Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                            2013-06-08 23:08:14
                                                        Mistrzostwa Polski w BnO 2013
===Podkarpacki OZOS============================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.1km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-64      3-59      4-100   
  1 Mianowska Julia 1              30.06  5.26/1*   8.50/1*  28.48/1*  29.41/1*  30.06/1* 
    UNTS Warszawa                         5.26/1*   3.24/1*  19.58/1*   0.53/1*   0.25/2  
  2 Leśnicka Agnieszka 2           32.20  6.02/3   10.45/3   30.50/2   31.51/2   32.20/2  
    UKS Azymut Dębów                      6.02/3    4.43/3   20.05/2    1.01/3    0.29/3  
  3 Staszak Alicja 1               34.04  5.50/2    9.52/2   32.46/3   33.40/3   34.04/3  
    UNTS Warszawa                         5.50/2    4.02/2   22.54/3    0.54/2    0.24/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.3km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-66      2-34      3-64      4-57      5-62      6-59      7-100   
  1 Seidel Julia 99                21.59  1.54/2    4.24/2    7.53/1*  17.55/1*  19.40/1*  20.47/1*  21.38/1*  21.59/1* 
    HKS Azymut Mochy                      1.54/2    2.30/2    3.29/1*  10.02/2    1.45/2    1.07/1*   0.51/2    0.21/2  
  2 Królik Kinga 99                22.39  1.52/1*   3.50/1*   8.56/2   18.45/2   20.19/2   21.38/2   22.19/2   22.39/2  
    UKS Azymut Pabianice                  1.52/1*   1.58/1*   5.06/3    9.49/1*   1.34/1*   1.19/4    0.41/1*   0.20/1* 
  3 Narożna Natalia 99             35.12  2.42/3    5.24/3   10.07/3   28.10/3   32.33/3   33.43/3   34.48/3   35.12/3  
    UKS GOK Galewice                      2.42/3    2.42/3    4.43/2   18.03/3    4.23/4    1.10/2    1.05/3    0.24/3  
  4 Kowalska  Agata 99             63.14 14.17/4   24.09/4   30.33/4   57.47/4   60.16/4   61.34/4   62.49/4   63.14/4  
    UKS Reflex Rybnik                    14.17/4    9.52/4    6.24/4   27.14/4    2.29/3    1.18/3    1.15/4    0.25/4  
    Szymoniak Agata 99         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
    BUKOS                                     /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         3.3km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-34      3-35      4-38      5-39      6-64      7-46      8-45      9-49     10-54    
                                      11-62     12-59     13-100   
  1 Wańczyk Zuzanna 97             34.01  3.28/2    4.25/2    6.29/1*   7.54/1*   9.23/1*  13.01/1*  15.54/1*  17.33/1*  24.00/1*  28.32/1* 
    PUKS Młode Orły                       3.28/2    0.57/2    2.04/5    1.25/9    1.29/1*   3.38/1*   2.53/25   1.39/1*   6.27/9    4.32/1* 
                                         31.53/1*  32.50/1*  33.40/1*  34.01/1* 
                                          3.21/5    0.57/3    0.50/8    0.21/3  
  2 Bonat Julia 98                 37.47  3.32/4    4.51/8    8.24/11   9.29/7   13.15/12  17.35/9   19.17/5   21.18/2   25.49/2   32.58/2  
    KS Spójnia Warszawa                   3.32/4    1.19/13   3.33/28   1.05/2    3.46/30   4.20/3    1.42/2    2.01/2    4.31/1*   7.09/16 
                                         35.43/2   36.40/2   37.27/2   37.47/2  
                                          2.45/1*   0.57/3    0.47/6    0.20/2  
  3 Urbanowicz Kinga 97            42.51  6.20/25   7.47/25   9.27/15  10.47/13  12.53/10  17.43/10  19.45/6   25.14/12  31.00/4   36.50/4  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                6.20/25   1.27/20   1.40/1*   1.20/6    2.06/10   4.50/7    2.02/6    5.29/33   5.46/5    5.50/6  
                                         40.39/3   41.41/3   42.27/3   42.51/3  
                                          3.49/10   1.02/6    0.46/4    0.24/19 
  4 Galla Zofia 98                 44.04  3.29/3    4.39/3    7.03/3    9.39/8   12.52/9   17.34/7   19.51/7   22.08/3   29.46/3   36.14/3  
    HKS Azymut Mochy                      3.29/3    1.10/5    2.24/10   2.36/25   3.13/25   4.42/6    2.17/12   2.17/6    7.38/13   6.28/13 
                                         41.34/4   42.46/4   43.41/4   44.04/4  
                                          5.20/27   1.12/19   0.55/21   0.23/15 
  5 Pomian Sandra 97               44.26  3.33/7    4.45/5    7.52/9    9.23/6   11.49/7   17.09/6   19.02/4   22.54/6   32.54/8   39.10/7  
    UKS Traper Złocieniec                 3.33/7    1.12/9    3.07/21   1.31/12   2.26/15   5.20/10   1.53/3    3.52/24  10.00/24   6.16/8  
                                         42.11/5   43.08/5   44.01/5   44.26/5  
                                          3.01/3    0.57/3    0.53/15   0.25/27 
  6 Sobas Aleksandra 97            44.55  3.22/1*   4.13/1*   7.22/5    8.22/3   12.37/8   16.52/4   19.01/3   22.32/4   33.00/9   38.20/5  
    WKS Wawel Kraków                      3.22/1*   0.51/1*   3.09/23   1.00/1*   4.15/33   4.15/2    2.09/9    3.31/17  10.28/29   5.20/2  
                                         42.30/6   43.42/6   44.33/6   44.55/6  
                                          4.10/20   1.12/19   0.51/12   0.22/9  
  7 Dominiak Dagmara 97            44.57  8.21/31   9.45/31  11.31/25  12.51/21  14.57/17  19.49/16  21.47/13  27.18/16  33.04/11  38.53/6  
    PUKS Młode Orły                       8.21/31   1.24/18   1.46/2    1.20/6    2.06/10   4.52/8    1.58/5    5.31/34   5.46/5    5.49/5  
                                         42.42/7   43.48/7   44.33/6   44.57/7  
                                          3.49/10   1.06/9    0.45/3    0.24/19 
  8 Klimczak Wiktoria 97           46.46  3.32/4    4.48/7    7.45/8   10.29/11  13.04/11  19.10/12  21.33/12  25.03/10  31.45/5   39.45/8  
    WKS Grunwal Poznań                    3.32/4    1.16/12   2.57/18   2.44/28   2.35/17   6.06/17   2.23/14   3.30/16   6.42/10   8.00/18 
                                         44.10/8   45.21/8   46.22/8   46.46/8  
                                          4.25/22   1.11/18   1.01/29   0.24/19 
  9 Harasymiuk Kinga 97            47.39  5.37/21   6.47/18   9.58/19  11.26/15  13.55/13  19.16/13  21.09/10  25.00/9   35.03/16  41.28/10 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie Zdrój      5.37/21   1.10/5    3.11/24   1.28/10   2.29/16   5.21/11   1.53/3    3.51/23  10.03/27   6.25/11 
                                         45.10/10  46.19/9   47.12/9   47.39/9  
                                          3.42/9    1.09/16   0.53/15   0.27/32 
 10 Sembratowicz Teresa 98         47.42  5.39/23   7.18/23   9.45/16  11.53/17  14.49/16  20.37/17  23.23/17  25.28/14  32.37/7   41.37/11 
    WKS Śląsk Wrocław                     5.39/23   1.39/29   2.27/11   2.08/17   2.56/20   5.48/15   2.46/22   2.05/3    7.09/12   9.00/19 
                                         45.13/11  46.23/10  47.18/10  47.42/10 
                                          3.36/7    1.10/17   0.55/21   0.24/19 
 11 Grobelna Kamila 98             47.52  3.36/10   4.47/6    6.58/2    9.11/5   11.15/4   17.34/7   25.25/21  27.34/17  33.14/12  40.24/9  
    WKS Śląsk Wrocław                     3.36/10   1.11/7    2.11/8    2.13/21   2.04/8    6.19/19   7.51/36   2.09/4    5.40/4    7.10/17 
                                         44.25/9   46.34/11  47.30/11  47.52/11 
                                          4.01/14   2.09/36   0.56/23   0.22/9  
 12 Filipowska Aleksandra 98       47.59  4.32/15   6.42/16   8.45/12  10.06/10  11.44/6   16.20/2   18.29/2   22.48/5   36.56/20  43.16/16 
    UKS Orientuś Łódź                     4.32/15   2.10/34   2.03/3    1.21/8    1.38/3    4.36/5    2.09/9    4.19/30  14.08/33   6.20/10 
                                         46.07/12  46.58/12  47.40/12  47.59/12 
                                          2.51/2    0.51/1*   0.42/1*   0.19/1* 
 13 Kostrzewska Justyna 98         49.52  5.38/22   6.53/21  10.29/21  11.35/16  15.13/19  19.38/14  21.19/11  23.47/7   32.11/6   42.51/15 
    MKS Start Lublin                      5.38/22   1.15/11   3.36/29   1.06/3    3.38/28   4.25/4    1.41/1*   2.28/8    8.24/16  10.40/27 
                                         46.58/13  48.35/13  49.31/13  49.52/13 
                                          4.07/17   1.37/31   0.56/23   0.21/3  
 14 Legięć Roksana 98              49.58  3.35/9    4.40/4    7.10/4    8.21/2   10.14/2   17.03/5   22.07/15  25.17/13  33.00/9   42.45/14 
    KS Kościelec Chrzanów                 3.35/9    1.05/3    2.30/15   1.11/4    1.53/5    6.49/23   5.04/35   3.10/15   7.43/14   9.45/23 
                                         47.26/14  48.43/14  49.36/14  49.58/14 
                                          4.41/25   1.17/25   0.53/15   0.22/9  
 15 Zięba Emilia 98                50.03  4.03/12   7.10/22  12.52/30  15.42/29  17.48/27  23.02/21  25.06/20  28.56/18  38.52/23  44.59/19 
    WKS Śląsk Wrocław                     4.03/12   3.07/35   5.42/33   2.50/29   2.06/10   5.14/9    2.04/7    3.50/22   9.56/23   6.07/7  
                                         48.04/16  48.57/15  49.41/15  50.03/15 
                                          3.05/4    0.53/2    0.44/2    0.22/9  
 16 Sekreta Anna 97                50.04  5.33/20   6.46/17   8.49/13  11.19/14  14.30/15  22.25/20  24.48/18  29.24/20  35.14/17  41.58/12 
    UKS Azymut Dębów                      5.33/20   1.13/10   2.03/3    2.30/24   3.11/24   7.55/25   2.23/14   4.36/32   5.50/7    6.44/14 
                                         47.55/15  48.57/15  49.43/16  50.04/16 
                                          5.57/33   1.02/6    0.46/4    0.21/3  
 17 Olszańska Maja 97              50.27  4.01/11   5.34/11   7.39/7   10.29/11  13.57/14  19.41/15  21.54/14  30.42/23  35.59/18  42.25/13 
    MLKS ECHO Góra Kalwaria               4.01/11   1.33/24   2.05/7    2.50/29   3.28/27   5.44/14   2.13/11   8.48/36   5.17/3    6.26/12 
                                         48.07/17  49.15/17  50.05/17  50.27/17 
                                          5.42/31   1.08/14   0.50/8    0.22/9  
 18 Kaźmierczak Marzena 97         50.55  4.10/13   5.36/12   8.03/10   9.58/9   11.34/5   17.44/11  20.01/8   23.53/8   33.55/13  43.59/17 
    UKS Orientuś Łódź                     4.10/13   1.26/19   2.27/11   1.55/14   1.36/2    6.10/18   2.17/12   3.52/24  10.02/26  10.04/24 
                                         48.37/18  49.44/18  50.34/18  50.55/18 
                                          4.38/24   1.07/11   0.50/8    0.21/3  
 19 Bugaj Katarzyna 98             52.35  6.20/25   8.15/28  11.31/25  13.10/25  15.11/18  20.52/18  22.58/16  25.50/15  34.00/14  46.28/20 
    WKS Wawel Kraków                      6.20/25   1.55/33   3.16/26   1.39/13   2.01/7    5.41/13   2.06/8    2.52/11   8.10/15  12.28/32 
                                         49.53/19  51.16/20  52.13/20  52.35/19 
                                          3.25/6    1.23/28   0.57/25   0.22/9  
 20 Kaczmarek Zuzanna 97           52.37  7.32/30   8.52/29  10.56/23  13.06/24  16.47/24  22.20/19  24.54/19  31.12/25  37.17/21  44.03/18 
    WKS Grunwal Poznań                    7.32/30   1.20/14   2.04/5    2.10/18   3.41/29   5.33/12   2.34/18   6.18/35   6.05/8    6.46/15 
                                         49.56/20  51.02/19  52.10/19  52.37/20 
                                          5.53/32   1.06/9    1.08/34   0.27/32 
 21 Szmulkowska Magdalena 97       53.21  3.32/4    5.06/9    7.36/6    8.55/4   10.59/3   16.51/3   21.06/9   25.13/11  37.35/22  46.35/21 
    PUKS Młode Orły                       3.32/4    1.34/26   2.30/15   1.19/5    2.04/8    5.52/16   4.15/31   4.07/29  12.22/32   9.00/19 
                                         50.45/21  51.57/21  52.55/21  53.21/21 
                                          4.10/20   1.12/19   0.58/27   0.26/29 
 22 Czepiel Sylwia 98              54.53  5.28/19   6.49/20  10.34/22  12.31/19  16.47/24  25.06/28  29.53/29  32.20/29  43.06/28  48.28/22 
    UKS Azymut Dębów                      5.28/19   1.21/17   3.45/30   1.57/15   4.16/34   8.19/29   4.47/34   2.27/7   10.46/30   5.22/4  
                                         52.32/22  53.39/22  54.30/22  54.53/22 
                                          4.04/15   1.07/11   0.51/12   0.23/15 
 23 Wziętek Barbara 98             56.20  8.28/32   9.48/32  12.06/28  16.34/31  18.30/28  24.58/27  27.44/26  30.00/21  34.53/15  48.28/22 
    KS Kościelec Chrzanów                 8.28/32   1.20/14   2.18/9    4.28/35   1.56/6    6.28/20   2.46/22   2.16/5    4.53/2   13.35/35 
                                         53.52/23  55.07/23  55.55/23  56.20/23 
                                          5.24/28   1.15/23   0.48/7    0.25/27 
 24 Lewandowska Paulina 97         56.51  6.24/27   7.52/26  10.59/24  14.23/26  18.42/29  27.04/30  31.40/32  34.09/31  45.05/29  50.26/25 
    WKS Grunwal Poznań                    6.24/27   1.28/21   3.07/21   3.24/32   4.19/35   8.22/30   4.36/32   2.29/9   10.56/31   5.21/3  
                                         54.35/25  55.37/24  56.27/24  56.51/24 
                                          4.09/19   1.02/6    0.50/8    0.24/19 
 25 Mądra Paulina 98               57.06  3.33/7    5.06/9   13.48/31  15.16/28  17.05/26  23.36/23  26.05/22  29.10/19  36.04/19  49.10/24 
    WKS Śląsk Wrocław                     3.33/7    1.33/24   8.42/34   1.28/10   1.49/4    6.31/21   2.29/16   3.05/14   6.54/11  13.06/34 
                                         54.21/24  55.40/25  56.40/25  57.06/25 
                                          5.11/26   1.19/26   1.00/28   0.26/29 
 26 Jaśkiewicz Magdalena 97        58.58  4.51/16   6.21/14   9.19/14  12.43/20  15.39/22  24.07/24  27.34/25  31.57/26  41.57/26  52.02/27 
    UKS Azymut Pabianice                  4.51/16   1.30/23   2.58/19   3.24/32   2.56/20   8.28/31   3.27/29   4.23/31  10.00/24  10.05/25 
                                         56.35/26  57.42/26  58.35/26  58.58/26 
                                          4.33/23   1.07/11   0.53/15   0.23/15 
 27 Chwiałkowska Matylda 98        59.41  4.30/14   5.59/13   9.45/16  12.00/18  16.05/23  24.51/26  29.37/28  32.14/28  46.58/30  53.14/28 
    UKS Orientuś Łódź                     4.30/14   1.29/22   3.46/31   2.15/22   4.05/31   8.46/32   4.46/33   2.37/10  14.44/34   6.16/8  
                                         57.08/27  58.23/27  59.20/27  59.41/27 
                                          3.54/12   1.15/23   0.57/25   0.21/3  
 28 Semak Ewelina 98               61.37  5.03/18   6.41/15   9.52/18  12.54/22  15.31/21  24.23/25  26.56/24  30.53/24  40.03/24  55.36/30 
    GKS Luzino                            5.03/18   1.38/27   3.11/24   3.02/31   2.37/18   8.52/33   2.33/17   3.57/26   9.10/18  15.33/36 
                                         59.17/28  60.25/28  61.16/28  61.37/28 
                                          3.41/8    1.08/14   0.51/12   0.21/3  
 29 Porada Lilianna 98             63.05  6.41/29   7.52/26  10.22/20  13.00/23  15.23/20  23.34/22  26.38/23  30.17/22  40.05/25  51.04/26 
    UKS Reflex Rybnik                     6.41/29   1.11/7    2.30/15   2.38/26   2.23/14   8.11/27   3.04/26   3.39/19   9.48/22  10.59/30 
                                         59.44/29  61.37/29  62.42/29  63.05/29 
                                          8.40/36   1.53/34   1.05/32   0.23/15 
 30 Drab Magdalena 97              64.53  9.45/34  11.24/34  13.52/32  16.04/30  19.04/30  25.53/29  28.27/27  32.06/27  47.26/31  56.53/31 
    MUKS Junior Ochędzyn                  9.45/34   1.39/29   2.28/14   2.12/19   3.00/22   6.49/23   2.34/18   3.39/19  15.20/36   9.27/21 
                                         62.23/31  63.35/30  64.29/30  64.53/30 
                                          5.30/29   1.12/19   0.54/20   0.24/19 
 31 Dopierała Romana 98            66.01  6.39/28   7.44/24  11.38/27  17.08/32  20.29/32  31.32/33  34.49/33  38.25/33  47.54/32  58.24/32 
    UKS Arkady Raszków                    6.39/28   1.05/3    3.54/32   5.30/36   3.21/26  11.03/36   3.17/27   3.36/18   9.29/21  10.30/26 
                                         62.19/30  64.14/31  65.23/31  66.01/31 
                                          3.55/13   1.55/35   1.09/36   0.38/36 
 32 Dzik Justyna 97                66.10  4.58/17   6.47/18  18.35/35  20.51/34  23.06/34  32.04/34  34.50/34  38.54/34  48.22/33  59.09/34 
    MUKS Gliwice                          4.58/17   1.49/31  11.48/36   2.16/23   2.15/13   8.58/34   2.46/22   4.04/28   9.28/20  10.47/28 
                                         63.17/32  64.42/32  65.44/32  66.10/32 
                                          4.08/18   1.25/29   1.02/30   0.26/29 
 33 Antonowicz Anna-Maria 98       67.05  5.54/24   9.06/30  12.26/29  14.27/27  19.17/31  27.32/31  30.51/31  33.53/30  42.24/27  55.23/29 
    UNTS Warszawa                         5.54/24   3.12/36   3.20/27   2.01/16   4.50/36   8.15/28   3.19/28   3.02/13   8.31/17  12.59/33 
                                         63.55/33  65.36/33  66.41/33  67.05/33 
                                          8.32/35   1.41/33   1.05/32   0.24/19 
 34 Grabiec Maria 98               67.33 11.43/35  13.21/35  15.48/33  18.00/33  21.01/33  27.49/32  30.25/30  34.13/32  49.21/34  58.50/33 
    HKS Azymut Mochy                     11.43/35   1.38/27   2.27/11   2.12/19   3.01/23   6.48/22   2.36/20   3.48/21  15.08/35   9.29/22 
                                         64.29/34  65.56/34  67.04/34  67.33/34 
                                          5.39/30   1.27/30   1.08/34   0.29/35 
 35 Kacała Justyna 98              69.51 14.07/36  15.27/36  18.25/34  22.22/35  26.35/36  36.08/36  38.46/36  42.49/36  52.15/36  63.07/36 
    UKS GOK Galewice                     14.07/36   1.20/14   2.58/19   3.57/34   4.13/32   9.33/35   2.38/21   4.03/27   9.26/19  10.52/29 
                                         67.13/35  68.34/35  69.27/35  69.51/35 
                                          4.06/16   1.21/27   0.53/15   0.24/19 
 36 Syguła Natalia 98              73.10  9.00/33  10.50/33  20.14/36  22.54/36  25.33/35  33.38/35  37.13/35  40.11/35  50.17/35  61.41/35 
    UKS GOK Galewice                      9.00/33   1.50/32   9.24/35   2.40/27   2.39/19   8.05/26   3.35/30   2.58/12  10.06/28  11.24/31 
                                         70.03/36  71.41/36  72.43/36  73.10/36 
                                          8.22/34   1.38/32   1.02/30   0.27/32 
    Lech Zuzanna 98            NKl        9.27/    12.08/         /         /         /    18.34/    25.17/         /         /         /   
    UKS Orientuś Łódź                     9.27/     2.41/         /         /         /         /     6.43/         /         /         /   
                                              /    53.40/    55.50/    56.31/   
                                              /         /     2.10/     0.41/   
    Gugała Alicja 98           NKl        4.50/     7.07/         /         /         /    23.07/    28.07/         /    42.10/    57.53/   
    KS Spójnia Warszawa                   4.50/     2.17/         /         /         /         /     5.00/         /         /    15.43/   
                                         64.15/    66.00/    67.19/    67.56/   
                                          6.22/     1.45/     1.19/     0.37/   
    Czapska Katarzyna 98       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LKO Leszno                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Dajewska Katarzyna 98      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LKO Leszno                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         3.7km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-60      3-61      4-38      5-40      6-64      7-45      8-47      9-65     10-51    
                                      11-53     12-56     13-58     14-59     15-100   
  1 Hornik Aleksandra 96           36.25  2.44/2    5.43/5    8.22/2   10.27/2   11.08/2   14.44/1*  19.12/1*  21.50/2   25.44/2   27.30/1* 
    WKS Grunwal Poznań                    2.44/2    2.59/20   2.39/1*   2.05/11   0.41/4    3.36/1*   4.28/14   2.38/25   3.54/4    1.46/4  
                                         30.10/1*  33.49/1*  34.31/1*  35.18/1*  36.06/1*  36.25/1* 
                                          2.40/1*   3.39/12   0.42/13   0.47/5    0.48/8    0.19/2  
  2 Drągowska Maria 95             36.29  2.47/3    5.03/1*   7.53/1*   9.40/1*  10.21/1*  15.45/2   20.17/3   21.55/3   25.59/3   27.48/2  
    OK! Sport                             2.47/3    2.16/11   2.50/4    1.47/5    0.41/4    5.24/13   4.32/15   1.38/10   4.04/6    1.49/7  
                                         31.12/2   34.01/2   34.41/2   35.23/2   36.09/2   36.29/2  
                                          3.24/6    2.49/2    0.40/10   0.42/2    0.46/5    0.20/6  
  3 Galla Katarzyna 95             38.51  2.48/4    5.06/2   10.21/7   12.52/8   13.37/7   18.55/6   22.07/5   23.54/5   27.54/5   29.24/4  
    HKS Azymut Mochy                      2.48/4    2.18/14   5.15/29   2.31/19   0.45/8    5.18/10   3.12/4    1.47/18   4.00/5    1.30/3  
                                         33.05/3   36.10/3   36.49/3   37.41/3   38.30/3   38.51/3  
                                          3.41/9    3.05/4    0.39/7    0.52/15   0.49/9    0.21/10 
  4 Maciejewska Angelika 96        41.14  3.49/10   6.02/6    9.28/4   10.59/4   11.38/4   17.15/4   21.01/4   22.54/4   27.01/4   28.58/3  
    UKS Traper Złocieniec                 3.49/10   2.13/7    3.26/10   1.31/1*   0.39/2    5.37/15   3.46/5    1.53/19   4.07/7    1.57/8  
                                         35.43/4   38.49/4   39.35/4   40.16/4   40.55/4   41.14/4  
                                          6.45/32   3.06/5    0.46/17   0.41/1*   0.39/1*   0.19/2  
  5 Brajer Dominika 95             42.10  6.08/20   8.17/17  11.50/12  13.52/10  14.53/10  19.30/7   23.27/6   25.59/8   30.45/7   32.44/6  
    UKS Arkady Raszków                    6.08/20   2.09/5    3.33/12   2.02/9    1.01/25   4.37/3    3.57/7    2.32/24   4.46/10   1.59/10 
                                         35.58/5   39.32/5   40.11/6   40.58/5   41.50/5   42.10/5  
                                          3.14/4    3.34/10   0.39/7    0.47/5    0.52/15   0.20/6  
  6 Macul Martyna 95               42.13  9.56/29  11.53/27  15.12/25  16.54/24  17.35/23  22.54/18  26.02/13  27.42/11  31.29/9   33.17/7  
    UKS Traper Złocieniec                 9.56/29   1.57/2    3.19/8    1.42/3    0.41/4    5.19/11   3.08/3    1.40/15   3.47/3    1.48/6  
                                         36.25/7   39.44/7   40.20/7   41.08/7   41.54/6   42.13/6  
                                          3.08/3    3.19/6    0.36/2    0.48/8    0.46/5    0.19/2  
  7 Morawska Maja 96               42.17  7.25/23   9.38/22  13.01/18  15.01/14  15.57/14  20.49/12  24.41/9   25.59/8   31.11/8   32.40/5  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  7.25/23   2.13/7    3.23/9    2.00/8    0.56/21   4.52/4    3.52/6    1.18/1*   5.12/16   1.29/2  
                                         36.05/6   39.32/5   40.10/5   41.00/6   41.54/6   42.17/7  
                                          3.25/7    3.27/7    0.38/6    0.50/13   0.54/20   0.23/20 
  8 Waszczuk Aleksandra 95         44.09  4.18/12   7.44/13  11.34/11  14.30/12  15.16/12  21.11/13  25.29/11  27.58/14  32.59/13  34.45/10 
    UKS Traper Złocieniec                 4.18/12   3.26/27   3.50/13   2.56/23   0.46/10   5.55/16   4.18/9    2.29/23   5.01/13   1.46/4  
                                         38.00/8   41.27/8   42.09/8   42.57/8   43.47/8   44.09/8  
                                          3.15/5    3.27/7    0.42/13   0.48/8    0.50/12   0.22/14 
  9 Siess Małgorzata 95            45.53  7.08/21   9.24/21  12.03/13  14.23/11  15.15/11  20.17/8   26.04/14  27.42/11  32.30/10  34.30/8  
    UKS Azymut Pabianice                  7.08/21   2.16/11   2.39/1*   2.20/16   0.52/18   5.02/5    5.47/24   1.38/10   4.48/11   2.00/11 
                                         39.09/10  42.55/9   43.47/9   44.39/9   45.32/9   45.53/9  
                                          4.39/20   3.46/13   0.52/27   0.52/15   0.53/19   0.21/10 
 10 Białkowska Aneta 95            47.04  5.00/15   7.29/12  11.31/10  14.42/13  15.31/13  20.42/9   26.34/16  27.57/13  34.30/14  36.42/12 
    UKS Orientuś Łódź                     5.00/15   2.29/15   4.02/16   3.11/28   0.49/15   5.11/7    5.52/25   1.23/3    6.33/24   2.12/16 
                                         40.44/11  44.15/10  44.57/10  45.50/10  46.42/10  47.04/10 
                                          4.02/12   3.31/9    0.42/13   0.53/17   0.52/15   0.22/14 
 11 Haniszewska Angelika 95        47.06  2.32/1*   5.20/4    9.10/3   10.46/3   11.25/3   16.57/3   19.53/2   21.31/1*  25.14/1*  37.33/15 
    UKS Tukan Iwiny                       2.32/1*   2.48/17   3.50/13   1.36/2    0.39/2    5.32/14   2.56/2    1.38/10   3.43/2   12.19/35 
                                         41.07/13  44.42/11  45.18/11  46.02/11  46.46/11  47.06/11 
                                          3.34/8    3.35/11   0.36/2    0.44/4    0.44/3    0.20/6  
 12 Cych Weronika 96               47.39  8.04/24   9.55/23  13.13/19  16.02/19  16.40/19  20.44/10  23.36/7   25.32/6   29.04/6   37.09/14 
    WKS Śląsk Wrocław                     8.04/24   1.51/1*   3.18/7    2.49/22   0.38/1*   4.04/2    2.52/1*   1.56/20   3.32/1*   8.05/34 
                                         42.47/14  45.18/13  45.52/13  46.34/12  47.18/12  47.39/12 
                                          5.38/26   2.31/1*   0.34/1*   0.42/2    0.44/3    0.21/10 
 13 Żebrowska Barbara 95           47.47  9.11/26  11.15/25  13.59/23  16.18/20  17.10/20  22.12/16  27.18/17  30.11/18  34.31/15  35.59/11 
    OK! Sport                             9.11/26   2.04/3    2.44/3    2.19/15   0.52/18   5.02/5    5.06/16   2.53/27   4.20/8    1.28/1* 
                                         38.50/9   45.08/12  45.48/12  46.35/13  47.27/13  47.47/13 
