Lista startowa wg kategorii                                                                   2015-09-17 23:41:34
                                    Mistrzostwa Polski w biegu na orientację
===Podkarpacki OZOS================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K16         
--------------------------------------------------------------------------------
  1 JABŁOŃSKA Martyna'0                     GKS Luzino           G27       2865     219551  62.00         
  2 CHRUBCZYŃSKA Patrycja'0                 UKS Traper Złocienie Z06       1942     553461  65.00          R:  66
  3 DOMORADZKA Nikola'0                     GKS Luzino           G27       3286     219557  68.00         
  4 PLUTA Magdalena'0                       UKS Arkady Raszków   P35       2502    2016200  71.00          R:  66
  5 MUTKE Weronika'0                        GKS Luzino           G27       2863     219561  74.00         
  6 KUBERSKA Nikola'0                       HKS Azymut Mochy     P58       2378     505083  77.00          R:  76
  7 SZULTA Julia'0                          GKS Luzino           G27       2861     219562  80.00         
  8 WEISMAN Wiktoria'0                      UKS Słoneczko Żory   S02       2259    2041325  83.00          R: 127
  9 LANDOWSKA Aneta'0                       GKS Luzino           G27       3430     219568  86.00         
 10 NAROŻNA Natalia'99                      UKS GOK Galewice     E73       1821    2048152  89.00          R: 161
 11 URBANIAK Alicja'0                       KS Spójnia Warszawa  W80       2673    2016948  92.00          R: 203
 12 NOWACKA Katarzyna'0                     HKS Azymut Mochy     P58       1954     997823  95.00          R: 229
 13 PIWKO Gabriela'                         MKS Paulinum         D93       2823    2076143  98.00          R: 255
 14 KALITKA Julia'0                         HKS Azymut Mochy     P58       1955    7200183 101.00          R: 254
 15 MĄDRA Magdalena'99                      WKS Śląsk Wrocław    D95       2142     889181 104.00          R: 279
 16 JURCZYK Marta'0                         UKS Sparta Czyżowice S03       2052    2028219 107.00          R: 300
 17 SWĘDA Natalia'99                        UKS Saper Kazuń      W97       2842    2017993 110.00          R: 341
 18 ŁABUDA Wiktoria'0                       UKS Kometa Gliwice   S28       2233     682425 113.00          R: 343
 19 MACIEJEWSKA Katarzyna'99                UKS Traper Złocienie Z06       1420    1997225 116.00          R: 395
 20 LUDWIG Milena'0                         WKS Wawel Kraków     K30       2618    1401477 119.00          R: 434
 21 KOZŁOWSKA Wiktoria'99                   UKS Patria Młynne    K31       2269     345998 122.00          R: 459
 22 DAWIDOWSKA Natalia'99                   UKS Siódemka         G14       2202     886308 125.00          R: 526
 23 CIESIÓŁKA Katarzyna'0                   WKS Śląsk Wrocław    D95       1827    9201008 128.00          R: 620
 24 PROGA Agnieszka'0                       UKS Orientuś Łódź    E75       2759    7200172 131.00          R: 623
 25 JANIK Urszula'0                         WKS Wawel Kraków     K30       2035     886346 134.00          R: 644
 26 DEPTULSKA Maria'0                       UKS Siódemka         G14       2366    2035194 137.00          R: 671
 27 LISTEK Marta'99                         WKS Wawel Kraków     K30       1530     886342 140.00          R: 679
 28 KREFT Oliwia'99                         UKS Siódemka         G14       2203    1410953 143.00          R: 687
 29 GŁOWACZ Julia'0                         UKS Kusy             W10       2754    1110200 146.00          R: 711
 30 SEIDEL Julia'99                         HKS Azymut Mochy     P58       1696    7200182 149.00          R: 716
 31 GARBACIK Maja'0                         WKS Wawel Kraków     K30       1585     886359 152.00          R: 733
 32 FILIPCZAK Natalia'0                     PUKS Młode Orły      W03       1927     412390 155.00          R: 739
 33 CYCH Agnieszka'99                       WKS Śląsk Wrocław    D95       2099    1399031 158.00          R: 749
 34 ROSOCHACKA Karolina'0                   OSiR Góra Kalwaria   W81       2205     412161 161.00          R: 750
 35 KRÓLIK Kinga'99                         UKS Azymut Pabianice E71       1787     887246 164.00          R: 978
 36 MAREK Wiktoria'99                       UNTS Warszawa        W87       2248     981646 167.00          R: 791
 37 BIEDERMAN Adrianna'0                    WKS Wawel Kraków     K30       1509     887006 170.00          R: 836
 38 BIELECKA Aleksandra'0                   UKS Siódemka         G14       2163    9101842 173.00          R: 806
 39 MORAWSKA Zuzanna'99                     UKS Azymut 45        G17       1627     886667 176.00          R: 951
 
