Końcowe wyniki zawodów                                                          10.08.2018 19:39:35
                                                 
===Podkarpacki OZOS==================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         1.8km    0m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[389] RZEŃCA, Tomasz                    UKS Orientuś Łódź    105  0371       16.26  +      0.00
  2.[233] JUNEK, Matouš                     SK Studenec          70              17.26  +      1.00
  3.[120] KOCIUBA, Wiktor                   MKS MOS Wrocław      39   4002       20.00  +      3.34
  4.[410] KUCERA, Jakub                     USK Sovicky          112             21.33  +      5.07
  5.[371] CIUPA, Jan                        UKS Orientuś Łódź    105  3926       23.09  +      6.43
  6.[125] STEFAŃCZAK, Tymon                 MKS MOS Wrocław      39              25.52  +      9.26
  7.[359] DOMAGAŁA, Jakub                   UKS Grom" Sokolniki" 102  0438       26.06  +      9.40
  8.[179] VELJAČIK, Jonáš                   OK Sparta Praha      48   SCP0       28.50  +     12.24
  9.[393] TREPCZYŃSKI, Franciszek           UKS Orientuś Łódź    105  0422       30.09  +     13.43
 10.[21] KAŻMIERCZAK, jakub                 BUKOS                12              39.00  +     22.34
 11.[27] SFORA, Krystian                    BUKOS                12              40.55  +     24.29
 12.[197] DOSTÁL, Jorik                     OOB TJ Dukla Praha   57              52.29  +     36.03
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        1.6km    0m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[360] MARSZAŁEK, Dawid                  UKS Kometa Gliwice   103  0414   17.10 0b.PK         
  2.[257] HORÁČEK, Jáchym                   Slavia Liberec orien 79          18.55 0b.PK         
  3.[235] JUNEK, Šimon                      SK Studenec          70          18.56 0b.PK         
  4.[364] PACHNIK, Antoni                   UKS Orientpark Iwiny 104  4299   21.51 0b.PK         
  5.[147] MICHAŁ, Jończy                    MKS Paulinum Jelenia 40          42.43 0b.PK         
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.5km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[300] ŁĄCKI, Jakub                      Uczniowski Klub Spor 93   0329       28.59  +      0.00
  2.[366] PACHNIK, Jędrzej                  UKS Orientpark Iwiny 104  3073       30.09  +      1.10
  3.[324] KREMPIŃSKI, Franciszek            UKS Azymut Pabianice 96   0355       32.01  +      3.02
  4.[122] KURZYP, Michał                    MKS MOS Wrocław      39   3271       34.52  +      5.53
  5.[141] MIŁOSZ, Jurczak                   MKS Paulinum Jelenia 40   0386       35.55  +      6.56
  6.[334] WIŚNIEWSKI, Jakub                 UKS Azymut Pabianice 96   0387       37.00  +      8.01
  7.[332] SZTRANEK, Maciej                  UKS Azymut Pabianice 96   0356       41.20  +     12.21
  8.[88] KLAKLA, Kacper                     KS Kościelec Chrzanó 33   0360       42.37  +     13.38
  9.[397] MŁYNARCZYK, Maksymilian           UKS Orientuś Łódź    105  3711       54.43  +     25.44
 10.[53] MURAWSKI, Rafał                    HKS Azymut Mochy     18   0357       56.42  +     27.43
 11.[337] BIAŁASIK, Bartosz                 UKS Dąb Leszno       98   0423       59.45  +     30.46
 12.[390] SŁOMCZYŃSKI, Filip                UKS Orientuś Łódź    105  0376       63.30  +     34.31
 13.[48] MICHALCZAK, Paweł                  HKS Azymut Mochy     18   0326       63.47  +     34.48
 14.[19] JAKUBCZAK, Szymon                  BUKOS                12              73.15  +     44.16
 15.[335] WOLSKI, Igor                      UKS Azymut Pabianice 96   0410       84.41  +     55.42
 16.[135] ZŁOTOWSKI, Michał                 MKS MOS Wrocław      39   4294      104.11  +     75.12
    [94] ZYCHOWICZ, Krystian                KS Kościelec Chrzanó 33   0361   DNF               
    [136] MIKOŁAJ, Wilk                     MKS Paulinum Jelenia 40          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.0km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[402] ZABORIL, Ondrej                   Uruguay orienteering 109             28.39  +      0.00
  2.[383] LISIAK, Adam                      UKS Orientuś Łódź    105  3049       33.42  +      5.03
  3.[362] MARSZAŁEK, Patryk                 UKS Kometa Gliwice   103  0382       42.59  +     14.20
  4.[475] WÓJCIK, Paweł                     WKS Wawel Kraków     121  2991       43.22  +     14.43
  5.[255] BEDNAŘÍK, Vilém                   Slavia Liberec Orien 78              43.30  +     14.51
  6.[115] WAŻNY, Artur                      MKS MOS Wrocław      39              51.09  +     22.30
  7.[330] SIEROŃ, Karol                     UKS Azymut Pabianice 96   0440       52.16  +     23.37
  8.[458] ŻESŁAWSKI, Mateusz                WKS Wawel            120  0320       52.31  +     23.52
  9.[45] GÓRNIACZYK, Michał                 HKS Azymut Mochy     18   0391       54.14  +     25.35
 10.[90] MIŚKÓW, Krzysztof                  KS Kościelec Chrzanó 33   0416       59.43  +     31.04
 11.[151] MAŁECKI, Marcel                   MUKS Junior Ochędzyn 42   3086       61.21  +     32.42
 12.[457] ŻESŁAWSKI, Jakub                  WKS Wawel            120  0320       71.34  +     42.55
    [143] DOMINIK, Królikowski              MKS Paulinum Jelenia 40   0443   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         5.5km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[209] ŠTREGL, Matyáš                    OOS TJ Spartak Vrchl 59              44.49  +      0.00
  2.[331] SZTRANEK, Jan                     UKS Azymut Pabianice 96   0265       47.29  +      2.40
  3.[110] PETERKA, Jakub                    Loko Liberec         37              50.02  +      5.13
  4.[57] PATEREK, Mikołaj                   HKS Azymut Mochy     18   0237       54.11  +      9.22
  5.[106] BRADAC, David                     Loko Liberec         37   C          57.38  +     12.49
  6.[367] BARTOS, Zbigniew                  UKS Orientuś Łódź    105  2127       58.16  +     13.27
  7.[441] ŁAGODA, Franciszek                WKS Śląsk Wrocław    119  3281       59.22  +     14.33
