Nocny Bieg Premium GPK 2019 - Zgłoszenia
2019-08-10

# Kategoria Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 11,6km - M40 ADAMEK, Dariusz Adamek #AdamCzerwińskiTeam Kraków
2 23km - M50 ANTOWSKI, Tomasz Antowski Muay Running Team Poznań
3 5,7km - K20 ASSELMAN, Angela Krakow
4 23km - M40 AUGUSTYN, Adam augustyn.net Krzeszowice
5 11,6km - K50 BAJOŁEK, Aleksandra Night Runners KRAKÓW
6 11,6km - M30 BARAN, Bartosz Żołnierze Hardkoru Kraków
7 11,6km - K40 BARAŃSKA, Wanda Kraków
8 11,6km - M20 BARAŃSKI, Jakub Kraków
9 11,6km - M30 BARTOSZ, Marek Kraków
10 5,7km - K30 BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
11 11,6km - M40 BARZYK, Karol Mogilany
12 5,7km - K16 BERNAT, Klaudia Krakow
13 5,7km - K20 BIELECKA, Ewa Kraków
14 5,7km - M30 BIERNAT, Bartłomiej Kraków
15 11,6km - M40 BIERNAT, Jakub Wisełka Kraków
16 11,6km - M30 BIGAJ, Sebastian Iron Dragon Triathlon Kraków
17 5,7km - K30 BIŁOCHA, Ewa Kraków
18 11,6km - M50 BLADY, Bogdan Kraków
19 11,6km - K30 BLUJ, Dagmara Kraków
20 5,7km - M40 BOUFRAHI, Rysiek Krakow
21 5,7km - K30 BUGAJSKA, Katarzyna Kraków
22 11,6km - K40 BUJAS, Monika Kraków
23 5,7km - K40 BURDA, Monika #AdamCzerwińskiTeam Kraków
24 11,6km - K30 CAPIŃSKA, Anna Night Runners Stróża
25 11,6km - M30 CHAŁUPCZAK, Michał Kraków
26 23km - K20 CHLEBANOWSKA, Paula ChockoPalki Rabka Zdrój
27 23km - M20 CHLEBANOWSKI, Bartosz ChockoPalki Rabka Zdrój
28 5,7km - K20 CHRZAN, Adrianna Kraków
29 11,6km - M40 CHUDZIK, Piotr Kraków
30 5,7km - M20 CISEK, Marcin Cisek Kraków
31 11,6km - M30 CIUŁA, Tomasz Rebellion of Free Runners Kraków
32 11,6km - M30 CYGAN, Tomasz SolarWinds Krakow
33 11,6km - M40 CZAPLA, Przemysław WKS Wawel BnO Kraków
34 5,7km - K40 CZARNECKA, Eliza Kraków
35 11,6km - M30 CZERNICKI, Mirek Kraków
36 11,6km - M20 CZYŻOWICZ, Michał Kraków
37 11,6km - K20 DADACHE, Amina Kraków
38 5,7km - M30 DĄBROWSKI, Marek G.O.A.T. Team Michałowice Więcławice Stare
39 11,6km - K40 DOLAŚ, Danuta KRAKÓW
40 11,6km - K20 DRĄG, Justyna Proszowice
41 11,6km - M30 DRZYZGIEWICZ, Michal kwitnaca.com Krakow
42 11,6km - M40 DUDA , Krzysztof Nowa Huta Team Kraków
43 11,6km - K40 DUDA, Lucyna Mogilany
44 11,6km - M40 DUDA, Wojciech Skawina Biega Buków
45 5,7km - M30 DURBAS, Maciej Kraków
46 11,6km - M40 DUROŃ, Marcin BeFit24Team Kraków
47 5,7km - K30 DYRDA, Justyna MirMark Kraków
48 11,6km - M40 DYRGA, Sebastian Muay Running Team Krakow
49 11,6km - K30 DZIEDZIC, Joanna Kraków
50 11,6km - M40 DZIEDZIC, Krzysztof Kraków
51 11,6km - K40 DZIURZYŃSKA, Ulka Cross Heroes Ogień! Kraków
52 NW - M ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Małopolska Lachowice
53 11,6km - K20 FIJAŁKOWSKA, Ewa Nowa Huta Team Krakow
54 11,6km - M40 FIREK , Rafał Lacho Team Kraków
55 23km - M40 FIREK, Rafał Lacho Team Kraków
56 11,6km - M20 FRACH, Dominik Sigma Pizza & Bar Kraków
57 11,6km - M40 FRANCUZ, Konrad Vege Runners MOGILANY
58 11,6km - M40 FRANKIEWICZ, Jakub Kraków
59 5,7km - K20 GAWLIKOWSKA, Justyna Kraków
60 5,7km - K20 GAWŁOWSKA, Anna Kraków
61 11,6km - K40 GĄDEK, Agata Kraków
62 23km - M20 GĘBALA, Piotr Jastrzębie-Zdrój
63 23km - M20 GĘBALA, Piotr Brak Jastrzębie-Zdrój
64 23km - M40 GÓRAK, Sławomir Wieliczka
65 23km - M40 GÓRALCZYK, Robert Kraków
66 5,7km - K40 GRATKA, Beata 1974 Kojszówka
67 5,7km - M40 GRATKA, Mirosław 1973 Kojszówka
68 11,6km - K40 GROS, Anna Skawina Biega Skawina
69 5,7km - M20 GRUSZKA, Karol Bizonmotorsport Kraków
70 23km - M40 GRYGIEL, Marek Kraków
71 11,6km - M30 GRZEBYK, Michał Kraków
72 11,6km - K40 GUMUŁA, Aneta Nessi Team Krakôw
73 11,6km - K40 GUMUŁA, Aneta Nessi Team Kraków
74 5,7km - M30 GUT, Krzysztof Kraków
75 11,6km - M30 GUZIK, Łukasz Go Aptiv! Łysokanie
76 11,6km - M30 GUZIK, Tomasz DZIKI TIM Krakow
77 11,6km - K40 HOFFMANN, Magdalena Mika-Hoffmann Kraków
78 11,6km - K30 IDASIAK, Aleksandra Kraków
79 11,6km - M30 INDYKA, Maciej WKS Wawel BnO Kraków
80 5,7km - M30 INDYKA, Michał Biegam bo taki mam kaprys :) Trojanowice
81 5,7km - M30 IRLIK, Jacek Niezrzeszony Kraków
82 11,6km - M30 IWANICKI, Krzysztof WM Triself Kraków
83 11,6km - K30 JABŁOŃSKA, Sylwia Kraków
84 5,7km - K50 JAKUBEK, Hanna Skawina Biega Skawina
85 5,7km - M40 JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel BnO Kraków
86 5,7km - M30 JANIAK, Mariusz Kraków
87 11,6km - M20 JANKOWSKI, Kamil Kraków
88 11,6km - M40 JANKOWSKI, Mateusz Vege Runners Kraków
89 11,6km - M30 JAREMA, Maciej Lokomotiv Majdan Cisna
90 11,6km - M30 JAWOREK, Grzegorz Węgrzce
91 11,6km - K30 JEDLIŃSKA, Małgorzata Zupa Pomidorowa Kraków
92 5,7km - M40 JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz Cisco Running Team KRAKOW
93 11,6km - M20 JURA, Maciej ITMBW Kraków Nowy Sącz
94 11,6km - M30 KACZMARCZYK, Tomasz Husaria Race Team Giebułtów
95 5,7km - M30 KACZOR, Łukasz Kraków
96 23km - M30 KAIM, Mariusz Zakrzowiec Team Challenge Kraków
97 23km - M30 KAIM , Mariusz Zakrzowiec Team Challenge Kraków
98 5,7km - M30 KASPRZYK, Marcin WKS Wawel BnO SOBOLÓW
99 11,6km - M30 KAWKA , Paweł Kraków
100 11,6km - M30 KĄCIK, Mariusz OSP MORAWICA Morawica
101 5,7km - K20 KEMPA, Ewelina ASICS FrontRunner Poland Kraków
102 11,6km - M50 KĘDZIOR, Tomasz onkologiaprywatnie.pl Kraków
