V Bieg Zarzecze na 5 - Zgłoszenia
2019-07-27
2019-07-27
# | Dystans/Kategoria | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5000m/OPEN-M | AAALEKSANDER, Marcin | AlexRun | Zarzecze | Męska - M | |
2 | 5000m/OPEN-M | BALAWENDER, Lesław | Zarzecze | Zapłać | Męska - L | |
3 | 5000m/OPEN-M | BANAŚ, Krzysztof | Narol | Zapłać | Męska - M | |
4 | 5000m/OPEN-M | BANAŚ, Mateusz | KPP Jarosław IPA Przemyśl | Wierzbna | Damska - L | |
5 | 5000m/OPEN-M | BANAŚ, Mateusz | KPP Jarosław IPA Przemyśl | Wierzbna | Zapłać | Damska - L |
6 | 5000m/OPEN-K | BAWOR, Agata | Siennów | Zapłać | Damska - M | |
7 | 5000m/OPEN-K | BAWOR, Agata | Siennów | Zapłać | Damska - M | |
8 | 5000m/OPEN-M | BAWOR , Paweł | Żuklińska Grupa Biegowa | Żuklin | Męska - XL | |
9 | 5000m/OPEN-K | BESTER, Monika | Kosina | Damska - XS | ||
10 | 5000m/OPEN-M | BIAŁOGŁOWSKI, Paweł | Siennów | Męska - M | ||
11 | 5000m/OPEN-M | BIENIASZ, Przemysław | - | Krzemienica | Męska - L | |
12 | 5000m/OPEN-M | BIK, Marcin | Rzeszów | Męska - M | ||
13 | 5000m/OPEN-K | BŁASZCZAK, Agata | Jaroslaw | Zapłać | Damska - XL | |
14 | 5000m/OPEN-K | BOGUSZ, Aleksandra | Oleszyce | Zapłać | Damska - M | |
15 | 5000m/OPEN-M | BORCZ, Maciej | Mikulice | Zapłać | Damska - M | |
16 | 5000m/OPEN-M | BRONHARD, Rafał | 21 BSP, TKKF Sokół | Głogów Młp. | Męska - M | |
17 | 5000m/OPEN-M | BUBNIAK, Grzegorz | Zarzecze | Męska - L | ||
18 | 5000m/OPEN-M | BURGHARDT, Jakub | mt-sport.pl | Czarna Sędziszowska | Zapłać | Damska - L |
19 | 5000m/OPEN-M | CHMIEL, Łukasz | Rzeszów | Zapłać | Męska - S | |
20 | 5000m/OPEN-M | CHMIELOWSKI, Marcin | Kańczuga | Męska - L | ||
21 | 5000m/OPEN-K | CHUDZIK, Alicja | Radymno | Zapłać | Damska - L | |
22 | 5000m/OPEN-K | CIUPIŃSKA, Magdalena | Tempo5 Przemyśl | Wólka Pełkińska | Zapłać | Damska - S |
23 | 5000m/OPEN-M | CYNK, Adam | Przeworska Grupa Biegowa | Manasterz | Męska - M | |
24 | 5000m/OPEN-M | CZAJA, Wacław | Przemyśl | Męska - L | ||
25 | 5000m/OPEN-K | CZEPIELA, Natalia | Jagiełła | Zapłać | Damska - S | |
26 | 5000m/OPEN-M | CZUCZKIEWICZ, Tomasz | Ostrów | Męska - M | ||
27 | 5000m/OPEN-M | DEC, Jan | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Męska - M | |
28 | 5000m/OPEN-K | DELEKTA, Małgorzata | korabina | Damska - M | ||
29 | 5000m/OPEN-K | DOMARADZKA, Małgorzata | BT WAGABUNDA | RZESZÓW | Damska - M | |
30 | 5000m/OPEN-M | DOMARADZKI, Grzegorz | BT WAGABUNDA | RZESZÓW | Męska - L | |
31 | 5000m/OPEN-M | DRAPAŁA, Damian | Przeworsk | Męska - L | ||
32 | 5000m/OPEN-M | DRĄG, Piotr | Skb | Krzaki | Męska - M | |
33 | 5000m/OPEN-M | DRYPS, Ryszard | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | Nowa Sarzyna | Zapłać | Męska - XL |
34 | 5000m/OPEN-K | DUDEK, Monika | Bo kto jak nie my? | Lubenia | Zapłać | Damska - M |
35 | 5000m/OPEN-M | DUSZA, Łukasz | Przemyśl | Męska - M | ||
36 | 5000m/OPEN-M | FEDIO, Marek | 5 BSP/Przemyski Klub Biegacza | Ostrów | Zapłać | Damska - L |
37 | 5000m/OPEN-K | GAWEŁ-MYCZKO, Agnieszka | Przemyśl | Damska - M | ||
38 | 5000m/OPEN-M | GAZDOWICZ, Michał | Brzozowski Klub Biegacza | Przysietnica | Zapłać | Męska - L |
39 | 5000m/OPEN-M | GĘBORYS , Mateusz | Tomaszów Lubelski | Zapłać | Męska - XXL | |
40 | 5000m/OPEN-K | GŁOWACKA, Justyna | Warszawa | Damska - L | ||
41 | 5000m/OPEN-K | GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota | Pełnatycze | Damska - S | ||
42 | 5000m/OPEN-M | GRASZA, Ireneusz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | ||
43 | 5000m/OPEN-M | GUDZ-KICIŃSKI, Piotr | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Męska - L | |
44 | 5000m/OPEN-K | HAŁOŃ, Kamil | 5 Batalion Strzelców Podhalańskich | Zarzecze | Zapłać | Męska - S |
45 | 5000m/OPEN-M | HAŁYS, Bartłomiej | SSPS Resovia | Zagórze | Zapłać | Męska - L |
46 | 5000m/OPEN-K | HOŁUB, Agata | Jarosławski Biegacz | Jarosław | Zapłać | Damska - M |
47 | 5000m/OPEN-M | IWANKO, Piotr | GOSiR Zarzecze | Zarzecze | Zapłać | |
48 | 5000m/OPEN-K | JANIK, Anna | Bo kto jak nie my? | Lutoryż | Zapłać | Damska - M |
49 | 5000m/OPEN-M | JANKOWSKI, Dariusz | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | Męska - L | ||
50 | 5000m/OPEN-M | JAREMKO, Władysław | Czarni Oleszyce | Oleszyce | Zapłać | Męska - M |
51 | 5000m/OPEN-M | JEDNACZ, Kamil | Jasiennik stary | Zapłać | Męska - M | |
52 | 5000m/OPEN-K | JĘDRZEJEWSKA , Daria | Rzeszów | Zapłać | Damska - XS | |
53 | 5000m/OPEN-M | KALTENBERG, Janusz | Jarosław | Męska - S | ||
54 | 5000m/OPEN-M | KAMECKI, Tomasz | Przeworsk | Zapłać | Damska - L | |
55 | 5000m/OPEN-M | KARWAN, Zbigniew | BBL | Lublin | Zapłać | Męska - L |
56 | 5000m/OPEN-M | KASPERSKI, Marcin | Zarzecze | Męska - L | ||
57 | 5000m/OPEN-M | KASPERSKI, Tomasz | Rzeszów | Męska - M | ||
58 | 5000m/OPEN-M | KAWALEC, Grzegorz | Rzeszów | Męska - S | ||
59 | 5000m/OPEN-M | KĘPKA, Andrzej | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Zapłać | Męska - XL |
60 | 5000m/OPEN-M | KIC, Damian | GUKLA Bratkowice- Korzeniowski.pl | Przemyśl | Zapłać | Damska - S |
61 | 5000m/OPEN-K | KICIŃSKA, Anna | UKS Tempo | Przemyśl | Zapłać | Damska - XL |
62 | 5000m/OPEN-K | KICIŃSKA, Dorota | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - L | |
63 | 5000m/OPEN-M | KIEŁBOŃ, Michał | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | PRZEWORSK | Zapłać | Męska - M |
64 | 5000m/OPEN-K | KIPER , Elżbieta | JAROSŁAWSKI BIEGACZ | Jarosław | Zapłać | Damska - L |
65 | 5000m/OPEN-M | KIPER, Maciej | Jarosławski Biegacz | Jarosław | Zapłać | Męska - S |
66 | 5000m/OPEN-M | KOJDER, Szymon | Krzemienica | Męska - M | ||
67 | 5000m/OPEN-M | KOŁODZIEJ, Tomasz | Rzeszów | Zapłać | Męska - L | |
68 | 5000m/OPEN-M | KOPACZ, Adam | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | Nowa Sarzyna | Zapłać | Męska - M |
