Otwarte Mistrzostwa 3. RWT SP w BnO E2 - Wyniki nieoficjalne
K-OPEN (26/30) | Status: 21:23 |
L.p. | NrStartowy | Imię i nazwisko | Ur. | Klub | Czas | |
1 | 10 | KLUNDER Joanna | | 16.DZ Elbląg | 39:51 |
2 | 25 | HAMBICKA Magdalena | | 31. brt Wrocław | 42:33 |
3 | 5 | CIARKOWSKA Marzena | | 10. BKP Świętoszów | 44:05 |
4 | 16 | JĘDROWSKA Katarzyna | | 2. SLT Poznań | 44:22 |
5 | 23 | WIERCIOCH-WÓJTOWICZ Helena | | 3. RWT SP Balice | 44:28 |
6 | 18 | BUNDZ Agnieszka | | 3. BR OP Sochaczew | 47:02 |
7 | 12 | DOMINAS Wioletta | | 17. WBZ Międzyrzecz | 48:24 |
8 | 9 | CYPIONKA Honorata | | 16.DZ Elbląg | 48:40 |
9 | 27 | KARA Kinga | | 34. brt Chojnice | 53:31 |
10 | 6 | JAKUBCZYK Paulina | | 10. BKP Świętoszów | 54:07 |
11 | 21 | SŁABIK Agata | | 3. brt Sandomierz | 56:29 |
12 | 30 | MAREK Agnieszka | | 8. brt Lipowiec | 57:05 |
13 | 13 | KIEWLUK Magdalena | | 17. WBZ Międzyrzecz | 57:24 |
14 | 26 | PINIARESKA Ewelina | | 31. brt Wrocław | 62:03 |
15 | 1 | LEDWOŃ Izabela | | DKWS Kraków | 65:29 |
16 | 17 | PACHA Monika | | 2. SLT Poznań | 66:08 |
17 | 29 | GÓRNIAK Monika | | 8. brt Lipowiec | 69:09 |
18 | 20 | JELONEK Natalia | | 3. BR OP Sochaczew | 69:10 |
19 | 28 | KRÓL Anna | | 34. brt Chojnice | 69:25 |
20 | 22 | SZCZUCKA Monika | | 3. brt Sandomierz | 71:33 |
21 | 24 | ŻUREK Renata | | 3. RWT SP Balice | 75:43 |
22 | 15 | NOWOSIELSKA Monika | | 2. RWT SP Bydgoszcz | 83:38 |
23 | 4 | OPAŁA-MOZGWA Karolina | | 1. RWT SP Poznań | 84:21 |
24 | 2 | RYBIENIEK Magdalena | | DKWS Kraków | 107:39 |
  |
pk | 11 | CHOCIMKO Bożena | | 17. WBZ Międzyrzecz | 70:32 |
pk | 7 | RYCERSKA Marzena | | 10. BKP Świętoszów | 75:46 |
  |
  |
  |
M-21 (27/31) | Status: 21:23 |
L.p. | NrStartowy | Imię i nazwisko | Ur. | Klub | Czas | |
1 | 35 | KALATA Michał | | 10. BKP Świętoszów | 33:20 |
2 | 46 | TARASIUK Paweł | | 2. SLT Poznań | 33:46 |
3 | 45 | KONARCZAK Dariusz | | 2. SLT Poznań | 38:29 |
4 | 40 | PIETRZAK Konrad | | 16.DZ Elbląg | 42:33 |
5 | 51 | JĘDROCHA Łukasz | | 3. RWT SP Balice | 44:50 |
6 | 39 | OSSOWSKI Jakub | | 16.DZ Elbląg | 48:00 |
7 | 34 | JAROS Mariusz | | 10. BKP Świętoszów | 49:11 |
8 | 41 | GACZYŃSKI Marcin | | 17. WBZ Międzyrzecz | 49:30 |
