Mistrzostwa Śląska - Zgłoszenia
2018-10-07

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 KM10R ANDROSZ, Katarzyna 1964 UKS Reflex Rybnik 424228
2 K10N BAJ, Zuzanna 2008 UKS Reflex Rybnik 04392
3 Harcerze BARTCZAK, Adrian 2007
4 KM10R BARTCZAK, Anita 1984
5 KM10R BARTCZAK, Dawid 2008
6 KM10R BARTCZAK, Martyna 2000
7 M12A BARTOŃ, Bartosz 2006 UKS Kometa Gliwice 2026153
8 Wędrowcy BICZKOWSKA, Natalia 2002 16DH
9 Harcerze BICZKOWSKI, Kuba 2008
10 M21 BLUZA, Lukasz 1977 1460500
11 K10N BOMERSBACH, Julia 2009 UKS Kometa Gliwice 2026158
12 M14A BORAWSKI, Dominik 2005 UKS Kometa Gliwice 2026149
13 M21 BORGIEL, Jarek 1997 UKS Sparta Czyżowice 2032321
14 M10N BRZĘCZEK, Michał 2009 UKS Kometa Gliwice 2026153
15 K10N BUL, Natalia 2008 UKS Kometa Gliwice 2016955
16 Harcerze starsi CHWOŁKA, Ola 2005
17 M14A CURZYTEK, Kacper 2004 UKS Azymut Dębów 03843 886651
18 M14A CURZYTEK, Krystian 2004 UKS Azymut Dębów 03844 886652
19 OPEN CZYŻ, Jacek 1975 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
20 K12A CZYŻ, Zuzanna 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
21 M21 DZIUROK, Adam 1986 CROSS SPORT
22 M50 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366
23 KM10R FORYSTEK, Katarzyna 1966 UKS REFLEX Rybnik 1966318
24 Harcerze starsi FRELICH, Filip 2004
25 K14B FRYSZTACKA, Wiktoria 2004
26 Harcerze FRYSZTACKI, Radosław 2005
27 Harcerze GOŁY, Weronika 2006
28 K10N GOZDEK, Wiktoria 2009 UKS Kometa Gliwice 2033879
29 K12A GRĄDEK, Dominika 2007 UKS Kometa Gliwice 2026142
30 Harcerze GRZYWNOWICZ, Filip 2007 16DH
31 Harcerze GRZYWNOWICZ, Magdalena 2009 16DH
32 K10N GUSTA, Kamila 2008 UKS Kometa Gliwice 2026143
33 Harcerze starsi HUDEK, Maciej 2005
34 K10N JABŁOŃSKA, Alicja 2009 UKS Kometa Gliwice 2035171
35 K10N JANAS, Agnieszka 2011 RKInO JANAS-Y 338919
36 M10 JANAS, Aleksander 2009 RKInO JANAS-Y 338917
37 KM10R JANAS, Małgorzata 2014 RKInO JANAS-Y wypożyczam
38 M35 JANAS, Sebastian 1974 RKInO JANAS-Y 338916
39 K12A JANIAK, Lena 2007 UKS Reflex Rybnik 424232
40 K12A JAŃCZAK, Lena 2006 UKS Kometa Gliwice 2016974
41 K12A JAROSZ, Oliwia 2006 UKS Kometa Gliwice 2035282
42 M14A JONAS, Beniamin 2004 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
43 OPEN JURECZKO, Łukasz 1996
44 M21 KALINOWSKI, Michał 1989 nie dotyczy nie dotycz nie dotycz
45 OPEN KALISZ, Alicja 1991 wypożyczam
46 Harcerze starsi KAMIŃSKI, Wojciech 2002
47 OPEN KANIA, Barbara 1989 wypożyczam
48 K21 KASZA, Izabela 1994 UKS Reflex Rybnik 886320
49 Harcerze starsi KAZIRÓD, Paulina 2002
50 OPEN KAZUBSKI, Tomasz 1978
51 K14A KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów 03845 7203702