  8.[140] PACHNIK, Stanisław                MKS Paulinum Jelenia 40   4297       65.20  +     20.31
  9.[386] NOWAK, Michał                     UKS Orientuś Łódź    105  3929       66.10  +     21.21
 10.[450] TOBOREK, Jakub                    WKS Śląsk Wrocław    119  2141       68.33  +     23.44
 11.[448] STRUGAREK, Łukasz                 WKS Śląsk Wrocław    119  4160       78.50  +     34.01
 12.[381] LEDZION, Piotr                    UKS Orientuś Łódź    105  4111       79.58  +     35.09
 13.[] HEJNA, Hynek                         Loko Liberec         37              80.12  +     35.23
 14.[29] SMEKTAŁA, Patryk                   BUKOS                12   0258       81.02  +     36.13
 15.[436] KĘDZIERSKI, Nataniel              WKS Śląsk Wrocław    119  4001      127.06  +     82.17
    [391] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy               UKS Orientuś Łódź    105  2837   NKL-bPK           
    [445] PLEZIA, Mikołaj                   WKS Śląsk Wrocław    119  3279   NKL-bPK           
    [437] KURZYP, Stanisław                 WKS Śląsk Wrocław    119  2225   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         6.7km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[315] HUBA, Karol                       UKS Azymut Dębów     95   0261       63.18  +      0.00
  2.[373] DEREDOS, Bruno                    UKS Orientuś Łódź    105  2839       66.20  +      3.02
  3.[446] ROSŁANIEC, Mateusz                WKS Śląsk Wrocław    119  2227       71.43  +      8.25
  4.[107] BRADAC, Jakub                     Loko Liberec         37   C          72.26  +      9.08
  5.[438] LEDNIOWSKI, Filip                 WKS Śląsk Wrocław    119  1970       75.35  +     12.17
  6.[202] ZABORIL, Vojtech                  OOB TJ Turnov        58              81.32  +     18.14
    [145]  PAWŁOWICZ, Bruno                 MKS Paulinum Jelenia 40          NKL-bPK           
    [432] CZAPLIŃSKI, Jakub                 WKS Śląsk Wrocław    119  1976   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M20         6.7km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[318] KRUK, Michał                      UKS Azymut Dębów     95   0260       67.27  +      0.00
  2.[472] TOPÓR, Michał                     WKS Wawel Kraków     121  2303       73.26  +      5.59
 
Końcowe wyniki zawodów: M21E        9.1km    0m 20k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[230] SEDIVY, Jan                       SK Praga             69              63.17  +      0.00
  2.[271] ŠKODA, Jakub                      Slavia Liberec Orien 78              67.14  +      3.57
  3.[189] PETRZELA, Jan                     OK99 Hradec Králové  52   E          67.40  +      4.23
  4.[237] HIRS, Otakar                      SK Zaboveresky Brno  71              68.51  +      5.34
  5.[258] HORÁČEK, Michal                   Slavia Liberec orien 79              70.26  +      7.09
  6.[239] CHLOUPEK, Adam                    SK Žabovřesky Brno   72   R          71.41  +      8.24
  7.[158] JANATA, Martin                    Oddíl OB Kotlářka, z 44              71.44  +      8.27
  8.[388] PASZYŃSKI, Piotr                  UKS Orientuś Łódź    105  423        75.16  +     11.59
  9.[303] DUTKOWSKI, Mikołaj                UKS Arkady Raszków   94              75.27  +     12.10
 10.[206] PETR, Fodor                       OOB TJ Turnov        58   TUR8       75.41  +     12.24
 11.[173] PAVLOVEC, Jan                     OK JISKRA NOVÝ BOR   46              76.57  +     13.40
 12.[139] KALATA, Michał                    MKS Paulinum Jelenia 40   853        78.07  +     14.50
 13.[243] ZHÁŇAL, Jan                       SK Žabovřesky Brno   72   C          78.12  +     14.55
 14.[419] KUNDISCH, Wieland                 USV TU Dresden       113             78.47  +     15.30
 15.[240] KLUSÁČEK, Jan                     SK Žabovřesky Brno   72   R          80.41  +     17.24
 16.[172] PAVLOVEC, Dan                     OK JISKRA NOVÝ BOR   46              80.50  +     17.33
 17.[268] MATĚJŮ, Michal                    Slavia Liberec orien 79              80.55  +     17.38
 18.[111] PETERKA, Vojtech                  Loko Liberec         37   C          81.47  +     18.30
 19.[153] KOLÍN, Jan                        Oddíl OB Kotlářka    43              84.10  +     20.53
 20.[78] DLABAJA, Tomas                     KOB Litvinov         29              86.14  +     22.57
 21.[241] PŘIKRYL, Petr                     SK Žabovřesky Brno   72   C          87.10  +     23.53
 22.[31] JANKOWIAK, Paweł                   Chyże BnO            13   4208       87.54  +     24.37
 23.[157] TOMEŠ, Jaroslav                   Oddíl OB Kotlářka    43              93.39  +     30.22
 24.[77] HOŠEK, Radim                       KOB Dobruška         28   C          96.28  +     33.11
 25.[370] CHARUBA, Łukasz                   UKS Orientuś Łódź    105  0040       97.08  +     33.51
 26.[15] GALICZ, Karol                      BKS Wataha Warszawa  11   0185      100.42  +     37.25
 27.[208] VÁŇA, Martin                      OOB TJ Turnov        58             111.30  +     48.13
 28.[418] RICHTER, Friedmar                 USV TU Dresden       113            119.05  +     55.48
 29.[203] MORAVEC, Jan                      OOB TJ Turnov        58   C         122.32  +     59.15
 30.[417] KNITSCH, Sebastian                USV TU Dresden       113            135.26  +     72.09
 31.[279] PTÁČEK, Martin                    Spartak Rychnov nad  81   C         175.56  +    112.39
    [4] SZCZYGIELSKI, jakub                 1 Brygada Logistyczn 2           NKL-bPK           
    [427] BERNAŚ , Tomasz                   WKS Śląsk Wrocław    119  3883   NKL-bPK           
    [152] GODER, Josef                      Oddíl OB Kotlářka    43          DNF               
    [290]  SCHULHOF, Jan                    TJ OOB Turnov        89          DNF               
    [321] GRYZIO, Łukasz                    UKS Azymut Pabianice 96   0033   DNF               
    [] SOKALSKI, Dariusz                    KU AZS WAT Warszawa  36          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21S        5.3km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[348] KIRAKOSOV, Konstantin             UKS Dąb Leszno       98              60.09  +      0.00
