Końcowe wyniki zawodów                                               2014-05-18 22:50:44
                                   O-Games2014 2.etap
===Podkarpacki OZOS=======================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: 10N         0.0km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kurzyp Michał            MKS MOS Wrocław      D91             36.33 1b.PK         
  2.Bala Tymoteusz 4         indywidualnie        X00             45.04 0b.PK         
  3.Chmielarz Sandra 5       UKS Arkady           P35             49.26 0b.PK         
  4.Cieluch  Patrycja 4      UKS Arkady           P35             53.17 0b.PK         
  5.Bala Julia 4             indywidualnie        X00             55.05 0b.PK         
 PK Szczygieł Hanna 7        MKS MOS Wrocław      D912911        PK31.46 0b.P         
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         1.6km   50m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Banasiak Joanna 4        MKS MOS Wrocław      D9122201            17.37  +      0.00
  2.Banasiak Anna 6          MKS MOS Wrocław      D912912             19.54  +      2.17
  3.Paul Klaudia 4           MKS MOS Wrocław      D912914             36.26  +     18.49
    Kruczek Kamila 4         WKS Wawel            K30             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         1.9km   60m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Block Amelia 2           Orientuś Łódź        E752132             16.37  +      0.00
  2.Kędzierska Nadia 2       HKS Azymut           P582377             21.14  +      4.37
  3.Becmer aleksandra 2      MKS MOS Wrocław      D911981             22.30  +      5.53
  4.Krempińska Julia 3       UKS Azymut           E712651             22.31  +      5.54
  5.Nitsch Aleksandra 3      UNTS                 W872409             22.39  +      6.02
  6.Leśnicka Agnieszka 2     UKS Azymut Dębów     R222611             22.48  +      6.11
  7.Polewka Aleksandra 2     Kometa Gliwice       S282462             23.10  +      6.33
  8.Pluta Aleksandra 3       UKS Arkady           P352507             26.19  +      9.42
  9.Więcław Weronika 2       MKS MOS Wrocław      D912220             30.10  +     13.33
 10.Ziętek Aleksandra 3      UKS Arkady           P35                 31.41  +     15.04
 11.Dekiert Izabela 3        HKS Azymut           P582900             31.56  +     15.19
 12.Sikora Wiktoria 3        UKS Arkady           P35                 32.26  +     15.49
 13.Zając Magdalena 2        HKS Azymut           P582384             33.49  +     17.12
 14.Krudowska Zofia 2        MKS MOS Wrocław      D911980             34.06  +     17.29
 15.Harasymko Dominika 3     UKS Arkady           P35                 36.45  +     20.08
 16.Żurkiewicz Nikola 2      UKS Arkady           P35                 37.33  +     20.56
 17.Paul Weronika 2          MKS MOS Wrocław      D912916             39.49  +     23.12
 18.Wajrauch  Oliwia 2       UKS Arkady           P35                 40.10  +     23.33
 19.Sójka Wiktoria 3         UKS Arkady           P35                 40.25  +     23.48
 20.Jaworska Martyna 2       MKS MOS Wrocław      D912466             42.17  +     25.40
 21.Żukowska  Julia 3        UKS Arkady           P35                 45.27  +     28.50
 22.Czernicka Jagoda 3       HKS Azymut           P582898             62.01  +     45.24
 23.Chmura Weronika 3        UKS Arkady           P35                 84.19  +     67.42
 24.Wielebska  Zuzanna 3     UKS Arkady           P35                 88.18  +     71.41
    Dembowska Iwona 3        MKS MOS Wrocław      D912915         DNF               
    Mazurek Joanna 3         MKS MOS Wrocław      D912222         DNF               
    Szechner Dominika 2      MKS MOS Wrocław      D912917         DNF               
    Żyborska Krystyna 3      MKS MOS Wrocław      D912470         DNF               
    Brzezińska Maja 2        HKS Azymut           P582375         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.8km   90m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ciesiółka Katarzyna 0    MKS MOS Wrocław      D911827             28.06  +      0.00
  2.Staszak Alicja 1         UNTS                 W872136             34.56  +      6.50
  3.Niezgódka Dominika 1     UKS Arkady           P352504             38.57  +     10.51
  4.Dzierwa Hanna            Kościelec Chrzanów   K482057             39.12  +     11.06
  5.Nowacka Katarzyna 0      HKS Azymut           P581954             39.14  +     11.08
  6.Pluta Magdalena 0        UKS Arkady           P352502             39.52  +     11.46
  7.Kowal Natalia            Kościelec Chrzanów   K482062             40.30  +     12.24
  8.Jurczyk Marta 0          UKS Sparta Czyżowice S032052             41.09  +     13.03
  9.Ruda Natalia 1           UKS Arkady           P35                 45.42  +     17.36
 10.Proga Agnieszka 0        Orientuś Łódź        E752759             47.08  +     19.02
 11.Kalitka Julia 0          HKS Azymut           P581955             48.08  +     20.02
