Końcowe wyniki kategorii                                                                                                                                                                 2014-07-13 23:13:35
                                                                                             WAWEL CUP 2014 5.E
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Anna               UKS Azymut 45 Gdynia G17   2858             31.25/3       27.26/1       58.51/1       25.02/1       83.53/1       28.16/2      112.09/1       30.00/3      142.09/1  
  2.Haltofová Romana         TJ TŽ Třinec         X26                    21.45/1       42.55/3       64.40/2       31.18/4       95.58/2       25.14/1      121.12/2       27.56/1      149.08/2  
  3.Műller Iga               Iron Camp - UMKS Kwi G03IC 2764             43.00/5       30.22/2       73.22/3       30.59/3      104.21/4       34.46/3      139.07/3       31.23/4      170.30/3  
  4.Švidrnochová Eliška      SKOB Ostrava         X47                    25.24/2       49.01/4       74.25/4       27.34/2      101.59/3       40.23/4      142.22/4       28.15/2      170.37/4  
  5.OHLASZENY IDA            KS Kościelec Chrzanó K48   2868             31.48/4       61.56/5       93.44/5       55.00/5      148.44/5       66.47/5      215.31/5       43.19/5      258.50/5  
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Golinowska Aleksandra    KS Artemis Wrocław   X35                39.20 2b.PK/1   37.10 0b.PK/1   76.30 2b.PK/1       51.18/4      117.48/1       46.39/2      164.27/1   47.47 0b.PK/3  222.14 2b.PK/1  
  2.CIELUCH PATRYCJA         Iron Camp - Arkady R P35IC              66.01 0b.PK/5   51.16 0b.PK/2  117.17 0b.PK/2       54.53/5      172.10/5       43.01/1      215.11/2   37.38 0b.PK/2  252.49 0b.PK/2  
  3.Buchnajzer Matylda       CX-80 Kalisz         X29                63.40 0b.PK/3   55.41 0b.PK/3  119.21 0b.PK/3       41.35/3      160.56/2       59.22/4      220.18/3   34.29 0b.PK/1  254.47 0b.PK/3  
    Buchnajzer Zuzanna       CX-80 Kalisz         X29                63.56 0b.PK/4   69.23 0b.PK/5  133.19 0b.PK/5       29.56/1      163.15/4       60.40/5      223.55/5   DNF      /    NKl      /   
    Nadera Katarzyna         CX-80 Kalisz         X29                63.15 0b.PK/2   69.25 0b.PK/6  132.40 0b.PK/4       29.57/2      162.37/3       59.20/3      221.57/4   DNF      /    NKl      /   
    Porada Jagoda            Indywidualnie        000                DNF      /    57.49 0b.PK/4   NKl      /    DNF      /    NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10R                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tomaszewska Monika       CX-80 Kalisz         X29                23.37 0b.PK/1   27.02 0b.PK/1   50.39 0b.PK/1       28.48/1       79.27/1       25.51/2      105.18/1   28.03 0b.PK/1  133.21 0b.PK/1  
  2.Łącka Julia              OSiR Góra Kalwaria   W81                74.59 0b.PK/7   52.42 0b.PK/5  127.41 0b.PK/6       33.39/3      161.20/5       29.49/3      191.09/5   32.17 0b.PK/2  223.26 0b.PK/2  
  3.Nowak Zofia              KS Hades Poznań      P02                33.07 0b.PK/4   52.05 0b.PK/4   85.12 0b.PK/4       53.49/7      139.01/4       46.09/5      185.10/2   43.00 0b.PK/3  228.10 0b.PK/3  
  4.Moszkowicz Ania          WKS Wawel Kraków     K30                31.06 0b.PK/2   46.22 0b.PK/2   77.28 0b.PK/2       49.39/5      127.07/2       58.05/7      185.12/3   61.27 0b.PK/5  246.39 0b.PK/4  
  5.Moszkowicz Julia         WKS Wawel Kraków     K30                31.08 0b.PK/3   46.29 0b.PK/3   77.37 0b.PK/3       50.18/6      127.55/3       58.19/8      186.14/4   61.27 0b.PK/5  247.41 0b.PK/5  
  6.Mastela Hanna            UKS ZSZ-Jedynka      S01                54.32 0b.PK/5   73.10 0b.PK/8  127.42 0b.PK/7       62.42/9      190.24/7       65.20/9      255.44/7   56.15 0b.PK/4  311.59 0b.PK/6  
  7.Dzik Zosia               MUKS Gliwice         S22                81.15 0b.PK/8   68.05 0b.PK/7  149.20 0b.PK/8       64.20/10     213.40/8       70.26/10     284.06/8   86.14 0b.PK/8  370.20 0b.PK/7  
    Jurek Natalia            CX-80 Kalisz         X29                66.15 0b.PK/6   56.53 0b.PK/6  123.08 0b.PK/5       40.47/4      163.55/6       46.42/6      210.37/6   DNF      /    NKl      /   
    Wanat Wisława            STO-NOGI Milanówek   X51                                                                                      NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Niessner Pola            WKS Wawel Kraków     K30                DNF      /    NKl      /    NKl      /        57.13/8   NKl      /        42.31/4   NKl      /    68.29 0b.PK/7   NKl      /   
    LATAŁA KINGA             IRON CAMP            X83                                                                                          73.43/11           /                               
 PK.Drabik Sylwia            WKS Wawel Kraków     K30                                                                                                                                             
 
Końcowe wyniki kategorii           : K12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Supiková Kateřina        TJ TŽ Třinec         X26                    17.04/4       23.07/2       40.11/2       24.49/5       65.00/2       22.05/3       87.05/2       22.28/6      109.33/1  
  2.Zempléni Lilla           Hegyvidék KFKI Optim X42                    13.09/2       23.03/1       36.12/1       24.29/4       60.41/1       23.05/5       83.46/1       27.41/9      111.27/2  
  3.Lénárt Lili              Dornyay SE Salgótarj X68                    18.07/5       28.04/7       46.11/5       27.15/6       73.26/6       21.07/2       94.33/3       19.21/1      113.54/3  
  4.Block Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75   2132             26.14/12      30.22/10      56.36/10      18.09/1       74.45/7       19.51/1       94.36/4       19.31/3      114.07/4  
  5.Angyal Anna              Dornyay SE Salgótarj X68                    12.53/1       29.24/9       42.17/3       29.47/9       72.04/5       22.52/4       94.56/5       23.49/8      118.45/5  
  6.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71   E71076           19.34/7       26.20/6       45.54/4       23.48/3       69.42/3       30.29/8      100.11/6       21.00/4      121.11/6  
  7.Leśnicka Agnieszka       UKS Azymut Dębów     R22                    22.22/9       25.36/4       47.58/6       22.21/2       70.19/4       31.32/9      101.51/7       19.28/2      121.19/7  
  8.Nitsch Aleksandra        Iron Camp - UNTS War W87IC 2409             35.39/17      23.54/3       59.33/11      30.54/12      90.27/10      24.55/6      115.22/9       21.13/5      136.35/8  
  9.PLUTA ALEKSANDRA         Iron Camp - Arkady R P35IC 2507             16.44/3       35.48/13      52.32/8       27.17/7       79.49/8       34.14/11     114.03/8       23.48/7      137.51/9  
 10.Mrózek Teresa            TJ TŽ Třinec         X26                    23.29/10      28.23/8       51.52/7       30.24/11      82.16/9       34.01/10     116.17/10      29.58/10     146.15/10 
 11.Becmer Aleksandra        WKS Śląsk Wrocław    D95   1981             33.57/15      31.01/11      64.58/12      29.22/8       94.20/11      27.49/7      122.09/11      30.37/11     152.46/11 
 12.ŻUKOWSKA JULIA           Iron Camp - Arkady R P35IC                  35.05/16      41.48/15      76.53/13      33.49/13     110.42/13      36.01/12     146.43/12      64.55/19     211.38/12 
 13.Nowak Maria              KS Hades Poznań      P02   2922             32.16/13      77.01/21     109.17/19      45.37/17     154.54/18      42.02/13     196.56/15      34.58/15     231.54/13 
 14.Lęcznar Aleksandra       UKS Azymut Dębów     R22                    41.10/18      59.28/16     100.38/16      46.39/19     147.17/16      58.08/18     205.25/16      32.54/13     238.19/14 
 15.Onik Małgorzata          UKS Saper Kazuń      W97                    50.05/19      71.32/19     121.37/20      43.41/16     165.18/20      61.24/19     226.42/17      31.04/12     257.46/15 
 16.Pesta Anna               UKS Azymut 45 Gdynia G17   2741             95.17/23      38.59/14     134.16/21      40.18/14     174.34/21      65.10/20     239.44/18      34.37/14     274.21/16 
 17.Borzym Izabela           UKS Kusy Warszawa    W10   W10004           19.13/6       66.21/18      85.34/14      41.55/15     127.29/14      46.33/16     174.02/13     121.22/21     295.24/17 
 18.SITKO ZUZANNA            Iron Camp - UMKS Kwi G03IC 2876             77.45/22      25.52/5      103.37/17      30.17/10     133.54/15      45.48/15     179.42/14     120.01/20     299.43/18 
    PUDLIS NATALIA           Iron Camp - UMKS Kwi G03IC 2623         DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    ZIĘTEK ALEKSANDRA        Iron Camp - Arkady R P35IC                  23.37/11      63.11/17      86.48/15      77.33/23     164.21/19  NKl      /    NKl      /        63.29/18  NKl      /   
    Kulpa Natalia            KS OK!Sport Warszawa W02                    60.04/21  NKl      /    NKl      /        46.41/20  NKl      /        51.14/17  NKl      /        55.25/17  NKl      /   
    Trzaska Julia            UKS Saper Kazuń      W97                    56.03/20  NKl      /    NKl      /        51.50/22  NKl      /        42.36/14  NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    LIGNAR JULIA             Iron Camp - WKS Wawe K30IC 2993             32.23/14      72.19/20     104.42/18      46.21/18     151.03/17           /             /    DNF      /             /   
    SÓJKA WIKTORIA           Iron Camp - Arkady R P35IC                  21.36/8       32.08/12      53.44/9       49.33/21     103.17/12           /             /        53.02/16           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.BIEDERMAN ADRIANNA       Iron Camp - WKS Wawe K30IC 1509             23.09/1       27.26/1       50.35/1       34.17/2       84.52/1       25.48/1      110.40/1       24.44/1      135.24/1  
  2.Rosochacka Karolina      OSiR Góra Kalwaria   W81   2205             29.02/2       41.08/10      70.10/6       31.31/1      101.41/2       30.04/2      131.45/2       33.32/2      165.17/2  
  3.DZIERWA HANNA            Iron Camp - Kościele K48IC 2057             29.11/3       32.18/2       61.29/2       41.58/7      103.27/3       37.58/5      141.25/3       37.54/9      179.19/3  
  4.Filipczak Natalia        PUKS Młode Orły      W03   1927             29.51/4       38.50/6       68.41/4       39.29/4      108.10/4       44.14/11     152.24/4       37.00/6      189.24/4  
  5.Goldmann Kata            Dornyay SE Salgótarj X68                    34.40/9       39.55/8       74.35/7       41.00/6      115.35/6       37.21/4      152.56/5       47.38/12     200.34/5  
  6.SZUBA NATALIA            Iron Camp - UMKS Kwi G03IC 2624             42.19/13      37.32/4       79.51/9       42.56/10     122.47/8       42.18/8      165.05/8       39.59/11     205.04/6  
  7.Proga Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75   2759             30.03/5       36.41/3       66.44/3       46.43/13     113.27/5       43.40/10     157.07/6       48.48/13     205.55/7  
  8.Mianowska Julia          Iron Camp - UNTS War W87IC 2096             30.32/6       38.21/5       68.53/5       51.11/15     120.04/7       41.19/6      161.23/7       50.43/14     212.06/8  
  9.Kozłowska Olga           UKS Patria Młynne    K31   2271             40.20/12      40.31/9       80.51/10      42.27/8      123.18/9       60.45/19     184.03/9       38.54/10     222.57/9  
 10.URBAŃCZYK ALEKSANDRA     Iron Camp - Kościele K48IC 2354             32.03/7       49.30/12      81.33/11      53.41/16     135.14/10      50.02/14     185.16/10      37.48/8      223.04/10 
 11.DEYNA NATALIA            Iron Camp - UMKS Kwi G03IC 2622             63.18/19      42.24/11     105.42/13      39.54/5      145.36/11      48.11/13     193.47/11      37.01/7      230.48/11 
 12.TOPÓR MAGDA              Iron Camp - WKS Wawe K30IC 2935             36.05/11      71.16/17     107.21/14      46.27/12     153.48/13      42.55/9      196.43/12      36.10/5      232.53/12 
 13.Kozłowska Maria          UKS Patria Młynne    K31   2270             32.35/8       72.22/18     104.57/12      45.26/11     150.23/12      56.08/16     206.31/13      35.09/4      241.40/13 
 14.PLUTA MAGDALENA          Iron Camp - Arkady R P35IC 2502             55.12/17      69.19/16     124.31/16      42.53/9      167.24/14      42.09/7      209.33/14      33.58/3      243.31/14 
 15.Wszołek Zuzanna          Iron Camp - WKS Wawe K30IC                  44.11/14      82.17/20     126.28/18      49.43/14     176.11/15      58.11/18     234.22/16      51.40/15     286.02/15 
 16.OHLASZENY ZUZANNA        KS Kościelec Chrzanó K48   2059             68.42/20      59.00/13     127.42/19      59.21/18     187.03/16      46.59/12     234.02/15      53.13/16     287.15/16 
 17.Kubicka Sonia            PUKS Młode Orły      W03   1928             51.13/16      69.15/15     120.28/15      73.45/20     194.13/18      57.23/17     251.36/18      58.16/18     309.52/17 
 18.Urbaniak Alicja          Iron Camp - Spójnia  W80IC W80009           46.35/15      79.21/19     125.56/17      63.30/19     189.26/17      61.20/20     250.46/17      59.11/19     309.57/18 
 19.Mastela Krystyna         UKS ZSZ-Jedynka      S01   1760             78.40/21      94.32/21     173.12/20      75.41/21     248.53/19      73.19/21     322.12/19      97.01/20     419.13/19 
    Smieszek Julia           Indywidualni Dolnośl D00                   104.19/22     116.39/22     220.58/21     119.35/22     340.33/20     109.01/22     449.34/20  NKl      /    NKl      /   
    GARBACIK MAJA            Iron Camp - WKS Wawe K30IC 1584             35.21/10      39.52/7       75.13/8   DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    NIEZGÓDKA DOMINIKA       Iron Camp - Arkady R P35IC 2504             61.32/18  DNF      /    NKl      /        36.24/3   NKl      /        36.16/3   NKl      /        53.16/17  NKl      /   
