Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                            2012-09-10 13:45:46
                          Mistrzostwa Podkarpacia w BnO - klasyk
===Podkarpacki OZOS=========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K10         1.9km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Leśnicka Agnieszka       UKS Azymut Dębów     R22                   21.45  +      0.00
  2>Zelek Klaudia            UKS Patria Młynne    K31                   40.49  +     19.04
  3>Czoch Karolina           UKS Orlik Rajbrot    K35                   52.50  +     31.05
  4>Sroka Małgorzata         UKS Patria Młynne    K31                   55.52  +     34.07
  5>Grosman Ola              UKS Azymut Siedliska L01                   56.06  +     34.21
  6>Stankiewicz Weronika     UKS Azymut Siedliska L01                   62.01  +     40.16
    Todys Luiza              UKS Azymut Siedliska L01               NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K10N        2.1km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Łańska Maria             SP 2 Przeworsk       SP2               0b.PK 19.15         
  2>Firleta Aleksandra       SP 2 Przeworsk       SP2               0b.PK 20.13         
  3>Jędrzejek Katarzyna      UKS Patria Młynne    K31               0b.PK 20.56         
  4>Maziarz Gabriela         SP 2 Przeworsk       SP2               0b.PK 50.58         
    Ruchała Teresa           SP 2 Przeworsk       SP2               DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: K12         2.1km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Lepa Zuzanna             UKS Azymut Dębów     R22                   17.16  +      0.00
  2>Stecko Aleksandra        UKS Azymut Dębów     R22                   19.26  +      2.10
  3>Kozłowska Olga           UKS Patria Młynne    K31                   20.19  +      3.03
  4>Kubicka Aleksandra       UKSŁopuszka          R50                   26.26  +      9.10
  5>Kozłowska Maria          UKS Patria Młynne    K31                   34.22  +     17.06
  6>Pajor Sylwia             UKS Orlik Rajbrot    K35                   35.09  +     17.53
  7>Piela Ewelina            UKS Azymut Siedliska L01                   62.29  +     45.13
  8 Banach Joanna            UKS Azymut Siedliska L01                   68.37  +     51.21
  9 Cieleń Monika            Kompass Przeworsk    R27                   70.42  +     53.26
 
Wstepne wyniki zawodów: K14         3.9km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kostrzewska Justyna      MKS Start Lublin     L45                   40.12  +      0.00
  2>Czepiel Sylwia           UKS Azymut Dębów     R22                   43.16  +      3.04
  3>Knapik Adrianna          UKS Azymut Siedliska L01                   50.30  +     10.18
  4>Węgrzyn Sandra           UKS Azymut Siedliska L01                   53.31  +     13.19
  5 Bryk Paulina             UKS Azymut Siedliska L01                   63.04  +     22.52
  6 Kozłowska Wiktoria       UKS Patria Młynne    K31                   66.11  +     25.59
  7 Węgrzyn Roksana          UKS Azymut Siedliska L01                   69.10  +     28.58
  8 Liszka Magdalena         UKSŁopuszka          R50                   84.28  +     44.16
  9 Cieleń Karolina          Kompass Przeworsk    R27                   88.03  +     47.51
    Cholota Julie            UKS Azymut Siedliska L01               NKl               
    Hołub Aleksandra         UKS Azymut Dębów     R22               NKl               
    Winiarz Alina            UKSŁopuszka          R50               NKl               
    Szuryga Michalina        MKS Start Lublin     L45               DNF               
    Wojciechowska Olga       UKS Azymut Dębów     R22               DNF               
    Orsech Katarzyna         WKS Wawel Kraków     K30               NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K16         4.3km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Sekreta Anna             UKS Azymut Dębów     R22                   44.55  +      0.00
  2>Pajor Natalia            UKS Orlik Rajbrot    K35                   61.50  +     16.55
  3 Sikora Marcelina         MKS Start Lublin     L45                   75.35  +     30.40
  4 Bosiak Anna              UKS Azymut Siedliska L01                   82.02  +     37.07
 