 12.Piwko Gabriela 0         MKS Paulinum         D932823             49.55  +     21.49
 13.Mazurek Agnieszka 1      MKS MOS Wrocław      D912223             50.10  +     22.04
 14.Biniak Wiktoria 1        HKS Azymut           P582171             53.33  +     25.27
 15.Seidel Jagoda 1          HKS Azymut           P582175             53.56  +     25.50
 16.Urbańczyk Aleksandra     Kościelec Chrzanów   K482354             55.33  +     27.27
 17.Smektała Klaudia 1       BUKOS                P012247             64.04  +     35.58
 18.Kuberska Nikola 0        HKS Azymut           P582378             65.12  +     37.06
 19.Wszołek Zuzanna 1        WKS Wawel            K302617             78.26  +     50.20
 20.Ohlaszeny Zuzanna        Kościelec Chrzanów   K482059             87.02  +     58.56
    Nodzykowska Alexandra 0  MKS MOS Wrocław      D912733         DNF               
    Widziewicz Aleksandra 1  MKS MOS Wrocław      D912224         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         4.2km  120m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filipowska Aleksandra 98 Orientuś Łódź        E751448             43.25  +      0.00
  2.Wziętek Barbara 98       WKS Wawel            K302150             45.29  +      2.04
  3.Królik Kinga 99          UKS Azymut           E711787             45.55  +      2.30
  4.Morawska Zuzanna 99      UKS Azymut 45        G171627             50.07  +      6.42
  5.Biederman Adrianna 0     WKS Wawel            K301509             51.24  +      7.59
  6.Seidel Julia 99          HKS Azymut           P581696             53.12  +      9.47
  7.Cych Agnieszka 99        ECHO Twardogóra      D45                 55.16  +     11.51
  8.Bugaj Katarzyna 98       WKS Wawel            K301528             55.50  +     12.25
  9.Kostrzewska Justyna 98   MKS Start            L452046             56.07  +     12.42
 10.Fortuniak Weronika 98    Orientuś Łódź        E752836             57.23  +     13.58
 11.Lech Zuzanna 98          Orientuś Łódź        E751718             57.29  +     14.04
 12.Czepiel Sylwia 98        UKS Azymut Dębów     R222038             59.22  +     15.57
 13.Maik Michalina 99        UKS Traper           Z061674             60.34  +     17.09
 14.Chwiałkowska Matylda 98  Orientuś Łódź        E752439             61.19  +     17.54
 15.Szymoniak Agata 99       LKO                  P401825             64.32  +     21.07
 16.Antonowicz Anna-Maria 98 UNTS                 W871803             66.07  +     22.42
 17.Dopierała Romana 98      UKS Arkady           P35                 73.19  +     29.54
    Wiecha Dominika 98       Orientuś Łódź        E752838         NKl               
    Galla Zofia 98           HKS Azymut           P581539         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         5.7km  220m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hornik Aleksandra 1996   Grunwald Poznań      P69                 45.52  +      0.00
  2.Morawska Maja 1996       UKS Azymut 45        G171376             50.57  +      5.05
  3.Cych Weronika 1996       WKS Śląsk            D95                 54.26  +      8.34
  4.Wańczyk Zuzanna 97       PUKS Młode Orły      W031664             54.58  +      9.06
  5.Maciejewska Angelika 96  UKS Traper           Z06312              55.14  +      9.22
  6.Matyba Anna 1996         UKS Arkady           P35                 59.20  +     13.28
  7.Urbanowicz Kinga 97      UKS OSiR             W811311             61.35  +     15.43
  8.Kalitka Katarzyna 96     HKS Azymut           P58219              72.57  +     27.05
  9.Sobas Aleksandra 97      WKS Wawel            K301024             74.29  +     28.37
 10.Sekreta Anna 97          UKS Azymut Dębów     R221548             85.46  +     39.54
 11.Jaśkiewicz Magdalena 97  UKS Azymut           E711783             95.15  +     49.23
 12.Kaźmierczak Marzena 97   Orientuś Łódź        E75373             101.34  +     55.42
    Izydorczyk Urszula 96    MKS Paulinum         D932600         NKl               
    Jankowska Joanna 96      MKS Paulinum         D931278         NKl               
    Mirecka Katarzyna 96     HKS Azymut           P58221          NKl               
    Dominiak Dagmara 97      PUKS Młode Orły      W03932          NKl               
    Jędrzejkowska Monika 96  WKS Śląsk            D95             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K20         5.7km  220m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stankiewicz Agata 1994   Orientuś Łódź        E75                 57.36  +      0.00
  2.Galla Katarzyna 1995     HKS Azymut           P58215              57.45  +      0.09
  3.Karbowiak Iga 1997       WKS Śląsk            D951339             66.29  +      8.53
  4.Żebrowska  Barbara 95    UNTS                 W871481             67.41  +     10.05
  5.Waszczuk Aleksandra 95   UKS Traper           Z06328              69.15  +     11.39
  6.Brajer Dominika 95       UKS Arkady           P351362             74.20  +     16.44
