UWAGA!!! Start sprintu o godzinie 12.00!!!
ATTENTION!!! Sprint distance will start at 12.00!!!
Final total class results 26.07.2017 19:02:28
O-GAMES 2017 2.etap
===Podkarpacki OZOS=====================================================================Orienteering Organiser 2013===
Final total class results : K10 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 353 ] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel K30 3190 20.07/5 9.51 29.58
2.[ 298 ] MIANOWSKA, Antonina UNTS W87 3554 16.22/1 13.38 30.00
3.[ 290 ] CHABIERA, Filomena UNTS W87 3856 17.18/2 13.01 30.19
4.[ 119 ] SIKORA, Sandra KS Kościelec Chrzanó K48 3613 23.07/9 14.24 37.31
5.[ 101 ] MATYJA, Weronika KOS Bno Szczecin Z01 3958 20.59/6 16.43 37.42
6.[ 141 ] SZCZYGIEŁ, Hanna MKS MOS D91 2911 22.33/7 15.35 38.08
7.[ 117 ] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanó K48 3611 23.45/10 16.07 39.52
8.[ 286 ] WEJTKO, Diana UMKS Kwidzyn G03 3360 22.38/8 17.21 39.59
9.[ 241 ] ŁĄCKA, Julia UKS OSiR Góra Kalwar W81 3573 19.42/4 20.41 40.23
10.[ 99 ] KULA, Maja KOS Bno Szczecin Z01 3962 17.18/2 25.24 42.42
[ 56 ] CIEĆWIERZ, Weronika Indywidualnie 000 DNF
[ 62 ] JABŁOŃSKA, Amelia Indywidualnie 000 / DNF
Final total class results : K12 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 277 ] MULLER, Iga UMKS Kwidzyn G03 2764 16.56/2 17.06 34.02
2.[ 132 ] BANASIAK, Anna MKS MOS D91 2912 15.51/1 27.25 43.16
3.[ 271 ] SZCZURKO, Paulina UKS Traper Z06 3545 18.18/4 25.31 43.49
4.[ 236 ] BORKOWSKA, Lena UKS OSiR Góra Kalwar W81 3756 18.26/5 26.10 44.36
5.[ 33 ] HAJDUK, Maria HKS Azymut Mochy P57 3257 21.07/8 24.34 45.41
6.[ 352 ] NIESSNER, Pola WKS Wawel K30 3651 17.43/3 31.19 49.02
7.[ 71 ] MARKOWSKA , Apolonia Indywidualnie 000 19.41/6 29.26 49.07
8.[ 238 ] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwar W81 3366 24.42/10 27.25 52.07
9.[ 370 ] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel K30 3832 25.01/11 27.20 52.21
10.[ 216 ] POLEWKA, Julianna UKS Kometa S28 2461 28.47/14 26.01 54.48
11.[ 223 ] GIELEC, Julia UKS Orientuś E75 3047 20.10/7 35.42 55.52
12.[ 84 ] BERNAT, Anna UKS INVEST-ORIENT Gd X00 30.55/16 27.32 58.27
13.[ 38 ] MUREK, Emilia HKS Azymut Mochy P57 3579 25.52/12 33.36 59.28
14.[ 57 ] CIEĆWIERZ, Weronika Indywidualnie 000 30.25/15 35.28 65.53
15.[ 138 ] ROSŁANIEC, Katarzyna MKS MOS D91 24.03/9 44.04 68.07
16.[ 139 ] STACH, Hanna MKS MOS D91 4008 28.36/13 59.22 87.58
17.[ 42 ] PIEŚNIAK, Patrycja HKS Azymut Mochy P57 3264 38.15/17 52.04 90.19
[] KRALOVA, Lucle TRZ TRZ / MISPUNCH DISQ
[] ANGETTEROVA, Anna TRZ TRZ / MISPUNCH DISQ
[] MAJCHRZYCKA, Sylwia TRZ TRZ / MISPUNCH DISQ
[] SADOWSKA, Alicja TRZ TRZ / MISPUNCH
[] HYNKOVA, Natalle TRZ TRZ / MISPUNCH
[] BITTNEROVA, Michaela TRZ TRZ / MISPUNCH
[] MALA, Andrea TRZ TRZ / MISPUNCH
[] ANGETTEROVA, Tereza TRZ TRZ / MISPUNCH
[] TOMANOVA, Lucle TRZ TRZ / DNF
[] SZEWCZYKOWSKA, Sara TRZ TRZ / MISPUNCH
[] MAJCHRZYCKA, Agata TRZ TRZ / MISPUNCH
[] KIKUT, Kornelia TRZ TRZ / MISPUNCH
[] FLIS, Weronika TRZ TRZ / MISPUNCH
Final total class results : K14 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 179 ] ZIELIŃSKA, Oliwia PUKS Młode Orły W03 3217 34.31/1 24.05 58.36
2.[ 133 ] BANASIAK, Joanna MKS MOS D91 2221 34.51/2 25.38 60.29
3.[ 221 ] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś E75 3854 35.32/4 27.37 63.09
4.[ 268 ] GRADEK, Zuzanna UKS Traper Z06 2575 40.34/11 22.50 63.24
5.[ 247 ] POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR Góra Kalwar W81 2781 35.02/3 30.06 65.08
6.[ 140 ] SUDOŁ, Hanna MKS MOS D91 3491 38.33/7 30.22 68.55
7.[ 293 ] GĄSIENICA-SAMEK, Anna UNTS W87 2395 37.20/6 32.27 69.47
8.[ 171 ] MAJEWSKA, Maja PUKS Młode Orły W03 3218 38.54/9 32.33 71.27
9.[ 105 ] SADZIKOWSKA, Magdalena KOS Bno Szczecin Z01 3453 43.25/14 28.09 71.34
10.[ 280 ] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS Kwidzyn G03 3363 37.01/5 34.39 71.40
11.[ 192 ] KOŁODZIEJCZYK, Marta UKS Azymut Pabianice E71 2649 42.36/13 31.41 74.17
