Końcowe wyniki zawodów                                                                2015-07-08 22:33:55
                                           WawelCup2015 1.etap
===Podkarpacki OZOS========================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.4km   60m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.[101] SŁOMCZYŃSKI Ignacy'2003           UKS Orientuś         E75       2837        23.28  +      0.00
  2.[419] HEDEGARD Carl'2003                OK Kolmarden         X24                   27.44  +      4.16
  3.[100] BARTOS Zbigniew'2003              UKS Orientuś         E75       2127        30.39  +      7.11
  4.[73] SZTRANEK Jan'2003                  UKS Azymut Pabianice E71       2653        32.09  +      8.41
  5.[179] SALWIŃSKI Jan'2003                WKS Wawel            K30       2615        33.17  +      9.49
  6.[395] KOPONEN Matias'2003               EsLy                 X14                   35.52  +     12.24
  7.[180] ŻESŁAWSKI Mateusz'2004            WKS Wawel            K30       320         41.45  +     18.17
  8.[134] BIELECKI Michał'2004              UKS Siódemka         G14                   42.45  +     19.17
  9.[613] GAWRYŚ Radosław'2003              UKS Kusy Warszawa    X97       2752        43.20  +     19.52
 10.[53] MAŁECKI Marcel'2004                UKIS Grom Sokolniki  E70       3086        44.50  +     21.22
 11.[234] PIESIEWICZ Tomasz'2003            UMKS ORKAN           N61                   45.16  +     21.48
 12.[454] OBERNIKHIN Aliaksandr'2003        Orion                X29                   46.25  +     22.57
 13.[612] CZERNICKI Michał'2003             UKS Kusy Warszawa    X97       2757        47.46  +     24.18
 14.[519] JANOWSKI Filip'2005               KS Spójnia           X50                   47.51  +     24.23
 15.[363] HOTTINGER Finn'2002               OLC SKOG             X10                   55.08  +     31.40
 16.[611] BIOLIK Emil'2003                  UKS Kusy Warszawa    X97       239         58.40  +     35.12
    [20] JOŃCZY Jakub'2003                  MKS Paulinum         D93       3104    NKl               
    [315] ŁĄCKI Jakub'2006                  UKS OSiR             W81       3296    NKl               
    [451] KUJDA Bartosz'2003                Kotwica Brzeg        X28               NKl               
    [563] DANI Nándor'2003                  Fehérlófia SE        X71               NKl               
    [564] JÁMBOR Zsigmond'2003              Fehérlófia SE        X71               NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.4km  120m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[421] WESTERBERG Arvid'2001             OK Kolmarden         X24                   24.57  +      0.00
  2.[104] RZEŃCA Piotr'2001                 UKS Orientuś         E75       2129        24.59  +      0.02
  3.[103] DEREDOS Bruno'2001                UKS Orientuś         E75       2839        31.28  +      6.31
  4.[182] STANEK Jerzy'2001                 WKS Wawel            K30       2626        32.57  +      8.00
  5.[589] ČASAS Adomas'2003                 Perkunas-Azuolas     X86                   33.32  +      8.35
  6.[22] KRUK Wojciech'2001                 MKS Paulinum         D93       2819        35.42  +     10.45
  7.[102] BARTOS Grzegorz'2001              UKS Orientuś         E75       213         39.04  +     14.07
  8.[367] OLSZEWSKI Bartłomiej'2002         UNTS                 W87       2572        45.45  +     20.48
  9.[420] JOHANSSON Leo'2001                OK Kolmarden         X24                   47.16  +     22.19
 10.[349] STASIAK Kacper'2001               UKS Saper            W97       3244        47.55  +     22.58
 11.[366] KOŁECZKO Błażej'2002              UKS Jedynka-Jastrzęb S01       2555        50.33  +     25.36
 12.[616] ZIENKIEWICZ Grzegorz'2001         UKS Kusy Warszawa    X97       2749        51.49  +     26.52
 13.[54] GRANEK Patryk'2002                 UKIS Grom Sokolniki  E70       2824        55.56  +     30.59
 14.[530] VOLOSHYN Dmytro'2001              CHILDREN CENTER KOLO X62                   58.10  +     33.13
 15.[614] BYCZKOWSKI Igor'2001              UKS Kusy Warszawa    X97       275         59.12  +     34.15
 16.[615] NOWAKOWSKI Maciej'2002            UKS Kusy Warszawa    X97       315         59.47  +     34.50
 17.[368] WRZYSZCZ Dominik'2002             UKS Orlik Rajbrot    K35       2278        61.54  +     36.57
 18.[55] ŁUCZAK Damian'2001                 UKIS Grom Sokolniki  E70       3087        68.12  +     43.15
 19.[411] SKINDER Andrei'2002               KSO Berestje         X23                   71.47  +     46.50
 20.[531] VOLOSHYN Kyrylo'2002              CHILDREN CENTER KOLO X62                   76.13  +     51.16
 21.[226] STARZYKIEWICZ Kacper'2002         KS Kościelec Chrzanó K48       2061        78.41  +     53.44
    [21] ANDRZEJEWSKI Miłosz'2001           MKS Paulinum         D93       3327    NKl               
    [56] MANIA Damian'2002                  UKIS Grom Sokolniki  E70       2664    NKl               
    [181] BARAN Grzegorz'2001               WKS Wawel            K30       2036    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14-16B     3.8km  115m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[534] ZHURAVLOV Mykyta'2000             CHILDREN CENTER KOLO X62                   35.09  +      0.00
  2.[533] LAPKO Volodymyr'2000              CHILDREN CENTER KOLO X62                   38.40  +      3.31
  3.[290] WIŚNIEWSKI Jan'1999               KS OK!Sport          W02                   43.05  +      7.56
  4.[246] GORCZYCA Michał'2000              KS Hades             P02                   48.35  +     13.26
  5.[532] FILIPOV Vladyslav'2000            CHILDREN CENTER KOLO X62                   52.05  +     16.56
  6.[289] DRĄGOWSKI Paweł'2001              KS OK!Sport          W02                   59.06  +     23.57
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         4.8km  175m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[137] ŻUREK Grzegorz'2000               UKS Siódemka         G14       2112        33.42  +      0.00
  2.[256] CUPRYŚ Gracjan'1999               HKS Azymut           P58       1697        37.35  +      3.53
  3.[74] KALISIAK Dawid'2000                UKS Azymut Pabianice E71       2027        38.13  +      4.31
  4.[422] HEDEGARD Gustaf'1999              OK Kolmarden         X24                   43.07  +      9.25
  5.[369] BYRCZEK Jan'2000                  UKS Kometa           S28       2726        43.58  +     10.16
  6.[76] ZAJĄC Dawid'2000                   UKS Azymut Pabianice E71       2186        45.17  +     11.35
  7.[136] OGDOWSKI Bartek'2000              UKS Siódemka         G14                   46.12  +     12.30
  8.[472] SARANEN Daniel'2000               Danie's Travels      X37                   46.21  +     12.39
  9.[520] JANOWSKI Bartek'1999              KS Spójnia           X50                   48.28  +     14.46
 10.[590] ČASAS Titas'1999                  Perkunas-Azuolas     X86                   48.39  +     14.57
 11.[24] ŻUKIEWICZ Grzegorz'2000            MKS Paulinum         D93       2983        53.30  +     19.48
 12.[135] MELZER Szymon'1999                UKS Siódemka         G14                   54.09  +     20.27
 13.[59] MUSIAŁA Hubert'2000                UKIS Grom Sokolniki  E70       2541        56.08  +     22.26
 14.[370] KOŁECZKO Bartosz'2000             UKS Jedynka-Jastrzęb S01       2008        56.46  +     23.04
 15.[594] VELDE Augusts'2002                Ąžuolas OK           X88                   57.02  +     23.20
 16.[75] PŁÓCIENNIK Konrad'2000             UKS Azymut Pabianice E71       1785        57.55  +     24.13
 17.[57] CHMIELECKI Aleksander'2000         UKIS Grom Sokolniki  E70       2545        60.01  +     26.19
 18.[105] JASIŃSKI Maciej'2000              UKS Orientuś         E75       2436        64.12  +     30.30
 19.[23] PAWŁOWICZ Bruno'2000               MKS Paulinum         D93       2605        65.30  +     31.48
 20.[106] PIETEK Jakub'2000                 UKS Orientuś         E75       1722        67.45  +     34.03
