Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                           11.08.2018 14:04:40
                                                                           2.etap
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         4.1km    0m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-65      2-97      3-67      4-71      5-91      6-70      7-41      8-100   
  1 [389] RZEŃCA, Tomasz                          13.13  2.27/1*   4.55/1*   6.23/1*   7.58/1*  10.02/1*  10.57/1*  12.28/1*  13.08/1*  13.13/1* 
    UKS Orientuś Łódź                                    2.27/1*   2.28/1*   1.28/1*   1.35/1*   2.04/7    0.55/1*   1.31/1*   0.40/1*   0.05/1* 
  2 [371] CIUPA, Jan                              16.33  3.13/4    6.20/3    8.29/3   10.37/4   12.27/3   13.38/3   15.35/2   16.26/2   16.33/2  
    UKS Orientuś Łódź                                    3.13/4    3.07/6    2.09/7    2.08/7    1.50/4    1.11/5    1.57/7    0.51/4    0.07/6  
  3 [233] JUNEK, Matouš                           16.43  2.48/2    5.36/2    8.25/2   10.12/2   11.57/2   13.15/2   15.43/3   16.37/3   16.43/3  
    SK Studenec                                          2.48/2    2.48/2    2.49/11   1.47/5    1.45/2    1.18/7    2.28/9    0.54/9    0.06/2  
  4 [197] DOSTÁL, Jorik                           16.51  3.48/8    7.17/8    9.11/6   10.49/6   12.50/4   13.55/4   15.43/3   16.45/4   16.51/4  
    OOB TJ Dukla Praha                                   3.48/8    3.29/11   1.54/6    1.38/2    2.01/6    1.05/3    1.48/4    1.02/11   0.06/2  
  5 [179] VELJAČIK, Jonáš                         17.10  3.40/6    6.53/6    8.40/5   10.35/3   13.14/5   14.19/6   16.09/5   17.01/5   17.10/5  
    OK Sparta Praha                                      3.40/6    3.13/7    1.47/2    1.55/6    2.39/8    1.05/3    1.50/6    0.52/5    0.09/13 
  6 [125] STEFAŃCZAK, Tymon                       17.21  3.40/6    6.29/4    9.11/6   11.45/7   13.18/6   14.18/5   16.25/6   17.14/6   17.21/6  
    MKS MOS Wrocław                                      3.40/6    2.49/3    2.42/10   2.34/10   1.33/1*   1.00/2    2.07/8    0.49/2    0.07/6  
  7 [359] DOMAGAŁA, Jakub                         19.04  3.11/3    6.39/5    8.29/3   10.45/5   14.39/7   16.20/7   18.05/7   18.57/7   19.04/7  
    UKS Grom" Sokolniki"                                 3.11/3    3.28/9    1.50/4    2.16/8    3.54/13   1.41/11   1.45/3    0.52/5    0.07/6  
  8 [274] KUBEČEK, Antonín                        24.22  3.31/5    7.00/7   13.16/10  15.01/9   17.52/9   19.14/8   22.22/8   24.16/8   24.22/8  
    SOS Mamuti z Lipovky                                 3.31/5    3.29/11   6.16/13   1.45/4    2.51/10   1.22/8    3.08/11   1.54/14   0.06/2  
  9 [410] KUCERA, Jakub                           24.26  5.21/10   8.10/10  10.22/8   14.34/8   16.23/8   19.15/9   23.23/9   24.17/9   24.26/9  
    USK Sovicky                                          5.21/10   2.49/3    2.12/9    4.12/13   1.49/3    2.52/13   4.08/14   0.54/9    0.09/13 
 10 [120] KOCIUBA, Wiktor                         24.27 12.10/13  15.13/13  17.00/12  18.44/12  20.38/11  21.51/11  23.31/10  24.21/10  24.27/10 
    MKS MOS Wrocław                                     12.10/13   3.03/5    1.47/2    1.44/3    1.54/5    1.13/6    1.40/2    0.50/3    0.06/2  
 11 [404] BALDRIAN, Josef                         25.08  4.13/9    7.36/9   11.50/9   15.48/10  19.02/10  21.07/10  23.40/11  25.00/11  25.08/11 
    USK Praga                                            4.13/9    3.23/8    4.14/12   3.58/12   3.14/11   2.05/12   2.33/10   1.20/13   0.08/12 
 12 [393] TREPCZYŃSKI, Franciszek                 33.11  8.13/12  12.33/12  14.42/11  17.37/11  20.52/12  28.13/12  31.56/12  33.04/12  33.11/12 
    UKS Orientuś Łódź                                    8.13/12   4.20/14   2.09/7    2.55/11   3.15/12   7.21/14   3.43/12   1.08/12   0.07/6  
 13 [21] KAŻMIERCZAK, jakub                       36.56  7.53/11  11.31/11  19.51/13  28.04/13  30.45/13  32.12/13  35.57/13  36.49/13  36.56/13 
    BUKOS                                                7.53/11   3.38/13   8.20/14   8.13/14   2.41/9    1.27/9    3.45/13   0.52/5    0.07/6  
 14 [27] SFORA, Krystian                          41.09 25.09/14  28.37/14  30.28/14  32.48/14  36.43/14  38.21/14  40.09/14  41.02/14  41.09/14 
    BUKOS                                               25.09/14   3.28/9    1.51/5    2.20/9    3.55/14   1.38/10   1.48/4    0.53/8    0.07/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        3.9km    0m 7k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-94      2-65      3-95      4-91      5-70      6-41      7-100   
  1 [257] HORÁČEK, Jáchym                     14.57 0b.PK  1.38/3    3.27/1*   7.46/1*  10.27/1*  11.28/1*  14.05/1*  14.50/1*  14.57/1* 
    Slavia Liberec orienteering                          1.38/3    1.49/1*   4.19/2    2.41/3    1.01/2    2.37/2    0.45/1*   0.07/2  
  2 [360] MARSZAŁEK, Dawid                    15.15 0b.PK  1.55/5    4.22/3    8.21/2   10.30/2   11.41/2   14.10/2   15.07/2   15.15/2  
    UKS Kometa Gliwice                                   1.55/5    2.27/4    3.59/1*   2.09/2    1.11/4    2.29/1*   0.57/4    0.08/4  
  3 [147] MICHAŁ, Jończy                      18.08 0b.PK  1.40/4    3.31/2    8.48/3   12.39/4   13.41/3   17.09/3   17.59/3   18.08/3  
    MKS Paulinum Jelenia Góra                            1.40/4    1.51/2    5.17/5    3.51/4    1.02/3    3.28/6    0.50/2    0.09/5  
  4 [364] PACHNIK, Antoni                     20.03 0b.PK  1.33/2    6.05/6   10.26/5   12.27/3   16.10/5   18.49/4   19.54/4   20.03/4  
    UKS Orientpark Iwiny                                 1.33/2    4.32/6    4.21/3    2.01/1*   3.43/6    2.39/3    1.05/6    0.09/5  
  5 [235] JUNEK, Šimon                        20.06 0b.PK  1.30/1*   4.22/3    9.24/4   14.44/5   15.40/4   19.03/5   20.00/5   20.06/5  
    SK Studenec                                          1.30/1*   2.52/5    5.02/4    5.20/7    0.56/1*   3.23/5    0.57/4    0.06/1* 
  6 [160] JANATA, Matěj                       24.58 0b.PK  2.28/7    4.26/5   14.23/6   18.22/6   20.46/6   23.55/6   24.51/6   24.58/6  
    Oddíl OB Kotlářka, zs                                2.28/7    1.58/3    9.57/7    3.59/6    2.24/5    3.09/4    0.56/3    0.07/2  
  7 [308] MAREK, STEFAŃSKI                    32.08 0b.PK  2.16/6   12.19/7   17.40/7   21.36/7   26.23/7   30.45/7   31.57/7   32.08/7  
    UKS Arkady Raszków                                   2.16/6   10.03/7    5.21/6    3.56/5    4.47/7    4.22/7    1.12/7    0.11/7  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         6.8km    0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-74      2-32      3-97      4-38      5-73      6-39      7-76      8-70      9-41     10-100   
                                     
  1 [324] KREMPIŃSKI, Franciszek                  23.02  2.58/4    4.01/3    7.01/3   10.25/2   13.51/2   17.20/1*  19.09/1*  20.38/1*  22.12/1*  22.57/1* 
    UKS Azymut Pabianice                                 2.58/4    1.03/4    3.00/3    3.24/2    3.26/5    3.29/3    1.49/1*   1.29/3    1.34/2    0.45/1* 
                                                        23.02/1* 
                                                         0.05/1* 
  2 [300] ŁĄCKI, Jakub                            24.02  2.34/2    3.36/2    6.58/2   11.08/3   14.14/3   18.15/2   20.25/2   21.33/2   23.07/2   23.56/2  
    Uczniowski Klub Sportowy                             2.34/2    1.02/3    3.22/4    4.10/3    3.06/4    4.01/7    2.10/4    1.08/2    1.34/2    0.49/3  
                                                        24.02/2  
                                                         0.06/2  
  3 [366] PACHNIK, Jędrzej                        24.17  2.31/1*   3.26/1*   6.16/1*   9.12/1*  11.35/1*  18.33/3   20.53/3   21.50/3   23.17/3   24.11/3  
    UKS Orientpark Iwiny                                 2.31/1*   0.55/2    2.50/1*   2.56/1*   2.23/1*   6.58/12   2.20/5    0.57/1*   1.27/1*   0.54/5  
                                                        24.17/3  
                                                         0.06/2  
  4 [88] KLAKLA, Kacper                           30.18  3.25/5    4.54/4    8.52/4   14.48/6   19.05/4   22.35/4   25.11/5   27.00/4   29.13/4   30.10/4  
    KS Kościelec Chrzanów                                3.25/5    1.29/8    3.58/7    5.56/9    4.17/8    3.30/4    2.36/8    1.49/6    2.13/5    0.57/8  
                                                        30.18/4  
                                                         0.08/12 
  5 [334] WIŚNIEWSKI, Jakub                       30.42  3.29/6    5.02/5    9.56/6   14.43/5   19.37/5   22.42/5   25.07/4   27.27/5   29.41/5   30.35/5  
    UKS Azymut Pabianice                                 3.29/6    1.33/9    4.54/13   4.47/7    4.54/11   3.05/2    2.25/6    2.20/12   2.14/6    0.54/5  
                                                        30.42/5  
                                                         0.07/7  
  6 [122] KURZYP, Michał                          34.11  6.18/13   8.09/13  12.30/13  16.46/7   19.40/6   26.40/6   28.46/6   30.42/6   33.11/6   34.04/6  
    MKS MOS Wrocław                                      6.18/13   1.51/14   4.21/9    4.16/4    2.54/3    7.00/13   2.06/3    1.56/8    2.29/9    0.53/4  
                                                        34.11/6  
                                                         0.07/7  
  7 [332] SZTRANEK, Maciej                        34.30 14.20/15  15.11/15  18.09/15  22.50/15  25.28/14  28.21/9   30.26/9   31.59/8   33.33/7   34.21/7  
    UKS Azymut Pabianice                                14.20/15   0.51/1*   2.58/2    4.41/6    2.38/2    2.53/1*   2.05/2    1.33/4    1.34/2    0.48/2  
                                                        34.30/7  
                                                         0.09/14 
  8 [337] BIAŁASIK, Bartosz                       35.24  4.18/10   6.00/8   11.35/11  18.40/11  23.00/10  27.02/7   29.36/7   31.48/7   34.14/8   35.18/8  
    UKS Dąb Leszno                                       4.18/10   1.42/11   5.35/15   7.05/13   4.20/10   4.02/8    2.34/7    2.12/11   2.26/8    1.04/13 
                                                        35.24/8  
                                                         0.06/2  
  9 [335] WOLSKI, Igor                            35.40  2.52/3    7.47/12  11.11/10  17.09/9   23.54/12  27.25/8   30.11/8   32.16/9   34.40/9   35.34/9  
    UKS Azymut Pabianice                                 2.52/3    4.55/16   3.24/5    5.58/10   6.45/15   3.31/5    2.46/9    2.05/9    2.24/7    0.54/5  
                                                        35.40/9  
                                                         0.06/2  
 10 [48] MICHALCZAK, Paweł                        37.07  4.04/9    6.32/9   10.26/8   17.23/10  21.24/8   28.21/9   31.08/10  32.55/10  35.59/10  37.00/10 
    HKS Azymut Mochy                                     4.04/9    2.28/15   3.54/6    6.57/11   4.01/7    6.57/11   2.47/11   1.47/5    3.04/15   1.01/11 
                                                        37.07/10 
                                                         0.07/7  
 11 [53] MURAWSKI, Rafał                          37.20  4.50/11   6.32/9   11.03/9   20.51/13  25.08/13  28.49/11  31.35/11  33.45/11  36.16/11  37.14/11 
    HKS Azymut Mochy                                     4.50/11   1.42/11   4.31/10   9.48/14   4.17/8    3.41/6    2.46/9    2.10/10   2.31/11   0.58/10 
                                                        37.20/11 
                                                         0.06/2  
 12 [135] ZŁOTOWSKI, Michał                       39.06  6.59/14   8.22/14  12.39/14  19.38/12  23.21/11  30.11/12  33.09/12  34.59/12  38.02/12  38.59/12 
    MKS MOS Wrocław                                      6.59/14   1.23/6    4.17/8    6.59/12   3.43/6    6.50/10   2.58/12   1.50/7    3.03/14   0.57/8  
                                                        39.06/12 
                                                         0.07/7  
 13 [310] PAWEŁ, WDOWCZYK                         42.47  3.30/7    5.10/6   10.05/7   14.41/4   20.42/7   30.27/13  34.40/13  38.25/13  40.57/13  42.04/13 
    UKS Arkady Raszków                                   3.30/7    1.40/10   4.55/14   4.36/5    6.01/13   9.45/15   4.13/14   3.45/15   2.32/12   1.07/15 
                                                        42.47/13 
                                                         0.43/16 
 14 [309] JAN, KRÓL                               44.50  5.35/12   7.19/11  12.04/12  16.54/8   22.49/9   32.36/14  36.41/14  40.29/14  43.16/14  44.17/14 
    UKS Arkady Raszków                                   5.35/12   1.44/13   4.45/12   4.50/8    5.55/12   9.47/16   4.05/13   3.48/16   2.47/13   1.01/11 
                                                        44.50/14 
                                                         0.33/15 
 15 [390] SŁOMCZYŃSKI, Filip                      47.39  4.00/8    5.17/7    9.48/5   21.27/14  27.56/15  34.39/15  41.15/15  43.58/15  46.27/15  47.31/15 
    UKS Orientuś Łódź                                    4.00/8    1.17/5    4.31/10  11.39/15   6.29/14   6.43/9    6.36/15   2.43/13   2.29/9    1.04/13 
                                                        47.39/15 
                                                         0.08/12 
 16 [19] JAKUBCZAK, Szymon                        80.31 17.19/16  18.44/16  25.20/16  38.12/16  55.14/16  62.20/16  70.34/16  73.17/16  78.19/16  80.24/16 
    BUKOS                                               17.19/16   1.25/7    6.36/16  12.52/16  17.02/16   7.06/14   8.14/16   2.43/13   5.02/16   2.05/16 
                                                        80.31/16 
                                                         0.07/7  
    [397] MŁYNARCZYK, Maksymilian             NKL-bPK   18.30/    19.33/    23.32/    27.03/    32.09/    36.18/    39.41/    42.12/         /    45.54/   
    UKS Orientuś Łódź                                   18.30/     1.03/     3.59/     3.31/     5.06/     4.09/     3.23/     2.31/         /         /   
                                                        46.00/   
                                                         0.06/   
    [94] ZYCHOWICZ, Krystian                  DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KS Kościelec Chrzanów                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
    [136] MIKOŁAJ, Wilk                       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Paulinum Jelenia Góra                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
    [141] MIŁOSZ, Jurczak                     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Paulinum Jelenia Góra                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         4.8km    0m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-78      2-77      3-38      4-36      5-60      6-40      7-41      8-42      9-54     10-56    
                                      11-100   
  1 [255] BEDNAŘÍK, Vilém                         30.01  1.56/1*   4.54/2    8.40/2   11.28/1*  15.12/1*  19.36/1*  21.24/1*  25.11/1*  27.15/1*  28.04/1* 
    Slavia Liberec Orienteering                          1.56/1*   2.58/2    3.46/3    2.48/1*   3.44/1*   4.24/1*   1.48/2    3.47/1*   2.04/1*   0.49/3  
                                                        29.55/1*  30.01/1* 
                                                         1.51/4    0.06/1* 
  2 [405] BALDRIAN, Tomas                         37.48  2.06/3    5.08/3    9.51/3   13.46/3   17.34/3   23.44/2   25.26/2   30.24/2   34.44/2   35.33/2  
    USK Praga                                            2.06/3    3.02/3    4.43/5    3.55/9    3.48/2    6.10/2    1.42/1*   4.58/3    4.20/6    0.49/3  
                                                        37.40/2   37.48/2  
                                                         2.07/5    0.08/11 
  3 [383] LISIAK, Adam                            40.11  2.04/2    4.37/1*   8.11/1*  12.19/2   16.47/2   27.19/3   29.21/3   34.14/3   37.05/3   37.57/3  
    UKS Orientuś Łódź                                    2.04/2    2.33/1*   3.34/1*   4.08/13   4.28/3   10.32/12   2.02/4    4.53/2    2.51/2    0.52/6  
                                                        40.05/3   40.11/3  
                                                         2.08/8    0.06/1* 
  4 [475] WÓJCIK, Paweł                           49.59  4.15/10   7.19/7   12.31/6   15.44/5   27.34/6   34.37/4   37.09/4   42.29/4   47.16/4   48.06/4  
    WKS Wawel Kraków                                     4.15/10   3.04/4    5.12/7    3.13/4   11.50/10   7.03/6    2.32/7    5.20/6    4.47/8    0.50/5  
                                                        49.52/4   49.59/4  
                                                         1.46/2    0.07/7  
  5 [115] WAŻNY, Artur                            51.38  5.33/13  12.40/14  16.15/11  20.22/11  24.53/4   35.22/6   37.35/5   42.47/5   48.11/5   49.09/5  
    MKS MOS Wrocław                                      5.33/13   7.07/13   3.35/2    4.07/12   4.31/4   10.29/11   2.13/5    5.12/5    5.24/9    0.58/10 
                                                        51.31/5   51.38/5  
                                                         2.22/12   0.07/7  
  6 [362] MARSZAŁEK, Patryk                       51.56  2.24/4    5.46/4   10.56/4   14.01/4   29.37/10  36.28/7   39.07/7   44.31/6   49.15/6   50.07/6  
    UKS Kometa Gliwice                                   2.24/4    3.22/7    5.10/6    3.05/3   15.36/12   6.51/5    2.39/9    5.24/7    4.44/7    0.52/6  
                                                        51.50/6   51.56/6  
                                                         1.43/1*   0.06/1* 
  7 [330] SIEROŃ, Karol                           55.20  5.26/12   8.37/10  16.58/12  20.51/12  28.05/9   39.04/10  42.08/10  49.00/11  52.15/7   53.07/7  
    UKS Azymut Pabianice                                 5.26/12   3.11/5    8.21/12   3.53/8    7.14/7   10.59/13   3.04/12   6.52/8    3.15/4    0.52/6  
                                                        55.14/7   55.20/7  
                                                         2.07/5    0.06/1* 
  8 [45] GÓRNIACZYK, Michał                       55.58  2.29/5   11.17/13  24.02/14  27.28/14  32.58/12  41.19/11  43.41/11  48.42/10  52.39/8   53.34/8  
    HKS Azymut Mochy                                     2.29/5    8.48/14  12.45/14   3.26/6    5.30/6    8.21/7    2.22/6    5.01/4    3.57/5    0.55/9  
                                                        55.51/8   55.58/8  
                                                         2.17/10   0.07/7  
  9 [312] KACPER, OCZKOWSKI                       56.12  2.33/6    6.38/6   11.58/5   15.54/6   26.13/5   35.10/5   38.02/6   45.03/7   52.51/9   53.57/9  
    UKS Arkady Raszków                                   2.33/6    4.05/9    5.20/8    3.56/10  10.19/9    8.57/8    2.52/11   7.01/9    7.48/12   1.06/12 
                                                        56.04/9   56.12/9  
                                                         2.07/5    0.08/11 
 10 [311] MICHAŁ, SZCZĘSNY                        58.49  4.23/11   8.58/11  14.21/7   18.10/9   27.59/8   37.12/8   40.00/8   47.05/8   54.28/10  55.51/10 
    UKS Arkady Raszków                                   4.23/11   4.35/12   5.23/9    3.49/7    9.49/8    9.13/9    2.48/10   7.05/10   7.23/11   1.23/13 
                                                        58.41/10  58.49/10 
                                                         2.50/14   0.08/11 
 11 [90] MIŚKÓW, Krzysztof                        59.54  3.54/9    8.09/9   18.42/13  22.41/13  27.47/7   37.25/9   40.33/9   48.33/9   57.14/11  58.00/11 
    KS Kościelec Chrzanów                                3.54/9    4.15/10  10.33/13   3.59/11   5.06/5    9.38/10   3.08/13   8.00/12   8.41/14   0.46/2  
                                                        59.48/11  59.54/11 
                                                         1.48/3    0.06/1* 
 12 [458] ŻESŁAWSKI, Mateusz                      67.33  3.08/8    6.22/5   14.33/8   17.37/7   45.48/14  52.09/14  54.06/14  61.24/13  64.30/12  65.14/12 
    WKS Wawel                                            3.08/8    3.14/6    8.11/11   3.04/2   28.11/14   6.21/3    1.57/3    7.18/11   3.06/3    0.44/1* 
                                                        67.26/12  67.33/12 
                                                         2.12/9    0.07/7  
 13 [151] MAŁECKI, Marcel                         72.47  6.28/14  10.25/12  14.52/10  18.07/8   41.51/13  48.36/13  51.10/12  60.57/12  69.22/13  70.21/13 
    MUKS Junior Ochędzyn                                 6.28/14   3.57/8    4.27/4    3.15/5   23.44/13   6.45/4    2.34/8    9.47/13   8.25/13   0.59/11 
                                                        72.41/13  72.47/13 
                                                         2.20/11   0.06/1* 
 14 [457] ŻESŁAWSKI, Jakub                        77.18  3.03/7    7.19/7   14.35/9   19.47/10  31.54/11  48.07/12  53.05/13  66.27/14  73.13/14  74.48/14 
    WKS Wawel                                            3.03/7    4.16/11   7.16/10   5.12/14  12.07/11  16.13/14   4.58/14  13.22/14   6.46/10   1.35/14 
                                                        77.10/14  77.18/14 
                                                         2.22/12   0.08/11 
    [143] DOMINIK, Królikowski                DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Paulinum Jelenia Góra                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /   
                                                             /         /   
    [402] ZABORIL, Ondrej                     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Uruguay orienteering                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /   
                                                             /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         6.9km    0m 13k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-32      2-34      3-58      4-80      5-37      6-60      7-81      8-41      9-42     10-43    
                                      11-90     12-54     13-100   
  1 [110] PETERKA, Jakub                          33.36  2.08/1*   5.50/1*   6.51/1*   8.37/1*  11.46/1*  15.51/1*  19.20/1*  21.35/1*  25.33/1*  27.33/1* 
    Loko Liberec                                         2.08/1*   3.42/1*   1.01/1*   1.46/3    3.09/6    4.05/5    3.29/3    2.15/4    3.58/1*   2.00/6  
                                                        29.10/1*  31.04/1*  33.30/1*  33.36/1* 
                                                         1.37/1*   1.54/3    2.26/7    0.06/9  
  2 [57] PATEREK, Mikołaj                         37.39  2.28/4    6.13/2    7.26/2    9.22/2   12.30/2   16.12/2   20.12/3   22.48/3   28.20/2   30.13/2  
    HKS Azymut Mochy                                     2.28/4    3.45/2    1.13/5    1.56/5    3.08/4    3.42/3    4.00/4    2.36/7    5.32/6    1.53/3  
                                                        32.19/2   35.08/2   37.34/2   37.39/2  
                                                         2.06/3    2.49/7    2.26/7    0.05/1* 
  3 [209] ŠTREGL, Matyáš                          38.35  2.32/6    6.53/4    8.38/5   10.19/3   13.27/3   16.48/3   19.54/2   22.05/2   28.56/3   30.49/3  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí                              2.32/6    4.21/4    1.45/11   1.41/1*   3.08/4    3.21/1*   3.06/2    2.11/2    6.51/14   1.53/3  
                                                        34.31/3   36.20/3   38.29/3   38.35/3  
                                                         3.42/8    1.49/1*   2.09/1*   0.06/9  
  4 [140] PACHNIK, Stanisław                      40.38  2.19/2    7.57/7   10.40/10  12.23/8   15.21/5   18.52/4   21.46/4   23.57/4   30.49/4   32.44/4  
    MKS Paulinum Jelenia Góra                            2.19/2    5.38/10   2.43/17   1.43/2    2.58/2    3.31/2    2.54/1*   2.11/2    6.52/15   1.55/5  
                                                        36.33/4   38.22/4   40.32/4   40.38/4  
                                                         3.49/9    1.49/1*   2.10/2    0.06/9  
  5 [386] NOWAK, Michał                           43.42  3.58/17   8.31/10   9.37/8   11.38/6   15.37/6   19.25/5   23.57/5   27.30/5   31.44/5   35.05/5  
    UKS Orientuś Łódź                                    3.58/17   4.33/6    1.06/4    2.01/6    3.59/9    3.48/4    4.32/7    3.33/16   4.14/2    3.21/13 
                                                        38.00/5   41.09/5   43.37/5   43.42/5  
                                                         2.55/5    3.09/14   2.28/9    0.05/1* 
  6 [331] SZTRANEK, Jan                           47.00  2.31/5    6.28/3    7.44/3   12.25/9   15.52/7   20.46/6   28.12/7   30.17/6   36.46/7   38.57/6  
    UKS Azymut Pabianice                                 2.31/5    3.57/3    1.16/8    4.41/15   3.27/8    4.54/8    7.26/17   2.05/1*   6.29/11   2.11/7  
                                                        42.29/7   44.30/6   46.53/6   47.00/6  
                                                         3.32/6    2.01/4    2.23/5    0.07/15 
  7 [441] ŁAGODA, Franciszek                      47.29  2.48/7   10.08/13  14.36/18  16.26/15  19.33/11  26.13/12  30.16/10  32.51/10  38.29/8   40.18/8  
    WKS Śląsk Wrocław                                    2.48/7    7.20/14   4.28/18   1.50/4    3.07/3    6.40/12   4.03/5    2.35/6    5.38/7    1.49/1* 
                                                        42.11/6   45.11/7   47.24/7   47.29/7  
                                                         1.53/2    3.00/12   2.13/3    0.05/1* 
  8 [106] BRADAC, David                           49.49  3.34/13   8.17/8    9.21/7   11.23/4   18.10/10  22.55/8   28.42/8   31.41/9   39.49/12  42.14/11 
    Loko Liberec                                         3.34/13   4.43/9    1.04/2    2.02/7    6.47/14   4.45/7    5.47/13   2.59/10   8.08/17   2.25/8  
                                                        44.28/9   47.18/9   49.43/8   49.49/8  
                                                         2.14/4    2.50/8    2.25/6    0.06/9  
  9 [450] TOBOREK, Jakub                          50.06  2.54/9    9.38/11  10.51/11  13.31/10  17.40/8   22.52/7   27.55/6   31.05/7   35.49/6   39.53/7  
    WKS Śląsk Wrocław                                    2.54/9    6.44/12   1.13/5    2.40/10   4.09/10   5.12/9    5.03/11   3.10/13   4.44/3    4.04/15 
                                                        44.18/8   47.08/8   49.59/9   50.06/9  
                                                         4.25/14   2.50/8    2.51/13   0.07/15 
 10 [] SOBIŃSKI, Adrian                           50.22  3.57/16  11.56/17  13.00/15  15.08/12  18.02/9   24.17/9   28.56/9   31.39/8   39.02/9   41.51/10 
    MKS Paulinum Jelenia Góra                            3.57/16   7.59/16   1.04/2    2.08/9    2.54/1*   6.15/10   4.39/8    2.43/8    7.23/16   2.49/10 
                                                        45.42/10  47.55/10  50.17/10  50.22/10 
                                                         3.51/10   2.13/5    2.22/4    0.05/1* 
 11 [367] BARTOS, Zbigniew                        51.52  2.50/8    7.24/6    8.37/4   11.25/5   21.24/14  25.42/11  31.02/12  34.08/12  39.03/10  41.50/9  
    UKS Orientuś Łódź                                    2.50/8    4.34/7    1.13/5    2.48/12   9.59/18   4.18/6    5.20/12   3.06/11   4.55/4    2.47/9  
                                                        46.09/11  48.52/11  51.47/11  51.52/11 
                                                         4.19/12   2.43/6    2.55/14   0.05/1* 
 12 [29] SMEKTAŁA, Patryk                         52.47  3.52/15   8.18/9    9.40/9   11.44/7   15.09/4   25.39/10  30.27/11  33.10/11  39.05/11  42.19/12 
    BUKOS                                                3.52/15   4.26/5    1.22/9    2.04/8    3.25/7   10.30/14   4.48/9    2.43/8    5.55/9    3.14/11 
                                                        46.50/12  49.43/12  52.40/12  52.47/12 
                                                         4.31/16   2.53/10   2.57/15   0.07/15 
 13 [381] LEDZION, Piotr                          57.27  2.21/3    6.55/5    8.50/6   13.31/10  21.37/15  31.40/15  35.52/13  38.08/13  44.51/14  46.42/13 
    UKS Orientuś Łódź                                    2.21/3    4.34/7    1.55/13   4.41/15   8.06/16  10.03/13   4.12/6    2.16/5    6.43/12   1.51/2  
                                                        50.46/13  54.37/13  57.22/13  57.27/13 
                                                         4.04/11   3.51/17   2.45/12   0.05/1* 
 14 [] HEJNA, Hynek                               59.31  4.09/18  11.25/15  12.58/14  15.44/13  20.46/13  31.31/14  36.20/14  39.28/14  44.48/13  48.18/14 
    Loko Liberec                                         4.09/18   7.16/13   1.33/10   2.46/11   5.02/13  10.45/15   4.49/10   3.08/12   5.20/5    3.30/14 
                                                        52.37/14  55.30/14  59.26/14  59.31/14 
                                                         4.19/12   2.53/10   3.56/18   0.05/1* 
 15 [391] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy                     67.05  3.50/14   9.46/12  12.21/12  17.44/17  24.36/17  31.07/13  37.59/15  42.38/15  51.36/15  55.49/15 
    UKS Orientuś Łódź                                    3.50/14   5.56/11   2.35/16   5.23/17   6.52/15   6.31/11   6.52/15   4.39/18   8.58/18   4.13/16 
                                                        59.30/15  63.07/15  66.57/15  67.05/15 
                                                         3.41/7    3.37/16   3.50/16   0.08/18 
 16 [448] STRUGAREK, Łukasz                       72.31  2.55/10  12.33/18  14.34/17  20.11/18  28.23/18  41.00/18  49.45/18  53.08/18  58.59/18  62.16/16 
    WKS Śląsk Wrocław                                    2.55/10   9.38/18   2.01/14   5.37/18   8.12/17  12.37/16   8.45/18   3.23/15   5.51/8    3.17/12 
                                                        66.46/16  69.48/16  72.25/16  72.31/16 
                                                         4.30/15   3.02/13   2.37/11   0.06/9  
 17 [436] KĘDZIERSKI, Nataniel                    84.31  3.27/11  11.03/14  12.49/13  16.11/14  20.27/12  37.42/16  44.22/16  47.57/16  54.24/16  64.53/17 
    WKS Śląsk Wrocław                                    3.27/11   7.36/15   1.46/12   3.22/13   4.16/11  17.15/17   6.40/14   3.35/17   6.27/10  10.29/17 
                                                        77.09/17  80.32/17  84.25/17  84.31/17 
