Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                          2009-05-16 13:47:30
                                Limanowa Cup 2009 2.etap
===PRO SPORT Piotr Paszynski==============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K10N        2.2km   70m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Seidel Julia               Azymut Mochy         P58  58044    24.19 0b.PK         
  2>Listek Marta               Wawel Kraków         K30           28.16 0b.PK         
  3>Kozłowska Wiktoria         Koziołki Kraków      101           30.00 0b.PK         
  4>Biederman Adrianna         Wawel Kraków         K30  30094    32.12 0b.PK         
  5>Garbacik Maja              Wawel Kraków         K30           40.36 0b.PK         
    Horbaczewska Zuzanna       Orientuś Łódź        E75           DNF               
 PK Leśnicka Agnieszka         Azymut Dębów         R22  22002   PK25.01 0b.P         
 PK Moszkowicz Anna            Wawel Kraków         K30          PK58.42 0b.P         
 
Wstepne wyniki zawodów: K12         2.0km  100m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1>Galla Zofia                Azymut Mochy         P58  58042        19.26  +      0.00
  2>Oleszek Aleksandra         Azymek Zdzieszowice  O47  47044        21.11  +      1.45
  3>Kordala Karolina           Orientuś Łódź        E75  75103        21.41  +      2.15
  4>Kaźmierczak Marzena        Orientuś Łódź        E75  75016        24.25  +      4.59
  5>Czapla Natalia             Lotna Zdzieszowice   O27               24.31  +      5.05
  6>Guzik Julia                Ogniwo Piekiełko     K38  38001        24.44  +      5.18
  7>Orzechowska Agnieszka      Azymut Dębów         R22               25.38  +      6.12
  8>Iwan Sylwia                Ogniwo Piekiełko     K38               26.10  +      6.44
  9>Chruścicka Ewa             Lotna Zdzieszowice   O27               27.13  +      7.47
 10>Minkiewicz Ada             Azymek Zdzieszowice  O47  47055        27.42  +      8.16
 11>Jachowicz Aleksandra       Lotna Zdzieszowice   O27               29.27  +     10.01
 12>Miętel Maja                Azymek Zdzieszowice  O47  47051        30.19  +     10.53
 13>Stecko Karolina            Azymut Dębów         R22  22053        33.27  +     14.01
 14>Kordala Małgorzata         Orientuś Łódź        E75  75104        34.53  +     15.27
 15>Dominiak Zuzanna           Orientuś Łódź        E75               35.24  +     15.58
 16>Wojkowska Natalia          Azymek Zdzieszowice  O47  47050        39.35  +     20.09
 17>Filipowska Aleksandra      Orientuś Łódź        E75  75101        39.39  +     20.13
 18>Bugaj Katarzyna            Wawel Kraków         K30               45.51  +     26.25
 19>Sekreta Anna               Azymut Dębów         R22  22055        46.01  +     26.35
 20>Hawzner Katarzyna          Lotna Zdzieszowice   O27               52.00  +     32.34
 21>Skóra Sonia                Azymek Zdzieszowice  O47               55.16  +     35.50
 22>Oleśniewicz Paulina        Lotna Zdzieszowice   O27               60.47  +     41.21
 23>Moryń Zuzanna              Azymek Zdzieszowice  O47  47042        60.58  +     41.32
 24 Piszczor Karolina          Lotna Zdzieszowice   O27               73.16  +     53.50
 25 Osmann Paulina             Lotna Zdzieszowice   O27               83.21  +     63.55
 26 Majkowska Angelika         Azymek Zdzieszowice  O47  47056       101.46  +     82.20
    Mikulska Ewelina           Azymek Zdzieszowice  O47  47057    NKl               
    Węgrzyn Sandra             Azymut Siedliska     L01           NKl               
    Szewczuk Roksana           Azymut Siedliska     L01           NKl               
    Legięć Roksana             Kościelec Chrzanów   K48  48011    NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K14         2.0km  120m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Macul Martyna              Traper Złocieniec    Z06  06027        25.34  +      0.00
  2>Leśniak Kinga              Kościelec Chrzanów   K48  48009        26.31  +      0.57
  3>Grabiec Magdalena          Azymut Mochy         P58  58022        27.34  +      2.00
  4>Wojciechowska Katarzyna    Gwiazdeczki Świętosz D46               29.40  +      4.06
  5>Golonka Karolina           Patria Młynne        K31  31006        29.53  +      4.19
  6>Wojtynek Roksana           Azymek Zdzieszowice  O47  47026        30.42  +      5.08
  7>Białkowska Aneta           Orientuś Łódź        E75  75081        30.43  +      5.09
  8>Galla Katarzyna            Azymut Mochy         P58  58024        30.57  +      5.23
  9>Kaźmierczak Aneta          Orientuś Łódź        E75  75082        31.49  +      6.15
 10>Haniszewska Angelika       Tukan Iwiny          D23               31.55  +      6.21
