Końcowe wyniki zawodów                                               2012-06-16 20:11:59
                         Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju - Sprint
===Podkarpacki OZOS=======================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         1.0km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Amelia Block'02          UKS Orientuś Łódź    E75                  9.12  +      0.00
  2.Papszun Julia'03         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 13.51  +      4.39
  3.Dresher Anita'02         SP1 Jastrzębie       SP1                 33.45  +     24.33
  4.Sokulska Marcelina'02    SP1 Jastrzębie       SP1                 34.44  +     25.32
  5.Stasiak Julia'02         LUKS Azymek Zdzieszo O47                 66.27  +     57.15
    Polewka Aleksandra'02    UKS Kometa Gliwice   S28             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         1.3km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Papszun Patrycja'00      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 12.49  +      0.00
  2.Mastela Krystyna'00      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 13.22  +      0.33
  3.Łabuda Wiktoria'00       UKS Kometa Gliwice   S28                 13.33  +      0.44
  4.Jurczyk Marta '00        UKS Sparta Czyżowice S03                 14.32  +      1.43
  5.Oleśniewicz Karolina'    Lotna Zdzieszowice   O27                 14.36  +      1.47
  6.Kąsek Weronika'01        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 15.11  +      2.22
  7.Łakomska Aleksandra'     Lotna Zdzieszowice   O27                 15.33  +      2.44
  8.Sulikowska Weronika'     Lotna Zdzieszowice   O27                 15.42  +      2.53
  9.Agnieszka Proga'00       UKS Orientuś Łódź    E75                 16.05  +      3.16
 10.Weisman Wiktoria'00      UKS Słoneczko Żory   S02                 16.07  +      3.18
 11.Gidel Zuzanna'           Lotna Zdzieszowice   O27                 16.41  +      3.52
 12.Ignaczak Natalia'00      UKS Słoneczko Żory   S02                 18.23  +      5.34
 13.Gorzela Edyta'01         UKS Azymut Pabianice E71                 18.39  +      5.50
 14.Grzelik Aleksandra'00    UKS Azymut Pabianice E71                 22.23  +      9.34
 15.Magiera Jagoda'01        UKS Kometa Gliwice   S28                 38.30  +     25.41
 16.Limanek Weronika'01      UKS Kometa Gliwice   S28                 52.12  +     39.23
 17.Jeziorowska Natalia'01   UKS Słoneczko Żory   S02                 54.16  +     41.27
 18.Kliszcz Daria'           Lotna Zdzieszowice   O27                 54.26  +     41.37
 19.Szozda Natalia'01        UKS Kometa Gliwice   S28                 56.14  +     43.25
 20.Kolankowska Kamila'01    SP1 Jastrzębie       SP1                 57.32  +     44.43
 21.Wawrzkiewicz Kinga'01    UKS Słoneczko Żory   S02                 60.33  +     47.44
    Kopietz Małgorzata'      Lotna Zdzieszowice   O27             DNF               
    Łukaszyńska Viktoria'    Lotna Zdzieszowice   O27             DNF               
    Bańkowska Małgorzata'    UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             DNF               
    Pondo Julia              UKS Kometa Gliwice   S28             DNF               
    Tomsza Joanna            UKS Kometa Gliwice   S28             DNF               
    Wosiek Jessica           UKS Kometa Gliwice   S28             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         1.6km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Aleksandra Filipowska'98 UKS Orientuś Łódź    E75                 13.35  +      0.00
  2.Zuzanna Lech'98          UKS Orientuś Łódź    E75                 14.49  +      1.14
  3.Oleszek Aleksandra'99    LUKS Azymek Zdzieszo O47                 15.03  +      1.28
  4.Królik Kinga'99          UKS Azymut Pabianice E71                 15.09  +      1.34
  5.Tomaszczyk Angelika'98   LUKS Azymek Zdzieszo O47                 16.27  +      2.52
  6.Oleśniewicz Paulina'98   LUKS Azymek Zdzieszo O47                 17.04  +      3.29
  7.Repak Magdalena'98       LUKS Azymek Zdzieszo O47                 17.46  +      4.11
  8.Bodzek Sabina'99         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 18.27  +      4.52
  9.Porada Lilianna'98       UKS Reflex Rybnik    S51                 18.40  +      5.05
 10.Moryń Zuzanna'98         LUKS Azymek Zdzieszo O47                 18.55  +      5.20
 11.Bis Karolina'99          UKS Kometa Gliwice   S28                 19.30  +      5.55
 12.Czupryniak Patrycja'99   UKS Kometa Gliwice   S28                 19.51  +      6.16
 13.Mrózek Paulina'99        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 20.34  +      6.59
 14.Ożga Barbara'99          LUKS Azymek Zdzieszo O47                 22.35  +      9.00