103 5,7km - M40 KIEŁB, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Zagórzyce Stare
104 11,6km - M30 KIEŁT, Andrzej Kraków
105 5,7km - M16 KIJAK, Jakub WKS Wawel BnO Kraków
106 11,6km - M30 KINDLER, Bartłomiej Kraków
107 11,6km - M40 KLASA, Tomasz onkologiaprywatnie.pl Kraków
108 5,7km - M40 KOFIN, Maciej #AdamCzerwińskiTeam Ochojno
109 5,7km - M40 KOFIN, Maciej Kofin #AdamCzerwińskiTeam Kraków
110 11,6km - K30 KOŁODZIEJ, Ewelina - Rzeszów
111 11,6km - K30 KOŁODZIEJ, Ewelina Rzeszów
112 23km - M40 KOPEĆ, Mirosław MirMark Kraków
113 11,6km - M70 KOPTA, Jerzy Kopta Cwałujące Dziadki Kraków
114 11,6km - M30 KORN, Michal MTJS Krakow
115 11,6km - K30 KORYCIŃSKA, Izabela Korycińska Kraków
116 11,6km - M30 KOSMALA, Przemek Krakow
117 11,6km - M40 KOSZAŁKA , Marcin Klub Wysokogórski Kraków Kraków
118 11,6km - K40 KOWALCZYK, Joanna Kraków
119 11,6km - M60 KOWALCZYK, Tadeusz Kraków
120 11,6km - M40 KOZIOŁ, Artur Koziołki Kraków
121 11,6km - K40 KOZIOŁ, Ewa Koziołki Kraków
122 11,6km - M30 KOZIOŁ, Paweł Koziołki Kraków
123 11,6km - M20 KRAWCZYK, Jakub Kraków
124 5,7km - M30 KRAWCZYK, Wojciech Kraków
125 5,7km - M30 KRAWCZYK, Wojciech Krawczyk Kraków
126 11,6km - M30 KRUSZEC, Andrzej Augusta Restauracja kraków Kraków
127 11,6km - K30 KRYNICKA-PAŁKA, Monika Krzeszowice
128 11,6km - M30 KRYNICKI, Maciej KRYNIO TEAM Kraków
129 11,6km - M30 KRYSA, Roman Kraków
130 11,6km - M30 KUBIESA, Jakub Husaria Race Team Kraków
131 5,7km - K30 KUBIESA, Patrycja Husaria Race Team Kraków
132 11,6km - K20 KUC, Ewa Kraków
133 11,6km - K20 KUC, Ewa Kraków
134 11,6km - M30 KUCZ, Dariusz Olszowice
135 5,7km - M30 KUKLA, Daniel Bochnia
136 11,6km - M40 KUKLA , Grzegorz Koliber Team Kraków
137 23km - K40 KUPIEC, Urszula Kraków
138 5,7km - K40 KURCH, Joanna Skawina Biega Gaj
139 11,6km - K30 KUREK, Anna Kraków
140 5,7km - K30 KUREK, Anna Kraków
141 23km - M30 KUŚMIERZ, Grzegorz Eskadra Kraków Kraków
142 5,7km - M20 KUTYBA, Marek Kraków
143 5,7km - M50 LATAŁA, Jarosław Biegam Bo Lubię Kraków Kraków
144 23km - M40 LISIK, Dariusz Kraków
145 23km - M40 LIZUREJ, Sławomir Lizaki Team Kraków
146 11,6km - K40 LOKAJEWSKA, Justyna Eskadra Kraków Kraków
147 5,7km - M30 ŁABUZ, Przemysław Kraków
148 5,7km - M40 ŁĘŻNIAK, Arkadiusz Kraków
149 23km - M30 MACHLOWSKI, Lukasz KKB DYSTANS Kraków
150 5,7km - M50 MACHLOWSKI, Ryszard KKB DYSTANS KRAKÓW
151 5,7km - M50 MACHLOWSKI, Ryszard KKB DYSTANS KRAKÓW
152 11,6km - M40 MACIEJAS, Daniel Husaria Race Team Kraków
153 11,6km - M40 MACIEJAS, Daniel Maciejas Husaria Race Team Kraków
154 5,7km - M30 MACIEJAS, Marcin Proszowice
155 11,6km - K30 MAGOCSY, Justyna Kraków
156 11,6km - M30 MAJDAŃSKI, Paweł Kraków
157 11,6km - K20 MALARCZYK, Katarzyna Malarczyk Skawica
158 11,6km - K20 MAŁECKA, Anna Kraków
159 23km - M40 MAŁYSZ, Sławomir Kraków
160 23km - M40 MAŁYSZA, Sławomir Kraków
161 23km - M40 MAŁYSZA, Sławomir Kraków
162 23km - M40 MAŁYSZA, Sławomir Kraków
163 11,6km - K20 MARCHEWKA, Klaudia Kraków
164 23km - M20 MARCOL, Mateusz OTK Rzeźnik Rybnik
165 11,6km - K30 MARK, Julia Kraków
166 5,7km - M20 MARKOWSKI, Krzysztof Częstochowa
167 11,6km - M40 MARS, Maksymilian Trailrun Kraków
168 11,6km - M20 MARSZALEK, Jan DZIKI TIM Krakow
169 23km - M30 MERCIK, Mateusz Night Runners Kraków
170 23km - K30 MERCIK, Wioleta Night Runners Kraków
171 11,6km - M40 MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków Kraków
172 5,7km - M30 MICHAŁEK, Łukasz GT Alex Kraków
173 23km - M40 MIELNICZEK, Grzegorz Zima 3ma Kraków
174 11,6km - K20 MIKULKA-MOŚ, Katarzyna Kraków
175 5,7km - M40 MIKUŁA, Grzegorz 72D Team Kraków
176 11,6km - M40 MIKUŁA, Grzegorz 72D Team Kraków
177 11,6km - M30 MIROCHA, Michał heavyweightrunningteam/ Potrzymaj mi piwo Wieliczka
178 11,6km - M30 MOCNY, Michał Kraków
179 11,6km - M30 MORMUL, Przemek Panalpina Krakow
180 11,6km - M30 MROWIEC, Paweł Heineken Kraków Running Club Bibice
181 5,7km - K40 MUCHA, Aleksandra Kraków
182 11,6km - M40 MÜLDNER, Rafał Kraków
183 NW - K NATORSKA, Beata Kraków
184 5,7km - M20 NIEDBACH, Marek Nowe Rybie
185 5,7km - K40 NIZIURSKA, Marzanna Husaria Race Team Kraków
186 11,6km - M30 NOWAK, Krzysztof Kraków
187 11,6km - K30 OBIERAK, Kamila Obierak Kraków
188 11,6km - M50 OLCZAK, Janusz Bieganie 50+ Warszawa
189 23km - M50 OLCZAK, Janusz Warszawa
190 11,6km - M40 OLEJNIK, Maciej #otworzdrzwi Wegrzce
191 11,6km - M40 OLEJNIK, Maciej Olejki Wegrzce
192 23km - M20 OPOZDA, Maciek Cross fat team Krakow
193 5,7km - K40 ORLIŃSKA, Joanna Skawina Biega Gaj
194 23km - M40 OTRĘBSKI, Grzegorz MIGA PIGA ŚMIGA KRAKÓW
195 11,6km - K30 PACULA-LEŚNIAK, Beata Wkurw_Team Kraków
196 5,7km - K30 PAJOR-LESZCZYŃSKA, Aleksandra KRAKOW
197 5,7km - K30 PALUCH, Beata Kraków
198 11,6km - M40 PAPUGA, Krzysztof Kraków
199 11,6km - M40 PASELA, Jerzy Pasela Kraków
200 23km - M30 PASZEK, Tomasz Przełęcz Dukla Kraków
201 11,6km - M40 PETER, Lesław Vege Runners Kraków
202 11,6km - M30 PIĄTEK , Rafał BeFit24Team Kraków
203 11,6km - K50 PIECUCH, Małgorzata Piecuch Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
204 11,6km - M40 PIENIĄŻEK, Mariusz Kraków
205 11,6km - K30 PILCH, Anna Probalans Kraków
206 5,7km - M30 PILCH, Łukasz Probalans.pl Kraków