 11>Kulas Joanna               Arkady Raszków       P35               33.48  +      8.14
 12>Karbowiak Iga              MOS Wrocław          D91               33.55  +      8.21
 13>Waszczuk Aleksandra        Traper Złocieniec    Z06  06023        34.29  +      8.55
 14>Maciejewska Angelika       Traper Złocieniec    Z06  06037        35.21  +      9.47
 15>Kalitka Katarzyna          Azymut Mochy         P58  58028        35.58  +     10.24
 16>Goutsenko Weronika         KWM Dolny Śląsk      DLN2              36.53  +     11.19
 17>Szymainda Aleksandra       Azymek Zdzieszowice  O47  47028        37.38  +     12.04
 18>Świniarek Klaudia          Azymut Mochy         P58  58020        37.43  +     12.09
 19>Plesińska Klaudia          Gwiazdeczki Świętosz D46               39.45  +     14.11
 20>Noworol Sylwia             Azymut Siedliska     L01  01040        41.53  +     16.19
 21>Bromboszcz Małgorzata      Kościelec Chrzanów   K48  48004        42.34  +     17.00
 22>Morawiec Milena            Arkady Raszków       P35  01365        44.51  +     19.17
 23>Trebus Joanna              Azymut Siedliska     L01               45.13  +     19.39
 24>Oremek Izabela             Azymek Zdzieszowice  O47               47.19  +     21.45
 25>Kanikowska Dominika        Tukan Iwiny          D23               47.58  +     22.24
 26>Mirecka Katarzyna          Azymut Mochy         P58  58030        49.00  +     23.26
 27>Cych Weronika              Echo Twardogóra      D45               49.05  +     23.31
 28>Kiec Magdalena             Azymek Zdzieszowice  O47               51.56  +     26.22
 29>Żok Natalia                Azymut Mochy         P58  58016        53.10  +     27.36
 30>Korgól Agnieszka           Azymek Zdzieszowice  O47               53.44  +     28.10
 31>Czoch Paulina              Orlik Rajbrot        K35               56.04  +     30.30
 32 Knop Katarzyna             Azymek Zdzieszowice  O47               62.05  +     36.31
 33 Bogucka Aldona             Azymek Zdzieszowice  O47               68.15  +     42.41
    Sowa Joanna                Azymut Siedliska     L01           NKl               
    Brajer Dominika            Arkady Raszków       P35  35042    DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: K16         2.4km  180m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Morawska Anna              KWJ Pomorze          POM               25.18  +      0.00
  2>Kluczka Aleksandra         KWJ Mazowsze         MAZ  81014        26.21  +      1.03
  3>Baluta Edyta               Patria Młynne        K31  31004        27.57  +      2.39
  4>Jęśkowiak Sara             Azymut Mochy         P58  58008        28.27  +      3.09
  4>Zawodnik Tola              KWJ Dolny Śląsk      DLN               28.27  +      3.09
  6>Ścieszko Natalia           Orientuś Łódź        E75  75051        28.30  +      3.12
  7>Szeliga Małgorzata         Tukan Iwiny          D23               29.52  +      4.34
  8>Kubicka Zuzanna            KWJ Mazowsze         MAZ  03021        30.21  +      5.03
  9>Klimowska Anna             Traper Złocieniec    Z06  06031        30.32  +      5.14
 10>Kulczycka Dominika         Kościelec Chrzanów   K48  48008        31.18  +      6.00
 11>Sokolova Ludmila           KOB Sokol Kysak      KOB               31.29  +      6.11
 12>Urbanowicz Beata           KWJ Mazowsze         MAZ  81030        31.51  +      6.33
 13>Zamojska Angelika          KWJ Pomorze          POM  14008        32.22  +      7.04
 13>Lińska Angelika            KWJ Pomorze          POM  27025        32.22  +      7.04
 15>Lipowska Paulina           Orkan Ostróda        N61  61013        33.01  +      7.43
 16>Kasza Izabela              Reflex Rybnik        S51  51047        34.10  +      8.52
 17>Stec Gabriela              Śląsk Wrocław        D95  95068        35.43  +     10.25
 18>Donczew Anna               Azymek Zdzieszowice  O47  47016        35.44  +     10.26
 19>Kantecka Michalina         KWJ Pomorze          POM  14042        35.52  +     10.34
 20>Baran Karolina             Wawel Kraków         K30  30001        35.56  +     10.38
 21>Siess Małgorzata           Azymut Pabianice     E71  71019        36.07  +     10.49
 22>Stankiewicz Agata          Orientuś Łódź        E75  75019        36.33  +     11.15
 23>Fałowska Natalia           Strzała Wielogłowy   K34  34066        37.06  +     11.48
 24>Banaś Aleksandra           Orientuś Łódź        E75  75050        38.17  +     12.59
 25>Szlendak Joanna            KWJ Mazowsze         MAZ  87028        39.34  +     14.16
 26>Jęśkowiak Greta            Azymut Mochy         P58  58010        39.36  +     14.18
 27>Filipczak Jagoda           KWJ Mazowsze         MAZ  03022        40.23  +     15.05
 28>Rychlicka Daria            Tukan Iwiny          D23               41.12  +     15.54
