Wyniki sztafet                                                                                                                                                       2018-05-25 19:37:58
                                                                          MP w Rowerowej Jeździe na Orientację
===PRO SPORT Piotr Paszynski==============================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: Juniorzy    0.0- 0.0km    0-   0m 10-11k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   27 S28 UKS Kometa Gliwice II      56.15 Nyga Julia             13.00/1       13.00/   Towarek Michał         14.05/2       27.05/1  Nyga Julia             14.13/1       41.18/1  
                                              Towarek Michał         14.57/6       56.15/1  
  2   20 O47 Azymek Zdzieszowice I      63.35 Oleszek Aleksandra     16.40/2       16.40/   Obstoj Adam            16.19/7       32.59/3  Oleszek Aleksandra     16.35/2       49.34/2  
                                              Obstoj Adam            14.01/4       63.35/2  
  3   24 G11 PKO Harpagan Gdańsk        65.15 Lisewska Agnieszka     16.44/3       16.44/   Żebrowski Artur        15.26/5       32.10/2  Lisewska Agnieszka     19.44/5       51.54/4  
                                              Żebrowski Artur        13.21/1       65.15/3  
  4   22 O47 Azymek ZdzieszowiceIII     69.42 Ogrodnik Magdalena     19.27/4       19.27/   Sikorski Marcin        16.14/6       35.41/5  Ogrodnik Magdalena     19.52/6       55.33/5  
                                              Sikorski Marcin        14.09/5       69.42/4  
  5   25 W08 Team 360 Warszawa          69.57 Szczerbik Hanna        22.59/7       22.59/   Jaroszek Jakub         12.54/1       35.53/6  Szczerbik Hanna        20.33/8       56.26/6  
                                              Jaroszek Jakub         13.31/3       69.57/5  
  6   21 O47 Azymek Zdzieszowice II     78.44 Dammfel Karolina       22.57/6       22.57/   Obstoj Piotr           19.30/9       42.27/8  Dammfel Karolina       18.49/4       61.16/7  
                                              Obstoj Piotr           17.28/7       78.44/6  
  7   30 S28 Zdzieszowice               91.04 Łakomska Aleksandr     23.40/8       23.40/   Jacheć Tomasz          17.05/8       40.45/7  Łakomska Aleksandr     26.55/9       67.40/8  
                                              Jacheć Tomasz          23.24/8       91.04/7  
      26 S28 UKS Kometa Gliwice I   NKl       Polewka Aleksandra NKl      /    NKl      /   Byrczek Jan            15.00/4   NKl      /   Polewka Aleksandra     20.08/7   NKl      /   
                                              Byrczek Jan            13.24/2   NKl      /   
      28 S28 UKS Kometa Gliwice III NKl       Pogoda Kinga           19.31/5       19.31/   Kucharczyk Jakub       14.45/3       34.16/4  Pogoda Kinga           16.46/3       51.02/3  
                                              Kucharczyk Jakub   NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki zawodów: KK          0.0- 0.0km    0-   0m 9-9k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    1 S28 UKS Kometa Gliwice I       38.27 Leśniak Matylda        16.32/1   Polewka Julianna       21.55/2       38.27/1  
  2    3 O27 UKS Lotna Zdzieszowice     56.01 Burak Natalia          38.18/2   Łukasik Aleksandra     17.43/1       56.01/2  
  3    5 S28 UKS Kometa Gliwice IV      96.56 Leusz Nicola           54.19/4   Myśliwiec Aleksand     42.37/3       96.56/3  
  4    2 S28 UKS Kometa Gliwice II     103.25 Hilaszek Amelia        38.27/3   Jarosz Oliwa           64.58/4      103.25/4  
 
Końcowe wyniki zawodów: MM          0.0- 0.0km    0-   0m 10-10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   14 S28 UKS Kometa Gliwice III     51.39 Kloc Olaf              29.28/4   Szabat Szymon          22.11/2       51.39/1  
  2   12 S28 UKS Kometa Gliwice I       52.10 Marszałek Patryk       18.48/1   Jadczyk Mikołaj        33.22/4       52.10/2  
  3   15 O27 Lotna Zdzieszowice II      55.45 Burak Łukasz           24.58/3   Dammfeld Adam          30.47/3       55.45/3  
  4   13 S28 UKS Kometa Gliwice II      86.16 Skowron Wojciech       22.17/2   Wiktor Wiktoria        63.59/5       86.16/4  
      11 O27 Lotna Zdzieszowice I   NKl       Kubicki Jakub      NKl      /    Zapart Patryk          20.07/1   NKl      /   
 
Końcowe wyniki zawodów: Seniorzy    0.0- 0.0km    0-   0m 13-15k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   41 W02 KS OK!Sport Warszawa       79.54 Pacek Karolina         19.32/1       19.32/   Krasuski Marcin        20.33/2       40.05/1  Pacek Karolina         20.33/2       60.38/1  
