Bieg Twierdzy Kraków 2018 - R9 - Zgłoszenia
2018-10-21

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 10km - M BAŁABAŃSKI, Tomasz 1967 MPK
2 10km - M BARCZYK, Grzegorz 1987 MSR
3 10km - M BAŚ, Tomasz 1976 PZU Sport Team
4 5km - M BIELIK, Radosław 1979 WKURW_TEAM
5 10km - M BIRCZYŃSKI, Paweł 1963 Straż Miejska
6 10km - M CIUŁA, Tomasz 1981 Rebellion of Free Runners
7 10km - K DANEL, Magdalena 1985 Need For Speed
8 NW - M DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
9 5km - M DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
10 5km - K GAMRAT, Jowita 1993 Kraków Airport Running Team
11 10km - M GANCARCZYK, Marek 1980 MPK
12 5km - K GRZESIEK, Anna 1998
13 5km - K JAROSINSKA , Justyna 1991 Rebellion of free runners
14 10km - M KALISZ, Tomasz 1983
15 10km - M KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
16 10km - K KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki
17 10km - M KOZIOŁ, Maciej 2000 Koziołki
18 5km - M KOZIOŁ, Paweł 1980 Koziołki
19 10km - M KRASZEWSKI, Mateusz 1982 MPK
20 5km - M KUPIEC, Tomasz 1982 ROZBIEGANE DOBCZYCE
21 5km - M ŁASKI , Mateusz 1991
22 10km - M MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
23 5km - M MIERZWA, Tomasz 1973 Rawelin
24 5km - M MOCNY, Michał 1987
25 10km - M NECEL, Maciej 1976 Straż Miejska
26 10km - K PAPIEWSKA, Natalia 1989 Husaria Race Team
27 5km - M ROHAN, Maciej 1992 Klub Sportowy Budo
28 5km - K STANISŁAWSKA, Sandra 1999 Credendo Vides
29 5km - M STĄPOR, Dariusz 1997
30 5km - K STĘPIEŃ-WYROBIEC, Olga 1974 JKLA JAWOR JAWORZNO
31 5km - M STUSS, Wojciech 1976
32 10km - M SYPUŁA, Waldemar 1969 Straż Miejska
33 5km - M TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW Kraków
34 NW - K WĄSIK, Magdalena 1978
35 5km - M WITEK, Grzegorz 1985
36 10km - M WRONA, Sylwester 1977
37 10km - M WRÓBEL, Tomasz 1978
38 10km - M ZABORSKI, Paweł 1975 Straż Miejska
39 5km - M ŻOŁNIEREK, Robert 1985 Nauka Biega

10km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 DANEL, Magdalena 1985 Need For Speed
2 KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki
3 PAPIEWSKA, Natalia 1989 Husaria Race Team

10km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BAŁABAŃSKI, Tomasz 1967 MPK
2 BARCZYK, Grzegorz 1987 MSR
3 BAŚ, Tomasz 1976 PZU Sport Team
4 BIRCZYŃSKI, Paweł 1963 Straż Miejska
5 CIUŁA, Tomasz 1981 Rebellion of Free Runners
6 GANCARCZYK, Marek 1980 MPK
7 KALISZ, Tomasz 1983
8 KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
9 KOZIOŁ, Maciej 2000 Koziołki
10 KRASZEWSKI, Mateusz 1982 MPK
11 MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
12 NECEL, Maciej 1976 Straż Miejska
13 SYPUŁA, Waldemar 1969 Straż Miejska
14 WRONA, Sylwester 1977
15 WRÓBEL, Tomasz 1978
16 ZABORSKI, Paweł 1975 Straż Miejska

5km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 GAMRAT, Jowita 1993 Kraków Airport Running Team
2 GRZESIEK, Anna 1998
3 JAROSINSKA , Justyna 1991 Rebellion of free runners
4 STANISŁAWSKA, Sandra 1999 Credendo Vides
5 STĘPIEŃ-WYROBIEC, Olga 1974 JKLA JAWOR JAWORZNO

5km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BIELIK, Radosław 1979 WKURW_TEAM
2 DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
3 KOZIOŁ, Paweł 1980 Koziołki
4 KUPIEC, Tomasz 1982 ROZBIEGANE DOBCZYCE
5 ŁASKI , Mateusz 1991
6 MIERZWA, Tomasz 1973 Rawelin
7 MOCNY, Michał 1987
8 ROHAN, Maciej 1992 Klub Sportowy Budo
9 STĄPOR, Dariusz 1997
10 STUSS, Wojciech 1976
11 TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW Kraków
12 WITEK, Grzegorz 1985
13 ŻOŁNIEREK, Robert 1985 Nauka Biega

NW - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 WĄSIK, Magdalena 1978

NW - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg 10km 19 3 16 15 4
Bieg 5km 18 8 10 7 11
Nordic Walking 2 2 0 0 2
Razem 39 13 26 22 17

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km - K 3 3 0 1 2
10km - M 16 0 16 14 2
5km - K 5 5 0 1 4
5km - M 13 3 10 6 7
NW - K 1 1 0 0 1
NW - M 1 1 0 0 1
Razem 39 13 26 22 17