 21.[565] BÁNHIDY Levente'1999              Fehérlófia SE        X71                   82.19  +     48.37
    [58] MANIA Patryk'2000                  UKIS Grom Sokolniki  E70       2666    NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         5.7km  200m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[558] BÄCKLUND EKVALL Elias'1998        Trollhättans SOK     X68                   38.16  +      0.00
  2.[330] WOŁOWCZYK Michał'1997             UNTS                 W87       W8703       40.32  +      2.16
  3.[595] JANUŠAUSKAS Paulius'1997          Ąžuolas OK           X88                   42.28  +      4.12
  4.[227] LEGIĘĆ Kamil'1997                 KS Kościelec Chrzanó K48       968         42.34  +      4.18
  5.[608] JALLI Eero'1997                   MS Parma             X93                   42.35  +      4.19
  6.[228] PUCUŁA Mateusz'1997               KS Kościelec Chrzanó K48       2056        50.53  +     12.37
  7.[265] JURCZYK Maciej'1998               UKS Sparta Czyżowice S03       2064        53.34  +     15.18
  8.[328] MOSSAKOWSKI Wojciech'1998         UNTS                 W87                   53.52  +     15.36
  9.[257] DRUCIAREK Mikołaj'1997            WKS Grunwald         P69       P6906       55.36  +     17.20
 10.[535] POKANDIUK Dmytro'1998             CHILDREN CENTER KOLO X62                   57.32  +     19.16
 11.[77] SIESS Grzegorz'1998                UKS Azymut Pabianice E71       1506        61.25  +     23.09
 12.[329] RUTKA Jan'1998                    UNTS                 W87                   62.15  +     23.59
 13.[316] MYSZKOWSK Maciej'1998             UKS OSiR             W81       1672        68.45  +     30.29
    [107] ZUCHMAŃSKI Przemysław'1998        UKS Orientuś         E75       1724    NKl               
    [34] BECMER Damian'1997                 WKS Śląsk            D95       2149    DNF               
    [183] TOPÓR Michał'1998                 WKS Wawel            K30       2303    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M20         5.7km  200m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[78] CIEKAŃSKI Mateusz'1995             UKS Azymut Pabianice E71       357         50.51  +      0.00
  2.[559] BÄCKLUND EKVALL Erik'1995         Trollhättans SOK     X68                   52.39  +      1.48
  3.[79] MARCINIAK Patryk'1995              UKS Azymut Pabianice E71       354         66.54  +     16.03
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         6.5km  240m 19k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[159] WENSŁAW Mateusz'1987              UKS Azymut 45        G17       G1709       39.50  +      0.00
  2.[35] BERNACIAK Aleksander'1983          WKS Śląsk            D95       1402        42.50  +      3.00
  3.[423] JOHANSSON Ville'1997              OK Kolmarden         X24                   43.50  +      4.00
  4.[291] DRĄGOWSKI Kuba'1990               KS OK!Sport          W02       684         46.16  +      6.26
  5.[27] KALATA Michał'1989                 MKS Paulinum         D93       853         46.18  +      6.28
  6.[26] DZIOBA Mateusz'1995                MKS Paulinum         D93       1101        46.30  +      6.40
  7.[497] GERGELY Bugár'1992                BÖF                  X42                   49.28  +      9.38
  8.[80] GRYZIO Łukasz'1988                 UKS Azymut Pabianice E71       336         49.57  +     10.07
  9.[158] HEWELT Maciej'1990                UKS Azymut 45        G17       162         50.19  +     10.29
 10.[138] OLECH Przemysław'1985             UKS Siódemka         G14       1564        51.08  +     11.18
 11.[414] MAGIER Andrzej'1986               KSO Berestje         X23                   52.12  +     12.22
 12.[108] CHARUBA Łukasz'1990               UKS Orientuś         E75       402         52.25  +     12.35
 13.[473] LEHTO Elias'1995                  Danie's Travels      X37                   53.12  +     13.22
 13.[617] GALICZ Karol'1986                 UKS Kusy Warszawa    X97       1853        53.12  +     13.22
 15.[584] KRASUSKI Marcin'1972              orienteering.waw.pl  X81       2688        53.44  +     13.54
 16.[618] PIŁKOWSKI Tadeusz'1990            UKS Kusy Warszawa    X97       689         54.22  +     14.32
 17.[28] NOWAK Maciej'1996                  MKS Paulinum         D93       1113        54.39  +     14.49
 18.[598] NESTOROWICZ Łukasz'1989           KU AZS UMCS          X89       L0301       55.44  +     15.54
 19.[184] WOJARSKI Michał'1990              WKS Wawel            K30                   61.15  +     21.25
 20.[25] LUCERSKI Maciej'1997               WKS Śląsk            D95                   61.19  +     21.29
 21.[599] PIETRZAK Konrad'1986              KU AZS UMCS          X89       L0302       62.54  +     23.04
 22.[317] ŁĄCKI Łukasz'1982                 UKS OSiR             W81       1673        65.11  +     25.21
 23.[474] LEHTO Linus'1996                  Danie's Travels      X37                   65.35  +     25.45
 24.[412] HAROSHKA Artsiom'1989             KSO Berestje         X23                   70.51  +     31.01
 25.[362] CZERNOW Sergej'1986               Kaliningrad-39       X09                   76.55  +     37.05
 26.[81] MAZUR Michał'1983                  UKS Azymut Pabianice E71       2952        77.08  +     37.18
 27.[166] OPIOŁA Mariusz'1982               Indywidualni Małopol K00                   80.04  +     40.14
 28.[578] JĘDROCHA Łukasz'1987              JW 4658              X76                  100.22  +     60.32
 29.[   ] KĘDZIORA Piotr                    Indywidualny         000                  122.54  +     83.04
 30.[110] MARKOWIAK Daniel'1990             UKS Orientuś         E75       3249       132.05  +     92.15
 31.[622] KLEJNOWSKI Łukasz'1989            NDM                  X99                  140.08  +    100.18
    [371] MORĄG Bohdan'1983                                      X101              NKL-LIM           
    [111] PODZIŃSKI Rafał'1991              UKS Orientuś         E75       41      DNF               
    [413] LUKYANAU Anton'1986               KSO Berestje         X23               DNF               
    [415] TSIAK Aliaksandr'1985             KSO Berestje         X23               DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21B        4.2km  150m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[455] OBERNIKHIN Igor'1981              Orion                X29                   32.38  +      0.00
  2.[83] ŁUBIS Michał'1985                  UKS Azymut Pabianice E71       2657        32.54  +      0.16
  3.[469] OLIINYK Illia'1984                Sirius               X36       1           34.00  +      1.22
  4.[554] JAROS Mariusz'1990                10BKPanc             X66                   37.28  +      4.50
  5.[162] SKOCELAS Grzegorz'1990            GKS Luzino           G27       3285        45.28  +     12.50
  6.[502] LENDZIOSZEK Paweł'1977            KS Spójnia           X43       1391        46.14  +     13.36
  7.[372] HYCZKO Paweł'1990                 CSWInż.iChem         X102                  46.16  +     13.38
  8.[498] RUDOLF Laták'1974                 BÖF                  X42                   50.15  +     17.37
  9.[280] KROCHMAL Adam'1986                Indywidualny Mazowsz W00                   55.25  +     22.47
 10.[518] SADOWNIK Michał'1985              2psap                X49                   56.57  +     24.19
 11.[579] SUWARA Mateusz'1987               UKS Sokoły           X77                   76.33  +     43.55
 12.[374] MATUSZEWSKI Mariusz'1987          CSWInż.iChem         X102                  77.15  +     44.37
 13.[600] PARYS Jarosław'1989               KU AZS UMCS          X89       L0301       79.15  +     46.37
 14.[373] KLUSKA Michał'1987                CSWInż.iChem         X102                  83.18  +     50.40
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         5.9km  220m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[375] CISZEK Marcin'1976                CSWInż.iChem         X102                  51.56  +      0.00
  2.[393] ZSEBEHÁZY Zsolt'1978              MOM Hegyvidék SE     X11                   51.57  +      0.01
