Final class results                                                             26.07.2017 19:01:55
                                        O-GAMES 2017 2.etap
===Podkarpacki OZOS==================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Final class results: K10         0.9km    0m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 353 ] SŁOŃSKA, Antonina               WKS Wawel            K30  3190        9.51  +      0.00
  2.[ 290 ] CHABIERA, Filomena              UNTS                 W87  3856       13.01  +      3.10
  3.[ 298 ] MIANOWSKA, Antonina             UNTS                 W87  3554       13.38  +      3.47
  4.[ 119 ] SIKORA, Sandra                  KS Kościelec Chrzanó K48  3613       14.24  +      4.33
  5.[ 141 ] SZCZYGIEŁ, Hanna                MKS MOS              D91  2911       15.35  +      5.44
  6.[ 117 ] PODGÓRSKA, Marta                KS Kościelec Chrzanó K48  3611       16.07  +      6.16
  7.[ 101 ] MATYJA, Weronika                KOS Bno Szczecin     Z01  3958       16.43  +      6.52
  8.[ 286 ] WEJTKO, Diana                   UMKS Kwidzyn         G03  3360       17.21  +      7.30
  9.[ 241 ] ŁĄCKA, Julia                    UKS OSiR Góra Kalwar W81  3573       20.41  +     10.50
 10.[ 99 ] KULA, Maja                       KOS Bno Szczecin     Z01  3962       25.24  +     15.33
    [ 56 ] CIEĆWIERZ, Weronika              Indywidualnie        000         DNF               
    [ 62 ] JABŁOŃSKA, Amelia                Indywidualnie        000         DNF               
 
Final class results: K12         1.4km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 277 ] MULLER, Iga                     UMKS Kwidzyn         G03  2764       17.06  +      0.00
  2.[ 33 ] HAJDUK, Maria                    HKS Azymut Mochy     P57  3257       24.34  +      7.28
  3.[ 271 ] SZCZURKO, Paulina               UKS Traper           Z06  3545       25.31  +      8.25
  4.[ 216 ] POLEWKA, Julianna               UKS Kometa           S28  2461       26.01  +      8.55
  5.[ 236 ] BORKOWSKA, Lena                 UKS OSiR Góra Kalwar W81  3756       26.10  +      9.04
  6.[ 370 ] LAMPARSKA, Maja                 WKS Wawel            K30  3832       27.20  +     10.14
  7.[ 132 ] BANASIAK, Anna                  MKS MOS              D91  2912       27.25  +     10.19
  7.[ 238 ] DZWONKOWSKA, Paulina            UKS OSiR Góra Kalwar W81  3366       27.25  +     10.19
  9.[ 84 ] BERNAT, Anna                     UKS INVEST-ORIENT Gd X00             27.32  +     10.26
 10.[ 71 ] MARKOWSKA , Apolonia             Indywidualnie        000             29.26  +     12.20
 11.[ 352 ] NIESSNER, Pola                  WKS Wawel            K30  3651       31.19  +     14.13
 12.[ 38 ] MUREK, Emilia                    HKS Azymut Mochy     P57  3579       33.36  +     16.30
 13.[ 57 ] CIEĆWIERZ, Weronika              Indywidualnie        000             35.28  +     18.22
 14.[ 223 ] GIELEC, Julia                   UKS Orientuś         E75  3047       35.42  +     18.36
 15.[ 138 ] ROSŁANIEC, Katarzyna            MKS MOS              D91             44.04  +     26.58
 16.[ 42 ] PIEŚNIAK, Patrycja               HKS Azymut Mochy     P57  3264       52.04  +     34.58
 17.[ 139 ] STACH, Hanna                    MKS MOS              D91  4008       59.22  +     42.16
    [] KRALOVA, Lucle                       TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] ANGETTEROVA, Anna                    TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] MAJCHRZYCKA, Sylwia                  TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] SADOWSKA, Alicja                     TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] HYNKOVA, Natalle                     TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] BITTNEROVA, Michaela                 TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] MALA, Andrea                         TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] ANGETTEROVA, Tereza                  TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] SZEWCZYKOWSKA, Sara                  TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] MAJCHRZYCKA, Agata                   TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] KIKUT, Kornelia                      TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] FLIS, Weronika                       TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] TOMANOVA, Lucle                      TRZ                  TRZ         DNF               
 
Final class results: K14         2.0km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 268 ] GRADEK, Zuzanna                 UKS Traper           Z06  2575       22.50  +      0.00
  2.[ 179 ] ZIELIŃSKA, Oliwia               PUKS Młode Orły      W03  3217       24.05  +      1.15
  3.[ 133 ] BANASIAK, Joanna                MKS MOS              D91  2221       25.38  +      2.48
  4.[ 221 ] DOREŃ, Wiktoria                 UKS Orientuś         E75  3854       27.37  +      4.47
  5.[ 105 ] SADZIKOWSKA, Magdalena          KOS Bno Szczecin     Z01  3453       28.09  +      5.19
  6.[ 247 ] POWICHROWSKA, Ilona             UKS OSiR Góra Kalwar W81  2781       30.06  +      7.16
  7.[ 140 ] SUDOŁ, Hanna                    MKS MOS              D91  3491       30.22  +      7.32
  8.[ 192 ] KOŁODZIEJCZYK, Marta            UKS Azymut Pabianice E71  2649       31.41  +      8.51
  9.[ 293 ] GĄSIENICA-SAMEK, Anna           UNTS                 W87  2395       32.27  +      9.37
 10.[ 171 ] MAJEWSKA, Maja                  PUKS Młode Orły      W03  3218       32.33  +      9.43
 11.[ 303 ] NITSCH, Aleksandra              UNTS                 W87  2409       34.38  +     11.48
 12.[ 280 ] PERFIKOWSKA, Hanna              UMKS Kwidzyn         G03  3363       34.39  +     11.49
 13.[ 239 ] FIJAŁKOWSKA, Klaudia            UKS OSiR Góra Kalwar W81  3397       38.31  +     15.41
 14.[ 218 ] BERLIŃSKA, Paulina              UKS Orientuś         E75  3503       38.37  +     15.47
 15.[ 130 ] HASIURA, Anna                   MKS Metalowiec Łódź  E17  2999       39.53  +     17.03
 16.[ 118 ] RAJCA , Luiza                   KS Kościelec Chrzanó K48  2867       40.01  +     17.11
 17.[ 7 ] DOLIŃSKA, Zuzanna                 BKS Wataha           W11  2748       41.09  +     18.19
 18.[ 270 ] PRZESZŁOWSKA, Hanna             UKS Traper           Z06  3317       41.57  +     19.07
 19.[ 122 ] BORKOWSKA, Monika               KS Spójnia Warszawa  W80  3505       44.23  +     21.33
 20.[ 15 ] DOLIŃSKA, Julia                  BKS Wataha           W11  3158       58.14  +     35.24
    [] KAZAKOVA, Lenka                      TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] SKABRAHOVA, Lucle                    TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] RYSAVA, Klara                        TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] LISOWSKA, Natalia                    TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] SZCZEPAŃSKA, Natalia                 TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] CIĘŻAREK, Wiktoria                   TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] HOŁDOWICZ, Barbara                   TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
 