  2.[36] KOUCKÝ, Martin                     Ekonom Praha         15              65.26  +      5.17
  3.[67] WAŁACHOWSKI, Piotr                 Indywidualnie Legion 22              71.36  +     11.27
  4.[] WESOŁOWSKI, Sebastian                                                     76.48  +     16.39
  5.[212] KACZYŃSKI, Piotr                  PKO Harpagan Gdańsk  61   0434       76.51  +     16.42
  6.[285] WEISS, Jan                        SV IHW Alex 78 e.v.  85              80.03  +     19.54
  7.[254] BEDNAŘÍK, Aleš                    Slavia Liberec Orien 78              91.23  +     31.14
  8.[283] ZSCHAECKEL, Robin                 SV IHW Alex 78 e.v   84              95.50  +     35.41
  8.[486] KAŹMIERCZAK, Jan                  0                    123             95.50  +     35.41
 10.[398] KRUPA, Łukasz                     UKS OSIR Góra Kalwar 106            109.55  +     49.46
 11.[482] DARIUSZ , Łyś                     0                    123            118.59  +     58.50
 12.[1] DUDA, Jakub                         1986                 1              126.40  +     66.31
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         7.1km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[204] OMA, Jakub                        OOB TJ Turnov        58              57.00  +      0.00
  2.[6] GOLINOWSKI, Paweł                   10BKPanc/Azymut Moch 4    0289       66.08  +      9.08
  3.[328] PABICH, Tomasz                    UKS Azymut Pabianice 96   0033       66.57  +      9.57
  4.[264] MARTAN, Jiri                      Slavia Liberec Orien 78              72.46  +     15.46
  5.[301] ŁĄCKI, Łukasz                     Uczniowski Klub Spor 93   0167       77.29  +     20.29
  6.[2] BAŁDYGA, Daniel                     1 Brygada Logistyczn 2               81.09  +     24.09
  7.[119] KOCIUBA, Marek                    MKS MOS Wrocław      39              81.10  +     24.10
  8.[225] KUTKIEWICZ, Marcin                RCI Kraków           65              84.10  +     27.10
  9.[60] PIETRZAK, Patryk                   HKS Azymut Mochy     18              95.23  +     38.23
 10.[184] CWALINA, Karol                    OK!Sport             49              99.04  +     42.04
 11.[65] JABŁOŃSKI, TOMASZ                  Indywidualnie        20             108.10  +     51.10
 12.[75] KUŚ, Michał                        Klub InO Stowarzysze 26             121.17  +     64.17
 13.[394] TREPCZYŃSKI, Jarosław             UKS Orientuś Łódź    105  0422      121.56  +     64.56
 14.[358] DOMAGAŁA, Andrzej                 UKS Grom" Sokolniki" 102            142.07  +     85.07
    [333] TKACZUK, Tomasz                   UKS Azymut Pabianice 96   0325   NKL-bPK           
    [105] ŁONIEWSKI, Grzegorz               KU AZS WAT Warszawa  36          DNF               
    [213] GABROWSKI, Karol                  Polisportiva G.Masi" 62          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         6.7km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[411] KUCERA, Jan                       USK Sovicky          112             59.28  +      0.00
  2.[234] JUNEK, Petr                       SK Studenec          70              64.20  +      4.52
  3.[150] ŁAWECKI, Szymon                   MKS Pogoń Siedlce    41   0210       65.12  +      5.44
  4.[61] WALICKI, Rafał                     HKS Azymut Mochy     18   0343       68.30  +      9.02
  5.[211] LEŠTÍNSKÝ, Tomáš                  Orienteering Adventu 60              69.02  +      9.34
  6.[484] GRONOSTAJ, Grzegorz               0                    123             70.17  +     10.49
  7.[461] CZAPLA, Przemysław                WKS Wawel Kraków     121             72.50  +     13.22
  8.[] BIOLIK, Grzegorz                     UNTS Warszawa        108             75.30  +     16.02
  9.[12] MOL, Krzysztof                     5 pułk artylerii Sul 8    0286       76.25  +     16.57
 10.[201] ŠINDELKA, Antonín                 OOB TJ Dukla Praha   57              77.11  +     17.43
 11.[217] MAJEWSKI, Marek                   PUKS Młode Orły      63   3343       78.04  +     18.36
 12.[9] KOGUT, Szczepan                     11brem Żagań         7               83.22  +     23.54
 13.[325] KREMPIŃSKI, Piotr                 UKS Azymut Pabianice 96   0265       88.59  +     29.31
 14.[429] CIESIÓŁKA, Sebastian              WKS Śląsk Wrocław    119  0111       89.23  +     29.55
 15.[210] ŠTREGL, Tomáš                     OOS TJ Spartak Vrchl 59              90.56  +     31.28
 16.[273] SEVERÝN, Otto                     Slavia Liberec Orien 78              99.49  +     40.21
 17.[83] SPILISZEWSKI, Piotr                KS Artemis Wrocław   31   0214       99.55  +     40.27
 18.[479] NEDVIDEK, Martin                  0                    123            100.38  +     41.10
 19.[387] NOWAK, Paweł                      UKS Orientuś Łódź    105  3930      101.59  +     42.31
 20.[198] DOSTÁL, Tomáš                     OOB TJ Dukla Praha   57   B         127.15  +     67.47
 21.[384] LISIAK, Paweł                     UKS Orientuś Łódź    105  3251      131.50  +     72.22
 22.[7] PALECZNY , Paweł                    11 batalion remontow 5              169.13  +    109.45
    [434] GMUR , Karol                      WKS Śląsk Wrocław    119  1237   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         6.3km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[187] KRASUSKI, Marcin                  OK!Sport Warszawa    50   0268       56.53  +      0.00
  2.[282] ZSCHAECKEL, Raik                  SV IHW Alex 78 e.v   84              57.03  +      0.10
  3.[286] SCHMIEDEBERG, Nils                SV Turbine Neubrande 86              57.37  +      0.44
  4.[416] GOSSEL, Heiko                     USV TU Dresden       113             58.13  +      1.20
  5.[447] SOBCZYŃSKI, Kalikst               WKS Śląsk Wrocław    119  717        59.18  +      2.25
  6.[408] NEMECEK, Jan                      USK PRAHA            111             60.33  +      3.40
  7.[465] MOSZKOWICZ, Paweł                 WKS Wawel Kraków     121             60.38  +      3.45