  3.[6] GOLINOWSKI Paweł'1979               UKS Tukan Iwiny      D23       2892        52.06  +      0.10
  3.[571] KHOLAD Pavel'1976                 OC Eridan            X72                   52.06  +      0.10
  5.[405] SENGSTSCHMID Georg'1979           HSV OL Wiener Neusta X17                   52.20  +      0.24
  6.[84] KREMPIŃSKI Piotr'1976              UKS Azymut Pabianice E71       2652        56.35  +      4.39
  7.[358] KURYJ Marek'1978                  JW 4658 Balice       X06       3252        57.26  +      5.30
  8.[186] WIŚNIEWSKI Paweł'1974             WKS Wawel            K30       2932        58.13  +      6.17
  9.[167] BLUZA Łukasz'                     Indywidualni Małopol K00                   59.05  +      7.09
 10.[620] CZAPLA Tomek                      WKS Wawel            K30                   60.12  +      8.16
 11.[404] LEIDL Thomas'1979                 HSV OL Wiener Neusta X17                   60.21  +      8.25
 12.[396] KOPONEN Ville'1977                EsLy                 X14                   65.38  +     13.42
 13.[452] KUJDA Arkadiusz'1979              Kotwica Brzeg        X28                   67.28  +     15.32
 14.[350] KWIATKOWSKI Krystian'1980         UKS Saper            W97                   69.40  +     17.44
 15.[562] KUTKIEWICZ Marcin'1980            JW 4658              X69                   76.08  +     24.12
    [376] GRZESZCZAK Adam'1977                                   X101              NKl               
    [377] LISOWSKI Dariusz'1981                                  X101              NKl               
    [85] TKACZUK Tomasz'1979                UKS Azymut Pabianice E71       3253    DNF               
    [185] TARNOWSKI Radosław'1979           WKS Wawel            K30               DNF               
    [309] INDYKA Maciej'1980                Stowarzyszenie Team  W08       2684    DNF               
    [491] KUZICH Ihar'1978                  OK-BREST             X38               DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         5.8km  235m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[258] BANACH Robert'1974                WKS Grunwald         P69       927         40.38  +      0.00
  2.[7] PLESIŃSKI Mariusz'1973              UKS Tukan Iwiny      D23       1304        49.07  +      8.29
  3.[310] BŁACHUT Igor'1973                 Stowarzyszenie Team  W08       W0800       51.49  +     11.11
  4.[188] CZAPLA Przemysław'1974            WKS Wawel            K30       2933        52.24  +     11.46
  5.[37] BECMER Dariusz'1971                WKS Śląsk            D95       2148        58.11  +     17.33
  6.[163] BORYCHOWSKI Mariusz'1972          GKS Luzino           G27       3284        59.12  +     18.34
  7.[11] SZCZYGIEŁ Marcin'1971              MKS MOS              D91                   60.04  +     19.26
  8.[467] POLTORATSKYI Denys'1972           Kharkov              X35                   60.17  +     19.39
  9.[60] KRZYŻOSTANEK Jarosław'1973         UKIS Grom Sokolniki  E70       2547        63.59  +     23.21
 10.[247] GORCZYCA Jacek'1971               KS Hades             P02       3305        66.04  +     25.26
 11.[602] SOŁOWIEJ Stanisław'1975           KU AZS UMCS          X89       L0300       66.34  +     25.56
 12.[494] WIERTELAK Sławomir'1974           Szarotki             X40                   67.19  +     26.41
 13.[601] DOBROWOLSKI Piotr'1973            KU AZS UMCS          X89       L0301       70.14  +     29.36
 14.[278] PORADA Robert'1972                UKS Reflex Sekcja Bn S51       2084        73.08  +     32.30
 15.[605] KŁAK Andrzej'1971                 Szarotki             X90                   78.10  +     37.32
 16.[190] KOŚCIELNY Wojciech'1973           WKS Wawel            K30       K3011       79.16  +     38.38
 17.[19] MOL Krzysztof'1975                 KS Artemis           D92       2866        83.06  +     42.28
 18.[603] ŚWIDERSKI Władysław'1974          KU AZS UMCS          X89       L0302       90.29  +     49.51
 19.[378] LĘCZNAR Piotr'1973                                     X101                  91.08  +     50.30
 20.[139] MELZER Arkadiusz'1973             UKS Siódemka         G14                   92.35  +     51.57
 21.[566] BERNÁTH Zsolt'1971                Fehérlófia SE        X71                   94.32  +     53.54
 22.[191] TOPÓR Marek'1973                  WKS Wawel            K30       3371       100.26  +     59.48
 23.[113] SŁOMCZYŃSKI Robert'1972           UKS Orientuś         E75       3001       101.20  +     60.42
 24.[331] NITSCH Tomasz'1971                UNTS                 W87       1093       103.31  +     62.53
    [557] ZAWALSKI Maciej'1974              JW 4658              X67               NKL-LIM           
    [29] JOŃCZY Daniel'1975                 MKS Paulinum         D93       1298    DNF               
    [187] BERGIER Tomasz'                   WKS Wawel            K30               DNF               
    [189] FORYSTEK Marek'1973               WKS Wawel            K30       262     DNF               
    [266] DZIK Mirosław'1971                MUKS Gliwice         S22       1195    DNF               
    [592] MIKHAYLOV Victor'1973             Odessa Team          X87               DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         5.0km  170m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[193] MOSZKOWICZ Paweł'1967             WKS Wawel            K30                   34.30  +      0.00
  2.[427] WESTERBERG Mikael'1967            OK Kolmarden         X24                   36.03  +      1.33
  3.[39] WIDZIEWICZ Remigiusz'1966          WKS Śląsk            D95       1064        38.53  +      4.23
  4.[236] BARTCZAK Jarosław'1968            UMKS ORKAN           N61       743         39.37  +      5.07
  5.[586] GUTAK Mykhaylo'1969               azimut               X83                   40.10  +      5.40
  6.[516] MARTIN Gygax'1969                 OLG Biberist SO      X47                   40.30  +      6.00
  7.[364] HOTTINGER Lukas'1968              OLC SKOG             X10                   41.07  +      6.37
  8.[591] ČASAS Ramunas'1968                Perkunas-Azuolas     X86                   42.05  +      7.35
  9.[522] MURASHKA Andrei'1968              Orion                X52                   43.17  +      8.47
 10.[546] NADERA Dariusz'1968               CX80                 X64                   43.31  +      9.01
 11.[572] KUZNETSOV Vladimir'1970           OC Eridan            X72                   48.24  +     13.54
 12.[192] FORYSTEK Józef'1966               WKS Wawel            K30       208         48.36  +     14.06
 13.[267] SKORUPA Mariusz'1970              MUKS Gliwice         S22       S2200       49.45  +     15.15
 14.[12] WYSOCKI Romuald'1968               MKS MOS              D91                   50.01  +     15.31
 15.[468] DOLIA Ievgen'1969                 Kharkov              X35                   50.17  +     15.47
 16.[311] KRASUSKI Bartłomiej'1970          Stowarzyszenie Team  W08       221         50.26  +     15.56
 17.[332] STASZAK Artur'1970                UNTS                 W87       W8718       51.24  +     16.54
 18.[545] BUCHNAJZER Mariusz'1970           CX80                 X64                   51.30  +     17.00
 19.[282] WRZOSEK Zbigniew'1970             Indywidualny Mazowsz W00       569         54.09  +     19.39
 20.[194] SŁOŃSKI Marek'1969                WKS Wawel            K30       3192        54.19  +     19.49
 21.[351] KRUPIŃSKI Andrzej'1969            UKS Saper            W97       1175        57.30  +     23.00
 22.[1] PRUKOP Wojciech'1967                Indywidualny Dolnośl D00                   57.51  +     23.21
 23.[114] OLAS Jacek'1969                   UKS Orientuś         E75       422         58.22  +     23.52
 24.[293] PIŁKOWSKI Paweł'1966              KS OK!Sport          W02       859         58.36  +     24.06
 25.[308] WIEJACKI Janusz'1966              PUKS Młode Orły      W03       2422        62.06  +     27.36
 26.[426] JOHANSSON Magnus'1967             OK Kolmarden         X24                   63.44  +     29.14