9 | 53 | NIEDZIELSKI Paweł | | 31. brt Wrocław | 51:59 |
10 | 54 | POCIASK Marcin | | 31. brt Wrocław | 52:41 |
11 | 52 | KAMIŃSKI Michał | | 3. RWT SP Balice | 55:43 |
12 | 60 | LEMIESZEK Konrad | | CSIL Dęblin | 56:57 |
13 | 55 | DEJNOWSKI Tomasz | | 34. brt Chojnice | 62:10 |
14 | 42 | ZDUŃCZYK Dariusz | | 17. WBZ Międzyrzecz | 63:02 |
15 | 121 | DĄBROWSKI Jakub | | CSIL Dęblin | 70:03 |
16 | 56 | ORŁOWSKI Karol | | 34. brt Chojnice | 70:55 |
17 | 48 | DOBKIEWICZ Filip | | 3. BR OP Sochaczew | 73:48 |
18 | 59 | KOLASIŃSKI Marek | | CSIL Dęblin | 74:15 |
19 | 61 | SZCZEPANEK Karol | | CSIL Dęblin | 74:50 |
20 | 50 | TOMASIK Mariusz | | 3. brt Sandomierz | 75:20 |
21 | 47 | BIELECKI Szymon | | 3. BR OP Sochaczew | 77:31 |
22 | 58 | GLINKOWSKI Dawid | | 8. brt Lipowiec | 77:58 |
23 | 57 | CZERWIŃSKI Karol | | 8. brt Lipowiec | 81:49 |
24 | 49 | LATOŚ Piotr | | 3. brt Sandomierz | 83:54 |
25 | 44 | NADROWSKI Piotr | | 2. RWT SP Bydgoszcz | 94:47 |
26 | 33 | DZIECHCIARZ Grzegorz | | 1. RODN Balice | 103:42 |
  |
pk | 38 | JANKOWSKI Paweł | | 16.DZ Elbląg | 51:03 |
  |
  |
  |
M-35 (27/30) | Status: 21:23 |
L.p. | NrStartowy | Imię i nazwisko | Ur. | Klub | Czas | |
1 | 65 | GOLINOWSKI Paweł | | 10. BKP Świętoszów | 48:14 |
2 | 80 | KURYJ Marek | | 3. RWT SP Balice | 49:20 |
3 | 71 | WALICKI Rafał | | 17. WBZ Międzyrzecz | 50:07 |
4 | 89 | KARPIŃSKI Łukasz | | DKWS Kraków | 59:04 |
5 | 81 | KUTKIEWICZ Marcin | | 3. RWT SP Balice | 60:26 |
6 | 75 | TERLECKI Krzysztof | | 2. SLT Poznań | 65:07 |
7 | 83 | ROSZKOWIAK Michał | | 31. brt Wrocław | 77:36 |
8 | 84 | CIEŚLAK Bartosz | | 34. brt Chojnice | 78:59 |
9 | 87 | ŚWIERCZYŃSKI Aleksander | | 8. brt Lipowiec | 81:01 |
10 | 69 | STEFANOWICZ Stanisław | | 16.DZ Elbląg | 81:56 |
11 | 78 | KALISTA Robert | | 3. brt Sandomierz | 82:07 |
12 | 79 | MELANIUK Radosław | | 3. brt Sandomierz | 84:41 |
13 | 76 | BŁASZCZYK Piotr | | 3. BR OP Sochaczew | 84:42 |
14 | 74 | GBUR Arkadiusz | | 2. SLT Poznań | 85:03 |
15 | 68 | HEBEL Marcin | | 16.DZ Elbląg | 85:10 |
16 | 62 | NOWOROLNIK Dawid | | 1. RODN Balice | 88:09 |
17 | 77 | NABZDYK Piotr | | 3. BR OP Sochaczew | 89:03 |
18 | 66 | STĘŻYCKI Grzegorz | | 10. BKP Świętoszów | 92:07 |
19 | 88 | NOWAK Michał | | CSIL Dęblin | 97:05 |