 29>Magiera Anna               Strzała Wielogłowy   K34  34001        41.22  +     16.04
 30>Skrzypkowska Iwona         KWJ Mazowsze         MAZ  03025        41.58  +     16.40
 31>Konieczna Marianna         Szybkie Żółwie       104               42.37  +     17.19
 32>Bartczak Natalia           Orientuś Łódź        E75  75020        42.52  +     17.34
 33>Lipieńska Paulina          KWJ Pomorze          POM  14005        43.09  +     17.51
 34>Mistewicz Helena           Arkady Raszków       P35  35060        45.02  +     19.44
 35>Mól Małgorzata             Patria Młynne        K31  31024        45.21  +     20.03
 36>Hanuszkiewicz Karolina     Orientuś Łódź        E75  75060        46.02  +     20.44
 37>Kuźba Justyna              Siódemka Rumia       G14  14044        47.03  +     21.45
 38>Magiera Jagoda             Orientuś Łódź        E75               49.23  +     24.05
 39>Kupniewska Patrycja        Orkan Ostróda        N61  61008        49.49  +     24.31
 40>Gargas Renata              Strzała Wielogłowy   K34  34065        50.31  +     25.13
 41>Piwowar Magdalena          Azymut Mochy         P58  58014        53.59  +     28.41
 42>Czaplińska Agnieszka       KWJ Mazowsze         MAZ  81005        54.23  +     29.05
 43>Gawor Katarzyna            Śląsk Wrocław        D95  95067        64.07  +     38.49
 
Wstepne wyniki zawodów: K18         2.6km  190m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kołosińska Jolanta         KWJ Mazowsze         MAZ  87009        29.43  +      0.00
  2>Szubka Barbara             Śląsk Wrocław        D95  95058        30.12  +      0.29
  3>Faron Paulina              Wawel Kraków         K30  30022        30.41  +      0.58
  4>Wicha Małgorzata           KWJ Mazowsze         MAZ  81013        30.58  +      1.15
  5>Morawska Urszula           KWJ Pomorze          POM               31.52  +      2.09
  6>Fitrzyk Katarzyna          Patria Młynne        K31  31020        32.08  +      2.25
  7>Kobusińska Adrianna        Grunwald Poznań      P69  69066        32.43  +      3.00
  8>Dyzio Natalia              Wawel Kraków         K30  30021        33.03  +      3.20
  9>Pipka Alicja               KWJ Pomorze          POM               33.15  +      3.32
 10>Stefaniak Sandra           Śląsk Wrocław        D95  95065        33.31  +      3.48
 11>Ewiak Natalia              Orientuś Łódź        E75  75087        34.01  +      4.18
 12>Kwiatkowska Olga           KWJ Mazowsze         MAZ  03011        34.37  +      4.54
 13>Klimkowska Hanna           LKO Leszno           P40  40002        35.05  +      5.22
 14>Chmielecka Małgorzata      Orientuś Łódź        E75  75029        36.29  +      6.46
 15>Lubak Kamila               Śląsk Wrocław        D95  95060        36.33  +      6.50
 16>Gryzio Sylwia              Azymut Pabianice     E71  71026        36.45  +      7.02
 17>Papugova Katarina          KOB Sokol Kysak      KOB               38.18  +      8.35
 18>Piłkowska Alicja           KWJ Mazowsze         MAZ  81022        40.09  +     10.26
 19>Kołodziej Paulina          Śląsk Wrocław        D95  95064        40.47  +     11.04
 20>Żanowska Aleksandra        Wawel Kraków         K30  30012        41.54  +     12.11
 21>Kozieł Marta               KWJ Pomorze          POM  14003        42.50  +     13.07
 22>Winczewska Beata           Orientuś Łódź        E75  75045        43.40  +     13.57
 23>Lisztwan Kamila            Śląsk Wrocław        D95  95059        45.58  +     16.15
 24>Winczewska Katarzyna       Orientuś Łódź        E75  75046        48.00  +     18.17
 25>Kozłowska Katarzyna        KWJ Mazowsze         MAZ  03012        49.56  +     20.13
 26>Adamczuk Patrycja          Azymut Siedliska     L01  01019        56.12  +     26.29
 27>Wilczyńska Marta           Azymut Mochy         P58  58048        59.31  +     29.48
    Baluta Anna                Patria Młynne        K31  31005    NKl               
    Baran Anna                 Wawel Kraków         K30  30002    NKl               
    Iwan Magdalena             Ogniwo Piekiełko     K38           DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: K20/21      2.9km  190m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Wiśniewska Hanna           Śląsk Wrocław        D95               28.59  +      0.00
  2>Gwóźdź Ewa                 Orientuś Łódź        E75  75026        29.18  +      0.19
  3>Lajn Daria                 Polska Juniorzy      POL               30.45  +      1.46
  4>Leśniak Magdalena          Wawel Kraków         K30  30006        33.26  +      4.27
  5>Etterle-Biederman Lilianna Wawel Kraków         K30  30029        33.28  +      4.29
  6>Grzelak Agnieszka          Śląsk Wrocław        D95  95024        33.40  +      4.41
