Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                             2009-11-08 22:39:39
                                                             Puchar Prezesa MZBnO
===Podkarpacki OZOS=============================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        1.7km    0m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                           1-43      2-45      3-31      4-44      5-37      6-47    
  1 Listek Marta                0b.PK 14.37  1.36/1*   5.26/1*   8.12/1*  11.49/1*  12.51/1*  14.31/1*  14.37/1* 
    WKS Wawel Kraków                       1.36/1*   3.50/2    2.46/2    3.37/2    1.02/1*   1.40/1*   0.06/1* 
  2 Biederman Adrianna          0b.PK 15.31  2.13/2    6.25/2    9.07/2   12.34/2   13.39/2   15.24/2   15.31/2  
    WKS Wawel Kraków                       2.13/2    4.12/3    2.42/1*   3.27/1*   1.05/3    1.45/2    0.07/2  
  3 Wilsted Monique             0b.PK 17.36  3.48/5    7.37/3   10.53/3   14.36/3   15.39/3   17.29/3   17.36/3  
    WKS Wawel Kraków                       3.48/5    3.49/1*   3.16/4    3.43/3    1.03/2    1.50/3    0.07/2  
  4 Garbacik Maja               0b.PK 21.39  2.45/3    8.49/5   12.48/5   17.54/4   19.15/4   21.31/4   21.39/4  
    WKS Wawel Kraków                       2.45/3    6.04/5    3.59/5    5.06/4    1.21/4    2.16/5    0.08/4  
  5 Leśnicka Agnieszka          0b.PK 21.59  3.11/4    8.16/4   11.14/4   17.56/5   19.39/5   21.51/5   21.59/5  
    UKS Azymut Dębów                       3.11/4    5.05/4    2.58/3    6.42/5    1.43/6    2.12/4    0.08/4  
  6 Wamberska Julia             0b.PK 34.20  7.43/6   17.59/6   22.29/6   30.02/6   31.31/6   34.11/6   34.20/6  
    WKS Wawel Kraków                       7.43/6   10.16/6    4.30/6    7.33/6    1.29/5    2.40/6    0.09/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         1.6km    0m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                           1-44      2-45      3-32      4-31      5-37      6-47    
  1 Legięć Roksana                  16.57  1.12/3    8.00/2    9.12/2   10.59/1*  15.28/1*  16.50/1*  16.57/1* 
    KS Kościelec Chrzanów                  1.12/3    6.48/3    1.12/1*   1.47/3    4.29/2    1.22/1*   0.07/2  
  2 Sobas Aleksandra                17.37  0.57/1*   8.55/4   10.10/3   11.42/3   16.04/2   17.30/2   17.37/2  
    WKS Wawel Kraków                       0.57/1*   7.58/5    1.15/2    1.32/1*   4.22/1*   1.26/2    0.07/2  
  3 Orzechowska Agnieszka           18.13  2.31/5    9.03/5   10.19/4   12.04/4   16.40/3   18.07/3   18.13/3  
    UKS Azymut Dębów                       2.31/5    6.32/2    1.16/3    1.45/2    4.36/3    1.27/3    0.06/1* 
  4 Bugaj Katarzyna                 22.26  1.03/2    8.38/3   11.16/5   13.53/5   20.30/4   22.18/4   22.26/4  
    WKS Wawel Kraków                       1.03/2    7.35/4    2.38/5    2.37/5    6.37/4    1.48/4    0.08/5  
  5 Sekreta Anna                    27.13  1.28/4    7.51/1*   9.08/1*  11.15/2   25.13/5   27.06/5   27.13/5  
    UKS Azymut Dębów                       1.28/4    6.23/1*   1.17/4    2.07/4   13.58/5    1.53/5    0.07/2  
    Guzik Julia                 DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Ogniwo Piekiełko                       /         /         /         /         /         /         /   
    Kurnik-Topór Aleksandra     DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    UKS 4you                                   /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.0km    0m 8k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                           1-33      2-36      3-46      4-32      5-35      6-34      7-37      8-47    