12.[ 303 ] NITSCH, Aleksandra UNTS W87 2409 39.58/10 34.38 74.36
13.[ 239 ] FIJAŁKOWSKA, Klaudia UKS OSiR Góra Kalwar W81 3397 38.53/8 38.31 77.24
14.[ 270 ] PRZESZŁOWSKA, Hanna UKS Traper Z06 3317 41.29/12 41.57 83.26
15.[ 218 ] BERLIŃSKA, Paulina UKS Orientuś E75 3503 45.58/15 38.37 84.35
16.[ 118 ] RAJCA , Luiza KS Kościelec Chrzanó K48 2867 50.01/16 40.01 90.02
17.[ 130 ] HASIURA, Anna MKS Metalowiec Łódź E17 2999 50.55/17 39.53 90.48
18.[ 122 ] BORKOWSKA, Monika KS Spójnia Warszawa W80 3505 62.45/18 44.23 107.08
19.[ 7 ] DOLIŃSKA, Zuzanna BKS Wataha W11 2748 78.31/19 41.09 119.40
[ 15 ] DOLIŃSKA, Julia BKS Wataha W11 3158 MISPUNCH / 58.14 DISQ
[] KAZAKOVA, Lenka TRZ TRZ / MISPUNCH
[] SKABRAHOVA, Lucle TRZ TRZ / MISPUNCH
[] RYSAVA, Klara TRZ TRZ / MISPUNCH
[] LISOWSKA, Natalia TRZ TRZ / MISPUNCH
[] SZCZEPAŃSKA, Natalia TRZ TRZ / MISPUNCH
[] CIĘŻAREK, Wiktoria TRZ TRZ / MISPUNCH
[] HOŁDOWICZ, Barbara TRZ TRZ / MISPUNCH
Final total class results : K16 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 219 ] BLOCK, Amelia UKS Orientuś E75 2132 39.34/1 34.39 74.13
2.[ 194 ] KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut Pabianice E71 2651 39.38/2 38.18 77.56
3.[ 224 ] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś E75 3046 40.40/3 38.13 78.53
4.[ 291 ] CHABIERA, Lena UNTS W87 2391 44.10/7 40.11 84.21
5.[ 357 ] TOPÓR, Magdalena WKS Wawel K30 2935 41.49/4 43.48 85.37
6.[ 48 ] SEIDEL, Jagoda HKS Azymut Mochy P57 2384 45.11/8 40.47 85.58
7.[ 206 ] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut Dębów R22 2611 48.09/11 38.17 86.26
8.[ 214 ] POLEWKA, Aleksandra UKS Kometa S28 2462 46.40/9 42.19 88.59
9.[ 355 ] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel K30 3191 47.51/10 41.17 89.08
10.[ 113 ] DZIERWA, Hanna KS Kościelec Chrzanó K48 2057 43.29/5 45.48 89.17
11.[ 299 ] MIANOWSKA, Julia UNTS W87 2096 44.01/6 47.11 91.12
12.[ 34 ] KĘDZIERSKA, Nadia HKS Azymut Mochy P57 2377 49.02/12 43.16 92.18
13.[ 362 ] WÓJCIK, Natalia WKS Wawel K30 2992 52.49/13 40.27 93.16
14.[ 213 ] POGODA, Kinga UKS Kometa S28 2490 53.36/14 42.12 95.48
15.[ 43 ] PIWOWAR, Lidia HKS Azymut Mochy P57 2374 57.52/16 45.00 102.52
16.[ 283 ] PUDLIS, Natalia UMKS Kwidzyn G03 2623 61.39/18 43.39 105.18
17.[ 116 ] OHLASZENY, Zuzanna KS Kościelec Chrzanó K48 2059 54.09/15 55.45 109.54
18.[ 212 ] NYGA, Julia UKS Kometa S28 2986 61.05/17 50.36 111.41
19.[ 170 ] KUBICKA, Sonia PUKS Młode Orły W03 1928 70.11/19 58.24 128.35
[ 309 ] STASZAK, Alicja UNTS W87 2136 MISPUNCH / 53.35 DISQ
Final total class results : K18 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 203 ] MORAWSKA, Zuzanna UKS Azymut 45 G17 1627 50.13/1 34.52 85.05
2.[ 340 ] BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel K30 1509 61.46/3 33.18 95.04
3.[ 167 ] FILIPCZAK, Natalia PUKS Młode Orły W03 1927 58.56/2 38.32 97.28
4.[ 248 ] ROSOCHACKA, Karolina UKS OSiR Góra Kalwar W81 2205 67.26/5 42.14 109.40
5.[ 344 ] GARBACIK, Maja WKS Wawel K30 1585 65.43/4 50.03 115.46
6.[ 257 ] DAWIDOWSKA, Natalia UKS Siódemka Rumia G14 2202 79.07/9 40.02 119.09
7.[ 349 ] LISTEK, Marta WKS Wawel K30 1530 75.05/7 44.20 119.25
8.[ 254 ] BIELECKA, Aleksandra UKS Siódemka Rumia G14 2163 70.57/6 49.15 120.12
9.[ 87 ] NOVÁKOVÁ, Markéta KOB Ústí nad Orlicí Y18 75.05/7 45.45 120.50
[ 294 ] GŁOWACZ, Julia UNTS W87 2754 DNF / DNF DISQ
[ 374 ] URBANIAK, Alicja Indywidualnie 000 DNF / 67.01 DISQ
Final total class results : K20 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 176 ] WAŃCZYK, Zuzanna PUKS Młode Orły W03 1664 51.01/1 39.49 90.50
2.[ 166 ] DOMINIAK, Dagmara PUKS Młode Orły W03 932 51.11/2 40.46 91.57
3.[] MĄDRA, Paulina WKS Śląsk D95 78.26/5 42.20 120.46
4.[ 174 ] SZMULKOWSKA, Magdalena PUKS Młode Orły W03 38 75.03/4 51.04 126.07
5.[ 190 ] JAŚKIEWICZ, Magdalena UKS Azymut Pabianice E71 1783 74.33/3 66.20 140.53
6.[ 255 ] BIELECKA, Alicja UKS Siódemka Rumia G14 2102 88.26/6 53.59 142.25
7.[ 207 ] SEKRETA, Anna UKS Azymut Dębów R22 1548 91.56/7 61.30 153.26