Final class results: K16         3.3km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 219 ] BLOCK, Amelia                   UKS Orientuś         E75  2132       34.39  +      0.00
  2.[ 224 ] GIELEC, Zuzanna                 UKS Orientuś         E75  3046       38.13  +      3.34
  3.[ 206 ] LEŚNICKA, Agnieszka             UKS Azymut Dębów     R22  2611       38.17  +      3.38
  4.[ 194 ] KREMPIŃSKA, Julia               UKS Azymut Pabianice E71  2651       38.18  +      3.39
  5.[ 291 ] CHABIERA, Lena                  UNTS                 W87  2391       40.11  +      5.32
  6.[ 362 ] WÓJCIK, Natalia                 WKS Wawel            K30  2992       40.27  +      5.48
  7.[ 48 ] SEIDEL, Jagoda                   HKS Azymut Mochy     P57  2384       40.47  +      6.08
  8.[ 355 ] SŁOŃSKA, Zofia                  WKS Wawel            K30  3191       41.17  +      6.38
  9.[ 213 ] POGODA, Kinga                   UKS Kometa           S28  2490       42.12  +      7.33
 10.[ 214 ] POLEWKA, Aleksandra             UKS Kometa           S28  2462       42.19  +      7.40
 11.[ 34 ] KĘDZIERSKA, Nadia                HKS Azymut Mochy     P57  2377       43.16  +      8.37
 12.[ 283 ] PUDLIS, Natalia                 UMKS Kwidzyn         G03  2623       43.39  +      9.00
 13.[ 357 ] TOPÓR, Magdalena                WKS Wawel            K30  2935       43.48  +      9.09
 14.[ 43 ] PIWOWAR, Lidia                   HKS Azymut Mochy     P57  2374       45.00  +     10.21
 15.[ 113 ] DZIERWA, Hanna                  KS Kościelec Chrzanó K48  2057       45.48  +     11.09
 16.[ 299 ] MIANOWSKA, Julia                UNTS                 W87  2096       47.11  +     12.32
 17.[ 212 ] NYGA, Julia                     UKS Kometa           S28  2986       50.36  +     15.57
 18.[ 309 ] STASZAK, Alicja                 UNTS                 W87  2136       53.35  +     18.56
 19.[ 116 ] OHLASZENY, Zuzanna              KS Kościelec Chrzanó K48  2059       55.45  +     21.06
 20.[ 170 ] KUBICKA, Sonia                  PUKS Młode Orły      W03  1928       58.24  +     23.45
 
Final class results: K18         3.2km    0m 19k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 340 ] BIEDERMAN, Adrianna             WKS Wawel            K30  1509       33.18  +      0.00
  2.[ 203 ] MORAWSKA, Zuzanna               UKS Azymut 45        G17  1627       34.52  +      1.34
  3.[ 167 ] FILIPCZAK, Natalia              PUKS Młode Orły      W03  1927       38.32  +      5.14
  4.[ 257 ] DAWIDOWSKA, Natalia             UKS Siódemka Rumia   G14  2202       40.02  +      6.44
  5.[ 248 ] ROSOCHACKA, Karolina            UKS OSiR Góra Kalwar W81  2205       42.14  +      8.56
  6.[ 349 ] LISTEK, Marta                   WKS Wawel            K30  1530       44.20  +     11.02
  7.[ 87 ] NOVÁKOVÁ, Markéta                KOB Ústí nad Orlicí  Y18             45.45  +     12.27
  8.[ 254 ] BIELECKA, Aleksandra            UKS Siódemka Rumia   G14  2163       49.15  +     15.57
  9.[ 344 ] GARBACIK, Maja                  WKS Wawel            K30  1585       50.03  +     16.45
 10.[ 374 ] URBANIAK, Alicja                Indywidualnie        000             67.01  +     33.43
    [ 294 ] GŁOWACZ, Julia                  UNTS                 W87  2754   DNF               
 
Final class results: K20         3.6km    0m 22k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 176 ] WAŃCZYK, Zuzanna                PUKS Młode Orły      W03  1664       39.49  +      0.00
  2.[ 166 ] DOMINIAK, Dagmara               PUKS Młode Orły      W03  932        40.46  +      0.57
  3.[] MĄDRA, Paulina                       WKS Śląsk            D95             42.20  +      2.31
  4.[ 174 ] SZMULKOWSKA, Magdalena          PUKS Młode Orły      W03  38         51.04  +     11.15
  5.[ 25 ] DZIK, Justyna                    Górzanka Nawojowa Gó K01  2065       53.29  +     13.40
  6.[ 255 ] BIELECKA, Alicja                UKS Siódemka Rumia   G14  2102       53.59  +     14.10
  7.[ 207 ] SEKRETA, Anna                   UKS Azymut Dębów     R22  1548       61.30  +     21.41
  8.[ 190 ] JAŚKIEWICZ, Magdalena           UKS Azymut Pabianice E71  1783       66.20  +     26.31
 