69 | 5000m/OPEN-M | KOPACZ, Piotr | Jelna | Zapłać | Męska - M | |
70 | 5000m/OPEN-K | KORCZYŃSKA-KWITEK , Basia | KwitekTeam | Stalowa Wola | Damska - XS | |
71 | 5000m/OPEN-M | KOSZ, Paweł | PGE RUN Obrót | Rzeszów | Męska - L | |
72 | 5000m/OPEN-M | KOTLIŃSKI, Michał | Zarzecze | Zapłać | Męska - M | |
73 | 5000m/OPEN-M | KOWALCZYK, Mateusz | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | Przeworsk | Męska - M | |
74 | 5000m/OPEN-M | KOZIOL, Mariusz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Zapłać | Damska - L |
75 | 5000m/OPEN-K | KRAJEWSKA, Anna | Święte | Damska - S | ||
76 | 5000m/OPEN-M | KRAJEWSKI, Ryszard | Święte | Męska - XL | ||
77 | 5000m/OPEN-M | KRASOŃ, Marcin | Hucisko | Męska - XL | ||
78 | 5000m/OPEN-K | KRAWIEC, Beata | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Zapłać | Damska - M |
79 | 5000m/OPEN-M | KRUK, Michał | UKS Azymut Dębów | Dębów | Męska - M | |
80 | 5000m/OPEN-M | KUBAS, Robert | Jarosławski Biegacz | PRUCHNIK | Damska - XL | |
81 | 5000m/OPEN-M | KUCZA, Artur | Kisielów | Zapłać | Męska - L | |
82 | 5000m/OPEN-K | KUCZA, Karolina | Kisielów | Damska - M | ||
83 | 5000m/OPEN-K | KULIG, Anna | Kulig Team | Strzyżów | Zapłać | Damska - S |
84 | 5000m/OPEN-M | KURAS, Damian | Łapajówka | Męska - L | ||
85 | 5000m/OPEN-M | KURAS , Przemysław | Zarzecze | Męska - L | ||
86 | 5000m/OPEN-M | KUROPATWA, Gabriel | Przemyśl | Męska - M | ||
87 | 5000m/OPEN-M | KUROPATWA, Kazimierz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Męska - S | |
88 | 5000m/OPEN-M | KUŹNIAR, Piotr | Siennów | Męska - M | ||
89 | 5000m/OPEN-M | KWITEK , Grzegorz | KwitekTeam | Stalowa Wola | Męska - S | |
90 | 5000m/OPEN-M | KWOKA, Roman | Bobrówka | Męska - M | ||
91 | 5000m/OPEN-K | LAMBER, Justyna | Czelatyce | Zapłać | Damska - XS | |
92 | 5000m/OPEN-M | LAMBER , Marian | Czelatyce | Zapłać | Męska - M | |
93 | 5000m/OPEN-K | LEŚNICKA, Agnieszka | UKS Azymut Dębów | Przeworsk | Damska - L | |
94 | 5000m/OPEN-K | ŁABUDZKA, Agnieszka | Jarosław | Damska - XL | ||
95 | 5000m/OPEN-K | ŁAPIŃSKA , Anna | Przemyski Klub Biegacza / Hot'n Ride | Przemyśl | Zapłać | Damska - S |
96 | 5000m/OPEN-M | ŁUKASIK, Paweł | Rapy Masters | Rapy Dylańskie | Męska - M | |
97 | 5000m/OPEN-M | ŁUKASIK, Zbigniew | Rapy Masters | Rapy Dylańskie | Męska - M | |
98 | 5000m/OPEN-M | MACH, Radosław | Przeworsk | Męska - L | ||
99 | 5000m/OPEN-K | MACHOWSKA, Aneta | Korabina | Damska - M | ||
100 | 5000m/OPEN-K | MACIEWICZ, Teresa | Munina | Damska - M | ||
101 | 5000m/OPEN-M | MANDZIUK, Magdalena | Tomaszowska Grupa Biegowa | Tomaszów Lubleski | Damska - XS | |
102 | 5000m/OPEN-M | MANDZIUK, Mateusz | Tomaszowska Grupa Biegowa / KrosSki Remsport | Tomaszów Lubleski | Męska - M | |
103 | 5000m/OPEN-M | MARCHUT, Kazimierz | Jelna | Męska - M | ||
104 | 5000m/OPEN-K | MARTYN, Ala | Widna Göra | Damska - M | ||
105 | 5000m/OPEN-M | MARTYN, Bogdan | Widna Göra | Męska - M | ||
106 | 5000m/OPEN-M | MICHNO, Andrzej | Jarosławski Biegacz | Pełkinie | Zapłać | Męska - L |
107 | 5000m/OPEN-K | MICHNO, Małgorzata | Jarosławski Biegacz | Pełkinie | Zapłać | Damska - S |
108 | 5000m/OPEN-M | MIKOŚ, Darek | BRICOMARCHE | PRZEMYŚL | Zapłać | Męska - L |
109 | 5000m/OPEN-K | MIKOŚ, Magdalena | Golcowa | Zapłać | Damska - S | |
110 | 5000m/OPEN-M | MŁYNARSKI, Stanisław | Zarzecze k. Niska | Męska - S | ||
111 | 5000m/OPEN-M | MOTYKA, Kamil | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jarosław | Damska - XL | |
112 | 5000m/OPEN-M | MYDLARZ, Artur | Sztuka Jakości Artur Mydlarz | Rzeszów | Zapłać | Męska - M |
113 | 5000m/OPEN-K | NIEMIEC, Aleksandra | Przeworsk | Damska - M | ||
114 | 5000m/OPEN-M | NOCEK, Janusz | Łańcut | Męska - L | ||
115 | 5000m/OPEN-M | NYKIEL, Tomasz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Zapłać | Męska - XL |
116 | 5000m/OPEN-M | OLEKSAK, Tomasz | Wiosna | Nisko | Zapłać | Męska - L |
117 | 5000m/OPEN-M | OSIŃSKI, Adam | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jarosław | Męska - M | |
118 | 5000m/OPEN-K | OWSIAK , Justynka | ... DANRUN... | Kańczuga | Zapłać | Damska - S |
119 | 5000m/OPEN-M | OŻGA, Mateusz | Sieniawa | Zapłać | Męska - M | |
120 | 5000m/OPEN-M | PAWLAK, Jerzy | Zarzecze | Męska - XL | ||
121 | 5000m/OPEN-M | PELS, Daniel | ... DANRUN... | Zarzecze | Zapłać | Męska - L |
122 | 5000m/OPEN-M | PELS, Szymon | ... DANRUN... | Zarzecze | Zapłać | Męska - S |
123 | 5000m/OPEN-M | PEMPUŚ, Bernard | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Zapłać | Męska - M |
124 | 5000m/OPEN-M | PIĄTEK , Sebastian | Husaria Race Team Rzeszów | Rzeszów | Zapłać | Męska - M |
125 | 5000m/OPEN-M | PIESZKO, Roman | Jarosław | Zapłać | Męska - L | |
126 | 5000m/OPEN-M | PILAWA, Bogumił | RUN RUN OLESZYCE | Lubaczów | Męska - M | |
127 | 5000m/OPEN-M | PIOTR, Iwanko | Stowarzyszenie Sportowe Badminton Zarzecze | Zarzecze | Zapłać | Męska - M |
128 | 5000m/OPEN-M | PISZCZEK, Stanisław | Przemyśl | Męska - M | ||
129 | 5000m/OPEN-K | PLIŻGA, Justyna | BYDLAKI | Tomaszów Lubelski | Damska - XS | |
130 | 5000m/OPEN-M | PROBACHTA, Dawid | Zarzecze | Męska - L | ||
131 | 5000m/OPEN-M | PRZESTALSKI, Leszek | WROCŁAW | Zapłać | Męska - XL | |
132 | 5000m/OPEN-M | PRZESZŁOWSKI, Rafał | Błękitni Grzęska | Przworsk | Męska - M | |
133 | 5000m/OPEN-K | PRZYBYLSKA, Barbara | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - M | |
134 | 5000m/OPEN-M | PRZYPAŚNIAK, Mateusz | Real w Kauflandzie | Tomaszów Lubleski | Męska - S | |
135 | 5000m/OPEN-M | PUCIA, Zbigniew | Tryńcza | Męska - M | ||
136 | 5000m/OPEN-M | RAFAŁ , Niemczak | Pelnatycze | Zapłać | Męska - L | |
137 | 5000m/OPEN-M | RĄSA, Tomasz | Zarzecze | Zapłać | Damska - L | |
138 | 5000m/OPEN-M | RUTKOWSKI, Zygmunt | ZMITEK TEAM | Nowa Dęba | Męska - M | |