  8.[37] KOUCKÝ, Roman                      Ekonom Praha         15              60.56  +      4.03
  9.[297] SOKOLÁŘ, Zdeněk                   TJ Start Náchod      92              63.44  +      6.51
 10.[190] GROTE, Andreas                    OLC SKOG Friboourg   53              66.33  +      9.40
 11.[365] PACHNIK, Dariusz                  UKS Orientpark Iwiny 104  706        68.47  +     11.54
 12.[42] DZIK, Mirosław                     Górzanka Nawojowa Gó 17   0119       71.02  +     14.09
 13.[84] GORCZYCA, Jacek                    KS Hades Poznań      32   0330       72.02  +     15.09
 14.[52] MURAWSKI, Piotr                    HKS Azymut Mochy     18   0358       72.04  +     15.11
 15.[392] SŁOMCZYŃSKI, Robert               UKS Orientuś Łódź    105  3001       83.13  +     26.20
 16.[444] MAZUREK, Piotr                    WKS Śląsk Wrocław    119             83.47  +     26.54
 17.[471] TOPÓR, Marek                      WKS Wawel Kraków     121  3371       84.07  +     27.14
 18.[401] MICHALAK, Tomasz                  UNTS Warszawa        108             86.09  +     29.16
 19.[426] BECMER, Dariusz                   WKS Śląsk Wrocław    119  2148       86.58  +     30.05
 20.[108] BRADAC, Stanislav                 Loko Liberec         37   C          87.22  +     30.29
 21.[128] SZCZYGIEŁ, Marcin                 MKS MOS Wrocław      39              87.42  +     30.49
 22.[296] SLAVÍK, Pavel                     TJ Start Náchod      92              89.35  +     32.42
 23.[400] JACHNA, Dariusz                   UMKS ORKAN           107  0212       90.45  +     33.52
 24.[469] SŁOŃSKI , Marek                   WKS Wawel Kraków     121  3192       92.14  +     35.21
 25.[194] ZABORIL, Michal                   OOB Jenišovice       56              93.06  +     36.13
 26.[363] MARSZAŁEK, Waldemar               UKS Kometa Gliwice   103  0414       95.03  +     38.10
 27.[270] NOVOTNÝ, Jiří                     Slavia Liberec Orien 78             115.42  +     58.49
 28.[487] KRASUSKI, Bartłomiej              0                    123            116.52  +     59.59
 29.[185] MARSZAŁEK, Marcin                 OK!Sport             49   0330      119.24  +     62.31
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         5.4km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[451] WIDZIEWICZ, Remigiusz             WKS Śląsk Wrocław    119  1064       59.06  +      0.00
  2.[13] WRZESIŃSKI, Krzysztof              6 MBOT Warszawa      9    0113       62.14  +      3.08
  3.[86] KLASA, Tomasz                      KS Hades Poznań      32   0373       62.25  +      3.19
  4.[181] VELJAČIK, Pavel                   OK Sparta Praha      48   SCP6       63.39  +      4.33
  5.[224] URBANIAK, Krzysztof               PZOS                 64   522        66.34  +      7.28
  6.[248] SKLENÁŘ, Josef                    SKOB Bruntál         74              71.00  +     11.54
  7.[113] HANUŠ, Pavel                      Loko Trutnov         38              75.52  +     16.46
  8.[459] ŻESŁAWSKI, Wojciech               WKS Wawel            120  0366       84.18  +     25.12
  9.[] MIESKE, Frank                        Kaulsdorfer OLV Berl 24              85.13  +     26.07
 10.[191] ROEHL, Stefan                     OLF Mainz            54              85.24  +     26.18
 11.[131] WYSOCKI, Romuald                  MKS MOS Wrocław      39              88.02  +     28.56
 12.[156] SANNA, ROBERTO                    Oddíl OB Kotlářka    43              93.58  +     34.52
 13.[3] ŁUGOM, Andrzej                      1 Brygada Logistyczn 2              102.09  +     43.03
 14.[71] FELDMANN, André                    Kaulsdorfer OLV Berl 24             162.52  +    103.46
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         4.8km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[455] NIESSNER, Piotr                   WKS Wawel            120  0272       56.26  +      0.00
  2.[219] WAŁACHOWSKI, Janusz               PUKS Młode Orły      63   1171       63.21  +      6.55
  3.[102] KROCHMAL, Grzegorz                KU AZS WAT Warszawa  36              67.47  +     11.21
  4.[5] KLAWCZYŃSKI, Zbigniew               1 Brygada Logistyczn 3    0389       68.08  +     11.42
  5.[101] CHACHURSKI, Ryszard               KU AZS WAT Warszawa  36   65         68.32  +     12.06
  6.[462] DYZIO, Włodzimierz                WKS Wawel Kraków     121             69.18  +     12.52
  7.[228] MOSSAKOWSKI, Przemysław           samodzielny          67   0175       80.43  +     24.17
  8.[354] MARKOWSKI, Adam                   UKS Energetyk Dychów 99              82.47  +     26.21
  9.[193] OLSCHOWSKI, Peter                 OLV Steinberg        55              89.34  +     33.08
 10.[177] KAVKA, Jiri                       OK Sparta Praha      48              90.58  +     34.32
 11.[43] GALLA, Andrzej                     HKS Azymut Mochy     18              94.29  +     38.03
 12.[420] BOROVIČKA, Milan                  VSK ČVUT FS Praha    114            115.57  +     59.31
 13.[251] PREGARTNER, Georg                 SKV OLG Deutsch Kalt 76             128.36  +     72.10
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         3.8km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[69] BRETTSCHNEIDER, Gerhard            Kaulsdorfer OLV Berl 24              48.10  +      0.00
  2.[38] FANTA, Miroslav                    Ekonom Praha         15              52.55  +      4.45
  3.[98] ANDRZEJ, Krochmal                  KS Spójnia Warszawa  35              55.04  +      6.54
  4.[288] NOVOTNÝ, Otakar                   Tatran Jablonec nad  87              55.49  +      7.39
  5.[336] CHUŁEK, Aleksander                UKS Azymut45 Gdynia  97   547        56.01  +      7.51
  6.[72] FLASAR, Jan                        KCK Cesky Krumlov    25              57.27  +      9.17
  7.[89] KRYJOMSKI, Jerzy                   KS Kościelec Chrzanó 33   0096       57.35  +      9.25
  8.[249] PETR, Václav                      SKOB Ostrava         75              65.37  +     17.27
  9.[164] KAŠKA, Ruda                       OK Chrastava         45              65.52  +     17.42