8.[ 25 ] DZIK, Justyna Górzanka Nawojowa Gó K01 2065 118.55/8 53.29 172.24
Final total class results : K21 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 202 ] MORAWSKA, Maja UKS Azymut 45 G17 1376 74.13/3 33.10 107.23
2.[ 225 ] GWÓŹDŹ, Ewa UKS Orientuś E75 384 72.50/2 37.32 110.22
3.[ 153 ] KALINICHENKO, Ganna Nash Klub, UKR Y14 70.16/1 40.33 110.49
4.[ 145 ] BORYCHOWSKA, Marlena MKS Paulinum D93 167 74.51/5 38.02 112.53
5.[ 235 ] STANKIEWICZ, Agata UKS Orientuś E75 376 75.51/6 39.14 115.05
6.[ 339 ] BĄCZEK-MOTAŁA, Barbara WKS Wawel K30 810 74.19/4 42.40 116.59
7.[ 258 ] KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka Rumia G14 1990 80.02/9 37.25 117.27
8.[ 343 ] GALLA, Zofia WKS Wawel K30 1539 79.45/8 40.57 120.42
9.[ 297 ] KUBICKA, Zuzanna UNTS W87 37 76.27/7 44.17 120.44
10.[ 322 ] ŻEBROWSKA , Barbara UNTS W87 1481 82.52/11 40.45 123.37
11.[ 28 ] DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut Mochy P57 3584 80.59/10 42.46 123.45
12.[ 243 ] MACHOWSKA, Weronika UKS OSiR Góra Kalwar W81 91.12/14 40.07 131.19
13.[ 330 ] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald P69 2971 85.58/12 47.03 133.01
14.[ 35 ] ŁAKOMA, Monika HKS Azymut Mochy P57 4044 90.36/13 55.25 146.01
15.[ 269 ] MAZAN, Aleksandra UKS Traper Z06 328 95.20/15 51.15 146.35
16.[ 222 ] EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja UKS Orientuś E75 363 102.03/16 46.30 148.33
17.[ 209 ] JAHNZ, Karolina UKS Dębołęka X08 133.22/17 62.54 196.16
[ 2 ] KAHS, Natalia 7 BOW Słupsk X01 DNF / 75.19 DISQ
[ 65 ] KOZIOŁEK, Julia Indywidualnie 000 722 DNF / DNF DISQ
[ 96 ] BRZUCHALSKA, Patrycja KOS Bno Szczecin Z01 3957 MISPUNCH / 89.57 DISQ
[ 401 ] FORTUNIAK, Weronika UKS Orientuś E75 MISPUNCH / 52.35 DISQ
[ 157 ] YMSÉN, Melinda OK Pan-Kristianstad Y11 62.05
[] SRAMKOVA, Michaela Indywidualnie 000 45.25
nC [ 312 ] SZLENDAK, Joanna UNTS W87 55.33
Final total class results : K35 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 30 ] GOLINOWSKA, Elżbieta HKS Azymut Mochy P57 96.00/1 57.39 153.39
2.[ 1 ] GNIADEK, Monika 7 BOW Słupsk X01 97.44/2 65.53 163.37
[ 63 ] JABŁOŃSKA, Anna Indywidualnie 000 DNF / DNF DISQ
[ 77 ] ROSŁANIEC, Anna Indywidualnie 000 DNF / DNF DISQ
Final total class results : K40 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 40 ] PATEREK, Honorata HKS Azymut Mochy P57 193 56.23/1 35.45 92.08
2.[ 193 ] KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice E71 2953 71.18/2 50.32 121.50
3.[ 259 ] NOWICKA-BIELECKA, Kornelia UKS Siódemka Rumia G14 2729 88.30/3 48.12 136.42
4.[ 354 ] SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel K30 3655 94.34/4 62.37 157.11
[ 93 ] BACZULIS, Magdalena KOS Bno Szczecin Z01 3744 DNF / DNF DISQ
[ 110 ] SPILISZEWSKA, Róża KS Artemis D92 2146 DNF / DNF DISQ
[ 155 ] JANICZEK, Krystyna NetRider Y13 DNF / 71.27 DISQ
[ 265 ] GRADEK, Beata UKS Traper Z06 3885 MISPUNCH / 77.22 DISQ
[ 304 ] NITSCH, Joanna UNTS W87 2407 MISPUNCH / 64.39 DISQ
[] KOZŁOWSKA, Ewa WKS Śląsk D95 DNF / 38.51 DISQ
Final total class results : K45 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 295 ] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna UNTS W87 91 43.52/1 32.20 76.12
2.[ 315 ] WOŁEK, Ewa UNTS W87 1208 54.01/2 30.40 84.41
3.[ 39 ] NOWAK, Barbara HKS Azymut Mochy P57 1222 62.03/4 41.47 103.50
4.[ 319 ] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS W87 112 60.40/3 43.19 103.59
5.[ 359 ] TOPÓR, Monika WKS Wawel K30 3372 70.28/5 39.48 110.16
6.[ 310 ] STASZAK, Anna UNTS W87 2418 72.34/6 55.08 127.42
7.[ 215 ] POLEWKA, Beata UKS Kometa S28 2460 105.24/7 46.27 151.51
8.[ 67 ] KURZYP, Anna Indywidualnie 000 105.41/8 59.47 165.28
Final total class results : K50 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 331 ] HORNIK, Alicja WKS Grunwald P69 1296 57.05/2 32.02 89.07
2.[ 306 ] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS W87 100 55.18/1 34.09 89.27
3.[ 326 ] TÓTH, Agnes Weiler Family Y03 85.42/3 35.44 121.26