                                                        12.16/17   3.23/15   3.53/17   0.06/9  
 18 [445] PLEZIA, Mikołaj                         87.09  3.29/12  11.44/16  14.00/16  17.28/16  22.04/16  39.22/17  46.17/17  49.35/17  56.18/17  66.50/18 
    WKS Śląsk Wrocław                                    3.29/12   8.15/17   2.16/15   3.28/14   4.36/12  17.18/18   6.55/16   3.18/14   6.43/12  10.32/18 
                                                        79.24/18  84.30/18  87.04/18  87.09/18 
                                                        12.34/18   5.06/18   2.34/10   0.05/1* 
    [437] KURZYP, Stanisław                   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk Wrocław                                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         7.8km    0m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-77      2-80      3-55      4-35      5-60      6-81      7-41      8-62      9-51     10-47    
                                      11-49     12-46     13-45     14-64     15-82     16-56     17-100   
  1 [107] BRADAC, Jakub                           51.12  3.43/3    6.58/3    8.15/2   11.14/1*  13.06/1*  18.08/1*  20.11/1*  25.12/1*  33.31/1*  35.41/2  
    Loko Liberec                                         3.43/3    3.15/2    1.17/2    2.59/1*   1.52/2    5.02/3    2.03/1*   5.01/5    8.19/4    2.10/3  
                                                        37.04/2   39.22/2   41.56/2   45.15/2   47.55/1*  49.09/1*  51.05/1*  51.12/1* 
                                                         1.23/3    2.18/3    2.34/5    3.19/5    2.40/2    1.14/3    1.56/4    0.07/4  
  2 [373] DEREDOS, Bruno                          51.27  3.39/2    6.47/2    8.26/3   13.45/2   15.59/2   19.34/2   21.47/2   25.21/2   33.34/2   35.14/1* 
    UKS Orientuś Łódź                                    3.39/2    3.08/1*   1.39/3    5.19/4    2.14/3    3.35/1*   2.13/2    3.34/1*   8.13/3    1.40/1* 
                                                        36.23/1*  38.14/1*  39.31/1*  42.07/1*  48.30/2   49.32/2   51.22/2   51.27/2  
                                                         1.09/1*   1.51/1*   1.17/1*   2.36/1*   6.23/4    1.02/1*   1.50/1*   0.05/1* 
  3 [315] HUBA, Karol                             56.18  4.01/4    7.23/4   11.05/4   14.31/4   16.54/4   20.47/3   23.20/3   26.56/3   34.46/3   37.37/3  
    UKS Azymut Dębów                                     4.01/4    3.22/4    3.42/5    3.26/2    2.23/4    3.53/2    2.33/4    3.36/2    7.50/2    2.51/4  
                                                        39.13/3   41.20/3   42.58/3   46.09/3   53.03/3   54.19/3   56.13/3   56.18/3  
                                                         1.36/5    2.07/2    1.38/2    3.11/4    6.54/5    1.16/4    1.54/3    0.05/1* 
  4 [446] ROSŁANIEC, Mateusz                      58.48  3.08/1*   6.29/1*   7.41/1*  14.30/3   16.19/3   25.39/4   28.10/4   33.07/4   40.52/4   42.42/4  
    WKS Śląsk Wrocław                                    3.08/1*   3.21/3    1.12/1*   6.49/5    1.49/1*   9.20/5    2.31/3    4.57/4    7.45/1*   1.50/2  
                                                        43.52/4   46.55/4   48.49/4   51.46/4   55.41/4   56.52/4   58.43/4   58.48/4  
                                                         1.10/2    3.03/4    1.54/3    2.57/2    3.55/3    1.11/2    1.51/2    0.05/1* 
  5 [438] LEDNIOWSKI, Filip                       69.37  5.46/5    9.14/5   12.15/5   17.26/5   20.48/5   26.41/5   29.38/5   33.55/5   47.39/5   52.56/5  
    WKS Śląsk Wrocław                                    5.46/5    3.28/5    3.01/4    5.11/3    3.22/5    5.53/4    2.57/5    4.17/3   13.44/5    5.17/5  
                                                        54.28/5   58.26/5   60.28/5   63.38/5   66.07/5   67.27/5   69.30/5   69.37/5  
                                                         1.32/4    3.58/5    2.02/4    3.10/3    2.29/1*   1.20/5    2.03/5    0.07/4  
    [145]  PAWŁOWICZ, Bruno                   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Paulinum Jelenia Góra                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /   
    [202] ZABORIL, Vojtech                    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OOB TJ Turnov                                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /   
    [432] CZAPLIŃSKI, Jakub                   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk Wrocław                                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20         7.8km    0m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-77      2-80      3-55      4-35      5-60      6-81      7-41      8-62      9-51     10-47    
                                      11-49     12-46     13-45     14-64     15-82     16-56     17-100   
  1 [318] KRUK, Michał                            49.20  3.54/1*   7.40/1*   9.39/1*  13.02/1*  15.21/1*  19.32/1*  21.51/1*  26.12/1*  33.45/1*  35.47/1* 
    UKS Azymut Dębów                                     3.54/1*   3.46/2    1.59/2    3.23/1*   2.19/1*   4.11/1*   2.19/1*   4.21/1*   7.33/1*   2.02/2  
                                                        37.18/1*  40.03/1*  41.40/1*  44.06/1*  46.16/1*  47.30/1*  49.14/1*  49.20/1* 
                                                         1.31/2    2.45/2    1.37/2    2.26/1*   2.10/1*   1.14/1*   1.44/1*   0.06/1* 
  2 [472] TOPÓR, Michał                           57.12  5.05/2    8.24/2    9.51/2   13.46/2   16.11/2   21.36/2   24.06/2   29.09/2   41.20/2   43.02/2  
    WKS Wawel Kraków                                     5.05/2    3.19/1*   1.27/1*   3.55/2    2.25/2    5.25/2    2.30/2    5.03/2   12.11/2    1.42/1* 
                                                        44.12/2   46.09/2   47.28/2   50.15/2   53.51/2   55.09/2   57.06/2   57.12/2  
                                                         1.10/1*   1.57/1*   1.19/1*   2.47/2    3.36/2    1.18/2    1.57/2    0.06/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E        7.6km    0m 25k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-32      3-33      4-34      5-59      6-37      7-36      8-93      9-39     10-40    
                                      11-41     12-42     13-43     14-44     15-45     16-46     17-47     18-48     19-49     20-50    
                                      21-51     22-52     23-53     24-54     25-100   
  1 [271] ŠKODA, Jakub                            44.00  1.50/21   2.47/11   5.08/4    6.50/3    9.56/2   12.14/2   12.56/2   14.40/2   16.27/2   18.00/1* 
    Slavia Liberec Orienteering                          1.50/21   0.57/5    2.21/1*   1.42/2    3.06/4    2.18/3    0.42/8    1.44/4    1.47/5    1.33/6  
                                                        19.10/1*  21.55/1*  23.26/1*  25.10/1*  28.09/1*  29.26/1*  31.40/1*  32.16/1*  33.05/1*  34.03/1* 
                                                         1.10/6    2.45/2    1.31/3    1.44/3    2.59/7    1.17/2    2.14/14   0.36/4    0.49/1*   0.58/6  
                                                        35.22/1*  36.15/1*  38.29/1*  41.45/1*  43.54/1*  44.00/1* 
                                                         1.19/1*   0.53/1*   2.14/6    3.16/9    2.09/6    0.06/10 
  2 [258] HORÁČEK, Michal                         44.48  2.08/26   3.08/20   5.43/8    7.29/7   10.30/5   12.57/5   13.34/4   15.14/3   17.13/3   18.32/2  
    Slavia Liberec orienteering                          2.08/26   1.00/7    2.35/5    1.46/3    3.01/3    2.27/8    0.37/2    1.40/1*   1.59/11   1.19/1* 
                                                        19.37/2   22.13/2   24.00/2   25.52/2   28.46/2   30.20/2   32.16/2   32.52/2   33.44/2   34.32/2  
                                                         1.05/2    2.36/1*   1.47/14   1.52/6    2.54/5    1.34/9    1.56/6    0.36/4    0.52/5    0.48/1* 
                                                        36.01/2   37.30/2   39.31/2   42.16/2   44.42/2   44.48/2  
                                                         1.29/5    1.29/27   2.01/2    2.45/2    2.26/19   0.06/10 
  3 [237] HIRS, Otakar                            44.49  1.39/12   2.30/1*   4.54/1*   6.40/2   10.21/3   12.55/4   13.35/5   15.28/4   17.22/4   18.52/4  
    SK Zaboveresky Brno                                  1.39/12   0.51/1*   2.24/3    1.46/3    3.41/13   2.34/10   0.40/5    1.53/5    1.54/6    1.30/5  
                                                        19.54/4   23.05/4   24.42/4   27.25/4   29.58/4   31.08/3   32.48/3   33.21/3   34.31/4   35.19/4  
                                                         1.02/1*   3.11/7    1.37/6    2.43/17   2.33/1*   1.10/1*   1.40/1*   0.33/1*   1.10/21   0.48/1* 
                                                        36.44/4   37.38/3   39.35/3   42.47/3   44.44/3   44.49/3  
                                                         1.25/2    0.54/2    1.57/1*   3.12/8    1.57/3    0.05/1* 
  4 [230] SEDIVY, Jan                             45.08  1.36/9    2.36/7    4.57/2    6.36/1*   9.31/1*  11.45/1*  12.23/1*  14.26/1*  16.07/1*  18.42/3  
    SK Praga                                             1.36/9    1.00/7    2.21/1*   1.39/1*   2.55/1*   2.14/2    0.38/3    2.03/10   1.41/3    2.35/30 
                                                        19.50/3   22.51/3   24.11/3   26.55/3   29.48/3   31.08/3   32.54/4   33.29/4   34.19/3   35.07/3  
                                                         1.08/5    3.01/6    1.20/1*   2.44/18   2.53/4    1.20/4    1.46/3    0.35/2    0.50/2    0.48/1* 
                                                        36.32/3   38.01/4   40.31/4   43.03/4   44.56/4   45.08/4  
                                                         1.25/2    1.29/27   2.30/10   2.32/1*   1.53/1*   0.12/33 
  5 [303] DUTKOWSKI, Mikołaj                      48.34  1.32/4    2.51/12   5.51/9    7.40/9   11.35/10  14.01/9   14.43/8   17.48/11  19.45/10  21.28/9  
    UKS Arkady Raszków                                   1.32/4    1.19/21   3.00/10   1.49/7    3.55/16   2.26/7    0.42/8    3.05/22   1.57/10   1.43/10 
                                                        22.42/9   26.05/9   27.37/8   29.28/8   32.16/7   33.43/6   35.29/5   36.06/5   37.01/5   38.31/8  
                                                         1.14/8    3.23/9    1.32/4    1.51/4    2.48/2    1.27/5    1.46/3    0.37/6    0.55/6    1.30/27 
                                                        40.15/7   41.12/7   43.24/6   46.29/5   48.29/5   48.34/5  
                                                         1.44/14   0.57/4    2.12/5    3.05/4    2.00/4    0.05/1* 
  6 [189] PETRZELA, Jan                           49.17  3.32/33   4.25/31   8.41/27  10.28/25  13.25/20  15.37/17  16.15/16  17.56/12  19.35/8   21.14/8  
    OK99 Hradec Králové                                  3.32/33   0.53/2    4.16/27   1.47/5    2.57/2    2.12/1*   0.38/3    1.41/3    1.39/1*   1.39/7  
                                                        22.27/8   25.13/7   26.54/7   29.07/6   31.56/5   33.54/7   35.44/7   36.22/7   37.12/6   38.03/5  
                                                         1.13/7    2.46/3    1.41/10   2.13/11   2.49/3    1.58/18   1.50/5    0.38/7    0.50/2    0.51/4  
                                                        39.29/5   40.27/5   42.57/5   46.58/6   49.11/6   49.17/6  
                                                         1.26/4    0.58/5    2.30/10   4.01/18   2.13/9    0.06/10 
  7 [239] CHLOUPEK, Adam                          49.47  1.25/1*   2.53/16   6.28/16   8.19/13  11.58/11  14.19/11  14.59/9   16.39/6   18.18/6   19.37/5  
    SK Žabovřesky Brno                                   1.25/1*   1.28/25   3.35/23   1.51/10   3.39/12   2.21/4    0.40/5    1.40/1*   1.39/1*   1.19/1* 
                                                        20.42/5   26.53/12  28.20/10  29.56/9   32.52/9   34.11/8   35.56/8   36.39/8   37.29/8   38.24/6  
                                                         1.05/2    6.11/33   1.27/2    1.36/1*   2.56/6    1.19/3    1.45/2    0.43/12   0.50/2    0.55/5  
                                                        40.15/7   41.10/6   43.40/7   47.39/7   49.41/7   49.47/7  
                                                         1.51/22   0.55/3    2.30/10   3.59/17   2.02/5    0.06/10 
  8 [78] DLABAJA, Tomas                           50.09  1.32/4    2.30/1*   5.14/5    7.06/4   10.54/7   13.28/6   14.09/6   16.09/5   18.04/5   19.44/6  
    KOB Litvinov                                         1.32/4    0.58/6    2.44/7    1.52/12   3.48/15   2.34/10   0.41/7    2.00/8    1.55/8    1.40/8  
                                                        21.14/6   24.45/5   26.27/5   29.07/6   32.20/8   34.16/9   36.58/9   37.43/9   38.41/9   39.43/9  
                                                         1.30/20   3.31/12   1.42/11   2.40/16   3.13/8    1.56/15   2.42/22   0.45/16   0.58/9    1.02/9  
                                                        41.25/9   42.32/9   44.33/8   47.43/8   50.04/8   50.09/8  
                                                         1.42/13   1.07/12   2.01/2    3.10/5    2.21/13   0.05/1* 
  9 [173] PAVLOVEC, Jan                           53.16  1.31/3    2.38/8    6.11/12   8.16/12  12.11/12  15.44/18  16.36/18  19.06/15  21.06/15  22.31/14 
    OK JISKRA NOVÝ BOR                                   1.31/3    1.07/13   3.33/21   2.05/18   3.55/16   3.33/27   0.52/20   2.30/18   2.00/14   1.25/3  
                                                        23.51/14  27.32/14  29.07/13  31.09/12  35.00/12  37.14/12  39.19/12  39.57/12  40.59/12  42.35/13 
                                                         1.20/12   3.41/18   1.35/5    2.02/8    3.51/18   2.14/22   2.05/10   0.38/7    1.02/14   1.36/29 
                                                        44.16/13  45.19/13  47.33/10  50.49/9   53.10/9   53.16/9  
                                                         1.41/10   1.03/7    2.14/6    3.16/9    2.21/13   0.06/10 
 10 [206] PETR, Fodor                             53.30  1.38/10   2.33/3    5.52/10   7.52/10  11.22/9   14.06/10  15.08/11  17.05/8   20.16/12  21.44/12 
    OOB TJ Turnov                                        1.38/10   0.55/4    3.19/16   2.00/16   3.30/9    2.44/20   1.02/25   1.57/6    3.11/30   1.28/4  
                                                        22.51/10  26.05/9   28.40/11  30.31/10  34.22/10  36.49/11  39.04/11  39.45/11  40.48/11  41.52/11 
                                                         1.07/4    3.14/8    2.35/28   1.51/4    3.51/18   2.27/26   2.15/15   0.41/10   1.03/17   1.04/11 
                                                        43.29/11  44.40/10  46.44/9   50.50/10  53.24/10  53.30/10 
                                                         1.37/6    1.11/17   2.04/4    4.06/19   2.34/24   0.06/10 
 11 [388] PASZYŃSKI, Piotr                        53.43  1.33/7    2.39/9    7.31/25   9.20/20  12.31/15  15.01/13  15.37/12  17.41/10  19.45/10  21.43/11 
    UKS Orientuś Łódź                                    1.33/7    1.06/12   4.52/28   1.49/7    3.11/5    2.30/9    0.36/1*   2.04/11   2.04/16   1.58/15 
                                                        23.45/13  26.41/11  29.53/14  31.36/14  35.33/14  37.25/13  39.25/13  40.12/13  41.07/13  42.07/12 
                                                         2.02/33   2.56/4    3.12/30   1.43/2    3.57/20   1.52/12   2.00/8    0.47/19   0.55/6    1.00/8  
                                                        43.55/12  45.01/11  48.25/12  51.43/12  53.38/11  53.43/11 
                                                         1.48/18   1.06/10   3.24/21   3.18/12   1.55/2    0.05/1* 
 12 [419] KUNDISCH, Wieland                       54.07  1.40/14   2.41/10   5.23/6    7.11/5   10.27/4   12.50/3   13.32/3   18.18/13  20.26/13  22.14/13 
    USV TU Dresden                                       1.40/14   1.01/9    2.42/6    1.48/6    3.16/7    2.23/6    0.42/8    4.46/27   2.08/18   1.48/12 
                                                        23.33/12  27.14/13  28.51/12  30.43/11  34.48/11  36.18/10  38.33/10  39.18/10  40.33/10  41.41/10 
                                                         1.19/11   3.41/18   1.37/6    1.52/6    4.05/21   1.30/7    2.15/15   0.45/16   1.15/23   1.08/15 
                                                        43.26/10  45.13/12  47.55/11  51.34/11  54.01/12  54.07/12 
                                                         1.45/16   1.47/32   2.42/15   3.39/15   2.27/20   0.06/10 
 13 [243] ZHÁŇAL, Jan                             55.19  2.15/29   3.24/22   6.20/14   8.40/16  13.20/19  16.01/19  17.46/20  20.14/18  22.37/19  24.42/18 
    SK Žabovřesky Brno                                   2.15/29   1.09/14   2.56/9    2.20/26   4.40/28   2.41/16   1.45/33   2.28/17   2.23/24   2.05/20 
                                                        26.00/18  29.29/17  31.13/16  33.19/15  37.06/15  39.22/14  41.23/14  42.03/14  43.04/14  44.38/14 
                                                         1.18/10   3.29/11   1.44/13   2.06/10   3.47/14   2.16/24   2.01/9    0.40/9    1.01/12   1.34/28 
                                                        46.19/14  47.21/14  49.45/13  52.55/13  55.12/13  55.19/13 
                                                         1.41/10   1.02/6    2.24/8    3.10/5    2.17/10   0.07/24 
 14 [172] PAVLOVEC, Dan                           57.48  1.32/4    2.34/4    5.07/3    7.27/6   10.41/6   13.28/6   15.01/10  17.16/9   19.38/9   21.30/10 
    OK JISKRA NOVÝ BOR                                   1.32/4    1.02/10   2.33/4    2.20/26   3.14/6    2.47/23   1.33/30   2.15/14   2.22/23   1.52/13 
                                                        23.00/11  25.57/8   27.59/9   31.22/13  35.28/13  40.13/15  42.18/15  43.08/15  44.10/15  46.18/15 
                                                         1.30/20   2.57/5    2.02/19   3.23/24   4.06/22   4.45/33   2.05/10   0.50/22   1.02/14   2.08/32 
                                                        48.36/16  49.53/16  52.28/16  55.23/15  57.42/14  57.48/14 
                                                         2.18/30   1.17/23   2.35/13   2.55/3    2.19/11   0.06/10 
 15 [158] JANATA, Martin                          58.00  1.41/15   3.10/21   6.49/17   8.38/15  12.46/17  15.24/16  16.10/15  22.29/26  24.23/24  26.03/23 
    Oddíl OB Kotlářka, zs                                1.41/15   1.29/26   3.39/24   1.49/7    4.08/20   2.38/13   0.46/13   6.19/32   1.54/6    1.40/8  
                                                        27.27/22  31.07/21  32.47/19  35.36/17  39.16/16  40.48/16  43.08/16  43.52/16  44.53/16  46.18/15 
                                                         1.24/15   3.40/17   1.40/9    2.49/19   3.40/11   1.32/8    2.20/17   0.44/14   1.01/12   1.25/23 
                                                        47.55/15  49.01/15  51.38/14  54.54/14  57.54/15  58.00/15 
                                                         1.37/6    1.06/10   2.37/14   3.16/9    3.00/30   0.06/10 
 16 [268] MATĚJŮ, Michal                          58.36  1.25/1*   2.34/4    5.36/7    7.31/8   11.01/8   13.36/8   14.24/7   16.39/6   18.25/7   20.26/7  
    Slavia Liberec orienteering                          1.25/1*   1.09/14   3.02/11   1.55/15   3.30/9    2.35/12   0.48/15   2.15/14   1.46/4    2.01/18 
                                                        21.40/7   25.12/6   26.49/6   28.54/5   32.09/6   33.38/5   35.35/6   36.21/6   37.20/7   38.25/7  
                                                         1.14/8    3.32/13   1.37/6    2.05/9    3.15/9    1.29/6    1.57/7    0.46/18   0.59/10   1.05/12 
                                                        40.05/6   41.13/8   52.27/15  56.05/16  58.29/16  58.36/16 
                                                         1.40/9    1.08/15  11.14/34   3.38/14   2.24/17   0.07/24 
 17 [241] PŘIKRYL, Petr                           59.27  1.47/20   2.58/17   6.00/11   8.48/17  12.20/13  15.05/14  15.53/14  20.14/18  23.41/21  25.43/21 
    SK Žabovřesky Brno                                   1.47/20   1.11/18   3.02/11   2.48/30   3.32/11   2.45/21   0.48/15   4.21/26   3.27/31   2.02/19 
                                                        27.03/20  31.55/22  33.44/21  35.59/19  39.45/18  41.42/18  45.06/19  45.47/18  47.18/18  48.40/18 
                                                         1.20/12   4.52/26   1.49/15   2.15/12   3.46/13   1.57/16   3.24/28   0.41/10   1.31/33   1.22/20 
                                                        50.18/18  51.23/18  53.48/18  56.58/17  59.20/17  59.27/17 
                                                         1.38/8    1.05/9    2.25/9    3.10/5    2.22/15   0.07/24 
 18 [153] KOLÍN, Jan                              60.55  1.42/16   2.52/14   9.41/30  11.47/29  15.29/27  18.14/26  19.24/26  21.37/22  23.36/20  25.33/19 
    Oddíl OB Kotlářka                                    1.42/16   1.10/17   6.49/30   2.06/19   3.42/14   2.45/21   1.10/27   2.13/13   1.59/11   1.57/14 
                                                        27.18/21  31.02/20  32.57/20  36.09/20  40.25/20  42.11/19  44.41/17  45.29/17  46.28/17  47.30/17 
                                                         1.45/30   3.44/20   1.55/16   3.12/22   4.16/24   1.46/10   2.30/19   0.48/20   0.59/10   1.02/9  
                                                        49.16/17  50.23/17  53.30/17  58.17/18  60.50/18  60.55/18 
                                                         1.46/17   1.07/12   3.07/17   4.47/28   2.33/23   0.05/1* 
 19 [139] KALATA, Michał                          61.42  2.46/32   3.40/25   7.05/22  10.07/24  14.26/24  17.04/22  17.46/20  19.53/16  21.52/16  25.38/20 
    MKS Paulinum Jelenia Góra                            2.46/32   0.54/3    3.25/19   3.02/32   4.19/25   2.38/13   0.42/8    2.07/12   1.59/11   3.46/34 
                                                        26.59/19  30.32/19  34.11/22  37.39/23  41.13/21  43.41/20  46.06/20  46.41/19  48.01/19  49.07/19 
                                                         1.21/14   3.33/14   3.39/32   3.28/25   3.34/10   2.28/27   2.25/18   0.35/2    1.20/27   1.06/13 
                                                        50.51/19  52.32/19  55.40/19  59.12/19  61.35/19  61.42/19 
                                                         1.44/14   1.41/30   3.08/18   3.32/13   2.23/16   0.07/24 
 20 [208] VÁŇA, Martin                            63.15  1.39/12   3.43/27   7.01/21   9.12/19  14.13/23  16.55/21  17.48/22  20.21/20  22.31/18  24.31/17 
    OOB TJ Turnov                                        1.39/12   2.04/31   3.18/13   2.11/22   5.01/32   2.42/18   0.53/22   2.33/19   2.10/20   2.00/16 
                                                        25.58/17  30.20/18  32.20/18  35.37/18  39.27/17  41.24/17  44.46/18  47.35/21  49.10/21  50.32/20 
                                                         1.27/18   4.22/23   2.00/18   3.17/23   3.50/16   1.57/16   3.22/27   2.49/34   1.35/34   1.22/20 
                                                        52.31/21  53.59/22  56.52/20  60.44/20  63.08/20  63.15/20 
                                                         1.59/27   1.28/26   2.53/16   3.52/16   2.24/17   0.07/24 
 21 [240] KLUSÁČEK, Jan                           65.27  2.00/24   3.26/23   6.12/13   8.04/11  12.24/14  14.45/12  15.41/13  21.53/23  24.24/25  26.40/25 
    SK Žabovřesky Brno                                   2.00/24   1.26/24   2.46/8    1.52/12   4.20/26   2.21/4    0.56/23   6.12/30   2.31/25   2.16/24 
                                                        28.18/26  32.43/25  34.26/25  39.20/26  43.53/26  45.47/24  47.53/24  48.42/24  49.44/24  51.08/23 
                                                         1.38/27   4.25/25   1.43/12   4.54/32   4.33/26   1.54/13   2.06/12   0.49/21   1.02/14   1.24/22 
                                                        52.49/23  54.04/23  57.31/21  61.38/21  65.20/21  65.27/21 
                                                         1.41/10   1.15/21   3.27/22   4.07/20   3.42/33   0.07/24 
 22 [321] GRYZIO, Łukasz                          65.49  1.33/7    2.35/6    9.32/28  11.23/28  15.39/28  18.20/27  19.05/25  21.56/24  24.28/26  26.45/26 
    UKS Azymut Pabianice                                 1.33/7    1.02/10   6.57/31   1.51/10   4.16/23   2.41/16   0.45/12   2.51/20   2.32/26   2.17/25 
                                                        28.14/25  32.08/23  34.13/23  36.33/22  40.20/19  44.04/21  47.30/23  48.32/23  49.36/23  50.35/21 
                                                         1.29/19   3.54/22   2.05/20   2.20/13   3.47/14   3.44/29   3.26/29   1.02/29   1.04/20   0.59/7  
                                                        52.25/20  53.49/21  58.34/23  63.34/23  65.43/22  65.49/22 
                                                         1.50/19   1.24/25   4.45/31   5.00/32   2.09/6    0.06/10 
 23 [15] GALICZ, Karol                            65.58  1.38/10   2.51/12   6.50/18   9.10/18  12.37/16  15.16/15  16.31/17  18.50/14  21.05/14  23.12/15 
    BKS Wataha Warszawa                                  1.38/10   1.13/19   3.59/25   2.20/26   3.27/8    2.39/15   1.15/28   2.19/16   2.15/21   2.07/21 
                                                        24.38/15  28.12/15  30.36/15  34.06/16  42.16/23  44.10/22  46.23/21  47.06/20  48.09/20  50.39/22 
                                                         1.26/17   3.34/15   2.24/25   3.30/26   8.10/31   1.54/13   2.13/13   0.43/12   1.03/17   2.30/33 
                                                        52.31/21  53.43/20  57.36/22  63.13/22  65.53/23  65.58/23 
                                                         1.52/24   1.12/19   3.53/26   5.37/34   2.40/25   0.05/1* 
 24 [77] HOŠEK, Radim                             67.23  2.34/31   4.03/29   7.37/26   9.51/23  14.39/25  17.55/25  19.31/27  24.21/27  26.26/27  29.35/28 
    KOB Dobruška                                         2.34/31   1.29/26   3.34/22   2.14/23   4.48/30   3.16/25   1.36/31   4.50/28   2.05/17   3.09/33 
                                                        31.05/27  36.03/27  38.30/27  40.54/27  44.35/27  46.45/26  49.32/25  50.30/25  51.49/25  52.55/25 
                                                         1.30/20   4.58/27   2.27/26   2.24/14   3.41/12   2.10/20   2.47/24   0.58/26   1.19/26   1.06/13 
                                                        54.50/25  56.10/24  59.51/24  64.30/24  67.16/24  67.23/24 
                                                         1.55/26   1.20/24   3.41/25   4.39/24   2.46/29   0.07/24 
 25 [370] CHARUBA, Łukasz                         68.49  1.43/17   3.03/19   7.07/23  10.38/26  14.55/26  19.17/28  20.05/28  22.02/25  24.05/23  26.05/24 
    UKS Orientuś Łódź                                    1.43/17   1.20/22   4.04/26   3.31/33   4.17/24   4.22/32   0.48/15   1.57/6    2.03/15   2.00/16 
                                                        27.44/23  32.08/23  34.19/24  38.23/24  42.38/24  46.50/27  50.30/27  52.34/27  53.45/27  54.54/26 
                                                         1.39/28   4.24/24   2.11/22   4.04/28   4.15/23   4.12/31   3.40/30   2.04/33   1.11/22   1.09/16 
                                                        56.45/26  57.55/25  61.49/25  66.33/25  68.44/25  68.49/25 
                                                         1.51/22   1.10/16   3.54/27   4.44/27   2.11/8    0.05/1* 
 26 [279] PTÁČEK, Martin                          70.16  1.50/21   3.29/24   6.51/19   9.47/22  13.55/22  17.23/23  18.12/23  20.12/17  22.08/17  23.52/16 
    Spartak Rychnov nad Kněžnou                          1.50/21   1.39/28   3.22/17   2.56/31   4.08/20   3.28/26   0.49/18   2.00/8    1.56/9    1.44/11 
                                                        25.17/16  28.55/16  31.55/17  36.15/21  41.25/22  44.23/23  46.56/22  47.56/22  49.26/22  51.18/24 
                                                         1.25/16   3.38/16   3.00/29   4.20/29   5.10/29   2.58/28   2.33/20   1.00/27   1.30/31   1.52/30 
                                                        54.21/24  58.00/26  62.37/27  67.03/27  70.04/26  70.16/26 
                                                         3.03/32   3.39/34   4.37/30   4.26/22   3.01/31   0.12/33 
 27 [272] HENYCH, Petr                            70.28  2.08/26   4.10/30   7.28/24   9.35/21  13.49/21  17.25/24  18.22/24  21.16/21  23.48/22  26.00/22 
    Slavia Liberec orienteering                          2.08/26   2.02/30   3.18/13   2.07/20   4.14/22   3.36/28   0.57/24   2.54/21   2.32/26   2.12/22 
                                                        27.58/24  33.36/26  35.34/26  39.19/25  43.52/25  46.03/25  49.43/26  50.44/26  52.01/26  55.10/27 
                                                         1.58/32   5.38/30   1.58/17   3.45/27   4.33/26   2.11/21   3.40/30   1.01/28   1.17/25   3.09/34 
                                                        57.34/27  58.47/27  62.04/26  66.45/26  70.22/27  70.28/27 
                                                         2.24/31   1.13/20   3.17/20   4.41/25   3.37/32   0.06/10 
 28 [157] TOMEŠ, Jaroslav                         70.52  1.46/19   3.02/18   6.26/15   8.30/14  12.55/18  16.33/20  17.22/19  26.08/29  28.43/29  31.31/29 
    Oddíl OB Kotlářka                                    1.46/19   1.16/20   3.24/18   2.04/17   4.25/27   3.38/29   0.49/18   8.46/34   2.35/28   2.48/31 
                                                        33.02/29  36.52/28  39.20/28  42.19/29  47.16/29  49.31/29  53.12/28  54.07/28  55.28/29  56.37/28 
                                                         1.31/23   3.50/21   2.28/27   2.59/21   4.57/28   2.15/23   3.41/32   0.55/25   1.21/28   1.09/16 
                                                        58.51/28  59.58/28  63.32/28  68.28/28  70.47/28  70.52/28 
                                                         2.14/29   1.07/12   3.34/24   4.56/31   2.19/11   0.05/1* 
 29 [111] PETERKA, Vojtech                        72.36  1.43/17   2.52/14  13.37/33  15.31/33  19.27/31  22.10/31  22.56/30  30.27/32  32.36/32  34.58/32 
    Loko Liberec                                         1.43/17   1.09/14  10.45/34   1.54/14   3.56/18   2.43/19   0.46/13   7.31/33   2.09/19   2.22/28 
                                                        36.34/32  40.01/30  42.10/30  45.01/30  48.51/30  50.40/30  53.15/29  54.09/29  55.24/28  57.28/30 
                                                         1.36/26   3.27/10   2.09/21   2.51/20   3.50/16   1.49/11   2.35/21   0.54/23   1.15/23   2.04/31 