  7>Mikowska Kinga             Orkan Ostróda        N61  61021        34.45  +      5.46
  8>Karnia-Biskupska Anna      Wawel Kraków         K30  30088        34.54  +      5.55
  9>Sa Maria                   Śląsk Wrocław        D95  95011        37.30  +      8.31
 10>Dębska Monika              Nadir Jędrzejów      T33               37.35  +      8.36
 11>Drewniowska Lucyna         Śląsk Wrocław        D95  95057        38.58  +      9.59
 12>Ewiak Amelia               Orientuś Łódź        E75  75001        40.02  +     11.03
 13>Wysocka Malwina            Kometa Gliwice       S28  28008        44.58  +     15.59
 14>Proga Katarzyna            Orientuś Łódź        E75  75004        53.15  +     24.16
 15>Kowalska Marta             Orientuś Łódź        E75  75041        58.53  +     29.54
 16>Ciołek Justyna             HKBnO Tychy          S23  23003        60.57  +     31.58
    Stróżek Monika             Orientuś Łódź        E75  75039    NKl               
    Karwatka Agata             Śląsk Wrocław        D95  95026    DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: K40         2.2km  170m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Wołowczyk Mariola          UNTS Warszawa        W87  87031        32.33  +      0.00
  2>Frankova Jana              KOB Sokol Kysak      KOB               34.48  +      2.15
 
Wstepne wyniki zawodów: K50+        1.9km  110m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bziuk Halina               Orkan Ostróda        N61  61076        44.28  +      0.00
  2>Paszyńska Małgorzata       Orientuś Łódź        E75  75033        55.08  +     10.40
  3>Mazurkiewicz Jolanta       Orientuś Łódź        E75  75094        57.30  +     13.02
  4>Olbrycht Anna              Ind Mazowsze         103               72.13  +     27.45
 
Wstepne wyniki zawodów: M10N        2.2km   70m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Fitrzyk Kamil              Patria Młynne        K31           21.27 0b.PK         
  2>Matras Dawid               Patria Młynne        K31           22.38 0b.PK         
  3>Mamala Paweł               Patria Młynne        K31           24.32 0b.PK         
  4>Cupryś Gracjan             Azymut Mochy         P58  58067    25.28 0b.PK         
  5>Pietek Jakub               Orientuś Łódź        E75           30.23 0b.PK         
  6>Mamala Piotr               Patria Młynne        K31           30.31 1b.PK         
  7>Chwała Bartłomiej          Azymut Siedliska     L01           32.29 0b.PK         
  8>Kłoczek Adam               Azymut Siedliska     L01           34.28 0b.PK         
  9>Szymysł Dawid              Azymut Mochy         P58  58069    36.28 0b.PK         
 10>Kulig Bogdan               Patria Młynne        K31           36.33 0b.PK         
 11>Golonka Daniel             Patria Młynne        K31           52.54 1b.PK         
 
Wstepne wyniki zawodów: M12         2.0km  100m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Biederman Marcin           Wawel Kraków         K30  30093        20.01  +      0.00
  2>Firlej Marek               Azymut Mochy         P58  58037        20.11  +      0.10
  3>Legięć Kamil               Kościelec Chrzanów   K48  48010        20.17  +      0.16
  4>Bednarczyk Eryk            Azymut Mochy         P58  58041        21.41  +      1.40
  5>Nalepko Mateusz            Azymut Siedliska     L01  01035        23.08  +      3.07
  6>Bieńko Mateusz             Wawel Kraków         K30               23.11  +      3.10
  7>Warmuz Mateusz             Wawel Kraków         K30  30017        24.03  +      4.02
  8>Węgrzyn Jakub              Azymut Siedliska     L01               24.17  +      4.16
  9>Franko Stanislav           KOB Sokol Kysak      KOB               25.34  +      5.33
 10>Kustosz Paweł              Wawel Kraków         K30               27.32  +      7.31
 11>Pauch Eryk                 Azymut Mochy         P58  58047        27.35  +      7.34
 12>Bawor Karol                Azymut Dębów         R22  22057        30.25  +     10.24
 13>Pietrasz Patryk            Azymek Zdzieszowice  O47  47053        34.53  +     14.52
 14>Augustyn Mateusz           Lotna Zdzieszowice   O27               41.17  +     21.16
 15>Jajuga Paweł               Azymek Zdzieszowice  O47  47054        44.15  +     24.14
    Donczew Krzysztof          Azymek Zdzieszowice  O47  47034    NKl               
    Wrotny Mateusz             Azymek Zdzieszowice  O47  47052    NKl               
    Węgrzyn Karol              Azymut Siedliska     L01           NKl               
    Bielka Paweł               Lotna Zdzieszowice   O27           NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M14         2.3km  140m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Szuryga Bartosz            Start Lublin         L45  45015        24.09  +      0.00