                                          2.51/2    6.18/33   0.40/10   0.47/5    0.52/15   0.20/6  
 14 Kuznetsova Nina 95             49.03  2.54/5    6.09/7    9.38/5   11.52/5   12.46/5   21.14/14  25.39/12  27.07/10  32.32/11  34.44/9  
    WKS Śląsk Wrocław                     2.54/5    3.15/26   3.29/11   2.14/13   0.54/20   8.28/27   4.25/12   1.28/5    5.25/19   2.12/16 
                                         40.52/12  45.56/14  46.46/14  47.43/14  48.37/14  49.03/14 
                                          6.08/29   5.04/23   0.50/23   0.57/25   0.54/20   0.26/32 
 15 Kaźmierczak Aneta 95           50.37  6.03/19   8.13/16  12.35/15  15.32/18  16.21/18  25.16/22  29.32/21  32.00/19  37.13/18  40.14/17 
    UKS Orientuś Łódź                     6.03/19   2.10/6    4.22/20   2.57/24   0.49/15   8.55/29   4.16/8    2.28/22   5.13/18   3.01/23 
                                         44.09/16  47.58/15  48.48/15  49.36/15  50.18/15  50.37/15 
                                          3.55/11   3.49/14   0.50/23   0.48/8    0.42/2    0.19/2  
 16 Matyba Anna 96                 52.33  3.02/6    5.16/3   12.59/17  15.15/17  15.58/15  22.09/15  26.33/15  28.16/15  32.47/12  38.29/16 
    UKS Arkady Raszków                    3.02/6    2.14/9    7.43/34   2.16/14   0.43/7    6.11/17   4.24/10   1.43/16   4.31/9    5.42/31 
                                         46.41/17  49.45/16  50.22/16  51.12/16  52.08/16  52.33/16 
                                          8.12/34   3.04/3    0.37/5    0.50/13   0.56/24   0.25/28 
 17 Izydorczyk Urszula 96          52.37  3.46/9    6.45/9   10.49/9   12.53/9   13.40/8   22.59/19  28.10/18  29.38/16  34.34/16  36.45/13 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             3.46/9    2.59/20   4.04/17   2.04/10   0.47/12   9.19/31   5.11/18   1.28/5    4.56/12   2.11/15 
                                         42.47/14  49.58/17  50.44/17  51.33/17  52.19/17  52.37/17 
                                          6.02/27   7.11/35   0.46/17   0.49/11   0.46/5    0.18/1* 
 18 Graczyk Karolina 96            54.01  3.05/7    6.15/8   10.31/8   12.21/6   13.17/6   18.38/5   24.07/8   25.45/7   36.01/17  42.31/19 
    GKS Luzino                            3.05/7    3.10/23   4.16/19   1.50/6    0.56/21   5.21/12   5.29/21   1.38/10  10.16/33   6.30/33 
                                         46.53/18  51.21/18  51.57/18  52.46/18  53.37/18  54.01/18 
                                          4.22/15   4.28/20   0.36/2    0.49/11   0.51/13   0.24/23 
 19 Selwon Justyna 96              55.13 10.06/32  12.21/28  19.23/31  21.08/30  22.13/31  27.25/24  31.50/22  33.56/20  40.19/21  42.38/20 
    PUKS Młode Orły                      10.06/32   2.15/10   7.02/32   1.45/4    1.05/28   5.12/8    4.25/12   2.06/21   6.23/22   2.19/18 
                                         47.14/19  51.38/19  52.27/19  53.41/19  54.48/19  55.13/19 
                                          4.36/18   4.24/19   0.49/21   1.14/35   1.07/31   0.25/28 
 20 Lekan Lidia 96                 55.32  3.45/8    8.01/14  12.37/16  15.06/16  16.11/16  23.25/20  28.44/20  34.29/22  41.53/22  44.02/21 
    UKS Azymut Siedliska                  3.45/8    4.16/33   4.36/23   2.29/18   1.05/28   7.14/20   5.19/19   5.45/32   7.24/29   2.09/14 
                                         48.23/21  52.22/20  53.20/20  54.17/20  55.09/20  55.32/20 
                                          4.21/14   3.59/15   0.58/32   0.57/25   0.52/15   0.23/20 
 21 Dudek Joanna 96                56.27  4.57/14   8.08/15  12.30/14  15.02/15  16.12/17  23.26/21  32.43/25  34.07/21  39.19/19  41.45/18 
    PUKS Młode Orły                       4.57/14   3.11/24   4.22/20   2.32/20   1.10/33   7.14/20   9.17/34   1.24/4    5.12/16   2.26/19 
                                         47.52/20  53.05/21  53.54/21  54.59/21  56.03/21  56.27/21 
                                          6.07/28   5.13/25   0.49/21   1.05/30   1.04/30   0.24/23 
 22 Pipka Magda 96                 58.44  5.15/17   8.47/18  14.38/24  16.28/21  17.27/21  22.44/17  28.14/19  29.49/17  40.08/20  46.36/26 
    GKS Luzino                            5.15/17   3.32/30   5.51/30   1.50/6    0.59/24   5.17/9    5.30/22   1.35/8   10.19/34   6.28/32 
                                         51.02/24  55.34/22  56.15/22  57.15/22  58.22/22  58.44/22 
                                          4.26/16   4.32/21   0.41/12   1.00/28   1.07/31   0.22/14 
 23 Kowal Izabela 95               59.24  8.40/25  11.30/26  16.40/28  19.03/27  20.06/27  27.31/25  32.41/24  38.26/27  45.57/28  48.01/27 
    UKS Azymut Dębów                      8.40/25   2.50/18   5.10/28   2.23/17   1.03/26   7.25/22   5.10/17   5.45/32   7.31/31   2.04/12 
                                         52.18/25  56.25/24  57.18/24  58.11/24  59.02/23  59.24/23 
                                          4.17/13   4.07/16   0.53/30   0.53/17   0.51/13   0.22/14 
 24 Kuźnicka Angelika 96           59.52  5.24/18   8.54/19  13.48/22  16.52/23  17.59/24  25.59/23  32.20/23  35.16/23  42.04/23  45.08/23 
    PUKS Młode Orły                       5.24/18   3.30/29   4.54/24   3.04/27   1.07/32   8.00/23   6.21/26   2.56/29   6.48/25   3.04/24 
                                         50.34/22  55.57/23  57.00/23  58.08/23  59.21/24  59.52/24 
                                          5.26/25   5.23/27   1.03/34   1.08/32   1.13/34   0.31/34 
 25 Nadolska Dominika 95           60.13  5.14/16   7.22/10  10.12/6   12.47/7   14.21/9   20.44/10  25.08/10  36.31/24  42.32/24  45.09/24 
    GKS Luzino                            5.14/16   2.08/4    2.50/4    2.35/21   1.34/35   6.23/18   4.24/10  11.23/35   6.01/20   2.37/21 
                                         52.45/27  56.55/25  57.47/25  58.47/25  59.49/25  60.13/25 
                                          7.36/33   4.10/17   0.52/27   1.00/28   1.02/28   0.24/23 
 26 Teichert Magdalena 96          61.01  3.57/11   7.25/11  13.30/21  18.20/25  19.16/25  28.13/27  36.02/27  37.36/26  42.42/25  44.48/22 
    HKS Azymut Mochy                      3.57/11   3.28/28   6.05/31   4.50/35   0.56/21   8.57/30   7.49/33   1.34/7    5.06/14   2.06/13 
                                         50.57/23  58.01/26  58.48/26  59.41/26  60.37/26  61.01/26 
                                          6.09/30   7.04/34   0.47/19   0.53/17   0.56/24   0.24/23 
 27 Kalitka Katarzyna 96           61.15  4.31/13   9.04/20  13.16/20  16.44/22  17.32/22  29.40/28  39.03/29  40.25/29  45.35/27  48.50/28 
    HKS Azymut Mochy                      4.31/13   4.33/34   4.12/18   3.28/31   0.48/13  12.08/35   9.23/35   1.22/2    5.10/15   3.15/26 
                                         52.44/26  58.16/27  58.58/27  59.52/27  60.54/27  61.15/27 
                                          3.54/10   5.32/29   0.42/13   0.54/20   1.02/28   0.21/10 
 28 Magierska Zuzanna 96           63.27 11.10/33  13.27/32  16.23/27  19.44/28  20.56/28  31.02/29  36.37/28  40.08/28  46.29/29  50.19/29 
    UKS Orientuś Łódź                    11.10/33   2.17/13   2.56/6    3.21/30   1.12/34  10.06/32   5.35/23   3.31/31   6.21/21   3.50/27 
                                         54.57/28  60.10/28  61.17/29  62.13/29  63.02/28  63.27/28 
                                          4.38/19   5.13/25   1.07/35   0.56/24   0.49/9    0.25/28 
 29 Mirecka Katarzyna 96           63.46  7.21/22  10.57/24  15.52/26  18.50/26  19.53/26  27.54/26  34.15/26  37.10/25  43.33/26  46.10/25 
    HKS Azymut Mochy                      7.21/22   3.36/31   4.55/25   2.58/26   1.03/26   8.01/24   6.21/26   2.55/28   6.23/22   2.37/21 
                                         55.19/29  60.20/29  61.11/28  62.09/28  63.16/29  63.46/29 
                                          9.09/35   5.01/22   0.51/26   0.58/27   1.07/31   0.30/33 
 30 Banaś Agnieszka 96             64.54 10.03/31  13.14/31  17.38/29  21.12/31  22.03/29  32.58/31  40.23/32  43.33/32  51.00/32  52.58/30 
    UKS Orientuś Łódź                    10.03/31   3.11/24   4.24/22   3.34/33   0.51/17  10.55/33   7.25/31   3.10/30   7.27/30   1.58/9  
                                         57.24/30  61.46/30  62.42/30  63.37/30  64.32/30  64.54/30 
                                          4.26/16   4.22/18   0.56/31   0.55/22   0.55/22   0.22/14 
 31 Jankowska Joanna 96            66.35  9.50/28  17.26/33  22.35/33  24.44/33  25.32/33  33.34/33  40.21/31  41.58/30  49.04/30  53.11/31 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             9.50/28   7.36/35   5.09/27   2.09/12   0.48/13   8.02/25   6.47/29   1.37/9    7.06/26   4.07/28 
                                         58.21/31  63.26/31  64.18/31  65.12/31  66.11/31  66.35/31 
                                          5.10/22   5.05/24   0.52/27   0.54/20   0.59/26   0.24/23 
 32 Kulas Joanna 96                68.36  9.43/27  12.50/30  17.48/30  21.06/29  22.11/30  33.28/32  41.01/33  42.47/31  51.05/33  53.39/32 
    UKS Arkady Raszków                    9.43/27   3.07/22   4.58/26   3.18/29   1.05/28  11.17/34   7.33/32   1.46/17   8.18/32   2.34/20 
                                         58.55/32  64.56/32  65.46/32  66.51/32  68.04/32  68.36/32 
                                          5.16/23   6.01/30   0.50/23   1.05/30   1.13/34   0.32/35 
 33 Kanikowska Dominika 95         68.44 14.58/34  18.45/34  22.43/34  26.26/34  27.31/34  35.37/34  42.07/34  43.45/33  50.53/31  55.12/33 
    UKS Tukan Iwiny                      14.58/34   3.47/32   3.58/15   3.43/34   1.05/28   8.06/26   6.30/28   1.38/10   7.08/28   4.19/29 
                                         60.15/33  65.38/33  66.26/33  67.21/33  68.21/33  68.44/33 
                                          5.03/21   5.23/27   0.48/20   0.55/22   1.00/27   0.23/20 
 34 Horbaczewska Joanna 96         71.38  9.58/30  12.29/29  19.32/32  23.05/32  23.50/32  32.26/30  39.19/30  45.21/34  52.27/34  57.07/34 
    UKS Orientuś Łódź                     9.58/30   2.31/16   7.03/33   3.33/32   0.45/8    8.36/28   6.53/30   6.02/34   7.06/26   4.40/30 
                                         62.30/34  68.37/34  69.16/34  70.24/34  71.13/34  71.38/34 
                                          5.23/24   6.07/31   0.39/7    1.08/32   0.49/9    0.25/28 
 35 Sikora Marcelina 96            76.37 16.07/35  19.01/35  27.40/35  30.37/35  31.23/35  38.22/35  43.46/35  46.34/35  57.29/35  60.36/35 
    MKS Start Lublin                     16.07/35   2.54/19   8.39/35   2.57/24   0.46/10   6.59/19   5.24/20   2.48/26  10.55/35   3.07/25 
                                         66.54/35  73.08/35  74.07/35  75.20/35  76.15/35  76.37/35 
                                          6.18/31   6.14/32   0.59/33   1.13/34   0.55/22   0.22/14 
    Okroj Magda 96             NKl       23.02/    26.51/    30.47/    41.17/    42.32/    55.45/    66.16/    76.43/         /         /   
    GKS Luzino                           23.02/     3.49/     3.56/    10.30/     1.15/    13.13/    10.31/    10.27/         /         /   
                                              /    99.06/   100.01/   101.06/   102.17/   102.44/   
                                              /         /     0.55/     1.05/     1.11/     0.27/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20         4.0km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-61      3-38      4-40      5-63      6-42      7-43      8-41      9-46     10-45    
                                      11-48     12-50     13-51     14-53     15-56     16-59     17-100   
  1 Polishchuk Mariya 94           42.04  3.12/1*   4.29/1*   6.50/1*   7.34/2   11.30/2   13.14/3   16.12/3   17.56/1*  24.06/2   26.29/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     3.12/1*   1.17/1*   2.21/10   0.44/8    3.56/4    1.44/16   2.58/6    1.44/1*   6.10/4    2.23/5  
                                         29.10/1*  31.03/1*  33.04/1*  36.13/1*  39.42/1*  40.55/1*  41.45/1*  42.04/1* 
                                          2.41/1*   1.53/10   2.01/1*   3.09/5    3.29/7    1.13/1*   0.50/6    0.19/1* 
  2 Kubicka Zuzanna 93             44.16  4.26/8    5.47/5    7.32/5    8.16/5   11.44/3   12.45/2   15.32/2   20.18/6   26.13/4   28.32/4  
    PUKS Młode Orły                       4.26/8    1.21/3    1.45/3    0.44/8    3.28/3    1.01/2    2.47/3    4.46/14   5.55/2    2.19/4  
                                         31.13/3   33.13/4   35.14/2   38.19/2   41.50/3   43.12/3   43.57/2   44.16/2  
                                          2.41/1*   2.00/12   2.01/1*   3.05/4    3.31/8    1.22/2    0.45/2    0.19/1* 
  3 Morawska Anna 93               44.20  3.51/5    5.12/3    6.53/2    7.33/1*  10.45/1*  11.49/1*  14.41/1*  18.39/3   24.57/3   27.55/3  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  3.51/5    1.21/3    1.41/1*   0.40/2    3.12/1*   1.04/3    2.52/5    3.58/13   6.18/5    2.58/8  
                                         30.44/2   32.27/2   35.56/3   38.47/3   41.43/2   43.06/2   43.58/3   44.20/3  
                                          2.49/3    1.43/4    3.29/12   2.51/1*   2.56/1*   1.23/3    0.52/8    0.22/7  
  4 Szeliga Małgorzata 93          46.35  3.34/2    5.09/2    6.55/3    7.49/3   11.51/4   13.34/4   16.22/4   18.17/2   24.01/1*  27.38/2  
    UKS Tukan Iwiny                       3.34/2    1.35/6    1.46/4    0.54/17   4.02/5    1.43/15   2.48/4    1.55/3    5.44/1*   3.37/14 
                                         31.22/4   33.02/3   37.50/4   40.44/4   44.04/4   45.29/4   46.16/4   46.35/4  
                                          3.44/4    1.40/2    4.48/17   2.54/2    3.20/3    1.25/4    0.47/5    0.19/1* 
  5 Stankiewicz Agata 94           48.30  6.25/14   7.45/13   9.28/9   10.12/9   13.39/6   14.51/6   17.35/6   19.32/5   26.47/6   29.11/5  
    UKS Orientuś Łódź                     6.25/14   1.20/2    1.43/2    0.44/8    3.27/2    1.12/7    2.44/1*   1.57/4    7.15/9    2.24/6  
                                         34.04/5   35.36/5   38.19/5   42.18/5   45.51/5   47.20/5   48.05/5   48.30/5  
                                          4.53/9    1.32/1*   2.43/8    3.59/12   3.33/9    1.29/8    0.45/2    0.25/12 
  6 Lińska Angelika 93             50.26  4.55/9    6.33/7    8.59/8    9.35/8   15.48/9   17.39/11  20.24/9   22.12/8   29.45/8   32.45/8  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  4.55/9    1.38/7    2.26/12   0.36/1*   6.13/13   1.51/17   2.45/2    1.48/2    7.33/11   3.00/10 
                                         37.17/8   39.16/7   41.32/7   44.36/7   47.59/6   49.24/6   50.07/6   50.26/6  
                                          4.32/8    1.59/11   2.16/3    3.04/3    3.23/5    1.25/4    0.43/1*   0.19/1* 
  7 Szlendak Joanna 93             51.15  3.57/6    6.22/6    8.41/6    9.26/6   14.07/7   15.24/7   18.29/7   21.51/7   27.57/7   30.55/7  
    UNTS Warszawa                         3.57/6    2.25/14   2.19/9    0.45/11   4.41/7    1.17/9    3.05/7    3.22/12   6.06/3    2.58/8  
                                         35.04/6   37.50/6   40.29/6   44.10/6   48.34/7   50.04/7   50.56/7   51.15/7  
                                          4.09/7    2.46/14   2.39/7    3.41/9    4.24/16   1.30/9    0.52/8    0.19/1* 
  8 Kulczycka Dominika 93          52.34  5.00/10   7.18/11  10.24/12  11.14/12  15.57/12  17.15/10  20.26/10  22.50/9   29.53/9   34.12/9  
    KS Kościelec Chrzanów                 5.00/10   2.18/13   3.06/15   0.50/13   4.43/8    1.18/10   3.11/8    2.24/6    7.03/8    4.19/15 
                                         38.15/9   40.04/9   42.36/8   46.16/8   50.01/8   51.26/8   52.12/8   52.34/8  
                                          4.03/6    1.49/8    2.32/6    3.40/8    3.45/11   1.25/4    0.46/4    0.22/7  
  9 Donczew Anna 93                56.52  5.14/12   6.53/10   8.50/7    9.33/7   15.50/10  16.44/9   20.40/11  23.11/10  33.30/10  36.14/10 
    WKS Śląsk Wrocław                     5.14/12   1.39/8    1.57/7    0.43/5    6.17/14   0.54/1*   3.56/13   2.31/9   10.19/17   2.44/7  
                                         39.58/10  41.48/10  46.22/10  49.55/9   53.51/9   55.25/9   56.27/9   56.52/9  
                                          3.44/4    1.50/9    4.34/16   3.33/6    3.56/13   1.34/12   1.02/15   0.25/12 
 10 Ścieszko Natalia 93            58.43  3.44/3    5.17/4    7.29/4    8.12/4   12.49/5   13.59/5   17.10/5   19.13/4   26.39/5   30.04/6  
    UKS Orientuś Łódź                     3.44/3    1.33/5    2.12/8    0.43/5    4.37/6    1.10/6    3.11/8    2.03/5    7.26/10   3.25/13 
                                         35.15/7   39.24/8   44.24/9   50.47/10  55.28/10  57.06/10  58.13/10  58.43/10 
                                          5.11/13   4.09/17   5.00/18   6.23/17   4.41/17   1.38/14   1.07/18   0.30/18 
 11 Jęśkowiak Greta 93             64.55  6.26/15   8.08/15  10.03/11  10.53/11  15.51/11  17.59/12  22.04/12  25.16/12  39.54/13  44.20/12 
    HKS Azymut Mochy                      6.26/15   1.42/9    1.55/5    0.50/13   4.58/10   2.08/19   4.05/16   3.12/10  14.38/19   4.26/17 
                                         49.32/12  51.15/12  54.06/12  58.26/12  62.04/11  63.35/11  64.29/11  64.55/11 
                                          5.12/14   1.43/4    2.51/10   4.20/14   3.38/10   1.31/10   0.54/12   0.26/15 
 12 Zamojska Angelika 94           65.40  3.45/4    6.48/9   11.04/14  11.44/14  18.17/15  19.49/14  23.46/14  33.57/16  40.30/14  44.50/13 
    UKS Siódemka Rumia                    3.45/4    3.03/19   4.16/18   0.40/2    6.33/15   1.32/13   3.57/14  10.11/18   6.33/7    4.20/16 
                                         49.53/13  53.15/13  56.02/13  59.45/14  62.58/13  64.29/13  65.19/12  65.40/12 
                                          5.03/11   3.22/16   2.47/9    3.43/11   3.13/2    1.31/10   0.50/6    0.21/6  
 13 Filipczak Jagoda 94            65.52  5.12/11   7.43/12  10.33/13  11.14/12  23.13/18  24.18/17  27.53/16  36.23/17  42.52/17  45.10/15 
    PUKS Młode Orły                       5.12/11   2.31/15   2.50/13   0.41/4   11.59/19   1.05/4    3.35/11   8.30/17   6.29/6    2.18/2  
                                         52.09/15  53.49/15  56.06/14  59.40/13  63.00/14  64.35/14  65.28/13  65.52/13 
                                          6.59/15   1.40/2    2.17/4    3.34/7    3.20/3    1.35/13   0.53/10   0.24/10 
 14 Kasza Izabela 94               65.59  5.15/13   7.49/14  11.17/15  12.25/15  17.28/13  18.57/13  22.47/13  25.12/11  34.42/11  37.57/11 
    UKS Reflex Rybnik                     5.15/13   2.34/17   3.28/17   1.08/19   5.03/11   1.29/11   3.50/12   2.25/7    9.30/15   3.15/11 
                                         42.59/11  45.10/11  49.10/11  57.05/11  62.13/12  64.28/12  65.34/14  65.59/14 
                                          5.02/10   2.11/13   4.00/15   7.55/19   5.08/18   2.15/19   1.06/16   0.25/12 
 15 Jędrzejewska Kinga 94          67.29  8.27/16  10.11/16  12.06/16  12.56/16  17.59/14  20.06/15  24.09/15  27.23/13  41.58/16  46.26/16 
    KS Spójnia Warszawa                   8.27/16   1.44/10   1.55/5    0.50/13   5.03/11   2.07/18   4.03/15   3.14/11  14.35/18   4.28/18 
                                         51.36/14  53.22/14  56.19/15  60.28/15  64.16/15  65.55/15  67.01/15  67.29/15 
                                          5.10/12   1.46/6    2.57/11   4.09/13   3.48/12   1.39/15   1.06/16   0.28/17 
 16 Bartczak Natalia 93            70.25  4.23/7    6.36/8    9.36/10  10.19/10  15.11/8   16.42/8   19.55/8   31.33/14  39.30/12  48.36/17 
    UKS Orientuś Łódź                     4.23/7    2.13/12   3.00/14   0.43/5    4.52/9    1.31/12   3.13/10  11.38/19   7.57/14   9.06/19 
                                         56.18/17  58.05/17  60.31/16  64.13/16  67.36/16  69.04/16  69.59/16  70.25/16 
                                          7.42/16   1.47/7    2.26/5    3.42/10   3.23/5    1.28/7    0.55/14   0.26/15 
 17 Zamojska Ewelina 93            76.26 10.52/19  12.52/19  15.17/18  16.07/18  22.56/17  24.36/18  29.08/17  31.33/14  41.34/15  44.51/14 
    UKS Siódemka Rumia                   10.52/19   2.00/11   2.25/11   0.50/13   6.49/16   1.40/14   4.32/17   2.25/7   10.01/16   3.17/12 
                                         52.55/16  55.50/16  62.11/17  69.24/17  73.20/17  75.09/17  76.03/17  76.26/17 
                                          8.04/17   2.55/15   6.21/19   7.13/18   3.56/13   1.49/18   0.54/12   0.23/9  
 18 Garczarek Justyna 94           93.01  8.40/17  11.13/17  14.35/17  15.29/17  22.52/16  24.08/16  35.56/18  43.50/18  51.44/18  54.02/18 
    UKS Grom Sokolniki                    8.40/17   2.33/16   3.22/16   0.54/17   7.23/17   1.16/8   11.48/19   7.54/16   7.54/13   2.18/2  
                                         69.24/18  76.52/18  80.36/18  86.06/18  90.03/18  91.44/18  92.37/18  93.01/18 
                                         15.22/19   7.28/18   3.44/13   5.30/15   3.57/15   1.41/16   0.53/10   0.24/10 
 19 Bartosiak Paulina 94           98.16  9.20/18  12.00/18  17.44/19  18.33/19  27.13/19  28.20/19  38.16/19  45.57/19  53.48/19  56.05/19 
    KS Spójnia Warszawa                   9.20/18   2.40/18   5.44/19   0.49/12   8.40/18   1.07/5    9.56/18   7.41/15   7.51/12   2.17/1* 
                                         71.03/19  78.33/19  82.22/19  88.29/19  94.51/19  96.38/19  97.46/19  98.16/19 
                                         14.58/18   7.30/19   3.49/14   6.07/16   6.22/19   1.47/17   1.08/19   0.30/18 
    Hanuszkiewicz Karolina 93  NKl        7.56/    11.40/    15.21/    16.47/    23.19/    25.23/         /         /         /         /   
    UKS Orientuś Łódź                     7.56/     3.44/     3.41/     1.26/     6.32/     2.04/         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /    61.50/    63.27/    64.08/   
                                              /         /         /         /         /         /     1.37/     0.41/   
    Jęśkowiak Sara 93          NKl        6.16/     8.11/    11.17/    12.16/    19.18/    20.51/    25.06/         /    38.09/    41.37/   
    HKS Azymut Mochy                      6.16/     1.55/     3.06/     0.59/     7.02/     1.33/     4.15/         /         /     3.28/   
                                         46.12/    50.24/    53.29/    59.49/    64.09/    66.05/    67.12/    67.43/   
                                          4.35/     4.12/     3.05/     6.20/     4.20/     1.56/     1.07/     0.31/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         4.2km    0m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-66      2-32      3-69      4-61      5-39      6-43      7-42      8-63      9-41     10-44    
                                      11-46     12-47     13-50     14-71     15-51     16-72     17-52     18-56     19-58     20-59    
                                      21-100   
  1 Depta Monika 70                40.15  1.16/1*   2.19/1*   3.31/1*   4.48/1*   7.24/1*   9.26/1*  12.08/1*  13.31/1*  14.47/1*  21.13/1* 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             1.16/1*   1.03/2    1.12/6    1.17/1*   2.36/1*   2.02/2    2.42/2    1.23/10   1.16/1*   6.26/11 
                                         22.27/1*  25.10/1*  27.58/1*  29.15/1*  30.15/1*  33.49/1*  35.00/1*  37.42/1*  38.12/1*  39.12/1* 
                                          1.14/1*   2.43/10   2.48/3    1.17/1*   1.00/2    3.34/3    1.11/2    2.42/1*   0.30/1*   1.00/19 
                                         39.54/1*  40.15/1* 
                                          0.42/2    0.21/4  
  2 Lajn Daria 89                  42.24  1.21/2    2.30/2    3.39/2    5.26/3    9.07/5   11.16/4   14.17/4   15.27/3   16.50/2   22.11/2  
    UKS Azymut Pabianice                  1.21/2    1.09/4    1.09/3    1.47/13   3.41/11   2.09/3    3.01/4    1.10/7    1.23/2    5.21/5  
                                         23.28/2   26.01/2   28.39/2   31.05/2   32.12/2   35.26/2   36.46/2   40.10/2   40.40/2   41.22/2  
                                          1.17/2    2.33/7    2.38/1*   2.26/15   1.07/5    3.14/1*   1.20/5    3.24/4    0.30/1*   0.42/2  
                                         42.03/2   42.24/2  
                                          0.41/1*   0.21/4  
  3 Wicha Iwona 87                 42.48  1.44/11   2.53/6    4.01/4    5.45/4    8.36/3   10.54/3   14.11/2   15.59/4   17.42/4   23.05/3  
    OK! Sport                             1.44/11   1.09/4    1.08/1*   1.44/11   2.51/3    2.18/4    3.17/6    1.48/15   1.43/8    5.23/6  
                                         24.44/3   27.23/3   30.09/3   31.36/3   32.41/3   36.07/3   37.17/3   40.18/3   41.05/3   41.46/3  
                                          1.39/8    2.39/9    2.46/2    1.27/4    1.05/4    3.26/2    1.10/1*   3.01/2    0.47/17   0.41/1* 
                                         42.29/3   42.48/3  
                                          0.43/3    0.19/1* 
  4 Pabich Maria 82                46.11  1.32/6    2.49/4    4.10/7    5.46/6    9.22/6   11.56/7   15.14/5   17.50/10  19.15/8   24.14/6  
    UKS Azymut Pabianice                  1.32/6    1.17/10   1.21/12   1.36/7    3.36/9    2.34/8    3.18/7    2.36/22   1.25/3    4.59/3  
                                         25.46/6   28.00/4   30.50/4   32.41/4   33.55/4   37.56/4   39.14/4   43.29/4   44.05/4   44.54/4  
                                          1.32/4    2.14/2    2.50/4    1.51/7    1.14/8    4.01/8    1.18/4    4.15/16   0.36/3    0.49/7  
                                         45.46/4   46.11/4  
                                          0.52/11   0.25/14 
  4 Górnicka-Antonowicz Anna 68      46.11  1.41/7    2.56/7    4.28/10   5.48/7    9.35/8   11.34/5   14.13/3   15.18/2   17.10/3   23.57/4  
    UNTS Warszawa                         1.41/7    1.15/6    1.32/13   1.20/2    3.47/12   1.59/1*   2.39/1*   1.05/3    1.52/11   6.47/12 
                                         25.32/4   28.09/6   31.17/5   34.03/6   34.59/6   38.34/6   39.57/6   43.42/5   44.19/5   45.04/5  
                                          1.35/5    2.37/8    3.08/7    2.46/17   0.56/1*   3.35/5    1.23/6    3.45/7    0.37/4    0.45/3  
