Lista Startowa na etapy                                         2017-09-15 21:34:10
                             GPMałopolski - R3 2.etap
===Podkarpacki OZOS==================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista Startowa na etapy: K10         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 KATERYNA, Mykhailova     OK Odessa Team       Y02         7437111  10.00  22.00
  2 HAŁUCHA , Milena         WKS Wawel Kraków     K30  3936   2114861  12.00  20.00
  3 OLIINYK , Yelyzaveta     WKS Wawel Kraków     K30  4023   2114863  14.00  18.00
  4 PODGÓRSKA, Marta         KS Kościelec Chrzanó K48  0361   2801059  16.00  16.00
  5 MOSZKOWICZ , Julia       WKS Wawel Kraków     K30  4022   2114855  18.00  14.00
  6 BISKUPSKA , Julia        WKS Wawel Kraków     K30  3646   9080722  20.00  12.00
  7 OLEJNIK, Jaśmina         WKS Wawel Kraków     K30  3938   2114862  22.00  10.00
 
Lista Startowa na etapy: K10N        
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 BISKUPSKA , Małgorzata   WKS Wawel Kraków     K30         4606472   1.00   7.00
  2 PABICH, Hanna            UKS Azymut Pabianice E71          886698   3.00   5.00
  3 PODGÓRSKA, Gabriela      KS Kościelec Chrzanó K48          886343   5.00   3.00
  4 CHORACEK, Zuzanna        indywidualnie Kraków K00                   7.00   1.00
 
Lista Startowa na etapy: K12         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 PUDEŁEK, Jowita          Górzanka Nawojowa Gó K45                   0.00  14.00
  2 LAMPARSKA, Maja          WKS Wawel Kraków     K30  3832   8636994   2.00  12.00
  3 HAŁUCHA, Martyna         WKS Wawel Kraków     K30         2114870   4.00  10.00
  4 KURTYCZ, Natalia         WKS Wawel Kraków     K30  4021   2114853   6.00   8.00
  5 SŁOŃSKA , Antonina       WKS Wawel Kraków     K30  3190   2074453   8.00   6.00
  6 MICHNO, Marta            WKS Wawel Kraków     K30  0393   2114859  10.00   4.00
  7 LECHOWSKA, Agata         KS Kościelec Chrzanó K48  0360   2801066  12.00   2.00
  8 MOSZKOWICZ , Anna        WKS Wawel Kraków     K30  3763   2114852  14.00   0.00
 
Lista Startowa na etapy: K14         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 SKORUPA, Maja            Górzanka Nawojowa Gó K45                  16.00  22.00
  2 KONIECZNA, Zofia         Szybkie Żółwie       X02         2086233  18.00  20.00
  3 NIESSNER , Pola          WKS Wawel Kraków     K30  3651   8635047  20.00  18.00
  4 ŁABUZEK , Marta          WKS Wawel Kraków     K30  3762   2114858  22.00  16.00
 
Lista Startowa na etapy: K16         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 WÓJCIK , Natalia         WKS Wawel Kraków     K30  2992   1411019  18.00  22.00
  2 KREMPIŃSKA, Julia        UKS Azymut Pabianice E71  0265   8640908  20.00  20.00
  3 TOPÓR , Magdalena        WKS Wawel Kraków     K30  2935   1407898  22.00  18.00
  4 SŁOŃSKA , Zofia          WKS Wawel Kraków     K30  3191   2077837  38.00  38.00
  5 OHLASZENY, Zuzanna       KS Kościelec Chrzanó K48  0205                   24.00
  6 URBAŃCZYK, Aleksandra    KS Kościelec Chrzanó K48  0235                   26.00
  7 KOZŁOWSKA, Maria         UKS Patria Młynne    K31                         28.00
  8 KOZŁOWSKA, Olga          UKS Patria Młynne    K31                         30.00
 