Final class results: K21         3.8km    0m 21k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 202 ] MORAWSKA, Maja                  UKS Azymut 45        G17  1376       33.10  +      0.00
  2.[ 258 ] KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta       UKS Siódemka Rumia   G14  1990       37.25  +      4.15
  3.[ 225 ] GWÓŹDŹ, Ewa                     UKS Orientuś         E75  384        37.32  +      4.22
  4.[ 145 ] BORYCHOWSKA, Marlena            MKS Paulinum         D93  167        38.02  +      4.52
  5.[ 235 ] STANKIEWICZ, Agata              UKS Orientuś         E75  376        39.14  +      6.04
  6.[ 243 ] MACHOWSKA, Weronika             UKS OSiR Góra Kalwar W81             40.07  +      6.57
  7.[ 153 ] KALINICHENKO, Ganna             Nash Klub, UKR       Y14             40.33  +      7.23
  8.[ 322 ] ŻEBROWSKA , Barbara             UNTS                 W87  1481       40.45  +      7.35
  9.[ 343 ] GALLA, Zofia                    WKS Wawel            K30  1539       40.57  +      7.47
 10.[ 339 ] BĄCZEK-MOTAŁA, Barbara          WKS Wawel            K30  810        42.40  +      9.30
 11.[ 28 ] DURZYŃSKA, Katarzyna             HKS Azymut Mochy     P57  3584       42.46  +      9.36
 12.[ 297 ] KUBICKA, Zuzanna                UNTS                 W87  37         44.17  +     11.07
 13.[] SRAMKOVA, Michaela                   Indywidualnie        000             45.25  +     12.15
 14.[ 222 ] EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja       UKS Orientuś         E75  363        46.30  +     13.20
 15.[ 330 ] GORCZYCA, Maria                 WKS Grunwald         P69  2971       47.03  +     13.53
 16.[ 269 ] MAZAN, Aleksandra               UKS Traper           Z06  328        51.15  +     18.05
 17.[ 401 ] FORTUNIAK, Weronika             UKS Orientuś         E75             52.35  +     19.25
 18.[ 35 ] ŁAKOMA, Monika                   HKS Azymut Mochy     P57  4044       55.25  +     22.15
 19.[ 312 ] SZLENDAK, Joanna                UNTS                 W87             55.33  +     22.23
 20.[ 157 ] YMSÉN, Melinda                  OK Pan-Kristianstad  Y11             62.05  +     28.55
 21.[ 209 ] JAHNZ, Karolina                 UKS Dębołęka         X08             62.54  +     29.44
 22.[ 2 ] KAHS, Natalia                     7 BOW Słupsk         X01             75.19  +     42.09
 23.[ 96 ] BRZUCHALSKA, Patrycja            KOS Bno Szczecin     Z01  3957       89.57  +     56.47
    [ 65 ] KOZIOŁEK, Julia                  Indywidualnie        000  722    DNF               
 
Final class results: K35         3.4km    0m 20k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 30 ] GOLINOWSKA, Elżbieta             HKS Azymut Mochy     P57             57.39  +      0.00
  2.[ 1 ] GNIADEK, Monika                   7 BOW Słupsk         X01             65.53  +      8.14
    [ 63 ] JABŁOŃSKA, Anna                  Indywidualnie        000         DNF               
    [ 77 ] ROSŁANIEC, Anna                  Indywidualnie        000         DNF               
 
Final class results: K40         3.0km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 40 ] PATEREK, Honorata                HKS Azymut Mochy     P57  193        35.45  +      0.00
  2.[] KOZŁOWSKA, Ewa                       WKS Śląsk            D95             38.51  +      3.06
  3.[ 259 ] NOWICKA-BIELECKA, Kornelia      UKS Siódemka Rumia   G14  2729       48.12  +     12.27
  4.[ 193 ] KONC, Katarzyna                 UKS Azymut Pabianice E71  2953       50.32  +     14.47
  5.[ 354 ] SŁOŃSKA, Bogusława              WKS Wawel            K30  3655       62.37  +     26.52
  6.[ 304 ] NITSCH, Joanna                  UNTS                 W87  2407       64.39  +     28.54
  7.[ 155 ] JANICZEK, Krystyna              NetRider             Y13             71.27  +     35.42
  8.[ 265 ] GRADEK, Beata                   UKS Traper           Z06  3885       77.22  +     41.37
    [ 93 ] BACZULIS, Magdalena              KOS Bno Szczecin     Z01  3744   DNF               
    [ 110 ] SPILISZEWSKA, Róża              KS Artemis           D92  2146   DNF               
 
Final class results: K45         2.7km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 315 ] WOŁEK, Ewa                      UNTS                 W87  1208       30.40  +      0.00
  2.[ 295 ] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna       UNTS                 W87  91         32.20  +      1.40
  3.[ 359 ] TOPÓR, Monika                   WKS Wawel            K30  3372       39.48  +      9.08
  4.[ 39 ] NOWAK, Barbara                   HKS Azymut Mochy     P57  1222       41.47  +     11.07
  5.[ 319 ] WOŁOWCZYK, Mariola              UNTS                 W87  112        43.19  +     12.39
  6.[ 215 ] POLEWKA, Beata                  UKS Kometa           S28  2460       46.27  +     15.47
  7.[ 310 ] STASZAK, Anna                   UNTS                 W87  2418       55.08  +     24.28
  8.[ 67 ] KURZYP, Anna                     Indywidualnie        000             59.47  +     29.07
 
Final class results: K50         2.7km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 331 ] HORNIK, Alicja                  WKS Grunwald         P69  1296       32.02  +      0.00
  2.[ 306 ] PARFIANOWICZ, Joanna            UNTS                 W87  100        34.09  +      2.07
  3.[ 326 ] TÓTH, Agnes                     Weiler Family        Y03             35.44  +      3.42
    [] EUNICE, Carter                       Mid Wales OC         Y31         DNF               
 
Final class results: K55         2.3km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 261 ] CZERKAWSKA, Urszula             UKS Sparta Czyżowice S03  1495       39.09  +      0.00
    [ 189 ] ZENCHENKO, Tamara               Ukraina              Y06         DNF               
 