  7.Kaźmierczak Aneta 95     Orientuś Łódź        E75413              76.19  +     18.43
  8.Białkowska Aneta 95      Orientuś Łódź        E75412              77.09  +     19.33
  9.Michałek Daria 95        MKS Start            L451754             82.43  +     25.07
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         5.7km  180m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dyzio Katarzyna 88       WKS Wawel            K30845              76.11  +      0.00
  2.Kulczycka Dominika       Kościelec Chrzanów   K48966              79.59  +      3.48
  3.Miśkiewicz Martyna 89    OK!Sport             W022434             84.29  +      8.18
  4.Hanuszkiewicz Karolina 93Orientuś Łódź        E75401             106.50  +     30.39
 
Końcowe wyniki zawodów: K35-40      3.4km  100m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paterek Honorata 74      HKS Azymut           P58193              36.46  +      0.00
  2.Wołek Ewa 68             UNTS                 W871208             38.57  +      2.11
  3.Nowak Barbara 70         HKS Azymut           P581222             54.06  +     17.20
  4.Konc Katarzyna 75        UKS Azymut           E712953             58.30  +     21.44
  5.Nitsch Joanna 73         UNTS                 W872407             78.31  +     41.45
  6.Sędłak Ewa 74            OK!Sport             W022425             79.39  +     42.53
    Polewka Beata 71         Kometa Gliwice       S282460         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K50-55      2.6km   80m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Parfianowicz Joanna 64   UNTS                 W87100              38.48  +      0.00
  2.Galla Barbara 59         HKS Azymut           P58203              44.18  +      5.30
  3.Mazurkiewicz Jolanta 57  Orientuś Łódź        E75420              46.14  +      7.26
 
Końcowe wyniki zawodów: KW          3.3km  100m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szczęsna Daria           WSOWL Wrocław        X18                 61.21  +      0.00
  2.Ossowska Iga             WSOWL Wrocław        X18                 63.23  +      2.02
  3.Olechowicz Marta         WSOWL Wrocław        X18                 72.42  +     11.21
  4.Jaworska Agata           WOG Wrocław          X17                126.49  +     65.28
  5.Drelowiec-Bołuba Urszula WOG Wrocław          X17                128.49  +     67.28
    Szymecka-Krata Dorota    10 Pułk Dowodzenia   X01             NKl               
    Skawińska Anna           CSWIiCh Wrocław      X05             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         1.8km   50m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Antonowicz Jan 5         UNTS                 W872385             18.34  +      0.00
  2.Cupryń Amadeusz 5        HKS Azymut           P582897             22.21  +      3.47
  3.Brożyński Oliwier 4      HKS Azymut           P582380             24.11  +      5.37
  4.Bieniek Maksym 4         UKS Arkady           P35                 30.17  +     11.43
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.3km   90m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kurzyp Stanisław 2       MKS MOS Wrocław      D912225             18.01  +      0.00
  2.Paterek Mikołaj 3        HKS Azymut           P582376             19.25  +      1.24
  3.Chmielarz Jakub 2        UKS Arkady           P352500             19.51  +      1.50
  4.Michalak Hubert 2        UKS Arkady           P352705             21.49  +      3.48
  5.Grobelny Alex 2          HKS Azymut           P582566             22.24  +      4.23
  6.Toborek Jakub 3          MKS MOS Wrocław      D912141             22.57  +      4.56
  7.Patałuch Kuba 2          MKS MOS Wrocław      D91                 27.30  +      9.29
  8.Bartos Zbigniew 3        Orientuś Łódź        E752127             28.05  +     10.04
  9.Barański Daniel 2        MKS MOS Wrocław      D912920             29.03  +     11.02
 10.Sędłak Michał 3          OK!Sport             W022426             30.52  +     12.51
 11.Kasalka  Kacper 3        UKS Arkady           P35                 31.05  +     13.04
 12.Słomczyński Ignacy 3     Orientuś Łódź        E752837             40.43  +     22.42
 13.Gałecki Jakub            Kościelec Chrzanów   K482357             45.53  +     27.52
 14.Zygmunt Maciej 2         MKS MOS Wrocław      D91                 52.10  +     34.09
 15.Bołba Jakub              MKS MOS Wrocław      D91                 54.01  +     36.00
 16.Dworzański Mateusz 3     HKS Azymut           P582903             75.17  +     57.16
    Banaszak Igor 2          UKS Arkady           P35             NKl               
    Tomiak Konrad 3          HKS Azymut           P582899         NKl               
    Dobisiak Dawid 3         UKS Arkady           P35             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.2km  100m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalisiak Dawid 0         UKS Azymut           E712027             28.24  +      0.00