Lista Startowa na etapy: K18         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 KARNIA-BISKUPSKA , Anna  WKS Wawel Kraków     K30  828     895240   1.00  17.00
  2 CIARKOWSKA, Magdalena    10BKPanc             X01          886665   3.00  15.00
  3 LISTEK , Marta           WKS Wawel Kraków     K30  1530    886342   5.00  13.00
  4 PABICH, Maria            UKS Azymut Pabianice E71  0033    553466   7.00  11.00
  5 WICHA , Małgorzata       WKS Wawel Kraków     K30  484    9101800   9.00       
  6 OLIINYK , Alona          WKS Wawel Kraków     K30  3652   1391362  11.00   9.00
  7 DZIK, Justyna            Górzanka Nawojowa Gó K45  0206    428767  13.00   7.00
  8 GARBACIK , Maja          WKS Wawel Kraków     K30  1585   8640909  15.00   5.00
  9 BIEDERMAN , Adrianna     WKS Wawel Kraków     K30  1509   8120200  17.00   3.00
 10 BIEGUN, Katarzyna        WKS Wawel Kraków     K30          886329  19.00   1.00
 11 KOZŁOWSKA, Wiktoria      UKS Patria Młynne    K31                         19.00
 
Lista Startowa na etapy: K35         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 LAMPARSKA, Iwona         3. RWT SP            X04                   0.00  14.00
  2 SŁOŃSKA , Bogusława      WKS Wawel Kraków     K30  3655   1414200   2.00  12.00
  3 KONC, Katarzyna          UKS Azymut Pabianice E71  0295   7202778   4.00  10.00
  4 TOPÓR , Monika           WKS Wawel Kraków     K30  3372   7204933   6.00   8.00
  5 LUKOCZKY, Orsolya        LuxOC Luxembourg     Y01          923252   8.00   6.00
  6 STRUGAŁA, Barbara        WKS Wawel Kraków     K30         2114857  10.00   4.00
  7 KORALEWSKA, Grażyna      indywidualnie Kraków K00                  12.00   2.00
  8 OLEJNIK, Ewa             WKS Wawel Kraków     K30          886359  14.00   0.00
  9 KOZŁOWSKA, Jolanta       UKS Patria Młynne    K31                         16.00
 
Lista Startowa na etapy: M10         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 TARNOWSKI , Przemysław   WKS Wawel Kraków     K30  0393   2016946   0.00       
  2 CHODLEWSKI, Antoni       KS Kościelec Chrzanó K48  0360   2801057   2.00   6.00
  3 LUDWIN, Jakub            KS Kościelec Chrzanó K48  0361   2801069   4.00   4.00
  4 KLAKLA, Kacper           KS Kościelec Chrzanó K48  0360   2801056   6.00   2.00
  5 ZYCHOWICZ, Krystian      KS Kościelec Chrzanó K48  0361   2801058   8.00   0.00
 
Lista Startowa na etapy: M10N        
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 CHORACEK, Michał         indywidualnie Kraków K00                   9.00  21.00
  2 FORYSTEK, Szymon         WKS Wawel Kraków     K30         1080905  11.00  19.00
  3 URYGA, Artur             WKS Wawel Kraków     K30          887006  13.00  17.00
  4 BUBLIK, Maciej           WKS Wawel Kraków     K30         4406103  15.00  15.00
  5 CHODLEWSKI, Szymon       KS Kościelec Chrzanó K48  0360   2801054  17.00  13.00
  6 INDYKA, Jan              WKS Wawel Kraków     K30         4406135  19.00  11.00
  7 STRUGAŁA, Tymoteusz      WKS Wawel Kraków     K30         4714614  21.00   9.00
 
Lista Startowa na etapy: M12         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 WÓJCIK , Paweł           WKS Wawel Kraków     K30  2991   1415144   1.00  11.00
  2 PISAREK, Kordian         WKS Wawel Kraków     K30         1401469   3.00   9.00
  3 LEŚNIAK , Jan            WKS Wawel Kraków     K30  0406   2114868   5.00   7.00
  4 ŻESŁAWSKI , Jakub        WKS Wawel Kraków     K30  3201   9119779   7.00   5.00
  5 BUBLIK, Piotr            WKS Wawel Kraków     K30  4018   2114854   9.00   3.00
  6 LEŚNIAK , Tomasz         WKS Wawel Kraków     K30  0406   2114869  11.00   1.00
 
