Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegu na Orientację 2018 - Zgłoszenia
2018-09-29 - 2018-09-30

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 M14 BARTOŃ, Bartosz 2006 UKS Kometa Gliwice 04083 2026153
2 K14 BISKUPSKA , Julia 2008 WKS Wawel 3646 9080722
3 K14 BŁYSKOSZ, Magdalena 2004 WKS Wawel 4269 502210
4 M14 BORAWSKI, Dominik 2005 UKS Kometa Gliwice 04059 2026149
5 M14 CHODLEWSKI, Antoni 2008 KS Kościelec Chrzanów 03602 2801057
6 M14 CHODLEWSKI, Szymon 2008 KS Kościelec Chrzanów 03603 2801054
7 M14 CURZYTEK, Kacper 2004 UKS Azymut Dębów 03843 886651
8 M14 CURZYTEK, Krystian 2004 UKS Azymut Dębów 03844 886652
9 M14 CZAJKA , Piotr 2006 MKS San Jarosław 4464 4609098
10 K14 DZIUBA, Justyna 2006 UKS Kometa Gliwice 04340 2016971
11 K14 GRABOWSKA, Zuzanna 2007 MKS San Jarosław 04445 4609073
12 M14 GRZEGORCZYK, Borys 2006 WKS Wawel 2114862
13 K14 HAŁUCHA, Martyna 2004 WKS Wawel 4265 2114870
14 K14 HAŁUCHA , Milena 2007 WKS Wawel 3936 2114869
15 M14 HEJSAK, Maciej 2005 MKS San Jarosław 2005 4609096
16 K14 HILASZEK, Amelia 0000 UKS Kometa Gliwice 04449 2033872
17 K14 JANICKA, Hanna 2007 KS Kościelec Chrzanów 04166 2801052
18 K14 JAROSZ, Oliwia 2006 UKS Kometa Gliwice 04084 2035282
19 K14 KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów 03845 7203702
20 K14 KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów 03413 886653
21 M14 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056
22 M14 KOBIERSKI, Władysław 2004 UKS Kometa Gliwice 03467 2026149
23 K14 KOCHOŃ, Julia 2005 UKS Kometa Gliwice 04061 2016955
24 K14 KOTLIŃSKA, Kamila 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2023844
25 M14 KRUK, Jakub 2005 UKS Azymut Dębów 03846 2015836
26 K14 KURTYCZ, Natalia 2005 WKS Wawel 4021 2114853
27 K14 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 3832 8636994
28 K14 LECHOWSKA, Agata 2005 KS Kościelec Chrzanów 03609 2801066
29 M14 LEŚNIAK , Jan 2005 WKS Wawel 04066 4624601
30 K14 LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice 3406 2035177
31 M14 LEŚNIAK , Tomasz 2005 WKS Wawel 04067 4624602
32 M14 LUDWIN, Jakub 2007 KS Kościelec Chrzanów 03610 8661490
33 K14 ŁAKOMY , Karolina 2005 UKS Azymut Dębów 4459 338894
34 K14 MAGDZIAK, Emilia 2006 MKS San Jarosław 2006 4609051
35 K14 MARCINKIEWICZ, Justyna 2006 MKS San Jarosław 04447 4609097
36 M14 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319
37 K14 MASŁOWSKA, Marika 2007 Górzanka Nawojowa Góra
38 K14 MICHNO, Marta 2005 WKS Wawel 03937 8650881
39 K14 MILCZAREK, Julia 2005 UKS Reflex Rybnik 03342 2028216
40 M14 MIREK, Gracjan 2004 Górzanka Nawojowa Góra 04380
41 M14 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 KS Kościelec Chrzanów 04165 886343
42 K14 MOSZKOWICZ , Anna 2005 WKS Wawel 3763 2114858
43 K14 MOSZKOWICZ , Julia 2008 WKS Wawel 4022 2114859
44 K14 MURAS, Dominika 2004 UKS Reflex Rybnik 03978 889171
45 K14 MYŚLIWIEC, Aleksandra 2007 UKS Kometa Gliwice 04341 2016973
46 K14 NIESSNER , Pola 2007 WKS Wawel 3651 8635047
47 K14 OLEJNIK, Jaśmina 2008 WKS Wawel 3938 8303011
48 K14 OLIINYK , Yelyzaveta 2008 WKS Wawel 4023 2114863
49 K14 OWSIANKA, Wiktoria 2005 WKS Wawel 3758 2114852
50 K14 PIESTRAK , Aleksandra 2005 UKS Azymut Dębów 04056 2015833
51 K14 PIESTRAK, Karolina 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2015834
52 M14 PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel 4263 2114851
53 M14 PODGÓRNY, Daniel 2004 UKS Kometa Gliwice 04063 2017995
54 K14 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053
55 K14 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059
56 K14 POLEWKA, Julianna 2006 UKS Kometa Gliwice 02461 2021377
57 K14 PUDEŁEK, Jowita 2005 Górzanka Nawojowa Góra 03998
58 K14 PUŁCZYŃSKA, Hanna 2005 WKS Wawel 3191 8636993
59 M14 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 2009 WKS Wawel 4019
60 K14 RAJCA, Luiza 2004 KS Kościelec Chrzanów 02867 2801065
61 M14 RECK, Mateusz 2004 UKS Reflex Rybnik 03981 886623
62 M14 RUPAREWICZ, Kevin 2006 UKS Kometa Gliwice 04088 2026156
63 K14 SIEK , Barbara 2006 WKS Wawel 3654 2114868
64 K14 SKIBA, Julia 2005 MKS San Jarosław 04450 4609061
65 K14 SKORUPA, Maja 2004 Górzanka Nawojowa Góra 03724 1419851
66 M14 SKOWRON, Wojciech 2004 UKS Kometa Gliwice 03719 2035288
67 K14 SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel 3190 8640921
68 M14 STACHERCZAK, Bartek 2004 UKS Reflex Rybnik robi się 2023847
69 M14 SZABAT, Szymon 2004 UKS Kometa Gliwice 03469 2021375
70 K14 SZCZOTKA , Hanna 2006 MKS San Jarosław 04448 4609079
71 M14 ŚLUSARCZYK, Piotr 2004 Górzanka Nawojowa Góra 03853
72 M14 TARNOWSKI , Przemysław 2007 WKS Wawel 03939 2016946
73 M14 TRĘBACZ, Antoni 2004 KS Kościelec Chrzanów 02871 2801068
74 M14 TRZASKA, Mateusz 2005 LKS Górzanka Nawojowa Góra
75 M14 TYLEK, Mateusz 2004 UKS Kometa Gliwice 04064 2026160
76 K14 WIKTOR, Wiktoria 2006 UKS Kometa Gliwice 04089 2026145
77 K14 WOJTAS, Julia 2007 WKS Wawel 4262 2114857
78 M14 WOŁOWIEC, Daniel 2004 UKS Azymut Dębów 03483 2015829
79 M14 WÓJCIK , Paweł 2005 WKS Wawel 2991 1415144
80 K14 ZAJĄC, Barbara 2004 UKS Reflex Rybnik 04392 2048163
81 M14 ZASADZKI, Tymoteusz 2010 WKS Wawel 4624604
82 K14 ZAWADA , Zuzanna 2006 WKS Wawel 3659 2114860
83 M14 ZYCHOWICZ, Krystian 2007 KS Kościelec Chrzanów 03616 2801058
84 M14 ŻESŁAWSKI , Jakub 2005 WKS Wawel 3201 9119779
85 M14 ŻESŁAWSKI , Mateusz 2004 WKS Wawel 3200 9119229
86 K14 ŻÓŁKIEWICZ, Agnieszka 2006 UKS Kometa Gliwice 04065 2026142