 27.[425] HEDEGARD Magnus'1966              OK Kolmarden         X24                   67.33  +     33.03
 28.[379] WACŁAWIK Ryszard'1970             CSWInż.iChem         X102                  67.42  +     33.12
 29.[86] SZTRANEK Paweł'1970                UKS Azymut Pabianice E71                   67.44  +     33.14
 30.[2] SMIESZEK Robert'1965                Indywidualny Dolnośl D00                   71.08  +     36.38
 31.[359] JERLECKI Mirosław'1965            JW 4658 Balice       X06                   75.34  +     41.04
 32.[46] DESZCZ Stanisław'1970              MKS Metalowiec       E17       2638        77.02  +     42.32
 33.[610] KOZIOŁ Wiesław'1969               7 BOW Słupsk         X96                   77.31  +     43.01
 34.[115] RZEŃCA Piotr'1970                 UKS Orientuś         E75       2438        81.56  +     47.26
    [259] ZIELIŃSKI Paweł'1968              WKS Grunwald         P69       913     NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         4.8km  170m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[222] KOZŁOWSKI Jacek'1963              UKS Patria           K31       1044        37.23  +      0.00
  2.[408] BENEDIKT Funk'1963                OLG Ortenau          X20                   47.26  +     10.03
  3.[580] SJÖGREN Hakan'1961                Södertälje Nykvarn O X78                   52.34  +     15.11
  4.[620] IWANOWSKI Oleg'1965               ind.                 X98                   54.24  +     17.01
  5.[428] BERGGREN Peter'1964               OK Kolmarden         X24                   54.31  +     17.08
  6.[621] NIESSNER Piotr                    WKS Wawel            K30                   55.27  +     18.04
  7.[343] CHACHURSKI Ryszard'1963           KU AZS WAT           W89       W8902       56.46  +     19.23
  8.[495] KLIMASZ Józef'1962                Szarotki             X40                   58.19  +     20.56
  9.[47] MŁYNARCZYK Piotr'1964              MKS Metalowiec       E17       3294        59.35  +     22.12
 10.[295] KONSTANCIAK Andrzej'1959          KS OK!Sport          W02                   64.34  +     27.11
 11.[294] DRĄGOWSKI Marek'1965              KS OK!Sport          W02                   65.27  +     28.04
 12.[527] PREGARTNER Georg'1963             OLG Deutsch Kaltenbr X58                   81.05  +     43.42
 13.[296] ŻEBROWSKI Dariusz'1963            KS OK!Sport          W02                   81.35  +     44.12
 14.[521] JANOWSKI Piotr'1965               KS Spójnia           X50                   88.02  +     50.39
 15.[116] DEREDOS Andrzej'1963              UKS Orientuś         E75       3247        93.14  +     55.51
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         4.9km  190m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[229] KRYJOMSKI Jerzy'1960              KS Kościelec Chrzanó K48       963         46.47  +      0.00
  2.[536] RUDAKOV Volodymyr'1959            CHILDREN CENTER KOLO X62                   50.27  +      3.40
  3.[462] SOLOVEV Mikhail'1956              PionerSK             X32                   51.46  +      4.59
  4.[352] WAŁACHOWSKI Janusz'1959           UKS Saper            W97       1173        52.34  +      5.47
  5.[269] WOJARSKI Krzysztof'1960           MUKS Gliwice         S22       1121        53.34  +      6.47
  6.[380] BARANOW Gennady'1960              Indywidualny         000                   54.30  +      7.43
  7.[283] KROCHMAL Grzegorz'1959            Indywidualny Mazowsz W00                   56.43  +      9.56
  8.[622] SKORPIL Martin                    Jiskra Horice        x104                  58.19  +     11.32
  9.[30] SKONIECZNY Andrzej'1957            MKS Paulinum         D93       2979        58.55  +     12.08
 10.[560] EKVALL Lennart'1960               Trollhättans SOK     X68                   61.49  +     15.02
 11.[237] MIKELSKI Marek'1960               UMKS ORKAN           N61       00136       62.55  +     16.08
 12.[400] ZEMPLÉNI András'1960              Zempleni             X16                   64.16  +     17.29
 13.[475] MALINEN Jouko'1956                Danie's Travels      X37                   66.33  +     19.46
 14.[268] CZERKAWSKI Wacław'1960            MUKS Gliwice         S22       1496        68.51  +     22.04
 15.[318] MACHOWSKI Władysław'1959          UKS OSiR             W81       482         70.20  +     23.33
 16.[48] MALINOWSKI Wiktor'1958             MKS Metalowiec       E17       E1700       73.00  +     26.13
 17.[461] MIROSHNICHENKO Viktor'1957        PionerSK             X32                   75.08  +     28.21
 18.[168] KRET Jacek'1957                   Indywidualni Małopol K00                   77.48  +     31.01
 19.[117] LEWANDOWSKI Krzysztof'1958        UKS Orientuś         E75       367         80.39  +     33.52
 20.[49] WIERCIŃSKI Piotr'1956              MKS Metalowiec       E17       1105        84.56  +     38.09
 21.[429] HAKANSSON Robert'1957             OK Kolmarden         X24                  112.38  +     65.51
    [416] BELASHYTSKI Vasili'1958           KSO Berestje         X23               DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         4.4km  170m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[344] PARZEWSKI Jerzy'1952              KU AZS WAT           W89       72          41.50  +      0.00
  2.[40] GUGA Romuald'1955                  WKS Śląsk            D95                   41.52  +      0.02
  3.[543] MISZEWSKI Romuald'1954            winazmoldawi.pl      X63       142         49.39  +      7.49
  4.[238] BOHACZEK Janusz'1952              UMKS ORKAN           N61       00135       50.04  +      8.14
  5.[526] TRYDZENSKI Henadzi'1955           Henadzi              X57                   50.10  +      8.20
  6.[133] ŚWIERCZYŃSKI Bogdan'1953          KS BnO Modrzew       F54       885         58.32  +     16.42
  7.[360] ELSON Robert'1952                 Australopers         X07                   63.06  +     21.16
  8.[284] DECK Wiesław'1954                 Indywidualny Mazowsz W00                   63.32  +     21.42
  9.[499] JÓZSEF Bugár'1953                 BÖF                  X42                   70.15  +     28.25
 10.[   ] TRZMIELEWSKI Roman                WKS Wawel            K30                   71.41  +     29.51
 11.[118] PASZYŃSKI Józef'1953              UKS Orientuś         E75       383         72.39  +     30.49
 12.[345] WOŹNIAK Józef'1951                KU AZS WAT           W89                   76.03  +     34.13
 13.[447] JELÍNEK Martin'1951               SK Praga             X26                   79.16  +     37.26
 14.[406] OLBRYCHT Janusz'1955              OLBnO                X18       228         81.21  +     39.31
 15.[270] WYSOCKI Andrzej'1951              MUKS Gliwice         S22                   83.25  +     41.35
    [119] PŁACHCIŃSKI Krzysztof'1953        UKS Orientuś         E75       2937    NKl               
    [169] POŹNIAK Szymon'1953               Indywidualni Małopol K00       BRAK    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         3.6km  120m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[164] JAKIELASZEK Ryszard'1949          GKS Luzino           G27       G2703       37.03  +      0.00
  2.[493] MATTI Railimo'1948                SOC Heinola          X39                   41.11  +      4.08
  3.[478] NIPPALA Juhani'1949               Danie's Travels      X37                   41.28  +      4.25
  4.[260] BARTKOWIAK Edward'1948            WKS Grunwald         P69       P6907       44.02  +      6.59
  5.[356] TOMÁŠ Babický'1950                Rozmarýn             X02                   44.44  +      7.41
  6.[354] WASILEWSKI Stanisław'1946         UKS Saper            W97       1168        45.33  +      8.30
  7.[195] KRUCZEK Stanislaw'1948            WKS Wawel            K30                   52.59  +     15.56
  8.[446] IVANOVSKIY Yuriy'1946             Azimut               X25                   53.46  +     16.43
  9.[476] HOVI Kari'1949                    Danie's Travels      X37                   53.48  +     16.45
 10.[45] BLOCH Leszek'1950                  Indywidualny Łódzkie E00                   56.26  +     19.23