Wstepne wyniki zawodów: K18-20      4.9km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kowal Izabela            UKS Azymut Dębów     R22                   48.10  +      0.00
  2 Adamczuk Patrycja        UKS Azymut Siedliska L01                   61.21  +     13.11
  3 Skawina Paulina          UKS Azymut Dębów     R22                   65.52  +     17.42
    Śliwa Katarzyna          UKS Azymut Dębów     R22               NKl               
    Kasza Izabela            UKS Reflex Rybnik    S51               NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K21-35+     4.3km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Tarnowska Ewa            MKS Start Lublin     L45                   41.32  +      0.00
  2>Pomorska-Plich Katarzyna MKS Start Lublin     L45                   46.13  +      4.41
  3>Grosman Anna             UKS Azymut Siedliska L01                   49.14  +      7.42
    Pelc Jadwiga             UKS Azymut Dębów     R22               NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M10         1.9km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Piwowar Patryk           UKS Patria Młynne    K31                   22.49  +      0.00
  2>Fitrzyk Krzysztof        UKS Patria Młynne    K31                   53.47  +     30.58
  3>Kijanka Filip            UKS Azymut Dębów     R22                   58.45  +     35.56
  4>Wrzyszcz Dominik         UKS Orlik Rajbrot    K35                   62.34  +     39.45
 
Wstepne wyniki zawodów: M10N        2.1km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Machała Jakub            SP 2 Przeworsk       SP2               0b.PK 16.07         
  2>Urban Patryk             SP 2 Przeworsk       SP2               0b.PK 19.09         
  3>Kapusta Daniel           SP 2 Przeworsk       SP2               0b.PK 20.45         
  4>Będkowski Michał         SP 2 Przeworsk       SP2               0b.PK 22.11         
  5>Konieczny Miłosz         Kompass Przeworsk    R27               0b.PK 24.14         
  6>Kubicki Patryk           UKSŁopuszka          R50               0b.PK 25.01         
  7>Szular Antoni            Kompass Przeworsk    R27               0b.PK 28.03         
  8 Suder Paweł              UKS Orlik Rajbrot    K35               1b.PK 19.04         
  9 Jędrzejek Marceli        UKS Patria Młynne    K31               1b.PK 20.12         
    Będkowski Michał         SP 2 Przeworsk       SP2               DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M12         2.3km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Huba Karol               UKS Azymut Dębów     R22                   20.23  +      0.00
  2>Liszka Marcin            UKS Azymut Dębów     R22                   26.19  +      5.56
  3>Grosman Paweł            UKS Azymut Siedliska L01                   26.40  +      6.17
  4 Pomagiel Michał          UKS Azymut Dębów     R22                   53.06  +     32.43
  5 Bawor Konrad             UKS Azymut Dębów     R22                   65.14  +     44.51
  6 Mroszczyk Michał         SP 2 Przeworsk       SP2                   80.43  +     60.20
  7 Makowicz Hubert          SP 2 Przeworsk       SP2                  104.41  +     84.18
    Bartman Jakub            UKS Azymut Dębów     R22               DNF               
    Skawina Rafał            UKS Azymut Dębów     R22               DNF               
    Stańko Patryk            UKS Azymut Dębów     R22               DNF               
    Paliński Michał          UKS Azymut Dębów     R22               DNF               
    Golonka Krzysztof        UKS Patria Młynne    K31               DNF               
    Balawender Sebastian     UKS Sokoły Gać       SOK               DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M14         0.0km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Węgrzyn Jakub            UKS Azymut Siedliska L01                   35.45  +      0.00
  2>Kuca Kacper              UKS Patria Młynne    K31                   43.29  +      7.44
  3>Grosman Jan              UKS Azymut Siedliska L01                   48.00  +     12.15
  4>Kruk Michał              UKS Azymut Dębów     R22                   52.32  +     16.47
  5>Fitrzyk Kamil            UKS Patria Młynne    K31                   60.24  +     24.39
  6 Telega Mateusz           UKS Azymut Dębów     R22                   83.48  +     48.03
    Czop Wiktor              UKS Azymut Siedliska L01               NKl               
    Orzechowski Szczepan     UKS Azymut Dębów     R22               DNF               
    Balawender Patryk        UKS Sokoły Gać       SOK               DNF               
    Wrona Bartłomiej         UKS Sokoły Gać       SOK               DNF               
    Orsech Jan               WKS Wawel Kraków     K30               NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M16         0.0km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bawor Karol              UKS Azymut Dębów     R22                   41.11  +      0.00
  2>Tarnowski Aleksander     MKS Start Lublin     L45                   43.32  +      2.21
  3>Stankiewicz Filip        UKS Azymut Siedliska L01                   47.47  +      6.36
  4>Piekło Jakub             UKS Azymut Dębów     R22                   48.06  +      6.55
  5>Tłuczek Wojciech         UKS Azymut Siedliska L01                   51.56  +     10.45
  6>Sander Wojciech          UKS Azymut Siedliska L01                   66.59  +     25.48
    Węgrzyn Karol            UKS Azymut Siedliska L01               NKl               
    Zjąc Mateusz             UKS Azymut Dębów     R22               NKl               
    Zięba Mateusz            UKS Azymut Dębów     R22               NKl               
 PK Kaszuba Bartosz          UKS Azymut Dębów     R22              PK   30.07  +    -11.04
 