Lista startowa wg kategorii: K18         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 WYLEŻOŁ Dominika'                       MKS Paulinum         D93       3346     412287  61.00          R:   3
  2 LEWANDOWSKA Paulina'97                  WKS Grunwald Poznań  P69       1797     249938  64.00          R:  70
  3 SYGUŁA Natalia'98                       UKS GOK Galewice     E73       2238    2048155  67.00          R: 100
  4 NIKITCZENKO Natasza'97                  UKS Orientuś Łódź    E75       3250     887251  70.00          R: 303
  5 POMIAN Sandra'97                        UKS Traper Złocienie Z06       1418    1970209  73.00          R: 310
  6 MURAWSKA Marta'98                       HKS Azymut Mochy     P58       3255     997824  76.00          R: 332
  7 SEKRETA Anna'97                         UKS Azymut Dębów     R22       1548    2015833  79.00          R: 334
  8 KACZMAREK Zuzanna'97                    WKS Grunwald Poznań  P69       1796     249953  82.00          R: 392
  9 BASIUK Anastazja'97                     UKS Azymut Dębów     R22       3349     886652  85.00          R: 338
 10 KLIMCZAK Wiktoria'97                    WKS Grunwald Poznań  P69       1800     249934  88.00          R: 417
 11 PORADA Lilianna'98                      UKS Refleks Rybnik   S51       2045    1998716  91.00          R: 462
 12 BIELECKA Alicja'98                      UKS Siódemka         G14       2102     502206  94.00          R: 468
 13 CZEPIEL Sylwia'98                       UKS Azymut Dębów     R22       2038    2015834  97.00          R: 546
 14 ANTONOWICZ Anna-Maria'98                UNTS Warszawa        W87       1803     886680 100.00          R: 606
 15 MĄDRA Paulina'98                        WKS Śląsk Wrocław    D95       1831    1401454 103.00          R: 701
 16 BONAT Julia'98                          KS Spójnia Warszawa  W80       1737    2016943 106.00          R: 717
 17 FILIPOWSKA Aleksandra'98                UKS Orientuś Łódź    E75       1448    7200162 109.00          R: 717
 18 SZMULKOWSKA Magdalena'97                PUKS Młode Orły      W03       38       412394 112.00          R: 730
 19 BUGAJ Katarzyna'98                      WKS Wawel Kraków     K30       1528     886337 115.00          R: 755
 20 GROBELNA Kamila'98                      WKS Śląsk Wrocław    D95       1829     895002 118.00          R: 814
 21 FORTUNIAK Weronika'98                   UKS Orientuś Łódź    E75       2836     887241 121.00          R: 818
 22 KOSTRZEWSKA Justyna'98                  WKS Śląsk Wrocław    D95       2046     895005 124.00          R: 856
 23 DOMINIAK Dagmara'97                     PUKS Młode Orły      W03       932      412117 127.00          R: 869
 24 URBANOWICZ Kinga'97                     OSiR Góra Kalwaria   W81       1311     886314 130.00          R: 895
 25 GORCZYCA Maria'97                       UKS Hades Poznań     P99       2971    2067844 133.00          R: 921
 26 WZIĘTEK Barbara'98                      WKS Wawel Kraków     K30       2150     886333 136.00          R: 874
 27 WAŃCZYK Zuzanna'97                      PUKS Młode Orły      W03       1664    1396729 139.00          R: 993
 28 GALLA Zofia'98                          HKS Azymut Mochy     P58       1539    7200180 142.00          R: 988
 
Lista startowa wg kategorii: K20         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 KRUCZEK Daria'96                        KS Artemis           D92       3345            108.00         
  2 PIPKA Magda'96                          GKS Luzino           G27       1570     219558 111.00          R: 310
  3 MICHAŁEK Daria'95                       AZS UMCS Lublin      L03       1754    7203226 114.00          R: 320
  4 GRACZYK Karolina'96                     GKS Luzino           G27       1571     219574 117.00          R: 352
  5 MACUL Martyna'95                        UKS Traper Złocienie Z06       320     1905995 120.00          R: 532
  6 IZYDORCZYK Urszula'                     MKS Paulinum         D93       2600     886699 123.00          R: 571
  7 SIESS Małgorzata'95                     UKS Azymut Pabianice E71       1498     887236 126.00          R: 618
  8 CYCH Weronika'96                        WKS Śląsk Wrocław    D95       1586     504041 129.00          R: 761
  9 BIAŁKOWSKA Aneta'95                     UKS Orientuś Łódź    E75       412     7200167 132.00          R: 792
 10 MATYBA Anna'96                          UKS Arkady Raszków   P35       1569     553467 135.00          R: 792
 11 KAŹMIERCZAK Aneta'95                    UKS Orientuś Łódź    E75       413     7200161 138.00          R: 942
 12 ŻEBROWSKA Barbara'95                    UNTS Warszawa        W87       1481    1407619 141.00          R: 965
 13 MACIEJEWSKA Angelika'96                 UKS Traper Złocienie Z06       312     2017994 144.00          R:1073
 14 KARBOWIAK Iga'95                        WKS Śląsk Wrocław    D95       1339     889174 147.00          R: 991
 15 HORNIK Aleksandra'96                    WKS Grunwald Poznań  P69       1524    9961217 150.00          R:1181
 16 DRĄGOWSKA Maria'95                      OK! Sport            W02       685      887233 153.00          R: 966
 17 MORAWSKA Maja'96                        UKS Azymut 45        G17       1376    7204094 156.00          R:1167
 
Lista startowa wg kategorii: K21         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 ETTERLE-BIEDERMAN Lilianna'73           WKS Wawel Kraków     K30       823      887008  62.00         
  2 KONKOL-KLIMCZAK Wioletta'80             UKS Siódemka         G14       1990     502207  65.00         
  3 CEPOVA Daniela'89                       WKS Wawel Kraków     K30       3431     170076  68.00         
  4 KRAJ Anna'84                            WKS Śląsk Wrocław    D95       1403     888964  71.00         
  5 LAJN Daria'89                           UKS Azymut Pabianice E71       345      553469  74.00         
  6 BĄCZEK-MOTAŁA Barbara'72                WKS Wawel Kraków     K30       810     2003019  77.00         
  7 MACIOROWSKA Ewa'84                      Indywidualnie        0         3439             80.00         
  8 KAMENICKA Katerina'93                   WKS Wawel Kraków     K30       3435       9832  83.00         
  9 MAJ-ROKOSZ Maria'80                     UKS Siódemka         G14       1991     895249  86.00         
 10 DREWNIOWSKA Lucyna'88                   WKS Śląsk Wrocław    D95       1452     255573  89.00          R:  56
 11 WIERCIŃSKA Anna'88                      MKS Metalowiec       E17       2670    2067726  92.00          R: 109
 12 EWIAK Natalia'92                        UKS Orientuś Łódź    E75       416     7200173  95.00          R: 117
 13 MORAWSKA Anna'93                        UKS Azymut 45        G17       234      502209  98.00          R: 154
 14 KOCONKA Anna'90                         WKS Śląsk Wrocław    D95       727      889184 101.00          R: 221
 15 EWIAK - PASZYŃSKA Alicja'87             UKS Orientuś Łódź    E75       363      505003 104.00          R: 400
 16 KOZIOŁEK Julia'84                       WKS Śląsk Wrocław    D95       722     2016466 107.00          R: 305
 17 WICHA Małgorzata'91                     WKS Wawel Kraków     K30       484     9101800 110.00          R: 425
 18 NAJMAN Natalia'88                       OK! Sport            W02       2851     300673 113.00          R: 537
 19 PIASTROUSKAYA Viyaleta'91               UNTS Warszawa        W87       2019     886681 116.00          R: 553
 20 BINIECKA Małgorzata'87                  UKS Azymut Pabianice E71       339      505002 119.00          R: 563
 21 KUŹBA Justyna'94                        UKS Siódemka         G14       1349    9101307 122.00          R: 576
 22 WIELEBA Marlena'88                      GKS Luzino           G27       167     2066446 125.00          R: 615
 23 TROJECKA Marta'                         KU AZS WAT Warszawa  W89       1610     300632 128.00          R: 641
 24 KULCZYCKA Dominika'93                   KS Kościelec Chrzanó K48       966      886349 131.00          R: 648
 25 WYSOCKA Malwina'85                      OK! Sport            W02       786      886617 134.00          R: 677
 26 GAJDA Monika'90                         UNTS Warszawa        W87       96       504409 137.00          R: 683
 27 WIŚNIEWSKA Hanna'90                     WKS Śląsk Wrocław    D95       724      504050 140.00          R: 740
 28 KOCIŃSKA Agnieszka'87                   UMKS Orkan Ostróda   N61       508     2034192 143.00          R: 769
 29 LUBAK Kamila'91                         WKS Śląsk Wrocław    D95       943     2017992 146.00          R: 812
 30 CZAJKA Izabela'82                       OK! Sport            W02       2891    2077799 149.00          R: 922
 31 GÓRSKA Kinga'89                         UMKS Orkan Ostróda   N61       747     2034196 152.00          R: 949
 32 KUBICKA Zuzanna'93                      UNTS Warszawa        W87       37      8625729 155.00          R:1095
 33 STANKIEWICZ Agata'94                    UKS Orientuś Łódź    E75       376     9101162 158.00          R:1048
 34 PABICH Maria'82                         UKS Azymut Pabianice E71       330      553466 161.00          R:1074
 35 GWÓŹDŹ Ewa'90                           UKS Orientuś Łódź    E75       384     8625543 164.00          R:1036
 