  2>Kaczmarek Szymon           Azymut Mochy         P58  58035        27.35  +      3.26
  3>Dzioba Mateusz             Paulinum J. Góra     D93  93012        28.52  +      4.43
  4>Wołyniec Jakub             Traper Złocieniec    Z06  06029        30.23  +      6.14
  5>Marszałek Patryk           Azymut Dębów         R22  22049        32.50  +      8.41
  6>Gajda Łukasz               Azymek Zdzieszowice  O47  47030        33.03  +      8.54
  7>Garbacik Michał            Wawel Kraków         K30               33.11  +      9.02
  8>Podsiadły Mateusz          MOS Wrocław          D91               33.34  +      9.25
  9>Skorupa Marek              Wawel Kraków         K30  30092        33.41  +      9.32
 10>Sochacki Bartłomiej        Patria Młynne        K31  31001        34.20  +     10.11
 11>Wiśniewski Łukasz          Siódemka Rumia       G14               34.42  +     10.33
 12>Szostak Adrian             Arkady Raszków       P35  35005        35.46  +     11.37
 13>Ratuszniak Adam            Azymek Zdzieszowice  O47  47023        36.18  +     12.09
 14>Bubula Bartosz             Ogniwo Piekiełko     K38               37.24  +     13.15
 15>Rycaj Michał               Azymut Siedliska     L01               38.14  +     14.05
 16>Pałka Szymon               Orientuś Łódź        E75  75011        43.10  +     19.01
 17>Chrubczyński Adrian        Traper Złocieniec    Z06  06052        43.12  +     19.03
 18>Friedrich Patryk           Lotna Zdzieszowice   O27               43.57  +     19.48
 19>Palka Krzysztof            Kościelec Chrzanów   K48  48001        47.31  +     23.22
 20>Tłuczek Wojciech           Azymut Siedliska     L01  01038        47.49  +     23.40
 21>Chabros Maciej             Azymut Siedliska     L01  01042        48.31  +     24.22
 22>Kania Adam                 Wawel Kraków         K30               48.45  +     24.36
 23>Listek Michał              Wawel Kraków         K30               51.29  +     27.20
 24>Sekreta Michał             Azymut Dębów         R22               52.37  +     28.28
 25>Musiał Wojciech            HKBnO Tychy          S23  23011        54.08  +     29.59
 26>Guzik Bartłomiej           Ogniwo Piekiełko     K38  38003        56.59  +     32.50
 27>Moniak Bartosz             Wawel Kraków         K30  30013        62.23  +     38.14
 28>Dudek Przemysław           Patria Młynne        K31               63.03  +     38.54
 29>Guzik Sławomir             Ogniwo Piekiełko     K38  38002        68.35  +     44.26
 30>Pisarek Adrian             Nadir Jędrzejów      T33               75.30  +     51.21
    Kłoczek Szymon             Azymut Siedliska     L01           NKl               
    Nowak Maciej               Paulinum J. Góra     D93  93030    DNF               
    Kalitka Miłosz             Azymut Mochy         P58  58031    NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M16         2.5km  195m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Piosik Patryk              Azymut Mochy         P58  58015        20.04  +      0.00
  2>Niewiedziała Robert        KWJ Pomorze          POM  14016        20.56  +      0.52
  3>Parfianowicz Piotr         KWJ Mazowsze         MAZ  87027        21.29  +      1.25
  4>Kruczkowski Michał         Traper Złocieniec    Z06  06030        21.38  +      1.34
  5>Franko David               KOB Sokol Kysak      KOB               21.47  +      1.43
  6>Szmulkowski Adam           KWJ Mazowsze         MAZ  03004        22.16  +      2.12
  7>Jasiński Witold            Orientuś Łódź        E75  75084        22.56  +      2.52
  8>Nowak Bartłomiej           KWJ Mazowsze         MAZ  88016        23.05  +      3.01
  9>Hetman Grzegorz            KWJ Mazowsze         MAZ  88049        23.56  +      3.52
 10>Bolewicz Patryk            LKO Leszno           P40  40011        24.05  +      4.01
 11>Kurek Tomasz               KWJ Mazowsze         MAZ  81027        24.15  +      4.11
 12>Wilczek Gerald             Patria Młynne        K31  31026        25.08  +      5.04
 13>Mały Patryk                Azymut Mochy         P58  58019        25.30  +      5.26
 14>Dudek Wojciech             KWJ Mazowsze         MAZ  97004        25.41  +      5.37
 15>Prasał Jakub               KWJ Mazowsze         MAZ  03005        25.57  +      5.53
 16>Grabiec Mikołaj            Azymut Mochy         P58  58017        26.10  +      6.06
 17>Ciupa Rafał                Azymut Siedliska     L01  01011        26.23  +      6.19
 18>Okła Sandro                Kometa Gliwice       S28  28036        26.36  +      6.32
 19>Lipieński Paweł            KWJ Pomorze          POM  14019        26.54  +      6.50
 20>Galla Jacek                Azymut Mochy         P58  58011        27.02  +      6.58