52 K14A KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów 03413 2015834
53 Zuchy KIRSZNIAK(5), Karolina 2001
54 K12A KLUGE, Kinga 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
55 K12A KOBIERSKA, Dominika 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
56 K10N KONIK, Julia 2008 UKS Reflex Rybnik 2023847
57 M10N KONIK, Robert 2008 UKS Reflex Rybnik 2048163
58 K12A KOTLIŃSKA, Kamila 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2023844
59 Harcerze starsi KOWALSKA, Aleksandra 2006
60 K35 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 UKS Patria Młynne do wypożyc
61 K21 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 UKS Patria Młynne 345998
62 Harcerze starsi KOZOK, Szymon 2004
63 K10N KRUCZKOWSKA, Alicja 2008 UKS Reflex Rybnik 424236
64 K21 KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 1993 KS Kościelec Chrzanów 886349
65 M50 KWIATOŃ , Bronisław 1965 16DH
66 KM10R LANGRZYK, Agata 2012
67 KM10R LANGRZYK, Andrzej 1980
68 KM10R LANGRZYK, Joanna 1981
69 KM10R LANGRZYK, Stanisław 2014
70 Harcerze LANGRZYK, Wiktoria 2008
71 K18 LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 02611 8008007
72 M40 LEWANDOWSKI, Piotr 1975 ATZ Racibórz brak 2105322
73 KM10R LEWANDOWSKIE, Małgorzata I Justyna 2011 ATZ Racibórz brak brak
74 M45 LIGOCKI, Tomasz 1969
75 Harcerze starsi LISZKA, Franciszek 2003
76 Harcerze starsi LISZKA, Maciej 2000
77 K12A MALICKA, Natalia 2006 UKS Kometa Gliwice 2026158
78 K12A MALICKA, Natalia 2006 UKS Kometa Gliwice 2026158
79 M21 MAŃSKI, Sebastian 1998 Eventyrteam Żory
80 K35 MARSZAŁEK, Hanna 1978 InO SCI 2032322
81 M40 MARSZAŁEK, Piotr 1977 InO SCI 2032323
82 K35 MASSALSKA, Justyna 1983 1413974
83 M21 MASZTALSKI, Paweł 1985 UKS Sparta Czyżowice 2032320
84 M45 MĄCZKA, Michał 1973
85 K10N MICZKA, Zofia 2008 UKS Kometa Gliwice 2016957
86 M40 MOROŃ, Artur 1974 Strefa Byków Brak Brak
87 K12A MROCZEK, Nicola 2007 UKS Kometa Gliwice 2026146
88 M16 MURAS, Dawid 2002 UKS Reflex Rybnik 424197
89 K14A MURAS, Dominika 2004 UKS Reflex Rybnik 03978 889171
90 M10N NIEWIEM, Kevin 2008 UKS Reflex Rybnik 2048164
91 M35 NIEZGODA, Przemysław 1978 ATZ Raciborz 2096599
92 M21 OSETEK, Paweł 0000
93 M21 OSETEK, Paweł 1988
94 Harcerze starsi PAŁKA, Małgorzata 2003
95 K10N PAULINA, Szlaga 2000
96 KM10R PAWEŁ BIEŃKOWSKI, Paweł 1983
97 M12B PAWLUCY, Kacper 2003 UKS Reflex Rybnik 252593
98 Harcerze starsi PIĄTKOWSKI, Tadeusz 2003
99 OPEN PIEKOSZOWSKI, Artur 1996
100 K12A PIESTRAK, Karolina 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2015834