Lista startowa wg kategorii: K35         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 PATEREK Honorata'74                     HKS Azymut Mochy     P58       193      997889 125.00         
  2 ŚLIWCZYŃSKA Ilona'78                    UMKS Orkan Ostróda   N61       2347    7121278 128.00          R: 932
  3 ZBROJA-NOWAK Justyna'80                 UKS Hades Poznań     P99       915      412211 131.00          R:  99
  4 MARCINKIEWICZ-KAJZER Monika'76          PUKS Młode Orły      W03       26      2035276 134.00          R: 730
  5 BULTROWICZ Agnieszka'77                 UKS Hades Poznań     P99       944      249929 137.00          R: 310
  6 BIOLIK Agnieszka'77                     Indywidualnie        0         2178     871977 140.00          R: 980
 
Lista startowa wg kategorii: K40         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 SPILISZEWSKA Róża'73                    KS Artemis           D92       2146     412206 157.00         
  2 WOJTCZAK-LUTER Anna'73                  MKS Metalowiec       E17       3220            160.00          R:  40
  3 RYCERSKA Marzena'75                     KS Artemis           D92       1308     361841 163.00          R:  58
  4 WŁODARCZYK Anna'                        MKS Paulinum         D93       1122    1401460 166.00          R:  80
  5 DALINIUK Karina'72                      UKS Kusy             W10       3159    7110672 169.00          R: 335
  6 GORCZYCA Magdalena'71                   UKS Hades Poznań     P99       3306    2067842 172.00          R: 446
  7 KOZŁOWSKA Jolanta'74                    UKS Patria Młynne    K31       2841     886354 175.00          R: 454
  8 TARNOWSKA Ewa'71                        AZS UMCS Lublin      L03       821     7203225 178.00          R: 477
  9 MIANOWSKA Dorota'74                     UNTS Warszawa        W87       2405    1408260 181.00          R: 586
 10 NOWAK Beata'73                          UKS Azymut 45        G17       144      887225 184.00          R: 913
 11 NOWICKA-BIELECKA Kornelia'74            UKS Siódemka         G14       2729    1390881 187.00          R: 648
 12 DURA Magdalena'71                       WKS Śląsk Wrocław    D95       1137     501432 190.00          R: 601
 13 KONC Katarzyna'75                       UKS Azymut Pabianice E71       2953    7202778 193.00          R: 733
 
Lista startowa wg kategorii: K45         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 OLSZANKA Wioleta'70                     OK! Sport            W02       2015     412323 140.00          R:  22
  2 BOGUCKA-JAROSZEK Anna'70                MUKS Gliwice         S22       2245     607807 143.00          R:  67
  3 TOPÓR Monika'70                         WKS Wawel Kraków     K30       3372    1407898 146.00          R: 326
  4 WOŁEK Ewa'68                            UNTS Warszawa        W87       1208     886676 149.00          R: 932
  5 BUGAJ Teresa'68                         WKS Wawel Kraków     K30       3313     413356 152.00          R: 431
  6 NOWAK Barbara'70                        HKS Azymut Mochy     P58       1222     997887 155.00          R: 751
  7 GÓRNICKA-ANTONOWICZ Anna'68             UNTS Warszawa        W87       91       895015 158.00          R: 908
  8 WAŃCZYK Magdalena'68                    PUKS Młode Orły      W03       1485    2035275 161.00          R: 642
  9 WOŁOWCZYK Mariola'68                    UNTS Warszawa        W87       112     1393099 164.00          R: 880
 
Lista startowa wg kategorii: K50         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 DRĄGOWSKA Marzena'62                    OK! Sport            W02       862      887229 139.00          R: 131
  2 HORNIK Alicja'63                        WKS Grunwald Poznań  P69       1296     553475 142.00          R: 791
  3 MORAWSKA Irena'62                       UKS Azymut 45        G17       160      886657 145.00          R: 957
  4 DEREDOS Nina'61                         UKS Orientuś Łódź    E75       3248     412121 148.00          R: 329
  5 CZERKAWSKA Urszula'62                   MUKS Gliwice         S22       1495    2036945 151.00          R: 809
  6 PARFIANOWICZ Joanna'64                  UNTS Warszawa        W87       100      895011 154.00          R: 548
 
Lista startowa wg kategorii: K55         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 WRÓBLEWSKA Bogna'58                     OK! Sport            W02       225      412226  61.00          R: 356
  2 MAZURKIEWICZ Jolanta'57                 UKS Orientuś Łódź    E75       420      412192  64.00          R: 690
  3 WYSOCKA Jolanta'56                      UKS Kometa Gliwice   S28       2181     886619  67.00          R: 939
 