[] EUNICE, Carter Mid Wales OC Y31 DNF / DNF DISQ
Final total class results : K55 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 261 ] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice S03 1495 54.10/1 39.09 93.19
[ 189 ] ZENCHENKO, Tamara Ukraina Y06 DNF / DNF DISQ
Final total class results : K60+ 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 9 ] GALICZ, Krystyna BKS Wataha W11 3142 110.39/1 111.16 221.55
Final total class results : M10 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 112 ] CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanó K48 3602 18.02/3 8.36 26.38
2.[ 195 ] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice E71 3559 16.51/1 10.35 27.26
3.[ 267 ] GRADEK, Mateusz UKS Traper Z06 3542 17.48/2 10.22 28.10
4.[ 232 ] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś E75 3712 20.46/4 12.39 33.25
5.[ 115 ] LUDWIN, Jakub KS Kościelec Chrzanó K48 3610 25.25/9 12.39 38.04
6.[ 135 ] KOCIUBA, Wiktor MKS MOS D91 4002 22.26/6 16.58 39.24
7.[ 272 ] DROŃ, Wiktor UMKS Kwidzyn G03 3764 24.15/7 15.47 40.02
8.[ 281 ] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn G03 3568 21.33/5 18.57 40.30
[ 380 ] ZIELIŃSKI, Michał PUKS Młode Orły W03 25.00/8 MISPUNCH DISQ
[] KOWALSKI, Antoni WKS Śląsk D95 MISPUNCH
Final total class results : M12 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 227 ] LISIAK, Adam UKS Orientuś E75 3049 17.17/1 21.07 38.24
2.[ 363 ] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel K30 2991 22.53/5 17.22 40.15
3.[ 27 ] CUPRYŚ, Amadeusz HKS Azymut Mochy P57 2897 20.27/3 20.24 40.51
4.[ 289 ] ANTONOWICZ, Jan UNTS W87 2385 30.11/14 16.26 46.37
5.[ 246 ] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwar W81 2780 22.59/7 25.31 48.30
6.[ 292 ] GĄSIENICA-SAMEK, Adam UNTS W87 2573 23.41/8 25.34 49.15
7.[ 245 ] MAJOWSKI, Jan UKS OSiR Góra Kalwar W81 3502 22.27/4 29.57 52.24
8.[ 58 ] GAFFKE, Bruno Indywidualnie 000 28.26/12 27.08 55.34
9.[ 237 ] DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwar W81 3907 22.58/6 34.18 57.16
10.[ 123 ] JANOWSKI, Filip KS Spójnia Warszawa W80 3506 23.49/9 36.14 60.03
11.[ 136 ] KURZYP, Michał MKS MOS D91 3271 32.52/15 28.50 61.42
12.[ 249 ] WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwar W81 2779 29.08/13 37.18 66.26
13.[ 10 ] MACIEJEWSKI, Bartłomiej BKS Wataha W11 3943 39.45/17 26.44 66.29
14.[ 199 ] SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice E71 3562 28.09/11 40.25 68.34
15.[ 242 ] ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR Góra Kalwar W81 3296 27.01/10 43.32 70.33
16.[ 148 ] GERUS, Gracjan MKS Paulinum D93 3867 32.54/16 41.31 74.25
17.[ 364 ] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel K30 3201 51.54/20 29.06 81.00
18.[ 14 ] STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha W11 4093 40.22/18 50.17 90.39
19.[ 44 ] WŁODARCZYK, Łukasz HKS Azymut Mochy P57 3265 47.31/19 51.03 98.34
[ 36 ] MICHALCZAK, Paweł HKS Azymut Mochy P57 3260 MISPUNCH / 58.46 DISQ
[ 102 ] PAWŁOWSKI, Leon KOS Bno Szczecin Z01 3451 18.19/2 MISPUNCH DISQ
[] LWOWSKI, Wojciech TRZ TRZ / MISPUNCH DISQ
[] JANCA, Samuel TRZ TRZ / MISPUNCH DISQ
[] JANCA, Daniel TRZ TRZ / MISPUNCH DISQ
[] KOZIOŁ, Jan TRZ TRZ / 87.52
[] ILNICKI, Hubert TRZ TRZ / 115.39
[] BRUSIŁO, Patryk TRZ TRZ / 99.30
[] WERBA, Miłosz TRZ TRZ / 77.25
[] JASIAK, Mateusz TRZ TRZ / 75.21
[] KRAJCO, Kvido TRZ TRZ / MISPUNCH
[] ZAHAJKIEWICZ, Dawid TRZ TRZ / MISPUNCH
[] WERBA, Dawid TRZ TRZ / MISPUNCH
Final total class results : M14 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 100 ] KULA, Mateusz KOS Bno Szczecin Z01 3666 29.33/1 17.42 47.15
2.[ 233 ] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś E75 2837 35.03/3 19.01 54.04
3.[ 41 ] PATEREK, Mikołaj HKS Azymut Mochy P57 2376 34.20/2 21.53 56.13
4.[ 228 ] NOWAK, Michał UKS Orientuś E75 3929 37.10/4 23.19 60.29
5.[ 143 ] TOBOREK, Jakub MKS MOS D91 2141 39.29/6 22.29 61.58
6.[ 321 ] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS W87 3174 38.57/5 25.57 64.54