  2.Aftowicz Grzegorz 0      MKS MOS Wrocław      D911979             28.42  +      0.18
  3.Pierzchała Michał 1      UNTS                 W872411             28.44  +      0.20
  4.Pawłowicz Bruno 0        MKS Paulinum         D932605             28.50  +      0.26
  5.Ledniowski Filip 0       MKS MOS Wrocław      D911970             30.33  +      2.09
  6.Aftowicz Dawid 0         MKS MOS Wrocław      D911978             30.58  +      2.34
  7.Zając Dawid 0            UKS Azymut           E712186             31.26  +      3.02
  8.Krawczyński Mikołaj 0    MKS MOS Wrocław      D912226             31.43  +      3.19
  9.Rzeńca Piotr 1           Orientuś Łódź        E752129             31.49  +      3.25
 10.Bartos Grzegorz 1        Orientuś Łódź        E752130             33.30  +      5.06
 11.Huba Karol 0             UKS Azymut Dębów     R222612             33.42  +      5.18
 12.Czapliński Jakub 0       MKS MOS Wrocław      D911976             34.32  +      6.08
 13.Żukiewicz Grzegorz 0     MKS Paulinum         D93                 37.44  +      9.20
 14.Seidel Nikodem 1         HKS Azymut           P582173             39.49  +     11.25
 15.Żurkiewicz Krzysztof 1   UKS Arkady           P352497             40.02  +     11.38
 16.Byrczek Jan 0            Kometa Gliwice       S282726             41.50  +     13.26
 17.Rosłaniec Mateusz 0      MKS MOS Wrocław      D912227             45.36  +     17.12
 18.Nitsch Tomasz (jr.) 0    UNTS                 W872408             51.40  +     23.16
 19.Starzykiewicz Kacper     Kościelec Chrzanów   K482061             55.39  +     27.15
 20.Lach Kacper 0            MKS Paulinum         D932821             58.06  +     29.42
 21.Deredos Bruno 1          Orientuś Łódź        E752839             58.40  +     30.16
 22.Kruk Wojciech 1          MKS Paulinum         D932819             63.07  +     34.43
 23.Antkowiak Dawid 0        HKS Azymut           P582372             64.05  +     35.41
 24.Bawor Konrad 1           UKS Azymut Dębów     R22                 64.16  +     35.52
    Samulski Tristian 0      MKS Paulinum         D93             NKl               
    Jach Arkadiusz 1         MKS MOS Wrocław      D912139         DNF               
    Madej Adam 0             MKS MOS Wrocław      D912468         DNF               
    Sadowski Daniel 1        MKS MOS Wrocław      D912472         DNF               
    Lebiedziejewski Wiktoria MKS Paulinum         D93             DNF               
    Skrobek Jonasz           Kościelec Chrzanów   K482355         DNF               
    Jankowiak Adam 0         BUKOS                P012246         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         5.3km  190m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biederman  Marcin 98     WKS Wawel            K301508             42.57  +      0.00
  2.Pryjma Fryderyk 98       KS Spójnia Warszawa  W802672             49.55  +      6.58
  3.Kuca Kacper 99           UKS Patria           K312032             50.56  +      7.59
  4.Besarab Eugeniusz 98     UNTS                 W872844             51.13  +      8.16
  5.Rutka Jan 98             UNTS                 W872250             55.05  +     12.08
  6.Pucuła Mateusz           Kościelec Chrzanów   K482056             59.09  +     16.12
  7.Mossakowski Wojciech 98  UNTS                 W871115             61.28  +     18.31
  8.Jurczyk Maciej 98        UKS Sparta Czyżowice S032064             65.04  +     22.07
  9.Domagała Marcel 98       MKS Paulinum         D931917             69.36  +     26.39
 10.Szymoniak Tomasz 98      LKO                  P401988             70.25  +     27.28
 11.Cupryś Gracjan 99        HKS Azymut           P581697             73.05  +     30.08
 12.Kruk Michał 99           UKS Azymut Dębów     R222606             75.02  +     32.05
 13.Niezgódka Piotr 99       UKS Arkady           P352072             76.30  +     33.33
 14.Wlazeł Dawid 99          Orientuś Łódź        E751702             85.12  +     42.15
 15.Smektała Marcin 99       LKO                  P401606             90.59  +     48.02
 16.Firlej Marek 98          HKS Azymut           P581694             94.46  +     51.49
 17.Lebiedziejewski Marcel   MKS Paulinum         D93                116.21  +     73.24
    Gudowski Maciej          MKS Paulinum         D93             DNF               
    Retych Krzysztof 98 N    MKS Paulinum         D93             DNF               
    Szymański Ksawery 99     MKS Paulinum         D932209         DNF               
    Klimkowski Piotr 99      LKO                  P401604         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         6.9km  260m 23k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szeliga Bartłomiej 1996  MKS Paulinum         D931741             52.42  +      0.00
  2.Baran Jan 97             WKS Wawel            K301558             54.54  +      2.12
  3.Rzeńca Krzysztof 1996    Orientuś Łódź        E75                 56.20  +      3.38