139 | 5000m/OPEN-K | RYŚ, Katarzyna | Przemyski Klub Biegacza | Olszany | Damska - S | |
140 | 5000m/OPEN-M | RZĄSA, Tomasz | Zarzecze | Damska - L | ||
141 | 5000m/OPEN-K | SANOCKA, Małgorzata | RADYMNO | Damska - S | ||
142 | 5000m/OPEN-K | SANOCKA , Małgorzata | Przemyśl | Damska - S | ||
143 | 5000m/OPEN-M | SAWIŃSKI, Henryk | Klub Piwosza | Jarosław | Męska - M | |
144 | 5000m/OPEN-M | SAWIŃSKI, Michał | Klub Piwosza | Rzeszów | Zapłać | Męska - L |
145 | 5000m/OPEN-M | SETLAK, Michał | azs ur/GGB | Gorlice | Zapłać | Męska - S |
146 | 5000m/OPEN-M | SĘK, Wiesław | Jarosławski Biegacz/PERFECT RUNNER TEAM | Pruchnik | Zapłać | Męska - S |
147 | 5000m/OPEN-K | SIEMBIDA, Małgorzata | Stalowowolski Klub Biegacza | Ulanów | Damska - XS | |
148 | 5000m/OPEN-K | SKRZYPCZAK , Barbara | Stalowowolski Klub Biegacza | Stalowa Wola | Damska - S | |
149 | 5000m/OPEN-K | SOJKA, Agnieszka | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - M | |
150 | 5000m/OPEN-K | SOJKA , Anna | Zarzecze /nisko | Damska - XS | ||
151 | 5000m/OPEN-K | SOŁTYSIAK, Krystyna | Spartan Training Group rzeszów | Jawornik | Zapłać | Damska - L |
152 | 5000m/OPEN-M | SOWA, Tomasz | brak | Nienadowa | Zapłać | Męska - M |
153 | 5000m/OPEN-M | STAŃKO , Mateusz | ... DANRUN... | Mirocin | Zapłać | Męska - L |
154 | 5000m/OPEN-K | STARZECKA, Joanna | Jarosław | Damska - S | ||
155 | 5000m/OPEN-M | STÓJ, Krzysztof | Jarosław | Męska - XL | ||
156 | 5000m/OPEN-K | STRZAŁKA, Agnieszka | Mostki | Damska - XS | ||
157 | 5000m/OPEN-K | STRZELEC, Justyna | KU AZS UP Kraków | Przemyśl | Zapłać | Damska - S |
158 | 5000m/OPEN-K | SUROWIEC , Karolina | Sandomierz | Zapłać | Damska - M | |
159 | 5000m/OPEN-K | SYCZ, Barbara | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - S | |
160 | 5000m/OPEN-M | SZABOWSKI, Krzysztof | MAAW-SPORT | ŻURAWICZKI | Męska - M | |
161 | 5000m/OPEN-M | SZADURSKI, Tomasz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Zapłać | Męska - L |
162 | 5000m/OPEN-M | SZAJNY, Jan | Zarzecze | Męska - M | ||
163 | 5000m/OPEN-M | SZCZEPAŃSKI, Maciej | Zalesie | Zapłać | Męska - XL | |
164 | 5000m/OPEN-K | SZCZOTKA , Agata | Jarosławski biegacz | Jarosław | Damska - M | |
165 | 5000m/OPEN-K | SZEPIENIEC, Katarzyna | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | Rzeszów | Damska - XS | |
166 | 5000m/OPEN-M | SZKOŁA, Mateusz | Pruchnicka Grupa Biegowa | Pruchnik | Męska - XXL | |
167 | 5000m/OPEN-M | SZOLDRA, Grzegorz | Kańczuga | Kańczuga | Zapłać | Męska - M |
168 | 5000m/OPEN-K | ŚLIMAK, Anna | Bachów | Zapłać | Damska - S | |
169 | 5000m/OPEN-M | ŚLIMAK , Tomasz | Bachów | Zapłać | Męska - L | |
170 | 5000m/OPEN-M | ŚLIWA, Maciej | Rzeszów | Męska - L | ||
171 | 5000m/OPEN-M | TOMASZEWSKI, Maciej | JGB ''Sokół'' Jarosław/GUKLA Bratkowice | Widna Góra/Pawłosiów | Zapłać | Męska - L |
172 | 5000m/OPEN-M | TRZONEK, Andrzej | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jarosław | Zapłać | Męska - M |
173 | 5000m/OPEN-M | TYMOCZKO, Bogdan | ETO | Zarzecze | Męska - M | |
174 | 5000m/OPEN-M | URBAN, Marek | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | Przeworsk | Męska - XL | |
175 | 5000m/OPEN-K | WALANIA, Kinga | TKKF Sokół | Głogów Młp. | Zapłać | Damska - XS |
176 | 5000m/OPEN-M | WALAT, Adrian | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp | Rzeszów | Zapłać | Damska - M |
177 | 5000m/OPEN-K | WASILEWSKA, Joanna | BIŁGORAJ | Zapłać | Damska - S | |
178 | 5000m/OPEN-M | WAŻNY, Łukasz | RUN RUN OLESZYCE | Rzeszów | Zapłać | Męska - L |
179 | 5000m/OPEN-M | WĄSACZ, Dominik | MAAW-SPORT | URZEJOWICE | Męska - S | |
180 | 5000m/OPEN-M | WĄSIK, Janek | Pan | Korabina | Męska - M | |
181 | 5000m/OPEN-K | WĄSIK, Marzena | Pani | Korabina | Damska - M | |
182 | 5000m/OPEN-K | WILK, Justyna | Czudowice | Zapłać | ||
183 | 5000m/OPEN-M | WILK, Krzysztof | Czudowice | Zapłać | Męska - XL | |
184 | 5000m/OPEN-M | WINIARZ, Witek | Ostrów | Zapłać | Męska - XL | |
185 | 5000m/OPEN-K | WITKOWSKI, Andrzej | przyszów | Męska - XL | ||
186 | 5000m/OPEN-K | WODAŁA, Jolanta | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Radymno | Damska - L | |
187 | 5000m/OPEN-M | WOJCIECHOWSKI , Paweł | Jarosławska gruba biegowa sokół | Jarosław | Zapłać | Męska - XL |
188 | 5000m/OPEN-M | WOJTASIEWICZ, Wincenty | Tarnowiec | Zapłać | Damska - M | |
189 | 5000m/OPEN-M | WOŁOSZYN, Mariusz | Mostki | Męska - S | ||
190 | 5000m/OPEN-K | ZAJĄC , Barbara | Zarzecze /nisko | Damska - XS | ||
191 | 5000m/OPEN-M | ZAŁUSKI, Piotr | Biegomania Lubaczów | Lubaczów | Zapłać | Męska - XL |
192 | 5000m/OPEN-M | ZAMORSKI, Adam | Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" | Cetula | Zapłać | Męska - XL |
193 | 5000m/OPEN-K | ZASADZIŃSKA, Barbara | Przemyski Klub Biegacza | Przemysl | Zapłać | Damska - S |
194 | 5000m/OPEN-M | ZGRYŹNIAK, Robert | Jarosław | Męska - XL | ||
195 | 5000m/OPEN-M | ZIĘBA, Piotr | Zięba Team | Zarzecze | Zapłać | Męska - XL |
196 | 5000m/OPEN-M | ZIĘBA , Wojciech | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jarosław | Zapłać | Męska - M |
197 | 5000m/OPEN-K | ZUBER, Karolina | Kolbuszowa | Damska - M | ||
198 | 5000m/OPEN-M | ŹDZIEBŁO, Łukasz | KRÓLEWSKIE PILZNO | Pilzno | Męska - M |
5000m / OPEN-K
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | BAWOR, Agata | Siennów | Damska - M | ||
2 | BAWOR, Agata | Siennów | Damska - M | ||
3 | BESTER, Monika | Kosina | Damska - XS | ||
4 | BŁASZCZAK, Agata | Jaroslaw | Damska - XL | ||
5 | BOGUSZ, Aleksandra | Oleszyce | Damska - M | ||
6 | CHUDZIK, Alicja | Radymno | Damska - L | ||
7 | CIUPIŃSKA, Magdalena | Tempo5 Przemyśl | Wólka Pełkińska | Damska - S | |
8 | CZEPIELA, Natalia | Jagiełła | Damska - S | ||
9 | DELEKTA, Małgorzata | korabina | Damska - M | ||
