Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2018/2019 - Karnety - Zgłoszenia
2018-12-02

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 11,6km - M40 [376] ADAMEK, Dariusz 1972 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
2 23,2km - M20 [787] ADAMUS, Jakub 1990 Częstochowa
3 11,6km - K30 [377] ADAMUS, Klaudia 1988 Kraków
4 23,2km - M20 [788] AKSAMIT, Damian 1993 Kraków
5 11,6km - M30 [378] ANDY, Allan 1981 Wimbledon Windmilers Krakow
6 23,2km - M50 [789] ANTOWSKI, Tomasz Antowski 1966 Muay Running Team Poznań
7 11,6km - M40 [379] ARCHAMOWICZ, Krzysztof 1977 Skawina Biega Skawina
8 5,7km - K20 [175] ASSELMAN, Angela 1991 Krakow
9 23,2km - M40 [790] AUGUSTYN, Adam 1976 augustyn.net Krzeszowice
10 5,7km - M20 [11] BABULA, Przemysław 1994 GKS Piast Gliwice Gliwice
11 11,6km - K50 [380] BAJOŁEK, Aleksandra 1968 Night Runners KRAKÓW
12 11,6km - K20 [381] BALUTA, Edyta 1994 Kraków
13 23,2km - M40 [791] BANIAK, Marcin 1978 G.O.A.T. Team Michałowice Zerwana
14 11,6km - M30 [382] BARAN, Bartosz 1986 Żołnierze Hardkoru Kraków
15 23,2km - M40 [0] BARAN, Mariusz 1977 Jura TEAM Jerzmanowice
16 11,6km - K50 [383] BARAN-GĄDEK, Ewa 1967 Kraków
17 5,7km - K30 [176] BARAŃSKA, Maria 1980 KRAKÓW
18 11,6km - K40 [384] BARAŃSKA, Wanda 1969 Los Trepos Companieros Kraków
19 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [21] BARAŃSKI, Adam 2010 KRAKÓW
20 11,6km - M20 [385] BARAŃSKI, Jakub 1993 Los Trepos Companieros Kraków
21 5,7km - M20 [177] BARGIEŁ, Marcin 1989 Go Aptiv! Kraków
22 23,2km - M40 [792] BARTKOWIAK, Grzegorz 1975 Krakow
23 11,6km - M30 [386] BARTOSZ, Marek 1979 Kraków
24 5,7km - K30 [178] BARTUŚ, Joanna 1982 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
25 5,7km - M20 [179] BARTYZEL, Krzysztof 1990 Młode Wilki Krakow
26 3,7km - M20 [66] BARWA, Wojciech 1998 Spytkowice
27 11,6km - M40 [387] BARZYK, Karol 1976 Mogilany
28 11,6km - K40 [388] BASICZ, Agnieszka 1976 PKO Bank Polski Kra
29 23,2km - K40 [793] BAŚ, Anna 1969 LENIWCE Kraków
30 23,2km - M30 [794] BAŚ, Mateusz 1979 LENIWCE Kraków
31 11,6km - M50 [0] BAŚ, Robert 1960 Kraków
32 11,6km - K20 [389] BĄCZEK, Natalia 1994 AROMAT NÓG Kraków
33 3,7km - M40 [67] BĄK , Artur 1971 FC po 40tce Kraków
34 3,7km - M13 [68] BĄK , Szymon 2007 Kraków
35 23,2km - M40 [795] BEDNAREK, Marcin 1974 Kraków
36 23,2km - M20 [796] BEDNARZ, Adam 1994 Złoczew
37 11,6km - K60 [390] BEMBEN, Anna 1952 Nowa Sarzyna
38 5,7km - M30 [1060] BEMBEN, Roman 1979
39 11,6km - M30 [391] BEMBEN, Roman 1979 Tomaszowice
40 23,2km - K30 [797] BERNASIEWICZ , Justyna 1985 CF Kraków Grybów-Wieliczka
41 11,6km - M40 [0] BIAŁKA, Rafał 1974 Michałowice
42 5,7km - K16 [8] BIEDERMAN, Adrianna 2000 WKS Wawel BnO Kraków
43 5,7km - M20 [180] BIEDERMAN, Marcin 1998 WKS Wawel BnO Kraków
44 5,7km - M40 [181] BIEDERMAN, Paweł 1971 WKS Wawel BnO Iwanowice Włościańskie
45 5,7km - K30 [182] BIEDROŃ, Monika 1986 WM Triself Kraków
46 5,7km - K16 [1037] BIEGUN, Katarzyna 2000
47 11,6km - K30 [392] BIELEC, Kinga 1983 Husaria Race Team Kraków
48 5,7km - K20 [183] BIELECKA, Ewa 1990 Kraków
49 23,2km - K30 [798] BIELICKA, Daria 1987 Krakow
50 5,7km - M30 [0] BIELIK, Radosław 1979 WKURW_TEAM Kraków
51 11,6km - K30 [393] BIEŃKO, Karolina 1988 Kraków
52 11,6km - M30 [394] BIERNAT, Bartłomiej 1986 Kraków
53 11,6km - M40 [395] BIERNAT, Jakub 1976 Wisełka Kraków
54 11,6km - M30 [396] BIGAJ, Sebastian 1985 Iron Dragon Triathlon Kraków
55 5,7km - K30 [184] BIŁOCHA, Ewa 1983 Kraków
56 3,7km - K13 [69] BISKUPSKA, Julia 2008 WKS Wawel BnO KRAKÓW
57 Bieg dla Dzieci - OPEN-K [22] BISKUPSKA, Małgorzata 2010 WKS Wawel BnO Kraków
58 Bieg dla Dzieci - OPEN-K [23] BISKUPSKA, Maria 2013 WKS Wawel BnO KRAKÓW
59 11,6km - M50 [397] BLADY, Bogdan 1967 Kraków
60 11,6km - M40 [398] BLAUT, Marcin 1974 Night Runners kraków
61 11,6km - K20 [399] BLICHARZ, Ewelina 1992 Nie ma letko Krakow
62 11,6km - K30 [400] BLUJ, Dagmara 1985 Kraków
63 3,7km - M40 [70] BŁASZCZAK, Jarosław 1971 Go Aptiv! Kraków
64 3,7km - K13 [71] BŁYSKOSZ, Magda 2004 WKS Wawel BnO Kraków
65 11,6km - K30 [401] BOCHEŃSKA, Katarzyna 1987 Kraków
66 11,6km - M20 [402] BODURKA, Adam 1992 Zakopane
67 11,6km - M20 [1] BODURKA, Krzysztof 1990 Alpin Sport / AZS AWF Kraków Nielepice
68 11,6km - M30 [403] BOJARSKI, Ireneusz 1980
69 5,7km - M30 [185] BORATYN, Arkadiusz 1988 Kraków
70 23,2km - M30 [799] BORCZYŃSKI, Michał 1979 Kraków
71 3,7km - M20 [72] BOROŃ, Dariusz 1992 ASICS FrontRunner Poland Kraków
72 23,2km - M50 [1208] BOROWIECKI, Piotr 1964 APIWAST Kraków Kraków
73 23,2km - M30 [1211] BOROWIK, Tomasz 1980
74 23,2km - M30 [800] BORSZOWSKI, Zbigniew 1980 Zabierzów Biega Łazy
75 23,2km - M40 [801] BORYCKI, Mirosław 1976 Twomark Libertów
76 5,7km - M40 [186] BOUFRAHI, Rysiek 1978 Krakow
77 5,7km - M20 [187] BOVSUNIVSKYI, Sergii 1989 Heineken Krakow Running Club Krakow
78 11,6km - K30 [404] BRZYSKA, Karolina 1987 BrzyskiTriTeam Kraków
79 3,7km - M30 [73] BRZYSKI, Maciej 1985 BrzyskiTriTeam Kraków
80 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [24] BUBLIK, Maciej 2012 WKS Wawel BnO Kraków
81 3,7km - M13 [74] BUBLIK, Piotr 2005 WKS Wawel BnO Kraków
82 11,6km - M30 [405] BUDKOWSKI, Mateusz 1988 Kraków
83 3,7km - K13 [75] BUDZIŃSKA, Julia 2006 Kraków
84 11,6km - M40 [406] BUDZIŃSKI, Maciej 1974 Kraków
85 5,7km - K20 [188] BUGAJ, Kasia 1998 WKS Wawel BnO Kraków
86 11,6km - K50 [407] BUGAJ, Teresa 1968 WKS Wawel BnO Kraków
87 5,7km - K50 [189] BUGAJ, Teresa 1968 WKS Wawel BnO Kraków
88 5,7km - K30 [190] BUGAJSKA, Katarzyna 1980 Kraków
89 11,6km - K40 [408] BUJAS, Monika 1973 Kraków
90 11,6km - M30 [409] BUL, Dominik 1982 PDK Kraków
91 11,6km - M30 [410] BUŁA, Grzegorz 1981 Nowotarski Klub Kolarski Nowy Targ
92 3,7km - M16 [76] BUŁAWA, Filip 2002 UKS Kometa Gliwice Gliwice
93 5,7km - M16 [1063] BUŁAWA, Filip 2002
94 3,7km - M40 [77] BUŁAWA, Grzegorz 1976 UKS Kometa Gliwice Gliwice
95 5,7km - K40 [191] BURDA, Monika 1974 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
96 5,7km - K30 [0] BURNUS , Beata 1984 Night Runners Kraków
97 11,6km - K40 [411] BYDOŃ, Agnieszka 1977 Niepołomice Biegają/#Adam CzerwińskiTeam Kokotów
98 3,7km - M16 [78] BYRCZEK, Jan 2000 UKS Kometa Gliwice Gliwice
99 5,7km - M16 [1068] BYRCZEK, Jan 2000
100 11,6km - K30 [412] CAPAC, Emilia 1986 Constanta
101 11,6km - K30 [413] CAPIŃSKA, Anna 1980 Night Runners Stróża
102 5,7km - M60 [192] CEKIERA, Antoni 1953 combex Kraków
103 11,6km - M40 [1106] CEKIERA, Marcin 1978 Iron Dragon Triathlon Zielonki
104 23,2km - K30 [802] CHADAJ, Joanna 1980 Kraków
105 23,2km - M30 [803] CHADAJ, Krzysztof 1980 Kraków
106 11,6km - M30 [414] CHAŁUPCZAK, Michał 1986 Kraków
107 23,2km - K20 [804] CHLEBANOWSKA, Paula 1991 ChockoPalki Rabka Zdrój
108 23,2km - M20 [805] CHLEBANOWSKI, Bartosz 1991 ChockoPalki Rabka Zdrój
109 11,6km - M30 [1111] CHMIELEWSKI, Witold 1981
110 23,2km - M40 [806] CHOLEWA, Tomasz 1974 Parkrun Chrzanów Chrzanów
111 11,6km - M30 [415] CHOLEWCZUK, Piotr 1987 Wild Dogs Team Kraków
112 23,2km - M40 [807] CHROMNIAK, Marcin 1972 Lusina Projekt Lusina
113 23,2km - K40 [808] CHRZĄŚCIK, Anna 1978 Płomyk Olkusz Krzeszowice
114 11,6km - M40 [416] CHUDZIK, Piotr 1975 Kraków
115 11,6km - M30 [417] CHYŁEK, Wojciech 1982 Łuczanowice Kraków Kraków
116 Nordic Walking - OPEN-K [46] CICHON, Miriana 1981 Krakòw
117 5,7km - M30 [193] CIEŚLA, Krzysztof 1988 Kraków
118 11,6km - K30 [0] CIEŚLA, Magda 1987 Kraków
119 11,6km - M30 [1108] CIEŚLIK, Sebastian 1988 Progres Judo Słomniki
120 11,6km - M30 [418] CIEŚLIŃSKI, Tomasz 1981 Krakow
121 11,6km - M30 [419] CISEK, Jacek 1979
122 11,6km - M30 [420] CIUŁA, Tomasz 1981 Rebellion of Free Runners Kraków
123 11,6km - M30 [421] CUDEK, Jacek 1979 brak Wieliczka
124 11,6km - M30 [422] CYGAN, Tomasz 1986 SolarWinds Krakow
125 11,6km - K40 [423] CZAIŃSKA, Sylwia 1976 Kraków
126 3,7km - K40 [0] CZAPCZYŃSKA, Małgorzata 1978 Niepołomice Biegają Niepołomice
127 Bieg dla Dzieci - OPEN-K [0] CZAPCZYŃSKA, Zofia 2008 Niepołomice Biegają Niepołomice
128 11,6km - M40 [1144] CZAPCZYŃSKI, Cezary 1977
129 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [0] CZAPCZYŃSKI, Wojciech 2011 Niepołomice Biegają Niepołomice
130 11,6km - M40 [424] CZAPLA, Przemysław 1974 WKS Wawel BnO Kraków
131 5,7km - M16 [194] CZAPLA, Tadeusz 2005 WKS Wawel BnO Kraków
132 11,6km - M40 [425] CZECH, Robert 1978 Krakow
133 3,7km - K40 [79] CZEPIEL, Monika 1976 CSK Brzezie Kraków
134 11,6km - M40 [426] CZEPIEL, Paweł 1975 CSK Brzezie Kraków
135 11,6km - M30 [427] CZERNICKI, Mirek 1979 Kraków
136 23,2km - M40 [809] CZYŻ, Piotr 1977 Rząska
137 11,6km - M20 [428] CZYŻOWICZ, Michał 1989 Kraków
138 3,7km - M20 [80] ĆWIĘCZEK, Łukasz 1996 AZS CMUJ KRAKÓW Kraków
139 11,6km - K20 [429] DADACHE, Amina 1991 Kraków
140 3,7km - K16 [81] DANIELAK, Alicja 2002 Zielonki
141 3,7km - K13 [1025] DANIELAK, Hanna 2004 WKS Wawel Zielonki
142 11,6km - M40 [430] DARCHUK, Oleksandr 1978 Krakow
143 11,6km - M40 [431] DĄBKOWSKI, Leszek 1973 G.O.A.T. Team Michałowice Więcławice Stare
144 5,7km - M30 [195] DĄBROWSKI, Marek 1984 G.O.A.T. Team Michałowice Więcławice Stare
145 3,7km - M40 [82] DEC, Jacek Dec 1970 Kraków
146 11,6km - M40 [432] DEPTUCH, Łukasz 1977 Wieliczka
147 11,6km - K40 [0] DOLAŚ, Danuta 1973 KRAKÓW
148 23,2km - K40 [1212] DOMINIAK, Klaudia 1978
149 11,6km - K20 [433] DRĄG, Justyna 1990 Proszowice
150 11,6km - M30 [434] DRZYZGIEWICZ, Michal 1981 kwitnaca.com Krakow
151 3,7km - M40 [83] DUBIEL, Piotr 1977 2xWK Kraków
152 11,6km - K20 [435] DUBIENKO, Joanna 1989 UNLIMITED TRIATHLON KRAKÓW KRAKÓW
153 23,2km - M40 [810] DUC-SYPOSZ, Aureliusz 1976 Wieliczka
154 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [25] DUDA, Karol 2011 Mogilany
155 11,6km - M40 [437] DUDA , Krzysztof 1974 Nowa Huta Team Kraków
156 11,6km - K40 [436] DUDA, Lucyna 1974 Mogilany
157 11,6km - M30 [438] DUDZIAK, Tomasz 1982 Kraków
158 23,2km - M30 [1250] DUDZIK, Łukasz 1984
159 5,7km - M30 [196] DURBAS, Maciej 1987 Kraków
160 11,6km - M30 [439] DURLAK, Błażej 1983 Bobowa
161 11,6km - M40 [440] DUROŃ, Marcin 1974 BeFit24Team Kraków
