Końcowe wyniki zawodów                                         12.03.2016 16:26:52
                            GP MAŁOPOLSKI - R1 1.etap
===Podkarpacki OZOS=================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         0.0km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pola Nieesner            WKS Wawel            38            20.59  +      0.00
  2.Magdalena Listek         WKS Wawel            38            23.33  +      2.34
  3.Julia Milczarek          UKS Refex            33            25.27  +      4.28
  4.Antonina Słońska         WKS Wawel            38            28.28  +      7.29
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        0.0km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzanna Zawada           WKS Wawel            38        14.19 0b.PK         
  2.Julia Biskupska          WKS Wawel            38        14.25 0b.PK         
  3.Socha Barbara            WKS Wawel            38        16.24 0b.PK         
  4.Martyna Zelek            Partia Młynne        32        18.12 0b.PK         
  5.Sandra Odroniec          Partia Młynne        32        20.14 0b.PK         
  6.Katarzyna Matląg         Partia Młynne        32        20.20 0b.PK         
  7.Sylwia Bołoz             Partia Młynne        32        22.12 0b.PK         
  8.Oliwia Kurnyta           Partia Młynne        32        26.34 0b.PK         
  9.Marietta Reck-para       UKS Refex            33        29.01 0b.PK         
 10.Barbara Siek             WKS Wawel            38        32.21 0b.PK         
 11.Pabich Hanna             UKS Azymut Pabianice 31        43.43 0b.PK         
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         0.0km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanna Królikiewicz       WKS Wawel            38            31.08  +      0.00
  2.Ida Ohlaszeny            KS Kościelec Chrzanó 28            44.41  +     13.33
  3.Agata Lechowska          KS Kościelec Chrzanó 28            47.57  +     16.49
    Julia Milczarek          UKS Refex            33        NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         8.9km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Julia Krempińska         UKS Azymut Pabianice 31            32.52  +      0.00
  2.Zofia Słońska            WKS Wawel            38            33.01  +      0.09
  3.Małgorzata Sroka         Partia Młynne        32            40.49  +      7.57
  4.Natalia Wójcik           WKS Wawel            38            43.03  +     10.11
  5.Klaudia Zelek            Partia Młynne        32            44.52  +     12.00
  6.Oliwia Zawada            WKS Wawel            38            62.20  +     29.28
  7.Karolina Czoch           UKS Orlik Rajbrot    39            64.23  +     31.31
  8.Nina Królikiewicz        WKS Wawel            38            74.02  +     41.10
  9.Natalia Włodarz          WKS Wawel            38            75.04  +     42.12
 10.Oliwia Głowacz           KS Kościelec Chrzanó 28            78.30  +     45.38
 11.Laura Koncka             UKS Refex            33            82.27  +     49.35
 
Końcowe wyniki zawodów: K16        13.1km    0m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanna Dzierwa            KS Kościelec Chrzanó 28            36.07  +      0.00
  2.Topór Magdalena          WKS Wawel            38            38.03  +      1.56
  3.Natalia Kowal            KS Kościelec Chrzanó 28            43.00  +      6.53
  4.Olga Kozłowska           Partia Młynne        32            44.09  +      8.02
  5.Aleksandra Urbańczyk     KS Kościelec Chrzanó 28            52.12  +     16.05
  6.Maria Kozłowska          Partia Młynne        32            54.11  +     18.04
 
Końcowe wyniki zawodów: K18+       10.9km    0m 25k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Maria Pabich             UKS Azymut Pabianice 31            39.50  +      0.00
  2.Biederman Lilianna       WKS Wawel            38            40.15  +      0.25
  3.Marta Listek             WKS Wawel            38            45.14  +      5.24
  4.Małgorzata Wicha         WKS Wawel            38            46.15  +      6.25
  5.Wziętek Barbara          WKS Wawel            38            47.17  +      7.27
  6.Alona Oliinyk            WKS Wawel            38            47.27  +      7.37
  7.Kamila Lubak             WKS Śląsk Wrocław    37            47.34  +      7.44
  8.Dominika Kulczycka-WójcikKS Kościelec Chrzanó 28            48.28  +      8.38
  9.Biskupska Anna           WKS Wawel            38            49.04  +      9.14
 10.Weronika Fortuniak       UKS Orientuś Łódź    30            49.31  +      9.41
 11.Katarzyna Dyzio          WKS Wawel            38            53.29  +     13.39
 12.Natalia Mykhailova       Odessa Team          41            54.22  +     14.32
 13.Joanna Grabowska         WKS Wawel            38            54.26  +     14.36
 14.Kaja Milanowska          kobietybiegaja.pl    25            67.56  +     28.06
 15.Małgorzata Marchlik      KS Spójnia Warszawa  35            86.56  +     47.06
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         9.9km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Katarzyna Konc           UKS Azymut Pabianice 31            45.16  +      0.00
  2.Bogusława Słońska        WKS Wawel            38            59.32  +     14.16
  3.Kamila Wojarska          Bielsko-Biała O-Team 23            66.39  +     21.23
  4.Mariusza Ludwig          WKS Wawel            38            79.53  +     34.37
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        0.0km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krystian Zychowicz       KS Kościelec Chrzanó 28        12.49 0b.PK         
  2.Oskar Mardarski          Partia Młynne        32        14.16 0b.PK         
  3.Jakub Ludwin             KS Kościelec Chrzanó 28        15.14 0b.PK         
  4.Karol Bałaźinski         Partia Młynne        32        15.15 0b.PK         
  5.Niedośpiał Mikołaj       indywidualnie        42        15.25 0b.PK         
  6.Franek Krempiński        UKS Azymut Pabianice 31        15.38 0b.PK         
  7.Dawid Kurnyta            Partia Młynne        32        17.48 0b.PK         
  8.Maksymilian Król         Partia Młynne        32        20.22 0b.PK         
  9.Zgoda Jakub              WKS Wawel            38        27.42 0b.PK         
 10.Maciej Duplak            Partia Młynne        32        30.28 0b.PK         
 11.Jeremi Królikiewicz      WKS Wawel            38        30.42 1b.PK         
 12.Tomasz Strugała          WKS Wawel            38        30.45 1b.PK         
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         0.0km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mateusz Żesławski        WKS Wawel            38            23.34  +      0.00
  2.Jakub Żesławski          WKS Wawel            38            25.09  +      1.35
  3.Tadeusz Czapla           WKS Wawel            38            29.06  +      5.32
  4.Paweł Wójcik             WKS Wawel            38            32.21  +      8.47
  5.Bartłomiej Golonka       Partia Młynne        32            34.25  +     10.51
  6.Bartłomiej Jarząbski     UKS Orlik Rajbrot    39            37.13  +     13.39
  7.Antoni Trębacz           KS Kościelec Chrzanó 28            44.30  +     20.56
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         9.0km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jan Sztranek             UKS Azymut Pabianice 31            36.07  +      0.00
  2.Jan Salwiński            WKS Wawel            38            37.09  +      1.02
  3.Maciej Andrzejczak       UKS Azymut Pabianice 31            38.48  +      2.41
  4.Krzysztof FITRZYK        Partia Młynne        32            45.55  +      9.48
  5.Jan Gondek               WKS Wawel            38            51.25  +     15.18
 