 10.[435] GUGA, Romuald                     WKS Śląsk Wrocław    119  716        70.04  +     21.54
 11.[81] PIETRUSIŃSKI, Marek                KS Artemis Wrocław   31   0132       81.42  +     33.32
 12.[96] WRÓBLEWSKI, Tadeusz                KS OK!Sport          34   0022       89.07  +     40.57
 13.[246] FIJOR, Waldemar                   SKARMAT Toruń        73              99.49  +     51.39
 14.[294] HNYK, Petr                        TJ Start Náchod      92             135.19  +     87.09
    [63] SKONIECZNY, Andrzej                ind.                 19   0297   DNF               
    [247] FIJOR, Waldemar                   SKARMAT Toruń        73          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         3.5km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[14] GLIŃSKI, Henryk                    Artemis Wrocław      10   D920       69.18  +      0.00
  2.[104] ŁAPANOWSKI, Jacenty               KU AZS WAT Warszawa  36   0019       70.46  +      1.28
  3.[262] KARMAZÍN, Petr                    Slavia Liberec Orien 78              79.02  +      9.44
  4.[259] HORÁČEK, Miroslav                 Slavia Liberec Orien 78              81.12  +     11.54
  5.[80] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan               KOS Modrzew Skwierzy 30   0885       87.09  +     17.51
  6.[170] ŠEVČÍK, Milan                     OK Chrastava         45              92.54  +     23.36
  7.[167] LUSK, Karel                       OK Chrastava         45             103.05  +     33.47
    [421] OWCZARSKI , Tomasz                WKS Chojnice         115         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M70         3.1km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[423] BARTKOWIAK, Edward                WKS Grunwald Poznań  117  0092       44.46  +      0.00
  2.[215] KMIECIŃSKI, Józef                 PUKS Młode Orły      63   69         48.05  +      3.19
  3.[222] WASILEWSKI, Stanisław             PUKS Młode Orły      63   1168       48.44  +      3.58
  4.[97] TADEUSZ, Patejko                   KS Spójnia Warszawa  35              55.00  +     10.14
  5.[460] KRUCZEK, Stanisław                WKS Wawel            120             55.11  +     10.25
  6.[298] SOKOLÁŘ, Zdeněk                   TJ Start Náchod      92              59.34  +     14.48
  7.[41] BLIMKE, Roman                      Górzanka             16   189        63.37  +     18.51
 
Końcowe wyniki zawodów: M75         3.1km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[280] HAVLIK, Jaroslav                  Sportcentrum Jičín   82   3601       57.29  +      0.00
  2.[68] PIETKIEWICZ, Waldemar              Indywidualny Dolny Ś 23   0108       69.06  +     11.37
  3.[433] DURA, Kazimierz                   WKS Śląsk Wrocław    119  720        87.37  +     30.08
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 1      2.7km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[] LEDZION, Grzegorz                    0                    123         0b.PK 30.24         
  2.[278] HOVADOVÁ, Agáta                   Spartak Rychnov nad  81          0b.PK 36.46         
  3.[490] ZÍTKOVÁ, Michaela                 0                    123         0b.PK 43.01         
  4.[26] POPRAWSKA, Joanna                  BUKOS                12          0b.PK 49.38         
  5.[349] ŁUKASZYK, Maksymilian             UKS Dąb Leszno       98   0423   0b.PK 51.31         
  6.[350] ŁUKASZYK, Sylwia                  UKS Dąb Leszno       98   0423   0b.PK 51.37         
  7.[74] KUŚ, Agnieszka                     Klub InO Stowarzysze 26          0b.PK 55.24         
  8.[100] CHACHURSKA, Magdalena             KU AZS WAT Warszawa  36          0b.PK 55.41         
  9.[34] KOUCKÁ, Barbora                    Ekonom Praha         15          0b.PK 61.04         
 10.[352] PRAIS, Anna                       UKS Dąb Leszno       98   brak   0b.PK 63.24         
 11.[329] PRESIŃSKA, Magdalena              UKS Azymut Pabianice 96          0b.PK 64.02         
 12.[] DYZIO, Anna                          WKS Wawel            120         0b.PK 68.58         
 13.[343] GAJEWSKA, Maria                   UKS Dąb Leszno       98          0b.PK 72.14         
 14.[192] OLSCHOWSKI, Beata                 OLV Steinberg        55          0b.PK 73.07         
 15.[109] BRADACOVA, Maruska                Loko Liberec         37   C      0b.PK 73.47         
 16.[] MADAJCZAK, Aleksandra                BKS Wataha Warszawa  11          0b.PK 80.33         
 17.[463] MOSZKOWICZ, Ania                  WKS Wawel Kraków     121         0b.PK 87.14         
 18.[126] SZCZYGIEŁ, Edyta                  MKS MOS Wrocław      39          0b.PK 89.53         
 19.[245] FIJOR, Anita                      SKARMAT Toruń        73          0b.PK 92.48         
    [99] ROMANOWICZ, Emilia                 KU AZS WAT Warszawa  36          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 2      5.3km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[] HANUSOVA, Petra                      0                    123         0b.PK 68.17         
  2.[] BERNASEK, Jiri                       0                    123         0b.PK 68.40         
  3.[] SITNICKI, Mariusz                    10BKPanc/Azymut Moch 4           0b.PK 80.53         
  4.[284] CAMPMANY, Victor                  SV IHW Alex 78 e.v.  85          0b.PK117.55         
  5.[342] GAJEWSKA, Katarzyna               UKS Dąb Leszno       98          0b.PK166.39         
    [32] SIDOROV, Sergey                    Dnepr                14          DNF               
    [252] KOLAJA, Jan                       Slavia Liberec       77          DNF               
    [253] KOLAJA-EHLEROVA, Jana             Slavia Liberec       77          DNF               
    [338] DUDZIAK, Karolina                 UKS Dąb Leszno       98   0424   DNF               
    [341] FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz        UKS Dąb Leszno       98   0424   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W10         1.8km    0m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[412] KUCEROVA, Katerina                USK Sovicky          112             25.28  +      0.00