162 23,2km - M30 [1213] DWORAK, Norbert 1980
163 5,7km - K20 [197] DYLĄG, Marlena 1991 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
164 5,7km - K40 [198] DYRDA, Justyna 1978 MirMark Kraków
165 11,6km - M30 [441] DYREK, Marcin 1983 Kraków
166 11,6km - M40 [442] DYRGA, Sebastian 1974 Muay Running Team Krakow
167 11,6km - K30 [443] DZIEDZIC, Joanna 1980 Kraków
168 11,6km - M40 [444] DZIEDZIC, Krzysztof 1978 Kraków
169 23,2km - M60 [811] DZIEŻOK, Bogusław 1957 Trailrun Kraków
170 11,6km - K40 [445] DZIURZYŃSKA, Ulka 1978 Cross Heroes Ogień! Kraków
171 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [1001] DZWONEK, Rafał 2008
172 11,6km - M30 [446] DŹWIGULSKI, Łukasz 1983 Kraków
173 Nordic Walking - OPEN-M [47] ELŻBIECIAK, Łukasz 1979 Mocni Pomocni Lachowice
174 5,7km - K40 [199] ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna 1971 WKS Wawel BnO IWANOWICE WŁOŚCIAŃSKIE
175 11,6km - K40 [447] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna 1972 Wolves Running Team Kraków
176 5,7km - M60 [200] FEDIRKO, Tadeusz 1955 niezrzeszony Kraków
177 11,6km - K20 [448] FIJAŁKOWSKA, Ewa 1992 Nowa Huta Team Krakow
178 3,7km - M13 [84] FILICIAK, Antoni 2008 CAFFETTIERA Kraków
179 11,6km - M30 [449] FILICIAK, Michał 1984 CAFFETTIERA Kraków
180 3,7km - M13 [85] FIREK, Grzegorz 2008 2xWK Kraków
181 3,7km - M13 [86] FIREK, Jakub 2005 2xWK Kraków
182 23,2km - M40 [812] FIREK, Rafał 1974 Lacho Team Kraków
183 11,6km - M30 [450] FLOREK, Paweł 1980 Kosovo Krakow
184 11,6km - K20 [451] FOLTA, Katarzyna 1994 Kraków
185 5,7km - M50 [201] FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO Kraków
186 11,6km - M20 [452] FRACH, Dominik 1991 Sigma Pizza & Bar Kraków
187 11,6km - M40 [453] FRANCUZ, Konrad 1971 Vege Runners MOGILANY
188 11,6km - M40 [454] FRANKIEWICZ, Jakub 1977 Kraków
189 11,6km - M30 [455] GABRYLUK, Jan 1981 TF 48 Opole
190 3,7km - M20 [87] GAJDA, Kamil 1991 Kraków
191 11,6km - M30 [456] GAJDA, Mateusz 1980 Skawina Biega Skawina
192 23,2km - K40 [813] GALEWICZ, Katarzyna 1976 TWOMARK SPECIALZED Libertów
193 5,7km - K16 [4] GARBACIK, Maja 2000 WKS Wawel BnO Kraków
194 11,6km - M40 [457] GARBACIK, Wojciech 1971 WYMARŁY GATUNEK Kraków
195 11,6km - K30 [458] GARPIEL, Joanna 1985 Kraków
196 5,7km - M40 [0] GARSTECKI, Michał 1976 Skawina Biega Skawina
197 11,6km - M30 [459] GAWIN, Krzysiek 1982 BeFit24Team Kraków
198 3,7km - K30 [88] GAWLAS, Monika 1979 Wadowice
199 5,7km - K20 [202] GAWLIKOWSKA, Justyna 1995 Kraków
200 5,7km - K20 [203] GAWŁOWSKA, Anna 1992 Kraków
201 11,6km - M40 [1115] GAWOR, Ireneusz 1975
202 5,7km - K40 [204] GAWOR, Monika 1973 BeFit24Team Krakow
203 11,6km - K40 [460] GĄDEK, Agata 1977 Kraków
204 23,2km - K40 [0] GĄSIENICA-ROJ , Helena 1975 Zakopane
205 11,6km - M40 [461] GĄSIOR, Krzysztof 1977 Klub Biegacza AZS UEK Psary
206 5,7km - M30 [205] GĄSIOR, Marcin 1984 Kraków
207 5,7km - M40 [206] GEDL, Przemysław 1969 Kraków
208 11,6km - M30 [462] GEDLICZKA, Tymoteusz 1983 Kraków
209 23,2km - M20 [814] GĘBALA, Piotr 1989 Brak Jastrzębie-Zdrój
210 11,6km - K40 [463] GĘCA, Ewa 1978 Sokół Sanok Sanok
211 11,6km - M40 [464] GIERASIŃSKI, Paweł 1975 KKB DYSTANS Kraków
212 23,2km - M50 [815] GIERULA, Robert 1964 UBS Kraków Running Team Krakow
213 23,2km - M20 [816] GIERZ, Bartłomiej 1990 CF Kraków Kraków
214 3,7km - K20 [0] GLEGOŁA, Adrianna 1997 AZS UJ Kraków
215 5,7km - M40 [207] GŁODKIEWICZ, Tadeusz 1978 Nowotarski Klub Kolarski Nowy Targ
216 23,2km - M40 [817] GŁOWACKI, Mariusz 1974 Active Jura Kraków
217 11,6km - K20 [1107] GŁÓD, Izabela 1989 tastyrun.pl Kraków
218 23,2km - M20 [818] GŁÓD, Łukasz 1990 Klub Biegacza AZS UEK Kraków
219 23,2km - M40 [819] GNIADEK, Mariusz 1971 LedwoBiegamAleCoTam Brzozowa
220 5,7km - K16 [1056] GNUTSENKO, Liza 0000 WKS Wawel
221 23,2km - M30 [820] GOŁĄB, Rafał 1987 fat_runners Kraków
222 11,6km - K30 [465] GOMÓŁKA, Agata 1984 MOK Mszana Dolna Kraków
223 11,6km - M40 [466] GONDOR, Jarosław Gondor 1976 Libertów
224 Bieg dla Dzieci - OPEN-K [26] GONDOR, Ola 2010 Libertów
225 11,6km - M40 [467] GORSZKO, Adam 1975 Trailrun Kraków
226 23,2km - M40 [821] GÓRAK, Sławomir 1973 Wieliczka
227 23,2km - M40 [822] GÓRALCZYK, Robert 1973 Kraków
228 11,6km - M30 [468] GÓRKA, Marcin 1988 UNLIMITED TRIATHLON KRAKÓW KRAKÓW
229 11,6km - M30 [469] GÓRKA, Piotr 1982 Zasań
230 11,6km - K30 [470] GRABOWSKA, Joanna 1979 WKS Wawel BnO Kraków
231 5,7km - M50 [208] GRABOWSKI, Jan 1964 Skawina Biega Gołuchowice
232 23,2km - M40 [823] GRADEK, Dariusz 1971 krakow
233 Bieg dla Dzieci - OPEN-K [27] GRADEK, Laura 2003 krakow
234 23,2km - K20 [824] GRADZIK, Inga 1993 Kraków
235 11,6km - M30 [471] GRAJDURA, Robert 1981 Grupa Azoty KOLTAR Tarnów
236 5,7km - K40 [209] GRATKA, Beata 1974 1974 Kojszówka
237 5,7km - M40 [210] GRATKA, Mirosław 1973 1973 Kojszówka
238 Nordic Walking - OPEN-M [0] GRATKA, Mirosław Gratka 1973 Kojszówka
239 11,6km - K40 [472] GROS, Anna 1974 Skawina Biega Skawina
240 3,7km - K13 [89] GRUSZKA, Dominika 2005 Niepołomice Biegają Niepołomice
241 23,2km - K40 [825] GRUSZKA, Kamila 1976 Niepołomice Biegają Niepołomice
242 5,7km - M20 [211] GRUSZKA, Karol 1990 Bizonmotorsport Kraków
243 23,2km - M40 [826] GRYGIEL, Marek 1976 JACEKBIEGA RUNNING TEAM Kraków
244 23,2km - M30 [5] GRZĄDZIEL, Dominik 1983 ATTIQ TEAM Dziekanowice
245 11,6km - M30 [473] GRZEBYK, Michał 1988 Kraków
246 3,7km - M13 [90] GRZEGORCZYK, Borys 2006 WKS Wawel BnO Kraków
247 11,6km - M40 [1143] GRZYWA, Grzegorz 1974
248 23,2km - M20 [827] GURBIEL, Mateusz 1992 BeFit24Team Kraków
249 11,6km - M20 [474] GURDAK, Mateusz 1991 Trailrun Kraków
250 23,2km - M20 [828] GURECKI, Grzegorz 1989 RACIBÓRZ
251 23,2km - M30 [829] GURGUL, Mateusz 1986 AROMAT NÓG Kraków
252 23,2km - M30 [830] GURGUL, Sebastian 1982 AROMAT NÓG Kraków
253 5,7km - M30 [212] GUT, Krzysztof 1983 Kraków
254 11,6km - M30 [475] GUZIK, Łukasz 1986 Go Aptiv! Łysokanie
255 11,6km - M30 [476] GUZIK, Tomasz 1980 DZIKI TIM Kraków
256 11,6km - M30 [477] HABAŁO, Wojciech 1987 Night Runners Kraków
257 23,2km - M30 [831] HALAGARDA, Krzysztof 1988 PDK Kraków
258 3,7km - K13 [91] HAŁUCHA, Martyna 2004 WKS Wawel BnO Kraków
259 23,2km - M30 [832] HARPULA, Wojciech 1983 Kraków
260 11,6km - M30 [478] HASS, Artur 1988 Night Runners Kraków
261 5,7km - M40 [213] HELBIN, Bartlomiej 1973 Maxus Krakow
262 5,7km - K16 [214] HELBIN, Natalia 2002 Maxus Krakow
263 23,2km - M30 [833] HERDZINA, Przemysław 1981 Kraków
264 11,6km - K40 [479] HOFFMANN, Magdalena Mika-Hoffmann 1978 Kraków
265 11,6km - M30 [480] HORODECKI, Łukasz 1981 Kraków
266 5,7km - K20 [215] HRUBY, Anna 1998 AZS AWF Kraków Rozkochów
267 11,6km - M30 [481] HYŻY, Piotr 1980 Bonnie & Clyde Tarnowiec
268 11,6km - K30 [482] IDASIAK, Aleksandra 1986 Kraków
269 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [28] INDYKA, Jan 2010 WKS Wawel BnO Kraków
270 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [29] INDYKA , Jasiek 2010 WKS Wawel BnO Kraków
271 11,6km - M30 [483] INDYKA, Maciej 1980 WKS Wawel BnO Kraków
272 5,7km - M30 [216] INDYKA, Michał 1986 Biegam bo taki mam kaprys :) Trojanowice
273 5,7km - M30 [217] IRLIK, Jacek 1985 Niezrzeszony Kraków
274 23,2km - K30 [834] IWANOWICZ, Anna 1980 Parkrun Chrzanów Chrzanów
275 11,6km - K30 [1112] JABŁOŃSKA, Sylwia 1982
276 11,6km - K40 [484] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata 1971 RADWANOWICE
277 5,7km - K50 [218] JAKUBEK, Hanna 1960 Skawina Biega Skawina
278 23,2km - M40 [835] JAKUBIEC, Mariusz 1973 Kraków
279 11,6km - M30 [485] JAKUBIŃSKI, Jakub 1982 Solne Miasto Wieliczka Wieliczka
280 11,6km - M30 [1138] JAKUBOWSKI , Piotr 1987
281 5,7km - M40 [219] JAMROZIK, Krzysiek 1969 WKS Wawel BnO Kraków
282 3,7km - K13 [92] JANAS, Amelia 2003 Kraków
283 11,6km - K40 [486] JANAS, Ewa 1973 Kraków
284 3,7km - K13 [93] JANAS, Natalia 2005 Kraków
285 5,7km - M30 [220] JANIAK, Mariusz 1981 Kraków
286 Nordic Walking - OPEN-K [48] JANICKA, Barbara Janicka 1961 Poranny Patrol Kraków
287 Nordic Walking - OPEN-M [49] JANICKI, Ryszard 1960 Poranny Patrol Kraków
288 11,6km - M40 [487] JANICKI, Tomasz 1976 Kraków
289 23,2km - M40 [836] JANISZEWSKI, Marcin 1976 Kraków
290 11,6km - M20 [488] JANKOWSKI, Kamil 1990 Kraków
291 11,6km - M30 [489] JANKOWSKI, Łukasz 1982 Schibsted Runners Kraków
292 11,6km - M40 [490] JANKOWSKI, Mateusz 1971 Vege Runners Kraków
293 11,6km - M30 [491] JAREMA, Maciej 1982 Lokomotiv Majdan Cisna
294 5,7km - K40 [221] JAROSZ-SIEMBIOT, Anna 1970 Kraków
295 11,6km - M40 [492] JARZYNA, Andrzej 1977 running.krakow.pl Kraków
296 11,6km - M30 [493] JAWOREK, Grzegorz 1981 Węgrzce
297 23,2km - M30 [837] JAWORSKI, Krzysztof 1980 Everrun Łódź
298 11,6km - M40 [494] JAWORSKI, Piotr 1978 Kraków
299 11,6km - K30 [495] JEDLIŃSKA, Małgorzata 1985 Zupa Pomidorowa Kraków
300 5,7km - M40 [222] JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz 1972 Cisco Running Team KRAKOW
301 5,7km - M30 [1055] JUDASZ, Rafał 1986 Rudnik
302 11,6km - M20 [496] JURA, Maciej 1990 ITMBW Kraków Nowy Sącz
303 11,6km - M40 [497] JURCZAK, Tomek 1978 Krakw
304 5,7km - K20 [223] JURKIEWICZ, Justyna 1992 Gorzyce
305 5,7km - M30 [224] JURKIEWICZ, Sylwester 1986 Gorzyce
306 11,6km - M30 [498] KACZMARCZYK, Tomasz 1982 Husaria Race Team Giebułtów
307 11,6km - K40 [499] KACZMAREK, Katarzyna 1978 #AdamCzerwińskiTeam Sułków
308 23,2km - M40 [838] KACZMAREK, Paweł 1978 Jajecznica na maśle team Kraków
309 11,6km - M30 [500] KACZMAREK, Tomasz 1980 Niepołomice Biegają Sułków
310 5,7km - M30 [225] KACZOR, Łukasz 1983 Kraków
311 11,6km - M30 [501] KAJZEREK, Arek 1979 Kraków
312 11,6km - K40 [502] KALETA, Magdalena 1976 KOZIERÓW
313 11,6km - M30 [503] KALINA, Michał 1986 SolarWinds Kraków
314 23,2km - M30 [839] KALITA, Damian 1979 Kraków
315 11,6km - K60 [504] KAMIŃSKA, Halina 1958 Kraków
316 23,2km - M60 [840] KAMIŃSKI, Krzysztof 1958 Kraków
317 11,6km - K30 [505] KAMISIŃSKA, Dorota 1980 BeFit24Team Krakow
318 11,6km - M40 [1105] KAMISIŃSKI, Marek 1978
319 11,6km - M50 [506] KANIA, Robert 1968 Kraków
320 5,7km - K30 [226] KAPOŁKA, Agata 1983 Skawina Biega Skawina