207 11,6km - K30 PISARCZYK, Karolina BeFit24Team Kraków
208 5,7km - M30 POCIĘGIEL, Michał Skawina Biega Radziszów
209 11,6km - M30 PODCZASZY, Tomasz Kraków
210 11,6km - M30 POPIEL, Andrzej popsmart.pl Kraków
211 11,6km - M40 POZNANSKI, Tomasz happy TRI friends Kraków
212 11,6km - K40 POZNAŃSKA, Magdalena happy TRI friends Kraków
213 11,6km - M40 POZNAŃSKI, Tomasz happy TRI friends Kraków
214 11,6km - M40 PRĘCIKOWSKI, Rysiek Wieliczka
215 5,7km - K50 PULNIK , Andżelika Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
216 11,6km - M30 PUTAJ, Rafał Night Runners Kraków
217 11,6km - M20 PYPŁACZ, Szymon Novomatic Technologies Poland Młoszowa
218 23km - M30 RACUŁT, Piotr Masakra kraków
219 5,7km - M40 RAJ, Tomasz Husaria Race Team Kraków
220 11,6km - M30 RAKOWSKI, Paweł Kraków
221 5,7km - K30 RAMOTOWSKA, Dominika SolarWinds Krakow
222 11,6km - M40 RICOUR, Patrice Kraków
223 11,6km - M50 ROGASCH, Stanisław Rogasch Lacho Team Kraków
224 11,6km - K30 RYBACKA, Katarzyna KRAKÓW
225 11,6km - M30 RYBAK, Bartłomiej Kraków
226 11,6km - M40 RYCHLIK, Sebastian Lisy Pustyni Klucze
227 11,6km - K30 RYZNAR, Elżbieta Wieliczka
228 23km - M40 SADOWSKI, Tomasz Kossmate Żuki Kraków
229 23km - M40 SALIK, Stanisław Solne Miasto Wieliczka
230 5,7km - M40 SERWATKA, Szymon Zielonki
231 11,6km - M30 SERWIN, Łukasz BeFit24Team Kraków
232 11,6km - M40 SIPIERA, Tomasz Giebułtów
233 11,6km - M40 SŁOWIŃSKI, Paweł Michałowice
234 11,6km - K30 SŁUPIŃSKA, Ewa Kraków
235 5,7km - M30 SMOLIŃSKI, Dominik Kraków
236 11,6km - M40 SOCZYŃSKI , Sebastian Poranny Patrol Kraków
237 23km - M20 SOJECKI, Krzysztof Kraków
238 5,7km - K40 SOŁTYS, Alicja Skawina Biega Kraków
239 5,7km - M40 SOWA, Grzegorz ITMBW Kraków Kraków
240 23km - M30 SOWA, Krzysztof #SportowaSowa Michałowice
241 11,6km - K30 SOWA-LEWANDOWSKA, Katarzyna Rzobiegane Solne Miasto Wieliczka
242 11,6km - M30 STACHURA, Piotr Go Aptiv! Kraków
243 11,6km - M30 STAŃDA, Tomasz Zupa Pomidorowa Kraków
244 23km - M30 STARZAK, Paweł Skawina
245 23km - M30 STEFANOWSKI, Dominik Eskadra Kraków Kraków
246 5,7km - M40 STĘŻOWSKI, Dariusz Krówka Team Kraków
247 5,7km - M30 STRUZIK, Bartłomiej Kraków
248 5,7km - M30 STYCZEŃ, Szymon Patologia Kraków
249 23km - M40 SUSZ, Artur Krakow
250 5,7km - M40 SZAJEWSKI, Arkadiusz O TAK ŁO KRAKÓW
251 23km - K20 SZCZEPAŃSKA, Edyta Kocmyrzów
252 23km - M30 SZCZYGIEŁEK, Marek Kraków
253 11,6km - M40 SZEWCZYK, Mariusz Kraków
254 5,7km - K30 SZNAJDER, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
255 11,6km - M40 SZNAJDER, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
256 5,7km - M30 SZPOTON, Artur Kraków
257 11,6km - K30 SZYSZKO, Sylwia Kraków
258 11,6km - M40 ŚLEDZIOWSKI, Andrzej Lacho Team Kraków
259 11,6km - K30 ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela Kraków
260 23km - M40 ŚWIĘCH, Rafał Święch Myślenice
261 23km - M40 ŚWIĘCH, Rafał Święch NEGRA-SPORT Myślenice
262 5,7km - M16 TALAGA, Patryk Skawina Biega Gaj
263 5,7km - M30 TARGOSZ, Michał ITMBW Kraków Krakow
264 11,6km - M50 TARNAWSKI, Jakub KKB DYSTANS Kraków
265 11,6km - M50 TARNAWSKI, Jakub KKB DYSTANS Kraków
266 23km - M40 TARNOWSKI, Maciej MM Power Kraków
267 NW - K TEST, Test Poznań
268 NW - K TEST, Test testttt
269 5,7km - M40 TICHORUK, Rafał Tichoruk Poranny Patrol Kraków
270 23km - M40 TOMKIEWICZ, Mariusz Kraków
271 5,7km - K16 TOPÓR, Magdalena WKS Wawel BnO Kraków
272 5,7km - M40 TOPÓR, Marek WKS Wawel BnO Kraków
273 5,7km - M20 TOPÓR, Michał WKS Wawel BnO Kraków
274 5,7km - K40 TOPÓR, Monika WKS Wawel BnO Kraków
275 11,6km - K30 TUSIŃSKA, Aleksandra Kraków
276 5,7km - K30 TYLEK, Agata Skawina Biega Brzyczyna
277 5,7km - K30 TYLISZCZAK, Bożena Kraków
278 11,6km - M30 WAW, Grzegorz DZIKI TIM Kraków
279 5,7km - M40 WĄSIK, Marcin TriWise Kraków
280 11,6km - M30 WĄTROBA, Tomasz Tarnów
281 11,6km - M30 WĘGRZYŃSKI, Paweł ITMBW Kraków Kraków
282 11,6km - M40 WIETRZNY, Kacper Trailrun Kraków
283 11,6km - M20 WILCZEK, Tomasz Kraków
284 11,6km - K20 WILGUCKA , Emilia Kraków
285 11,6km - K40 WINIARCZYK-JADACH, Beata TG Sokół Zakopane Kraków
286 5,7km - K40 WITEK, Aneta SolarWinds Wieliczka
287 23km - M20 WITEK, Wojciech Kraków
288 23km - M20 WITEK, Wojciech Kraków
289 11,6km - M20 WOJTAS, Kamil KKB DYSTANS Kraków
290 23km - M30 WOŹNIAK, Dawid Rudawa
291 11,6km - M30 WOŹNIAK, Łukasz Poranny Patrol kraków
292 11,6km - M40 WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel BnO Kraków
293 11,6km - M30 WÓJCIK, Mateusz Skawina Biega Skawina
294 5,7km - K16 WÓJCIK, Natalia WKS Wawel BnO Kraków
295 11,6km - M40 WRONA, Sylwester Krakow
296 11,6km - M40 WRONA, Sylwester Krakow
297 11,6km - K20 WYWROT, Karolina Kraków
298 5,7km - K30 ZAJĄC , Ilona Skawina Biega Rzozów
299 11,6km - M30 ZASTAWNY, Tomasz AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
300 11,6km - M30 ZAWACKI, Marcin Kraków
301 11,6km - K40 ZAWODNY, Monika Zawodny BeFit24Team krakow
302 11,6km - M30 ZEGARMISTRZ, Grzegorz Kraków
303 5,7km - K30 ZIELINSKA , Katarzyna Kraków
304 23km - M20 ZIELIŃSKI, Paweł Nowy Sącz
305 5,7km - K30 ZIĘBA-ŚLADOWSKA, Agata Skawina Biega RADZISZÓW
306 5,7km - M40 ZWONEK, Paweł Zwonek Kraków
307 11,6km - K30 ŻYGADŁO, Agnieszka Kraków