  1 Golonka Karolina                21.24  3.21/4    8.52/3   11.15/1*  12.42/1*  15.07/1*  18.08/1*  20.12/1*  21.17/1*  21.24/1* 
    UKS Patria Młynne                      3.21/4    5.31/3    2.23/1*   1.27/1*   2.25/1*   3.01/3    2.04/1*   1.05/1*   0.07/2  
  2 Leśniak Kinga                   23.27  2.01/1*   5.12/1*  12.35/2   14.32/2   17.06/2   20.00/2   22.10/2   23.21/2   23.27/2  
    KS Kościelec Chrzanów                  2.01/1*   3.11/1*   7.23/5    1.57/5    2.34/2    2.54/1*   2.10/2    1.11/2    0.06/1* 
  3 Czoch Paulina                   24.33  2.56/3    6.09/2   13.38/4   15.28/4   18.03/3   21.01/3   23.13/3   24.26/3   24.33/3  
    UKS Orlik Rajbrot                      2.56/3    3.13/2    7.29/6    1.50/3    2.35/3    2.58/2    2.12/3    1.13/3    0.07/2  
  4 Syton Barbara                   40.57  5.23/5   10.54/4   13.19/3   15.02/3   18.44/4   33.21/4   38.26/4   40.50/4   40.57/4  
    UKS Orlik Rajbrot                      5.23/5    5.31/3    2.25/2    1.43/2    3.42/6   14.37/5    5.05/4    2.24/6    0.07/2  
  5 Śliwa Katarzyna                 41.55  2.17/2   11.48/5   14.31/5   16.26/5   19.40/5   34.17/6   39.28/5   41.48/5   41.55/5  
    UKS Azymut Dębów                       2.17/2    9.31/6    2.43/3    1.55/4    3.14/4   14.37/5    5.11/5    2.20/5    0.07/2  
  6 Zięba Paulina                   46.40  6.23/6   15.42/6   22.06/6   24.22/6   27.37/6   34.06/5   44.56/6   46.33/6   46.40/6  
    UKS Azymut Dębów                       6.23/6    9.19/5    6.24/4    2.16/6    3.15/5    6.29/4   10.50/6    1.37/4    0.07/2  
    Bromboszcz Małgorzata       NKl            /     5.50/     8.13/     9.38/    12.02/    15.03/    17.08/    18.14/    18.20/   
    KS Kościelec Chrzanów                      /         /     2.23/     1.25/     2.24/     3.01/     2.05/     1.06/     0.06/   
    Panniak Izabela             DNF        7.25/    17.02/         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Orlik Rajbrot                      7.25/     9.37/         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         2.4km    0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                           1-33      2-40      3-41      4-46      5-32      6-35      7-34      8-38      9-37     10-47    
                                     
  1 Kulczycka Dominika              32.30  3.02/3    4.41/3    9.34/3   14.49/3   16.52/3   19.40/3   25.48/2   28.36/2   31.05/2   32.23/1* 
    KS Kościelec Chrzanów                  3.02/3    1.39/3    4.53/2    5.15/3    2.03/1*   2.48/3    6.08/2    2.48/1*   2.29/2    1.18/1* 
                                          32.30/1* 
                                           0.07/2  
  1 Baran Karolina                  32.30  1.35/2    2.26/1*   6.16/1*  10.33/1*  14.43/1*  17.19/1*  19.50/1*  22.49/1*  31.04/1*  32.23/1* 
    WKS Wawel Kraków                       1.35/2    0.51/1*   3.50/1*   4.17/2    4.10/3    2.36/2    2.31/1*   2.59/3    8.15/3    1.19/2  
                                          32.30/1* 
                                           0.07/2  
  3 Baluta Edyta                    34.28  1.26/1*   2.40/2    9.08/2   13.20/2   15.23/2   17.45/2   27.51/3   30.47/3   33.00/3   34.22/3  
    UKS Patria Młynne                      1.26/1*   1.14/2    6.28/3    4.12/1*   2.03/1*   2.22/1*  10.06/3    2.56/2    2.13/1*   1.22/3  
                                          34.28/3  
                                           0.06/1* 
    Fałowska Natalia            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Strzała Wielogłowy                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                               /   