                                                        59.18/30  62.24/30  65.35/29  70.02/29  72.30/29  72.36/29 
                                                         1.50/19   3.06/33   3.11/19   4.27/23   2.28/21   0.06/10 
 30 [31] JANKOWIAK, Paweł                         76.11  1.59/23   4.34/32  11.46/32  13.54/32  17.56/30  20.45/30  21.37/29  24.43/28  27.03/28  29.33/27 
    Chyże BnO                                            1.59/23   2.35/32   7.12/32   2.08/21   4.02/19   2.49/24   0.52/20   3.06/23   2.20/22   2.30/29 
                                                        32.17/28  37.16/29  39.34/29  42.10/28  46.35/28  48.53/28  53.57/30  54.51/30  55.54/30  57.08/29 
                                                         2.44/34   4.59/28   2.18/24   2.36/15   4.25/25   2.18/25   5.04/34   0.54/23   1.03/17   1.14/19 
                                                        59.02/29  60.05/29  67.11/30  71.34/30  76.06/30  76.11/30 
                                                         1.54/25   1.03/7    7.06/33   4.23/21   4.32/34   0.05/1* 
 31 [417] KNITSCH, Sebastian                      80.04  2.19/30   3.42/26   7.00/20  11.02/27  15.55/29  19.45/29  22.59/31  28.49/30  31.50/30  34.03/30 
    USV TU Dresden                                       2.19/30   1.23/23   3.18/13   4.02/34   4.53/31   3.50/31   3.14/34   5.50/29   3.01/29   2.13/23 
                                                        35.49/30  42.33/32  44.49/31  50.59/32  56.47/31  58.45/31  61.28/31  62.12/31  63.08/31  64.33/31 
                                                         1.46/31   6.44/34   2.16/23   6.10/33   5.48/30   1.58/18   2.43/23   0.44/14   0.56/8    1.25/23 
                                                        66.23/31  67.34/31  72.34/31  77.17/31  79.58/31  80.04/31 
                                                         1.50/19   1.11/17   5.00/32   4.43/26   2.41/26   0.06/10 
 32 [203] MORAVEC, Jan                            91.41  5.24/34   7.59/34  11.24/31  13.41/31  19.54/33  23.34/32  25.13/32  29.01/31  32.32/31  34.50/31 
    OOB TJ Turnov                                        5.24/34   2.35/32   3.25/19   2.17/24   6.13/33   3.40/30   1.39/32   3.48/25   3.31/33   2.18/26 
                                                        36.21/31  42.13/31  46.22/32  50.51/31  62.41/32  66.52/32  69.46/32  71.00/32  72.29/32  73.54/32 
                                                         1.31/23   5.52/32   4.09/34   4.29/30  11.50/33   4.11/30   2.54/26   1.14/31   1.29/30   1.25/23 
                                                        78.23/32  80.01/32  84.00/32  88.50/32  91.34/32  91.41/32 
                                                         4.29/34   1.38/29   3.59/28   4.50/30   2.44/28   0.07/24 
 33 [427] BERNAŚ , Tomasz                         99.19  2.14/28   3.57/28   9.37/29  12.22/30  19.28/32  24.20/33  25.38/33  31.56/33  36.36/33  39.41/33 
    WKS Śląsk Wrocław                                    2.14/28   1.43/29   5.40/29   2.45/29   7.06/34   4.52/33   1.18/29   6.18/31   4.40/34   3.05/32 
                                                        41.23/33  46.22/33  49.40/33  62.05/33  72.00/33  76.58/33  80.55/33  82.11/33  83.32/33  84.43/33 
                                                         1.42/29   4.59/28   3.18/31  12.25/34   9.55/32   4.58/34   3.57/33   1.16/32   1.21/28   1.11/18 
                                                        86.54/33  88.09/33  91.39/33  96.41/33  99.13/33  99.19/33 
                                                         2.11/28   1.15/21   3.30/23   5.02/33   2.32/22   0.06/10 
 34 [4] SZCZYGIELSKI, jakub                      105.43  2.05/25   4.52/33  15.14/34  17.33/34  22.17/34  38.10/34  39.18/34  43.03/34  46.33/34  48.52/34 
    1 Brygada Logistyczna                                2.05/25   2.47/34  10.22/33   2.19/25   4.44/29  15.53/34   1.08/26   3.45/24   3.30/32   2.19/27 
                                                        50.24/34  56.11/34  60.18/34  64.55/34  76.46/34  81.01/34  83.50/34  85.03/34  86.33/34  87.58/34 
                                                         1.32/25   5.47/31   4.07/33   4.37/31  11.51/34   4.15/32   2.49/25   1.13/30   1.30/31   1.25/23 
                                                        92.22/34  94.04/34  98.04/34 102.53/34 105.36/34 105.43/34 
                                                         4.24/33   1.42/31   4.00/29   4.49/29   2.43/27   0.07/24 
    [418] RICHTER, Friedmar                   NKL-bPK    8.45/    12.22/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    USV TU Dresden                                       8.45/     3.37/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /   
    [152] GODER, Josef                        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Oddíl OB Kotlářka                                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /   
    [290]  SCHULHOF, Jan                      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    TJ OOB Turnov                                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /   
    [] SOKALSKI, Dariusz                      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KU AZS WAT Warszawa                                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21S        8.4km    0m 16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-85      2-78      3-58      4-80      5-92      6-38      7-35      8-81      9-40     10-41    
                                      11-87     12-84     13-64     14-88     15-56     16-100   
  1 [283] ZSCHAECKEL, Robin                       46.42  2.21/2    3.57/2    7.35/1*  10.01/1*  11.45/1*  14.17/1*  16.55/1*  20.34/1*  22.37/1*  24.12/1* 
    SV IHW Alex 78 e.v                                   2.21/2    1.36/8    3.38/1*   2.26/2    1.44/1*   2.32/4    2.38/2    3.39/2    2.03/1*   1.35/3  
                                                        30.56/1*  37.52/1*  39.59/1*  44.35/1*  45.04/1*  46.38/1*  46.42/1* 
                                                         6.44/6    6.56/9    2.07/5    4.36/4    0.29/4    1.34/1*   0.04/1* 
  2 [] LUBKIEWICZ, Tomasz                         47.18  3.14/5    5.24/6   11.50/6   14.40/6   16.44/2   18.47/2   21.13/2   24.47/2   27.20/2   28.45/2  
    WKS Wawel                                            3.14/5    2.10/9    6.26/7    2.50/6    2.04/4    2.03/1*   2.26/1*   3.34/1*   2.33/4    1.25/1* 
                                                        32.57/2   38.58/2   41.08/2   44.57/2   45.27/2   47.11/2   47.18/2  
                                                         4.12/2    6.01/8    2.10/6    3.49/1*   0.30/5    1.44/3    0.07/3  
  3 [348] KIRAKOSOV, Konstantin                   57.55  1.47/1*   2.36/1*   8.31/2   12.26/2   19.37/4   22.08/4   29.54/5   37.38/5   40.21/4   42.23/4  
    UKS Dąb Leszno                                       1.47/1*   0.49/2    5.55/6    3.55/8    7.11/9    2.31/3    7.46/8    7.44/8    2.43/6    2.02/8  
                                                        46.30/3   49.23/3   51.19/3   55.22/3   56.06/3   57.48/3   57.55/3  
                                                         4.07/1*   2.53/4    1.56/1*   4.03/2    0.44/11   1.42/2    0.07/3  
  4 [1] DUDA, Jakub                               63.54  9.50/11  11.05/11  15.57/10  18.47/9   20.46/7   26.52/9   30.09/6   39.37/6   42.01/5   44.06/5  
    1986                                                 9.50/11   1.15/4    4.52/3    2.50/6    1.59/3    6.06/10   3.17/5    9.28/9    2.24/2    2.05/9  
                                                        51.23/6   54.30/6   56.33/5   61.20/4   61.50/4   63.47/4   63.54/4  
                                                         7.17/7    3.07/6    2.03/3    4.47/5    0.30/5    1.57/7    0.07/3  
  5 [212] KACZYŃSKI, Piotr                        64.39  5.54/9    6.38/8   11.49/5   14.22/5   17.05/3   20.29/3   34.46/8   41.04/9   44.27/7   46.15/7  
    PKO Harpagan Gdańsk                                  5.54/9    0.44/1*   5.11/4    2.33/3    2.43/6    3.24/6   14.17/11   6.18/7    3.23/8    1.48/4  
                                                        50.33/4   53.09/4   55.15/4   61.44/5   62.15/5   64.31/5   64.39/5  
                                                         4.18/4    2.36/2    2.06/4    6.29/7    0.31/8    2.16/9    0.08/10 
  6 [36] KOUCKÝ, Martin                           65.10  2.55/3   10.17/10  18.20/11  20.44/11  22.38/10  25.06/7   28.07/4   40.52/7   43.22/6   44.55/6  
    Ekonom Praha                                         2.55/3    7.22/11   8.03/9    2.24/1*   1.54/2    2.28/2    3.01/3   12.45/10   2.30/3    1.33/2  
                                                        53.49/7   56.14/7   58.26/6   62.44/6   63.14/6   65.03/6   65.10/6  
                                                         8.54/10   2.25/1*   2.12/7    4.18/3    0.30/5    1.49/5    0.07/3  
  7 [] WESOŁOWSKI, Sebastian                      66.47  5.54/9    8.06/9   12.18/7   17.32/8   19.45/6   23.32/5   26.35/3   31.46/3   34.21/3   36.10/3  
                                                         5.54/9    2.12/10   4.12/2    5.14/11   2.13/5    3.47/7    3.03/4    5.11/5    2.35/5    1.49/5  
                                                        50.46/5   54.10/5   58.57/7   64.16/7   64.53/7   66.40/7   66.47/7  
                                                        14.36/11   3.24/7    4.47/10   5.19/6    0.37/9    1.47/4    0.07/3  
  8 [67] WAŁACHOWSKI, Piotr                       69.09  3.26/7    4.49/5   10.43/3   13.21/3   25.27/11  28.08/10  31.30/7   36.14/4   48.23/10  50.18/10 
    Indywidualnie Legionowo                              3.26/7    1.23/7    5.54/5    2.38/4   12.06/11   2.41/5    3.22/6    4.44/3   12.09/11   1.55/6  
                                                        54.35/8   57.21/8   59.21/8   66.25/8   66.53/8   69.02/8   69.09/8  
                                                         4.17/3    2.46/3    2.00/2    7.04/8    0.28/1*   2.09/8    0.07/3  
  9 [285] WEISS, Jan                              81.42  5.22/8    6.29/7   15.05/9   19.00/10  21.46/9   25.37/8   37.39/11  42.40/10  47.25/9   49.20/9  
    SV IHW Alex 78 e.v.                                  5.22/8    1.07/3    8.36/11   3.55/8    2.46/7    3.51/8   12.02/9    5.01/4    4.45/10   1.55/6  
                                                        57.26/10  60.21/9   62.52/9   79.12/9   79.40/9   81.34/9   81.42/9  
                                                         8.06/8    2.55/5    2.31/8   16.20/11   0.28/1*   1.54/6    0.08/10 
 10 [254] BEDNAŘÍK, Aleš                          85.32  3.04/4    4.24/3   12.43/8   16.42/7   19.42/5   23.42/6   35.46/10  41.00/8   45.18/8   47.29/8  
    Slavia Liberec Orienteering                          3.04/4    1.20/6    8.19/10   3.59/10   3.00/8    4.00/9   12.04/10   5.14/6    4.18/9    2.11/10 
                                                        55.50/9   68.23/10  73.38/10  82.09/10  82.47/10  85.25/10  85.32/10 
                                                         8.21/9   12.33/11   5.15/11   8.31/9    0.38/10   2.38/11   0.07/3  
 11 [486] KAŹMIERCZAK, Jan                       114.53  3.16/6    4.31/4   11.20/4   14.04/4   21.37/8   29.23/11  34.51/9   79.03/11  81.47/11  85.28/11 
    0                                                    3.16/6    1.15/4    6.49/8    2.44/5    7.33/10   7.46/11   5.28/7   44.12/11   2.44/7    3.41/11 
                                                        91.57/11  99.34/11 103.31/11 112.04/11 112.32/11 114.49/11 114.53/11 
                                                         6.29/5    7.37/10   3.57/9    8.33/10   0.28/1*   2.17/10   0.04/1* 
    [398] KRUPA, Łukasz                       NKL-bPK    3.22/     7.12/         /         /         /         /         /         /         /    51.38/   
    UKS OSIR Góra Kalwaria                               3.22/     3.50/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /    53.52/    54.09/   
                                                             /         /         /         /         /         /     0.17/   
    [482] DARIUSZ , Łyś                       NKL-bPK    3.52/     9.53/    16.02/    18.21/         /    22.55/    30.41/    40.48/    46.14/    48.32/   
    0                                                    3.52/     6.01/     6.09/     2.19/         /         /     7.46/    10.07/     5.26/     2.18/   
                                                        61.03/    95.34/    99.40/   109.50/   110.25/   112.58/   113.09/   
                                                        12.31/    34.31/     4.06/    10.10/     0.35/     2.33/     0.11/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         7.8km    0m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-77      2-80      3-55      4-35      5-60      6-81      7-41      8-62      9-51     10-47    
                                      11-49     12-46     13-45     14-64     15-82     16-56     17-100   
  1 [333] TKACZUK, Tomasz                         43.04  3.40/4    6.45/2    7.56/1*  10.38/1*  12.38/1*  15.56/1*  18.36/1*  22.05/1*  28.45/1*  30.53/1* 
    UKS Azymut Pabianice                                 3.40/4    3.05/2    1.11/1*   2.42/1*   2.00/3    3.18/1*   2.40/4    3.29/2    6.40/4    2.08/6  
                                                        32.00/1*  33.40/1*  36.12/1*  38.19/1*  40.13/1*  41.29/1*  42.59/1*  43.04/1* 
                                                         1.07/1*   1.40/2    2.32/11   2.07/1*   1.54/3    1.16/6    1.30/1*   0.05/1* 
  2 [204] OMA, Jakub                              43.45  3.24/1*   6.23/1*   8.34/3   12.07/2   14.37/2   18.29/3   21.00/2   24.07/2   30.25/2   31.58/2  
    OOB TJ Turnov                                        3.24/1*   2.59/1*   2.11/7    3.33/3    2.30/7    3.52/3    2.31/3    3.07/1*   6.18/2    1.33/1* 
                                                        33.07/2   35.01/2   36.29/2   38.57/2   40.57/2   42.00/2   43.39/2   43.45/2  
                                                         1.09/2    1.54/3    1.28/2    2.28/3    2.00/4    1.03/1*   1.39/3    0.06/3  
  3 [264] MARTAN, Jiri                            49.01  4.02/5    7.19/4    8.55/4   12.43/3   14.39/3   18.17/2   21.05/3   24.38/3   32.15/3   34.09/3  
    Slavia Liberec Orienteering                          4.02/5    3.17/3    1.36/5    3.48/6    1.56/2    3.38/2    2.48/7    3.33/3    7.37/6    1.54/3  
                                                        35.25/3   38.39/4   41.08/4   43.41/3   45.59/3   47.06/3   48.55/3   49.01/3  
                                                         1.16/5    3.14/5    2.29/10   2.33/4    2.18/5    1.07/3    1.49/8    0.06/3  
  4 [328] PABICH, Tomasz                          50.06  3.34/3    6.52/3    8.08/2   13.17/4   15.20/4   20.37/4   22.57/4   27.27/4   33.45/4   35.24/4  
    UKS Azymut Pabianice                                 3.34/3    3.18/4    1.16/3    5.09/9    2.03/4    5.17/8    2.20/1*   4.30/10   6.18/2    1.39/2  
                                                        36.55/4   38.33/3   40.57/3   45.25/4   47.15/4   48.21/4   49.59/4   50.06/4  
                                                         1.31/7    1.38/1*   2.24/9    4.28/11   1.50/1*   1.06/2    1.38/2    0.07/5  
  5 [6] GOLINOWSKI, Paweł                         53.47  3.25/2   10.00/9   11.12/6   14.17/5   16.09/5   20.49/5   23.31/5   27.50/5   34.05/5   36.06/5  
    10BKPanc/Azymut Mochy                                3.25/2    6.35/13   1.12/2    3.05/2    1.52/1*   4.40/7    2.42/5    4.19/5    6.15/1*   2.01/5  
                                                        37.17/5   43.51/5   45.21/5   47.42/5   50.14/5   51.41/5   53.39/5   53.47/5  
                                                         1.11/4    6.34/11   1.30/4    2.21/2    2.32/6    1.27/10   1.58/11   0.08/9  
  6 [65] JABŁOŃSKI, TOMASZ                        58.29  6.06/14   9.37/7   13.01/11  17.51/8   19.59/7   24.30/6   26.55/6   31.14/6   38.50/6   40.49/6  
    Indywidualnie                                        6.06/14   3.31/5    3.24/12   4.50/8    2.08/5    4.31/6    2.25/2    4.19/5    7.36/5    1.59/4  
                                                        41.59/6   47.08/6   48.40/6   53.27/6   55.20/6   56.28/6   58.18/6   58.29/6  
                                                         1.10/3    5.09/10   1.32/5    4.47/12   1.53/2    1.08/4    1.50/9    0.11/15 
  7 [301] ŁĄCKI, Łukasz                           61.53  4.28/7    8.10/5   10.45/5   14.26/6   16.55/6   24.35/7   27.29/7   31.23/7   40.47/7   44.24/7  
    Uczniowski Klub Sportowy                             4.28/7    3.42/7    2.35/10   3.41/4    2.29/6    7.40/12   2.54/8    3.54/4    9.24/7    3.37/9  
                                                        45.59/7   49.39/7   51.22/7   54.06/7   58.19/7   59.58/7   61.46/7   61.53/7  
                                                         1.35/8    3.40/8    1.43/6    2.44/5    4.13/15   1.39/12   1.48/7    0.07/5  
  8 [60] PIETRZAK, Patryk                         74.34  5.11/10  10.38/12  12.58/10  18.20/9   21.38/9   28.32/9   32.02/9   38.22/10  48.29/8   51.40/8  
    HKS Azymut Mochy                                     5.11/10   5.27/12   2.20/8    5.22/10   3.18/11   6.54/10   3.30/14   6.20/14  10.07/8    3.11/8  
                                                        53.56/8   61.33/8   63.25/8   66.55/8   69.57/8   72.14/8   74.27/8   74.34/8  
                                                         2.16/12   7.37/13   1.52/7    3.30/9    3.02/11   2.17/15   2.13/14   0.07/5  
  9 [184] CWALINA, Karol                          75.08  4.08/6   12.00/13  13.30/12  17.13/7   19.59/7   27.13/8   30.17/8   34.40/8   56.02/10  58.41/9  
    OK!Sport                                             4.08/6    7.52/15   1.30/4    3.43/5    2.46/8    7.14/11   3.04/11   4.23/7   21.22/15   2.39/7  
                                                        60.19/9   62.46/9   65.00/9   68.56/9   71.52/9   73.08/9   75.00/9   75.08/9  
                                                         1.38/9    2.27/4    2.14/8    3.56/10   2.56/8    1.16/6    1.52/10   0.08/9  
 10 [225] KUTKIEWICZ, Marcin                      80.27  5.07/9    9.51/8   11.41/7   21.33/10  26.36/11  30.59/10  33.42/10  38.06/9   55.39/9   60.27/10 
    RCI Kraków                                           5.07/9    4.44/9    1.50/6    9.52/13   5.03/14   4.23/5    2.43/6    4.24/9   17.33/12   4.48/11 
                                                        62.13/10  69.41/11  71.10/10  74.14/10  77.10/10  78.32/10  80.19/10  80.27/10 
                                                         1.46/10   7.28/12   1.29/3    3.04/6    2.56/8    1.22/8    1.47/6    0.08/9  
 11 [2] BAŁDYGA, Daniel                           82.22  4.34/8    8.31/6   12.52/8   23.05/12  28.32/13  32.53/12  35.48/11  40.11/11  57.28/12  62.21/11 
    1 Brygada Logistyczna                                4.34/8    3.57/8    4.21/14  10.13/14   5.27/15   4.21/4    2.55/9    4.23/7   17.17/11   4.53/12 
                                                        63.51/11  71.51/12  73.13/12  76.17/11  79.16/11  80.30/11  82.15/11  82.22/11 
                                                         1.30/6    8.00/14   1.22/1*   3.04/6    2.59/10   1.14/5    1.45/4    0.07/5  
 12 [394] TREPCZYŃSKI, Jarosław                   85.01  5.47/13  10.35/11  16.50/15  21.37/11  26.08/10  32.47/11  36.12/12  42.23/12  56.06/11  63.01/12 
    UKS Orientuś Łódź                                    5.47/13   4.48/10   6.15/15   4.47/7    4.31/13   6.39/9    3.25/12   6.11/13  13.43/10   6.55/14 
                                                        65.38/12  69.02/10  71.56/11  78.24/12  81.16/12  83.11/12  84.56/12  85.01/12 
                                                         2.37/14   3.24/7    2.54/12   6.28/14   2.52/7    1.55/13   1.45/4    0.05/1* 
 13 [358] DOMAGAŁA, Andrzej                       89.24  5.22/12  10.22/10  12.55/9   26.06/15  29.08/15  39.29/15  42.55/15  48.03/15  60.32/13  66.59/13 
    UKS Grom" Sokolniki"                                 5.22/12   5.00/11   2.33/9   13.11/15   3.02/10  10.21/14   3.26/13   5.08/12  12.29/9    6.27/13 
                                                        69.35/13  72.58/13  75.59/13  82.19/13  85.21/13  87.17/13  89.16/13  89.24/13 
                                                         2.36/13   3.23/6    3.01/13   6.20/13   3.02/11   1.56/14   1.59/12   0.08/9  
 14 [119] KOCIUBA, Marek                          93.33  9.58/15  13.31/15  16.40/14  24.34/13  27.33/12  39.25/14  42.27/14  47.15/13  68.13/15  72.03/14 
    MKS MOS Wrocław                                      9.58/15   3.33/6    3.09/11   7.54/11   2.59/9   11.52/15   3.02/10   4.48/11  20.58/14   3.50/10 
                                                        74.11/14  78.06/14  83.19/14  86.42/14  89.52/14  91.17/14  93.25/14  93.33/14 
                                                         2.08/11   3.55/9    5.13/15   3.23/8    3.10/13   1.25/9    2.08/13   0.08/9  
 15 [75] KUŚ, Michał                             115.06  5.18/11  12.46/14  16.17/13  25.15/14  28.38/14  37.32/13  41.20/13  47.41/14  66.31/14  76.12/15 
    Klub InO Stowarzysze                                 5.18/11   7.28/14   3.31/13   8.58/12   3.23/12   8.54/13   3.48/15   6.21/15  18.50/13   9.41/15 
                                                        79.33/15  96.10/15 101.04/15 107.39/15 111.14/15 112.45/15 114.58/15 115.06/15 
                                                         3.21/15  16.37/15   4.54/14   6.35/15   3.35/14   1.31/11   2.13/14   0.08/9  
    [313] ADAM, KRÓL                          NKL-bPK    5.16/     9.57/    19.33/    29.12/    34.39/    55.20/    59.05/    66.39/         /         /   
    UKS Arkady Raszków                                   5.16/     4.41/     9.36/     9.39/     5.27/    20.41/     3.45/     7.34/         /         /   
                                                             /         /         /         /         /   107.35/   110.54/   111.04/   
                                                             /         /         /         /         /         /     3.19/     0.10/   
    [105] ŁONIEWSKI, Grzegorz                 DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KU AZS WAT Warszawa                                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /   
    [213] GABROWSKI, Karol                    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Polisportiva G.Masi""                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /   
    [453] MAJASOW , Kostiantyn                DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Śląsk Wrocław                                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         7.1km    0m 16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-74      3-33      4-34      5-80      6-37      7-36      8-93      9-61     10-40    
                                      11-41     12-42     13-62     14-88     15-56     16-100   
  1 [234] JUNEK, Petr                             40.13  1.54/5    3.36/4    7.07/1*   9.23/1*  12.06/1*  15.39/1*  17.19/2   20.32/1*  24.35/1*  28.04/1* 
    SK Studenec                                          1.54/5    1.42/2    3.31/2    2.16/2    2.43/1*   3.33/6    1.40/21   3.13/10   4.03/1*   3.29/2  
                                                        29.43/1*  34.20/1*  35.39/1*  37.41/1*  38.12/1*  40.06/1*  40.13/1* 
                                                         1.39/7    4.37/5    1.19/5    2.02/5    0.31/10   1.54/13   0.07/9  
  2 [434] GMUR , Karol                            41.47  2.58/16   4.42/10   8.18/7   11.02/7   14.13/6   17.36/5   18.22/3   20.52/3   25.14/2   29.36/2  
    WKS Śląsk Wrocław                                    2.58/16   1.44/3    3.36/4    2.44/11   3.11/9    3.23/3    0.46/2    2.30/1*   4.22/5    4.22/8  
                                                        31.17/2   36.22/3   37.43/3   39.25/2   40.01/2   41.41/2   41.47/2  
                                                         1.41/8    5.05/8    1.21/6    1.42/2    0.36/17   1.40/5    0.06/3  
  3 [211] LEŠTÍNSKÝ, Tomáš                        42.49  2.13/9    4.06/8    8.37/8   11.27/8   14.41/7   18.21/7   19.32/8   22.13/6   26.30/5   29.54/4  
    Orienteering Adventure                               2.13/9    1.53/8    4.31/7    2.50/13   3.14/10   3.40/8    1.11/16   2.41/6    4.17/4    3.24/1* 
                                                        31.27/4   36.33/4   37.57/4   39.49/3   40.23/3   42.42/3   42.49/3  
                                                         1.33/3    5.06/9    1.24/10   1.52/3    0.34/14   2.19/21   0.07/9  
  3 [411] KUCERA, Jan                             42.49  1.36/1*   3.26/1*   8.13/5   10.30/5   13.26/4   18.01/6   18.57/6   21.31/5   25.59/3   29.46/3  
    USK Sovicky                                          1.36/1*   1.50/5    4.47/12   2.17/3    2.56/4    4.35/13   0.56/7    2.34/3    4.28/6    3.47/4  
                                                        31.19/3   36.00/2   37.23/2   40.18/4   40.52/4   42.43/4   42.49/3  
                                                         1.33/3    4.41/6    1.23/8    2.55/14   0.34/14   1.51/11   0.06/3  
  5 [461] CZAPLA, Przemysław                      45.25  1.46/4    3.45/6    8.16/6   10.46/6   13.55/5   17.18/4   18.29/4   21.09/4   26.04/4   30.28/5  
    WKS Wawel Kraków                                     1.46/4    1.59/12   4.31/7    2.30/8    3.09/7    3.23/3    1.11/16   2.40/5    4.55/10   4.24/9  
                                                        32.06/5   37.29/5   38.43/5   43.03/5   43.31/5   45.18/5   45.25/5  
                                                         1.38/6    5.23/10   1.14/3    4.20/18   0.28/3    1.47/9    0.07/9  
  6 [61] WALICKI, Rafał                           46.12  1.40/3    3.39/5    7.10/2    9.46/4   15.16/8   18.22/8   19.23/7   22.24/7   26.40/7   36.05/8  
    HKS Azymut Mochy                                     1.40/3    1.59/12   3.31/2    2.36/9    5.30/19   3.06/1*   1.01/11   3.01/9    4.16/3    9.25/22 
                                                        37.34/8   41.16/7   42.25/7   44.06/6   44.38/6   46.07/6   46.12/6  
                                                         1.29/2    3.42/1*   1.09/2    1.41/1*   0.32/11   1.29/3    0.05/1* 
  7 [150] ŁAWECKI, Szymon                         47.03  1.55/6    3.33/3    7.19/3    9.44/3   12.51/3   16.14/2   17.09/1*  20.43/2   26.37/6   34.32/6  
    MKS Pogoń Siedlce                                    1.55/6    1.38/1*   3.46/5    2.25/5    3.07/6    3.23/3    0.55/6    3.34/12   5.54/14   7.55/15 
                                                        36.36/6   41.00/6   42.15/6   44.15/7   44.50/7   46.57/7   47.03/7  
                                                         2.04/15   4.24/2    1.15/4    2.00/4    0.35/16   2.07/17   0.06/3  
  8 [325] KREMPIŃSKI, Piotr                       52.30  5.42/22   7.39/20  12.14/16  15.24/15  18.20/11  23.17/11  24.15/11  26.54/10  31.35/9   39.39/11 
    UKS Azymut Pabianice                                 5.42/22   1.57/11   4.35/10   3.10/18   2.56/4    4.57/15   0.58/9    2.39/4    4.41/8    8.04/17 
                                                        41.47/11  46.23/10  47.59/10  50.07/8   50.37/8   52.23/8   52.30/8  
                                                         2.08/18   4.36/3    1.36/12   2.08/7    0.30/6    1.46/8    0.07/9  
  9 [476] WÓJCIK, Grzegorz                        53.20  9.44/24  11.49/23  16.05/21  18.48/18  21.57/17  25.11/14  26.27/15  29.11/15  34.08/12  38.23/10 
    WKS Wawel Kraków                                     9.44/24   2.05/14   4.16/6    2.43/10   3.09/7    3.14/2    1.16/18   2.44/7    4.57/11   4.15/7  
                                                        40.09/10  45.34/9   46.41/9   51.07/9   51.34/9   53.14/9   53.20/9  
                                                         1.46/10   5.25/11   1.07/1*   4.26/19   0.27/2    1.40/5    0.06/3  
 10 [9] KOGUT, Szczepan                           54.04  7.43/23   9.29/22  14.13/17  17.22/17  20.17/15  25.16/15  26.09/14  28.57/13  33.37/11  42.19/12 
    11brem Żagań                                         7.43/23   1.46/4    4.44/11   3.09/17   2.55/3    4.59/17   0.53/5    2.48/8    4.40/7    8.42/19 
                                                        43.44/12  48.20/11  49.57/11  52.12/11  52.36/11  53.58/10  54.04/10 
                                                         1.25/1*   4.36/3    1.37/14   2.15/8    0.24/1*   1.22/1*   0.06/3  
 11 [201] ŠINDELKA, Antonín                       54.12  2.00/7    3.51/7    7.21/4    9.29/2   12.15/2   16.42/3   18.40/5   23.22/8   29.00/8   35.16/7  
    OOB TJ Dukla Praha                                   2.00/7    1.51/6    3.30/1*   2.08/1*   2.46/2    4.27/11   1.58/23   4.42/19   5.38/13   6.16/13 
                                                        37.02/7   43.57/8   45.59/8   51.55/10  52.25/10  54.07/11  54.12/11 
                                                         1.46/10   6.55/16   2.02/15   5.56/23   0.30/6    1.42/7    0.05/1* 
 12 [484] GRONOSTAJ, Grzegorz                     55.53  2.11/8    4.22/9    9.21/9   11.46/9   19.34/14  23.18/12  24.15/11  28.52/12  38.43/13  42.26/13 
    0                                                    2.11/8    2.11/15   4.59/14   2.25/5    7.48/22   3.44/9    0.57/8    4.37/17   9.51/22   3.43/3  
                                                        44.28/13  49.56/12  51.27/12  53.49/12  54.19/12  55.47/12  55.53/12 
                                                         2.02/14   5.28/12   1.31/11   2.22/10   0.30/6    1.28/2    0.06/3  
 13 [83] SPILISZEWSKI, Piotr                      57.31  1.39/2    3.32/2   10.07/11  13.30/13  18.38/13  22.15/10  23.44/10  28.23/11  32.37/10  36.35/9  
    KS Artemis Wrocław                                   1.39/2    1.53/8    6.35/19   3.23/20   5.08/17   3.37/7    1.29/20   4.39/18   4.14/2    3.58/5  
                                                        38.18/9   51.09/13  52.45/13  54.51/13  55.19/13  57.22/13  57.31/13 
                                                         1.43/9   12.51/23   1.36/12   2.06/6    0.28/3    2.03/15   0.09/24 
 14 [12] MOL, Krzysztof                           64.14  4.37/20   6.31/19  18.14/23  21.07/21  27.04/22  31.31/22  32.33/21  36.10/18  45.40/21  51.45/20 
    5 pułk artylerii Sulechów                            4.37/20   1.54/10  11.43/24   2.53/14   5.57/20   4.27/11   1.02/14   3.37/13   9.30/20   6.05/12 