7.[ 279 ] MULLER, Wiktor UMKS Kwidzyn G03 2578 43.25/8 26.42 70.07
8.[ 316 ] WOŁEK, Stanisław UNTS W87 3557 43.35/9 28.19 71.54
9.[ 147 ] JOŃCZY, Jakub MKS Paulinum D93 3104 40.56/7 35.15 76.11
10.[ 285 ] SOLIWODA, Mateusz UMKS Kwidzyn G03 2880 66.14/12 19.49 86.03
11.[ 256 ] BIELECKI, Michał UKS Siódemka Rumia G14 2855 55.18/11 31.23 86.41
12.[ 151 ] SOBIŃSKI, Adrian MKS Paulinum D93 3868 73.55/13 42.24 116.19
13.[ 134 ] KĘDZIERSKI, Nataniel MKS MOS D91 4001 88.59/14 46.16 135.15
14.[ 313 ] WIERZBICKI, Witold UNTS W87 2677 97.04/16 54.56 152.00
15.[ 137 ] PLEZIA, Mikołaj MKS MOS D91 3279 104.55/17 55.59 160.54
[ 131 ] BALA, Tymoteusz MKS MOS D91 2958 DNF / DNF DISQ
[ 263 ] FIEDOROWICZ, Hieronim UKS Traper Z06 90.54/15 MISPUNCH DISQ
[ 365 ] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel K30 3200 49.07/10 DNF DISQ
[] CYCH, Maksymilian WKS Śląsk D95 / 36.23
[] ZDENKA, Janku TRZ TRZ / MISPUNCH
[] SEDLACEK, Patrik TRZ TRZ / MISPUNCH
[] ANGETTER, Michal TRZ TRZ / MISPUNCH
[] CHRZAN, Dawid TRZ TRZ / MISPUNCH
[] ZIELIŃSKI, Mikołaj TRZ TRZ / MISPUNCH
[] RADZIKOWSKI, Adrian TRZ TRZ / MISPUNCH
[] SADOWSKI, Dominik TRZ TRZ / MISPUNCH
[] SMYK, Jakub TRZ TRZ / DNF
[] MAJCHRZYCKI, Filip TRZ TRZ / MISPUNCH
Final total class results : M16 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 50 ] JÓNÁS, Ferenc Hungary Y20 38.19/1 26.07 64.26
2.[ 103 ] PETERSBURSKI, Krystian KOS Bno Szczecin Z01 3452 57.38/8 34.18 91.56
3.[ 92 ] VINTHER OSTERMARK JENSEN, Gustav Kolding Orienterings Y21 49.28/4 43.21 92.49
4.[ 60 ] HYLA, Damian Indywidualnie 000 3332 61.45/10 36.48 98.33
5.[ 305 ] OLSZEWSKI, Bartłomiej UNTS W87 2572 53.57/5 46.29 100.26
6.[ 46 ] SEIDEL, Nikodem HKS Azymut Mochy P57 2173 55.03/6 47.20 102.23
7.[ 98 ] KONDYS, Jakub KOS Bno Szczecin Z01 3663 55.31/7 54.13 109.44
8.[ 95 ] BIERNAT, Michał KOS Bno Szczecin Z01 3442 58.07/9 56.53 115.00
9.[ 198 ] SZTRANEK, Jan UKS Azymut Pabianice E71 2653 65.15/11 51.20 116.35
10.[ 273 ] GĄSIOR, Rafał UMKS Kwidzyn G03 3361 66.43/12 51.28 118.11
11.[ 32 ] GROBELNY, Alex HKS Azymut Mochy P57 2566 69.42/13 54.19 124.01
12.[ 97 ] GRZEGORCZYK, Mateusz KOS Bno Szczecin Z01 3447 76.54/14 54.27 131.21
13.[ 12 ] NOWAKOWSKI, Maciej BKS Wataha W11 3150 83.53/15 64.03 147.56
14.[ 301 ] MICHALAK, Kacper UNTS W87 2980 109.07/17 57.33 166.40
[ 94 ] BACZULIS, Miłosz KOS Bno Szczecin Z01 3441 87.42/16 MISPUNCH DISQ
[ 231 ] RZEŃCA, Piotr UKS Orientuś E75 2129 47.24/3 MISPUNCH DISQ
[ 308 ] PIERZCHAŁA, Michał UNTS W87 2411 45.33/2 MISPUNCH DISQ
Final total class results : M18 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 348 ] KUCA, Kacper WKS Wawel K30 2032 43.05/1 24.54 67.59
2.[ 197 ] PŁÓCIENNIK, Konrad UKS Azymut Pabianice E71 1785 45.26/2 28.51 74.17
3.[ 346 ] KIJAK, Jakub WKS Wawel K30 2994 47.32/3 32.16 79.48
4.[ 191 ] KALISIAK, Dawid UKS Azymut Pabianice E71 2027 48.10/4 33.08 81.18
5.[ 284 ] RENIECKI, Franciszek UMKS Kwidzyn G03 3566 50.35/5 37.00 87.35
6.[ 211 ] BYRCZEK, Jan UKS Kometa S28 2726 56.45/6 32.34 89.19
7.[ 165 ] CHOROŚ, Tomasz PUKS Młode Orły W03 2365 62.20/7 41.07 103.27
8.[ 240 ] GŁADECKI, Dawid UKS OSiR Góra Kalwar W81 3729 76.17/8 39.32 115.49
[ 347 ] KRZYSZTYŃSKI, Michał WKS Wawel K30 2619 DNF / DNF DISQ
Final total class results : M20 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 325 ] PORGÁNYI, Márk Weiler Family Y03 63.45/1 31.24 95.09
2.[ 372 ] URBANIAK, Jerzy UNTS W87 76.41/3 37.21 114.02
3.[ 88 ] PAUKERT, Lukáš KOB Ústí nad Orlicí Y18 80.57/4 37.42 118.39
[ 302 ] MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS W87 1115 76.11/2 MISPUNCH DISQ
[ 320 ] WOŁOWCZYK, Michał UNTS W87 489 MISPUNCH / DNF DISQ
[ 329 ] DRUCIAREK, Mikołaj WKS Grunwald P69 2921 DNF / DNF DISQ
[ 395 ] ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa W89 44.16
[] KRYWDA, Tomasz / 25.23
Final total class results : M21 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 333 ] OLEJNIK, Michał WKS Grunwald P69 340 56.12/1 24.19 80.31