20 | 63 | NADOLSKI Marek | | 1. RWT SP Poznań | 100:30 |
21 | 72 | DZIEWECZYŃSKI Adam | | 2. RWT SP Bydgoszcz | 103:23 |
22 | 82 | LUDZKOWSKI Radosław | | 31. brt Wrocław | 105:03 |
23 | 64 | ZARÓWNY Mirosław | | 1. RWT SP Poznań | 109:30 |
24 | 86 | KIERNOZEK Waldemar | | 8. brt Lipowiec | 112:46 |
25 | 73 | KOZIAK Roman | | 2. RWT SP Bydgoszcz | 117:20 |
26 | 85 | OBERTOWSKI Grzegorz | | 34. brt Chojnice | 127:50 |
  |
pk | | DARGACZ Piotr | | | 49:08 |
  |
  |
  |
M-40 (13/15) | Status: 21:23 |
L.p. | NrStartowy | Imię i nazwisko | Ur. | Klub | Czas | |
1 | 96 | NOWAK Remigiusz | | 2. SLT Poznań | 46:52 |
2 | 93 | ŚWIDERSKI Władysław | | 16.DZ Elbląg | 60:05 |
3 | 101 | ORŁOWSKI Dariusz | | 34. brt Chojnice | 62:51 |
4 | 100 | POCIASK Krzysztof | | 31. brt Wrocław | 62:58 |
5 | 92 | SITNICKI Mariusz | | 10. BKP Świętoszów | 63:05 |
6 | 119 | ŁEPECKI Henryk | | 3. BR OP Sochaczew | 64:30 |
7 | 94 | JACKOWIAK Jacek | | 17. WBZ Międzyrzecz | 65:34 |
8 | 102 | RZOSIŃSKI Dariusz | | 8. brt Lipowiec | 70:59 |
9 | 97 | SASS Jarosław | | 3. BR OP Sochaczew | 72:36 |
10 | 90 | SIERAKOWSKI Robert | | 1. RWT SP Poznań | 88:58 |
11 | 99 | ROKICKI Radosław | | 3. RWT SP Balice | 91:59 |
12 | 98 | WALCZEWSKI Stanisław | | 3. brt Sandomierz | 107:33 |
  |
pk | 91 | KASOWSKI Maciej | | 10. BKP Świętoszów | 92:52 |
  |
  |
  |
M-45 (13/16) | Status: 21:23 |
L.p. | NrStartowy | Imię i nazwisko | Ur. | Klub | Czas | |
1 | 113 | SŁAWIŃSKI Marcin | | 3. BRt Wrocław | 46:22 |
2 | 110 | JAWORSKI Wojciech | | 2. SLT Poznań | 46:49 |
3 | 111 | JASIŃSKI Rafał | | 3. BR OP Sochaczew | 49:43 |
4 | 116 | JEŻYKOWSKI Krzysztof | | 31. brt Wrocław | 64:56 |
5 | 108 | STANKIEWICZ Cezary | | 17. WBZ Międzyrzecz | 70:31 |
6 | 107 | KRUPA Piotr | | 16.DZ Elbląg | 74:03 |
7 | 106 | ZIÓŁKOWSKI Krzysztof | | 10. BKP Świętoszów | 81:05 |
8 | 114 | STANISŁAWSKI Robert | | 3. RWT SP Balice | 85:25 |
9 | 118 | GUT Paweł | | 8. brt Lipowiec | 86:52 |
10 | 104 | KOŁDRAS Piotr | | 1. RWT SP Poznań | 88:18 |
11 | 112 | SIWEK Witold | | 3. brt Sandomierz | 92:50 |
12 | 117 | CIEŚLA Robert | | 34. brt Chojnice | 97:25 |
  |
pk | 105 | ZIELIŃSKI Paweł | | 1. RWT SP Poznań | 47:03 |
  |
  |
  |
|