11,6km - K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DADACHE, Amina Kraków
2 DRĄG, Justyna Proszowice
3 FIJAŁKOWSKA, Ewa Nowa Huta Team Krakow
4 KUC, Ewa Kraków
5 KUC, Ewa Kraków
6 MALARCZYK, Katarzyna Malarczyk Skawica
7 MAŁECKA, Anna Kraków
8 MARCHEWKA, Klaudia Kraków
9 MIKULKA-MOŚ, Katarzyna Kraków
10 WILGUCKA , Emilia Kraków
11 WYWROT, Karolina Kraków

11,6km - K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BLUJ, Dagmara Kraków
2 CAPIŃSKA, Anna Night Runners Stróża
3 DZIEDZIC, Joanna Kraków
4 IDASIAK, Aleksandra Kraków
5 JABŁOŃSKA, Sylwia Kraków
6 JEDLIŃSKA, Małgorzata Zupa Pomidorowa Kraków
7 KOŁODZIEJ, Ewelina - Rzeszów
8 KOŁODZIEJ, Ewelina Rzeszów
9 KORYCIŃSKA, Izabela Korycińska Kraków
10 KRYNICKA-PAŁKA, Monika Krzeszowice
11 KUREK, Anna Kraków
12 MAGOCSY, Justyna Kraków
13 MARK, Julia Kraków
14 OBIERAK, Kamila Obierak Kraków
15 PACULA-LEŚNIAK, Beata Wkurw_Team Kraków
16 PILCH, Anna Probalans Kraków
17 PISARCZYK, Karolina BeFit24Team Kraków
18 RYBACKA, Katarzyna KRAKÓW
19 RYZNAR, Elżbieta Wieliczka
20 SŁUPIŃSKA, Ewa Kraków
21 SOWA-LEWANDOWSKA, Katarzyna Rzobiegane Solne Miasto Wieliczka
22 SZYSZKO, Sylwia Kraków
23 ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela Kraków
24 TUSIŃSKA, Aleksandra Kraków
25 ŻYGADŁO, Agnieszka Kraków

11,6km - K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAŃSKA, Wanda Kraków
2 BUJAS, Monika Kraków
3 DOLAŚ, Danuta KRAKÓW
4 DUDA, Lucyna Mogilany
5 DZIURZYŃSKA, Ulka Cross Heroes Ogień! Kraków
6 GĄDEK, Agata Kraków
7 GROS, Anna Skawina Biega Skawina
8 GUMUŁA, Aneta Nessi Team Krakôw
9 GUMUŁA, Aneta Nessi Team Kraków
10 HOFFMANN, Magdalena Mika-Hoffmann Kraków
11 KOWALCZYK, Joanna Kraków
12 KOZIOŁ, Ewa Koziołki Kraków
13 LOKAJEWSKA, Justyna Eskadra Kraków Kraków
14 POZNAŃSKA, Magdalena happy TRI friends Kraków
15 WINIARCZYK-JADACH, Beata TG Sokół Zakopane Kraków
16 ZAWODNY, Monika Zawodny BeFit24Team krakow

11,6km - K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BAJOŁEK, Aleksandra Night Runners KRAKÓW
2 PIECUCH, Małgorzata Piecuch Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk

11,6km - K60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

11,6km - K70

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

11,6km - M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAŃSKI, Jakub Kraków
2 CZYŻOWICZ, Michał Kraków
3 FRACH, Dominik Sigma Pizza & Bar Kraków
4 JANKOWSKI, Kamil Kraków
5 JURA, Maciej ITMBW Kraków Nowy Sącz
6 KRAWCZYK, Jakub Kraków
7 MARSZALEK, Jan DZIKI TIM Krakow
8 PYPŁACZ, Szymon Novomatic Technologies Poland Młoszowa
9 WILCZEK, Tomasz Kraków
10 WOJTAS, Kamil KKB DYSTANS Kraków

11,6km - M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAN, Bartosz Żołnierze Hardkoru Kraków
2 BARTOSZ, Marek Kraków
3 BIGAJ, Sebastian Iron Dragon Triathlon Kraków
4 CHAŁUPCZAK, Michał Kraków
5 CIUŁA, Tomasz Rebellion of Free Runners Kraków
6 CYGAN, Tomasz SolarWinds Krakow
7 CZERNICKI, Mirek Kraków
8 DRZYZGIEWICZ, Michal kwitnaca.com Krakow
9 GRZEBYK, Michał Kraków
10 GUZIK, Łukasz Go Aptiv! Łysokanie
11 GUZIK, Tomasz DZIKI TIM Krakow
12 INDYKA, Maciej WKS Wawel BnO Kraków
13 IWANICKI, Krzysztof WM Triself Kraków
14 JAREMA, Maciej Lokomotiv Majdan Cisna
15 JAWOREK, Grzegorz Węgrzce
16 KACZMARCZYK, Tomasz Husaria Race Team Giebułtów
17 KAWKA , Paweł Kraków
18 KĄCIK, Mariusz OSP MORAWICA Morawica
19 KIEŁT, Andrzej Kraków
20 KINDLER, Bartłomiej Kraków
21 KORN, Michal MTJS Krakow
22 KOSMALA, Przemek Krakow
23 KOZIOŁ, Paweł Koziołki Kraków
24 KRUSZEC, Andrzej Augusta Restauracja kraków Kraków
25 KRYNICKI, Maciej KRYNIO TEAM Kraków
26 KRYSA, Roman Kraków
27 KUBIESA, Jakub Husaria Race Team Kraków
28 KUCZ, Dariusz Olszowice
29 MAJDAŃSKI, Paweł Kraków
30 MIROCHA, Michał heavyweightrunningteam/ Potrzymaj mi piwo Wieliczka
31 MOCNY, Michał Kraków
32 MORMUL, Przemek Panalpina Krakow
33 MROWIEC, Paweł Heineken Kraków Running Club Bibice
34 NOWAK, Krzysztof Kraków
35 PIĄTEK , Rafał BeFit24Team Kraków
36 PODCZASZY, Tomasz Kraków
37 POPIEL, Andrzej popsmart.pl Kraków
38 PUTAJ, Rafał Night Runners Kraków
39 RAKOWSKI, Paweł Kraków
40 RYBAK, Bartłomiej Kraków
41 SERWIN, Łukasz BeFit24Team Kraków
42 STACHURA, Piotr Go Aptiv! Kraków
43 STAŃDA, Tomasz Zupa Pomidorowa Kraków
44 WAW, Grzegorz DZIKI TIM Kraków
45 WĄTROBA, Tomasz Tarnów
46 WĘGRZYŃSKI, Paweł ITMBW Kraków Kraków
47 WOŹNIAK, Łukasz Poranny Patrol kraków
48 WÓJCIK, Mateusz Skawina Biega Skawina
49 ZASTAWNY, Tomasz AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
50 ZAWACKI, Marcin Kraków
51 ZEGARMISTRZ, Grzegorz Kraków