                                               /   
    Gargas Renata               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Strzała Wielogłowy                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                               /   
                                               /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18+        2.5km    0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                           1-40      2-36      3-41      4-42      5-46      6-32      7-35      8-39      9-38     10-47    
                                     
  1 Faron Paulina                   22.17  2.34/2    4.26/1*   6.13/1*   8.59/1*  10.24/1*  11.39/1*  13.44/1*  18.49/1*  20.20/1*  22.11/1* 
    WKS Wawel Kraków                       2.34/2    1.52/1*   1.47/2    2.46/1*   1.25/1*   1.15/1*   2.05/1*   5.05/2    1.31/3    1.51/1* 
                                          22.17/1* 
                                           0.06/1* 
  2 Eterlle-Biederman Lilianna      25.23  2.25/1*   4.31/2    6.44/2   10.01/2   11.26/2   12.48/2   14.53/2   21.23/2   22.42/2   25.09/2  
    WKS Wawel Kraków                       2.25/1*   2.06/2    2.13/4    3.17/2    1.25/1*   1.22/2    2.05/1*   6.30/3    1.19/2    2.27/2  
                                          25.23/2  
                                           0.14/4  
  3 Baluta Anna                     32.31  4.30/3    7.32/3    9.00/3   14.11/3   15.40/3   19.09/3   21.40/3   28.19/3   29.16/3   32.24/3  
    UKS Patria Młynne                      4.30/3    3.02/3    1.28/1*   5.11/4    1.29/3    3.29/4    2.31/3    6.39/4    0.57/1*   3.08/4  
                                          32.31/3  
                                           0.07/2  
  4 Fitrzyk Katarzyna               33.49  6.33/4    9.42/4   11.29/4   15.50/4   17.50/4   20.08/4   23.57/4   29.01/4   30.34/4   33.39/4  
    UKS Patria Młynne                      6.33/4    3.09/4    1.47/2    4.21/3    2.00/4    2.18/3    3.49/4    5.04/1*   1.33/4    3.05/3  
                                          33.49/4  
                                           0.10/3  
    Krzystanek Aldona           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                               /   
                                               /   
    Dyzio Katarzyna             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                               /   
                                               /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        1.7km    0m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                           1-43      2-45      3-31      4-44      5-37      6-47    
  1 Mamala Piotr                0b.PK 15.18  2.30/1*   6.20/1*   8.50/1*  12.30/1*  13.32/1*  15.11/1*  15.18/1* 
    UKS Patria Młynne                      2.30/1*   3.50/6    2.30/1*   3.40/2    1.02/2    1.39/4    0.07/1* 
  2 Fitrzyk Kamil               0b.PK 16.54  2.52/3    6.24/2    9.14/2   13.44/2   14.51/2   16.46/2   16.54/2  
    UKS Patria Młynne                      2.52/3    3.32/3    2.50/3    4.30/7    1.07/5    1.55/9    0.08/6  
  3 Mamala Paweł                0b.PK 17.17  2.49/2    6.57/3   10.47/4   14.27/3   15.24/3   17.10/3   17.17/3  
    UKS Patria Młynne                      2.49/2    4.08/8    3.50/6    3.40/2    0.57/1*   1.46/6    0.07/1* 
  4 Matras Dawid                0b.PK 17.45  4.19/7    7.35/6   10.55/5   14.46/4   16.06/5   17.37/4   17.45/4  
    UKS Patria Młynne                      4.19/7    3.16/2    3.20/5    3.51/4    1.20/8    1.31/1*   0.08/6  