                                         45.51/5   46.11/4  
                                          0.47/5    0.20/2  
  6 Machowska Weronika 86          47.33  1.42/9    3.22/14   4.41/12   6.28/11   9.32/7   12.31/9   15.24/6   16.52/6   18.22/5   24.05/5  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                1.42/9    1.40/17   1.19/9    1.47/13   3.04/7    2.59/13   2.53/3    1.28/12   1.30/6    5.43/7  
                                         25.43/5   28.00/4   32.23/7   34.17/7   35.37/7   39.14/7   40.43/7   44.52/6   45.31/6   46.20/6  
                                          1.38/7    2.17/4    4.23/16   1.54/8    1.20/11   3.37/6    1.29/8    4.09/14   0.39/5    0.49/7  
                                         47.12/6   47.33/6  
                                          0.52/11   0.21/4  
  7 Faron Paulina 91               48.40  1.26/3    2.50/5    4.02/5    6.01/9   11.50/15  14.11/14  18.34/14  19.37/13  21.06/12  26.51/11 
    WKS Wawel Kraków                      1.26/3    1.24/12   1.12/6    1.59/18   5.49/20   2.21/5    4.23/15   1.03/2    1.29/5    5.45/8  
                                         28.21/9   30.25/8   33.27/8   35.08/8   36.12/8   39.59/8   42.22/8   45.41/7   46.20/7   47.21/7  
                                          1.30/3    2.04/1*   3.02/5    1.41/5    1.04/3    3.47/7    2.23/19   3.19/3    0.39/5    1.01/20 
                                         48.15/7   48.40/7  
                                          0.54/14   0.25/14 
  8 Kołosińska Jolanta 91          50.18  1.30/5    3.00/10   5.23/16   6.56/15   9.45/9   12.41/11  15.55/8   17.34/7   18.59/7   24.14/6  
    UNTS Warszawa                         1.30/5    1.30/14   2.23/22   1.33/6    2.49/2    2.56/12   3.14/5    1.39/13   1.25/3    5.15/4  
                                         25.49/7   29.01/7   32.08/6   33.30/5   34.38/5   38.12/5   39.41/5   47.21/8   48.05/8   48.54/8  
                                          1.35/5    3.12/14   3.07/6    1.22/2    1.08/6    3.34/3    1.29/8    7.40/21   0.44/14   0.49/7  
                                         49.51/8   50.18/8  
                                          0.57/16   0.27/19 
  9 Ewiak Natalia 92               50.36  2.02/17   3.01/11   4.20/8    6.03/10   9.52/10  12.22/8   16.34/10  17.43/8   19.20/9   25.26/8  
    UKS Orientuś Łódź                     2.02/17   0.59/1*   1.19/9    1.43/10   3.49/13   2.30/7    4.12/13   1.09/5    1.37/7    6.06/9  
                                         27.35/8   30.35/9   34.11/9   36.30/9   37.53/9   42.23/9   44.05/9   48.02/9   48.41/9   49.27/9  
                                          2.09/14   3.00/13   3.36/11   2.19/13   1.23/13   4.30/12   1.42/14   3.57/10   0.39/5    0.46/4  
                                         50.15/9   50.36/9  
                                          0.48/6    0.21/4  
 10 Ewiak Amelia 88                53.48  1.42/9    2.58/8    4.07/6    5.45/4    8.39/4   11.45/6   17.31/13  18.38/11  20.37/11  25.32/9  
    UKS Orientuś Łódź                     1.42/9    1.16/7    1.09/3    1.38/8    2.54/4    3.06/15   5.46/20   1.07/4    1.59/14   4.55/2  
                                         28.40/11  34.07/12  37.45/10  39.31/10  40.43/10  45.44/10  47.19/10  50.59/10  51.39/10  52.32/10 
                                          3.08/21   5.27/21   3.38/12   1.46/6    1.12/7    5.01/15   1.35/10   3.40/6    0.40/8    0.53/15 
                                         53.24/10  53.48/10 
                                          0.52/11   0.24/10 
 11 Szubka Barbara 91              56.07  2.36/19   3.52/18   5.03/15   8.56/20  11.56/17  14.31/15  18.53/16  20.46/16  22.46/16  27.39/12 
    WKS Śląsk Wrocław                     2.36/19   1.16/7    1.11/5    3.53/23   3.00/6    2.35/9    4.22/14   1.53/17   2.00/15   4.53/1* 
                                         30.45/14  34.20/13  37.53/11  40.25/11  41.49/11  48.06/12  49.23/11  53.11/11  53.55/11  54.47/11 
                                          3.06/20   3.35/15   3.33/10   2.32/16   1.24/14   6.17/19   1.17/3    3.48/8    0.44/14   0.52/13 
                                         55.43/11  56.07/11 
                                          0.56/15   0.24/10 
 12 Gwóźdź Ewa 90                  56.50  1.26/3    2.33/3    3.41/3    5.01/2    7.58/2   10.26/2   15.41/7   16.37/5   18.32/6   26.42/10 
    UKS Orientuś Łódź                     1.26/3    1.07/3    1.08/1*   1.20/2    2.57/5    2.28/6    5.15/19   0.56/1*   1.55/13   8.10/16 
                                         28.34/10  31.29/10  39.46/12  41.12/12  42.36/12  48.50/14  50.29/14  54.08/12  54.48/12  55.38/12 
                                          1.52/10   2.55/12   8.17/21   1.26/3    1.24/14   6.14/18   1.39/11   3.39/5    0.40/8    0.50/11 
                                         56.27/12  56.50/12 
                                          0.49/8    0.23/9  
 13 Ewiak-Paszyńska Alicja 87      57.14  1.41/7    2.58/8    4.32/11   6.46/13  11.53/16  15.06/16  18.34/14  19.43/15  21.47/15  32.07/16 
    UKS Orientuś Łódź                     1.41/7    1.17/10   1.34/15   2.14/20   5.07/17   3.13/16   3.28/9    1.09/5    2.04/16  10.20/21 
                                         33.46/16  36.13/15  40.03/14  42.24/14  43.49/14  48.07/13  49.50/12  54.13/13  54.53/13  55.48/13 
                                          1.39/8    2.27/6    3.50/14   2.21/14   1.25/17   4.18/9    1.43/15   4.23/17   0.40/8    0.55/16 
                                         56.50/13  57.14/13 
                                          1.02/17   0.24/10 
 14 Bączek-Motała Barbara 72       57.22  1.50/13   3.47/17   4.59/13   6.43/12   9.52/10  12.31/9   16.18/9   17.45/9   19.32/10  28.09/13 
    WKS Wawel Kraków                      1.50/13   1.57/20   1.12/6    1.44/11   3.09/8    2.39/10   3.47/10   1.27/11   1.47/9    8.37/17 
                                         30.08/12  32.23/11  39.49/13  42.06/13  43.23/13  47.52/11  50.20/13  54.34/14  55.17/14  56.07/14 
                                          1.59/12   2.15/3    7.26/19   2.17/11   1.17/9    4.29/11   2.28/21   4.14/15   0.43/12   0.50/11 
                                         56.57/14  57.22/14 
                                          0.50/9    0.25/14 
 15 Lubak Kamila 91                59.37  1.51/14   3.07/12   4.26/9    5.51/8   10.06/12  13.05/12  17.11/11  19.16/12  21.25/13  28.43/14 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.51/14   1.16/7    1.19/9    1.25/4    4.15/15   2.59/13   4.06/12   2.05/20   2.09/17   7.18/13 
                                         30.41/13  34.36/14  40.24/15  44.21/15  45.41/15  50.51/15  52.46/15  56.50/15  57.39/15  58.27/15 
                                          1.58/11   3.55/16   5.48/17   3.57/22   1.20/11   5.10/16   1.55/17   4.04/11   0.49/20   0.48/6  
                                         59.17/15  59.37/15 
                                          0.50/9    0.20/2  
 16 Dyzio Katarzyna 88             62.32  2.20/18   3.44/16   5.38/18   7.28/17  11.20/14  14.02/13  17.28/12  19.38/14  21.25/13  30.28/15 
    WKS Wawel Kraków                      2.20/18   1.24/12   1.54/18   1.50/15   3.52/14   2.42/11   3.26/8    2.10/21   1.47/9    9.03/18 
                                         32.38/15  38.40/17  42.24/16  45.10/16  46.54/16  53.51/16  55.31/16  59.20/16  60.03/16  61.00/16 
                                          2.10/15   6.02/23   3.44/13   2.46/17   1.44/18   6.57/21   1.40/13   3.49/9    0.43/12   0.57/17 
                                         62.05/16  62.32/16 
                                          1.05/21   0.27/19 
 17 Wołek Ewa 68                   63.48  1.45/12   3.15/13   5.01/14   6.51/14  12.32/18  19.20/20  23.18/19  25.01/19  27.51/19  34.02/17 
    UNTS Warszawa                         1.45/12   1.30/14   1.46/17   1.50/15   5.41/19   6.48/20   3.58/11   1.43/14   2.50/21   6.11/10 
                                         36.05/17  38.26/16  45.53/18  48.11/18  49.30/17  53.58/17  56.25/17  60.33/17  61.18/17  62.15/17 
                                          2.03/13   2.21/5    7.27/20   2.18/12   1.19/10   4.28/10   2.27/20   4.08/12   0.45/16   0.57/17 
                                         63.17/17  63.48/17 
                                          1.02/17   0.31/22 
 18 Kobusińska Adrianna 91         67.12  2.52/21   4.25/19   5.58/19   7.50/18       /    17.35/18  22.34/18  23.46/18  25.40/18  35.05/18 
    WKS Grunwal Poznań                    2.52/21   1.33/16   1.33/14   1.52/17       /         /     4.59/17   1.12/9    1.54/12   9.25/20 
                                         38.50/19  41.41/18  45.08/17  48.08/17  50.02/18  54.55/18  56.40/18  64.32/18  65.13/18  66.00/18 
                                          3.45/22   2.51/11   3.27/9    3.00/19   1.54/20   4.53/14   1.45/16   7.52/22   0.41/11   0.47/5  
                                         66.48/18  67.12/18 
                                          0.48/6    0.24/10 
 19 Biniecka Małgorzata 87         69.00  1.57/15   3.38/15   5.34/17   7.15/16  10.53/13  15.12/17  19.46/17  21.43/17  24.12/17  35.39/19 
    UKS Azymut Pabianice                  1.57/15   1.41/18   1.56/19   1.41/9    3.38/10   4.19/17   4.34/16   1.57/18   2.29/20  11.27/22 
                                         38.27/18  42.28/19  46.33/19  48.46/19  50.34/19  57.53/19  59.18/19  65.31/19  66.31/19  67.32/19 
                                          2.48/18   4.01/18   4.05/15   2.13/10   1.48/19   7.19/22   1.25/7    6.13/20   1.00/22   1.01/20 
                                         68.35/19  69.00/19 
                                          1.03/20   0.25/14 
 20 Kozieł Marta 92                71.38  2.01/16   4.39/20   6.24/20   7.53/19  13.56/20  20.45/21  27.41/21  28.52/20  31.12/20  38.49/20 
    UKS Siódemka Rumia                    2.01/16   2.38/23   1.45/16   1.29/5    6.03/21   6.49/21   6.56/23   1.11/8    2.20/18   7.37/14 
                                         41.10/20  46.59/21  50.10/20  57.08/20  58.32/20  63.09/20  64.48/20  68.56/20  69.43/20  70.32/20 
                                          2.21/16   5.49/22   3.11/8    6.58/23   1.24/14   4.37/13   1.39/11   4.08/12   0.47/17   0.49/7  
                                         71.16/20  71.38/20 
                                          0.44/4    0.22/8  
 21 Dusza Anna 89                  79.36  2.42/20   4.53/22   6.57/22   9.15/22  13.45/19  19.04/19  25.54/20  29.52/21  33.40/22  42.55/22 
    UNTS Warszawa                         2.42/20   2.11/22   2.04/21   2.18/21   4.30/16   5.19/19   6.50/22   3.58/23   3.48/22   9.15/19 
                                         45.56/22  50.53/22  56.49/21  60.19/21  62.32/21  68.54/21  71.04/21  76.10/21  76.58/21  78.03/21 
                                          3.01/19   4.57/19   5.56/18   3.30/21   2.13/21   6.22/20   2.10/18   5.06/18   0.48/19   1.05/22 
                                         79.10/21  79.36/21 
                                          1.07/22   0.26/18 
 22 Dżygado Katarzyna 83           89.45  3.56/23   5.53/23   8.17/23  10.35/23  16.52/22  22.05/22  28.02/22  29.53/22  32.17/21  40.20/21 
    PUKS Młode Orły                       3.56/23   1.57/20   2.24/23   2.18/21   6.17/22   5.13/18   5.57/21   1.51/16   2.24/19   8.03/15 
                                         43.02/21  46.57/20  57.26/22  60.29/22  63.22/22  74.03/22  77.06/22  85.38/22  86.42/22  87.52/22 
                                          2.42/17   3.55/16  10.29/22   3.03/20   2.53/23  10.41/23   3.03/23   8.32/23   1.04/23   1.10/23 
                                         89.12/22  89.45/22 
                                          1.20/23   0.33/23 
 23 Bartosiak Patrycja 92          95.13  3.00/22   4.48/21   6.50/21   9.03/21  14.29/21  25.51/23  30.59/23  32.58/23  36.59/23  49.47/23 
    KS Spójnia Warszawa                   3.00/22   1.48/19   2.02/20   2.13/19   5.26/18  11.22/22   5.08/18   1.59/19   4.01/23  12.48/23 
                                         53.32/23  58.50/23  73.34/23  75.34/23  77.52/23  83.43/23  86.38/23  92.01/23  92.50/23  93.42/23 
                                          3.45/22   5.18/20  14.44/23   2.00/9    2.18/22   5.51/17   2.55/22   5.23/19   0.49/20   0.52/13 
                                         94.44/23  95.13/23 
                                          1.02/17   0.29/21 
    Piastrouskaya Viyaleta 91  NKl        2.08/     3.26/     4.40/     6.16/     9.31/         /    48.31/    52.32/    54.07/    60.21/   
    UNTS Warszawa                         2.08/     1.18/     1.14/     1.36/     3.15/         /         /     4.01/     1.35/     6.14/   
                                         62.09/    64.32/    69.10/    71.03/    72.22/    77.58/    79.25/    85.06/    85.43/    86.36/   
                                          1.48/     2.23/     4.38/     1.53/     1.19/     5.36/     1.27/     5.41/     0.37/     0.53/   
                                         87.29/    87.53/   
                                          0.53/     0.24/   
    Etterle-Biederman Lilianna 73  NKl        1.31/     2.46/     4.15/     5.40/     8.12/    10.39/    13.56/    15.30/    17.34/    23.02/   
    WKS Wawel Kraków                      1.31/     1.15/     1.29/     1.25/     2.32/     2.27/     3.17/     1.34/     2.04/     5.28/   
                                         24.42/    27.32/    38.53/    42.47/         /    48.22/    50.10/    53.49/    54.28/    55.24/   
                                          1.40/     2.50/    11.21/     3.54/         /         /     1.48/     3.39/     0.39/     0.56/   
                                         56.21/    56.47/   
                                          0.57/     0.26/   
    Wicha Małgorzata 91        NKl        1.19/     2.47/     4.19/     5.47/     8.38/    11.09/    14.17/    15.39/    17.07/    21.59/   
    WKS Wawel Kraków                      1.19/     1.28/     1.32/     1.28/     2.51/     2.31/     3.08/     1.22/     1.28/     4.52/   
                                         23.44/    27.13/    30.25/    32.11/         /    40.10/    41.44/    45.17/    45.58/    46.46/   
                                          1.45/     3.29/     3.12/     1.46/         /         /     1.34/     3.33/     0.41/     0.48/   
                                         47.33/    47.54/   
                                          0.47/     0.21/   
    Gajda Monika 90            NKl        2.12/     3.20/     4.53/     6.22/     9.34/    11.57/    22.02/    23.32/    25.31/    32.17/   
    UNTS Warszawa                         2.12/     1.08/     1.33/     1.29/     3.12/     2.23/    10.05/     1.30/     1.59/     6.46/   
                                         35.01/         /         /         /         /         /         /    49.55/    50.40/    51.44/   
                                          2.44/         /         /         /         /         /         /         /     0.45/     1.04/   
                                         52.59/    53.41/   
                                          1.15/     0.42/   
    Górska Kinga 89            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UMKS Orkan Ostróda                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Klimkowska Hanna 92        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LKO Leszno                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Wysocka Malwina 85         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Kometa Gliwice                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         3.4km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-61      3-38      4-40      5-35      6-45      7-47      8-49      9-48     10-50    
                                      11-52     12-56     13-59     14-100   
  1 Kulicka Agata 75               49.18  4.27/2    8.18/2   10.19/1*  11.15/1*  13.02/1*  19.51/1*  21.50/1*  24.30/1*  26.25/1*  29.19/1* 
    MKS Pogoń                             4.27/2    3.51/3    2.01/1*   0.56/1*   1.47/3    6.49/1*   1.59/1*   2.40/2    1.55/3    2.54/4  
                                         35.13/1*  46.47/1*  48.05/1*  48.55/1*  49.18/1* 
                                          5.54/1*  11.34/4    1.18/1*   0.50/3    0.23/2  
  2 Marcinkiewicz-Kajzer Monika 76      50.12  6.28/3   10.04/3   12.31/2   14.48/2   16.16/2   27.39/3   29.40/3   32.59/3   34.15/3   36.00/3  
    PUKS Młode Orły                       6.28/3    3.36/1*   2.27/2    2.17/4    1.28/1*  11.23/4    2.01/2    3.19/4    1.16/1*   1.45/1* 
                                         43.05/3   47.13/2   48.59/2   49.48/2   50.12/2  
                                          7.05/3    4.08/1*   1.46/3    0.49/2    0.24/3  
  3 Biolik Agnieszka 77            53.39  4.25/1*   8.08/1*  14.04/3   15.00/3   16.31/3   25.55/2   28.19/2   30.56/2   32.22/2   34.12/2  
    UNTS Warszawa                         4.25/1*   3.43/2    5.56/4    0.56/1*   1.31/2    9.24/2    2.24/3    2.37/1*   1.26/2    1.50/2  
                                         40.09/2   51.06/3   52.31/3   53.19/3   53.39/3  
                                          5.57/2   10.57/3    1.25/2    0.48/1*   0.20/1* 
  4 Mianowska Dorota 74            65.11 10.48/4   18.51/4   23.27/4   24.24/4   26.46/4   36.39/4   40.12/4   43.29/4   46.53/4   48.45/4  
    UNTS Warszawa                        10.48/4    8.03/4    4.36/3    0.57/3    2.22/4    9.53/3    3.33/4    3.17/3    3.24/4    1.52/3  
                                         56.04/4   61.40/4   63.29/4   64.39/4   65.11/4  
                                          7.19/4    5.36/2    1.49/4    1.10/4    0.32/4  
    Sędłak Ewa 74              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OK! Sport                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40         3.4km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-61      3-38      4-40      5-35      6-45      7-47      8-49      9-48     10-50    
                                      11-52     12-56     13-59     14-100   
  1 Nowak Barbara 70               53.07  3.54/1*   8.04/1*  11.19/1*  12.11/1*  14.42/1*  24.32/1*  28.06/1*  31.24/1*  34.44/1*  36.39/1* 
    HKS Azymut Mochy                      3.54/1*   4.10/1*   3.15/1*   0.52/1*   2.31/1*   9.50/1*   3.34/1*   3.18/1*   3.20/1*   1.55/1* 
                                         43.54/1*  49.37/1*  51.23/1*  52.33/1*  53.07/1* 
                                          7.15/1*   5.43/1*   1.46/1*   1.10/2    0.34/2  
  2 Staszak Anna 70               134.48 10.51/2   24.02/2   30.34/2   31.41/2   38.02/2   54.18/2   70.47/2   86.31/2   96.17/2  100.58/2  
    UNTS Warszawa                        10.51/2   13.11/2    6.32/2    1.07/2    6.21/2   16.16/2   16.29/2   15.44/2    9.46/2    4.41/2  
                                        117.24/2  131.35/2  133.24/2  134.23/2  134.48/2  
                                         16.26/2   14.11/2    1.49/2    0.59/1*   0.25/1* 
    Dura Magdalena 71          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Pogoń                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45         3.3km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-66      2-32      3-69      4-61      5-38      6-40      7-64      8-47      9-49     10-65    
                                      11-55     12-58     13-59     14-100   
  1 Wołowczyk Mariola 68           44.04  1.44/1*   3.23/1*   5.53/1*   7.55/1*  10.24/1*  11.22/1*  20.12/1*  26.06/1*  29.07/1*  32.20/1* 
    UNTS Warszawa                         1.44/1*   1.39/1*   2.30/3    2.02/1*   2.29/1*   0.58/1*   8.50/2    5.54/1*   3.01/1*   3.13/1* 
                                         39.49/1*  41.41/1*  42.41/1*  43.40/1*  44.04/1* 
                                          7.29/3    1.52/1*   1.00/2    0.59/1*   0.24/1* 
  2 Parfianowicz Joanna 64         53.58  3.56/2    5.40/2    7.39/2    9.46/2   12.45/2   14.01/2   21.01/2   29.51/2   37.42/2   41.50/2  
    UNTS Warszawa                         3.56/2    1.44/2    1.59/2    2.07/2    2.59/2    1.16/3    7.00/1*   8.50/2    7.51/3    4.08/3  
                                         47.48/2   50.51/2   52.07/2   53.26/2   53.58/2  
                                          5.58/1*   3.03/3    1.16/3    1.19/3    0.32/3  
  3 Wańczyk Magdalena 68           77.17 12.55/3   15.25/3   16.58/3   20.21/3   24.23/3   25.27/3   44.01/3   55.19/3   62.48/3   66.42/3  
    PUKS Młode Orły                      12.55/3    2.30/3    1.33/1*   3.23/3    4.02/3    1.04/2   18.34/3   11.18/3    7.29/2    3.54/2  
                                         73.00/3   74.57/3   75.51/3   76.50/3   77.17/3  
                                          6.18/2    1.57/2    0.54/1*   0.59/1*   0.27/2  
    Dyzio Anna 68              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50         3.1km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-61      3-36      4-37      5-35      6-44      7-45      8-48      9-65     10-53    
                                      11-57     12-58     13-59     14-100   
  1 Morawska Irena 62              37.03  2.53/1*   5.19/1*   7.53/1*   8.19/1*  10.50/1*  17.35/1*  18.42/1*  22.12/1*  26.00/1*  31.21/1* 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.53/1*   2.26/1*   2.34/1*   0.26/1*   2.31/1*   6.45/1*   1.07/1*   3.30/1*   3.48/1*   5.21/2  
                                         33.54/1*  34.43/1*  35.37/1*  36.35/1*  37.03/1* 
                                          2.33/1*   0.49/1*   0.54/1*   0.58/1*   0.28/1* 
  2 Hornik Alicja 63               49.10  3.03/2    5.30/2    9.27/2   10.00/2   19.05/3   25.59/2   28.26/3   32.26/2   37.38/2   42.20/2  
    WKS Grunwal Poznań                    3.03/2    2.27/2    3.57/3    0.33/2    9.05/3    6.54/2    2.27/3    4.00/2    5.12/3    4.42/1* 
                                         45.17/2   46.11/2   47.23/2   48.34/2   49.10/2  
                                          2.57/3    0.54/2    1.12/3    1.11/2    0.36/3  
  3 Czerkawska Urszula 63          54.48  4.04/3    6.41/3    9.59/3   10.35/3   15.57/2   26.14/3   28.18/2   36.32/3   41.20/3   48.01/3  
    MUKS Gliwice                          4.04/3    2.37/3    3.18/2    0.36/3    5.22/2   10.17/3    2.04/2    8.14/3    4.48/2    6.41/3  
                                         50.57/3   51.53/3   53.02/3   54.15/3   54.48/3  
                                          2.56/2    0.56/3    1.09/2    1.13/3    0.33/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55/60      2.9km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-34      3-35      4-64      5-46      6-45      7-49      8-65      9-55     10-58    
                                      11-59     12-100   
  1 Krochmal Małgorzata 58         57.27  4.23/1*   7.06/1*  10.14/1*  17.37/1*  20.22/1*  24.09/1*  34.08/1*  43.10/1*  51.21/1*  54.07/1* 
    KU AZS WAT Warszawa                   4.23/1*   2.43/1*   3.08/1*   7.23/1*   2.45/1*   3.47/1*   9.59/2    9.02/2    8.11/2    2.46/1* 
                                         55.32/1*  56.50/1*  57.27/1* 
                                          1.25/2    1.18/1*   0.37/1* 
  2 Czabańska Małgorzata 52        60.45  4.53/2    8.03/2   11.36/2   19.53/2   25.00/2   34.07/2   42.23/2   46.57/2   53.52/2   57.23/2  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  4.53/2    3.10/2    3.33/2    8.17/2    5.07/2    9.07/2    8.16/1*   4.34/1*   6.55/1*   3.31/2  
                                         58.42/2   60.03/2   60.45/2  
                                          1.19/1*   1.21/2    0.42/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.1km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-66      2-64      3-58      4-59      5-100   
  1 Grosman Paweł                  41.02  5.27/1*  12.03/1*  39.00/1*  39.50/1*  40.39/1*  41.02/1* 
    UKS Azymut Siedliska                  5.27/1*   6.36/1*  26.57/2    0.50/2    0.49/2    0.23/1* 
  2 Sędłak Michał 3                42.58  7.25/3   14.06/2   40.56/2   41.45/2   42.33/2   42.58/2  
    OK! Sport                             7.25/3    6.41/2   26.50/1*   0.49/1*   0.48/1*   0.25/2  
  3 Kubisiak Witold 2              56.06  5.43/2   19.04/3   48.19/3   53.25/3   55.02/3   56.06/3  
    MKS Pogoń                             5.43/2   13.21/3   29.15/3    5.06/3    1.37/3    1.04/3  
    Kołcun Bartłomiej 1        DNF            /         /         /         /         /         /   
    UNTS Warszawa                             /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         2.5km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-34      3-64      4-49      5-54      6-56      7-58      8-59      9-100   
  1 Kisielewicz Jakub 99           26.38  3.52/3    5.04/3    8.08/1*  14.32/1*  21.24/1*  23.36/1*  24.23/1*  25.20/1*  26.15/1*  26.38/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  3.52/3    1.12/3    3.04/1*   6.24/1*   6.52/2    2.12/2    0.47/2    0.57/5    0.55/3    0.23/3  
  2 Chmielecki Adam 99             30.41  3.42/2    4.49/1*  11.55/3   18.36/2   25.28/2   27.39/2   28.27/2   29.21/2   30.16/2   30.41/2  
    UKS Grom Sokolniki                    3.42/2    1.07/1*   7.06/5    6.41/2    6.52/2    2.11/1*   0.48/3    0.54/2    0.55/3    0.25/4  
  3 Kruk Michał 99                 34.24  6.10/5    7.20/4   13.04/4   22.33/4   29.15/3   31.57/4   32.37/4   33.25/4   34.02/3   34.24/3  
    UKS Azymut Dębów                      6.10/5    1.10/2    5.44/3    9.29/4    6.42/1*   2.42/4    0.40/1*   0.48/1*   0.37/1*   0.22/2  
  4 Niezgódka Piotr 99             34.33  3.37/1*   4.55/2   10.59/2   21.38/3   29.18/4   31.34/3   32.27/3   33.21/3   34.13/4   34.33/4  
    UKS Arkady Raszków                    3.37/1*   1.18/4    6.04/4   10.39/5    7.40/4    2.16/3    0.53/5    0.54/2    0.52/2    0.20/1* 
  5 Musiała Hubert 0               41.09  4.30/4   10.47/5   15.35/5   24.50/5   35.03/5   38.05/5   38.53/5   39.47/5   40.43/5   41.09/5  
