Końcowe wyniki zawodów                                         2014-03-20 23:59:29
                               KrakówCityRace - R1
===Podkarpacki OZOS=================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: A-K         0.0km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Szubert Gabrysia                              000         0b.PK 16.04         
  2.Drzewinska Joanna                             000         0b.PK 33.18         
  3.Czoch Karolina                                000         0b.PK 36.30         
  4.Sroka Malgorzata                              000         0b.PK 36.33         
  5.Zelek Klaudia                                 000         0b.PK 36.39         
  6.Skorupa Maja                                  000         0b.PK 47.10         
  7.Ludwig Mariusza                               000         0b.PK 47.29         
  8.Niessner Pola                                 000         0b.PK 87.08         
  9.Bystrzynska-Niessne A.                        000         0b.PK 87.12         
 10.Kleczek Ania                                  000         1b.PK 16.02         
 11.Szajna Dusia                                  000         1b.PK 16.03         
 
Końcowe wyniki zawodów: A-M         0.0km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krystek Piotr                                 000         0b.PK 23.42         
  2.Urbaniak Maciej                               000         0b.PK 24.33         
  3.Kapala Jan                                    000         0b.PK 29.41         
  4.Górecki Adam                                  000         0b.PK 29.42         
  5.Galas Maciej                                  000         0b.PK 29.43         
  6.Porebski Andrzej                              000         0b.PK 29.45         
  7.Lisiecki Janusz                               000         0b.PK 29.47         
  8.Machynia Adam                                 000         0b.PK 29.49         
  9.Salawa Michal                                 000         0b.PK 30.18         
 10.Dewera Lukasz                                 000         0b.PK 32.41         
 11.Piaskowy Daniel                               000         0b.PK 35.02         
 12.Czerkawski Aleksander                         000         0b.PK 42.28         
 13.Fitrzyk Krzysztof                             000         0b.PK 45.46         
 14.Wrzyszcz Dominik                              000         0b.PK 45.53         
 15.Zaporowski Kamil                              000         0b.PK 47.25         
 16.Kowal Bartosz                                 000         2b.PK 47.24         
 
Końcowe wyniki zawodów: A-P         0.0km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Borowski Kaluza                               000         0b.PK 26.46         
  2.Ciazynski Kubiak                              000         0b.PK 26.49         
  3.Ignaszak Olejniczak                           000         0b.PK 28.39         
  4.Rejman Kud                                    000         0b.PK 28.45         
  5.kORAJDA gANCARZ                               000         0b.PK 31.27         
  6.Wiercioch-Wójtowicz                           000         0b.PK 32.38         
  7.Mercik Radwanski                              000         0b.PK 33.21         
  8.Walega Dobrowolski                            000         0b.PK 33.32         
  9.Kostecka Gondek                               000         0b.PK 33.33         
 10.Kaminski Seweryn                              000         0b.PK 38.28         
 11.Ludowska Ludowski                             000         0b.PK 38.54         
 12.Debicka Zembrzycki                            000         0b.PK 40.38         
 13.Zajaczkowska Koralewicz                       000         0b.PK 41.51         
 14.Morgan Trzeciak                               000         0b.PK 51.15         
 15.Malczyk Malczyk                               000         0b.PK 81.58         
 16.Muzyk Mlotek                                  000         1b.PK 29.27         
 17.Gawel Zarnecki                                000         1b.PK 48.53         
 18.Sielawa Jedynak                               000         1b.PK 48.54         
 19.Gogól Gromada                                 000         1b.PK 51.13         
 20.Sierpinska Starostka                          000         1b.PK 66.03         
 21.Piech Pograniczny                             000         5b.PK116.27         
 22.Golonka Janik Piaskowy                        000        10b.PK 44.45         
 
Końcowe wyniki zawodów: B-K         0.0km    0m 27k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Biederman Adrianna                            000         0b.PK 34.07         
  2.Bugaj Katarzyna                               000         0b.PK 38.49         
  3.Szubert Basia                                 000         0b.PK 48.05         
  4.Pajor Natalia                                 000         0b.PK 48.48         
  5.Pajor Sylwia                                  000         0b.PK 49.15         
  6.Witkowska Anna                                000         0b.PK 49.16         
  7.Ludwig Milena                                 000         0b.PK 49.17         
  8.Gadek Katarzyna                               000         0b.PK 49.19         
  9.Bugaj Teresa                                  000         0b.PK 49.24         
 10.Topór Magdalena                               000         0b.PK 52.05         
 11.Kozlowska Maria                               000         0b.PK 52.07         
 12.Kozlowska Olga                                000         0b.PK 52.13         
 13.Bytomska Kamila                               000         0b.PK 74.13         
 14.Massalska Justyna                             000         1b.PK 51.28         
 15.Okulewicz Urszula                             000        10b.PK 97.11         
 