Final class results: K60+        2.2km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 9 ] GALICZ, Krystyna                  BKS Wataha           W11  3142      111.16  +      0.00
 
Final class results: M10         0.9km    0m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 112 ] CHODLEWSKI, Antoni              KS Kościelec Chrzanó K48  3602        8.36  +      0.00
  2.[ 267 ] GRADEK, Mateusz                 UKS Traper           Z06  3542       10.22  +      1.46
  3.[ 195 ] KREMPIŃSKI, Franciszek          UKS Azymut Pabianice E71  3559       10.35  +      1.59
  4.[ 115 ] LUDWIN, Jakub                   KS Kościelec Chrzanó K48  3610       12.39  +      4.03
  4.[ 232 ] RZEŃCA, Tomasz                  UKS Orientuś         E75  3712       12.39  +      4.03
  6.[ 272 ] DROŃ, Wiktor                    UMKS Kwidzyn         G03  3764       15.47  +      7.11
  7.[ 135 ] KOCIUBA, Wiktor                 MKS MOS              D91  4002       16.58  +      8.22
  8.[ 281 ] PERFIKOWSKI, Paweł              UMKS Kwidzyn         G03  3568       18.57  +     10.21
    [ 380 ] ZIELIŃSKI, Michał               PUKS Młode Orły      W03         MISPUNCH          
    [] KOWALSKI, Antoni                     WKS Śląsk            D95         MISPUNCH          
 
Final class results: M12         1.7km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 289 ] ANTONOWICZ, Jan                 UNTS                 W87  2385       16.26  +      0.00
  2.[ 363 ] WÓJCIK, Paweł                   WKS Wawel            K30  2991       17.22  +      0.56
  3.[ 27 ] CUPRYŚ, Amadeusz                 HKS Azymut Mochy     P57  2897       20.24  +      3.58
  4.[ 227 ] LISIAK, Adam                    UKS Orientuś         E75  3049       21.07  +      4.41
  5.[ 246 ] PODWORSKI, Kacper               UKS OSiR Góra Kalwar W81  2780       25.31  +      9.05
  6.[ 292 ] GĄSIENICA-SAMEK, Adam           UNTS                 W87  2573       25.34  +      9.08
  7.[ 10 ] MACIEJEWSKI, Bartłomiej          BKS Wataha           W11  3943       26.44  +     10.18
  8.[ 58 ] GAFFKE, Bruno                    Indywidualnie        000             27.08  +     10.42
  9.[ 136 ] KURZYP, Michał                  MKS MOS              D91  3271       28.50  +     12.24
 10.[ 364 ] ŻESŁAWSKI, Jakub                WKS Wawel            K30  3201       29.06  +     12.40
 11.[ 245 ] MAJOWSKI, Jan                   UKS OSiR Góra Kalwar W81  3502       29.57  +     13.31
 12.[ 237 ] DĄBROWSKI, Karol                UKS OSiR Góra Kalwar W81  3907       34.18  +     17.52
 13.[ 123 ] JANOWSKI, Filip                 KS Spójnia Warszawa  W80  3506       36.14  +     19.48
 14.[ 249 ] WASILEWSKI, Mikołaj             UKS OSiR Góra Kalwar W81  2779       37.18  +     20.52
 15.[ 199 ] SZTRANEK, Maciej                UKS Azymut Pabianice E71  3562       40.25  +     23.59
 16.[ 148 ] GERUS, Gracjan                  MKS Paulinum         D93  3867       41.31  +     25.05
 17.[ 242 ] ŁĄCKI, Jakub                    UKS OSiR Góra Kalwar W81  3296       43.32  +     27.06
 18.[ 14 ] STOPCZYŃSKI, Bartosz             BKS Wataha           W11  4093       50.17  +     33.51
 19.[ 44 ] WŁODARCZYK, Łukasz               HKS Azymut Mochy     P57  3265       51.03  +     34.37
 20.[ 36 ] MICHALCZAK, Paweł                HKS Azymut Mochy     P57  3260       58.46  +     42.20
 21.[] JASIAK, Mateusz                      TRZ                  TRZ             75.21  +     58.55
 22.[] WERBA, Miłosz                        TRZ                  TRZ             77.25  +     60.59
 23.[] KOZIOŁ, Jan                          TRZ                  TRZ             87.52  +     71.26
 24.[] BRUSIŁO, Patryk                      TRZ                  TRZ             99.30  +     83.04
 25.[] ILNICKI, Hubert                      TRZ                  TRZ            115.39  +     99.13
    [ 102 ] PAWŁOWSKI, Leon                 KOS Bno Szczecin     Z01  3451   MISPUNCH          
    [] LWOWSKI, Wojciech                    TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] JANCA, Samuel                        TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] JANCA, Daniel                        TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] KRAJCO, Kvido                        TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] ZAHAJKIEWICZ, Dawid                  TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] WERBA, Dawid                         TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
 