    UKS Grom Sokolniki                    4.30/4    6.17/5    4.48/2    9.15/3   10.13/5    3.02/5    0.48/3    0.54/2    0.56/5    0.26/5  
    Jankowiak Adam 0           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    BUKOS                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Klimkowski Piotr 99        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    BUKOS                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Krawczyk Dariusz 99        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    BUKOS                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Smektała Marcin 99         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    BUKOS                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         3.9km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-61      3-38      4-39      5-43      6-42      7-63      8-41      9-46     10-47    
                                      11-65     12-52     13-57     14-58     15-59     16-100   
  1 Biederman  Marcin 98           36.11  2.45/1*   4.05/1*   5.33/1*       /    13.24/8   15.51/4   17.11/5   18.21/4   23.40/5   25.40/2  
    WKS Wawel Kraków                      2.45/1*   1.20/2    1.28/3        /         /     2.27/1*   1.20/20   1.10/1*   5.19/4    2.00/1* 
                                         29.14/2   31.44/1*  33.52/1*  34.30/1*  35.13/1*  35.54/1*  36.11/1* 
                                          3.34/1*   2.30/1*   2.08/1*   0.38/13   0.43/8    0.41/4    0.17/3  
  2 Pryjma Fryderyk 98             37.00  3.27/3    4.53/2    6.43/3    9.25/4   11.40/1*  14.35/1*  15.46/1*  17.03/1*  22.33/1*  25.19/1* 
    KS Spójnia Warszawa                   3.27/3    1.26/5    1.50/14   2.42/28   2.15/3    2.55/4    1.11/13   1.17/2    5.30/5    2.46/12 
                                         29.01/1*  32.09/2   34.42/2   35.21/2   35.58/2   36.41/2   37.00/2  
                                          3.42/2    3.08/3    2.33/10   0.39/16   0.37/1*   0.43/11   0.19/8  
  3 Wołowczyk Michał 97            38.20  3.41/7    5.47/9    7.39/8    9.36/5   12.04/3   15.23/2   16.58/4   18.32/5   23.28/4   25.40/2  
    UNTS Warszawa                         3.41/7    2.06/24   1.52/16   1.57/16   2.28/9    3.19/14   1.35/28   1.34/8    4.56/1*   2.12/4  
                                         29.24/3   33.36/3   35.59/3   36.35/3   37.18/3   38.02/3   38.20/3  
                                          3.44/3    4.12/22   2.23/3    0.36/8    0.43/8    0.44/14   0.18/6  
  4 Sosenko Szymon 98              40.41  3.38/6    5.50/10   7.29/6   11.02/15  13.38/9   16.43/6   17.44/6   19.45/6   26.04/6   28.05/6  
    WKS Śląsk Wrocław                     3.38/6    2.12/26   1.39/5    3.33/33   2.36/10   3.05/8    1.01/6    2.01/16   6.19/12   2.01/2  
                                         32.13/6   35.26/4   38.01/4   38.44/4   39.33/4   40.20/4   40.41/4  
                                          4.08/8    3.13/7    2.35/12   0.43/23   0.49/24   0.47/22   0.21/25 
  5 Legięć Kamil 97                41.37  3.30/4    4.53/2    6.20/2    7.49/1*  12.09/4   15.45/3   16.41/2   18.03/2   23.07/2   26.06/4  
    KS Kościelec Chrzanów                 3.30/4    1.23/3    1.27/1*   1.29/2    4.20/22   3.36/17   0.56/4    1.22/4    5.04/2    2.59/17 
                                         30.47/4   37.00/5   39.08/5   39.45/5   40.31/5   41.20/5   41.37/5  
                                          4.41/16   6.13/32   2.08/1*   0.37/11   0.46/19   0.49/27   0.17/3  
  6 Baran Jan 97                   44.58  3.11/2    5.02/5    7.48/10   9.57/8   13.09/6   16.07/5   16.56/3   18.16/3   23.25/3   27.23/5  
    WKS Wawel Kraków                      3.11/2    1.51/19   2.46/35   2.09/20   3.12/14   2.58/7    0.49/2    1.20/3    5.09/3    3.58/31 
                                         32.09/5   40.06/6   42.35/6   43.16/6   43.59/6   44.38/6   44.58/6  
                                          4.46/19   7.57/34   2.29/6    0.41/19   0.43/8    0.39/2    0.20/19 
  7 Wieczorek Marcin 97            46.41  4.14/13   6.38/16   8.35/13  14.37/28  17.18/17  20.58/16  22.21/16  23.47/14  29.51/11  34.03/13 
    UKS Tukan Iwiny                       4.14/13   2.24/31   1.57/23   6.02/37   2.41/12   3.40/18   1.23/21   1.26/5    6.04/11   4.12/34 
                                         38.36/9   41.47/7   44.18/7   44.52/7   45.38/7   46.20/7   46.41/7  
                                          4.33/14   3.11/6    2.31/8    0.34/6    0.46/19   0.42/8    0.21/25 
  8 Stankiewicz Amadeusz 97        47.42  4.58/25   6.29/14   8.36/14  10.06/10  12.02/2   19.14/11  20.33/11  22.47/11  31.17/13  34.31/14 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             4.58/25   1.31/10   2.07/25   1.30/4    1.56/1*   7.12/39   1.19/18   2.14/22   8.30/35   3.14/22 
                                         38.47/10  42.13/8   44.44/8   45.27/8   46.22/8   47.23/8   47.42/8  
                                          4.16/9    3.26/11   2.31/8    0.43/23   0.55/33   1.01/36   0.19/8  
  9 Borgiel Jarosław 97            48.28  7.34/35   9.03/28  10.50/26  14.18/26  21.09/30  24.20/29  25.33/28  27.37/23  33.33/18  35.44/17 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie Zdrój      7.34/35   1.29/9    1.47/12   3.28/31   6.51/29   3.11/10   1.13/15   2.04/17   5.56/9    2.11/3  
                                         39.31/12  43.35/10  46.04/10  46.39/10  47.24/10  48.10/10  48.28/9  
                                          3.47/4    4.04/20   2.29/6    0.35/7    0.45/16   0.46/19   0.18/6  
 10 Sotniczuk Piotr 98             48.30  3.56/9    7.24/22  10.04/23  12.00/17  16.46/15  20.32/14  21.36/13  23.29/13  30.08/12  33.20/10 
    UNTS Warszawa                         3.56/9    3.28/34   2.40/33   1.56/15   4.46/23   3.46/21   1.04/9    1.53/12   6.39/14   3.12/21 
                                         39.25/11  42.29/9   45.29/9   46.15/9   47.13/9   48.08/9   48.30/10 
                                          6.05/25   3.04/2    3.00/19   0.46/30   0.58/35   0.55/33   0.22/30 
 11 Siess Grzegorz 98              50.42  4.06/12   5.34/7    7.45/9   10.05/9   12.27/5   17.07/8   21.38/14  24.33/15  31.18/14  33.52/12 
    UKS Azymut Pabianice                  4.06/12   1.28/7    2.11/27   2.20/22   2.22/6    4.40/32   4.31/40   2.55/31   6.45/16   2.34/7  
                                         41.48/14  45.08/12  47.56/11  48.38/11  49.30/11  50.20/11  50.42/11 
                                          7.56/36   3.20/10   2.48/16   0.42/20   0.52/26   0.50/28   0.22/30 
 12 Zuchmański Przemysław 98       51.01  4.55/24   7.18/21   9.06/17       /    14.55/12  23.12/27  24.31/23  26.54/20  34.02/19  38.20/22 
    UKS Orientuś Łódź                     4.55/24   2.23/30   1.48/13       /         /     8.17/41   1.19/18   2.23/24   7.08/25   4.18/35 
                                         42.44/17  46.10/14  48.33/12  49.13/12  49.59/12  50.42/12  51.01/12 
                                          4.24/10   3.26/11   2.23/3    0.40/17   0.46/19   0.43/11   0.19/8  
 13 Okarma Jacek 98                51.15  4.45/18   6.35/15   9.46/21  12.06/19  15.44/14  19.26/13  20.57/12  23.10/12  28.55/8   32.06/8  
    WKS Śląsk Wrocław                     4.45/18   1.50/18   3.11/37   2.20/22   3.38/17   3.42/19   1.31/25   2.13/21   5.45/6    3.11/19 
                                         42.44/17  46.26/18  48.59/13  49.31/13  50.13/13  50.55/13  51.15/13 
                                         10.38/40   3.42/14   2.33/10   0.32/3    0.42/7    0.42/8    0.20/19 
 14 Jaroszek Jakub 98              51.25  5.20/27   7.09/19   8.50/15  10.28/12  20.57/29  23.49/28  25.26/27  30.21/32  36.21/25  38.56/23 
    MUKS Gliwice                          5.20/27   1.49/16   1.41/7    1.38/5   10.29/37   2.52/2    1.37/31   4.55/36   6.00/10   2.35/8  
                                         43.03/19  46.18/15  49.01/14  49.33/14  50.18/14  51.02/14  51.25/14 
                                          4.07/7    3.15/9    2.43/15   0.32/3    0.45/16   0.44/14   0.23/34 
 15 Sawościanik Jakub 98           52.20  4.41/17   6.22/13   7.53/11   9.43/6   19.28/26  22.20/21  23.36/18  26.25/18  33.21/17  35.38/16 
    UKS Traper Złocieniec                 4.41/17   1.41/13   1.31/4    1.50/11   9.45/35   2.52/2    1.16/16   2.49/30   6.56/21   2.17/5  
                                         43.46/21  46.54/20  49.53/17  50.30/17  51.14/17  52.01/15  52.20/15 
                                          8.08/37   3.08/3    2.59/18   0.37/11   0.44/14   0.47/22   0.19/8  
 16 Garstka Jakub 98               52.35  4.05/11   5.33/6    7.13/5    9.13/3   15.12/13  18.40/10  20.11/9   22.05/9   29.10/9   32.51/9  
    UKS Arkady Raszków                    4.05/11   1.28/7    1.40/6    2.00/19   5.59/27   3.28/15   1.31/25   1.54/14   7.05/23   3.41/29 
                                         37.45/8   46.21/16  49.24/15  50.09/15  51.02/15  52.11/16  52.35/16 
                                          4.54/20   8.36/39   3.03/20   0.45/28   0.53/30   1.09/41   0.24/37 
 17 Kwiatkowski Michał 97          52.42  3.46/8    6.07/12  13.39/35  15.08/32  17.46/22  20.56/15  22.02/15  24.41/16  33.02/16  35.53/18 
    PUKS Młode Orły                       3.46/8    2.21/29   7.32/41   1.29/2    2.38/11   3.10/9    1.06/11   2.39/27   8.21/33   2.51/15 
                                         42.13/16  46.22/17  49.26/16  50.13/16  51.12/16  52.14/17  52.42/17 
                                          6.20/28   4.09/21   3.04/21   0.47/32   0.59/36   1.02/37   0.28/41 
 18 Bawor Karol 97                 53.50  4.50/22  13.16/39  15.01/39  16.42/34  19.03/25  22.33/23  23.28/17  25.22/17  32.24/15  35.14/15 
    UKS Azymut Dębów                      4.50/22   8.26/41   1.45/10   1.41/6    2.21/5    3.30/16   0.55/3    1.54/14   7.02/22   2.50/14 
                                         39.40/13  43.39/11  51.00/18  51.58/18  52.47/18  53.31/18  53.50/18 
                                          4.26/11   3.59/16   7.21/36   0.58/36   0.49/24   0.44/14   0.19/8  
 19 Grzybek Paweł 97               54.14  4.45/18   8.26/25   9.53/22  11.50/16  21.29/34  24.43/31  25.46/29  28.30/26  35.20/23  37.41/20 
    UKS Siódemka Rumia                    4.45/18   3.41/36   1.27/1*   1.57/16   9.39/34   3.14/12   1.03/7    2.44/29   6.50/17   2.21/6  
                                         45.54/26  49.02/23  51.57/21  52.30/21  53.13/20  53.55/19  54.14/19 
                                          8.13/39   3.08/3    2.55/17   0.33/5    0.43/8    0.42/8    0.19/8  
 20 Socik Mateusz 98               54.18 10.47/40  12.55/38  14.47/38  17.30/35  19.49/27  22.46/24  23.52/19  26.33/19  35.01/22  37.55/21 
    UKS Siódemka Rumia                   10.47/40   2.08/25   1.52/16   2.43/29   2.19/4    2.57/6    1.06/11   2.41/28   8.28/34   2.54/16 
                                         44.10/22  48.13/22  51.35/20  52.15/19  53.09/19  53.59/20  54.18/20 
                                          6.15/27   4.03/17   3.22/26   0.40/17   0.54/32   0.50/28   0.19/8  
 20 Borkowski Maciej 98            54.18  3.57/10   5.38/8    7.30/7    9.12/2   13.19/7   17.06/7   19.11/7   20.53/7   27.34/7   30.21/7  
    KS Spójnia Warszawa                   3.57/10   1.41/13   1.52/16   1.42/7    4.07/20   3.47/22   2.05/36   1.42/10   6.41/15   2.47/13 
                                         37.29/7   46.41/19  51.16/19  52.21/20  53.21/21  54.02/21  54.18/20 
                                          7.08/30   9.12/40   4.35/34   1.05/40   1.00/37   0.41/4    0.16/1* 
 22 Urbaniak Jerzy 98              54.42  7.06/33   8.25/24  10.35/25  12.02/18  14.03/11  19.18/12  20.22/10  21.51/8   29.14/10  33.47/11 
    KS Spójnia Warszawa                   7.06/33   1.19/1*   2.10/26   1.27/1*   2.01/2    5.15/36   1.04/9    1.29/6    7.23/28   4.33/37 
                                         45.21/24  49.24/24  52.00/22  52.45/22  53.32/22  54.20/22  54.42/22 
                                         11.34/41   4.03/17   2.36/13   0.45/28   0.47/23   0.48/25   0.22/30 
 23 Szymański Kornel 97            55.05  7.42/37   9.07/29  12.19/33  14.39/29  25.01/38  27.57/37  29.32/36  34.27/39  40.18/35  43.01/32 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             7.42/37   1.25/4    3.12/38   2.20/22  10.22/36   2.56/5    1.35/28   4.55/36   5.51/7    2.43/10 
                                         47.07/28  50.21/26  53.02/24  53.32/24  54.13/24  54.46/23  55.05/23 
                                          4.06/6    3.14/8    2.41/14   0.30/2    0.41/4    0.33/1*   0.19/8  
 24 Lucerski Maciej 97             55.08  3.33/5    5.00/4    6.53/4   10.14/11  16.52/16  22.54/25  24.19/21  29.45/30  37.18/29  41.22/27 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             3.33/5    1.27/6    1.53/20   3.21/30   6.38/28   6.02/38   1.25/22   5.26/39   7.33/29   4.04/32 
                                         45.12/23  49.30/25  53.01/23  53.30/23  54.08/23  54.49/24  55.08/24 
                                          3.50/5    4.18/23   3.31/27   0.29/1*   0.38/2    0.41/4    0.19/8  
 25 Wacyk Filip 97                 57.16  6.28/30   8.27/26  10.12/24  12.51/21  21.20/32  26.34/35  27.19/33  29.12/28  36.21/25  39.04/24 
    WKS Wawel Kraków                      6.28/30   1.59/22   1.45/10   2.39/27   8.29/32   5.14/35   0.45/1*   1.53/12   7.09/26   2.43/10 
                                         43.36/20  47.34/21  54.57/25  55.39/26  56.19/25  57.00/25  57.16/25 
                                          4.32/13   3.58/15   7.23/37   0.42/20   0.40/3    0.41/4    0.16/1* 
 26 Lubak Mateusz 98               57.25  4.50/22   7.27/23   9.10/18  10.58/14  19.52/28  25.14/33  26.17/31  28.28/25  34.20/20  37.28/19 
    WKS Śląsk Wrocław                     4.50/22   2.37/32   1.43/8    1.48/9    8.54/33   5.22/37   1.03/7    2.11/20   5.52/8    3.08/18 
                                         41.58/15  45.34/13  54.58/26  55.34/25  56.20/26  57.06/26  57.25/26 
                                          4.30/12   3.36/13   9.24/40   0.36/8    0.46/19   0.46/19   0.19/8  
 27 Lewandowski Patryk 97          57.38  4.34/16   6.53/18   9.44/20  13.23/23  21.21/33  24.35/30  25.51/30  27.30/22  36.59/28  41.22/27 
    UKS Kometa Gliwice                    4.34/16   2.19/27   2.51/36   3.39/34   7.58/31   3.14/12   1.16/16   1.39/9    9.29/38   4.23/36 
                                         46.00/27  50.44/27  55.08/27  55.46/27  56.29/27  57.16/27  57.38/27 
                                          4.38/15   4.44/26   4.24/32   0.38/13   0.43/8    0.47/22   0.22/30 
 28 Nalepko Mateusz 97             59.05 10.03/39  11.38/37  14.09/37  21.40/38  26.50/40  30.40/40  31.40/39  33.11/37  39.37/33  42.52/31 
    UKS Azymut Siedliska                 10.03/39   1.35/11   2.31/30   7.31/38   5.10/24   3.50/23   1.00/5    1.31/7    6.26/13   3.15/23 
                                         48.10/29  53.21/29  56.28/28  57.15/28  58.00/28  58.44/28  59.05/28 
                                          5.18/22   5.11/29   3.07/23   0.47/32   0.45/16   0.44/14   0.21/25 
 29 Mossakowski Wojciech 98        60.09  4.32/15   6.52/17   9.36/19  12.11/20  17.25/19  22.24/22  24.01/20  27.01/21  34.34/21  43.31/34 
    UNTS Warszawa                         4.32/15   2.20/28   2.44/34   2.35/26   5.14/25   4.59/34   1.37/31   3.00/32   7.33/29   8.57/40 
                                         48.16/31  53.43/30  57.17/29  57.59/29  58.51/29  59.48/29  60.09/29 
                                          4.45/18   5.27/30   3.34/28   0.42/20   0.52/26   0.57/34   0.21/25 
 30 Świech Mateusz 98              61.09  4.14/13   6.03/11   7.55/12   9.46/7   13.40/10  18.08/9   19.43/8   22.12/10  37.25/30  40.04/26 
    UKS Orientuś Łódź                     4.14/13   1.49/16   1.52/16   1.51/12   3.54/19   4.28/28   1.35/28   2.29/25  15.13/41   2.39/9  
                                         48.13/30  52.50/28  57.18/30  58.34/30  59.40/30  60.45/30  61.09/30 
                                          8.09/38   4.37/25   4.28/33   1.16/41   1.06/41   1.05/39   0.24/37 
 31 Żuraw Wiktor 97                62.45  5.55/28   9.23/31  11.13/28  15.31/33  17.58/23  21.11/18  29.37/37  32.12/34  40.42/36  43.53/35 
    Indywidualnie                         5.55/28   3.28/34   1.50/14   4.18/36   2.27/8    3.13/11   8.26/41   2.35/26   8.30/35   3.11/19 
                                         51.03/35  57.55/34  60.19/31  61.02/31  61.45/31  62.25/31  62.45/31 
                                          7.10/31   6.52/33   2.24/5    0.43/23   0.43/8    0.40/3    0.20/19 
 32 Węgrzyn Karol 97               63.34  7.40/36  10.21/35  12.04/32  14.03/24  17.18/17  21.08/17  24.29/22  32.43/36  41.49/38  46.53/37 
    UKS Azymut Siedliska                  7.40/36   2.41/33   1.43/8    1.59/18   3.15/15   3.50/23   3.21/39   8.14/40   9.06/37   5.04/38 
                                         52.10/36  57.15/32  61.13/32  61.49/32  62.30/32  63.14/32  63.34/32 
                                          5.17/21   5.05/28   3.58/31   0.36/8    0.41/4    0.44/14   0.20/19 
 33 Worona Daniel 97               65.04  7.04/32   8.43/27  11.56/30  14.11/25  17.32/20  22.09/19  24.47/25  27.58/24  38.21/31  42.09/29 
    UKS Traper Złocieniec                 7.04/32   1.39/12   3.13/39   2.15/21   3.21/16   4.37/30   2.38/37   3.11/33  10.23/39   3.48/30 
                                         48.35/32  54.08/31  61.42/33  62.45/33  63.48/33  64.47/33  65.04/33 
                                          6.26/29   5.33/31   7.34/38   1.03/39   1.03/39   0.59/35   0.17/3  
 34 Jurczyk Maciej 98              65.10  4.45/18  10.00/34  13.50/36  17.55/36  22.03/36  26.20/34  27.32/34  29.14/29  36.19/24  39.34/25 
    UKS Sparta Czyżowice                  4.45/18   5.15/39   3.50/40   4.05/35   4.08/21   4.17/25   1.12/14   1.42/10   7.05/23   3.15/23 
                                         45.40/25  58.36/36  62.13/34  63.10/34  64.02/34  64.50/34  65.10/34 
                                          6.06/26  12.56/41   3.37/29   0.57/35   0.52/26   0.48/25   0.20/19 
 35 Grosman Jan 98                 65.45  6.22/29  14.18/40  16.53/40  18.46/37  21.12/31  24.56/32  26.44/32  38.50/40  45.40/40  48.58/39 
    UKS Azymut Siedliska                  6.22/29   7.56/40   2.35/32   1.53/13   2.26/7    3.44/20   1.48/34  12.06/41   6.50/17   3.18/27 
                                         54.21/38  59.24/37  62.30/35  63.16/35  64.17/35  65.20/35  65.45/35 
                                          5.23/23   5.03/27   3.06/22   0.46/30   1.01/38   1.03/38   0.25/39 
 36 Firlej Marek 98                66.40  7.27/34   9.24/32  11.21/29  14.53/31  18.45/24  23.04/26  24.33/24  29.04/27  36.40/27  48.38/38 
    HKS Azymut Mochy                      7.27/34   1.57/21   1.57/23   3.32/32   3.52/18   4.19/26   1.29/24   4.31/35   7.36/31  11.58/41 
                                         56.15/39  60.38/39  63.54/36  64.37/36  65.29/36  66.19/36  66.40/36 
                                          7.37/33   4.23/24   3.16/25   0.43/23   0.52/26   0.50/28   0.21/25 
 37 Piekło Jakub 97                69.18  4.46/21   9.14/30  11.10/27  12.58/22  26.06/39  30.39/39  32.16/40  34.26/38  41.16/37  44.33/36 
    UKS Azymut Dębów                      4.46/21   4.28/38   1.56/22   1.48/9   13.08/38   4.33/29   1.37/31   2.10/19   6.50/17   3.17/26 
                                         52.19/37  60.17/38  66.56/38  67.34/37  68.15/37  68.58/37  69.18/37 
                                          7.46/34   7.58/35   6.39/35   0.38/13   0.41/4    0.43/11   0.20/19 
 38 Becmer Damian 97               69.39  5.06/26   7.11/20   9.05/16  10.52/13  24.16/37  28.40/38  30.12/38  32.20/35  39.12/32  42.27/30 
    WKS Śląsk Wrocław                     5.06/26   2.05/23   1.54/21   1.47/8   13.24/39   4.24/27   1.32/27   2.08/18   6.52/20   3.15/23 
                                         50.13/34  58.16/35  66.46/37  67.46/38  68.30/38  69.20/38  69.39/38 
                                          7.46/34   8.03/36   8.30/39   1.00/38   0.44/14   0.50/28   0.19/8  
 39 Domagała Marcel 98             70.09  7.42/37   9.24/32  11.58/31  14.30/27  21.52/35  26.49/36  28.44/35  32.06/33  39.54/34  43.22/33 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             7.42/37   1.42/15   2.34/31   2.32/25   7.22/30   4.57/33   1.55/35   3.22/34   7.48/32   3.28/28 
                                         49.24/33  57.33/33  67.12/39  67.59/39  68.55/39  69.46/39  70.09/39 
                                          6.02/24   8.09/37   9.39/41   0.47/32   0.56/34   0.51/32   0.23/34 
 40 Myszkowski Maciej 98           73.08  6.38/31  10.32/36  12.51/34  14.44/30  17.34/21  22.13/20  25.07/26  30.12/31  42.04/39  50.02/40 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                6.38/31   3.54/37   2.19/28   1.53/13   2.50/13   4.39/31   2.54/38   5.05/38  11.52/40   7.58/39 
                                         57.27/40  65.48/40  69.33/40  70.32/40  71.35/40  72.42/40  73.08/40 
                                          7.25/32   8.21/38   3.45/30   0.59/37   1.03/39   1.07/40   0.26/40 
 41 Musiała Bartosz 98             75.12 19.47/41  21.39/41  24.03/41  31.46/39  37.06/41  45.19/41  46.47/41  49.02/41  56.24/41  60.28/41 
    UKS Grom Sokolniki                   19.47/41   1.52/20   2.24/29   7.43/39   5.20/26   8.13/40   1.28/23   2.15/23   7.22/27   4.04/32 
                                         65.11/41  69.14/41  72.26/41  73.10/41  74.03/41  74.49/41  75.12/41 
                                          4.43/17   4.03/17   3.12/24   0.44/27   0.53/30   0.46/19   0.23/34 
    Gudowski Maciej 98         NKl            /    15.13/    19.46/    22.29/    26.56/    31.02/    32.47/    44.56/    53.23/    55.54/   
    MKS Paulinum Jelenia Góra                 /         /     4.33/     2.43/     4.27/     4.06/     1.45/    12.09/     8.27/     2.31/   
                                         63.58/    68.26/    73.11/    73.56/    74.50/    75.42/    76.03/   
                                          8.04/     4.28/     4.45/     0.45/     0.54/     0.52/     0.21/   
    Boguszewski Mateusz 97     NKl        5.38/     7.19/    11.39/    13.30/    25.37/         /         /    35.47/         /         /   
    UKS Siódemka Rumia                    5.38/     1.41/     4.20/     1.51/    12.07/         /         /         /         /         /   
                                              /         /    63.57/    64.47/    65.48/    66.58/    67.33/   
                                              /         /         /     0.50/     1.01/     1.10/     0.35/   
    Sawościanik Adam 97        NKl        3.11/     4.47/     6.50/     8.03/    11.06/    14.11/    15.03/    16.30/    22.41/    28.20/   
    UKS Traper Złocieniec                 3.11/     1.36/     2.03/     1.13/     3.03/     3.05/     0.52/     1.27/     6.11/     5.39/   
                                              /         /         /    48.16/    49.25/    50.30/    50.57/   
                                              /         /         /         /     1.09/     1.05/     0.27/   
    Węgrzyn Jakub 98           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
    Szymoniak Tomasz 98        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LKO Leszno                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
    Rutka Jan 98               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UNTS Warszawa                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         4.4km    0m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-66      2-32      3-69      4-61      5-38      6-40      7-63      8-42      9-43     10-64    
                                      11-45     12-47     13-50     14-65     15-51     16-72     17-55     18-56     19-58     20-59    
                                      21-100   
  1 Wołowczyk Krzysztof 95         36.43  1.05/1*   1.54/1*   3.08/1*   4.19/1*   5.44/1*   6.21/1*   8.56/1*   9.52/1*  12.03/1*  18.08/1* 
    UNTS Warszawa                         1.05/1*   0.49/1*   1.14/10   1.11/2    1.25/6    0.37/10   2.35/1*   0.56/6    2.11/9    6.05/8  
                                         22.44/5   24.15/4   26.46/4   28.08/4   29.21/4   32.05/1*  33.04/1*  34.45/1*  35.14/1*  35.52/1* 
                                          4.36/22   1.31/17   2.31/4    1.22/12   1.13/3    2.44/1*   0.59/15   1.41/4    0.29/4    0.38/6  
                                         36.27/1*  36.43/1* 
                                          0.35/2    0.16/1* 
  2 Rzeńca Krzysztof 96            37.01  1.57/20   2.55/14   3.59/9    5.13/7    7.48/12   8.28/11  11.42/10  12.33/10  14.26/9   18.56/5  
    UKS Orientuś Łódź                     1.57/20   0.58/4    1.04/7    1.14/3    2.35/24   0.40/15   3.14/10   0.51/2    1.53/1*   4.30/1* 
                                         21.21/2   23.45/2   25.46/2   27.01/2   28.21/1*  32.22/2   33.09/2   35.06/2   35.36/2   36.10/2  
                                          2.25/1*   2.24/25   2.01/1*   1.15/8    1.20/4    4.01/15   0.47/2    1.57/15   0.30/5    0.34/1* 
                                         36.45/2   37.01/2  
                                          0.35/2    0.16/1* 
  3 Piotrowski Radosław 96         37.49  1.16/6    2.16/3    3.18/2    4.42/3    6.06/4    6.46/4    9.45/3   11.35/6   13.31/6   18.30/3  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.16/6    1.00/6    1.02/4    1.24/10   1.24/5    0.40/15   2.59/4    1.50/31   1.56/5    4.59/2  
                                         21.55/4   22.46/1*  25.31/1*  26.49/1*  29.18/3   33.04/3   34.00/3   35.43/3   36.13/3   36.50/3  
                                          3.25/8    0.51/1*   2.45/8    1.18/9    2.29/23   3.46/13   0.56/12   1.43/7    0.30/5    0.37/4  
                                         37.30/3   37.49/3  
                                          0.40/9    0.19/15 