 15.Natalia Żak'98           UKS Orientuś Łódź    E75                 24.45  +     11.10
 16.Gościńska Adrianna'99    LUKS Azymek Zdzieszo O47                 24.48  +     11.13
 17.Mikulska Ewelina'98      LUKS Azymek Zdzieszo O47                 26.40  +     13.05
 18.Dominika Wiecha'98       UKS Orientuś Łódź    E75                 28.22  +     14.47
 19.Skóra Sonia'98           LUKS Azymek Zdzieszo O47                 29.23  +     15.48
 20.Szeluga Dominika         UKS Kometa Gliwice   S28                 32.08  +     18.33
 21.Szewczyk Ariana'98       UKS Sparta Czyżowice S03                 34.49  +     21.14
 22.Lipska Jessica'98        LUKS Azymek Zdzieszo O47                 36.47  +     23.12
 23.Tomsza Karolina'99       UKS Kometa Gliwice   S28                 45.16  +     31.41
    Borowska Kamila'99       UKS Kometa Gliwice   S28             DNF               
    Pasek Karolina'99        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         1.7km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lamorska Martyna'96      UKS Kometa Gliwice   S28                 16.01  +      0.00
  2.Harasymiuk Kinga'97      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 17.36  +      1.35
  3.Nogły Patrycja'96        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 18.47  +      2.46
  4.Dzik Justyna'97          MUKS Gliwice         S22                 24.50  +      8.49
  5.Janeta Karolina'97       UKS Sparta Czyżowice S03                 26.01  +     10.00
  6.Skorupa Małgorzata       MUKS Gliwice         S22                 27.15  +     11.14
  7.Sitek Marzena '96        UKS Sparta Czyżowice S03                 27.58  +     11.57
  8.Gać Katarzyna'97         UKS Sparta Czyżowice S03                 29.11  +     13.10
  9.Czaika Magdalena'97      UKS Sparta Czyżowice S03                 30.03  +     14.02
 10.Kamińska Karina'97       LUKS Azymek Zdzieszo O47                 32.31  +     16.30
 11.Szewczyk Marietta'97     UKS Sparta Czyżowice S03                 40.13  +     24.12
    Chruścicka Ewa'97        LUKS Azymek Zdzieszo O47             NKl               
    Osmann Paulina'97        LUKS Azymek Zdzieszo O47             NKl               
    Jachowicz Aleksandra'97  LUKS Azymek Zdzieszo O47             DNF               
    Forystek Wiktoria'       UKS Reflex Rybnik    S51             DNF               
    Siedlaczek Justyna '96   UKS Sparta Czyżowice S03             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         2.3km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kaszyńska Alicja'95      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 48.42  +      0.00
  2.Olszówka Ilona'94        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 54.03  +      5.21
  3.Czubińska Magdalena'95   ZSZ Jastrzębie-Zdrój ZSZ                 68.08  +     19.26
    Kasza Izabela'94         UKS Reflex Rybnik    S51             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         2.5km    0m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wysocka Malwina'85       UKS Kometa Gliwice   S28                 23.46  +      0.00
  2.Biniecka Małgorzata'87   UKS Azymut Pabianice E71                 27.16  +      3.30
  3.Grochowina Joanna'88     UKS Kometa Gliwice   S28                 30.47  +      7.01
    Warmus Zuzanna'87        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35+        2.3km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biolik Agnieszka'        UNTS Warszawa        W87                 23.22  +      0.00
  2.Bogucka-Jaroszek Anna    MUKS Gliwice         S22                 32.19  +      8.57
  3.Papszun Joanna'70        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 34.00  +     10.38
  4.Pipiro Grażyna'57        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 36.05  +     12.43
    Wysocka Jolanta'56       UKS Kometa Gliwice   S28             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10R       1.2km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hyla Natalia'            LUKS Azymek Zdzieszo O47             0b.PK 13.26         
  2.Kordiak Zofia            UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             0b.PK 21.32         
  3.Mastela Hanna'           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             0b.PK 27.46         
  4.Kołeczko Maksymilian'    UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             0b.PK 29.11         
  5.Forystek Szymon          UKS Reflex Rybnik    S51             4b.PK 57.03         
    Masny Tadeusz'05         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         1.1km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Czech Piotr'02           LUKS Azymek Zdzieszo O47                 13.16  +      0.00
