Biegnij z Ojcem do Ojcowa - Zgłoszenia
2017-06-24

# Dystans/Kategoria Zawodnik Rok ur. Miasto Dziecko (Jeżeli zgłoszenie opiekuna) Opiekun (Jeżeli zgłoszenie dziecka)
1 5000m/Gimnazjaliści ADAMCZYK, Damian 2003 Modlnica Adamczyk Tomasz
2 5000m/OPEN Senior ADAMCZYK, Tomasz 1972 Modlnica Damian Adamczyk
3 5000m/OPEN Senior BAŚCIK, Wojciech 1981 Bielsko-Biała Przemysław Olech
4 5000m/Szkoła Podstawowa BIEDAK , Damian 2006 Bębło Grzegorz Biedak
5 5000m/OPEN Junior BIEDAK, Grzegorz 2017 Bębło Damian Biedak
6 5000m/OPEN Senior BIEDAK, Mariusz 1977 Bębło Radosław Biedak Mariusz Biedak
7 5000m/OPEN Senior BIEDAK, Mariusz 1977 Bębło Biedak Radosław Biedak Mariusz
8 5000m/OPEN Senior BIEGUN, Katarzyna 2000 Świńczów Tomasz Olejnik
9 5000m/OPEN Senior BIGAJ, Jerzy 1954 Czajowice Katarzyna Ścisłowicz
10 5000m/OPEN Junior CHOCHÓŁ, Bartosz 2008 Kraków Daniel Chochół
11 5000m/OPEN Junior CHOCHÓŁ, Bartosz 2008 Bębło Daniel Chochół
12 5000m/OPEN Senior CICHY, Rafał 1983 Wielka Wieś Maciej Rybicki
13 5000m/OPEN Senior DEMUCHA, Damian 1984 Kraków Demucha Emilia
14 5000m/OPEN Junior DEMUCHA, Emilia 2011 Kraków Damian Demucha
15 5000m/OPEN Junior DOMINIK, Gabriela 2008 Robert Dominik
16 5000m/OPEN Senior DOMINIK, Robert 1970 Modlniczka Wiktoria Dominik
17 5000m/OPEN Senior DOMINIK, Robert 1970 Modlniczka Gabriela Dominik
18 5000m/Szkoła Podstawowa DOMINIK, Wiktoria 2004 Modlniczka Robert Dominik
19 5000m/Szkoła Podstawowa FUJAK, Oliwia 2006 Tomaszowice Grzegorz Fujak
20 5000m/Gimnazjaliści GAŁCZYK, Filip 2001 Biały Kościół Gałczyk Grzegorz
21 5000m/OPEN Senior GAŁCZYK, Grzegorz 1979 Biały Kościół Gałczyk Filip, Gałczyk Paweł
22 5000m/OPEN Junior GAŁCZYK, Paweł 2007 Biały Kościół Gałczyk Grzegorz
23 5000m/OPEN Junior GOLONKA, Jakub 2009 Giebułtów Sebastian Golonka
24 5000m/OPEN Senior GOLONKA , Sebastian 1981 Giebułtów Jakub Golonka
25 5000m/OPEN Senior INDYKA , Maciej 1980 Wielka Wieś Jasiek Indyka
26 5000m/OPEN Senior JANKOWSKI, Jakub 1977 Szyce Szymon Jankowski
27 5000m/OPEN Junior JANKOWSKI, Szymon 2008 Szyce Jakub Jankowski
28 5000m/OPEN Junior JAREK, Karol 2014 Kraków Michał Jarek
29 5000m/OPEN Senior JAREK, Michał 1982 Kraków Karol Jarek
30 5000m/OPEN Senior JAROSZ, Marcin 1976 Kraków Martyna Jarosz
31 5000m/OPEN Junior JAROSZ, Patrycja 2010 Kraków Marcin Jarosz
32 5000m/Szkoła Podstawowa JASIŃSKA, Monika 2004 Bębło Paweł Jasiński
33 5000m/OPEN Senior JASIŃSKI, Paweł 1976 Kraków Monika Jasińska
34 5000m/OPEN Junior JAWORSKA, Martyna 2007 Kraków Piotr Jaworski
35 5000m/OPEN Senior JAWORSKI, Piotr 1978 Kraków Martyna Piotr Jaworski
36 5000m/OPEN Junior KALISZ, Antoni 2007 Tomaszowice Janusz Kalisz
37 5000m/OPEN Senior KALISZ, Janusz 1972 Tomaszowice Kalisz Antoni
38 5000m/OPEN Senior KARAŚ, Piotr 1975 Kraków Krzysztof Rusinek
39 5000m/OPEN Junior KAWALEC, Oliwia 2007 Modlnica Kawalec Sławomir