  5 Golonka Adrian              0b.PK 17.50  4.17/6    7.22/4   10.16/3   14.48/5   15.53/4   17.43/5   17.50/5  
    UKS Patria Młynne                      4.17/6    3.05/1*   2.54/4    4.32/8    1.05/3    1.50/8    0.07/1* 
  6 Dudek Jakub                 0b.PK 19.28  4.34/8    8.56/8   13.00/7   16.33/7   17.42/7   19.18/6   19.28/6  
    UKS Patria Młynne                      4.34/8    4.22/10   4.04/9    3.33/1*   1.09/6    1.36/3    0.10/11 
  7 Golonka Krzysztof           0b.PK 20.08  5.29/10   9.17/9   13.17/8   17.20/8   18.26/8   20.00/8   20.08/8  
    UKS Patria Młynne                      5.29/10   3.48/5    4.00/7    4.03/6    1.06/4    1.34/2    0.08/6  
  8 Kesler Szymon               0b.PK 21.31  4.49/9    8.52/7   13.24/9   18.22/9   19.39/9   21.24/9   21.31/9  
    WKS Wawel Kraków                       4.49/9    4.03/7    4.32/10   4.58/9    1.17/7    1.45/5    0.07/1* 
  9 Baran Grzegorz              0b.PK 21.56  6.37/11  10.53/10  13.24/9   18.27/10  19.59/10  21.48/10  21.56/10 
    WKS Wawel Kraków                       6.37/11   4.16/9    2.31/2    5.03/10   1.32/10   1.49/7    0.08/6  
 10 Wilsted Daniel              4b.PK 40.46  3.20/4        /         /         /         /    40.37/11  40.46/11 
    WKS Wawel Kraków                       3.20/4        /         /         /         /         /     0.09/10 
    Górka Adam                  DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                           /         /         /         /         /         /         /   
 12 Lippa Gustaw               PK0b.PK 19.2  3.57/5    7.34/5   11.35/6   15.27/6   16.50/6   19.22/7   19.29/7  
    UKS 4you                               3.57/5    3.37/4    4.01/8    3.52/5    1.23/9    2.32/10   0.07/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         1.7km    0m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                           1-44      2-43      3-45      4-31      5-37      6-47    
  1 Legięć Kamil                    13.45  0.56/3    3.56/5    7.03/4    8.36/2   12.11/1*  13.38/1*  13.45/1* 
    KS Kościelec Chrzanów                  0.56/3    3.00/7    3.07/2    1.33/1*   3.35/1*   1.27/5    0.07/3  
  2 Kustosz Paweł                   15.37  0.52/1*   2.36/2    7.03/4    9.29/5   14.03/2   15.30/2   15.37/2  
    WKS Wawel Kraków                       0.52/1*   1.44/2    4.27/9    2.26/7    4.34/4    1.27/5    0.07/3  
  3 Baran Jędrzej                   17.42  1.02/4    3.14/4    6.46/3    9.19/4   15.37/3   17.34/3   17.42/3  
    WKS Wawel Kraków                       1.02/4    2.12/6    3.32/7    2.33/8    6.18/6    1.57/8    0.08/7  
  4 Bawor Karol                     17.52  0.53/2    2.15/1*   5.26/1*   7.32/1*  16.28/4   17.46/4   17.52/4  
    UKS Azymut Dębów                       0.53/2    1.22/1*   3.11/3    2.06/5    8.56/10   1.18/1*   0.06/1* 
  5 Bienko Mateusz                  18.59  1.07/5    3.07/3    6.34/2    8.40/3   17.26/6   18.52/5   18.59/5  
    WKS Wawel Kraków                       1.07/5    2.00/4    3.27/5    2.06/5    8.46/8    1.26/4    0.07/3  
  6 Kesler Hubert                   19.45  1.38/6    4.44/7   10.28/8   12.31/7   17.03/5   19.36/6   19.45/6  
    WKS Wawel Kraków                       1.38/6    3.06/8    5.44/10   2.03/3    4.32/2    2.33/9    0.09/8  
  7 Walczewski Maciej               19.54  2.04/8    4.03/6    7.32/6    9.37/6   18.23/8   19.48/7   19.54/7  
    UKS 4you                               2.04/8    1.59/3    3.29/6    2.05/4    8.46/8    1.25/2    0.06/1* 
  8 Baran Jan                       21.58  2.17/9    7.24/9   11.25/9   13.22/8   17.54/7   21.51/8   21.58/8  
