Adventure Trophy 2019 - AR European Championships - Zgłoszenia
2019-07-08 - 2019-07-14

AD / M (Male team)

# Kategoria Klub
1 M (Male team) Flowraid
QUENTIN, Parent
DUMOULIN, Arnaud
THÉMONT, Jérôme
SIMON, Leconte
2 M (Male team)
KUPER, Gerbren
PEUTE, Luc
KOK, Jorrit
SCHAGEN, Kasper

AD / MIX (AREC)

# Kategoria Klub
1 MIX (AREC) “Wymyślimy coś później”
WITKOWSKA, Ania
LEKKI, Jerzy
KOŁODZIEJCZYK, Michał
CIURASZKIEWICZ, Konrad
2 MIX (AREC) Rajd Wilczy
MAŃSKI, Krzysztof
MAŃSKI, Sebastian
JANERKA, Marzka
MOROŃ, Artur
3 MIX (AREC) Baragnas Raid Team
JEREMY, Seyssaud
GAETAN, Tellier
SOPHIE, Clemont
JONATHAN, Brunel
4 MIX (AREC) Baragnas
CEDRIC, Mailhe
MARIE, Pares
GUILLAUME GUITOU, Blanes
JOANNES, Chocho
5 MIX (AREC) Koincydencja pragnień
TRZETRZELEWSKA-LALIK, Ewa
DEFECIŃSKI, Radosław
PISAREK, Piotr
GORCZYCA, Paweł
6 MIX (AREC) Poco Loco Adventure Team
MUSZYŃSKI, Krzysztof
KORPAL, Agnieszka
DOPIERAŁA, Piotr
KLINIEWSKI, Maciej
7 MIX (AREC) PACARAID
PATRICE, Manopoulos
ANNE, Manopoulos
,
,
8 MIX (AREC) Muflon Trail Orienteering
WOLFF, Maria
KRÓL, Jakub
MUSZYŃSKI, Marek
GALLA, Marek
9 MIX (AREC) Intersport adventure team Slovenija
CANKAR, Tomaž
VRDOLJAK, Paula
MESNER, Andrej
UDOVIČ , Klemen
10 MIX (AREC) xxx
BORGIEL, Jarosław
MARSZAŁEK, Piotr
MASZTALSKI, Paweł
HODUŃ, Anna
11 MIX (AREC) Seiklushunt
ANTON, Arvi
TAMMEMÄE, Joosep
LINNUS, Sander
FRĄCZEK, Justyna
12 MIX (AREC)
GALLA, Jacek
BŁOTNICKA , Agata
PIETROWSKI, Szymon
FAJNY, Czlowiek
13 MIX (AREC) Raidsaventure.fr
ADRIEN, Corneloup
GAETAN, Janssens
BAPTISTE, Verdin
,
14 MIX (AREC) UltraAr Team
DUDEK, Krzysztof
JACHYM-DREWNIAK, Joanna
DREWNIAK, Łukasz
...., ...
15 MIX (AREC) ON-SIGHT NAVIGATORIA
,
PIOTR,
,
KRYSZAK,
16 MIX (AREC) Raid Gallaecia Pedasi Paradise
LOPEZ, Pablo
MUIÑO, Marcos
PONTES, Mariana
,
17 MIX (AREC) Dutchables
FAFIEANIE, Mike
IJZERMAN, Paula
EDELENBOSCH, Marijn
DE JONG, Guido
18 MIX (AREC) Gymcity Ar
TALANDA , Mateusz
WALUGA , Ireneusz
TBA,
TBA,

AD / Short course (2 persons)

# Kategoria Klub
1 Short course (2 persons) 802team
PETROV, Sergei
ROGAL, Anna
2 Short course (2 persons) TimTirim Team
TRZOP, Mateusz
BATELT, Jerzy
3 Short course (2 persons) InO200 AR Team
MARSZAŁEK, Hanna
NIEZGODA, Przemek
4 Short course (2 persons) Salomon Adventure DK
AXELSEN, Bjørn
STOLTENBORG, Trine Balskilde
5 Short course (2 persons) Dzik Komando
ŚWIĆ, Miłosz
SKOWROŃSKI, Błażej
6 Short course (2 persons) Szkoła Fechtunku ARAMIS
CZARNY, Grzegorz
CZARNY, Basia
,
,
7 Short course (2 persons) FEBYS
PIECZARA, Krzysztof
SKRUDLIK, Leszek
,
,
8 Short course (2 persons) KTN Łowcy Przygód
LINDA , Piotr
STENGERT, Tomasz
,
,