10 | DOMARADZKA, Małgorzata | BT WAGABUNDA | RZESZÓW | Damska - M | |
11 | DUDEK, Monika | Bo kto jak nie my? | Lubenia | Damska - M | |
12 | GAWEŁ-MYCZKO, Agnieszka | Przemyśl | Damska - M | ||
13 | GŁOWACKA, Justyna | Warszawa | Damska - L | ||
14 | GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota | Pełnatycze | Damska - S | ||
15 | HAŁOŃ, Kamil | 5 Batalion Strzelców Podhalańskich | Zarzecze | Męska - S | |
16 | HOŁUB, Agata | Jarosławski Biegacz | Jarosław | Damska - M | |
17 | JANIK, Anna | Bo kto jak nie my? | Lutoryż | Damska - M | |
18 | JĘDRZEJEWSKA , Daria | Rzeszów | Damska - XS | ||
19 | KICIŃSKA, Anna | UKS Tempo | Przemyśl | Damska - XL | |
20 | KICIŃSKA, Dorota | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - L | |
21 | KIPER , Elżbieta | JAROSŁAWSKI BIEGACZ | Jarosław | Damska - L | |
22 | KORCZYŃSKA-KWITEK , Basia | KwitekTeam | Stalowa Wola | Damska - XS | |
23 | KRAJEWSKA, Anna | Święte | Damska - S | ||
24 | KRAWIEC, Beata | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Damska - M | |
25 | KUCZA, Karolina | Kisielów | Damska - M | ||
26 | KULIG, Anna | Kulig Team | Strzyżów | Damska - S | |
27 | LAMBER, Justyna | Czelatyce | Damska - XS | ||
28 | LEŚNICKA, Agnieszka | UKS Azymut Dębów | Przeworsk | Damska - L | |
29 | ŁABUDZKA, Agnieszka | Jarosław | Damska - XL | ||
30 | ŁAPIŃSKA , Anna | Przemyski Klub Biegacza / Hot'n Ride | Przemyśl | Damska - S | |
31 | MACHOWSKA, Aneta | Korabina | Damska - M | ||
32 | MACIEWICZ, Teresa | Munina | Damska - M | ||
33 | MARTYN, Ala | Widna Göra | Damska - M | ||
34 | MICHNO, Małgorzata | Jarosławski Biegacz | Pełkinie | Damska - S | |
35 | MIKOŚ, Magdalena | Golcowa | Damska - S | ||
36 | NIEMIEC, Aleksandra | Przeworsk | Damska - M | ||
37 | OWSIAK , Justynka | ... DANRUN... | Kańczuga | Damska - S | |
38 | PLIŻGA, Justyna | BYDLAKI | Tomaszów Lubelski | Damska - XS | |
39 | PRZYBYLSKA, Barbara | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - M | |
40 | RYŚ, Katarzyna | Przemyski Klub Biegacza | Olszany | Damska - S | |
41 | SANOCKA, Małgorzata | RADYMNO | Damska - S | ||
42 | SANOCKA , Małgorzata | Przemyśl | Damska - S | ||
43 | SIEMBIDA, Małgorzata | Stalowowolski Klub Biegacza | Ulanów | Damska - XS | |
44 | SKRZYPCZAK , Barbara | Stalowowolski Klub Biegacza | Stalowa Wola | Damska - S | |
45 | SOJKA, Agnieszka | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - M | |
46 | SOJKA , Anna | Zarzecze /nisko | Damska - XS | ||
47 | SOŁTYSIAK, Krystyna | Spartan Training Group rzeszów | Jawornik | Damska - L | |
48 | STARZECKA, Joanna | Jarosław | Damska - S | ||
49 | STRZAŁKA, Agnieszka | Mostki | Damska - XS | ||
50 | STRZELEC, Justyna | KU AZS UP Kraków | Przemyśl | Damska - S | |
51 | SUROWIEC , Karolina | Sandomierz | Damska - M | ||
52 | SYCZ, Barbara | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - S | |
53 | SZCZOTKA , Agata | Jarosławski biegacz | Jarosław | Damska - M | |
54 | SZEPIENIEC, Katarzyna | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | Rzeszów | Damska - XS | |
55 | ŚLIMAK, Anna | Bachów | Damska - S | ||
56 | WALANIA, Kinga | TKKF Sokół | Głogów Młp. | Damska - XS | |
57 | WASILEWSKA, Joanna | BIŁGORAJ | Damska - S | ||
58 | WĄSIK, Marzena | Pani | Korabina | Damska - M | |
59 | WILK, Justyna | Czudowice | |||
60 | WITKOWSKI, Andrzej | przyszów | Męska - XL | ||
61 | WODAŁA, Jolanta | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Radymno | Damska - L | |
62 | ZAJĄC , Barbara | Zarzecze /nisko | Damska - XS | ||
63 | ZASADZIŃSKA, Barbara | Przemyski Klub Biegacza | Przemysl | Damska - S | |
64 | ZUBER, Karolina | Kolbuszowa | Damska - M |
5000m / OPEN-M
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | AAALEKSANDER, Marcin | AlexRun | Zarzecze | Męska - M | |
2 | BALAWENDER, Lesław | Zarzecze | Męska - L | ||
3 | BANAŚ, Krzysztof | Narol | Męska - M | ||
4 | BANAŚ, Mateusz | KPP Jarosław IPA Przemyśl | Wierzbna | Damska - L | |
5 | BANAŚ, Mateusz | KPP Jarosław IPA Przemyśl | Wierzbna | Damska - L | |
6 | BAWOR , Paweł | Żuklińska Grupa Biegowa | Żuklin | Męska - XL | |
7 | BIAŁOGŁOWSKI, Paweł | Siennów | Męska - M | ||
8 | BIENIASZ, Przemysław | - | Krzemienica | Męska - L | |
9 | BIK, Marcin | Rzeszów | Męska - M | ||
10 | BORCZ, Maciej | Mikulice | Damska - M | ||
11 | BRONHARD, Rafał | 21 BSP, TKKF Sokół | Głogów Młp. | Męska - M | |
12 | BUBNIAK, Grzegorz | Zarzecze | Męska - L | ||
13 | BURGHARDT, Jakub | mt-sport.pl | Czarna Sędziszowska | Damska - L | |
14 | CHMIEL, Łukasz | Rzeszów | Męska - S | ||
15 | CHMIELOWSKI, Marcin | Kańczuga | Męska - L | ||
16 | CYNK, Adam | Przeworska Grupa Biegowa | Manasterz | Męska - M | |
17 | CZAJA, Wacław | Przemyśl | Męska - L | ||
18 | CZUCZKIEWICZ, Tomasz | Ostrów | Męska - M | ||
19 | DEC, Jan | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Męska - M | |
20 | DOMARADZKI, Grzegorz | BT WAGABUNDA | RZESZÓW | Męska - L | |
21 | DRAPAŁA, Damian | Przeworsk | Męska - L | ||
22 | DRĄG, Piotr | Skb | Krzaki | Męska - M | |
23 | DRYPS, Ryszard | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | Nowa Sarzyna | Męska - XL | |
24 | DUSZA, Łukasz | Przemyśl | Męska - M | ||
25 | FEDIO, Marek | 5 BSP/Przemyski Klub Biegacza | Ostrów | Damska - L | |
26 | GAZDOWICZ, Michał | Brzozowski Klub Biegacza | Przysietnica | Męska - L | |
27 | GĘBORYS , Mateusz | Tomaszów Lubelski | Męska - XXL | ||
28 | GRASZA, Ireneusz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | ||
29 | GUDZ-KICIŃSKI, Piotr | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Męska - L | |
30 | HAŁYS, Bartłomiej | SSPS Resovia | Zagórze | Męska - L | |
31 | IWANKO, Piotr | GOSiR Zarzecze | Zarzecze | ||
32 | JANKOWSKI, Dariusz | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | Męska - L | ||