    WKS Wawel Kraków                       2.17/9    5.07/10   4.01/8    1.57/2    4.32/2    3.57/10   0.07/3  
  9 Dąbrowski Grzegorz              23.16  1.59/7    6.30/8    9.52/7   13.26/9   21.22/9   23.03/9   23.16/9  
    WKS Wawel Kraków                       1.59/7    4.31/9    3.22/4    3.34/10   7.56/7    1.41/7    0.13/10 
 10 Stokłosa Marcin                 23.39  7.32/10   9.33/10  12.37/10  15.52/10  22.05/10  23.30/10  23.39/10 
    UKS Orlik Rajbrot                      7.32/10   2.01/5    3.04/1*   3.15/9    6.13/5    1.25/2    0.09/8  
    Nitek Piotr                 DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    UKS 4you                                   /         /         /         /         /         /         /   
    Górka Michał                DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                           /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         2.2km    0m 9k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                           1-37      2-33      3-41      4-46      5-32      6-35      7-39      8-38      9-47    
  1 Marszałek Patryk                19.58  0.45/2    1.39/1*   5.53/1*  10.10/1*  11.25/1*  13.38/1*  16.35/1*  17.41/1*  19.52/1*  19.58/1* 
    UKS Azymut Dębów                       0.45/2    0.54/1*   4.14/1*   4.17/3    1.15/1*   2.13/2    2.57/1*   1.06/2    2.11/3    0.06/3  
  2 Sochacki Bartłomiej             22.02  0.44/1*   2.48/4    8.00/4   12.12/3   13.30/3   15.41/3   18.41/2   19.47/2   21.53/2   22.02/2  
    UKS Patria Młynne                      0.44/1*   2.04/4    5.12/4    4.12/2    1.18/2    2.11/1*   3.00/2    1.06/2    2.06/2    0.09/6  
  3 Skorupa Marek                   24.42  0.53/4    2.28/2    7.15/2   10.58/2   12.34/2   14.51/2   19.33/3   21.06/3   24.37/3   24.42/3  
    WKS Wawel Kraków                       0.53/4    1.35/2    4.47/2    3.43/1*   1.36/3    2.17/4    4.42/3    1.33/4    3.31/4    0.05/1* 
  4 Garbacik Michał                 27.39  0.49/3    2.36/3    7.36/3   13.56/4   16.16/4   18.32/4   24.33/4   25.32/4   27.34/4   27.39/4  
    WKS Wawel Kraków                       0.49/3    1.47/3    5.00/3    6.20/5    2.20/4    2.16/3    6.01/5    0.59/1*   2.02/1*   0.05/1* 
  5 Palka Krzysztof                 39.52  1.11/5    3.33/5    9.47/5   18.37/5   21.49/5   26.07/5   32.07/5   34.07/5   39.46/5   39.52/5  
    KS Kościelec Chrzanów                  1.11/5    2.22/5    6.14/5    8.50/6    3.12/5    4.18/5    6.00/4    2.00/5    5.39/6    0.06/3  
  6 Sekreta Michał                  45.06  1.15/6    6.20/6   16.14/6   20.50/6   25.30/6   30.00/6   38.05/6   40.09/6   44.59/6   45.06/6  
    UKS Azymut Dębów                       1.15/6    5.05/6    9.54/6    4.36/4    4.40/6    4.30/6    8.05/6    2.04/6    4.50/5    0.07/5  
    Kania Adam                  NKl        6.29/     8.35/    15.06/    23.40/    26.51/    31.10/         /    39.10/    44.49/    44.58/   
    WKS Wawel Kraków                       6.29/     2.06/     6.31/     8.34/     3.11/     4.19/         /         /     5.39/     0.09/   
    Guzik Sławomir              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Ogniwo Piekiełko                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Guzik Bartłomiej            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Ogniwo Piekiełko                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         2.6km    0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                           1-34      2-35      3-36      4-41      5-46      6-32      7-40      8-33      9-38     10-47    
                                     
