Lista startowa wg kategorii                                     2017-06-24 08:08:53
                     World Master Series - Mistrzostwa Polski
===Podkarpacki OZOS==================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: M12         5.7km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 JANOWSKI Filip           Ks Spójnia Warszaw   KSS       8080305  32.00         
  2 DAMMFELD Adam            UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2037510  33.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M14         6.8km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 KOŁODZIEJCZYK Łukasz     UKS Kometa Gliwice   KOG       2026141  17.00         
  2 JACHEĆ Tomasz            UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2037507  18.00         
  3 ZAPART Patryk            UKS Lotna Zdzieszowi LOT       1392572  19.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M17         9.9km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 NIEBIELSKI Bartosz       UKS Falenica         FAW       1409316   2.00         
  2 Tomasz Nitsch            UNTS Warszawa        UNT       8281200   3.00         
  3 SIKORSKI Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1394742   4.00         
  4 GIDEL Samuel             UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2037505   5.00         
  5 OBSTOJ Adam              LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1392571   6.00         
  6 BYRCZEK Jan              UKS Kometa Gliwice   KOG       8631672   7.00         
  7 PUDEŁEK Błażej           Górzanka Nawojowa Gó GNG        502210   8.00         
  8 OBSTOJ Piotr             UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2036953   9.00         
  9 HYLA Damian              LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1394741  10.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M21        13.4km    0m 26k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 GALICZ Karol             BKS Wataha Warszawa  WAT       7771986   0.00         
  2 SKORUPA Mariusz          Górzanka Nawojowa Gó GNG       4612264   1.00         
  3 NOWAK Bartosz            UKS Falenica         FAW       1409356   2.00         
  4 JAROSZEK Jakub           Stowarzyszenie Team  STS       7899987   3.00         
  5 SŁOMKA Paweł             Niezrzeszony Śląsk   NSL                 4.00         
  6 Krystian Jakubek         Mitutoyo AZS Wratisl MIT       8636521   5.00         
  7 TOMASHEVSKII Eduard      UKS Falenica         FAW       2075544   6.00         
  8 JASKUŁA Kornel           Stowarzyszenie Team  STS       1409326   7.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M40        12.1km    0m 24k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 GORCZYCA Jacek           KS Hades             KSH       2067843  21.00         
  2 Tomasz Nitsch            UNTS Warszawa        UNT       8022971  22.00         
  3 BERGIER Tomasz           WKS Wawel            K30       9102728  23.00         
  4 WRONIAK Adam             Stowarzyszenie Team  STS       1221169  24.00         
  5 NIEBIELSKI Bartosz       UKS Falenica         FAW       1409316  25.00         
  6 Huster Mark              Germany              GER        897324  26.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M45        12.1km    0m 24k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Simmonds Peter           GB MTBO Masters Team GRB       8191170  28.00         
  2 Stodgell Mark            GB MTBO Masters Team GRB        532906  29.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M50         9.8km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 SKORUPA Stanisław        MUKS Gliwice         GLI        428772  29.00         
  2 JANOWSKI Piotr           Ks Spójnia Warszaw   KSS       8280665  30.00         
  3 NIESSNER Piotr           WKS Wawel            K30       2057145  31.00         
  4 ZDANOWICZ Jan            UKS Kometa Gliwice   KOG        889674  32.00         
  5 Lorang François          CO COLMAR            COC       8260264  33.00         
  6 Conn Andy                GB MTBO Masters Team GRB        651111  34.00         
  7 Stockmayer Manfred       HSV OL Wiener Neusta AUT       8631100  35.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M55         9.8km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mets Miklós              Hungary              HUN       7610506  37.00         
  2 Dawson Keith             GB MTBO Masters Team GRB       7107107  38.00         
  3 Jankó Tamás              Hungary              HUN       7580930  39.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M60         6.0km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 JASKUŁA Wacław           Stowarzyszenie Team  STS                16.00         
  2 PARFIANOWICZ Ludomir     UNTS Warszawa        UNT        505092  17.00         
  3 SKONIECZNY Andrzej       Indywidualnie        IND       1401456  18.00         
  4 GRABOWICZ Andrzej        WKS Wawel            K30        886327  19.00         
  5 KROCHMAL Andrzej         Ks Spójnia Warszaw   KSS       9040156  20.00         
  6 WŁODARCZYK  Michał       KS Artemis           KSA       2053628  21.00         
  7 KRUCZEK Stanislaw        WKS Wawel            K30         54021  22.00         
  8 JANOWSKI Konrad          Ks Spójnia Warszaw   KSS       9080017  23.00         
  9 Rawden John              GB MTBO Masters Team GRB       9200552  24.00         
 10 Männel Harald            OL-Team Wehrsdorf    OLT       1111255  25.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M70         6.0km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 DURA Kazimierz           Śląsk Wrocław        SWR         54119  27.00         
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN        6.1km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 OLESZEK Maciej           UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2036951  44.00         
  2 WISNIEWSKI  Sylwester    Wroclaw              INW        888669  45.00         
  3 HYJEK Adam               LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1394744  46.00         
 
Lista startowa wg kategorii: W12         5.6km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 NIESSNER Pola            WKS Wawel            K30       8635047  16.00         
 
Lista startowa wg kategorii: W14         6.1km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 ŁUKASIK Aleksandra       UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2036950  40.00         
  2 OLEŚNIEWICZ Nina         LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1392576  41.00         
  3 BURAK Natalia            UKS Lotna Zdzieszowi LOT       2036952  42.00         
 
Lista startowa wg kategorii: W17         6.3km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 SKORUPA Maja             Górzanka Nawojowa Gó GNG        428775   9.00         
  2 OGRODNIK Magdalena       LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1392590  10.00         
  3 POLEWKA Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   KOG        682424  11.00         
  4 SULIKOWSKA Weronika      LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1392586  12.00         
  5 NYGA Julia               UKS Kometa Gliwice   KOG       2021373  13.00         
  6 DAMMFELD Karolina        LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1394733  14.00         
  7 ŁAKOMSKA Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo AZY       1392575  15.00         
 
Lista startowa wg kategorii: W21         9.4km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 KAMIŃSKA Anna            KU AZS WAT Warszawa  AZS       2016319   0.00         
  2 KAJZER Monika            PUKS Młode Orły      MLO       7200389   1.00         
 
Lista startowa wg kategorii: W40        10.0km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 BUGAJ Teresa             WKS Wawel            K30       2114867  40.00         
  2 BOGUCKA JAROSZEK Anna    Stowarzyszenie Team  STS        607807  41.00         
  3 DURA Magdalena           Śląsk Wrocław        SWR        501432  42.00         
 
Lista startowa wg kategorii: W50         6.3km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanley Karena            GB MTBO Masters Team GRB        981000  36.00         
  2 Kröber Andrea            OL-Team Wehrsdorf    OLT       1965216  37.00         
 
Lista startowa wg kategorii: W55         6.3km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Somers Cocks Charlie     GB MTBO Masters Team GRB       8012595  39.00