Final class results: M14         2.0km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 100 ] KULA, Mateusz                   KOS Bno Szczecin     Z01  3666       17.42  +      0.00
  2.[ 233 ] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy             UKS Orientuś         E75  2837       19.01  +      1.19
  3.[ 285 ] SOLIWODA, Mateusz               UMKS Kwidzyn         G03  2880       19.49  +      2.07
  4.[ 41 ] PATEREK, Mikołaj                 HKS Azymut Mochy     P57  2376       21.53  +      4.11
  5.[ 143 ] TOBOREK, Jakub                  MKS MOS              D91  2141       22.29  +      4.47
  6.[ 228 ] NOWAK, Michał                   UKS Orientuś         E75  3929       23.19  +      5.37
  7.[ 321 ] WÓJTOWICZ, Krzysztof            UNTS                 W87  3174       25.57  +      8.15
  8.[ 279 ] MULLER, Wiktor                  UMKS Kwidzyn         G03  2578       26.42  +      9.00
  9.[ 316 ] WOŁEK, Stanisław                UNTS                 W87  3557       28.19  +     10.37
 10.[ 256 ] BIELECKI, Michał                UKS Siódemka Rumia   G14  2855       31.23  +     13.41
 11.[ 147 ] JOŃCZY, Jakub                   MKS Paulinum         D93  3104       35.15  +     17.33
 12.[] CYCH, Maksymilian                    WKS Śląsk            D95             36.23  +     18.41
 13.[ 151 ] SOBIŃSKI, Adrian                MKS Paulinum         D93  3868       42.24  +     24.42
 14.[ 134 ] KĘDZIERSKI, Nataniel            MKS MOS              D91  4001       46.16  +     28.34
 15.[ 313 ] WIERZBICKI, Witold              UNTS                 W87  2677       54.56  +     37.14
 16.[ 137 ] PLEZIA, Mikołaj                 MKS MOS              D91  3279       55.59  +     38.17
    [ 263 ] FIEDOROWICZ, Hieronim           UKS Traper           Z06         MISPUNCH          
    [] ZDENKA, Janku                        TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] SEDLACEK, Patrik                     TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] ANGETTER, Michal                     TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] CHRZAN, Dawid                        TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] ZIELIŃSKI, Mikołaj                   TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] RADZIKOWSKI, Adrian                  TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] SADOWSKI, Dominik                    TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [] MAJCHRZYCKI, Filip                   TRZ                  TRZ         MISPUNCH          
    [ 131 ] BALA, Tymoteusz                 MKS MOS              D91  2958   DNF               
    [ 365 ] ŻESŁAWSKI, Mateusz              WKS Wawel            K30  3200   DNF               
    [] SMYK, Jakub                          TRZ                  TRZ         DNF               
 
Final class results: M16         3.6km    0m 20k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 50 ] JÓNÁS, Ferenc                    Hungary              Y20             26.07  +      0.00
  2.[ 103 ] PETERSBURSKI, Krystian          KOS Bno Szczecin     Z01  3452       34.18  +      8.11
  3.[ 60 ] HYLA, Damian                     Indywidualnie        000  3332       36.48  +     10.41
  4.[ 92 ] VINTHER OSTERMARK JENSEN, Gustav Kolding Orienterings Y21             43.21  +     17.14
  5.[ 305 ] OLSZEWSKI, Bartłomiej           UNTS                 W87  2572       46.29  +     20.22
  6.[ 46 ] SEIDEL, Nikodem                  HKS Azymut Mochy     P57  2173       47.20  +     21.13
  7.[ 198 ] SZTRANEK, Jan                   UKS Azymut Pabianice E71  2653       51.20  +     25.13
  8.[ 273 ] GĄSIOR, Rafał                   UMKS Kwidzyn         G03  3361       51.28  +     25.21
  9.[ 98 ] KONDYS, Jakub                    KOS Bno Szczecin     Z01  3663       54.13  +     28.06
 10.[ 32 ] GROBELNY, Alex                   HKS Azymut Mochy     P57  2566       54.19  +     28.12
 11.[ 97 ] GRZEGORCZYK, Mateusz             KOS Bno Szczecin     Z01  3447       54.27  +     28.20
 12.[ 95 ] BIERNAT, Michał                  KOS Bno Szczecin     Z01  3442       56.53  +     30.46
 13.[ 301 ] MICHALAK, Kacper                UNTS                 W87  2980       57.33  +     31.26
 14.[ 12 ] NOWAKOWSKI, Maciej               BKS Wataha           W11  3150       64.03  +     37.56
    [ 308 ] PIERZCHAŁA, Michał              UNTS                 W87  2411   MISPUNCH          
    [ 94 ] BACZULIS, Miłosz                 KOS Bno Szczecin     Z01  3441   MISPUNCH          
    [ 231 ] RZEŃCA, Piotr                   UKS Orientuś         E75  2129   MISPUNCH          
 
Final class results: M18         3.4km    0m 19k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 348 ] KUCA, Kacper                    WKS Wawel            K30  2032       24.54  +      0.00
  2.[ 197 ] PŁÓCIENNIK, Konrad              UKS Azymut Pabianice E71  1785       28.51  +      3.57
  3.[ 346 ] KIJAK, Jakub                    WKS Wawel            K30  2994       32.16  +      7.22
  4.[ 211 ] BYRCZEK, Jan                    UKS Kometa           S28  2726       32.34  +      7.40
  5.[ 191 ] KALISIAK, Dawid                 UKS Azymut Pabianice E71  2027       33.08  +      8.14
  6.[ 284 ] RENIECKI, Franciszek            UMKS Kwidzyn         G03  3566       37.00  +     12.06
  7.[ 240 ] GŁADECKI, Dawid                 UKS OSiR Góra Kalwar W81  3729       39.32  +     14.38
  8.[ 165 ] CHOROŚ, Tomasz                  PUKS Młode Orły      W03  2365       41.07  +     16.13
    [ 347 ] KRZYSZTYŃSKI, Michał            WKS Wawel            K30  2619   DNF               
 
Final class results: M20         3.6km    0m 24k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[] KRYWDA, Tomasz                                                            25.23  +      0.00
  2.[ 325 ] PORGÁNYI, Márk                  Weiler Family        Y03             31.24  +      6.01
  3.[ 372 ] URBANIAK, Jerzy                 UNTS                 W87             37.21  +     11.58
  4.[ 88 ] PAUKERT, Lukáš                   KOB Ústí nad Orlicí  Y18             37.42  +     12.19
  5.[ 395 ] ŁONIEWSKI, Grzegorz             KU AZS WAT Warszawa  W89             44.16  +     18.53
    [ 302 ] MOSSAKOWSKI, Wojciech           UNTS                 W87  1115   MISPUNCH          
    [ 320 ] WOŁOWCZYK, Michał               UNTS                 W87  489    DNF               
    [ 329 ] DRUCIAREK, Mikołaj              WKS Grunwald         P69  2921   DNF               
 