 21>Klimkiewicz Kacper         Paulinum J. Góra     D93  93099        27.20  +      7.16
 22>Szpak Michał               Azymek Zdzieszowice  O47  47020        27.32  +      7.28
 23>Niedbała Mateusz           Kościelec Chrzanów   K48  48007        28.14  +      8.10
 24>Swęda Marcin               KWJ Mazowsze         MAZ  97016        28.23  +      8.19
 25>Macul Bartosz              Traper Złocieniec    Z06  06026        28.32  +      8.28
 26>Nowociński Bartosz         Orkan Ostróda        N61  61033        28.35  +      8.31
 27>Piechowski Marcin          KWJ Pomorze          POM  14009        28.54  +      8.50
 28>Owczarek Rafał             KWJ Mazowsze         MAZ  81010        29.06  +      9.02
 29>Prajsnar Bartosz           MUKS Gliwice         S22  22020        29.24  +      9.20
 30>Osiak Łukasz               Start Lublin         L45  45021        29.40  +      9.36
 31>Skorupa Piotr              MUKS Gliwice         S22  22021        29.49  +      9.45
 32>Kordala Michał             Orientuś Łódź        E75  75024        30.30  +     10.26
 33>Gęstwicki Kamil            Orkan Ostróda        N61  61054        30.54  +     10.50
 34>Jaroszek Michał            Kościelec Chrzanów   K48  48006        31.53  +     11.49
 35>Wiończyk Przemysław        Śląsk Wrocław        D95  95075        33.26  +     13.22
 36>Matyja Tadeusz             Paulinum J. Góra     D93  93047        33.41  +     13.37
 37>Janik Michał               KWJ Mazowsze         MAZ  82038        33.46  +     13.42
 38>Kowalski Cezary            KWJ Mazowsze         MAZ  03006        34.22  +     14.18
 39 Palka Andrzej              Kościelec Chrzanów   K48  48002        35.19  +     15.15
 40 Uściński Marek             KWJ Mazowsze         MAZ  81037        35.32  +     15.28
 41 Gęstwicki Damian           Orkan Ostróda        N61  61053        35.43  +     15.39
 42 Mucha Maciej               Ogniwo Piekiełko     K38  38010        35.45  +     15.41
 43 Garbuliński Grzegorz       KWJ Mazowsze         MAZ  97010        36.17  +     16.13
 44 Gontarz Wojciech           Azymut Siedliska     L01  01030        40.02  +     19.58
 45 Ryniak Radosław            Kometa Gliwice       S28  28039        40.49  +     20.45
 46 Fitrzyk Janusz             Orlik Rajbrot        K35               41.10  +     21.06
 47 Stokowski Adam             Reflex Rybnik        S51  51075        44.24  +     24.20
 48 Madej Grzegorz             Tukan Iwiny          D23               46.02  +     25.58
 49 Mały Mateusz               Azymut Mochy         P58  58013        46.27  +     26.23
 50 Spleśniały Karol           Reflex Rybnik        S51  51076        49.30  +     29.26
 51 Sporek Mateusz             Reflex Rybnik        S51  51066        52.02  +     31.58
 52 Nowak Paweł                MUKS Gliwice         S22  22009        52.33  +     32.29
    Bartczak Maciej            Orkan Ostróda        N61  61010    NKl               
    Stępień Maciej             KWJ Mazowsze         MAZ  81009    NKl               
    Czoch Mariusz              Orlik Rajbrot        K35           NKl               
    Mróz Piotr                 Wawel Kraków         K30           NKl               
    Iwaszczyszyn Joachim       Śląsk Wrocław        D95  95074    DNF               
    Ostój Piotr                Śląsk Wrocław        D95  95073    DNF               
    Wojnowicz Mariusz          Tukan Iwiny          D23           DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M18         3.0km  220m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Podziński Rafał            Orientuś Łódź        E75  75077        20.49  +      0.00
  2>Matyja Rafał               Paulinum J. Góra     D93  93085        24.07  +      3.18
  3>Grochowalski Mateusz       Azymut Pabianice     E71  71009        24.31  +      3.42
  4>Zieliński Jakub            Orientuś Łódź        E75  75064        24.49  +      4.00
  5>Hoffmann Mateusz           LKO Leszno           P40  40003        24.50  +      4.01
  6>Pachnik Wojciech           Tukan Iwiny          D23               25.10  +      4.21
  7>Rychły Damian              Azymut Mochy         P58  58007        25.21  +      4.32
  8>Kaszuba Bartosz            Azymut Dębów         R22  22005        25.23  +      4.34
  9>Mostek Łukasz              Paulinum J. Góra     D93  93086        25.56  +      5.07
 10>Madej Mateusz              Tukan Iwiny          D23               26.05  +      5.16
 11>Pietrzykowski Tomasz       Azymut Pabianice     E71  71030        26.30  +      5.41
 12>Wels Dominik               LKO Leszno           P40  40001        26.44  +      5.55
 13>Chudzik Dominik            Orientuś Łódź        E75  75076        27.59  +      7.10
 14>Dutkowski Mikołaj          Arkady Raszków       P35  35015        28.06  +      7.17