  4.Skorupa Marek 96         WKS Wawel            K301439             58.13  +      5.31
  5.Nowak Maciej 96          MKS Paulinum         D931113             58.26  +      5.44
  6.Lucerski Maciej 1997     MKS Paulinum         D931908             60.58  +      8.16
  7.Legięć Kamil             Kościelec Chrzanów   K48968              63.29  +     10.47
  8.Piotrowski Radosław 96   UKS Azymut 45        G171625             65.26  +     12.44
  9.Szymański Kornel 97      MKS Paulinum         D931897             68.28  +     15.46
 10.Wołowczyk Michał 1887    UNTS                 W87                 80.07  +     27.25
 11.Porzycz Zbigniew 96      UKS Azymut 45        G171356             82.35  +     29.53
 12.Druciarek Mikołaj 97     Grunwald Poznań      P692921             85.57  +     33.15
 13.Palka Krzysztof          Kościelec Chrzanów   K48959              91.07  +     38.25
    Sawościanik Adam 97      UKS Traper           Z061424         NKl               
    Stankiewicz Amadeusz 97 NMKS Paulinum         D931894         DNF               
    Wiśniewski Łukasz 96     UKS Siódemka         G141079         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M20         6.9km  260m 23k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzioba Mateusz 95        MKS Paulinum         D931101             47.50  +      0.00
  2.Wołowczyk Krzysztof 1995 UNTS                 W87                 51.18  +      3.28
  3.Marszałek Patryk 95      UKS Azymut Dębów     R221360             52.05  +      4.15
  4.Ostój Piotr 1994         WKS Śląsk            D951334             54.56  +      7.06
  5.Podsiadły Mateusz 1995   WKS Śląsk            D951337             55.41  +      7.51
  6.Anc Kamil 95             UNTS                 W8788               56.59  +      9.09
  7.Dudek Wojciech 94        PUKS Młode Orły      W031171             57.09  +      9.19
  8.Jurczyk Tomasz 94        UKS Sparta Czyżowice S031936             59.13  +     11.23
  9.Kowalski Marcin 95       LKO                  P401622             63.28  +     15.38
 10.Jasiński Witold 94       Orientuś Łódź        E75414              65.25  +     17.35
 11.Kordala Michał 94        Orientuś Łódź        E751352             70.55  +     23.05
 12.Iwaszczyszyn Joachim 1994WKS Śląsk            D951342             87.27  +     39.37
    Garbacik Michał 95       WKS Wawel            K301584         NKl               
    Szostak Adrian 95        UKS Arkady           P35             NKl               
    Wawrzyniak Mikołaj 94    UKS Arkady           P35             NKl               
    Kowalski Adam 94         WKS Śląsk            D95             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         6.9km  250m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Połomski Mateusz 92      Orientuś Łódź        E75400             118.53  +      0.00
    Gawel Jiří 57            indywidualnie        X00             DNF               
    Olexa Zdeněk 87          indywidualnie        X00             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21E        0.0km    0m 40k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kowalski Wojciech 1982   WKS Śląsk            D95                 83.16  +      0.00
  2.Parfianowicz Piotr 1994  UNTS                 W87                 86.46  +      3.30
  3.Pawlak Bartosz 1990      Grunwald Poznań      P69                 88.20  +      5.04
  4.Grabowski Maciej 1981    UNTS                 W87                 90.05  +      6.49
  5.Drągowski Kuba 1990      OK!Sport             W02                 90.47  +      7.31
  6.Dutkowski Mikołaj 1992   UKS Arkady           P35                 91.13  +      7.57
  7.Podziński Rafał 1991     Orientuś Łódź        E75                 91.45  +      8.29
  8.Charuba Łukasz 1990      Orientuś Łódź        E75                 95.18  +     12.02
  9.Kruk Piotr 1989          UKS Azymut Dębów     R22                 96.02  +     12.46
 10.Stefański Dawid 1989     Grunwald Poznań      P69                 99.24  +     16.08
 11.Gryzio Łukasz 1988       UKS Azymut           E71                 99.46  +     16.30
 12.Pabich Mariusz 1988      UKS Azymut           E71                 99.49  +     16.33
 13.Sokalski Dariusz 1984    KU AZS WAT Warszawa  W89                103.22  +     20.06
 14.Hewelt Maciej 1990       UKS Azymut 45        G17                105.39  +     22.23
 15.Mazan Bartłomiej 92      WKS Śląsk            D95                111.21  +     28.05
 16.Piłkowski Tadeusz 1990   Orientuś Łódź        E75                112.26  +     29.10
 17.Terpai Dmytro 1985       UNTS                 W87                113.41  +     30.25
 18.Pabich Tomasz 1982       UKS Azymut           E71                122.42  +     39.26
 19.Bartnik Konrad 1982      KU AZS WAT Warszawa  W89                146.53  +     63.37
    Krasulak Daniel 81       WKS Śląsk            D95709          NKl               
    Galicz Karol 1986        UKS Kusy Warszawa    X16             NKl               