321 23,2km - K40 [841] KARBOWSKA, Beata 1972 Kraków
322 11,6km - M50 [507] KARNIA, Tomasz 1967 G.O.A.T. Team Michałowice Węgrzce
323 11,6km - K40 [508] KAROLAK, Magda 1975 Kraków
324 11,6km - K20 [509] KARPIEL, Magdalena 1991 Trailrun Kraków
325 11,6km - M20 [510] KARPIEL, Waldemar 1990 Trailrun Kraków
326 23,2km - K30 [842] KARWAN, Barbara 1987 Nauka Biega Kraków
327 23,2km - M20 [843] KASEJA, Kacper 1991 Jabłonka
328 11,6km - M20 [1117] KASPERCZYK, Michał 1990
329 5,7km - M30 [227] KASPRZYK, Marcin 1984 WKS Wawel BnO SOBOLÓW
330 11,6km - M30 [511] KAWKA , Paweł 1979 Kraków
331 11,6km - M30 [512] KĄCIK, Mariusz 1979 OSP MORAWICA Morawica
332 5,7km - K20 [228] KEMPA, Ewelina 1990 ASICS FrontRunner Poland Kraków
333 23,2km - M50 [0] KĘDER, Włodek 1966 POLSKI BIEGACZ Kraków
334 11,6km - M50 [513] KĘDZIOR, Tomasz 1966 onkologiaprywatnie.pl Kraków
335 3,7km - K40 [94] KĘSEK, Anna 1972 CSK Brzezie Brzezie
336 3,7km - M13 [95] KĘSEK, Bartek 2005 CSK Brzezie Brzezie
337 11,6km - M40 [514] KĘSEK, Maciej 1972 CSK Brzezie Brzezie
338 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [30] KĘSEK, Szymon 2011 CSK Brzezie Brzezie
339 5,7km - K20 [229] KHVAINITSKAYA-KURUS, Katsiaryna 1990 KATO Krakow
340 5,7km - M40 [230] KIEŁB, Grzegorz 1974 G.O.A.T. Team Michałowice Zagórzyce Stare
341 11,6km - M30 [515] KIEŁT, Andrzej 1980 Kraków
342 5,7km - M16 [231] KIJAK, Jakub 2000 WKS Wawel BnO Kraków
343 23,2km - M50 [844] KIJANKA, Artur 1968 Zielonki
344 11,6km - M30 [0] KINDLER, Bartlomiej 1981 Wieliczka
345 11,6km - M30 [516] KISIAŁA, Filip 1979 Lacho Team Kraków
346 11,6km - M20 [517] KISIELEWSKI, Michał 1993 AGH Kraków
347 11,6km - M40 [518] KISIELEWSKI , Piotr 1969 Compass/bikeBoard Kraków
348 11,6km - M30 [519] KITA , Krzysztof 1980 Bochnia
349 11,6km - M30 [520] KITKA, Mateusz 1987 Kraków
350 3,7km - M13 [96] KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
351 11,6km - M40 [521] KLASA, Tomasz 1976 onkologiaprywatnie.pl Kraków
352 11,6km - M20 [522] KLUSEK, Mateusz 1989 Sklep Biegacza Kraków Kraków
353 3,7km - K20 [0] KŁAPA, Patrycja 1989 Decathlon Kraków
354 5,7km - K30 [232] KŁAPUT, Dorota 1984 Endorfiny Wadowice
355 3,7km - K13 [97] KŁAPUT, Natalia 2004 Endorfiny Wadowice
356 3,7km - K40 [98] KŁECZEK-WRONA, Ewa 1973 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
357 23,2km - K50 [845] KŁOPOTOWSKA SOSNA, Kaska K 1968 Krak W
358 5,7km - M70 [233] KNAPIK, Jerzy 1946 Dystans Kraków Kraków
359 3,7km - K13 [99] KOCHOŃ, Julia 2005 UKS Kometa Gliwice Gliwice
360 23,2km - M40 [846] KOCZWARA, Tomasz 1977 Willow Batony Radomyśl Wielki
361 5,7km - M40 [234] KOFIN, Maciej Kofin 1977 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
362 11,6km - K20 [523] KOŁACKA, Martyna 1989 Go Aptiv! Wodzisław Śląski
363 11,6km - K30 [524] KOŁCZYN, Magdalena 1985 BeFit24Team Kraków
364 11,6km - K30 [525] KOŁODZIEJ, Ewelina 1988 Rzeszów
365 3,7km - M13 [100] KOŁODZIEJCZYK, Bartłomiej 2003 UKS Kometa Gliwice Gliwice
366 3,7km - M13 [101] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 2003 UKS Kometa Gliwice Gliwice
367 5,7km - M16 [1062] KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 2003
368 5,7km - M30 [235] KOMISARCZUK, Arkadiusz 1988 Medius Runners Kraków
369 23,2km - M40 [847] KOPEĆ, Mirosław 1974 MirMark Kraków
370 11,6km - M20 [526] KOPIEĆ, Kamil 1989 Jaja Na Bok RunningTeam Kraków
371 11,6km - M30 [527] KOPIEĆ, Rafał 1981 kraków
372 11,6km - M70 [528] KOPTA, Jerzy Kopta 1945 Cwałujące Dziadki Kraków
373 5,7km - M30 [236] KORBAS, Marcin Korbas 1988 www.XRUN.io Nietuzinkowe Biegi Górskie Dobczyce
374 11,6km - M60 [529] KORDOS, Jan 1949 KKB Dystan Kraków
375 11,6km - M30 [530] KORN, Michal 1981 MTJS Krakow
376 11,6km - K30 [531] KORYCIŃSKA, Izabela Korycińska 1987 Kraków
377 23,2km - M40 [1217] KOSMALA, Bartosz 1974
378 11,6km - M30 [532] KOSMALA, Przemek 1981 Krakow
379 5,7km - M50 [237] KOSOWSKI , Adam 1967 Adamex Podolsze Podolsze
380 11,6km - M40 [533] KOSZAŁKA , Marcin 1970 Klub Wysokogórski Kraków Kraków
381 5,7km - M40 [238] KOŚCIELNICKI, Maciej 1969 Didusie Racing Rusocice
382 11,6km - K40 [534] KOWALCZYK, Joanna 1973 Kraków
383 23,2km - M30 [848] KOWALCZYK, Marek 1988 UBS Kraków Running Team Tuchow
384 11,6km - M40 [535] KOWALCZYK, Piotr 1974 G.O.A.T. Team Michałowice Zaborze
385 5,7km - M40 [1064] KOWALCZYK, Rafał 1978
386 11,6km - M30 [536] KOWALCZYK, Roman 1982 Klub Biegacza AZS UEK Kraków
387 11,6km - M60 [537] KOWALCZYK, Tadeusz 1954 Kraków
388 11,6km - K20 [538] KOWALEWSKA, Claudia 1989 UBS Kraków Running Team Kraków
389 11,6km - M30 [539] KOWALEWSKI, Łukasz 1988 UBS Kraków Running Team Kraków
390 11,6km - K20 [540] KOWALSKA, Paulina 1990 POLKAS Kraków
391 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [31] KOWALSKI, Adam 2009 2K Libertow
392 23,2km - M20 [849] KOWALSKI, Michał 1989 POLKAS Kraków
393 5,7km - K40 [239] KOZIOŁ, Agnieszka 1970 Night Runners Kraków
394 5,7km - K20 [240] KOZIOŁ, Aneta 1991 Kraków
395 11,6km - M40 [541] KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki Kraków
396 11,6km - K40 [542] KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki Kraków
397 11,6km - M20 [543] KOZIOŁ, Kamil 1991 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
398 11,6km - M30 [544] KOZIOŁ , Paweł 1980 Poranny Patrol Kraków
399 11,6km - M30 [545] KOZŁOWSKI, Janusz 1983 Novomatic Technologies Poland Kraków
400 11,6km - M40 [546] KRAWCZYK, Jacek 1974 Kraków
401 11,6km - M20 [547] KRAWCZYK, Jakub 1992 Kraków
402 11,6km - M30 [548] KRAWCZYK, Marek 1985 Kraków
403 11,6km - M40 [549] KRAWCZYK, Paweł 1978 Klub Sportowy Hajime Kraków
404 5,7km - M30 [241] KRAWCZYK, Wojciech 1979 Kraków
405 11,6km - K30 [550] KRAWCZYK - KUBOWICZ, Gabriela 1983 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
406 11,6km - M30 [551] KRÓL, Tomasz 1988 Kraków
407 5,7km - M30 [242] KRUCZEK, Piotr 1988 Night Runners Kraków
408 11,6km - M30 [552] KRUSZEC, Andrzej 1982 Augusta Restauracja kraków Kraków
409 11,6km - M60 [553] KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
410 11,6km - K40 [554] KRYNICKA-PAŁKA, Monika 1978 Krzeszowice
411 11,6km - M30 [555] KRYNICKI, Maciej 1984 KRYNIO TEAM Kraków
412 11,6km - M30 [556] KRYSA, Roman 1983 Kraków
413 5,7km - M30 [243] KRZYWDA, Hubert 1981 Cały Czas Do Przodu nowy wiśnicz
414 3,7km - K13 [102] KRZYŻAN, Alina 2007 Jerzmanowice
415 11,6km - M40 [557] KRZYŻAN, Jakub 1974 KW Kraków Jerzmanowice
416 3,7km - M13 [103] KRZYŻAN, Stanisław 2007 Jerzmanowice
417 11,6km - M30 [558] KUBIESA, Jakub 1981 Husaria Race Team Kraków
418 5,7km - K30 [244] KUBIESA, Patrycja 1985 Husaria Race Team Kraków
419 5,7km - M30 [245] KUBLIN, Przemysław 1983 Novomatic Technologies Poland Kraków
420 23,2km - K20 [850] KUBSKA, Justyna 1996 Nowa Huta Team Kraków
421 3,7km - M16 [104] KUCHARCZYK, Jakub 2001 UKS Kometa Gliwice Gliwice
422 11,6km - M40 [559] KUCIA, Sebastian 1976 Młoszowa
423 11,6km - M30 [560] KUCZ, Dariusz 1982 Olszowice
424 5,7km - M40 [1061] KUDELA, Damian 1977
425 11,6km - M40 [561] KUDŁA, Grzegorz 1974 Wieliczka
426 3,7km - M16 [105] KUKLA, Bartosz 2002 UKS Kometa Gliwice Gliwice
427 5,7km - M30 [246] KUKLA, Daniel 1985 Bochnia
428 11,6km - M40 [562] KUKLA , Grzegorz 1972 Koliber Team Kraków
429 5,7km - K30 [247] KUKLEWICZ, Barbara 1985 Kraków
430 11,6km - M40 [563] KULA, Damian 1977 TriWise Kraków
431 5,7km - M60 [248] KULA, Tadeusz 1955 KKB DYSTANS Kraków
432 11,6km - K20 [564] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 1993 KS Kościelec Chrzanów Alwernia
433 11,6km - M40 [565] KULCZYCKI, Sebastian 1972 KW Kraków/Chrzanów Parkrun Chrzanów
434 11,6km - M40 [566] KUMOREK, Zbigniew 1974 Kraków
435 5,7km - M16 [249] KUNZ, Marcin 2001 Lacho Team Kraków
436 11,6km - M40 [567] KUNZ, Tomasz 1969 Kraków
437 Bieg dla Dzieci - OPEN-K [32] KUPIEC, Marta 2013 Myślenice
438 11,6km - K30 [568] KUREK, Anna 1979 Kraków
439 23,2km - K30 [851] KUREK, Marta 1986 Decathlon Kraków
440 23,2km - M30 [852] KUREK, Michał 1985 Night Runners Kraków
441 11,6km - M40 [569] KURKIEWICZ, Grzegorz 1973 BeFit24Team Kraków
442 5,7km - M30 [251] KURLETO, Kamil 1987 Młode Wilki Kraków
443 3,7km - K13 [106] KURTYCZ, Natalka 2005 WKS Wawel BnO kraków
444 5,7km - K16 [252] KURTYKA, Joanna 2002 RADWANOWICE
445 5,7km - M20 [253] KURUS, Tomasz 1989 KATO Kraków
446 23,2km - M40 [853] KURYJ, Marek 1978 WKS Wawel BnO Kraków
447 Nordic Walking - OPEN-K [50] KUŚMIERSKA, Agnieszka 1982 Kraków
448 23,2km - M30 [854] KUŚMIERZ, Grzegorz 1979 Eskadra Kraków Kraków
449 5,7km - M20 [254] KUTYBA, Marek 1990 Kraków
450 23,2km - M30 [855] KWIATKOWSKI, Michael 1987 Kraków
451 23,2km - M40 [856] KWIECIEŃ, Arek 1976 Vege Runners, Skundlony.pl Kraków
452 23,2km - M20 [857] LACHOR, Krzysztof 1994 ARMIA LACHORÓW Kłodne
453 5,7km - M16 [1069] LACHOWICZ, Kuba 2004
454 23,2km - M30 [858] LACHOWSKI , Andrzej 1982 Lacho Team Kraków
455 23,2km - M40 [859] LADRA, Ryszard Ladra 1976 KKM Kaloryfer Kraków
456 5,7km - K40 [255] LAMPARSKA, Iwona 1973 WKS Wawel BnO Kraków
457 3,7km - K13 [107] LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel BnO Kraków
458 11,6km - M30 [570] LASKIEWICZ, Wojciech 1983 G.O.A.T. Team Michałowice Wola Więcławska
459 11,6km - M50 [571] LASKOWSKI, Dariusz 1967 Niepołomice Biegają Mała Wieś
460 5,7km - M50 [256] LATAŁA, Jarosław 1967 Biegam Bo Lubię Kraków Kraków
461 11,6km - M30 [572] LATAŁA, Krzysztof 1981 Go Aptiv! Pawłów
462 11,6km - M40 [573] LECH, Wojciech 1976 Kraków
463 11,6km - M20 [574] LEGENC, Łukasz 1990 Wędruj z Oczkami Kraków
464 11,6km - M40 [575] LESIAK, Filip 1975 Skawina Biega Skawina
465 11,6km - M30 [576] LESZCZYŃSKI, Aleksander 1980 KRAKÓW
466 3,7km - K13 [108] LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice Gliwice
467 23,2km - M20 [860] LEWANDOWSKI, Karol 1992 Cross fat team Kraków
468 5,7km - M30 [257] LEWICKI, Krzysztof 1986 Sportkonsulting POLAR Kraków
469 11,6km - K40 [577] LIBURA, Katarzyna 1978 BeFit24Team Krakow
470 3,7km - K13 [109] LIGĘZA, Hanna 2004 Smashing PĄpkins Kraków
471 3,7km - M13 [110] LIGĘZA, Jan 2007 Smashing PĄpkins Kraków