    Jurczyk Marta            UKS Sparta Czyżowice S03   2052         DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Krysachenko liudmila     Azimut Kalush        X46                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Widziewicz Aleksandra    KS Artemis Wrocław   D92                                  60.22/14           /        54.13/17           /        54.42/15           /    DNF      /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Królik Kinga             UKS Azymut Pabianice E71   E71093           29.33/1       38.12/2       67.45/1       41.17/1      109.02/1       31.58/1      141.00/1       35.30/1      176.30/1  
  2.Kostrzewska Justyna      MKS Start Lublin     L45                    35.17/3       36.06/1       71.23/2       42.35/2      113.58/2       37.51/2      151.49/2       40.22/4      192.11/2  
  3.Filipowska Aleksandra    UKS Orientuś Łódź    E75   1448             34.00/2       45.03/3       79.03/3       44.37/3      123.40/3       44.43/5      168.23/3       36.28/2      204.51/3  
  4.Mądra Paulina            WKS Śląsk Wrocław    D95                    47.48/7       51.49/4       99.37/5       54.42/7      154.19/4       44.13/4      198.32/4       43.33/5      242.05/4  
  5.Lech Zuzanna             UKS Orientuś Łódź    E75   1718             46.46/6       55.38/7      102.24/6       53.39/6      156.03/5       52.02/6      208.05/5       46.44/8      254.49/5  
  6.Chwiałkowska Matylda     UKS Orientuś Łódź    E75   2439             42.20/4       74.41/11     117.01/7       50.36/5      167.37/6       54.02/7      221.39/6       44.33/6      266.12/6  
  7.Porada Lilianna          UKS Reflex Rybnik    S51   2045             52.44/9       83.12/12     135.56/11      62.07/8      198.03/7       57.27/9      255.30/7       49.09/9      304.39/7  
  8.Mądra Magdalena          WKS Śląsk Wrocław    D95                    74.37/11      59.03/8      133.40/10      69.34/9      203.14/9       58.54/10     262.08/9       46.33/7      308.41/8  
  9.Liberdová Jana           TJ TŽ Třinec         X26                    52.10/8       69.38/10     121.48/8       78.27/10     200.15/8       56.20/8      256.35/8       61.41/11     318.16/9  
 10.Piekarska Emilia         OSiR Góra Kalwaria   W81   2204             79.50/13      93.38/13     173.28/12      79.23/11     252.51/10      79.49/11     332.40/10      59.39/10     392.19/10 
    LISTEK MARTA             Iron Camp - WKS Wawe K30IC 1530         DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    WZIĘTEK BARBARA          Iron Camp - WKS Wawe K30IC 2150         DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Bodzek Sabina            UKS Reflex Rybnik    S51   2896             62.45/10      68.12/9      130.57/9   NKl      /    NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Swęda Natalia            UKS Saper Kazuń      W97   2842             77.50/12     100.24/14     178.14/13      86.54/12     265.08/11  NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Szarzecová Lucie         TJ TŽ Třinec         X26                NKl      /        51.59/5   NKl      /        50.29/4   NKl      /        42.05/3   NKl      /        37.58/3   NKl      /   
    Westerberg Tora          OK Kolmarden Norrköp X54                    43.18/5       55.36/6       98.54/4                                                                                      
    Anastasia                WKS Wawel Kraków     K30                                                                                                                                             
 PK.Leja Katarzyna           KS Artemis Wrocław   X35   P.K         PKDNF     /   PKDNF     /   PKNKl     /   PKDNF     /   PKNKl     /   PKDNF     /   PKNKl     /   PKDNF     /   PKNKl     /   
 PK.Drabik Sylwia            WKS Wawel Kraków     K30                                                                                                                                             
 
Końcowe wyniki kategorii           : K18                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wańczyk Zuzanna          PUKS Młode Orły      W03   1483             31.31/1       39.14/2       70.45/1       42.45/1      113.30/1       44.21/2      157.51/1       32.45/1      190.36/1  
  2.Matyba Anna              UKS Arkady Raszków   P35                    35.20/3       38.39/1       73.59/2       49.41/4      123.40/2       41.26/1      165.06/2       36.30/3      201.36/2  
  3.Sabelová Markéta         TJ TŽ Třinec         X26                    35.16/2       50.52/6       86.08/5       48.26/2      134.34/4       45.30/3      180.04/3       34.12/2      214.16/3  
  4.Goldmann Julia           Dornyay SE Salgótarj X68                    36.04/5       44.47/4       80.51/4       48.38/3      129.29/3       55.11/8      184.40/5       37.27/4      222.07/4  
  5.Urbanowicz Kinga         OSiR Góra Kalwaria   W81   1311             35.43/4       44.30/3       80.13/3       55.22/8      135.35/5       47.55/5      183.30/4       43.38/6      227.08/5  
  6.Argalášová Kateřina      TJ TŽ Třinec         X26                    38.11/6       55.51/8       94.02/7       54.32/6      148.34/7       46.23/4      194.57/6       38.18/5      233.15/6  
  7.Perepelytsya Mariya      Compass Kharkov      X23                    44.05/7       46.34/5       90.39/6       49.43/5      140.22/6       63.59/11     204.21/7       49.25/10     253.46/7  
  8.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71   E71011           52.49/8       67.12/11     120.01/9       56.36/9      176.37/8       55.09/7      231.46/8       49.06/9      280.52/8  
  9.Fesűs Evelin Anna        Dornyay SE Salgótarj X68                    75.45/12      55.00/7      130.45/10      54.38/7      185.23/10      49.15/6      234.38/9       46.43/8      281.21/9  
 10.Kaděrová Vendula         SKOB Baník Havířov   X33                    55.14/9       61.57/9      117.11/8       66.01/10     183.12/9       61.50/10     245.02/10      51.06/11     296.08/10 
 11.Kaufmanová Ivana         TJ TŽ Třinec         X26                    69.02/11      61.59/10     131.01/11      72.08/11     203.09/11      59.18/9      262.27/11      44.49/7      307.16/11 
 12.Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S22   2065             58.07/10      77.33/12     135.40/12      83.48/12     219.28/12      89.32/12     309.00/12      58.03/12     367.03/12 
    Forystek Wiktoria        WKS Wawel Kraków     K30   2621             89.02/13  DNF      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /                                                           
 
Końcowe wyniki kategorii           : K20                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Białkowska Aneta         UKS Orientuś Łódź    E75   412              38.49/1       50.35/1       89.24/1       56.08/1      145.32/1       56.54/2      202.26/1       46.44/1      249.10/1  
  2.Pestava Katsiaryna       BSU Minsk            X77                    43.40/2       54.15/2       97.55/2       63.51/3      161.46/2       66.52/3      228.38/2       56.43/2      285.21/2  
    Garczarek Justyna        UKS Grom Sokolniki   E11   E-11             57.38/4   NKl      /    NKl      /        59.47/2   NKl      /        54.29/1   NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Michałek Daria           MKS Start Lublin     L45                    75.48/5   NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Bobyk Ilona              Azimut Kalush        X46                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Westerberg Ebba          OK Kolmarden Norrköp X54                    52.59/3       60.55/3      113.54/3                                                                                      
 
Końcowe wyniki kategorii           : K21                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hornik Aleksandra        WKS Grunwald Poznań  P69   P69021           38.59/2       45.59/1       84.58/1       47.03/1      132.01/1       45.55/3      177.56/1       36.53/1      214.49/1  
  2.Wicha Iwona              KS OK!Sport Warszawa W02                    36.04/1       49.25/4       85.29/2       48.46/3      134.15/2       44.59/1      179.14/2       38.07/3      217.21/2  
  3.Drągowska Maria          KS OK!Sport Warszawa W02   685              41.13/5       46.38/2       87.51/3       48.46/3      136.37/3       49.05/5      185.42/3       40.28/4      226.10/3  
  4.Bączek-Motała Barbara    WKS Wawel Kraków     K30                    47.20/8       57.21/7      104.41/7       47.14/2      151.55/6       45.17/2      197.12/4       37.45/2      234.57/4  
  5.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71   E71006           40.58/3       50.38/5       91.36/5       54.52/6      146.28/4       51.35/7      198.03/5       43.25/7      241.28/5  
  6.ETTERLE-BIEDERMAN L      Iron Camp - WKS Wawe K30IC 823              41.12/4       47.55/3       89.07/4       60.25/9      149.32/5       53.50/9      203.22/6       41.31/5      244.53/6  
  7.Górska Kinga             UMKS Orkan Ostróda   N61   747              44.20/6       54.02/6       98.22/6       59.10/8      157.32/7       51.33/6      209.05/7       43.03/6      252.08/7  
  8.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75   413              49.52/10      59.22/9      109.14/10      51.54/5      161.08/8       58.41/10     219.49/8       53.42/12     273.31/8  
  9.Kocińska Agnieszka       UMKS Orkan Ostróda   N61                    50.35/11      57.44/8      108.19/8       64.11/10     172.30/9       58.55/11     231.25/9       49.28/10     280.53/9  
 10.Majewska Karolina        WKS Grunwald Poznań  P69                    48.43/9       64.29/11     113.12/11      66.59/12     180.11/10      61.21/13     241.32/10      48.08/9      289.40/10 
 11.Skinder Liudmila         Berestje Brześć      X30                    45.03/7       63.37/10     108.40/9       93.52/18     202.32/13      52.10/8      254.42/12      44.48/8      299.30/11 
 12.Goldmann Dóra            Dornyay SE Salgótarj X68                    54.56/14      69.27/13     124.23/13      67.33/13     191.56/11      58.57/12     250.53/11      59.45/17     310.38/12 
 13.Sypuła Katarzyna         UNTS Warszawa        W87   2834             55.18/15      70.36/14     125.54/14      68.45/14     194.39/12      68.40/18     263.19/13      58.58/15     322.17/13 
 14.Miśkiewicz Martyna       KS OK!Sport Warszawa W02   2434             59.33/16      70.49/15     130.22/15      75.10/15     205.32/14      70.23/19     275.55/14      57.23/14     333.18/14 
 15.Wawrzyniak Magdalena     10 Brygada Logistycz X71                    50.40/12      81.34/17     132.14/16      79.45/16     211.59/15      70.59/20     282.58/15      59.42/16     342.40/15 
 16.Dżygało Katarzyna        PUKS Młode Orły      W03   2363             67.22/20      73.20/16     140.42/17      96.12/20     236.54/17      79.55/23     316.49/17      60.08/18     376.57/16 
 17.Zbroja-Nowak Justyna     KS Hades Poznań      P02   915              64.14/18      91.50/21     156.04/20      94.01/19     250.05/19      82.15/24     332.20/19      65.14/19     397.34/17 
 18.Gordon Diana             KU AZS WAT Warszawa  W89   2348             65.57/19      82.59/18     148.56/19      98.28/21     247.24/18      83.21/25     330.45/18      78.00/20     408.45/18 
    Mazur Katarzyna          UKS Azymut Pabianice E71   E71089           52.48/13      68.50/12     121.38/12  NKl      /    NKl      /        63.02/14  NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Deck Anna                Indywidualni Mazowie W00                    63.02/17      83.08/19     146.10/18      87.22/17     233.32/16      77.31/21     311.03/16  NKl      /    NKl      /   
    Melnytska Ivanna         Azimut Kalush        X46                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Panejko-Wanat Kasia      STO-NOGI Milanówek   X51                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Berecz Eva               MKS Metalowiec Łódź  E17   2239                           83.20/20           /        66.21/11           /        68.18/17           /                               
    Stankiewicz Agata        UKS Orientuś Łódź    E75   376                                                        56.59/7            /        48.35/4            /                               
    Wysocka Malwina          KS OK!Sport Warszawa W02   786                                                                                    65.49/15           /        52.53/11           /   
    Trojecka Marta           KU AZS WAT Warszawa  W89   W89016                                                                                 66.34/16           /        54.27/13           /   
    Fujakovav Katarzyna      Indywidualnie        000                                                             109.42/22           /        78.48/22           /        82.23/21           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K35                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Śliwczyńska Ilona        UMKS Orkan Ostróda   N61   2347             42.24/1       57.15/2       99.39/1       48.24/1      148.03/1       49.03/1      197.06/1       49.16/2      246.22/1  
  2.Kajzer Monika            PUKS Młode Orły      W03   26               52.51/2       51.59/1      104.50/2       57.09/2      161.59/2       58.22/3      220.21/2       48.37/1      268.58/2  
  3.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71   E71072           77.30/5       68.39/3      146.09/3       65.33/4      211.42/3       67.27/4      279.09/3       73.04/5      352.13/3  
  4.Švidrnochová Hana        SKOB Ostrava         X47                    75.57/4       79.49/4      155.46/4       71.40/5      227.26/4       71.25/5      298.51/4       64.40/4      363.31/4  