Lista startowa wg kategorii: K60         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 GALICZ Krystyna'51                      UKS Kusy             W10       3142    1951826  65.00          R: 583
  2 LEWOŃ Ewa'55                            UMKS Orkan Ostróda   N61       129      889676  68.00          R: 774
 
Lista startowa wg kategorii: M16         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 SAMULSKI Tristan'                       MKS Paulinum         D93       2816             60.00         
  2 JANOWSKI Bartłomiej'99                  KS Spójnia Warszawa  W80       1517     888966  63.00          R:  94
  3 LEBIEDZIEJEWSKI Wiktor'                 MKS Paulinum         D93       2812    1411018  66.00          R:  46
  4 CZERNICKI Dawid'99                      HKS Azymut Mochy     P58       3367     997853  69.00          R: 113
  5 LEBIEDZIEJEWSKI Marcel'                 MKS Paulinum         D93       2452    2076142  72.00          R:  86
  6 TŁOKIŃSKI Jakub'0                       MKS Metalowiec       E17       2133             75.00          R: 121
  7 LACH Kacper'                            MKS Paulinum         D93       2821      54025  78.00          R: 151
  8 DUDEK Jakub'0                           UKS Patria Młynne    K31       2168     886352  81.00          R: 174
  9 MANIA Patryk'0                          MUKS Junior          E70       2666    2086639  84.00          R: 182
 10 GARSTKA Kamil'0                         UKS Arkady Raszków   P35       2503    2016195  87.00          R: 205
 11 RUSINOWSKI Łukasz'0                     UKS Refleks Rybnik   S51       2968     889171  90.00          R: 218
 12 MUSIAŁA Hubert'0                        UKS Grom             E11       2541    2048142  93.00          R: 260
 13 BIENEK Jakub'0                          UKS Refleks Rybnik   S51       2967     886623  96.00          R: 230
 14 MAMALA Piotr'99                         UKS Patria Młynne    K31       2732     886357  99.00          R: 273
 15 PIETEK Jakub'0                          UKS Orientuś Łódź    E75       1722    2066943 102.00          R: 327
 16 CHMIELECKI Adam'99                      UKS Grom             E11       2546    2048148 105.00          R: 331
 17 SZYMAŃSKI Ksawery'                      MKS Paulinum         D93       2209     886697 108.00          R: 372
 18 CHMIELECKI Aleksander'0                 UKS Grom             E11       2545    2048147 111.00          R: 355
 19 PIENIAK Krystian'99                     UKS Kometa Gliwice   S28       2048    2016953 114.00          R: 377
 20 LEDNIOWSKI Filip'0                      WKS Śląsk Wrocław    D95       1970    9000712 117.00          R: 390
 21 ŻUKIEWICZ Grzegorz'                     MKS Paulinum         D93       2983     253493 120.00          R: 421
 22 ANTKOWIAK Dawid'0                       HKS Azymut Mochy     P58       2372     505082 123.00          R: 435
 23 NIEZGÓDKA Piotr'99                      UKS Arkady Raszków   P35       2072    2016198 126.00          R: 439
 24 JASIŃSKI Maciej'0                       UKS Orientuś Łódź    E75       2436    2076543 129.00          R: 504
 25 ROSŁANIEC Mateusz'0                     WKS Śląsk Wrocław    D95       2227     895003 132.00          R: 505
 26 PAWŁOWICZ Bruno'                        MKS Paulinum         D93       2605    2053617 135.00          R: 541
 27 ZAJĄC Dawid'0                           UKS Azymut Pabianice E71       2186     887216 138.00          R: 576
 28 OGDOWSKI Bartłomiej'0                   UKS Siódemka         G14       2118    1410952 141.00          R: 588
 29 CZAPLIŃSKI Jakub'0                      WKS Śląsk Wrocław    D95       1976    1401455 144.00          R: 594
 30 BYRCZEK Jan'0                           UKS Kometa Gliwice   S28       2726    1369369 147.00          R: 626
 31 KIJAK Jakub'0                           WKS Wawel Kraków     K30       2994     886329 150.00          R: 627
 32 KRAWCZYŃSKI Mikołaj'0                   WKS Śląsk Wrocław    D95       2226     504029 153.00          R: 632
 33 CHOROŚ Tomasz'0                         PUKS Młode Orły      W03       2365    1403092 156.00          R: 661
 34 KUŹBA Jakub'0                           UKS Siódemka         G14       2165     887221 159.00          R: 672
 35 KRUK Michał'99                          UKS Azymut Dębów     R22       2606    2016488 162.00          R: 737
 36 MELZER Szymon'99                        UKS Siódemka         G14       2115    1391135 165.00          R: 679
 37 HUBA Karol'0                            UKS Azymut Dębów     R22       2612    2015836 168.00          R: 766
 38 PŁÓCIENNIK Konrad'0                     UKS Azymut Pabianice E71       1785     887245 171.00          R: 785
 39 ŻUREK Grzegorz'0                        UKS Siódemka         G14       2112    9101841 174.00          R: 861
 40 KALISIAK Dawid'0                        UKS Azymut Pabianice E71       2027    2043890 177.00          R: 830
 41 KUCA Kacper'99                          WKS Wawel Kraków     K30       2032     895240 180.00          R: 855
 42 CUPRYŚ Gracjan'99                       HKS Azymut Mochy     P58       1697     505084 183.00          R: 911
 43 KRZYSZTYŃSKI Michał'0                   WKS Wawel Kraków     K30       2619    1401474 186.00          R: 824
 