 15>Lubak Mariusz              Śląsk Wrocław        D95  95050        29.11  +      8.22
 16>Anc Mateusz                KWJ Mazowsze         MAZ  87037        29.57  +      9.08
 17>Sielicki Władysław         Grunwald Poznań      P69  69002        30.08  +      9.19
 18>Miśtal Jędrzej             Wawel Kraków         K30  30004        30.11  +      9.22
 19>Sokol Juraj                KOB Sokol Kysak      KOB               30.24  +      9.35
 20>Markowiak Sebastian        Orientuś Łódź        E75  75080        30.40  +      9.51
 21>Byczuk Paweł               Orientuś Łódź        E75  75071        30.47  +      9.58
 22>Kurek Krzysztof            KWJ Mazowsze         MAZ  81026        32.11  +     11.22
 23>Kubiak Bartłomiej          Orientuś Łódź        E75  75038        32.50  +     12.01
 24>Michalik Maciej            Orientuś Łódź        E75  75068        33.43  +     12.54
 25>Wojnowicz Marek            Tukan Iwiny          D23               35.33  +     14.44
 26>Leśnicki Marcin            Azymut Dębów         R22  22001        37.09  +     16.20
 27>Piekarski Ryszard          KWJ Mazowsze         MAZ  81015        37.40  +     16.51
 28>Pietroń Paweł              Patria Młynne        K31  31015        38.09  +     17.20
 29>Wnęk Maciej                Patria Młynne        K31  31033        38.59  +     18.10
 30>Piasecki Bartosz           Śląsk Wrocław        D95  95046        40.27  +     19.38
 31>Połomski Mateusz           Orientuś Łódź        E75  75057        44.53  +     24.04
    Olejnik Michał             Azymut Pabianice     E71  71034    DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M20         3.5km  275m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Morawski Jacek             Polska Juniorzy      POL               27.47  +      0.00
  2>Jasiński Maciej            Śląsk Wrocław        D95               30.39  +      2.52
  3>Pawlak Bartosz             Grunwald Poznań      P69  69001        31.06  +      3.19
  4>Papuga Miroslav            KOB Sokol Kysak      KOB               31.26  +      3.39
  5>Miśtal Mateusz             Wawel Kraków         K30  30097        35.04  +      7.17
  6>Galla Franciszek           Azymut Mochy         P58  58003        35.55  +      8.08
  7>Hewelt Maciej              Polska Juniorzy      POL               36.01  +      8.14
  8>Wojarski Michał            Wawel Kraków         K30  30047        37.40  +      9.53
  9>Dzioba Jakub               Paulinum J. Góra     D93  93046        39.01  +     11.14
 10>Stefański Dawid            Grunwald Poznań      P69  69024        42.44  +     14.57
 11>Zych Piotr                 KWJ Mazowsze         MAZ  03003        43.05  +     15.18
 12>Kochn Łukasz               KWJ Mazowsze         MAZ  03002        45.27  +     17.40
 13>Kruk Piotr                 Azymut Dębów         R22  22007        45.37  +     17.50
    Drągowski Kuba             OKS Otwock           W85           DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M21         3.8km  270m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kowalski Wojciech          Śląsk Wrocław        D95  95033        24.33  +      0.00
  2>Nowacki Łukasz             Grunwald Poznań      P69               29.51  +      5.18
  3>Dwojak Wojciech            Śląsk Wrocław        D95  95098        31.38  +      7.05
  4>Nowak Michał               Paulinum J. Góra     D93               31.56  +      7.23
  5>Gryzio Łukasz              Azymut Pabianice     E71  71003        32.19  +      7.46
  6>Zimoń Paweł                Paulinum J. Góra     D93               33.56  +      9.23
  7>Tarasiuk Paweł             Grunwald Poznań      P69               34.11  +      9.38
  8>Konarczak Dariusz          Grunwald Poznań      P69               36.14  +     11.41
  9>Kollar Miroslav            KOB Sokol Kysak      KOB               37.16  +     12.43
 10>Galla Marek                Azymut Mochy         P58  58001        41.28  +     16.55
 11>Majewski Piotr             KWJ Mazowsze         MAZ  88041        44.43  +     20.10
 12>Gmur Karol                 Arkady Raszków       P35  35041        46.42  +     22.09
 13>Mucha Karol                Ogniwo Piekiełko     K38               52.25  +     27.52
    Matras Daniel              Patria Młynne        K31           NKl               
    Luidalepp Hannes           Estonia              EST           DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M21B        2.3km  180m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gajdos Tomas               KOB Sokol Kysak      KOB               22.30  +      0.00
  2>Jałocha Robert             Wawel Kraków         K30               23.05  +      0.35
  3>Fazekas Pavol              KOB Sokol Kysak      KOB               26.12  +      3.42
  4>Lippa Grzegorz             Azymek Zdzieszowice  O47               41.55  +     19.25