Końcowe wyniki zawodów: M16        11.1km    0m 23k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Stanek Jerzy             WKS Wawel            38            34.18  +      0.00
  2.Kijak Jakub              WKS Wawel            38            34.45  +      0.27
  3.Grzegorz Baran           WKS Wawel            38            38.44  +      4.26
  4.Dawid Zając              UKS Azymut Pabianice 31            40.10  +      5.52
  5.Dawid Kalisiak           UKS Azymut Pabianice 31            42.15  +      7.57
  6.Jakub Dudek              Partia Młynne        32            48.36  +     14.18
 
Końcowe wyniki zawodów: M18+       14.2km    0m 28k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rafał Podziński          UKS Orientuś Łódź    30            37.06  +      0.00
  2.Bartosz Gajkowski        WKS Wawel            38            39.30  +      2.24
  3.Łukasz Gryzio            UKS Azymut Pabianice 31            42.09  +      5.03
  4.Illia Oliinyk            WKS Wawel            38            43.20  +      6.14
  5.Przemysław Zuchmański    UKS Orientuś Łódź    30            43.27  +      6.21
  6.Opioła Mariusz                                              44.59  +      7.53
  7.Tomasz Czapla            WKS Wawel            38            47.40  +     10.34
  8.Przemysław Czapla        WKS Wawel            38            47.47  +     10.41
  9.Tomasz Pabich            UKS Azymut Pabianice 31            47.57  +     10.51
 10.Piotr Pietroń            Partia Młynne        32            48.41  +     11.35
 11.Wojarski Michał                                             49.06  +     12.00
 12.Topór Michał             WKS Wawel            38            49.30  +     12.24
 13.Łukasz Jędrocha          Trole Kuryja         40            53.09  +     16.03
 14.Marcin Kasprzyk          WKS Wawel            38            61.16  +     24.10
 15.Piotr Kędziora           16 bpd               27            63.25  +     26.19
 16.Łukasz Muzyk             indywidualny         26            70.59  +     33.53
 17.Piotr Paszkiewicz        16 bpd               27           103.39  +     66.33
    Patryk Marciniak         UKS Azymut Pabianice 31        NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M35        13.7km    0m 25k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Tkaczuk           UKS Azymut Pabianice 31            38.36  +      0.00
  2.Dargacz Piotr            WKS Wawel            38            41.52  +      3.16
  3.Robert Zabel             WKS Grunwald Poznań  24            43.05  +      4.29
  4.Marek Kuryj              WKS Wawel            38            43.26  +      4.50
  5.Mirosław Dzik            Górny Śląsk          36            45.34  +      6.58
  6.Łukasz Bluza             indywidualny         26            48.22  +      9.46
  7.Piotr Krempiński         UKS Azymut Pabianice 31            50.17  +     11.41
  8.Victor Mikhaylov         Odessa Team          41            57.44  +     19.08
  8.Maciej Indyka            indywidualnie        42            57.44  +     19.08
 10.Marek Słoński            WKS Wawel            38            57.54  +     19.18
 11.Marcin Kutkiewicz        Trole Kuryja         40            58.12  +     19.36
 12.Grzegorz Wójcik          WKS Wawel            38            62.13  +     23.37
 13.Maciej Zawalski          Trole Kuryja         40            73.04  +     34.28
 14.Abu Szajna               Nożny Orjent Lidera  29            75.26  +     36.50
 15.Michał Kamiński          Trole Kuryja         40            83.45  +     45.09
 16.Gienia Jamrozik          Nożny Orjent Lidera  29            88.02  +     49.26
    Niedośpiał Krzysztof     indywidualnie        42        NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M50        10.7km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krzysztof Wojarski       Bielsko-Biała O-Team 23            40.26  +      0.00
  2.Jerzy Kryjomski          KS Kościelec Chrzanó 28            42.21  +      1.55
  3.Witold Sochacki          Partia Młynne        32            46.34  +      6.08
  4.Grzegorz Cioch           WKS Wawel            38            59.20  +     18.54
  5.Józef Kłos               UKS Azymut Pabianice 31            61.16  +     20.50
  6.Mirosław Jerlecki        Trole Kuryja         40            65.29  +     25.03