Lista startowa wg kategorii: M18         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 ŻEBROWSKI Artur'98                      PKO Harpagan         G11       2119    1397544  62.00         
  2 STASZAK Wiktor'                         MKS Paulinum         D93       3093      54094  65.00          R: 131
  3 GARSTKA Jakub'98                        UKS Arkady Raszków   P35       1750     553473  68.00          R: 142
  4 MUSIAŁA Bartosz'98                      UKS Grom             E11       2544    2048143  71.00          R: 216
  5 SZYMAŃSKI Kornel'                       MKS Paulinum         D93       1897    1411017  74.00          R: 245
  6 SAWOŚCIANIK Jakub'98                    UKS Traper Złocienie Z06       1425    1998923  77.00          R: 395
  7 DOMAGAŁA Marcel'                        MKS Paulinum         D93       1917     889679  80.00          R: 414
  8 SIESS Grzegorz'98                       UKS Azymut Pabianice E71       1506     887214  83.00          R: 417
  9 FIRLEJ Marek'98                         HKS Azymut Mochy     P58       1694    7200192  86.00          R: 436
 10 JAROSZEK Jakub'98                       UKS ZSZ-Jedynla      S01       1736    7899987  89.00          R: 486
 11 TOPÓR Michał'98                         WKS Wawel Kraków     K30       2303     886305  92.00          R: 567
 12 JURCZYK Maciej'98                       UKS Sparta Czyżowice S03       2064    2028220  95.00          R: 660
 13 BORGIEL Jarosław'97                     UKS ZSZ-Jedynla      S01       1766    2032321  98.00          R: 688
 14 LUBAK Mateusz'98                        WKS Śląsk Wrocław    D95       1833     502205 101.00          R: 696
 15 LUCERSKI Maciej'                        MKS Paulinum         D93       1908    1411016 104.00          R: 702
 16 BARAN Jan'97                            WKS Wawel Kraków     K30       1558    1401469 107.00          R: 760
 17 MOSSAKOWSKI Wojciech'98                 UNTS Warszawa        W87       1115     899027 110.00          R: 789
 18 URBANIAK Jerzy'98                       KS Spójnia Warszawa  W80       1515     886668 113.00          R: 802
 19 RUTKA Jan'98                            UNTS Warszawa        W87       2250     886674 116.00          R: 873
 20 BORKOWSKI Maciej'98                     KS Spójnia Warszawa  W80       1582    2016946 119.00          R: 842
 21 OKARMA Jacek'98                         WKS Śląsk Wrocław    D95       1834     889176 122.00          R: 881
 22 PRYJMA Fryderyk'98                      KS Spójnia Warszawa  W80       2672    9980407 125.00          R: 898
 23 ZUCHMAŃSKI Przemysław'98                UKS Orientuś Łódź    E75       1724     895254 128.00          R: 897
 24 WOŁOWCZYK Michał'97                     UNTS Warszawa        W87       489     9200094 131.00          R: 916
 25 SOSENKO Szymon'98                       WKS Śląsk Wrocław    D95       1575    1401479 134.00          R: 909
 26 BIEDERMAN Marcin'98                     WKS Wawel Kraków     K30       1508     887007 137.00          R: 954
 
Lista startowa wg kategorii: M20         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 KACZOCHA Przemysław'96                  UKS Arkady Raszków   P35       1568     895232 145.00          R: 223
  2 CIEKAŃSKI Mateusz'95                    UKS Azymut Pabianice E71       357      887252 148.00          R: 724
  3 SZELIGA Bartosz'                        MKS Paulinum         D93       1741     886647 151.00          R: 745
  4 SKORUPA Marek'96                        WKS Wawel Kraków     K30       1439     502210 154.00          R: 834
  5 NOWAK Maciej'                           MKS Paulinum         D93       1113    7200176 157.00          R: 784
  6 WOŁOWCZYK Krzysztof'95                  UNTS Warszawa        W87       488     9200095 160.00          R:1070
  7 DZIOBA Mateusz'                         MKS Paulinum         D93       1101    9101295 163.00          R: 940
  8 RZEŃCA Krzysztof'96                     UKS Orientuś Łódź    E75       1725    7200168 166.00          R:1036
  9 PIOTROWSKI Radosław'96                  UKS Azymut 45        G17       1625     886659 169.00          R:1146
 10 GARBACIK Michał'95                      WKS Wawel Kraków     K30       1584     886324 172.00          R: 902
 
Lista startowa wg kategorii: M21         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 NOZKA Radek'90                          WKS Wawel Kraków     K30       3440    1008172  60.00         
  2 WRÓBLEWSKI Grzegorz'87                  OK! Sport            W02       227      997830  63.00         
  3 SMEHLIK Eduard'87                       WKS Wawel Kraków     K30       3437     515483  66.00         
  4 JASKUŁA Kornel'84                       Team360              W08       2685             69.00         
  5 KOMANEC Vaclav'84                       WKS Wawel Kraków     K30       3436     995807  72.00         
  6 PAZHUKH Jaroslav'90                     UKS Azymut Dębów     R22       1995     505091  75.00         
  7 FIJAŁKOWSKI Mateusz'90                  MKS Metalowiec       E17       3188    7900920  78.00          R:  63
  8 LISOWSKI Przemysław'87                  KS Artemis           D92       2183    1399033  81.00          R:  67
  9 KRASULAK Daniel'81                      WKS Śląsk Wrocław    D95       709     2048203  84.00          R:  82
 10 SOKALSKI Dariusz'84                     KU AZS WAT Warszawa  W89       715      888969  87.00          R: 267
 11 MAYASOV Kostyantyn'83                   WKS Śląsk Wrocław    D95       1406     502257  90.00          R: 160
 12 STEFAŃSKI Dawid'89                      WKS Grunwald Poznań  P69       909      501145  93.00          R: 346
 13 BADAN Jurij'94                          WKS Śląsk Wrocław    D95       1404    1300892  96.00          R: 231
 14 OWCZAREK Rafał'93                       UKS Kusy             W10       955     2023842  99.00          R: 399
 15 DRĄGOWSKI Piotr'82                      OK! Sport            W02       687      842664 102.00          R: 421
 16 BERNACIAK Aleksander'83                 WKS Śląsk Wrocław    D95       1402     504030 105.00          R: 482
 17 NIEWIEDZIAŁA Robert'93                  UKS Siódemka         G14       1021    9101310 108.00          R: 503
 18 TERPAI Dmytro'85                        UNTS Warszawa        W87       2243    1395205 111.00          R: 507
 19 DUTKOWSKI Mikołaj'92                    UKS Arkady Raszków   P35       774     9920101 114.00          R: 549
 20 GRABOWSKI Maciej'81                     UNTS Warszawa        W87       147      886682 117.00          R: 582
 21 OLECH Przemysław'85                     UKS Siódemka         G14       1564     504401 120.00          R: 633
 22 PABICH Tomasz'82                        UKS Azymut Pabianice E71       331      886310 123.00          R: 646
 23 BABYCH Serhiy'83                        UKS Azymut Dębów     R22       2930     886653 126.00          R: 704
 24 MARCHUK Ilya'87                         UNTS Warszawa        W87       2289     981642 129.00          R: 717
 25 KALATA Michal'89                        MKS Paulinum         D93       853     7204086 132.00          R: 726
 26 OSTÓJ Piotr'94                          WKS Śląsk Wrocław    D95       1334    2016462 135.00          R: 750
 27 KRUK Piotr'89                           UKS Azymut Dębów     R22       180      886651 138.00          R: 793
 28 DRĄGOWSKI Kuba'90                       OK! Sport            W02       684     8628698 141.00          R: 833
 29 HEWELT Maciej'90                        UKS Azymut 45        G17       162      500662 144.00          R: 853
 30 JURCZYK Tomasz'94                       UKS Sparta Czyżowice S03       1936    7202777 147.00          R: 876
 31 KOWALSKI Wojciech'82                    WKS Śląsk Wrocław    D95       710      504042 150.00          R: 882
 32 GALICZ Karol'86                         UKS Kusy             W10       1853     981854 153.00          R: 936
 33 SZMULKOWSKI Adam'93                     PUKS Młode Orły      W03       17      2023845 156.00          R: 940
 34 PASZYŃSKI Piotr'81                      UKS Orientuś Łódź    E75       423      505001 159.00          R: 991
 35 GRYZIO Łukasz'88                        UKS Azymut Pabianice E71       336      887235 162.00          R:1016
 36 CHARUBA Łukasz'90                       UKS Orientuś Łódź    E75       402     7200174 165.00          R:1025
 37 PARFIANOWICZ Piotr'94                   UNTS Warszawa        W87       102      842659 168.00          R:1173
 38 WENSŁAW Mateusz'87                      UKS Azymut 45        G17       153     9101164 171.00          R:1085
 39 OLEJNIK Michał'92                       WKS Grunwald Poznań  P69       340      887092 174.00          R:1239
 40 DUDEK Wojciech'94                       PUKS Młode Orły      W03       1171    7205050 177.00          R:1049
 41 PAWLAK Bartosz'90                       WKS Grunwald Poznań  P69       898      553471 180.00          R:1187
 