  4 Garbacik Michał 95             38.42  1.20/7    2.26/6    3.29/4    4.54/5    6.37/6    7.11/6    9.59/4   10.45/3   12.38/3   18.30/3  
    WKS Wawel Kraków                      1.20/7    1.06/9    1.03/5    1.25/11   1.43/12   0.34/3    2.48/2    0.46/1*   1.53/1*   5.52/5  
                                         21.51/3   24.12/3   26.14/3   27.22/3   28.32/2   34.35/4   35.17/4   36.42/4   37.09/4   37.45/4  
                                          3.21/7    2.21/23   2.02/2    1.08/2    1.10/1*   6.03/29   0.42/1*   1.25/1*   0.27/1*   0.36/2  
                                         38.25/4   38.42/4  
                                          0.40/9    0.17/5  
  5 Podsiadły Mateusz 95           40.27  1.13/4    2.03/2    3.33/5    4.42/3    5.59/3    6.30/2    9.23/2   10.23/2   12.16/2   18.29/2  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.13/4    0.50/2    1.30/22   1.09/1*   1.17/1*   0.31/1*   2.53/3    1.00/9    1.53/1*   6.13/11 
                                         21.11/1*  24.56/6   29.35/8   30.48/8   32.00/8   35.45/6   36.34/6   38.13/6   38.44/6   39.24/6  
                                          2.42/3    3.45/30   4.39/24   1.13/5    1.12/2    3.45/12   0.49/3    1.39/2    0.31/9    0.40/11 
                                         40.06/5   40.27/5  
                                          0.42/14   0.21/24 
  6 Konarzewski Sebastian 95       40.33  1.29/12   3.10/18   4.30/15   5.48/12   7.45/10   8.23/10  11.44/11  12.59/12  15.40/12  21.20/12 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                1.29/12   1.41/26   1.20/14   1.18/6    1.57/17   0.38/13   3.21/11   1.15/19   2.41/21   5.40/4  
                                         24.33/9   25.38/8   28.39/5   29.51/5   31.30/5   35.14/5   36.07/5   38.04/5   38.38/5   39.21/5  
                                          3.13/5    1.05/4    3.01/11   1.12/3    1.39/11   3.44/11   0.53/6    1.57/15   0.34/12   0.43/16 
                                         40.09/6   40.33/6  
                                          0.48/26   0.24/33 
  7 Wiśniewski Łukasz 96           41.00  1.35/14   2.43/9    4.45/17   6.10/15   7.46/11   8.34/12  11.44/11  12.43/11  14.50/10  20.45/10 
    UKS Siódemka Rumia                    1.35/14   1.08/10   2.02/29   1.25/11   1.36/10   0.48/28   3.10/9    0.59/8    2.07/7    5.55/6  
                                         24.31/8   26.09/9   28.44/6   30.23/7   31.56/7   35.59/7   37.05/7   38.47/7   39.24/7   40.01/7  
                                          3.46/11   1.38/19   2.35/5    1.39/23   1.33/10   4.03/16   1.06/22   1.42/6    0.37/18   0.37/4  
                                         40.42/7   41.00/7  
                                          0.41/12   0.18/7  
  8 Nowak Maciej 96                41.27  1.52/18   2.46/12   3.43/8    5.19/9    6.39/7    7.15/7   10.17/5   11.10/4   13.16/4   19.23/6  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             1.52/18   0.54/3    0.57/3    1.36/19   1.20/2    0.36/8    3.02/5    0.53/4    2.06/6    6.07/9  
                                         24.48/10  27.24/10  30.40/11  31.53/11  33.23/11  36.36/9   37.30/9   39.23/8   39.51/8   40.27/8  
                                          5.25/24   2.36/27   3.16/16   1.13/5    1.30/7    3.13/3    0.54/7    1.53/11   0.28/3    0.36/2  
                                         41.09/8   41.27/8  
                                          0.42/14   0.18/7  
  9 Szeliga Bartosz 96             41.34  1.06/2    3.05/16   3.59/9    5.22/10   6.57/9    7.33/9   10.40/8   11.40/7   13.52/7   20.00/8  
    UKS Tukan Iwiny                       1.06/2    1.59/28   0.54/1*   1.23/8    1.35/9    0.36/8    3.07/7    1.00/9    2.12/10   6.08/10 
                                         24.03/6   24.55/5   28.52/7   30.04/6   31.45/6   36.12/8   37.06/8   39.36/9   40.03/9   40.43/9  
                                          4.03/15   0.52/2    3.57/19   1.12/3    1.41/13   4.27/21   0.54/7    2.30/24   0.27/1*   0.40/11 
                                         41.16/9   41.34/9  
                                          0.33/1*   0.18/7  
 10 Dzioba Mateusz 95              42.38  3.49/32   4.47/27   6.08/27   7.24/22   9.09/16   9.46/16  13.43/17  14.36/16  16.46/13  22.46/13 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             3.49/32   0.58/4    1.21/17   1.16/5    1.45/13   0.37/10   3.57/18   0.53/4    2.10/8    6.00/7  
                                         25.25/11  27.47/11  30.31/10  31.50/10  33.18/10  37.49/10  38.46/10  40.30/10  41.00/10  41.41/10 
                                          2.39/2    2.22/24   2.44/7    1.19/10   1.28/6    4.31/23   0.57/13   1.44/8    0.30/5    0.41/14 
                                         42.20/10  42.38/10 
                                          0.39/7    0.18/7  
 11 Szuryga Bartosz 95             43.39  1.24/10   2.24/4    3.36/6    5.05/6    6.27/5    7.02/5   10.31/6   11.40/7   14.00/8   21.16/11 
    MKS Start Lublin                      1.24/10   1.00/6    1.12/9    1.29/14   1.22/4    0.35/6    3.29/12   1.09/14   2.20/13   7.16/19 
                                         24.19/7   25.16/7   29.45/9   30.58/9   32.30/9   38.38/11  39.29/11  41.25/11  41.56/11  42.36/11 
                                          3.03/4    0.57/3    4.29/23   1.13/5    1.32/9    6.08/30   0.51/4    1.56/14   0.31/9    0.40/11 
                                         43.18/11  43.39/11 
                                          0.42/14   0.21/24 
 12 Kaczmarek Szymon 95            45.45  2.07/25   4.08/24   5.45/24   7.18/21  10.18/25  10.53/22  14.30/19  15.30/18  17.47/17  24.31/15 
    HKS Azymut Mochy                      2.07/25   2.01/29   1.37/25   1.33/16   3.00/26   0.35/6    3.37/13   1.00/9    2.17/11   6.44/14 
                                         28.08/12  29.33/12  34.33/15  36.01/14  37.27/13  40.41/12  41.35/12  43.30/12  44.00/12  44.44/12 
                                          3.37/9    1.25/14   5.00/26   1.28/16   1.26/5    3.14/4    0.54/7    1.55/12   0.30/5    0.44/18 
                                         45.25/12  45.45/12 
                                          0.41/12   0.20/21 
 13 Ciekański Mateusz 95           46.35  1.08/3    2.24/4    3.20/3    4.35/2    5.56/2    6.30/2   10.42/9   12.28/9   14.53/11  20.27/9  
    UKS Azymut Pabianice                  1.08/3    1.16/16   0.56/2    1.15/4    1.21/3    0.34/3    4.12/19   1.46/30   2.25/14   5.34/3  
                                         28.25/13  29.41/13  33.15/12  34.39/12  38.22/15  41.42/14  42.36/14  44.17/13  44.51/13  45.30/13 
                                          7.58/30   1.16/7    3.34/17   1.24/14   3.43/28   3.20/6    0.54/7    1.41/4    0.34/12   0.39/9  
                                         46.16/13  46.35/13 
                                          0.46/23   0.19/15 
 14 Marszałek Patryk 95            47.03  1.35/14   2.43/9    3.59/9    5.22/10   6.51/8    7.31/8   10.36/7   11.27/5   13.21/5   19.34/7  
    UKS Azymut Dębów                      1.35/14   1.08/10   1.16/11   1.23/8    1.29/8    0.40/15   3.05/6    0.51/2    1.54/4    6.13/11 
                                         30.51/17  32.01/17  34.03/13  35.03/13  36.34/12  42.08/15  43.00/15  44.45/14  45.20/14  45.59/14 
                                         11.17/32   1.10/5    2.02/2    1.00/1*   1.31/8    5.34/26   0.52/5    1.45/9    0.35/14   0.39/9  
                                         46.42/14  47.03/14 
                                          0.43/18   0.21/24 
 15 Rosochacki Marek 96            47.46  1.20/7    3.02/15   4.22/13   5.50/13   7.52/13   8.36/13  12.27/13  13.59/13  16.58/14  25.34/18 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                1.20/7    1.42/27   1.20/14   1.28/13   2.02/18   0.44/24   3.51/16   1.32/27   2.59/24   8.36/26 
                                         28.49/14  30.02/14  34.29/14  36.06/15  37.48/14  41.25/13  42.31/13  45.06/15  45.50/15  46.35/15 
                                          3.15/6    1.13/6    4.27/22   1.37/21   1.42/14   3.37/7    1.06/22   2.35/27   0.44/27   0.45/23 
                                         47.24/15  47.46/15 
                                          0.49/28   0.22/31 
 16 Zamojski Paweł 95              48.13  1.56/19   4.47/27   6.07/26   7.45/26   9.10/17   9.51/17  13.00/14  14.01/14  17.02/15  23.25/14 
    UKS Siódemka Rumia                    1.56/19   2.51/30   1.20/14   1.38/21   1.25/6    0.41/20   3.09/8    1.01/12   3.01/26   6.23/13 
                                         30.13/16  31.43/16  34.47/16  36.32/16  40.23/17  43.30/16  44.31/16  46.10/16  46.41/16  47.19/16 
                                          6.48/26   1.30/16   3.04/12   1.45/25   3.51/29   3.07/2    1.01/16   1.39/2    0.31/9    0.38/6  
                                         47.54/16  48.13/16 
                                          0.35/2    0.19/15 
 17 Porzycz Zbigniew 96            51.01  1.13/4    2.50/13   4.40/16   6.50/16   9.16/18   9.57/18  13.48/18  15.40/19  18.19/19  25.03/17 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.13/4    1.37/24   1.50/27   2.10/28   2.26/23   0.41/20   3.51/16   1.52/33   2.39/19   6.44/14 
                                         29.15/15  30.47/15  35.51/17  37.29/17  40.11/16  44.55/17  45.59/17  48.21/17  48.59/17  49.49/17 
                                          4.12/16   1.32/18   5.04/27   1.38/22   2.42/24   4.44/24   1.04/18   2.22/21   0.38/20   0.50/29 
                                         50.41/17  51.01/17 
                                          0.52/29   0.20/21 
 18 Pałka Szymon 96                51.18  1.31/13   2.44/11   4.28/14   6.02/14   9.06/15   9.43/15  13.32/16  14.46/17  17.59/18  28.00/22 
    UKS Orientuś Łódź                     1.31/13   1.13/15   1.44/26   1.34/17   3.04/27   0.37/10   3.49/15   1.14/18   3.13/29  10.01/28 
                                         31.43/18  34.00/20  37.07/18  38.40/18  40.55/18  45.00/18  46.22/18  48.57/18  49.37/18  50.21/18 
                                          3.43/10   2.17/22   3.07/13   1.33/18   2.15/20   4.05/17   1.22/30   2.35/27   0.40/23   0.44/18 
                                         51.00/18  51.18/18 
                                          0.39/7    0.18/7  
 19 Kaczocha Przemysław 96         52.42  3.05/29   4.17/25   5.35/23   7.50/27   9.52/21  10.43/21  15.16/22  16.26/21  18.44/20  29.12/24 
    UKS Arkady Raszków                    3.05/29   1.12/13   1.18/13   2.15/29   2.02/18   0.51/29   4.33/22   1.10/15   2.18/12  10.28/29 
                                         33.08/22  36.04/23  40.09/21  41.30/21  43.57/20  47.13/19  48.17/19  50.12/19  50.57/19  51.42/19 
                                          3.56/13   2.56/28   4.05/20   1.21/11   2.27/22   3.16/5    1.04/18   1.55/12   0.45/28   0.45/23 
                                         52.24/19  52.42/19 
                                          0.42/14   0.18/7  
 20 Deptulski Mateusz 95           53.54  1.40/16   3.10/18   5.26/22   7.26/24   9.17/19   9.58/19  16.16/23  17.49/23  20.17/23  27.26/19 
    UKS Siódemka Rumia                    1.40/16   1.30/20   2.16/31   2.00/27   1.51/16   0.41/20   6.18/26   1.33/28   2.28/15   7.09/17 
                                         34.15/23  35.38/22  40.36/22  42.11/22  43.51/19  47.28/20  48.36/20  51.17/20  52.08/20  52.52/20 
                                          6.49/27   1.23/12   4.58/25   1.35/20   1.40/12   3.37/7    1.08/24   2.41/29   0.51/32   0.44/18 
                                         53.36/20  53.54/20 
                                          0.44/21   0.18/7  
 21 Anc Kamil 95                   54.46  2.04/23   3.15/20   6.41/28   8.20/28  10.32/26  11.24/26  15.12/21  16.22/20  19.18/21  27.27/20 
    UNTS Warszawa                         2.04/23   1.11/12   3.26/32   1.39/22   2.12/21   0.52/30   3.48/14   1.10/15   2.56/23   8.09/22 
                                         31.43/18  33.45/19  37.20/19  39.12/19  44.44/21  48.40/21  49.54/21  52.02/21  52.40/21  53.33/21 
                                          4.16/17   2.02/21   3.35/18   1.52/27   5.32/30   3.56/14   1.14/28   2.08/17   0.38/20   0.53/31 
                                         54.30/21  54.46/21 
                                          0.57/32   0.16/1* 
 22 Hołub Krzysztof 95             56.09  1.23/9    2.35/8    3.42/7    5.17/8   11.48/27  12.21/27  16.40/24  17.51/24  21.00/24  28.13/23 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             1.23/9    1.12/13   1.07/8    1.35/18   6.31/31   0.33/2    4.19/21   1.11/17   3.09/28   7.13/18 
                                         31.59/20  33.19/18  42.23/23  43.46/23  45.35/22  50.40/22  51.44/22  54.00/23  54.36/23  55.14/23 
                                          3.46/11   1.20/9    9.04/31   1.23/13   1.49/16   5.05/25   1.04/18   2.16/19   0.36/16   0.38/6  
                                         55.52/22  56.09/22 
                                          0.38/6    0.17/5  
 22 Skorupa Marek 96               56.09  1.28/11   2.29/7    4.03/12   6.55/19   8.34/14   9.12/14  13.29/15  14.27/15  17.04/16  24.57/16 
    WKS Wawel Kraków                      1.28/11   1.01/8    1.34/24   2.52/32   1.39/11   0.38/13   4.17/20   0.58/7    2.37/17   7.53/21 
                                         32.07/21  34.35/21  37.24/20  39.15/20  47.24/25  51.04/23  52.01/23  53.51/22  54.27/22  55.10/22 
                                          7.10/28   2.28/26   2.49/9    1.51/26   8.09/32   3.40/10   0.57/13   1.50/10   0.36/16   0.43/16 
                                         55.53/23  56.09/22 
                                          0.43/18   0.16/1* 
 24 Socik Sebastian 96             57.07  2.04/23   7.20/31   8.53/30  11.40/30  13.26/29  14.06/28  21.30/27  22.45/27  25.58/26  33.01/25 
    UKS Siódemka Rumia                    2.04/23   5.16/31   1.33/23   2.47/31   1.46/14   0.40/15   7.24/28   1.15/19   3.13/29   7.03/16 
                                         37.24/25  38.44/24  42.51/25  44.31/25  46.50/24  51.04/23  52.12/24  54.30/24  55.10/24  56.09/24 
                                          4.23/18   1.20/9    4.07/21   1.40/24   2.19/21   4.14/18   1.08/24   2.18/20   0.40/23   0.59/33 
                                         56.49/24  57.07/24 
                                          0.40/9    0.18/7  
 25 Powichrowski Patryk 95         57.46  2.02/22   3.38/21   4.54/18   7.25/23   9.43/20  10.28/20  15.10/20  16.26/21  19.19/22  27.46/21 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                2.02/22   1.36/23   1.16/11   2.31/30   2.18/22   0.45/26   4.42/23   1.16/21   2.53/22   8.27/25 
                                         35.05/24  39.23/25  42.23/23  43.54/24  45.44/23  51.29/25  52.32/25  54.58/25  55.40/25  56.31/25 
                                          7.19/29   4.18/31   3.00/10   1.31/17   1.50/17   5.45/27   1.03/17   2.26/23   0.42/26   0.51/30 
                                         57.25/25  57.46/25 
                                          0.54/31   0.21/24 
 26 Androsov Serhii 95             59.08  2.46/28  10.14/32  11.17/32  12.38/31  15.18/31  15.52/31  22.24/29  23.29/29  26.04/27  35.09/27 
    WKS Wawel Kraków                      2.46/28   7.28/32   1.03/5    1.21/7    2.40/25   0.34/3    6.32/27   1.05/13   2.35/16   9.05/27 
                                         40.14/27  41.37/27  44.18/26  45.52/26  49.32/26  53.11/26  54.15/26  56.45/26  57.20/26  58.04/26 
                                          5.05/23   1.23/12   2.41/6    1.34/19   3.40/27   3.39/9    1.04/18   2.30/24   0.35/14   0.44/18 
                                         58.47/26  59.08/26 
                                          0.43/18   0.21/24 
 27 Baranowski Mateusz 95          63.14  3.19/30   4.39/26   6.02/25   7.44/25  15.11/30  15.51/30  20.39/26  22.05/26  27.27/30  35.11/28 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                3.19/30   1.20/17   1.23/20   1.42/23   7.27/32   0.40/15   4.48/24   1.26/25   5.22/32   7.44/20 
                                         39.43/26  40.59/26  46.22/28  48.23/27  50.31/28  56.31/27  57.50/27  60.44/27  61.21/27  62.06/27 
                                          4.32/21   1.16/7    5.23/28   2.01/28   2.08/19   6.00/28   1.19/29   2.54/30   0.37/18   0.45/23 
                                         62.54/27  63.14/27 
                                          0.48/26   0.20/21 
 28 Marciniak Patryk 95            64.56  1.48/17   3.09/17   5.12/20   7.03/20  10.12/23  11.05/24  21.41/28  23.12/28  25.50/25  34.08/26 
    UKS Azymut Pabianice                  1.48/17   1.21/19   2.03/30   1.51/25   3.09/28   0.53/31  10.36/31   1.31/26   2.38/18   8.18/23 
                                         40.30/28  41.51/28  45.03/27  48.23/27  50.14/27  56.47/28  60.12/28  62.23/28  63.08/28  63.49/28 
                                          6.22/25   1.21/11   3.12/15   3.20/33   1.51/18   6.33/33   3.25/33   2.11/18   0.45/28   0.41/14 
                                         64.35/28  64.56/28 
                                          0.46/23   0.21/24 
 29 Kłoczek Szymon 95              68.18  2.43/27   4.03/23   5.25/21   6.54/18  10.10/22  10.54/23  22.33/30  23.51/30  26.53/29  45.30/31 
    UKS Azymut Siedliska                  2.43/27   1.20/17   1.22/18   1.29/14   3.16/29   0.44/24  11.39/33   1.18/22   3.02/27  18.37/33 
                                         49.57/30  51.23/29  54.32/29  55.59/29  57.43/29  62.04/29  63.14/29  65.39/29  66.24/29  67.12/29 
                                          4.27/19   1.26/15   3.09/14   1.27/15   1.44/15   4.21/20   1.10/26   2.25/22   0.45/28   0.48/28 
                                         67.59/29  68.18/29 
                                          0.47/25   0.19/15 
 30 Suwada Kamil 96                85.25  2.00/21   3.40/22   5.03/19   6.52/17  10.12/23  11.15/25  18.43/25  20.19/25  26.39/28  43.47/30 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             2.00/21   1.40/25   1.23/20   1.49/24   3.20/30   1.03/33   7.28/29   1.36/29   6.20/33  17.08/32 
                                         47.46/29  59.42/32  65.55/31  68.39/31  71.26/30  77.57/30  79.09/30  82.12/30  83.10/30  84.07/30 
                                          3.59/14  11.56/33   6.13/29   2.44/32   2.47/25   6.31/32   1.12/27   3.03/32   0.58/33   0.57/32 
                                         85.06/30  85.25/30 
                                          0.59/33   0.19/15 
 31 Kacała Mateusz 96              87.22  3.19/30   4.49/29   6.48/29  19.00/33  20.49/32  21.32/32  32.25/33  33.47/33  36.26/33  48.17/32 
    UKS GOK Galewice                      3.19/30   1.30/20   1.59/28  12.12/33   1.49/15   0.43/23  10.53/32   1.22/23   2.39/19  11.51/30 
                                         52.46/31  55.53/30  64.30/30  66.47/30  76.21/32  80.50/32  81.45/31  84.41/31  85.22/31  86.09/31 
                                          4.29/20   3.07/29   8.37/30   2.17/30   9.34/33   4.29/22   0.55/11   2.56/31   0.41/25   0.47/27 
                                         87.01/31  87.22/31 
                                          0.52/29   0.21/24 
 32 Franek Łukasz 96               91.43  4.26/33   5.57/30   9.25/31  11.22/29  13.24/28  14.18/29  22.42/31  24.33/31  27.57/31  36.23/29 
    HKS Azymut Mochy                      4.26/33   1.31/22   3.28/33   1.57/26   2.02/18   0.54/32   8.24/30   1.51/32   3.24/31   8.26/24 
                                         55.23/32  57.15/31  68.26/32  70.43/32  73.31/31  79.58/31  81.45/31  89.23/32  90.02/32  90.47/32 
                                         19.00/33   1.52/20  11.11/32   2.17/30   2.48/26   6.27/31   1.47/32   7.38/33   0.39/22   0.45/23 
                                         91.24/32  91.43/32 
                                          0.37/5    0.19/15 
 33 Kania Adam 96                 122.49  2.12/26  12.51/33  14.13/33  15.50/32  23.54/33  24.40/33  29.29/32  30.54/32  33.53/32  50.44/33 
    WKS Wawel Kraków                      2.12/26  10.39/33   1.22/18   1.37/20   8.04/33   0.46/27   4.49/25   1.25/24   2.59/24  16.51/31 
                                         59.51/33  70.37/33 102.03/33 104.07/33 111.57/33 116.17/33 117.40/33 120.11/33 120.58/33 121.42/33 
                                          9.07/31  10.46/32  31.26/33   2.04/29   7.50/31   4.20/19   1.23/31   2.31/26   0.47/31   0.44/18 
                                        122.27/33 122.49/33 
                                          0.45/22   0.22/31 
    Tłuczek Wojciech 96        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Siedliska                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Jurdeczka Damian 95        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LKO Leszno                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Kowalski Marcin 95         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LKO Leszno                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20         4.9km    0m 23k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-66      2-32      3-69      4-36      5-37      6-40      7-63      8-42      9-43     10-64    
                                      11-46     12-44     13-47     14-50     15-65     16-49     17-48     18-51     19-72     20-55    
                                      21-56     22-59     23-100   
  1 Niewiedziała Robert 93         39.56  1.49/9    2.41/5    3.33/3    4.42/2    4.59/2    6.16/2   10.55/7   11.32/5   13.53/4   18.24/1* 
    UKS Siódemka Rumia                    1.49/9    0.52/1*   0.52/1*   1.09/1*   0.17/2    1.17/3    4.39/12   0.37/1*   2.21/9    4.31/1* 
                                         20.31/2   21.58/2   23.39/1*  26.37/1*  27.53/1*  30.13/1*  30.50/1*  32.39/1*  35.11/1*  36.04/1* 
                                          2.07/10   1.27/7    1.41/1*   2.58/7    1.16/1*   2.20/1*   0.37/2    1.49/1*   2.32/1*   0.53/2  
                                         37.52/1*  39.01/1*  39.39/1*  39.56/1* 
                                          1.48/2    1.09/3    0.38/3    0.17/3  
  2 Dudek Wojciech 94              40.59  1.56/12   3.14/11   4.15/10   5.33/9    5.52/9    7.27/10  10.16/3   11.11/3   13.09/2   19.05/3  
    PUKS Młode Orły                       1.56/12   1.18/8    1.01/4    1.18/4    0.19/4    1.35/11   2.49/1*   0.55/3    1.58/2    5.56/5  
                                         20.57/3   22.08/3   23.59/2   26.37/1*  27.55/2   30.26/2   31.01/2   33.01/2   36.11/2   37.08/2  
                                          1.52/8    1.11/3    1.51/2    2.38/2    1.18/2    2.31/3    0.35/1*   2.00/2    3.10/3    0.57/6  
                                         38.57/2   40.07/2   40.44/2   40.59/2  
                                          1.49/4    1.10/4    0.37/1*   0.15/1* 
  3 Owczarek Rafał 93              44.05  1.21/3    2.15/1*   3.23/2    4.38/1*   4.57/1*   6.15/1*  10.27/4   11.23/4   13.17/3   19.18/4  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                1.21/3    0.54/2    1.08/9    1.15/2    0.19/4    1.18/4    4.12/7    0.56/4    1.54/1*   6.01/7  
                                         21.22/4   22.27/4   25.25/3   28.10/3   29.31/3   32.05/3   32.53/3   36.31/3   39.19/3   40.10/3  
                                          2.04/9    1.05/1*   2.58/6    2.45/4    1.21/4    2.34/4    0.48/3    3.38/10   2.48/2    0.51/1* 
                                         42.05/3   43.10/3   43.48/3   44.05/3  
                                          1.55/8    1.05/1*   0.38/3    0.17/3  
  4 Ostój Piotr 94                 45.53  1.53/11   2.57/8    3.59/6    5.23/6    5.42/7    7.05/6   10.53/6   12.14/7   15.03/8   20.27/6  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.53/11   1.04/6    1.02/5    1.24/9    0.19/4    1.23/6    3.48/5    1.21/12   2.49/10   5.24/2  
                                         22.36/6   24.04/5   27.18/6   30.29/7   31.56/6   34.31/5   35.26/6   37.30/4   41.02/4   41.56/4  
                                          2.09/11   1.28/8    3.14/9    3.11/10   1.27/7    2.35/5    0.55/7    2.04/3    3.32/7    0.54/4  
                                         43.43/4   44.58/4   45.36/4   45.53/4  
                                          1.47/1*   1.15/6    0.38/3    0.17/3  
  5 Szmulkowski Adam 93            46.11  1.21/3    2.16/2    3.21/1*   4.44/3    5.02/3    6.16/2    9.09/1*  10.01/1*  14.25/6   20.08/5  
    PUKS Młode Orły                       1.21/3    0.55/4    1.05/7    1.23/8    0.18/3    1.14/1*   2.53/2    0.52/2    4.24/14   5.43/3  
                                         23.04/9   24.18/7   27.27/8   30.15/6   31.52/5   34.34/6   35.25/5   38.02/5   41.23/5   42.16/5  
                                          2.56/13   1.14/4    3.09/8    2.48/5    1.37/9    2.42/6    0.51/6    2.37/4    3.21/6    0.53/2  
                                         44.04/5   45.12/5   45.52/5   46.11/5  
                                          1.48/2    1.08/2    0.40/7    0.19/9  
  6 Majewski Igor 93               48.11  1.49/9    2.43/6    3.40/4    4.59/4    5.19/4    6.35/4    9.50/2   10.55/2   12.55/1*  18.52/2  
    KS Spójnia Warszawa                   1.49/9    0.54/2    0.57/2    1.19/5    0.20/8    1.16/2    3.15/3    1.05/7    2.00/3    5.57/6  
                                         20.30/1*  21.39/1*  26.21/5   29.39/5   32.15/7   34.36/7   36.05/7   38.44/6   42.53/6   43.53/6  
                                          1.38/5    1.09/2    4.42/13   3.18/11   2.36/14   2.21/2    1.29/13   2.39/5    4.09/10   1.00/9  
                                         45.51/6   47.09/6   47.52/6   48.11/6  
                                          1.58/9    1.18/7    0.43/9    0.19/9  
  7 Jasiński Witold 94             48.43  1.41/7    3.03/9    4.05/8    5.38/10   5.59/10   7.20/9   11.41/10  12.58/9   15.07/9   21.14/9  