    Wiercioch-Wójtowicz H    JW 4658 Balice Krakó X49                    59.31/3                                   72.03/6            /    NKl      /             /        95.29/6            /   
    Gruziel Magdalena        Team 360 Stopni      W08   W08023                                                     65.15/3            /        54.19/2            /        55.09/3            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K40                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Beata              UKS Azymut 45 Gdynia G17   144              36.25/1       37.02/1       73.27/1       38.49/1      112.16/1       44.39/1      156.55/1       41.20/1      198.15/1  
  2.Witkowska Izabela        UKS Azymut 45 Gdynia G17   238              48.13/5       46.50/3       95.03/4       57.57/5      153.00/3       55.07/3      208.07/3       45.06/3      253.13/2  
  3.Vričanová Sylva          SKOB Baník Havířov   X33                    45.25/3       45.09/2       90.34/3       59.15/6      149.49/2       51.18/2      201.07/2       58.03/5      259.10/3  
  4.Kaděrová Barbora         SKOB Baník Havířov   X33                    57.47/7       50.08/5      107.55/6       48.56/2      156.51/5       66.14/5      223.05/4       44.45/2      267.50/4  
  5.Hanzlová Svatava         SKOB Havířov         X37                    46.17/4       56.57/8      103.14/5       50.36/3      153.50/4       82.38/8      236.28/5       57.33/4      294.01/5  
  6.Hajas Csilla             Hegyvidék KFKI Optim X42                    53.57/6       55.53/7      109.50/7       55.29/4      165.19/6       76.12/7      241.31/6      100.34/9      342.05/6  
  7.Topór Monika             WKS Wawel Kraków     K30                    81.24/10      53.50/6      135.14/8       76.24/9      211.38/7       64.10/4      275.48/7       72.11/6      347.59/7  
  8.Trykozko Urszula         Team 360 Stopni      W08   W08015           74.42/8       98.08/12     172.50/10      76.46/10     249.36/9       75.46/6      325.22/9       73.38/8      399.00/8  
  9.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71                   110.17/12      74.26/10     184.43/11      72.46/8      257.29/10     114.05/10     371.34/10      72.36/7      444.10/9  
    Sędłak Ewa               KS OK!Sport Warszawa W02   2425             75.59/9       74.07/9      150.06/9       70.04/7      220.10/8       88.06/9      308.16/8   DNF      /    NKl      /   
    Boros Anna               Dornyay SE Salgótarj X68                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Bogucka-Jaroszek Anna    MUKS Gliwice         S22   2245                           76.55/11           /                                                                                       
    Westerberg Sofia         OK Kolmarden Norrköp X54                    41.08/2       47.48/4       88.56/2                                                                                      
    Lamparska Iwona          JW 4658 Balice Krakó X49                    85.53/11                              DNF      /             /                                                           
 
Końcowe wyniki kategorii           : K45                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Argalášová Gabriela      TJ TŽ Třinec         X26                    63.19/2       50.32/1      113.51/2       50.05/2      163.56/1       45.24/2      209.20/1       43.14/2      252.34/1  
  2.Wańczyk Magdalena        PUKS Młode Orły      W03   1485             61.09/1       51.16/2      112.25/1       57.09/3      169.34/2       42.18/1      211.52/2       46.31/3      258.23/2  
  3.Kucińska Magalena        CX-80 Kalisz         X29                    63.53/3       92.40/5      156.33/4       62.44/4      219.17/4       60.13/5      279.30/4       57.42/4      337.12/3  
  4.Kierebińska Paulina      KS OK!Sport Warszawa W02                    77.40/5       70.53/3      148.33/3       68.52/5      217.25/3       55.12/4      272.37/3       73.42/5      346.19/4  
  5.Bargiel Beata            KS OK!Sport Warszawa W02                    78.55/6       92.37/4      171.32/6       72.11/6      243.43/5       74.05/6      317.48/5       77.10/6      394.58/5  
  6.Musiał Anna              KS OK!Sport Warszawa W02                    75.25/4       95.28/6      170.53/5       79.11/7      250.04/6       88.16/7      338.20/6       86.28/7      424.48/6  
    Wołowczyk Mariola        UNTS Warszawa        W87   112                                                        49.06/1            /        48.42/3            /        42.48/1            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K50                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Muzsnai Ágota            HSE Szentendre       X58                    49.48/2       35.39/1       85.27/1       39.17/1      124.44/1       35.23/1      160.07/1       36.57/1      197.04/1  
  2.Jastrzembská Jarmila     TJ TŽ Třinec         X26                    48.35/1       41.06/2       89.41/2       56.31/4      146.12/2       39.04/2      185.16/2       39.59/2      225.15/2  
  3.Zeńczenko Tamara         MKS Start Lublin     L45                    57.54/4       48.19/3      106.13/3       56.05/2      162.18/3       45.23/3      207.41/3       45.54/3      253.35/3  
  4.Sochorová Hana           SKOB Baník Havířov   X33                    55.35/3       51.45/4      107.20/4       56.07/3      163.27/4       52.00/4      215.27/4       49.11/4      264.38/4  
  5.Czerkawska Urszula       MUKS Gliwice         S22   1495             58.38/5       54.25/5      113.03/5       57.58/5      171.01/5       52.00/4      223.01/5       51.40/5      274.41/5  
  6.Wachnik-Kulpa Elżbieta   KS OK!Sport Warszawa W02                    88.56/7       73.47/7      162.43/7       78.49/7      241.32/7       63.36/7      305.08/7       54.49/7      359.57/6  
  7.Krawczyk Barbara         KS OK!Sport Warszawa W02                    83.17/6       69.15/6      152.32/6       83.25/8      235.57/6       67.45/9      303.42/6       56.20/8      360.02/7  
  8.Porzycz Agata            UKS Azymut 45 Gdynia G17   151              96.21/8       74.36/8      170.57/8       78.24/6      249.21/8       64.24/8      313.45/8       76.38/9      390.23/8  
    Drągowska Marzena        KS OK!Sport Warszawa W02                                                                                          53.02/6            /        54.26/6            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K55                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Soloveva Elena           PionerSK             X44                    50.26/1       43.48/1       94.14/1       43.30/2      137.44/1       51.32/3      189.16/1       39.20/1      228.36/1  
  2.Biziuk Halina            UMKS Orkan Ostróda   N61   1154             55.15/3       46.44/2      101.59/2       40.39/1      142.38/2       54.31/5      197.09/2       44.30/3      241.39/2  
  3.Lewoń Ewa                UMKS Orkan Ostróda   N61   00129K           59.25/5       48.24/4      107.49/5       53.02/5      160.51/4       49.13/1      210.04/3       44.20/2      254.24/3  
  4.Krochmal Małgorzata      KU AZS WAT Warszawa  W89   75               56.08/4       48.00/3      104.08/4       65.35/8      169.43/5       50.27/2      220.10/5       48.01/4      268.11/4  
  5.Łuńska Regina            UMKS Orkan Ostróda   N61   00133K           52.40/2       50.59/5      103.39/3       52.35/4      156.14/3       59.31/6      215.45/4       52.30/5      268.15/5  
  6.Mikielska Danuta         UMKS Orkan Ostróda   N61   00138K           71.22/8       63.32/8      134.54/8       43.33/3      178.27/8       51.42/4      230.09/6       54.19/6      284.28/6  
  7.Sandström Gunilla        ok stigen Värnamo    X12                    65.33/7       51.11/6      116.44/6       59.31/7      176.15/7       64.52/7      241.07/7      101.47/8      342.54/7  
  8.Olbrycht Anna            OLBnO Warszawa       X15   229              94.00/9       77.25/9      171.25/9       68.40/9      240.05/9       93.03/8      333.08/8       67.12/7      400.20/8  
    Bartnik Bożena           KU AZS WAT Warszawa  W89                    60.11/6       61.19/7      121.30/7       54.31/6      176.01/6            /             /    DNF      /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K60+                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kogutenko Toma           Meta Mogilev         X80                    48.30/1       41.34/1       90.04/1       55.37/3      145.41/1       38.05/1      183.46/1       30.17/1      214.03/1  
  2.Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         X26                    62.20/2       54.02/3      116.22/3       47.10/2      163.32/3       38.28/2      202.00/2       38.22/2      240.22/2  
  3.Czabańska Małgorzata     UKS Azymut 45 Gdynia G17   233              65.30/3       50.37/2      116.07/2       46.35/1      162.42/2       53.14/5      215.56/3       52.38/5      268.34/3  
  4.Deck Krystyna            Indywidualni Mazowie W00                    88.23/5       70.21/4      158.44/5       55.37/3      214.21/4       47.08/3      261.29/4       44.06/3      305.35/4  
  5.Jitka Nedvídková         DLT Rozmarýn Litoměř X07                    78.58/4       74.00/5      152.58/4      103.06/5      256.04/5       56.06/6      312.10/5       53.01/6      365.11/5  
  6.Galicz Krystyna          UKS Kusy Warszawa    W10   W10012           94.16/6       82.07/6      176.23/6      105.05/6      281.28/6       50.06/4      331.34/6       49.57/4      381.31/6  
 
Końcowe wyniki kategorii           : KM80+                     1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wysocki Stanisław        KS Spójnia Warszawa  W80   W80015           64.51/1       54.52/1      119.43/1       37.59/1      157.42/1       42.43/1      200.25/1       42.10/1      242.35/1  
  2.Zielczyński Mieczysław   A-To-My Warszawa     X69   W00402           78.51/2       94.43/3      173.34/2       53.45/3      227.19/3       69.00/2      296.19/2       90.00/3      386.19/2  
  3.Zielczyńska Helena       A-To-My Warszawa     X69   W00401           83.21/3       92.50/2      176.11/3       48.45/2      224.56/2       74.43/3      299.39/3       89.00/2      388.39/3  
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.BIENIEK MAKSYM           Iron Camp - Arkady R P35IC 2704             21.51/1       34.33/2       56.24/1       27.59/1       84.23/1       25.33/3      109.56/1       29.58/3      139.54/1  
  2.Műller Wiktor            Iron Camp - UMKS Kwi G03IC 2578             28.27/2       44.46/6       73.13/2       28.14/2      101.27/2       24.06/2      125.33/2       29.53/2      155.26/2  
  3.Janowski Filip           KS Spójnia Warszawa  W80   W80035           43.25/5       31.16/1       74.41/3       42.31/6      117.12/4       34.50/4      152.02/4       36.18/6      188.20/3  
  4.SOLIWODA MATEUSZ         Iron Camp - UMKS Kwi G03IC 2880             36.26/4       57.54/8       94.20/5       42.04/5      136.24/5       36.01/5      172.25/5       34.24/4      206.49/4  
    Ivanov Matvey            BMSTU Moscow         X11                NKl      /        56.32/7   NKl      /    NKl      /    NKl      /        39.39/6   NKl      /        34.51/5   NKl      /   
    Nefedov Matvey           BMSTU Moscow         X11                    78.34/7       43.47/5      122.21/6       39.11/4      161.32/6   NKl      /    NKl      /        26.30/1   NKl      /   
    Mrózek Pawel             TJ TŽ Třinec         X26                    44.03/6       35.35/3       79.38/4       33.52/3      113.30/3       22.24/1      135.54/3   DNF      /    NKl      /   
    Golinowski Piotr         KS Artemis Wrocław   X35                NKl      /        40.27/4   NKl      /    DNF      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /        39.51/7   NKl      /   
    Błachut Roch             Team 360 Stopni      W08   W08008           32.37/3   DNF      /    NKl      /       116.12/7   NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Damek Ondřej             TJ TŽ Třinec         X26                23.48 0b.PK/1   26.16 0b.PK/1   50.04 0b.PK/1       26.55/2       76.59/1       24.39/2      101.38/1   23.41 0b.PK/1  125.19 0b.PK/1  
  2.Sikora Matěj             TJ TŽ Třinec         X26                28.52 1b.PK/2   41.26 0b.PK/3   70.18 1b.PK/3       31.00/3       96.18/3       24.42/3      121.00/2   29.18 0b.PK/2  155.18 1b.PK/2  
  3.Piesiewicz Tomasz        UMKS Orkan Ostróda   N61                32.35 0b.PK/3   35.16 0b.PK/2   67.51 0b.PK/2       24.28/1       92.19/2       39.56/5      132.15/3   58.06 0b.PK/6  190.21 0b.PK/3  
  4.Łącki Jakub              OSiR Góra Kalwaria   W81                78.54 0b.PK/5   52.00 0b.PK/5  130.54 0b.PK/5       32.40/4      163.34/5       29.37/4      193.11/4   31.39 0b.PK/3  224.50 0b.PK/4  
  5.Lendzioszek Antoni       KS Spójnia Warszawa  W80   W80033       46.10 0b.PK/4   49.22 0b.PK/4   95.32 0b.PK/4       53.48/5      149.20/4       47.24/6      196.44/5   52.42 0b.PK/5  249.26 0b.PK/5  
    Helmfridsson Filip       KOT Stockholm        X79                              NKl      /    NKl      /                                                                                       
    Marcjanek Filip          UKS Orientuś Łódź    E75                                                                                          22.32/1            /    34.08 1b.PK/4            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10R                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Czapla Tadeusz           WKS Wawel Kraków     K30                32.38 0b.PK/6   33.36 0b.PK/4   66.14 0b.PK/5       23.46/1       90.00/4       21.17/1      111.17/2   23.20 0b.PK/1  134.37 0b.PK/1  