Lista startowa wg kategorii: M35         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 MARTE Michał'75                         KU AZS WAT Warszawa  W89       1940    7081975  60.00         
  2 WALICKI Rafał'78                        Indywidualnie        0         3438    2036957  63.00         
  3 CZAPLA Tomasz'76                        WKS Wawel Kraków     K30       3432     886360  66.00         
  4 PELO Artur'78                           GKS Luzino           G27       3458    2066441  69.00         
  5 PANCERZ Piotr'77                        Indwwidualni Wielkop P00       2974             72.00          R:  31
  6 CHABIERA Tomasz'76                      UNTS Warszawa        W87       2521    9448505  75.00          R:  86
  7 HAJDAS Przemysław'80                    WKS Śląsk Wrocław    D95       1717    1431999  78.00          R:  96
  8 MAJEWSKI Marek'77                       PUKS Młode Orły      W03       3343     412393  81.00          R: 393
  9 PYRA Bartłomiej'79                      WKS Śląsk Wrocław    D95       1716     886319  84.00          R: 390
 10 FIEDOROWICZ Szczepan'76                 UKS Traper Złocienie Z06       2906     553462  87.00          R: 477
 11 KURYJ Marek'78                          Indywidualni Małopol K00       3252    9101303  90.00          R: 499
 12 KREMPIŃSKI Piotr'76                     UKS Azymut Pabianice E71       2652    7202779  93.00          R: 628
 13 BIOLIK Grzegorz'76                      Indywidualni Mazowsz W00       2177     770327  96.00          R: 545
 14 GOLINOWSKI Paweł'79                     UKS Tukan Iwiny      D23       2892    2067736  99.00          R: 793
 15 NOWAK Jacek'76                          UKS Azymut 45        G17       143      500665 102.00          R: 984
 16 TKACZUK Tomasz'79                       UKS Azymut Pabianice E71       3253    7900030 105.00          R: 662
 
Lista startowa wg kategorii: M40         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 WOŹNIAK Sławomir'72                     WKS Grunwald Poznań  P69       906      501150  61.00         
  2 LISIAK Paweł'74                         UKS Orientuś Łódź    E75       3251     412188  64.00          R:  11
  3 TŁOKIŃSKI Adam'73                       MKS Metalowiec       E17       2835             67.00          R:  15
  4 ŻAK Tomasz'73                           UKS Energetyk        F49       3242    2036944  70.00          R:  50
  5 SPILISZEWSKI Piotr'74                   KS Artemis           D92       2145             73.00          R:  54
  6 TOPÓR Marek'73                          WKS Wawel Kraków     K30       3371    1415143  76.00          R: 131
  7 KOSICKI Tomasz'71                       OK! Sport            W02       1522    1412342  79.00          R: 140
  8 BORYCHOWSKI Mariusz'72                  GKS Luzino           G27       3284    2015823  82.00          R: 280
  9 MOL Krzysztof'75                        KS Artemis           D92       2866    2061717  85.00          R: 295
 10 KRZYŻOSTANEK Jarosław'73                UKS Grom             E11       2547    2048197  88.00          R: 297
 11 BECMER Dariusz'71                       WKS Śląsk Wrocław    D95       2148     981645  91.00          R: 313
 12 DOLIŃSKI Grzegorz'72                    UKS Kusy             W10       3143    1972059  94.00          R: 331
 13 SŁOMCZYŃSKI Robert'72                   UKS Orientuś Łódź    E75       3001     412473  97.00          R: 335
 14 GORCZYCA Jacek'71                       UKS Hades Poznań     P99       3305    2067843 100.00          R: 357
 15 CZAPLA Przemysław'74                    WKS Wawel Kraków     K30       2933    9101006 103.00          R: 409
 16 PORADA Robert'72                        UKS Refleks Rybnik   S51       2084    1972223 106.00          R: 415
 17 BIEDERMAN Paweł'71                      WKS Wawel Kraków     K30       1390     887009 109.00          R: 431
 18 DOBROWOLSKI Piotr'73                    AZS UMCS Lublin      L03       2972    2057129 112.00          R: 544
 19 PORZYCZ Janusz'73                       UKS Siódemka         G14       232     9101165 115.00          R: 552
 20 MIANOWSKI Rafał'73                      UNTS Warszawa        W87       2068     886687 118.00          R: 601
 21 DZIK Mirosław'71                        MUKS Gliwice         S22       1195     428768 121.00          R: 649
 22 CIESIÓŁKA Sebastian'75                  WKS Śląsk Wrocław    D95       1112    9751124 124.00          R: 658
 23 BANACH Robert'74                        WKS Grunwald Poznań  P69       927      501144 127.00          R: 723
 24 SOŁOWIEJ Stanisław'75                   AZS UMCS Lublin      L03       2494    7203223 130.00          R: 784
 25 RATAJCZAK Piotr'69                      UMKS Orkan Ostróda   N61       1504     690505 133.00          R: 843
 26 SOBCZYŃSKI Kalikst'71                   WKS Śląsk Wrocław    D95       717     9595959 136.00          R: 834
 27 SĘDŁAK Krystian'73                      OK! Sport            W02       1130     887220 139.00          R: 788
 28 NOWAK Remigiusz'72                      UKS Hades Poznań     P99       907     7200386 142.00          R: 886
 29 PLESIŃSKI Mariusz'73                    UKS Tukan Iwiny      D23       1304    2067729 145.00          R: 887
 