33 | JAREMKO, Władysław | Czarni Oleszyce | Oleszyce | Męska - M | |
34 | JEDNACZ, Kamil | Jasiennik stary | Męska - M | ||
35 | KALTENBERG, Janusz | Jarosław | Męska - S | ||
36 | KAMECKI, Tomasz | Przeworsk | Damska - L | ||
37 | KARWAN, Zbigniew | BBL | Lublin | Męska - L | |
38 | KASPERSKI, Marcin | Zarzecze | Męska - L | ||
39 | KASPERSKI, Tomasz | Rzeszów | Męska - M | ||
40 | KAWALEC, Grzegorz | Rzeszów | Męska - S | ||
41 | KĘPKA, Andrzej | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Męska - XL | |
42 | KIC, Damian | GUKLA Bratkowice- Korzeniowski.pl | Przemyśl | Damska - S | |
43 | KIEŁBOŃ, Michał | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | PRZEWORSK | Męska - M | |
44 | KIPER, Maciej | Jarosławski Biegacz | Jarosław | Męska - S | |
45 | KOJDER, Szymon | Krzemienica | Męska - M | ||
46 | KOŁODZIEJ, Tomasz | Rzeszów | Męska - L | ||
47 | KOPACZ, Adam | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | Nowa Sarzyna | Męska - M | |
48 | KOPACZ, Piotr | Jelna | Męska - M | ||
49 | KOSZ, Paweł | PGE RUN Obrót | Rzeszów | Męska - L | |
50 | KOTLIŃSKI, Michał | Zarzecze | Męska - M | ||
51 | KOWALCZYK, Mateusz | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | Przeworsk | Męska - M | |
52 | KOZIOL, Mariusz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - L | |
53 | KRAJEWSKI, Ryszard | Święte | Męska - XL | ||
54 | KRASOŃ, Marcin | Hucisko | Męska - XL | ||
55 | KRUK, Michał | UKS Azymut Dębów | Dębów | Męska - M | |
56 | KUBAS, Robert | Jarosławski Biegacz | PRUCHNIK | Damska - XL | |
57 | KUCZA, Artur | Kisielów | Męska - L | ||
58 | KURAS, Damian | Łapajówka | Męska - L | ||
59 | KURAS , Przemysław | Zarzecze | Męska - L | ||
60 | KUROPATWA, Gabriel | Przemyśl | Męska - M | ||
61 | KUROPATWA, Kazimierz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Męska - S | |
62 | KUŹNIAR, Piotr | Siennów | Męska - M | ||
63 | KWITEK , Grzegorz | KwitekTeam | Stalowa Wola | Męska - S | |
64 | KWOKA, Roman | Bobrówka | Męska - M | ||
65 | LAMBER , Marian | Czelatyce | Męska - M | ||
66 | ŁUKASIK, Paweł | Rapy Masters | Rapy Dylańskie | Męska - M | |
67 | ŁUKASIK, Zbigniew | Rapy Masters | Rapy Dylańskie | Męska - M | |
68 | MACH, Radosław | Przeworsk | Męska - L | ||
69 | MANDZIUK, Magdalena | Tomaszowska Grupa Biegowa | Tomaszów Lubleski | Damska - XS | |
70 | MANDZIUK, Mateusz | Tomaszowska Grupa Biegowa / KrosSki Remsport | Tomaszów Lubleski | Męska - M | |
71 | MARCHUT, Kazimierz | Jelna | Męska - M | ||
72 | MARTYN, Bogdan | Widna Göra | Męska - M | ||
73 | MICHNO, Andrzej | Jarosławski Biegacz | Pełkinie | Męska - L | |
74 | MIKOŚ, Darek | BRICOMARCHE | PRZEMYŚL | Męska - L | |
75 | MŁYNARSKI, Stanisław | Zarzecze k. Niska | Męska - S | ||
76 | MOTYKA, Kamil | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jarosław | Damska - XL | |
77 | MYDLARZ, Artur | Sztuka Jakości Artur Mydlarz | Rzeszów | Męska - M | |
78 | NOCEK, Janusz | Łańcut | Męska - L | ||
79 | NYKIEL, Tomasz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Męska - XL | |
80 | OLEKSAK, Tomasz | Wiosna | Nisko | Męska - L | |
81 | OSIŃSKI, Adam | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jarosław | Męska - M | |
82 | OŻGA, Mateusz | Sieniawa | Męska - M | ||
83 | PAWLAK, Jerzy | Zarzecze | Męska - XL | ||
84 | PELS, Daniel | ... DANRUN... | Zarzecze | Męska - L | |
85 | PELS, Szymon | ... DANRUN... | Zarzecze | Męska - S | |
86 | PEMPUŚ, Bernard | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Męska - M | |
87 | PIĄTEK , Sebastian | Husaria Race Team Rzeszów | Rzeszów | Męska - M | |
88 | PIESZKO, Roman | Jarosław | Męska - L | ||
89 | PILAWA, Bogumił | RUN RUN OLESZYCE | Lubaczów | Męska - M | |
90 | PIOTR, Iwanko | Stowarzyszenie Sportowe Badminton Zarzecze | Zarzecze | Męska - M | |
91 | PISZCZEK, Stanisław | Przemyśl | Męska - M | ||
92 | PROBACHTA, Dawid | Zarzecze | Męska - L | ||
93 | PRZESTALSKI, Leszek | WROCŁAW | Męska - XL | ||
94 | PRZESZŁOWSKI, Rafał | Błękitni Grzęska | Przworsk | Męska - M | |
95 | PRZYPAŚNIAK, Mateusz | Real w Kauflandzie | Tomaszów Lubleski | Męska - S | |
96 | PUCIA, Zbigniew | Tryńcza | Męska - M | ||
97 | RAFAŁ , Niemczak | Pelnatycze | Męska - L | ||
98 | RĄSA, Tomasz | Zarzecze | Damska - L | ||
99 | RUTKOWSKI, Zygmunt | ZMITEK TEAM | Nowa Dęba | Męska - M | |
100 | RZĄSA, Tomasz | Zarzecze | Damska - L | ||
101 | SAWIŃSKI, Henryk | Klub Piwosza | Jarosław | Męska - M | |
102 | SAWIŃSKI, Michał | Klub Piwosza | Rzeszów | Męska - L | |
103 | SETLAK, Michał | azs ur/GGB | Gorlice | Męska - S | |
104 | SĘK, Wiesław | Jarosławski Biegacz/PERFECT RUNNER TEAM | Pruchnik | Męska - S | |
105 | SOWA, Tomasz | brak | Nienadowa | Męska - M | |
106 | STAŃKO , Mateusz | ... DANRUN... | Mirocin | Męska - L | |
107 | STÓJ, Krzysztof | Jarosław | Męska - XL | ||
108 | SZABOWSKI, Krzysztof | MAAW-SPORT | ŻURAWICZKI | Męska - M | |
109 | SZADURSKI, Tomasz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Męska - L | |
110 | SZAJNY, Jan | Zarzecze | Męska - M | ||
111 | SZCZEPAŃSKI, Maciej | Zalesie | Męska - XL | ||
112 | SZKOŁA, Mateusz | Pruchnicka Grupa Biegowa | Pruchnik | Męska - XXL | |
113 | SZOLDRA, Grzegorz | Kańczuga | Kańczuga | Męska - M | |
114 | ŚLIMAK , Tomasz | Bachów | Męska - L | ||
115 | ŚLIWA, Maciej | Rzeszów | Męska - L | ||
116 | TOMASZEWSKI, Maciej | JGB ''Sokół'' Jarosław/GUKLA Bratkowice | Widna Góra/Pawłosiów | Męska - L | |
117 | TRZONEK, Andrzej | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jarosław | Męska - M | |
118 | TYMOCZKO, Bogdan | ETO | Zarzecze | Męska - M | |
119 | URBAN, Marek | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | Przeworsk | Męska - XL | |
120 | WALAT, Adrian | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp | Rzeszów | Damska - M | |