2.[ 205 ] WENSŁAW, Mateusz UKS Azymut 45 G17 153 57.31/2 27.57 85.28
3.[ 204 ] PIOTROWSKI, Radosław UKS Azymut 45 G17 1625 58.59/3 26.43 85.42
4.[ 154 ] LASKARZHEVSKY, Vladyslav Nash Klub, UKR Y14 63.21/6 29.15 92.36
5.[ 230 ] RZEŃCA, Krzysztof UKS Orientuś E75 1725 63.47/7 29.01 92.48
6.[ 150 ] KALATA, Michał MKS Paulinum D93 853 61.22/4 33.21 94.43
7.[ 317 ] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS W87 488 67.46/9 29.51 97.37
8.[ 334 ] BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk D95 1402 61.37/5 36.01 97.38
9.[ 8 ] GALICZ, Karol BKS Wataha W11 1853 66.04/8 31.46 97.50
10.[ 345 ] GARBACIK, Michał WKS Wawel K30 1584 67.58/10 31.08 99.06
11.[ 158 ] VON ARX, Philipp OL Regio Olten Y10 68.59/11 31.01 100.00
12.[ 341 ] BIEDERMAN , Marcin WKS Wawel K30 1508 72.47/14 29.12 101.59
13.[ 338 ] BARAN, Jan WKS Wawel K30 1558 70.20/12 33.44 104.04
14.[ 24 ] SKOCELAS, Grzegorz GKS Luzino G27 3285 75.09/15 42.37 117.46
15.[ 337 ] MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk D95 1319 81.11/17 36.54 118.05
16.[ 181 ] JASKUŁA, Kornel Stowarzyszenie Team W08 2685 79.42/16 48.53 128.35
17.[ 173 ] PRASAŁ, Jakub PUKS Młode Orły W03 31 87.40/19 41.01 128.41
18.[ 3 ] NAGÓREK, Kamil 7 BOW Słupsk X01 86.50/18 48.10 135.00
19.[ 208 ] GUZAL, Kamil UKS Dębołęka X08 98.13/20 38.49 137.02
20.[ 4 ] ZAGULAK, Damian 7 BOW Słupsk X01 109.18/21 42.48 152.06
[ 175 ] SZMULKOWSKI, Adam PUKS Młode Orły W03 17 MISPUNCH / 27.58 DISQ
[ 335 ] BERNAŚ, Tomasz WKS Śląsk D95 3883 DNF / 64.53 DISQ
[ 108 ] LISOWSKI, Przemysław KS Artemis D92 2183 54.13
[ 220 ] CHMIELECKI, Piotr UKS Orientuś E75 04-2 54.55
[] BADAN, Yurii / 31.42
[] MITCHELL, Ben SBOC Y32 DNF
Final total class results : M35 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 186 ] SANCHEZ, Juan Francisco Totana-O Y08 72.04/1 34.20 106.24
2.[ 86 ] KOBLÍŽEK , Kamil KOB Ústí nad Orlicí Y18 78.32/3 36.15 114.47
3.[ 47 ] WALICKI, Rafał HKS Azymut Mochy P57 3438 81.18/5 33.37 114.55
4.[ 369 ] ZALEWSKI, Dominik zielonkacup.com X05 3705 81.10/4 39.24 120.34
5.[ 6 ] YAKAULEU, Andrei Baklan Y15 85.08/6 37.45 122.53
6.[ 276 ] JĘDRAS, Przemysław UMKS Kwidzyn G03 3694 91.17/7 44.55 136.12
7.[ 126 ] PATEJKO, Przemysław KS Spójnia Warszawa W80 530 109.31/8 49.34 159.05
[ 55 ] CIEĆWIERZ, Sławomir Indywidualnie 000 DNF / DNF DISQ
[ 75 ] PIOTR, Bąk Indywidualnie 000 DNF / DNF DISQ
[ 200 ] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut Pabianice E71 3253 DNF / DNF DISQ
nC.[] CYCH, Piotr WKS Śląsk D95 nC 34.20 nC
Final total class results : M40 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 51 ] HOLM, Per IFK Mora OK Y19 50.29/1 26.36 77.05
2.[ 264 ] FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper Z06 55.41/2 39.40 95.21
3.[ 37 ] MOL, Krzysztof HKS Azymut Mochy P57 2866 59.37/3 39.00 98.37
4.[ 300 ] MIANOWSKI, Rafał UNTS W87 2068 62.53/4 37.15 100.08
5.[ 217 ] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa S28 301 70.04/7 37.31 107.35
6.[ 358 ] TOPÓR, Marek WKS Wawel K30 3371 64.58/6 51.38 116.36
7.[ 360 ] WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel K30 2932 75.51/10 42.35 118.26
8.[ 210 ] KRZYMINIEWSKI, Sławomir UKS Dębołęka X08 83.19/11 39.29 122.48
9.[ 361 ] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel K30 3195 70.43/8 54.20 125.03
10.[ 180 ] ZIELIŃSKI, Artur PUKS Młode Orły W03 3344 75.16/9 59.45 135.01
11.[ 229 ] NOWAK, Paweł UKS Orientuś E75 3930 101.14/12 45.01 146.15
12.[ 253 ] BIELECKI, Tadeusz UKS Siódemka Rumia G14 113.46/13 59.34 173.20
13.[ 287 ] WEJTKO, Michał UMKS Kwidzyn G03 3916 124.31/14 67.35 192.06
14.[ 11 ] MACIEJEWSKI, Mikołaj BKS Wataha W11 3944 172.13/15 83.00 255.13
[ 13 ] NOWAKOWSKI, Sławomir BKS Wataha W11 3710 DNF / DNF DISQ
[ 16 ] SOKOLOWSKI JUNIOR, Liro Dionisio COC Y05 MISPUNCH / 54.20 DISQ
[ 111 ] SPILISZEWSKI, Piotr KS Artemis D92 2145 DNF / DNF DISQ
[ 163 ] KALSZTEIN, Karol PKO Harpagan Gdańsk G11 985 DNF / 46.25 DISQ
[ 172 ] MAJEWSKI, Marek PUKS Młode Orły W03 3343 63.30/5 MISPUNCH DISQ