40 5000m/OPEN Senior KAWALEC, Sławomir 1980 Modlnica Oliwia Kawalec, Zofia Kawalec
41 5000m/OPEN Junior KAWALEC, Zofia 2010 Modlnica Kawalec Sławomir
42 5000m/OPEN Junior KLAMRA, Hubert 2008 KRAKÓW KLAMRA MARIUSZ
43 5000m/OPEN Senior KLAMRA, Mariusz 1965 KRAKÓW HUBERT KLAMRA
44 5000m/OPEN Junior KLAMRA, Tomasz 2011 KLAMRA MARIUSZ
45 5000m/OPEN Junior KONATOWICZ, Malwina 2008 Tomaszowice Tomasz Konatowicz
46 5000m/OPEN Junior KONATOWICZ, Mikołaj 2010 Tomaszowice Tomasz Konatowicz
47 5000m/OPEN Senior KONATOWICZ, Tomasz 1979 Tomaszowice Malwina Konatowicz
48 5000m/OPEN Senior KONATOWICZ, Tomasz 1979 Tomaszowice Mikołaj Konatowicz
49 5000m/OPEN Junior KOWALCZYK, Jakub 2009 Kamil Jeleń
50 5000m/Szkoła Podstawowa KSIĘŻYC, Jakub 2006 Giebułtów Tomasz Księżyc
51 5000m/Szkoła Podstawowa KSIĘŻYC, Julia 2006 Giebułtów Tomasz Księżyc
52 5000m/OPEN Senior KSIĘŻYC, Tomasz 1974 Giebułtów
53 5000m/Szkoła Podstawowa LEDWOŃ, Adam 2005 Tomaszowice Radosław Ledwoń
54 5000m/OPEN Senior LEDWOŃ, Radosław 1974 Tomaszowice Adam Ledwoń
55 5000m/OPEN Senior MAJ, Mariusz 1976 Bębło MIKOŁAJ MAJ
56 5000m/Gimnazjaliści MAJ, Mikołaj 2001 Bębło MARIUSZ MAJ
57 5000m/OPEN Senior MARCINEK, Marek 1976 Czajowice Tomasz Marcinek
58 5000m/OPEN Senior MARGIEL, Leszek 1968 Tomaszowice Margiel Maja
59 5000m/Szkoła Podstawowa MARGIEL, Maja 2005 Tomaszowice Margiel Leszek
60 5000m/OPEN Senior MARIUSZ, Stemmpień 1984 Wielka Wieś Tymon Stempień
61 5000m/OPEN Senior MAZUR, Piotr 1976 Modlniczka Tomasz Mazur
62 5000m/OPEN Junior MAZUR, Tomasz 2007 Modlniczka Piotr Mazur
63 5000m/OPEN Senior NOGA, Artur 1982 MODLNICA NOGA JUSTYNA
64 5000m/OPEN Junior NOGA, Justyna 2007 MODLNICA ARTUR NOGA
65 5000m/OPEN Junior NOGA, Marzena 2008 M
66 5000m/OPEN Junior NOGA, Marzena 2008 MODLNICA TOMASZ NOGA
67 5000m/OPEN Senior NOWAK, Edward 1955 Wolbrom Nowak Michał
68 5000m/OPEN Senior NOWAK, Grzegorz 1994 Wolbrom Nowak Edward
69 5000m/OPEN Junior NOWAK, Jan 2009 Wolbrom Nowak Michał
70 5000m/OPEN Junior NOWAK, Michalina 2011 Wolbrom Nowak Michał
71 5000m/OPEN Senior NOWAK, Michał 1979 Wolbrom Nowak Jan
72 5000m/OPEN Senior OGÓREK, Jarosław 1971 Tomaszowice Patrycja Ogórek
73 5000m/OPEN Senior OLECH, Józef 1970 Modlnica Zuzanna Olech
74 5000m/Gimnazjaliści OLECH, Przemysław 2003 Wojciech Baścik
75 5000m/Szkoła Podstawowa OLECH, Zuzanna 2004 Modlnica Olech Józef
76 5000m/Gimnazjaliści OLEJNIK, Eryk 2002 Świńczów Tomasz Olejnik
77 5000m/OPEN Junior OLEJNIK, Jaśmina 2008 Świńczów Tomasz Olejnik
78 5000m/OPEN Senior OLEJNIK, Tomasz 1976 Świńczów Jaśmina Olejnik, Eryk Olejnik, Katarzyna Biegun
79 5000m/OPEN Junior OSTROWSKA, Zuzanna 2012 Modlniczka Ostrowski Michał
80 5000m/OPEN Junior RÓŻALSKA, Hania 2013 Czajowice Krzysztof Różalski
81 5000m/OPEN Senior RÓŻALSKI, Krzysztof 1985 Czajowice Hania Krzysztof Różalski