  1 Niedbala Mateusz                25.49  4.19/7    6.47/7    9.22/5   10.59/4   13.38/3   15.10/2   18.17/2   19.10/2   23.40/1*  25.43/1* 
    KS Kościelec Chrzanów                  4.19/7    2.28/4    2.35/2    1.37/4    2.39/4    1.32/2    3.07/3    0.53/4    4.30/3    2.03/4  
                                          25.49/1* 
                                           0.06/3  
  2 Markowski Michał                27.50  2.17/1*   3.42/1*   8.25/3    9.50/1*  12.16/1*  14.00/1*  16.47/1*  17.37/1*  25.47/4   27.44/2  
    UKS Azymut Dębów                       2.17/1*   1.25/1*   4.43/5    1.25/3    2.26/1*   1.44/4    2.47/2    0.50/1*   8.10/6    1.57/1* 
                                          27.50/2  
                                           0.06/3  
  3 Pelc Leszek                     28.04  2.27/3    5.01/4    7.19/1*  10.15/3   13.29/2   16.08/3   19.26/3   20.16/3   25.11/3   27.58/3  
    UKS Azymut Dębów                       2.27/3    2.34/5    2.18/1*   2.56/7    3.14/5    2.39/7    3.18/5    0.50/1*   4.55/5    2.47/6  
                                          28.04/3  
                                           0.06/3  
  4 Jaroszek Michał                 28.21  2.37/4    4.23/2    7.42/2   10.14/2   14.59/4   16.32/4   20.51/5   21.49/5   24.45/2   28.16/4  
    KS Kościelec Chrzanów                  2.37/4    1.46/2    3.19/3    2.32/5    4.45/6    1.33/3    4.19/7    0.58/6    2.56/1*   3.31/7  
                                          28.21/4  
                                           0.05/1* 
  5 Palka Andrzej                   28.47  2.55/6    5.34/6   12.10/7   13.34/7   16.08/6   18.12/6   21.21/6   22.13/6   26.29/5   28.42/5  
    KS Kościelec Chrzanów                  2.55/6    2.39/6    6.36/6    1.24/2    2.34/3    2.04/6    3.09/4    0.52/3    4.16/2    2.13/5  
                                          28.47/5  
                                           0.05/1* 
  6 Fitrzyk Janusz                  31.12  2.22/2    4.36/3   11.13/6   12.32/6   15.04/5   17.04/5   19.50/4   20.44/4   29.03/6   31.05/6  
    UKS Orlik Rajbrot                      2.22/2    2.14/3    6.37/7    1.19/1*   2.32/2    2.00/5    2.46/1*   0.54/5    8.19/7    2.02/3  
                                          31.12/6  
                                           0.07/6  
  7 Czoch Mariusz                   33.33  2.40/5    5.25/5    8.45/4   11.20/5   20.15/7   21.28/7   25.28/7   26.40/7   31.27/7   33.26/7  
    UKS Orlik Rajbrot                      2.40/5    2.45/7    3.20/4    2.35/6    8.55/7    1.13/1*   4.00/6    1.12/7    4.47/4    1.59/2  
                                          33.33/7  
                                           0.07/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18+        3.0km    0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                           1-44      2-34      3-35      4-36      5-41      6-42      7-46      8-32      9-40     10-33    
                                      11-39     12-38     13-37     14-47    
  1 Kruk Piotr                      23.13  0.31/1*   1.51/1*   3.17/1*   5.07/1*   6.11/1*  10.28/1*  11.58/1*  13.06/1*  15.28/1*  16.04/1* 
    UKS Azymut Dębów                       0.31/1*   1.20/1*   1.26/1*   1.50/1*   1.04/1*   4.17/6    1.30/2    1.08/1*   2.22/1*   0.36/1* 
                                          18.19/1*  19.12/1*  22.12/1*  23.09/1*  23.13/1* 
                                           2.15/1*   0.53/1*   3.00/4    0.57/1*   0.04/1* 
  2 Wojarski Krzysztof              29.54  0.47/5    2.39/2    4.50/3    6.48/2    8.19/2   12.09/2   13.42/2   15.03/2   18.23/2   19.09/2  