    Olunczek Andrej 1984     USV TU Dresden       Y03             NKL-LIM           
    Adamczyk Mateusz 1980    Klub Krasnala        X09             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         6.8km  250m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dargacz Piotr 77         Gymnasion Offenbach  Y04                 82.35  +      0.00
  2.Polewka Tomasz           Kometa Gliwice       S28                 95.16  +     12.41
    Dutkiewicz Damian 77     MKS Paulinum         D931279         NKl               
    Krempiński Piotr 76      UKS Azymut           E712652         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         6.2km  250m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sędłak Krystian 73       OK!Sport             W021130             63.39  +      0.00
  2.Szczygieł Marcin 71      MKS MOS Wrocław      D91                 70.36  +      6.57
  3.Drągowski Robert 59      OK!Sport             W02690              74.00  +     10.21
  4.Staszak Artur 70         UNTS                 W872013             89.55  +     26.16
  5.Kosicki Tomasz 71        OK!Sport             W021522             92.43  +     29.04
  6.Krzysztof Ligienza 1972  Orientop Wrocław     X11                 96.56  +     33.17
    Nitsch Tomasz 71         UNTS                 W871093         NKl               
    Plesiński Mariusz 73     indywidualnie        X001304         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         6.1km  230m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Killar Marek 1968        Lokomotiova Trutnov  Y01                 57.19  +      0.00
  2.Wrzesiński Krzysztof 68  WKS Śląsk            D951138             75.58  +     18.39
  3.Jurczyk Piotr 69         UKS Sparta Czyżowice S032928             76.24  +     19.05
  4.Olas Jacek 69            Orientuś Łódź        E75422              88.05  +     30.46
  5.Rodzewicz Krzysztof 67   indywidualnie        X00                 92.46  +     35.27
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         5.7km  230m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wołowczyk Marek 63       UNTS                 W87113              58.55  +      0.00
  2.Tarnowski Mirosław 64    MKS Start            L45764              67.22  +      8.27
  3.Pryjma Tomasz 64         KS Spójnia Warszawa  W801756             77.15  +     18.20
  4.Trocha Roman 63          indywidualnie        X002694             79.24  +     20.29
  5.Pędowski Wojciech 64     OK!Sport             W0222079           102.22  +     43.27
    Gapiński Włodzimierz 64  Orientuś Łódź        E752437         DNF               
    Chachurski Ryszard 63    KU AZS WAT Warszawa  W8965           DNF               
    Żebrowski Dariusz  63    indywidualnie        X00             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         5.4km  190m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chułek Aleksander 56     UKS Azymut 45        G17                 67.24  +      0.00
  2.Guga Romuald             WKS Śląsk            D95                 68.15  +      0.51
  3.Kryjomski Jerzy          Kościelec Chrzanów   K48963              70.18  +      2.54
  4.Pietrusiński Marek 56    UKS Gwiazdeczki      D461323            100.12  +     32.48
  5.Skonieczny Andrzej 57    MKS Paulinum         D93                100.22  +     32.58
  6.Gerhardt Joachim 1958    USV TU Dresden       Y03                104.31  +     37.07
  7.Galla Andrzej 59         HKS Azymut           P581230            123.35  +     56.11
    Lewandowski Krzysztof 58 Orientuś Łódź        E75367          NKl               
    Niemiec  Janusz 56       MKS Paulinum         D93             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         4.2km  140m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Miszewski Romuald 54     UKS Azymut 45        G17142              44.42  +      0.00
  2.Gliński Henryk 50        indywidualnie        X001324             56.24  +     11.42
  3.Paszyński Józef 53       Orientuś Łódź        E75383              69.13  +     24.31
    Góralski Andrzej 53      indywidualnie        X00             NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M65+        3.4km  100m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bartkowiak Edward 48     Grunwald Poznań      P69925              34.22  +      0.00
  2.Kruczek Stanisław 48     WKS Wawel            K30830              39.21  +      4.59
  3.Dura Kazimierz 39        WKS Śląsk            D95720              57.24  +     23.02
  4.Pietkiewicz Waldemar 43  indywidualnie        X00D00414           58.11  +     23.49
 
Końcowe wyniki zawodów: MW20        4.6km  190m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Piller Sebastian         CSWIiCh Wrocław      X05                 54.00  +      0.00
  2.Hyczko Paweł             CSWIiCh Wrocław      X05                 58.40  +      4.40
  3.Chudy Marcin             10 Pułk Dowodzenia   X01                 79.37  +     25.37