[ 282 ] PERFIKOWSKI, Piotr UMKS Kwidzyn G03 MISPUNCH / 62.55 DISQ
[] CYCH, Piotr WKS Śląsk D95 / 38.38
[ 196 ] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice E71 2652 DNF
Final total class results : M45 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 26 ] DZIK, Mirosław Górzanka Nawojowa Gó K01 1195 55.39/1 37.56 93.35
2.[ 288 ] BARTCZAK, Jarosław UMKS ORKAN N61 743 65.06/3 32.49 97.55
3.[ 156 ] SONNICHSEN, Kell OK Pan Aarhus Y12 67.59/5 31.48 99.47
4.[ 142 ] SZCZYGIEŁ, Marcin MKS MOS D91 2913 68.59/6 36.25 105.24
5.[ 106 ] SADZIKOWSKI, Andrzej KOS Bno Szczecin Z01 3672 67.33/4 38.53 106.26
6.[ 234 ] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś E75 3001 69.31/7 37.44 107.15
7.[ 169 ] KRUPIŃSKI, Andrzej PUKS Młode Orły W03 1175 63.48/2 44.07 107.55
8.[ 356 ] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel K30 3192 75.45/11 36.04 111.49
9.[ 311 ] STASZAK, Artur UNTS W87 2013 75.24/10 37.04 112.28
10.[ 22 ] BORYCHOWSKI, Mariusz GKS Luzino G27 3284 71.42/8 43.52 115.34
11.[ 23 ] KOZIOŁ, Wiesław GKS Luzino G27 3721 73.02/9 42.57 115.59
12.[ 278 ] MULLER, Tomasz UMKS Kwidzyn G03 2577 93.07/13 40.23 133.30
13.[ 18 ] WOJTCZAK, Krzysztof CSWIiCh Wrocław X02 94.28/14 61.38 156.06
[ 90 ] OSTERMARK JENSEN, Kent Kolding Orienterings Y21 90.54/12 MISPUNCH DISQ
[ 109 ] RYCERSKI, Bogdan KS Artemis D92 1302 DNF / DNF DISQ
[ 266 ] GRADEK, Jarosław UKS Traper Z06 3886 DNF / DNF DISQ
[ 304 ] NITSCH, Tomasz UNTS W87 1093 DNF / DNF DISQ
Final total class results : M50 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 318 ] WOŁOWCZYK, Marek UNTS W87 113 46.41/1 33.48 80.29
2.[ 350 ] NIESSNER, Piotr WKS Wawel K30 2725 48.42/3 32.43 81.25
3.[ 314 ] WOŁEK, Andrzej UNTS W87 3555 49.35/4 36.08 85.43
4.[ 373 ] URBANIAK, Krzysztof PZOS A01 47.30/2 39.09 86.39
5.[ 178 ] WIEJACKI, Janusz PUKS Młode Orły W03 2422 58.01/5 44.28 102.29
6.[ 104 ] PŁYTNIK, Stanisław KOS Bno Szczecin Z01 3670 67.32/6 36.47 104.19
7.[ 366 ] ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel K30 3660 80.56/7 58.00 138.56
8.[ 124 ] JANOWSKI, Piotr KS Spójnia Warszawa W80 1527 87.17/8 52.26 139.43
[ 187 ] DIRK, Goossens Trol Y07 MISPUNCH / 26.07 DISQ
Final total class results : M55 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 327 ] WEILER, Zsolt Weiler Family Y03 49.23/1 31.37 81.00
2.[ 244 ] MACHOWSKI, Władysław UKS OSiR Góra Kalwar W81 482 62.19/3 37.29 99.48
3.[ 262 ] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice S03 1496 66.23/4 51.15 117.38
4.[ 29 ] GALLA, Andrzej HKS Azymut Mochy P57 77.09/5 49.27 126.36
5.[ 52 ] THOMÉE, Anders IFK Mora OK Y19 86.24/6 49.43 136.07
6.[ 226 ] LEWANDOWSKI, Krzysztof UKS Orientuś E75 367 105.57/7 101.33 207.30
7.[ 129 ] ZEZYNSKI, Enrique Lev Hasharon - Menas Y16 108.44/8 101.15 209.59
[ 114 ] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanó K48 963 56.21/2 MISPUNCH DISQ
Final total class results : M60 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 201 ] CHUŁEK, Aleksander UKS Azymut 45 G17 547 42.02/1 28.13 70.15
2.[ 307 ] PARFIANOWICZ, Ludomir UNTS W87 101 53.14/3 33.22 86.36
3.[ 332 ] HORNIK, Zbigniew WKS Grunwald P69 1554 52.22/2 39.02 91.24
[ 182 ] JASKUŁA, Wacław Stowarzyszenie Team W08 3805 DNF / 50.33 DISQ
Final total class results : M65 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 127 ] PATEJKO, Tadeusz KS Spójnia Warszawa W80 521 49.25/1 42.55 92.20
2.[ 144 ] BOGULAK, Adam MKS Paulinum D93 1299 100.56/3 48.56 149.52
[ 328 ] BARTKOWIAK, Edward WKS Grunwald P69 925 66.28/2 MISPUNCH DISQ
Final total class results : M70+ 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 177 ] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły W03 1168 53.19/2 28.42 82.01
2.[ 74 ] PIETKIEWICZ, Waldemar Indywidualnie 000 1084 54.09/3 45.02 99.11
3.[ 323 ] ELLIS, Brian Vancouver Y04 61.19/4 39.52 101.11
4.[ 336 ] DURA, Kazimierz WKS Śląsk D95 720 51.45/1 50.52 102.37
5.[ 168 ] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły W03 69 64.24/5 41.01 105.25
