Puchar Prezesa MZOS - Zgłoszenia
2018-09-29 - 2018-09-30

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 M35 BIEDERMAN, Paweł 1971 WKS Wawel 01390 887009
2 K10N BISKUPSKA , Małgorzata 2010 WKS Wawel 4624605
3 K10 BREKSA, Blanka 2010 WKS Wawel 4268 4624606
4 M35 CHABRZYK, Andrzej 1978 ChabTeam Olkusz Brak Brak
5 M10 CHODLEWSKI, Szymon 2008 KS Kościelec Chrzanów 03603 2801054
6 K35 ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna 1973 WKS Wawel 00823 886342
7 M35 FORYSTEK , Józef 1966 WKS Wawel 2080 8180366
8 OPEN GRABOWSKA, Natalia 2004 WKS Wawel 2114855
9 M10N INDYKA, Jan 2010 WKS Wawel
10 M35 INDYKA, Maciej 1980 WKS Wawel 2684
11 K12 JANIAK, Lena 2007 UKS Reflex Rybnik 2043892
12 K12 JANICKA, Hanna 2007 KS Kościelec Chrzanów 04166 2801052
13 M18 KASPRZYK , Marcin 1984 WKS Wawel 3370
14 M18 KIJAK, Jakub 2000 WKS Wawel
15 OPEN KLAUS-URYGA, Anna 1975 WKS Wawel
16 M35 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 886350
17 M35 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891
18 K16 LESNICKA , Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 02611 8008007
19 M12 LIS, Antoni 2007 UKS Azymut Dębów 04249 338898
20 M35 NIESSNER , Piotr 1963 WKS Wawel 2725 8200663
21 K35 OLEJNIK, Ewa 1976 WKS Wawel 4120 8650888
22 M35 PISAREK, Piotr 1969 WKS Wawel
23 K10N PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053
24 K16 PUŁCZYŃSKA, Nina 2001 WKS Wawel 4020 9102675
25 K16 SŁOŃSKA , Zofia 2002 WKS Wawel 3191 8650899
26 M35 SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel 3192 8172888
27 M16 TARNAWSKI, Jan 2003 WKS Wawel 3834 1401477
28 K18 TOPÓR, Magdalena 2001 WKS Wawel 02935 8650894
29 K35 TOPÓR, Monika 1970 WKS Wawel 03372 7204933
30 M10 TRZASKA, Mateusz 2008 LKS Górzanka Nawojowa Góra
31 M10N URYGA, Adam 2012 WKS Wawel
32 M10N URYGA, Artur 2010 WKS Wawel
33 M18 WOJARSKI, Michał 1990 WKS Wawel Kraków 502201

K10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BREKSA, Blanka 2010 WKS Wawel 4268 4624606

K10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BISKUPSKA , Małgorzata 2010 WKS Wawel 4624605
2 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053

K12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 JANIAK, Lena 2007 UKS Reflex Rybnik 2043892
2 JANICKA, Hanna 2007 KS Kościelec Chrzanów 04166 2801052

K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 LESNICKA , Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 02611 8008007
2 PUŁCZYŃSKA, Nina 2001 WKS Wawel 4020 9102675
3 SŁOŃSKA , Zofia 2002 WKS Wawel 3191 8650899

K18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 TOPÓR, Magdalena 2001 WKS Wawel 02935 8650894

K35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna 1973 WKS Wawel 00823 886342
2 OLEJNIK, Ewa 1976 WKS Wawel 4120 8650888
3 TOPÓR, Monika 1970 WKS Wawel 03372 7204933

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CHODLEWSKI, Szymon 2008 KS Kościelec Chrzanów 03603 2801054
2 TRZASKA, Mateusz 2008 LKS Górzanka Nawojowa Góra

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 INDYKA, Jan 2010 WKS Wawel
2 URYGA, Adam 2012 WKS Wawel
3 URYGA, Artur 2010 WKS Wawel