    MUKS Gliwice                           0.47/5    1.52/2    2.11/4    1.58/2    1.31/3    3.50/5    1.33/3    1.21/2    3.20/4    0.46/2  
                                          22.39/2   23.54/2   28.42/2   29.47/2   29.54/2  
                                           3.30/4    1.15/6    4.48/7    1.05/3    0.07/4  
  3 Kryjomski Jerzy                 31.32  0.44/4    2.45/3    4.16/2    7.38/3   10.49/3   13.53/3   15.46/3   19.39/3   22.33/3   23.20/3  
    KS Kościelec Chrzanów                  0.44/4    2.01/3    1.31/2    3.22/4    3.11/7    3.04/2    1.53/5    3.53/6    2.54/2    0.47/3  
                                          27.02/3   28.05/3   30.17/3   31.26/3   31.32/3  
                                           3.42/5    1.03/4    2.12/1*   1.09/4    0.06/2  
  4 Klimasz Józef                   34.17  0.51/6    2.59/4    6.25/4   14.31/7   15.43/6   18.37/6   20.24/6   21.53/6   25.14/4   26.14/4  
    Szarotki Rzeszów                       0.51/6    2.08/4    3.26/6    8.06/7    1.12/2    2.54/1*   1.47/4    1.29/3    3.21/5    1.00/6  
                                          29.10/4   30.15/4   33.08/4   34.11/4   34.17/4  
                                           2.56/2    1.05/5    2.53/3    1.03/2    0.06/2  
  5 Kojder Andrzej                  36.22  0.42/2    5.47/6    7.21/6   10.57/5   13.34/5   16.44/5   18.47/5   20.45/4   25.22/5   26.23/5  
    Szarotki Rzeszów                       0.42/2    5.05/7    1.34/3    3.36/5    2.37/5    3.10/3    2.03/6    1.58/4    4.37/7    1.01/7  
                                          30.19/6   31.50/6   34.53/6   36.14/6   36.22/5  
                                           3.56/6    1.31/7    3.03/5    1.21/7    0.08/6  
  6 Pietroń Piotr                   36.32  0.42/2    3.33/5    7.03/5   10.15/4   12.28/4   15.47/4   17.16/4   21.16/5   25.25/6   26.24/6  
    UKS Patria Młynne                      0.42/2    2.51/5    3.30/7    3.12/3    2.13/4    3.19/4    1.29/1*   4.00/7    4.09/6    0.59/5  
                                          29.30/5   30.30/5   34.42/5   35.55/5   36.32/6  
                                           3.06/3    1.00/2    4.12/6    1.13/6    0.37/7  
  7 Kesler Daniel                   40.17  1.12/7    6.03/7    8.22/7   13.05/6   16.12/7   20.38/7   22.42/7   26.32/7   29.51/7   30.47/7  
    WKS Wawel Kraków                       1.12/7    4.51/6    2.19/5    4.43/6    3.07/6    4.26/7    2.04/7    3.50/5    3.19/3    0.56/4  
                                          35.08/7   36.09/7   39.00/7   40.10/7   40.17/7  
                                           4.21/7    1.01/3    2.51/2    1.10/5    0.07/4  
    Sochacki Witold             DNF        0.42/     3.33/     7.03/    10.15/    12.28/    15.47/    17.16/    21.16/    25.25/    26.24/   
    UKS Patria Młynne                      0.42/     2.51/     3.30/     3.12/     2.13/     3.19/     1.29/     4.00/     4.09/     0.59/   
                                          29.30/    30.30/    34.42/    35.55/    36.01/   
                                           3.06/     1.00/     4.12/     1.13/     0.06/   
    Czapla Przemysław           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                               /         /         /         /         /   
                                               /         /         /         /         /   
    Czapla Tomasz               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Wawel Kraków                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                               /         /         /         /         /   
                                               /         /         /         /         /