Lista startowa klubowa                                           06.06.2017 19:15:42
                      Mistrzostwa DG RSZ 7 - Centra Szkolenia
===Podkarpacki OZOS===================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa klubowa: X01 - CSWInż.iChem. - Wrocław                  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Romuald WYSOCKI          X01         M45          7.00  23.00
  2 Krzysztof WOJTCZAK       X01         M45         16.00  14.00
  3 Marcin CISZEK            X01         M40         15.00  14.00
  4 Jacek NASTAŁEK           X01         M40          9.00  20.00
  5 Sebastian PILLER         X01         M35          8.00  22.00
  6 Dariusz WAŻNY            X01         M35         14.00  16.00
  7 Michał SIUDZIŃSKI        X01         M21          1.00  34.00
  8 Jarosław RÓG             X01         M21         31.00   4.00
  9 Anna KULEC               X01         K21          9.00  24.00
 10 Anna SKAWIŃSKA           X01         K21         33.00   0.00
 
 
Lista startowa klubowa: X02 - CSWLąd - Poznań                          
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sławomir BURCHARDT       X02         M45          4.00  26.00
  2 Andrzej GRZYWACZ         X02         M45         25.00   5.00
  3 Robert MIERZEJEWSKI      X02         M40          6.00  23.00
  4 Jacek SKODKOWSKI         X02         M40         21.00   8.00
  5 Mirosław MARSZAŁKOWSKI   X02         M35         29.00   1.00
  6 Piotr ZAMIARA            X02         M35         11.00  19.00
  7 Damian  ŻUBROWSKI        X02         M21         28.00   7.00
  8 Dawid JURKIEWICZ         X02         M21         10.00  25.00
  9 Marcelina KUSZA          X02         K21         12.00  21.00
 10 Angelika GAŁĄZKA         X02         K21         18.00  15.00
 
 
Lista startowa klubowa: X03 - CSŁil - Zegrze                           
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Lista startowa klubowa: X04 - CSAiU - Toruń                            
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janusz JAGAS             X04         M35         20.00  10.00
  2 Zbigniew GRĄBCZEWSKI     X04         M35          2.00  28.00
  3 Marcin JÓŹWIAK           X04         M21          4.00  31.00
  4 Krzysztof RYBAŁTOWSKI    X04         M21         19.00  16.00
  5 Martyna BUKOWSKA         X04         K21         15.00  18.00
  6 Agnieszka LECHOWSKA      X04         K21         27.00   6.00
  7 Magda WIĘZNOWSKA         X04      PK K21         44.00  47.00
 
 
Lista startowa klubowa: X05 - CSSPP - Koszalin                         
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Grzegorz MUSIAŁ          X05         M21         22.00  13.00
  2 Mirosław GOLECKI         X05         M40          3.00  26.00
  3 Robert BYKOWSKI          X05         M40         27.00   2.00
  4 Mirosław PAWLISZYN       X05         M45         13.00  17.00
 
 
Lista startowa klubowa: X06 - Ustka                                    
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dawid BODNAR             X06         M21         25.00  10.00
  2 Mariusz MALINOWSKI       X06         M35         26.00   4.00
  3 Jan PIOTRZKOWSKI         X06         M40         12.00  17.00
  4 Tomasz ZAWISZA           X06         M45         19.00  11.00
  5 Małgorzata SAWICKA       X06         K21          0.00  33.00
  6 Hanna FIJAŁKOWSKA        X06         K21         30.00   3.00
 
 
Lista startowa klubowa: X07 - Gdynia                                   
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Lista startowa klubowa: X08 - CSLog - Dęblin                           
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojciech ŻYCKI           X08         M45         28.00   2.00
  2 Andrzej KSIĄŻEK          X08         M45         22.00   8.00
  3 Przemysław KALBARCZYK    X08         M40          0.00  29.00
  4 Artur CHACHAJ            X08         M40         18.00  11.00
  5 Witold USS               X08         M35         23.00   7.00
  6 Marek KOLASIŃSKI         X08         M21         13.00  22.00
  7 Konrad LEMIESZEK         X08         M21          7.00  28.00
  8 Anna DYKSA               X08         K21         21.00  12.00
  9 Dorota ŻYCKA             X08      PK K21         47.00  44.00
 
 
Lista startowa klubowa: X09 - CPdMZ - Kielce                           
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Lista startowa klubowa: X10 - CSLog - Grudziądz                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jarosław KORYCKI         X10         M45          1.00  29.00
  2 Krzysztof KOWALSKI       X10         M45         10.00  20.00
  3 Tomasz WOJTACKI          X10         M40         24.00   5.00
  4 Arkadiusz SMOKOWSKI      X10         M35          5.00  25.00
  5 Łukasz JAKIELASZEK       X10         M35         17.00  13.00
  6 Piotr FROM               X10         M21         34.00   1.00
  7 Krzysztof FUJARSKI       X10         M21         16.00  19.00
  8 Marta STABULEWSKA        X10         K21         24.00   9.00
  9 Monika SOLECKA           X10         K21          6.00  27.00
 
 
Lista startowa klubowa: X11 - DG RSZ                                   
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dominika TRESZCZOTKO     X11         K21          3.00  30.00