K14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BISKUPSKA , Julia 2008 WKS Wawel 3646 9080722
2 BŁYSKOSZ, Magdalena 2004 WKS Wawel 4269 502210
3 DZIUBA, Justyna 2006 UKS Kometa Gliwice 04340 2016971
4 GRABOWSKA, Zuzanna 2007 MKS San Jarosław 04445 4609073
5 HAŁUCHA, Martyna 2004 WKS Wawel 4265 2114870
6 HAŁUCHA , Milena 2007 WKS Wawel 3936 2114869
7 HILASZEK, Amelia 0000 UKS Kometa Gliwice 04449 2033872
8 JANICKA, Hanna 2007 KS Kościelec Chrzanów 04166 2801052
9 JAROSZ, Oliwia 2006 UKS Kometa Gliwice 04084 2035282
10 KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów 03845 7203702
11 KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów 03413 886653
12 KOCHOŃ, Julia 2005 UKS Kometa Gliwice 04061 2016955
13 KOTLIŃSKA, Kamila 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2023844
14 KURTYCZ, Natalia 2005 WKS Wawel 4021 2114853
15 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 3832 8636994
16 LECHOWSKA, Agata 2005 KS Kościelec Chrzanów 03609 2801066
17 LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice 3406 2035177
18 ŁAKOMY , Karolina 2005 UKS Azymut Dębów 4459 338894
19 MAGDZIAK, Emilia 2006 MKS San Jarosław 2006 4609051
20 MARCINKIEWICZ, Justyna 2006 MKS San Jarosław 04447 4609097
21 MASŁOWSKA, Marika 2007 Górzanka Nawojowa Góra
22 MICHNO, Marta 2005 WKS Wawel 03937 8650881
23 MILCZAREK, Julia 2005 UKS Reflex Rybnik 03342 2028216
24 MOSZKOWICZ , Anna 2005 WKS Wawel 3763 2114858
25 MOSZKOWICZ , Julia 2008 WKS Wawel 4022 2114859
26 MURAS, Dominika 2004 UKS Reflex Rybnik 03978 889171
27 MYŚLIWIEC, Aleksandra 2007 UKS Kometa Gliwice 04341 2016973
28 NIESSNER , Pola 2007 WKS Wawel 3651 8635047
29 OLEJNIK, Jaśmina 2008 WKS Wawel 3938 8303011
30 OLIINYK , Yelyzaveta 2008 WKS Wawel 4023 2114863
31 OWSIANKA, Wiktoria 2005 WKS Wawel 3758 2114852
32 PIESTRAK , Aleksandra 2005 UKS Azymut Dębów 04056 2015833
33 PIESTRAK, Karolina 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2015834
34 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053
35 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059
36 POLEWKA, Julianna 2006 UKS Kometa Gliwice 02461 2021377
37 PUDEŁEK, Jowita 2005 Górzanka Nawojowa Góra 03998
38 PUŁCZYŃSKA, Hanna 2005 WKS Wawel 3191 8636993
39 RAJCA, Luiza 2004 KS Kościelec Chrzanów 02867 2801065
40 SIEK , Barbara 2006 WKS Wawel 3654 2114868
41 SKIBA, Julia 2005 MKS San Jarosław 04450 4609061
42 SKORUPA, Maja 2004 Górzanka Nawojowa Góra 03724 1419851
43 SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel 3190 8640921
44 SZCZOTKA , Hanna 2006 MKS San Jarosław 04448 4609079
45 WIKTOR, Wiktoria 2006 UKS Kometa Gliwice 04089 2026145
46 WOJTAS, Julia 2007 WKS Wawel 4262 2114857
47 ZAJĄC, Barbara 2004 UKS Reflex Rybnik 04392 2048163
48 ZAWADA , Zuzanna 2006 WKS Wawel 3659 2114860
49 ŻÓŁKIEWICZ, Agnieszka 2006 UKS Kometa Gliwice 04065 2026142