                                                        53.36/20  58.22/16  59.44/15  62.01/15  62.30/15  64.07/14  64.14/14 
                                                         1.51/12   4.46/7    1.22/7    2.17/9    0.29/5    1.37/4    0.07/9  
 15 [210] ŠTREGL, Tomáš                           64.22  3.17/19   5.08/13   9.41/10  12.26/10  15.42/9   24.54/13  25.37/13  29.00/14  44.47/19  48.54/15 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí                              3.17/19   1.51/6    4.33/9    2.45/12   3.16/11   9.12/22   0.43/1*   3.23/11  15.47/23   4.07/6  
                                                        50.27/15  57.48/15  59.11/14  61.37/14  62.10/14  64.15/15  64.22/15 
                                                         1.33/3    7.21/18   1.23/8    2.26/11   0.33/13   2.05/16   0.07/9  
 16 [479] NEDVIDEK, Martin                        67.14  2.45/13   6.02/16  11.16/15  15.49/16  20.45/16  27.44/16  28.45/17  34.07/17  41.36/14  50.24/17 
    0                                                    2.45/13   3.17/22   5.14/15   4.33/22   4.56/16   6.59/20   1.01/11   5.22/21   7.29/17   8.48/20 
                                                        53.22/19  59.59/17  62.07/17  64.48/16  65.20/16  67.07/16  67.14/16 
                                                         2.58/23   6.37/14   2.08/17   2.41/13   0.32/11   1.47/9    0.07/9  
 17 [276] KUBEČEK, Štěpán                         68.27  3.03/17   6.02/16  10.49/14  13.18/12  16.40/10  20.59/9   21.58/9   25.48/9   42.11/16  47.06/14 
    SOS Mamuti z Lipovky                                 3.03/17   2.59/20   4.47/12   2.29/7    3.22/13   4.19/10   0.59/10   3.50/15  16.23/24   4.55/11 
                                                        49.01/14  55.55/14  60.08/16  65.39/17  66.23/17  68.19/17  68.27/17 
                                                         1.55/13   6.54/15   4.13/23   5.31/22   0.44/21   1.56/14   0.08/19 
 18 [429] CIESIÓŁKA, Sebastian                    69.59  2.23/11   5.01/12  10.45/12  13.03/11  18.20/11  27.50/17  28.58/18  40.36/22  46.07/22  50.57/19 
    WKS Śląsk Wrocław                                    2.23/11   2.38/18   5.44/16   2.18/4    5.17/18   9.30/23   1.08/15  11.38/23   5.31/12   4.50/10 
                                                        53.02/16  59.59/17  62.29/18  67.30/19  68.00/19  69.52/18  69.59/18 
                                                         2.05/16   6.57/17   2.30/19   5.01/20   0.30/6    1.52/12   0.07/9  
 19 [387] NOWAK, Paweł                            70.14  2.28/12   5.17/14  16.42/22  19.40/20  23.09/19  27.53/18  28.41/16  33.03/16  42.47/17  50.18/16 
    UKS Orientuś Łódź                                    2.28/12   2.49/19  11.25/23   2.58/15   3.29/14   4.44/14   0.48/3    4.22/16   9.44/21   7.31/14 
                                                        53.07/17  62.33/20  64.38/19  67.18/18  67.58/18  70.06/19  70.14/19 
                                                         2.49/21   9.26/21   2.05/16   2.40/12   0.40/18   2.08/18   0.08/19 
 20 [198] DOSTÁL, Tomáš                           70.46  2.21/10   4.55/11  10.47/13  13.46/14  22.02/18  30.24/19  31.42/19  36.26/19  44.21/18  52.20/21 
    OOB TJ Dukla Praha                                   2.21/10   2.34/16   5.52/17   2.59/16   8.16/23   8.22/21   1.18/19   4.44/20   7.55/18   7.59/16 
                                                        55.13/21  61.00/19  64.39/20  67.45/20  68.25/20  70.39/20  70.46/20 
                                                         2.53/22   5.47/13   3.39/21   3.06/15   0.40/18   2.14/20   0.07/9  
 21 [273] SEVERÝN, Otto                           81.14  2.51/14   5.27/15  15.14/19  19.00/19  25.27/20  30.40/21  33.15/22  39.07/21  45.33/20  56.18/22 
    Slavia Liberec Orienteering                          2.51/14   2.36/17   9.47/22   3.46/21   6.27/21   5.13/19   2.35/24   5.52/22   6.26/15  10.45/23 
                                                        58.29/22  66.11/21  68.48/21  77.54/21  78.36/21  81.06/21  81.14/21 
                                                         2.11/19   7.42/19   2.37/20   9.06/24   0.42/20   2.30/22   0.08/19 
 22 [483] GÓROWSKI, Sławomir                      93.48  3.08/18   6.22/18  14.28/18  21.30/22  25.27/20  30.38/20  32.32/20  53.06/23  59.51/23  68.49/23 
    0                                                    3.08/18   3.14/21   8.06/21   7.02/23   3.57/15   5.11/18   1.54/22  20.34/24   6.45/16   8.58/21 
                                                        70.55/23  79.15/22  86.15/23  89.43/22  91.06/22  93.40/22  93.48/22 
                                                         2.06/17   8.20/20   7.00/24   3.28/16   1.23/24   2.34/23   0.08/19 
 23 [7] PALECZNY , Paweł                          94.49  2.54/15  15.07/24  22.19/24  25.33/24  28.49/23  33.47/23  34.39/23  37.12/20  42.02/15  50.30/18 
    11 batalion remontowy                                2.54/15  12.13/24   7.12/20   3.14/19   3.16/11   4.58/16   0.52/4    2.33/2    4.50/9    8.28/18 
                                                        53.10/18  82.00/23  86.05/22  91.35/23  92.32/23  94.41/23  94.49/23 
                                                         2.40/20  28.50/24   4.05/22   5.30/21   0.57/22   2.09/19   0.08/19 
 24 [384] LISIAK, Paweł                          105.54  5.37/21   9.19/21  15.40/20  22.50/23  47.10/24  57.10/24  58.11/24  61.58/24  70.04/24  81.02/24 
    UKS Orientuś Łódź                                    5.37/21   3.42/23   6.21/18   7.10/24  24.20/24  10.00/24   1.01/11   3.47/14   8.06/19  10.58/24 
                                                        84.24/24  95.54/24  98.10/24 101.50/24 102.47/24 105.47/24 105.54/24 
                                                         3.22/24  11.30/22   2.16/18   3.40/17   0.57/22   3.00/24   0.07/9  
    [217] MAJEWSKI, Marek                     NKL-bPK    2.02/     4.25/     9.18/         /    16.27/    20.48/    25.05/    31.03/    35.53/    39.29/   
    PUKS Młode Orły                                      2.02/     2.23/     4.53/         /         /     4.21/     4.17/     5.58/     4.50/     3.36/   
                                                        41.12/    46.47/    48.28/    50.48/    51.17/    53.12/    53.18/   
                                                         1.43/     5.35/     1.41/     2.20/     0.29/     1.55/     0.06/   
    [489] PANCERZ, Piotr                      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    0                                                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /   
    [] BIOLIK, Grzegorz                       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UNTS Warszawa                                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         8.4km    0m 16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-85      2-78      3-58      4-80      5-92      6-38      7-35      8-81      9-40     10-41    
                                      11-87     12-84     13-64     14-88     15-56     16-100   
  1 [447] SOBCZYŃSKI, Kalikst                     41.37  5.21/22   6.26/20  10.59/17  13.03/16  14.43/14  17.02/11  20.10/9   24.11/4   26.14/2   27.47/2  
    WKS Śląsk Wrocław                                    5.21/22   1.05/14   4.33/11   2.04/6    1.40/7    2.19/7    3.08/12   4.01/1*   2.03/1*   1.33/7  
                                                        31.47/2   33.48/1*  35.36/1*  38.59/1*  39.34/1*  41.30/1*  41.37/1* 
                                                         4.00/4    2.01/1*   1.48/4    3.23/3    0.35/18   1.56/13   0.07/13 
  2 [282] ZSCHAECKEL, Raik                        43.37  2.24/10   3.23/9    7.50/5   10.09/5   12.16/5   15.03/6   17.57/4   23.11/3   26.20/3   27.42/1* 
    SV IHW Alex 78 e.v                                   2.24/10   0.59/10   4.27/7    2.19/13   2.07/15   2.47/13   2.54/9    5.14/8    3.09/17   1.22/1* 
                                                        31.41/1*  35.32/3   37.12/2   41.16/2   41.46/2   43.31/2   43.37/2  
                                                         3.59/3    3.51/19   1.40/3    4.04/9    0.30/3    1.45/4    0.06/4  
  3 [408] NEMECEK, Jan                            44.18  1.41/2    3.22/8    8.50/7   10.46/7   14.26/12  16.34/10  19.41/7   24.20/6   26.41/4   28.19/4  
    USK PRAHA                                            1.41/2    1.41/20   5.28/19   1.56/4    3.40/24   2.08/2    3.07/10   4.39/6    2.21/6    1.38/8  
                                                        33.16/3   35.42/4   37.48/3   41.51/3   42.22/3   44.12/3   44.18/3  
                                                         4.57/8    2.26/8    2.06/10   4.03/7    0.31/9    1.50/8    0.06/4  
  4 [297] SOKOLÁŘ, Zdeněk                         45.19  1.57/6    2.40/3    7.16/2    9.36/2   11.43/4   14.03/4   16.31/1*  20.53/1*  26.04/1*  28.09/3  
    TJ Start Náchod                                      1.57/6    0.43/1*   4.36/12   2.20/14   2.07/15   2.20/8    2.28/4    4.22/4    5.11/23   2.05/20 
                                                        33.24/4   35.31/2   37.48/3   42.29/4   43.01/4   45.12/4   45.19/4  
                                                         5.15/10   2.07/3    2.17/14   4.41/14   0.32/11   2.11/23   0.07/13 
  5 [190] GROTE, Andreas                          46.06  2.04/7    3.07/6    7.31/3    9.39/3   11.05/2   13.27/2   16.34/2   24.46/7   27.55/5   29.20/5  
    OLC SKOG Friboourg                                   2.04/7    1.03/12   4.24/5    2.08/7    1.26/1*   2.22/9    3.07/10   8.12/22   3.09/17   1.25/3  
                                                        33.40/5   37.16/5   39.07/5   43.28/5   43.56/5   45.58/5   46.06/5  
                                                         4.20/5    3.36/18   1.51/5    4.21/11   0.28/1*   2.02/18   0.08/25 
  6 [403] BALDRIAN, Petr                          46.18  1.51/4    2.51/5    9.01/10  11.11/9   13.01/8   15.16/7   20.55/10  26.50/11  29.00/7   30.55/7  
    USK Praga                                            1.51/4    1.00/11   6.10/23   2.10/9    1.50/10   2.15/4    5.39/23   5.55/13   2.10/3    1.55/17 
                                                        35.35/6   37.45/6   39.46/6   43.54/6   44.24/6   46.11/6   46.18/6  
                                                         4.40/7    2.10/4    2.01/7    4.08/10   0.30/3    1.47/5    0.07/13 
  7 [286] SCHMIEDEBERG, Nils                      49.24  1.47/3    2.34/2    6.20/1*   8.09/1*   9.38/1*  12.41/1*  19.51/8   24.11/4   32.12/12  34.05/12 
    SV Turbine Neubrandenburg e.V                        1.47/3    0.47/2    3.46/1*   1.49/1*   1.29/2    3.03/20   7.10/27   4.20/3    8.01/27   1.53/16 
                                                        39.38/12  41.44/9   43.22/9   46.58/7   47.28/7   49.16/7   49.24/7  
                                                         5.33/13   2.06/2    1.38/2    3.36/5    0.30/3    1.48/6    0.08/25 
  8 [416] GOSSEL, Heiko                           49.32  4.04/17   5.42/18  10.01/15  12.14/14  14.01/11  20.59/20  24.36/20  30.12/15  32.56/14  34.51/14 
    USV TU Dresden                                       4.04/17   1.38/19   4.19/4    2.13/11   1.47/9    6.58/30   3.37/17   5.36/9    2.44/11   1.55/17 
                                                        38.44/9   41.02/8   43.06/7   47.02/8   47.32/8   49.25/8   49.32/8  
                                                         3.53/2    2.18/6    2.04/9    3.56/6    0.30/3    1.53/11   0.07/13 
  9 [42] DZIK, Mirosław                           50.31  4.40/20   7.05/22  11.35/20  14.08/19  17.11/20  19.25/18  22.01/15  27.42/12  29.50/8   31.35/8  
    Górzanka Nawojowa Góra                               4.40/20   2.25/25   4.30/10   2.33/17   3.03/20   2.14/3    2.36/6    5.41/11   2.08/2    1.45/10 
                                                        37.33/7   40.41/7   43.15/8   48.02/9   48.33/9   50.25/9   50.31/9  
                                                         5.58/14   3.08/13   2.34/20   4.47/15   0.31/9    1.52/10   0.06/4  
 10 [426] BECMER, Dariusz                         51.40  1.39/1*   2.29/1*   7.41/4   10.35/6   12.20/6   14.48/5   18.11/5   22.37/2   30.28/9   32.07/9  
    WKS Śląsk Wrocław                                    1.39/1*   0.50/3    5.12/17   2.54/21   1.45/8    2.28/11   3.23/13   4.26/5    7.51/26   1.39/9  
                                                        38.37/8   41.57/10  44.11/10  49.05/10  49.38/10  51.33/10  51.40/10 
                                                         6.30/17   3.20/16   2.14/13   4.54/16   0.33/15   1.55/12   0.07/13 
 11 [465] MOSZKOWICZ, Paweł                       52.19  9.13/28  10.28/26  14.52/25  16.46/24  18.22/21  21.10/21  23.21/18  31.52/20  34.13/19  35.37/16 
    WKS Wawel Kraków                                     9.13/28   1.15/16   4.24/5    1.54/3    1.36/5    2.48/16   2.11/2    8.31/24   2.21/6    1.24/2  
                                                        41.56/16  44.09/13  46.28/13  50.00/11  50.41/11  52.13/11  52.19/11 
                                                         6.19/16   2.13/5    2.19/17   3.32/4    0.41/23   1.32/1*   0.06/4  
 12 [37] KOUCKÝ, Roman                            52.33  5.19/21   8.01/23  12.19/22  14.29/20  16.07/18  18.33/16  21.09/12  26.49/10  31.48/10  33.34/11 
    Ekonom Praha                                         5.19/21   2.42/26   4.18/3    2.10/9    1.38/6    2.26/10   2.36/6    5.40/10   4.59/21   1.46/12 
                                                        38.50/10  43.57/12  46.09/12  50.12/12  50.44/12  52.27/12  52.33/12 
                                                         5.16/11   5.07/27   2.12/12   4.03/7    0.32/11   1.43/3    0.06/4  
 13 [469] SŁOŃSKI , Marek                         53.23  1.54/5    2.46/4    7.53/6    9.50/4   11.23/3   13.40/3   21.43/14  28.29/13  33.44/17  35.31/15 
    WKS Wawel Kraków                                     1.54/5    0.52/6    5.07/16   1.57/5    1.33/4    2.17/5    8.03/28   6.46/15   5.15/24   1.47/14 
                                                        39.53/13  43.48/11  45.19/11  50.41/13  51.11/13  53.17/13  53.23/13 
                                                         4.22/6    3.55/20   1.31/1*   5.22/18   0.30/3    2.06/21   0.06/4  
 14 [187] KRASUSKI, Marcin                        54.42  9.48/29  13.21/29  17.07/27  19.15/26  22.28/25  24.26/24  27.19/23  31.34/18  36.18/21  37.48/21 
    OK!Sport Warszawa                                    9.48/29   3.33/28   3.46/1*   2.08/7    3.13/22   1.58/1*   2.53/8    4.15/2    4.44/20   1.30/5  
                                                        41.29/14  47.00/17  49.02/17  52.17/14  52.47/14  54.37/14  54.42/14 
                                                         3.41/1*   5.31/29   2.02/8    3.15/2    0.30/3    1.50/8    0.05/1* 
 15 [84] GORCZYCA, Jacek                          56.48  3.08/12   4.50/14  10.43/16  13.41/18  15.41/17  19.01/17  21.34/13  29.14/14  32.01/11  33.33/10 
    KS Hades Poznań                                      3.08/12   1.42/21   5.53/22   2.58/23   2.00/12   3.20/23   2.33/5    7.40/20   2.47/12   1.32/6  
                                                        43.02/17  46.07/16  48.44/16  53.46/16  54.19/15  56.42/15  56.48/15 
                                                         9.29/29   3.05/12   2.37/21   5.02/17   0.33/15   2.23/27   0.06/4  
 16 [296] SLAVÍK, Pavel                           57.16  2.12/9    3.20/7    8.52/8   11.56/12  14.29/13  17.27/12  20.55/10  25.53/8   32.16/13  34.34/13 
    TJ Start Náchod                                      2.12/9    1.08/15   5.32/20   3.04/24   2.33/19   2.58/17   3.28/15   4.58/7    6.23/25   2.18/27 
                                                        41.29/14  44.46/14  47.41/14  53.41/15  54.23/16  57.09/16  57.16/16 
                                                         6.55/19   3.17/15   2.55/25   6.00/21   0.42/24   2.46/29   0.07/13 
 17 [392] SŁOMCZYŃSKI, Robert                     58.03  3.26/15   4.24/11  10.00/14  12.45/15  14.49/15  18.29/15  22.54/16  30.24/16  33.28/15  35.41/17 
    UKS Orientuś Łódź                                    3.26/15   0.58/9    5.36/21   2.45/19   2.04/14   3.40/25   4.25/19   7.30/18   3.04/14   2.13/24 
                                                        43.15/18  46.05/15  48.23/15  54.56/17  55.57/18  57.57/17  58.03/17 
                                                         7.34/23   2.50/11   2.18/16   6.33/23   1.01/27   2.00/16   0.06/4  
 18 [401] MICHALAK, Tomasz                        58.05  3.22/14   6.04/19  10.59/17  13.38/17  17.00/19  19.47/19  26.05/22  31.46/19  34.05/18  35.50/19 
    UNTS Warszawa                                        3.22/14   2.42/26   4.55/14   2.39/18   3.22/23   2.47/13   6.18/25   5.41/11   2.19/5    1.45/10 
                                                        44.39/19  47.06/18  49.44/18  55.09/18  55.45/17  57.58/18  58.05/18 
                                                         8.49/27   2.27/9    2.38/22   5.25/19   0.36/19   2.13/24   0.07/13 
 19 [363] MARSZAŁEK, Waldemar                     58.56  2.39/11   5.03/16   9.30/12  11.48/10  13.51/10  16.19/9   18.41/6   32.10/21  35.15/20  37.43/20 
    UKS Kometa Gliwice                                   2.39/11   2.24/24   4.27/7    2.18/12   2.03/13   2.28/11   2.22/3   13.29/30   3.05/15   2.28/28 
                                                        45.34/20  50.11/20  53.10/20  56.23/19  56.55/19  58.51/19  58.56/19 
                                                         7.51/25   4.37/25   2.59/26   3.13/1*   0.32/11   1.56/13   0.05/1* 
 20 [365] PACHNIK, Dariusz                        63.31  4.09/19   4.59/15   9.44/13  12.05/13  15.12/16  17.29/13  23.31/19  32.49/22  42.05/24  43.53/24 
    UKS Orientpark Iwiny                                 4.09/19   0.50/3    4.45/13   2.21/15   3.07/21   2.17/5    6.02/24   9.18/26   9.16/28   1.48/15 
                                                        50.29/22  54.27/23  56.37/23  61.08/20  61.37/20  63.25/20  63.31/20 
                                                         6.36/18   3.58/22   2.10/11   4.31/13   0.29/2    1.48/6    0.06/4  
 21 [128] SZCZYGIEŁ, Marcin                       67.02  3.46/16   4.37/12  12.06/21  16.11/22  18.31/23  21.35/23  25.02/21  31.15/17  33.29/16  35.43/18 
    MKS MOS Wrocław                                      3.46/16   0.51/5    7.29/27   4.05/30   2.20/18   3.04/21   3.27/14   6.13/14   2.14/4    2.14/25 
                                                        51.40/24  54.50/24  57.39/24  63.07/21  63.53/21  66.54/21  67.02/21 
                                                        15.57/30   3.10/14   2.49/23   5.28/20   0.46/25   3.01/30   0.08/25 
 22 [471] TOPÓR, Marek                            67.04  3.08/12   4.40/13   9.09/11  10.59/8   12.31/7   15.18/8   17.28/3   25.58/9   28.20/6   29.48/6  
    WKS Wawel Kraków                                     3.08/12   1.32/18   4.29/9    1.50/2    1.32/3    2.47/13   2.10/1*   8.30/23   2.22/8    1.28/4  
                                                        39.09/11  54.10/22  56.05/21  64.19/22  64.57/22  66.59/22  67.04/22 
                                                         9.21/28  15.01/30   1.55/6    8.14/26   0.38/21   2.02/18   0.05/1* 
 23 [18] DOLIŃSKI, Grzegorz                       70.43  7.59/27  10.13/25  16.23/26  19.29/27  23.57/27  27.35/27  32.27/26  41.21/26  44.16/25  46.26/25 
    BKS Wataha Warszawa                                  7.59/27   2.14/23   6.10/23   3.06/26   4.28/26   3.38/24   4.52/20   8.54/25   2.55/13   2.10/23 
                                                        54.20/26  57.44/25  60.47/25  68.06/24  68.38/23  70.36/23  70.43/23 
                                                         7.54/26   3.24/17   3.03/27   7.19/25   0.32/11   1.58/15   0.07/13 
 24 [444] MAZUREK, Piotr                          71.18  7.38/26   8.35/24  13.47/24  16.11/22  18.22/21  21.28/22  28.10/24  35.06/23  37.38/22  39.47/22 
    WKS Śląsk Wrocław                                    7.38/26   0.57/8    5.12/17   2.24/16   2.11/17   3.06/22   6.42/26   6.56/16   2.32/10   2.09/22 
                                                        47.19/21  49.43/19  52.14/19  67.53/23  69.04/24  71.11/24  71.18/24 
                                                         7.32/22   2.24/7    2.31/18  15.39/30   1.11/29   2.07/22   0.07/13 
 25 [270] NOVOTNÝ, Jiří                           72.22  2.07/8    3.57/10   9.00/9   11.49/11  13.44/9   17.41/14  23.00/17  35.25/24  46.26/26  48.33/26 
    Slavia Liberec Orienteering                          2.07/8    1.50/22   5.03/15   2.49/20   1.55/11   3.57/26   5.19/21  12.25/29  11.01/29   2.07/21 
                                                        53.53/25  58.26/26  65.43/26  70.04/25  70.43/25  72.15/25  72.22/25 
                                                         5.20/12   4.33/24   7.17/30   4.21/11   0.39/22   1.32/1*   0.07/13 
 26 [52] MURAWSKI, Piotr                          75.13  6.06/23   7.00/21  13.41/23  16.47/25  23.38/26  26.36/26  30.57/25  38.27/25  41.32/23  43.48/23 
    HKS Azymut Mochy                                     6.06/23   0.54/7    6.41/26   3.06/26   6.51/29   2.58/17   4.21/18   7.30/18   3.05/15   2.16/26 
                                                        51.12/23  53.47/21  56.18/22  71.50/26  73.02/26  75.05/26  75.13/26 
                                                         7.24/20   2.35/10   2.31/18  15.32/29   1.12/30   2.03/20   0.08/25 
 27 [400] JACHNA, Dariusz                         79.12 10.39/30  12.03/28  20.50/29  23.54/29  28.33/28  33.08/29  36.40/27  47.27/28  49.56/27  51.42/27 
    UMKS ORKAN                                          10.39/30   1.24/17   8.47/29   3.04/24   4.39/27   4.35/27   3.32/16  10.47/28   2.29/9    1.46/12 
                                                        58.00/27  62.05/27  69.12/27  76.10/27  76.47/27  79.05/27  79.12/27 
                                                         6.18/15   4.05/23   7.07/29   6.58/24   0.37/20   2.18/26   0.07/13 
 28 [185] MARSZAŁEK, Marcin                       84.05  4.05/18   5.08/17  11.31/19  14.55/21  21.58/24  26.34/25  37.20/29  47.37/29  52.46/28  55.37/28 
    OK!Sport                                             4.05/18   1.03/12   6.23/25   3.24/29   7.03/30   4.36/28  10.46/30  10.17/27   5.09/22   2.51/30 
                                                        63.11/28  67.06/28  71.28/28  80.24/28  81.14/28  83.58/28  84.05/28 
                                                         7.34/23   3.55/20   4.22/28   8.56/27   0.50/26   2.44/28   0.07/13 
 29 [487] KRASUSKI, Bartłomiej                    84.21  7.10/24  11.56/27  19.48/28  23.03/28  28.41/29  31.39/28  37.12/28  44.15/27  57.23/29  60.01/29 
    0                                                    7.10/24   4.46/29   7.52/28   3.15/28   5.38/28   2.58/17   5.33/22   7.03/17  13.08/30   2.38/29 
                                                        67.27/29  72.30/29  75.22/29  81.38/29  82.12/29  84.13/29  84.21/29 
                                                         7.26/21   5.03/26   2.52/24   6.16/22   0.34/17   2.01/17   0.08/25 
 30 [108] BRADAC, Stanislav                       95.26  7.21/25  14.38/30  28.11/30  31.05/30  34.48/30  41.45/30  51.43/30  59.52/30  63.34/30  65.37/30 
    Loko Liberec                                         7.21/25   7.17/30  13.33/30   2.54/21   3.43/25   6.57/29   9.58/29   8.09/21   3.42/19   2.03/19 
                                                        70.36/30  76.05/30  78.22/30  91.59/30  93.01/30  95.14/30  95.26/30 
                                                         4.59/9    5.29/28   2.17/14  13.37/28   1.02/28   2.13/24   0.12/30 
    [194] ZABORIL, Michal                     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OOB Jenišovice                                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         8.4km    0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-57      2-59      3-93      4-39      5-81      6-41      7-87      8-43      9-44     10-83    
                                      11-90     12-62     13-56     14-100   
  1 [451] WIDZIEWICZ, Remigiusz                   39.58  2.37/5    6.18/1*   9.19/1*  12.06/1*  16.18/2   18.50/1*  23.14/1*  25.00/1*  31.27/1*  33.13/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                                    2.37/5    3.41/1*   3.01/2    2.47/5    4.12/8    2.32/1*   4.24/2    1.46/3    6.27/12   1.46/1* 
                                                        34.46/1*  37.01/1*  38.05/1*  39.52/1*  39.58/1* 
                                                         1.33/1*   2.15/1*   1.04/1*   1.47/1*   0.06/1* 
  2 [13] WRZESIŃSKI, Krzysztof                    44.26  2.34/3    8.22/7   11.21/3   14.02/3   17.31/3   21.01/3   26.51/2   28.30/2   33.05/2   35.59/2  
    6 MBOT Warszawa                                      2.34/3    5.48/12   2.59/1*   2.41/3    3.29/5    3.30/9    5.50/5    1.39/2    4.35/8    2.54/6  
                                                        38.28/2   41.05/2   42.15/2   44.18/2   44.26/2  
                                                         2.29/7    2.37/4    1.10/2    2.03/5    0.08/8  
  3 [86] KLASA, Tomasz                            45.16  3.20/10   7.58/6   16.14/12  18.51/10  21.36/9   24.37/9   28.59/6   31.07/5   34.01/5   36.51/4  
    KS Hades Poznań                                      3.20/10   4.38/5    8.16/15   2.37/2    2.45/2    3.01/4    4.22/1*   2.08/7    2.54/2    2.50/5  
                                                        38.39/3   41.40/3   42.54/3   45.09/3   45.16/3  
                                                         1.48/4    3.01/7    1.14/5    2.15/7    0.07/3  
  4 [224] URBANIAK, Krzysztof                     45.58  2.21/1*   7.28/4   11.05/2   13.26/2   16.16/1*  19.10/2   27.02/3   28.37/3   33.32/4   38.15/5  
    PZOS                                                 2.21/1*   5.07/8    3.37/4    2.21/1*   2.50/3    2.54/3    7.52/8    1.35/1*   4.55/9    4.43/11 
                                                        39.52/5   42.26/5   43.36/5   45.51/4   45.58/4  
                                                         1.37/2    2.34/3    1.10/2    2.15/7    0.07/3  
  5 [248] SKLENÁŘ, Josef                          46.05  3.08/8    8.48/9   12.56/8   16.23/8   19.28/7   22.40/7   27.52/5   29.44/4   33.07/3   36.08/3  
    SKOB Bruntál                                         3.08/8    5.40/10   4.08/7    3.27/10   3.05/4    3.12/7    5.12/3    1.52/5    3.23/4    3.01/7  
                                                        38.44/4   42.01/4   43.28/4   45.57/5   46.05/5  
                                                         2.36/9    3.17/8    1.27/11   2.29/10   0.08/8  
  6 [] DEPTA, Piotr                               46.17  2.32/2    6.45/2   11.37/4   14.45/4   20.20/8   23.23/8   30.38/7   32.29/6   35.01/6   38.18/6  
    MKS Paulinum Jelenia Góra                            2.32/2    4.13/2    4.52/10   3.08/7    5.35/13   3.03/5    7.15/6    1.51/4    2.32/1*   3.17/8  
                                                        40.03/6   42.52/6   44.12/6   46.11/6   46.17/6  
                                                         1.45/3    2.49/5    1.20/7    1.59/3    0.06/1* 
  7 [181] VELJAČIK, Pavel                         51.09  2.36/4    6.57/3   14.47/10  17.30/9   22.45/10  25.32/10  34.20/9   37.05/9   40.06/9   42.29/8  
    OK Sparta Praha                                      2.36/4    4.21/3    7.50/14   2.43/4    5.15/12   2.47/2    8.48/11   2.45/10   3.01/3    2.23/2  
                                                        44.56/8   47.51/7   49.03/7   51.02/7   51.09/7  
                                                         2.27/6    2.55/6    1.12/4    1.59/3    0.07/3  
  8 [459] ŻESŁAWSKI, Wojciech                     52.57  3.11/9    7.43/5   11.42/5   15.06/5   19.04/6   22.09/4   31.30/8   35.00/8   38.44/8   41.30/7  
    WKS Wawel                                            3.11/9    4.32/4    3.59/6    3.24/9    3.58/7    3.05/6    9.21/12   3.30/11   3.44/5    2.46/4  
                                                        44.46/7   49.19/8   50.42/8   52.50/8   52.57/8  
                                                         3.16/11   4.33/12   1.23/9    2.08/6    0.07/3  
  9 [] MIESKE, Frank                              54.24  2.51/6    8.29/8   12.15/6   15.29/6   18.59/5   22.19/5   27.38/4   32.59/7   38.41/7   44.34/9  
    Kaulsdorfer OLV Berlin                               2.51/6    5.38/9    3.46/5    3.14/8    3.30/6    3.20/8    5.19/4    5.21/14   5.42/10   5.53/14 
                                                        47.09/9   50.59/9   52.19/9   54.17/9   54.24/9  
                                                         2.35/8    3.50/10   1.20/7    1.58/2    0.07/3  
 10 [131] WYSOCKI, Romuald                        56.55  4.38/13   9.22/11  12.50/7   15.39/7   18.23/4   22.29/6   35.06/10  40.05/10  44.13/10  46.54/10 
    MKS MOS Wrocław                                      4.38/13   4.44/6    3.28/3    2.49/6    2.44/1*   4.06/12  12.37/14   4.59/13   4.08/6    2.41/3  
                                                        50.38/10  53.04/10  54.21/10  56.47/10  56.55/10 
                                                         3.44/13   2.26/2    1.17/6    2.26/9    0.08/8  
 11 [3] ŁUGOM, Andrzej                            61.23  5.31/14  11.20/14  16.41/13  22.37/14  27.46/13  31.41/13  38.59/12  41.04/12  47.00/11  51.32/11 
    1 Brygada Logistyczna                                5.31/14   5.49/13   5.21/11   5.56/14   5.09/11   3.55/11   7.18/7    2.05/6    5.56/11   4.32/9  
                                                        53.51/11  57.22/11  58.45/11  61.15/11  61.23/11 
                                                         2.19/5    3.31/9    1.23/9    2.30/11   0.08/8  
 12 [113] HANUŠ, Pavel                            67.51  4.26/12   9.29/12  17.02/14  21.00/13  25.16/11  30.10/11  38.33/11  40.51/11  48.01/12  54.13/13 
    Loko Trutnov                                         4.26/12   5.03/7    7.33/13   3.58/11   4.16/9    4.54/14   8.23/9    2.18/8    7.10/14   6.12/15 
                                                        57.03/12  63.05/12  64.49/12  67.43/12  67.51/12 
                                                         2.50/10   6.02/15   1.44/12   2.54/12   0.08/8  
 13 [156] SANNA, ROBERTO                          71.32  3.39/11  10.47/13  15.16/11  20.25/12  26.22/12  31.00/12  40.33/13  44.17/14  48.29/13  53.30/12 
    Oddíl OB Kotlářka                                    3.39/11   7.08/14   4.29/8    5.09/12   5.57/14   4.38/13   9.33/13   3.44/12   4.12/7    5.01/12 