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 LIS, Antoni 2007 UKS Azymut Dębów 04249 338898

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 TARNAWSKI, Jan 2003 WKS Wawel 3834 1401477

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 KASPRZYK , Marcin 1984 WKS Wawel 3370
2 KIJAK, Jakub 2000 WKS Wawel
3 WOJARSKI, Michał 1990 WKS Wawel Kraków 502201

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BIEDERMAN, Paweł 1971 WKS Wawel 01390 887009
2 CHABRZYK, Andrzej 1978 ChabTeam Olkusz Brak Brak
3 FORYSTEK , Józef 1966 WKS Wawel 2080 8180366
4 INDYKA, Maciej 1980 WKS Wawel 2684
5 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 886350
6 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891
7 NIESSNER , Piotr 1963 WKS Wawel 2725 8200663
8 PISAREK, Piotr 1969 WKS Wawel
9 SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel 3192 8172888

OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 GRABOWSKA, Natalia 2004 WKS Wawel 2114855
2 KLAUS-URYGA, Anna 1975 WKS Wawel

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CHABRZYK, Andrzej 1978 ChabTeam Olkusz Brak Brak

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CHODLEWSKI, Szymon 2008 KS Kościelec Chrzanów 03603 2801054
2 JANICKA, Hanna 2007 KS Kościelec Chrzanów 04166 2801052
3 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 886350
4 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 TRZASKA, Mateusz 2008 LKS Górzanka Nawojowa Góra

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 LESNICKA , Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 02611 8008007
2 LIS, Antoni 2007 UKS Azymut Dębów 04249 338898

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 JANIAK, Lena 2007 UKS Reflex Rybnik 2043892

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BIEDERMAN, Paweł 1971 WKS Wawel 01390 887009
2 BISKUPSKA , Małgorzata 2010 WKS Wawel 4624605
3 BREKSA, Blanka 2010 WKS Wawel 4268 4624606
4 ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna 1973 WKS Wawel 00823 886342
5 FORYSTEK , Józef 1966 WKS Wawel 2080 8180366
6 GRABOWSKA, Natalia 2004 WKS Wawel 2114855
7 INDYKA, Jan 2010 WKS Wawel
8 INDYKA, Maciej 1980 WKS Wawel 2684
9 KASPRZYK , Marcin 1984 WKS Wawel 3370
10 KIJAK, Jakub 2000 WKS Wawel
11 KLAUS-URYGA, Anna 1975 WKS Wawel
12 NIESSNER , Piotr 1963 WKS Wawel 2725 8200663
13 OLEJNIK, Ewa 1976 WKS Wawel 4120 8650888
14 PISAREK, Piotr 1969 WKS Wawel
15 PUŁCZYŃSKA, Nina 2001 WKS Wawel 4020 9102675
16 SŁOŃSKA , Zofia 2002 WKS Wawel 3191 8650899
17 SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel 3192 8172888
18 TARNAWSKI, Jan 2003 WKS Wawel 3834 1401477
19 TOPÓR, Magdalena 2001 WKS Wawel 02935 8650894
20 TOPÓR, Monika 1970 WKS Wawel 03372 7204933
21 URYGA, Adam 2012 WKS Wawel
22 URYGA, Artur 2010 WKS Wawel

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 WOJARSKI, Michał 1990 WKS Wawel Kraków 502201

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
MMM 33 18 15 0 33
Razem 33 18 15 0 33

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K10 1 1 0 0 1
K10N 2 2 0 0 2
K12 2 2 0 0 2
K16 3 3 0 0 3
K18 1 1 0 0 1
K35 3 3 0 0 3
M10 2 2 0 0 2
M10N 3 0 3 0 3
M12 1 1 0 0 1
M16 1 0 1 0 1
M18 3 0 3 0 3
M35 9 1 8 0 9
OPEN 2 2 0 0 2
Razem 33 18 15 0 33