Końcowe wyniki zawodów                                         2009-08-15 19:39:52
                                Sprint Szwejkowski
===Podkarpacki OZOS=================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K           0.0km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Lajn Daria               Flota Gdynia         G08            7.22  +      0.00
  2.Kobusińska Adrianna      WKS Grunwald Poznań  W69            7.33  +      0.11
  3.Machowska Weronika       Osir Góra Kalwaria   W81            7.41  +      0.19
  4.Szeliga Małgorzata       UKS "Tukan" Iwiny    D23            7.50  +      0.28
  5.Wicha Małgorzata         Osir Góra Kalwaria   W81            7.54  +      0.32
  6.Ewiak Natalia            Orientuś Łódź        E75            8.02  +      0.40
  7.Gwóźdź Ewa               Orientuś Łódź        E75            8.19  +      0.57
  8.Pabich Maria             Azymut Pabianice     E71            8.28  +      1.06
  9.Sotniczuk Maria          UNTS Warszawa        IRK            8.44  +      1.22
 10.Kołosińska Jolanta       UNTS Warszawa        IRK            8.46  +      1.24
 11.Jęśkowiak Greta          Azymut Mochy         P58            9.15  +      1.53
 12.Gryzio Sylwia            Azymut Pabianice     E71            9.30  +      2.08
 13.Odintzowa Daria          Kaliningrad          S39            9.33  +      2.11
 14.Kosińska Dorota          WKS Gwardia Warszawa W88            9.36  +      2.14
 15.Filaber Anna             Indywidualnie        IND            9.46  +      2.24
 16.Jęśkowiak Sara           Azymut Mochy         P58           10.10  +      2.48
 17.Kovaleva Olga            Kaliningrad          S39           10.13  +      2.51
 18.Kropinska Zuzanna        LKO Leszno           P40           10.18  +      2.56
 19.Popitchenko Ekaterina    Kaliningrad          S39           10.36  +      3.14
 20.Wardecka Dorota          UNTS Warszawa        IRK           10.48  +      3.26
 20.Szlendak Joanna          UNTS Warszawa        IRK           10.48  +      3.26
 20.Dusza Anna               Indywidualnie        IND           10.48  +      3.26
 23.Hulanicka Irina          UNTS Warszawa        IRK           10.58  +      3.36
 24.Topór Monika             UKS Azymut Dębów     R22           11.02  +      3.40
 25.Filipczak Jagoda         PUKS Młode Orły      W03           11.22  +      4.00
 26.Skrzypkowska Iwona       PUKS Młode Orły      W03           11.28  +      4.06
 27.Movko Marina             Kaliningrad          S39           11.43  +      4.21
 28.Kołosińska Małgorzata    Osir Góra Kalwaria   W81           12.08  +      4.46
 29.Biziuk Halina            Orkan Ostróda        N61           12.10  +      4.48
 30.Cych Ewa                 Echo Twardogóra      D45           12.19  +      4.57
 31.Stankiewicz Agata        Orientuś Łódź        E75           12.37  +      5.15
 32.Krochmal Małgorzata      AZS WAT Warszawa     W89           19.36  +     12.14
    Mazurkiewicz Jolanta     Orientuś Łódź        E75       DNF               
 PK Galla Katarzyna PK       Azymut Mochy         P58      PK    9.05  +      1.43
 PK Cych Weronika            Echo Twardogóra      D45      PK   10.16  +      2.54
 PK Miszewski Romuald PK     Flota Gdynia         G08      PK   11.15  +      3.53
 PK Gleb Tikhonov PK         Indywidualnie        IND      PK    6.18  +     -1.04
 PK Gargała Eugeniusz PK     Indywidualnie        IND      PK   12.26  +      5.04
 
Końcowe wyniki zawodów: M           0.0km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Richert Marcin           Flota Gdynia         G08            8.30  +      0.00
  2.Parfianowicz Piotr       KWJ Mazowsze         KWJ            8.42  +      0.12
  3.Hewelt Maciej            Flota Gdynia         G08            9.01  +      0.31
  3.Pawlak Bartosz           WKS Grunwald Poznań  W69            9.01  +      0.31