    UKS Orientuś Łódź                     1.41/7    1.22/10   1.02/5    1.33/12   0.21/9    1.21/5    4.21/10   1.17/11   2.09/6    6.07/8  
                                         22.59/8   24.17/6   26.10/4   28.44/4   30.12/4   34.29/4   35.17/4   39.56/7   43.15/7   44.26/7  
                                          1.45/6    1.18/5    1.53/3    2.34/1*   1.28/8    4.17/13   0.48/3    4.39/11   3.19/5    1.11/13 
                                         46.29/7   47.48/7   48.26/7   48.43/7  
                                          2.03/11   1.19/9    0.38/3    0.17/3  
  8 Prasał Jakub 93                50.10  1.22/5    2.33/4    3.40/4    5.04/5    5.26/5    6.54/5   10.44/5   11.45/6   14.05/5   21.10/8  
    PUKS Młode Orły                       1.22/5    1.11/7    1.07/8    1.24/9    0.22/11   1.28/10   3.50/6    1.01/6    2.20/8    7.05/10 
                                         22.44/7   24.21/8   27.23/7   30.59/9   33.03/9   36.39/9   37.27/9   40.22/8   44.43/8   45.40/8  
                                          1.34/4    1.37/9    3.02/7    3.36/12   2.04/13   3.36/11   0.48/3    2.55/8    4.21/12   0.57/6  
                                         47.52/8   49.10/8   49.51/8   50.10/8  
                                          2.12/13   1.18/7    0.41/8    0.19/9  
  9 Iwaszczyszyn Joachim 94        51.22  1.18/1*   2.43/6    4.04/7    5.25/8    5.44/8    7.11/8   11.40/9   13.01/10  15.11/10  22.40/11 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.18/1*   1.25/11   1.21/13   1.21/6    0.19/4    1.27/8    4.29/11   1.21/12   2.10/7    7.29/12 
                                         24.04/11  25.26/9   27.44/9   30.50/8   32.27/8   36.20/8   37.19/8   42.30/9   45.42/9   46.41/9  
                                          1.24/2    1.22/6    2.18/4    3.06/9    1.37/9    3.53/12   0.59/8    5.11/12   3.12/4    0.59/8  
                                         48.48/9   50.13/9   51.06/9   51.22/9  
                                          2.07/12   1.25/12   0.53/12   0.16/2  
 10 Niedźwiecki Patryk 93          53.44  1.20/2    3.10/10   4.08/9    5.23/6    5.39/6    7.06/7   11.25/8   12.33/8   14.37/7   20.54/7  
    UKS Azymut Siedliska                  1.20/2    1.50/13   0.58/3    1.15/2    0.16/1*   1.27/8    4.19/9    1.08/10   2.04/4    6.17/9  
                                         22.26/5   27.44/10  31.43/11  34.33/11  35.54/10  38.45/10  41.44/11  44.39/10  48.41/10  49.36/10 
                                          1.32/3    5.18/13   3.59/11   2.50/6    1.21/4    2.51/7    2.59/14   2.55/8    4.02/8    0.55/5  
                                         51.34/10  52.48/10  53.25/10  53.44/10 
                                          1.58/9    1.14/5    0.37/1*   0.19/9  
 11 Kordala Michał 94              56.59  1.45/8    3.17/12   4.25/11   5.49/11   6.18/11   7.56/11  12.10/11  13.16/11  16.17/11  25.07/12 
    UKS Orientuś Łódź                     1.45/8    1.32/12   1.08/9    1.24/9    0.29/14   1.38/12   4.14/8    1.06/8    3.01/11   8.50/13 
                                         26.52/12  28.36/11  31.13/10  34.15/10  36.07/11  39.20/11  40.44/10  46.09/11  50.13/11  51.45/11 
                                          1.45/6    1.44/10   2.37/5    3.02/8    1.52/11   3.13/8    1.24/11   5.25/13   4.04/9    1.32/14 
                                         54.34/11  55.55/11  56.41/11  56.59/11 
                                          2.49/14   1.21/10   0.46/11   0.18/7  
 12 Jurczyk Tomasz 94              58.54  1.35/6    2.32/3    6.53/13   8.15/13   8.36/13  10.00/13  13.46/12  14.43/12  16.51/12  22.37/10 
    UKS Sparta Czyżowice                  1.35/6    0.57/5    4.21/14   1.22/7    0.21/9    1.24/7    3.46/4    0.57/5    2.08/5    5.46/4  
                                         23.54/10  33.10/12  37.12/12  39.52/12  41.12/12  44.28/12  45.35/12  48.17/12  53.06/12  54.07/12 
                                          1.17/1*   9.16/14   4.02/12   2.40/3    1.20/3    3.16/9    1.07/9    2.42/6    4.49/14   1.01/11 
                                         56.01/12  57.32/12  58.28/12  58.54/12 
                                          1.54/6    1.31/14   0.56/14   0.26/13 
 13 Zalewski Kasper 94             76.11  2.36/14   3.55/13   5.08/12   6.54/12   7.18/12   9.08/12  17.54/13  20.04/13  23.19/13  30.28/13 
    KS Spójnia Warszawa                   2.36/14   1.19/9    1.13/11   1.46/13   0.24/12   1.50/13   8.46/13   2.10/14   3.15/12   7.09/11 
                                         35.14/13  38.33/13  41.54/13  45.38/13  47.39/13  57.59/13  59.27/13  66.46/13  70.55/13  71.55/13 
                                          4.46/14   3.19/12   3.21/10   3.44/13   2.01/12  10.20/14   1.28/12   7.19/14   4.09/10   1.00/9  
                                         73.49/13  75.10/13  75.53/13  76.11/13 
                                          1.54/6    1.21/10   0.43/9    0.18/7  
 14 Jaroszek radosław 94           90.54  2.31/13  16.24/14  17.41/14  19.32/14  19.56/14  21.50/14  35.56/14  37.03/14  40.35/14  49.36/14 
    MUKS Gliwice                          2.31/13  13.53/14   1.17/12   1.51/14   0.24/12   1.54/14  14.06/14   1.07/9    3.32/13   9.01/14 
                                         52.07/14  54.08/14  61.28/14  71.55/14  73.16/14  76.32/14  77.40/14  80.23/14  85.04/14  86.13/14 
                                          2.31/12   2.01/11   7.20/14  10.27/14   1.21/4    3.16/9    1.08/10   2.43/7    4.41/13   1.09/12 
                                         88.04/14  89.33/14  90.28/14  90.54/14 
                                          1.51/5    1.29/13   0.55/13   0.26/13 
    Bolewicz Patryk 94         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LKO Leszno                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Dubicki Mikołaj 94         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LKO Leszno                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Nowak Bartłomiej 93        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KS Spójnia Warszawa                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
    Parfianowicz Piotr 94      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UNTS Warszawa                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         5.5km    0m 24k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-61      3-33      4-32      5-69      6-60      7-36      8-39      9-67     10-49    
                                      11-47     12-45     13-46     14-50     15-71     16-72     17-52     18-65     19-51     20-57    
                                      21-56     22-62     23-59     24-100   
  1 Pawlak Bartosz 90              39.19  1.52/1*   3.49/1*   4.35/1*   5.10/1*   6.01/1*   6.47/1*   7.44/1*   9.28/1*  13.38/1*  15.44/1* 
    WKS Grunwal Poznań                    1.52/1*   1.57/1*   0.46/1*   0.35/2    0.51/2    0.46/1*   0.57/1*   1.44/1*   4.10/1*   2.06/5  
                                         17.17/1*  18.23/1*  19.36/1*  22.53/1*  23.49/1*  27.53/1*  28.54/1*  31.11/1*  32.07/1*  35.23/1* 
                                          1.33/9    1.06/1*   1.13/5    3.17/16   0.56/2    4.04/14   1.01/4    2.17/3    0.56/1*   3.16/1* 
                                         36.22/1*  37.48/1*  38.29/1*  39.02/1*  39.19/1* 
                                          0.59/1*   1.26/19   0.41/2    0.33/3    0.17/1* 
  2 Włodarczyk Kamil 87            43.28  1.57/4    3.56/2    4.50/2    5.34/2    6.36/2    7.36/2    8.35/2   10.48/2   15.49/2   17.52/2  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  1.57/4    1.59/3    0.54/10   0.44/15   1.02/10   1.00/10   0.59/3    2.13/11   5.01/11   2.03/4  
                                         19.13/2   21.20/2   22.28/2   24.49/2   25.46/2   29.00/2   30.00/2   32.56/2   34.20/2   39.00/2  
                                          1.21/4    2.07/18   1.08/3    2.21/1*   0.57/4    3.14/3    1.00/3    2.56/12   1.24/13   4.40/16 
                                         40.32/2   41.50/2   42.35/2   43.10/2   43.28/2  
                                          1.32/20   1.18/10   0.45/8    0.35/4    0.18/7  
  3 Wensław Mateusz 87             43.37  3.34/27   5.40/21   6.31/17   7.09/15   8.16/12   9.06/10  10.07/9   12.34/9   17.14/7   19.15/7  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  3.34/27   2.06/5    0.51/6    0.38/8    1.07/14   0.50/3    1.01/5    2.27/16   4.40/5    2.01/2  
                                         21.35/10  22.59/7   24.17/7   26.56/7   28.29/9   32.19/7   33.17/7   35.22/6   36.22/5   39.48/3  
                                          2.20/25   1.24/5    1.18/8    2.39/5    1.33/14   3.50/12   0.58/2    2.05/1*   1.00/2    3.26/2  
                                         40.51/3   41.58/3   42.43/3   43.20/3   43.37/3  
                                          1.03/3    1.07/6    0.45/8    0.37/6    0.17/1* 
  4 Olejnik Michał 92              44.28  4.47/31   6.44/27   7.31/25   8.07/25   8.54/21  10.01/18  11.00/17  12.50/13  17.43/10  19.45/8  
    WKS Grunwal Poznań                    4.47/31   1.57/1*   0.47/2    0.36/4    0.47/1*   1.07/19   0.59/3    1.50/4    4.53/8    2.02/3  
                                         21.08/7   23.12/8   24.19/8   26.42/6   27.51/5   31.01/5   32.03/4   34.44/4   36.13/4   40.44/6  
                                          1.23/5    2.04/16   1.07/2    2.23/2    1.09/6    3.10/2    1.02/7    2.41/6    1.29/15   4.31/12 
                                         41.45/5   42.50/4   43.32/4   44.10/4   44.28/4  
                                          1.01/2    1.05/2    0.42/3    0.38/9    0.18/7  
  5 Kowalski Wojciech 82           44.32  2.17/9    4.23/6    5.10/5    5.44/3    6.38/3    7.45/3    8.47/3   11.43/6   16.23/5   18.16/4  
    WKS Śląsk Wrocław                     2.17/9    2.06/5    0.47/2    0.34/1*   0.54/4    1.07/19   1.02/6    2.56/24   4.40/5    1.53/1* 
                                         20.09/5   23.16/9   24.27/9   27.06/9   28.21/8   31.50/6   32.43/6   34.51/5   35.55/3   40.04/4  
                                          1.53/17   3.07/31   1.11/4    2.39/5    1.15/9    3.29/6    0.53/1*   2.08/2    1.04/5    4.09/9  
                                         41.22/4   42.55/5   43.37/5   44.14/5   44.32/5  
                                          1.18/9    1.33/22   0.42/3    0.37/6    0.18/7  
  6 Jasiński Maciej 89             45.32  1.52/1*   4.16/3    5.18/6    5.55/6    6.55/5    7.50/4    9.01/4   10.53/3   16.18/4   18.28/5  
    WKS Śląsk Wrocław                     1.52/1*   2.24/11   1.02/18   0.37/7    1.00/7    0.55/6    1.11/17   1.52/5    5.25/18   2.10/8  
                                         20.06/3   21.20/2   23.03/3   25.53/3   27.03/3   30.46/3   31.56/3   35.31/7   36.35/6   40.15/5  
                                          1.38/11   1.14/3    1.43/21   2.50/11   1.10/7    3.43/8    1.10/15   3.35/19   1.04/5    3.40/4  
                                         42.34/6   43.39/6   44.29/6   45.12/6   45.32/6  
                                          2.19/36   1.05/2    0.50/19   0.43/19   0.20/22 
  7 Drągowski Kuba 90              48.15  2.03/6    4.21/5    5.08/3    5.49/4    6.46/4    8.06/6    9.10/6   12.09/7   19.51/19  22.29/19 
    OK! Sport                             2.03/6    2.18/9    0.47/2    0.41/12   0.57/6    1.20/28   1.04/8    2.59/25   7.42/27   2.38/17 
                                         23.45/14  25.48/14  27.19/14  30.02/13  31.22/13  34.30/10  35.50/10  38.34/9   39.37/7   44.02/9  
                                          1.16/2    2.03/15   1.31/12   2.43/10   1.20/10   3.08/1*   1.20/23   2.44/8    1.03/4    4.25/11 
                                         45.26/8   46.31/7   47.17/7   47.57/7   48.15/7  
                                          1.24/16   1.05/2    0.46/10   0.40/12   0.18/7  
  8 Morawski Jacek 89              48.49  1.54/3    4.20/4    5.09/4    5.49/4    7.05/6    7.57/5    9.01/4   11.00/4   20.16/20  22.24/18 
    UNTS Warszawa                         1.54/3    2.26/12   0.49/5    0.40/11   1.16/24   0.52/4    1.04/8    1.59/6    9.16/35   2.08/6  
                                         25.05/20  27.18/17  28.24/16  30.47/15  31.43/14  34.57/12  35.58/12  38.40/10  40.17/10  43.54/7  
                                          2.41/29   2.13/19   1.06/1*   2.23/2    0.56/2    3.14/3    1.01/4    2.42/7    1.37/18   3.37/3  
                                         44.58/7   47.01/8   48.00/8   48.31/8   48.49/8  
                                          1.04/4    2.03/34   0.59/29   0.31/2    0.18/7  
  9 Chudzik Dominik 92             48.56  2.29/15   5.02/10   6.07/11   6.55/10   7.57/10   9.01/9   10.15/10  12.35/10  17.29/8   19.47/9  
    UKS Orientuś Łódź                     2.29/15   2.33/14   1.05/23   0.48/21   1.02/10   1.04/15   1.14/18   2.20/14   4.54/9    2.18/13 
                                         21.22/8   23.22/10  25.52/11  29.21/12  30.47/11  34.31/11  35.52/11  38.26/8   40.07/9   43.56/8  
                                          1.35/10   2.00/13   2.30/29   3.29/20   1.26/11   3.44/9    1.21/25   2.34/5    1.41/21   3.49/6  
                                         45.42/9   47.15/9   48.03/9   48.38/9   48.56/9  
                                          1.46/28   1.33/22   0.48/15   0.35/4    0.18/7  
 10 Podziński Rafał 91             48.58  2.16/8    4.30/7    5.21/7    6.03/7    7.11/7    8.06/6    9.13/7   11.20/5   15.53/3   18.10/3  
    UKS Orientuś Łódź                     2.16/8    2.14/8    0.51/6    0.42/13   1.08/15   0.55/6    1.07/12   2.07/9    4.33/4    2.17/12 
                                         20.08/4   21.57/4   23.20/4   26.01/4   27.09/4   30.56/4   32.05/5   34.26/3   39.42/8   44.16/10 
                                          1.58/19   1.49/10   1.23/10   2.41/7    1.08/5    3.47/11   1.09/14   2.21/4    5.16/41   4.34/14 
                                         45.49/10  47.19/10  48.03/9   48.40/10  48.58/10 
                                          1.33/21   1.30/21   0.44/6    0.37/6    0.18/7  
 11 Kruk Piotr 89                  50.36  5.33/37   7.45/29   8.36/29   9.12/29  10.03/26  10.49/26  11.47/23  13.32/17  17.42/9   19.54/10 
    UKS Azymut Dębów                      5.33/37   2.12/7    0.51/6    0.36/4    0.51/2    0.46/1*   0.58/2    1.45/2    4.10/1*   2.12/9  
                                         21.22/8   22.28/5   23.42/5   27.01/8   27.56/6   34.20/9   35.25/9   39.11/12  40.47/11  46.06/11 
                                          1.28/6    1.06/1*   1.14/6    3.19/17   0.55/1*   6.24/30   1.05/9    3.46/25   1.36/17   5.19/23 
                                         47.25/11  48.58/11  49.38/11  50.17/11  50.36/11 
                                          1.19/10   1.33/22   0.40/1*   0.39/10   0.19/16 
 12 Grabowski Maciej 81            50.48  1.58/5    4.40/8    5.35/8    6.14/8    7.30/8    8.28/8    9.31/8   12.44/11  17.46/11  20.11/11 
    UNTS Warszawa                         1.58/5    2.42/19   0.55/11   0.39/9    1.16/24   0.58/8    1.03/7    3.13/29   5.02/12   2.25/14 
                                         22.21/11  24.53/12  26.26/12  29.18/11  30.29/10  34.15/8   35.21/8   39.10/11  40.57/12  46.29/12 
                                          2.10/24   2.32/28   1.33/13   2.52/12   1.11/8    3.46/10   1.06/10   3.49/28   1.47/25   5.32/26 
                                         47.50/12  49.04/12  49.51/12  50.30/12  50.48/12 
                                          1.21/15   1.14/8    0.47/11   0.39/10   0.18/7  
 13 Gryzio Łukasz 88               51.39  2.03/6    4.42/9    5.40/9    6.38/9    7.39/9    9.31/15  10.41/14  12.49/12  18.48/13  21.00/12 
    UKS Azymut Pabianice                  2.03/6    2.39/17   0.58/14   0.58/31   1.01/8    1.52/40   1.10/16   2.08/10   5.59/20   2.12/9  
                                         23.02/13  25.33/13  27.09/13  30.28/14  32.49/16  37.34/16  38.53/16  42.28/16  43.50/15  47.36/14 
                                          2.02/20   2.31/26   1.36/17   3.19/17   2.21/25   4.45/22   1.19/20   3.35/19   1.22/10   3.46/5  
                                         48.49/14  49.57/13  50.40/13  51.22/13  51.39/13 
                                          1.13/5    1.08/7    0.43/5    0.42/17   0.17/1* 
 14 Charuba Łukasz 90              52.47  2.35/17   5.48/23   6.54/23   7.30/20   8.24/15   9.17/13  10.24/11  12.12/8   16.57/6   19.09/6  
    UKS Orientuś Łódź                     2.35/17   3.13/29   1.06/25   0.36/4    0.54/4    0.53/5    1.07/12   1.48/3    4.45/7    2.12/9  
                                         20.28/6   22.41/6   24.09/6   26.38/5   28.11/7   36.32/15  37.55/15  41.26/15  42.27/13  47.19/13 
                                          1.19/3    2.13/19   1.28/11   2.29/4    1.33/14   8.21/36   1.23/26   3.31/18   1.01/3    4.52/22 
                                         48.39/13  51.03/15  52.00/16  52.30/15  52.47/14 
                                          1.20/13   2.24/37   0.57/24   0.30/1*   0.17/1* 
 15 Richert Marcin 79              52.48  3.35/28   5.37/18   6.45/21   7.20/17  10.25/28  11.27/27  12.47/27  15.01/22  19.31/16  21.40/13 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  3.35/28   2.02/4    1.08/27   0.35/2    3.05/41   1.02/13   1.20/22   2.14/12   4.30/3    2.09/7  
                                         22.49/12  24.04/11  25.18/10  27.59/10  30.56/12  35.07/13  36.33/13  41.00/13  43.53/16  48.32/15 
                                          1.09/1*   1.15/4    1.14/6    2.41/7    2.57/30   4.11/15   1.26/28   4.27/34   2.53/36   4.39/15 
                                         49.56/16  51.01/14  51.49/14  52.29/14  52.48/15 
                                          1.24/16   1.05/2    0.48/15   0.40/12   0.19/16 
 16 Stefański Dawid 89             52.53  3.18/26   5.40/21   6.38/18   7.17/16   8.27/16   9.31/15  10.37/12  13.12/15  19.31/16  22.05/15 
    WKS Grunwal Poznań                    3.18/26   2.22/10   0.58/14   0.39/9    1.10/16   1.04/15   1.06/10   2.35/19   6.19/24   2.34/15 
                                         24.30/18  26.57/16  28.19/15  31.00/16  32.39/15  36.16/14  37.24/14  41.14/14  42.57/14  48.33/16 
                                          2.25/27   2.27/25   1.22/9    2.41/7    1.39/17   3.37/7    1.08/13   3.50/30   1.43/23   5.36/27 
                                         49.52/15  51.07/16  51.54/15  52.36/16  52.53/16 
                                          1.19/10   1.15/9    0.47/11   0.42/17   0.17/1* 
 17 Terpai Dmytro 85               55.16  2.30/16   5.21/15   6.19/15   7.03/13   8.17/13   9.16/12  10.41/14  13.00/14  20.55/23  23.46/22 
    UNTS Warszawa                         2.30/16   2.51/24   0.58/14   0.44/15   1.14/20   0.59/9    1.25/25   2.19/13   7.55/29   2.51/19 
                                         25.53/21  27.40/18  29.13/18  32.36/18  34.47/17  39.05/17  40.29/17  43.27/17  44.45/17  49.32/17 
                                          2.07/21   1.47/9    1.33/13   3.23/19   2.11/24   4.18/16   1.24/27   2.58/13   1.18/9    4.47/21 
                                         51.07/17  52.54/17  53.55/17  54.51/17  55.16/17 
                                          1.35/23   1.47/26   1.01/31   0.56/34   0.25/32 
 18 Hewelt Maciej 90               56.41  2.55/23   6.36/26   7.34/26   8.18/26   9.24/24  10.37/24  11.43/21  14.12/19  19.11/14  22.14/16 
    UKS Azymut 45 Gdynia                  2.55/23   3.41/33   0.58/14   0.44/15   1.06/13   1.13/23   1.06/10   2.29/17   4.59/10   3.03/23 
                                         24.23/16  26.41/15  28.37/17  31.48/17  37.36/22  40.59/19  42.01/18  44.54/19  46.21/18  52.07/19 
                                          2.09/23   2.18/21   1.56/23   3.11/15   5.48/39   3.23/5    1.02/7    2.53/10   1.27/14   5.46/30 
                                         53.35/19  54.53/19  55.40/19  56.20/18  56.41/18 
                                          1.28/18   1.18/10   0.47/11   0.40/12   0.21/27 
 19 Marchuk Valera 85              56.42  2.20/12   9.41/36  10.36/34  11.26/34  12.39/34  13.39/33  14.55/32  16.55/29  22.07/25  24.56/23 
    UNTS Warszawa                         2.20/12   7.21/41   0.55/11   0.50/23   1.13/19   1.00/10   1.16/19   2.00/7    5.12/13   2.49/18 
                                         26.27/22  28.28/21  30.02/20  32.56/19  36.46/19  40.42/18  42.02/19  44.48/18  46.42/19  50.36/18 
                                          1.31/8    2.01/14   1.34/16   2.54/13   3.50/35   3.56/13   1.20/23   2.46/9    1.54/29   3.54/7  
                                         53.28/18  54.46/18  55.39/18  56.23/19  56.42/19 
                                          2.52/41   1.18/10   0.53/21   0.44/23   0.19/16 
 20 Sokalski Dariusz 84            57.28  2.27/14   5.09/12   6.15/14   7.00/12   8.17/13   9.23/14  10.53/16  14.03/18  19.16/15  22.34/20 
    KU AZS WAT Warszawa                   2.27/14   2.42/19   1.06/25   0.45/19   1.17/26   1.06/18   1.30/30   3.10/28   5.13/14   3.18/25 
                                         24.03/15  28.45/22  32.38/24  36.22/24  38.17/24  42.47/22  43.48/22  47.23/22  48.28/20  52.27/20 
                                          1.29/7    4.42/37   3.53/37   3.44/25   1.55/22   4.30/18   1.01/4    3.35/19   1.05/7    3.59/8  
                                         54.38/20  55.41/20  56.25/20  57.08/20  57.28/20 
                                          2.11/33   1.03/1*   0.44/6    0.43/19   0.20/22 
 21 Olech Przemysław 85            58.16  2.48/21   5.37/18   6.41/19   7.30/20   8.40/18  10.15/22  11.43/21  14.37/21  20.48/22  25.01/24 
    UKS Siódemka Rumia                    2.48/21   2.49/22   1.04/21   0.49/22   1.10/16   1.35/35   1.28/27   2.54/23   6.11/23   4.13/35 
                                         26.39/23  28.19/20  30.22/21  33.58/20  36.24/18  42.48/23  43.54/23  47.10/21  48.32/21  53.12/21 
                                          1.38/11   1.40/7    2.03/26   3.36/23   2.26/26   6.24/30   1.06/10   3.16/15   1.22/10   4.40/16 
                                         54.49/21  56.15/21  57.13/21  57.56/21  58.16/21 
                                          1.37/24   1.26/19   0.58/26   0.43/19   0.20/22 
 22 Wojnowicz Marek 92             59.34  3.01/24   5.35/17   6.47/22   7.43/23   8.57/22  10.13/20  11.41/20  14.23/20  19.44/18  22.19/17 
    UKS Tukan Iwiny                       3.01/24   2.34/15   1.12/29   0.56/27   1.14/20   1.16/26   1.28/27   2.42/20   5.21/16   2.35/16 
                                         24.45/19  27.44/19  29.26/19  34.01/21  37.43/23  42.29/21  43.35/21  47.24/23  49.09/22  54.49/22 
                                          2.26/28   2.59/29   1.42/20   4.35/33   3.42/34   4.46/23   1.06/10   3.49/28   1.45/24   5.40/29 
                                         56.23/23  57.44/22  58.35/22  59.16/22  59.34/22 
                                          1.34/22   1.21/13   0.51/20   0.41/15   0.18/7  
 23 Mayasov Kostyantyn 83          60.36  2.22/13   5.09/12   6.12/12   6.59/11   8.14/11   9.15/11  10.39/13  13.21/16  18.37/12  21.42/14 
    WKS Śląsk Wrocław                     2.22/13   2.47/21   1.03/20   0.47/20   1.15/22   1.01/12   1.24/24   2.42/20   5.16/15   3.05/24 
                                         24.26/17  30.14/23  31.55/22  35.27/22  36.59/20  41.31/20  43.18/20  46.39/20  49.24/23  55.01/23 
                                          2.44/32   5.48/39   1.41/19   3.32/22   1.32/13   4.32/19   1.47/34   3.21/17   2.45/35   5.37/28 
                                         56.15/22  58.17/23  59.15/23  60.09/23  60.36/23 
                                          1.14/7    2.02/33   0.58/26   0.54/32   0.27/35 
 24 Bzdawski Maciej 83             62.29  2.19/11   5.11/14   6.13/13   7.07/14   8.39/17  10.10/19  11.18/18  15.12/24  20.35/21  23.26/21 
    UKS Saper                             2.19/11   2.52/25   1.02/18   0.54/24   1.32/31   1.31/33   1.08/14   3.54/36   5.23/17   2.51/19 
                                         28.50/26  33.08/28  35.48/27  39.51/29  42.53/28  47.19/27  48.33/26  51.33/25  53.11/24  57.34/24 
                                          5.24/39   4.18/36   2.40/31   4.03/27   3.02/31   4.26/17   1.14/17   3.00/14   1.38/19   4.23/10 
                                         58.51/24  60.38/24  61.25/24  62.09/24  62.29/24 
                                          1.17/8    1.47/26   0.47/11   0.44/23   0.20/22 
 25 Kaszuba Bartosz 92             64.58  2.44/19   5.21/15   6.29/16   7.27/19   9.01/23  10.14/21  12.26/25  16.12/27  23.58/29  27.36/28 
    UKS Azymut Dębów                      2.44/19   2.37/16   1.08/27   0.58/31   1.34/34   1.13/23   2.12/40   3.46/34   7.46/28   3.38/32 
                                         30.18/29  32.11/26  34.12/26  38.04/25  42.10/27  47.14/26  48.49/27  52.39/26  54.20/25  59.04/25 
                                          2.42/30   1.53/11   2.01/25   3.52/26   4.06/37   5.04/24   1.35/31   3.50/30   1.41/21   4.44/19 
                                         61.30/25  62.54/25  63.52/25  64.36/25  64.58/25 
                                          2.26/38   1.24/15   0.58/26   0.44/23   0.22/28 
 26 Cygler Sławomir 90             65.07  2.35/17   5.38/20   6.43/20   7.38/22   8.50/20   9.53/17  11.21/19  15.31/26  23.49/27  29.37/33 
    UNTS Warszawa                         2.35/17   3.03/27   1.05/23   0.55/26   1.12/18   1.03/14   1.28/27   4.10/38   8.18/30   5.48/39 
                                         31.21/32  34.28/30  36.16/30  40.39/30  43.09/29  47.53/28  49.29/28  53.15/27  54.37/26  60.06/26 
                                          1.44/13   3.07/31   1.48/22   4.23/30   2.30/27   4.44/21   1.36/32   3.46/25   1.22/10   5.29/25 
                                         61.46/26  63.07/26  64.04/26  64.48/26  65.07/26 
                                          1.40/25   1.21/13   0.57/24   0.44/23   0.19/16 
 27 Piekielny Mariusz 82           66.13  7.50/40  10.29/38  13.11/38  13.53/38  14.54/37  16.06/37  17.25/36  19.29/35  25.17/33  29.13/32 