  2.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71                30.52 0b.PK/3   27.23 0b.PK/2   58.15 0b.PK/2       27.31/3       85.46/2       25.08/2      110.54/1   27.20 0b.PK/2  138.14 0b.PK/2  
  3.Krempiński Franek        UKS Azymut Pabianice E71                33.56 0b.PK/7   27.39 0b.PK/3   61.35 0b.PK/3       27.24/2       88.59/3       27.40/4      116.39/3   30.07 0b.PK/4  146.46 0b.PK/3  
  4.Tomaszewski Krzysztof    CX-80 Kalisz         X29                23.39 0b.PK/2   26.28 0b.PK/1   50.07 0b.PK/1       28.50/4       78.57/1       61.54/9      140.51/5   27.46 0b.PK/3  168.37 0b.PK/4  
  5.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75                23.21 0b.PK/1   42.03 0b.PK/6   65.24 0b.PK/4       34.37/5      100.01/5       26.25/3      126.26/4   55.51 0b.PK/9  182.17 0b.PK/5  
  6.Zorin Timofey            BMSTU Moscow         X11                37.22 0b.PK/9   38.31 0b.PK/5   75.53 0b.PK/6       42.02/8      117.55/6       37.35/5      155.30/6   36.31 0b.PK/7  192.01 0b.PK/6  
  7.Motała Piotr             WKS Wawel Kraków     K30                31.12 0b.PK/5   64.10 0b.PK/8   95.22 0b.PK/7       40.19/7      135.41/7       45.27/7      181.08/7   45.23 0b.PK/8  226.31 0b.PK/7  
  8.Lendzioszek Leszek       KS Spójnia Warszawa  W80   W80034       47.52 0b.PK/10  54.02 0b.PK/7  101.54 0b.PK/8       55.05/9      156.59/8       57.03/8      214.02/8   61.14 0b.PK/11 275.16 0b.PK/8  
    Bartos Ryszard           UKS Orientuś Łódź    E75                DNF      /    NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /        42.56/6   NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Forystek Szymon          WKS Wawel Kraków     K30                31.10 0b.PK/4   NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /                                                           
    Mikołajczak Piotr        CX-80 Kalisz         X29                DNF      /    NKl      /    NKl      /        33.00/2   NKl      /        24.36/1   NKl      /    32.04 0b.PK/5   NKl      /   
    Wanat Wit                STO-NOGI Milanówek   X51                DNF      /    NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Błachut Olgierd          Team 360 Stopni      W08   W08011       35.03 0b.PK/8   NKl      /    NKl      /        34.50/6   NKl      /             /    NKl      /   -137.43 3b.PK/12  NKl      /   
    Helmfridsson Benjamin    KOT Stockholm        X79                              NKl      /    NKl      /                                                                                       
    Świątkowski Szymon       WKS Wawel Kraków     K30                                                                                                                  35.42 0b.PK/6            /   
    Świątkowski Maciek       WKS Wawel Kraków     K30                         /             /             /             /             /             /             /    60.38 0b.PK/10           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Porzycz Grzegorz         UKS Azymut 45 Gdynia G17   2371             18.42/1       22.03/2       40.45/2       24.19/5       65.04/2       17.53/1       82.57/1       20.50/4      103.47/1  
  2.SĘDŁAK MICHAŁ            OK! Sport - Iron Cam W02IC 2426             18.44/2       21.21/1       40.05/1       24.59/6       65.04/2       20.09/3       85.13/3       21.00/5      106.13/2  
  3.Nowak Grzegorz           UKS Azymut 45 Gdynia G17   2370             20.32/3       23.13/3       43.45/3       21.02/3       64.47/1       20.00/2       84.47/2       21.35/7      106.22/3  
  4.MICHALAK HUBERT          Iron Camp - Arkady R P35IC 2705             20.40/4       35.03/16      55.43/7       18.13/1       73.56/5       21.09/4       95.05/4       18.34/2      113.39/4  
  5.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71   E71078           33.43/13      26.05/5       59.48/10      34.27/17      94.15/9       22.47/5      117.02/8       17.50/1      134.52/5  
  6.Bartos Zbigniew          UKS Orientuś Łódź    E75   2127             24.34/7       28.16/6       52.50/5       29.27/12      82.17/6       25.53/8      108.10/5       27.27/14     135.37/6  
  7.Słoma Kacper             UKS Azymut Dębów     R22                    20.44/5       32.31/10      53.15/6       31.34/15      84.49/8       28.50/11     113.39/6       22.01/8      135.40/7  
  8.Ignacy Słomczyński       UKS Orientuś Łódź    E75   2837             24.51/8       32.51/11      57.42/9       26.43/8       84.25/7       30.00/12     114.25/7       21.30/6      135.55/8  
  9.Olszewski Bartłomiej     Iron Camp - UNTS War W87IC 2572             23.49/6       25.08/4       48.57/4       20.53/2       69.50/4       48.30/20     118.20/9       23.37/9      141.57/9  
 10.Granek Patryk            UKS Grom Sokolniki   E11   E-11             35.01/15      30.30/8       65.31/12      35.41/18     101.12/14      27.27/9      128.39/11      29.16/16     157.55/10 
 11.FILIPCZAK FILIP          Iron Camp - UMKS Kwi G03IC 2762             27.38/10      29.11/7       56.49/8       39.49/19      96.38/11      28.46/10     125.24/10      36.52/19     162.16/11 
 12.Toth Abel                Dornyay SE Salgótarj X68                    50.32/17      34.23/15      84.55/17      31.39/16     116.34/16      24.22/7      140.56/12      27.26/13     168.22/12 
 13.Haltof Marek             TJ TŽ Třinec         X26                    31.16/11      33.04/13      64.20/11      30.50/13      95.10/10      46.57/19     142.07/13      26.18/12     168.25/13 
 14.Makarenko Aleksandr      BMSTU Moscow         X11                    50.34/18      33.23/14      83.57/15      28.51/10     112.48/15      34.32/15     147.20/14      31.16/18     178.36/14 
 15.Czernicki Michał         UKS Kusy Warszawa    W10   W10009           26.48/9       81.29/22     108.17/18      27.48/9      136.05/17      30.47/14     166.52/15      30.09/17     197.01/15 
 16.Zieleniewski Aleksander  UKS Kusy Warszawa    W10   W10021           65.38/20      52.01/20     117.39/19      59.37/20     177.16/18      37.15/16     214.31/16      94.50/20     309.21/16 
 17.Aleshin Andrey           BMSTU Moscow         X11                    63.23/19      59.21/21     122.44/20      89.28/21     212.12/19      40.02/17     252.14/17     106.19/21     358.33/17 
    Kojder Krystian          UKS Azymut Dębów     R22                    34.44/14      36.15/17      70.59/13      29.21/11     100.20/13  NKl      /    NKl      /        24.51/10  NKl      /   
    Roman Szymon             UKS Azymut Dębów     R22                    41.22/16      42.44/19      84.06/16  NKl      /    NKl      /        45.30/18  NKl      /        28.07/15  NKl      /   
    Onik Adam                UKS Saper Kazuń      W97                NKl      /        30.37/9   NKl      /        30.51/14  NKl      /        30.20/13  NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Haltof Adam              TJ TŽ Třinec         X26                    31.22/12      42.13/18      73.35/14      23.18/4       96.53/12  NKl      /    NKl      /        24.52/11  NKl      /   
    Górski Szymon            Iron Camp - UMKS Kwi G03IC              NKl      /        32.55/12  NKl      /        25.57/7   NKl      /        23.19/6   NKl      /        20.29/3   NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.KRZYSZTYŃSKI MICHAŁ      Iron Camp - WKS Wawe K30IC 2619             26.10/3       32.47/2       58.57/2       30.40/1       89.37/1       32.33/1      122.10/1       24.41/4      146.51/1  
  2.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75   2129             24.20/1       31.01/1       55.21/1       38.56/5       94.17/2       39.30/4      133.47/2       23.16/2      157.03/2  
  3.Stanek Jerzy             Iron Camp - WKS Wawe K30IC 2626             26.19/4       34.16/3       60.35/3       34.51/3       95.26/3       41.31/6      136.57/3       20.48/1      157.45/3  
  4.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71   E71021           26.22/5       35.48/4       62.10/4       45.30/11     107.40/5       38.28/3      146.08/5       24.52/5      171.00/4  
  5.Huba Karol               UKS Azymut Dębów     R22                    27.32/6       38.56/8       66.28/6       38.39/4      105.07/4       39.52/5      144.59/4       26.32/6      171.31/5  
  6.Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71   E71084           29.37/9       42.28/10      72.05/10      41.03/6      113.08/8       42.57/8      156.05/7       30.07/14     186.12/6  
  7.Pawłowicz Bruno          MKS Paulinum         D93   2605             33.41/14      43.23/12      77.04/12      41.08/7      118.12/11      36.57/2      155.09/6       31.09/19     186.18/7  
  8.KIJAK JAKUB              Iron Camp - WKS Wawe K30IC 2994             28.48/7       42.30/11      71.18/9       48.26/14     119.44/12      50.03/14     169.47/10      27.58/8      197.45/8  
  9.Chmielecki Aleksander    UKS Grom Sokolniki   E11   E-11             31.13/10      50.52/19      82.05/14      34.33/2      116.38/9       52.46/18     169.24/8       29.44/13     199.08/9  
 10.GARSTKA KAMIL            Iron Camp - Arkady R P35IC 2503             29.26/8       43.45/13      73.11/11      44.41/10     117.52/10      51.34/17     169.26/9       32.10/21     201.36/10 
 11.Choroś Tomasz            PUKS Młode Orły      W03   2365             34.02/15      43.50/14      77.52/13      54.16/20     132.08/13      45.06/10     177.14/11      30.09/15     207.23/11 
 12.Makarenko Alexey         BMSTU Moscow         X11                    37.36/18      49.40/18      87.16/18      46.46/13     134.02/14      46.51/11     180.53/12      29.35/12     210.28/12 
 13.Byrczek Jan              UKS Kometa Gliwice   S28   2726             38.02/19      54.23/24      92.25/21      45.34/12     137.59/15      44.14/9      182.13/13      30.25/16     212.38/13 
 14.Baran Grzegorz           WKS Wawel Kraków     K30                    34.57/16      35.50/5       70.47/8       42.05/9      112.52/7       69.40/28     182.32/14      33.14/23     215.46/14 
 15.Boik Maciej              UKS Azymut Pabianice E71   E71080           36.30/17      53.36/22      90.06/19      51.14/15     141.20/17      48.55/13     190.15/15      31.02/17     221.17/15 
 16.Nitsch Tomasz            Iron Camp - UNTS War W87IC 2408             33.36/13      53.27/21      87.03/17      51.53/18     138.56/16      56.34/21     195.30/16      28.10/9      223.40/16 
 17.Deredos Bruno            UKS Orientuś Łódź    E75   2839             39.18/20      55.34/25      94.52/22      55.49/23     150.41/19      55.35/20     206.16/18      31.06/18     237.22/17 
 18.Pietek Jakub             UKS Orientuś Łódź    E75   1722             40.53/23      60.44/26     101.37/24      51.14/15     152.51/20      48.53/12     201.44/17      39.40/31     241.24/18 
 19.Jasiński Maciej          UKS Orientuś Łódź    E75   2436             41.31/24      42.18/9       83.49/15      57.34/24     141.23/18      72.30/30     213.53/20      28.53/10     242.46/19 
 20.ŻURKIEWICZ KRZYSZTOF     Iron Camp - Arkady R P35IC 2497             40.46/22      44.14/15      85.00/16      75.40/30     160.40/21      50.46/15     211.26/19      36.59/27     248.25/20 
 21.Zienkiewicz Grzegorz     UKS Kusy Warszawa    W10   W10002           43.38/25      54.08/23      97.46/23      63.29/25     161.15/22      61.31/27     222.46/21      37.01/28     259.47/21 
 22.Grądzki Maciej           UKS Azymut Pabianice E71   E71025           46.33/29      94.39/36     141.12/33      51.16/17     192.28/30      42.40/7      235.08/23      28.53/10     264.01/22 
 23.Liszka Marcin            UKS Azymut Dębów     R22                    43.56/26      46.40/16      90.36/20      86.40/31     177.16/23      54.25/19     231.41/22      34.49/25     266.30/23 
 24.Bartos Grzegorz          UKS Orientuś Łódź    E75   2130             85.15/37      47.34/17     132.49/31      54.22/21     187.11/25      61.20/26     248.31/24      27.49/7      276.20/24 
 25.KOLIŃSKI DARIUSZ         Iron Camp - UMKS Kwi G03IC 2761             51.17/30      72.44/31     124.01/30      66.16/27     190.17/28      59.20/23     249.37/26      37.10/29     286.47/25 
 26.Pesta Piotr              UKS Azymut 45 Gdynia G17   2742             60.06/33      61.50/27     121.56/29      68.37/29     190.33/29      58.25/22     248.58/25      39.24/30     288.22/26 
 27.Żukiewicz Grzegorz       MKS Paulinum         D93   2983             33.26/12      80.36/33     114.02/26      65.47/26     179.49/24      92.39/33     272.28/29      31.39/20     304.07/27 
 28.Bawor Konrad             UKS Azymut Dębów     R22                    57.57/31      63.03/29     121.00/28      68.28/28     189.28/27      81.48/31     271.16/28      33.23/24     304.39/28 
 29.WIEWIÓRA BARTŁOMIEJ      IRON CAMP            X83                    65.38/35      51.42/20     117.20/27     102.34/33     219.54/31      51.08/16     271.02/27      36.56/26     307.58/29 
 30.RAKOWSKI OSKAR           Iron Camp - Kometa G S28IC 2465             44.13/27      91.37/35     135.50/32      53.23/19     189.13/26      96.53/35     286.06/30      33.02/22     319.08/30 
 31.STARZYKIEWICZ KACPER     KS Kościelec Chrzanó K48   2061             61.41/34      80.31/32     142.12/34      99.04/32     241.16/32      95.40/34     336.56/31      45.15/32     382.11/31 
    Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E71   E71001           31.33/11      36.38/6       68.11/7       41.41/8      109.52/6   NKl      /    NKl      /        23.42/3   NKl      /   
    Drągowski Paweł          KS OK!Sport Warszawa W02                NKl      /        87.05/34  NKl      /       135.47/36  NKl      /             /    NKl      /        65.38/35  NKl      /   
    Stasiak Kacper           UKS Saper Kazuń      W97                    46.32/28     102.16/38     148.48/35  NKl      /    NKl      /        86.37/32  NKl      /        69.39/36  NKl      /   