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BARTOŃ, Bartosz 2006 UKS Kometa Gliwice 04083 2026153
2 BORAWSKI, Dominik 2005 UKS Kometa Gliwice 04059 2026149
3 CHODLEWSKI, Antoni 2008 KS Kościelec Chrzanów 03602 2801057
4 CHODLEWSKI, Szymon 2008 KS Kościelec Chrzanów 03603 2801054
5 CURZYTEK, Kacper 2004 UKS Azymut Dębów 03843 886651
6 CURZYTEK, Krystian 2004 UKS Azymut Dębów 03844 886652
7 CZAJKA , Piotr 2006 MKS San Jarosław 4464 4609098
8 GRZEGORCZYK, Borys 2006 WKS Wawel 2114862
9 HEJSAK, Maciej 2005 MKS San Jarosław 2005 4609096
10 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056
11 KOBIERSKI, Władysław 2004 UKS Kometa Gliwice 03467 2026149
12 KRUK, Jakub 2005 UKS Azymut Dębów 03846 2015836
13 LEŚNIAK , Jan 2005 WKS Wawel 04066 4624601
14 LEŚNIAK , Tomasz 2005 WKS Wawel 04067 4624602
15 LUDWIN, Jakub 2007 KS Kościelec Chrzanów 03610 8661490
16 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319
17 MIREK, Gracjan 2004 Górzanka Nawojowa Góra 04380
18 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 KS Kościelec Chrzanów 04165 886343
19 PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel 4263 2114851
20 PODGÓRNY, Daniel 2004 UKS Kometa Gliwice 04063 2017995
21 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 2009 WKS Wawel 4019
22 RECK, Mateusz 2004 UKS Reflex Rybnik 03981 886623
23 RUPAREWICZ, Kevin 2006 UKS Kometa Gliwice 04088 2026156
24 SKOWRON, Wojciech 2004 UKS Kometa Gliwice 03719 2035288
25 STACHERCZAK, Bartek 2004 UKS Reflex Rybnik robi się 2023847
26 SZABAT, Szymon 2004 UKS Kometa Gliwice 03469 2021375
27 ŚLUSARCZYK, Piotr 2004 Górzanka Nawojowa Góra 03853
28 TARNOWSKI , Przemysław 2007 WKS Wawel 03939 2016946
29 TRĘBACZ, Antoni 2004 KS Kościelec Chrzanów 02871 2801068
30 TRZASKA, Mateusz 2005 LKS Górzanka Nawojowa Góra
31 TYLEK, Mateusz 2004 UKS Kometa Gliwice 04064 2026160
32 WOŁOWIEC, Daniel 2004 UKS Azymut Dębów 03483 2015829
33 WÓJCIK , Paweł 2005 WKS Wawel 2991 1415144
34 ZASADZKI, Tymoteusz 2010 WKS Wawel 4624604
35 ZYCHOWICZ, Krystian 2007 KS Kościelec Chrzanów 03616 2801058
36 ŻESŁAWSKI , Jakub 2005 WKS Wawel 3201 9119779
37 ŻESŁAWSKI , Mateusz 2004 WKS Wawel 3200 9119229