                                                        62.05/14  66.15/13  68.18/13  71.22/13  71.32/13 
                                                         8.35/15   4.10/11   2.03/13   3.04/14   0.10/15 
 14 [191] ROEHL, Stefan                           72.36  3.06/7    8.51/10  13.37/9   19.10/11  28.43/14  32.30/14  41.11/14  43.40/13  52.08/14  56.48/14 
    OLF Mainz                                            3.06/7    5.45/11   4.46/9    5.33/13   9.33/15   3.47/10   8.41/10   2.29/9    8.28/15   4.40/10 
                                                        60.26/13  66.23/14  68.39/14  72.27/14  72.36/14 
                                                         3.38/12   5.57/14   2.16/15   3.48/15   0.09/14 
 15 [71] FELDMANN, André                          94.17  6.20/15  15.13/15  21.17/15  27.41/15  32.41/15  39.22/15  54.39/15  64.44/15  71.50/15  77.16/15 
    Kaulsdorfer OLV Berlin                               6.20/15   8.53/15   6.04/12   6.24/15   5.00/10   6.41/15  15.17/15  10.05/15   7.06/13   5.26/13 
                                                        83.36/15  88.52/15  91.06/15  94.09/15  94.17/15 
                                                         6.20/14   5.16/13   2.14/14   3.03/13   0.08/8  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         6.6km    0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-32      2-65      3-31      4-77      5-92      6-37      7-35      8-81      9-41     10-54    
                                      11-56     12-100   
  1 [219] WAŁACHOWSKI, Janusz                     35.42  3.07/3    3.42/3    5.29/4    8.17/4   14.00/3   16.42/1*  19.26/1*  25.04/1*  28.18/1*  32.15/1* 
    PUKS Młode Orły                                      3.07/3    0.35/3    1.47/4    2.48/4    5.43/4    2.42/2    2.44/1*   5.38/2    3.14/3    3.57/3  
                                                        33.11/1*  35.34/1*  35.42/1* 
                                                         0.56/6    2.23/5    0.08/5  
  2 [101] CHACHURSKI, Ryszard                     36.04  3.47/6    4.18/4    5.28/3    8.05/3   13.38/2   17.10/2   20.33/2   26.03/2   29.33/2   33.09/2  
    KU AZS WAT Warszawa                                  3.47/6    0.31/1*   1.10/1*   2.37/2    5.33/2    3.32/7    3.23/5    5.30/1*   3.30/5    3.36/1* 
                                                        33.55/2   35.57/2   36.04/2  
                                                         0.46/1*   2.02/2    0.07/1* 
  3 [462] DYZIO, Włodzimierz                      37.30  2.42/1*   3.14/1*   4.41/1*   7.28/1*  15.10/4   17.46/3   20.46/3   27.10/3   30.08/3   33.55/3  
    WKS Wawel Kraków                                     2.42/1*   0.32/2    1.27/2    2.47/3    7.42/9    2.36/1*   3.00/3    6.24/4    2.58/2    3.47/2  
                                                        34.48/3   37.21/3   37.30/3  
                                                         0.53/4    2.33/6    0.09/9  
  4 [354] MARKOWSKI, Adam                         42.41  3.47/6    5.05/9    7.13/7   10.30/8   16.03/5   20.21/7   23.50/5   31.11/4   35.21/5   39.46/4  
    UKS Energetyk Dychów                                 3.47/6    1.18/11   2.08/9    3.17/8    5.33/2    4.18/8    3.29/6    7.21/6    4.10/9    4.25/4  
                                                        40.40/4   42.32/4   42.41/4  
                                                         0.54/5    1.52/1*   0.09/9  
  5 [455] NIESSNER, Piotr                         43.39  3.00/2    3.36/2    5.16/2    7.37/2   12.43/1*  19.50/6   22.43/4   32.20/5   34.55/4   40.32/5  
    WKS Wawel                                            3.00/2    0.36/4    1.40/3    2.21/1*   5.06/1*   7.07/12   2.53/2    9.37/10   2.35/1*   5.37/8  
                                                        41.21/5   43.32/5   43.39/5  
                                                         0.49/3    2.11/3    0.07/1* 
  6 [5] KLAWCZYŃSKI, Zbigniew                     44.14  4.47/10   5.26/10   7.25/8   10.27/7   16.44/7   19.46/5   23.50/5   32.59/6   36.21/6   40.58/6  
    1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz                      4.47/10   0.39/5    1.59/7    3.02/5    6.17/5    3.02/3    4.04/9    9.09/9    3.22/4    4.37/5  
                                                        41.46/6   44.07/6   44.14/6  
                                                         0.48/2    2.21/4    0.07/1* 
  7 [228] MOSSAKOWSKI, Przemysław                 45.32  3.20/4    4.50/8    6.45/5   10.00/5   16.21/6   19.37/4   27.10/8   33.19/7   36.54/7   41.49/7  
    samodzielny                                          3.20/4    1.30/12   1.55/5    3.15/6    6.21/6    3.16/5    7.33/12   6.09/3    3.35/6    4.55/6  
                                                        42.49/7   45.24/7   45.32/7  
                                                         1.00/8    2.35/8    0.08/5  
  8 [177] KAVKA, Jiri                             49.07  3.32/5    4.20/5   10.25/11  13.40/11  20.54/9   24.06/9   27.48/9   35.37/8   39.28/8   45.19/8  
    OK Sparta Praha                                      3.32/5    0.48/7    6.05/12   3.15/6    7.14/7    3.12/4    3.42/7    7.49/7    3.51/7    5.51/9  
                                                        46.17/8   48.59/8   49.07/8  
                                                         0.58/7    2.42/10   0.08/5  
  9 [251] PREGARTNER, Georg                       57.37  3.55/8    4.46/7    6.50/6   10.18/6   17.34/8   22.02/8   26.30/7   39.08/9   46.08/10  53.27/10 
    SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn                          3.55/8    0.51/8    2.04/8    3.28/9    7.16/8    4.28/9    4.28/10  12.38/13   7.00/13   7.19/10 
                                                        54.36/9   57.29/9   57.37/9  
                                                         1.09/10   2.53/11   0.08/5  
 10 [43] GALLA, Andrzej                           57.51  4.58/11   6.10/11   8.28/9   12.18/9   21.36/10  26.58/10  31.43/10  40.22/10  45.38/9   53.20/9  
    HKS Azymut Mochy                                     4.58/11   1.12/10   2.18/10   3.50/11   9.18/10   5.22/10   4.45/11   8.39/8    5.16/11   7.42/12 
                                                        54.37/10  57.42/10  57.51/10 
                                                         1.17/12   3.05/12   0.09/9  
 11 [102] KROCHMAL, Grzegorz                      59.45  3.56/9    4.35/6   12.59/12  18.22/12  32.51/12  36.22/11  39.44/11  46.58/11  50.53/11  56.04/11 
    KU AZS WAT Warszawa                                  3.56/9    0.39/5    8.24/13   5.23/12  14.29/12   3.31/6    3.22/4    7.14/5    3.55/8    5.11/7  
                                                        57.05/11  59.38/11  59.45/11 
                                                         1.01/9    2.33/6    0.07/1* 
 12 [193] OLSCHOWSKI, Peter                       72.03  6.38/12   7.48/12   9.44/10  13.13/10  30.13/11  39.55/12  43.52/12  56.19/12  60.38/12  68.07/12 
    OLV Steinberg                                        6.38/12   1.10/9    1.56/6    3.29/10  17.00/13   9.42/13   3.57/8   12.27/12   4.19/10   7.29/11 
                                                        69.16/12  71.54/12  72.03/12 
                                                         1.09/10   2.38/9    0.09/9  
 13 [420] BOROVIČKA, Milan                        87.39  9.44/13  12.16/13  18.02/13  23.33/13  33.57/13  40.45/13  51.28/13  63.07/13  70.02/13  80.52/13 
    VSK ČVUT FS Praha                                    9.44/13   2.32/13   5.46/11   5.31/13  10.24/11   6.48/11  10.43/13  11.39/11   6.55/12  10.50/13 
                                                        82.52/13  87.28/13  87.39/13 
                                                         2.00/13   4.36/13   0.11/13 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         6.5km    0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-74      2-32      3-78      4-67      5-75      6-39      7-40      8-41      9-62     10-88    
                                      11-72     12-100   
  1 [72] FLASAR, Jan                              31.31  2.52/4    4.11/4    5.33/3    7.59/3   10.51/4   15.31/2   18.26/1*  20.19/1*  25.36/1*  27.39/1* 
    KCK Cesky Krumlov                                    2.52/4    1.19/8    1.22/3    2.26/8    2.52/7    4.40/3    2.55/5    1.53/2    5.17/2    2.03/2  
                                                        29.52/1*  31.24/1*  31.31/1* 
                                                         2.13/9    1.32/3    0.07/4  
  2 [98] ANDRZEJ, Krochmal                        33.42  3.04/6    4.14/5    5.51/4    8.11/4   11.14/6   17.14/7   20.39/6   22.31/6   27.30/2   29.47/2  
    KS Spójnia Warszawa                                  3.04/6    1.10/4    1.37/6    2.20/5    3.03/11   6.00/6    3.25/7    1.52/1*   4.59/1*   2.17/5  
                                                        31.57/2   33.35/2   33.42/2  
                                                         2.10/8    1.38/5    0.07/4  
  3 [69] BRETTSCHNEIDER, Gerhard                  33.54  2.38/1*   4.43/7    6.02/6    8.27/6   10.41/2   16.57/4   20.08/5   22.09/5   27.37/3   30.48/4  
    Kaulsdorfer OLV Berlin                               2.38/1*   2.05/13   1.19/2    2.25/7    2.14/2    6.16/8    3.11/6    2.01/5    5.28/4    3.11/12 
                                                        32.25/3   33.48/3   33.54/3  
                                                         1.37/1*   1.23/2    0.06/1* 
  4 [164] KAŠKA, Ruda                             34.24  3.13/8    4.29/6    5.54/5    8.20/5   11.10/5   16.24/3   19.18/3   21.54/4   27.58/4   30.26/3  
    OK Chrastava                                         3.13/8    1.16/7    1.25/4    2.26/8    2.50/5    5.14/5    2.54/4    2.36/9    6.04/5    2.28/7  
                                                        32.35/4   34.16/4   34.24/4  
                                                         2.09/7    1.41/6    0.08/7  
  5 [89] KRYJOMSKI, Jerzy                         35.54  2.40/3    3.44/1*   5.01/1*   7.19/1*   9.40/1*  14.52/1*  18.51/2   20.47/2   30.11/7   32.46/7  
    KS Kościelec Chrzanów                                2.40/3    1.04/2    1.17/1*   2.18/3    2.21/3    5.12/4    3.59/12   1.56/3    9.24/10   2.35/9  
                                                        34.27/7   35.48/5   35.54/5  
                                                         1.41/2    1.21/1*   0.06/1* 
  6 [435] GUGA, Romuald                           36.00  2.54/5    4.08/3    7.44/11   9.51/9   12.35/8   17.03/6   20.45/7   22.50/7   29.19/5   31.44/5  
    WKS Śląsk Wrocław                                    2.54/5    1.14/6    3.36/11   2.07/2    2.44/4    4.28/2    3.42/11   2.05/6    6.29/6    2.25/6  
                                                        34.11/5   35.53/6   36.00/6  
                                                         2.27/10   1.42/7    0.07/4  
  7 [38] FANTA, Miroslav                          36.15  2.39/2    3.47/2    5.25/2    7.45/2   10.47/3   19.10/9   21.56/8   24.04/8   29.29/6   32.30/6  
    Ekonom Praha                                         2.39/2    1.08/3    1.38/7    2.20/5    3.02/10   8.23/12   2.46/3    2.08/7    5.25/3    3.01/10 
                                                        34.25/6   36.07/7   36.15/7  
                                                         1.55/4    1.42/7    0.08/7  
  8 [336] CHUŁEK, Aleksander                      36.58  4.24/12   5.10/10  10.03/12  12.01/12  14.10/12  20.18/12  22.53/10  24.53/9   31.28/8   33.30/8  
    UKS Azymut45 Gdynia                                  4.24/12   0.46/1*   4.53/13   1.58/1*   2.09/1*   6.08/7    2.35/2    2.00/4    6.35/7    2.02/1* 
                                                        35.16/8   36.52/8   36.58/8  
                                                         1.46/3    1.36/4    0.06/1* 
  9 [288] NOVOTNÝ, Otakar                         37.50  4.14/11   5.25/11   6.54/7    9.41/7   12.38/9   17.02/5   19.31/4   21.46/3   31.38/9   33.44/9  
    Tatran Jablonec nad Nisou                            4.14/11   1.11/5    1.29/5    2.47/12   2.57/8    4.24/1*   2.29/1*   2.15/8    9.52/12   2.06/3  
                                                        35.49/9   37.42/9   37.50/9  
                                                         2.05/5    1.53/10   0.08/7  
 10 [81] PIETRUSIŃSKI, Marek                      41.55  3.38/9    5.00/9    7.14/9   10.10/10  13.32/11  19.50/11  23.21/11  26.09/11  33.10/10  36.52/11 
    KS Artemis Wrocław                                   3.38/9    1.22/10   2.14/10   2.56/13   3.22/13   6.18/9    3.31/8    2.48/10   7.01/8    3.42/13 
                                                        39.53/11  41.46/10  41.55/10 
                                                         3.01/13   1.53/10   0.09/10 
 11 [96] WRÓBLEWSKI, Tadeusz                      41.58  3.04/6    4.51/8    6.58/8    9.42/8   12.32/7   18.51/8   22.23/9   25.11/10  34.05/11  36.39/10 
    KS OK!Sport                                          3.04/6    1.47/11   2.07/9    2.44/11   2.50/5    6.19/10   3.32/9    2.48/10   8.54/9    2.34/8  
                                                        39.21/10  41.49/11  41.58/11 
                                                         2.42/12   2.28/13   0.09/10 
 12 [246] FIJOR, Waldemar                         48.43  4.09/10   5.56/12   7.41/10  10.22/11  13.21/10  19.40/10  23.21/11  26.33/12  41.05/12  44.13/12 
    SKARMAT Toruń                                        4.09/10   1.47/11   1.45/8    2.41/10   2.59/9    6.19/10   3.41/10   3.12/13  14.32/13   3.08/11 
                                                        46.42/12  48.34/12  48.43/12 
                                                         2.29/11   1.52/9    0.09/10 
 13 [294] HNYK, Petr                              54.19  6.04/13   7.24/13  12.06/13  14.25/13  17.28/13  27.04/13  35.12/13  38.06/13  47.46/13  49.53/13 
    TJ Start Náchod                                      6.04/13   1.20/9    4.42/12   2.19/4    3.03/11   9.36/13   8.08/13   2.54/12   9.40/11   2.07/4  
                                                        52.01/13  54.10/13  54.19/13 
                                                         2.08/6    2.09/12   0.09/10 
    [63] SKONIECZNY, Andrzej                  DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ind.                                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /   
                                                             /         /         /   
    [247] FIJOR, Waldemar                     DNF       30.09/    31.56/    33.41/    36.22/    39.21/    45.40/    49.21/    52.33/    67.05/    70.13/   
    SKARMAT Toruń                                       30.09/     1.47/     1.45/     2.41/     2.59/     6.19/     3.41/     3.12/    14.32/     3.08/   
                                                        72.42/    74.34/         /   
                                                         2.29/     1.52/         /   
    [249] PETR, Václav                        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SKOB Ostrava                                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /   
                                                             /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65         6.3km    0m 9k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-97      2-59      3-93      4-39      5-40      6-41      7-62      8-56      9-100   
  1 [262] KARMAZÍN, Petr                          30.39  5.16/1*   8.32/1*  12.51/1*  16.21/1*  20.08/1*  22.12/1*  26.56/1*  28.12/1*  30.31/1*  30.39/1* 
    Slavia Liberec Orienteering                          5.16/1*   3.16/2    4.19/2    3.30/2    3.47/4    2.04/1*   4.44/1*   1.16/1*   2.19/1*   0.08/2  
  2 [259] HORÁČEK, Miroslav                       34.40  5.54/2    9.37/2   14.05/2   18.50/2   21.39/2   24.09/2   29.52/2   31.22/2   34.32/2   34.40/2  
    Slavia Liberec Orienteering                          5.54/2    3.43/5    4.28/3    4.45/5    2.49/1*   2.30/5    5.43/2    1.30/3    3.10/7    0.08/2  
  3 [170] ŠEVČÍK, Milan                           37.01  7.52/6   11.12/4   15.57/4   19.18/3   22.42/3   25.01/3   32.42/3   34.21/3   36.54/3   37.01/3  
    OK Chrastava                                         7.52/6    3.20/4    4.45/4    3.21/1*   3.24/2    2.19/3    7.41/3    1.39/6    2.33/3    0.07/1* 
  4 [162] WALD, František                         40.46  6.44/4   11.52/7   16.57/5   20.47/4   24.17/4   27.25/4   36.16/4   37.52/4   40.37/4   40.46/4  
    Oddíl OB Kotlářka, zs                                6.44/4    5.08/8    5.05/5    3.50/3    3.30/3    3.08/6    8.51/5    1.36/5    2.45/6    0.09/6  
  5 [80] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan                     44.19  6.28/3    9.47/3   17.13/6   21.29/6   27.56/6   30.08/6   39.52/5   41.27/5   44.09/5   44.19/5  
    KOS Modrzew Skwierzyna                               6.28/3    3.19/3    7.26/6    4.16/4    6.27/7    2.12/2    9.44/6    1.35/4    2.42/5    0.10/7  
  6 [14] GLIŃSKI, Henryk                          46.20  8.51/7   11.45/6   15.35/3   21.26/5   25.37/5   28.03/5   42.23/6   43.39/6   46.12/6   46.20/6  
    Artemis Wrocław                                      8.51/7    2.54/1*   3.50/1*   5.51/6    4.11/5    2.26/4   14.20/8    1.16/1*   2.33/3    0.08/2  
  7 [104] ŁAPANOWSKI, Jacenty                     52.31  6.51/5   11.25/5   24.55/8   30.52/8   36.12/7   39.27/7   47.51/7   50.02/7   52.23/7   52.31/7  
    KU AZS WAT Warszawa                                  6.51/5    4.34/6   13.30/8    5.57/7    5.20/6    3.15/7    8.24/4    2.11/7    2.21/2    0.08/2  
  8 [167] LUSK, Karel                             65.28  9.08/8   14.15/8   23.33/7   30.14/7   43.08/8   47.01/8   58.06/8   60.42/8   65.18/8   65.28/8  
    OK Chrastava                                         9.08/8    5.07/7    9.18/7    6.41/8   12.54/8    3.53/8   11.05/7    2.36/8    4.36/8    0.10/7  
    [421] OWCZARSKI , Tomasz                  DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Chojnice                                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70         5.0km    0m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-75      3-39      4-81      5-41      6-62      7-56      8-100   
  1 [460] KRUCZEK, Stanisław                      31.02  2.50/2    8.50/3   13.12/1*  16.51/1*  21.36/1*  26.45/1*  28.13/1*  30.54/1*  31.02/1* 
    WKS Wawel                                            2.50/2    6.00/5    4.22/1*   3.39/1*   4.45/5    5.09/2    1.28/2    2.41/2    0.08/3  
  2 [222] WASILEWSKI, Stanisław                   36.37  5.05/7   10.01/5   19.12/6   24.04/5   28.14/5   33.04/4   34.22/3   36.30/2   36.37/2  
    PUKS Młode Orły                                      5.05/7    4.56/1*   9.11/5    4.52/5    4.10/2    4.50/1*   1.18/1*   2.08/1*   0.07/1* 
  3 [423] BARTKOWIAK, Edward                      36.58  2.57/3    8.02/2   13.59/2   21.39/2   25.22/2   32.19/2   33.57/2   36.51/3   36.58/3  
    WKS Grunwald Poznań                                  2.57/3    5.05/2    5.57/3    7.40/6    3.43/1*   6.57/5    1.38/3    2.54/4    0.07/1* 
  4 [215] KMIECIŃSKI, Józef                       38.24  2.34/1*   7.44/1*  17.58/4   22.44/4   27.52/4   33.30/5   35.10/5   38.16/4   38.24/4  
    PUKS Młode Orły                                      2.34/1*   5.10/3   10.14/7    4.46/4    5.08/7    5.38/3    1.40/4    3.06/5    0.08/3  
  5 [97] TADEUSZ, Patejko                         38.51  3.47/6   12.21/6   17.26/3   21.46/3   26.32/3   32.47/3   34.52/4   38.43/5   38.51/5  
    KS Spójnia Warszawa                                  3.47/6    8.34/6    5.05/2    4.20/3    4.46/6    6.15/4    2.05/6    3.51/7    0.08/3  
  6 [298] SOKOLÁŘ, Zdeněk                         43.15  3.21/4   14.45/7   21.03/7   25.21/6   29.53/6   37.52/6   39.51/6   43.06/6   43.15/6  
    TJ Start Náchod                                      3.21/4   11.24/7    6.18/4    4.18/2    4.32/3    7.59/6    1.59/5    3.15/6    0.09/7  
  7 [41] BLIMKE, Roman                            50.56  3.30/5    8.50/3   18.23/5   32.55/7   37.31/7   45.47/7   48.01/7   50.48/7   50.56/7  
    Górzanka                                             3.30/5    5.20/4    9.33/6   14.32/7    4.36/4    8.16/7    2.14/7    2.47/3    0.08/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M75         5.0km    0m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-75      3-39      4-81      5-41      6-62      7-56      8-100   
  1 [433] DURA, Kazimierz                         38.05  3.01/1*   8.15/1*  14.18/1*  19.40/1*  24.14/1*  32.59/1*  34.51/1*  37.56/1*  38.05/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                                    3.01/1*   5.14/1*   6.03/2    5.22/2    4.34/1*   8.45/2    1.52/2    3.05/1*   0.09/2  
  2 [280] HAVLIK, Jaroslav                        44.09  4.26/3   10.13/2   17.48/2   24.17/2   29.05/2   39.09/2   40.53/2   44.01/2   44.09/2  
    Sportcentrum Jičín                                   4.26/3    5.47/2    7.35/3    6.29/3    4.48/2   10.04/3    1.44/1*   3.08/2    0.08/1* 
  3 [68] PIETKIEWICZ, Waldemar                    60.05  3.15/2   30.18/3   35.36/3   39.53/3   45.02/3   53.27/3   56.15/3   59.56/3   60.05/3  
    Indywidualny Dolny Śląsk                             3.15/2   27.03/3    5.18/1*   4.17/1*   5.09/3    8.25/1*   2.48/3    3.41/3    0.09/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 1      5.6km    0m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-67      2-75      3-73      4-36      5-38      6-76      7-70      8-41      9-62     10-56    
                                      11-100   
  1 [] LEDZION, Grzegorz                      0b.PK 41.41  5.42/9    9.28/7   17.48/9   22.57/8   25.13/6   30.15/2   31.29/2   32.59/2   38.32/1*  39.36/1* 
    0                                                    5.42/9    3.46/8    8.20/17   5.09/2    2.16/1*   5.02/1*   1.14/1*   1.30/2    5.33/1*   1.04/1* 
                                                        41.34/1*  41.41/1* 
                                                         1.58/1*   0.07/1* 
  2 [349] ŁUKASZYK, Maksymilian               0b.PK 45.46  4.46/6    8.17/4   13.29/3   19.41/3   22.32/2   31.50/5   33.44/5   35.45/5   42.12/3   43.34/2  
    UKS Dąb Leszno                                       4.46/6    3.31/4    5.12/5    6.12/5    2.51/4    9.18/11   1.54/6    2.01/7    6.27/3    1.22/4  
                                                        45.39/2   45.46/2  
                                                         2.05/2    0.07/1* 
  3 [352] PRAIS, Anna                         0b.PK 46.16  4.42/4    8.16/3   13.24/2   19.24/2   22.17/1*  31.46/4   33.33/4   35.24/4   42.15/4   43.43/3  
    UKS Dąb Leszno                                       4.42/4    3.34/5    5.08/4    6.00/4    2.53/6    9.29/13   1.47/2    1.51/5    6.51/4    1.28/5  
                                                        46.08/3   46.16/3  
                                                         2.25/6    0.08/9  
  4 [] REMI                                   0b.PK 46.37  6.53/13  10.02/8   15.42/8   20.17/5   22.39/4   30.27/3   32.21/3   33.48/3   43.04/5   44.14/4  
    0                                                    6.53/13   3.09/3    5.40/8    4.35/1*   2.22/2    7.48/6    1.54/6    1.27/1*   9.16/7    1.10/2  
                                                        46.30/4   46.37/4  
                                                         2.16/3    0.07/1* 
  5 [350] ŁUKASZYK, Sylwia                    0b.PK 47.23  4.44/5    8.18/5   13.34/4   19.46/4   22.36/3   31.54/6   33.47/6   35.49/6   42.11/2   44.21/5  
    UKS Dąb Leszno                                       4.44/5    3.34/5    5.16/6    6.12/5    2.50/3    9.18/11   1.53/5    2.02/8    6.22/2    2.10/13 
                                                        47.14/5   47.23/5  
                                                         2.53/12   0.09/14 
  6 [] KLAWUN, Werner                         0b.PK 50.50  6.15/11  10.04/9   15.24/6   21.53/7   25.21/7   33.16/7   35.19/7   37.47/7   45.46/6   47.43/6  
                                                         6.15/11   3.49/9    5.20/7    6.29/8    3.28/9    7.55/7    2.03/9    2.28/13   7.59/5    1.57/8  
                                                        50.40/6   50.50/6  
                                                         2.57/13   0.10/17 
  7 [26] POPRAWSKA, Joanna                    0b.PK 55.51  4.02/1*  12.53/12  17.59/10  27.07/10  29.59/9   36.50/9   38.58/9   40.54/9   50.55/7   53.21/7  
    BUKOS                                                4.02/1*   8.51/21   5.06/3    9.08/14   2.52/5    6.51/5    2.08/10   1.56/6   10.01/10   2.26/17 
                                                        55.43/7   55.51/7  
                                                         2.22/4    0.08/9  
  8 [329] PRESIŃSKA, Magdalena                0b.PK 64.22  4.53/8   10.34/10  15.31/7   28.01/11  31.26/10  41.49/10  43.39/10  45.29/10  59.46/8   61.35/8  
    UKS Azymut Pabianice                                 4.53/8    5.41/15   4.57/2   12.30/18   3.25/8   10.23/16   1.50/3    1.50/4   14.17/16   1.49/7  
                                                        64.15/8   64.22/8  
                                                         2.40/8    0.07/1* 
  9 [] neyrinck, Noel                         0b.PK 66.03  4.37/3    7.23/2   15.00/5   20.51/6   29.33/8   36.10/8   38.02/8   39.36/8   62.05/10  63.26/9  
                                                         4.37/3    2.46/1*   7.37/15   5.51/3    8.42/22   6.37/4    1.52/4    1.34/3   22.29/22   1.21/3  
                                                        65.55/9   66.03/9  
                                                         2.29/7    0.08/9  
 10 [] HEJNA, Stepan                          0b.PK 66.32  9.37/15  20.25/19  26.49/17  35.01/15  38.32/14  46.43/13  49.13/12  51.22/11  60.16/9   64.00/10 
    Loko Liberec                                         9.37/15  10.48/23   6.24/10   8.12/12   3.31/10   8.11/8    2.30/13   2.09/10   8.54/6    3.44/23 
                                                        66.24/10  66.32/10 
                                                         2.24/5    0.08/9  
 11 [] DYZIO, Anna                            0b.PK 68.06 17.09/22  22.50/23  29.36/20  38.01/19  41.15/16  47.51/14  50.05/14  52.20/12  62.17/11  64.23/11 
    WKS Wawel                                           17.09/22   5.41/15   6.46/11   8.25/13   3.14/7    6.36/3    2.14/12   2.15/12   9.57/9    2.06/10 
                                                        67.57/11  68.06/11 
                                                         3.34/17   0.09/14 
 12 [109] BRADACOVA, Maruska                  0b.PK 72.13  6.42/12  11.26/11  18.40/11  26.01/9   34.31/12  46.08/11  49.05/11  54.16/14  64.10/12  67.10/12 
    Loko Liberec                                         6.42/12   4.44/13   7.14/14   7.21/10   8.30/21  11.37/17   2.57/19   5.11/23   9.54/8    3.00/21 
                                                        72.00/12  72.13/12 
                                                         4.50/21   0.13/21 
 13 [278] HOVADOVÁ, Agáta                     0b.PK 72.59  4.46/6    8.21/6   20.39/13  34.07/14  39.49/15  51.51/17  54.22/16  57.31/16  67.57/13  70.06/13 
    Spartak Rychnov nad Kněžnou                          4.46/6    3.35/7   12.18/20  13.28/19   5.42/20  12.02/18   2.31/15   3.09/18  10.26/12   2.09/12 
                                                        72.50/13  72.59/13 
                                                         2.44/10   0.09/14 
 14 [192] OLSCHOWSKI, Beata                   0b.PK 75.29  8.11/14  13.00/13  20.11/12  37.22/16  41.50/18  51.44/16  54.32/17  57.31/16  69.29/16  72.01/15 
    OLV Steinberg                                        8.11/14   4.49/14   7.11/13  17.11/21   4.28/14   9.54/15   2.48/17   2.59/16  11.58/13   2.32/19 
                                                        75.19/14  75.29/14 
                                                         3.18/16   0.10/17 
 15 [463] MOSZKOWICZ, Ania                    0b.PK 78.17  6.11/10  13.01/14  22.28/14  28.49/12  33.01/11  46.17/12  49.58/13  53.42/13  72.40/17  74.55/17 
    WKS Wawel Kraków                                     6.11/10   6.50/19   9.27/19   6.21/7    4.12/12  13.16/20   3.41/23   3.44/21  18.58/21   2.15/15 
                                                        78.10/15  78.17/15 
                                                         3.15/14   0.07/1* 
 16 [] HEJNOVA, Simona                        0b.PK 81.26 14.46/21  19.28/18  26.34/16  43.42/20  48.37/20  58.08/19  60.58/19  64.01/19  76.00/18  78.38/18 
                                                        14.46/21   4.42/12   7.06/12  17.08/20   4.55/16   9.31/14   2.50/18   3.03/17  11.59/14   2.38/20 
                                                        81.18/16  81.26/16 
                                                         2.40/8    0.08/9  
 17 [34] KOUCKÁ, Barbora                      0b.PK 81.52 11.52/17  16.23/15  24.10/15  32.04/13  36.28/13  53.09/18  55.44/18  58.53/18  69.14/15  72.21/16 
    Ekonom Praha                                        11.52/17   4.31/11   7.47/16   7.54/11   4.24/13  16.41/21   2.35/16   3.09/18  10.21/11   3.07/22 
                                                        81.45/17  81.52/17 
                                                         9.24/22   0.07/1* 
 18 [74] KUŚ, Agnieszka                       0b.PK 84.40 12.02/18  22.14/21  28.17/19  37.25/17  41.15/16  49.57/15  52.09/15  54.22/15  68.59/14  71.00/14 
    Klub InO Stowarzysze                                12.02/18  10.12/22   6.03/9    9.08/14   3.50/11   8.42/10   2.12/11   2.13/11  14.37/19   2.01/9  
                                                        84.33/18  84.40/18 
                                                        13.33/23   0.07/1* 
 19 [100] CHACHURSKA, Magdalena               0b.PK 93.44 13.06/19  19.01/17  27.46/18  37.30/18  42.27/19  66.46/20  70.00/20  72.47/20  87.21/19  89.31/19 
    KU AZS WAT Warszawa                                 13.06/19   5.55/18   8.45/18   9.44/16   4.57/17  24.19/23   3.14/20   2.47/15  14.34/18   2.10/13 
                                                        93.30/19  93.44/19 
                                                         3.59/19   0.14/22 
 20 [245] FIJOR, Anita                        0b.PK 96.23 14.01/20  21.15/20  36.48/21  46.34/21  55.47/21  68.07/21  71.25/21  74.55/21  89.19/20  91.39/20 