  2.[124] STANIEC, Julia                    MKS MOS Wrocław      39              26.28  +      1.00
  3.[195] ZABORILOVA, Anna                  OOB Jenišovice       56              26.51  +      1.23
  4.[130] WYSOCKA, Michalina                MKS MOS Wrocław      39   4012       28.02  +      2.34
  5.[138] DUTKIEWICZ, Wiktoria              MKS Paulinum Jelenia 40   3881       34.26  +      8.58
  6.[47] KURASIŃSKA, Lena                   HKS Azymut Mochy     18   0428       36.11  +     10.43
  7.[339] DŻUMAGA, Sara                     UKS Dąb Leszno       98   0423       48.43  +     23.15
  8.[464] MOSZKOWICZ, Julia                 WKS Wawel Kraków     121             51.46  +     26.18
  9.[92] PODGÓRSKA, Gabriela                KS Kościelec Chrzanó 33   0416       57.31  +     32.03
    [30] SWORA, Wiktoria                    BUKOS                12          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: W10N        1.6km    0m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[133] ZALESKA, Julia                    MKS MOS Wrocław      39          18.32 0b.PK         
  2.[129] SZKUDLAREK, Amelia                MKS MOS Wrocław      39          21.35 0b.PK         
  3.[116] CIASTOŃ, Oliwia                   MKS MOS Wrocław      39   4312   22.12 0b.PK         
  4.[55] PATEREK, Hanna                     HKS Azymut Mochy     18          28.20 0b.PK         
  5.[118] JABŁOŃSKA, Amelia                 MKS MOS Wrocław      39   4313   37.32 0b.PK         
    [20] JAŃCZAK, Katarzyna                 BUKOS                12          DNF               
    [22] KLIMKOWSKA, Maria                  BUKOS                12   0381   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W12         2.3km    0m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[456] NIESSNER, Pola                    WKS Wawel            120  0365       28.26  +      0.00
  2.[466] SŁOŃSKA , Antonina                WKS Wawel Kraków     121  3190       30.06  +      1.40
  3.[127] SZCZYGIEŁ, Hanna                  MKS MOS Wrocław      39   2911       33.18  +      4.52
  4.[93] PODGÓRSKA, Marta                   KS Kościelec Chrzanó 33   0361       34.15  +      5.49
  5.[44] GOLINOWSKA, Aleksandra             HKS Azymut Mochy     18   0404       36.10  +      7.44
  6.[355] CEGIEŁKA, Milena                  UKS GOK Galewice     100  4115       36.12  +      7.46
  7.[299] ŁĄCKA, Julia                      Uczniowski Klub Spor 93   0357       39.11  +     10.45
  8.[353] PRAIS, Julia                      UKS Dąb Leszno       98   0422       40.27  +     12.01
  9.[199] DOSTÁLOVÁ, Lejla                  OOB TJ Dukla Praha   57              43.18  +     14.52
 10.[58] PIEŚNIAK, Patrycja                 HKS Azymut Mochy     18   0326       47.59  +     19.33
 11.[134] ZŁOTOWSKA, Joanna                 MKS MOS Wrocław      39   4294       56.49  +     28.23
 12.[49] MŁYNKOWIAK, Karolina               HKS Azymut Mochy     18   0326       59.46  +     31.20
 13.[121] KUCIEL, Hanna                     MKS MOS Wrocław      39   4295       62.47  +     34.21
 14.[123] MARCINIAK, Weronika               MKS MOS Wrocław      39   4296       67.58  +     39.32
    [346] GREMBOWSKA, Julia                 UKS Dąb Leszno       98   0422   NKL-bPK           
 PK [481] CHWIEJCZAK, Dorota                0                    123        PK   65.24  +     36.58
 
Końcowe wyniki zawodów: W14         2.7km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[478] NEDVIDKOVA, Katerina              ZOOB Rumburk         122             29.02  +      0.00
  2.[216] MAJEWSKA, Maja                    PUKS Młode Orły      63   3218       34.47  +      5.45
  3.[377] GIELEC, Julia                     UKS Orientuś Łódź    105  3047       36.57  +      7.55
  4.[46] KUBACKA, Wiktoria                  HKS Azymut Mochy     18   0428       39.56  +     10.54
  5.[316] KIEŁB, Patrycja                   UKS Azymut Dębów     95   0384       42.53  +     13.51
  6.[357] DOMAGAŁA, Emilia                  UKS Grom Sokolniki   101  3835       44.51  +     15.49
  7.[396] WOCH, Natalia                     UKS Orientuś Łódź    105  0411       45.59  +     16.57
  8.[317] KIEŁB, Wiktoria                   UKS Azymut Dębów     95   0341       49.41  +     20.39
  9.[395] WIŚNIEWSKA, Hana                  UKS Orientuś Łódź    105  4222       53.50  +     24.48
    [356] JANIK, Patrycja                   UKS GOK Galewice     100  4117   NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: W16         4.8km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[238] BEDNAŘÍKOVÁ, Emma                 SK Žabovřesky Brno   72              48.40  +      0.00
  2.[369] BLOCK, Amelia                     UKS Orientuś Łódź    105  0213       49.51  +      1.11
  3.[267] MARTANOVA, Lea                    Slavia Liberec Orien 78              51.23  +      2.43
  4.[468] SŁOŃSKA , Zofia                   WKS Wawel Kraków     121  3191       53.00  +      4.20
  5.[323] KREMPIŃSKA, Julia                 UKS Azymut Pabianice 96   0265       54.24  +      5.44
  6.[449] SUDOŁ , Hanna                     WKS Śląsk Wrocław    119  3491       61.20  +     12.40
  7.[378] GIELEC, Zuzanna                   UKS Orientuś Łódź    105  3046       61.30  +     12.50
  8.[155] SANNA, KARIN                      Oddíl OB Kotlářka    43              62.03  +     13.23
  9.[223] ZIELIŃSKA, Oliwia                 PUKS Młode Orły      63   3217       65.48  +     17.08
 10.[319] LEŚNICKA, Agnieszka               UKS Azymut Dębów     95   0261       66.40  +     18.00
 11.[375] DOREŃ, Wiktoria                   UKS Orientuś Łódź    105  3854       68.56  +     20.16
 12.[443] MAZUREK , Joanna                  WKS Śląsk Wrocław    119  2222       72.51  +     24.11
 13.[320] ORZECHOWSKA, Aleksandra           UKS Azymut Dębów     95   0405       73.35  +     24.55
 14.[368] BERLIŃSKA, Paulina                UKS Orientuś Łódź    105  3503       83.00  +     34.20
 15.[24] MARCINIAK, Weronika                BUKOS                12   0258      102.57  +     54.17
 16.[439] LIPIŃSKA , Julia                  WKS Śląsk Wrocław    119  4159      125.13  +     76.33