101 K10N PILICHOWSKA, Paulina 2009 UKS Kometa Gliwice 2033873
102 K16 PŁOCHARSKA, Małgorzata 2002 UKS Reflex Rybnik 2048168
103 M14A PODGÓRNY, Daniel 2004 UKS Kometa Gliwice 2017995
104 M10N PODGÓRNY, Daniel 2009 UKS Kometa Gliwice 2026152
105 K10N PORADA, Jagoda 2008 UKS Reflex Rybnik 424219
106 K18 PORADA, Lilianna 1998 UKS Reflex Rybnik 02045 1998716
107 M45 PORADA, Robert 1972 UKS Reflex Rybnik 02084 1972223
108 Zuchy PRIMUS(5), Julia 2004
109 Wędrowcy PUSTELNY, Patrycja 2000
110 Harcerze starsi RAJMAN, Martyna 2003
111 M45 RAKOWSKI, Jarosław 1971 Czarna Wołga brak
112 Wędrowcy RAMS, Julia 1997
113 M14A RECK, Mateusz 2004 UKS Reflex Rybnik 03981 886623
114 OPEN RUMPEL, Krzysztof 0000 KS M.E.T.A.
115 OPEN RYBA, Rafał 1998 16 DH
116 M10N RYZIŃSKI, Wojtek 2008 UKS Reflex Rybnik 252591
117 M40 SIOMA, Grzegorz 1977
118 Harcerze starsi SITKO, Adam 2003
119 M50 SKORUPA, Stanisław 1964 Kometa 428772
120 K10N SOBEL, Martyna 2007 UKS Kometa Gliwice 2016962
121 OPEN SOCHA, Michał 1971 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
122 M14A SOCHA, Tymon 2005 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
123 M10N SOKOŁOWSKI, Jan 2009 UKS Kometa Gliwice 2033874
124 M10N SOKOŁOWSKI, Staś 2009 UKS Kometa Gliwice 2033875
125 OPEN SPANDEL, Nadia 2003 UKS Reflex Rybnik 338911
126 M21 SPORYSZ, Mateusz 1993 BSRS 428780
127 M14A STACHERCZAK, Bartłomiej 2004 UKS Reflex Rybnik 424184
128 K10N STANDO, Weronika 2008 UKS Reflex Rybnik 2028216
129 Wędrowcy STRZELECKI, Filip 2000
130 K35 SYRYJCZYK, Marta 1976 UKS Trójka Mikołów
131 M55 SZOTEK, Antoni 1955 ATZ Racibórz 345990
132 M45 TOMASZ , Tomasz 1969
133 Harcerze starsi TOPISZ, Emilia 2005
134 M14A TYLEK, Mateusz 2001 UKS Kometa Gliwice 2026160
135 M21 UHEREK, Marcin 1984
136 Zuchy UHEREK(5), Radosław 2003
137 Wędrowcy WAWRZYKOWSKI, Robert 2002
138 K10N WILCZYŃSKA, Julia 2009 UKS Kometa Gliwice 2033876
139 K55 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 03369 1414597
140 M55 WOJARSKI, Krzysztof 1960 UKS Sparta Czyżowice 01121 412345
141 M55 WOJCIECH, Wojciech 1963 Indywidualnie 7211305
142 OPEN WYSMOLIŃSKI, Marisuz 2001
143 K55 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS "Kometa" - Gliwice 02181 886619
144 M65 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS "Kometa" - Gliwice 02697 222893
145 K14A ZAJĄC, Barbara 2004 UKS Reflex Rybnik 04393 424172
146 M45 ZAJĄC, Przemysław 1972
147 K10 ZBRZYZNY, Anna 1992
148 Harcerze ZUZOK, Szymon 2008
149 Harcerze starsi ZYCHMA, Natalia 2005
150 M10N ŻŁOBIŃSKI, Kacper 2009 UKS Kometa Gliwice 2026155
151 M40 ŻMIJ, Jacek 1975 The Vipers Brak