 11.[346] ŁAPANOWSKI Jacenty'1950           KU AZS WAT           W89       W8901       57.52  +     20.49
 12.[517] JANOWSKI Konrad'1949              KS Spójnia           X48       80017       59.42  +     22.39
 13.[357] TOMMY Olausson'1949               SOK Aneby            X05                   64.26  +     27.23
 14.[239] WOŹNIAK Henryk'1948               UMKS ORKAN           N61       00131       68.01  +     30.58
 15.[477] LEHTO Markku'1950                 Danie's Travels      X37                   79.40  +     42.37
 
Końcowe wyniki zawodów: M70         3.1km   90m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[479] LINDEMAN Osmo'1941                Danie's Travels      X37                   50.50  +      0.00
  2.[271] LEBEK Henryk'1942                 MUKS Gliwice         S22       2292        70.36  +     19.46
    [261] PIETKIEWICZ Waldemar'1943         WKS Grunwald         P69       1084    NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M75         2.8km   75m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[41] DURA Kazimierz'1939                WKS Śląsk            D95       72          47.15  +      0.00
    [160] CZABAŃSKI Edward'1939             UKS Azymut 45        G17       G1707   NKl               
    [170] BYKOWSKI Ryszard'1936             Indywidualni Małopol K00       82      DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN1       4.1km  115m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[   ] POLEWKA Beata                     UKS Kometa           S28                   63.15  +      0.00
  2.[8] GOLINOWSKA Ela'1980                 UKS Tukan Iwiny      D23                   87.54  +     24.39
  3.[604] PIETRZAK Ewelina'1989             KU AZS UMCS          X89       L0302       92.34  +     29.19
  4.[537] CHERKASOVA Kseniia'1998           CHILDREN CENTER KOLO X62                  103.24  +     40.09
  5.[456] OBERNIKHINA Iryna'1979            Orion                X29                  118.49  +     55.34
    [582] KEMPE Elisabeth'1956              Bromma               X79               NKl               
    [583] MODÉN Olle'1956                   Bromma               X79               NKl               
    [298] KULPA Andrzej'1964                KS OK!Sport          W02               NKl               
    [319] MACHOWSKA-ŁĄCKA Magdalena'1983    UKS OSiR             W81               NKl               
    [581] MILD Monica'1958                  Södertälje Nykvarn O X78               NKl               
    [365] LITTLE Roger'1969                 OLC SKOG             X10               NKL-LIM           
    [121] EWIAK Natalia'1992                UKS Orientuś         E75               NKl               
    [573] KACHANOUSKAYA Natallia'1982       O-Life               X73               NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN2       3.8km  140m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[480] SARANEN Aki'1963                  Danie's Travels      X37                   42.30  +      0.00
  2.[87] MAZUR Katarzyna'1983               UKS Azymut Pabianice E71                   45.34  +      3.04
  3.[496] WRZESIŃSKI Krzysztof'1968         September Team       X41       D9503       45.35  +      3.05
  4.[196] FORYSTEK Konrad'1993              WKS Wawel            K30       2267        61.44  +     19.14
  5.[173] MUZYK Łukasz'1993                 Indywidualni Małopol K00                   68.57  +     26.27
  6.[197] WÓJCIK Grzegorz'1974              WKS Wawel            K30       3192        87.43  +     45.13
  7.[538] VOLOSHYNA Olena'1971              CHILDREN CENTER KOLO X62                  126.35  +     84.05
    [397] KOPONEN Pentti'1938               EsLy                 X14               NKl               
    [398] KOPONEN Riitta'1940               EsLy                 X14               NKl               
    [   ] NADVITKOVA Jitka                  Rozmarýn             X02               NKl               
    [272] BUCHOLC Teresa'1954               MUKS Gliwice         S22               NKL-LIM           
    [574] ZHUKAU Aliaksei'1983              O-Life               X73               NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: W12         2.4km   55m 4k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[88] KREMPIŃSKA Julia'2003              UKS Azymut Pabianice E71       2651        18.40  +      0.00
  2.[401] ZEMPLÉNI Lilla'2003               Zempleni             X16                   18.56  +      0.16
  3.[62] MIKOŁAJCZYK Klaudia'2003           UKIS Grom Sokolniki  E70       2663        23.46  +      5.06
  4.[13] BANASIAK Joanna'2004               MKS MOS              D91       2221        26.51  +      8.11
  5.[548] NADERA Katarzyna'2003             CX80                 X64                   38.39  +     19.59
  6.[63] STRÓZIK Sandra'2003                UKIS Grom Sokolniki  E70       2665        42.24  +     23.44
  7.[320] DZWONKOWSKA Paulina'2006          UKS OSiR             W81       3366        42.42  +     24.02
  8.[321] FIAŁKOWSKA Klaudia'2004           UKS OSiR             W81       3397        52.47  +     34.07
  9.[299] KULPA Natalia'2003                KS OK!Sport          W02                   55.16  +     36.36
 10.[322] POWICHROWSKA Ilona'2004           UKS OSiR             W81       2781        56.46  +     38.06
 11.[230] OHLASZENY Ida'2003                KS Kościelec Chrzanó K48       2868        60.58  +     42.18
 12.[324] SOBIEPANEK Zuzanna'2004           UKS OSiR             W81       3076        68.13  +     49.33
 13.[323] SOBIEPANEK Barbara'2006           UKS OSiR             W81       3365        78.16  +     59.36
    [273] SKORUPA Maja'2004                 MUKS Gliwice         S22               NKl               
    [547] BUCHNAJZER Matylda'2003           CX80                 X64               NKl               
    [61] DZIUBEK Kasia'2003                 UKIS Grom Sokolniki  E70               DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W14         3.2km  120m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[122] BLOCK Amelia'2002                 UKS Orientuś         E75       2132        33.59  +      0.00
  2.[231] DZIERWA Hanna'2002                KS Kościelec Chrzanó K48       2057        38.12  +      4.13
  3.[142] ŻUREK Marta'2002                  UKS Siódemka         G14                   39.54  +      5.55
  4.[387] SUSEK Julia'2001                  KS OK!Sport          W02       289         41.45  +      7.46
  5.[140] MELZER Zofia'2001                 UKS Siódemka         G14                   42.26  +      8.27
  6.[386] STASZAK Alicja'2001               UNTS                 W87       2136        42.51  +      8.52
  7.[200] TOPÓR Magdalena'2001              WKS Wawel            K30       2935        43.59  +     10.00
  8.[201] WÓJCIK Natalia'2002               WKS Wawel            K30       2992        44.17  +     10.18
  9.[385] SOBEL Natalia'2002                UKS Kometa           S28       2491        45.53  +     11.54
 10.[15] WIDZIEWICZ Aleksandra'2001         MKS MOS              D91       2224        47.27  +     13.28
 11.[232] URBAŃCZYK Aleksandra'2002         KS Kościelec Chrzanó K48       2354        47.29  +     13.30
 12.[199] SŁOŃSKA Zofia'2002                WKS Wawel            K30       3191        48.13  +     14.14
 13.[224] KOZŁOWSKA Olga'2001               UKS Patria           K31       2271        50.26  +     16.27
 14.[384] SEIDEL Jagoda'2001                UKS Kometa           S28       2175        50.30  +     16.31
 15.[381] OLSZANKA Gabriela'2001            KS OK!Sport          W02       2427        52.40  +     18.41
 16.[14] BECMER Aleksandra'2001             MKS MOS              D91       1981        56.24  +     22.25
 17.[383] POLEWKA Aleksandra'2002           UKS Kometa           S28       2462        58.36  +     24.37
 18.[263] LEŚNICKA Agnieszka'2002           UKS Azymut Dębów     R22       2611        58.42  +     24.43
 19.[382] POGODA Kinga'2002                 UKS Kometa           S28       249         59.40  +     25.41
