Bieg Twierdzy Kraków 2018 - R10 - Zgłoszenia
2018-11-18

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 10km - M BARAN, Bartosz 1986 Żołnierze hardkoru
2 10km - M BOUFRAHI , Rysiek 1978
3 NW - K CYANKIEWICZ, Agnieszka 1975 Kijanki
4 10km - K DANEL, Magdalena 1985 Need For Speed
5 5km - K DATA, Malgorzata 1978
6 5km - K DATA, Sylwia 1979
7 5km - M DEC, Jacek 1970
8 10km - K DOLAŚ, Danuta 1973
9 5km - K DUDA, Bożena 1977 Nowa Huta Team
10 10km - M DUDA, Krzysztof 1974 Nowa Huta Team
11 10km - M DZIKOWSKI, Jozef 1953 Vigtoria Brzesko
12 5km - K GRZESIEK, Anna 1998
13 5km - K JAKUBEK, Hanna 1960 Skawina Biega
14 10km - M KAMIŃSKI, Janusz 1981
15 NW - K KOWALCZYK, Joanna 1973
16 NW - M KOWALCZYK, Tadeusz 1954
17 NW - K KOWALÓWKA, Ewa 1956
18 5km - M KRONOWSKI, Dariusz 1977 Greens Marszowiec
19 10km - M KRZYSZTOF, Tomasz 1994
20 10km - M LALIK, Artur 1980
21 5km - M LUTU, Robert 1972
22 5km - M ŁASKI, Mateusz 1991
23 NW - M MALINOWSKI, Paweł 1995
24 10km - M MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
25 10km - K MATYSIAK, Agnieszka 1983 kopalnia mocy tarnobzeg
26 10km - M PLACHA, Piotr 1974 Kopalnia Mocy
27 10km - M PORĘBA, Grzegorz 1990
28 5km - M PROKOP, Krzysztof 1976
29 10km - K PUTAJ, Nadia 1988
30 5km - M ROHAN, Maciej 1992 Klub Sportowy Budo
31 5km - K SADOWIŃSKA, Adriana 1970 Nowa Huta Team
32 5km - K SMOROŃ, Barbara 1974
33 5km - M SNOCH, Paweł 1992
34 5km - K SOBCZAK-KUPIEC, Agnieszka 1981
35 10km - M STASIK, Szczepan 1986
36 10km - M STĘPIEŃ, Marek 1961 100 Marathon Club Polska
37 5km - K STIMMA, Alicja 1999
38 5km - M STUSS, Wojciech 1976
39 5km - K SZNAJDER, Joanna 1982 G.O.A.T. Team Michałowice
40 10km - M SZNAJDER, Rafał 1975 G.O.A.T. Team Michałowice
41 5km - K SZPURA, Kamila 1986
42 10km - K SZYMAŃSKA, Monika 1977
43 5km - M TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW Kraków
44 10km - K TOMECKA, Aleksandra 1986
45 5km - M TURCZA, Piotr 1964 Kolegium Sędziów Kraków
46 5km - K TYLISZCZAK, Bożena 1982
47 10km - K WARSZAWSKA , Agnieszka 1987 Krówka Team
48 NW - K WĄSIK, Magdalena 1978
49 10km - M WICHEREK, Maciej 1971
50 5km - M WOŹNICZKA, Radosław 1974 Józefińska Team
51 5km - M WROŃSKI, Mateusz-Tusik 1973 KS LIMANOWA FORREST / MKS LIMANOVIA / MaratonyPolskie.PL Team
52 5km - M ZAIONC, Mikołaj 1981 Salwator

10km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 DANEL, Magdalena 1985 Need For Speed
2 DOLAŚ, Danuta 1973
3 MATYSIAK, Agnieszka 1983 kopalnia mocy tarnobzeg
4 PUTAJ, Nadia 1988
5 SZYMAŃSKA, Monika 1977
6 TOMECKA, Aleksandra 1986
7 WARSZAWSKA , Agnieszka 1987 Krówka Team

10km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BARAN, Bartosz 1986 Żołnierze hardkoru
2 BOUFRAHI , Rysiek 1978
3 DUDA, Krzysztof 1974 Nowa Huta Team
4 DZIKOWSKI, Jozef 1953 Vigtoria Brzesko
5 KAMIŃSKI, Janusz 1981
6 KRZYSZTOF, Tomasz 1994
7 LALIK, Artur 1980
8 MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
9 PLACHA, Piotr 1974 Kopalnia Mocy
10 PORĘBA, Grzegorz 1990
11 STASIK, Szczepan 1986
12 STĘPIEŃ, Marek 1961 100 Marathon Club Polska
13 SZNAJDER, Rafał 1975 G.O.A.T. Team Michałowice
14 WICHEREK, Maciej 1971

5km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 DATA, Malgorzata 1978
2 DATA, Sylwia 1979
3 DUDA, Bożena 1977 Nowa Huta Team
4 GRZESIEK, Anna 1998
5 JAKUBEK, Hanna 1960 Skawina Biega
6 SADOWIŃSKA, Adriana 1970 Nowa Huta Team
7 SMOROŃ, Barbara 1974
8 SOBCZAK-KUPIEC, Agnieszka 1981
9 STIMMA, Alicja 1999
10 SZNAJDER, Joanna 1982 G.O.A.T. Team Michałowice
11 SZPURA, Kamila 1986
12 TYLISZCZAK, Bożena 1982

5km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 DEC, Jacek 1970
2 KRONOWSKI, Dariusz 1977 Greens Marszowiec
3 LUTU, Robert 1972
4 ŁASKI, Mateusz 1991
5 PROKOP, Krzysztof 1976
6 ROHAN, Maciej 1992 Klub Sportowy Budo
7 SNOCH, Paweł 1992
8 STUSS, Wojciech 1976
9 TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW Kraków
10 TURCZA, Piotr 1964 Kolegium Sędziów Kraków
11 WOŹNICZKA, Radosław 1974 Józefińska Team
12 WROŃSKI, Mateusz-Tusik 1973 KS LIMANOWA FORREST / MKS LIMANOVIA / MaratonyPolskie.PL Team
13 ZAIONC, Mikołaj 1981 Salwator

NW - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 CYANKIEWICZ, Agnieszka 1975 Kijanki
2 KOWALCZYK, Joanna 1973
3 KOWALÓWKA, Ewa 1956
4 WĄSIK, Magdalena 1978

NW - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 KOWALCZYK, Tadeusz 1954
2 MALINOWSKI, Paweł 1995

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg 10km 21 7 14 0 21
Bieg 5km 25 12 13 0 25
Nordic Walking 6 4 2 0 6
Razem 52 23 29 0 52

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km - K 7 7 0 0 7
10km - M 14 0 14 0 14
5km - K 12 12 0 0 12
5km - M 13 0 13 0 13
NW - K 4 4 0 0 4
NW - M 2 0 2 0 2
Razem 52 23 29 0 52