Wstepne wyniki zawodów: M18-21      6.8km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Marszałek Patryk         UKS Azymut Dębów     R22                   41.14  +      0.00
  2>Szuryga Bartosz          MKS Start Lublin     L45                   43.28  +      2.14
  3 Siwiec Michał            MKS Start Lublin     L45                   67.10  +     25.56
  4 Kłoczek Szymon           UKS Azymut Siedliska L01                   68.32  +     27.18
  5 Forystek Konrad          UKS Reflex Rybnik    S51  S51012           96.53  +     55.39
  6 Czeszyk Konrad           UKS Azymut Dębów     R22                  109.21  +     68.07
    Sekreta Michał           UKS Azymut Dębów     R22               DNF               
    Orzechowski Piotr        UKS Azymut Dębów     R22               NKl               
    Pelc Leszek              UKS Azymut Dębów     R22               NKl               
    Markowski Michał         UKS Azymut Dębów     R22               NKl               
 PK Kruk Piotr               UKS Azymut Dębów     R22              PK   37.01  +     -4.13
 
Wstepne wyniki zawodów: M35-40      6.5km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Byrski Marek             114 Szpital Wojskowy 114                   54.33  +      0.00
  2>Szuryga Hubert           MKS Start Lublin     L45                   55.10  +      0.37
  3>Sikora Waldemar          MKS Start Lublin     L45                   55.17  +      0.44
  4 Kojder Andrzej           UKS Patria Młynne    K31                   60.42  +      6.09
  5 Chabros Piotr            UKS Azymut Siedliska L01                   65.41  +     11.08
    Klimasz Józef            UKS Patria Młynne    K31               NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M45+        5.7km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Tarnowski Mirosław       MKS Start Lublin     L45                   35.33  +      0.00
  2 Plich Marek              MKS Start Lublin     L45                   64.57  +     29.24
  3 Gargała Eugeniusz        Indywidualnie Podkar R00                   67.11  +     31.38
  4 Kiełbasa Marek           UKS Azymut Dębów     R22                   71.46  +     36.13
    Marciniewicz Marian      UKS Azymut Siedliska L01               DNF               
    Forystek Józef           UKS Reflex Rybnik    S51  S51108       DNF               
    Feduś Wiesław            114 Szpital Wojskowy 114               NKl