  2.Obstoj Piotr'            Lotna Zdzieszowice   O27                 20.41  +      7.25
  3.Gidel Samuel'            Lotna Zdzieszowice   O27                 25.35  +     12.19
  4.Kołeczko Błażej '02      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 26.59  +     13.43
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.4km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Obstoj Adam'             Lotna Zdzieszowice   O27                 11.29  +      0.00
  2.Hyla Damian'01           LUKS Azymek Zdzieszo O47                 12.23  +      0.54
  3.Maciej Ubfal'00          UKS Orientuś Łódź    E75                 14.04  +      2.35
  4.Piotr Rzeńca'00          UKS Orientuś Łódź    E75                 14.12  +      2.43
  5.Kurciński Szymon'00      MKS Metalowiec Łódź  E17                 15.21  +      3.52
  6.Zając Dawid'00           UKS Azymut Pabianice E71                 15.23  +      3.54
  7.Grądzki Maciej'01        UKS Azymut Pabianice E71                 15.31  +      4.02
  8.Horwat Radosław'00       UKS Azymut Pabianice E71                 16.21  +      4.52
  9.Płóciennik Konrad'00     UKS Azymut Pabianice E71                 17.26  +      5.57
 10.Rakowski Oskar'01        UKS Kometa Gliwice   S28                 18.43  +      7.14
 11.Jakub Pietek'00          UKS Orientuś Łódź    E75                 20.27  +      8.58
 12.Przygodzki Arkadiusz'00  UKS Słoneczko Żory   S02                 21.52  +     10.23
 13.Kalisiak Dawid'00        UKS Azymut Pabianice E71                 23.01  +     11.32
 14.Mordak Adam'00           UKS Słoneczko Żory   S02                 23.20  +     11.51
 15.Gojło Jakub'01           LUKS Azymek Zdzieszo O47                 24.20  +     12.51
 16.Grzesiak Szymon'01       UKS Słoneczko Żory   S02                 25.17  +     13.48
 17.Tłokiński Jakub'00       MKS Metalowiec Łódź  E17                 28.04  +     16.35
 18.Mordak Piotr'01          UKS Słoneczko Żory   S02                 28.16  +     16.47
 19.Baron Dawid'01           UKS Kometa Gliwice   S28                 28.45  +     17.16
 20.Kędziora Piotr'00        UKS Słoneczko Żory   S02                 32.19  +     20.50
 21.Kucharczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S28                 33.29  +     22.00
 22.Antończak Szymon'00      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 37.59  +     26.30
    Kołeczko Bartosz '00     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             NKl               
    Tomanek Krzysztof '00    UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             DNF               
    Nowakowski Wiktor'00     UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         1.7km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jaroszek Jakub'98        MUKS Gliwice         S22                 12.38  +      0.00
  2.Wrotny Mateusz'98        LUKS Azymek Zdzieszo O47                 13.47  +      1.09
  3.Borysów Kamil'98         UKS Kometa Gliwice   S28                 13.50  +      1.12
  4.Bielka Paweł'98          LUKS Azymek Zdzieszo O47                 14.47  +      2.09
  5.Kisielewicz Jakub'99     UKS Azymut Pabianice E71                 14.57  +      2.19
  6.Mateusz Świech'98        UKS Orientuś Łódź    E75                 15.09  +      2.31
  7.Przemysław Zuchmański'98 UKS Orientuś Łódź    E75                 15.31  +      2.53
  8.Pieniak Krystian'99      UKS Kometa Gliwice   S28                 15.48  +      3.10
  9.Tomczyk Kuba'99          UKS Kometa Gliwice   S28                 16.37  +      3.59
 10.Kasza Jan'99             UKS Reflex Rybnik    S51                 17.03  +      4.25
 11.Urbanowski Konrad'98     UKS Słoneczko Żory   S02                 18.06  +      5.28
 12.Zwierzyński Michał'99    UKS Kometa Gliwice   S28                 18.27  +      5.49
 13.Ryba Rafał'98            UKS Sparta Czyżowice S03                 19.14  +      6.36
 14.Grzesiak Jakub'98        UKS Słoneczko Żory   S02                 19.42  +      7.04
 15.Wlazeł Dawid'99          MKS Metalowiec Łódź  E17                 21.36  +      8.58
 16.Grabiniok Dariusz'98     UKS Sparta Czyżowice S03                 23.08  +     10.30
 17.Zwyrtek Kacper'98        UKS Reflex Rybnik    S51                 23.11  +     10.33
 18.Kadyś Bartłomiej         UKS Kometa Gliwice   S28                 23.14  +     10.36
 19.Majda Bartłomiej'99      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 27.09  +     14.31
 20.Gricner Adam'98          LUKS Azymek Zdzieszo O47                 29.20  +     16.42
    Siess Grzegorz'98        UKS Azymut Pabianice E71             NKl               
    Jurczyk Maciej '98       UKS Sparta Czyżowice S03             NKl               