472 11,6km - K40 [578] LIGĘZA, Joasia 1972 Smashing PĄpkins/Unlimited Kraków
473 11,6km - M40 [579] LIGĘZA, Witek 1972 Smashing PĄpkins/Unlimited Kraków
474 11,6km - M40 [1141] LIPIEŃ, Jakub 1978
475 11,6km - M20 [580] LIPIŃSKI, Szymon 1994 Szymon train&travel Olsztyn
476 11,6km - K30 [581] LIPSKA, Anna 1983 BeFit24Team Kraków
477 3,7km - K30 [111] LIRO, Justyna 1988 Liro Kraków
478 5,7km - M30 [258] LIRO, Maciej 1988 Kraków
479 5,7km - M50 [259] LIS, Jacek 1967 G.O.A.T. Team Michałowice Kończyce
480 23,2km - M40 [861] LISIK, Dariusz 1976 Kraków
481 3,7km - K16 [112] LISTEK, Marta 1999 WKS Wawel BnO Bolechowice
482 5,7km - K16 [260] LISTEK, Marta 1999 WKS Wawel BnO Bolechowice
483 23,2km - M40 [862] LIZUREJ, Sławomir 1977 Lizaki Team Kraków
484 11,6km - K40 [582] LOKAJEWSKA, Justyna 1975 Eskadra Kraków Kraków
485 11,6km - K20 [583] LORENS, Magdalena 1992 G.O.A.T. Team Michałowice Kraków
486 11,6km - K30 [584] LORENZ, Anna 1980 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
487 3,7km - M13 [113] LUDWIN, Jakub 2007 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
488 5,7km - M20 [261] ŁABĘDŹ, Artur 1998 ITMBW Kraków Kraków
489 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [33] ŁABĘDŹ, Patryk 2008 Kraków
490 5,7km - M20 [262] ŁACNY, Łukasz 1995 Nowy Sącz
491 5,7km - M40 [263] ŁAKOMSKI, Łukasz 1978 rowerowanie.pl KRAKÓW
492 11,6km - M30 [585] ŁASKOWSKI, Piotr 1984 BeFit24Team Kraków
493 5,7km - M40 [264] ŁĘŻNIAK, Arkadiusz 1972 Kraków
494 11,6km - M30 [586] ŁUKASIK, Andrzej 1986 Polar Polska Team Janów Lubelski
495 5,7km - M20 [265] MACHALICA, Jan 1998 Kraków
496 5,7km - K50 [266] MACHLOWSKA, Grażyna 1963 KKB DYSTANS KRAKÓW
497 23,2km - M30 [863] MACHLOWSKI, Lukasz 1986 KKB DYSTANS Kraków
498 5,7km - M50 [267] MACHLOWSKI, Ryszard 1963 KKB DYSTANS KRAKÓW
499 5,7km - K20 [268] MACIASZ, Sylwia 1992 Połom Mały
500 23,2km - M30 [864] MACIĄG, Grzegorz 1981 Dabex-Bolt Kraków
501 11,6km - M40 [587] MACIEJAS, Daniel Maciejas 1978 Husaria Race Team Kraków
502 5,7km - M30 [269] MACIEJAS, Marcin 1980 Proszowice
503 5,7km - M40 [270] MACINA, Dariusz 1971 Podłęże
504 23,2km - M50 [865] MADEJ, Mirosław 1964 Kraków
505 23,2km - M30 [866] MADUSIOK, Dominik 1982 Bielsko-Biała
506 11,6km - K30 [588] MAGOCSY, Justyna 1987 Kraków
507 11,6km - K30 [589] MAHER, Bernadette 1981 Wimbledon Windmilers London
508 23,2km - M40 [867] MAJCHER, Piotr 1972 Eskadra Kraków Kraków
509 11,6km - M30 [590] MAJDAŃSKI, Paweł 1979 Kraków
510 23,2km - M40 [868] MAJTYKA, Tomasz 1970 Los Trepos Companieros Kraków
511 11,6km - M40 [591] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski 1977 BeFit24Team Kraków
512 11,6km - M30 [592] MALINA, Michał 1983 Kulfon Zasań
513 11,6km - M40 [593] MALINOWSKI, Marek 1977 Kraków
514 Nordic Walking - OPEN-M [51] MALINOWSKI, Paweł 1995 Kraków
515 11,6km - K20 [594] MAŁECKA, Anna 1989 Kraków
516 23,2km - M40 [869] MAŁYSZA, Sławomir 1971 Kraków
517 11,6km - K20 [595] MARCHEWKA, Klaudia 1993 Kraków
518 23,2km - M50 [870] MARCINEK, Wojciech 1960 Trailrun Kraków
519 23,2km - M20 [871] MARCOL, Mateusz 1989 OTK Rzeźnik Rybnik
520 23,2km - M20 [872] MARĆ, Marcin 1990 Kraków
521 11,6km - M20 [596] MAREK, Bartłomiej 1994 42 DO SZCZĘŚCIA Mielec
522 11,6km - K30 [597] MARK, Julia 1980 Kraków
523 5,7km - M30 [271] MARKOWICZ, Szymon 1986 Krosno
524 3,7km - M30 [114] MARKOWSKI, Marcin 1981 UKS Kometa Gliwice Gliwice
525 11,6km - K40 [598] MARKS, Eliza 1974 Bibice
526 5,7km - K30 [1065] MAROŃSKA, Monika 1979
527 11,6km - M40 [599] MARS, Maksymilian 1975 Trailrun Kraków
528 3,7km - M13 [115] MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice Gliwice
529 5,7km - M40 [272] MARZEC, Artur 1973 Wieliczka
530 3,7km - M13 [116] MARZEC, Maciej 2004 Wieliczka
531 3,7km - M60 [117] MASŁYK, Jan 1957 TIMmaslyk Kraków
532 11,6km - K40 [600] MASZCZYK, Dorota 1974 Kraków
533 23,2km - M30 [873] MATEUSZUK, Robert 1985 Kraków
534 23,2km - M20 [874] MATOGA, Mikołaj 1991 Bielsko-Biała
535 11,6km - K30 [0] MAZUR, Kasia 1984 MUAY RUNNING TEAM Niepołomice
536 11,6km - M30 [0] MAZUR, Tomasz 1985 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Niepołomice
537 23,2km - M20 [875] MAZUR, Wojciech 1995 Husaria Race Team Kraków
538 23,2km - M30 [876] MENDEL, Łukasz 1988 Night Runners Wojnicz
539 23,2km - M30 [877] MERCIK, Mateusz 1982 Night Runners Kraków
540 23,2km - K30 [878] MERCIK, Wioleta 1982 Night Runners Kraków
541 3,7km - K20 [118] MĘŻYK, Aleksandra 1989 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
542 11,6km - M30 [601] MIAGKYJ, Artem 1984 Jaworze
543 5,7km - M30 [273] MICEK, Sylwester 1982 ŚWO Kraków
544 11,6km - M40 [602] MICHALCZAK, Paweł 1978 WKS Wawel Kraków Kraków
545 23,2km - M30 [879] MICHALIK, Dawid 1982 Horda Kraków
546 23,2km - M20 [880] MICHALIK, Krzysztof 1991 Zakopane
547 11,6km - K30 [603] MICHALIK, Magdalena Michalik 1979 Helpiness Kraków
548 5,7km - M30 [274] MICHAŁEK, Łukasz 1981 GT Alex Kraków
549 11,6km - M30 [604] MICHAŁKÓW, Michał 1980 4M Runners Club Kraków
550 11,6km - K50 [605] MICHNA, Ewa 1964 LUSINA
551 11,6km - M20 [606] MICHNA, Paweł 1989 Kraków
552 3,7km - K13 [119] MICHNO, Marta 2005 WKS Wawel BnO Kraków
553 23,2km - M40 [881] MIELNICZEK, Grzegorz 1970 Zima 3ma Kraków
554 11,6km - M30 [607] MIERNICZAK, Bartłomiej 1985 Skawina Biega Skawina
555 23,2km - M20 [882] MIERZENSKI, Bartosz 1990 PrzymierzeŁosia Krakow
556 11,6km - M40 [608] MIGACZ, Jacek 1977 Trailrun ZIELONKI K. KRAKOWA
557 11,6km - M30 [609] MIKA, Artur 1981 Miki Team Kraków
558 11,6km - K20 [610] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna 1992 Kraków
559 5,7km - M40 [275] MIKUŁA, Grzegorz 1972 I like Monday morning Kraków
560 3,7km - M30 [120] MIODOŃSKI, Robert 1986 Kraków
561 23,2km - M30 [883] MIREK, Grzegorz 1979 MOVE STUDIO KRAKÓW
562 11,6km - M30 [611] MIROCHA, Michał 1983 heavyweightrunningteam/ Potrzymaj mi piwo Wieliczka
563 3,7km - M50 [0] MISINIEC, Bogdan 1963 Pszczółka Team Zubrzyca Górna
564 11,6km - M40 [612] MISIUK, Marek 1977 Trailrun Kraków
565 5,7km - M16 [276] MIŚKÓW, Krzysztof 2005 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
566 11,6km - M30 [613] MIZERA, Krzysztof 1982 Kraków
567 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [0] MIZERA, Radosław 2007 Wilamowice
568 11,6km - M30 [614] MOCNY, Michał 1987 Kraków
569 3,7km - M30 [1013] MOŃ, Bartosz 1986
570 11,6km - M30 [615] MORAWSKI, Przemysław 1984 Unsmog the Dragon! Kraków
571 11,6km - M30 [616] MORDARSKI, Michał 1981 Kraków
572 11,6km - M30 [617] MORMUL, Przemek 1980 Panalpina Krakow
573 23,2km - K30 [884] MOSZCZYNSKA, Agata 1981 Krakow
574 23,2km - M40 [885] MOSZCZYNSKI, Bartosz 1978 Krakow
575 3,7km - K13 [121] MOSZKOWICZ, Anna 2005 WKS Wawel BnO Kraków
576 3,7km - K13 [122] MOSZKOWICZ, Julia 2008 WKS Wawel BnO Kraków
577 11,6km - M30 [618] MROWIEC, Paweł 1981 Heineken Kraków Running Club Bibice
578 5,7km - K40 [277] MUCHA, Aleksandra 1975 Kraków
579 11,6km - M40 [619] MÜLDNER, Rafał 1974 Kraków
580 11,6km - M40 [620] MYSZKA, Bartłomiej 1974 Kraków
581 23,2km - M30 [886] NAGACZ, Krzysztof Nagacz 1983 nogamidogory.pl Niepołomice
582 Nordic Walking - OPEN-K [0] NATORSKA, Beata 1969 Kraków
583 11,6km - M50 [621] NAZIM, Adam 1961 Kraków
584 5,7km - K30 [278] NAZIM, Agnieszka 1985 Skawina Biega Skawina
585 3,7km - M70 [123] NAZIM, Tadeusz 1948 Skawina Biega Skawina
586 5,7km - M20 [279] NIEDBACH, Marek 1989 Nowe Rybie
587 23,2km - M40 [887] NIEDŹWIADEK, Piotr 1976 Solne Miasto Kraków
588 11,6km - M30 [622] NIEMCZYK, Dominik 1986 Euroclear Running Team Kraków
589 5,7km - M50 [280] NIESSNER, Piotr 1963 WKS Wawel BnO Kraków
590 3,7km - K13 [124] NIESSNER , Pola 2007 WKS Wawel BnO Kraków
591 11,6km - M20 [623] NIESZPOREK, Artur 1992 Kraków
592 11,6km - M20 [624] NIEWCZAS, Paweł 1990 kraków
593 23,2km - M20 [888] NISZCZOT, Dariusz 1992 Gorlice
594 11,6km - K40 [626] NIZIOŁEK, Gabriela 1977 Zadyszka Oświęcim Zaborze
595 11,6km - M40 [625] NIZIOŁEK, Marek 1972 Zadyszka Oświęcim Zaborze
596 11,6km - K40 [281] NIZIURSKA, Marzanna 1971 Husaria Race Team Kraków
597 23,2km - M40 [889] NOWACKI, Paweł 1976 Kraków
598 11,6km - M30 [627] NOWAK, Krzysztof 1987 Kraków
599 5,7km - M40 [282] NOWOROLNIK, Dawid 1978 Pink Dragon Kraków
600 11,6km - M60 [628] NOWOTNY, Marian 1950 Niepołomice Biegają Damienice
601 23,2km - M30 [890] NYCZ, Marek 1986 Kraków Nowy Targ
602 3,7km - K16 [125] NYGA, Julia 2002 UKS Kometa Gliwice Gliwice
603 5,7km - K16 [1067] NYGA, Julia 2002
604 11,6km - M40 [1139] OBARZANOWSKI, Michał 1978
605 11,6km - M30 [629] OCHAB, Michal 1984 FKS Stal Mielec Kraków
606 23,2km - M40 [891] OĆWIEJA, Krzysztof 1976 Novomatic Technologies Poland Kraków
607 11,6km - M30 [630] OGORZAŁY, Tomasz 1986 KRAKÓW
608 23,2km - M50 [892] OLCZAK, Janusz 1964 Warszawa
609 11,6km - K40 [1124] OLEJNIK, Ewa 1976
610 3,7km - K13 [126] OLEJNIK, Jaśmina 2008 WKS Wawel BnO Kraków
611 11,6km - M40 [631] OLEJNIK, Maciej 1971 #otworzdrzwi Wegrzce
612 Nordic Walking - OPEN-K [52] OLEJNIK, Marzena 1971 Olejki Wegrzce
613 5,7km - M40 [1074] OLEJNIK, Tomek 1976
614 3,7km - K13 [127] OLIINYK, Yelyzaveta 2008 WKS Wawel BnO Kraków
615 11,6km - M40 [632] OLSZA, Paweł 1977 Kraków
616 23,2km - M30 [893] OLSZEWSKI , Hubert 1981 Nieznośna Lekkość Bytu Kraków
617 23,2km - M30 [894] OPOZDA, Arkadiusz 1980 Novomatic Technologies Poland Kraków
618 23,2km - M20 [895] OPOZDA, Maciek 1990 Cross fat team Krakow
619 11,6km - M30 [633] ORAMUS, Paweł 1987 Skawina Biega Gołuchowice
620 Nordic Walking - OPEN-M [53] ORDZOWIAŁY, Piotr 1967 UKS ZAWOJAK OSIELEC
621 23,2km - M30 [1215] ORKISZ, Maciej 1982
622 5,7km - K40 [250] ORLIŃSKA, Joanna 1975 Skawina Biega Gaj
623 Bieg dla Dzieci - OPEN-K [0] ORŁOWSKA, Nina 2008 WKS Wawel Krakóww
624 11,6km - M30 [634] ORNATOWSKI, Dariusz 1979 Poranny Patrol Kraków
625 5,7km - M30 [283] ORTMAN, Marcin 1980 Kraków
626 23,2km - K30 [896] ORYNEK, Klaudia 1986 Kraków
627 5,7km - M30 [284] OSIADACZ, Jakub 1984 Novomatic Technologies Poland Kraków
628 5,7km - K30 [285] OSIKA, Kamila 1987 Probalans.pl / Night Runners Kraków
629 23,2km - K30 [897] OSIKOWSKA, Teresa 1981 Zakopane