121 | WAŻNY, Łukasz | RUN RUN OLESZYCE | Rzeszów | Męska - L | |
122 | WĄSACZ, Dominik | MAAW-SPORT | URZEJOWICE | Męska - S | |
123 | WĄSIK, Janek | Pan | Korabina | Męska - M | |
124 | WILK, Krzysztof | Czudowice | Męska - XL | ||
125 | WINIARZ, Witek | Ostrów | Męska - XL | ||
126 | WOJCIECHOWSKI , Paweł | Jarosławska gruba biegowa sokół | Jarosław | Męska - XL | |
127 | WOJTASIEWICZ, Wincenty | Tarnowiec | Damska - M | ||
128 | WOŁOSZYN, Mariusz | Mostki | Męska - S | ||
129 | ZAŁUSKI, Piotr | Biegomania Lubaczów | Lubaczów | Męska - XL | |
130 | ZAMORSKI, Adam | Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" | Cetula | Męska - XL | |
131 | ZGRYŹNIAK, Robert | Jarosław | Męska - XL | ||
132 | ZIĘBA, Piotr | Zięba Team | Zarzecze | Męska - XL | |
133 | ZIĘBA , Wojciech | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jarosław | Męska - M | |
134 | ŹDZIEBŁO, Łukasz | KRÓLEWSKIE PILZNO | Pilzno | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | BALAWENDER, Lesław | Zarzecze | Męska - L | ||
2 | BANAŚ, Krzysztof | Narol | Męska - M | ||
3 | BAWOR, Agata | Siennów | Damska - M | ||
4 | BAWOR, Agata | Siennów | Damska - M | ||
5 | BESTER, Monika | Kosina | Damska - XS | ||
6 | BIAŁOGŁOWSKI, Paweł | Siennów | Męska - M | ||
7 | BIK, Marcin | Rzeszów | Męska - M | ||
8 | BŁASZCZAK, Agata | Jaroslaw | Damska - XL | ||
9 | BOGUSZ, Aleksandra | Oleszyce | Damska - M | ||
10 | BORCZ, Maciej | Mikulice | Damska - M | ||
11 | BUBNIAK, Grzegorz | Zarzecze | Męska - L | ||
12 | CHMIEL, Łukasz | Rzeszów | Męska - S | ||
13 | CHMIELOWSKI, Marcin | Kańczuga | Męska - L | ||
14 | CHUDZIK, Alicja | Radymno | Damska - L | ||
15 | CZAJA, Wacław | Przemyśl | Męska - L | ||
16 | CZEPIELA, Natalia | Jagiełła | Damska - S | ||
17 | CZUCZKIEWICZ, Tomasz | Ostrów | Męska - M | ||
18 | DELEKTA, Małgorzata | korabina | Damska - M | ||
19 | DRAPAŁA, Damian | Przeworsk | Męska - L | ||
20 | DUSZA, Łukasz | Przemyśl | Męska - M | ||
21 | GAWEŁ-MYCZKO, Agnieszka | Przemyśl | Damska - M | ||
22 | GĘBORYS , Mateusz | Tomaszów Lubelski | Męska - XXL | ||
23 | GŁOWACKA, Justyna | Warszawa | Damska - L | ||
24 | GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota | Pełnatycze | Damska - S | ||
25 | JEDNACZ, Kamil | Jasiennik stary | Męska - M | ||
26 | JĘDRZEJEWSKA , Daria | Rzeszów | Damska - XS | ||
27 | KALTENBERG, Janusz | Jarosław | Męska - S | ||
28 | KAMECKI, Tomasz | Przeworsk | Damska - L | ||
29 | KASPERSKI, Marcin | Zarzecze | Męska - L | ||
30 | KASPERSKI, Tomasz | Rzeszów | Męska - M | ||
31 | KAWALEC, Grzegorz | Rzeszów | Męska - S | ||
32 | KOJDER, Szymon | Krzemienica | Męska - M | ||
33 | KOŁODZIEJ, Tomasz | Rzeszów | Męska - L | ||
34 | KOPACZ, Piotr | Jelna | Męska - M | ||
35 | KOTLIŃSKI, Michał | Zarzecze | Męska - M | ||
36 | KRAJEWSKA, Anna | Święte | Damska - S | ||
37 | KRAJEWSKI, Ryszard | Święte | Męska - XL | ||
38 | KRASOŃ, Marcin | Hucisko | Męska - XL | ||
39 | KUCZA, Artur | Kisielów | Męska - L | ||
40 | KUCZA, Karolina | Kisielów | Damska - M | ||
41 | KURAS, Damian | Łapajówka | Męska - L | ||
42 | KURAS , Przemysław | Zarzecze | Męska - L | ||
43 | KUROPATWA, Gabriel | Przemyśl | Męska - M | ||
44 | KUŹNIAR, Piotr | Siennów | Męska - M | ||
45 | KWOKA, Roman | Bobrówka | Męska - M | ||
46 | LAMBER, Justyna | Czelatyce | Damska - XS | ||
47 | LAMBER , Marian | Czelatyce | Męska - M | ||
48 | ŁABUDZKA, Agnieszka | Jarosław | Damska - XL | ||
49 | MACH, Radosław | Przeworsk | Męska - L | ||
50 | MACHOWSKA, Aneta | Korabina | Damska - M | ||
51 | MACIEWICZ, Teresa | Munina | Damska - M | ||
52 | MARCHUT, Kazimierz | Jelna | Męska - M | ||
53 | MARTYN, Ala | Widna Göra | Damska - M | ||
54 | MARTYN, Bogdan | Widna Göra | Męska - M | ||
55 | MIKOŚ, Magdalena | Golcowa | Damska - S | ||
56 | MŁYNARSKI, Stanisław | Zarzecze k. Niska | Męska - S | ||
57 | NIEMIEC, Aleksandra | Przeworsk | Damska - M | ||
58 | NOCEK, Janusz | Łańcut | Męska - L | ||
59 | OŻGA, Mateusz | Sieniawa | Męska - M | ||
60 | PAWLAK, Jerzy | Zarzecze | Męska - XL | ||
61 | PIESZKO, Roman | Jarosław | Męska - L | ||
62 | PISZCZEK, Stanisław | Przemyśl | Męska - M | ||
63 | PROBACHTA, Dawid | Zarzecze | Męska - L | ||
64 | PRZESTALSKI, Leszek | WROCŁAW | Męska - XL | ||
65 | PUCIA, Zbigniew | Tryńcza | Męska - M | ||
66 | RAFAŁ , Niemczak | Pelnatycze | Męska - L | ||
67 | RĄSA, Tomasz | Zarzecze | Damska - L | ||
68 | RZĄSA, Tomasz | Zarzecze | Damska - L | ||
69 | SANOCKA, Małgorzata | RADYMNO | Damska - S | ||
70 | SANOCKA , Małgorzata | Przemyśl | Damska - S | ||
71 | SOJKA , Anna | Zarzecze /nisko | Damska - XS | ||
72 | STARZECKA, Joanna | Jarosław | Damska - S | ||
73 | STÓJ, Krzysztof | Jarosław | Męska - XL | ||
74 | STRZAŁKA, Agnieszka | Mostki | Damska - XS | ||
75 | SUROWIEC , Karolina | Sandomierz | Damska - M | ||
76 | SZAJNY, Jan | Zarzecze | Męska - M | ||
77 | SZCZEPAŃSKI, Maciej | Zalesie | Męska - XL | ||
78 | ŚLIMAK, Anna | Bachów | Damska - S | ||
79 | ŚLIMAK , Tomasz | Bachów | Męska - L | ||
80 | ŚLIWA, Maciej | Rzeszów | Męska - L | ||
81 | WASILEWSKA, Joanna | BIŁGORAJ | Damska - S | ||
82 | WILK, Justyna | Czudowice | |||
83 | WILK, Krzysztof | Czudowice | Męska - XL | ||
84 | WINIARZ, Witek | Ostrów | Męska - XL | ||
85 | WITKOWSKI, Andrzej | przyszów | Męska - XL | ||
86 | WOJTASIEWICZ, Wincenty | Tarnowiec | Damska - M | ||
87 | WOŁOSZYN, Mariusz | Mostki | Męska - S | ||
88 | ZAJĄC , Barbara | Zarzecze /nisko | Damska - XS | ||
89 | ZGRYŹNIAK, Robert | Jarosław | Męska - XL | ||
90 | ZUBER, Karolina | Kolbuszowa | Damska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | SZOLDRA, Grzegorz | Kańczuga | Kańczuga | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | BIENIASZ, Przemysław | - | Krzemienica | Męska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | OWSIAK , Justynka | ... DANRUN... | Kańczuga | Damska - S | |