    [25] MEJZA, Lidia                       BUKOS                12   0258   NKL-bPK           
    [474] WÓJCIK, Natalia                   WKS Wawel Kraków     121  2992   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W18         5.1km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[] GARBACIK, Maja                       WKS Wawel            120             54.57  +      0.00
  2.[266] MARTANOVA, Elin                   Slavia Liberec Orien 78              56.21  +      1.24
  3.[442] MAZUREK, Agnieszka                WKS Śląsk Wrocław    119  2223       57.07  +      2.10
  4.[214] FILIPCZAK, Natalia                PUKS Młode Orły      63   1927       61.39  +      6.42
  5.[188] VANDASOVA, Adela                  OK99 Hradec Kralove  51              63.24  +      8.27
  6.[428] CIESIÓŁKA, Katarzyna              WKS Śląsk Wrocław    119  1827       64.11  +      9.14
  6.[470] TOPÓR, Magdalena                  WKS Wawel Kraków     121  2935       64.11  +      9.14
  8.[91] OHLASZENY, Zuzanna                 KS Kościelec Chrzanó 33   0205       69.31  +     14.34
  9.[430] CIURA, Aleksandra                 WKS Śląsk Wrocław    119  3696       72.10  +     17.13
 10.[87] DZIERWA, Hanna                     KS Kościelec Chrzanó 33   0205       86.26  +     31.29
    [485] HORALKOVA, Eva                    0                    123         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: W20         5.4km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[431] CYCH, Agnieszka                   WKS Śląsk Wrocław    119  2099       64.25  +      0.00
  2.[376] FORTUNIAK, Weronika               UKS Orientuś Łódź    105  2836       65.20  +      0.55
  3.[51] MURAWSKA, Marta                    HKS Azymut Mochy     18   0325       77.17  +     12.52
  4.[40] ZURYNKOVA, Michaela                Ekonom Praha         15              97.54  +     33.29
 
Końcowe wyniki zawodów: W21E        6.9km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[242] TUŽILOVÁ, Magdaléna               SK Žabovřesky Brno   72   R          57.20  +      0.00
  2.[154] KOLÍNOVÁ, Kristýna                Oddíl OB Kotlářka    43              65.12  +      7.52
  3.[244] ZHÁŇALOVÁ, Barbora                SK Žabovřesky Brno   72   R          65.16  +      7.56
  4.[207] RUFFEROVÁ, Iva                    OOB TJ Turnov        58              65.51  +      8.31
  5.[205] PAVLOVCOVÁ, Petra                 OOB TJ Turnov        58   C          71.47  +     14.27
  6.[422] GORCZYCA, Maria                   WKS Grunwald         116  0297       72.33  +     15.13
  7.[293] SKLENÁŘOVÁ, Radka                 TJ Slovan Luhačovice 91   R          74.16  +     16.56
  8.[327] PABICH, Maria                     UKS Azymut Pabianice 96   0033       74.20  +     17.00
  9.[221] WAŃCZYK, Zuzanna                  PUKS Młode Orły      63   1483       75.17  +     17.57
 10.[399] MACHOWSKA, Weronika               UKS OSIR Góra Kalwar 106             78.09  +     20.49
 11.[166] KAŠKOVÁ, Kateřina                 OK Chrastava         45              78.27  +     21.07
 12.[379] GWÓŹDŹ, Ewa                       UKS Orientuś Łódź    105  384        83.09  +     25.49
 13.[292] KUBÍNOVÁ, Romana                  TJ Slovan Karlovy Va 90              89.05  +     31.45
 14.[79] NERADOVA, Alena                    KOB Litvinov         29              89.16  +     31.56
 15.[440] LUBAK, Kamila                     WKS Śląsk Wrocław    119  943        93.12  +     35.52
 16.[218] SZMULKOWSKA, Magdalena            PUKS Młode Orły      63   38         96.24  +     39.04
 17.[76] HOSKOVA, Tereza                    KOB Dobruska         27             121.55  +     64.35
 18.[480] BIAŁA, Weronika                   0                    123            141.53  +     84.33
    [291] OMOVÁ, Michaela                   TJ OOB Turnov        89          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W21S        3.8km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[39] ZURYNKOVA, Jana                    Ekonom Praha         15              68.16  +      0.00
  2.[] JANKOWSKA, Joanna                    MKS Paulinum Jelenia 40              82.32  +     14.16
  3.[347] KACZMAREK, Anna                   UKS Dąb Leszno       98   0423       84.45  +     16.29
  4.[256] BEDNAŘÍKOVÁ, Daniela              Slavia Liberec Orien 78              88.23  +     20.07
    [186] TROJECKA, Marta                   OK!Sport             49          NKL-bPK           
    [159] JANATOVÁ, Lucie                   Oddíl OB Kotlářka, z 44          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W35         5.1km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[281] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona                Stowarzyszenie Team  83   0234       61.39  +      0.00
  2.[260] HORÁČKOVÁ, Kateřina               Slavia Liberec orien 79              74.13  +     12.34
  3.[295] JEŽKOVÁ, Dana                     TJ Start Náchod      92              86.47  +     25.08
  4.[64] JABŁOŃSKA, ANNA                    Indywidualnie        20              87.07  +     25.28
  5.[11] GOLINOWSKA, Elżbieta               5 pułk artylerii Sul 8    0367      109.08  +     47.29
  6.[302] MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena        Uczniowski Klub Spor 93   0390      133.27  +     71.48
  7.[28] SMEKTAŁA, Justyna                  BUKOS                12   0381      143.47  +     82.08
    [] BANSKA-BODZIONA, Aneta               10BKPanc/Azymut Moch 4           DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: W40         4.5km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[56] PATEREK, Honorata                  HKS Azymut Mochy     18   0019       50.28  +      0.00
  2.[414] ECKARDT, Cornelia                 USV TU Dresden       113             51.38  +      1.10
  3.[196] ZABORILOVA, Romana                OOB Jenišovice       56              54.04  +      3.36
  4.[] BIOLIK, Agnieszka                    UNTS Warszawa        108             55.18  +      4.50
  5.[413] KUCEROVA, Marie                   USK Sovicky          112             57.11  +      6.43