                                              Krasuski Marcin        19.16/2       79.54/1  
  2   40 K01 LKS Górzanka Nawojowa     102.59 Dzik Justyna           29.44/6       29.44/   Dzik Mirosław          22.37/4       52.21/5  Dzik Justyna           26.50/5       79.11/4  
                                              Dzik Mirosław          23.48/3      102.59/2  
  3   44 S28 UKS Kometa Gliwice II     115.21 Skorupa Małgorzata     26.45/5       26.45/   Kochańczyk Jakub       33.12/7       59.57/7  Skorupa Małgorzata     28.24/6       88.21/6  
                                              Kochańczyk Jakub       27.00/4      115.21/3  
  4   46 K30 WKS Wawel Kraków          127.10 Strugała Barbara       32.18/7       32.18/   Kruczek Stanisław      27.22/5       59.40/6  Strugała Barbara       26.14/4       85.54/5  
                                              Kruczek Stanisław      41.16/5      127.10/4  
      42 W08 Team 360 Warszawa      NKl       Gruziel Magdalena      23.37/4       23.37/   Słomka Paweł           18.35/1       42.12/3  Gruziel Magdalena  NKl      /    NKl      /   
                                              Słomka Paweł           17.27/1   NKl      /   
      43 S28 UKS Kometa Gliwice I   NKl       Sanocka Barbara        21.07/2       21.07/   Kubica Arkadiusz       20.59/3       42.06/2  Sanocka Barbara        19.32/1       61.38/2  
                                              Kubica Arkadiusz   NKl      /    NKl      /   
      45 S28 UKS Kometa Gliwice III NKl       Grochowina Joanna      23.31/3       23.31/   Grochowina Filip       28.06/6       51.37/4  Grochowina Joanna      23.31/3       75.08/3  
                                              Grochowina Filip   NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki zawodów: Weterani    0.0- 0.0km    0-   0m 8-10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   63 W08 Team 360 Warszawa          58.04 Szymańska Zuzanna      12.47/1       12.47/   Wroniak Adam           14.03/2       26.50/1  Szymańska Zuzanna      14.15/1       41.05/1  
                                              Wroniak Adam           16.59/6       58.04/1  
  2   65 S28 UKS Kometa Gliwice II      64.55 Wysocka Jolanta        19.13/6       19.13/   Towarek Ireneusz       13.27/1       32.40/3  Wysocka Jolanta        19.56/8       52.36/5  
                                              Towarek Ireneusz       12.19/1       64.55/2  
  3   67 K30 WKS Wawel Kraków I         65.21 Bugaj Teresa           13.33/2       13.33/   Niessner Piotr         16.08/4       29.41/2  Bugaj Teresa           18.24/6       48.05/2  
                                              Niessner Piotr         17.16/7       65.21/3  
  4   68 P02 KS Hades Poznań            65.58 Polewka Beata          20.11/8       20.11/   Nowak Remigiusz        15.49/3       36.00/6  Polewka Beata          17.35/5       53.35/6  
                                              Nowak Remigiusz        12.23/2       65.58/4  
  5   64 W08 Team 360 Warszawa          67.19 Bogucka-Jaroszek A     18.00/5       18.00/   Skorupa Stanisław      18.07/6       36.07/7  Bogucka-Jaroszek A     15.14/3       51.21/4  
                                              Skorupa Stanisław      15.58/4       67.19/5  
  6   66 S28 UKS Kometa Gliwice III     70.24 Marszałek Maria        15.52/4       15.52/   Marszałek Waldemar     20.07/8       35.59/5  Marszałek Maria        14.36/2       50.35/3  
                                              Marszałek Waldemar     19.49/9       70.24/6  
  7   62 W08 Team 360 Warszawa          75.15 Trykozko Urszula       19.47/7       19.47/   Cegiełka Jan           19.20/7       39.07/8  Trykozko Urszula       17.25/4       56.32/7  
                                              Cegiełka Jan           18.43/8       75.15/7  
  8   60 K30 O-Team Bielsko-Biała       83.31 Wojarska Kamila        26.38/9       26.38/   Wojarski Krzysztof     21.37/9       48.15/9  Wojarska Kamila        18.53/7       67.08/8  
                                              Wojarski Krzysztof     16.23/5       83.31/8  
      61 P02 KS Hades Poznań        NKl       Gorczyca Magdalena     15.05/3       15.05/   Gorczyca Jacek         17.51/5       32.56/4  Gorczyca Magdalena NKl      /    NKl      /   
                                              Gorczyca Jacek         12.57/3   NKl      /