Final class results: M21         3.9km    0m 24k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 333 ] OLEJNIK, Michał                 WKS Grunwald         P69  340        24.19  +      0.00
  2.[ 204 ] PIOTROWSKI, Radosław            UKS Azymut 45        G17  1625       26.43  +      2.24
  3.[ 205 ] WENSŁAW, Mateusz                UKS Azymut 45        G17  153        27.57  +      3.38
  4.[ 175 ] SZMULKOWSKI, Adam               PUKS Młode Orły      W03  17         27.58  +      3.39
  5.[ 230 ] RZEŃCA, Krzysztof               UKS Orientuś         E75  1725       29.01  +      4.42
  6.[ 341 ] BIEDERMAN , Marcin              WKS Wawel            K30  1508       29.12  +      4.53
  7.[ 154 ] LASKARZHEVSKY, Vladyslav        Nash Klub, UKR       Y14             29.15  +      4.56
  8.[ 317 ] WOŁOWCZYK, Krzysztof            UNTS                 W87  488        29.51  +      5.32
  9.[ 158 ] VON ARX, Philipp                OL Regio Olten       Y10             31.01  +      6.42
 10.[ 345 ] GARBACIK, Michał                WKS Wawel            K30  1584       31.08  +      6.49
 11.[] BADAN, Yurii                                                              31.42  +      7.23
 12.[ 8 ] GALICZ, Karol                     BKS Wataha           W11  1853       31.46  +      7.27
 13.[ 150 ] KALATA, Michał                  MKS Paulinum         D93  853        33.21  +      9.02
 14.[ 338 ] BARAN, Jan                      WKS Wawel            K30  1558       33.44  +      9.25
 15.[ 334 ] BERNACIAK, Aleksander           WKS Śląsk            D95  1402       36.01  +     11.42
 16.[ 337 ] MAZAN, Bartłomiej               WKS Śląsk            D95  1319       36.54  +     12.35
 17.[ 208 ] GUZAL, Kamil                    UKS Dębołęka         X08             38.49  +     14.30
 18.[ 173 ] PRASAŁ, Jakub                   PUKS Młode Orły      W03  31         41.01  +     16.42
 19.[ 24 ] SKOCELAS, Grzegorz               GKS  Luzino          G27  3285       42.37  +     18.18
 20.[ 4 ] ZAGULAK, Damian                   7 BOW Słupsk         X01             42.48  +     18.29
 21.[ 3 ] NAGÓREK, Kamil                    7 BOW Słupsk         X01             48.10  +     23.51
 22.[ 181 ] JASKUŁA, Kornel                 Stowarzyszenie Team  W08  2685       48.53  +     24.34
 23.[ 108 ] LISOWSKI, Przemysław            KS Artemis           D92  2183       54.13  +     29.54
 24.[ 220 ] CHMIELECKI, Piotr               UKS Orientuś         E75  04-2       54.55  +     30.36
 25.[ 335 ] BERNAŚ, Tomasz                  WKS Śląsk            D95  3883       64.53  +     40.34
    [] MITCHELL, Ben                        SBOC                 Y32         DNF               
 
Final class results: M35         3.3km    0m 20k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 47 ] WALICKI, Rafał                   HKS Azymut Mochy     P57  3438       33.37  +      0.00
  2.[ 186 ] SANCHEZ, Juan Francisco         Totana-O             Y08             34.20  +      0.43
  3.[ 86 ] KOBLÍŽEK , Kamil                 KOB Ústí nad Orlicí  Y18             36.15  +      2.38
  4.[ 6 ] YAKAULEU, Andrei                  Baklan               Y15             37.45  +      4.08
  5.[ 369 ] ZALEWSKI, Dominik               zielonkacup.com      X05  3705       39.24  +      5.47
  6.[ 276 ] JĘDRAS, Przemysław              UMKS Kwidzyn         G03  3694       44.55  +     11.18
  7.[ 126 ] PATEJKO, Przemysław             KS Spójnia Warszawa  W80  530        49.34  +     15.57
    [ 55 ] CIEĆWIERZ, Sławomir              Indywidualnie        000         DNF               
    [ 75 ] PIOTR, Bąk                       Indywidualnie        000         DNF               
    [ 200 ] TKACZUK, Tomasz                 UKS Azymut Pabianice E71  3253   DNF               
 nC [] CYCH, Piotr                          WKS Śląsk            D95        nC   34.20  +      0.43
 
Final class results: M40         3.1km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 51 ] HOLM, Per                        IFK Mora OK          Y19             26.36  +      0.00
  2.[ 300 ] MIANOWSKI, Rafał                UNTS                 W87  2068       37.15  +     10.39
  3.[ 217 ] POLEWKA, Tomasz                 UKS Kometa           S28  301        37.31  +     10.55
  4.[] CYCH, Piotr                          WKS Śląsk            D95             38.38  +     12.02
  5.[ 37 ] MOL, Krzysztof                   HKS Azymut Mochy     P57  2866       39.00  +     12.24
  6.[ 210 ] KRZYMINIEWSKI, Sławomir         UKS Dębołęka         X08             39.29  +     12.53
  7.[ 264 ] FIEDOROWICZ, Szczepan           UKS Traper           Z06             39.40  +     13.04
  8.[ 360 ] WIŚNIEWSKI, Paweł               WKS Wawel            K30  2932       42.35  +     15.59
  9.[ 229 ] NOWAK, Paweł                    UKS Orientuś         E75  3930       45.01  +     18.25
 10.[ 163 ] KALSZTEIN, Karol                PKO Harpagan Gdańsk  G11  985        46.25  +     19.49
 11.[ 358 ] TOPÓR, Marek                    WKS Wawel            K30  3371       51.38  +     25.02
 12.[ 16 ] SOKOLOWSKI JUNIOR, Liro Dionisio COC                  Y05             54.20  +     27.44
 12.[ 361 ] WÓJCIK, Grzegorz                WKS Wawel            K30  3195       54.20  +     27.44
 14.[ 253 ] BIELECKI, Tadeusz               UKS Siódemka Rumia   G14             59.34  +     32.58
 15.[ 180 ] ZIELIŃSKI, Artur                PUKS Młode Orły      W03  3344       59.45  +     33.09
 16.[ 282 ] PERFIKOWSKI, Piotr              UMKS Kwidzyn         G03             62.55  +     36.19
 17.[ 287 ] WEJTKO, Michał                  UMKS Kwidzyn         G03  3916       67.35  +     40.59
 18.[ 11 ] MACIEJEWSKI, Mikołaj             BKS Wataha           W11  3944       83.00  +     56.24
    [ 172 ] MAJEWSKI, Marek                 PUKS Młode Orły      W03  3343   MISPUNCH          
    [ 13 ] NOWAKOWSKI, Sławomir             BKS Wataha           W11  3710   DNF               
    [ 111 ] SPILISZEWSKI, Piotr             KS Artemis           D92  2145   DNF               
    [ 196 ] KREMPIŃSKI, Piotr               UKS Azymut Pabianice E71  2652   DNF               
 