    Zorin Mikhail            BMSTU Moscow         X11                NKl      /        61.57/28  NKl      /        55.12/22  NKl      /        60.30/24  NKl      /        50.17/33  NKl      /   
    Kaděra Vojtěch           SKOB Baník Havířov   X33                    39.49/21      72.39/30     112.28/25  NKl      /    NKl      /        61.06/25  NKl      /        69.42/37  NKl      /   
    Sörös Zoltan             Dornyay SE Salgótarj X68                    58.37/32      98.11/37     156.48/36     108.13/34     265.01/33  NKl      /    NKl      /        51.55/34  NKl      /   
    CIEŚLIK KRZYSZTOF        IRON CAMP            X83                    74.06/36  NKL-LIM  /    NKl      /       116.09/35  NKl      /        69.55/29  NKl      /        96.02/38  NKl      /   
    Westerberg Arvid         OK Kolmarden Norrköp X54                    24.51/2       37.23/7       62.14/5                                                                                      
 
Końcowe wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Borkowski Maciej         Iron Camp - Spójnia  W80IC W80029           34.32/2       37.31/3       72.03/1       41.10/2      113.13/1       40.00/5      153.13/2       28.22/1      181.35/1  
  2.Cienciala Jan            TJ TŽ Třinec         X26                    39.10/7       36.08/2       75.18/3       40.20/1      115.38/2       36.46/3      152.24/1       36.19/8      188.43/2  
  3.Urbaniak Jerzy           Iron Camp - Spójnia  W80IC W80030           33.45/1       46.48/13      80.33/7       44.19/5      124.52/4       37.00/4      161.52/5       29.18/2      191.10/3  
  4.Sosenko Szymon           WKS Śląsk Wrocław    D95                    34.46/3       39.37/5       74.23/2       42.42/4      117.05/3       43.01/8      160.06/3       31.18/5      191.24/4  
  5.Filipek Sebastian        TJ TŽ Třinec         X26                    44.00/12      35.39/1       79.39/5       48.21/12     128.00/7       35.37/2      163.37/6       30.41/4      194.18/5  
  6.Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S03   2064             43.39/11      40.30/6       84.09/9       41.44/3      125.53/5       40.06/6      165.59/7       29.23/3      195.22/6  
  7.PUCUŁA MATEUSZ           KS Kościelec Chrzanó K48   2056             41.52/9       37.51/4       79.43/6       47.16/8      126.59/6       34.16/1      161.15/4       38.04/10     199.19/7  
  8.Stork Gabor              Dornyay SE Salgótarj X68                    38.41/6       46.41/12      85.22/11      46.06/7      131.28/8       48.31/13     179.59/8       35.15/7      215.14/8  
  9.Kisielewicz Jakub        UKS Azymut Pabianice E71   E71099           46.03/15      48.34/14      94.37/14      48.10/11     142.47/10      40.09/7      182.56/9       33.37/6      216.33/9  
 10.Kruk Michał              UKS Azymut Dębów     R22                    39.51/8       41.27/7       81.18/8       60.26/15     141.44/9       50.58/16     192.42/10      38.26/11     231.08/10 
 11.Holesz Sebastian         TJ TŽ Třinec         X26                    44.31/14      53.43/17      98.14/15      45.59/6      144.13/11      48.56/14     193.09/11      43.27/16     236.36/11 
 12.NIEZGÓDKA PIOTR          Iron Camp - Arkady R P35IC 2072             51.38/18      51.00/16     102.38/18      47.50/10     150.28/13      47.37/11     198.05/13      41.56/14     240.01/12 
 13.Siess Grzegorz           UKS Azymut Pabianice E71   E71090           43.23/10      50.55/15      94.18/13      55.11/14     149.29/12      45.10/10     194.39/12      48.34/17     243.13/13 
 14.Elizarov Konstantin      BMSTU Moscow         X11                    47.22/16      42.37/8       89.59/12      66.15/17     156.14/14      48.17/12     204.31/14      41.51/13     246.22/14 
 15.TOPÓR MICHAŁ             Iron Camp - WKS Wawe K30IC 2303             44.18/13      56.47/19     101.05/17      63.58/16     165.03/16      50.00/15     215.03/16      37.22/9      252.25/15 
 16.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuś Łódź    E75   1724             53.13/19      74.18/21     127.31/20      51.02/13     178.33/18      44.30/9      223.03/17      41.45/12     264.48/16 
 17.Morawski Jakub           UKS Azymut Pabianice E71   E71083           51.32/17      60.52/20     112.24/19      47.38/9      160.02/15      52.38/18     212.40/15      58.54/18     271.34/17 
 18.Zorin Danila             BMSTU Moscow         X11                    75.23/21      56.14/18     131.37/21      80.53/20     212.30/19      54.35/19     267.05/19      42.21/15     309.26/18 
 19.Wiśniewski Jan           KS OK!Sport Warszawa W02                    95.15/22      93.04/22     188.19/22      81.46/21     270.05/20      75.39/21     345.44/20      60.11/19     405.55/19 
    Wlazeł Dawid             UKS Orientuś Łódź    E75   1702             55.33/20      44.28/10     100.01/16      70.43/18     170.44/17      63.56/20     234.40/18  NKl      /    NKl      /   
    Bobowski Tomasz          WKS Wawel Kraków     K30                                                                                     PK   80.18/22 PK        /                               
    Kuca Kacper              UKS Patria Młynne    K31   2032             38.33/5       46.30/11      85.03/10  NKl      /    NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Janowski Bartłomiej      KS Spójnia Warszawa  W80   W80025       NKl      /    NKl      /    NKl      /        79.35/19  NKl      /        52.14/17  NKl      /        60.39/20  NKl      /   
    Jaroszek Jakub           MUKS Gliwice         S22   1736             34.56/4       43.17/9       78.13/4                                                                                      
 
Końcowe wyniki kategorii           : M18                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Piotrowski Radosław      UKS Azymut 45 Gdynia G17   1625             30.06/1       36.23/1       66.29/1       36.59/1      103.28/1       34.08/1      137.36/1       36.58/4      174.34/1  
  2.Pryjma Fryderyk          Iron Camp - Spójnia  W80IC W80028           32.55/2       47.41/4       80.36/3       41.19/2      121.55/3       35.36/2      157.31/3       37.17/5      194.48/2  
  3.Nowak Maciej             MKS Paulinum         D93   1113             35.51/5       40.45/2       76.36/2       42.42/3      119.18/2       36.57/4      156.15/2       40.53/7      197.08/3  
  4.Porzycz Zbigniew         UKS Azymut 45 Gdynia G17   1356             33.47/3       50.06/7       83.53/5       45.10/7      129.03/5       36.35/3      165.38/4       35.19/1      200.57/4  
  5.LEGIĘĆ KAMIL             KS Kościelec Chrzanó K48   968              38.41/7       49.18/6       87.59/8       42.54/4      130.53/7       40.21/5      171.14/7       35.24/2      206.38/5  
  6.Lucerski Maciej          MKS Paulinum         D93   1908             34.33/4       51.51/9       86.24/7       43.27/5      129.51/6       41.19/6      171.10/6       36.24/3      207.34/6  
  7.Stork Mihaly             Dornyay SE Salgótarj X68                    40.59/9       40.45/2       81.44/4       45.19/8      127.03/4       43.08/8      170.11/5       41.22/8      211.33/7  
  8.Tábori Milan             Dornyay SE Salgótarj X68                    42.40/11      48.46/5       91.26/9       45.22/9      136.48/8       42.38/7      179.26/8       45.00/10     224.26/8  
  9.Wołowczyk Michał         UNTS Warszawa        W87   489              36.02/6       50.06/7       86.08/6       53.47/10     139.55/9       45.25/10     185.20/9       42.42/9      228.02/9  
 10.Walach Ondřej            TJ TŽ Třinec         X26                    40.02/8       53.00/10      93.02/10      57.44/13     150.46/11      43.53/9      194.39/10      39.46/6      234.25/10 
 11.Druciarek Mikołaj        WKS Grunwald Poznań  P69   P69068           47.52/12      58.06/12     105.58/12      44.47/6      150.45/10      58.56/15     209.41/12      47.51/11     257.32/11 
 12.Becmer Damian            WKS Śląsk Wrocław    D95   2149             41.02/10      57.41/11      98.43/11      54.05/11     152.48/12      53.25/13     206.13/11      51.37/13     257.50/12 
 13.Tarnowski Aleksander     MKS Start Lublin     L45                    53.34/13      69.11/13     122.45/13      62.56/14     185.41/13      49.27/11     235.08/13      51.28/12     286.36/13 
 14.Kwiatkowski Michał       PUKS Młode Orły      W03   25               59.31/14      75.00/14     134.31/14      57.02/12     191.33/14      57.48/14     249.21/14      75.59/15     325.20/14 
 15.Kazimierski Jakub        UMKS Kwidzyn         G03   2872             86.39/15     127.58/15     214.37/15     107.17/16     321.54/15     104.38/16     426.32/15     106.50/18     533.22/15 
    Siedlecki Wojciech       UMKS Kwidzyn         G03   2873            107.41/16     133.43/16     241.24/16  NKl      /    NKl      /       121.55/18  NKl      /       104.52/17  NKl      /   
    Allaverdov Georgiy       BMSTU Moscow         X11                NKl      /    NKl      /    NKl      /        90.24/15  NKl      /       105.30/17  NKl      /        91.31/16  NKl      /   
    Pałka Szymon             UKS Orientuś Łódź    E75   370                                                    NKl      /             /        50.54/12           /        55.41/14           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M20                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszałek Patryk         UKS Azymut Dębów     R22                    35.15/1       44.30/1       79.45/1       51.13/2      130.58/1       35.36/1      166.34/1       42.37/3      209.11/1  
  2.Jurczyk Tomasz           UKS Sparta Czyżowice S03   1936             36.55/2       49.51/2       86.46/2       44.48/1      131.34/2       38.39/3      170.13/2       39.27/1      209.40/2  
  3.Fehérvári Daniel         Dornyay SE Salgótarj X68                    37.33/4       57.36/4       95.09/3       59.10/5      154.19/3       37.31/2      191.50/3       41.45/2      233.35/3  
  4.Zaozerskiy Dmitriy       BMSTU Moscow         X11                    45.20/7       58.38/5      103.58/7       54.10/4      158.08/6       47.40/5      205.48/6       43.31/4      249.19/4  
  5.Ciekański Mateusz        UKS Azymut Pabianice E71   E71032           41.20/6       61.46/7      103.06/6       53.09/3      156.15/5       49.21/6      205.36/5       43.45/5      249.21/5  
  6.Horváth Adam             Dornyay SE Salgótarj X68                    39.22/5       55.59/3       95.21/4       59.10/5      154.31/4       45.58/4      200.29/4       49.13/6      249.42/6  
    Marciniak Patryk         UKS Azymut Pabianice E71   E71031           49.52/8   NKl      /    NKl      /        69.31/7   NKl      /        52.25/7   NKl      /        73.51/7   NKl      /   
    Kalagaev Yury            BMSTU Moscow         X11                    37.01/3       61.11/6       98.12/5   NKl      /    NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Parshin Sergey           BMSTU Moscow         X11                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    kovbasiuk mykola         Azimut Kalush        X46                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    CIEŚLIK TOMASZ           IRON CAMP            X83                    61.47/9   NKl      /    NKl      /        83.15/8   NKl      /        81.05/8   NKl      /        88.54/8   NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Drągowski Kuba           KS OK!Sport Warszawa W02   684              35.35/2       44.36/2       80.11/1       53.18/6      133.29/2       45.35/1      179.04/1       41.00/3      220.04/1  
  2.Paszyński Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75   423              36.05/3       46.07/3       82.12/2       49.08/2      131.20/1       53.37/9      184.57/2       43.38/7      228.35/2  
  3.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71   E71003           41.24/12      48.42/7       90.06/10      48.25/1      138.31/5       47.47/3      186.18/3       42.19/6      228.37/3  
  4.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71   E71064           38.11/5       49.49/10      88.00/7       51.46/4      139.46/6       48.51/6      188.37/4       42.08/5      230.45/4  
  5.Kruk Piotr               UKS Azymut Dębów     R22                    39.47/8       44.33/1       84.20/4       59.58/14     144.18/9       47.50/4      192.08/8       39.19/1      231.27/5  
  6.Charuba Łukasz           UKS Orientuś Łódź    E75   402              35.23/1       49.03/8       84.26/5       53.39/7      138.05/3       53.59/10     192.04/7       39.30/2      231.34/6  
  7.Galicz Karol             UKS Kusy Warszawa    W10   W10011           38.16/6       51.07/12      89.23/9       51.22/3      140.45/7       49.31/7      190.16/5       41.40/4      231.56/7  
  8.Mikielski Witold         UMKS Orkan Ostróda   N61   137              42.31/14      46.48/5       89.19/8       54.48/9      144.07/8       47.07/2      191.14/6       47.51/10     239.05/8  
  9.Jasiński Maciej          10 Brygada Logistycz X71                    38.21/7       47.29/6       85.50/6       52.40/5      138.30/4       56.49/12     195.19/9       51.04/12     246.23/9  
 10.Dudek Wojciech           PUKS Młode Orły      W03   1171             40.25/10      57.24/15      97.49/14      54.34/8      152.23/12      52.01/8      204.24/10      46.52/9      251.16/10 
 11.Makouski Uladzimir       BSU Minsk            X77                    42.20/13      49.15/9       91.35/11      58.06/12     149.41/10      56.51/13     206.32/11      53.14/14     259.46/11 
 12.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71   E71005           45.10/15      50.31/11      95.41/12      56.25/10     152.06/11      61.24/18     213.30/13      51.59/13     265.29/12 
 13.Stasiewicz Ihar          Berestje Brześć      X30                    40.04/9       57.29/16      97.33/13      59.47/13     157.20/14      59.57/15     217.17/14      55.48/16     273.05/13 