    Jaksa Mateusz'99         UKS Azymut Pabianice E71             NKl               
    Syrek Łukasz'98          UKS Sparta Czyżowice S03             NKl               
    Cop Kacper'99            LUKS Azymek Zdzieszo O47             DNF               
    Pasternak Mateusz'       Lotna Zdzieszowice   O27             DNF               
    Rams Mateusz'            Lotna Zdzieszowice   O27             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         1.8km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lewandowski Patryk'97    UKS Kometa Gliwice   S28                 12.25  +      0.00
  2.Borgiel Jarosław'97      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 13.23  +      0.58
  3.Sarosiek Damian          UKS Kometa Gliwice   S28                 18.12  +      5.47
  4.Kuncewicz Piotr'97       UKS Kometa Gliwice   S28                 23.58  +     11.33
  5.Pawlik Piotr'97          UKS Sparta Czyżowice S03                 51.09  +     38.44
    Pasek Marcin'96          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             DNF               
    Kaszyński Szymon'97      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         2.6km    0m 23k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubica Arkadiusz'95      UKS Kometa Gliwice   S28                 24.19  +      0.00
  2.Wita Błażej'94           UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 40.34  +     16.15
  3.Forystek Konrad'         UKS Reflex Rybnik    S51                 42.25  +     18.06
    Mecha Ryszard'94         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             NKl               
    Rudnicki Piotr'          ZSZ Jastrzębie-Zdrój ZSZ             NKl               
    Imiela Mateusz'94        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         2.6km    0m 23k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Skorupa Piotr            MUKS Gliwice         S22                 19.55  +      0.00
  2.Garbacz Łukasz'82        UKS Słoneczko Żory   S02                 25.13  +      5.18
  3.Grochowina Filip'88      UKS Kometa Gliwice   S28                 37.04  +     17.09
    Niezgoda Przemysław'     ATZ Racibórz         ATZ             DNF               
    Masztalski Paweł'        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35/40      2.5km    0m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bodzek Krzysztof'72      UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 23.04  +      0.00
  2.Masny Krzysztof'76       UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 23.15  +      0.11
  3.Polewka Tomasz'73        UKS Kometa Gliwice   S28                 23.38  +      0.34
  4.Biolik Grzegorz'         UNTS Warszawa        W87                 27.37  +      4.33
  5.Kudłacz Tomasz'73        indywidualni         000                 28.01  +      4.57
  6.Majda Tomasz'73          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 30.29  +      7.25
  7.Kołeczko Łukasz'75       UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 32.38  +      9.34
  8.Tomanek Artur'74         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 35.08  +     12.04
  9.Forystek Marek'          UKS Reflex Rybnik    S51                 42.34  +     19.30
    Lewandowski Piotr'       ATZ Racibórz         ATZ             DNF               
    Kordiak Mirosław'        UKS ZSZ-Jedynka Jast S01             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45/50      2.3km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Skorupa Stanisław        MUKS Gliwice         S22                 22.40  +      0.00
  2.Forystek Józef'          UKS Reflex Rybnik    S51                 23.10  +      0.30
  3.Kłos Józef'63            UKS Azymut Pabianice E71                 27.19  +      4.39
  4.Hyjek Adam'61            LUKS Azymek Zdzieszo O47                 36.43  +     14.03
    Polewski Dariusz'61      LUKS Azymek Zdzieszo O47             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M55+        1.7km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szotek Antoni'           ATZ Racibórz         ATZ                 21.36  +      0.00
  2.Blimke Roman'46          indywidualni         000                 32.39  +     11.03
  3.Pipiro Grzegorz'57       UKS ZSZ-Jedynka Jast S01                 40.07  +     18.31
    Wierciński Piotr'56      MKS Metalowiec Łódź  E17             NKl               
    Bogulak Adam'48          MKS Paulinum Jelenia D93             NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: Open        1.8km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Weisman Marcin'          UKS Słoneczko Żory   S02                 26.03  +      0.00
  2.Przygodzki Dariusz'63    UKS Słoneczko Żory   S02                 36.12  +     10.09