2 | PELS, Daniel | ... DANRUN... | Zarzecze | Męska - L | |
3 | PELS, Szymon | ... DANRUN... | Zarzecze | Męska - S | |
4 | STAŃKO , Mateusz | ... DANRUN... | Mirocin | Męska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | BRONHARD, Rafał | 21 BSP, TKKF Sokół | Głogów Młp. | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | WALAT, Adrian | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp | Rzeszów | Damska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | FEDIO, Marek | 5 BSP/Przemyski Klub Biegacza | Ostrów | Damska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | HAŁOŃ, Kamil | 5 Batalion Strzelców Podhalańskich | Zarzecze | Męska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | AAALEKSANDER, Marcin | AlexRun | Zarzecze | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | KARWAN, Zbigniew | BBL | Lublin | Męska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | MIKOŚ, Darek | BRICOMARCHE | PRZEMYŚL | Męska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | DOMARADZKA, Małgorzata | BT WAGABUNDA | RZESZÓW | Damska - M | |
2 | DOMARADZKI, Grzegorz | BT WAGABUNDA | RZESZÓW | Męska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | PLIŻGA, Justyna | BYDLAKI | Tomaszów Lubelski | Damska - XS |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | ZAŁUSKI, Piotr | Biegomania Lubaczów | Lubaczów | Męska - XL |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | DUDEK, Monika | Bo kto jak nie my? | Lubenia | Damska - M | |
2 | JANIK, Anna | Bo kto jak nie my? | Lutoryż | Damska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | GAZDOWICZ, Michał | Brzozowski Klub Biegacza | Przysietnica | Męska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | PRZESZŁOWSKI, Rafał | Błękitni Grzęska | Przworsk | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | JAREMKO, Władysław | Czarni Oleszyce | Oleszyce | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | TYMOCZKO, Bogdan | ETO | Zarzecze | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | IWANKO, Piotr | GOSiR Zarzecze | Zarzecze |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | KIC, Damian | GUKLA Bratkowice- Korzeniowski.pl | Przemyśl | Damska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | PIĄTEK , Sebastian | Husaria Race Team Rzeszów | Rzeszów | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | KIPER , Elżbieta | JAROSŁAWSKI BIEGACZ | Jarosław | Damska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | TOMASZEWSKI, Maciej | JGB ''Sokół'' Jarosław/GUKLA Bratkowice | Widna Góra/Pawłosiów | Męska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | ZAMORSKI, Adam | Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" | Cetula | Męska - XL |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | MOTYKA, Kamil | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jarosław | Damska - XL | |
2 | OSIŃSKI, Adam | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jarosław | Męska - M | |
3 | TRZONEK, Andrzej | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jarosław | Męska - M | |
4 | ZIĘBA , Wojciech | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | Jarosław | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | WOJCIECHOWSKI , Paweł | Jarosławska gruba biegowa sokół | Jarosław | Męska - XL |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | HOŁUB, Agata | Jarosławski Biegacz | Jarosław | Damska - M | |
2 | KUBAS, Robert | Jarosławski Biegacz | PRUCHNIK | Damska - XL | |
3 | MICHNO, Andrzej | Jarosławski Biegacz | Pełkinie | Męska - L | |
4 | MICHNO, Małgorzata | Jarosławski Biegacz | Pełkinie | Damska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | KIPER, Maciej | Jarosławski Biegacz | Jarosław | Męska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | SĘK, Wiesław | Jarosławski Biegacz/PERFECT RUNNER TEAM | Pruchnik | Męska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | SZCZOTKA , Agata | Jarosławski biegacz | Jarosław | Damska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | BANAŚ, Mateusz | KPP Jarosław IPA Przemyśl | Wierzbna | Damska - L | |
2 | BANAŚ, Mateusz | KPP Jarosław IPA Przemyśl | Wierzbna | Damska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | ŹDZIEBŁO, Łukasz | KRÓLEWSKIE PILZNO | Pilzno | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | STRZELEC, Justyna | KU AZS UP Kraków | Przemyśl | Damska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | WODAŁA, Jolanta | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Radymno | Damska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | SAWIŃSKI, Henryk | Klub Piwosza | Jarosław | Męska - M | |
2 | SAWIŃSKI, Michał | Klub Piwosza | Rzeszów | Męska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | KULIG, Anna | Kulig Team | Strzyżów | Damska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | KORCZYŃSKA-KWITEK , Basia | KwitekTeam | Stalowa Wola | Damska - XS | |
2 | KWITEK , Grzegorz | KwitekTeam | Stalowa Wola | Męska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | SZABOWSKI, Krzysztof | MAAW-SPORT | ŻURAWICZKI | Męska - M | |
2 | WĄSACZ, Dominik | MAAW-SPORT | URZEJOWICE | Męska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | DRYPS, Ryszard | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | Nowa Sarzyna | Męska - XL |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | KOPACZ, Adam | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | Nowa Sarzyna | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | KOSZ, Paweł | PGE RUN Obrót | Rzeszów | Męska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | JANKOWSKI, Dariusz | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | Męska - L | ||