630 23,2km - M30 [898] OSTROWSKI, Paweł 1984 REHMEDICA.PL Krzeszowice
631 23,2km - M40 [899] OTREBSKI, Tomasz 1976 Zaborze
632 Bieg dla Dzieci - OPEN-K [34] OTRĘBSKA, Stella 2011 MIGA PIGA ŚMIGA KRAKÓW
633 23,2km - M40 [900] OTRĘBSKI, Grzegorz 1974 MIGA PIGA ŚMIGA KRAKÓW
634 3,7km - K13 [128] OWSIANKA, Wiktoria 2005 WKS Wawel BnO Kraków
635 5,7km - M30 [286] OŻÓG, Robert 1980 Skawina Biega SKAWINA
636 11,6km - K40 [635] PACHURA, Kinga 1976 Mszana Dolna
637 11,6km - K30 [636] PACULA-LEŚNIAK, Beata 1984 Wkurw_Team Kraków
638 5,7km - K30 [287] PAJOR-LESZCZYŃSKA, Aleksandra 1982 KRAKOW
639 23,2km - M30 [901] PALUCH, Marcin 1983 Kraków
640 23,2km - M30 [902] PAPKA, Michał 1980 Kocmyrzów
641 11,6km - M40 [637] PAPUGA, Krzysztof 1976 Kraków
642 5,7km - M16 [288] PARDYGAŁ, Michał 2002 Kraków
643 11,6km - M40 [638] PARDYGAŁ, Tomasz 1975 WM Triself Kraków
644 11,6km - M40 [639] PASELA, Jerzy Pasela 1974 Kraków
645 5,7km - M16 [289] PASIEKA, Antoni 2002 Kraków
646 Nordic Walking - OPEN-K [54] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia 1977 Pruszyński Sport Team Kraków
647 11,6km - M50 [640] PASŁAWSKI, Maciej 1963 Kraków
648 23,2km - M30 [903] PASZEK, Tomasz 1982 Przełęcz Dukla Kraków
649 23,2km - M30 [904] PASZTALENIEC, Dariusz 1983 Unlimited Krakow
650 5,7km - M40 [290] PATER, Janusz 1978 MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM
651 3,7km - K40 [129] PATER, Sylwia 1977 MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM
652 11,6km - M40 [641] PAWEŁCZUK, Piotr 1978 runningperformance.pl Zabierzów
653 11,6km - M20 [1140] PAWLICA, Józef 1991
654 23,2km - M30 [905] PAWLIK, Grzegorz 1980 Niepołomice Biegają Wieliczka
655 11,6km - M40 [642] PAWLIK, Krzysztof 1977 Kraków
656 11,6km - K30 [643] PAWŁOWICZ, Anna 1982 OKNOPLAST RUNNING TEAM Wieliczka
657 3,7km - K13 [1014] PAWŁOWSKA, Anna 2008
658 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [1002] PAWŁOWSKI, Jakub 2007
659 5,7km - M40 [1066] PAWŁOWSKI, Janusz 1969
660 11,6km - M40 [644] PETER, Lesław 1971 Vege Runners Kraków
661 23,2km - M40 [906] PIASECKI, Leszek 1972 Kraków
662 11,6km - M30 [645] PIASECKI, Michał 1979 Kraków
663 11,6km - M40 [646] PIASECKI, Rafał 1973 Wieliczka
664 5,7km - K30 [291] PIĄTEK, Karolina 1987 nogamidogóry.pl Kraków
665 11,6km - M30 [647] PIĄTEK , Rafał 1983 BeFit24Team Kraków
666 5,7km - M60 [292] PIĄTEK, Stanisław 1958 ITMBW Kraków Kraków
667 Nordic Walking - OPEN-M [55] PIĄTY, Józef 1954 Skalskie Asy Skała
668 11,6km - K50 [648] PIECUCH, Małgorzata Piecuch 1961 Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
669 11,6km - M30 [649] PIEKARCZYK, Dariusz 1981 Krakow
670 11,6km - M40 [650] PIENIĄŻEK, Mariusz 1972 Kraków
671 11,6km - M40 [651] PIETRZYK, Mariusz 1977 Kraków
672 11,6km - M40 [652] PIĘTA, Łukasz 1978 Proszowice
673 3,7km - M20 [0] PIJANOVSKY, Martin 1989 Chochla Racing Bronowice Wien
674 11,6km - K30 [653] PILCH, Anna 1987 Probalans Kraków
675 5,7km - M30 [293] PILCH, Łukasz 1983 Probalans.pl Kraków
676 11,6km - M30 [654] PIOTROWICZ, Jakub 1986 Kraków
677 11,6km - K40 [655] PIÓRKOWSKA, Ola 1974 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
678 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [35] PIÓRKOWSKI, Jakub 2007 KS Lider Siercza Wieliczka
679 3,7km - M13 [0] PIÓRKOWSKI, Jakub 2007 UKS Lider Siercza Wieliczka
680 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [36] PIÓRKOWSKI, Michal 2011 KS Lider Siercza Wieliczka
681 3,7km - M40 [130] PIÓRKOWSKI, Tomek 1974 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
682 11,6km - K30 [656] PISARCZYK, Karolina 1986 BeFit24Team Kraków
683 3,7km - M13 [131] PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel BnO Kraków
684 11,6km - M40 [657] PITUCH, Przemysław 1973
685 5,7km - K50 [294] PLATA, Agnieszka 1968 Dzieło Pomocy św Ojca Pio Kraków
686 11,6km - M20 [658] PLUCIŃSKI, Jakub 1990 Husaria Race Team Kraków
687 Bieg dla Dzieci - OPEN-K [37] PŁAWECKA, Amelia 2009 Żegocina
688 11,6km - K30 [659] PŁAWECKA, Barbara 1979 Żegocina
689 11,6km - K30 [660] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena 1983 2k Libertow
690 5,7km - M30 [295] PŁONKA, Daniel 1985 CAFFETTIERA Krakow
691 5,7km - M30 [296] POCIĘGIEL, Michał 1982 Skawina Biega Radziszów
692 11,6km - M30 [661] PODCZASZY, Tomasz 1982 Kraków
693 3,7km - K16 [132] POGODA, Kinga 2002 UKS Kometa Gliwice Gliwice
694 23,2km - M40 [907] POLAK, Stanisław 1971 Niezrzeszony Kraków
695 3,7km - K16 [133] POLEWKA, Aleksandra 2002 UKS Kometa Gliwice Gliwice
696 3,7km - K40 [134] POLEWKA, Beata 1971 UKS Kometa Gliwice Gliwice
697 3,7km - K13 [135] POLEWKA, Julianna 2006 UKS Kometa Gliwice Gliwice
698 3,7km - K40 [136] POMIERNA, Elżbieta 1973 Suchary z Sachary Olkusz
699 23,2km - M30 [908] PONIKWIA, Rafał 1988 WM Triself Kraków
700 11,6km - M30 [662] POPIEL, Andrzej 1985 popsmart.pl Kraków
701 11,6km - M30 [663] POPIELARCZYK, Łukasz 1981 Vege Runners Kraków
702 11,6km - M30 [0] POŚNIK, Jan 1988 Husaria Race Team Kraków
703 11,6km - M30 [0] POŚNIK, Jan 1988 Husaria Race Team Kraków
704 5,7km - M30 [297] POTASIEWICZ, Paweł 1982 Novomatic Technologies Poland Kraków
705 11,6km - M40 [664] POZNANSKI, Tomasz 1972 happy TRI friends Kraków
706 11,6km - K40 [665] POZNAŃSKA, Magdalena 1971 happy TRI friends Kraków
707 Nordic Walking - OPEN-M [56] POZNAŃSKI, Jakub 1948 Kraków
708 11,6km - M40 [666] PRĘCIKOWSKI, Rysiek 1970 Wieliczka
709 5,7km - K30 [298] PRZYWARA, Katarzyna 1988 Skawina Biega Skawina
710 5,7km - M40 [299] PRZYWARA, Piotr 1977 Skawina Biega Skawina
711 23,2km - M20 [909] PRZYWÓZKI, Rafał 1993 Biegam Bo Kocham Ten Stan Sokołów Podlaski
712 5,7km - M30 [300] PTASZNIK, Przemysław 1980 WM Triself Wieliczka
713 11,6km - M20 [667] PUDEŁEK, Błażej 2002 LKS Górzanka Nawojowa Góra
714 3,7km - K13 [137] PUDEŁEK, Jowita 2005 LKS Górzanka Nawojowa Góra
715 3,7km - K40 [138] PUDEŁEK, Małgorzata 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra
716 5,7km - K16 [302] PUDEŁEK, Michalina 2000 LKS Górzanka Nawojowa Góra
717 5,7km - M40 [301] PUDEŁEK, Paweł 1971 LKS Górzanka Nawojowa Góra
718 5,7km - K50 [303] PULNIK , Andżelika 1968 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
719 3,7km - K13 [139] PUŁCZYŃSKA, Hanna 2005 WKS Wawel BnO Kraków
720 3,7km - M13 [140] PUŁCZYŃSKI, Jeremi 2009 WKS Wawel BnO Kraków
721 11,6km - M30 [668] PUTAJ, Rafał 1983 Night Runners Kraków
722 5,7km - K40 [304] PYCHOWSKA-SROKA, Justyna 1973 Kraków
723 11,6km - M20 [669] PYPŁACZ, Szymon 1995 Novomatic Technologies Poland Młoszowa
724 23,2km - M30 [910] PYTEL, Miłosz 1979 Kraków
725 11,6km - K20 [0] RACKA, Martyna 1990 Kraków
726 23,2km - M30 [911] RACUŁT, Piotr 1986 Masakra kraków
727 23,2km - M50 [912] RADCZAK, Andrzej 1961 Kraków
728 11,6km - K30 [670] RADCZUK, Daria 1986 Krakow
729 11,6km - M20 [0] RAFAŁ, Pasek 1989 Kraków
730 5,7km - K40 [305] RAJ, Iwona 1978 Eskadra Kraków Krakow
731 5,7km - M40 [306] RAJ, Tomasz 1977 Husaria Race Team Kraków
732 3,7km - K13 [141] RAJCA, Luiza 2004 KS Kościelec Chrzanów Trzebinia
733 11,6km - M40 [671] RAJTAR, Krzysztof 1976 Way2champ Liszki
734 5,7km - K50 [1057] RAJTAR, Renata 1961 Team Rontil - Comapss
735 11,6km - M50 [1110] RAJTAR, Zbigniew 1959 Team Rontil - Compass
736 11,6km - M30 [672] RAKOWSKI, Paweł 1987 Kraków
737 5,7km - K30 [307] RAMOTOWSKA, Dominika 1982 SolarWinds Krakow
738 11,6km - M30 [673] REICHEL, Marcin 1988 Kraków
739 11,6km - K40 [674] REPLIŃSKA, Magdalena 1976 Parkrun Chrzanów TRZEBINIA
740 11,6km - M40 [675] RICOUR, Patrice 1969 Kraków
741 11,6km - M50 [676] ROGASCH, Stanisław Rogasch 1965 Lacho Team Kraków
742 11,6km - M30 [677] ROJEWSKI, Michał 1985 Biegnę Bo Mama Kazała Kraków
743 5,7km - M30 [308] ROMANOWSKI, Łukasz 1981 Husaria Race Team Kraków
744 11,6km - M30 [678] ROSA, Bartlomiej 1988 Bartko Biega! Myslenice
745 11,6km - M20 [679] ROSIEK, Bartosz 1991 Kraków
746 11,6km - M20 [680] ROSÓŁ, Mateusz 1991 iGNAtianum Kraków
747 23,2km - K40 [913] RÓŻYCKA, Agnieszka 1972 Nauka Biega KRAKÓW
748 11,6km - M30 [681] RUMIŃSKI, Piotr 1988 Wieliczka
749 23,2km - M40 [1210] RUSEK, Dariusz 1977
750 5,7km - M30 [309] RUSINEK, Michał 1984 CAFFETTIERA Kraków
751 11,6km - M30 [682] RYBAK, Bartłomiej 1985 Kraków
752 3,7km - M13 [142] RYCHLIK, Patryk 2008 Lisy Pustyni Klucze
753 11,6km - M40 [683] RYCHLIK, Sebastian 1977 Lisy Pustyni Klucze
754 3,7km - K13 [143] RYCHŁOWSKA, Julia 2007 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
755 5,7km - M30 [1058] RYTOV, Oleksi 1984
756 5,7km - M40 [0] RZENNO , Łukasz 1978 G.O.A.T. Team Michałowice Kraków
757 5,7km - M20 [19] RZEŃCA, Krzysztof 1996 UKS Orientuś Łódź Łódź
758 23,2km - K30 [914] SADOWSKA, Marta 1983 Kossmate Żuki Kraków
759 23,2km - M40 [915] SADOWSKI, Tomasz 1977 Kossmate Żuki Kraków
760 23,2km - M20 [916] SAJAK, Kamil 1990 ROZBIEGANE DOBCZYCE Dobczyce
761 23,2km - M40 [917] SALIK, Stanisław 1976 Solne Miasto Wieliczka
762 11,6km - K50 [684] SANECKA, Katarzyna 1965 BeFit24Team Kraków
763 5,7km - M30 [0] SANTAMARIA ALBERQUILLA, Francisco Jose 1982 Ardmon Escorial (El)
764 11,6km - M20 [685] SAVYTSKA, Daryna 1991 fat_runners Lviv
765 23,2km - M20 [918] SAWCZAK, Kamil 1990 UBS Kraków Running Team Kraków
766 11,6km - M20 [686] SĄSIADEK, Grzegorz 1994 Szczucin
767 23,2km - M30 [919] SENDOR, Piotr 1981 Krakow
768 5,7km - M40 [310] SERWATKA, Szymon 1971 Zielonki
769 11,6km - M30 [687] SERWIN, Łukasz 1983 BeFit24Team Kraków
770 11,6km - M40 [688] SEWERYN, Robert 1974 Kraków
771 11,6km - M30 [689] SĘK, Marek 1979 WM Triself Kraków
772 3,7km - K13 [144] SIEK, Barbara 2006 WKS Wawel BnO Kraków
773 23,2km - M30 [920] SIEKLIŃSKI , Łukasz 1986 Poranny Patrol Kraków
774 5,7km - K30 [311] SIEMIŃSKA, Natalia 1983 Kraków
775 11,6km - M30 [1118] SIEMIŃSKI, Radosław 1981
776 3,7km - M13 [145] SIENCZYŁO, Jan 2008 Niepołomice Biegają Niepołomice
777 23,2km - M30 [921] SIENCZYŁO, Marcin 1979 Niepołomice Biegają Niepołomice
778 11,6km - K30 [690] SIEPRAWSKA, Małgosia 1983 Klub Biegacza AZS UEK Miejsce
779 5,7km - M30 [312] SIKORA, Łukasz 1988 Kraków