  4.Panek Michał             WSOWL Wrocław        X18                 88.50  +     34.50
  5.Dziadek Radosław         10 Pułk Dowodzenia   X01                104.56  +     50.56
  6.Borowiec Krzysztof       10 Pułk Dowodzenia   X01                110.55  +     56.55
  7.Bielak Arkadiusz         10 Pułk Dowodzenia   X01                112.55  +     58.55
  8.Krajewski Krystian       10 Pułk Dowodzenia   X01                155.07  +    101.07
  9.Ceglarek Igor            10 Pułk Dowodzenia   X01                156.14  +    102.14
 10.Posyniak Piotr           10 Pułk Dowodzenia   X01                158.00  +    104.00
 11.Goman Krzysztof          10 Pułk Dowodzenia   X01                158.57  +    104.57
 12.Chałupka Daniel          10 Pułk Dowodzenia   X01                164.46  +    110.46
    Sokołowski Norbert       10 Pułk Dowodzenia   X01             NKl               
    Szott Dominik            10 Pułk Dowodzenia   X01             NKl               
    Dura Adam                10 Pułk Dowodzenia   X01             DNF               
    Krawczyk Dawid           10 Pułk Dowodzenia   X01             DNF               
    Kunczał Tomasz           10 Pułk Dowodzenia   X01             DNF               
    Michlewicz Michał        10 Pułk Dowodzenia   X01             DNF               
    Żywicki Paweł            10 Pułk Dowodzenia   X01             DNF               
    Sudziński Michał         CSWIiCh Wrocław      X05             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: MW35        4.0km  110m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nastałek  JAcek          CSWIiCh Wrocław      X05                 35.10  +      0.00
  2.Wysocki Romuald          CSWIiCh Wrocław      X05                 39.37  +      4.27
  3.Malec Zygmunt            10 Pułk Dowodzenia   X01                 83.43  +     48.33
  4.Ruda Marcin              10 Pułk Dowodzenia   X01                 87.41  +     52.31
  5.Grzegorrzewski Marcin    CSWIiCh Wrocław      X05                 88.39  +     53.29
  6.Putkowski  Grzegorz      WOG Wrocław          X17                 94.21  +     59.11
  7.Krysiak Mirosław         10 Pułk Dowodzenia   X01                 99.29  +     64.19
  8.Patałuch Jarosław        WSOWL Wrocław        X18                127.00  +     91.50
  9.Kaliński Andrzej         10 Pułk Dowodzenia   X01                137.53  +    102.43
    Połowin Grzegorz         10 Pułk Dowodzenia   X01             DNF               
    Suchcicki Krzysztof      10 Pułk Dowodzenia   X01             DNF               
    Sujecki Bogdan           10 Pułk Dowodzenia   X01             DNF               
    Wolski Grzegorz          WOG Wrocław          X17             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OG-A        5.9km  220m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stefaniak Marcin         indywidualnie        X00                 71.34  +      0.00
  2.Kruczek Anna             indywidualnie        X00                 83.18  +     11.44
  3.Pancerz Piotr            RB Kórnik            X13                 86.30  +     14.56
  4.Miaśkiewicz Krzysztof    Orientop Wrocław     X11                 87.02  +     15.28
  5.Słomczyński Robert       Orientuś Łódź        E75                 94.04  +     22.30
  6.Lisowski Przemysław      KS Artemis Wrocław   D92                105.03  +     33.29
  7.Golembka Karol           indywidualnie        X00                107.28  +     35.54
  8.Pawełczyk Tomasz         indywidualnie        X00                118.16  +     46.42
  9.Wiśniewski Sylwester     indywidualnie        X00                119.32  +     47.58
 10.Gonczarek Adam           indywidualnie        X00                123.52  +     52.18
 11.Banasiak Marcin          indywidualnie        X00                129.51  +     58.17
 12.Kurzyp Anna              MKS MOS Wrocław      D91                133.22  +     61.48
 13.Hajduk Jacek             Bez Skorka Oleśnica  X03                141.56  +     70.22
    Łyś Michał               TIETO POLAND RUNNING X14             NKl               
    Horodniczy Radosław      indywidualnie        X00             NKl               
    Rackiewicz Daniel        indywidualnie        X00             NKl               
    Skuza Rafał              indywidualnie        X00             NKl               
    Paluch Monika            Trail Runners Polska X15             NKL-LIM           
    Szuszkiewicz Piotr       Trail Runners Polska X15             NKL-LIM           
    Aniołczyk Agnieszka      indywidualnie        X00             DNF               
    Tuczyńska Julita         indywidualnie        X00             DNF               
    Bąk Piotr                KB LUPUS Oleśnica    X07             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OG-B        4.1km  140m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pałka Szymon             Orientuś Łódź        E75                 45.10  +      0.00
  2.Deredos Andrzej          Orientuś Łódź        E75                 57.20  +     12.10