Harcerze

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BARTCZAK, Adrian 2007
2 BICZKOWSKI, Kuba 2008
3 FRYSZTACKI, Radosław 2005
4 GOŁY, Weronika 2006
5 GRZYWNOWICZ, Filip 2007 16DH
6 GRZYWNOWICZ, Magdalena 2009 16DH
7 LANGRZYK, Wiktoria 2008
8 ZUZOK, Szymon 2008

Harcerze starsi

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CHWOŁKA, Ola 2005
2 FRELICH, Filip 2004
3 HUDEK, Maciej 2005
4 KAMIŃSKI, Wojciech 2002
5 KAZIRÓD, Paulina 2002
6 KOWALSKA, Aleksandra 2006
7 KOZOK, Szymon 2004
8 LISZKA, Franciszek 2003
9 LISZKA, Maciej 2000
10 PAŁKA, Małgorzata 2003
11 PIĄTKOWSKI, Tadeusz 2003
12 RAJMAN, Martyna 2003
13 SITKO, Adam 2003
14 TOPISZ, Emilia 2005
15 ZYCHMA, Natalia 2005

K10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 ZBRZYZNY, Anna 1992

K10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BAJ, Zuzanna 2008 UKS Reflex Rybnik 04392
2 BOMERSBACH, Julia 2009 UKS Kometa Gliwice 2026158
3 BUL, Natalia 2008 UKS Kometa Gliwice 2016955
4 GOZDEK, Wiktoria 2009 UKS Kometa Gliwice 2033879
5 GUSTA, Kamila 2008 UKS Kometa Gliwice 2026143
6 JABŁOŃSKA, Alicja 2009 UKS Kometa Gliwice 2035171
7 JANAS, Agnieszka 2011 RKInO JANAS-Y 338919
8 KONIK, Julia 2008 UKS Reflex Rybnik 2023847
9 KRUCZKOWSKA, Alicja 2008 UKS Reflex Rybnik 424236
10 MICZKA, Zofia 2008 UKS Kometa Gliwice 2016957
11 PAULINA, Szlaga 2000
12 PILICHOWSKA, Paulina 2009 UKS Kometa Gliwice 2033873
13 PORADA, Jagoda 2008 UKS Reflex Rybnik 424219
14 SOBEL, Martyna 2007 UKS Kometa Gliwice 2016962
15 STANDO, Weronika 2008 UKS Reflex Rybnik 2028216
16 WILCZYŃSKA, Julia 2009 UKS Kometa Gliwice 2033876

K12A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CZYŻ, Zuzanna 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
2 GRĄDEK, Dominika 2007 UKS Kometa Gliwice 2026142
3 JANIAK, Lena 2007 UKS Reflex Rybnik 424232
4 JAŃCZAK, Lena 2006 UKS Kometa Gliwice 2016974
5 JAROSZ, Oliwia 2006 UKS Kometa Gliwice 2035282
6 KLUGE, Kinga 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
7 KOBIERSKA, Dominika 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
8 KOTLIŃSKA, Kamila 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2023844
9 MALICKA, Natalia 2006 UKS Kometa Gliwice 2026158
10 MALICKA, Natalia 2006 UKS Kometa Gliwice 2026158
11 MROCZEK, Nicola 2007 UKS Kometa Gliwice 2026146
12 PIESTRAK, Karolina 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2015834

K12B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip

K12B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip

K14A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów 03845 7203702
2 KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów 03413 2015834
3 MURAS, Dominika 2004 UKS Reflex Rybnik 03978 889171
4 ZAJĄC, Barbara 2004 UKS Reflex Rybnik 04393 424172

K14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 FRYSZTACKA, Wiktoria 2004

K14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip

K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 PŁOCHARSKA, Małgorzata 2002 UKS Reflex Rybnik 2048168

K18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 02611 8008007
2 PORADA, Lilianna 1998 UKS Reflex Rybnik 02045 1998716

K21

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 KASZA, Izabela 1994 UKS Reflex Rybnik 886320
2 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 UKS Patria Młynne 345998
3 KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 1993 KS Kościelec Chrzanów 886349

K35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 UKS Patria Młynne do wypożyc
2 MARSZAŁEK, Hanna 1978 InO SCI 2032322
3 MASSALSKA, Justyna 1983 1413974
4 SYRYJCZYK, Marta 1976 UKS Trójka Mikołów

K45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip

K55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 03369 1414597
2 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS "Kometa" - Gliwice 02181 886619

KM10R

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 ANDROSZ, Katarzyna 1964 UKS Reflex Rybnik 424228
2 BARTCZAK, Anita 1984
3 BARTCZAK, Dawid 2008
4 BARTCZAK, Martyna 2000
5 FORYSTEK, Katarzyna 1966 UKS REFLEX Rybnik 1966318
6 JANAS, Małgorzata 2014 RKInO JANAS-Y wypożyczam
7 LANGRZYK, Agata 2012
8 LANGRZYK, Andrzej 1980
9 LANGRZYK, Joanna 1981
10 LANGRZYK, Stanisław 2014
11 LEWANDOWSKIE, Małgorzata I Justyna 2011 ATZ Racibórz brak brak
12 PAWEŁ BIEŃKOWSKI, Paweł 1983