  6.[424] KOZŁOWSKA, Ewa                    WKS Śląsk            118             68.21  +     17.53
  7.[142] ANNA-MARIA, Włodarczyk-Szymańska  MKS Paulinum Jelenia 40   0112       72.24  +     21.56
  8.[8] RYCERSKA, Marzena                   11 brem Żagań        6    0130       75.23  +     24.55
  9.[361] MARSZAŁEK, Maria                  UKS Kometa Gliwice   103  0414       75.55  +     25.27
 10.[467] SŁOŃSKA , Bogusława               WKS Wawel Kraków     121  3655       78.26  +     27.58
 11.[322] KONC, Katarzyna                   UKS Azymut Pabianice 96   0295       82.55  +     32.27
 12.[265] MARTANOVA, Daniela                Slavia Liberec Orien 78              84.09  +     33.41
 13.[10] ZIELONKA, Bernadeta                11brem Żagań         7              111.24  +     60.56
 14.[236] JUNKOVÁ, Petra                    SK Studenec          70             114.27  +     63.59
 
Końcowe wyniki zawodów: W45         4.5km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[269] NOVOTNÁ, Jana                     Slavia Liberec Orien 78              59.09  +      0.00
  2.[452] WYSOCKA, Joanna                   WKS Śląsk Wrocław    119  1400       66.33  +      7.24
  3.[54] NOWAK, Barbara                     HKS Azymut Mochy     18   0122       68.39  +      9.30
  4.[473] TOPÓR, Monika                     WKS Wawel Kraków     121  3372       68.53  +      9.44
  5.[85] GORCZYCA, MAGDALENA                KS Hades Poznań      32   0330       69.25  +     10.16
  6.[82] SPILISZEWSKA, Róża                 KS Artemis Wrocław   31   0214       78.22  +     19.13
  7.[488] MISIACZEK, Ewa                    0                    123  1318       92.26  +     33.17
  8.[289] TRYKOZKO, Urszula                 Team 360 Stopni      88   0269      102.16  +     43.07
  9.[50] MURAWSKA, Ewa                      HKS Azymut Mochy     18             144.50  +     85.41
 
Końcowe wyniki zawodów: W50         
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[35] KOUCKÁ, Ivana                      Ekonom Praha         15              56.01  +      0.00
  2.[220] WAŃCZYK, Magdalena                PUKS Młode Orły      63   1485       59.06  +      3.05
  3.[163] ČECHLOVSKÁ, Jana                  OK Chrastava         45              64.42  +      8.41
  4.[178] KAVKOVA, Dana                     OK Sparta Praha      48              80.54  +     24.53
  5.[66] KURZYP, Anna                       indywidualnie        21              82.51  +     26.50
  6.[409] NEMECKOVA, Jarmila                USK PRAHA            111             85.50  +     29.49
  7.[250] MAGET, Brigitte                   SKV OLG Deutsch Kalt 76             103.27  +     47.26
 
Końcowe wyniki zawodów: W55         3.5km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[287] JERMANOVÁ, Eva                    Tatran Jablonec nad  87              66.24  +      0.00
  2.[33] ZENCHENKO, Tamara                  Dnepr                14              76.49  +     10.25
  3.[70] BRETTSCHNEIDER, Gudrun             Kaulsdorfer OLV Berl 24              79.49  +     13.25
  4.[374] DEREDOS, Nina                     UKS Orientuś Łódź    105  3248       90.28  +     24.04
 
Końcowe wyniki zawodów: W60         3.1km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[73] FLASAROVA, Marie                   KCK Cesky Krumlov    25              66.54  +      0.00
  2.[95] WRÓBLEWSKA, Bogna                  KS OK!Sport          34   0022       80.53  +     13.59
  3.[103] KROCHMAL, Małgorzata              KU AZS WAT Warszawa  36              87.07  +     20.13
    [168] LUSKOVÁ, Oli                      OK Chrastava         45          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: W65         2.6km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[169] ŠAFFKOVÁ, Zuzana                  OK Chrastava         45              43.56  +      0.00
  2.[261] HORÁČKOVÁ, Stanislava             Slavia Liberec Orien 78              52.42  +      8.46
  3.[171] ŠEVČÍKOVÁ, Alena                  OK Chrastava         45              60.35  +     16.39
  4.[263] KARMAZÍNOVÁ, Ivana                Slavia Liberec Orien 78              63.42  +     19.46
 
Końcowe wyniki zawodów: W70         2.6km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[165] KAŠKOVÁ, Eva                      OK Chrastava         45              72.13  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: WM10R       1.6km    0m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[380] LEDZION, Joanna                   UKS Orientuś Łódź    105         0b.PK 20.07         
  2.[59] PIETRZAK, Bruno                    HKS Azymut Mochy     18          0b.PK 21.20         
  3.[385] NOWAK, Magda i Hanna              UKS Orientuś Łódź    105         0b.PK 22.29         
  4.[351] NĘDZEWICZ, Zofia                  UKS Dąb Leszno       98   0422   0b.PK 26.53         
  5.[344] GAJEWSKI, Igor                    UKS Dąb Leszno       98          0b.PK 27.19         
  6.[132] ZALESKA, Hanna                    MKS MOS Wrocław      39          0b.PK 27.20         
  7.[117] GRONOSTAJ, Natalia                MKS MOS Wrocław      39          0b.PK 27.21         
  7.[232] JUNEK, Kryštof                    SK Studenec          70          0b.PK 27.21         
  9.[23] KMIECIK, Gabriela                  BUKOS                12          0b.PK 27.32         
 10.[425] POTOCZNY, Kamil, Jakub            WKS Śląsk            118         0b.PK 27.38         
 11.[477] NEDVIDEK, Ondrej                  ZOOB Rumburk         122         0b.PK 29.19         
 12.[345] GAJEWSKI, Patryk                  UKS Dąb Leszno       98          0b.PK 29.50         
 13.[326] PABICH, Hanna                     UKS Azymut Pabianice 96   0416   0b.PK 41.44         
 14.[] GRONOSTAJ, Sebastian                 0                    123         0b.PK 43.06         
 15.[] JABŁOŃSKA, Paulina                   0                    123         0b.PK 53.20         
 16.[] TREPCZYŃSKA, Hanna                   UKS Orientuś Łódź    105         0b.PK 57.23         
 17.[227] KUCIA, Laura                      S.O.S. Jelenia Góra  66          0b.PK 65.55         
    [340] FILIPCZAK-DUDZIAK, Andrzej        UKS Dąb Leszno       98   brak   DNF