Final total class results : OPEN A 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 162 ] STEFANIAK, Marcin Orientop Wrocław X07 63.04/2 51.02 114.06
2.[ 72 ] MAZUREK, Piotr Indywidualnie 000 72.51/3 62.09 135.00
3.[ 73 ] PAPAŁA, Karol Indywidualnie 000 73.30/4 62.43 136.13
4.[ 402 ] KRALOVA, Zdenka SK Severka Sumperk Y30 78.26/6 59.13 137.39
5.[ 250 ] KRUPA, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar W81 76.25/5 86.26 162.51
6.[ 251 ] MACHOWSKA, Magdalena UKS OSiR Góra Kalwar W81 109.40/9 81.59 191.39
7.[ 5 ] GRABARCZYK, Tadeusz KS Artemis D92 127.58/10 99.46 227.44
[ 17 ] KULEC, Anna CSWIiCh Wrocław X02 DISQ / DISQ DISQ
[ 18 ] WOJTCZAK, Krzysztof CSWIiCh Wrocław X02 DISQ / DISQ DISQ
[ 19 ] BĄK, Piotr DENTAL CORNER Y02 DISQ / DISQ DISQ
[ 21 ] SUWARA, Mateusz GIM 19 WROC X04 82.52/7 DISQ DISQ
[ 59 ] GONCZAREK , Adam Indywidualnie 000 109.18/8 DISQ DISQ
[ 78 ] SKUZA, Rafał Indywidualnie 000 / DISQ DISQ
[ 89 ] PRUKOP, Wojciech Koelner Y17 MISPUNCH / 71.03 DISQ
[ 159 ] KACZMAREK , Anna Orienteering Leszno X06 / DISQ DISQ
[ 161 ] MIAŚKIEWICZ, Krzysztof Orientop Wrocław X07 55.39/1 DISQ DISQ
[ 164 ] BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan Gdańsk G11 DISQ / MISPUNCH DISQ
[ 80 ] SZARLIK, Przemysław Indywidualnie 000 56.53
[] WERONIKA, Biała Indywidualnie 000 / 91.46
[] KOSTRZEWSKA, Justyna WKS Śląsk D95 / 41.02
Final total class results : OPEN B 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 66 ] KRUK, Aneta Indywidualnie 000 88.29/2 45.34 134.03
2.[ 76 ] PUCHACZ, Robert Indywidualnie 000 88.29/2 50.23 138.52
3.[ 53 ] BANAŚ, Michał Indywidualnie 000 87.10/1 62.33 149.43
[ 70 ] ŁOBACZEWSKI, Dawid Indywidualnie 000 DISQ DISQ
[ 183 ] GRYSZAN, Piotr Torba borba Y09 / DISQ DISQ
[ 185 ] RUIZ , Mari Carmen Totana-O Y08 MISPUNCH / 71.52 DISQ
[ 368 ] ZALEWSKA, Monika zielonkacup.com X05 DNF / 61.56 DISQ
[] HOLIK, Lucjan Indywidualnie 000 / MISPUNCH DISQ
[ 120 ] PATEJKO, Patrycja KS Spójnia Warszawa W80 31.59
[ 275 ] JĘDRAS, Patrycja UMKS Kwidzyn G03 86.57
[] HOLMS, Bengt Indywidualnie 000 / 52.58
[] ZIĘBA, Emilka Indywidualnie 000 / 29.02
Final total class results : OPEN C 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 371 ] LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel K30 70.11/4 47.50 118.01
[ 160 ] DŻUMAGA, Sara Orienteering Leszno X06 / DISQ DISQ
[] BOGUSZ, Stanisław FRESENIUS X99 57.41/2
[ 381 ] KELCHTERMANS, Peter Indywidualnie 000 31.18/1 DISQ DISQ
Final total class results : RODZINNA 1.S 2.S Tot. 2.S
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[ 274 ] JĘDRAS, Jakub UMKS Kwidzyn G03 0mp 28.48/7 0mp 15.49 0mp 44.37
2.[ 61 ] HYLA, Natalia Indywidualnie 000 0mp 27.21/6 0mp 30.07 0mp 57.28
3.[ 394 ] MOTAŁA, Piotr, POTOCZNY Kamil, JIndywidualnie 000 0mp 40.06/12 0mp 17.37 0mp 57.43
4.[ 260 ] KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka Rumia G14 0mp 40.09/13 0mp 19.23 0mp 59.32
5.[ 82 ] MARKOWSKA, Ela UKS INVEST-ORIENT Gd X00 0mp 26.47/4 2mp 48.10 2mp 74.57
6.[ 81 ] CIEĆWIERZ, Małgorz UKS INVEST-ORIENT Gd X00 0mp 26.50/5 2mp 48.10 2mp 75.00
[ 121 ] PATEJKO, Zuzanna KS Spójnia Warszawa W80 0mp 40.09/13 DISQ DISQ
[ 296 ] KAZIMIERCZAK, Feliks UNTS W87 DISQ / DISQ DISQ
[ 367 ] ZALEWSKA, Gabriela zielonkacup.com X05 0mp 23.56/2 DISQ DISQ
[ 400 ] TIGERSI, Indywidualnie 000 0mp 16.30/1 DISQ DISQ
[ 398 ] KOCHMAŃSKA, Antonina Indywidualnie 000 0mp 60.25/16 DISQ DISQ
[ 397 ] MŁOTKOWSKI, Ignacy Indywidualnie 000 0mp 26.38/3
[ 376 ] HOŁDYŃSKA, Kinga SP Dobroszyce SPD 0mp 88.05/17 DISQ DISQ
[ 377 ] HOŁÓWKA, Bartosz SP Dobroszyce SPD 0mp 36.35/9 DISQ DISQ
[ 378 ] NAJMRODZKI, Mateusz SP Dobroszyce SPD DNF /
[ 379 ] NAJMRODZKI, Gabriel SP Dobroszyce SPD 0mp 38.53/11 DISQ DISQ
[ ] KASINA, Jan Indywidualnie 000 0mp 34.47/8 DISQ DISQ
[] WEJTKO, Paula 0mp 41.43/15 DISQ DISQ
[] BORYCHOWSKA, Antonina Indywidualnie 000 0mp 25.47
[] WĄSIERSKA, Lena Indywidualnie 000 0mp 25.19
[] SZELBRATOWSKI, Nikodem DNF
|