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 JANAS, Aleksander 2009 RKInO JANAS-Y 338917

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BRZĘCZEK, Michał 2009 UKS Kometa Gliwice 2026153
2 KONIK, Robert 2008 UKS Reflex Rybnik 2048163
3 NIEWIEM, Kevin 2008 UKS Reflex Rybnik 2048164
4 PODGÓRNY, Daniel 2009 UKS Kometa Gliwice 2026152
5 RYZIŃSKI, Wojtek 2008 UKS Reflex Rybnik 252591
6 SOKOŁOWSKI, Jan 2009 UKS Kometa Gliwice 2033874
7 SOKOŁOWSKI, Staś 2009 UKS Kometa Gliwice 2033875
8 ŻŁOBIŃSKI, Kacper 2009 UKS Kometa Gliwice 2026155

M12A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BARTOŃ, Bartosz 2006 UKS Kometa Gliwice 2026153

M12B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 PAWLUCY, Kacper 2003 UKS Reflex Rybnik 252593

M12B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip

M14A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BORAWSKI, Dominik 2005 UKS Kometa Gliwice 2026149
2 CURZYTEK, Kacper 2004 UKS Azymut Dębów 03843 886651
3 CURZYTEK, Krystian 2004 UKS Azymut Dębów 03844 886652
4 JONAS, Beniamin 2004 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
5 PODGÓRNY, Daniel 2004 UKS Kometa Gliwice 2017995
6 RECK, Mateusz 2004 UKS Reflex Rybnik 03981 886623
7 SOCHA, Tymon 2005 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
8 STACHERCZAK, Bartłomiej 2004 UKS Reflex Rybnik 424184
9 TYLEK, Mateusz 2001 UKS Kometa Gliwice 2026160

M14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip

M14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 MURAS, Dawid 2002 UKS Reflex Rybnik 424197

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip

M21

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BLUZA, Lukasz 1977 1460500
2 BORGIEL, Jarek 1997 UKS Sparta Czyżowice 2032321
3 DZIUROK, Adam 1986 CROSS SPORT
4 KALINOWSKI, Michał 1989 nie dotyczy nie dotycz nie dotycz
5 MAŃSKI, Sebastian 1998 Eventyrteam Żory
6 MASZTALSKI, Paweł 1985 UKS Sparta Czyżowice 2032320
7 OSETEK, Paweł 0000
8 OSETEK, Paweł 1988
9 SPORYSZ, Mateusz 1993 BSRS 428780
10 UHEREK, Marcin 1984

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 JANAS, Sebastian 1974 RKInO JANAS-Y 338916
2 NIEZGODA, Przemysław 1978 ATZ Raciborz 2096599

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 LEWANDOWSKI, Piotr 1975 ATZ Racibórz brak 2105322
2 MARSZAŁEK, Piotr 1977 InO SCI 2032323
3 MOROŃ, Artur 1974 Strefa Byków Brak Brak
4 SIOMA, Grzegorz 1977
5 ŻMIJ, Jacek 1975 The Vipers Brak

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 LIGOCKI, Tomasz 1969
2 MĄCZKA, Michał 1973
3 PORADA, Robert 1972 UKS Reflex Rybnik 02084 1972223
4 RAKOWSKI, Jarosław 1971 Czarna Wołga brak
5 TOMASZ , Tomasz 1969
6 ZAJĄC, Przemysław 1972

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366
2 KWIATOŃ , Bronisław 1965 16DH
3 SKORUPA, Stanisław 1964 Kometa 428772

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 SZOTEK, Antoni 1955 ATZ Racibórz 345990
2 WOJARSKI, Krzysztof 1960 UKS Sparta Czyżowice 01121 412345
3 WOJCIECH, Wojciech 1963 Indywidualnie 7211305

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS "Kometa" - Gliwice 02697 222893

OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CZYŻ, Jacek 1975 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
2 JURECZKO, Łukasz 1996
3 KALISZ, Alicja 1991 wypożyczam
4 KANIA, Barbara 1989 wypożyczam
5 KAZUBSKI, Tomasz 1978
6 PIEKOSZOWSKI, Artur 1996
7 RUMPEL, Krzysztof 0000 KS M.E.T.A.
8 RYBA, Rafał 1998 16 DH
9 SOCHA, Michał 1971 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
10 SPANDEL, Nadia 2003 UKS Reflex Rybnik 338911
11 WYSMOLIŃSKI, Marisuz 2001

Wędrowcy

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BICZKOWSKA, Natalia 2002 16DH
2 PUSTELNY, Patrycja 2000
3 RAMS, Julia 1997
4 STRZELECKI, Filip 2000
5 WAWRZYKOWSKI, Robert 2002

Zuchy

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 KIRSZNIAK(5), Karolina 2001
2 PRIMUS(5), Julia 2004
3 UHEREK(5), Radosław 2003

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BARTCZAK, Adrian 2007
2 BARTCZAK, Anita 1984
3 BARTCZAK, Dawid 2008
4 BARTCZAK, Martyna 2000
5 BICZKOWSKI, Kuba 2008
6 BLUZA, Lukasz 1977 1460500
7 CHWOŁKA, Ola 2005
8 FRELICH, Filip 2004
9 FRYSZTACKA, Wiktoria 2004
10 FRYSZTACKI, Radosław 2005
11 GOŁY, Weronika 2006
12 HUDEK, Maciej 2005
13 JURECZKO, Łukasz 1996
14 KALISZ, Alicja 1991 wypożyczam
15 KAMIŃSKI, Wojciech 2002
16 KANIA, Barbara 1989 wypożyczam
17 KAZIRÓD, Paulina 2002
18 KAZUBSKI, Tomasz 1978
19 KIRSZNIAK(5), Karolina 2001
20 KOWALSKA, Aleksandra 2006
21 KOZOK, Szymon 2004
22 LANGRZYK, Agata 2012
23 LANGRZYK, Andrzej 1980
24 LANGRZYK, Joanna 1981
25 LANGRZYK, Stanisław 2014
26 LANGRZYK, Wiktoria 2008
27 LIGOCKI, Tomasz 1969
28 LISZKA, Franciszek 2003
29 LISZKA, Maciej 2000
30 MASSALSKA, Justyna 1983 1413974
31 MĄCZKA, Michał 1973
32 OSETEK, Paweł 0000
33 OSETEK, Paweł 1988
34 PAŁKA, Małgorzata 2003
35 PAULINA, Szlaga 2000
36 PAWEŁ BIEŃKOWSKI, Paweł 1983
37 PIĄTKOWSKI, Tadeusz 2003
38 PIEKOSZOWSKI, Artur 1996
39 PRIMUS(5), Julia 2004
40 PUSTELNY, Patrycja 2000
41 RAJMAN, Martyna 2003
42 RAMS, Julia 1997
43 SIOMA, Grzegorz 1977
44 SITKO, Adam 2003
45 STRZELECKI, Filip 2000
46 TOMASZ , Tomasz 1969
47 TOPISZ, Emilia 2005
48 UHEREK, Marcin 1984
49 UHEREK(5), Radosław 2003
50 WAWRZYKOWSKI, Robert 2002
51 WYSMOLIŃSKI, Marisuz 2001
52 ZAJĄC, Przemysław 1972
53 ZBRZYZNY, Anna 1992
54 ZUZOK, Szymon 2008
55 ZYCHMA, Natalia 2005

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 RYBA, Rafał 1998 16 DH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BICZKOWSKA, Natalia 2002 16DH
2 GRZYWNOWICZ, Filip 2007 16DH
3 GRZYWNOWICZ, Magdalena 2009 16DH
4 KWIATOŃ , Bronisław 1965 16DH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 NIEZGODA, Przemysław 1978 ATZ Raciborz 2096599