780 11,6km - M40 [691] SIPIERA, Tomasz 1972 tomaszsipiera.pl Kraków
781 11,6km - M30 [692] SIWEK, Jacek 1979 TriWise Kraków
782 11,6km - M20 [693] SIWEK, Michał 1992 Niepołomice Biegają Niepołomice
783 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [38] SIWIECKI, Franciszek 2008 Tomaszowice
784 5,7km - M16 [313] SIWIECKI, Maciej 2003 Kraków
785 11,6km - M40 [694] SIWIECKI, Tomasz 1973 MUAY RUNNING TEAM Tomaszowice
786 11,6km - M30 [695] SKIBA, Marcin 1985 WM Triself Kraków
787 5,7km - M16 [314] SKONIECZNY, Marcel 2005 WKS Wawel BnO Goszcza
788 5,7km - K16 [315] SKORUPA, Maja 2004 LKS Górzanka Nawojowa Góra Kraków
789 5,7km - M40 [316] SKORUPA, Mariusz 1970 LKS Górzanka Nawojowa Góra Kraków
790 3,7km - M13 [146] SKOWRON, Wojciech 2004 UKS Kometa Gliwice Gliwice
791 11,6km - M40 [696] SKROBOT, Łukasz 1977 BoSięBiega Kraków
792 11,6km - K40 [1114] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja 1977
793 11,6km - K40 [697] SŁAPAK-ŚLIWA, Paulina 1972 Kraków
794 11,6km - M40 [698] SŁONINA, Artur 1976 running.krakow.pl Kraków
795 3,7km - K13 [147] SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel BnO Kraków
796 5,7km - K16 [317] SŁOŃSKA , Zofia 2002 WKS Wawel BnO Kraków
797 3,7km - M40 [148] SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel BnO Kraków
798 11,6km - M40 [699] SŁOWIKOWSKI, Paweł 1978 Kosovo Krakó
799 11,6km - K30 [700] SŁUPIŃSKA, Ewa 1988 Kraków
800 5,7km - K20 [318] SMĘDA, Agnieszka 1993 Bochnia Biega Kraków
801 11,6km - M30 [701] SMOLEŃ, Tomasz 1987 Monar Kraków Nowy Sącz
802 5,7km - M30 [319] SMOLIŃSKI, Dominik 1984 Kraków
803 23,2km - M60 [922] SMUDA, Ryszard 1958 Tychy
804 11,6km - K30 [702] SOBCZAK, Karolina 1986 Olsztyn
805 Nordic Walking - OPEN-K [57] SOBCZAK-KUPIEC, Agnieszka 1981 Myślenice
806 3,7km - K16 [149] SOBEL, Natalia 2002 UKS Kometa Gliwice Gliwice
807 11,6km - M40 [703] SOCZYŃSKI, Sebastian 1975 kraków
808 23,2km - M30 [923] SOJA, Marcin 1984 Klub Sportowy Hajime Kraków
809 23,2km - M20 [924] SOJECKI, Krzysztof 1990 Kraków
810 11,6km - K30 [704] SOLAKIEWICZ, Anna 1983 BeFit24Team Kraków
811 5,7km - K40 [320] SOŁTYS, Alicja 1976 Skawina Biega Kraków
812 5,7km - M40 [321] SOWA, Grzegorz 1971 ITMBW Kraków Kraków
813 23,2km - M30 [925] SOWA, Krzysztof 1980 #SportowaSowa Michałowice
814 23,2km - M20 [926] SPRUTTA, Mateusz 1992 Mysłowice
815 5,7km - K16 [322] SROKA, Joanna 2002 Kraków
816 11,6km - M40 [705] SROKA, Marcin 1973 Kraków
817 5,7km - M30 [323] SROKA, Sylwester 1980 Wieliczka
818 5,7km - M40 [324] SROKA, Wojciech 1974 Wiolinka i Bemol Kraków
819 5,7km - K16 [325] SROKA, Zuzanna 2005 Kraków
820 11,6km - K40 [706] STACH, Aneta 1977 Krzeszowice
821 5,7km - M16 [326] STACH, Franciszek 2005 KRZESZOWICE
822 11,6km - M40 [707] STACH, Paweł 1976 #ambasadorzyFB Krzeszowice
823 11,6km - M40 [708] STACH, Paweł 1970 SIWEJKA Ropki
824 11,6km - M40 [709] STACHECKI, Maciej 1978 Trailrun Kozierow
825 3,7km - M13 [150] STACHURA, Jan 2003 WKS Wawel BnO Burów
826 23,2km - M40 [927] STACHURA, Maciej 1970 Zabierzów Biega Burów
827 11,6km - M30 [710] STACHURA, Piotr 1986 Go Aptiv! Kraków
828 5,7km - M50 [327] STANEK, Rafał 1965 Zabierzów Biega Karniowice
829 11,6km - M30 [711] STANISŁAWSKI, Bartosz 1984 Kraków
830 11,6km - M30 [712] STAŃDA, Tomasz 1984 Zupa Pomidorowa Kraków
831 23,2km - M30 [928] STARZAK, Paweł 1983 Skawina
832 11,6km - K40 [713] STASIK, Beata 1970 BeFit24Team Kraków
833 23,2km - M40 [929] STASIKOWSKI , Jacek 1969 TriWise Kraków
834 5,7km - M16 [328] STASIKOWSKI , Piotr 2005 TriWise Kraków
835 11,6km - M40 [714] STASIOWSKI, Marek 1977 TOMAR Kraków
836 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [39] STASZEK , Igor 2009 Zielonki
837 23,2km - M30 [930] STAWIARSKI, Adam 1985 Kraków
838 23,2km - M30 [931] STAWOWY, Maciej 1987 #piwonamecie Kraków
839 11,6km - K30 [715] STAWSKA, Natalia 1986 Kraków
840 11,6km - M40 [716] STEC, Paweł 1973 Kraków
841 23,2km - M30 [932] STEFANOWSKI, Dominik 1986 Eskadra Kraków Kraków
842 5,7km - M30 [329] STEFAŃCZYK, Marek 1980 BeFit24Team Kraków
843 11,6km - K30 [1119] STEFAŃCZYK, Monika 1980
844 5,7km - M40 [330] STĘŻOWSKI, Dariusz 1970 Krówka Team Kraków
845 5,7km - K60 [331] STOCHEL, Teresa 1953 AKPT Krakow Kraków
846 11,6km - M30 [717] STOCKI, Tomasz 1981 Novomatic Technologies Poland Kraków
847 11,6km - M30 [718] STRAŻ , Maciej 1982 Kraków Airport Running Team Kraków
848 5,7km - M30 [332] STRUZIK, Bartłomiej 1988 Kraków
849 3,7km - M20 [151] STUGLIK, Krzysztof 1993 Targanice
850 5,7km - M30 [333] STYCZEŃ, Szymon 1987 Patologia Kraków
851 11,6km - M30 [719] STYRNA, Tomasz 1979 Kraków
852 5,7km - M20 [334] SUŁEK, Adam 1991 AZS UJ Krakow
853 11,6km - K40 [720] SUROWIAK, Olga 1975 NIEZRZESZONY Trzebinia
854 Nordic Walking - OPEN-M [58] SUSKI, Daniel 1981 Wadowickie Nordic Walking Wadowice
855 23,2km - M40 [933] SUSZ, Artur 1977 Krakow
856 23,2km - M30 [934] SWAŁDEK, Konrad 1979 Trailrun Kraków
857 Bieg dla Dzieci - OPEN-K [40] SYCHOWSKA, Nadia 2004 Krakow
858 5,7km - M40 [335] SYRYŃSKI-GIRO, Sebastian 1978 MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM
859 11,6km - M40 [721] SZAKIEL, Jerzy 1975 Klub Biegacza AZS UEK Kraków
860 3,7km - M40 [152] SZAWUL, Piotr 1974 ITMBW Kraków KRAKÓW
861 5,7km - K30 [336] SZCZEPANIK, Renata 1979 KRAKÓW Kraków
862 11,6km - M30 [722] SZCZERBA, Błażej 1988 Kraków
863 11,6km - K30 [723] SZCZEŚ-WÓJCICKA, Zuzanna 1986 Kraków
864 23,2km - M30 [935] SZCZYGIEŁEK, Marek 1980 Kraków
865 11,6km - M30 [1142] SZCZYREK, Marcin 1982
866 5,7km - K50 [337] SZEWCZYK, Katarzyna 1968 Iron Dragon Triathlon Kraków
867 11,6km - M40 [724] SZEWCZYK, Mariusz 1972 Kraków
868 11,6km - M20 [725] SZKLARZ, Mariusz 1991 Męska Strona Rzeczywistości Kraków
869 Nordic Walking - OPEN-K [59] SZKODZIŃSKA, Klaudia 1978 Kraków
870 11,6km - M30 [726] SZKODZIŃSKI, Tomasz 1979 Novomatic Technologies Poland Kraków
871 5,7km - K30 [338] SZNAJDER, Joanna Sznajder 1982 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
872 23,2km - M40 [936] SZNAJDER, Rafał 1975 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
873 11,6km - K30 [727] SZOSTAK, Agnieszka 1980 Kraków
874 23,2km - M30 [937] SZPAIDEL, Paweł 1982 Karniowice
875 5,7km - M30 [339] SZPOTON, Artur 1983 Kraków
876 3,7km - M16 [153] SZWAJA, Mateusz 1999 UKS Kometa Gliwice Gliwice
877 5,7km - K30 [340] SZWEJ, Joanna 1985 Pogoria Biega Kraków
878 23,2km - M30 [938] SZYDLOWSKI, Bartek 1987 Skawina Biega Skawina
879 11,6km - K30 [728] SZYSZKO, Sylwia 1981 Kraków
880 11,6km - M40 [729] ŚLEDZIOWSKI, Andrzej 1969 Lacho Team Kraków
881 5,7km - M20 [341] ŚLĘZAK, Bartosz 1992 LubelskiBiegacz Kraków
882 5,7km - K40 [342] ŚLIWA, Anna 1976 Skawina Biega Skawina
883 11,6km - M40 [730] ŚLIWA, Henryk 1970 Skawina Biega Skawina
884 11,6km - M40 [731] ŚLIWA, Jakub 1970 AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
885 23,2km - M40 [939] ŚMIGIELSKI, Piotr 1971 Kraków
886 23,2km - M40 [1214] ŚMIŁKOWSKI, Fabian 1972
887 11,6km - M40 [732] ŚWIĄDER, Andrzej 1977 BeFit24Team Wieliczka
888 11,6km - M30 [733] ŚWIDNIEWICZ, Paweł 1983 PIWOJAD Kraków
889 11,6km - M40 [734] ŚWIDZIŃSKI, Tomasz 1976 Vege Runners Kraków
890 11,6km - K30 [1113] ŚWIERC, Barbara 1987
891 11,6km - K30 [735] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela 1982 Kraków
892 5,7km - M16 [343] TALAGA, Patryk 2002 Skawina Biega Gaj
893 3,7km - M13 [154] TARASIEWICZ, Franciszek 2009 Forex Bad Boys Kraków
894 3,7km - M40 [155] TARASIEWICZ, Marcin 1973 Forex Bad Boys Kraków
895 3,7km - K30 [156] TARASIEWICZ, Marta 1982 Forex Bad Boys Kraków
896 3,7km - M30 [157] TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW Kraków Krakow Roma
897 11,6km - M50 [736] TARNAWSKI, Jakub 1968 KKB DYSTANS Kraków
898 3,7km - M13 [158] TARNAWSKI, Jan 2003 WKS Wawel BnO Kraków
899 23,2km - M40 [940] TARNOWSKI, Maciej 1976 MM Power Kraków
900 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [41] TARNOWSKI, Piotr 2011 WKS Wawel BnO Zabierzów
901 3,7km - M13 [159] TARNOWSKI, Przemysław 2007 WKS Wawel BnO Zabierzów
902 5,7km - M40 [344] TICHORUK, Rafał Tichoruk 1978 Poranny Patrol Kraków
903 11,6km - M40 [737] TKACZ, Przemysław 1973 ZIOMKI Krakow
904 23,2km - M40 [941] TŁUSTY, Grzegorz 1974 Beneficjenci Regeneracji Krakó
905 23,2km - M40 [942] TOMKIEWICZ, Mariusz 1978 Kraków
906 5,7km - K16 [345] TOPÓR, Magdalena 2001 WKS Wawel BnO Kraków
907 5,7km - M40 [346] TOPÓR, Marek 1973 WKS Wawel BnO Kraków
908 5,7km - M20 [347] TOPÓR, Michał 1998 WKS Wawel BnO Kraków
909 5,7km - K40 [348] TOPÓR, Monika 1970 WKS Wawel BnO Kraków
910 3,7km - M13 [160] TOWAREK, Michał 2003 UKS Kometa Gliwice Gliwice
911 5,7km - M40 [0] TRACZ, Sławomir 1973 Myślenice
912 11,6km - K20 [738] TROĆ, Maria Troć 1990 Skawina Biega Skawina
913 11,6km - K20 [0] TRYBAŁA, Agnieszka 1997 Krakòw
914 23,2km - K20 [0] TRYBAŁA, Agnieszka 1997 Krakòw
915 11,6km - M30 [739] TRYBULEC, Daniel 1986 Poranny Patrol Tarnów
916 23,2km - M30 [943] TUREK, Maciej 1981 #piwonamecie Kraków
917 5,7km - K20 [349] TWARDOWSKA, Kornelia 1990 Kraków
918 11,6km - M40 [740] TWORZYDŁO, Paweł 1975 Kraków
919 Nordic Walking - OPEN-K [60] TYCZEWSKA, Paulina 1981 Lux Torpeda Małopolska Kraków
920 5,7km - K30 [350] TYLEK, Agata 1980 Skawina Biega Brzyczyna
921 23,2km - M40 [944] TYLEK, Rafał 1971 FLEXISTAV SPORT KRAKÓW
922 11,6km - M40 [741] TYLIBA, Ireneusz 1973 MIKI Przeginia
923 Bieg dla Dzieci - OPEN-K [42] TYLIBA, Izabela 2009 MIKI Przeginia
924 3,7km - M13 [161] TYLIBA, Karol 2007 MIKI Przeginia
925 3,7km - K40 [162] TYLIBA, Magdalena 1974 MIKI Przeginia
926 5,7km - K30 [351] TYLISZCZAK, Bożena 1982 Kraków
927 23,2km - M30 [945] URBAN, Mirosław 1985 ITMBW Kraków Kraków
928 3,7km - K40 [163] URBAŃSKA, Ewa 1972 Suchary z Sahary Bukowno
929 11,6km - M30 [742] URIBE ABARCA, Juan Manuel 1988 Trailrun Krakow
930 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [43] URYGA, Adam 2012 WKS Wawel BnO Kraków
931 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [44] URYGA, Artur 2010 WKS Wawel BnO Kraków
932 23,2km - M30 [946] URYGA, Jakub 1981 KingRunner Kraków
933 11,6km - M30 [743] WALCZAK, Waldemar 1984 Krakow