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 MASŁOWSKA, Marika 2007 Górzanka Nawojowa Góra
2 MIREK, Gracjan 2004 Górzanka Nawojowa Góra 04380
3 PUDEŁEK, Jowita 2005 Górzanka Nawojowa Góra 03998
4 SKORUPA, Maja 2004 Górzanka Nawojowa Góra 03724 1419851
5 ŚLUSARCZYK, Piotr 2004 Górzanka Nawojowa Góra 03853

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CHODLEWSKI, Antoni 2008 KS Kościelec Chrzanów 03602 2801057
2 CHODLEWSKI, Szymon 2008 KS Kościelec Chrzanów 03603 2801054
3 JANICKA, Hanna 2007 KS Kościelec Chrzanów 04166 2801052
4 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056
5 LECHOWSKA, Agata 2005 KS Kościelec Chrzanów 03609 2801066
6 LUDWIN, Jakub 2007 KS Kościelec Chrzanów 03610 8661490
7 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 KS Kościelec Chrzanów 04165 886343
8 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053
9 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059
10 RAJCA, Luiza 2004 KS Kościelec Chrzanów 02867 2801065
11 TRĘBACZ, Antoni 2004 KS Kościelec Chrzanów 02871 2801068
12 ZYCHOWICZ, Krystian 2007 KS Kościelec Chrzanów 03616 2801058

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 TRZASKA, Mateusz 2005 LKS Górzanka Nawojowa Góra

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CZAJKA , Piotr 2006 MKS San Jarosław 4464 4609098
2 GRABOWSKA, Zuzanna 2007 MKS San Jarosław 04445 4609073
3 HEJSAK, Maciej 2005 MKS San Jarosław 2005 4609096
4 MAGDZIAK, Emilia 2006 MKS San Jarosław 2006 4609051
5 MARCINKIEWICZ, Justyna 2006 MKS San Jarosław 04447 4609097
6 SKIBA, Julia 2005 MKS San Jarosław 04450 4609061
7 SZCZOTKA , Hanna 2006 MKS San Jarosław 04448 4609079

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CURZYTEK, Kacper 2004 UKS Azymut Dębów 03843 886651
2 CURZYTEK, Krystian 2004 UKS Azymut Dębów 03844 886652
3 KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów 03845 7203702
4 KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów 03413 886653
5 KOTLIŃSKA, Kamila 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2023844
6 KRUK, Jakub 2005 UKS Azymut Dębów 03846 2015836
7 ŁAKOMY , Karolina 2005 UKS Azymut Dębów 4459 338894
8 PIESTRAK , Aleksandra 2005 UKS Azymut Dębów 04056 2015833
9 PIESTRAK, Karolina 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2015834
10 WOŁOWIEC, Daniel 2004 UKS Azymut Dębów 03483 2015829