    MUKS Junior Ochędzyn                  7.50/40   2.39/17   2.42/41   0.42/13   1.01/8    1.12/22   1.19/21   2.04/8    5.48/19   3.56/34 
                                         32.38/33  34.34/31  36.07/29  39.15/27  42.05/26  50.55/32  52.06/30  54.59/29  56.29/28  61.15/28 
                                          3.25/37   1.56/12   1.33/13   3.08/14   2.50/29   8.50/39   1.11/16   2.53/10   1.30/16   4.46/20 
                                         62.34/27  64.12/27  65.08/27  65.54/27  66.13/27 
                                          1.19/10   1.38/25   0.56/23   0.46/27   0.19/16 
 28 Lubkiewicz Tomasz 87           67.24  5.30/35   7.56/30   8.47/30   9.31/30  10.49/30  12.13/29  13.22/29  17.14/32  23.20/26  26.17/26 
    WKS Wawel Kraków                      5.30/35   2.26/12   0.51/6    0.44/15   1.18/27   1.24/29   1.09/15   3.52/35   6.06/21   2.57/22 
                                         28.12/25  30.34/24  32.13/23  35.42/23  37.11/21  45.42/25  47.13/24  50.50/24  56.28/27  61.01/27 
                                          1.55/18   2.22/22   1.39/18   3.29/20   1.29/12   8.31/37   1.31/29   3.37/22   5.38/42   4.33/13 
                                         63.35/28  64.59/28  65.59/28  66.57/28  67.24/28 
                                          2.34/39   1.24/15   1.00/30   0.58/35   0.27/35 
 29 Mazan Bartłomiej 92            68.28  2.54/22   6.51/28   8.07/28   9.04/28  10.23/27  11.51/28  13.07/28  16.33/28  25.09/32  28.32/31 
    WKS Śląsk Wrocław                     2.54/22   3.57/35   1.16/33   0.57/28   1.19/28   1.28/31   1.16/19   3.26/31   8.36/32   3.23/28 
                                         30.39/31  33.55/29  35.55/28  39.35/28  45.32/32  50.47/31  52.06/30  56.20/31  57.58/31  63.23/29 
                                          2.07/21   3.16/33   2.00/24   3.40/24   5.57/40   5.15/25   1.19/20   4.14/32   1.38/19   5.25/24 
                                         64.54/29  66.19/29  67.22/29  68.09/29  68.28/29 
                                          1.31/19   1.25/17   1.03/32   0.47/29   0.19/16 
 30 Gędziorowski Maciej 90         69.23  3.16/25   6.27/25   7.47/27   8.51/27  10.25/28  12.16/30  13.43/30  16.58/30  24.08/30  27.44/30 
    KU AZS WAT Warszawa                   3.16/25   3.11/28   1.20/36   1.04/35   1.34/34   1.51/39   1.27/26   3.15/30   7.10/26   3.36/30 
                                         29.34/27  35.23/33  37.47/32  43.11/32  45.59/33  50.36/30  51.53/29  55.13/30  57.07/30  63.46/30 
                                          1.50/16   5.49/40   2.24/28   5.24/36   2.48/28   4.37/20   1.17/19   3.20/16   1.54/29   6.39/34 
                                         64.59/30  66.59/30  68.03/30  69.01/30  69.23/30 
                                          1.13/5    2.00/32   1.04/33   0.58/35   0.22/28 
 31 Anc Mateusz 91                 70.38  2.18/10   5.08/11   6.03/10   7.26/18   8.41/19  10.31/23  12.11/24  15.11/23  21.53/24  25.14/25 
    UNTS Warszawa                         2.18/10   2.50/23   0.55/11   1.23/40   1.15/22   1.50/38   1.40/31   3.00/26   6.42/25   3.21/26 
                                         28.09/24  31.09/25  33.41/25  38.06/26  40.04/25  45.37/24  47.35/25  53.26/28  56.35/29  65.07/31 
                                          2.55/34   3.00/30   2.32/30   4.25/31   1.58/23   5.33/26   1.58/37   5.51/39   3.09/37   8.32/38 
                                         67.02/31  68.49/31  69.38/31  70.21/31  70.38/31 
                                          1.55/30   1.47/26   0.49/18   0.43/19   0.17/1* 
 32 Pabich Tomasz 82               71.49  5.55/39   8.55/33   9.59/33  10.57/33  12.02/32  14.23/34  16.04/34  18.36/33  24.44/31  27.40/29 
    UKS Azymut Pabianice                  5.55/39   3.00/26   1.04/21   0.58/31   1.05/12   2.21/41   1.41/32   2.32/18   6.08/22   2.56/21 
                                         30.01/28  32.32/27  37.49/33  43.43/33  45.23/31  51.30/33  53.03/33  59.30/34  60.47/34  66.44/33 
                                          2.21/26   2.31/26   5.17/41   5.54/37   1.40/18   6.07/28   1.33/30   6.27/41   1.17/8    5.57/31 
                                         68.04/32  70.00/32  70.48/32  71.29/32  71.49/32 
                                          1.20/13   1.56/31   0.48/15   0.41/15   0.20/22 
 33 Drągowski Piotr 82             72.20  2.44/19   5.58/24   7.11/24   8.05/24   9.35/25  10.40/25  12.40/26  15.28/25  23.50/28  27.12/27 
    OK! Sport                             2.44/19   3.14/30   1.13/30   0.54/24   1.30/30   1.05/17   2.00/35   2.48/22   8.22/31   3.22/27 
                                         30.18/29  35.20/32  37.30/31  41.43/31  43.35/30  50.28/29  53.00/32  56.46/32  58.38/32  66.07/32 
                                          3.06/35   5.02/38   2.10/27   4.13/28   1.52/20   6.53/32   2.32/42   3.46/25   1.52/27   7.29/36 
                                         68.05/33  70.00/32  71.09/33  71.57/33  72.20/33 
                                          1.58/31   1.55/30   1.09/34   0.48/30   0.23/31 
 34 Łubis Michał 85                74.53  5.14/33   8.39/32   9.54/32  10.51/32  12.15/33  13.26/31  14.47/31  17.11/31  27.24/34  33.21/35 
    UKS Azymut Pabianice                  5.14/33   3.25/31   1.15/31   0.57/28   1.24/29   1.11/21   1.21/23   2.24/15  10.13/37   5.57/40 
                                         35.09/35  37.32/34  40.16/34  45.10/34  47.02/34  53.06/34  54.50/34  58.34/33  60.40/33  66.47/34 
                                          1.48/15   2.23/23   2.44/32   4.54/34   1.52/20   6.04/27   1.44/33   3.44/24   2.06/31   6.07/32 
                                         69.36/34  72.24/34  73.34/34  74.27/34  74.53/34 
                                          2.49/40   2.48/39   1.10/35   0.53/31   0.26/34 
 35 Cegiełka Damian 89             84.50  3.59/29   7.57/31   9.12/31  10.25/31  11.58/31  13.28/32  15.29/33  19.25/34  33.21/37  36.47/37 
    MUKS Junior Ochędzyn                  3.59/29   3.58/37   1.15/31   1.13/38   1.33/33   1.30/32   2.01/36   3.56/37  13.56/42   3.26/29 
                                         39.53/37  41.59/36  47.32/36  51.54/36  55.52/36  62.14/35  64.01/35  68.55/35  70.48/35  77.41/35 
                                          3.06/35   2.06/17   5.33/42   4.22/29   3.58/36   6.22/29   1.47/34   4.54/37   1.53/28   6.53/35 
                                         79.23/35  81.49/35  83.08/35  84.16/35  84.50/35 
                                          1.42/27   2.26/38   1.19/38   1.08/40   0.34/41 
 36 Pietroń Piotr 87               88.35  5.30/35  12.48/40  14.54/40  16.02/40  18.03/39  19.19/39  21.02/38  25.48/38  39.07/40  43.02/39 
    UKS Patria Młynne                     5.30/35   7.18/40   2.06/40   1.08/37   2.01/36   1.16/26   1.43/33   4.46/39  13.19/41   3.55/33 
                                         48.32/40  50.13/39  53.55/39  58.20/38  59.56/38  67.58/38  69.13/38  72.55/38  75.07/37  81.44/36 
                                          5.30/40   1.41/8    3.42/36   4.25/31   1.36/16   8.02/35   1.15/18   3.42/23   2.12/32   6.37/33 
                                         83.34/36  85.52/36  87.04/36  88.08/36  88.35/36 
                                          1.50/29   2.18/36   1.12/36   1.04/38   0.27/35 
 37 Patejko Przemysław 82          88.58  5.18/34   9.15/34  10.45/35  12.03/36  14.14/36  15.29/36  17.32/37  21.13/37  29.49/36  34.19/36 
    KS Spójnia Warszawa                   5.18/34   3.57/35   1.30/38   1.18/39   2.11/39   1.15/25   2.03/37   3.41/32   8.36/32   4.30/37 
                                         37.02/36  39.27/35  43.08/35  51.05/35  52.52/35  63.37/36  65.47/36  70.23/36  72.12/36  82.00/37 
                                          2.43/31   2.25/24   3.41/35   7.57/39   1.47/19  10.45/42   2.10/38   4.36/36   1.49/26   9.48/41 
                                         84.18/37  86.11/37  87.30/37  88.31/37  88.58/37 
                                          2.18/35   1.53/29   1.19/38   1.01/37   0.27/35 
 38 Bartnik Konrad 82              96.39  5.53/38   9.39/35  10.58/36  11.55/35  13.27/35  15.15/35  16.59/35  20.06/36  29.02/35  32.38/34 
    KU AZS WAT Warszawa                   5.53/38   3.46/34   1.19/35   0.57/28   1.32/31   1.48/37   1.44/34   3.07/27   8.56/34   3.36/30 
                                         34.24/34  46.03/37  51.06/37  56.12/37  59.25/37  66.26/37  68.14/37  72.47/37  75.57/38  84.13/38 
                                          1.46/14  11.39/42   5.03/40   5.06/35   3.13/32   7.01/33   1.48/36   4.33/35   3.10/38   8.16/37 
                                         86.37/38  93.44/38  95.06/38  96.10/38  96.39/38 
                                          2.24/37   7.07/42   1.22/40   1.04/38   0.29/40 
 39 Hajdas Przemysław 80           96.53  9.04/41  12.39/39  14.07/39  15.07/39  20.03/40  21.39/40  23.42/40  27.24/40  37.12/38  41.26/38 
    WKS Śląsk Wrocław                     9.04/41   3.35/32   1.28/37   1.00/34   4.56/42   1.36/36   2.03/37   3.42/33   9.48/36   4.14/36 
                                         47.37/39  49.13/38  53.45/38  65.59/40  71.08/40  79.00/40  80.19/39  84.45/39  87.03/39  91.44/39 
                                          6.11/41   1.36/6    4.32/38  12.14/42   5.09/38   7.52/34   1.19/20   4.26/33   2.18/33   4.41/18 
                                         93.25/39  94.50/39  95.45/39  96.31/39  96.53/39 
                                          1.41/26   1.25/17   0.55/22   0.46/27   0.22/28 
 40 Krochmal Adam 86              108.16  4.24/30   9.58/37  11.50/37  13.34/37  15.44/38  18.41/38  21.13/39  26.44/39  38.16/39  44.43/40 
    UNTS Warszawa                         4.24/30   5.34/39   1.52/39   1.44/41   2.10/38   2.57/42   2.32/42   5.31/40  11.32/39   6.27/41 
                                         47.36/38  51.29/40  54.53/40  61.40/39  67.56/39  78.23/39  80.46/40  87.06/40  92.11/40 101.31/40 
                                          2.53/33   3.53/34   3.24/34   6.47/38   6.16/41  10.27/41   2.23/41   6.20/40   5.05/40   9.20/40 
                                        103.39/40 105.45/40 106.57/40 107.51/40 108.16/40 
                                          2.08/32   2.06/35   1.12/36   0.54/32   0.25/32 
 41 Połomski Mateusz 92           133.03 11.28/42  16.31/41  17.47/41  18.52/41  20.53/41  22.25/41  24.42/41  31.35/41  43.07/41  48.43/41 
    UKS Orientuś Łódź                    11.28/42   5.03/38   1.16/33   1.05/36   2.01/36   1.32/34   2.17/41   6.53/41  11.32/39   5.36/38 
                                         53.48/41  57.44/41  60.56/41  72.04/41  75.42/41  85.11/41  87.29/41 110.34/41 113.03/41 121.45/41 
                                          5.05/38   3.56/35   3.12/33  11.08/41   3.38/33   9.29/40   2.18/40  23.05/42   2.29/34   8.42/39 
                                        125.52/41 129.20/41 130.56/41 132.26/41 133.03/41 
                                          4.07/42   3.28/40   1.36/41   1.30/42   0.37/42 
 42 Okoń Przemysław 88            167.29  4.54/32  32.02/42  36.13/42  38.14/42  40.49/42  42.13/42  44.20/42  51.33/42  62.10/42  80.03/42 
    MUKS Junior Ochędzyn                  4.54/32  27.08/42   4.11/42   2.01/42   2.35/40   1.24/29   2.07/39   7.13/42  10.37/38  17.53/42 
                                         88.39/42  97.07/42 101.40/42 110.12/42 122.49/42 131.38/42 133.52/42 139.29/42 142.57/42 154.36/42 
                                          8.36/42   8.28/41   4.33/39   8.32/40  12.37/42   8.49/38   2.14/39   5.37/38   3.28/39  11.39/42 
                                        156.49/42 163.53/42 165.41/42 167.01/42 167.29/42 
                                          2.13/34   7.04/41   1.48/42   1.20/41   0.28/39 
    Lisowski Przemysław 87     NKl       10.36/    18.38/    22.08/    23.20/    24.45/    26.25/    28.18/    32.18/    41.56/    45.57/   
    KS Artemis Wrocław                   10.36/     8.02/     3.30/     1.12/     1.25/     1.40/     1.53/     4.00/     9.38/     4.01/   
                                         48.30/    54.31/    64.00/    69.47/    73.55/    80.55/    82.28/         /         /    88.05/   
                                          2.33/     6.01/     9.29/     5.47/     4.08/     7.00/     1.33/         /         /         /   
                                         91.05/    93.13/    94.23/    95.23/    95.51/   
                                          3.00/     2.08/     1.10/     1.00/     0.28/   
    Dwojak Wojciech 81         NKl        1.46/     4.02/     4.51/     5.30/     6.21/     7.14/     8.20/    10.09/    14.53/    17.04/   
    WKS Śląsk Wrocław                     1.46/     2.16/     0.49/     0.39/     0.51/     0.53/     1.06/     1.49/     4.44/     2.11/   
                                         18.23/    20.45/    22.02/    24.33/    26.02/    31.48/    33.05/         /         /         /   
                                          1.19/     2.22/     1.17/     2.31/     1.29/     5.46/     1.17/         /         /         /   
                                              /         /         /    41.28/    42.03/   
                                              /         /         /         /     0.35/   
    Cłapka Paweł 90            NKl       14.34/    21.46/    24.39/    26.13/    29.51/    35.14/    37.26/    47.25/    66.04/    75.17/   
    MUKS Junior Ochędzyn                 14.34/     7.12/     2.53/     1.34/     3.38/     5.23/     2.12/     9.59/    18.39/     9.13/   
                                         91.52/         /         /         /         /         /         /         /         /   114.40/   
                                         16.35/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   117.27/   118.51/   119.18/   
                                              /         /         /     1.24/     0.27/   
    Pabich Mariusz 88          NKl        2.43/     5.18/     6.10/     6.55/     8.28/     9.24/    10.39/    12.56/    18.24/    21.07/   
    UKS Azymut Pabianice                  2.43/     2.35/     0.52/     0.45/     1.33/     0.56/     1.15/     2.17/     5.28/     2.43/   
                                         22.41/    26.17/    27.45/         /    31.50/    36.12/    37.30/    40.19/    41.31/    45.58/   
                                          1.34/     3.36/     1.28/         /         /     4.22/     1.18/     2.49/     1.12/     4.27/   
                                         47.21/    48.38/    49.28/    50.06/    50.24/   
                                          1.23/     1.17/     0.50/     0.38/     0.18/   
    Dutkowski Mikołaj 92       NKl        2.34/     4.56/     5.50/     6.38/     7.46/     8.35/     9.55/    14.03/    21.36/    24.06/   
    UKS Arkady Raszków                    2.34/     2.22/     0.54/     0.48/     1.08/     0.49/     1.20/     4.08/     7.33/     2.30/   
                                         26.33/    28.44/         /    32.29/    33.51/    38.26/    39.27/    43.19/    49.28/    53.28/   
                                          2.27/     2.11/         /         /     1.22/     4.35/     1.01/     3.52/     6.09/     4.00/   
                                         55.16/    56.39/    57.36/    58.26/    58.56/   
                                          1.48/     1.23/     0.57/     0.50/     0.30/   
    Galicz Karol 86            NKl        3.34/     6.19/     7.21/     8.01/     9.01/    10.08/    11.25/    14.05/    21.29/    24.48/   
    PUKS Młode Orły                       3.34/     2.45/     1.02/     0.40/     1.00/     1.07/     1.17/     2.40/     7.24/     3.19/   
                                         26.39/    30.33/    32.55/         /    37.20/    44.23/    45.41/    49.57/    51.19/    56.46/   
                                          1.51/     3.54/     2.22/         /         /     7.03/     1.18/     4.16/     1.22/     5.27/   
                                         58.20/    59.55/    60.59/    61.47/    62.09/   
                                          1.34/     1.35/     1.04/     0.48/     0.22/   
    Matyja Rafał 91            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Paulinum Jelenia Góra                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
    Mostek Łukasz 91           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Paulinum Jelenia Góra                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
    Piłkowski Tadeusz 90       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OK! Sport                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
    Janiak Paweł 80            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Pogoń                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
    Bernaciak Aleksander 83    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk Wrocław                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         4.6km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-61      3-34      4-40      5-41      6-43      7-38      8-64      9-44     10-45    
                                      11-48     12-65     13-52     14-53     15-56     16-62     17-59     18-100   
  1 Banach Robert 74               34.24  1.46/1*   4.09/1*   5.13/1*   7.30/1*   9.35/1*  11.10/1*  12.53/1*  16.37/1*  18.52/1*  19.48/1* 
    WKS Grunwal Poznań                    1.46/1*   2.23/1*   1.04/2    2.17/1*   2.05/1*   1.35/2    1.43/1*   3.44/1*   2.15/1*   0.56/1* 
                                         22.06/1*  24.23/1*  27.43/1*  29.04/1*  31.30/1*  32.41/1*  33.27/1*  34.06/1*  34.24/1* 
                                          2.18/1*   2.17/1*   3.20/5    1.21/2    2.26/1*   1.11/2    0.46/1*   0.39/1*   0.18/3  
  2 Zaworonek Rafał 74             47.10  4.19/6    7.09/6    8.10/4   10.53/4   13.15/2   14.54/2   17.09/2   23.09/2   27.03/2   28.27/2  
    WKS Wawel Kraków                      4.19/6    2.50/3    1.01/1*   2.43/6    2.22/3    1.39/4    2.15/4    6.00/3    3.54/4    1.24/7  
                                         31.35/2   35.00/2   38.37/2   40.16/2   43.27/2   44.52/2   45.54/2   46.47/2   47.10/2  
                                          3.08/6    3.25/7    3.37/7    1.39/7    3.11/6    1.25/6    1.02/7    0.53/8    0.23/6  
  3 Sołowiej Stanisław 75          49.21  7.01/7   11.23/7   12.27/7   14.51/6   17.44/4   19.18/4   21.42/4   27.49/3   31.54/3   33.03/3  
    MKS Start Lublin                      7.01/7    4.22/8    1.04/2    2.24/2    2.53/5    1.34/1*   2.24/6    6.07/4    4.05/6    1.09/5  
                                         35.41/3   38.18/3   41.34/3   43.05/3   46.07/3   47.27/3   48.22/3   49.02/3   49.21/3  
                                          2.38/2    2.37/2    3.16/3    1.31/3    3.02/3    1.20/4    0.55/4    0.40/3    0.19/4  
  4 Gmur Karol 76                  50.28  3.04/4    7.08/5    8.45/5   13.49/5   16.06/3   17.45/3   19.45/3   29.02/4   32.31/4   33.40/4  
    UKS Arkady Raszków                    3.04/4    4.04/7    1.37/8    5.04/8    2.17/2    1.39/4    2.00/2    9.17/8    3.29/3    1.09/5  
                                         36.32/4   39.40/4   42.50/4   44.21/4   47.07/4   48.31/4   49.25/4   50.08/4   50.28/4  
                                          2.52/5    3.08/5    3.10/2    1.31/3    2.46/2    1.24/5    0.54/2    0.43/4    0.20/5  
  5 Dutkiewicz Damian 77           53.13  8.01/9   12.01/8   13.21/8   16.03/7   18.37/5   20.43/5   22.43/5   31.47/6   34.58/5   36.03/5  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             8.01/9    4.00/6    1.20/7    2.42/5    2.34/4    2.06/6    2.00/2    9.04/7    3.11/2    1.05/4  
                                         38.52/5   42.07/5   45.26/5   46.59/5   50.01/5   51.18/5   52.12/5   52.56/5   53.13/5  
                                          2.49/4    3.15/6    3.19/4    1.33/5    3.02/3    1.17/3    0.54/2    0.44/5    0.17/1* 
  6 Ławecki Szymon 78              56.29  2.43/2    5.29/2    6.37/2    9.01/2   23.36/9   25.12/8   27.32/8   33.40/7   38.05/7   39.08/7  
    MKS Pogoń                             2.43/2    2.46/2    1.08/4    2.24/2   14.35/9    1.36/3    2.20/5    6.08/5    4.25/7    1.03/3  
                                         41.54/6   44.50/6   48.13/6   49.31/6   52.37/6   54.15/6   55.15/6   56.05/6   56.29/6  
                                          2.46/3    2.56/4    3.23/6    1.18/1*   3.06/5    1.38/7    1.00/6    0.50/6    0.24/8  
  7 Ciesiółka Sebastian 75         57.14  3.01/3    6.29/3    7.47/3   10.28/3   19.32/6   22.07/7   25.31/7   30.43/5   37.08/6   38.09/6  
    KS Artemis Wrocław                    3.01/3    3.28/5    1.18/6    2.41/4    9.04/8    2.35/8    3.24/9    5.12/2    6.25/9    1.01/2  
                                         43.37/7   46.25/7   49.23/7   50.57/7   54.17/7   55.22/7   56.18/7   56.57/7   57.14/7  
                                          5.28/9    2.48/3    2.58/1*   1.34/6    3.20/7    1.05/1*   0.56/5    0.39/1*   0.17/1* 
  8 Biolik Grzegorz 76             71.57  3.23/5    6.49/4    8.57/6   18.22/9   23.28/8   26.41/9   29.49/9   37.00/9   41.47/9   45.06/9  
    UNTS Warszawa                         3.23/5    3.26/4    2.08/9    9.25/9    5.06/7    3.13/9    3.08/8    7.11/6    4.47/8    3.19/9  
                                         49.59/9   54.51/9   59.13/9   61.41/8   66.25/8   68.35/8   70.10/8   71.24/8   71.57/8  
                                          4.53/8    4.52/8    4.22/9    2.28/8    4.44/9    2.10/8    1.35/9    1.14/9    0.33/9  
  9 Kubisiak Marek 77              74.27  7.41/8   12.45/9   14.01/9   16.47/8   19.47/7   21.57/6   24.53/6   36.17/8   40.19/8   42.27/8  
    MKS Pogoń                             7.41/8    5.04/9    1.16/5    2.46/7    3.00/6    2.10/7    2.56/7   11.24/9    4.02/5    2.08/8  
                                         45.50/8   52.40/8   56.34/8   66.18/9   69.42/9   71.58/9   73.13/9   74.04/9   74.27/9  
                                          3.23/7    6.50/9    3.54/8    9.44/9    3.24/8    2.16/9    1.15/8    0.51/7    0.23/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         4.2km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-66      2-31      3-60      4-61      5-39      6-43      7-42      8-46      9-45     10-47    
                                      11-65     12-51     13-57     14-58     15-59     16-100   
  1 Cych Piotr 68                  40.18  1.34/3    4.28/3    6.17/3    9.32/3   12.00/2   14.23/2   17.33/1*  22.04/1*  24.20/1*  25.54/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     1.34/3    2.54/3    1.49/1*   3.15/7    2.28/2    2.23/1*   3.10/3    4.31/1*   2.16/3    1.34/3  
                                         30.30/1*  32.47/1*  37.51/1*  38.27/1*  39.11/1*  39.55/1*  40.18/1* 
                                          4.36/3    2.17/7    5.04/3    0.36/1*   0.44/1*   0.44/2    0.23/5  
  2 Dzik Mirosław 71               40.53  1.17/1*   3.32/1*   5.38/1*   8.52/2   11.17/1*  13.43/1*  17.46/3   22.47/3   25.46/2   27.19/2  
    MUKS Gliwice                          1.17/1*   2.15/1*   2.06/6    3.14/6    2.25/1*   2.26/2    4.03/10   5.01/3    2.59/6    1.33/2  
                                         31.27/2   33.10/2   38.08/2   38.49/2   39.40/2   40.32/2   40.53/2  
                                          4.08/2    1.43/1*   4.58/2    0.41/2    0.51/4    0.52/7    0.21/2  
  3 Skorupa Mariusz 70             43.31  1.38/4    3.57/2    5.50/2    8.19/1*       /    14.38/3   17.33/1*  22.43/2   26.36/3   27.54/3  
    MUKS Gliwice                          1.38/4    2.19/2    1.53/2    2.29/2        /         /     2.55/1*   5.10/4    3.53/10   1.18/1* 
                                         33.53/3   35.38/3   40.51/3   41.34/3   42.21/3   43.08/3   43.31/3  
                                          5.59/7    1.45/3    5.13/4    0.43/5    0.47/2    0.47/3    0.23/5  
  4 Pachnik Dariusz 69             47.28  2.27/11   5.24/5    7.27/5   10.33/5   13.54/3   18.42/7   21.41/4   26.39/4   30.12/4   33.31/5  
    UKS Tukan Iwiny                       2.27/11   2.57/5    2.03/4    3.06/4    3.21/9    4.48/9    2.59/2    4.58/2    3.33/8    3.19/10 
                                         37.38/4   39.52/4   44.48/4   45.30/4   46.18/4   47.07/4   47.28/4  
                                          4.07/1*   2.14/6    4.56/1*   0.42/3    0.48/3    0.49/4    0.21/2  
  5 Biederman Paweł 71             50.03  1.42/6    6.29/8    8.41/7   12.20/8   15.24/7   20.07/8   23.57/7   29.54/7   31.59/6   34.14/6  
    WKS Wawel Kraków                      1.42/6    4.47/9    2.12/8    3.39/10   3.04/5    4.43/8    3.50/9    5.57/5    2.05/1*   2.15/7  
                                         39.22/6   41.21/5   47.29/5   48.14/5   49.06/5   49.45/5   50.03/5  
                                          5.08/4    1.59/4    6.08/5    0.45/6    0.52/6    0.39/1*   0.18/1* 
  6 Olas Jacek 69                  51.16  1.46/7    4.41/4    6.53/4   10.16/4   14.04/4   18.01/4   21.47/5   28.25/6   30.40/5   32.32/4  
    UKS Orientuś Łódź                     1.46/7    2.55/4    2.12/8    3.23/8    3.48/10   3.57/5    3.46/8    6.38/7    2.15/2    1.52/5  
                                         37.43/5   41.52/6   48.09/6   48.58/6   49.54/6   50.51/6   51.16/6  
                                          5.11/5    4.09/12   6.17/8    0.49/10   0.56/9    0.57/10   0.25/10 
  7 Mianowski Rafał 73             56.43  1.40/5    6.01/7    8.24/6   11.30/6   14.35/5   18.33/5   24.33/8   32.52/9   36.12/8   38.51/8  
    UNTS Warszawa                         1.40/5    4.21/7    2.23/11   3.06/4    3.05/6    3.58/6    6.00/13   8.19/12   3.20/7    2.39/8  
                                         45.12/7   47.38/7   53.51/7   54.37/7   55.28/7   56.19/7   56.43/7  
                                          6.21/9    2.26/9    6.13/6    0.46/9    0.51/4    0.51/5    0.24/8  
  8 Bodzek Krzysztof 72            59.29  2.32/12   7.02/9    9.15/9   12.38/9   15.58/8   23.30/11  27.06/11  35.34/11  38.11/11  39.55/9  