 20.[141] MOSKAL Zuzanna'2002               UKS Siódemka         G14                   62.04  +     28.05
 21.[619] BORZYM Izabela'2002               UKS Kusy Warszawa    X97       2751        63.21  +     29.22
 22.[223] KOZŁOWSKA Maria'2001              UKS Patria           K31       227         72.05  +     38.06
 23.[198] KANIA Alicja'2001                 WKS Wawel            K30       2616        74.05  +     40.06
 24.[65] HERBEĆ Ewelina'2002                UKIS Grom Sokolniki  E70                   94.56  +     60.57
 25.[64] FRONIA Wiktoria'2002               UKIS Grom Sokolniki  E70                  109.32  +     75.33
    [66] NOGAJ Maja'2002                    UKIS Grom Sokolniki  E70       3089    NKl               
 PK [3] SMIESZEK Julia'2000                 Indywidualny Dolnośl D00              PK   94.48  +     60.49
 
Końcowe wyniki zawodów: W14-16B     3.3km  100m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[539] TARAN Viktoriya'2000              CHILDREN CENTER KOLO X62                   36.40  +      0.00
  2.[248] ZIELIŃSKA Magdalena'2000          KS Hades             P02                   79.43  +     43.03
  3.[67] ŁUCZAK Anita'2000                  UKIS Grom Sokolniki  E70                   81.14  +     44.34
 
Końcowe wyniki zawodów: W16         4.6km  150m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[430] BERGGREN Lisa'1999                OK Kolmarden         X24                   40.56  +      0.00
  2.[388] SEIDEL Julia'1999                 HKS Azymut Mochy     X200      1696        42.08  +      1.12
  3.[145] DEPTULSKA Maria'2000              UKS Siódemka         G14                   46.17  +      5.21
  4.[514] HAINES Lucy'1999                  Aire                 X46                   49.27  +      8.31
  5.[325] ROSOCHACKA Karolina'2000          UKS OSiR             W81       2205        50.19  +      9.23
  6.[146] KREFT Oliwia'1999                 UKS Siódemka         G14                   52.36  +     11.40
  7.[567] MEGYERI Orsolya'1999              Fehérlófia SE        X71                   56.53  +     15.57
  8.[144] DAWIDOWSKA Natalia'1999           UKS Siódemka         G14                   58.16  +     17.20
  9.[143] BIELECKA Aleksandra'2000          UKS Siódemka         G14                   59.13  +     18.17
 10.[431] ERIKSSON Emma'2000                OK Kolmarden         X24                   59.55  +     18.59
 11.[123] PROGA Agnieszka'2000              UKS Orientuś         E75       2759        59.56  +     19.00
 12.[355] SWĘDA Natalia'1999                UKS Saper            W97       2842        77.48  +     36.52
 13.[225] KOZŁOWSKA Wiktoria'1999           UKS Patria           K31       2269        80.43  +     39.47
 14.[42] MĄDRA Magdalena'1999               WKS Śląsk            D95                   83.06  +     42.10
 
Końcowe wyniki zawodów: W18         4.8km  170m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[596] JUODAGALVYTE Agne'1998            Ąžuolas OK           X88                   43.38  +      0.00
  2.[389] GALLA Zofia'1998                  HKS Azymut Mochy     X200      1539        44.20  +      0.42
  3.[434] HEDEGARD Moa'1997                 OK Kolmarden         X24                   45.29  +      1.51
  4.[249] GORCZYCA Maria'1997               KS Hades             P02       2971        52.11  +      8.33
  5.[436] WESTERBERG Tora'1998              OK Kolmarden         X24                   53.10  +      9.32
  6.[433] ERIKSSON Julia'1997               OK Kolmarden         X24                   53.16  +      9.38
  7.[125] FORTUNIAK Weronika'1998           UKS Orientuś         E75       2836        57.36  +     13.58
  8.[326] URBANOWICZ Kinga'1997             UKS OSiR             W81       1311        59.09  +     15.31
  9.[89] JAŚKIEWICZ Magda'1997              UKS Azymut Pabianice E71       1783        64.47  +     21.09
 10.[435] ÖSTLUND Emilia'1998               OK Kolmarden         X24                   65.52  +     22.14
 11.[279] PORADA Lilianna'1998              UKS Reflex Sekcja Bn S51       2045        66.38  +     23.00
 12.[124] FILIPOWSKA Aleksandra'1998        UKS Orientuś         E75       1448        83.59  +     40.21
    [31] WYLEŻOŁ Dominika'1997              MKS Paulinum         D93       3346    NKl               
    [432] BRÄNNEBY Emma'1997                OK Kolmarden         X24               NKl               
    [43] KOSTRZEWSKA Justyna'1998           WKS Śląsk            D95       2046    DNF               
    [202] FORYSTEK Wiktoria'1997            WKS Wawel            K30       2621    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W20         5.1km  155m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[569] RATINLAND Zsófia'1995             Fehérlófia SE        X71                   50.54  +      0.00
  2.[127] KAŹMIERCZAK Aneta'2005            UKS Orientuś         E75       413         50.58  +      0.04
  3.[90] SIESS Małgorzata'1995              UKS Azymut Pabianice E71       1498        54.57  +      4.03
  4.[437] BERGGREN Märta'1996               OK Kolmarden         X24                   59.21  +      8.27
  5.[438] WESTERBERG Ebba'1995              OK Kolmarden         X24                   60.30  +      9.36
  6.[570] SZABÓ Gyöngyvér'1996              Fehérlófia SE        X71                   80.04  +     29.10
  7.[568] CSIKE Tekla'1996                  Fehérlófia SE        X71                   97.07  +     46.13
 
Końcowe wyniki zawodów: W21         5.4km  200m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[203] BĄCZEK-MOTAŁA Barbara'1972        WKS Wawel            K30                   43.02  +      0.00
  2.[337] KUBICKA Zuzanna'1993              UNTS                 W87       W8716       44.56  +      1.54
  3.[147] KONKOL-KLIMCZAK Wioletta'1980     UKS Siódemka         G14                   48.19  +      5.17
  4.[128] STANKIEWICZ Agata'1994            UKS Orientuś         E75       376         48.58  +      5.56
  5.[402] ZEMPLÉNI Réka'1993                Zempleni             X16                   49.39  +      6.37
  6.[165] WIELEBA Marlena'1988              GKS Luzino           G27       167         50.46  +      7.44
  7.[241] KOCIŃSKA Agnieszka'1987           UMKS ORKAN           N61       508         51.08  +      8.06
  8.[233] KULCZYCKA Dominika'1993           KS Kościelec Chrzanó K48                   55.28  +     12.26
  9.[240] GÓRSKA Kinga'1989                 UMKS ORKAN           N61       747         55.30  +     12.28
 10.[92] PABICH Maria'1982                  UKS Azymut Pabianice E71       33          56.22  +     13.20
 11.[417] SKINDER Liudmila'1980             KSO Berestje         X23                   57.29  +     14.27
 12.[515] HAINES Chloe'1991                 Aire                 X46                   59.12  +     16.10
 13.[449] JELÍNKOVÁ Zora'1988               SK Praga             X26                   59.22  +     16.20
 14.[338] ŻEBROWSKA Barbara'1995            UNTS                 W87                   61.19  +     18.17
 15.[448] JELÍNKOVÁ Šárka'1991              SK Praga             X26                   61.34  +     18.32
 16.[91] BINIECKA Małgorzata'1987           UKS Azymut Pabianice E71       339         62.53  +     19.51
    [204] ŻANOWSKA Aleksandra'1991          WKS Wawel            K30       812     DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W21B        3.7km  150m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[470] OLIINYK Alona'1983                Sirius               X36       2           37.38  +      0.00
  2.[609] BERDOVA Katsiaryna'1987           BSMU                 X95                   55.09  +     17.31
  3.[555] DOMINAS Wioletta'                 10BKPanc             X66                   56.19  +     18.41
  4.[4] KALATA Agnieszka'1989               Indywidualny Dolnośl D00                   56.37  +     18.59
  5.[390] KULEC Anna'1990                   CSWInż.iChem         X102                  63.57  +     26.19
  6.[391] ŁOMONOS Ewelina'1990              CSWInż.iChem         X102                  69.59  +     32.21
  7.[585] PAWLOS-DOROCICZ Elżbieta'1981     Szarotki             X82                   72.26  +     34.48