Final class results: M45         2.8km    0m 19k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 156 ] SONNICHSEN, Kell                OK Pan Aarhus        Y12             31.48  +      0.00
  2.[ 288 ] BARTCZAK, Jarosław              UMKS ORKAN           N61  743        32.49  +      1.01
  3.[ 356 ] SŁOŃSKI, Marek                  WKS Wawel            K30  3192       36.04  +      4.16
  4.[ 142 ] SZCZYGIEŁ, Marcin               MKS MOS              D91  2913       36.25  +      4.37
  5.[ 311 ] STASZAK, Artur                  UNTS                 W87  2013       37.04  +      5.16
  6.[ 234 ] SŁOMCZYŃSKI, Robert             UKS Orientuś         E75  3001       37.44  +      5.56
  7.[ 26 ] DZIK, Mirosław                   Górzanka Nawojowa Gó K01  1195       37.56  +      6.08
  8.[ 106 ] SADZIKOWSKI, Andrzej            KOS Bno Szczecin     Z01  3672       38.53  +      7.05
  9.[ 278 ] MULLER, Tomasz                  UMKS Kwidzyn         G03  2577       40.23  +      8.35
 10.[ 23 ] KOZIOŁ, Wiesław                  GKS  Luzino          G27  3721       42.57  +     11.09
 11.[ 22 ] BORYCHOWSKI, Mariusz             GKS  Luzino          G27  3284       43.52  +     12.04
 12.[ 169 ] KRUPIŃSKI, Andrzej              PUKS Młode Orły      W03  1175       44.07  +     12.19
 13.[ 18 ] WOJTCZAK, Krzysztof              CSWIiCh Wrocław      X02             61.38  +     29.50
    [ 90 ] OSTERMARK JENSEN, Kent           Kolding Orienterings Y21         MISPUNCH          
    [ 109 ] RYCERSKI, Bogdan                KS Artemis           D92  1302   DNF               
    [ 266 ] GRADEK, Jarosław                UKS Traper           Z06  3886   DNF               
    [ 304 ] NITSCH, Tomasz                  UNTS                 W87  1093   DNF               
 
Final class results: M50         2.6km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 187 ] DIRK, Goossens                  Trol                 Y07             26.07  +      0.00
  2.[ 350 ] NIESSNER, Piotr                 WKS Wawel            K30  2725       32.43  +      6.36
  3.[ 318 ] WOŁOWCZYK, Marek                UNTS                 W87  113        33.48  +      7.41
  4.[ 314 ] WOŁEK, Andrzej                  UNTS                 W87  3555       36.08  +     10.01
  5.[ 104 ] PŁYTNIK, Stanisław              KOS Bno Szczecin     Z01  3670       36.47  +     10.40
  6.[ 373 ] URBANIAK, Krzysztof             PZOS                 A01             39.09  +     13.02
  7.[ 178 ] WIEJACKI, Janusz                PUKS Młode Orły      W03  2422       44.28  +     18.21
  8.[ 124 ] JANOWSKI, Piotr                 KS Spójnia Warszawa  W80  1527       52.26  +     26.19
  9.[ 366 ] ŻESŁAWSKI, Wojciech             WKS Wawel            K30  3660       58.00  +     31.53
 
Final class results: M55         2.7km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 327 ] WEILER, Zsolt                   Weiler Family        Y03             31.37  +      0.00
  2.[ 244 ] MACHOWSKI, Władysław            UKS OSiR Góra Kalwar W81  482        37.29  +      5.52
  3.[ 29 ] GALLA, Andrzej                   HKS Azymut Mochy     P57             49.27  +     17.50
  4.[ 52 ] THOMÉE, Anders                   IFK Mora OK          Y19             49.43  +     18.06
  5.[ 262 ] CZERKAWSKI, Wacław              UKS Sparta Czyżowice S03  1496       51.15  +     19.38
  6.[ 129 ] ZEZYNSKI, Enrique               Lev Hasharon - Menas Y16            101.15  +     69.38
  7.[ 226 ] LEWANDOWSKI, Krzysztof          UKS Orientuś         E75  367       101.33  +     69.56
    [ 114 ] KRYJOMSKI, Jerzy                KS Kościelec Chrzanó K48  963    MISPUNCH          
 
Final class results: M60         2.4km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 201 ] CHUŁEK, Aleksander              UKS Azymut 45        G17  547        28.13  +      0.00
  2.[ 307 ] PARFIANOWICZ, Ludomir           UNTS                 W87  101        33.22  +      5.09
  3.[ 332 ] HORNIK, Zbigniew                WKS Grunwald         P69  1554       39.02  +     10.49
  4.[ 182 ] JASKUŁA, Wacław                 Stowarzyszenie Team  W08  3805       50.33  +     22.20
 
Final class results: M65         2.4km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 127 ] PATEJKO, Tadeusz                KS Spójnia Warszawa  W80  521        42.55  +      0.00
  2.[ 144 ] BOGULAK, Adam                   MKS Paulinum         D93  1299       48.56  +      6.01
    [ 328 ] BARTKOWIAK, Edward              WKS Grunwald         P69  925    MISPUNCH          
 
Final class results: M70+        2.2km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 177 ] WASILEWSKI, Stanisław           PUKS Młode Orły      W03  1168       28.42  +      0.00
  2.[ 323 ] ELLIS, Brian                    Vancouver            Y04             39.52  +     11.10
  3.[ 168 ] KMIECIŃSKI, Józef               PUKS Młode Orły      W03  69         41.01  +     12.19
  4.[ 74 ] PIETKIEWICZ, Waldemar            Indywidualnie        000  1084       45.02  +     16.20
  5.[ 336 ] DURA, Kazimierz                 WKS Śląsk            D95  720        50.52  +     22.10
 