  3.Ledniowski Jerzy         indywidualnie        X00                 58.17  +     13.07
  4.Mazurek Piotr            indywidualnie        X00                 61.11  +     16.01
  5.Deredos Nina             Orientuś Łódź        E75                 72.10  +     27.00
    Hyjek Adam               LUKS Azymek Zdzieszo O47             DNF               
    Hyla Damian              LUKS Azymek Zdzieszo O47             DNF               
    Mikulska Ewelina         LUKS Azymek Zdzieszo O47             DNF               
    Oleszek Aleksandra       LUKS Azymek Zdzieszo O47             DNF               
    Oleśniewicz Karolina     LUKS Azymek Zdzieszo O47             DNF               
    Sulikowska Weronika      LUKS Azymek Zdzieszo O47             DNF               
    Wrotny Mateusz           LUKS Azymek Zdzieszo O47             DNF               
    Ciężkowska Katarzyna     indywidualnie        X00             DNF               
    Stawarz Alicja           indywidualnie        X00             DNF               
    Banaś Michał             indywidualnie        X00             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OG-C        2.4km  100m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krempiński Franek        UKS Azymut           E71                 43.49  +      0.00
  2.Kowalski Antek           WKS Śląsk            D95                 46.01  +      2.12
  3.Kibitlewski Wojciech     Ewa i Wojtuś:)       X06                 46.09  +      2.20
  4.Gruszczyńska Zuzanna 3   UKS Arkady           P35                 52.18  +      8.29
  5.Kucharska Karolina       indywidualnie        X00                 62.19  +     18.30
  6.Bieniek Iwona            UKS Arkady           P35                 72.20  +     28.31
  7.Ledniowski Mikołaj       indywidualnie        X00                 85.31  +     41.42
    Jaworska Justyna         MKS MOS Wrocław      D91             NKl               
    Śniegula Michał          MKS MOS Wrocław      D91             NKl               
    Kucharska Julia          indywidualnie        X00             NKl               
    Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27             DNF               
    Dammfeld Iwona           UKS Lotna Zdzieszowi O27             DNF               
    HYla Natalia             LUKS Azymek Zdzieszo O47             DNF               
    Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O47             DNF               
    Banaś Krzysztof          indywidualnie        X00             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OG-M        3.2km  100m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------------
    Szyda Dominika           pożeracze książek    X12             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: RW          0.0km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Padarz Julia             indywidualnie        X00             34.57 0b.PK         
  2.Padarz Wiktor            indywidualnie        X00             36.52 0b.PK         
  3.Wysocka Michalina        MKS MOS Wrocław      D91             42.13 0b.PK         
  4.Kubacka Oliwia           indywidualnie        X00             93.34 1b.PK         
    Szluik Sebastian         indywidualnie        X00             DNF               
    Szukalska Wioletta       indywidualnie        X00             DNF               
    Bukwald Weronika         indywidualnie        X00             DNF               
    Bukwald Jakub            indywidualnie        X00             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W21E        0.0km    0m 25k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Faron Paulina 1991       WKS Wawel            K30                 59.36  +      0.00
  2.Morawska Anna 1993       UKS Azymut 45        G17                 59.48  +      0.12
  3.Wicha Iwona 1987         OK!Sport             W02                 62.07  +      2.31
  4.Gwóźdź Ewa 1990          Orientuś Łódź        E75                 62.57  +      3.21
  5.Lajn Daria 1989          UKS Azymut           E71                 63.19  +      3.43
  6.Górnicka-Antonowicz Anna UNTS                 W87                 71.41  +     12.05
  7.Kubicka Zuzanna 1993     PUKS Młode Orły      W03                 71.47  +     12.11
  8.Ewiak Amelia 88          Orientuś Łódź        E75362              72.11  +     12.35
  9.Reinhardt Anna 1991      USV TU Dresden       Y03                 75.16  +     15.40
 10.Gajda Monika 1990        UNTS                 W87                 82.48  +     23.12
 11.Ewiak Natalia 1991       Orientuś Łódź        E75                 88.45  +     29.09
 12.Dura Magdalena 1971      MKS Pogoń Siedlce    X10                 91.41  +     32.05
 13.Kobusińska Adrianna 1991 Grunwald Poznań      P69                 92.53  +     33.17
 14.Ścieszko Natalia 1993    Orientuś Łódź        E75                101.18  +     41.42
    Dudzińska Paulina 1992   UKS Arkady           P35             DNF