  8.[471] OLIINYK Kateryna'1982             Sirius               X36       3           78.46  +     41.08
  9.[51] WIERCIŃSKA Anna'1988               MKS Metalowiec       E17       267         98.40  +     61.02
    [481] ANANA-SARANEN Joanne'1988         Danie's Travels      X37               NKl               
    [418] YAKAVENKA Volha'1986              KSO Berestje         X23               DNF               
    [492] KUZICH Volha'1990                 OK-BREST             X38               DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W35         4.6km  160m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[285] BIOLIK Agnieszka'1977             Indywidualny Mazowsz W00       W0042       47.32  +      0.00
  2.[457] NEKRASHEVICH Tanya'1980           Orion                X29                   48.18  +      0.46
  3.[242] ŚLIWCZYŃSKA Ilona'1978            UMKS ORKAN           N61       2347        49.13  +      1.41
  4.[513] OLIYNYK Nelya'1977                Lider                X45                   53.37  +      6.05
  5.[250] BULTROWICZ Agnieszka'1977         KS Hades             P02                   67.47  +     20.15
  6.[553] WIERCIOCH-WÓJTOWICZ Helena'1977   JW 4658              X65                   68.33  +     21.01
  7.[394] RÁKOS Piroska'1977                MOM Hegyvidék SE     X11                   77.37  +     30.05
  8.[205] SŁOŃSKA Bogusława'1976            WKS Wawel            K30                  138.37  +     91.05
    [5] KOZŁOWSKA Ewa'1976                  Indywidualny Dolnośl D00               DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W40         3.7km  115m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[621] POLIAKOWA Tatiana'1973            ind.                 X98                   31.54  +      0.00
  2.[32] WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA Anna Maria'197MKS Paulinum         D93                   40.22  +      8.28
  3.[16] WYSOCKA Joanna'1971                MKS MOS              D91       140         44.08  +     12.14
  4.[149] NOWICKA-BIELECKA Kornelia'1974    UKS Siódemka         G14                   49.35  +     17.41
  5.[312] TRYKOZKO Urszula'1969             Stowarzyszenie Team  W08       2691        62.08  +     30.14
  6.[148] DEPTULSKA Agnieszka'1971          UKS Siódemka         G14                   65.54  +     34.00
  7.[93] KONC Katarzyna'1975                UKS Azymut Pabianice E71       2953        66.34  +     34.40
  8.[52] WOJTCZAK-LUTER Anna'1973           MKS Metalowiec       E17       322         69.33  +     37.39
  9.[577] LAMPARSKA Iwona'1973              JW 4658              X75                   70.37  +     38.43
 10.[94] SZTRANEK Iwona'1974                UKS Azymut Pabianice E71                   75.33  +     43.39
 11.[251] GORCZYCA Magdalena'1971           KS Hades             P02       3306        77.37  +     45.43
 12.[576] ŻUREK Renata'1968                 JW 4658              X74                   87.42  +     55.48
    [206] TOPÓR Monika'1970                 WKS Wawel            K30       3372    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W45         3.8km  125m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[440] ERIKSSON Agneta'1969              OK Kolmarden         X24                   33.27  +      0.00
  2.[341] WOŁOWCZYK Mariola'1968            UNTS                 W87       W8703       39.43  +      6.16
  3.[439] BERGGREN Annica'1969              OK Kolmarden         X24                   40.30  +      7.03
  4.[340] WOŁEK Ewa'1968                    UNTS                 W87                   41.21  +      7.54
  5.[442] WESTERBERG Sofia'1970             OK Kolmarden         X24                   41.35  +      8.08
  6.[466] SÖDERHOLM Susanne'1966            Strängnäs-Malmby OL  X34                   48.07  +     14.40
  7.[207] BUGAJ Teresa'1968                 WKS Wawel            K30       3313        51.23  +     17.56
  8.[403] HAJAS Csilla'1964                 Zempleni             X16                   53.27  +     20.00
  9.[441] JOHANSSON Anette'1970             OK Kolmarden         X24                   61.05  +     27.38
 10.[549] KUCIŃSKA Magdalena'1968           CX80                 X64                   71.42  +     38.15
 11.[150] SUPERNAT-MELZER Hanna'1968        UKS Siódemka         G14                   80.21  +     46.54
 12.[561] BÄCKLUND Eva'1966                 Trollhättans SOK     X68                   83.26  +     49.59
 13.[303] KIEREBIŃSKA Paulina'1968          KS OK!Sport          W02                   87.42  +     54.15
 14.[550] NADERA Agata'1969                 CX80                 X64                   92.15  +     58.48
 
Końcowe wyniki zawodów: W50         3.5km  125m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[274] CZERKAWSKA Urszula'1962           MUKS Gliwice         S22       1495        47.20  +      0.00
  2.[444] HEDEGARD Ebba'1965                OK Kolmarden         X24                   47.36  +      0.16
  3.[342] PARFIANOWICZ Joanna'1964          UNTS                 W87       W8710       52.57  +      5.37
  4.[304] BARGIEL Beata'1965                KS OK!Sport          W02                   63.26  +     16.06
  5.[528] MAGET Brigitte'1964               OLG Deutsch Kaltenbr X58                   64.04  +     16.44
  6.[129] DEREDOS Nina'1961                 UKS Orientuś         E75       3248        73.56  +     26.36
  7.[540] STEPANOVA Tetiana'1961            CHILDREN CENTER KOLO X62                   75.34  +     28.14
  8.[443] HAKANSSON Marie'1962              OK Kolmarden         X24                   76.45  +     29.25
  9.[306] WACHNIK-KULPA Elżbieta'1964       KS OK!Sport          W02                   81.54  +     34.34
    [307] WYCHOWANIEC Anna'1965             KS OK!Sport          W02               NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: W55         3.5km  130m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[277] WYSOCKA Jolanta'1956              UKS Kometa           S28       2181        42.44  +      0.00
  2.[542] ZENCHENKO Tamara'1960             CHILDREN CENTER KOLO X62                   42.49  +      0.05
  3.[541] RUDAKOVA Olena'1960               CHILDREN CENTER KOLO X62                   43.00  +      0.16
  4.[445] JÖNSSON Eva-Karin'1956            OK Kolmarden         X24                   50.04  +      7.20
  5.[482] LAAKSONEN Anita'1956              Danie's Travels      X37                   57.13  +     14.29
  6.[243] BIZIUK Halina'1957                UMKS ORKAN           N61       1154        57.48  +     15.04
  7.[286] KROCHMAL Małgorzata'1958          Indywidualny Mazowsz W00                   61.15  +     18.31
  8.[244] MIKIELSKA Danuta'1959             UMKS ORKAN           N61       00138       61.57  +     19.13
  9.[464] SOLOVEVA Elena'1958               PionerSK             X32                   63.00  +     20.16
 10.[450] JELÍNKOVÁ Radana'1958             SK Praga             X26                   63.34  +     20.50
 11.[407] OLBRYCHT Anna'1956                OLBnO                X18       229         90.14  +     47.30
    [463] MIROSHNICHENKO Elena'1959         PionerSK             X32               NKl               
    [68] KMIEĆ Barbara'1956                 UKIS Grom Sokolniki  E70               NKl               
    [275] WOJARSKA Kamilla'1960             MUKS Gliwice         S22       3369    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W60         3.5km  115m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[483] KAJAVA Ritva'1948                 Danie's Travels      X37                   45.17  +      0.00
  2.[245] LEWOŃ Ewa'1955                    UMKS ORKAN           N61       00129       51.58  +      6.41
  3.[486] MONONEN Ritva'1949                Danie's Travels      X37                   52.27  +      7.10
  4.[500] MARGIT Jenei'1954                 BÖF                  X42                   57.30  +     12.13
  5.[485] MALMSTEN Beatrice'1949            Danie's Travels      X37                   62.09  +     16.52
  6.[501] MÁRTA Szuromi'1949                BÖF                  X42                   67.25  +     22.08