 14.Magier Andrzej           Berestje Brześć      X30                    51.28/20      55.59/13     107.27/17      62.43/16     170.10/15      57.18/14     227.28/15      60.54/21     288.22/14 
 15.Gędziorowski Maciej      KU AZS WAT Warszawa  W89   1939             46.46/16      58.12/17     104.58/16      71.11/20     176.09/17      60.26/16     236.35/16      55.03/15     291.38/15 
 16.Chernov Sergei           Kaliningrad-39       X39                    47.02/18      60.36/18     107.38/18      64.54/17     172.32/16      72.20/20     244.52/18      56.56/17     301.48/16 
 17.Markowiak Sebastian      UKS Orientuś Łódź    E75   411              54.41/23      67.28/22     122.09/22      60.16/15     182.25/18      60.37/17     243.02/17      60.48/20     303.50/17 
 18.Davidovich Dzmitry       BSU Minsk            X76                    46.59/17      74.33/24     121.32/21      68.54/18     190.26/19      72.31/21     262.57/19      61.21/22     324.18/18 
 19.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71   E71082           58.35/25      66.01/20     124.36/24      79.07/24     203.43/21      70.56/19     274.39/20      58.16/18     332.55/19 
 20.Łącki Łukasz             OSiR Góra Kalwaria   W81   01673K           52.10/22      70.50/23     123.00/23      80.12/26     203.12/20      80.02/26     283.14/21      62.45/23     345.59/20 
 21.Yanin Ivan               BMSTU Moscow         X11                    52.00/21      75.04/25     127.04/25      78.53/23     205.57/22      90.11/29     296.08/23      68.35/26     364.43/21 
 22.Gocyła Mateusz           Indywidualni Śląskie S00                    67.34/27      81.39/28     149.13/27      78.20/22     227.33/24     104.25/30     331.58/25      58.32/19     390.30/22 
 23.Mazur Michał             UKS Azymut Pabianice E71   E71071           60.25/26      81.48/29     142.13/26      98.26/30     240.39/25      77.09/25     317.48/24      89.03/31     406.51/23 
 24.Kutkiewicz Marcin        JW 4658 Balice Krakó X49                    69.45/28      82.22/30     152.07/28      97.37/29     249.44/26      87.24/27     337.08/26      71.11/27     408.19/24 
 25.Fujtík Jan               SKOB Baník Havířov   X33                    83.02/31      90.09/31     173.11/30     104.05/32     277.16/27     114.33/32     391.49/27      92.36/32     484.25/25 
 26.Lukjanow Anton           Berestje Brześć      X30                   100.20/32      78.47/27     179.07/32     100.48/31     279.55/29     129.57/35     409.52/29      75.37/28     485.29/26 
 27.Kwiatkowski Krystian     UKS Saper Kazuń      W97                    71.56/29     105.26/33     177.22/31     144.37/35     321.59/30     114.59/33     436.58/30      88.40/30     525.38/27 
    Piłkowski Tadeusz        UKS Orientuś Łódź    E75   689              40.53/11      57.04/14      97.57/15      57.34/11     155.31/13      55.29/11     211.00/12  DNF      /    NKl      /   
    Torchała Mariusz         UMKS Kwidzyn         G03   2625             76.37/30      78.27/26     155.04/29     124.14/34     279.18/28     122.04/34     401.22/28  NKl      /    NKl      /   
    Mikielski Daniel         UMKS Orkan Ostróda   N61   139              58.06/24      63.02/19     121.08/20  NKl      /    NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Dutkowski Mikołaj        UKS Arkady Raszków   P35   774              37.43/4       46.22/4       84.05/3   NKl      /    NKl      /        48.21/5   NKl      /        44.14/8   NKl      /   
    Olejnik Michał           WKS Grunwald Poznań  P69   340          DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Piekarski Ryszard        OSiR Góra Kalwaria   W81   693              50.30/19      67.15/21     117.45/19      89.51/27     207.36/23      76.57/24     284.33/22  NKl      /    NKl      /   
    Sornat Paweł             JW 1907 Opole        X17                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Goroszko Artiom          Berestje Brześć      X30                DNF      /    DNF      /    NKl      /        72.05/21  NKl      /        75.08/23  NKl      /        66.35/24  NKl      /   
    Tsiak Aleksander         Berestje Brześć      X30                NKl      /    NKl      /    NKl      /        79.08/25  NKl      /             /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Bodnaruk Vasyl           Azimut Kalush        X46                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Fodchuk Mykola           Azimut Kalush        X46                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Kozachinskyy Oleksandr   Azimut Kalush        X46                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Mospan Serhii            Azimut Kalush        X46                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Okrzejski Marcin         Oddział Specjalny Ża X72                                                                                                                                             
    Marcjanek Maciej         UKS Orientuś Łódź    E75   2345                                                       70.33/19           /        89.44/28           /        50.10/11           /   
    Masztalski Paweł         UKS ZSZ-Jedynka      S01   2558                                                       94.46/28           /                                                           
    Cwalina Karol            Indywidualni Mazowie W00                                                                                         109.58/31           /        83.55/29           /   
    Okrzejski Marcin         Indywidualni Mazowie W00                   110.07/33      98.05/32     208.12/33     117.50/33     326.02/31                                                         
    Drągowski Piotr          KS OK!Sport Warszawa W02   687                                                                                    74.18/22           /        66.43/25           /   
 PK.Wojarski Michał          WKS Wawel Kraków     K30               PK   51.39/34 PK   55.58/34 PK  107.37/34 PK   60.04/36 PK  167.41/32 PKNKl     /   PKNKl     /   PK   51.02/33 PKNKl     /   
 PK.Fraczek Justyna          WKS Wawel Kraków     K30                         /             /             /             /             /             /             /   PKNKl     /   PKNKl     /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M35                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Jacek              UKS Azymut 45 Gdynia G17   143              29.43/1       40.05/1       69.48/1       40.29/1      110.17/1       37.12/1      147.29/1       37.11/1      184.40/1  
  2.Golinowski Paweł         KS Artemis Wrocław   X35   2892             36.26/2       43.53/2       80.19/2       55.06/2      135.25/2       46.11/2      181.36/2       47.42/3      229.18/2  
  3.Czapla Tomasz            WKS Wawel Kraków     K30                    44.31/4       47.28/4       91.59/3       55.42/3      147.41/3       50.35/3      198.16/3       42.50/2      241.06/3  
  4.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71   E71077           43.51/3       61.15/5      105.06/4       63.34/6      168.40/4       62.08/7      230.48/4       56.27/6      287.15/4  
  5.MOL Krzysztof            KS Artemis Wrocław   D92   D92043           44.37/5       64.17/6      108.54/5       83.23/11     192.17/6       86.11/10     278.28/6       65.01/8      343.29/5  
  6.KURYJ Marek              JW 4658 Balice Krakó X49                    65.27/9       80.02/9      145.29/7      102.37/12     248.06/7       66.45/9      314.51/7       55.59/5      370.50/6  
  7.Zorin Maksim             BMSTU Moscow         X11                    94.20/10      90.35/10     184.55/8       82.00/10     266.55/8       90.55/11     357.50/8       64.52/7      422.42/7  
    Sołowiej Stanisław       MKS Start Lublin     L45                    47.46/6       65.55/7      113.41/6       62.42/5      176.23/5       63.58/8      240.21/5   NKl      /    NKl      /   
    Pancerz Piotr            Indywidualni Wielkop P00   2974             50.29/8   NKl      /    NKl      /        69.51/8   NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Zabel Robert             WKS Grunwald Poznań  P69   912          DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Lendzioszek Paweł        KS Spójnia Warszawa  W80   W80014       NKl      /        70.03/8   NKl      /        60.26/4   NKl      /        59.08/6   NKl      /        68.02/9   NKl      /   
    Wiśniewski Paweł         WKS Wawel Kraków     K30                    47.52/7   DNF      /    NKl      /        68.17/7   NKl      /        52.19/4   NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Dargacz Piotr            Indywidualni Małopol K00                                  45.55/3            /                                                                                       
    Rusinek Piotr            Southampton Orientee X52                                                              76.56/9            /        58.35/5            /        53.26/4            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M40                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Remik              KS Hades Poznań      P02   907              29.48/1       42.08/1       71.56/1       40.24/1      112.20/1       43.41/1      156.01/1       35.06/1      191.07/1  
  2.Lapekin Maksim           Meta Mogilev         X80                    34.26/3       48.18/3       82.44/4       41.07/2      123.51/2       44.49/2      168.40/2       38.57/2      207.37/2  
  3.Sędłak Krystian          KS OK!Sport Warszawa W02   1130             34.32/4       43.58/2       78.30/2       45.28/3      123.58/3       47.22/4      171.20/3       41.50/3      213.10/3  
  4.Błachut Igor             Team 360 Stopni      W08   W08001           33.27/2       48.56/4       82.23/3       49.39/6      132.02/4       48.44/5      180.46/4       42.07/4      222.53/4  
  5.Czapla Przemysław        WKS Wawel Kraków     K30                    39.14/8       53.55/6       93.09/6       48.05/4      141.14/5       57.53/8      199.07/5       44.02/5      243.09/5  
  6.Krzyżostanek Jarosław    UKS Grom Sokolniki   E11   E-11             45.42/13      67.00/13     112.42/13      55.43/11     168.25/10      58.10/9      226.35/9       45.13/6      271.48/6  
  7.Mastela Rafał            UKS ZSZ-Jedynka      S01   1759             47.33/16      62.34/9      110.07/11      52.20/8      162.27/8       61.05/11     223.32/8       51.16/9      274.48/7  
  8.Buchnajzer Mariusz       CX-80 Kalisz         X29                    40.21/9       68.04/14     108.25/10      67.13/18     175.38/12      63.57/13     239.35/12      56.57/12     296.32/8  
  9.Witkowski Adam           UKS Azymut 45 Gdynia G17   158              60.27/18      66.59/12     127.26/17      63.04/14     190.30/17      67.10/15     257.40/16      46.58/8      304.38/9  
 10.Krasuski Bartomiej       Team 360 Stopni      W08   2122             44.27/12      83.45/21     128.12/18      56.29/12     184.41/15      67.18/16     251.59/14      54.37/11     306.36/10 
 11.Porada Robert            UKS Reflex Rybnik    S51   2084             42.29/10      79.16/20     121.45/15      63.34/16     185.19/16      63.22/12     248.41/13      59.36/13     308.17/11 
 12.Janas Sebastian          Indywidualni Śląskie S00                    46.16/15      74.04/19     120.20/14      63.23/15     183.43/14      70.54/17     254.37/15      54.26/10     309.03/12 
 13.Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D95   2148             45.58/14      60.41/8      106.39/8       63.39/17     170.18/11      65.47/14     236.05/10      73.44/19     309.49/13 
 14.Dobrowolski Piotr        MKS Start Lublin     L45                    71.27/19      71.32/16     142.59/19      51.06/7      194.05/19      75.50/20     269.55/17      46.13/7      316.08/14 
 15.Holec Honza              SKOB Ostrava         X63                    38.00/5       73.11/18     111.11/12      67.32/19     178.43/13      60.33/10     239.16/11      90.35/20     329.51/15 
 16.Laták Rudolf             Dornyay SE Salgótarj X68                    53.36/17      69.32/15     123.08/16      68.45/21     191.53/18      83.54/22     275.47/18      60.46/14     336.33/16 
    Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75   2438         NKl      /        95.21/22  NKl      /        76.21/23  NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Słomczyński Robert       UKS Orientuś Łódź    E75                NKl      /        65.35/11  NKl      /        67.55/20  NKl      /        73.19/19  NKl      /        68.30/17  NKl      /   
    Forystek Marek           WKS Wawel Kraków     K30   2620             73.45/20  DNF      /    NKl      /        90.54/26  NKl      /                                                           
    Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22   1195             38.12/6       59.28/7       97.40/7       52.36/9      150.16/7       49.57/6      200.13/7   NKl      /    NKl      /   
    Kuzniatsov Vladimir      OC Eridan Minsk      X21                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Nadera Dariusz           CX-80 Kalisz         X29                    38.36/7       52.57/5       91.33/5       53.51/10     145.24/6       54.28/7      199.52/6   DNF      /    NKl      /   
    Kaděra Pavel             SKOB Baník Havířov   X33                NKl      /        71.48/17  NKl      /        71.49/22  NKl      /        71.27/18  NKl      /        66.24/15  NKl      /   
    Gawryluk Bogusław        Oddział Specjalny Ża X72                NKl      /    NKl      /    NKl      /        79.26/24  NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Pawełczyk Tomasz         Indywidualni Łódzkie E00                                                              85.37/25           /       144.57/24           /        67.41/16           /   
    Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71                                                                                          98.42/23           /        93.58/21           /   
    Bodzek Krzysztof         UKS ZSZ-Jedynka      S01   1773             43.47/11      63.55/10     107.42/9       57.07/13     164.49/9            /             /    DNF      /             /   
    Marszałek Marcin         Indywidualni Mazowie W00                                                                                          81.11/21           /        69.21/18           /   
    Biederman Paweł          WKS Wawel Kraków     K30                                                              48.11/5            /        47.21/3            /    DNF      /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M45                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Moszkowicz Paweł         WKS Wawel Kraków     K30                    33.47/2       52.20/6       86.07/5       35.43/1      121.50/1       37.31/1      159.21/1       34.44/1      194.05/1  
  2.Widziewicz Remigiusz     WKS Śląsk Wrocław    D95   9504             34.32/3       45.51/3       80.23/2       42.07/3      122.30/2       39.21/2      161.51/2       34.59/2      196.50/2  
  3.Urbaniak Krzysztof       KS Spójnia Warszawa  W80   W80013           35.03/4       49.08/4       84.11/4       46.00/5      130.11/4       42.27/3      172.38/3       41.00/5      213.38/3  
  4.Bartczak Jarosław        UMKS Orkan Ostróda   N61   743              36.28/5       52.40/7       89.08/6       41.48/2      130.56/5       43.52/4      174.48/4       40.23/4      215.11/4  
  5.Gutak Mykhaylo           Azimut Kaluch        X50                    38.31/6       44.45/2       83.16/3       46.17/6      129.33/3       57.49/12     187.22/5       39.19/3      226.41/5  
  6.Świątkowski Rafał        WKS Wawel Kraków     K30   2931             46.34/9       50.21/5       96.55/7       48.50/7      145.45/7       47.55/5      193.40/6       45.07/6      238.47/6  
  7.Krupiński Andrzej        UKS Saper Kazuń      W97   1175             47.15/11      52.53/8      100.08/8       45.01/4      145.09/6       53.50/8      198.59/7       50.22/10     249.21/7  
  8.Goldmann Robert          Dornyay SE Salgótarj X68                    46.49/10      57.36/10     104.25/11      48.52/8      153.17/8       54.19/9      207.36/9       45.58/7      253.34/8  
  9.Wrzesiński Krzysztof     WKS Śląsk Wrocław    D95   D95039           46.00/8       57.32/9      103.32/10      50.08/9      153.40/9       50.26/6      204.06/8       49.29/9      253.35/9  
 10.Olas Jacek               UKS Orientuś Łódź    E75   422              45.12/7       57.36/10     102.48/9       56.22/15     159.10/10      58.48/13     217.58/10      50.53/11     268.51/10 
 11.Pesta Adam               UKS Azymut 45 Gdynia G17   2857             47.54/12      60.30/12     108.24/12      54.38/12     163.02/11      57.12/10     220.14/11      52.01/13     272.15/11 
 12.Drągowski Marek          KS OK!Sport Warszawa W02                    47.54/12      66.40/14     114.34/13      58.52/16     173.26/12      57.22/11     230.48/12      52.34/14     283.22/12 
 13.Piłkowski Paweł          KS OK!Sport Warszawa W02                    60.24/17      77.27/18     137.51/18      51.32/10     189.23/16      59.33/14     248.56/14      47.52/8      296.48/13 
 14.Forystek Jozef           WKS Wawel Kraków     K30   2080             56.48/16      72.10/17     128.58/16      56.15/14     185.13/13      60.11/15     245.24/13      54.26/15     299.50/14 
 15.Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S03   2928             52.08/15      69.58/16     122.06/14      63.42/17     185.48/14      66.17/16     252.05/15      56.14/16     308.19/15 
 16.Wiejacki Janusz          UKS Saper Kazuń      W97   2422             66.33/19      66.56/15     133.29/17      53.23/11     186.52/15      76.26/17     263.18/16      51.30/12     314.48/16 
 17.Smieszek Robert          Indywidualni Dolnośl D00                    80.32/20     107.17/19     187.49/19      66.42/18     254.31/17      86.34/20     341.05/17      68.09/17     409.14/17 
    Muller Tomasz            UMKS Kwidzyn         G03   2577             50.08/14  NKl      /    NKl      /        56.00/13  NKl      /        53.35/7   NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Słoński Marek            WKS Wawel Kraków     K30                    62.59/18      65.48/13     128.47/15  DNF      /    NKl      /                                                           
    Janowski Piotr           KS Spójnia Warszawa  W80   W80020       DNF      /    NKl      /    NKl      /        79.15/19  NKl      /        80.51/18  NKl      /        74.41/18  NKl      /   
    Kutsuk Andrii            Azimut Kalush        X46                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Wanat Wojtek             STO-NOGI Milanówek   X51                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Witkowski Zbigniew       Indywidualni Łódzkie E00                                                                                          84.13/19           /                               
    Westerberg Mikael        OK Kolmarden Norrköp X54                    33.29/1       40.16/1       73.45/1                                                                                      
 
Końcowe wyniki kategorii           : M50                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozłowski Jacek          UKS Patria Młynne    K31   1044             34.12/1       44.54/1       79.06/1       38.36/1      117.42/1       35.15/1      152.57/1       34.53/1      187.50/1  
  2.Tarnowski Mirosław       MKS Start Lublin     L45                    36.50/2       45.30/2       82.20/2       43.20/2      125.40/2       37.32/2      163.12/2       38.12/2      201.24/2  
  3.Chachurski Ryszard       KU AZS WAT Warszawa  W89   W89021           38.30/3       61.47/6      100.17/3       50.30/6      150.47/3       38.05/3      188.52/3       47.39/6      236.31/3  
  4.Sochor Tomáš             SKOB Baník Havířov   X33                    42.27/5       64.49/10     107.16/6       50.09/4      157.25/6       41.36/5      199.01/4       46.45/5      245.46/4  
  5.KLIMASZ Józef            Szarotki Rzeszów     X74                    48.23/7       57.35/3      105.58/5       51.05/7      157.03/4       48.21/9      205.24/5       48.49/7      254.13/5  
  6.Wojarski Krzysztof       MUKS Gliwice         S22   1121             50.34/9       58.43/4      109.17/7       50.27/5      159.44/7       46.24/6      206.08/6       49.04/8      255.12/6  
  7.Konstanciak Andrzej      KS OK!Sport Warszawa W02                    49.07/8       60.22/5      109.29/8       61.39/13     171.08/9       53.06/12     224.14/9       51.21/10     275.35/7  
  8.Niessner Piotr           WKS Wawel Kraków     K30                    51.36/10      64.20/9      115.56/10      51.54/8      167.50/8       48.35/10     216.25/7       62.18/14     278.43/8  
  9.Mikielski Marek          UMKS Orkan Ostróda   N61   00136K           46.45/6       66.00/11     112.45/9       63.24/14     176.09/10      46.39/7      222.48/8       63.20/16     286.08/9  
 10.Prokop Lubomír           TJ TŽ Třinec         X26                    54.25/11      78.32/13     132.57/11      58.13/10     191.10/11      51.10/11     242.20/10      51.11/9      293.31/10 
 11.Pryjma Tomasz            KS Spójnia Warszawa  W80   W80032           57.21/13     100.26/17     157.47/16      63.24/14     221.11/16      46.46/8      267.57/12      41.36/4      309.33/11 
 12.Korf Aliaksandr          Orion Minsk          X55                    57.03/12      80.20/14     137.23/13      66.27/16     203.50/12      59.12/14     263.02/11      58.18/12     321.20/12 
 13.Zempléni András          Hegyvidék KFKI Optim X42                    70.16/17      94.29/16     164.45/17      60.45/12     225.30/17      59.31/16     285.01/14      53.33/11     338.34/13 
 14.Markowski Adam           UKS Energetyk Dychów F49   1239             57.57/14      88.55/15     146.52/14      72.00/17     218.52/14      58.05/13     276.57/13      62.10/13     339.07/14 
 15.Żebrowski Dariusz        KS OK!Sport Warszawa W02                    59.54/15      75.49/12     135.43/12      84.06/19     219.49/15      65.19/17     285.08/15      62.59/15     348.07/15 
 16.Czerkawski Wacław        MUKS Gliwice         S22   1496             63.18/16     107.32/18     170.50/18      72.01/18     242.51/18      66.16/18     309.07/16      75.26/17     384.33/16 
    Porzycz Jerzy            UKS Azymut 45 Gdynia G17   154              41.26/4       62.09/7      103.35/4       53.38/9      157.13/5   DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Sramkó Tibor             Dornyay SE Salgótarj X68                    94.19/18      62.43/8      157.02/15      58.17/11     215.19/13  NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Pędowski Wojciech        KS OK!Sport Warszawa W02   22079                                                                                  59.18/15           /    DNF      /             /   
    Wołowczyk Marek          UNTS Warszawa        W87   113                                                        50.08/3            /        38.34/4            /        39.26/3            /   
    Musiał Tadeusz           Indywidualnie        000                                                                   /             /        92.45/19           /       105.37/18           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M55                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tommy Berger             Gävle ok             X08                    40.50/2       46.43/2       87.33/1       42.35/2      130.08/1       40.35/1      170.43/1       36.06/3      206.49/1  
  2.Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         X48                    40.33/1       49.02/4       89.35/2       45.05/4      134.40/2       41.29/2      176.09/2       37.38/6      213.47/2  
  3.Guga Romuald             WKS Śląsk Wrocław    D95                    41.05/3       49.21/5       90.26/3       44.59/3      135.25/3       47.34/10     182.59/4       36.46/5      219.45/3  
  4.Wałachowski Janusz       UKS Saper Kazuń      W97   1171             45.13/5       46.58/3       92.11/4       47.02/6      139.13/4       43.36/6      182.49/3       40.23/8      223.12/4  
  5.KRYJOMSKI JERZY          KS Kościelec Chrzanó K48   963              47.52/7       54.04/6      101.56/6       49.44/7      151.40/8       43.26/4      195.06/6       35.59/2      231.05/5  
  6.Kerényi Dénes            HSE Szentendre       X58                    49.42/9       60.41/8      110.23/8       39.23/1      149.46/6       46.09/7      195.55/8       35.44/1      231.39/6  
  7.Jakobi Zdeněk            SKOB Baník Havířov   X33                    54.13/10      44.30/1       98.43/5       49.59/8      148.42/5       46.49/9      195.31/7       36.25/4      231.56/7  
  8.Krochmal Andrzej         KS Spójnia Warszawa  W80   W80023           47.05/6       58.42/7      105.47/7       45.50/5      151.37/7       43.26/4      195.03/5       39.39/7      234.42/8  
  9.Krochmal Grzegorz        KU AZS WAT Warszawa  W89   76               49.08/8       67.26/12     116.34/10      56.21/9      172.55/10      50.49/11     223.44/10      50.13/11     273.57/9  
 10.Machowski Władysław      OSiR Góra Kalwaria   W81   00482K           54.18/11      64.59/10     119.17/11      57.43/11     177.00/11      46.24/8      223.24/9       51.03/12     274.27/10 
 11.Solovev Mikhail          PionerSK             X44                    45.10/4       69.24/14     114.34/9       56.28/10     171.02/9       55.41/12     226.43/11      48.18/10     275.01/11 
 12.Woźniak Jerzy            UKS Azymut Pabianice E71   E71024           59.55/12      80.05/15     140.00/12      75.31/15     215.31/12      67.54/18     283.25/12      64.07/16     347.32/12 
 13.Sypuła Sławomir          UNTS Warszawa        W87   748              99.16/15      92.01/16     191.17/14      60.09/12     251.26/14      59.55/14     311.21/14      51.11/13     362.32/13 
 14.Olbrycht Janusz          OLBnO Warszawa       X15   228              81.41/13      66.21/11     148.02/13      76.07/16     224.09/13      64.54/16     289.03/13     122.04/17     411.07/14 
    Lewandowski Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75   367             116.56/16      93.46/17     210.42/15     112.16/17     322.58/15      77.44/19     400.42/15  DNF      /    NKl      /   
    Zherdev Vladimir         BMSTU Moscow         X11                DNF      /        68.57/13  NKl      /    NKl      /    NKl      /        62.52/15  NKl      /        61.48/15  NKl      /   
    Kotas Pavel              SKOB Havířov         X37                    96.14/14  DNF      /    NKl      /        60.31/13  NKl      /        65.37/17  NKl      /        54.26/14  NKl      /   
    Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17   1105                           63.32/9            /        74.07/14           /        59.02/13           /                               
    Drągowski Robert         KS OK!Sport Warszawa W02   690                                                                                    41.54/3            /        40.27/9            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M60                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Parzewski Jerzy          KU AZS WAT Warszawa  W89   72               34.40/2       36.25/1       71.05/1       37.32/2      108.37/1       35.04/2      143.41/1       32.07/1      175.48/1  