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 LEWANDOWSKI, Piotr 1975 ATZ Racibórz brak 2105322
2 LEWANDOWSKIE, Małgorzata I Justyna 2011 ATZ Racibórz brak brak
3 SZOTEK, Antoni 1955 ATZ Racibórz 345990

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 SPORYSZ, Mateusz 1993 BSRS 428780

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 03369 1414597

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 DZIUROK, Adam 1986 CROSS SPORT

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 RAKOWSKI, Jarosław 1971 Czarna Wołga brak

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 MAŃSKI, Sebastian 1998 Eventyrteam Żory

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 MARSZAŁEK, Hanna 1978 InO SCI 2032322
2 MARSZAŁEK, Piotr 1977 InO SCI 2032323

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 WOJCIECH, Wojciech 1963 Indywidualnie 7211305

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 1993 KS Kościelec Chrzanów 886349

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 RUMPEL, Krzysztof 0000 KS M.E.T.A.

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 SKORUPA, Stanisław 1964 Kometa 428772

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 JANAS, Agnieszka 2011 RKInO JANAS-Y 338919
2 JANAS, Aleksander 2009 RKInO JANAS-Y 338917
3 JANAS, Małgorzata 2014 RKInO JANAS-Y wypożyczam
4 JANAS, Sebastian 1974 RKInO JANAS-Y 338916

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CZYŻ, Jacek 1975 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
2 CZYŻ, Zuzanna 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
3 JONAS, Beniamin 2004 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
4 KLUGE, Kinga 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
5 KOBIERSKA, Dominika 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
6 SOCHA, Michał 1971 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
7 SOCHA, Tymon 2005 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 MOROŃ, Artur 1974 Strefa Byków Brak Brak

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 ŻMIJ, Jacek 1975 The Vipers Brak

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS "Kometa" - Gliwice 02181 886619
2 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS "Kometa" - Gliwice 02697 222893

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CURZYTEK, Kacper 2004 UKS Azymut Dębów 03843 886651
2 CURZYTEK, Krystian 2004 UKS Azymut Dębów 03844 886652
3 KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów 03845 7203702
4 KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów 03413 2015834
5 KOTLIŃSKA, Kamila 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2023844
6 LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 02611 8008007
7 PIESTRAK, Karolina 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2015834

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BARTOŃ, Bartosz 2006 UKS Kometa Gliwice 2026153
2 BOMERSBACH, Julia 2009 UKS Kometa Gliwice 2026158
3 BORAWSKI, Dominik 2005 UKS Kometa Gliwice 2026149
4 BRZĘCZEK, Michał 2009 UKS Kometa Gliwice 2026153
5 BUL, Natalia 2008 UKS Kometa Gliwice 2016955
6 GOZDEK, Wiktoria 2009 UKS Kometa Gliwice 2033879
7 GRĄDEK, Dominika 2007 UKS Kometa Gliwice 2026142
8 GUSTA, Kamila 2008 UKS Kometa Gliwice 2026143
9 JABŁOŃSKA, Alicja 2009 UKS Kometa Gliwice 2035171
10 JAŃCZAK, Lena 2006 UKS Kometa Gliwice 2016974
11 JAROSZ, Oliwia 2006 UKS Kometa Gliwice 2035282
12 MALICKA, Natalia 2006 UKS Kometa Gliwice 2026158
13 MALICKA, Natalia 2006 UKS Kometa Gliwice 2026158
14 MICZKA, Zofia 2008 UKS Kometa Gliwice 2016957
15 MROCZEK, Nicola 2007 UKS Kometa Gliwice 2026146
16 PILICHOWSKA, Paulina 2009 UKS Kometa Gliwice 2033873
17 PODGÓRNY, Daniel 2004 UKS Kometa Gliwice 2017995
18 PODGÓRNY, Daniel 2009 UKS Kometa Gliwice 2026152
19 SOBEL, Martyna 2007 UKS Kometa Gliwice 2016962
20 SOKOŁOWSKI, Jan 2009 UKS Kometa Gliwice 2033874
21 SOKOŁOWSKI, Staś 2009 UKS Kometa Gliwice 2033875
22 TYLEK, Mateusz 2001 UKS Kometa Gliwice 2026160
23 WILCZYŃSKA, Julia 2009 UKS Kometa Gliwice 2033876
24 ŻŁOBIŃSKI, Kacper 2009 UKS Kometa Gliwice 2026155