    SKARMAT Toruń                                       14.01/20   7.14/20  15.33/21   9.46/17   9.13/23  12.20/19   3.18/21   3.30/20  14.24/17   2.20/16 
                                                        95.58/20  96.23/20 
                                                         4.19/20   0.25/23 
 21 [490] ZÍTKOVÁ, Michaela                   0b.PK100.09  4.16/2    7.07/1*  11.07/1*  18.21/1*  23.20/5   28.33/1*  30.29/1*  32.32/1*  94.35/21  96.42/21 
    0                                                    4.16/2    2.51/2    4.00/1*   7.14/9    4.59/18   5.13/2    1.56/8    2.03/9   62.03/23   2.07/11 
                                                        99.59/21 100.09/21 
                                                         3.17/15   0.10/17 
 22 [126] SZCZYGIEŁ, Edyta                    0b.PK104.08 18.23/23  22.23/22  38.17/22  60.14/22  64.56/22  73.32/22  76.02/22  78.41/22  97.35/22 100.06/22 
    MKS MOS Wrocław                                     18.23/23   4.00/10  15.54/22  21.57/23   4.42/15   8.36/9    2.30/13   2.39/14  18.54/20   2.31/18 
                                                       103.56/22 104.08/22 
                                                         3.50/18   0.12/20 
 23 [343] GAJEWSKA, Maria                     0b.PK124.57 11.06/16  16.54/16  49.30/23  70.41/23  75.53/23 100.11/23 103.47/23 107.53/23 120.19/23 122.05/23 
    UKS Dąb Leszno                                      11.06/16   5.48/17  32.36/23  21.11/22   5.12/19  24.18/22   3.36/22   4.06/22  12.26/15   1.46/6  
                                                       124.50/23 124.57/23 
                                                         2.45/11   0.07/1* 
    [99] ROMANOWICZ, Emilia                   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KU AZS WAT Warszawa                                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /   
                                                             /         /   
    [] MADAJCZAK, Aleksandra                  DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    BKS Wataha Warszawa                                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /   
                                                             /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 2      5.9km    0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-78      2-57      3-59      4-38      5-60      6-61      7-40      8-41      9-82     10-64    
                                      11-43     12-42     13-56     14-100   
  1 [] SLOBODOWA, Lenka                       0b.PK 36.19  2.06/2    2.46/2    6.41/2    8.09/2   11.54/2   14.23/1*  17.16/1*  18.43/1*  23.28/1*  25.36/1* 
                                                         2.06/2    0.40/2    3.55/2    1.28/4    3.45/2    2.29/1*   2.53/1*   1.27/1*   4.45/2    2.08/1* 
                                                        28.46/1*  31.58/1*  33.57/1*  36.12/1*  36.19/1* 
                                                         3.10/1*   3.12/3    1.59/3    2.15/8    0.07/7  
  2 [] BRAVENIA, Adam                         0b.PK 37.44  2.53/4    3.24/3    7.32/3    8.31/3   11.57/3   15.05/3   19.08/3   20.49/3   24.28/2   26.49/2  
                                                         2.53/4    0.31/1*   4.08/3    0.59/1*   3.26/1*   3.08/3    4.03/2    1.41/3    3.39/1*   2.21/3  
                                                        30.22/2   34.21/2   35.55/2   37.38/2   37.44/2  
                                                         3.33/3    3.59/5    1.34/1*   1.43/1*   0.06/2  
  3 [] SICINA, Jakub                          0b.PK 39.20  1.45/1*   2.37/1*   6.12/1*   7.16/1*  11.26/1*  14.27/2   18.44/2   20.17/2   25.46/3   28.05/3  
    Loko Trutnov                                         1.45/1*   0.52/3    3.35/1*   1.04/2    4.10/3    3.01/2    4.17/3    1.33/2    5.29/3    2.19/2  
                                                        31.33/3   35.15/3   37.21/3   39.15/3   39.20/3  
                                                         3.28/2    3.42/4    2.06/4    1.54/2    0.05/1* 
  4 [] BENDAK, Petr                           0b.PK 56.26  2.46/3    3.38/4    8.32/4    9.54/4   22.09/4   27.28/4   33.32/4   35.20/4   41.48/4   45.59/4  
                                                         2.46/3    0.52/3    4.54/4    1.22/3   12.15/10   5.19/5    6.04/5    1.48/4    6.28/4    4.11/6  
                                                        49.43/4   52.33/4   54.25/4   56.20/4   56.26/4  
                                                         3.44/4    2.50/2    1.52/2    1.55/3    0.06/2  
  5 [] SITNICKI, Mariusz                      0b.PK 76.05  5.04/10   5.59/7   14.43/7   20.28/8   28.07/7   32.11/6   41.52/7   44.21/7   54.01/6   57.56/6  
    10BKPanc/Azymut Mochy                                5.04/10   0.55/6    8.44/8    5.45/12   7.39/5    4.04/4    9.41/10   2.29/6    9.40/6    3.55/5  
                                                        66.27/5   71.46/5   74.00/5   75.59/5   76.05/5  
                                                         8.31/7    5.19/9    2.14/5    1.59/4    0.06/2  
  6 [275] KUBEČEK, Josef                      0b.PK 77.27  3.49/6    4.41/5   12.35/5   15.17/5   26.48/6   33.34/7   38.23/6   40.29/5   51.45/5   56.09/5  
    SOS Mamuti z Lipovky                                 3.49/6    0.52/3    7.54/5    2.42/6   11.31/9    6.46/7    4.49/4    2.06/5   11.16/7    4.24/7  
                                                        69.43/7   72.30/6   74.58/6   77.21/6   77.27/6  
                                                        13.34/12   2.47/1*   2.28/7    2.23/9    0.06/2  
  7 [342] GAJEWSKA, Katarzyna                 0b.PK 79.40  4.17/7    6.52/9   15.25/8   20.38/9   30.01/9   40.08/10  46.38/10  49.15/10  56.57/7   63.23/7  
    UKS Dąb Leszno                                       4.17/7    2.35/12   8.33/7    5.13/10   9.23/8   10.07/12   6.30/6    2.37/7    7.42/5    6.26/12 
                                                        68.40/6   73.40/7   76.31/7   79.31/7   79.40/7  
                                                         5.17/6    5.00/8    2.51/9    3.00/10   0.09/9  
  8 [284] CAMPMANY, Victor                    0b.PK 82.40  4.44/9    6.12/8   14.33/6   16.49/6   23.11/5   29.38/5   37.59/5   40.57/6   63.31/10  68.04/10 
    SV IHW Alex 78 e.v.                                  4.44/9    1.28/8    8.21/6    2.16/5    6.22/4    6.27/6    8.21/9    2.58/9   22.34/12   4.33/8  
                                                        72.43/8   77.42/8   80.33/8   82.34/8   82.40/8  
                                                         4.39/5    4.59/6    2.51/9    2.01/5    0.06/2  
  9 [341] FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz          0b.PK 90.33  4.40/8    7.05/10  17.44/10  20.48/10  29.44/8   38.20/8   44.50/8   47.46/8   59.11/8   64.04/8  
    UKS Dąb Leszno                                       4.40/8    2.25/11  10.39/10   3.04/8    8.56/6    8.36/10   6.30/6    2.56/8   11.25/9    4.53/10 
                                                        74.19/9   83.52/9   88.18/9   90.25/9   90.33/9  
                                                        10.15/9    9.33/11   4.26/11   2.07/6    0.08/8  
 10 [338] DUDZIAK, Karolina                   0b.PK 93.02  5.45/11   8.05/11  18.44/12  21.46/11  30.42/10  39.24/9   45.57/9   48.58/9   60.16/9   64.58/9  
    UKS Dąb Leszno                                       5.45/11   2.20/9   10.39/10   3.02/7    8.56/6    8.42/11   6.33/8    3.01/11  11.18/8    4.42/9  
                                                        75.25/10  84.56/10  89.51/10  92.53/10  93.02/10 
                                                        10.27/10   9.31/10   4.55/12   3.02/11   0.09/9  
 11 [32] SIDOROV, Sergey                      0b.PK104.53  7.05/12   9.29/12  18.35/11  23.54/12  39.38/12  47.37/12  59.41/12  62.39/12  81.36/12  85.26/12 
    Dnepr                                                7.05/12   2.24/10   9.06/9    5.19/11  15.44/11   7.59/9   12.04/12   2.58/9   18.57/11   3.50/4  
                                                        94.11/12  99.10/11 101.37/11 104.43/11 104.53/11 
                                                         8.45/8    4.59/6    2.27/6    3.06/12   0.10/12 
 12 [277] KUBEČKOVÁ, Terezie                  0b.PK108.44  3.44/5    5.06/6   16.23/9   19.55/7   37.04/11  44.37/11  56.27/11  59.38/11  71.05/11  77.18/11 
    SOS Mamuti z Lipovky                                 3.44/5    1.22/7   11.17/12   3.32/9   17.09/12   7.33/8   11.50/11   3.11/12  11.27/10   6.13/11 
                                                        90.35/11 103.35/12 106.25/12 108.35/12 108.44/12 
                                                        13.17/11  13.00/12   2.50/8    2.10/7    0.09/9  
    [252] KOLAJA, Jan                         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Slavia Liberec                                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /   
    [253] KOLAJA-EHLEROVA, Jana               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Slavia Liberec                                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /   
    [] HANUSOVA, Petra                        NKL            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    0                                                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W10         4.1km    0m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-65      2-97      3-67      4-71      5-91      6-70      7-41      8-100   
  1 [124] STANIEC, Julia                          22.35  4.20/3    8.41/3   10.21/2   12.21/1*  14.17/1*  15.53/1*  21.24/1*  22.28/1*  22.35/1* 
    MKS MOS Wrocław                                      4.20/3    4.21/3    1.40/2    2.00/2    1.56/2    1.36/3    5.31/8    1.04/6    0.07/5  
  2 [130] WYSOCKA, Michalina                      23.41  4.58/6   10.19/6   12.42/4   15.40/3   18.54/3   20.36/3   22.48/2   23.35/2   23.41/2  
    MKS MOS Wrocław                                      4.58/6    5.21/8    2.23/5    2.58/4    3.14/4    1.42/6    2.12/1*   0.47/1*   0.06/2  
  3 [464] MOSZKOWICZ, Julia                       24.17  3.25/1*   6.45/1*  10.11/1*  13.38/2   16.57/2   19.00/2   22.50/3   24.12/3   24.17/3  
    WKS Wawel Kraków                                     3.25/1*   3.20/1*   3.26/7    3.27/7    3.19/6    2.03/8    3.50/4    1.22/9    0.05/1* 
  4 [138] DUTKIEWICZ, Wiktoria                    25.17  4.31/4   10.12/5   13.29/5   16.47/5   20.13/5   21.39/5   24.14/4   25.10/4   25.17/4  
    MKS Paulinum Jelenia Góra                            4.31/4    5.41/9    3.17/6    3.18/5    3.26/7    1.26/1*   2.35/2    0.56/4    0.07/5  
  5 [339] DŻUMAGA, Sara                           26.19  4.16/2    7.48/2   12.22/3   15.40/3   18.54/3   20.58/4   24.55/5   26.13/5   26.19/5  
    UKS Dąb Leszno                                       4.16/2    3.32/2    4.34/8    3.18/5    3.14/4    2.04/9    3.57/5    1.18/8    0.06/2  
  6 [412] KUCEROVA, Katerina                      33.43 15.45/8   20.34/8   22.09/7   23.59/6   26.12/6   27.49/6   32.43/6   33.37/6   33.43/6  
    USK Sovicky                                         15.45/8    4.49/4    1.35/1*   1.50/1*   2.13/3    1.37/4    4.54/7    0.54/3    0.06/2  
  7 [92] PODGÓRSKA, Gabriela                      36.41 17.47/9   22.37/9   24.23/9   26.32/8   28.18/7   29.55/7   35.26/7   36.32/7   36.41/7  
    KS Kościelec Chrzanów                               17.47/9    4.50/6    1.46/3    2.09/3    1.46/1*   1.37/4    5.31/8    1.06/7    0.09/9  
  8 [161] JANATOVÁ, Viola                         38.31  4.33/5    9.31/4   22.51/8   27.39/9   31.11/8   33.03/8   37.26/8   38.24/8   38.31/8  
    Oddíl OB Kotlářka, zs                                4.33/5    4.58/7   13.20/9    4.48/8    3.32/8    1.52/7    4.23/6    0.58/5    0.07/5  
  9 [47] KURASIŃSKA, Lena                         43.27  7.50/7   12.39/7   14.36/6   26.13/7   38.16/9   39.44/9   42.26/9   43.19/9   43.27/9  
    HKS Azymut Mochy                                     7.50/7    4.49/4    1.57/4   11.37/9   12.03/9    1.28/2    2.42/3    0.53/2    0.08/8  
    [30] SWORA, Wiktoria                      NKL-bPK   13.43/         /         /         /    25.26/    31.09/    34.48/    35.49/    35.57/   
    BUKOS                                               13.43/         /         /         /         /     5.43/     3.39/     1.01/     0.08/   
    [195] ZABORILOVA, Anna                    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OOB Jenišovice                                           /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W10N        3.9km    0m 7k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-94      2-65      3-95      4-91      5-70      6-41      7-100   
  1 [133] ZALESKA, Julia                      15.33 0b.PK  2.09/3    3.48/1*   8.19/1*  10.51/1*  11.59/1*  14.31/1*  15.26/1*  15.33/1* 
    MKS MOS Wrocław                                      2.09/3    1.39/1*   4.31/1*   2.32/2    1.08/1*   2.32/1*   0.55/2    0.07/3  
  2 [129] SZKUDLAREK, Amelia                  17.35 0b.PK  1.40/2    4.07/2    8.49/2   11.36/2   12.44/2   16.39/2   17.27/2   17.35/2  
    MKS MOS Wrocław                                      1.40/2    2.27/3    4.42/2    2.47/3    1.08/1*   3.55/4    0.48/1*   0.08/4  
  3 [118] JABŁOŃSKA, Amelia                   19.30 0b.PK  2.39/4    4.59/3   10.43/3   13.51/3   15.17/3   18.29/3   19.24/3   19.30/3  
    MKS MOS Wrocław                                      2.39/4    2.20/2    5.44/3    3.08/4    1.26/3    3.12/3    0.55/2    0.06/1* 
  4 [116] CIASTOŃ, Oliwia                     21.15 0b.PK  1.24/1*   6.42/4   13.21/4   15.50/4   17.16/4   20.09/4   21.09/4   21.15/4  
    MKS MOS Wrocław                                      1.24/1*   5.18/4    6.39/4    2.29/1*   1.26/3    2.53/2    1.00/4    0.06/1* 
  5 [55] PATEREK, Hanna                       56.08 0b.PK  2.44/5   26.53/5   35.35/5   44.05/5   49.06/5   54.51/5   55.59/5   56.08/5  
    HKS Azymut Mochy                                     2.44/5   24.09/5    8.42/5    8.30/5    5.01/5    5.45/5    1.08/5    0.09/5  
    [20] JAŃCZAK, Katarzyna                   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
    BUKOS                                                    /         /         /         /         /         /         /         /   
    [22] KLIMKOWSKA, Maria                    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
    BUKOS                                                    /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W12         4.6km    0m 9k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-32      2-77      3-67      4-38      5-73      6-76      7-70      8-41      9-100   
  1 [456] NIESSNER, Pola                          21.19  3.16/2    5.40/1*   8.52/1*  12.58/1*  15.39/1*  17.44/1*  19.08/1*  20.30/1*  21.13/1*  21.19/1* 
    WKS Wawel                                            3.16/2    2.24/1*   3.12/4    4.06/1*   2.41/1*   2.05/1*   1.24/1*   1.22/1*   0.43/1*   0.06/1* 
  2 [299] ŁĄCKA, Julia                            26.14  3.07/1*   6.36/3    9.37/2   14.05/2   18.53/2   21.28/2   23.11/2   25.05/2   26.08/2   26.14/2  
    Uczniowski Klub Sportowy                             3.07/1*   3.29/10   3.01/3    4.28/3    4.48/6    2.35/4    1.43/5    1.54/4    1.03/16   0.06/1* 
  3 [466] SŁOŃSKA , Antonina                      27.08  3.29/3    6.08/2   10.19/3   17.38/3   20.44/3   22.53/3   24.31/3   26.14/3   27.02/3   27.08/3  
    WKS Wawel Kraków                                     3.29/3    2.39/3    4.11/10   7.19/4    3.06/3    2.09/2    1.38/3    1.43/2    0.48/3    0.06/1* 
  4 [407] BALDRIANOVA, Eva                        31.32 12.00/13  14.35/13  17.02/12  21.19/5   24.16/4   27.19/4   28.45/4   30.36/4   31.26/4   31.32/4  
    USK Praga                                           12.00/13   2.35/2    2.27/1*   4.17/2    2.57/2    3.03/8    1.26/2    1.51/3    0.50/5    0.06/1* 
  5 [93] PODGÓRSKA, Marta                         36.34  4.04/5    7.13/4   12.26/6   24.07/9   28.09/6   31.21/5   33.12/5   35.35/5   36.26/5   36.34/5  
    KS Kościelec Chrzanów                                4.04/5    3.09/5    5.13/15  11.41/13   4.02/4    3.12/10   1.51/7    2.23/6    0.51/6    0.08/13 
  6 [355] CEGIEŁKA, Milena                        37.26  3.59/4    7.16/5   10.28/4   23.04/8   29.23/7   31.56/6   33.44/6   36.35/6   37.20/6   37.26/6  
    UKS GOK Galewice                                     3.59/4    3.17/7    3.12/4   12.36/15   6.19/9    2.33/3    1.48/6    2.51/11   0.45/2    0.06/1* 
  7 [127] SZCZYGIEŁ, Hanna                        40.17  6.38/11   9.45/8   12.39/7   25.02/10  31.29/8   34.15/8   36.10/7   39.07/7   40.09/7   40.17/7  
    MKS MOS Wrocław                                      6.38/11   3.07/4    2.54/2   12.23/14   6.27/11   2.46/6    1.55/8    2.57/13   1.02/15   0.08/13 
  8 [353] PRAIS, Julia                            40.19  4.17/6    8.05/7   11.40/5   19.46/4   32.08/10  35.11/9   37.16/9   39.22/8   40.13/8   40.19/8  
    UKS Dąb Leszno                                       4.17/6    3.48/12   3.35/6    8.06/6   12.22/16   3.03/8    2.05/9    2.06/5    0.51/6    0.06/1* 
  9 [58] PIEŚNIAK, Patrycja                       40.38  6.05/10  10.04/10  14.12/10  21.49/6   27.35/5   32.47/7   36.28/8   39.36/9   40.32/9   40.38/9  
    HKS Azymut Mochy                                     6.05/10   3.59/13   4.08/9    7.37/5    5.46/7    5.12/17   3.41/17   3.08/15   0.56/12   0.06/1* 
 10 [199] DOSTÁLOVÁ, Lejla                        41.35  8.41/12  11.53/12  16.13/11  27.08/11  33.34/11  36.17/11  37.58/10  40.41/10  41.29/10  41.35/10 
    OOB TJ Dukla Praha                                   8.41/12   3.12/6    4.20/11  10.55/10   6.26/10   2.43/5    1.41/4    2.43/9    0.48/3    0.06/1* 
 11 [123] MARCINIAK, Weronika                     42.23  4.24/7    8.03/6   13.16/8   21.59/7   31.33/9   35.34/10  38.38/11  41.25/11  42.17/11  42.23/11 
    MKS MOS Wrocław                                      4.24/7    3.39/11   5.13/15   8.43/8    9.34/13   4.01/15   3.04/15   2.47/10   0.52/8    0.06/1* 
 12 [44] GOLINOWSKA, Aleksandra                   47.19 14.02/14  17.24/14  22.24/14  34.03/14  38.11/12  41.26/12  43.43/12  46.14/12  47.07/12  47.19/12 
    HKS Azymut Mochy                                    14.02/14   3.22/8    5.00/14  11.39/12   4.08/5    3.15/11   2.17/10   2.31/7    0.53/9    0.12/16 
 13 [121] KUCIEL, Hanna                           50.37 15.38/15  19.03/15  22.47/15  34.01/13  40.12/13  43.04/13  45.27/13  49.34/13  50.31/13  50.37/13 
    MKS MOS Wrocław                                     15.38/15   3.25/9    3.44/8   11.14/11   6.11/8    2.52/7    2.23/11   4.07/17   0.57/13   0.06/1* 
 14 [49] MŁYNKOWIAK, Karolina                     56.33 17.36/16  22.30/16  27.14/16  35.41/15  45.30/14  49.30/14  52.40/14  55.31/14  56.26/14  56.33/14 
    HKS Azymut Mochy                                    17.36/16   4.54/16   4.44/12   8.27/7    9.49/15   4.00/13   3.10/16   2.51/11   0.55/11   0.07/11 
 15 [134] ZŁOTOWSKA, Joanna                       58.32 19.33/17  24.14/17  29.12/17  37.55/16  47.27/15  51.58/15  54.43/15  57.24/15  58.25/15  58.32/15 
    MKS MOS Wrocław                                     19.33/17   4.41/15   4.58/13   8.43/8    9.32/12   4.31/16   2.45/12   2.41/8    1.01/14   0.07/11 
 16 [346] GREMBOWSKA, Julia                       64.31  5.08/8   10.03/9   13.43/9   43.57/17  53.32/16  57.32/16  60.32/16  63.30/16  64.23/16  64.31/16 
    UKS Dąb Leszno                                       5.08/8    4.55/17   3.40/7   30.14/17   9.35/14   4.00/13   3.00/14   2.58/14   0.53/9    0.08/13 
    [62] MUREK, Emilia                        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    HKS Azymut Mochy                                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 18 [481] CHWIEJCZAK, Dorota                 PK   71.21  6.02/9   10.26/11  18.09/13  31.16/12  57.59/17  61.49/17  64.36/17  68.25/17  70.34/17  71.21/17 
    0                                                    6.02/9    4.24/14   7.43/17  13.07/16  26.43/17   3.50/12   2.47/13   3.49/16   2.09/17   0.47/17 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W14         5.6km    0m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-67      2-75      3-73      4-36      5-38      6-76      7-70      8-41      9-62     10-56    
                                      11-100   
  1 [216] MAJEWSKA, Maja                          40.47  3.55/2    6.26/1*  10.42/1*  15.57/1*  18.11/1*  24.24/1*  25.59/1*  29.28/1*  36.24/1*  38.07/1* 
    PUKS Młode Orły                                      3.55/2    2.31/1*   4.16/1*   5.15/1*   2.14/1*   6.13/5    1.35/1*   3.29/7    6.56/1*   1.43/9  
                                                        40.38/1*  40.47/1* 
                                                         2.31/3    0.09/11 
  2 [357] DOMAGAŁA, Emilia                        52.23  4.46/6    8.00/3   12.30/3   19.07/2   21.46/2   27.35/2   29.50/2   33.25/2   47.40/2   49.19/2  
    UKS Grom Sokolniki                                   4.46/6    3.14/4    4.30/3    6.37/4    2.39/3    5.49/1*   2.15/6    3.35/10  14.15/8    1.39/6  
                                                        52.16/2   52.23/2  
                                                         2.57/8    0.07/4  
  3 [356] JANIK, Patrycja                         54.26  6.48/11   9.56/7   14.33/5   21.13/4   23.44/3   29.37/3   31.52/3   35.27/3   49.38/3   51.15/3  
    UKS GOK Galewice                                     6.48/11   3.08/3    4.37/4    6.40/5    2.31/2    5.53/2    2.15/6    3.35/10  14.11/5    1.37/4  
                                                        54.19/3   54.26/3  
                                                         3.04/12   0.07/4  
  4 [306] ALEKSANDRA, DOBROŚ                      59.35  4.28/4   10.23/8   18.58/7   26.55/8   34.58/9   42.22/8   44.36/8   46.37/7   55.27/4   57.04/4  
    UKS Arkady Raszków                                   4.28/4    5.55/9    8.35/7    7.57/10   8.03/9    7.24/7    2.14/5    2.01/4    8.50/2    1.37/4  
                                                        59.27/4   59.35/4  
                                                         2.23/1*   0.08/9  
  5 [377] GIELEC, Julia                           62.24  5.27/9    8.48/5   18.08/6   24.29/6   31.27/6   37.34/4   39.49/4   43.21/4   57.35/5   59.17/5  
    UKS Orientuś Łódź                                    5.27/9    3.21/6    9.20/8    6.21/3    6.58/7    6.07/4    2.15/6    3.32/9   14.14/6    1.42/8  
                                                        62.18/5   62.24/5  
                                                         3.01/10   0.06/1* 
  6 [396] WOCH, Natalia                           63.23  4.52/7    9.28/6   20.05/8   27.08/9   30.32/5   41.07/7   42.44/6   44.37/5   58.57/6   60.37/6  
    UKS Orientuś Łódź                                    4.52/7    4.36/8   10.37/11   7.03/7    3.24/6   10.35/10   1.37/2    1.53/2   14.20/9    1.40/7  
                                                        63.17/6   63.23/6  
                                                         2.40/4    0.06/1* 
  7 [317] KIEŁB, Wiktoria                         64.22  4.19/3   10.41/9   20.06/9   26.26/7   33.30/8   39.36/5   41.47/5   45.18/6   59.20/7   61.12/7  
    UKS Azymut Dębów                                     4.19/3    6.22/10   9.25/9    6.20/2    7.04/8    6.06/3    2.11/4    3.31/8   14.02/4    1.52/11 
                                                        64.15/7   64.22/7  
                                                         3.03/11   0.07/4  
  8 [316] KIEŁB, Patrycja                         65.16  4.32/5   11.33/10  22.03/11  29.09/11  32.30/7   43.04/9   44.46/9   46.38/8   60.52/8   62.36/8  
    UKS Azymut Dębów                                     4.32/5    7.01/11  10.30/10   7.06/8    3.21/5   10.34/9    1.42/3    1.52/1*  14.14/6    1.44/10 
                                                        65.00/8   65.16/8  
                                                         2.24/2    0.16/12 
  9 [16] DOLIŃSKA, Julia                          65.45  5.54/10  12.57/11  25.18/12  32.50/12  41.05/11  48.13/10  50.31/10  52.30/10  61.25/9   62.57/9  
    BKS Wataha Warszawa                                  5.54/10   7.03/12  12.21/12   7.32/9    8.15/10   7.08/6    2.18/9    1.59/3    8.55/3    1.32/2  
                                                        65.38/9   65.45/9  
                                                         2.41/5    0.07/4  
 10 [46] KUBACKA, Wiktoria                        71.58 13.07/12  15.58/12  20.26/10  27.18/10  30.00/4   39.56/6   43.43/7   47.20/9   66.09/10  68.52/10 
    HKS Azymut Mochy                                    13.07/12   2.51/2    4.28/2    6.52/6    2.42/4    9.56/8    3.47/12   3.37/12  18.49/12   2.43/12 
                                                        71.51/10  71.58/10 
                                                         2.59/9    0.07/4  
 11 [305] AGNIESZKA, STEFAŃSKA                    75.38  3.09/1*   6.31/2   11.51/2   20.02/3   40.28/10  51.57/11  54.28/11  56.46/11  71.14/11  72.38/11 
    UKS Arkady Raszków                                   3.09/1*   3.22/7    5.20/5    8.11/12  20.26/12  11.29/11   2.31/11   2.18/5   14.28/11   1.24/1* 
                                                        75.32/11  75.38/11 
                                                         2.54/7    0.06/1* 
 12 [304] SANDRA, CHMIELARZ                       77.51  5.15/8    8.33/4   13.55/4   22.01/5   42.26/12  54.01/12  56.31/12  58.55/12  73.19/12  74.52/12 
    UKS Arkady Raszków                                   5.15/8    3.18/5    5.22/6    8.06/11  20.25/11  11.35/12   2.30/10   2.24/6   14.24/10   1.33/3  
                                                        77.43/12  77.51/12 
                                                         2.51/6    0.08/9  
    [478] NEDVIDKOVA, Katerina                NKL-bPK    4.05/     7.25/    11.23/    16.30/    19.34/         /         /         /         /         /   
    ZOOB Rumburk                                         4.05/     3.20/     3.58/     5.07/     3.04/         /         /         /         /         /   
                                                        47.27/    47.33/   
                                                             /     0.06/   
    [395] WIŚNIEWSKA, Hana                    NKL-bPK    5.10/     8.16/    13.57/    26.05/    34.59/    44.50/    47.10/         /    59.54/    61.18/   
    UKS Orientuś Łódź                                    5.10/     3.06/     5.41/    12.08/     8.54/     9.51/     2.20/         /         /     1.24/   
                                                        64.10/    64.18/   
                                                         2.52/     0.08/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W16         6.1km    0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-77      2-59      3-75      4-76      5-40      6-41      7-82      8-64      9-83     10-43    
                                      11-62     12-54     13-56     14-100   
  1 [238] BEDNAŘÍKOVÁ, Emma                       39.05  4.25/1*   8.30/1*   9.32/1*  11.22/1*  16.09/1*  17.44/1*  22.37/1*  25.16/1*  26.29/1*  29.19/1* 
    SK Žabovřesky Brno                                   4.25/1*   4.05/3    1.02/12   1.50/1*   4.47/5    1.35/1*   4.53/4    2.39/3    1.13/3    2.50/1* 
                                                        33.03/1*  36.13/1*  36.56/1*  38.58/1*  39.05/1* 
                                                         3.44/6    3.10/16   0.43/2    2.02/3    0.07/7  
  2 [378] GIELEC, Zuzanna                         40.52  5.52/7   10.03/4   10.48/4   12.47/4   17.33/3   19.53/3   25.36/3   28.16/3   29.34/3   32.28/2  
    UKS Orientuś Łódź                                    5.52/7    4.11/5    0.45/2    1.59/4    4.46/4    2.20/11   5.43/5    2.40/6    1.18/6    2.54/2  
                                                        36.06/2   37.51/2   38.44/2   40.46/2   40.52/2  
                                                         3.38/5    1.45/11   0.53/8    2.02/3    0.06/2  
  3 [323] KREMPIŃSKA, Julia                       41.16  7.01/11  10.23/6   11.08/5   13.00/5   17.12/2   18.57/2   25.15/2   27.33/2   28.44/2   33.57/3  
    UKS Azymut Pabianice                                 7.01/11   3.22/1*   0.45/2    1.52/2    4.12/1*   1.45/3    6.18/8    2.18/1*   1.11/1*   5.13/8  
                                                        37.14/3   38.35/3   39.15/3   41.10/3   41.16/3  
                                                         3.17/1*   1.21/2    0.40/1*   1.55/1*   0.06/2  
  4 [267] MARTANOVA, Lea                          43.43  8.48/15  12.11/13  13.02/13  14.59/9   19.20/5   21.00/4   27.06/6   29.35/5   30.46/5   36.03/4  
    Slavia Liberec Orienteering                          8.48/15   3.23/2    0.51/5    1.57/3    4.21/3    1.40/2    6.06/7    2.29/2    1.11/1*   5.17/10 
                                                        39.26/4   40.44/4   41.37/4   43.36/4   43.43/4  
                                                         3.23/2    1.18/1*   0.53/8    1.59/2    0.07/7  
  5 [319] LEŚNICKA, Agnieszka                     45.16  4.32/2    8.43/2    9.35/2   11.54/2   19.28/6   21.41/6   26.09/4   28.48/4   30.35/4   36.43/5  
    UKS Azymut Dębów                                     4.32/2    4.11/5    0.52/6    2.19/6    7.34/12   2.13/10   4.28/1*   2.39/3    1.47/16   6.08/12 
                                                        40.15/5   41.57/5   42.51/5   45.09/5   45.16/5  
                                                         3.32/4    1.42/9    0.54/11   2.18/14   0.07/7  
  6 [155] SANNA, KARIN                            49.10  5.56/8   10.41/8   11.30/6   13.57/6   20.24/7   23.00/7   31.52/9   35.23/8   36.42/8   39.51/6  
    Oddíl OB Kotlářka                                    5.56/8    4.45/10   0.49/4    2.27/8    6.27/7    2.36/16   8.52/15   3.31/12   1.19/7    3.09/3  
                                                        44.20/6   45.59/6   46.57/6   49.04/6   49.10/6  
                                                         4.29/8    1.39/5    0.58/13   2.07/6    0.06/2  
  7 [369] BLOCK, Amelia                           49.31  4.55/3    9.02/3    9.56/3   12.10/3   24.04/11  25.52/11  32.29/10  36.14/10  37.30/9   40.48/9  
    UKS Orientuś Łódź                                    4.55/3    4.07/4    0.54/7    2.14/5   11.54/16   1.48/4    6.37/9    3.45/13   1.16/4    3.18/4  
                                                        44.40/7   46.22/7   47.11/7   49.24/7   49.31/7  
