3    2.22/1*   3.56/3    2.37/2    7.33/3  
                                                51.44/3   62.03/3   64.02/3   65.33/3   66.39/3   67.21/3  
                                                 3.44/3   10.19/3    1.59/3    1.31/3    1.06/3    0.42/3  
  4    631 Spiliszewska Róza'73          105.32  1.06/1*  31.31/4   37.06/4   40.32/4   49.56/4   54.04/4   59.46/4   63.25/4   79.05/4  
           KS Artemis Wroclaw                           1.06/1*  30.25/4    5.35/4    3.26/4    9.24/4    4.08/4    5.42/4    3.39/4   15.40/4  
                                                84.01/4   98.00/4  100.35/4  103.16/4  104.37/4  105.32/4  
                                                 4.56/4   13.59/4    2.35/4    2.41/4    1.21/4    0.55/4  
       629 Nitsch Joanna'73           NKl        1.01/    34.25/    55.47/    66.28/         /    89.14/    92.43/   110.47/   118.11/   
           UNTS Warszawa                                1.01/    33.24/    21.22/    10.41/         /         /     3.29/    18.04/     7.24/   
                                               123.06/   143.57/   149.31/   150.53/   153.25/   154.06/   
                                                 4.55/    20.51/     5.34/     1.22/     2.32/     0.41/   
       632 Staszak Anna'70            NKl        2.34/    25.51/    50.22/    60.56/         /    83.50/    87.09/   105.25/   112.46/   
           UNTS Warszawa                                2.34/    23.17/    24.31/    10.34/         /         /     3.19/    18.16/     7.21/   
                                               117.43/   138.31/   143.57/   145.22/   148.00/   148.40/   
                                                 4.57/    20.48/     5.26/     1.25/     2.38/     0.40/   
       633 Szuleta-Kosicka Agnieszka'70  DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           KS OK! SPORT Warszawa                            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W45+        4.4km  102m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-36      2-48      3-53      4-51      5-58      6-67      7-69      8-70      9-72    
                                      10-73     11-101    12-78     13-82     14-100   
  1    640 Hornik Alicja'63               50.31  4.17/2   11.40/2   14.55/2   17.05/2   20.01/2   29.15/2   30.23/2   35.35/2   38.45/2  
           WKS Grunwald Poznan                          4.17/2    7.23/1*   3.15/3    2.10/2    2.56/2    9.14/1*   1.08/1*   5.12/2    3.10/2  
                                                41.04/2   45.37/2   47.08/1*  48.51/1*  49.55/1*  50.31/1* 
                                                 2.19/2    4.33/2    1.31/1*   1.43/2    1.04/1*   0.36/6  
  2    648 Parfianowicz Joanna'64         51.32  3.30/1*  11.20/1*  14.27/1*  16.22/1*  19.09/1*  28.41/1*  29.58/1*  35.01/1*  38.20/1* 
           UNTS Warszawa                                3.30/1*   7.50/2    3.07/1*   1.55/1*   2.47/1*   9.32/3    1.17/2    5.03/1*   3.19/3  
                                                40.35/1*  45.19/1*  47.48/2   49.31/2   50.53/2   51.32/2  
                                                 2.15/1*   4.44/4    2.29/8    1.43/2    1.22/6    0.39/7  
  3    646 Wolowczyk Mariola'68           52.57  4.26/3   12.17/3   15.27/3   17.44/3   20.55/3   30.18/3   31.47/3   37.06/3   40.34/3  
           UNTS Warszawa                                4.26/3    7.51/3    3.10/2    2.17/5    3.11/4    9.23/2    1.29/6    5.19/3    3.28/4  
                                                42.56/3   47.32/3   49.17/3   51.04/3   52.24/3   52.57/3  
                                                 2.22/3    4.36/3    1.45/4    1.47/4    1.20/5    0.33/1* 
  4    647 Wysocka Jolanta'56             56.18  4.44/4   12.50/4   16.29/4   18.39/4   21.43/4   31.45/4   33.04/4   39.54/4   42.59/4  
           UKS Kometa Gliwice                           4.44/4    8.06/4    3.39/4    2.10/2    3.04/3   10.02/5    1.19/3    6.50/8    3.05/1* 
                                                45.28/4   50.43/4   52.17/4   54.21/4   55.37/4   56.18/4  
                                                 2.29/5    5.15/6    1.34/3    2.04/5    1.16/4    0.41/8  
  5    636 Brettschneider Gudrun'60       57.20  4.45/5   13.14/5   18.56/5   21.32/5   25.02/5   34.41/5   36.01/5   41.49/5   46.24/5  
           Kaulsdorfer OLV Berlin                       4.45/5    8.29/6    5.42/7    2.36/6    3.30/6    9.39/4    1.20/4    5.48/5    4.35/7  
                                                49.02/5   52.39/5   54.11/5   55.38/5   56.47/5   57.20/5  
                                                 2.38/8    3.37/1*   1.32/2    1.27/1*   1.09/2    0.33/1* 
  6    641 Kurzyp Anna'68                 66.16  6.01/8   14.24/6   19.47/6   23.37/6   28.55/7   40.47/7   42.13/7   48.31/7   52.11/6  
           Indywidualni                                 6.01/8    8.23/5    5.23/6    3.50/8    5.18/8   11.52/7    1.26/5    6.18/7    3.40/5  
                                                54.48/6   59.52/6   61.51/6   64.09/6   65.43/6   66.16/6  
                                                 2.37/7    5.04/5    1.59/7    2.18/6    1.34/7    0.33/1* 
  7    642 Lemnitzer Erika'42             69.11  5.14/7   18.11/8   24.32/8   26.46/8   31.20/8   41.35/8   43.04/8   48.41/8   52.36/7  
           Kaulsdorfer OLV Berlin                       5.14/7   12.57/8    6.21/8    2.14/4    4.34/7   10.15/6    1.29/6    5.37/4    3.55/6  
                                                55.08/8   60.45/8   62.39/8   67.26/7   68.36/7   69.11/7  
                                                 2.32/6    5.37/7    1.54/6    4.47/7    1.10/3    0.35/4  
  8    643 Mazurkiewicz Jolanta'57        70.18  5.12/6   15.43/7   21.03/7   24.15/7   27.33/6   39.47/6   41.26/6   47.37/6   52.37/8  
           UKS Orientus Lódz                            5.12/6   10.31/7    5.20/5    3.12/7    3.18/5   12.14/8    1.39/8    6.11/6    5.00/8  
                                                55.03/7   60.42/7   62.32/7   68.07/8   69.43/8   70.18/8  
                                                 2.26/4    5.39/8    1.50/5    5.35/8    1.36/8    0.35/4  
       635 Asylova Alla'54            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Kaliningrad                                      /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
       637 Czerkawska Urszula'62      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           MUKS Gliwice                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
       638 Ferchow  Anne'64           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Kaulsdorfer OLV Berlin                           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
       644 Romanova Natalia'49        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Lycei 144                                        /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
       645 Temnikova Olga'65          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
           Kaliningrad                                      /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /         /