    Bobowski Tomasz            Ind Kraków           102           DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M35/40      3.0km  250m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Moszkowicz Paweł           Wawel Kraków         K30  30050        27.07  +      0.00
  2>Cych Piotr                 Śląsk Wrocław        D95  95040        27.37  +      0.30
  3>Franko Valer               KOB Sokol Kysak      KOB               29.51  +      2.44
  4>Biederman Paweł            Wawel Kraków         K30  30095        30.07  +      3.00
  5>Pachnik Dariusz            Tukan Iwiny          D23               32.40  +      5.33
  6>Szlendak Krzysztof         UNTS Warszawa        W87               41.06  +     13.59
  7>Kłak Andrzej               Indywidualnie        100               42.02  +     14.55
  8>Olas Jacek                 Orientuś Łódź        E75  75098        46.30  +     19.23
  9>Chabros Piotr              Azymut Siedliska     L01               58.16  +     31.09
 10>Moniak Andrzej             Wawel Kraków         K30               62.02  +     34.55
    Sobczyński Kalikst         Śląsk Wrocław        D95  95049    NKl               
    Widziewicz Remigiusz       Śląsk Wrocław        D95  95003    NKl               
    Wrzosek Zbigniew           Ind Mazowsze         103  00418    DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M45         3.0km  210m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jarny Martin               KOB Sokol Kysak      KOB               31.27  +      0.00
  2>Wojarski Krzysztof         MUKS Gliwice         S22  22014        38.26  +      6.59
  3>Franko Stanislav           KOB Sokol Kysak      KOB               39.24  +      7.57
  4>Kollar Jaroslav            KOB Sokol Kysak      KOB               39.29  +      8.02
  5>Gajdos Stanislav           KOB Sokol Kysak      KOB               41.16  +      9.49
  6>Dutkowski Adam             Arkady Raszków       P35  35021        46.03  +     14.36
  7>Czerkawski Wacław          MUKS Gliwice         S22  22032        47.58  +     16.31
  8>Klimasz Józef              Szarotki Rzeszów     RZE               49.24  +     17.57
    Żanowski Jerzy             Ind Kraków           102           DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M50         2.8km  210m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kryjomski Jerzy            Kościelec Chrzanów   K48  48005        28.40  +      0.00
  2>Podsiadły Leszek           Wawel Kraków         K30  30064        29.05  +      0.25
  3>Machowski Władysław        KWJ Mazowsze         MAZ  81001        33.11  +      4.31
  4>Woźniak Jerzy              Azymut Pabianice     E71               41.14  +     12.34
  5>Olbrycht Janusz            Ind Mazowsze         103               47.03  +     18.23
  6>Lewandowski Krzysztof      Orientuś Łódź        E75  75008        71.38  +     42.58
    Rogala Mirosław            Start Lublin         L45  45024    NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M55+        2.6km  200m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Parzewski Jerzy            AZS WAT Warszawa     W89  89005        24.11  +      0.00
  2>Wołejszo Tadeusz           AZS WAT Warszawa     W89  89019        31.30  +      7.19
  3>Poźniak Szymon             Indywidualnie        100               35.53  +     11.42
  4>Kukuryka Jan               Start Lublin         L45  45023        36.04  +     11.53
  5>Kruczek Stanisław          Wawel Kraków         K30  30099        37.45  +     13.34
  6>Janowski Konrad            KWJ Mazowsze         MAZ  88017        44.17  +     20.06
    Patejko Tadeusz            KWJ Mazowsze         MAZ  88012    DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN        2.0km  190m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Polewski Dariusz           Azymek Zdzieszowice  O47               31.48  +      0.00
  2>Kojder Andrzej             Szarotki Rzeszów     RZE               34.03  +      2.15
  3>Piotrowski Szczepan        Azymek Zdzieszowice  O47               34.09  +      2.21
  4>Hyjek Adam                 Azymek Zdzieszowice  O47               37.04  +      5.16
  5>Kiełbasa Marek             Azymut Dębów         R22  22058        39.46  +      7.58
  6>Galla Andrzej              Azymut Mochy         P58  58065        40.30  +      8.42
  7>Gajdosova Katarina         KOB Sokol Kysak      KOB               47.58  +     16.10
  8>Oleszek Maciej             Lotna Zdzieszowice   O27               48.09  +     16.21
  9>Gargała Eugeniusz          Indywidualnie        100               57.37  +     25.49
    Wacławik Jarosław          Azymek Zdzieszowice  O47           NKl               
    Irmann Veronica            Estonia              EST           DNF