11,6km - M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ADAMEK, Dariusz Adamek #AdamCzerwińskiTeam Kraków
2 BARZYK, Karol Mogilany
3 BIERNAT, Jakub Wisełka Kraków
4 CHUDZIK, Piotr Kraków
5 CZAPLA, Przemysław WKS Wawel BnO Kraków
6 DUDA , Krzysztof Nowa Huta Team Kraków
7 DUDA, Wojciech Skawina Biega Buków
8 DUROŃ, Marcin BeFit24Team Kraków
9 DYRGA, Sebastian Muay Running Team Krakow
10 DZIEDZIC, Krzysztof Kraków
11 FIREK , Rafał Lacho Team Kraków
12 FRANCUZ, Konrad Vege Runners MOGILANY
13 FRANKIEWICZ, Jakub Kraków
14 JANKOWSKI, Mateusz Vege Runners Kraków
15 KLASA, Tomasz onkologiaprywatnie.pl Kraków
16 KOSZAŁKA , Marcin Klub Wysokogórski Kraków Kraków
17 KOZIOŁ, Artur Koziołki Kraków
18 KUKLA , Grzegorz Koliber Team Kraków
19 MACIEJAS, Daniel Husaria Race Team Kraków
20 MACIEJAS, Daniel Maciejas Husaria Race Team Kraków
21 MARS, Maksymilian Trailrun Kraków
22 MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków Kraków
23 MIKUŁA, Grzegorz 72D Team Kraków
24 MÜLDNER, Rafał Kraków
25 OLEJNIK, Maciej #otworzdrzwi Wegrzce
26 OLEJNIK, Maciej Olejki Wegrzce
27 PAPUGA, Krzysztof Kraków
28 PASELA, Jerzy Pasela Kraków
29 PETER, Lesław Vege Runners Kraków
30 PIENIĄŻEK, Mariusz Kraków
31 POZNANSKI, Tomasz happy TRI friends Kraków
32 POZNAŃSKI, Tomasz happy TRI friends Kraków
33 PRĘCIKOWSKI, Rysiek Wieliczka
34 RICOUR, Patrice Kraków
35 RYCHLIK, Sebastian Lisy Pustyni Klucze
36 SIPIERA, Tomasz Giebułtów
37 SŁOWIŃSKI, Paweł Michałowice
38 SOCZYŃSKI , Sebastian Poranny Patrol Kraków
39 SZEWCZYK, Mariusz Kraków
40 SZNAJDER, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
41 ŚLEDZIOWSKI, Andrzej Lacho Team Kraków
42 WIETRZNY, Kacper Trailrun Kraków
43 WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel BnO Kraków
44 WRONA, Sylwester Krakow
45 WRONA, Sylwester Krakow

11,6km - M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BLADY, Bogdan Kraków
2 KĘDZIOR, Tomasz onkologiaprywatnie.pl Kraków
3 OLCZAK, Janusz Bieganie 50+ Warszawa
4 ROGASCH, Stanisław Rogasch Lacho Team Kraków
5 TARNAWSKI, Jakub KKB DYSTANS Kraków
6 TARNAWSKI, Jakub KKB DYSTANS Kraków

11,6km - M60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOWALCZYK, Tadeusz Kraków

11,6km - M70

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOPTA, Jerzy Kopta Cwałujące Dziadki Kraków

23km - K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CHLEBANOWSKA, Paula ChockoPalki Rabka Zdrój
2 SZCZEPAŃSKA, Edyta Kocmyrzów

23km - K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MERCIK, Wioleta Night Runners Kraków

23km - K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KUPIEC, Urszula Kraków

23km - K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

23km - K60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

23km - K70

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

23km - M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CHLEBANOWSKI, Bartosz ChockoPalki Rabka Zdrój
2 GĘBALA, Piotr Jastrzębie-Zdrój
3 GĘBALA, Piotr Brak Jastrzębie-Zdrój
4 MARCOL, Mateusz OTK Rzeźnik Rybnik
5 OPOZDA, Maciek Cross fat team Krakow
6 SOJECKI, Krzysztof Kraków
7 WITEK, Wojciech Kraków
8 WITEK, Wojciech Kraków
9 ZIELIŃSKI, Paweł Nowy Sącz

23km - M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KAIM, Mariusz Zakrzowiec Team Challenge Kraków
2 KAIM , Mariusz Zakrzowiec Team Challenge Kraków
3 KUŚMIERZ, Grzegorz Eskadra Kraków Kraków
4 MACHLOWSKI, Lukasz KKB DYSTANS Kraków
5 MERCIK, Mateusz Night Runners Kraków
6 PASZEK, Tomasz Przełęcz Dukla Kraków
7 RACUŁT, Piotr Masakra kraków
8 SOWA, Krzysztof #SportowaSowa Michałowice
9 STARZAK, Paweł Skawina
10 STEFANOWSKI, Dominik Eskadra Kraków Kraków
11 SZCZYGIEŁEK, Marek Kraków
12 WOŹNIAK, Dawid Rudawa

23km - M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 AUGUSTYN, Adam augustyn.net Krzeszowice
2 FIREK, Rafał Lacho Team Kraków
3 GÓRAK, Sławomir Wieliczka
4 GÓRALCZYK, Robert Kraków
5 GRYGIEL, Marek Kraków
6 KOPEĆ, Mirosław MirMark Kraków
7 LISIK, Dariusz Kraków
8 LIZUREJ, Sławomir Lizaki Team Kraków
9 MAŁYSZ, Sławomir Kraków
10 MAŁYSZA, Sławomir Kraków
11 MAŁYSZA, Sławomir Kraków
12 MAŁYSZA, Sławomir Kraków
13 MIELNICZEK, Grzegorz Zima 3ma Kraków
14 OTRĘBSKI, Grzegorz MIGA PIGA ŚMIGA KRAKÓW
15 SADOWSKI, Tomasz Kossmate Żuki Kraków
16 SALIK, Stanisław Solne Miasto Wieliczka
17 SUSZ, Artur Krakow
18 ŚWIĘCH, Rafał Święch Myślenice
19 ŚWIĘCH, Rafał Święch NEGRA-SPORT Myślenice
20 TARNOWSKI, Maciej MM Power Kraków
21 TOMKIEWICZ, Mariusz Kraków

23km - M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANTOWSKI, Tomasz Antowski Muay Running Team Poznań
2 OLCZAK, Janusz Warszawa

23km - M60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

23km - M70

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

5,7km - K16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BERNAT, Klaudia Krakow
2 TOPÓR, Magdalena WKS Wawel BnO Kraków
3 WÓJCIK, Natalia WKS Wawel BnO Kraków

5,7km - K20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ASSELMAN, Angela Krakow
2 BIELECKA, Ewa Kraków
3 CHRZAN, Adrianna Kraków
4 GAWLIKOWSKA, Justyna Kraków
5 GAWŁOWSKA, Anna Kraków
6 KEMPA, Ewelina ASICS FrontRunner Poland Kraków

5,7km - K30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
2 BIŁOCHA, Ewa Kraków
3 BUGAJSKA, Katarzyna Kraków
4 DYRDA, Justyna MirMark Kraków
5 KUBIESA, Patrycja Husaria Race Team Kraków
6 KUREK, Anna Kraków
7 PAJOR-LESZCZYŃSKA, Aleksandra KRAKOW
8 PALUCH, Beata Kraków
9 RAMOTOWSKA, Dominika SolarWinds Krakow
10 SZNAJDER, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
11 TYLEK, Agata Skawina Biega Brzyczyna
12 TYLISZCZAK, Bożena Kraków
13 ZAJĄC , Ilona Skawina Biega Rzozów
14 ZIELINSKA , Katarzyna Kraków
15 ZIĘBA-ŚLADOWSKA, Agata Skawina Biega RADZISZÓW