                                                         3.52/7    1.42/9    0.49/5    2.13/13   0.07/7  
  8 [449] SUDOŁ , Hanna                           50.09  6.53/10  11.30/11  12.28/11  17.01/12  22.15/9   24.45/9   29.30/7   32.17/7   33.44/7   40.01/7  
    WKS Śląsk Wrocław                                    6.53/10   4.37/9    0.58/10   4.33/16   5.14/6    2.30/14   4.45/3    2.47/7    1.27/11   6.17/14 
                                                        44.52/8   47.13/8   48.01/8   50.03/8   50.09/8  
                                                         4.51/10   2.21/15   0.48/4    2.02/3    0.06/2  
  9 [468] SŁOŃSKA , Zofia                         51.54  5.12/5   10.05/5   11.36/8   15.26/11  23.34/10  25.30/10  33.28/11  36.22/11  37.38/11  41.08/10 
    WKS Wawel Kraków                                     5.12/5    4.53/11   1.31/19   3.50/13   8.08/14   1.56/6    7.58/14   2.54/8    1.16/4    3.30/5  
                                                        47.17/10  48.40/9   49.41/9   51.48/9   51.54/9  
                                                         6.09/15   1.23/3    1.01/17   2.07/6    0.06/2  
 10 [375] DOREŃ, Wiktoria                         55.10  4.55/3   10.23/6   11.32/7   14.44/7   19.02/4   21.08/5   26.56/5   30.04/6   31.27/6   40.35/8  
    UKS Orientuś Łódź                                    4.55/3    5.28/13   1.09/16   3.12/11   4.18/2    2.06/9    5.48/6    3.08/9    1.23/10   9.08/17 
                                                        45.28/9   52.06/10  52.51/10  55.03/10  55.10/10 
                                                         4.53/11   6.38/18   0.45/3    2.12/10   0.07/7  
 11 [320] ORZECHOWSKA, Aleksandra                 58.14  7.10/12  11.46/12  12.54/12  18.29/15  25.57/12  27.57/12  34.36/12  38.42/12  40.02/12  47.29/12 
    UKS Azymut Dębów                                     7.10/12   4.36/8    1.08/15   5.35/18   7.28/11   2.00/7    6.39/10   4.06/15   1.20/8    7.27/15 
                                                        53.27/12  54.59/11  55.57/11  58.06/11  58.14/11 
                                                         5.58/14   1.32/4    0.58/13   2.09/9    0.08/15 
 12 [223] ZIELIŃSKA, Oliwia                       59.04 12.51/19  19.15/18  19.59/18  25.56/18  33.32/17  35.37/16  40.12/14  42.51/13  44.38/13  50.49/14 
    PUKS Młode Orły                                     12.51/19   6.24/17   0.44/1*   5.57/19   7.36/13   2.05/8    4.35/2    2.39/3    1.47/16   6.11/13 
                                                        54.17/14  55.56/13  56.45/13  58.57/12  59.04/12 
                                                         3.28/3    1.39/5    0.49/5    2.12/10   0.07/7  
 13 [443] MAZUREK , Joanna                        59.06  9.39/17  14.48/15  15.44/15  18.09/14  26.56/13  29.25/13  38.41/13  43.35/14  45.03/14  48.46/13 
    WKS Śląsk Wrocław                                    9.39/17   5.09/12   0.56/9    2.25/7    8.47/15   2.29/13   9.16/16   4.54/17   1.28/12   3.43/6  
                                                        53.39/13  55.18/12  56.17/12  58.59/13  59.06/13 
                                                         4.53/11   1.39/5    0.59/16   2.42/17   0.07/7  
 14 [368] BERLIŃSKA, Paulina                      61.33  6.34/9   10.53/9   11.47/9   15.15/10  21.49/8   23.42/8   31.14/8   36.08/9   37.30/9   46.38/11 
    UKS Orientuś Łódź                                    6.34/9    4.19/7    0.54/7    3.28/12   6.34/8    1.53/5    7.32/13   4.54/17   1.22/9    9.08/17 
                                                        51.26/11  58.09/14  59.00/14  61.25/14  61.33/14 
                                                         4.48/9    6.43/19   0.51/7    2.25/15   0.08/15 
 15 [474] WÓJCIK, Natalia                         65.46  5.25/6   11.15/10  12.15/10  14.49/8   28.20/14  30.41/14  42.53/15  46.16/15  47.46/15  53.00/15 
    WKS Wawel Kraków                                     5.25/6    5.50/16   1.00/11   2.34/9   13.31/19   2.21/12  12.12/18   3.23/10   1.30/14   5.14/9  
                                                        60.30/15  62.32/15  63.27/15  65.39/15  65.46/15 
                                                         7.30/17   2.02/13   0.55/12   2.12/10   0.07/7  
 16 [439] LIPIŃSKA , Julia                        73.40  9.10/16  28.37/19  29.42/19  33.55/19  41.02/19  43.41/19  50.55/19  54.19/18  55.49/18  61.09/17 
    WKS Śląsk Wrocław                                    9.10/16  19.27/19   1.05/14   4.13/14   7.07/9    2.39/17   7.14/11   3.24/11   1.30/14   5.20/11 
                                                        68.36/16  70.35/16  71.28/16  73.35/16  73.40/16 
                                                         7.27/16   1.59/12   0.53/8    2.07/6    0.05/1* 
 17 [25] MEJZA, Lidia                             75.32  8.11/14  18.16/17  19.31/17  25.00/17  32.24/16  35.37/16  50.37/18  54.41/19  56.09/19  63.36/18 
    BUKOS                                                8.11/14  10.05/18   1.15/17   5.29/17   7.24/10   3.13/19  15.00/19   4.04/14   1.28/12   7.27/15 
                                                        69.26/17  71.07/17  72.15/17  75.24/17  75.32/17 
                                                         5.50/13   1.41/8    1.08/18   3.09/19   0.08/15 
 18 [17] DOLIŃSKA, Zuzanna                        77.05 12.31/18  18.02/16  19.06/16  23.34/16  36.08/18  39.15/18  46.45/17  51.38/17  54.44/17  59.10/16 
    BKS Wataha Warszawa                                 12.31/18   5.31/14   1.04/13   4.28/15  12.34/17   3.07/18   7.30/12   4.53/16   3.06/19   4.26/7  
                                                        71.06/18  73.13/18  74.31/18  76.57/18  77.05/18 
                                                        11.56/19   2.07/14   1.18/19   2.26/16   0.08/15 
 19 [] KACZOR, Weronika                           81.21  7.28/13  13.10/14  14.30/14  17.39/13  30.18/15  32.53/15  44.22/16  50.51/16  53.54/16  64.18/19 
    MKS Paulinum Jelenia Góra                            7.28/13   5.42/15   1.20/18   3.09/10  12.39/18   2.35/15  11.29/17   6.29/19   3.03/18  10.24/19 
                                                        73.08/19  77.16/19  78.14/19  81.13/19  81.21/19 
                                                         8.50/18   4.08/17   0.58/13   2.59/18   0.08/15 
    [24] MARCINIAK, Weronika                  NKL-bPK    7.32/    13.50/    15.37/    19.30/    26.57/    29.43/    39.05/    46.07/    47.58/         /   
    BUKOS                                                7.32/     6.18/     1.47/     3.53/     7.27/     2.46/     9.22/     7.02/     1.51/         /   
                                                        57.12/    60.46/    61.55/    64.56/    65.02/   
                                                             /     3.34/     1.09/     3.01/     0.06/   
    [307] ALEKSANDRA, ZIĘTEK                  NKL-bPK   10.03/    20.52/    27.10/    34.52/    43.34/    47.57/    66.18/    71.44/    76.49/    85.59/   
    UKS Arkady Raszków                                  10.03/    10.49/     6.18/     7.42/     8.42/     4.23/    18.21/     5.26/     5.05/     9.10/   
                                                             /         /    92.47/    95.21/    95.30/   
                                                             /         /         /     2.34/     0.09/   
    [148] WERONIKA, Kaczor                    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MKS Paulinum Jelenia Góra                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W18         5.4km    0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-67      2-59      3-55      4-36      5-35      6-60      7-61      8-81      9-41     10-42    
                                      11-43     12-64     13-54     14-56     15-100   
  1 [] GARBACIK, Maja                             37.41  3.31/4    6.32/3    9.28/2   12.05/2   14.37/2   16.43/2   19.40/2   21.41/2   24.20/2   27.48/2  
    WKS Wawel                                            3.31/4    3.01/4    2.56/2    2.37/1*   2.32/3    2.06/2    2.57/2    2.01/1*   2.39/3    3.28/2  
                                                        29.42/2   31.46/2   34.59/1*  35.44/1*  37.34/1*  37.41/1* 
                                                         1.54/1*   2.04/2    3.13/1*   0.45/3    1.50/1*   0.07/4  
  2 [188] VANDASOVA, Adela                        38.02  2.46/1*   5.20/1*   7.57/1*  11.11/1*  13.17/1*  15.18/1*  17.46/1*  20.00/1*  22.22/1*  26.59/1* 
    OK99 Hradec Kralove                                  2.46/1*   2.34/1*   2.37/1*   3.14/3    2.06/1*   2.01/1*   2.28/1*   2.14/5    2.22/1*   4.37/5  
                                                        29.34/1*  31.35/1*  35.10/2   35.58/2   37.56/2   38.02/2  
                                                         2.35/3    2.01/1*   3.35/4    0.48/5    1.58/4    0.06/1* 
  3 [266] MARTANOVA, Elin                         43.47  3.56/7    6.56/7   10.28/4   14.08/4   16.31/3   18.49/3   21.51/3   23.57/3   26.27/3   29.59/3  
    Slavia Liberec Orienteering                          3.56/7    3.00/3    3.32/3    3.40/5    2.23/2    2.18/3    3.02/4    2.06/2    2.30/2    3.32/3  
                                                        35.18/3   37.36/3   40.59/3   41.41/3   43.40/3   43.47/3  
                                                         5.19/10   2.18/5    3.23/3    0.42/1*   1.59/5    0.07/4  
  4 [428] CIESIÓŁKA, Katarzyna                    44.18  3.35/5    6.40/5   11.02/7   15.17/7   18.40/6   22.40/6   25.38/5   27.45/5   30.25/4   33.50/4  
    WKS Śląsk Wrocław                                    3.35/5    3.05/5    4.22/9    4.15/8    3.23/6    4.00/9    2.58/3    2.07/3    2.40/4    3.25/1* 
                                                        35.45/4   37.51/4   41.07/4   41.52/4   44.12/4   44.18/4  
                                                         1.55/2    2.06/3    3.16/2    0.45/3    2.20/10   0.06/1* 
  5 [87] DZIERWA, Hanna                           54.24  4.03/9    7.52/9   11.46/8   15.28/8   18.20/5   21.15/5   25.42/6   29.40/6   33.13/6   39.54/5  
    KS Kościelec Chrzanów                                4.03/9    3.49/9    3.54/6    3.42/6    2.52/5    2.55/5    4.27/10   3.58/9    3.33/5    6.41/8  
                                                        42.36/5   46.08/5   51.17/5   52.10/5   54.17/5   54.24/5  
                                                         2.42/5    3.32/8    5.09/7    0.53/9    2.07/6    0.07/4  
  6 [470] TOPÓR, Magdalena                        55.18  2.58/2    6.12/2    9.58/3   12.52/3   19.46/7   27.14/10  31.35/10  33.45/8   39.24/10  43.00/8  
    WKS Wawel Kraków                                     2.58/2    3.14/7    3.46/5    2.54/2    6.54/9    7.28/10   4.21/9    2.10/4    5.39/10   3.36/4  
                                                        46.00/8   48.13/7   52.31/6   53.14/6   55.11/6   55.18/6  
                                                         3.00/8    2.13/4    4.18/5    0.43/2    1.57/3    0.07/4  
  7 [442] MAZUREK, Agnieszka                      55.31  3.59/8    6.44/6   10.39/6   15.09/6   23.31/10  26.36/9   30.27/9   33.49/9   37.22/8   42.43/7  
    WKS Śląsk Wrocław                                    3.59/8    2.45/2    3.55/7    4.30/9    8.22/10   3.05/6    3.51/5    3.22/8    3.33/5    5.21/6  
                                                        45.29/7   48.19/8   52.40/7   53.29/7   55.25/7   55.31/7  
                                                         2.46/6    2.50/6    4.21/6    0.49/6    1.56/2    0.06/1* 
  8 [214] FILIPCZAK, Natalia                      56.14  3.47/6    7.00/8   10.38/5   14.25/5   18.07/4   20.57/4   24.52/4   27.32/4   31.33/5   42.03/6  
    PUKS Młode Orły                                      3.47/6    3.13/6    3.38/4    3.47/7    3.42/7    2.50/4    3.55/6    2.40/6    4.01/9   10.30/10 
                                                        44.57/6   47.57/6   53.10/8   53.59/8   56.07/8   56.14/8  
                                                         2.54/7    3.00/7    5.13/8    0.49/6    2.08/7    0.07/4  
  9 [91] OHLASZENY, Zuzanna                       60.50  3.20/3    6.37/4   16.22/10  19.54/10  22.29/9   26.11/8   30.24/8   35.10/10  38.59/9   46.04/10 
    KS Kościelec Chrzanów                                3.20/3    3.17/8    9.45/10   3.32/4    2.35/4    3.42/7    4.13/8    4.46/10   3.49/7    7.05/9  
                                                        48.39/10  52.18/9   57.40/9   58.29/9   60.42/9   60.50/9  
                                                         2.35/3    3.39/9    5.22/9    0.49/6    2.13/8    0.08/10 
 10 [430] CIURA, Aleksandra                       62.19  4.29/10   8.42/10  12.50/9   18.12/9   22.05/8   25.58/7   29.57/7   33.08/7   37.04/7   43.13/9  
    WKS Śląsk Wrocław                                    4.29/10   4.13/10   4.08/8    5.22/10   3.53/8    3.53/8    3.59/7    3.11/7    3.56/8    6.09/7  
                                                        46.30/9   53.00/10  59.02/10  59.55/10  62.12/10  62.19/10 
                                                         3.17/9    6.30/10   6.02/10   0.53/9    2.17/9    0.07/4  
    [485] HORALKOVA, Eva                      NKL-LIM   21.56/    25.44/    33.35/    38.09/    48.10/    72.31/    77.53/    98.31/   102.16/   134.48/   
    0                                                   21.56/     3.48/     7.51/     4.34/    10.01/    24.21/     5.22/    20.38/     3.45/    32.32/   
                                                       137.47/   153.51/   165.48/   166.54/   169.22/   169.27/   
                                                         2.59/    16.04/    11.57/     1.06/     2.28/     0.05/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W20         5.4km    0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-67      2-59      3-55      4-36      5-35      6-60      7-61      8-81      9-41     10-42    
                                      11-43     12-64     13-54     14-56     15-100   
  1 [51] MURAWSKA, Marta                          49.15  4.22/3    7.04/2   10.18/1*  13.30/1*  17.46/1*  20.20/1*  23.47/1*  26.39/1*  30.22/1*  35.10/1* 
    HKS Azymut Mochy                                     4.22/3    2.42/1*   3.14/2    3.12/2    4.16/3    2.34/1*   3.27/1*   2.52/1*   3.43/2    4.48/1* 
                                                        37.44/1*  41.03/1*  46.30/1*  47.15/1*  49.09/1*  49.15/1* 
                                                         2.34/1*   3.19/2    5.27/3    0.45/1*   1.54/1*   0.06/1* 
  2 [376] FORTUNIAK, Weronika                     50.04  3.58/2    8.17/3   11.23/2   14.28/2   18.12/2   20.52/2   24.47/2   27.59/2   30.48/2   37.26/2  
    UKS Orientuś Łódź                                    3.58/2    4.19/3    3.06/1*   3.05/1*   3.44/1*   2.40/2    3.55/2    3.12/2    2.49/1*   6.38/2  
                                                        40.46/2   43.18/2   47.15/2   48.04/2   49.58/2   50.04/2  
                                                         3.20/3    2.32/1*   3.57/1*   0.49/2    1.54/1*   0.06/1* 
  3 [40] ZURYNKOVA, Michaela                      63.42  3.42/1*   6.57/1*  19.55/3   23.14/3   27.29/3   30.41/3   35.08/3   38.21/3   42.22/3   49.50/3  
    Ekonom Praha                                         3.42/1*   3.15/2   12.58/3    3.19/3    4.15/2    3.12/3    4.27/3    3.13/3    4.01/3    7.28/3  
                                                        52.41/3   56.02/3   60.06/3   61.07/3   63.35/3   63.42/3  
                                                         2.51/2    3.21/3    4.04/2    1.01/3    2.28/3    0.07/3  
    [431] CYCH, Agnieszka                     NKL-bPK    3.42/     8.10/    11.58/    17.27/    22.42/    26.19/    34.03/    37.07/    40.55/    50.12/   
    WKS Śląsk Wrocław                                    3.42/     4.28/     3.48/     5.29/     5.15/     3.37/     7.44/     3.04/     3.48/     9.17/   
                                                             /         /         /         /    57.04/    57.15/   
                                                             /         /         /         /         /     0.11/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W21E        6.6km    0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-58      2-59      3-35      4-60      5-61      6-40      7-41      8-87      9-51     10-63    
                                      11-50     12-45     13-64     14-54     15-100   
  1 [244] ZHÁŇALOVÁ, Barbora                      46.45  6.17/10   9.50/8   13.46/9   15.53/6   18.24/2   21.40/2   23.02/2   27.31/3   34.04/2   35.38/2  
    SK Žabovřesky Brno                                   6.17/10   3.33/6    3.56/10   2.07/4    2.31/2    3.16/1*   1.22/1*   4.29/8    6.33/2    1.34/2  
                                                        37.05/1*  38.29/1*  40.57/1*  44.00/1*  46.39/1*  46.45/1* 
                                                         1.27/1*   1.24/2    2.28/3    3.03/4    2.39/4    0.06/3  
  2 [379] GWÓŹDŹ, Ewa                             50.26  6.08/6    9.38/4   12.54/3   15.14/3   18.34/5   22.56/4   24.34/4   29.27/4   35.48/4   37.27/3  
    UKS Orientuś Łódź                                    6.08/6    3.30/5    3.16/3    2.20/7    3.20/14   4.22/10   1.38/6    4.53/12   6.21/1*   1.39/4  
                                                        39.05/2   41.47/3   44.46/2   47.54/2   50.21/2   50.26/2  
                                                         1.38/2    2.42/18   2.59/9    3.08/5    2.27/2    0.05/1* 
  3 [221] WAŃCZYK, Zuzanna                        51.07  5.42/3    8.44/1*  11.47/1*  13.38/1*  15.51/1*  19.53/1*  21.19/1*  24.54/1*  33.53/1*  35.24/1* 
    PUKS Młode Orły                                      5.42/3    3.02/1*   3.03/1*   1.51/1*   2.13/1*   4.02/9    1.26/3    3.35/3    8.59/14   1.31/1* 
                                                        40.18/3   41.42/2   45.24/3   48.18/3   51.00/3   51.07/3  
                                                         4.54/18   1.24/2    3.42/13   2.54/2    2.42/6    0.07/7  
  4 [154] KOLÍNOVÁ, Kristýna                      52.07  6.37/11   9.49/7   12.53/2   15.20/4   18.25/3   21.47/3   23.16/3   26.33/2   34.38/3   38.48/4  
    Oddíl OB Kotlářka                                    6.37/11   3.12/2    3.04/2    2.27/9    3.05/6    3.22/2    1.29/4    3.17/1*   8.05/11   4.10/18 
                                                        40.48/4   42.24/4   45.28/4   49.00/4   52.00/4   52.07/4  
                                                         2.00/8    1.36/6    3.04/10   3.32/10   3.00/12   0.07/7  
  5 [207] RUFFEROVÁ, Iva                          53.39  6.09/7    9.43/6   13.10/5   15.27/5   18.46/6   24.56/10  26.18/8   32.57/12  39.43/11  42.10/12 
    OOB TJ Turnov                                        6.09/7    3.34/8    3.27/4    2.17/6    3.19/13   6.10/17   1.22/1*   6.39/17   6.46/4    2.27/14 
                                                        43.51/8   45.17/8   47.32/7   50.40/5   53.32/5   53.39/5  
                                                         1.41/3    1.26/4    2.15/1*   3.08/5    2.52/9    0.07/7  
  6 [422] GORCZYCA, Maria                         53.42  5.59/5    9.38/4   13.25/6   16.27/9   19.40/9   23.37/5   25.34/6   30.23/7   37.30/5   39.05/5  
    WKS Grunwald                                         5.59/5    3.39/10   3.47/8    3.02/16   3.13/8    3.57/7    1.57/15   4.49/10   7.07/7    1.35/3  
                                                        40.57/5   42.49/5   47.23/6   50.49/6   53.36/6   53.42/6  
                                                         1.52/5    1.52/11   4.34/19   3.26/9    2.47/7    0.06/3  
  7 [327] PABICH, Maria                           54.34  6.49/12  10.12/11  14.40/11  17.36/13  20.36/12  24.33/8   26.23/9   31.50/11  39.10/10  40.56/9  
    UKS Azymut Pabianice                                 6.49/12   3.23/4    4.28/14   2.56/15   3.00/5    3.57/7    1.50/12   5.27/14   7.20/8    1.46/6  
                                                        42.51/7   44.30/6   47.16/5   51.03/7   54.27/7   54.34/7  
                                                         1.55/6    1.39/7    2.46/6    3.47/13   3.24/17   0.07/7  
  8 [166] KAŠKOVÁ, Kateřina                       54.36  5.37/2    8.59/3   17.16/15  19.17/14  22.24/14  26.07/12  28.02/12  31.28/10  38.32/8   42.05/10 
    OK Chrastava                                         5.37/2    3.22/3    8.17/18   2.01/3    3.07/7    3.43/5    1.55/14   3.26/2    7.04/6    3.33/17 
                                                        44.00/9   46.02/9   48.39/9   51.41/8   54.29/8   54.36/8  
                                                         1.55/6    2.02/15   2.37/5    3.02/3    2.48/8    0.07/7  
  9 [399] MACHOWSKA, Weronika                     54.56  6.11/9   10.45/13  14.13/10  16.26/8   18.59/8   23.38/6   25.28/5   30.18/6   38.17/7   40.02/7  
    UKS OSIR Góra Kalwaria                               6.11/9    4.34/17   3.28/5    2.13/5    2.33/3    4.39/13   1.50/12   4.50/11   7.59/10   1.45/5  
                                                        42.10/6   44.38/7   48.33/8   52.08/9   54.49/9   54.56/9  
                                                         2.08/9    2.28/17   3.55/15   3.35/11   2.41/5    0.07/7  
 10 [293] SKLENÁŘOVÁ, Radka                       55.29  5.49/4    9.51/9   13.26/7   15.56/7   18.50/7   26.59/13  28.47/13  33.55/15  42.07/14  43.56/13 
    TJ Slovan Luhačovice                                 5.49/4    4.02/13   3.35/6    2.30/10   2.54/4    8.09/19   1.48/10   5.08/13   8.12/12   1.49/8  
                                                        45.44/13  47.18/13  49.39/12  52.58/10  55.22/10  55.29/10 
                                                         1.48/4    1.34/5    2.21/2    3.19/7    2.24/1*   0.07/7  
 11 [79] NERADOVA, Alena                          56.12  6.09/7    9.55/10  13.44/8   16.32/10  19.47/10  24.42/9   26.31/10  31.01/8   38.43/9   40.32/8  
    KOB Litvinov                                         6.09/7    3.46/11   3.49/9    2.48/14   3.15/9    4.55/14   1.49/11   4.30/9    7.42/9    1.49/8  
                                                        44.40/11  46.33/11  49.20/10  53.03/11  56.05/11  56.12/11 
                                                         4.08/16   1.53/13   2.47/7    3.43/12   3.02/13   0.07/7  
 12 [242] TUŽILOVÁ, Magdaléna                     56.34  5.16/1*   8.49/2   13.05/4   15.03/2   18.25/3   27.52/16  29.25/16  33.22/13  40.09/12  44.24/14 
    SK Žabovřesky Brno                                   5.16/1*   3.33/6    4.16/12   1.58/2    3.22/15   9.27/20   1.33/5    3.57/5    6.47/5    4.15/20 
                                                        46.57/14  48.11/14  50.41/14  53.30/12  56.28/12  56.34/12 
                                                         2.33/12   1.14/1*   2.30/4    2.49/1*   2.58/11   0.06/3  
 13 [406] BALDRIANOVA, Barbora                    56.44  7.03/13  10.39/12  14.41/12  17.22/12  20.46/13  25.24/11  27.21/11  31.12/9   37.53/6   39.44/6  
    USK Praga                                            7.03/13   3.36/9    4.02/11   2.41/13   3.24/16   4.38/12   1.57/15   3.51/4    6.41/3    1.51/10 
                                                        45.33/12  47.14/12  50.24/13  53.44/14  56.36/13  56.44/13 
                                                         5.49/19   1.41/8    3.10/11   3.20/8    2.52/9    0.08/17 
 14 [205] PAVLOVCOVÁ, Petra                       57.35  7.16/15  11.11/14  14.49/13  17.09/11  20.27/11  23.59/7   25.41/7   30.01/5   40.22/13  42.09/11 
    OOB TJ Turnov                                        7.16/15   3.55/12   3.38/7    2.20/7    3.18/12   3.32/3    1.42/7    4.20/7   10.21/17   1.47/7  
                                                        44.39/10  46.29/10  49.23/11  53.39/13  57.28/14  57.35/14 
                                                         2.30/11   1.50/10   2.54/8    4.16/15   3.49/19   0.07/7  
 15 [231] MASOPUSTOVÁ, Elise                      61.31  8.00/17  12.11/15  17.21/16  20.33/16  23.49/16  27.26/15  29.24/15  33.24/14  42.41/15  44.51/15 
    SK Praga                                             8.00/17   4.11/15   5.10/17   3.12/17   3.16/10   3.37/4    1.58/17   4.00/6    9.17/15   2.10/12 
                                                        47.29/15  49.21/15  53.42/15  58.12/15  61.23/15  61.31/15 
                                                         2.38/14   1.52/11   4.21/18   4.30/16   3.11/14   0.08/17 
 16 [292] KUBÍNOVÁ, Romana                        64.57  9.22/19  13.29/19  17.48/17  20.18/15  23.34/15  27.22/14  29.05/14  37.32/16  46.09/16  48.12/16 
    TJ Slovan Karlovy Vary                               9.22/19   4.07/14   4.19/13   2.30/10   3.16/10   3.48/6    1.43/8    8.27/19   8.37/13   2.03/11 
                                                        50.49/16  52.45/16  56.35/16  60.47/16  64.50/16  64.57/16 
                                                         2.37/13   1.56/14   3.50/14   4.12/14   4.03/20   0.07/7  
 17 [76] HOSKOVA, Tereza                          72.00  7.55/16  13.22/18  17.56/18  21.59/18  26.55/17  31.23/17  34.01/17  40.12/17  49.41/17  51.53/17 
    KOB Dobruska                                         7.55/16   5.27/19   4.34/15   4.03/20   4.56/19   4.28/11   2.38/20   6.11/16   9.29/16   2.12/13 
                                                        55.38/17  59.34/17  63.50/17  68.27/17  71.52/17  72.00/17 
                                                         3.45/15   3.56/19   4.16/17   4.37/17   3.25/18   0.08/17 
 18 [218] SZMULKOWSKA, Magdalena                  75.09  7.08/14  12.36/16  17.15/14  21.01/17  28.06/18  33.05/18  35.17/18  42.44/19  54.51/18  57.35/18 
    PUKS Młode Orły                                      7.08/14   5.28/20   4.39/16   3.46/19   7.05/20   4.59/15   2.12/18   7.27/18  12.07/18   2.44/15 
                                                        59.54/18  62.15/18  66.21/18  71.45/18  75.03/18  75.09/18 
                                                         2.19/10   2.21/16   4.06/16   5.24/19   3.18/15   0.06/3  
 19 [440] LUBAK, Kamila                           80.52  9.57/20  14.42/20  24.06/20  26.43/19  30.16/19  35.25/19  37.10/19  42.39/18  57.40/19  60.53/19 
    WKS Śląsk Wrocław                                    9.57/20   4.45/18   9.24/19   2.37/12   3.33/17   5.09/16   1.45/9    5.29/15  15.01/19   3.13/16 
                                                        67.36/19  69.19/19  72.37/19  77.20/19  80.43/19  80.52/19 
                                                         6.43/20   1.43/9    3.18/12   4.43/18   3.23/16   0.09/20 
 20 [480] BIAŁA, Weronika                         96.28  8.16/18  12.48/17  24.02/19  27.28/20  31.43/20  39.08/20  41.31/20  52.47/20  68.23/20  72.33/20 
    0                                                    8.16/18   4.32/16  11.14/20   3.26/18   4.15/18   7.25/18   2.23/19  11.16/20  15.36/20   4.10/18 
                                                        76.50/20  83.06/20  88.15/20  93.53/20  96.23/20  96.28/20 
                                                         4.17/17   6.16/20   5.09/20   5.38/20   2.30/3    0.05/1* 
    [291] OMOVÁ, Michaela                     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    TJ OOB Turnov                                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W21S        6.1km    0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-97      2-59      3-39      4-81      5-41      6-42      7-82      8-88      9-56     10-100   
                                     
  1 [159] JANATOVÁ, Lucie                         35.01  6.02/2    9.20/2   13.41/1*  18.15/1*  21.50/1*  27.15/1*  29.01/1*  31.28/1*  32.09/1*  34.53/1* 
    Oddíl OB Kotlářka, zs                                6.02/2    3.18/2    4.21/1*   4.34/3    3.35/1*   5.25/2    1.46/1*   2.27/1*   0.41/2    2.44/3  
                                                        35.01/1* 
                                                         0.08/5  
  2 [39] ZURYNKOVA, Jana                          38.52  6.30/3   11.49/5   16.48/4   19.53/2   23.49/2   29.43/2   31.30/2   34.56/2   36.00/2   38.45/2  
    Ekonom Praha                                         6.30/3    5.19/6    4.59/2    3.05/1*   3.56/4    5.54/3    1.47/2    3.26/3    1.04/4    2.45/4  
                                                        38.52/2  
                                                         0.07/2  
  3 [347] KACZMAREK, Anna                         41.11  5.51/1*   8.55/1*  17.02/5   21.06/3   24.47/3   30.04/3   31.54/3   37.57/3   38.30/3   41.05/3  
    UKS Dąb Leszno                                       5.51/1*   3.04/1*   8.07/5    4.04/2    3.41/2    5.17/1*   1.50/3    6.03/6    0.33/1*   2.35/1* 
                                                        41.11/3  
                                                         0.06/1* 
  4 [256] BEDNAŘÍKOVÁ, Daniela                    49.44  7.01/5   10.45/3   16.11/2   22.48/4   26.33/4   32.50/4   42.00/4   46.13/4   47.01/4   49.37/4  
    Slavia Liberec Orienteering                          7.01/5    3.44/3    5.26/4    6.37/4    3.45/3    6.17/4    9.10/7    4.13/4    0.48/3    2.36/2  
                                                        49.44/4  
                                                         0.07/2  
  5 [] JANKOWSKA, Joanna                          52.59  6.49/4   11.12/4   16.24/3   27.10/5   32.10/5   39.50/5   42.34/5   48.23/5   49.56/5   52.52/5  
    MKS Paulinum Jelenia Góra                            6.49/4    4.23/5    5.12/3   10.46/7    5.00/5    7.40/5    2.44/6    5.49/5    1.33/7    2.56/5  
                                                        52.59/5  
                                                         0.07/2  
  6 [186] TROJECKA, Marta                         58.26  8.46/6   13.05/6   22.21/6   30.50/6   37.34/6   46.57/6   49.40/6   52.51/6   54.18/6   58.14/6  
    OK!Sport                                             8.46/6    4.19/4    9.16/6    8.29/6    6.44/7    9.23/6    2.43/5    3.11/2    1.27/6    3.56/7  
                                                        58.26/6  
                                                         0.12/7  
  7 [112] PETERKOVA, Viktorie                     84.02 13.20/7   30.23/7   41.59/7   48.38/7   54.03/7   68.35/7   71.14/7   79.31/7   80.36/7   83.52/7  
    Loko Liberec                                        13.20/7   17.03/7   11.36/7    6.39/5    5.25/6   14.32/7    2.39/4    8.17/7    1.05/5    3.16/6  
                                                        84.02/7  