934 23,2km - K40 [947] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka 1978 Krakow
935 5,7km - K30 [352] WARSZAWSKA, Agnieszka 1987 Kraków
936 5,7km - K30 [0] WASOWICZ, Katarzyna 1983 Niepołomice
937 11,6km - M30 [744] WAW, Grzegorz 1985 DZIKI TIM Kraków
938 23,2km - M40 [1216] WAWROWSKI, Mariusz 1972
939 3,7km - K20 [164] WĄCŁAWSKA, Anita 1998 Trzyciąż
940 Nordic Walking - OPEN-K [61] WĄCŁAWSKA, Małgorzata 1970 Trzyciąż
941 Nordic Walking - OPEN-K [62] WĄSIK, Magdalena 1978 gruszów
942 3,7km - K13 [12] WĄSIK, Maja 2004 TriWise Kraków
943 5,7km - M40 [353] WĄSIK, Marcin 1976 TriWise Kraków
944 11,6km - M30 [745] WĄTROBA, Tomasz 1987 Tarnów
945 5,7km - M30 [354] WĄTRÓBSKI, Mirosław 1979 Kraków
946 11,6km - K30 [1116] WENECKA-FLIS, Anna 1979
947 Nordic Walking - OPEN-K [63] WERCHOWIECKA-PARDYGAŁ, Karolina 1975 Kraków
948 11,6km - K20 [746] WĘGRZYN, Katarzyna 1990 Oknoplast Running Team / Bochnia Biega Bochnia
949 11,6km - M30 [747] WĘGRZYŃSKI, Paweł 1986 ITMBW Kraków Kraków
950 5,7km - K20 [355] WICHA, Małgorzata 1991 WKS Wawel BnO Kraków
951 11,6km - K30 [748] WIECZERZAK, Iza 1985 MAŁOPOLSKIE
952 11,6km - M30 [749] WIERZBA, Michał 1985 Skawina Biega Skawina
953 3,7km - K40 [165] WIERZBICKA, Dominika 1976 Goń się! Kraków
954 23,2km - M40 [948] WIERZBICKI, Piotr 1976 Goń się! Kraków
955 11,6km - M40 [750] WIETRZNY, Kacper 1977 Trailrun Kraków
956 23,2km - M30 [949] WIĘCŁAWSKI, Michał Więcławski 1982 Waga Ciężka Kraków
957 11,6km - M20 [751] WILCZEK, Tomasz 1991 Kraków
958 11,6km - K30 [752] WILK, Katarzyna 1983 BeFit24Team Kraków
959 23,2km - M30 [950] WILK, Krzysztof 1986 Kraków
960 11,6km - M40 [753] WILK, Krzysztof 1973 Udo Grubbe Kraków
961 23,2km - K30 [951] WILK, Wiktoria 1987 Wilki Kraków
962 11,6km - M30 [754] WINCENCIAK, Jarosław 1984 Kulfon Myślenice
963 5,7km - K40 [356] WITEK, Aneta 1973 SolarWinds Wieliczka
964 11,6km - M30 [755] WITEK, Grzegorz 1985 Krakow
965 23,2km - M20 [952] WITEK, Wojciech 1991 Kraków
966 23,2km - M30 [953] WŁODARSKI, Marcin 1984 Skawina Biega Mikołów
967 3,7km - K13 [166] WOJTAS, Julia 2007 WKS Wawel BnO Kraków
968 11,6km - M20 [756] WOJTAS, Kamil 1989 KKB DYSTANS Kraków
969 11,6km - K30 [757] WOJTASZEK, Malwina 1988 Kraków
970 5,7km - K30 [1059] WOJTOWICZ, Magdalena 1980
971 23,2km - M30 [1209] WOŁEK, Damian 1980 Kraków
972 5,7km - K60 [357] WOŹNIAK, Barbara 1955 Ambasador Grand Prix Krakowa Limanowa
973 23,2km - M30 [954] WOŹNIAK, Dawid 1984 Rudawa
974 11,6km - M30 [758] WOŹNIAK, Grzegorz 1986 Chełm
975 23,2km - M30 [955] WOŹNIAK, Łukasz 1980 Poranny Patrol kraków
976 23,2km - M30 [956] WOŹNIAK, Radosław Woźniak 1988 Skawina Biega Skawina
977 Nordic Walking - OPEN-K [64] WOŹNICZKA, Małgorzata 1959 Sieciechowice
978 Nordic Walking - OPEN-M [65] WOŹNICZKA, Tadeusz 1955 Sieciechowice
979 5,7km - M40 [358] WÓJCIK, Grzegorz 1974 WKS Wawel BnO Kraków
980 11,6km - M40 [759] WÓJCIK, Grzegorz 1974 WKS Wawel BnO Kraków
981 11,6km - M30 [1109] WÓJCIK, Mateusz 1980 Skawina Biega Skawina
982 23,2km - K40 [957] WÓJCIK, Monika 1976 Unlimited Sport& Lifestyle KRAKÓW
983 5,7km - K16 [359] WÓJCIK, Natalia 2002 WKS Wawel BnO Kraków
984 3,7km - M13 [167] WÓJCIK , Paweł 2005 WKS Wawel BnO Kraków
985 11,6km - M40 [760] WÓJCIO , Hubert 1976 Szczawnica
986 3,7km - K13 [168] WRONA, Oliwia 2004 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
987 11,6km - M40 [761] WRONA, Sylwester 1977 Krakow
988 3,7km - M40 [169] WRONA, Tymoteusz 1972 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
989 11,6km - K40 [762] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata 1977 Active Jura Kraków
990 11,6km - M20 [763] WYKURZ, Tomasz 1991 Wkurw_Team Podłęże
991 11,6km - K40 [764] WYPYCH, Agnieszka 1976 Kraków
992 3,7km - M13 [170] WYPYCH, Hubert 2006 3TRITEAM Krakow
993 3,7km - M40 [171] WYPYCH, Marek 1974 3TRITEAM Kraków
994 3,7km - K13 [172] WYPYCH, Milena 2007 3TRITEAM Krakow
995 5,7km - K16 [360] WYPYCH, Urszula 2003 Kraków
996 11,6km - K60 [765] WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice Gliwice
997 11,6km - K20 [766] WYWROT, Karolina 1993 Kraków
998 5,7km - K40 [361] ZABOROWSKA, Małgorzata 1977 Liszki
999 23,2km - M60 [958] ZABRZAŃSKI, Alfred 1954 Chrzanów
1000 5,7km - M40 [0] ZACHWIEJA, Przemysław Zachwieja 1978 Amethyst Kraków
1001 11,6km - M40 [767] ZADARNOWSKI, Dariusz 1969 Kraków
1002 3,7km - M13 [173] ZADARNOWSKI, Marek 2009 Kraków
1003 23,2km - M30 [959] ZAJAC, Andrzej 1983 Night Runners Proszowice
1004 5,7km - M30 [367] ZAJĄC , Bartosz 1987 WKS Wawel BnO Kraków
1005 5,7km - K30 [362] ZAJĄC, Honorata 1986 WKS Wawel BnO Kraków
1006 5,7km - K30 [363] ZAJĄC, Ilona 1982 Skawina Biega SKAWINA
1007 23,2km - K20 [960] ZAJĄC, Katarzyna 1993 Kraków
1008 5,7km - K30 [364] ZAJĄC, Monika 1988 Kraków
1009 5,7km - M30 [365] ZAJĄC, Piotr 1982 Kraków
1010 5,7km - M40 [366] ZAJĄC, Piotr 1973 Bieniasz Bike/Ekipa z Tarnowa/BikersTarnów Tarnów
1011 23,2km - M30 [961] ZARETSKYY, Andriy 1986 Kraków
1012 Bieg dla Dzieci - OPEN-M [45] ZASADZKI, Tymoteusz 2010 WKS Wawel BnO Kraków
1013 11,6km - M30 [768] ZAWACKI, Marcin 1988 Kraków
1014 3,7km - K13 [174] ZAWADA, Zuzanna 2006 WKS Wawel BnO Kraków
1015 11,6km - K40 [769] ZAWISZA, Joanna 1973 Vege Runners Kraków
1016 11,6km - K40 [770] ZAWODNY, Monika Zawodny 1978 BeFit24Team krakow
1017 11,6km - M20 [771] ZAWROTNIAK, Paweł 1991 Kraków
1018 11,6km - M30 [772] ZEGARMISTRZ, Grzegorz 1983 Kraków
1019 11,6km - K20 [773] ZIELIŃSKA, Agata 1991 BeFit24Team Kraków
1020 5,7km - K30 [368] ZIELIŃSKA-KOŁACZ, Ewelina 1981 Wkurw_Team Kraków
1021 23,2km - M30 [962] ZIELONKA, Jacek 1979 TriWise Wieliczka
1022 11,6km - K30 [774] ZIĘBA, Anna Zięba 1979 Poranny Patrol Kraków
1023 11,6km - M40 [775] ZIĘBA, Artur 1975 Poranny Patrol Kraków
1024 11,6km - M40 [776] ZIĘBA, Marcin 1978 Poranny Patrol Kraków
1025 5,7km - K30 [369] ZIĘBA-ŚLADOWSKA, Agata 1981 Skawina Biega RADZISZÓW
1026 11,6km - K30 [777] ZIÓŁKOWSKA , Monika 1984 Kolorowa Drużyna Nessi Kraków
1027 23,2km - M40 [963] ZŁONKIEWICZ, Marek 1970 Rzeszów
1028 11,6km - M20 [778] ZMARZLIŃSKI, Kacper 1989 Kurek Team Kraków
1029 11,6km - K30 [779] ZOŃ, Olga 1980 Wieliczka
1030 11,6km - M20 [780] ZWIERZYK, Maciej 1990 Kraków
1031 5,7km - M40 [370] ZWONEK, Paweł Zwonek 1969 Kraków
1032 11,6km - K30 [781] ZYCH, Katarzyna 1979 Bonnie & Clyde Tarnów
1033 11,6km - K30 [782] ŻAK, Elżbieta 1984 BeFit24Team Kraków
1034 11,6km - M40 [783] ŻAK, Krzysztof 1974 Klub Biegacza AZS UEK Kraków
1035 11,6km - M40 [784] ŻAK, Paweł 1973 Niepołomice Biegają Podłęże
1036 23,2km - M30 [964] ŻARNA, Błażej 1984 Horda Zielonki
1037 5,7km - M16 [371] ŻESLAWSKI, Jakub 2005 WKS Wawel BnO Kraków
1038 5,7km - M50 [372] ŻESLAWSKI, Wojciech 1967 WKS Wawel BnO Kraków
1039 5,7km - M16 [373] ŻESŁAWSKI, Mateusz 2004 WKS Wawel BnO Kraków
1040 11,6km - M40 [785] ŻOŁĄDŹ, Jurek 1972 Go Aptiv! Kraków
1041 5,7km - K30 [374] ŻOŁNIEREK, Renata 1984 Kraków
1042 5,7km - M30 [375] ŻOŁNIEREK, Robert 1985 Kraków
1043 11,6km - M30 [786] ŻUCHOWSKI, Daniel 1988 MUAY RUNNING TEAM Kraków

11,6km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [381] BALUTA, Edyta 1994 Kraków
2 [389] BĄCZEK, Natalia 1994 AROMAT NÓG Kraków
3 [399] BLICHARZ, Ewelina 1992 Nie ma letko Krakow
4 [429] DADACHE, Amina 1991 Kraków
5 [433] DRĄG, Justyna 1990 Proszowice
6 [435] DUBIENKO, Joanna 1989 UNLIMITED TRIATHLON KRAKÓW KRAKÓW
7 [448] FIJAŁKOWSKA, Ewa 1992 Nowa Huta Team Krakow
8 [451] FOLTA, Katarzyna 1994 Kraków
9 [1107] GŁÓD, Izabela 1989 tastyrun.pl Kraków
10 [509] KARPIEL, Magdalena 1991 Trailrun Kraków
11 [523] KOŁACKA, Martyna 1989 Go Aptiv! Wodzisław Śląski
12 [538] KOWALEWSKA, Claudia 1989 UBS Kraków Running Team Kraków
13 [540] KOWALSKA, Paulina 1990 POLKAS Kraków
14 [564] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 1993 KS Kościelec Chrzanów Alwernia
15 [583] LORENS, Magdalena 1992 G.O.A.T. Team Michałowice Kraków
16 [594] MAŁECKA, Anna 1989 Kraków
17 [595] MARCHEWKA, Klaudia 1993 Kraków
18 [610] MIKULKA-MOŚ, Katarzyna 1992 Kraków
19 [0] RACKA, Martyna 1990 Kraków
20 [738] TROĆ, Maria Troć 1990 Skawina Biega Skawina
21 [0] TRYBAŁA, Agnieszka 1997 Krakòw
22 [746] WĘGRZYN, Katarzyna 1990 Oknoplast Running Team / Bochnia Biega Bochnia
23 [766] WYWROT, Karolina 1993 Kraków
24 [773] ZIELIŃSKA, Agata 1991 BeFit24Team Kraków

11,6km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [377] ADAMUS, Klaudia 1988 Kraków
2 [392] BIELEC, Kinga 1983 Husaria Race Team Kraków
3 [393] BIEŃKO, Karolina 1988 Kraków
4 [400] BLUJ, Dagmara 1985 Kraków
5 [401] BOCHEŃSKA, Katarzyna 1987 Kraków
6 [404] BRZYSKA, Karolina 1987 BrzyskiTriTeam Kraków
7 [412] CAPAC, Emilia 1986 Constanta
8 [413] CAPIŃSKA, Anna 1980 Night Runners Stróża
9 [0] CIEŚLA, Magda 1987 Kraków
10 [443] DZIEDZIC, Joanna 1980 Kraków
11 [458] GARPIEL, Joanna 1985 Kraków
12 [465] GOMÓŁKA, Agata 1984 MOK Mszana Dolna Kraków
13 [470] GRABOWSKA, Joanna 1979 WKS Wawel BnO Kraków
14 [482] IDASIAK, Aleksandra 1986 Kraków
15 [1112] JABŁOŃSKA, Sylwia 1982
16 [495] JEDLIŃSKA, Małgorzata 1985 Zupa Pomidorowa Kraków
17 [505] KAMISIŃSKA, Dorota 1980 BeFit24Team Krakow
18 [524] KOŁCZYN, Magdalena 1985 BeFit24Team Kraków
19 [525] KOŁODZIEJ, Ewelina 1988 Rzeszów
20 [531] KORYCIŃSKA, Izabela Korycińska 1987 Kraków
21 [550] KRAWCZYK - KUBOWICZ, Gabriela 1983 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
22 [568] KUREK, Anna 1979 Kraków
23 [581] LIPSKA, Anna 1983 BeFit24Team Kraków
24 [584] LORENZ, Anna 1980 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
25 [588] MAGOCSY, Justyna 1987 Kraków
26 [589] MAHER, Bernadette 1981 Wimbledon Windmilers London
27 [597] MARK, Julia 1980 Kraków
28 [0] MAZUR, Kasia 1984 MUAY RUNNING TEAM Niepołomice
29 [603] MICHALIK, Magdalena Michalik 1979 Helpiness Kraków
30 [636] PACULA-LEŚNIAK, Beata 1984 Wkurw_Team Kraków
31 [643] PAWŁOWICZ, Anna 1982 OKNOPLAST RUNNING TEAM Wieliczka
32 [653] PILCH, Anna 1987 Probalans Kraków
33 [656] PISARCZYK, Karolina 1986 BeFit24Team Kraków
34 [659] PŁAWECKA, Barbara 1979 Żegocina
35 [660] PŁAZIAK-KOWALSKA, Magdalena 1983 2k Libertow