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BARTOŃ, Bartosz 2006 UKS Kometa Gliwice 04083 2026153
2 BORAWSKI, Dominik 2005 UKS Kometa Gliwice 04059 2026149
3 DZIUBA, Justyna 2006 UKS Kometa Gliwice 04340 2016971
4 HILASZEK, Amelia 0000 UKS Kometa Gliwice 04449 2033872
5 JAROSZ, Oliwia 2006 UKS Kometa Gliwice 04084 2035282
6 KOBIERSKI, Władysław 2004 UKS Kometa Gliwice 03467 2026149
7 KOCHOŃ, Julia 2005 UKS Kometa Gliwice 04061 2016955
8 LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice 3406 2035177
9 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319
10 MYŚLIWIEC, Aleksandra 2007 UKS Kometa Gliwice 04341 2016973
11 PODGÓRNY, Daniel 2004 UKS Kometa Gliwice 04063 2017995
12 POLEWKA, Julianna 2006 UKS Kometa Gliwice 02461 2021377
13 RUPAREWICZ, Kevin 2006 UKS Kometa Gliwice 04088 2026156
14 SKOWRON, Wojciech 2004 UKS Kometa Gliwice 03719 2035288
15 SZABAT, Szymon 2004 UKS Kometa Gliwice 03469 2021375
16 TYLEK, Mateusz 2004 UKS Kometa Gliwice 04064 2026160
17 WIKTOR, Wiktoria 2006 UKS Kometa Gliwice 04089 2026145
18 ŻÓŁKIEWICZ, Agnieszka 2006 UKS Kometa Gliwice 04065 2026142

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 MILCZAREK, Julia 2005 UKS Reflex Rybnik 03342 2028216
2 MURAS, Dominika 2004 UKS Reflex Rybnik 03978 889171
3 RECK, Mateusz 2004 UKS Reflex Rybnik 03981 886623
4 STACHERCZAK, Bartek 2004 UKS Reflex Rybnik robi się 2023847
5 ZAJĄC, Barbara 2004 UKS Reflex Rybnik 04392 2048163

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BISKUPSKA , Julia 2008 WKS Wawel 3646 9080722
2 BŁYSKOSZ, Magdalena 2004 WKS Wawel 4269 502210
3 GRZEGORCZYK, Borys 2006 WKS Wawel 2114862
4 HAŁUCHA, Martyna 2004 WKS Wawel 4265 2114870
5 HAŁUCHA , Milena 2007 WKS Wawel 3936 2114869
6 KURTYCZ, Natalia 2005 WKS Wawel 4021 2114853
7 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 3832 8636994
8 LEŚNIAK , Jan 2005 WKS Wawel 04066 4624601
9 LEŚNIAK , Tomasz 2005 WKS Wawel 04067 4624602
10 MICHNO, Marta 2005 WKS Wawel 03937 8650881
11 MOSZKOWICZ , Anna 2005 WKS Wawel 3763 2114858
12 MOSZKOWICZ , Julia 2008 WKS Wawel 4022 2114859
13 NIESSNER , Pola 2007 WKS Wawel 3651 8635047
14 OLEJNIK, Jaśmina 2008 WKS Wawel 3938 8303011
15 OLIINYK , Yelyzaveta 2008 WKS Wawel 4023 2114863
16 OWSIANKA, Wiktoria 2005 WKS Wawel 3758 2114852
17 PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel 4263 2114851
18 PUŁCZYŃSKA, Hanna 2005 WKS Wawel 3191 8636993
19 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 2009 WKS Wawel 4019
20 SIEK , Barbara 2006 WKS Wawel 3654 2114868
21 SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel 3190 8640921
22 TARNOWSKI , Przemysław 2007 WKS Wawel 03939 2016946
23 WOJTAS, Julia 2007 WKS Wawel 4262 2114857
24 WÓJCIK , Paweł 2005 WKS Wawel 2991 1415144
25 ZASADZKI, Tymoteusz 2010 WKS Wawel 4624604
26 ZAWADA , Zuzanna 2006 WKS Wawel 3659 2114860
27 ŻESŁAWSKI , Jakub 2005 WKS Wawel 3201 9119779
28 ŻESŁAWSKI , Mateusz 2004 WKS Wawel 3200 9119229

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
MMM 86 60 26 0 86
Razem 86 60 26 0 86

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K14 49 49 0 0 49
M14 37 11 26 0 37
Razem 86 60 26 0 86