Końcowe wyniki zawodów                                           17.09.2017 13:17:57
                              GPMałopolski - R3 2.etap
===Podkarpacki OZOS===================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         1.6km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.PODGÓRSKA, Marta         KS Kościelec Chrzanó K48  0361       19.26  +      0.00
  2.MOSZKOWICZ , Julia       WKS Wawel Kraków     K30  4022       21.36  +      2.10
  3.OLEJNIK, Jaśmina         WKS Wawel Kraków     K30  3938       25.25  +      5.59
  4.HAŁUCHA , Milena         WKS Wawel Kraków     K30  3936       27.21  +      7.55
  5.OLIINYK , Yelyzaveta     WKS Wawel Kraków     K30  4023       28.28  +      9.02
    BISKUPSKA , Julia        WKS Wawel Kraków     K30  3646   NKL-bPK           
    KATERYNA, Mykhailova     OK Odessa Team       Y02         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        1.6km    0m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.PODGÓRSKA, Gabriela      KS Kościelec Chrzanó K48         28.38 0b.PK         
  2.PABICH, Hanna            UKS Azymut Pabianice E71         28.52 0b.PK         
    HORACEK, Zuzanna         indywidualnie Kraków K00         DNF               
    BISKUPSKA , Małgorzata   WKS Wawel Kraków     K30         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.1km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.MICHNO, Marta            WKS Wawel Kraków     K30  0393       28.15  +      0.00
  2.LECHOWSKA, Agata         KS Kościelec Chrzanó K48  0360       30.16  +      2.01
  3.LAMPARSKA, Maja          WKS Wawel Kraków     K30  3832       38.17  +     10.02
  4.KURTYCZ, Natalia         WKS Wawel Kraków     K30  4021       47.44  +     19.29
  5.PUDEŁEK, Jowita          Górzanka Nawojowa Gó K45             50.48  +     22.33
  6.HAŁUCHA, Martyna         WKS Wawel Kraków     K30             59.36  +     31.21
  7.MOSZKOWICZ , Anna        WKS Wawel Kraków     K30  3763       69.39  +     41.24
    SŁOŃSKA , Antonina       WKS Wawel Kraków     K30  3190   NKL-bPK           
	OWSIANKA, Wiktoria       WKS Wawel Kraków     K30         NKL
    ZAWADA,Zuzanna           WKS Wawel Kraków     K30         NKL
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.5km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.NIESSNER , Pola          WKS Wawel Kraków     K30  3651       30.29  +      0.00
  2.ŁABUZEK , Marta          WKS Wawel Kraków     K30  3762       32.33  +      2.04
    SKORUPA, Maja            Górzanka Nawojowa Gó K45         NKL-bPK           
    KONIECZNA, Zofia         Szybkie Żółwie       X02         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         4.6km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.KREMPIŃSKA, Julia        UKS Azymut Pabianice E71  0265       39.49  +      0.00
  2.SŁOŃSKA , Zofia          WKS Wawel Kraków     K30  3191       47.18  +      7.29
  3.TOPÓR , Magdalena        WKS Wawel Kraków     K30  2935       49.59  +     10.10
  4.OHLASZENY, Zuzanna       KS Kościelec Chrzanó K48  0205       54.46  +     14.57
  5.URBAŃCZYK, Aleksandra    KS Kościelec Chrzanó K48  0235       56.06  +     16.17
  6.WÓJCIK , Natalia         WKS Wawel Kraków     K30  2992       56.50  +     17.01
    KOZŁOWSKA, Olga          UKS Patria Młynne    K31         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         5.3km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.GARBACIK , Maja          WKS Wawel Kraków     K30  1585       49.17  +      0.00
  2.GALLA, Zofia             WKS Wawel Kraków     K30             49.22  +      0.05
  3.BIEDERMAN , Adrianna     WKS Wawel Kraków     K30  1509       53.01  +      3.44
  4.PABICH, Maria            UKS Azymut Pabianice E71  0033       53.34  +      4.17
  5.DYZIO, Katarzyna         WKS Wawel Kraków     K30             54.16  +      4.59
  6.KARNIA-BISKUPSKA , Anna  WKS Wawel Kraków     K30  828        57.59  +      8.42
  7.OLIINYK , Alona          WKS Wawel Kraków     K30  3652       63.30  +     14.13
  8.DZIK, Justyna            Górzanka Nawojowa Gó K45  0206       82.51  +     33.34
    KOZŁOWSKA, Wiktoria      UKS Patria Młynne    K31         DNF               
    LISTEK , Marta           WKS Wawel Kraków     K30  1530   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         4.8km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.KONC, Katarzyna          UKS Azymut Pabianice E71  0295       56.18  +      0.00
  2.TOPÓR , Monika           WKS Wawel Kraków     K30  3372       64.25  +      8.07