Final class results: OPEN A      3.9km    0m 22k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[] KOSTRZEWSKA, Justyna                 WKS Śląsk            D95             41.02  +      0.00
  2.[ 162 ] STEFANIAK, Marcin               Orientop Wrocław     X07             51.02  +     10.00
  3.[ 80 ] SZARLIK, Przemysław              Indywidualnie        000             56.53  +     15.51
  4.[ 402 ] KRALOVA, Zdenka                 SK Severka Sumperk   Y30             59.13  +     18.11
  5.[ 72 ] MAZUREK, Piotr                   Indywidualnie        000             62.09  +     21.07
  6.[ 73 ] PAPAŁA, Karol                    Indywidualnie        000             62.43  +     21.41
  7.[ 89 ] PRUKOP, Wojciech                 Koelner              Y17             71.03  +     30.01
  8.[ 251 ] MACHOWSKA, Magdalena            UKS OSiR Góra Kalwar W81             81.59  +     40.57
  9.[ 250 ] KRUPA, Łukasz                   UKS OSiR Góra Kalwar W81             86.26  +     45.24
 10.[] WERONIKA, Biała                      Indywidualnie        000             91.46  +     50.44
 11.[ 5 ] GRABARCZYK, Tadeusz               KS Artemis           D92             99.46  +     58.44
    [ 164 ] BĄKOWSKA, Dominika              PKO Harpagan Gdańsk  G11         MISPUNCH          
    [ 17 ] KULEC, Anna                      CSWIiCh Wrocław      X02         DISQ              
    [ 18 ] WOJTCZAK, Krzysztof              CSWIiCh Wrocław      X02         DISQ              
    [ 19 ] BĄK, Piotr                       DENTAL CORNER        Y02         DISQ              
    [ 21 ] SUWARA, Mateusz                  GIM 19 WROC          X04         DISQ              
    [ 59 ] GONCZAREK , Adam                 Indywidualnie        000         DISQ              
    [ 78 ] SKUZA, Rafał                     Indywidualnie        000         DISQ              
    [ 159 ] KACZMAREK , Anna                Orienteering Leszno  X06         DISQ              
    [ 161 ] MIAŚKIEWICZ, Krzysztof          Orientop Wrocław     X07         DISQ              
 
Final class results: OPEN B      2.5km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[] ZIĘBA, Emilka                        Indywidualnie        000             29.02  +      0.00
  2.[ 120 ] PATEJKO, Patrycja               KS Spójnia Warszawa  W80             31.59  +      2.57
  3.[ 66 ] KRUK, Aneta                      Indywidualnie        000             45.34  +     16.32
  4.[ 76 ] PUCHACZ, Robert                  Indywidualnie        000             50.23  +     21.21
  5.[] HOLMS, Bengt                         Indywidualnie        000             52.58  +     23.56
  6.[ 368 ] ZALEWSKA, Monika                zielonkacup.com      X05             61.56  +     32.54
  7.[ 53 ] BANAŚ, Michał                    Indywidualnie        000             62.33  +     33.31
  8.[ 185 ] RUIZ , Mari Carmen              Totana-O             Y08             71.52  +     42.50
  9.[ 275 ] JĘDRAS, Patrycja                UMKS Kwidzyn         G03             86.57  +     57.55
    [] HOLIK, Lucjan                        Indywidualnie        000         MISPUNCH          
    [ 70 ] ŁOBACZEWSKI, Dawid               Indywidualnie        000         DISQ              
    [ 183 ] GRYSZAN, Piotr                  Torba borba          Y09         DISQ              
 
Final class results: OPEN C      1.6km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 371 ] LAMPARSKA, Iwona                WKS Wawel            K30             47.50  +      0.00
    [ 160 ] DŻUMAGA, Sara                   Orienteering Leszno  X06         DISQ              
    [ 381 ] KELCHTERMANS, Peter             Indywidualnie        000         DISQ              
 
Final class results: RODZINNA    1.2km    0m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[ 274 ] JĘDRAS, Jakub                   UMKS Kwidzyn         G03         0mp 15.49         
  2.[ 394 ] MOTAŁA, Piotr, POTOCZNY Kamil, JIndywidualnie        000         0mp 17.37         
  3.[ 260 ] KLIMCZAK, Olimpia               UKS Siódemka Rumia   G14         0mp 19.23         
  4.[] WĄSIERSKA, Lena                      Indywidualnie        000         0mp 25.19         
  5.[] BORYCHOWSKA, Antonina                Indywidualnie        000         0mp 25.47         
  6.[ 61 ] HYLA, Natalia                    Indywidualnie        000         0mp 30.07         
  7.[ 81 ] CIEĆWIERZ, Małgorz               UKS INVEST-ORIENT Gd X00         2mp 48.10         
  7.[ 82 ] MARKOWSKA, Ela                   UKS INVEST-ORIENT Gd X00         2mp 48.10         
    [] SZELBRATOWSKI, Nikodem                                                DNF               
    [ 121 ] PATEJKO, Zuzanna                KS Spójnia Warszawa  W80         DISQ              
    [ 296 ] KAZIMIERCZAK, Feliks            UNTS                 W87         DISQ              
    [ 367 ] ZALEWSKA, Gabriela              zielonkacup.com      X05         DISQ              
    [ 400 ] TIGERSI,                        Indywidualnie        000         DISQ              
    [ 398 ] KOCHMAŃSKA, Antonina            Indywidualnie        000         DISQ              
    [ 376 ] HOŁDYŃSKA, Kinga                SP Dobroszyce        SPD         DISQ              
    [ 377 ] HOŁÓWKA, Bartosz                SP Dobroszyce        SPD         DISQ              
    [ 379 ] NAJMRODZKI, Gabriel             SP Dobroszyce        SPD         DISQ              
    [ ] KASINA, Jan                         Indywidualnie        000         DISQ              
    [] WEJTKO, Paula                                                         DISQ