5,7km - K40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BURDA, Monika #AdamCzerwińskiTeam Kraków
2 CZARNECKA, Eliza Kraków
3 GRATKA, Beata 1974 Kojszówka
4 KURCH, Joanna Skawina Biega Gaj
5 MUCHA, Aleksandra Kraków
6 NIZIURSKA, Marzanna Husaria Race Team Kraków
7 ORLIŃSKA, Joanna Skawina Biega Gaj
8 SOŁTYS, Alicja Skawina Biega Kraków
9 TOPÓR, Monika WKS Wawel BnO Kraków
10 WITEK, Aneta SolarWinds Wieliczka

5,7km - K50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JAKUBEK, Hanna Skawina Biega Skawina
2 PULNIK , Andżelika Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków

5,7km - K60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

5,7km - K70

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

5,7km - M16

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KIJAK, Jakub WKS Wawel BnO Kraków
2 TALAGA, Patryk Skawina Biega Gaj

5,7km - M20

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CISEK, Marcin Cisek Kraków
2 GRUSZKA, Karol Bizonmotorsport Kraków
3 KUTYBA, Marek Kraków
4 MARKOWSKI, Krzysztof Częstochowa
5 NIEDBACH, Marek Nowe Rybie
6 TOPÓR, Michał WKS Wawel BnO Kraków

5,7km - M30

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIERNAT, Bartłomiej Kraków
2 DĄBROWSKI, Marek G.O.A.T. Team Michałowice Więcławice Stare
3 DURBAS, Maciej Kraków
4 GUT, Krzysztof Kraków
5 INDYKA, Michał Biegam bo taki mam kaprys :) Trojanowice
6 IRLIK, Jacek Niezrzeszony Kraków
7 JANIAK, Mariusz Kraków
8 KACZOR, Łukasz Kraków
9 KASPRZYK, Marcin WKS Wawel BnO SOBOLÓW
10 KRAWCZYK, Wojciech Kraków
11 KRAWCZYK, Wojciech Krawczyk Kraków
12 KUKLA, Daniel Bochnia
13 ŁABUZ, Przemysław Kraków
14 MACIEJAS, Marcin Proszowice
15 MICHAŁEK, Łukasz GT Alex Kraków
16 PILCH, Łukasz Probalans.pl Kraków
17 POCIĘGIEL, Michał Skawina Biega Radziszów
18 SMOLIŃSKI, Dominik Kraków
19 STRUZIK, Bartłomiej Kraków
20 STYCZEŃ, Szymon Patologia Kraków
21 SZPOTON, Artur Kraków
22 TARGOSZ, Michał ITMBW Kraków Krakow

5,7km - M40

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BOUFRAHI, Rysiek Krakow
2 GRATKA, Mirosław 1973 Kojszówka
3 JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel BnO Kraków
4 JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz Cisco Running Team KRAKOW
5 KIEŁB, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Zagórzyce Stare
6 KOFIN, Maciej #AdamCzerwińskiTeam Ochojno
7 KOFIN, Maciej Kofin #AdamCzerwińskiTeam Kraków
8 ŁĘŻNIAK, Arkadiusz Kraków
9 MIKUŁA, Grzegorz 72D Team Kraków
10 RAJ, Tomasz Husaria Race Team Kraków
11 SERWATKA, Szymon Zielonki
12 SOWA, Grzegorz ITMBW Kraków Kraków
13 STĘŻOWSKI, Dariusz Krówka Team Kraków
14 SZAJEWSKI, Arkadiusz O TAK ŁO KRAKÓW
15 TICHORUK, Rafał Tichoruk Poranny Patrol Kraków
16 TOPÓR, Marek WKS Wawel BnO Kraków
17 WĄSIK, Marcin TriWise Kraków
18 ZWONEK, Paweł Zwonek Kraków

5,7km - M50

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LATAŁA, Jarosław Biegam Bo Lubię Kraków Kraków
2 MACHLOWSKI, Ryszard KKB DYSTANS KRAKÓW
3 MACHLOWSKI, Ryszard KKB DYSTANS KRAKÓW

5,7km - M60

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

5,7km - M70

# Zawodnik Klub Miasto Płatność

NW - K

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 NATORSKA, Beata Kraków
2 TEST, Test Poznań
3 TEST, Test testttt