36 [670] RADCZUK, Daria 1986 Krakow
37 [690] SIEPRAWSKA, Małgosia 1983 Klub Biegacza AZS UEK Miejsce
38 [700] SŁUPIŃSKA, Ewa 1988 Kraków
39 [702] SOBCZAK, Karolina 1986 Olsztyn
40 [704] SOLAKIEWICZ, Anna 1983 BeFit24Team Kraków
41 [715] STAWSKA, Natalia 1986 Kraków
42 [1119] STEFAŃCZYK, Monika 1980
43 [723] SZCZEŚ-WÓJCICKA, Zuzanna 1986 Kraków
44 [727] SZOSTAK, Agnieszka 1980 Kraków
45 [728] SZYSZKO, Sylwia 1981 Kraków
46 [1113] ŚWIERC, Barbara 1987
47 [735] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela 1982 Kraków
48 [1116] WENECKA-FLIS, Anna 1979
49 [748] WIECZERZAK, Iza 1985 MAŁOPOLSKIE
50 [752] WILK, Katarzyna 1983 BeFit24Team Kraków
51 [757] WOJTASZEK, Malwina 1988 Kraków
52 [774] ZIĘBA, Anna Zięba 1979 Poranny Patrol Kraków
53 [777] ZIÓŁKOWSKA , Monika 1984 Kolorowa Drużyna Nessi Kraków
54 [779] ZOŃ, Olga 1980 Wieliczka
55 [781] ZYCH, Katarzyna 1979 Bonnie & Clyde Tarnów
56 [782] ŻAK, Elżbieta 1984 BeFit24Team Kraków

11,6km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [384] BARAŃSKA, Wanda 1969 Los Trepos Companieros Kraków
2 [388] BASICZ, Agnieszka 1976 PKO Bank Polski Kra
3 [408] BUJAS, Monika 1973 Kraków
4 [411] BYDOŃ, Agnieszka 1977 Niepołomice Biegają/#Adam CzerwińskiTeam Kokotów
5 [423] CZAIŃSKA, Sylwia 1976 Kraków
6 [0] DOLAŚ, Danuta 1973 KRAKÓW
7 [436] DUDA, Lucyna 1974 Mogilany
8 [445] DZIURZYŃSKA, Ulka 1978 Cross Heroes Ogień! Kraków
9 [447] ETTERLE-GARBACIK, Katarzyna 1972 Wolves Running Team Kraków
10 [460] GĄDEK, Agata 1977 Kraków
11 [463] GĘCA, Ewa 1978 Sokół Sanok Sanok
12 [472] GROS, Anna 1974 Skawina Biega Skawina
13 [479] HOFFMANN, Magdalena Mika-Hoffmann 1978 Kraków
14 [484] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata 1971 RADWANOWICE
15 [486] JANAS, Ewa 1973 Kraków
16 [499] KACZMAREK, Katarzyna 1978 #AdamCzerwińskiTeam Sułków
17 [502] KALETA, Magdalena 1976 KOZIERÓW
18 [508] KAROLAK, Magda 1975 Kraków
19 [534] KOWALCZYK, Joanna 1973 Kraków
20 [542] KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki Kraków
21 [554] KRYNICKA-PAŁKA, Monika 1978 Krzeszowice
22 [577] LIBURA, Katarzyna 1978 BeFit24Team Krakow
23 [578] LIGĘZA, Joasia 1972 Smashing PĄpkins/Unlimited Kraków
24 [582] LOKAJEWSKA, Justyna 1975 Eskadra Kraków Kraków
25 [598] MARKS, Eliza 1974 Bibice
26 [600] MASZCZYK, Dorota 1974 Kraków
27 [626] NIZIOŁEK, Gabriela 1977 Zadyszka Oświęcim Zaborze
28 [281] NIZIURSKA, Marzanna 1971 Husaria Race Team Kraków
29 [1124] OLEJNIK, Ewa 1976
30 [635] PACHURA, Kinga 1976 Mszana Dolna
31 [655] PIÓRKOWSKA, Ola 1974 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
32 [665] POZNAŃSKA, Magdalena 1971 happy TRI friends Kraków
33 [674] REPLIŃSKA, Magdalena 1976 Parkrun Chrzanów TRZEBINIA
34 [1114] SKRZYPEK-GAWOR, Patrycja 1977
35 [697] SŁAPAK-ŚLIWA, Paulina 1972 Kraków
36 [706] STACH, Aneta 1977 Krzeszowice
37 [713] STASIK, Beata 1970 BeFit24Team Kraków
38 [720] SUROWIAK, Olga 1975 NIEZRZESZONY Trzebinia
39 [762] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata 1977 Active Jura Kraków
40 [764] WYPYCH, Agnieszka 1976 Kraków
41 [769] ZAWISZA, Joanna 1973 Vege Runners Kraków
42 [770] ZAWODNY, Monika Zawodny 1978 BeFit24Team krakow

11,6km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [380] BAJOŁEK, Aleksandra 1968 Night Runners KRAKÓW
2 [383] BARAN-GĄDEK, Ewa 1967 Kraków
3 [407] BUGAJ, Teresa 1968 WKS Wawel BnO Kraków
4 [605] MICHNA, Ewa 1964 LUSINA
5 [648] PIECUCH, Małgorzata Piecuch 1961 Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
6 [684] SANECKA, Katarzyna 1965 BeFit24Team Kraków

11,6km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [390] BEMBEN, Anna 1952 Nowa Sarzyna
2 [504] KAMIŃSKA, Halina 1958 Kraków
3 [765] WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice Gliwice

11,6km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

11,6km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [385] BARAŃSKI, Jakub 1993 Los Trepos Companieros Kraków
2 [402] BODURKA, Adam 1992 Zakopane
3 [1] BODURKA, Krzysztof 1990 Alpin Sport / AZS AWF Kraków Nielepice
4 [428] CZYŻOWICZ, Michał 1989 Kraków
5 [452] FRACH, Dominik 1991 Sigma Pizza & Bar Kraków
6 [474] GURDAK, Mateusz 1991 Trailrun Kraków
7 [488] JANKOWSKI, Kamil 1990 Kraków
8 [496] JURA, Maciej 1990 ITMBW Kraków Nowy Sącz
9 [510] KARPIEL, Waldemar 1990 Trailrun Kraków
10 [1117] KASPERCZYK, Michał 1990
11 [517] KISIELEWSKI, Michał 1993 AGH Kraków
12 [522] KLUSEK, Mateusz 1989 Sklep Biegacza Kraków Kraków
13 [526] KOPIEĆ, Kamil 1989 Jaja Na Bok RunningTeam Kraków
14 [543] KOZIOŁ, Kamil 1991 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
15 [547] KRAWCZYK, Jakub 1992 Kraków
16 [574] LEGENC, Łukasz 1990 Wędruj z Oczkami Kraków
17 [580] LIPIŃSKI, Szymon 1994 Szymon train&travel Olsztyn
18 [596] MAREK, Bartłomiej 1994 42 DO SZCZĘŚCIA Mielec
19 [606] MICHNA, Paweł 1989 Kraków
20 [623] NIESZPOREK, Artur 1992 Kraków
21 [624] NIEWCZAS, Paweł 1990 kraków
22 [1140] PAWLICA, Józef 1991
23 [658] PLUCIŃSKI, Jakub 1990 Husaria Race Team Kraków
24 [667] PUDEŁEK, Błażej 2002 LKS Górzanka Nawojowa Góra
25 [669] PYPŁACZ, Szymon 1995 Novomatic Technologies Poland Młoszowa
26 [0] RAFAŁ, Pasek 1989 Kraków
27 [679] ROSIEK, Bartosz 1991 Kraków
28 [680] ROSÓŁ, Mateusz 1991 iGNAtianum Kraków
29 [685] SAVYTSKA, Daryna 1991 fat_runners Lviv
30 [686] SĄSIADEK, Grzegorz 1994 Szczucin
31 [693] SIWEK, Michał 1992 Niepołomice Biegają Niepołomice
32 [725] SZKLARZ, Mariusz 1991 Męska Strona Rzeczywistości Kraków
33 [751] WILCZEK, Tomasz 1991 Kraków
34 [756] WOJTAS, Kamil 1989 KKB DYSTANS Kraków
35 [763] WYKURZ, Tomasz 1991 Wkurw_Team Podłęże
36 [771] ZAWROTNIAK, Paweł 1991 Kraków
37 [778] ZMARZLIŃSKI, Kacper 1989 Kurek Team Kraków
38 [780] ZWIERZYK, Maciej 1990 Kraków

11,6km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 [378] ANDY, Allan 1981 Wimbledon Windmilers Krakow
2 [382] BARAN, Bartosz 1986 Żołnierze Hardkoru Kraków
3 [386] BARTOSZ, Marek 1979 Kraków
4 [391] BEMBEN, Roman 1979 Tomaszowice
5 [394] BIERNAT, Bartłomiej 1986 Kraków
6 [396] BIGAJ, Sebastian 1985 Iron Dragon Triathlon Kraków
7 [403] BOJARSKI, Ireneusz 1980
8 [405] BUDKOWSKI, Mateusz 1988 Kraków
9 [409] BUL, Dominik 1982 PDK Kraków
10 [410] BUŁA, Grzegorz 1981 Nowotarski Klub Kolarski Nowy Targ
11 [414] CHAŁUPCZAK, Michał 1986 Kraków
12 [1111] CHMIELEWSKI, Witold 1981
13 [415] CHOLEWCZUK, Piotr 1987 Wild Dogs Team Kraków
14 [417] CHYŁEK, Wojciech 1982 Łuczanowice Kraków Kraków
15 [1108] CIEŚLIK, Sebastian 1988 Progres Judo Słomniki
16 [418] CIEŚLIŃSKI, Tomasz 1981 Krakow
17 [419] CISEK, Jacek 1979
18 [420] CIUŁA, Tomasz 1981 Rebellion of Free Runners Kraków
19 [421] CUDEK, Jacek 1979 brak Wieliczka
20 [422] CYGAN, Tomasz 1986 SolarWinds Krakow
21 [427] CZERNICKI, Mirek 1979 Kraków
22 [434] DRZYZGIEWICZ, Michal 1981 kwitnaca.com Krakow
23 [438] DUDZIAK, Tomasz 1982 Kraków
24 [439] DURLAK, Błażej 1983 Bobowa
25 [441] DYREK, Marcin 1983 Kraków
26 [446] DŹWIGULSKI, Łukasz 1983 Kraków
27 [449] FILICIAK, Michał 1984 CAFFETTIERA Kraków
28 [450] FLOREK, Paweł 1980 Kosovo Krakow
29 [455] GABRYLUK, Jan 1981 TF 48 Opole
30 [456] GAJDA, Mateusz 1980 Skawina Biega Skawina
31 [459] GAWIN, Krzysiek 1982 BeFit24Team Kraków
32 [462] GEDLICZKA, Tymoteusz 1983 Kraków
33 [468] GÓRKA, Marcin 1988 UNLIMITED TRIATHLON KRAKÓW KRAKÓW
34 [469] GÓRKA, Piotr 1982 Zasań
35 [471] GRAJDURA, Robert 1981 Grupa Azoty KOLTAR Tarnów
36 [473] GRZEBYK, Michał 1988 Kraków
37 [475] GUZIK, Łukasz 1986 Go Aptiv! Łysokanie
38 [476] GUZIK, Tomasz 1980 DZIKI TIM Kraków
39 [477] HABAŁO, Wojciech 1987 Night Runners Kraków
40 [478] HASS, Artur 1988 Night Runners Kraków
41 [480] HORODECKI, Łukasz 1981 Kraków
42 [481] HYŻY, Piotr 1980 Bonnie & Clyde Tarnowiec
43 [483] INDYKA, Maciej 1980 WKS Wawel BnO Kraków
44 [485] JAKUBIŃSKI, Jakub 1982 Solne Miasto Wieliczka Wieliczka
45 [1138] JAKUBOWSKI , Piotr 1987
46 [489] JANKOWSKI, Łukasz 1982 Schibsted Runners Kraków
47 [491] JAREMA, Maciej 1982 Lokomotiv Majdan Cisna
48 [493] JAWOREK, Grzegorz 1981 Węgrzce
49 [498] KACZMARCZYK, Tomasz 1982 Husaria Race Team Giebułtów
50 [500] KACZMAREK, Tomasz 1980 Niepołomice Biegają Sułków
51 [501] KAJZEREK, Arek 1979 Kraków
52 [503] KALINA, Michał 1986 SolarWinds Kraków
53 [511] KAWKA , Paweł 1979 Kraków
54 [512] KĄCIK, Mariusz 1979 OSP MORAWICA Morawica
55 [515] KIEŁT, Andrzej 1980 Kraków
56 [0] KINDLER, Bartlomiej 1981 Wieliczka
57 [516] KISIAŁA, Filip 1979 Lacho Team Kraków
58 [519] KITA , Krzysztof 1980 Bochnia
59 [520] KITKA, Mateusz 1987 Kraków
60 [527] KOPIEĆ, Rafał 1981 kraków
61 [530] KORN, Michal 1981 MTJS Krakow
62 [532] KOSMALA, Przemek 1981 Krakow
63 [536] KOWALCZYK, Roman 1982 Klub Biegacza AZS UEK Kraków
64 [539] KOWALEWSKI, Łukasz 1988 UBS Kraków Running Team Kraków
65 [544] KOZIOŁ , Paweł 1980 Poranny Patrol Kraków
66 [545] KOZŁOWSKI, Janusz 1983 Novomatic Technologies Poland Kraków
67 [548] KRAWCZYK, Marek 1985 Kraków
68 [551] KRÓL, Tomasz 1988 Kraków
69 [552] KRUSZEC, Andrzej 1982 Augusta Restauracja kraków Kraków
70 [555] KRYNICKI, Maciej 1984 KRYNIO TEAM Kraków
71 [556] KRYSA, Roman 1983 Kraków
72 [558] KUBIESA, Jakub 1981 Husaria Race Team Kraków
73 [560] KUCZ, Dariusz 1982 Olszowice
74 [570] LASKIEWICZ, Wojciech 1983 G.O.A.T. Team Michałowice Wola Więcławska
75 [572] LATAŁA, Krzysztof 1981 Go Aptiv! Pawłów
76 [576] LESZCZYŃSKI, Aleksander 1980 KRAKÓW
77 [585] ŁASKOWSKI, Piotr 1984 BeFit24Team Kraków
78 [586] ŁUKASIK, Andrzej 1986 Polar Polska Team Janów Lubelski
79 [590] MAJDAŃSKI, Paweł 1979 Kraków
80 [592] MALINA, Michał 1983 Kulfon Zasań
81 [0] MAZUR, Tomasz 1985 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Niepołomice
82 [601] MIAGKYJ, Artem 1984 Jaworze
83 [604] MICHAŁKÓW, Michał 1980 4M Runners Club Kraków
84 [607] MIERNICZAK, Bartłomiej 1985 Skawina Biega Skawina
85 [609] MIKA, Artur 1981 Miki Team Kraków
86 [611] MIROCHA, Michał 1983 heavyweightrunningteam/ Potrzymaj mi piwo Wieliczka
87 [613] MIZERA, Krzysztof 1982 Kraków
88 [614] MOCNY, Michał 1987 Kraków
89 [615] MORAWSKI, Przemysław 1984 Unsmog the Dragon! Kraków
90 [616] MORDARSKI, Michał