2 | KIEŁBOŃ, Michał | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | PRZEWORSK | Męska - M | |
3 | KOWALCZYK, Mateusz | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | Przeworsk | Męska - M | |
4 | URBAN, Marek | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | Przeworsk | Męska - XL |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | WĄSIK, Janek | Pan | Korabina | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | WĄSIK, Marzena | Pani | Korabina | Damska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | SZKOŁA, Mateusz | Pruchnicka Grupa Biegowa | Pruchnik | Męska - XXL |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | GRASZA, Ireneusz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | ||
2 | GUDZ-KICIŃSKI, Piotr | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Męska - L | |
3 | KICIŃSKA, Dorota | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - L | |
4 | KOZIOL, Mariusz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - L | |
5 | KUROPATWA, Kazimierz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Męska - S | |
6 | NYKIEL, Tomasz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Męska - XL | |
7 | PEMPUŚ, Bernard | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Męska - M | |
8 | PRZYBYLSKA, Barbara | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - M | |
9 | RYŚ, Katarzyna | Przemyski Klub Biegacza | Olszany | Damska - S | |
10 | SOJKA, Agnieszka | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - M | |
11 | SYCZ, Barbara | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Damska - S | |
12 | SZADURSKI, Tomasz | Przemyski Klub Biegacza | Przemyśl | Męska - L | |
13 | ZASADZIŃSKA, Barbara | Przemyski Klub Biegacza | Przemysl | Damska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | ŁAPIŃSKA , Anna | Przemyski Klub Biegacza / Hot'n Ride | Przemyśl | Damska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | CYNK, Adam | Przeworska Grupa Biegowa | Manasterz | Męska - M | |
2 | DEC, Jan | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Męska - M | |
3 | KĘPKA, Andrzej | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Męska - XL | |
4 | KRAWIEC, Beata | Przeworska Grupa Biegowa | Przeworsk | Damska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | PILAWA, Bogumił | RUN RUN OLESZYCE | Lubaczów | Męska - M | |
2 | WAŻNY, Łukasz | RUN RUN OLESZYCE | Rzeszów | Męska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | ŁUKASIK, Paweł | Rapy Masters | Rapy Dylańskie | Męska - M | |
2 | ŁUKASIK, Zbigniew | Rapy Masters | Rapy Dylańskie | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | PRZYPAŚNIAK, Mateusz | Real w Kauflandzie | Tomaszów Lubleski | Męska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | SZEPIENIEC, Katarzyna | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | Rzeszów | Damska - XS |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | HAŁYS, Bartłomiej | SSPS Resovia | Zagórze | Męska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | DRĄG, Piotr | Skb | Krzaki | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | SOŁTYSIAK, Krystyna | Spartan Training Group rzeszów | Jawornik | Damska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | SIEMBIDA, Małgorzata | Stalowowolski Klub Biegacza | Ulanów | Damska - XS |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | SKRZYPCZAK , Barbara | Stalowowolski Klub Biegacza | Stalowa Wola | Damska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | PIOTR, Iwanko | Stowarzyszenie Sportowe Badminton Zarzecze | Zarzecze | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | MYDLARZ, Artur | Sztuka Jakości Artur Mydlarz | Rzeszów | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | WALANIA, Kinga | TKKF Sokół | Głogów Młp. | Damska - XS |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | CIUPIŃSKA, Magdalena | Tempo5 Przemyśl | Wólka Pełkińska | Damska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | MANDZIUK, Magdalena | Tomaszowska Grupa Biegowa | Tomaszów Lubleski | Damska - XS |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | MANDZIUK, Mateusz | Tomaszowska Grupa Biegowa / KrosSki Remsport | Tomaszów Lubleski | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | KRUK, Michał | UKS Azymut Dębów | Dębów | Męska - M | |
2 | LEŚNICKA, Agnieszka | UKS Azymut Dębów | Przeworsk | Damska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | KICIŃSKA, Anna | UKS Tempo | Przemyśl | Damska - XL |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | OLEKSAK, Tomasz | Wiosna | Nisko | Męska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | RUTKOWSKI, Zygmunt | ZMITEK TEAM | Nowa Dęba | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | ZIĘBA, Piotr | Zięba Team | Zarzecze | Męska - XL |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | SETLAK, Michał | azs ur/GGB | Gorlice | Męska - S |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | SOWA, Tomasz | brak | Nienadowa | Męska - M |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | BURGHARDT, Jakub | mt-sport.pl | Czarna Sędziszowska | Damska - L |
# | Zawodnik | Klub | Miasto | Płatność | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|
1 | BAWOR , Paweł | Żuklińska Grupa Biegowa | Żuklin | Męska - XL |
Statystyki dystansów:
Dystanse | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
5000m | 198 | 64 | 134 | 106 | 92 | 198 |
Razem | 198 | 64 | 134 | 106 | 92 | 198 |
Statystyki kategorii:
Kategorie | Zgłoszeni | Kobiety | Mężczyźni | Opłaceni | Nieopłaceni | Bez numeru |
---|---|---|---|---|---|---|
OPEN-K | 64 | 64 | 0 | 35 | 29 | 64 |
OPEN-M | 134 | 0 | 134 | 71 | 63 | 134 |
Razem | 198 | 64 | 134 | 106 | 92 | 198 |