  7.[161] CZABAŃSKA Małgorzata'1952         UKS Azymut 45        G17       G1702       68.10  +     22.53
  8.[361] HARDY Jan'1953                    Australopers         X07                   71.55  +     26.38
  9.[287] DECK Krystyna'1950                Indywidualny Mazowsz W00                   76.26  +     31.09
 10.[484] LINDSTEN Ulla'1947                Danie's Travels      X37                  105.57  +     60.40
 
Końcowe wyniki zawodów: W70         3.1km   90m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[488] MYLLY Aira'1940                   Danie's Travels      X37                   51.23  +      0.00
  2.[487] LINDEMAN Gunnel'1942              Danie's Travels      X37                   64.32  +     13.09
  3.[489] PUHAKKA Sisko'1944                Danie's Travels      X37                   82.27  +     31.04
 
Końcowe wyniki zawodów: WM10N       1.7km   60m 4k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[208] BISKUPSKA Julia'2008              WKS Wawel            K30               23.57 0b.PK         
  2.[71] KRZYŻOSTANEK Patrycja'2005         UKIS Grom Sokolniki  E70               25.08 0b.PK         
  3.[217] WÓJCIK Paweł'2005                 WKS Wawel            K30       2991    25.38 0b.PK         
  4.[17] BANASIAK Anna'2006                 MKS MOS              D91       2912    26.20 0b.PK         
  5.[252] BULTROWICZ Tymoteusz'2006         KS Hades             P02               26.58 0b.PK         
  6.[211] LISTEK Magdalena'                 WKS Wawel            K30               28.00 0b.PK         
  7.[151] MELZER Anna'2005                  UKS Siódemka         G14               28.50 0b.PK         
  8.[453] KUJDA Tymoteusz'2005              Kotwica Brzeg        X28               29.16 0b.PK         
  9.[218] ŻESŁAWSKI Jakub'2005              WKS Wawel            K30       3201    29.56 0b.PK         
 10.[215] SŁOŃSKA Antonina'2007             WKS Wawel            K30       319     30.05 0b.PK         
 11.[72] STRÓZIK Szymon'2005                UKIS Grom Sokolniki  E70               30.33 0b.PK         
 12.[10] GOLINOWSKI Piotr'2009              UKS Tukan Iwiny      D23               30.49 0b.PK         
 13.[327] ŁĄCKA Julia'2007                  UKS OSiR             W81               31.19 0b.PK         
 14.[458] NEKRASHEVICH Katya'2011           Orion                X29               32.50 0b.PK         
 15.[392] CZAPLA Tadeusz'2005               WKS Wawel            K30               33.59 0b.PK         
 16.[505] LENDZIOSZEK Antoni'2006           KS Spójnia           X43               34.07 0b.PK         
 17.[459] NEKRASHEVICH Sasha'2005           Orion                X29               35.48 0b.PK         
 18.[214] NISSNER Pola'2007                 WKS Wawel            K30               36.00 0b.PK         
 19.[   ] POLEWKA Julianna                  UKS Kometa           S28               38.04 0b.PK         
 20.[69] DOMAGAŁA Emilia'2005               UKIS Grom Sokolniki  E70               38.15 0b.PK         
 21.[9] GOLINOWSKA Ola'2006                 UKS Tukan Iwiny      D23               39.10 0b.PK         
 22.[210] KRYCH Weronika'2007               WKS Wawel            K30               54.04 0b.PK         
 23.[523] MURASHKA Usiaslau'2007            Orion                X52               57.38 1b.PK         
    [70] DZIUBEK Jakub'2005                 UKIS Grom Sokolniki  E70               DNF               
    [95] LIPIŃSKA Jagoda'2005               UKS Azymut Pabianice E71               DNF               
    [209] KRÓLIKIEWICZ Hanna'2005           WKS Wawel            K30               DNF               
    Vakant                                                                         DNF               
    [216] TARNOWSKI Przemysław'2007         WKS Wawel            K30               DNF               
    [575] ZHUKAVA Yuna'2008                 O-Life               X73               DNF               
    [597] STAIŠIUNAITE Emilija'2005         Ąžuolas OK           X88               DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: WM10R       1.7km   60m 4k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[132] SŁOMCZYŃSKI Filip'2008            UKS Orientuś         E75               19.27 0b.PK         
  2.[131] RZEŃCA Tomasz'2005                UKS Orientuś         E75               21.49 0b.PK         
  3.[399] KOPONEN Rasmus'2006               EsLy                 X14               24.28 0b.PK         
  4.[177] GRABANIA Maksymilian'2005         Indywidualni Małopol K00               24.51 0b.PK         
  5.[348] CHACHURSKI Mieszko'2007           KU AZS WAT           W89               25.03 0b.PK         
  6.[99] SZTRANEK Maciej'2006               UKS Azymut Pabianice E71               25.24 0b.PK         
  7.[157] MOTAŁA Piotr'2008                 UKS Siódemka         G14               25.59 0b.PK         
  8.[33] JOŃCZY Michał'2008                 MKS Paulinum         D93               26.24 0b.PK         
  9.[262] BANACH Kacper'2008                WKS Grunwald         P69               29.22 0b.PK         
 10.[96] KREMPIŃSKI Franek'2007             UKS Azymut Pabianice E71               29.58 0b.PK         
 11.[152] BIELECKA Marta'2006               UKS Siódemka         G14               30.21 0b.PK         
 12.[44] WIDZIEWICZ Damian'2009             WKS Śląsk            D95               32.04 0b.PK         
 13.[18] WYSOCKA Michalina'2010             MKS MOS              D91               32.07 0b.PK         
 14.[   ] STRUGAŁA Tymoteusz                WKS Wawel            K30               32.16 0b.PK         
 15.[254] ZIELIŃSKI Tomasz'2007             KS Hades             P02               32.36 0b.PK         
 16.[253] WRÓBEL Weronika'2005              KS Hades             P02               32.48 0b.PK         
 17.[506] LENDZIOSZEK Leszek'2008           KS Spójnia           X43               32.56 0b.PK         
 18.[153] KLIMCZAK Oksana'2009              UKS Siódemka         G14               34.41 0b.PK         
 19.[154] KLIMCZAK Olimpia'2008             UKS Siódemka         G14               34.43 0b.PK         
 20.[   ] BISKUPSKA Małgorzata              WKS Wawel            K30               34.53 0b.PK         
 21.[155] MOSKAL Agata'2004                 UKS Siódemka         G14               36.28 0b.PK         
 21.[156] MOSKAL Julia'2005                 UKS Siódemka         G14               36.28 0b.PK         
 23.[221] NOWAK Witold'2011                 WKS Wawel            K30               37.22 0b.PK         
 24.[552] TOMASZEWSCY Mk'1968               CX80                 X64               37.32 0b.PK         
 25.[98] PABICH Hanna'2011                  UKS Azymut Pabianice E71               39.21 0b.PK         
 26.[490] SARANEN Mikael'2007               Danie's Travels      X37               41.43 0b.PK         
 27.[288] ROMANOWSKA Gabriela'2013          Indywidualny Mazowsz W00               53.14 0b.PK         
 28.[97] MAZUR Marta'2014                   UKS Azymut Pabianice E71               55.58 0b.PK         
    [219] CZAPLA Laura'                     WKS Wawel            K30               DNF               
    [220] FORYSTEK Szymon'2008              WKS Wawel            K30               DNF               
    [276] DZIK Zosia'2010                   MUKS Gliwice         S22               DNF               
    [313] BŁACHUT Olgierd'2009              Stowarzyszenie Team  W08       W0801   DNF               
    [551] MIKOŁAJCZYK Plk'2000              CX80                 X64               DNF               
    [212] MOSZKOWICZ Ania'2005              WKS Wawel            K30               DNF               
    [213] MOSZKOWICZ Julia'2008             WKS Wawel            K30               DNF               
    [   ] KUCIŃSKA Morganne                 WKS Wawel            K30               DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: WM80+       2.8km   75m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[507] WYSOCKI Stanisław'1929            KS Spójnia           X43       523         66.51  +      0.00