NW - M

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Małopolska Lachowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ASSELMAN, Angela Krakow
2 BARAŃSKA, Wanda Kraków
3 BARAŃSKI, Jakub Kraków
4 BARTOSZ, Marek Kraków
5 BARZYK, Karol Mogilany
6 BERNAT, Klaudia Krakow
7 BIELECKA, Ewa Kraków
8 BIERNAT, Bartłomiej Kraków
9 BIŁOCHA, Ewa Kraków
10 BLADY, Bogdan Kraków
11 BLUJ, Dagmara Kraków
12 BOUFRAHI, Rysiek Krakow
13 BUGAJSKA, Katarzyna Kraków
14 BUJAS, Monika Kraków
15 CHAŁUPCZAK, Michał Kraków
16 CHRZAN, Adrianna Kraków
17 CHUDZIK, Piotr Kraków
18 CISEK, Marcin Cisek Kraków
19 CZARNECKA, Eliza Kraków
20 CZERNICKI, Mirek Kraków
21 CZYŻOWICZ, Michał Kraków
22 DADACHE, Amina Kraków
23 DOLAŚ, Danuta KRAKÓW
24 DRĄG, Justyna Proszowice
25 DUDA, Lucyna Mogilany
26 DURBAS, Maciej Kraków
27 DZIEDZIC, Joanna Kraków
28 DZIEDZIC, Krzysztof Kraków
29 FRANKIEWICZ, Jakub Kraków
30 GAWLIKOWSKA, Justyna Kraków
31 GAWŁOWSKA, Anna Kraków
32 GĄDEK, Agata Kraków
33 GĘBALA, Piotr Jastrzębie-Zdrój
34 GÓRAK, Sławomir Wieliczka
35 GÓRALCZYK, Robert Kraków
36 GRYGIEL, Marek Kraków
37 GRZEBYK, Michał Kraków
38 GUT, Krzysztof Kraków
39 HOFFMANN, Magdalena Mika-Hoffmann Kraków
40 IDASIAK, Aleksandra Kraków
41 JABŁOŃSKA, Sylwia Kraków
42 JANIAK, Mariusz Kraków
43 JANKOWSKI, Kamil Kraków
44 JAWOREK, Grzegorz Węgrzce
45 KACZOR, Łukasz Kraków
46 KAWKA , Paweł Kraków
47 KIEŁT, Andrzej Kraków
48 KINDLER, Bartłomiej Kraków
49 KOŁODZIEJ, Ewelina Rzeszów
50 KORYCIŃSKA, Izabela Korycińska Kraków
51 KOSMALA, Przemek Krakow
52 KOWALCZYK, Joanna Kraków
53 KOWALCZYK, Tadeusz Kraków
54 KRAWCZYK, Jakub Kraków
55 KRAWCZYK, Wojciech Kraków
56 KRAWCZYK, Wojciech Krawczyk Kraków
57 KRYNICKA-PAŁKA, Monika Krzeszowice
58 KRYSA, Roman Kraków
59 KUC, Ewa Kraków
60 KUC, Ewa Kraków
61 KUCZ, Dariusz Olszowice
62 KUKLA, Daniel Bochnia
63 KUPIEC, Urszula Kraków
64 KUREK, Anna Kraków
65 KUREK, Anna Kraków
66 KUTYBA, Marek Kraków
67 LISIK, Dariusz Kraków
68 ŁABUZ, Przemysław Kraków
69 ŁĘŻNIAK, Arkadiusz Kraków
70 MACIEJAS, Marcin Proszowice
71 MAGOCSY, Justyna Kraków
72 MAJDAŃSKI, Paweł Kraków
73 MALARCZYK, Katarzyna Malarczyk Skawica
74 MAŁECKA, Anna Kraków
75 MAŁYSZ, Sławomir Kraków
76 MAŁYSZA, Sławomir Kraków
77 MAŁYSZA, Sławomir Kraków
78 MAŁYSZA, Sławomir Kraków
79 MARCHEWKA, Klaudia Kraków
80 MARK, Julia Kraków
81 MARKOWSKI, Krzysztof Częstochowa
82 MIKULKA-MOŚ, Katarzyna Kraków
83 MOCNY, Michał Kraków
84 MUCHA, Aleksandra Kraków
85 MÜLDNER, Rafał Kraków
86 NATORSKA, Beata Kraków
87 NIEDBACH, Marek Nowe Rybie
88 NOWAK, Krzysztof Kraków
89 OBIERAK, Kamila Obierak Kraków
90 OLCZAK, Janusz Warszawa
91 PAJOR-LESZCZYŃSKA, Aleksandra KRAKOW
92 PALUCH, Beata Kraków
93 PAPUGA, Krzysztof Kraków
94 PASELA, Jerzy Pasela Kraków
95 PIENIĄŻEK, Mariusz Kraków
96 PODCZASZY, Tomasz Kraków
97 PRĘCIKOWSKI, Rysiek Wieliczka
98 RAKOWSKI, Paweł Kraków
99 RICOUR, Patrice Kraków
100 RYBACKA, Katarzyna KRAKÓW
101 RYBAK, Bartłomiej Kraków
102 RYZNAR, Elżbieta Wieliczka
103 SERWATKA, Szymon Zielonki
104 SIPIERA, Tomasz Giebułtów
105 SŁOWIŃSKI, Paweł Michałowice
106 SŁUPIŃSKA, Ewa Kraków
107 SMOLIŃSKI, Dominik Kraków
108 SOJECKI, Krzysztof Kraków
109 STARZAK, Paweł Skawina
110 STRUZIK, Bartłomiej Kraków
111 SUSZ, Artur Krakow
112 SZCZEPAŃSKA, Edyta Kocmyrzów
113 SZCZYGIEŁEK, Marek Kraków
114 SZEWCZYK, Mariusz Kraków
115 SZPOTON, Artur Kraków
116 SZYSZKO, Sylwia Kraków
117 ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela Kraków
118 ŚWIĘCH, Rafał Święch Myślenice
119 TEST, Test Poznań
120 TEST, Test testttt
121 TOMKIEWICZ, Mariusz Kraków
122 TUSIŃSKA, Aleksandra Kraków
123 TYLISZCZAK, Bożena Kraków
124 WĄTROBA, Tomasz Tarnów
125 WILCZEK, Tomasz Kraków
126 WILGUCKA , Emilia Kraków
127 WITEK, Wojciech Kraków
128 WITEK, Wojciech Kraków
129 WOŹNIAK, Dawid Rudawa
130 WRONA, Sylwester Krakow
131 WRONA, Sylwester Krakow
132 WYWROT, Karolina Kraków
133 ZAWACKI, Marcin Kraków
134 ZEGARMISTRZ, Grzegorz Kraków
135 ZIELINSKA , Katarzyna Kraków
136 ZIELIŃSKI, Paweł Nowy Sącz
137 ZWONEK, Paweł Zwonek Kraków
138 ŻYGADŁO, Agnieszka Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ADAMEK, Dariusz Adamek #AdamCzerwińskiTeam Kraków
2 BURDA, Monika #AdamCzerwińskiTeam Kraków
3 KOFIN, Maciej #AdamCzerwińskiTeam Ochojno
4 KOFIN, Maciej Kofin #AdamCzerwińskiTeam Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SOWA, Krzysztof #SportowaSowa Michałowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 OLEJNIK, Maciej #otworzdrzwi Wegrzce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOŁODZIEJ, Ewelina - Rzeszów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MIKUŁA, Grzegorz 72D Team Kraków
2 MIKUŁA, Grzegorz 72D Team Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KEMPA, Ewelina ASICS FrontRunner Poland Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZASTAWNY, Tomasz AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRUSZEC, Andrzej Augusta Restauracja kraków Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DUROŃ, Marcin BeFit24Team Kraków
2 PIĄTEK , Rafał BeFit24Team Kraków
3 PISARCZYK, Karolina BeFit24Team Kraków
4 SERWIN, Łukasz BeFit24Team Kraków
5 ZAWODNY, Monika Zawodny BeFit24Team krakow

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LATAŁA, Jarosław Biegam Bo Lubię Kraków Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 INDYKA, Michał Biegam bo taki mam kaprys :) Trojanowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 OLCZAK, Janusz Bieganie 50+ Warszawa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRUSZKA, Karol Bizonmotorsport Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GĘBALA, Piotr Brak Jastrzębie-Zdrój

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CHLEBANOWSKA, Paula ChockoPalki Rabka Zdrój
2 CHLEBANOWSKI, Bartosz ChockoPalki Rabka Zdrój

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz Cisco Running Team KRAKOW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DZIURZYŃSKA, Ulka Cross Heroes Ogień! Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 OPOZDA, Maciek Cross fat team Krakow

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOPTA, Jerzy Kopta Cwałujące Dziadki Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GUZIK, Tomasz DZIKI TIM Krakow
2 MARSZALEK, Jan DZIKI TIM Krakow
3 WAW, Grzegorz DZIKI TIM Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KUŚMIERZ, Grzegorz Eskadra Kraków Kraków
2 LOKAJEWSKA, Justyna Eskadra Kraków Kraków
3 STEFANOWSKI, Dominik Eskadra Kraków Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARTUŚ, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
2 DĄBROWSKI, Marek G.O.A.T. Team Michałowice Więcławice Stare
3 KIEŁB, Grzegorz G.O.A.T. Team Michałowice Zagórzyce Stare
4 SZNAJDER, Joanna G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
5 SZNAJDER, Rafał G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MICHAŁEK, Łukasz GT Alex Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GUZIK, Łukasz Go Aptiv! Łysokanie
2 STACHURA, Piotr Go Aptiv! Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MROWIEC, Paweł Heineken Kraków Running Club Bibice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KACZMARCZYK, Tomasz Husaria Race Team Giebułtów
2 KUBIESA, Jakub Husaria Race Team Kraków
3 KUBIESA, Patrycja Husaria Race Team Kraków
4 MACIEJAS, Daniel Husaria Race Team Kraków
5 MACIEJAS, Daniel Maciejas Husaria Race Team Kraków
6 NIZIURSKA, Marzanna Husaria Race Team Kraków
7 RAJ, Tomasz Husaria Race Team Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JURA, Maciej ITMBW Kraków Nowy Sącz
2 SOWA, Grzegorz ITMBW Kraków Kraków
3 TARGOSZ, Michał ITMBW Kraków Krakow
4 WĘGRZYŃSKI, Paweł ITMBW Kraków Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIGAJ, Sebastian Iron Dragon Triathlon Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MACHLOWSKI, Lukasz KKB DYSTANS Kraków
2 MACHLOWSKI, Ryszard KKB DYSTANS KRAKÓW
3 MACHLOWSKI, Ryszard KKB DYSTANS KRAKÓW
4 TARNAWSKI, Jakub KKB DYSTANS Kraków
5 TARNAWSKI, Jakub KKB DYSTANS Kraków
6 WOJTAS, Kamil KKB DYSTANS Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KRYNICKI, Maciej KRYNIO TEAM Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOSZAŁKA , Marcin Klub Wysokogórski Kraków Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KUKLA , Grzegorz Koliber Team Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SADOWSKI, Tomasz Kossmate Żuki Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KOZIOŁ, Artur Koziołki Kraków
2 KOZIOŁ, Ewa Koziołki Kraków
3 KOZIOŁ, Paweł Koziołki Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STĘŻOWSKI, Dariusz Krówka Team Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FIREK, Rafał Lacho Team Kraków
2 ROGASCH, Stanisław Rogasch Lacho Team Kraków
3 ŚLEDZIOWSKI, Andrzej Lacho Team Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FIREK , Rafał Lacho Team Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RYCHLIK, Sebastian Lisy Pustyni Klucze

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 LIZUREJ, Sławomir Lizaki Team Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JAREMA, Maciej Lokomotiv Majdan Cisna