  2.Sandström Kennet         ok stigen Värnamo    X24                    43.39/5       44.46/3       88.25/3       40.38/4      129.03/4       33.14/1      162.17/2       37.00/4      199.17/2  
  3.Miszewski Romuald        UKS Azymut 45 Gdynia G17   142              33.59/1       39.28/2       73.27/2       49.58/11     123.25/2       38.54/3      162.19/3       37.54/5      200.13/3  
  4.Pelyhe Denes             Dornyay SE Salgótarj X68                    39.13/3       49.37/4       88.50/4       39.24/3      128.14/3       42.55/7      171.09/4       55.05/13     226.14/4  
  5.Świerczyński Bogdan      KS BnO Modrzew Skwie F54   54022            47.47/8       53.35/5      101.22/5       46.10/8      147.32/5       41.21/6      188.53/5       39.14/6      228.07/5  
  6.Bohaczek Janusz          UMKS Orkan Ostróda   N61   00235K           53.53/12      54.07/6      108.00/8       44.57/6      152.57/8       43.49/8      196.46/8       35.29/2      232.15/6  
  7.Wołejszo Tadeusz         KU AZS WAT Warszawa  W89   W89019           41.26/4       76.10/13     117.36/11      37.24/1      155.00/10      40.49/4      195.49/7       36.27/3      232.16/7  
  8.Tomáš Babický            DLT Rozmarýn Litoměř X07                    48.47/9       60.01/9      108.48/9       44.45/5      153.33/9       40.49/4      194.22/6       48.22/9      242.44/8  
  9.Deck Wiesław             Indywidualni Mazowie W00                    44.34/6       59.33/8      104.07/7       47.35/10     151.42/7       49.29/11     201.11/9       43.59/7      245.10/9  
 10.Poźniak Szymon           Indywidualni Małopol K00   BRAK             46.07/7       56.12/7      102.19/6       47.25/9      149.44/6       52.32/12     202.16/10      54.41/12     256.57/10 
 11.Łapanowski Jacenty       KU AZS WAT Warszawa  W89   190              53.15/11      65.33/12     118.48/12      59.20/13     178.08/13      48.01/10     226.09/11      44.22/8      270.31/11 
 12.Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E75   383              50.39/10      61.39/10     112.18/10      65.11/14     177.29/12      53.13/13     230.42/13      50.55/11     281.37/12 
 13.Woźniak Józef            KU AZS WAT Warszawa  W89                    63.55/14      81.40/14     145.35/14      45.47/7      191.22/14      46.30/9      237.52/14      49.44/10     287.36/13 
 14.Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S22   2697             56.35/13      63.45/11     120.20/13      53.26/12     173.46/11      55.07/14     228.53/12      59.24/14     288.17/14 
    Bloch Leszek             Indywidualni Łódzkie E00                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Płachciński Krzysztof    UKS Orientuś Łódź    E75   2937             71.49/15      94.09/15     165.58/15      97.33/15     263.31/15  NKl      /    NKl      /    NKL-LIM  /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M65                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bartkowiak Edward        WKS Grunwald Poznań  P69   P69072           35.27/1       32.04/1       67.31/1       41.34/1      109.05/1       38.25/2      147.30/1       34.02/1      181.32/1  
  2.Kukuryka Jan             KU AZS WAT Warszawa  W89   2353             38.22/3       32.29/2       70.51/2       49.01/3      119.52/2       34.09/1      154.01/2       41.13/4      195.14/2  
  3.Wasilewski Stanisław     UKS Saper Kazuń      W97   1168             47.17/6       41.38/6       88.55/6       45.11/2      134.06/4       40.30/3      174.36/3       34.40/2      209.16/3  
  4.Kruczek Stanislaw        WKS Wawel Kraków     K30                    38.05/2       40.47/5       78.52/4       53.32/4      132.24/3       50.47/4      183.11/4       46.07/7      229.18/4  
  5.Kmieciński Józef         PUKS Młode Orły      W03   69               49.40/8       51.51/8      101.31/7       66.40/6      168.11/6       51.04/5      219.15/5       46.08/8      265.23/5  
  6.Woźniak Henryk           UMKS Orkan Ostróda   N61   00131K           47.36/7       56.28/10     104.04/9       71.37/7      175.41/7       64.09/7      239.50/6       45.13/6      285.03/6  
  7.Chojnacki Marian         Indywidualni Śląskie S00                    94.15/10      54.51/9      149.06/10      82.11/8      231.17/9       64.36/8      295.53/7       45.00/5      340.53/7  
    Michałek Janusz          KS BnO Modrzew Skwie F54   54036            39.36/4       37.02/3       76.38/3   NKl      /    NKl      /        63.00/6   NKl      /        35.18/3   NKl      /   
    Tommy Olausson           SOK Aneby            X43                    46.40/5       39.41/4       86.21/5       65.42/5      152.03/5   NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Blimke Roman             Indywidualni Śląskie S00   S00001           61.05/9       42.58/7      104.03/8       96.23/9      200.26/8                                                          
 
Końcowe wyniki kategorii           : M70+                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Moon Zalewska Graham     MKS Start Lublin     L45                    61.42/6       33.23/1       95.05/2       36.19/1      131.24/1       43.19/3      174.43/1       25.34/1      200.17/1  
  2.Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D95   95030            46.49/1       38.28/2       85.17/1       61.45/6      147.02/2       32.06/1      179.08/2       25.47/2      204.55/2  
  3.Wronicz Zygmunt          Indywidualni Małopol K00                    58.37/4       48.25/4      107.02/4       45.27/2      152.29/4       37.23/2      189.52/3       36.44/5      226.36/3  
  4.Beneš Karel              SKOB Baník Havířov   X33                    59.18/5       54.12/5      113.30/5       56.12/5      169.42/5       47.22/5      217.04/4       39.18/6      256.22/4  
  5.Czabański Edward         UKS Azymut 45 Gdynia G17   514              54.53/3       86.26/6      141.19/6       52.10/4      193.29/6       43.35/4      237.04/5       33.34/4      270.38/5  
    Lebek Henryk             Indywidualni Śląskie S00   2292             54.10/2       45.29/3       99.39/3       48.30/3      148.09/3   NKl      /    NKl      /        33.23/3   NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : OPEN                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E          5.E       Raz. 5.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Siess Małgorzata         UKS Azymut Pabianice E71   E71019           39.38/4       46.28/4       86.06/5       29.07/1      115.13/2       35.49/5      151.02/3       36.16/1      187.18/1  
  2.Krochmal Adam            UNTS Warszawa        W87                    34.52/1       46.56/5       81.48/1       32.31/4      114.19/1       32.51/3      147.10/1       40.12/5      187.22/2  
  3.Piotrowska Małgorzata    UKS Orientuś Łódź    E75   366              37.14/2       49.47/8       87.01/6       30.26/2      117.27/4       32.41/1      150.08/2       38.19/2      188.27/3  
  4.Hoffmann Barbara         biegajzmapa.com      X28                    39.22/3       42.53/2       82.15/2       36.08/6      118.23/5       32.47/2      151.10/4       39.12/3      190.22/4  
  5.Wałachowski Piotr        Indywidualni Mazowie W00                    40.36/5       44.53/3       85.29/4       31.27/3      116.56/3       37.36/6      154.32/5       47.15/10     201.47/5  
  6.Paciorek Tomasz          UNTS Warszawa        W87                    46.15/9       49.37/7       95.52/7       38.32/10     134.24/7       40.19/9      174.43/6       40.58/6      215.41/6  
  7.Stork Joachim Gabor      Dornyay SE Salgótarj X68                    44.19/8       54.17/9       98.36/8       38.13/9      136.49/8       40.37/10     177.26/7       44.14/8      221.40/7  
  8.SZAŁACH DOMINIK          Iron Camp - WKS Wawe K30IC                  49.48/12      48.55/6       98.43/9       43.36/11     142.19/9       40.12/8      182.31/8       39.25/4      221.56/8  
  9.Toth Zenó                Dornyay SE Salgótarj X68                    41.28/6       41.57/1       83.25/3       36.43/7      120.08/6       67.08/27     187.16/9       52.27/11     239.43/9  
 10.Świątkowska Karolina     Indywidualni Małopol K00                    41.28/6       70.35/15     112.03/13      34.05/5      146.08/11      50.14/17     196.22/11      45.03/9      241.25/10 
 11.Haltof Jindřich          TJ TŽ Třinec         X26                    47.41/10      61.53/12     109.34/11      50.28/17     160.02/13      45.06/11     205.08/12      54.36/12     259.44/11 
 12.Haltof Petr              TJ TŽ Třinec         X26                    51.14/13      55.29/10     106.43/10      38.08/8      144.51/10      47.18/12     192.09/10      68.18/16     260.27/12 
 13.Mrozková Olga            TJ TŽ Třinec         X26                    56.10/14      66.31/14     122.41/14      49.53/16     172.34/14      50.18/18     222.52/14      54.54/13     277.46/13 
 14.Wojarska Kamilla         MUKS Gliwice         S22                    69.51/20      71.20/16     141.11/17      55.24/18     196.35/17      63.26/23     260.01/15      73.05/19     333.06/14 
 15.Sramkó Réka              Dornyay SE Salgótarj X68                    57.31/15      74.46/17     132.17/16      62.57/22     195.14/15      65.01/26     260.15/16      90.30/27     350.45/15 
 16.Deredos Nina             UKS Orientuś Łódź    E75                    67.50/18      91.55/22     159.45/20      48.14/15     207.59/19      59.09/22     267.08/18      86.34/26     353.42/16 
 17.Wychowaniec Anna         KS OK!Sport Warszawa W02                    61.51/17      61.57/13     123.48/15      76.57/25     200.45/18      73.29/28     274.14/19      80.26/22     354.40/17 
 18.Haltofová Marie          TJ TŽ Třinec         X26                    69.13/19      86.24/20     155.37/19      58.44/21     214.21/20      86.04/31     300.25/20      79.29/21     379.54/18 
 19.Jurek Anna               CX-80 Kalisz         X29                   106.11/24      76.21/19     182.32/22      75.22/24     257.54/21      48.58/15     306.52/21      77.37/20     384.29/19 
 20.Winek Magdalena          KS OK!Sport Warszawa W02                    99.48/22      75.56/18     175.44/21      98.46/28     274.30/23      49.59/16     324.29/23      83.22/24     407.51/20 
 21.Golinowska Elżbieta      KS Artemis Wrocław   X35                    98.24/21     102.02/25     200.26/23      64.54/23     265.20/22      58.57/21     324.17/22      85.08/25     409.25/21 
    Bartos Maciej            UKS Orientuś Łódź    E75                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /        47.26/13  NKl      /        82.12/23  NKl      /   
    Bobowski Tomasz          WKS Wawel Kraków     K30                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /                                DNF      /    NKl      /   
    Forystek Konrad          UKS Reflex Rybnik    S51   2267             49.35/11      60.43/11     110.18/12      44.33/12     154.51/12      57.47/20     212.38/13  DNF      /    NKl      /   
    Dźwigała Teresa          KS OK!Sport Warszawa W02                   103.48/23  NKl      /    NKl      /        57.00/19  NKl      /        47.53/14  NKl      /        69.22/18  NKl      /   
    Gugała Mirosław          KS OK!Sport Warszawa W02                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Kulpa Andrzej            KS OK!Sport Warszawa W02                DNF      /       101.21/24  NKl      /    DNF      /    NKl      /             /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Bucholc Teresa           Indywidualni Śląskie S00                DNF      /    NKL-LIM  /    NKl      /        97.16/27  NKl      /       113.55/33  NKl      /       119.23/28  NKl      /   
    Kaminska Julia           OPEN Poznań          X22                DNF      /                                DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /                               
    Senderowska Magdalena    Indywidualni Mazowie W00                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Jusik Paweł              biegajzmapa.com      X28                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Nadera Agata             CX-80 Kalisz         X29                    60.17/16      88.36/21     148.53/18      47.24/14     196.17/16      64.29/24     260.46/17  DNF      /    NKl      /   
    Krause Bartłomiej        biegajzmapa.com      X40                DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Wiercińska Anna          MKS Metalowiec Łódź  E17   2670                           92.03/23           /        96.10/26           /        82.57/29           /                               
    Poźniak Aleksandra       Indywidualni Małopol K00                                                                                          50.41/19           /        68.50/17           /   
    Poźniak Kinga            Indywidualni Małopol K00                                                              45.35/13           /        40.08/7            /        57.43/14           /   
    Gmerek Sylwester         CX-80 Kalisz         X29                                                          DNF      /             /        86.46/32           /    DNF      /             /   
    Kosiara Karol            CX-80 Kalisz         X29                                                              58.11/20           /        83.46/30           /        64.31/15           /   
    Kulawik Katarzyna        Harpagan Sosnowiec   X38                                                                                         137.57/34           /    NKL-LIM  /             /   
    Urbańska Marta           Indywidualnie        000                                                                                          64.46/25           /    DNF      /             /   
    Garbacik Wojciech        WKS Wawel Kraków     K30                                                                                          35.01/4            /        43.40/7            /