Lista Startowa na etapy: M14         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 GONDEK , Jan             WKS Wawel Kraków     K30  3757   2114851  13.00  19.00
  2 TRĘBACZ, Antoni          KS Kościelec Chrzanó K48  0287   2801068  15.00  17.00
  3 STACHURA , Jan           WKS Wawel Kraków     K30          413363  17.00  15.00
  4 ŻESŁAWSKI , Mateusz      WKS Wawel Kraków     K30  3200   9119229  19.00  13.00
  5 TARNAWSKI, Jan           WKS Wawel Kraków     K30  3834   2114865  21.00       
 
Lista Startowa na etapy: M16         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 BARAN , Grzegorz         WKS Wawel Kraków     K30  2036    886332  23.00  29.00
  2 STARZYKIEWICZ, Kacper    KS Kościelec Chrzanó K48  0206   8638443  25.00  27.00
  3 PUDEŁEK, Błażej          Górzanka Nawojowa Gó K45                  27.00  25.00
  4 ZIĘTKIEWICZ, Aleksander  Górzanka Nawojowa Gó K45                  29.00  23.00
  5 SZELIGA, Stanisław       WKS Wawel Kraków     K30  3833                   31.00
 
Lista Startowa na etapy: M18         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 KALATA, Michał           10BKPanc             X01         8160889   1.00  29.00
  2 GOLINOWSKI, Paweł        10BKPanc             X01         7200181   3.00  27.00
  3 GARBACIK , Michał        WKS Wawel Kraków     K30  1584   8638445   5.00  25.00
  4 JAROS, Mariusz           10BKPanc             X01         8648666   7.00  23.00
  5 TOPÓR , Michał           WKS Wawel Kraków     K30  2303    886305   9.00  21.00
  6 KUCA , Kacper            WKS Wawel Kraków     K30  2032   8636525  11.00  19.00
  7 OLIINYK , Ilia           WKS Wawel Kraków     K30  3653   1391361  13.00  17.00
  8 KWAPIŃSKI, Dariusz       10BKPanc             X01          997823  15.00  15.00
  9 BIEDERMAN , Marcin       WKS Wawel Kraków     K30  1508   8070598  17.00  13.00
 10 DZIK, Mirosław           Górzanka Nawojowa Gó K45  0119    428768  19.00  11.00
 11 KALISIAK, Dawid          UKS Azymut Pabianice E71  0202   7205969  21.00   9.00
 12 ŁONIEWSKI, Grzegorz      VAT Warszawa         W89                  23.00   7.00
 13 PŁÓCIENNIK, Konrad       UKS Azymut Pabianice E71  0178    887245  25.00   5.00
 14 BEDNARSKI, Jan           UNTS Warszawa        W87  4096    435238  27.00   3.00
 15 TICHY, Tomas             WKS Wawel Kraków     K30          886295  29.00   1.00
 16 PLESIŃSKI, Mariusz       10BKPanc             X01                         31.00
 17 BLUZA, lukasz            indywidualnie Kraków K00                         33.00
 