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 UKS Patria Młynne do wypożyc
2 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 UKS Patria Młynne 345998

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 FORYSTEK, Katarzyna 1966 UKS REFLEX Rybnik 1966318

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 ANDROSZ, Katarzyna 1964 UKS Reflex Rybnik 424228
2 BAJ, Zuzanna 2008 UKS Reflex Rybnik 04392
3 JANIAK, Lena 2007 UKS Reflex Rybnik 424232
4 KASZA, Izabela 1994 UKS Reflex Rybnik 886320
5 KONIK, Julia 2008 UKS Reflex Rybnik 2023847
6 KONIK, Robert 2008 UKS Reflex Rybnik 2048163
7 KRUCZKOWSKA, Alicja 2008 UKS Reflex Rybnik 424236
8 MURAS, Dawid 2002 UKS Reflex Rybnik 424197
9 MURAS, Dominika 2004 UKS Reflex Rybnik 03978 889171
10 NIEWIEM, Kevin 2008 UKS Reflex Rybnik 2048164
11 PAWLUCY, Kacper 2003 UKS Reflex Rybnik 252593
12 PŁOCHARSKA, Małgorzata 2002 UKS Reflex Rybnik 2048168
13 PORADA, Jagoda 2008 UKS Reflex Rybnik 424219
14 PORADA, Lilianna 1998 UKS Reflex Rybnik 02045 1998716
15 PORADA, Robert 1972 UKS Reflex Rybnik 02084 1972223
16 RECK, Mateusz 2004 UKS Reflex Rybnik 03981 886623
17 RYZIŃSKI, Wojtek 2008 UKS Reflex Rybnik 252591
18 SPANDEL, Nadia 2003 UKS Reflex Rybnik 338911
19 STACHERCZAK, Bartłomiej 2004 UKS Reflex Rybnik 424184
20 STANDO, Weronika 2008 UKS Reflex Rybnik 2028216
21 ZAJĄC, Barbara 2004 UKS Reflex Rybnik 04393 424172

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BORGIEL, Jarek 1997 UKS Sparta Czyżowice 2032321
2 MASZTALSKI, Paweł 1985 UKS Sparta Czyżowice 2032320
3 WOJARSKI, Krzysztof 1960 UKS Sparta Czyżowice 01121 412345

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 SYRYJCZYK, Marta 1976 UKS Trójka Mikołów

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 KALINOWSKI, Michał 1989 nie dotyczy nie dotycz nie dotycz

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Runda 3 151 77 74 0 151
Razem 151 77 74 0 151

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Harcerze 8 3 5 0 8
Harcerze starsi 15 7 8 0 15
K10 1 1 0 0 1
K10N 16 16 0 0 16
K12A 12 12 0 0 12
K12B 0 0 0 0 0
K12B 0 0 0 0 0
K14A 4 4 0 0 4
K14B 1 1 0 0 1
K14B 0 0 0 0 0
K16 1 1 0 0 1
K18 2 2 0 0 2
K21 3 3 0 0 3
K35 4 4 0 0 4
K45 0 0 0 0 0
K55 2 2 0 0 2
KM10R 12 8 4 0 12
M10 1 1 0 0 1
M10N 8 0 8 0 8
M12A 1 1 0 0 1
M12B 1 0 1 0 1
M12B 0 0 0 0 0
M14A 9 2 7 0 9
M14B 0 0 0 0 0
M14B 0 0 0 0 0
M16 1 0 1 0 1
M18 0 0 0 0 0
M21 10 0 10 0 10
M35 2 1 1 0 2
M40 5 0 5 0 5
M45 6 0 6 0 6
M50 3 0 3 0 3
M55 3 0 3 0 3
M65 1 0 1 0 1
OPEN 11 3 8 0 11
Wędrowcy 5 3 2 0 5
Zuchy 3 2 1 0 3
Razem 151 77 74 0 151