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ELŻBIECIAK, Łukasz Lux Torpeda Małopolska Lachowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 OTRĘBSKI, Grzegorz MIGA PIGA ŚMIGA KRAKÓW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 TARNOWSKI, Maciej MM Power Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KORN, Michal MTJS Krakow

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 RACUŁT, Piotr Masakra kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DYRDA, Justyna MirMark Kraków
2 KOPEĆ, Mirosław MirMark Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ANTOWSKI, Tomasz Antowski Muay Running Team Poznań
2 DYRGA, Sebastian Muay Running Team Krakow

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ŚWIĘCH, Rafał Święch NEGRA-SPORT Myślenice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GUMUŁA, Aneta Nessi Team Krakôw
2 GUMUŁA, Aneta Nessi Team Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 IRLIK, Jacek Niezrzeszony Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BAJOŁEK, Aleksandra Night Runners KRAKÓW
2 CAPIŃSKA, Anna Night Runners Stróża
3 MERCIK, Mateusz Night Runners Kraków
4 MERCIK, Wioleta Night Runners Kraków
5 PUTAJ, Rafał Night Runners Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PYPŁACZ, Szymon Novomatic Technologies Poland Młoszowa

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DUDA , Krzysztof Nowa Huta Team Kraków
2 FIJAŁKOWSKA, Ewa Nowa Huta Team Krakow

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PULNIK , Andżelika Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SZAJEWSKI, Arkadiusz O TAK ŁO KRAKÓW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KĄCIK, Mariusz OSP MORAWICA Morawica

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MARCOL, Mateusz OTK Rzeźnik Rybnik

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 OLEJNIK, Maciej Olejki Wegrzce

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MORMUL, Przemek Panalpina Krakow

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 STYCZEŃ, Szymon Patologia Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SOCZYŃSKI , Sebastian Poranny Patrol Kraków
2 TICHORUK, Rafał Tichoruk Poranny Patrol Kraków
3 WOŹNIAK, Łukasz Poranny Patrol kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PILCH, Anna Probalans Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PILCH, Łukasz Probalans.pl Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PIECUCH, Małgorzata Piecuch Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PASZEK, Tomasz Przełęcz Dukla Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CIUŁA, Tomasz Rebellion of Free Runners Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SOWA-LEWANDOWSKA, Katarzyna Rzobiegane Solne Miasto Wieliczka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FRACH, Dominik Sigma Pizza & Bar Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DUDA, Wojciech Skawina Biega Buków
2 GROS, Anna Skawina Biega Skawina
3 JAKUBEK, Hanna Skawina Biega Skawina
4 KURCH, Joanna Skawina Biega Gaj
5 ORLIŃSKA, Joanna Skawina Biega Gaj
6 POCIĘGIEL, Michał Skawina Biega Radziszów
7 SOŁTYS, Alicja Skawina Biega Kraków
8 TALAGA, Patryk Skawina Biega Gaj
9 TYLEK, Agata Skawina Biega Brzyczyna
10 WÓJCIK, Mateusz Skawina Biega Skawina
11 ZIĘBA-ŚLADOWSKA, Agata Skawina Biega RADZISZÓW

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 ZAJĄC , Ilona Skawina Biega Rzozów

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CYGAN, Tomasz SolarWinds Krakow
2 RAMOTOWSKA, Dominika SolarWinds Krakow
3 WITEK, Aneta SolarWinds Wieliczka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 SALIK, Stanisław Solne Miasto Wieliczka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WINIARCZYK-JADACH, Beata TG Sokół Zakopane Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MARS, Maksymilian Trailrun Kraków
2 WIETRZNY, Kacper Trailrun Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 WĄSIK, Marcin TriWise Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 FRANCUZ, Konrad Vege Runners MOGILANY
2 JANKOWSKI, Mateusz Vege Runners Kraków
3 PETER, Lesław Vege Runners Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 CZAPLA, Przemysław WKS Wawel BnO Kraków
2 INDYKA, Maciej WKS Wawel BnO Kraków
3 JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel BnO Kraków
4 KASPRZYK, Marcin WKS Wawel BnO SOBOLÓW
5 KIJAK, Jakub WKS Wawel BnO Kraków
6 TOPÓR, Magdalena WKS Wawel BnO Kraków
7 TOPÓR, Marek WKS Wawel BnO Kraków
8 TOPÓR, Michał WKS Wawel BnO Kraków
9 TOPÓR, Monika WKS Wawel BnO Kraków
10 WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel BnO Kraków
11 WÓJCIK, Natalia WKS Wawel BnO Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 IWANICKI, Krzysztof WM Triself Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BIERNAT, Jakub Wisełka Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 PACULA-LEŚNIAK, Beata Wkurw_Team Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KAIM, Mariusz Zakrzowiec Team Challenge Kraków
2 KAIM , Mariusz Zakrzowiec Team Challenge Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MIELNICZEK, Grzegorz Zima 3ma Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 JEDLIŃSKA, Małgorzata Zupa Pomidorowa Kraków
2 STAŃDA, Tomasz Zupa Pomidorowa Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 AUGUSTYN, Adam augustyn.net Krzeszowice

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 POZNANSKI, Tomasz happy TRI friends Kraków
2 POZNAŃSKA, Magdalena happy TRI friends Kraków
3 POZNAŃSKI, Tomasz happy TRI friends Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 MIROCHA, Michał heavyweightrunningteam/ Potrzymaj mi piwo Wieliczka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 DRZYZGIEWICZ, Michal kwitnaca.com Krakow

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 KĘDZIOR, Tomasz onkologiaprywatnie.pl Kraków
2 KLASA, Tomasz onkologiaprywatnie.pl Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 POPIEL, Andrzej popsmart.pl Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 BARAN, Bartosz Żołnierze Hardkoru Kraków

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRATKA, Mirosław 1973 Kojszówka

# Zawodnik Klub Miasto Płatność
1 GRATKA, Beata 1974 Kojszówka

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Ambitna Jedenastka 168 59 109 44 124
Harda Dwudziestka-Trójka 48 4 44 6 42
Nordic Walking 4 3 1 2 2
Tradycyjna Piątka 87 36 51 26 61
Razem 307 102 205 78 229

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
11,6km - K20 11 11 0 3 8
11,6km - K30 25 25 0 5 20
11,6km - K40 16 16 0 3 13
11,6km - K50 2 2 0 0 2
11,6km - K60 0 0 0 0 0
11,6km - K70 0 0 0 0 0
11,6km - M20 10 1 9 3 7
11,6km - M30 51 2 49 17 34
11,6km - M40 45 2 43 12 33
11,6km - M50 6 0 6 1 5
11,6km - M60 1 0 1 0 1
11,6km - M70 1 0 1 0 1
23km - K20 2 2 0 0 2
23km - K30 1 1 0 0 1
23km - K40 1 1 0 0 1
23km - K50 0 0 0 0 0
23km - K60 0 0 0 0 0
23km - K70 0 0 0 0 0
23km - M20 9 0 9 1 8
23km - M30 12 0 12 2 10
23km - M40 21 0 21 3 18
23km - M50 2 0 2 0 2
23km - M60 0 0 0 0 0
23km - M70 0 0 0 0 0
5,7km - K16 3 3 0 3 0
5,7km - K20 6 6 0 2 4
5,7km - K30 15 15 0 4 11
5,7km - K40 10 10 0 5 5
5,7km - K50 2 2 0 0 2
5,7km - K60 0 0 0 0 0
5,7km - K70 0 0 0 0 0
5,7km - M16 2 0 2 2 0
5,7km - M20 6 0 6 2 4
5,7km - M30 22 0 22 3 19
5,7km - M40 18 0 18 5 13
5,7km - M50 3 0 3 0 3
5,7km - M60 0 0 0 0 0
5,7km - M70 0 0 0 0 0
NW - K 3 3 0 1 2
NW - M 1 0 1 1 0
Razem 307 102 205 78 229