  3.KOZŁOWSKA, Jolanta       UKS Patria Młynne    K31             65.09  +      8.51
  4.STRUGAŁA, Barbara        WKS Wawel Kraków     K30             65.58  +      9.40
  5.SŁOŃSKA , Bogusława      WKS Wawel Kraków     K30  3655       85.58  +     29.40
  6.KORALEWSKA, Grażyna      indywidualnie Kraków K00             96.35  +     40.17
  7.LAMPARSKA, Iwona         3. RWT SP            X04            115.45  +     59.27
    OLEJNIK, Ewa             WKS Wawel Kraków     K30         NKL-bPK           
    LUKOCZKY, Orsolya        LuxOC Luxembourg     Y01         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         1.6km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.CHODLEWSKI, Antoni       KS Kościelec Chrzanó K48  0360       19.06  +      0.00
  2.LUDWIN, Jakub            KS Kościelec Chrzanó K48  0361       21.08  +      2.02
  3.KLAKLA, Kacper           KS Kościelec Chrzanó K48  0360       23.18  +      4.12
  4.ZYCHOWICZ, Krystian      KS Kościelec Chrzanó K48  0361       25.21  +      6.15
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        1.6km    0m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.CHODLEWSKI, Szymon       KS Kościelec Chrzanó K48  0360   16.20 0b.PK         
  2.STRUGAŁA, Tymoteusz      WKS Wawel Kraków     K30         20.37 0b.PK         
  3.BUBLIK, Maciej           WKS Wawel Kraków     K30         27.37 0b.PK         
  4.URYGA, Adam              WKS Wawel Kraków     K30         28.18 0b.PK         
  5.URYGA, Artur             WKS Wawel Kraków     K30         35.35 0b.PK         
    HORACEK, Michał          indywidualnie Kraków K00         DNF               
    FORYSTEK, Szymon         WKS Wawel Kraków     K30         DNF               
    INDYKA, Jan              WKS Wawel Kraków     K30         DNF               
    STYRYLSKI, Kacper        indywidualnie Kraków K00         DNF               
    TARNOWSKI, Piotr         WKS Wawel Kraków     K30         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.9km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.WÓJCIK , Paweł           WKS Wawel Kraków     K30  2991       18.56  +      0.00
  2.BUBLIK, Piotr            WKS Wawel Kraków     K30  4018       32.27  +     13.31
  3.PISAREK, Kordian         WKS Wawel Kraków     K30             37.57  +     19.01
  4.LEŚNIAK , Jan            WKS Wawel Kraków     K30  0406       51.04  +     32.08
  5.ŻESŁAWSKI , Jakub        WKS Wawel Kraków     K30  3201       53.12  +     34.16
  6.LEŚNIAK , Tomasz         WKS Wawel Kraków     K30  0406       64.24  +     45.28
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.6km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.ŻESŁAWSKI , Mateusz      WKS Wawel Kraków     K30  3200       48.54  +      0.00
  2.GONDEK , Jan             WKS Wawel Kraków     K30  3757       49.00  +      0.06
  3.TRĘBACZ, Antoni          KS Kościelec Chrzanó K48  0287       51.02  +      2.08
  4.TARNAWSKI, Jan           WKS Wawel Kraków     K30  3834       66.56  +     18.02
    STACHURA , Jan           WKS Wawel Kraków     K30         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         5.0km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.BARAN , Grzegorz         WKS Wawel Kraków     K30  2036       41.46  +      0.00
  2.STARZYKIEWICZ, Kacper    KS Kościelec Chrzanó K48  0206       43.47  +      2.01
  3.PUDEŁEK, Błażej          Górzanka Nawojowa Gó K45             46.25  +      4.39
  4.SZELIGA, Stanisław       WKS Wawel Kraków     K30  3833       53.40  +     11.54
    ZIĘTKIEWICZ, Aleksander  Górzanka Nawojowa Gó K45         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         7.2km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.BIEDERMAN , Marcin       WKS Wawel Kraków     K30  1508       43.51  +      0.00
  2.KUCA , Kacper            WKS Wawel Kraków     K30  2032       49.17  +      5.26
  3.KALATA, Michał           10BKPanc             X01             49.32  +      5.41
  4.GARBACIK , Michał        WKS Wawel Kraków     K30  1584       53.45  +      9.54
  5.KIJAK, Jakub             WKS Wawel Kraków     K30             54.00  +     10.09
  6.KALISIAK, Dawid          UKS Azymut Pabianice E71  0202       57.03  +     13.12
  7.PLESIŃSKI, Mariusz       10BKPanc             X01             58.37  +     14.46
  8.TICHY, Tomas             WKS Wawel Kraków     K30             58.43  +     14.52
  9.DZIK, Mirosław           Górzanka Nawojowa Gó K45  0119       63.45  +     19.54
 10.KWAPIŃSKI, Dariusz       10BKPanc             X01             64.05  +     20.14
 11.PŁÓCIENNIK, Konrad       UKS Azymut Pabianice E71  0178       70.45  +     26.54