Końcowe wyniki zawodów: B-M         0.0km    0m 27k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dmytrowski Piotr                              000         0b.PK 38.23         
  2.Mamala Piotr                                  000         0b.PK 38.55         
  3.Baran Grzegorz                                000         0b.PK 38.58         
  4.Badzioch Miroslaw                             000         0b.PK 39.01         
  5.Stanek Jerzy                                  000         0b.PK 39.03         
  6.Stasierski Maciej                             000         0b.PK 39.05         
  7.Skorupa Mariusz                               000         0b.PK 41.59         
  8.Jamrozik Maksymilian                          000         0b.PK 42.48         
  9.Jamrozik Krzysiek                             000         0b.PK 42.51         
 10.Dymanus Marcin                                000         0b.PK 42.53         
 11.Szajna Abu                                    000         0b.PK 43.00         
 12.Trestka Patryk                                000         0b.PK 43.45         
 13.Dudek Jakub                                   000         0b.PK 47.09         
 14.Agiejczykk Wojciech                           000         0b.PK 47.11         
 15.Fitrzyk Kamil                                 000         0b.PK 47.15         
 16.Kruszec Jacek                                 000         0b.PK 49.30         
 17.Korpula Grzegorz                              000         0b.PK 50.23         
 18.Domin Tomasz                                  000         0b.PK 56.33         
 19.Bykowski Ryszard                              000         0b.PK 58.48         
 20.Szalach Dominik                               000         0b.PK 59.36         
 21.Szalach Piotr                                 000         0b.PK 61.48         
 22.Pawlusiewicz Tomasz                           000         0b.PK 65.47         
 23.Precikowski Ryszard                           000         0b.PK 81.16         
 
Końcowe wyniki zawodów: C-K         0.0km    0m 36k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Faron Paulina                                 000         0b.PK 38.03         
  2.Wzietek Barbara                               000         0b.PK 47.12         
  3.Kulczycka Dominika                            000         0b.PK 47.38         
  4.Baluta Edyta                                  000         0b.PK 47.44         
  5.Dyzio Kasia                                   000         0b.PK 47.50         
  6.Donczew Anna                                  000         0b.PK 54.29         
  7.Sobas Aleksandra                              000         0b.PK 54.52         
  8.Grabowska Joanna                              000         0b.PK 61.54         
  9.Pater Paula                                   000         0b.PK 78.36         
 10.Topór Monika                                  000         1b.PK 65.11         
 
Końcowe wyniki zawodów: C-M         0.0km    0m 36k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Lubkiewicz Tomasz                             000         0b.PK 32.43         
  2.Garbacik Michal                               000         0b.PK 35.18         
  3.Baran Jan                                     000         0b.PK 35.24         
  4.Legiec Kamil                                  000         0b.PK 36.58         
  5.Dargacz Piotr                                 000         0b.PK 37.21         
  6.Biedermann Marcin                             000         0b.PK 38.04         
  7.Krzysztynski Michal                           000         0b.PK 38.09         
  8.Kuca Kacper                                   000         0b.PK 39.48         
  9.Skorupa Marek                                 000         0b.PK 40.20         
 10.Topór Michal                                  000         0b.PK 40.52         
 11.Kryjomski Jerzy                               000         0b.PK 42.40         
 12.Binkiewicz Bartlomiej                         000         0b.PK 43.01         
 12.Indyka Maciej                                 000         0b.PK 43.01         
 14.Palka Krzysztof                               000         0b.PK 43.43         
 15.Opiola Mariusz                                000         0b.PK 44.31         
 16.Krasuski Marcin                               000         0b.PK 44.55         
 17.Karabin Bartlomiej                            000         0b.PK 46.11         
 18.Wojarski Krzysztof                            000         0b.PK 47.50         
 19.Pacula Mateusz                                000         0b.PK 49.24         
 20.Jachym Pawel                                  000         0b.PK 54.15         
 21.Wiecek Maciej                                 000         0b.PK 54.44         
 22.Forystek Jozef                                000         0b.PK 56.22         
 23.Niessner Piotr                                000         0b.PK 56.23         
 24.Blonski Piotr                                 000         0b.PK 56.49         
 25.Krawczyk Wojciech                             000         0b.PK 59.01         
 26.Litewka Jacek                                 000         0b.PK 59.02         
 27.Mrawczynski Grzegorz                          000         0b.PK 59.04         
 28.Wolak Pawel                                   000         0b.PK 59.05         
 29.Brzekowski Lukasz                             000         0b.PK 59.22         
 30.Wisniewski Pawel                              000         0b.PK 65.29         
 31.Kuryj Marek                                   000         0b.PK 71.29         
 32.Kasza Jaroslaw                                000         0b.PK 73.37         
 33.Wachulec Wladyslaw                            000         0b.PK 76.25         
 34.Czerkawski Waclaw                             000         0b.PK 81.44         
 35.Czyz Bartlomiej                               000         1b.PK 40.22         
 36.Kruczek Stanislaw                             000         1b.PK 76.30         
 37.Dajema Slawomir                               000        14b.PK 25.27