Lista startowa wg kategorii: M45         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 OLSZANKA Artur'66                       OK! Sport            W02       2021     412313  71.00         
  2 DESZCZ Stanisław'70                     MKS Metalowiec       E17       2638    2057148  74.00          R:  80
  3 KRAMSKI Mariusz'70                      UKS Energetyk        F49       1690    2023873  77.00          R: 108
  4 WRZESIŃSKI Krzysztof'68                 WKS Śląsk Wrocław    D95       1138    1394890  80.00          R: 135
  5 MARSZAŁEK Marcin'70                     OK! Sport            W02       3304    1970244  83.00          R: 153
  6 WIEJACKI Janusz'66                      PUKS Młode Orły      W03       2422    7000184  86.00          R: 334
  7 KRUPIŃSKI Andrzej'69                    UKS Saper Kazuń      W97       1175     332597  89.00          R: 346
  8 FORYSTEK Józef'66                       WKS Wawel Kraków     K30       2080    1966318  92.00          R: 451
  9 OLAS Jacek'69                           UKS Orientuś Łódź    E75       422      887253  95.00          R: 498
 10 SŁOŃSKI Marek'69                        WKS Wawel Kraków     K30       3192    2074452  98.00          R: 471
 11 SKORUPA Mariusz'70                      MUKS Gliwice         S22       1004     428775 101.00          R: 526
 12 JURCZYK Piotr'69                        UKS Sparta Czyżowice S03       2928    2028215 104.00          R: 612
 13 MICHALAK Tomasz'69                      KS Spójnia Warszawa  W80       2981    7300277 107.00          R: 630
 14 CYCH Piotr'68                           WKS Śląsk Wrocław    D95       718     1010100 110.00          R: 692
 15 BARTCZAK Jarosław'68                    UMKS Orkan Ostróda   N61       743      887093 113.00          R: 776
 16 WÓJCIK Dariusz'67                       OK! Sport            W02       2454    1399035 116.00          R: 811
 17 MOSZKOWICZ Paweł'67                     WKS Wawel Kraków     K30       826      886325 119.00          R: 955
 18 URBANIAK Krzysztof'67                   KS Spójnia Warszawa  W80       522      670819 122.00          R: 917
 19 STASZAK Artur'70                        UNTS Warszawa        W87       2013     886686 125.00          R: 675
 
Lista startowa wg kategorii: M50         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 DEREDOS Andrzej'63                      UKS Orientuś Łódź    E75       3247     412375 143.00          R:  37
  2 PLICH Marek'64                          AZS UMCS Lublin      L03       71       887426 146.00          R:  38
  3 SZMIDTKA Wiesław'61                     GKS Luzino           G27       2206     219555 149.00          R:  50
  4 SOCHACKI Witold'64                      UKS Patria Młynne    K31       1392    2077836 152.00          R:  86
  5 ŁABUZIŃSKI Sławomir'64                  WKS Wawel Kraków     K30       1409     886321 155.00          R: 100
  6 PĘDOWSKI Wojciech'64                    OK! Sport            W02       2079    1399038 158.00          R: 240
  7 PRYJMA Tomasz'64                        KS Spójnia Warszawa  W80       1756     888961 161.00          R: 547
  8 KOZŁOWSKI Jacek'63                      UKS Patria Młynne    K31       1044     886351 164.00          R: 632
  9 NIESSNER Piotr'63                       WKS Wawel Kraków     K30       2725    2057145 167.00          R: 632
 10 TARNOWSKI Mirosław'64                   AZS UMCS Lublin      L03       764     7203227 170.00          R: 767
 11 WOŁOWCZYK Marek'63                      UNTS Warszawa        W87       113     1393090 173.00          R: 810
 12 MORAWSKI Paweł'62                       UKS Azymut 45        G17       145      500661 176.00          R: 937
 13 MŁYNARCZYK Piotr'64                     MKS Metalowiec       E17       3294    7150264 179.00          R: 674
 14 CHACHURSKI Ryszard'63                   KU AZS WAT Warszawa  W89       65      1963012 182.00          R: 799
 
Lista startowa wg kategorii: M55         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 MAZUREK Krzysztof'57                    MKS Metalowiec       E17       1982             88.00          R:   9
  2 WRÓBLEWSKI Tadeusz'58                   OK! Sport            W02       226      412238  91.00          R: 185
  3 PIETRUSIŃSKI Marek'56                   KS Artemis           D92       1323    2035173  94.00          R: 216
  4 MOSSAKOWSKI Przemysław'60               Indywidualni Mazowsz W00       1758     346000  97.00          R: 309
  5 DEPTUŁA Jerzy'59                        UKS Energetyk        F49       1055     886309 100.00          R: 317
  6 WIERCIŃSKI Piotr'56                     MKS Metalowiec       E17       1105    1394894 103.00          R: 369
  7 CZERKAWSKI Wacław'60                    MUKS Gliwice         S22       1496     435239 106.00          R: 437
  8 SKONIECZNY Andrzej'                     MKS Paulinum         D93       2979    1401456 109.00          R: 454
  9 ANDRZEJEWSKI Leszek'59                  UKS Azymut 45        G17       1624     887218 112.00          R: 491
 10 KRZYSZTOF Wojarski'60                   MUKS Gliwice         S22       1121     412345 115.00          R: 539
 11 KONSTANCIAK Andrzej'59                  OK! Sport            W02       865      412316 118.00          R: 574
 12 MACHOWSKI Władysław'59                  OSiR Góra Kalwaria   W81       482     2086529 121.00          R: 756
 13 KRYJOMSKI Jerzy'58                      KS Kościelec Chrzanó K48       963      886350 124.00          R: 840
 14 KROCHMAL Andrzej'56                     KS Spójnia Warszawa  W80       528     9040156 127.00          R: 758
 15 DRĄGOWSKI Robert'59                     OK! Sport            W02       690      887222 130.00          R: 849
 16 LECH Bogdan'60                          UMKS Orkan Ostróda   N61       789      413372 133.00          R: 759
 17 CHUŁEK Aleksander'56                    UKS Azymut 45        G17       547     9101302 136.00          R: 887
 