 12.TOPÓR , Michał           WKS Wawel Kraków     K30  2303       73.38  +     29.47
 13.JAROS, Mariusz           10BKPanc             X01             84.50  +     40.59
    GOLINOWSKI, Paweł        10BKPanc             X01         NKL-bPK           
    BEDNARSKI, Jan           UNTS Warszawa        W87  4096   NKL-bPK           
    OLIINYK , Ilia           WKS Wawel Kraków     K30  3653   NKL-bPK           
    BLUZA, lukasz            indywidualnie Kraków K00         DNF               
    ŁONIEWSKI, Grzegorz      VAT Warszawa         W89         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         5.4km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.PABICH, Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71  0033       38.59  +      0.00
  2.MOSZKOWICZ, Paweł        WKS Wawel Kraków     K30  826        40.12  +      1.13
  3.CZAPLA, Przemysław       WKS Wawel Kraków     K30             44.41  +      5.42
  4.DARGACZ, Piotr           Gymnasion Offenbach  Y03             47.46  +      8.47
  5.SKORUPA, Mariusz         Górzanka Nawojowa Gó K45             54.15  +     15.16
  6.KURYJ, Marek             WKS Wawel Kraków     K30             54.51  +     15.52
  7.KREMPIŃSKI, Piotr        UKS Azymut Pabianice E71  0265       55.00  +     16.01
  8.SŁOŃSKI , Marek          WKS Wawel Kraków     K30  3192       55.39  +     16.40
  9.TOPÓR , Marek            WKS Wawel Kraków     K30  3371       55.54  +     16.55
 10.WÓJCIK , Grzegorz        WKS Wawel Kraków     K30  3195       56.48  +     17.49
 11.KUTKIEWICZ, Marcin       3. RWT SP            X04             65.30  +     26.31
 12.MARCINKOWSKI, Adam       10BKPanc             X01             68.26  +     29.27
 13.WIKTOROWICZ, Mateusz     Górzanka Nawojowa Gó K45             71.02  +     32.03
 14.STYRYLSKI, Zbigniew      indywidualnie Kraków K00             77.08  +     38.09
    SZAJNA, Robert           WKS Wawel Kraków     K30         NKL-bPK           
    VICTOR, Mikhaylov        OK Odessa Team       Y02         DNF               
    TKACZUK, Tomasz          UKS Azymut Pabianice E71  0325   DNF               
    FORYSTEK, Marek          WKS Wawel Kraków     K30  0262   DNF               
    INDYKA, Maciej           WKS Wawel Kraków     K30         DNF               
    CZAPLA, Tomasz           WKS Wawel Kraków     K30         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         4.7km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.KOZŁOWSKI, Jacek         UKS Patria Młynne    K31             38.27  +      0.00
  2.KRYJOMSKI, Jerzy         KS Kościelec Chrzanó K48  0096       46.26  +      7.59
  3.KŁAK, Andrzej            5 bsp                X09             49.08  +     10.41
  4.FORYSTEK , Józef         WKS Wawel Kraków     K30  2080       57.17  +     18.50
  5.POŹNIAK, Szymon          indywidualnie Kraków K00             58.14  +     19.47
  6.ŻESŁAWSKI , Wojciech     WKS Wawel Kraków     K30  3660       61.18  +     22.51
  7.KRET, Jacek              Górzanka Nawojowa Gó K45  0372       61.56  +     23.29
  8.MONIAK, Andrzej          Górzanka Nawojowa Gó K45             75.09  +     36.42
  9.WARMUZ, Zdzisław         indywidualnie Kraków K00            107.13  +     68.46
    KONIECZNY, Robert        Szybkie Żółwie       X02         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        3.9km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.PUDEŁEK, Paweł           Górzanka Nawojowa Gó K45             40.37  +      0.00
  2.STĘŻYCKI, Grzegorz       10BKPanc             X01             46.58  +      6.21
  3.OLEJNIK, Tomasz          WKS Wawel Kraków     K30             48.34  +      7.57
  4.OLEJNIK, Eryk            WKS Wawel Kraków     K30             48.35  +      7.58
  5.LEBIĘDŹ, Joanna          1psap                X03             52.48  +     12.11
  6.SIERPIŃSKA, Sylwia       1psap                X03             56.49  +     16.12
  7.PUDEŁEK, Michalina       Górzanka Nawojowa Gó K45             67.49  +     27.12
  8.BUZEK, Gabriela          WKS Wawel Kraków     K30            102.14  +     61.37
    WĄS , Sławomir           10BKPanc             X01         NKL-bPK           
    KLAUS-URYGA, Anna        WKS Wawel Kraków     K30         NKL-bPK           
    BIEGUN, Katarzyna        WKS Wawel Kraków     K30         NKL-bPK           
    SEMENOWICZ, Patrycja     1psap                X03         DNF               
    MIELNIK, Łukasz          indywidualnie Kraków K00         DNF               
    NATALIA, Mykhailova      OK Odessa Team       Y02         DNF