                                                         0.10/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W35         5.9km    0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-78      2-57      3-59      4-38      5-60      6-61      7-40      8-41      9-82     10-64    
                                      11-43     12-42     13-56     14-100   
  1 [260] HORÁČKOVÁ, Kateřina                     45.34  2.49/2    3.33/2    8.28/2   10.05/2   16.43/2   20.16/2   25.36/2   27.35/1*  32.24/1*  35.03/1* 
    Slavia Liberec orienteering                          2.49/2    0.44/3    4.55/2    1.37/1*   6.38/3    3.33/1*   5.20/1*   1.59/2    4.49/2    2.39/1* 
                                                        38.35/1*  41.07/1*  42.59/1*  45.27/1*  45.34/1* 
                                                         3.32/1*   2.32/1*   1.52/1*   2.28/4    0.07/2  
  2 [281] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona                      53.22  2.27/1*   3.06/1*   8.09/1*  10.01/1*  15.35/1*  19.43/1*  25.28/1*  27.37/2   37.45/2   41.32/3  
    Stowarzyszenie Team 360o                             2.27/1*   0.39/1*   5.03/3    1.52/2    5.34/1*   4.08/3    5.45/3    2.09/4   10.08/6    3.47/4  
                                                        45.46/2   48.56/2   51.04/2   53.16/2   53.22/2  
                                                         4.14/2    3.10/2    2.08/2    2.12/2    0.06/1* 
  3 [64] JABŁOŃSKA, ANNA                          55.11  3.07/3    4.05/3    8.46/3   11.43/3   22.18/4   26.21/4   31.52/4   33.49/4   38.01/3   41.03/2  
    Indywidualnie                                        3.07/3    0.58/4    4.41/1*   2.57/5   10.35/6    4.03/2    5.31/2    1.57/1*   4.12/1*   3.02/2  
                                                        46.24/3   50.36/3   53.03/3   55.01/3   55.11/3  
                                                         5.21/3    4.12/4    2.27/4    1.58/1*   0.10/7  
  4 [295] JEŽKOVÁ, Dana                           61.58  3.08/4    4.10/4   13.02/6   15.00/5   20.56/3   25.14/3   31.15/3   33.21/3   38.10/4   41.39/4  
    TJ Start Náchod                                      3.08/4    1.02/5    8.52/7    1.58/3    5.56/2    4.18/5    6.01/4    2.06/3    4.49/2    3.29/3  
                                                        53.55/4   57.09/4   59.28/4   61.51/4   61.58/4  
                                                        12.16/7    3.14/3    2.19/3    2.23/3    0.07/2  
  5 [11] GOLINOWSKA, Elżbieta                     70.20  6.25/7    7.04/7   12.49/5   19.36/7   26.30/6   30.40/5   37.21/5   39.53/5   48.28/5   52.44/5  
    5 pułk artylerii Sulechów                            6.25/7    0.39/1*   5.45/4    6.47/7    6.54/4    4.10/4    6.41/5    2.32/6    8.35/4    4.16/6  
                                                        60.10/5   64.43/5   67.34/5   70.13/5   70.20/5  
                                                         7.26/4    4.33/5    2.51/5    2.39/5    0.07/2  
  6 [302] MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena              79.01  3.42/5    6.50/6   15.17/7   18.38/6   34.02/7   38.45/7   45.28/7   47.55/7   56.34/7   60.47/7  
    Uczniowski Klub Sportowy                             3.42/5    3.08/7    8.27/6    3.21/6   15.24/7    4.43/6    6.43/6    2.27/5    8.39/5    4.13/5  
                                                        68.13/6   72.49/6   75.41/6   78.54/6   79.01/6  
                                                         7.26/4    4.36/6    2.52/6    3.13/7    0.07/2  
  7 [28] SMEKTAŁA, Justyna                        86.16  4.08/6    5.14/5   12.02/4   14.55/4   23.38/5   32.33/6   39.18/6   42.16/6   53.23/6   58.18/6  
    BUKOS                                                4.08/6    1.06/6    6.48/5    2.53/4    8.43/5    8.55/7    6.45/7    2.58/7   11.07/7    4.55/7  
                                                        68.45/7   77.57/7   83.02/7   86.07/7   86.16/7  
                                                        10.27/6    9.12/7    5.05/7    3.05/6    0.09/6  
    [] BANSKA-BODZIONA, Aneta                 DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    10BKPanc/Azymut Mochy                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W40         6.7km    0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-85      2-71      3-75      4-39      5-40      6-41      7-42      8-44      9-64     10-90    
                                      11-88     12-100   
  1 [] DEPTA, Monika                              32.56  2.35/3    5.01/1*   6.20/1*  10.25/1*  12.12/1*  13.44/1*  19.16/1*  24.12/1*  26.29/1*  27.59/1* 
    MKS Paulinum Jelenia Góra                            2.35/3    2.26/1*   1.19/1*   4.05/2    1.47/1*   1.32/1*   5.32/4    4.56/3    2.17/1*   1.30/1* 
                                                        30.27/1*  32.49/1*  32.56/1* 
                                                         2.28/1*   2.22/1*   0.07/2  
  2 [414] ECKARDT, Cornelia                       36.57  5.07/9    7.59/7    9.39/5   14.24/4   16.38/4   18.20/3   22.12/3   26.29/2   29.39/2   31.11/2  
    USV TU Dresden                                       5.07/9    2.52/2    1.40/3    4.45/5    2.14/3    1.42/4    3.52/1*   4.17/1*   3.10/2    1.32/2  
                                                        33.58/2   36.51/2   36.57/2  
                                                         2.47/2    2.53/6    0.06/1* 
  3 [413] KUCEROVA, Marie                         40.30  2.10/1*   5.14/2    7.06/2   10.50/2   13.41/2   15.16/2   21.22/2   27.57/3   31.10/3   33.11/3  
    USK Sovicky                                          2.10/1*   3.04/3    1.52/4    3.44/1*   2.51/4    1.35/2    6.06/5    6.35/4    3.13/3    2.01/5  
                                                        37.34/3   40.23/3   40.30/3  
                                                         4.23/5    2.49/4    0.07/2  
  4 [56] PATEREK, Honorata                        42.33  2.50/4    6.07/4    7.35/3   12.36/3   16.34/3   19.27/4   24.05/4   31.27/5   34.47/5   36.32/5  
    HKS Azymut Mochy                                     2.50/4    3.17/5    1.28/2    5.01/7    3.58/8    2.53/12   4.38/2    7.22/5    3.20/4    1.45/3  
                                                        39.57/5   42.26/4   42.33/4  
                                                         3.25/3    2.29/2    0.07/2  
  5 [424] KOZŁOWSKA, Ewa                          42.51  2.16/2    5.31/3   11.30/8   16.24/6   18.36/5   20.39/5   25.23/5   29.56/4   33.19/4   35.22/4  
    WKS Śląsk                                            2.16/2    3.15/4    5.59/12   4.54/6    2.12/2    2.03/5    4.44/3    4.33/2    3.23/5    2.03/6  
                                                        39.53/4   42.43/5   42.51/5  
                                                         4.31/6    2.50/5    0.08/8  
  6 [361] MARSZAŁEK, Maria                        55.19  4.25/7    7.56/6   10.12/6   18.14/10  21.54/10  24.16/9   30.45/7   39.48/6   44.54/6   48.06/7  
    UKS Kometa Gliwice                                   4.25/7    3.31/6    2.16/10   8.02/13   3.40/7    2.22/9    6.29/6    9.03/8    5.06/10   3.12/12 
                                                        52.15/6   55.11/6   55.19/6  
                                                         4.09/4    2.56/9    0.08/8  
  7 [142] ANNA-MARIA, Włodarczyk-Szymańska        55.49  7.22/12  11.02/11  13.02/9   18.13/9   21.40/8   23.21/7   30.28/6   40.29/7   45.09/7   46.56/6  
    MKS Paulinum Jelenia Góra                            7.22/12   3.40/7    2.00/5    5.11/8    3.27/5    1.41/3    7.07/8   10.01/12   4.40/6    1.47/4  
                                                        52.17/7   55.40/7   55.49/7  
                                                         5.21/9    3.23/11   0.09/10 
  8 [8] RYCERSKA, Marzena                         58.58  4.28/8    8.49/9   10.51/7   16.49/7   21.48/9   24.04/8   34.17/9   43.36/8   48.34/8   51.04/8  
    11 brem Żagań                                        4.28/8    4.21/11   2.02/6    5.58/12   4.59/11   2.16/8   10.13/9    9.19/9    4.58/9    2.30/9  
                                                        55.54/8   58.48/8   58.58/8  
                                                         4.50/7    2.54/7    0.10/13 
  9 [322] KONC, Katarzyna                         62.41  3.49/6    8.48/8   16.23/12  20.43/12  25.53/12  28.01/12  38.18/11  47.44/12  52.25/11  55.06/12 
    UKS Azymut Pabianice                                 3.49/6    4.59/13   7.35/13   4.20/3    5.10/12   2.08/6   10.17/10   9.26/11   4.41/7    2.41/11 
                                                        59.57/9   62.34/9   62.41/9  
                                                         4.51/8    2.37/3    0.07/2  
 10 [265] MARTANOVA, Daniela                      63.43  6.25/10  10.07/10  13.04/10  18.42/11  23.22/11  25.34/11  32.09/8   43.50/9   50.07/9   54.23/9  
    Slavia Liberec Orienteering                          6.25/10   3.42/8    2.57/11   5.38/10   4.40/9    2.12/7    6.35/7   11.41/13   6.17/12   4.16/13 
                                                        60.42/10  63.36/10  63.43/10 
                                                         6.19/10   2.54/7    0.07/2  
 11 [236] JUNKOVÁ, Petra                          65.16  7.14/11  11.27/12  13.29/11  17.49/8   21.21/7   24.31/10  38.35/12  47.30/11  52.27/12  54.40/11 
    SK Studenec                                          7.14/11   4.13/10   2.02/6    4.20/3    3.32/6    3.10/13  14.04/11   8.55/7    4.57/8    2.13/8  
                                                        61.09/11  65.09/11  65.16/11 
                                                         6.29/11   4.00/13   0.07/2  
 12 [467] SŁOŃSKA , Bogusława                     65.51  2.58/5    6.59/5    9.12/4   14.31/5   20.03/6   22.38/6   38.14/10  46.57/10  52.18/10  54.23/9  
    WKS Wawel Kraków                                     2.58/5    4.01/9    2.13/9    5.19/9    5.32/13   2.35/11  15.36/12   8.43/6    5.21/11   2.05/7  
                                                        62.11/12  65.42/12  65.51/12 
                                                         7.48/12   3.31/12   0.09/10 
 13 [10] ZIELONKA, Bernadeta                      93.58 12.16/13  16.46/13  18.48/13  24.44/13  29.26/13  31.58/13  53.30/13  62.51/13  74.06/13  76.38/13 
    11brem Żagań                                        12.16/13   4.30/12   2.02/6    5.56/11   4.42/10   2.32/10  21.32/13   9.21/10  11.15/13   2.32/10 
                                                        90.41/13  93.49/13  93.58/13 
                                                        14.03/13   3.08/10   0.09/10 
    [196] ZABORILOVA, Romana                  DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OOB Jenišovice                                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /   
                                                             /         /         /   
    [] BIOLIK, Agnieszka                      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UNTS Warszawa                                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /   
                                                             /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W45         5.9km    0m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-57      2-97      3-59      4-93      5-81      6-41      7-62      8-42      9-90     10-54    
                                      11-100   
  1 [54] NOWAK, Barbara                           43.24  3.36/3    6.17/2    9.48/1*  14.01/1*  21.36/2   24.51/2   30.38/2   33.19/1*  36.24/1*  39.41/1* 
    HKS Azymut Mochy                                     3.36/3    2.41/2    3.31/3    4.13/1*   7.35/4    3.15/1*   5.47/3    2.41/3    3.05/2    3.17/3  
                                                        43.16/1*  43.24/1* 
                                                         3.35/3    0.08/5  
  2 [269] NOVOTNÁ, Jana                           45.25  3.46/4    7.41/5   11.01/4   15.18/2   21.05/1*  24.40/1*  29.58/1*  33.31/2   38.22/2   41.24/2  
    Slavia Liberec Orienteering                          3.46/4    3.55/8    3.20/2    4.17/2    5.47/2    3.35/2    5.18/1*   3.33/6    4.51/8    3.02/2  
                                                        45.17/2   45.25/2  
                                                         3.53/4    0.08/5  
  3 [] NEYRINCK, Marketa                          49.22  3.08/1*   5.42/1*  10.37/2   21.03/7   26.25/3   30.29/3   36.38/3   38.40/3   42.26/3   45.54/3  
    0                                                    3.08/1*   2.34/1*   4.55/6   10.26/7    5.22/1*   4.04/4    6.09/5    2.02/1*   3.46/3    3.28/5  
                                                        49.15/3   49.22/3  
                                                         3.21/1*   0.07/1* 
  4 [473] TOPÓR, Monika                           51.41  3.21/2    7.51/6   10.57/3   20.49/6   27.57/4   32.27/4   38.33/4   40.56/4   45.19/5   48.08/5  
    WKS Wawel Kraków                                     3.21/2    4.30/9    3.06/1*   9.52/6    7.08/3    4.30/5    6.06/4    2.23/2    4.23/5    2.49/1* 
                                                        51.34/4   51.41/4  
                                                         3.26/2    0.07/1* 
  5 [452] WYSOCKA, Joanna                         52.09  4.02/6    7.36/4   12.11/5   18.12/3   29.43/5   33.22/5   38.45/5   41.27/5   44.20/4   47.44/4  
    WKS Śląsk Wrocław                                    4.02/6    3.34/5    4.35/4    6.01/5   11.31/6    3.39/3    5.23/2    2.42/4    2.53/1*   3.24/4  
                                                        51.59/5   52.09/5  
                                                         4.15/6    0.10/8  
  6 [289] TRYKOZKO, Urszula                       68.38  5.13/7    8.38/8   13.21/6   19.02/4   34.01/6   38.59/6   48.56/6   52.07/6   56.45/6   64.19/6  
    Team 360 Stopni                                      5.13/7    3.25/4    4.43/5    5.41/4   14.59/7    4.58/6    9.57/8    3.11/5    4.38/6    7.34/9  
                                                        68.31/6   68.38/6  
                                                         4.12/5    0.07/1* 
  7 [82] SPILISZEWSKA, Róża                       87.41  3.48/5    7.33/3   15.07/7   25.43/8   48.27/9   55.49/7   64.06/7   70.35/7   75.23/7   81.46/7  
    KS Artemis Wrocław                                   3.48/5    3.45/6    7.34/9   10.36/8   22.44/9    7.22/7    8.17/6    6.29/8    4.48/7    6.23/6  
                                                        87.31/7   87.41/7  
                                                         5.45/9    0.10/8  
  8 [488] MISIACZEK, Ewa                          95.54  5.14/8    8.32/7   15.23/9   20.19/5   38.23/7   64.20/9   75.33/9   80.13/9   84.26/8   91.28/8  
    0                                                    5.14/8    3.18/3    6.51/8    4.56/3   18.04/8   25.57/9   11.13/9    4.40/7    4.13/4    7.02/7  
                                                        95.45/8   95.54/8  
                                                         4.17/7    0.09/7  
  9 [50] MURAWSKA, Ewa                            96.45  5.28/9    9.20/9   15.20/8   38.41/9   47.46/8   56.45/8   66.32/8   74.10/8   85.16/9   92.19/9  
    HKS Azymut Mochy                                     5.28/9    3.52/7    6.00/7   23.21/9    9.05/5    8.59/8    9.47/7    7.38/9   11.06/9    7.03/8  
                                                        96.38/9   96.45/9  
                                                         4.19/8    0.07/1* 
    [85] GORCZYCA, MAGDALENA                  NKL-bPK    4.29/     7.59/    13.31/    17.45/    31.45/         /    47.11/    52.01/    60.08/    63.34/   
    KS Hades Poznań                                      4.29/     3.30/     5.32/     4.14/    14.00/         /         /     4.50/     8.07/     3.26/   
                                                        67.55/    68.02/   
                                                         4.21/     0.07/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W50         6.1km    0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-97      2-59      3-39      4-81      5-41      6-42      7-82      8-88      9-56     10-100   
                                     
  1 [178] KAVKOVA, Dana                           35.40  6.03/1*  10.11/2   14.59/1*  19.04/1*  22.22/1*  28.34/1*  30.05/1*  32.20/1*  33.09/1*  35.32/1* 
    OK Sparta Praha                                      6.03/1*   4.08/3    4.48/1*   4.05/2    3.18/1*   6.12/2    1.31/1*   2.15/1*   0.49/5    2.23/1* 
                                                        35.40/1* 
                                                         0.08/3  
  2 [409] NEMECKOVA, Jarmila                      39.35  6.28/3   10.01/1*  15.35/2   19.10/2   23.05/2   31.15/2   32.54/2   35.53/2   36.41/2   39.26/2  
    USK PRAHA                                            6.28/3    3.33/1*   5.34/2    3.35/1*   3.55/2    8.10/5    1.39/2    2.59/3    0.48/4    2.45/5  
                                                        39.35/2  
                                                         0.09/5  
  3 [163] ČECHLOVSKÁ, Jana                        42.31  6.27/2   11.28/5   18.06/4   23.43/3   27.39/3   33.27/3   35.37/3   38.38/3   39.28/3   42.21/3  
    OK Chrastava                                         6.27/2    5.01/5    6.38/4    5.37/4    3.56/3    5.48/1*   2.10/3    3.01/4    0.50/6    2.53/6  
                                                        42.31/3  
                                                         0.10/6  
  4 [66] KURZYP, Anna                             49.53  6.53/5   11.13/4   17.09/3   25.19/4   29.59/4   40.37/4   43.30/4   46.24/4   47.11/4   49.46/4  
    indywidualnie                                        6.53/5    4.20/4    5.56/3    8.10/6    4.40/4   10.38/6    2.53/5    2.54/2    0.47/3    2.35/4  
                                                        49.53/4  
                                                         0.07/1* 
  5 [220] WAŃCZYK, Magdalena                      50.10  6.33/4   10.17/3   24.37/5   29.13/5   34.23/5   41.00/5   43.40/5   46.49/5   47.32/5   50.03/5  
    PUKS Młode Orły                                      6.33/4    3.44/2   14.20/6    4.36/3    5.10/6    6.37/3    2.40/4    3.09/5    0.43/1*   2.31/3  
                                                        50.10/5  
                                                         0.07/1* 
  6 [250] MAGET, Brigitte                         61.03  8.11/6   25.04/6   31.53/6   37.33/6   42.34/6   50.10/6   53.22/6   57.43/6   58.26/6   60.55/6  
    SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn                          8.11/6   16.53/6    6.49/5    5.40/5    5.01/5    7.36/4    3.12/6    4.21/6    0.43/1*   2.29/2  
                                                        61.03/6  
                                                         0.08/3  
    [35] KOUCKÁ, Ivana                        NKL-bPK    4.57/     8.25/    13.05/    17.12/    21.48/    44.35/    48.15/         /    49.50/    52.05/   
    Ekonom Praha                                         4.57/     3.28/     4.40/     4.07/     4.36/    22.47/     3.40/         /         /     2.15/   
                                                        52.14/   
                                                         0.09/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W55         4.8km    0m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-57      2-77      3-75      4-39      5-41      6-62      7-56      8-100   
  1 [114] HANUŠOVÁ , Jitka                        38.17  5.37/3    8.09/1*  13.38/1*  22.40/2   25.25/2   33.43/2   35.35/2   38.07/1*  38.17/1* 
    Loko Trutnov                                         5.37/3    2.32/1*   5.29/1*   9.02/3    2.45/1*   8.18/3    1.52/2    2.32/1*   0.10/4  
  2 [374] DEREDOS, Nina                           38.27  4.36/2    8.32/2   15.36/3   20.00/1*  24.48/1*  32.55/1*  34.56/1*  38.18/2   38.27/2  
    UKS Orientuś Łódź                                    4.36/2    3.56/4    7.04/3    4.24/1*   4.48/5    8.07/2    2.01/3    3.22/5    0.09/3  
  3 [287] JERMANOVÁ, Eva                          40.40  3.40/1*   9.50/5   15.29/2   26.13/4   29.25/4   35.45/3   37.27/3   40.32/3   40.40/3  
    Tatran Jablonec nad Nisou                            3.40/1*   6.10/5    5.39/2   10.44/4    3.12/2    6.20/1*   1.42/1*   3.05/3    0.08/1* 
  4 [33] ZENCHENKO, Tamara                        43.57  6.31/5    9.19/3   17.48/4   24.29/3   27.51/3   37.25/4   40.33/4   43.47/4   43.57/4  
    Dnepr                                                6.31/5    2.48/2    8.29/5    6.41/2    3.22/3    9.34/4    3.08/5    3.14/4    0.10/4  
  5 [70] BRETTSCHNEIDER, Gudrun                   49.48  6.09/4    9.38/4   17.54/5   29.10/5   33.33/5   44.23/5   46.57/5   49.40/5   49.48/5  
    Kaulsdorfer OLV Berlin                               6.09/4    3.29/3    8.16/4   11.16/5    4.23/4   10.50/5    2.34/4    2.43/2    0.08/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W60         4.8km    0m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-57      2-77      3-75      4-39      5-41      6-62      7-56      8-100   
  1 [73] FLASAROVA, Marie                         43.49  6.12/4    9.07/3   17.23/3   27.26/3   31.16/2   39.27/1*  41.17/1*  43.40/1*  43.49/1* 
    KCK Cesky Krumlov                                    6.12/4    2.55/1*   8.16/2   10.03/2    3.50/1*   8.11/1*   1.50/1*   2.23/1*   0.09/1* 
  2 [103] KROCHMAL, Małgorzata                    47.13  5.43/3    8.55/2   16.49/2   26.54/2   31.35/3   41.23/2   43.48/2   47.03/2   47.13/2  
    KU AZS WAT Warszawa                                  5.43/3    3.12/2    7.54/1*  10.05/3    4.41/3    9.48/2    2.25/2    3.15/2    0.10/3  
  3 [168] LUSKOVÁ, Oli                            48.29  4.44/1*   8.20/1*  16.48/1*  25.51/1*  30.04/1*  42.09/3   44.43/3   48.20/3   48.29/3  
    OK Chrastava                                         4.44/1*   3.36/3    8.28/3    9.03/1*   4.13/2   12.05/4    2.34/3    3.37/3    0.09/1* 
  4 [95] WRÓBLEWSKA, Bogna                        52.51  5.05/2   10.40/4   20.16/4   30.30/4   35.23/4   45.29/4   48.06/4   52.41/4   52.51/4  
    KS OK!Sport                                          5.05/2    5.35/4    9.36/4   10.14/4    4.53/4   10.06/3    2.37/4    4.35/4    0.10/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W65         3.5km    0m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-85      2-75      3-76      4-70      5-41      6-62      7-72      8-100   
  1 [263] KARMAZÍNOVÁ, Ivana                      30.55  3.35/1*   8.50/1*  12.33/1*  14.17/1*  17.21/1*  25.20/1*  28.41/1*  30.45/1*  30.55/1* 
    Slavia Liberec Orienteering                          3.35/1*   5.15/2    3.43/3    1.44/2    3.04/4    7.59/1*   3.21/3    2.04/2    0.10/3  
  2 [171] ŠEVČÍKOVÁ, Alena                        33.05  5.18/3   10.44/2   14.16/2   15.54/2   18.43/3   27.26/2   30.38/2   32.53/2   33.05/2  
    OK Chrastava                                         5.18/3    5.26/3    3.32/2    1.38/1*   2.49/3    8.43/2    3.12/2    2.15/3    0.12/4  
  3 [169] ŠAFFKOVÁ, Zuzana                        37.20  6.58/4   11.09/4   14.36/3   16.23/3   18.14/2   33.06/3   35.34/3   37.12/3   37.20/3  
    OK Chrastava                                         6.58/4    4.11/1*   3.27/1*   1.47/3    1.51/1*  14.52/4    2.28/1*   1.38/1*   0.08/1* 
  4 [261] HORÁČKOVÁ, Stanislava                   43.53  5.03/2   11.07/3   15.19/4   17.28/4   20.06/4   34.47/4   41.07/4   43.44/4   43.53/4  
    Slavia Liberec Orienteering                          5.03/2    6.04/4    4.12/4    2.09/4    2.38/2   14.41/3    6.20/4    2.37/4    0.09/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: W70         3.5km    0m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-85      2-75      3-76      4-70      5-41      6-62      7-72      8-100   
  1 [165] KAŠKOVÁ, Eva                            61.22 11.10/1*  18.31/1*  24.42/1*  27.52/1*  31.16/1*  47.55/1*  57.20/1*  61.07/1*  61.22/1* 
    OK Chrastava                                        11.10/1*   7.21/1*   6.11/1*   3.10/1*   3.24/1*  16.39/1*   9.25/1*   3.47/1*   0.15/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: WM10R       3.9km    0m 7k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-94      2-65      3-95      4-91      5-70      6-41      7-100   
  1 [385] NOWAK, Magda i Hanna                0b.PK 18.24  2.06/6    4.11/2    9.28/2   12.42/1*  14.04/1*  17.18/1*  18.19/1*  18.24/1* 
    UKS Orientuś Łódź                                    2.06/6    2.05/2    5.17/3    3.14/4    1.22/2    3.14/11   1.01/4    0.05/1* 
  2 [59] PIETRZAK, Bruno                      0b.PK 19.32  1.49/2    6.40/16  11.45/9   14.35/5   15.58/4   18.28/3   19.22/2   19.32/2  
    HKS Azymut Mochy                                     1.49/2    4.51/20   5.05/1*   2.50/2    1.23/3    2.30/2    0.54/2    0.10/12 
  3 [326] PABICH, Hanna                       0b.PK 19.39  2.00/5    5.06/8   11.09/5   13.58/2   15.43/2   18.20/2   19.32/3   19.39/3  
    UKS Azymut Pabianice                                 2.00/5    3.06/11   6.03/6    2.49/1*   1.45/7    2.37/4    1.12/8    0.07/3  
  4 [477] NEDVIDEK, Ondrej                    0b.PK 20.38  2.23/12   4.44/7   10.59/3   14.33/4   16.37/5   19.16/4   20.31/4   20.38/4  
    ZOOB Rumburk                                         2.23/12   2.21/5    6.15/8    3.34/5    2.04/12   2.39/5    1.15/10   0.07/3  
  5 [117] GRONOSTAJ, Natalia                  0b.PK 21.16  2.15/8    4.32/4   11.10/6   15.47/6   17.38/7   20.11/5   21.09/5   21.16/5  
    MKS MOS Wrocław                                      2.15/8    2.17/4    6.38/11   4.37/8    1.51/9    2.33/3    0.58/3    0.07/3  
  6 [380] LEDZION, Joanna                     0b.PK 21.36  1.34/1*   2.57/1*   8.12/1*  14.29/3   15.55/3   20.22/6   21.29/6   21.36/6  
    UKS Orientuś Łódź                                    1.34/1*   1.23/1*   5.15/2    6.17/17   1.26/4    4.27/14   1.07/6    0.07/3  
  7 [351] NĘDZEWICZ, Zofia                    0b.PK 21.53  2.21/11   7.11/19  13.12/12  16.23/10  17.33/6   20.34/7   21.46/7   21.53/7  
    UKS Dąb Leszno                                       2.21/11   4.50/19   6.01/4    3.11/3    1.10/1*   3.01/6    1.12/8    0.07/3  
  8 [132] ZALESKA, Hanna                      0b.PK 22.26  2.18/9    4.27/3   11.23/8   16.07/8   17.49/8   20.55/8   22.15/8   22.26/8  
    MKS MOS Wrocław                                      2.18/9    2.09/3    6.56/12   4.44/9    1.42/6    3.06/7    1.20/11   0.11/15 
  9 [344] GAJEWSKI, Igor                      0b.PK 22.35  1.54/4    4.38/5   11.06/4   16.06/7   17.51/9   21.17/9   22.25/9   22.35/9  
    UKS Dąb Leszno                                       1.54/4    2.44/8    6.28/9    5.00/12   1.45/7    3.26/12   1.08/7    0.10/12 
 10 [345] GAJEWSKI, Patryk                    0b.PK 22.39  2.07/7    4.43/6   11.13/7   16.15/9   18.10/10  21.22/10  22.27/10  22.39/10 
    UKS Dąb Leszno                                       2.07/7    2.36/6    6.30/10   5.02/13   1.55/11   3.12/9    1.05/5    0.12/19 
 11 [23] KMIECIK, Gabriela                    0b.PK 24.29  2.30/13   5.07/9   12.40/11  17.38/12  19.18/11  22.28/11  24.20/11  24.29/11 
    BUKOS                                                2.30/13   2.37/7    7.33/14   4.58/11   1.40/5    3.10/8    1.52/16   0.09/9  
 12 [232] JUNEK, Kryštof                      0b.PK 25.36  2.42/16   6.01/12  12.03/10  16.51/11  20.48/12  24.01/12  25.27/12  25.36/12 
    SK Studenec                                          2.42/16   3.19/12   6.02/5    4.48/10   3.57/18   3.13/10   1.26/12   0.09/9  
 13 [425] POTOCZNY, Kamil, Jakub              0b.PK 27.37  1.51/3    8.28/20  14.35/15  18.26/13  24.14/16  26.38/14  27.31/13  27.37/13 
    WKS Śląsk                                            1.51/3    6.37/21   6.07/7    3.51/6    5.48/21   2.24/1*   0.53/1*   0.06/2  
 14 NINA                                      0b.PK 28.20  2.20/10   5.10/10  16.23/17  20.47/16  22.40/13  26.37/13  28.09/14  28.20/14 
                                                         2.20/10   2.50/9   11.13/20   4.24/7    1.53/10   3.57/13   1.32/13   0.11/15 
 15 [] GRONOSTAJ, Sebastian                   0b.PK 29.52  2.33/14   6.02/13  13.44/14  19.46/14  23.07/14  27.53/15  29.43/15  29.52/15 
    0                                                    2.33/14   3.29/13   7.42/15   6.02/14   3.21/16   4.46/16   1.50/14   0.09/9  
 16 [] JABŁOŃSKA, Paulina                     0b.PK 30.01  2.38/15   6.07/14  13.32/13  19.47/15  23.10/15  27.54/16  29.50/16  30.01/16 
    0                                                    2.38/15   3.29/13   7.25/13   6.15/16   3.23/17   4.44/15   1.56/18   0.11/15 
 17 [] SEDIVY, Marek                          0b.PK 32.23  2.54/18   5.45/11  15.42/16  21.50/17  24.23/17  29.19/17  32.03/17  32.23/17 
    SK Praga                                             2.54/18   2.51/10   9.57/17   6.08/15   2.33/14   4.56/17   2.44/19   0.20/20 
 18 [] TREPCZYŃSKA, Hanna                     0b.PK 32.33  3.03/20   6.40/16  16.37/18  22.56/18  25.14/18  30.33/18  32.23/18  32.33/18 
    UKS Orientuś Łódź                                    3.03/20   3.37/15   9.57/17   6.19/18   2.18/13   5.19/19   1.50/14   0.10/12 
 19 [340] FILIPCZAK-DUDZIAK, Andrzej          0b.PK 34.12  3.02/19   7.06/18  17.46/19  24.14/19  26.57/19  32.13/19  34.05/19  34.12/19 
    UKS Dąb Leszno                                       3.02/19   4.04/17  10.40/19   6.28/19   2.43/15   5.16/18   1.52/16   0.07/3  
 20 [] FODOROVA, Natalie                      0b.PK 47.59  2.48/17   6.38/15  21.32/20  29.56/21  34.57/21  43.48/20  47.38/20  47.59/20 
    OOB TJ Turnov                                        2.48/17   3.50/16  14.54/21   8.24/22   5.01/20   8.51/20   3.50/22   0.21/21 
 21 [314] HANNA, KRÓL                         0b.PK 49.16  8.26/23  13.01/22  22.24/21  29.52/20  34.50/20  46.17/21  49.05/21  49.16/21 
    UKS Arkady Raszków                                   8.26/23   4.35/18   9.23/16   7.28/20   4.58/19  11.27/22   2.48/20   0.11/15 
 22 [227] KUCIA, Laura                        0b.PK 60.19  4.15/21  11.21/21  28.45/22  36.49/22  43.14/22  55.27/22  59.52/22  60.19/22 
    S.O.S. Jelenia Góra                                  4.15/21   7.06/22  17.24/22   8.04/21   6.25/22  12.13/23   4.25/23   0.27/23 
 23 [] DOLIŃSKA, Dominika                     0b.PK 75.10  5.46/22  18.27/23  43.58/23  54.30/23  62.02/23  71.16/23  74.48/23  75.10/23 
    BKS Wataha Warszawa                                  5.46/22  12.41/23  25.31/23  10.32/23   7.32/23   9.14/21   3.32/21   0.22/22