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie Zdrój      2.32/12   4.30/8    2.13/10   3.23/8    3.20/8    7.32/10   3.36/7    8.28/13   2.37/4    1.44/4  
                                         47.45/8   50.03/8   56.17/8   56.59/8   58.16/8   59.07/8   59.29/8  
                                          7.50/11   2.18/8    6.14/7    0.42/3    1.17/13   0.51/5    0.22/4  
  9 Staszak Artur 70               60.16  1.46/7   10.54/12  13.03/12  15.49/11  19.07/10  22.29/10  26.48/10  33.27/10  37.52/10  40.03/10 
    UNTS Warszawa                         1.46/7    9.08/12   2.09/7    2.46/3    3.18/7    3.22/4    4.19/12   6.39/8    4.25/11   2.11/6  
                                         49.19/10  51.02/10  57.22/9   58.07/9   58.59/9   59.52/9   60.16/9  
                                          9.16/12   1.43/1*   6.20/9    0.45/6    0.52/6    0.53/8    0.24/8  
 10 Kosicki Tomasz 71              60.44  2.07/9    5.54/6    8.42/8   13.18/10  17.34/9   20.48/9   24.57/9   31.41/8   36.26/9   42.53/11 
    OK! Sport                             2.07/9    3.47/6    2.48/13   4.36/11   4.16/11   3.14/3    4.09/11   6.44/9    4.45/12   6.27/13 
                                         48.19/9   50.45/9   57.33/10  58.24/10  59.21/10  60.17/10  60.44/10 
                                          5.26/6    2.26/9    6.48/10   0.51/11   0.57/10   0.56/9    0.27/12 
 11 Sędłak Krystian 73             63.21  1.26/2    7.31/10   9.28/10  11.44/7   14.36/6   18.34/6   21.56/6   27.58/5   32.43/7   36.16/7  
    OK! Sport                             1.26/2    6.05/10   1.57/3    2.16/1*   2.52/3    3.58/6    3.22/4    6.02/6    4.45/12   3.33/11 
                                         50.41/11  52.46/11  59.40/11  60.32/11  61.39/11  62.46/11  63.21/11 
                                         14.25/13   2.05/5    6.54/11   0.52/12   1.07/12   1.07/13   0.35/13 
 12 Mastela Rafał 73               75.31  8.06/13  17.57/13  20.44/13  28.04/13       /    35.58/12  39.24/12  46.27/12  49.23/12  52.11/12 
    UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie Zdrój      8.06/13   9.51/13   2.47/12   7.20/12       /         /     3.26/6    7.03/10   2.56/5    2.48/9  
                                         58.27/12  61.58/12  72.13/12  73.05/12  74.04/12  75.08/12  75.31/12 
                                          6.16/8    3.31/11  10.15/13   0.52/12   0.59/11   1.04/12   0.23/5  
 13 Krupiński Andrzej 69           80.16  2.24/10   8.32/11  10.35/11  21.13/12  24.10/11  36.50/13  40.13/13  47.26/13  51.02/13  57.27/13 
    UKS Saper                             2.24/10   6.08/11   2.03/4   10.38/13   2.57/4   12.40/11   3.23/5    7.13/11   3.36/9    6.25/12 
                                         64.05/13  70.19/13  77.15/13  78.00/13  78.52/13  79.50/13  80.16/13 
                                          6.38/10   6.14/13   6.56/12   0.45/6    0.52/6    0.58/11   0.26/11 
    Porzycz Janusz 73          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Siódemka Rumia                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
    Woźniak Sławomir 72        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Grunwal Poznań                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
    Porada Robert 72           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Reflex Rybnik                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         4.0km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-60      4-36      5-61      6-35      7-38      8-39      9-41     10-63    
                                      11-44     12-46     13-67     14-49     15-65     16-52     17-57     18-59    
  1 Widziewicz Remigiusz 66        40.21  2.13/2    3.08/1*   6.24/1*   7.51/1*  10.00/1*  11.13/1*  12.32/1*  14.04/1*  15.54/1*  18.32/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                     2.13/2    0.55/1*   3.16/3    1.27/2    2.09/1*   1.13/1*   1.19/2    1.32/1*   1.50/2    2.38/3  
                                         22.06/1*  23.30/1*  26.29/1*  29.37/1*  31.39/1*  35.12/1*  37.26/1*  39.12/1*  40.21/1* 
                                          3.34/1*   1.24/1*   2.59/2    3.08/1*   2.02/1*   3.33/2    2.14/1*   1.46/8    1.09/5  
  2 Depta Piotr 65                 52.24  2.11/1*   3.12/2    6.51/3    8.35/3   11.02/3   12.19/3   14.01/3   15.57/2   17.55/2   20.10/3  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             2.11/1*   1.01/3    3.39/6    1.44/5    2.27/3    1.17/3    1.42/4    1.56/3    1.58/3    2.15/2  
                                         24.36/2   26.22/2   29.13/2   32.46/2   35.05/2   47.22/2   50.11/2   51.31/2   52.24/2  
                                          4.26/3    1.46/5    2.51/1*   3.33/3    2.19/2   12.17/7    2.49/2    1.20/3    0.53/2  
  3 Wójcik Dariusz 67              52.39  2.31/3    3.31/3    6.31/2    7.55/2   10.12/2   11.28/2   12.45/2   16.19/3   18.01/3   20.01/2  
    Indywidualni Mazowieckie              2.31/3    1.00/2    3.00/1*   1.24/1*   2.17/2    1.16/2    1.17/1*   3.34/6    1.42/1*   2.00/1* 
                                         27.01/3   28.51/3   37.07/3   40.59/3   43.53/3   47.38/3   50.35/3   51.51/3   52.39/3  
                                          7.00/6    1.50/7    8.16/6    3.52/4    2.54/3    3.45/3    2.57/3    1.16/1*   0.48/1* 
  4 Muller Tomasz 68               64.00  3.16/4    4.31/5    7.40/4    9.17/4   12.37/4   14.29/5   16.31/5   19.13/4   25.23/6   28.25/5  
    UMKS Kwidzyn                          3.16/4    1.15/6    3.09/2    1.37/4    3.20/6    1.52/6    2.02/8    2.42/5    6.10/6    3.02/6  
                                         36.14/4   38.04/4   41.46/4   47.03/4   50.34/4   56.55/4   60.56/4   62.29/4   64.00/4  
                                          7.49/7    1.50/7    3.42/4    5.17/8    3.31/6    6.21/6    4.01/7    1.33/5    1.31/7  
  5 Marszałek Marek 66             64.33  6.11/8    7.22/7   10.46/7   12.41/7   16.28/7   18.21/7   20.02/7   22.22/7   24.30/5   33.48/7  
    Indywidualnie                         6.11/8    1.11/5    3.24/4    1.55/7    3.47/7    1.53/7    1.41/3    2.20/4    2.08/5    9.18/8  
                                         38.08/5   39.57/5   43.15/5   47.38/5   53.05/5   58.21/5   61.43/5   62.59/5   64.33/5  
                                          4.20/2    1.49/6    3.18/3    4.23/5    5.27/8    5.16/5    3.22/5    1.16/1*   1.34/8  
  6 Drągowski Marek 65             64.47  3.23/6    4.29/4    8.10/5   10.02/5   12.47/5   14.22/4   16.08/4   20.03/5   30.39/7   33.34/6  
    OK! Sport                             3.23/6    1.06/4    3.41/7    1.52/6    2.45/5    1.35/4    1.46/5    3.55/8   10.36/8    2.55/5  
                                         39.18/6   41.01/6   44.44/6   49.37/6   53.09/6   58.22/6   62.19/6   63.51/6   64.47/6  
                                          5.44/5    1.43/2    3.43/5    4.53/7    3.32/7    5.13/4    3.57/6    1.32/4    0.56/3  
  7 Wiejacki Janusz 66             81.01  3.21/5    5.31/6    9.09/6   10.45/6   15.18/6   17.28/6   19.19/6   21.09/6   23.08/4   25.55/4  
    UKS Saper                             3.21/5    2.10/7    3.38/5    1.36/3    4.33/8    2.10/8    1.51/6    1.50/2    1.59/4    2.47/4  
                                         39.25/7   41.09/7   64.54/8   68.22/8   71.38/8   75.08/7   78.17/7   79.53/7   81.01/7  
                                         13.30/8    1.44/3   23.45/8    3.28/2    3.16/5    3.30/1*   3.09/4    1.36/6    1.08/4  
  8 Forystek Józef 66              93.46  4.47/7   10.37/8   15.40/8   18.06/8   20.50/8   22.29/8   24.25/8   28.06/8   38.36/8   42.35/8  
    UKS Reflex Rybnik                     4.47/7    5.50/8    5.03/8    2.26/8    2.44/4    1.39/5    1.56/7    3.41/7   10.30/7    3.59/7  
                                         47.27/8   49.12/8   63.03/7   67.55/7   70.54/7   84.53/8   90.38/8   92.19/8   93.46/8  
                                          4.52/4    1.45/4   13.51/7    4.52/6    2.59/4   13.59/8    5.45/8    1.41/7    1.27/6  
    Zieliński Paweł 68         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Grunwal Poznań                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         3.9km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-69      4-37      5-40      6-34      7-64      8-46      9-45     10-47    
                                      11-50     12-51     13-72     14-54     15-62     16-59     17-100   
  1 Wołowczyk Marek 63             42.15  2.12/2    3.11/1*   4.45/2    6.27/1*   8.12/1*  10.33/1*  13.55/1*  17.08/1*  19.02/1*  20.13/1* 
    UNTS Warszawa                         2.12/2    0.59/2    1.34/3    1.42/2    1.45/1*   2.21/1*   3.22/4    3.13/7    1.54/1*   1.11/1* 
                                         23.06/1*  25.15/1*  32.04/1*  35.29/1*  39.34/1*  41.01/1*  41.54/1*  42.15/1* 
                                          2.53/1*   2.09/1*   6.49/9    3.25/5    4.05/8    1.27/9    0.53/2    0.21/1* 
  2 Krochmal Grzegorz 59           48.03  4.24/7    5.41/7    9.14/9   11.19/9   13.15/8   16.27/4   19.49/4   22.04/4   24.26/3   26.10/2  
    KU AZS WAT Warszawa                   4.24/7    1.17/9    3.33/12   2.05/7    1.56/5    3.12/4    3.22/4    2.15/2    2.22/2    1.44/3  
                                         29.46/2   32.31/2   37.26/2   40.45/2   45.31/2   46.46/2   47.42/2   48.03/2  
                                          3.36/6    2.45/3    4.55/3    3.19/4    4.46/9    1.15/7    0.56/4    0.21/1* 
  3 Porzycz Jerzy 61               50.37  5.29/9    6.35/9    8.15/7    9.54/7   11.50/7   18.46/6   22.56/6   25.27/6   28.12/5   29.46/4  
    UKS Azymut 45 Gdynia                  5.29/9    1.06/5    1.40/5    1.39/1*   1.56/5    6.56/8    4.10/9    2.31/4    2.45/3    1.34/2  
                                         33.14/4   35.25/4   42.02/4   45.08/4   48.05/3   49.16/3   50.12/3   50.37/3  
                                          3.28/5    2.11/2    6.37/7    3.06/3    2.57/1*   1.11/6    0.56/4    0.25/5  
  4 Konstanciak Andrzej 59         51.09  2.39/3    3.55/3    5.48/3    7.55/3   10.05/4   13.02/3   16.22/3   18.47/2   23.09/2   27.05/3  
    OK! Sport                             2.39/3    1.16/8    1.53/7    2.07/8    2.10/8    2.57/3    3.20/3    2.25/3    4.22/8    3.56/7  
                                         30.30/3   33.48/3   39.50/3   44.51/3   48.29/4   49.39/4   50.41/4   51.09/4  
                                          3.25/4    3.18/7    6.02/4    5.01/9    3.38/4    1.10/5    1.02/7    0.28/7  
  5 Chachurski Ryszard 63          54.06  2.10/1*   3.12/2    4.34/1*   6.33/2    8.23/2   21.54/8   24.29/7   27.28/7   30.34/6   32.29/6  
    KU AZS WAT Warszawa                   2.10/1*   1.02/4    1.22/1*   1.59/6    1.50/3   13.31/11   2.35/1*   2.59/6    3.06/5    1.55/5  
                                         38.22/6   41.15/6   45.36/5   48.27/5   52.06/5   52.57/5   53.44/5   54.06/5  
                                          5.53/9    2.53/4    4.21/1*   2.51/1*   3.39/5    0.51/1*   0.47/1*   0.22/3  
  6 Drągowski Robert 59            55.04  3.40/6    4.41/6    6.12/4    7.58/4    9.45/3   12.28/2   15.41/2   19.39/3   27.33/4   32.19/5  
    OK! Sport                             3.40/6    1.01/3    1.31/2    1.46/3    1.47/2    2.43/2    3.13/2    3.58/9    7.54/12   4.46/10 
                                         35.21/5   39.21/5   45.59/6   49.02/6   52.20/6   53.29/6   54.34/6   55.04/6  
                                          3.02/2    4.00/9    6.38/8    3.03/2    3.18/3    1.09/4    1.05/8    0.30/8  
  7 Mossakowski Przemysław 60      58.02 10.36/12  11.34/11  13.09/11  14.59/11  16.52/9   22.25/9   26.01/9   28.06/8   32.54/8   36.24/7  
    Indywidualni Mazowieckie             10.36/12   0.58/1*   1.35/4    1.50/4    1.53/4    5.33/7    3.36/6    2.05/1*   4.48/9    3.30/6  
                                         40.38/7   43.43/7   48.07/7   52.28/7   55.38/7   56.46/7   57.40/7   58.02/7  
                                          4.14/7    3.05/5    4.24/2    4.21/6    3.10/2    1.08/3    0.54/3    0.22/3  
  8 Machowski Władysław 59         61.10  3.23/5    4.33/5    6.21/5    8.12/5   10.14/5   17.58/5   22.00/5   24.49/5   30.48/7   37.25/8  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                3.23/5    1.10/6    1.48/6    1.51/5    2.02/7    7.44/9    4.02/8    2.49/5    5.59/11   6.37/11 
                                         40.38/7   43.53/8   49.56/8   54.58/8   58.42/8   59.45/8   60.45/8   61.10/8  
                                          3.13/3    3.15/6    6.03/5    5.02/10   3.44/6    1.03/2    1.00/6    0.25/5  
  9 Parfianowicz Marcin 63         73.49  4.32/8    5.42/8    8.57/8   11.15/8   19.35/11  22.47/10  26.46/10  32.15/10  37.17/10  39.02/10 
    Indywidualni Mazowieckie              4.32/8    1.10/6    3.15/11   2.18/10   8.20/12   3.12/4    3.59/7    5.29/11   5.02/10   1.45/4  
                                         44.05/9   55.52/10  62.10/9   66.53/9   70.46/9   72.06/9   73.16/9   73.49/9  
                                          5.03/8   11.47/12   6.18/6    4.43/8    3.53/7    1.20/8    1.10/11   0.33/11 
 10 Czerkawski  Wacław 60          77.43  7.33/11  14.56/12  17.24/12  21.36/12  24.19/12  28.27/11  33.21/11  36.45/11  39.56/11  44.09/11 
    MUKS Gliwice                          7.33/11   7.23/12   2.28/10   4.12/12   2.43/10   4.08/6    4.54/11   3.24/8    3.11/6    4.13/9  
                                         50.34/10  54.04/9   62.14/10  69.43/10  74.34/10  76.02/10  77.09/10  77.43/10 
                                          6.25/10   3.30/8    8.10/11   7.29/12   4.51/10   1.28/10   1.07/9    0.34/12 
 11 Szmidtka Wiesław 61            95.39  6.27/10   8.12/10  10.37/10  13.49/10  17.07/10  36.08/12  41.58/12  46.07/12  49.38/12  56.44/12 
    GKS Luzino                            6.27/10   1.45/11   2.25/9    3.12/11   3.18/11  19.01/12   5.50/12   4.09/10   3.31/7    7.06/12 
                                         65.35/11  70.32/11  78.18/11  83.00/11  92.15/11  94.00/11  95.09/11  95.39/11 
                                          8.51/11   4.57/10   7.46/10   4.42/7    9.15/12   1.45/12   1.09/10   0.30/8  
 12 Żebrowski Dariusz 63          106.18  2.55/4    4.22/4    6.38/6    8.55/6   11.29/6   20.43/7   25.13/8   31.34/9   34.38/9   38.50/9  
    OK! Sport                             2.55/4    1.27/10   2.16/8    2.17/9    2.34/9    9.14/10   4.30/10   6.21/12   3.04/4    4.12/8  
                                         72.43/12  82.53/12  91.10/12  97.19/12 102.59/12 104.30/12 105.47/12 106.18/12 
                                         33.53/12  10.10/11   8.17/12   6.09/11   5.40/11   1.31/11   1.17/12   0.31/10 
    Dyzio Włodzimierz 61       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
    Wojarski Krzysztof 60      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MUKS Gliwice                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         3.5km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-36      3-70      4-38      5-39      6-64      7-47      8-50      9-67     10-51    
                                      11-72     12-57     13-59     14-100   
  1 Krochmal Andrzej 56            42.40  4.04/2    6.26/2    7.30/2    8.37/2   10.20/2   15.37/1*  21.25/2   24.31/2   26.31/2   30.32/1* 
    KS Spójnia Warszawa                   4.04/2    2.22/3    1.04/2    1.07/4    1.43/1*   5.17/2    5.48/6    3.06/2    2.00/1*   4.01/5  
                                         37.33/2   39.50/1*  41.14/1*  42.14/1*  42.40/1* 
                                          7.01/7    2.17/3    1.24/1*   1.00/5    0.26/4  
  2 Parzewski Jerzy 52             43.48  3.58/1*   5.57/1*   7.16/1*   8.14/1*  10.18/1*  21.39/5   25.51/6   28.51/3   31.53/4   34.01/4  
    KU AZS WAT Warszawa                   3.58/1*   1.59/1*   1.19/6    0.58/1*   2.04/5   11.21/7    4.12/3    3.00/1*   3.02/4    2.08/2  
                                         38.45/3   41.05/2   42.31/2   43.23/2   43.48/2  
                                          4.44/3    2.20/4    1.26/3    0.52/3    0.25/3  
  3 Guga Romuald 55                44.45  5.43/4    9.22/5   10.20/5   11.50/5   13.50/5   19.59/4   23.02/3   29.09/4   31.15/3   33.23/3  
    WKS Śląsk Wrocław                     5.43/4    3.39/6    0.58/1*   1.30/6    2.00/4    6.09/4    3.03/1*   6.07/6    2.06/2    2.08/2  
                                         40.08/4   42.05/3   43.35/3   44.21/3   44.45/3  
                                          6.45/6    1.57/1*   1.30/4    0.46/1*   0.24/1* 
  4 Mańka Zbigniew 54              46.02  5.46/5    8.11/3    9.21/3   10.25/3   12.20/3   16.24/2   20.48/1*  24.18/1*  26.30/1*  31.44/2  
    MKS Start Lublin                      5.46/5    2.25/4    1.10/3    1.04/2    1.55/3    4.04/1*   4.24/4    3.30/3    2.12/3    5.14/7  
                                         36.18/1*  43.18/4   44.42/4   45.35/4   46.02/4  
                                          4.34/1*   7.00/7    1.24/1*   0.53/4    0.27/5  
  5 Bala Bogdan 54                 47.26  5.15/3    8.16/4    9.34/4   10.46/4   13.28/4   19.25/3   24.47/4   30.44/5   33.56/5   36.46/5  
    MKS Pogoń                             5.15/3    3.01/5    1.18/5    1.12/5    2.42/6    5.57/3    5.22/5    5.57/5    3.12/5    2.50/4  
                                         41.25/5   43.52/5   45.51/5   46.54/5   47.26/5  
                                          4.39/2    2.27/5    1.59/7    1.03/6    0.32/6  
  6 Kryjomski Jerzy 58             50.55  8.06/7   10.09/6   11.24/6   12.29/6   14.13/6   21.59/6   25.10/5   32.58/6   37.33/6   39.25/6  
    KS Kościelec Chrzanów                 8.06/7    2.03/2    1.15/4    1.05/3    1.44/2    7.46/5    3.11/2    7.48/7    4.35/7    1.52/1* 
                                         46.03/6   48.03/6   49.41/6   50.31/6   50.55/6  
                                          6.38/5    2.00/2    1.38/5    0.50/2    0.24/1* 
  7 Lewandowski Krzysztof 58       65.15  6.30/6   11.11/7   13.36/7   15.30/7   18.28/7   26.40/7   36.56/7   42.47/7   47.10/7   52.15/7  
    UKS Orientuś Łódź                     6.30/6    4.41/7    2.25/7    1.54/7    2.58/7    8.12/6   10.16/7    5.51/4    4.23/6    5.05/6  
                                         58.18/7   61.31/7   63.21/7   64.40/7   65.15/7  
                                          6.03/4    3.13/6    1.50/6    1.19/7    0.35/7  
    Rogala Mirosław 57         NKl        5.52/     8.14/     9.16/         /         /    19.04/    23.47/    27.13/    29.48/    32.00/   
    KU AZS WAT Warszawa                   5.52/     2.22/     1.02/         /         /         /     4.43/     3.26/     2.35/     2.12/   
                                         37.28/    39.44/    41.18/    42.16/    42.40/   
                                          5.28/     2.16/     1.34/     0.58/     0.24/   
    Jarecki Krzysztof 55       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Start Lublin                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         3.1km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-66      2-33      3-34      4-35      5-40      6-39      7-64      8-46      9-49     10-65    
                                      11-53     12-58     13-59     14-100   
  1 Świerczyński Bogdan 53         53.20  3.02/3    5.30/3    6.43/2   11.27/1*  12.43/1*  14.07/1*  24.44/1*  27.08/1*  36.47/1*  42.08/1* 
    KS Modrzew Skwierzyna                 3.02/3    2.28/4    1.13/2    4.44/4    1.16/1*   1.24/3   10.37/4    2.24/2    9.39/3    5.21/5  
                                         47.30/1*  50.49/1*  51.50/1*  52.50/1*  53.20/1* 
                                          5.22/4    3.19/2    1.01/4    1.00/4    0.30/5  
  2 Jakielaszek Ryszard 49         53.43  2.00/1*   7.31/4    8.40/3   13.18/2   14.47/2   16.02/2   26.07/2   27.55/2   40.43/3   44.35/3  
    GKS Luzino                            2.00/1*   5.31/5    1.09/1*   4.38/3    1.29/2    1.15/2   10.05/3    1.48/1*  12.48/5    3.52/1* 
                                         48.42/3   51.23/2   52.18/2   53.17/2   53.43/2  
                                          4.07/1*   2.41/1*   0.55/3    0.59/3    0.26/2  
  3 Kania Feliks 51                54.17  6.05/5    8.24/5    9.47/5   13.36/3   15.55/3   18.40/4   28.02/4   30.32/3   39.26/2   43.48/2  
    UKS Saper                             6.05/5    2.19/3    1.23/3    3.49/1*   2.19/4    2.45/5    9.22/2    2.30/3    8.54/2    4.22/3  
                                         48.08/2   52.04/3   52.56/3   53.51/3   54.17/3  
                                          4.20/2    3.56/3    0.52/1*   0.55/1*   0.26/2  
  4 Paszyński Józef 53             61.09  3.17/4    5.16/2    9.28/4   14.02/4   16.56/4   19.03/5   30.44/5   34.05/4   43.59/4   48.16/4  
    UKS Orientuś Łódź                     3.17/4    1.59/2    4.12/5    4.34/2    2.54/5    2.07/4   11.41/5    3.21/4    9.54/4    4.17/2  
                                         53.39/4   58.34/4   59.40/4   60.44/4   61.09/4  
                                          5.23/5    4.55/4    1.06/5    1.04/5    0.25/1* 
  5 Łapanowski Jacenty 50          66.49  2.06/2    4.00/1*   5.23/1*  15.21/5   16.58/5   18.09/3   26.13/3   42.49/5   50.07/5   54.31/5  
    KU AZS WAT Warszawa                   2.06/2    1.54/1*   1.23/3    9.58/5    1.37/3    1.11/1*   8.04/1*  16.36/5    7.18/1*   4.24/4  
                                         59.36/5   64.31/5   65.25/5   66.20/5   66.49/5  
                                          5.05/3    4.55/4    0.54/2    0.55/1*   0.29/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65         2.8km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-61      3-34      4-64      5-51      6-65      7-72      8-54      9-56     10-62    
                                      11-59     12-100   
  1 Michałek Janusz 48             36.52  2.59/2    4.51/1*   9.05/2   14.50/2   19.46/1*  22.44/1*  26.07/1*  29.15/1*  32.11/1*  34.07/1* 
    KS Modrzew Skwierzyna                 2.59/2    1.52/1*   4.14/3    5.45/4    4.56/1*   2.58/1*   3.23/2    3.08/1*   2.56/2    1.56/2  
                                         35.21/1*  36.26/1*  36.52/1* 
                                          1.14/1*   1.05/3    0.26/2  
  2 Kukuryka Jan 47                41.21  2.50/1*   6.08/2   14.04/4   17.27/3   24.59/2   28.00/2   31.03/2   34.11/2   36.46/2   38.37/2  
    KU AZS WAT Warszawa                   2.50/1*   3.18/4    7.56/4    3.23/1*   7.32/2    3.01/2    3.03/1*   3.08/1*   2.35/1*   1.51/1* 
                                         39.58/2   40.56/2   41.21/2  
                                          1.21/2    0.58/1*   0.25/1* 
  3 Kmieciński Józef 47            52.29  3.54/3    6.27/3    8.35/1*  12.24/1*  29.17/3   33.20/3   37.25/3   43.20/3   47.07/3   49.19/3  
    PUKS Młode Orły                       3.54/3    2.33/3    2.08/1*   3.49/2   16.53/5    4.03/3    4.05/3    5.55/4    3.47/3    2.12/3  
                                         50.47/3   51.56/3   52.29/3  
                                          1.28/3    1.09/4    0.33/5  
  4 Patejko Tadeusz 48             64.03  5.07/4    7.26/4   18.38/5   23.04/5   37.26/5   42.09/5   47.46/5   54.33/5   58.29/4   60.50/4  
    KS Spójnia Warszawa                   5.07/4    2.19/2   11.12/5    4.26/3   14.22/4    4.43/4    5.37/4    6.47/5    3.56/4    2.21/4  
                                         62.20/4   63.31/4   64.03/4  
                                          1.30/4    1.11/5    0.32/4  
  5 Blimke Roman 46                67.59  5.08/5    9.18/5   11.50/3   21.26/4   31.26/4   37.22/4   43.59/4   49.31/4   61.04/5   64.46/5  
    Indywidualni Śląskie                  5.08/5    4.10/5    2.32/2    9.36/5   10.00/3    5.56/5    6.37/5    5.32/3   11.33/5    3.42/5  
                                         66.27/5   67.30/5   67.59/5  
                                          1.41/5    1.03/2    0.29/3  
    Hiller Jerzy 47            NKl       15.58/    18.51/    21.00/    27.57/    34.21/    38.53/    50.36/         /    55.05/    57.11/   
    MKS Start Lublin                     15.58/     2.53/     2.09/     6.57/     6.24/     4.32/    11.43/         /         /     2.06/   
                                         58.31/    59.35/    60.04/   
                                          1.20/     1.04/     0.29/   
    Wasilewski Stanisław 46    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Saper                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70/75      2.6km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-66      2-33      3-34      4-35      5-67      6-48      7-71      8-55      9-57     10-59    
                                      11-100   
  1 Płuciennik Waldemar 43         45.28  1.52/1*   3.21/1*   4.55/1*   7.14/1*  16.20/1*  19.33/1*  34.05/1*  41.12/1*  42.37/1*  44.12/1* 
    KS Modrzew Skwierzyna                 1.52/1*   1.29/1*   1.34/1*   2.19/1*   9.06/1*   3.13/1*  14.32/1*   7.07/1*   1.25/1*   1.35/1* 
                                         45.02/1*  45.28/1* 
                                          0.50/1*   0.26/1* 
  2 Wysocki Stanisław 29          107.33  6.33/2   10.05/2   18.38/2   22.35/2   47.57/2   53.50/2   70.04/2   97.24/2  100.14/2  103.57/2  
    KS Spójnia Warszawa                   6.33/2    3.32/2    8.33/2    3.57/2   25.22/2    5.53/2   16.14/2   27.20/2    2.50/2    3.43/2  
                                        106.01/2  107.33/2  
                                          2.04/2    1.32/2  
    Moon-Zalewska Graham 39    NKl        1.57/     3.47/     5.26/     9.53/    22.25/    24.52/         /    49.41/    51.10/    52.53/   
    MKS Start Lublin                      1.57/     1.50/     1.39/     4.27/    12.32/     2.27/         /         /     1.29/     1.43/   
                                         54.03/    54.31/   
                                          1.10/     0.28/