82 5000m/Szkoła Podstawowa RUSINEK, Krzysztof 2006 Tomaszowice Piotr Karaś
83 5000m/OPEN Senior RUSINEK, Marcin 1975 Tomaszowice Stanisław Rusinek
84 5000m/Szkoła Podstawowa RUSINEK, Stanisław 2004 Tomaszowice Marcin Rusinek
85 5000m/OPEN Junior RYBSKA, Izabela 2012 Kraków Marcin Rybski
86 5000m/OPEN Senior RYBSKI, Marcin 1977 Kraków Izabela Rybska
87 5000m/OPEN Senior SIERKA, Tomasz 1971 Kraków Sierka Aleksandra
88 5000m/OPEN Senior STACHNIK, Michał 1976 Biały Kościół Wiktoria Stachnik Michał Stachnik
89 5000m/Gimnazjaliści STACHNIK, Wiktoria 2003 Biały Kościół Michał Stachnik
90 5000m/OPEN Senior SZKLARCZYK, Krzysztof 1979 Wielka Wieś Szklarczyk Szymon
91 5000m/OPEN Junior SZKLARCZYK, Szymon 2007 Wielka Wieś Krzysztof Szklarczyk
92 5000m/OPEN Senior SZUMIEC, Adam 1976 Modlnica
93 5000m/Szkoła Podstawowa SZUMIEC, Nikodem 2005 MODLNICA Adam Szumiec
94 5000m/Szkoła Podstawowa ŚCISŁOWICZ, Jakub 2004 Czajowice Ścisłowicz Miłosz
95 5000m/OPEN Senior ŚCISŁOWICZ, Katarzyna 1979 Czajowice Jerzy Bigaj
96 5000m/OPEN Senior ŚCISŁOWICZ, Miłosz 1978 Czajowice Ścisłowicz Jakub
97 5000m/Szkoła Podstawowa TERENTJEW, Milena 2005 Wielka Wieś Wojciech Terentjew
98 5000m/OPEN Senior TERENTJEW, Wojciech 1982 Wielka Wieś Milena Terentjew
99 5000m/OPEN Junior TYMON, Stemmpień 2013 Wielka Wieś Mariusz Stempień
100 5000m/Szkoła Podstawowa WIĘCKOWSKA, Konstancja 2004 Prądnik Korzkiewski Stefan Więckowski
101 5000m/Szkoła Podstawowa WOJAS, Kacper 2005 Tomaszowice Maciej Wojas
102 5000m/OPEN Senior WOJAS, Maciej 1979 Tomaszowice Kacper Wojas
103 5000m/OPEN Senior WOJKOWSKI, Jakub 1969 Giebułtów Kacper Wojkowski
104 5000m/Szkoła Podstawowa WOJKOWSKI, Kacper 2005 Giebułtów Jakub Wojkowski
105 5000m/OPEN Senior WOJTAL , Stefan 1953 Biały Kościół Agnieszka
106 5000m/OPEN Senior WOJTAL ŻUREK , Agnieszka 1985 Biały Kościół Stefan
107 5000m/OPEN Junior WOLAK, Amelia 2009 Biały Kościół Dariusz Wolak
108 5000m/OPEN Senior WOLAK, Dariusz 1967 Biały Kościół Amelia Wolak
109 5000m/OPEN Senior WOŁOS, Krzysztof 1977 Giebułtów Maja Wołos, Maciej Wołos
110 5000m/OPEN Junior WOŁOS, Maciej 2009 Giebułtów Krzysztof Wołos
111 5000m/Szkoła Podstawowa WOŁOS, Maja 2006 Giebułtów Krzysztof Wołos
112 5000m/Szkoła Podstawowa WRÓBEL, Kacper 2004 Modlniczka Zbigniew Wróbel
113 5000m/Szkoła Podstawowa WRÓBEL, Maksymilian 2005 Modlniczka Zbigniew Wróbel
114 5000m/OPEN Senior WRÓBEL, Zbigniew 1976 Modlniczka Maksymilian Wróbel
115 5000m/OPEN Junior ZIOBROWSKA, Martyna 2008 NOWY SACZ Martyna Mateusz ZIOBROWSKI
116 5000m/OPEN Senior ZIOBROWSKI, Mateusz 1979 NOWY SACZ Emilia Ziobrowska Mateusz ZIOBROWSKI
117 5000m/OPEN Senior ZIOBROWSKI, Mateusz 1979 NOWY SACZ Martyna Mateusz ZIOBROWSKI
118 5000m/OPEN Junior ŻUREK , Krzysztof 2011 Biały Kościół Krzysztof Tomasz
119 5000m/OPEN Junior ŻUREK , Piotr 2009 Piotr Tomasz
120 5000m/OPEN Senior ŻUREK , Tomasz 1985 Biały Kościół