Lista startowa wg kategorii: M60         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 TRZMIELEWSKI Roman'55                   WKS Wawel Kraków     K30       2020     895240  70.00         
  2 NIEMIEC Jan'                            MKS Paulinum         D93       2599             73.00          R:  98
  3 KANIA Feliks'51                         UKS Saper Kazuń      W97       1174     332598  76.00          R: 165
  4 MAŃKA Zbigniew'54                       AZS UMCS Lublin      L03       567      887410  79.00          R: 259
  5 PASZYŃSKI Józef'53                      UKS Orientuś Łódź    E75       383     1399036  82.00          R: 259
  6 PARZEWSKI Jerzy'52                      KU AZS WAT Warszawa  W89       72      1391133  85.00          R: 943
  7 ŚWIERCZYŃSKI Bogdan'53                  KS Modrzew           F54       885     1394482  88.00          R: 511
  8 MISZEWSKI Romuald'54                    UKS Azymut 45        G17       142      888963  91.00          R: 916
  9 GUGA Romuald'55                         WKS Śląsk Wrocław    D95       716      889177  94.00          R: 882
 10 WYSOCKI Andrzej'51                      MUKS Gliwice         S22       2697     222893  97.00          R: 291
 
Lista startowa wg kategorii: M65         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 MICHAŁEK Janusz'48                      KS Modrzew           F54       742      886317  61.00          R: 235
  2 TRZPIL Lech'49                          OK! Sport            W02       691      412312  64.00          R: 320
  3 PATEJKO Tadeusz'48                      KS Spójnia Warszawa  W80       521      881200  67.00          R: 424
  4 KMIECIŃSKI Józef'47                     PUKS Młode Orły      W03       69      2800471  70.00          R: 600
  5 BARTKOWIAK Edward'48                    WKS Grunwald Poznań  P69       925      412412  73.00          R: 685
  6 WASILEWSKI Stanisław'46                 UKS Saper Kazuń      W97       1168     332600  76.00          R: 808
  7 KRUCZEK Stanisław'48                    WKS Wawel Kraków     K30       830       54021  79.00          R: 608
  8 JAKIELASZEK Ryszard'49                  GKS Luzino           G27       179      219570  82.00          R: 976
  9 KUKURYKA Jan'47                         KU AZS WAT Warszawa  W89       2353    1401457  85.00          R: 853
 
Lista startowa wg kategorii: M70         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 OSTOJSKI Jerzy'42                       UKS Energetyk        F49       1053     886311 100.00         
  2 PŁUCIENNIK Waldemar'43                  KS Modrzew           F54       883      418958 103.00          R: 732
  3 PIETKIEWICZ Waldemar'43                 Indywidualnie Dolnoś D00       1084    2023855 106.00          R: 704
 
Lista startowa wg kategorii: M75         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 DURA Kazimierz'39                       WKS Śląsk Wrocław    D95       720       54119  62.00          R: 519
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN        
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 CHABIERA Lena'3                         UNTS Warszawa        W87       2391    1408272 150.00         
  2 OLASIK Roman'1                          Indywidualnie        0         2639            152.00         
  3 ANTONOWICZ Jan'5                        UNTS Warszawa        W87       2385     886672 154.00         
  4 LEŚNICKA Agnieszka'2                    UKS Azymut Dębów     R22       2611    2023844 156.00         
  5 KOWAL Natalia'1                         KS Kościelec Chrzanó K48       2062     886343 158.00         
  6 STANEK Jerzy'1                          WKS Wawel Kraków     K30       2626     886355 160.00         
  7 OHLASZENY Zuzanna'1                     KS Kościelec Chrzanó K48       2059     412500 162.00         
  8 SEIDEL Nikodem'1                        HKS Azymut Mochy     P58       2173     423090 164.00         
  9 MIAŚKIEWICZ Krzysztof'76                Indywidualnie        0                         166.00         
 10 KAJZER Marcel'                          PUKS Młode Orły      W03       1935    7200389 168.00         
 11 WIŚNIEWSKI Sylwester'64                 Indywidualnie        0                  886669 170.00         
 12 SZUBKA Barbara'91                       WKS Śląsk Wrocław    D95       732     2016467 172.00         
 13 CEGIEŁKA Damian'89                      MUKS Junior          E70               2048153 174.00         
 14 KĘDZIERSKA Nadia'2                      HKS Azymut Mochy     P58       2377     842660 176.00         
 15 MIANOWSKA Julia'1                       UNTS Warszawa        W87       2096     886685 178.00         
 16 CŁAPKA Paweł'90                         MUKS Junior          E70               2048162 180.00         
 17 OLSZANKA Gabrysia'                      OK! Sport            W02                412327 182.00         
 18 DZIERWA Hanna'1                         KS Kościelec Chrzanó K48       2057     886344 184.00         
 19 STASZAK Alicja'1                        UNTS Warszawa        W87       2136    1111777 186.00         
 20 DEREDOS Bruno'1                         UKS Orientuś Łódź    E75       2839     887240 188.00         
 21 MARTE Igor'3                            Indywidualnie        0         2956    1204037 190.00         
 22 SUSEK Julia'1                           OK! Sport            W02       2890     412321 192.00         
 23 SEIDEL Jagoda'1                         HKS Azymut Mochy     P58       2175    7200181 194.00         
 24 DYZIO Anna'68                           WKS Wawel Kraków     K30                895243 196.00         
 25 OLASIK Roman'1                          MKS Metalowiec       E17       2639            198.00         
 26 LUDWIG Mariusza'                        WKS Wawel Kraków     K30                886347 200.00         
 27 PATEJKO Przemysław'82                   KS Spójnia Warszawa  W80       530     2800176 202.00         
 28 PIŁKOWSKA Alicja'92                     OK! Sport            W02       2888     887223 204.00         
 
Lista startowa wg kategorii: PK-M16      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 RZEŃCA Piotr'1                          UKS Orientuś Łódź    E75       2129    7200163 206.00