  5.Lubkiewicz Tomasz        Flota Gdynia         G08            9.05  +      0.35
  6.Gryzio Łukasz            Azymut Pabianice     E71            9.24  +      0.54
  7.Dutkowski Mikołaj        Arkady Raszków       ARK            9.25  +      0.55
  8.Zieliński Jakub          Orientuś Łódź        E75            9.33  +      1.03
  9.Wensław Mateusz          Flota Gdynia         G08            9.35  +      1.05
 10.Wels Dominik             LKO Leszno           P40            9.37  +      1.07
 11.Galla Marek              Azymut Mochy         P58            9.38  +      1.08
 12.Charuba Łukasz           Orientuś Łódź        E75            9.44  +      1.14
 12.Rychły Damian            Azymut Mochy         P58            9.44  +      1.14
 14.Tarasiński Paweł         WKS Grunwald Poznań  W69            9.48  +      1.18
 15.Cych Piotr               Echo Twardogóra      D45            9.49  +      1.19
 16.Anc Mateusz              KWJ Mazowsze         KWJ            9.56  +      1.26
 17.Hoffman Mateusz          LKO Leszno           P40           10.02  +      1.32
 18.Markowiak Sebastian      Orientuś Łódź        E75           10.05  +      1.35
 19.Galla Franciszek         Azymut Mochy         P58           10.12  +      1.42
 20.Nikolay Sytov            Szwejk               SWE           10.17  +      1.47
 21.Hetman Grzegorz          KWJ Mazowsze         KWJ           10.18  +      1.48
 22.Pachnik Dariusz          UKS "Tukan" Iwiny    D23           10.26  +      1.56
 23.Krasuski Marcin          Indywidualnie        IND           10.29  +      1.59
 24.Jasiński Witold          Orientuś Łódź        E75           10.37  +      2.07
 25.Podziński Rafał          Orientuś Łódź        E75           10.41  +      2.11
 26.Jeż Krzysztof            Orientuś Łódź        E75           10.44  +      2.14
 27.Grochowalski Mateusz     Azymut Pabianice     E71           10.48  +      2.18
 28.Bolewicz Patryk          LKO Leszno           P40           10.53  +      2.23
 29.Grabiec Mikołaj          Azymut Mochy         P58           10.54  +      2.24
 30.Chudzik Dominik          Orientuś Łódź        E75           11.01  +      2.31
 31.Pachnik Wojciech         UKS "Tukan" Iwiny    D23           11.03  +      2.33
 32.Owczarek Rafał           KWJ Mazowsze         KWJ           11.10  +      2.40
 33.Byczuk Paweł             Orientuś Łódź        E75           11.20  +      2.50
 34.Piekarski Ryszard        KWJ Mazowsze         KWJ           11.58  +      3.28
 35.Podolak Zbigniew         Szwejk               SWE           12.00  +      3.30
 36.Galla Jacek              Azymut Mochy         P58           12.19  +      3.49
 37.Kochn Łukasz             PUKS Młode Orły      W03           12.35  +      4.05
 37.Kowalski Cezary          PUKS Młode Orły      W03           12.35  +      4.05
 39.Majewski Igor            KWJ Mazowsze         KWJ           12.54  +      4.24
 40.Chrustowicz Jakub        Orientuś Łódź        E75           13.46  +      5.16
 41.Olas Jacek               Orientuś Łódź        E75           15.11  +      6.41
 42.Paszyński Józef          Orientuś Łódź        E75           17.03  +      8.33
 43.Dutkowski Adam           Arkady Raszków       ARK           17.04  +      8.34
 44.Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S22           17.21  +      8.51
 45.Olbrycht Janusz          Indywidualnie        IND           17.24  +      8.54
 46.Janowski Konrad          WKS Gwardia Warszawa W88           17.34  +      9.04
 47.Wysocki Stanisław        WKS Gwardia Warszawa W88           20.52  +     12.22
 48.Szcześniak Andrzej       KS Artemiis Wocław   D92           23.04  +     14.34
    Zych Piotr               PUKS Młode Orły      W03       NKl               
    Stefański Dawid          WKS Grunwald Poznań  W69       DNF