Lista Startowa na etapy: M35         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 TKACZUK, Tomasz          UKS Azymut Pabianice E71  0325   7900030   0.00  30.00
  2 STYRYLSKI, Zbigniew      indywidualnie Kraków K00                   2.00  28.00
  3 WIKTOROWICZ, Mateusz     Górzanka Nawojowa Gó K45                   4.00  26.00
  4 TARNOWSKI , Radosław     WKS Wawel Kraków     K30         1391132   6.00       
  5 SZAJNA, Robert           WKS Wawel Kraków     K30         7204931   8.00  24.00
  6 KREMPIŃSKI, Piotr        UKS Azymut Pabianice E71  0265   7202779  10.00  22.00
  7 JAMROZIK, Krzysztof      WKS Wawel Kraków     K30         7102102  12.00       
  8 KUTKIEWICZ, Marcin       3. RWT SP            X04         2086638  14.00  20.00
  9 WÓJCIK , Grzegorz        WKS Wawel Kraków     K30  3195   1415146  16.00  18.00
 10 SKORUPA, Mariusz         Górzanka Nawojowa Gó K45          428775  18.00  16.00
 11 DARGACZ, Piotr           Gymnasion Offenbach  Y03         2080320  20.00  14.00
 12 VICTOR, Mikhaylov        OK Odessa Team       Y02         9777503  22.00  12.00
 13 FORYSTEK, Marek          WKS Wawel Kraków     K30  0262   1973024  24.00  10.00
 14 INDYKA, Maciej           WKS Wawel Kraków     K30         4406146  26.00   8.00
 15 PABICH, Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71  0033    886310  28.00   6.00
 16 TOPÓR , Marek            WKS Wawel Kraków     K30  3371   1415143  30.00   4.00
 17 MARCINKOWSKI, Adam       10BKPanc             X01         8648667  32.00   2.00
 18 KURYJ, Marek             WKS Wawel Kraków     K30         9101303  34.00   0.00
 19 SŁOŃSKI , Marek          WKS Wawel Kraków     K30  3192   2074452  38.00  38.00
 
Lista Startowa na etapy: M50         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 KONIECZNY, Robert        Szybkie Żółwie       X02         2090688  11.00  25.00
  2 KRYJOMSKI, Jerzy         KS Kościelec Chrzanó K48  0096    886350  13.00  23.00
  3 MOSZKOWICZ , Paweł       WKS Wawel Kraków     K30  826     886325  15.00  21.00
  4 KRET, Jacek              Górzanka Nawojowa Gó K45  0372   2103970  17.00  19.00
  5 KRUCZEK , Stanisław      WKS Wawel Kraków     K30  830      54021  19.00       
  6 KOZŁOWSKI, Jacek         UKS Patria Młynne    K31                  21.00  17.00
  7 WARMUZ, Zdzisław         indywidualnie Kraków K00                  23.00  15.00
  8 FORYSTEK , Józef         WKS Wawel Kraków     K30  2080   1966318  25.00  13.00
  9 ŻESŁAWSKI , Wojciech     WKS Wawel Kraków     K30  3660   9119669  27.00  11.00
 10 POŹNIAK, Szymon          indywidualnie Kraków K00                         27.00
 11 MONIAK, Andrzej          Górzanka Nawojowa Gó K45                         29.00
 
Lista Startowa na etapy: OPEN        
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 KLAUS-URYGA, Anna        WKS Wawel Kraków     K30         2114860  12.00  36.00
  2 STĘŻYCKI, Grzegorz       10BKPanc             X01         8648670  14.00  34.00
  3 MIELNIK, Łukasz          indywidualnie Kraków K00                  16.00  32.00
  4 WĄS , Sławomir           10BKPanc             X01         8648669  18.00  30.00
  5 SEMENOWICZ, Patrycja     1psap                X03         8648674  20.00  28.00
  6 OLEJNIK, Eryk            WKS Wawel Kraków     K30         4406118  22.00  26.00
  7 PUDEŁEK, Paweł           Górzanka Nawojowa Gó K45                  24.00  24.00
  8 OLEJNIK, Tomasz          WKS Wawel Kraków     K30          886324  26.00  22.00
  9 PUDEŁEK, Michalina       Górzanka Nawojowa Gó K45                  28.00  20.00
 10 LEBIĘDŹ, Joanna          1psap                X03         8648675  30.00  18.00
 11 NATALIA, Mykhailova      OK Odessa Team       Y02         7437111  32.00  16.00
 12 SIERPIŃSKA, Sylwia       1psap                X03         8648673  34.00  14.00
 13 URYGA, Sławomir          WKS Wawel Kraków     K30          887008  36.00  12.00