Lista startowa - sztafety                                                                                                     10.06.2017 23:54:18
                                                               MMM2017 - Sztafety
===Podkarpacki OZOS================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K12         3.7- 3.8km    0-   0m 9-9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    1   (27)        KS Kościelec Chrzanów         PODGÓRSKA, Marta                 LECHOWSKA, Agata                 SIKORA, Sandra            
                                              
  2    2   (28) 0      WKS Wawel I                   BISKUPSKA, Julia                 MOSZKOWICZ, Julia                KURTYCZ, Natalia          
                                              
  3    3   (29) 0      WKS Wawel II                  OLEJNIK, Jaśmina                 MOSZKOWICz, Anna                 SIEK, Barbara             
                                              
 
Lista startowa wg kategorii: K14         4.0- 4.1km    0-   0m 14-14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   20   (30) 0      WKS Wawel II                  ŁABUZEK, Marta                   SŁOŃSKA, Antonina                NIESSNER, Pola            
                                              
  2   21   (31) 0      UKS Patria Młynne             BĄBA, Oliwia                     CZACHURA, Anna                   KLAUDIA, Zelek            
                                              
  3   22   (32) 0      Małopolska                    SKORUPA, Maja                    PUDEŁEK, Jowita                  BOSAK, Natalia            
                                              
  4   23   (33) 0      UKS Kometa Gliwice            KOCHOŃ, Julia                    POLEWKA, Julianna                CZAPSKA,Wiktoria          
                                              
  5   24   (34) 0      WKS Wawel I                   KRÓLIKIEWICZ, Hanna              MICHNO, Marta                    LAMPARSKA, Maja           
                                              
  6   25   (35) 0      UKS Azymut Dębów              ORZECHOWSKA, Aleksandra          KIEŁB, Wiktoria                  KIEŁB, Patrycja           
                                              
  7   26   (36) 0      UKS Azymut Dębów              KRUK, Zuzanna                    KOTLIŃSKA, Kamila                PIESTRAK, Karolina        
                                              
 
Lista startowa wg kategorii: M12         3.6- 3.8km    0-   0m 10-10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   10   (37) 0      UKS Kometa Gliwice II         OLIWIA, Jarosz                   ŁABUDA, Mateusz                  MAGIERA,Igor              
                                              
  2   11   (38) 0      KS Kościelec Chrzanów         KLAKLA, Kacper                   LUDWIN, Jakub                    CHODLEWSKI, Antoni        
                                              
  3   12   (39) 0      UKS Kometa Gliwice I          BARTOŃ, Bartosz                  PRÓCHNIAK, Kevin                 RUPAREWICZ,Kewin          
                                              
  4   13   (40) 0      WKS Wawel I                   KRÓLIKIEWICZ, Jeremi             HAŁUCHA, Milerna                 OLIINYK, Yelyzaveta       
                                              
 
Lista startowa wg kategorii: M14         4.3- 4.4km    0-   0m 12-12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   40   (41) 0      WKS Wawel I                   WÓJCIK, Paweł                    ŻESŁAWSKI, Mateusz               SALWIŃSKI, Jan            
                                              
  2   41   (42) 0      UKS Kometa Gliwice II         KOCHAŃCZYK, Jakub                MARSZAŁEK, Patryk                KOŁODZIEJCZYK,Bartłomiej  
                                              
  3   42   (43) 0      SAN Jarosław                  DOŁEMSKI, Hubert                 HEJSAK, Maciej                   BEREZIŃSKI, Mateusz       
                                              
  4   43   (44) 0      UKS Azymut Dębów I            CURZYTEK, Kacper                 WOŁOWIEC, Daniel                 ROMAN, Szymon             
                                              
  5   44   (45) 0      UKS Azymut Dębów II           INGLOT, Maciej                   CURZYTEK, Krystian               KRUK, Jakub               
                                              
  6   45   (46) 0      UKS Kometa Gliwice I          LEŚNIAK, Matylda                 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz            TOWAREK,Michał            
                                              
  7   46   (47) 0      UKS Kometa Gliwice IV         BORAWSKI, Dominik                PODGÓRNY, Daniel                 KUCHARSKA,Martyna         
                                              
  8   47   (48) 0      UKS Kometa Gliwice V          KOBIERSKI, Władysław             SZABAT, Szymon                   PIASCIK,Joanna            
                                              
  9   48   (49) 0      UKS Kometa Gliwice III        JADCZYK, Mikołaj                 SKOWRON, Wojciech                NYGA,Juliusz              
                                              
 10   49   (50) 0      WKS Wawel II                  GONDEK, Jan                      TARNOWSKI, Przemysław            ŻESŁAWSKI, Jakub          
                                              
 11   50   (51) 0      KS Kościelec Chrzanów         KAWALA, Patryk                   TRĘBACZ, Antoni                  RAJCA, Luiza              
                                              
 12   51   (52) 0      Małopolska                    LEŚNIAK, Jan                     LEŚNIAK, Tomasz                  ŚLUSARCZYK, Piotr